Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 2017-18 ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Υποδομές
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
storm2
Αν λεμε, αν, νικησει π Δουκας τον Παο την Τριτη, το θεμα ειναι ποιους αντιπαλους θα εχει το Περιστερι στο Πανελληνιο... Ηροδοτος απο κρητη, Προμηθεας και ΟΣΦΠ απο νότια και Μαντουλιδη η ΠΑΟΚ σπο πανω...
Gkos
Αν ο Δούκας νικήσει μεθαύριο(που δεν θα νικήσει πιστεύω/ελπίζω😂😂)  τότε το Περιστέρι μόνο με αυτοκτονία δεν θα πάρει το πρωτάθλημα . . .
Το μισο πρωτάθλημα και βάλε παίζεται στο ΔΑΙΣ μεθαύριο !



Και μην βιάζεσαι για Ολυμπιακό φίλε storm2 !

QUOTE (fairbasket @ Feb 24 2018, 00:22 ) *
Νομίζω ότι δεν οφελεί κανέναν να αναλύει για μια ομάδα που πέτυχε το στόχο της.



Δεν μπορώ να δεχτώ ότι η ΑΕΚ ξεκίνησε την σεζόν για να μπει 4άδα.
Άλλωστε άλλα άκουγα το καλοκαίρι.
Δεν μπορώ με τίποτα να το δεχτώ.Sorry.
storm2
Μας συμφερει η οχι ο Οσφπ θα περασει νομιζω.
Φιναλιστ πιστευω θα ειναι ο Δουκας. ενδιαφερον εχει η γνωμη του east17 :me
Gkos
Εγώ θα στηριξω τις επιλογές μου ως το τέλος 😂😂😂

Πάντως για να συμφωνησουμε σε κατι ,όλοι οι δρόμοι οδηγουν στο ΔΑΙΣ την Τριτη(και εφηβικό πολυ κρίσιμο) !

Καληνυχτα και καλό ΣΚ σε όλους !
Wilson
QUOTE (Snitch1 @ Feb 23 2018, 23:07 ) *
Δεν σε καταλαβαίνω.Το αντίθετο του γνήσιος είναι απομίμηση.😬😬😬τι εννοείς λοιπόν;;όσα παιχνίδια είδα οι 2εβαζαν 40 με 50 πόντους.δεν είναι 70% αυτο;;για να μην πω για τις άλλες στατιστικες κατηγορίες..το ότι έχουν 5 ήττες οφείλεται σε αυτο ακριβώς που λέω.ειχαν και οι δυο μεγάλα προβλήματα τραυματισμών.εγω επειδή είδα και τις 4 πρώτες ομάδες θεωρώ ότι δεν πρέπει να θεωρείται καταδικασμένη η ΑΕΚ με την προϋπόθεση ότι θα είναι υγιής.Αν έστω ένας από τους δυο δεν παίξει η δεν είναι απόλυτα οκ δεν έχει καμία ελπίδα.Που είναι το παράλογο;Αν στο Περιστέρι η στον ΠΑΟ έλειπαν οι δυο καλύτεροι πάλι ίδιες ήττες θα είχαν.Χωρις εμπάθειες και συναισθηματισμούς έτσι θεωρώ ότι ειναι

Έτσι θα είναι αφού το λες! Άραγε στη στατιστική κατηγορία του συνόλου των προσπαθειών τι % καταγράφεις? Πάντως για να υπάρχουν τόσο υψηλά ποσοστά ( 70% ή 80%) χρειάζεται ο καθένας να έχει από μια μπάλα!
fairbasket
QUOTE (Wilson @ Feb 24 2018, 12:30 ) *
Έτσι θα είναι αφού το λες! Άραγε στη στατιστική κατηγορία του συνόλου των προσπαθειών τι % καταγράφεις? Πάντως για να υπάρχουν τόσο υψηλά ποσοστά ( 70% ή 80%) χρειάζεται ο καθένας να έχει από μια μπάλα!

Στην επόμενη κατηγορία, ο θέλων 2 μπάλες συνήθως τελειώνει από πλευράς #παίρνω πάσες#.Και νομίζω ότι αυτό είναι και το σωστό. Δυστυχώς το στυλάκι ο #ο παικταράς μας κάνει ότι θέλει για να αναπτυχθεί# που λάνσαρε ο Δούκας, επί αειμνήστων εποχών δεν έχει πέραση. Η ομάδα που το κάνει αυτό τελικά δε φτάνει πουθενά, τη βρίσκει ένα bac και την τελειώνει, έτσι για να μην ξεχνιόμαστε.
Wilson
QUOTE (fairbasket @ Feb 24 2018, 15:30 ) *
Στην επόμενη κατηγορία, ο θέλων 2 μπάλες συνήθως τελειώνει από πλευράς #παίρνω πάσες#.Και νομίζω ότι αυτό είναι και το σωστό. Δυστυχώς το στυλάκι ο #ο παικταράς μας κάνει ότι θέλει για να αναπτυχθεί# που λάνσαρε ο Δούκας, επί αειμνήστων εποχών δεν έχει πέραση. Η ομάδα που το κάνει αυτό τελικά δε φτάνει πουθενά, τη βρίσκει ένα bac και την τελειώνει, έτσι για να μην ξεχνιόμαστε.

Κάτι ήξερε ο Jordan #23 όταν έλεγε ότι το ταλέντο κερδίζει αγώνες αλλά το ομαδικό πνεύμα και η ευφυία κερδίζουν πρωταθλήματα. Γι' αυτό πρέπει και θα το πάρει το πρωτάθλημα ο ΓΣΠ και ας σκοράρουν οι άλλοι 70 & 80%!!
fairbasket
QUOTE (Wilson @ Feb 24 2018, 20:05 ) *
Κάτι ήξερε ο Jordan #23 όταν έλεγε ότι το ταλέντο κερδίζει αγώνες αλλά το ομαδικό πνεύμα και η ευφυία κερδίζουν πρωταθλήματα. Γι' αυτό πρέπει και θα το πάρει το πρωτάθλημα ο ΓΣΠ και ας σκοράρουν οι άλλοι 70 & 80%!!

Σωστότερος!!!!!!
Gkos
QUOTE (fairbasket @ Feb 24 2018, 15:30 ) *
Στην επόμενη κατηγορία, ο θέλων 2 μπάλες συνήθως τελειώνει από πλευράς #παίρνω πάσες#.Και νομίζω ότι αυτό είναι και το σωστό. Δυστυχώς το στυλάκι ο #ο παικταράς μας κάνει ότι θέλει για να αναπτυχθεί# που λάνσαρε ο Δούκας, επί αειμνήστων εποχών δεν έχει πέραση. Η ομάδα που το κάνει αυτό τελικά δε φτάνει πουθενά, τη βρίσκει ένα bac και την τελειώνει, έτσι για να μην ξεχνιόμαστε.



Καλά και η Bac εκεινη την χρονια που αναφερεσαι,
κατι παρόμοιο έκανε αλλα δεν θελω να το αναλυσω τωρα😂

Απλα για να ειμαστε δίκαιοι💩😉
Flinafim
QUOTE (Wilson @ Feb 24 2018, 20:05 ) *
Κάτι ήξερε ο Jordan #23 όταν έλεγε ότι το ταλέντο κερδίζει αγώνες αλλά το ομαδικό πνεύμα και η ευφυία κερδίζουν πρωταθλήματα. Γι' αυτό πρέπει και θα το πάρει το πρωτάθλημα ο ΓΣΠ και ας σκοράρουν οι άλλοι 70 & 80%!!

Πρέπει στον αθλητισμό δεν υπάρχει όμως...και για να ευθυμήσουμε ,μιας και προβλέπεις με σιγουριά, δεν μου λες και ποιος θα αποχωρήσει από το survivor που το έχω παίξει και στοίχημα;🤐🤐🤐😷😷😷
storm2
Φτάσαμε στην τελευταία αγωνιστική, όπου όλα τα φώτα (και όλος ο καλός ο κόσμος) θα είναι στο ΔΑΙΣ στον αγώνα Δούκα-ΠΑΟ όπου κρίνεται όχι μόνο ποιός θα έχει πλεονέκτημα έδρας στα Play 0ff αλλά και τι νίκες θα μεταφέρουν. Επίσης κρίνεται και η συνέχεια του Πρωταθλήματος. Και οι 2 ομάδες προέρχονται από ήττα από το Περιστέρι πρόσφατα, θέλουν όπωσδήποτε την νίκη. Αναμένεται να γίνει μάχη και να κυριαρχήσει το πάθος, εννοείται ότι όλα τα αποτελέσματα είναι τα ανοικτά.

Τελευταίος αγώνας στην Α Κατηγορία για τους ήδη υποβαβισμένους ΑΕΝΚ, Αγ.Ανάργυροι και Πανελλήνιο. Λέτε κάποιος από αυτούς να κάνει την έκπληξη; Στα άλλα παιχνίδια αμφίρροπος αγώνας είναι ίσως το BAC-Τριπλή. Για την ΑΕΚ που συνεχίζει να έχει θέματα με τραυματισμούς αφήνω τον fairbasket να μας πει τι προβλέπει biggrin.gif

Προβλεψη
ΔΟΥΚΑΣ - ΠΑΟ 1 (66-64)
ΑΕΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 1 (66-59)
BAC - ΤΡΙΠΛΗ 2 (49-65)
ΝΤΕΡΗ - ΑΕΝΚ 1 (72-77)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΚΑΠ 2 (41-48)
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 2 (46-62)
Wilson
QUOTE (Flinafim @ Feb 25 2018, 22:16 ) *
Πρέπει στον αθλητισμό δεν υπάρχει όμως...και για να ευθυμήσουμε ,μιας και προβλέπεις με σιγουριά, δεν μου λες και ποιος θα αποχωρήσει από το survivor που το έχω παίξει και στοίχημα;🤐🤐🤐😷😷😷

Συγγνώμη που σε ενόχλησε η άποψη μου. Το "πρέπει" υποδηλώνει την καλή διάκριση ανάμεσα σε πολλούς!! Δηλαδή στο συγκεκριμένο, την αγωνιστική ποιότητα και σταθερότητα του ΓΣΠ. Βλέπω όμως ότι σταμάτησες το μέτρημα και το έριξες στην ΤV και μάλιστα κάκιστης ποιότητας.
east17
QUOTE (storm2 @ Feb 25 2018, 22:24 ) *
Φτάσαμε στην τελευταία αγωνιστική, όπου όλα τα φώτα (και όλος ο καλός ο κόσμος) θα είναι στο ΔΑΙΣ στον αγώνα Δούκα-ΠΑΟ όπου κρίνεται όχι μόνο ποιός θα έχει πλεονέκτημα έδρας στα Play 0ff αλλά και τι νίκες θα μεταφέρουν. Επίσης κρίνεται και η συνέχεια του Πρωταθλήματος. Και οι 2 ομάδες προέρχονται από ήττα από το Περιστέρι πρόσφατα, θέλουν όπωσδήποτε την νίκη. Αναμένεται να γίνει μάχη και να κυριαρχήσει το πάθος, εννοείται ότι όλα τα αποτελέσματα είναι τα ανοικτά.

Τελευταίος αγώνας στην Α Κατηγορία για τους ήδη υποβαβισμένους ΑΕΝΚ, Αγ.Ανάργυροι και Πανελλήνιο. Λέτε κάποιος από αυτούς να κάνει την έκπληξη; Στα άλλα παιχνίδια αμφίρροπος αγώνας είναι ίσως το BAC-Τριπλή. Για την ΑΕΚ που συνεχίζει να έχει θέματα με τραυματισμούς αφήνω τον fairbasket να μας πει τι προβλέπει biggrin.gif

Προβλεψη
ΔΟΥΚΑΣ - ΠΑΟ 1 (66-64)
ΑΕΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 1 (66-59)
BAC - ΤΡΙΠΛΗ 2 (49-65)
ΝΤΕΡΗ - ΑΕΝΚ 1 (72-77)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΚΑΠ 2 (41-48)
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 2 (46-62)


Για το ντέρμπυ όλα είναι ανοιχτά...Στην ουσία είναι αγώνας play off και ο νικητής θα έχει και προβάδισμα για τον τελικό ....
Τώρα στα υπόλοιπα βλέπω πιθανό τον άσσο στη BAC και ίσως η Ολυμπιάδα κλέισει με νίκη τη σεζόν....αυτά...!!!
dream04
QUOTE (east17 @ Feb 26 2018, 19:19 ) *
Για το ντέρμπυ όλα είναι ανοιχτά...Στην ουσία είναι αγώνας play off και ο νικητής θα έχει και προβάδισμα για τον τελικό ....
Τώρα στα υπόλοιπα βλέπω πιθανό τον άσσο στη BAC και ίσως η Ολυμπιάδα κλέισει με νίκη τη σεζόν....αυτά...!!!

Κανένα αποτέλεσμα??
Gkos
Εξκιουζ μι;
Σήμερα Τριτη ειναι η αγωνιστικη,ήταν Δευτερα εψές !
fairbasket
QUOTE (storm2 @ Feb 25 2018, 22:24 ) *
Φτάσαμε στην τελευταία αγωνιστική, όπου όλα τα φώτα (και όλος ο καλός ο κόσμος) θα είναι στο ΔΑΙΣ στον αγώνα Δούκα-ΠΑΟ όπου κρίνεται όχι μόνο ποιός θα έχει πλεονέκτημα έδρας στα Play 0ff αλλά και τι νίκες θα μεταφέρουν. Επίσης κρίνεται και η συνέχεια του Πρωταθλήματος. Και οι 2 ομάδες προέρχονται από ήττα από το Περιστέρι πρόσφατα, θέλουν όπωσδήποτε την νίκη. Αναμένεται να γίνει μάχη και να κυριαρχήσει το πάθος, εννοείται ότι όλα τα αποτελέσματα είναι τα ανοικτά.

Τελευταίος αγώνας στην Α Κατηγορία για τους ήδη υποβαβισμένους ΑΕΝΚ, Αγ.Ανάργυροι και Πανελλήνιο. Λέτε κάποιος από αυτούς να κάνει την έκπληξη; Στα άλλα παιχνίδια αμφίρροπος αγώνας είναι ίσως το BAC-Τριπλή. Για την ΑΕΚ που συνεχίζει να έχει θέματα με τραυματισμούς αφήνω τον fairbasket να μας πει τι προβλέπει biggrin.gif

Προβλεψη
ΔΟΥΚΑΣ - ΠΑΟ 1 (66-64)
ΑΕΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 1 (66-59)
BAC - ΤΡΙΠΛΗ 2 (49-65)
ΝΤΕΡΗ - ΑΕΝΚ 1 (72-77)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΚΑΠ 2 (41-48)
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 2 (46-62)

66-59!!!!!Τα αμφίρροπα μάτς είναι 4 πάντως!!!!! Αυτήν την φορά δε θα έχει παράταση storm........
storm2
QUOTE (fairbasket @ Feb 27 2018, 00:31 ) *
66-59!!!!!Τα αμφίρροπα μάτς είναι 4 πάντως!!!!! Αυτήν την φορά δε θα έχει παράταση storm........


Respect...

Μια διευκρίνιση: στις προβλέψεις μου σε παρένθεση ειναι τα σκορ του πρώτου γύρου.

Επισης μια που λεγαμε παραπανω για αγωνιστικη δραστηρίοτητα τις Δευτερες, να πουμε οτι την ερχόμενη Δευτερα η ΑΕΚ κατεβαίνει στο Παπανδρέου να παιξει το πρωτο (ισως και τελευταιο) αγωνα για τα play off. Το αλλο ζευγάρι δεν ξερω αν θα παιξει την ιδια μερα.


east17
QUOTE (storm2 @ Feb 27 2018, 00:40 ) *
Respect...

Μια διευκρίνιση: στις προβλέψεις μου σε παρένθεση ειναι τα σκορ του πρώτου γύρου.

Επισης μια που λεγαμε παραπανω για αγωνιστικη δραστηρίοτητα τις Δευτερες, να πουμε οτι την ερχόμενη Δευτερα η ΑΕΚ κατεβαίνει στο Παπανδρέου να παιξει το πρωτο (ισως και τελευταιο) αγωνα για τα play off. Το αλλο ζευγάρι δεν ξερω αν θα παιξει την ιδια μερα.


Oλοι οι αγώνες των play offs εχουν οριστεί απο την ΕΣΚΑ ως εξής: Παιδικό κάθε Δευτέρα & Πέμπτη και Εφηβικό κάθε Τρίτη & Παρασκευή.
dream04
QUOTE (Gkos @ Feb 26 2018, 22:07 ) *
Εξκιουζ μι;
Σήμερα Τριτη ειναι η αγωνιστικη,ήταν Δευτερα εψές !


Sorry ,λάθος συγχρονισμός.
Flinafim
QUOTE (Wilson @ Feb 26 2018, 09:20 ) *
Συγγνώμη που σε ενόχλησε η άποψη μου. Το "πρέπει" υποδηλώνει την καλή διάκριση ανάμεσα σε πολλούς!! Δηλαδή στο συγκεκριμένο, την αγωνιστική ποιότητα και σταθερότητα του ΓΣΠ. Βλέπω όμως ότι σταμάτησες το μέτρημα και το έριξες στην ΤV και μάλιστα κάκιστης ποιότητας.

ΕΣΥ ενοχληθηκες από κάτι και επέμεινες...εγω σχολίασα κάτι άτοπο κατα τη γνωμη μου και κακοπροαίρετο...πρέπει στον αθλητισμό δεν υπάρχει!!!!λυπαμαι...ούτε βεβαιότητα για φαβορί και σιγουριες...η διευκρίνιση σου το επιβεβαιώνει...το νιώθεις αλλά δεν το καταλαβαίνεις η δεν θέλεις να το παραδεχτείς...σε μπέρδεψε μάλλον ο Καντ που διαβάζεις η ο Καστοριάδης που μελετάς....
Υ.Γ συνέχισε έτσι....
Wilson
QUOTE (Flinafim @ Feb 27 2018, 18:04 ) *
ΕΣΥ ενοχληθηκες από κάτι και επέμεινες...εγω σχολίασα κάτι άτοπο κατα τη γνωμη μου και κακοπροαίρετο...πρέπει στον αθλητισμό δεν υπάρχει!!!!λυπαμαι...ούτε βεβαιότητα για φαβορί και σιγουριες...η διευκρίνιση σου το επιβεβαιώνει...το νιώθεις αλλά δεν το καταλαβαίνεις η δεν θέλεις να το παραδεχτείς...σε μπέρδεψε μάλλον ο Καντ που διαβάζεις η ο Καστοριάδης που μελετάς....��������������������
���
Υ.Γ συνέχισε έτσι....

Συγγνώμη που λέω τι γνώμη μου η οποία δε συμφωνεί με τη δικιά σου. Σταματώ ττη αντιπαράθεση γιατί γινόμαστε κουραστικοί στους υπόλοιπους. Κάνεις πάντως σαν παιδί που του πήραν το παιχνίδι!!!
ak11596
Στο ΔΑΙΣ 19-22 στο 11ο λεπτό..
ak11596
QUOTE (ak11596 @ Feb 27 2018, 20:42 ) *
Στο ΔΑΙΣ 19-22 στο 11ο λεπτό..

Ημίχρονο 30-35...
ak11596
QUOTE (ak11596 @ Feb 27 2018, 21:02 ) *
Ημίχρονο 30-35...


50-60 το 3ο...
ak11596
QUOTE (ak11596 @ Feb 27 2018, 21:40 ) *
50-60 το 3ο...


68--84 τελικο
Gkos
When the going gets tough ....
jhantzop
QUOTE(ak11596 @ Feb 27 2018, 22:08 ) *
68--84 τελικο

Εύκολα, όπως φάνηκε από την αρχή του παιχνιδιού. Καλύτερη ομάδα, τουλάχιστον σήμερα (δεν έχω δει άλλα παιχνίδια τους).
Gkos
Ετσι ξεροσφύρι;
Κάνε μια ανάλυση για οσους δεν μπορεσαμε να παρευρεθουμεwink.gif
storm2
Ολοκληρώθηκε και η τελευταία αγωνιστική της κανονικής περιόδου που βρήκε τον ΠΑΟ στην 2η θέση μετά το διπλό που πήρε στο ΔΑΙΣ. Ξεκινάει αγώνες στα play off, όπου αντιμετωπίζει τον Δούκα στον Τάφο, με πλεονέκτημα έδρας για το τριφύλλι και σκορ 1-1. Το άλλο ζευγάρι των play off είναι Περιστέρι - ΑΕΚ με σκορ 2-0. Οι αγώνες των Play off θα γίνονται Δευτέρα & Πέμπτη όπως μας έχει ενημερώσει ο east17.

Σημαντική η σημερινή νίκη για την BAC που ισοβάθμισε με Τριπλή & Ολυμπιάδα και κλείνει την χρονιά με τον καλύτερο δυνατό τρόπο! Ανετη επικράτηση του Ντηρί επί της ΑΕΝΚ που απέδειξε ότι το Κολλέγιο έμεινε στην κατηγορία όχι άδικα. Η ΚΑΠ ήταν πίσω στο ημίχρονο από τον Πανελλήνιο, αλλά στο τέλος έκανε την ανατροπή. Περιστέρι και ΑΕΚ πήραν άλλο ένα δίποντο νίκης.

Αποτελέσματα 22ης αγωνιστικής (σκορ ημιχρόνου)
ΔΟΥΚΑΣ-ΠΑΟ 68-84 (30-35)
ΑΕΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 73-59 (37-25)
BAC-ΤΡΙΠΛΗ 60-55 (16-30)
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 52-82 (31-47)
ΝΤΕΡΗ-ΑΕΝΚ 74-47 (33-25)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ-ΚΑΠ 45-54 (27-20)

Βαθμολογία σε 22 αγώνες
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 21-1
ΠΑΟ 19-3
ΔΟΥΚΑΣ 18-4
ΑΕΚ 17-5
-----------------------------
ΤΡΙΠΛΗ 11-11
ΟΛΥΜΠΙΑΔA 11-11
BAC 11-11
ΚΑΠ 8-14
ΝΤΕΡΗ 8-14
-----------------------------
ΑΕΝΚ 5-17
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 2-20
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1-21

Δυό λόγια για το σημερινό ντέρμπι: Καλό ξεκίνημα για τον Δούκα που ήταν μπροστά στο σκορ για τα πρώτα 7-8 λεπτά. Στην συνέχεια ο ΠΑΟ πήρε κεφάλι και κράτησε το προβάδισμα σε όλο το υπόλοιπο του αγώνα. Η πολύ μέτρια εμφάνιση του Δούκα και η επικράτηση του ΠΑΟ σε όλους τους τομείς δεν άφησε περιθώρια για αμφισβητήσεις. Οσο περνούσε ο χρόνος η διαφορά ολοένα και μεγάλωνε υπέρ του ΠΑΟ. Σκόρ περιόδων (18-19,30-35,50-60,68-84). Δίκαια νίκησαν οι πράσινοι.

Συγχαρητήρια σε αθλητές και προπονητές όλων των ομάδων για την φετινή προσπάθεια που ξεκίνησε από τον Ιούλιο-Αύγουστο, ίσως και νωρίτερα για κάποιους. Για πολλούς από τους αθλητές η χρονιά αυτή αποτελεί μια σημαντική μπασκετική εμπειρία! Για τους αθλητές των 4 ομάδων η προσπάθεια συνεχίζεται.. τώρα ξεκινάει το Πρωτάθλημα και οι δυνατές αναμετρήσεις.
jhantzop
QUOTE(Gkos @ Feb 27 2018, 23:17 ) *
Ετσι ξεροσφύρι;
Κάνε μια ανάλυση για οσους δεν μπορεσαμε να παρευρεθουμεwink.gif

Κάνε εσύ
Gkos
Εσεις τα λετε πιο καλα αγαπητε wink.gif
Ακομα μνημονευω την αναλυση σας για το ματς στα Βριλησσια !
ak11596
QUOTE (storm2 @ Feb 27 2018, 23:23 ) *
Δυό λόγια για το σημερινό ντέρμπι: Καλό ξεκίνημα για τον Δούκα που ήταν μπροστά στο σκορ για τα πρώτα 7-8 λεπτά. Στην συνέχεια ο ΠΑΟ πήρε κεφάλι και κράτησε το προβάδισμα σε όλο το υπόλοιπο του αγώνα. Η πολύ μέτρια εμφάνιση του Δούκα και η επικράτηση του ΠΑΟ σε όλους τους τομείς δεν άφησε περιθώρια για αμφισβητήσεις. Οσο περνούσε ο χρόνος η διαφορά ολοένα και μεγάλωνε υπέρ του ΠΑΟ. Σκόρ περιόδων (18-19,30-35,50-60,68-84). Δίκαια νίκησαν οι πράσινοι.


Να συμπληρώσω ότι αν και στην αρχή του αγώνα ο Δούκας έβγαλε μερικές πολύ ωραίες επιθετικές ενέργειες, μόλις 'ζόρισαν' τα πράγματα φάνηκε μια αναρχία στο παιχνίδι του... Δεν καταλαβαίνω πχ ποιος ο λόγος στο μέσον του 3ου 10λέπτου και ενώ η διαφορά ήταν μεν περίπου στους 10π υπέρ του ΠΑΟ, αλλά υπήρχε πολύ χρόνος ακόμη, να γίνουν 5-6 συνεχόμενες προσπάθειες για 3ποντο από το Νο12 και μάλιστα η τελευταία σε αντεπίθεση (έστω και αν ήταν εύστοχη). Μου φάνηκε δηλαδή από το 3ο 10λεπτο ο Δούκας να παίζει σαν να βρίσκεται στα τελευταία λεπτά του παιχνιδιού, με βεβιασμένες ενέργειες, μακρινά σουτ και αψυχολόγητες ενέργειες, πράγμα το οποίο φυσιολογικά αύξησε αντί να μειώσει την διαφορά...
Αρκετός κόσμος στις εξέδρες ...καλή (σε γενικές γραμμές) η διαιτησία...!!!
storm2
Πρόγραμμα 1ης αγωνιστικής Play Off

Δευτερα 5 Μαρτιου
ωρα 20:00 Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΑΕΚ (2-0)
ωρα 21:15. Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΟ-ΔΟΥΚΑΣ (1-1)
tiramolas111
ΗΡΘΑ ΑΠΟ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΕΙΑ ΝΑ ΔΩ ΕΝΑ ΝΤΕΡΜΠΥ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΔΑ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΗ ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΗ\
ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ.ΕΙΔΑ ΕΝΑΝ ΔΟΥΚΑ......ΑΛΑΦΙΑΣΜΕΝΟ.....ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΝΟ.......ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ.....ΠΟΛΛΑ ΛΑΘΗ
ΠΟΛΛΑ ΤΡΙΠΟΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΝΤΡΑΙΒ......ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΤΟ ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΟ ΜΗΔΕΝΙΚΗ .ΜΕ ΤΑ ΑΤΟΥ ΤΟΥ ΔΟΥΚΑ ΤΡΑΓΙΚΑ ΚΑΚΙΣΤΟΙ....ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ
ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ,ΤΑ PLAYS ΤΟΥ ΚΟΟΥΤΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ......ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΗ ΒΕΒΑΙΑ......????
Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΤΩΡΑ ΗΤΑΝ ΟΜΑΔΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.......ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΗΞΕΡΕ ΓΙΑΤΙ ΗΡΘΕ ΣΤΟ ΔΑΙΣ ,ΣΤΟΧΕΥΜΕΝΕΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ 5ΑΡΗ ΤΟΥΣ ΠΗΡΑΝ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ.ΣΤΑ ΡΙΜΠΑΟΥΝΤ ΗΤΑΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ.ΤΟ PLAYMAKER ΤΟΥ ΠΑΟ ΧΩΡΙΣ ΤΡΟΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ,ΟΠΩΣ ΑΛΛΩΤΕ ΟΔΗΓΟΥΣΕ ΜΑΕΣΤΡΙΚΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΡΟΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΕΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΤΩΝ 5 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΩΝ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΕ Ο ΔΟΥΚΑΣ.




ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΤΑ PLAY OFFS
erasitexnis
QUOTE(storm2 @ Feb 27 2018, 23:23 ) *
Ολοκληρώθηκε και η τελευταία αγωνιστική της κανονικής περιόδου που βρήκε τον ΠΑΟ στην 2η θέση μετά το διπλό που πήρε στο ΔΑΙΣ. Ξεκινάει αγώνες στα play off, όπου αντιμετωπίζει τον Δούκα στον Τάφο, με πλεονέκτημα έδρας για το τριφύλλι και σκορ 1-1. Το άλλο ζευγάρι των play off είναι Περιστέρι - ΑΕΚ με σκορ 2-0. Οι αγώνες των Play off θα γίνονται Δευτέρα & Πέμπτη όπως μας έχει ενημερώσει ο east17.

Σημαντική η σημερινή νίκη για την BAC που ισοβάθμισε με Τριπλή & Ολυμπιάδα και κλείνει την χρονιά με τον καλύτερο δυνατό τρόπο! Ανετη επικράτηση του Ντηρί επί της ΑΕΝΚ που απέδειξε ότι το Κολλέγιο έμεινε στην κατηγορία όχι άδικα. Η ΚΑΠ ήταν πίσω στο ημίχρονο από τον Πανελλήνιο, αλλά στο τέλος έκανε την ανατροπή. Περιστέρι και ΑΕΚ πήραν άλλο ένα δίποντο νίκης.

Αποτελέσματα 22ης αγωνιστικής (σκορ ημιχρόνου)
ΔΟΥΚΑΣ-ΠΑΟ 68-84 (30-35)
ΑΕΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 73-59 (37-25)
BAC-ΤΡΙΠΛΗ 60-55 (16-30)
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 52-82 (31-47)
ΝΤΕΡΗ-ΑΕΝΚ 74-47 (33-25)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ-ΚΑΠ 45-54 (27-20)

Βαθμολογία σε 22 αγώνες
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 21-1
ΠΑΟ 19-3
ΔΟΥΚΑΣ 18-4
ΑΕΚ 17-5
-----------------------------
ΤΡΙΠΛΗ 11-11
ΟΛΥΜΠΙΑΔA 11-11
BAC 11-11
ΚΑΠ 8-14
ΝΤΕΡΗ 8-14
-----------------------------
ΑΕΝΚ 5-17
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 2-20
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1-21

Δυό λόγια για το σημερινό ντέρμπι: Καλό ξεκίνημα για τον Δούκα που ήταν μπροστά στο σκορ για τα πρώτα 7-8 λεπτά. Στην συνέχεια ο ΠΑΟ πήρε κεφάλι και κράτησε το προβάδισμα σε όλο το υπόλοιπο του αγώνα. Η πολύ μέτρια εμφάνιση του Δούκα και η επικράτηση του ΠΑΟ σε όλους τους τομείς δεν άφησε περιθώρια για αμφισβητήσεις. Οσο περνούσε ο χρόνος η διαφορά ολοένα και μεγάλωνε υπέρ του ΠΑΟ. Σκόρ περιόδων (18-19,30-35,50-60,68-84). Δίκαια νίκησαν οι πράσινοι.

Συγχαρητήρια σε αθλητές και προπονητές όλων των ομάδων για την φετινή προσπάθεια που ξεκίνησε από τον Ιούλιο-Αύγουστο, ίσως και νωρίτερα για κάποιους. Για πολλούς από τους αθλητές η χρονιά αυτή αποτελεί μια σημαντική μπασκετική εμπειρία! Για τους αθλητές των 4 ομάδων η προσπάθεια συνεχίζεται.. τώρα ξεκινάει το Πρωτάθλημα και οι δυνατές αναμετρήσεις.

Δικαιολογημένα τα φώτα πέφτουν στην τετράδα των play-offs, αλλά νομίζω ιδιαίτερη σημασία έχει και η πέμπτη θέση (και όχι η 6η όπως λανθασμένα γράφεται παραπάνω) της ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ύστερα από ακόμα μία εξαιρετική χρονιά, με τη συντριπτική πλειοψηφία των παιδιών του ρόστερ της (12 από τα 15) να προέρχεται από τις ακαδημίες της. Με δεδομένο από την αρχή, το ποιές ομάδες θα καταλάμβαναν τις 4 πρώτες θέσεις, η ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ τερματίζει πρώτη στον μαραθώνιο των υπολοίπων ομάδων.
Συγχαρητήρια σε όλες τις ομάδες και καλή συνέχεια στα Play-offs.
storm2
QUOTE (erasitexnis @ Feb 28 2018, 08:22 ) *
Δικαιολογημένα τα φώτα πέφτουν στην τετράδα των play-offs, αλλά νομίζω ιδιαίτερη σημασία έχει και η πέμπτη θέση (και όχι η 6η όπως λανθασμένα γράφεται παραπάνω) της ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ύστερα από ακόμα μία εξαιρετική χρονιά, με τη συντριπτική πλειοψηφία των παιδιών του ρόστερ της (12 από τα 15) να προέρχεται από τις ακαδημίες της. Με δεδομένο από την αρχή, το ποιές ομάδες θα καταλάμβαναν τις 4 πρώτες θέσεις, η ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ τερματίζει πρώτη στον μαραθώνιο των υπολοίπων ομάδων.
Συγχαρητήρια σε όλες τις ομάδες και καλή συνέχεια στα Play-offs.

Ποια 5η, 6η η 1η θεση.... Ισοβαθμια εχει με Τριπλή και Bac. Στα αγωνιστικά παντως πράγματι ειχε ενα καλο συνολο με δικα της παιδια οπως σωστα επισημάνεις. Γνωρίζοντας οτι στους 2002 η Ολυμπιαδα παρουσιάζεται ανταγωνιστική, εδω και χρονια (παρουσία στον τελικο της εσκα, διακριςεις στα Τουρνουα, πέρυσι πηρε την πρωτη θεςη απο τον ΠΑΟ), ευελπιστούσα οτι θα ηταν η ομαδα που θα μπορούσε να κλεψει βαθμους απο την τετραδα και γιατι οχι να μπει σε αυτήν. Οπως και να εχει μπραβο στον coach και στα παιδια.
Doctor Snitch
Φέτος η Τριπλή κορώνα, δεν χρειάστηκε τα φώτα των άλλων για να λάμψει. Για 22 αγωνιστικές οι αθλητές της γεννημένοι το 2003 και 2004 παρουσιάστηκαν πλέον ανταγωνιστικοί απέναντι στους αντιπάλους τους (2002) και με πολύ δουλειά και προσπάθεια ανταποκρίθηκαν σε αυτήν την πρόκληση αφήνοντας τις καλύτερες εντυπώσεις.
smiley.gif

Καλή συνέχεια στα παρκέ, με υγεία για όλους.

east17
QUOTE (tiramolas111 @ Feb 28 2018, 07:19 ) *
ΗΡΘΑ ΑΠΟ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΕΙΑ ΝΑ ΔΩ ΕΝΑ ΝΤΕΡΜΠΥ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΔΑ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΗ ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΗ\
ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ.ΕΙΔΑ ΕΝΑΝ ΔΟΥΚΑ......ΑΛΑΦΙΑΣΜΕΝΟ.....ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΝΟ.......ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ.....ΠΟΛΛΑ ΛΑΘΗ
ΠΟΛΛΑ ΤΡΙΠΟΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΝΤΡΑΙΒ......ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΤΟ ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΟ ΜΗΔΕΝΙΚΗ .ΜΕ ΤΑ ΑΤΟΥ ΤΟΥ ΔΟΥΚΑ ΤΡΑΓΙΚΑ ΚΑΚΙΣΤΟΙ....ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ
ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ,ΤΑ PLAYS ΤΟΥ ΚΟΟΥΤΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ......ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΗ ΒΕΒΑΙΑ......????
Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΤΩΡΑ ΗΤΑΝ ΟΜΑΔΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.......ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΗΞΕΡΕ ΓΙΑΤΙ ΗΡΘΕ ΣΤΟ ΔΑΙΣ ,ΣΤΟΧΕΥΜΕΝΕΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ 5ΑΡΗ ΤΟΥΣ ΠΗΡΑΝ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ.ΣΤΑ ΡΙΜΠΑΟΥΝΤ ΗΤΑΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ.ΤΟ PLAYMAKER ΤΟΥ ΠΑΟ ΧΩΡΙΣ ΤΡΟΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ,ΟΠΩΣ ΑΛΛΩΤΕ ΟΔΗΓΟΥΣΕ ΜΑΕΣΤΡΙΚΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΡΟΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΕΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΤΩΝ 5 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΩΝ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΕ Ο ΔΟΥΚΑΣ.




ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΤΑ PLAY OFFS

Θα συμφωνήσω μαζί σου...κάπως έτσι ήταν η εικόνα του χθεσινού αγώνα...δυστυχώς..!!!
Με τέτοιες εμφανίσεις ο Δούκας δεν νομιζω πως μπορεί να πάει πουθενά..., ενώ αντίθετα ο ΠΑΟ χθές έδειξε στοιχεία καλής ομάδας και αν τελικά περάσει στον τελικό, νομίζω πως μπορεί να χτυπήσει στα ίσια τον ΓΣΠ.
Μάλιστα, τον περασμένο Σεπτέμβριο (πρίν την έναρξη του πρωταθλήματος) σε μια μπασκετική παρέα φίλων, είχα πει πως βλέπω τον ΠΑΟ για πρωταθλητή....λες να επαληθευτώ...???
storm2
QUOTE (Doctor Snitch @ Feb 28 2018, 10:19 ) *
Φέτος η Τριπλή κορώνα, δεν χρειάστηκε τα φώτα των άλλων για να λάμψει. Για 22 αγωνιστικές οι αθλητές της γεννημένοι το 2003 και 2004 παρουσιάστηκαν πλέον ανταγωνιστικοί απέναντι στους αντιπάλους τους (2002) και με πολύ δουλειά και προσπάθεια ανταποκρίθηκαν σε αυτήν την πρόκληση αφήνοντας τις καλύτερες εντυπώσεις.
smiley.gif

Καλή συνέχεια στα παρκέ, με υγεία για όλους.


Τριπλή, η ευχάριστη έκπληξη του Πρωταθλήματος. Πράγματι τα παιδιά του 2003 ανταποκρίθηκαν πέραν του αναμενόμενου!
tiramolas111
QUOTE (east17 @ Feb 28 2018, 11:48 ) *
Θα συμφωνήσω μαζί σου...κάπως έτσι ήταν η εικόνα του χθεσινού αγώνα...δυστυχώς..!!!
Με τέτοιες εμφανίσεις ο Δούκας δεν νομιζω πως μπορεί να πάει πουθενά..., ενώ αντίθετα ο ΠΑΟ χθές έδειξε στοιχεία καλής ομάδας και αν τελικά περάσει στον τελικό, νομίζω πως μπορεί να χτυπήσει στα ίσια τον ΓΣΠ.
Μάλιστα, τον περασμένο Σεπτέμβριο (πρίν την έναρξη του πρωταθλήματος) σε μια μπασκετική παρέα φίλων, είχα πει πως βλέπω τον ΠΑΟ για πρωταθλητή....λες να επαληθευτώ...???


ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΛΕΣ||||
fairbasket
QUOTE (tiramolas111 @ Feb 28 2018, 15:25 ) *
ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΛΕΣ||||

Έχει γίνει πολύ καλή δουλειά στα παιδιά του ΠΑΟ, αλλά δε βλέπω εκείνο το μέταλλο. Παρόμοια και για το Περιστέρι. Ο Δούκας έδειξε ως τώρα αρκετό πάθος.

Falcon
QUOTE (storm2 @ Feb 28 2018, 12:51 ) *
Τριπλή, η ευχάριστη έκπληξη του Πρωταθλήματος. Πράγματι τα παιδιά του 2003 ανταποκρίθηκαν πέραν του αναμενόμενου!


Συμφωνώ και επαυξάνω διότι χωρίς τον υπερβολικό αριθμό τραυματισμών (ίσως επηρέασε και η μικρότερη ηλικία των παιχτών), η έκπληξη μάλλον θα ήταν μεγαλύτερη!

Σε κάθε περίπτωση, σημασία έχουν οι πολύτιμες μπασκετικές εμπειρίες που απέκτησαν τα παιδιά.

Συγχαρητήρια σε όλη την ομάδα, καλή τύχη στο Παμπαίδων 2003, και του χρόνου εις ανώτερα (Α παιδικό)!


storm2
Δευτερα ξεκιναει το πρωταθλημα...τα play off εννοω:

Το Περιστερι υποδεχεται την ΑΕΚ, οπου φαβορι φαινεται να ειναι οι γηπεδουχοι που προηγουνται με 2-0. Αν οι φιλοξενουμενοι συνεχιζουν να εχουν απωλειες βασικων απο τραυματισμους, ειναι δυσκολα να παρουν το διπλο.

Στο αλλο ματς ΠΑΟ-Δουκας υπαρχει κλιμα αισιοδοξιας και ευφοριας στους πρασινους. Το μεγαλο ερωτηματικο ειναι αν το προπονητικο team του Δουκα, οι αθλητες του αλλα και τα Εκπαιδευτηρια εχουν περιθωριο να κανουν την τριτη συνεχομενη ηττα σε τρια ντερμπι! Απο την αλλη στον ΠΑΟ μετα τον προσφατο θριαμβο, η πψυχολογια ειναι στα υψη.

Για να δουμε τι θα δο
Gkos
Δεν ξέρω τι λέτε,αλλά εμένα με έχουν καλέσει την Πέμπτη στον Αγιο Θωμα . . .🤔

storm2
Οι προπονησεις στον Αγ.Θωμα γινονται συνηθως με κλειστες πορτες, μαλλον για ΔΑΙΣ σε βλεπω. wink.gif
freeman
Τα περί αισιοδοξίας και ευφορίας είναι προϊόντα φαντασίας, είναι εντελώς διαφορετική η διαχείριση της κατάστασης.
storm2
Παιδικό Play off: Περιστέρι - ΑΕΚ σε live streaming στο www.basketdream.gr
Δευτέρα 5/3 ώρα 20:00
Flinafim
QUOTE (storm2 @ Mar 5 2018, 16:42 ) *
Παιδικό Play off: Περιστέρι - ΑΕΚ σε live streaming στο www.basketdream.gr
Δευτέρα 5/3 ώρα 20:00

Ξέρεις αν κατεβαίνει κομπλέ η ΑΕΚ;;;αλλιώς δεν έχει νόημα...🤕🤕🤕🤕
Gkos
Πιθανοτατα κομπλε !
Αλλα 100% δεν ξερω !

Ο ΓΣΠ εχει εναν σημαντικο παικτη αμφιβολο...

Εν τω μεταξυ επιτρέπεται live streaming ?
m-papous
QUOTE (Gkos @ Mar 5 2018, 18:49 ) *
Εν τω μεταξυ επιτρέπεται live streaming ?

Μόνο με άδεια της ΕΣΚΑ. Τώρα αν το ερώτημα είναι αν έχει, δεν νομίζω να μας τη δείξει και κανένας. Υπόλογος πάντως είναι ο διαιτητής του αγώνα.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.