Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑ 2008-09
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
ted
Α.Ο.ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 34-28
Bob o m4stor4s
ατταλος -χολαργος 2
lebronjames
Kρονος-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ=2
Jabar
QUOTE(Bob o m4stor4s @ Oct 12 2008, 20:33 ) *
ατταλος -χολαργος 2

50-68.Επαιξαν όλοι και η ομάδα δείχνει να ανεβαίνει σιγά-σιγά
_^JoHNy-B^_
A.O Tρίτων-Αμπελόκηποι=60-58
aris apo nikh amarousiou
QUOTE(cliff_ac @ Oct 11 2008, 13:04 ) *
οχι greklish ρε παιδιά υπάρχουν κάποιοι κανόνες..

rr file 1000 signwmmi aLLa ta agllika dn mpainoun rr sto PC m..
ta vazw k paw na grayw k vgainun..=(
aris apo nikh amarousiou
nkh amarousiou-neopentelikos= 2 (gia 11 pontous...dn 8umamai skor)
palaimaxos91
Δεν εχω δει καμια αναφορα στο Topic για τον ΑΙΟΛΟ. Η ομαδα φαινεται να ειναι πληρης (και με εναλακτικες) σε πολλες θεσεις εκτος ισως απο τους ψηλους. Εχω μια υποψια οτι μπορει να εκπληξει φετος(δεν ξερω ποσο να πω την αληθεια βεβαια). Τι λετε και εσεις??
aris apo nikh amarousiou
paidia exw kanei la8os...
sto nikh amarusiou -neopentelkikos einai (1)
Johnnys
5ος ΟΜΙΛΟΣ

5η Αγωνιστική
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 2-1
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 58-45
Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 79-66

Ομάδα Βαθ Αγών Ν Η Μ Επιθ Αμυ
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 8 4 4 0 0 273 184 89
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 6 4 2 2 0 259 240 19
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ6 4 2 2 0 227 217 10
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 6 4 2 2 0 271 272 -1
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 5 3 2 1 0 180 170 10
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 4 3 1 2 0 206 212
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 4 3 1 2 0 62 145 -83
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 3 3 0 3 0 96 134 -38
cliff_ac
QUOTE(aris apo nikh amarousiou @ Oct 13 2008, 14:29 ) *
rr file 1000 signwmmi aLLa ta agllika dn mpainoun rr sto PC m..
ta vazw k paw na grayw k vgainun..=(

u know! smiley.gif
Vivalocos21
Ο Α.Ο.Μαρκοπούλου δεν καταίβηκε στον 5ο όμιλο. Όσοι μας αντιμετοπίσατε απ' του χρόνου παλι... Καλή επιτυχία σε όλους και ειδικά σε Αρίων, Ηλιούπολη (πέρσι το παιδικό τους μας απέκλεισε με τρίποντο απ' το κέντρο του γηπέδου.. Μπράβο στο φίλο που το έκανε..!), Πόρτο Ράφτη και Νέα Μάκρη! Πάντα υγιείς όλοι! Και να ξέρετε πως σε λίγα χρόνια εμείς θα πάρουμε θέση στα αντρικά πρωταθλήματα Α,Β,Γ και Δ ΕΣΚΑ και κάποιοι πολύ πιο πάνω!
unknown
QUOTE(Vivalocos21 @ Oct 18 2008, 14:09 ) *
Ο Α.Ο.Μαρκοπούλου δεν καταίβηκε στον 5ο όμιλο. Όσοι μας αντιμετοπίσατε απ' του χρόνου παλι... Καλή επιτυχία σε όλους και ειδικά σε Αρίων, Ηλιούπολη (πέρσι το παιδικό τους μας απέκλεισε με τρίποντο απ' το κέντρο του γηπέδου.. Μπράβο στο φίλο που το έκανε..!), Πόρτο Ράφτη και Νέα Μάκρη! Πάντα υγιείς όλοι! Και να ξέρετε πως σε λίγα χρόνια εμείς θα πάρουμε θέση στα αντρικά πρωταθλήματα Α,Β,Γ και Δ ΕΣΚΑ και κάποιοι πολύ πιο πάνω!

Φίλε σε ξέρω καλά και πιστευω οτι με την ορεξη που εχεις θα φτάσεις ψιλότερα σε εθνικες κατηγορίες . Πρωτάθλημα στην ΑΕΚ
bigG
ΕΦΟΑ-Άτταλος 87-82(42-37).Απλά ματσάρα.Τρομερή κυκλοφορία και απ' τις δύο ομάδες (κυρίως εμάς).Πόντο-πόντο το ματς μέχρι το ημίχρονο.Μετά στο τέλος του τρίτου 10λέπτου το σκορ ήταν 72-49.Απίστευτο κι όμως με τρελό πρες ο Άτταλος πήγε το ματς στο 78-78 2:50 πριν την λήξη.Τελικά αποδειχτήκαμε ψυχραιμότεροι και κερδίσαμε δίκαια πιστεύω τουλάχιστον.Δεν έχω ξαναδεί τόσο καλό ματς σε επίπεδο εφηβικού.Κρίμα που είχε λίγο κόσμο.
Idontspeakthetruth
QUOTE(unknown @ Oct 18 2008, 14:14 ) *
Φίλε σε ξέρω καλά και πιστευω οτι με την ορεξη που εχεις θα φτάσεις ψιλότερα σε εθνικες κατηγορίες . Πρωτάθλημα στην ΑΕΚ


Φιλε unknown κοβει το ματι σου !!!
77.gif 77.gif 77.gif
Bob o m4stor4s
χολαργος- γερακας κρονος 1(40+ ποντους η διαφορα)
icon_wave.gif
ΣΤΕ
ΚΑΟ-ΒΡΙΛΗΣΙΑ 62-34
truth 8
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΔΑ ΤΡΕΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΕΑΡ ΕΑΣΤ ΣΤΟ ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΟΥ ΒΡΕΙΚΕ ΑΥΤΟ ΤΟ PLAY MAKER =14 O TYΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ!!!!!!!!! ΤΟΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?
Vivalocos21
QUOTE(unknown @ Oct 18 2008, 14:14 ) *
Φίλε σε ξέρω καλά και πιστευω οτι με την ορεξη που εχεις θα φτάσεις ψιλότερα σε εθνικες κατηγορίες . Πρωτάθλημα στην ΑΕΚ

Θα προσπαθήσω να μην σε απογοητεύσω..
Olympos
παιδια εγω δεν ειμαι απο αθηνα αλλα απο επαρχια....μπορειτε να μ πειτε ποιες ομαδες θεωρουνται φαβορι για το εφηβικο?
kotzito
Αν και δεν πολυασχολουμαι με τα εφηβικα ,πιστευω οτι φαβορι ειναι ο ΠΑΟ,ο Ηλυσιακος και το Περιστερι.Λιγο πιο κατω θα εβαζα Πλατωνα,Μαρουσι και Πανελληνιο.Να πουνε και την γνωμη τους τα παιδια που γνωριζουν πιο πολυ τα πραγματα.
Bob o m4stor4s
QUOTE(Olympos @ Oct 23 2008, 00:01 ) *
παιδια εγω δεν ειμαι απο αθηνα αλλα απο επαρχια....μπορειτε να μ πειτε ποιες ομαδες θεωρουνται φαβορι για το εφηβικο?

πλατωνας
air spyros 23
εγώ πιστεύω πως φαβορί για να το παρει ειναι ο πλάτωνας! 77.gif
cool
H EΥΧΑΡΙΣΤΗ ΕΚΠΛΗΞΗ ΣΤΟ ΕΦΗΒΙΚΟ ΦΕΤΟΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ Η NEAR EAST. ΠΗΡΕ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΜΑΤΙΑ ΕΙΔΙΚΑ Ο PLAY MAKER=14. ΑΝ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΑΙ Ο ΒΑΒΑΤΣΙΚΟΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΑΝΤΡΙΚΟ KAI ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ''90 ΠΑΕΙ ΓΙΑ 6ΑΔΑ.
bigG
QUOTE(cool @ Oct 29 2008, 14:50 ) *
H EΥΧΑΡΙΣΤΗ ΕΚΠΛΗΞΗ ΣΤΟ ΕΦΗΒΙΚΟ ΦΕΤΟΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ Η NEAR EAST. ΠΗΡΕ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΜΑΤΙΑ ΕΙΔΙΚΑ Ο PLAY MAKER=14. ΑΝ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΑΙ Ο ΒΑΒΑΤΣΙΚΟΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΑΝΤΡΙΚΟ KAI ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ''90 ΠΑΕΙ ΓΙΑ 6ΑΔΑ.

Η Νηαρ Ηστ υπάγεται στην ΕΣΚΑ;Δεν την έχω δει ποτέ στο site.
palaimaxos91
QUOTE(cool @ Oct 29 2008, 15:50 ) *
H EΥΧΑΡΙΣΤΗ ΕΚΠΛΗΞΗ ΣΤΟ ΕΦΗΒΙΚΟ ΦΕΤΟΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ Η NEAR EAST. ΠΗΡΕ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΜΑΤΙΑ ΕΙΔΙΚΑ Ο PLAY MAKER=14. ΑΝ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΑΙ Ο ΒΑΒΑΤΣΙΚΟΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΑΝΤΡΙΚΟ KAI ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ''90 ΠΑΕΙ ΓΙΑ 6ΑΔΑ.


Ρε μια ερωτηση. Ο Βαβατσικος ενας ξανθος ειναι? Νομιζω οτι ξερω ποιος ειναι..(ασχετο βεβαια)
bigG
Κρόνος Γέρακα-ΕΦΟΑ 30-55 (1η 9-20 2η 16-35 3η 20-42 4η 30-55)Τους κερδίσαμε εύκολα και το ματς τέλειωσε ουσιαστικά στο ξεκίνημα όταν και προηγηθήκαμε 0-9 στα πρώτα τρία λεπτά.Στο 2ο ημίχρονο μπήκαμε και οι αναπληρωματικοί μιας και το ματς ήταν τελειωμένο.Καλή συνέχεια στα παιδιά του Κρόνου.
Jabar
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ-ΧΟΛΑΡΓΟΣ 43-65
zigolo7
QUOTE(Jabar @ Nov 2 2008, 20:43 ) *
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ-ΧΟΛΑΡΓΟΣ 43-65


Πως κι έτσι???
ΣΤΕ
Ατταλος-ΚΑΟ 42-60
Jabar
QUOTE(zigolo7 @ Nov 2 2008, 23:22 ) *
Πως κι έτσι???

Εχουν αρχίσει να γίνονται ομάδα οι πολύ καλές μονάδες που έχουμε.Αν γύριζαν και κάποιοι από τους 91,θα ήταν καλύτερα.
Η ερώτηση πάει στο πρώτο αγώνα του ομίλου.Τότε που κατεβήκαμε με μία προπόνηση και με τον προπονητή να βλέπει τα παιδιά στο γήπεδο για πρώτη φορά και να μην βγαίνουν τα πειράματα.
Χθές παρότι χάσαμε 15 βολές έπαιξαν 12 άτομα από νωρίς και το ματς είχε τελειώσει από τις αρχές του 4ου δεκαλέπτου όπου ξεφύγαμε με 25.
Πως τα φέρνει η τύχη?Χθες έπαιξε παιδικό εφηβικό με τον Νεοπεντελικό σήμερα το αντρικό στο ίδιο γήπεδο.
Χθες είχε κόσμο και το παιδικό και το εφηβικό.Διαφορετικά άτομα από καμιά 80αρια και περίπου μισοί μισοί.
Στο Νεοπεντελικό υπάρχουν παιδιά που παίζουν με όλη τη καρδιά τους και νομίζω ότι κάποια θα παίξουν σε αντρική ομάδα,αρκεί κάποτε να σταματήσει αυτό το πανηγυράκι με τα μεροκάματα και τους μάνατζερς ακόμα και στις μικρές κατηγορίες.
bigG
QUOTE(Jabar @ Nov 3 2008, 07:27 ) *
Εχουν αρχίσει να γίνονται ομάδα οι πολύ καλές μονάδες που έχουμε.Αν γύριζαν και κάποιοι από τους 91,θα ήταν καλύτερα.
Η ερώτηση πάει στο πρώτο αγώνα του ομίλου.Τότε που κατεβήκαμε με μία προπόνηση και με τον προπονητή να βλέπει τα παιδιά στο γήπεδο για πρώτη φορά και να μην βγαίνουν τα πειράματα.

Κοίτα κατανοώ πως είναι άσχημο ενώ είσαι 1ος με 1 ήττα να ξέρεις οτι θα μπορούσες να την έχεις αποφύγει αλλά νομίζω πως πρέπει να ακούγοναται και οι δύο πλευρές(συζήτηση κάνουμε άλλωστε).Εμείς σε εκείνο το παιχνίδι είδαμε για 1η φορά τον προπονητή μας 77.gif 77.gif 77.gif στο γήπεδο και στα 20 λεπτά που μας μίλησε μας έμαθε 2-3 συστήματα για εκείνο τον αγώνα ίσα-ίσα για να μπορέσουμε να σας κοντράρουμε γιατί είχαμε ακούσει πως ο Χολαργός φέτος πάει για πρόκριση(όντως έτσι είναι).Απλά θεωρώ πως η θέση μας σε σχέση με εσάς στο θέμα προετοιμασία,γνωριμία με προπονητή κτλ ήταν δυσκολότερη.Επίσης προετοιμασία δεν κάναμε.Ήμασταν με 2 προπονήσεις και φιλικό έχουμε να παίξουμε απ' το καλοκαίρι του 2007.Τα συμπεράσματα δικά σου.
Jabar
QUOTE(bigG @ Nov 5 2008, 21:37 ) *
Κοίτα κατανοώ πως είναι άσχημο ενώ είσαι 1ος με 1 ήττα να ξέρεις οτι θα μπορούσες να την έχεις αποφύγει αλλά νομίζω πως πρέπει να ακούγοναται και οι δύο πλευρές(συζήτηση κάνουμε άλλωστε).Εμείς σε εκείνο το παιχνίδι είδαμε για 1η φορά τον προπονητή μας 77.gif 77.gif 77.gif στο γήπεδο και στα 20 λεπτά που μας μίλησε μας έμαθε 2-3 συστήματα για εκείνο τον αγώνα ίσα-ίσα για να μπορέσουμε να σας κοντράρουμε γιατί είχαμε ακούσει πως ο Χολαργός φέτος πάει για πρόκριση(όντως έτσι είναι).Απλά θεωρώ πως η θέση μας σε σχέση με εσάς στο θέμα προετοιμασία,γνωριμία με προπονητή κτλ ήταν δυσκολότερη.Επίσης προετοιμασία δεν κάναμε.Ήμασταν με 2 προπονήσεις και φιλικό έχουμε να παίξουμε απ' το καλοκαίρι του 2007.Τα συμπεράσματα δικά σου.

Δεν διαφωνώ και προς θεού δεν μειώνω προσπάθεια κανενός.Καλή συνέχεια.
bigG
QUOTE(Jabar @ Nov 6 2008, 18:32 ) *
Δεν διαφωνώ και προς θεού δεν μειώνω προσπάθεια κανενός.Καλή συνέχεια.


Ούτε και εγώ είπα πως διαφωνείς ή πως μειώνεις την προσπάθειά μας απλά μπορεί να μην ήξερες και σίγουρα φαίνεται πως όντως ο Χολαργός φέτος πάει για πρόκριση(αυτό θα φανεί κυρίως στο ματς με την Νίκη).Ευχομαι κι εγώ καλή συνέχεια αν και σε 2-3 βδομάδες θα τα πουμε από κοντά.
bigG
ΕΦΟΑ-Νεοπεντελικός 60-56.Ματς για γερά νεύρα και γερές καρδιές.Μέχριτο ημίχρονο(25-23) το ματς πήγεναι πόντο-πόντο.Μετά με σερί 4-18 η Πεντέλη πήγε το ματς στο 29-41.Όλα έδειχναν τελειωμένα όταν 4 λεπτά πριν την λήξη το σκορ ήταν 42-51.Όμως με αντεπίθεση το ματς πήγε στο 52-55 48" πριν την λήξη με μπάλα δικιά μας.30" πριν την λήξη με τρίποντο το σκορ πάει 55-55.Και μετά με 2ο τρίποντο μετά από κλέψιμο στα 18" το σκορ πήγε 58-55.Μετά ο διαιτητής σφύριξε αντιαθλητικό και η Πεντέλη έχασε 2 βολες.Στην επίθεση πάλι φάουλ στα 0,9".Έβαλαν την 1η και έχασν την δεύτερη.Η μπάλα βγήκε και με ένα δίποντο το ματς έληξε 60-56.Απλά ΜΑΤΣΑΡΑ.
Bob o m4stor4s
προμηθεας- χολαργος 30-70
ΣΤΕ
K.A.O.-KPONOS 70-22
jhantzop

ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 42-41


vag#4


Α ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ 5ος ΟΜΙΛΟΣ

Βαθμολογία
Ομάδα Βαθ Αγών Ν Η Μ Επιθ Αμυ Διαφ
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 11 6 5 1 0 366 230 136
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 10 6 4 2 0 365 314 51
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 10 6 4 2 0 401 360 41
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 10 6 4 2 0 393 365 28
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 10 6 4 2 0 348 324 24
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 8 6 2 4 0 398 423 -25
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 7 6 1 5 0 274 416 -142
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 6 6 0 6 0 316 429 -113
.ΡΕΠΟ 1 0 0 0 0 0 0 0 0
.ΡΕΠΟ 0 0 0 0 0 0 0 0


Μπραβο στα καλυβια... προς το παρον επαληθευουν την παρουσια τον τελευταιων χρονων...
Ενα μπραβο και για τον πρωην προπονητη του εφηβικου ο οποιος μας εμαθε την ΑΞΙΑ του Μπασκετ..
Καλη συνεχεια ΠΑΙΔΙΑ...keep walking...
Bob o m4stor4s
νικη αμαρουσιου- χολαργος 2 στην παραταση
drazen petrovic
QUOTE(Bob o m4stor4s @ Nov 15 2008, 18:50 ) *
νικη αμαρουσιου- χολαργος 2 στην παραταση

Ένα ντέρμπυ με τα όλα του!
Πλέον είμαστε μόνοι μας πρώτοι σον όμιλο,και έχουμε βάλει σοβαρή υποψηφιότητα για τη δεύτερη φάση smiley.gif blove.gif
melrok
QUOTE(drazen petrovic @ Nov 15 2008, 21:32 ) *
Ένα ντέρμπυ με τα όλα του!
Πλέον είμαστε μόνοι μας πρώτοι σον όμιλο,και έχουμε βάλει σοβαρή υποψηφιότητα για τη δεύτερη φάση smiley.gif blove.gif

περισσοτερα μπορουμε να εχουμε απο το παιχνιδι???
bigG
Προμηθέας-ΕΦΟΑ 53-62 (24-33).Μέτριο ματς με αρκετά αργό ρυθμό για κάποιο λόγο.Ίσως διότι ήταν Σάββατο βράδυ στις 9.Κατά τα άλλα ουσιαστικά η διαφορά που πήραμε στην 1η περίοδο 2-11 διατηρήθηκε λίγο-πολύ είτε πάνω απ τους δέκα 39-50 είτε κάτω των δέκα 47-52 αλλά γενικά ήταν ήρεμο ματς χωρίς δυστυχώς πολύ κόσμο αλλά με καλή διαιτησία.Όσον αφορά το επόμενο ματς με τον Χολαργό θέλω να τονίσω πως έχει χαρακτήρα ο θάνατός σου η ζωή μου μιας και μπήκαμε πάλι στην διεκδίκηση της 1ης θέσης και θα τα δώσουμε όλα για την νίκη.
ΣΤΕ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ-Κ.Α.Ο. 34-48
drazen petrovic
QUOTE(melrok @ Nov 16 2008, 01:11 ) *
περισσοτερα μπορουμε να εχουμε απο το παιχνιδι???

Κερδίσαμε για 4 πόντους στην παράταση,αλλά σχεδόν σε όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού ήμασταν μπροστά και είχαμε τον έλεγχο.
Το κλίμα ήταν επιθετικό αφού στην εξέδρα υπήρξε μια μικροσυμπλοκή και γενικά ακούσαμε πολύ βρισίδι από κάποιους "θερμόαιμους" φιλάθλους.
Το νούμερα 11 της Νίκης τραυματίστηκε στα 40 πρώτα δευτερόλεπτα,δεν ξέρω αν ήταν καλός,πάντως δεν ξανάπαιξε...
Το σκορ ήταν χαμηλό,δεν θυμάμαι πόσο,και το τέλος του παιχνιδού δεν ήταν για καρδιακούς ανθρώπους 69.gif
Πιστεύω πως η διαιτησία έπαιξα υπέρ της έδρας,αλλά κατά τα άλλα ήταν καλή.
Γενικά πάντως η απόδοση και των δύο ομάδων ήταν πεσμένη(φαίνεται και από το χαμηλό σκορ εξάλου) αλλά πήραμε δίκαια τη νίκη και καθαρά!

Αυτά biggrin.gif
cliff_ac
QUOTE(drazen petrovic @ Nov 16 2008, 22:57 ) *
Το κλίμα ήταν επιθετικό αφού στην εξέδρα υπήρξε μια μικροσυμπλοκή και γενικά ακούσαμε πολύ βρισίδι από κάποιους "θερμόαιμους" φιλάθλους.

μη το πάρεις προσωπικά φίλε.. παρακολουθώ καιρό το τοπικ (από πέρυσι που άνοιξε) και δεν ποστάρω γιατί πολύ απλά κανείς δεν ασχολείτε εδώ από τον όμιλο μου και δεν έχω κάτι επί της ουσίας να προσθέσω .. ωστόσο μου κάνει εντύπωση το πως γίνεται συνέχεια να διαμαρτύρεστε σε αυτόν τον όμιλο για επιθετικό κλίμα.. δε ξέρω τι φταίει και το βλέπετε τόσο "μη μου απ του " (και εντάξει δεν είναι σωστό να γίνονται ούτε αυτά) αλλά εδώ ασχολούμαστε με μπάσκετ.. στο κάτω κάτω άλλη τρώμε μπουκάλια και δε μας φένεται περίεργο...
απλά έκανα μια παρατήρηση αν έχει κάποιος να προσθέσει κάτι που να επεξηγεί πάνω στο γεγονός ότι στο συγκεκριμένο όμιλο γίνονται όλα αυτά και με το παραμικρό να κράζουμε αντίπαλους φιλάθλους (και μάλιστα σε αγώνες εφήβων) ας το κάνει blove.gif blove.gif !! καλό σας βράδυ! και πάντα φιλικά!
drazen petrovic
QUOTE(cliff_ac @ Nov 17 2008, 00:15 ) *
μη το πάρεις προσωπικά φίλε.. παρακολουθώ καιρό το τοπικ (από πέρυσι που άνοιξε) και δεν ποστάρω γιατί πολύ απλά κανείς δεν ασχολείτε εδώ από τον όμιλο μου και δεν έχω κάτι επί της ουσίας να προσθέσω .. ωστόσο μου κάνει εντύπωση το πως γίνεται συνέχεια να διαμαρτύρεστε σε αυτόν τον όμιλο για επιθετικό κλίμα.. δε ξέρω τι φταίει και το βλέπετε τόσο "μη μου απ του " (και εντάξει δεν είναι σωστό να γίνονται ούτε αυτά) αλλά εδώ ασχολούμαστε με μπάσκετ.. στο κάτω κάτω άλλη τρώμε μπουκάλια και δε μας φένεται περίεργο...
απλά έκανα μια παρατήρηση αν έχει κάποιος να προσθέσει κάτι που να επεξηγεί πάνω στο γεγονός ότι στο συγκεκριμένο όμιλο γίνονται όλα αυτά και με το παραμικρό να κράζουμε αντίπαλους φιλάθλους (και μάλιστα σε αγώνες εφήβων) ας το κάνει blove.gif blove.gif !! καλό σας βράδυ! και πάντα φιλικά!


Δεν δυαμαρτιρόμαστε συνέχεια,απλά είναι 2-3 ομάδες που δημιουργούν πρόβλημα.Εγώ απλά το ανέφερα για να δώσω στον φίλο Merlok να καταλάβει το κλίμα του αγώνα peace.gif
cliff_ac
QUOTE(drazen petrovic @ Nov 17 2008, 05:04 ) *
Δεν δυαμαρτιρόμαστε συνέχεια,απλά είναι 2-3 ομάδες που δημιουργούν πρόβλημα.Εγώ απλά το ανέφερα για να δώσω στον φίλο Merlok να καταλάβει το κλίμα του αγώνα peace.gif

οκ! τα δέχομαι όλα όσα είπες εκτός από το peace( peace.gif ) γιατί δε το είπα ούτε για να κατηγορήσω κάποιον ουτε επιθετικά γενικά! κατα τα άλλα blove.gif blove.gif blove.gif καλη σας μέρα!
bigG
QUOTE(drazen petrovic @ Nov 17 2008, 07:04 ) *
Δεν δυαμαρτιρόμαστε συνέχεια,απλά είναι 2-3 ομάδες που δημιουργούν πρόβλημα.Εγώ απλά το ανέφερα για να δώσω στον φίλο Merlok να καταλάβει το κλίμα του αγώνα peace.gif

Ρε συ drazen οκ.Βρίζουν φωνάζουν κτλ.Οπαδοί είναι άστους να λένε και κοίτα εσύ να παίζεις καλά (γενικά ο κάθε παίκτης).Βρίζουν εκεί που τους παίρνει.Σκέψου ότι εσύ τα δίνεις όλα μέσα στο γήπεδο και αγωνίζεσαι για την ομάδα σου ενώ αυτοί απλά βρίζουν χωρίς λόγο.Άλλωστε το έχω ξαναπεί καλύτερα να έχει κόσμο και να είναι εναντίον σου παρά άδειο γήπεδο.Επίσης drazen ελπίζω να γίνει καλό ματς το Σάββατο στον Χολαργό.
cliff_ac
QUOTE(bigG @ Nov 17 2008, 14:22 ) *
Ρε συ drazen οκ.Βρίζουν φωνάζουν κτλ.Οπαδοί είναι άστους να λένε και κοίτα εσύ να παίζεις καλά (γενικά ο κάθε παίκτης).Βρίζουν εκεί που τους παίρνει.Σκέψου ότι εσύ τα δίνεις όλα μέσα στο γήπεδο και αγωνίζεσαι για την ομάδα σου ενώ αυτοί απλά βρίζουν χωρίς λόγο.Άλλωστε το έχω ξαναπεί καλύτερα να έχει κόσμο και να είναι εναντίον σου παρά άδειο γήπεδο.Επίσης drazen ελπίζω να γίνει καλό ματς το Σάββατο στον Χολαργό.

φίλε μου δε το είπα προσωπικά για το παιδί και θεωρώ ότι δεν είναι σωστό να του το λες έτσι γιατί δε παραπονέθηκε απλά το ανέφερε για να περιγράψει το κλιμα του αγώνα όπως έγραψε ο ίδιος και πιο πάνω ως διευκρίνηση... συμφωνώ με όσα λες αλλά δεν υπάρχει τέτοιο θέμα.. Παντα φιλικά Cliff
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.