Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' Εθνική
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
christina n10
Λεγοντας βουδας εννοεις γνωστο μανατζερ? 68.gif
tiramola,εσεις τι κανατε?πως τα πηγες?
lalas
μεχρι τωρα βουδα στο μπασκετ ελεγαν τον μακη δενδρινο,εσυ ποιον εννοεις??????/
christina n10
το ξερω οτι βουδα λεγανε τον δενδρινο,η αληθεια ειναι οτι μιλωντας για συμεωνιδη και λεγοντας οτι αυτος ,λιγο πολυ, εμπλεξε τον σαββα στην δαφνη,αλλο ατομο μου ηρθε στο μυαλο, αλλα οκ αστο .μαλλον λαθος!!!
karibu
sorry stick pou argisa na sou apantiso alla ...variomouna na to po na mpo sto forum..kati tetio

loipon nai loipon to petixes ime paixtis tis G ethnikis alla to protoklasatos ine se thesi na to krinoun mono oi simpektes k oi antipaloi.

telika aftos o PAOKritikon den ine kaki omada mexri k o zografos diskoleftike na kerdisi ekei mesa!!!
Ryan Stik
Εχεις δικιο karibu. Ετυχε και ειδα τον αγωνα ΠΑΟΚρητικων - Α.Ο Ζωγραφου και εχω να πω οτι δεν ειναι κακη ομαδα. μπορει να μην εχει πολλους παικτες ποιοτικους αλλα εχει μαθει (μπραβο στον προπονητη τους) να παλευει τα ματς και να αγωνιζεται με παθος.

Υ.Γ : Επρεπε να δειτε εναν παικτη απο τον ζωγραφο. Φοραγε το νουμερο 6. Ηταν απλα ασταματητος . Πολυ δυνατος , πολυ δραστηριος και γενικα πολυ καλος. Μαλλον το ειχε παρει προσωπικα. Ακουσα να τον φωναζουν masif αλλα δεν καταλαβα για ποιον λογο !!! Τα συγχαρητηρια μου
lalas
QUOTE(Ryan Stik @ Jan 15 2007, 10:28 PM) *
Εχεις δικιο karibu. Ετυχε και ειδα τον αγωνα ΠΑΟΚρητικων - Α.Ο Ζωγραφου και εχω να πω οτι δεν ειναι κακη ομαδα. μπορει να μην εχει πολλους παικτες ποιοτικους αλλα εχει μαθει (μπραβο στον προπονητη τους) να παλευει τα ματς και να αγωνιζεται με παθος.

Υ.Γ : Επρεπε να δειτε εναν παικτη απο τον ζωγραφο. Φοραγε το νουμερο 6. Ηταν απλα ασταματητος . Πολυ δυνατος , πολυ δραστηριος και γενικα πολυ καλος. Μαλλον το ειχε παρει προσωπικα. Ακουσα να τον φωναζουν masif αλλα δεν καταλαβα για ποιον λογο !!! Τα συγχαρητηρια μου

πως βλεπετε το παιχνιδι με τον κρονο την κυριακη?
Ryan Stik
Πολυ δυσκολο ματς αλλα για κατι τετοια ματς αξιζει να παιζεις μπασκετ!! Εκει θα ξεχωρισουν οι αντρες απο τα αγορακια!! tongue.gif biggrin.gif
tiramolas
Δεν ξέρω αν το παιχνίδι Ζωγράφος-Κρόνος θα ξεχωρίσει τα παιδάκια από τους άντρες, αλλά πιστεύω ότι θα είναι πολύ καλό παιχνίδι,από δύο ομάδες που στηρίζονται στο καλό τους σύνολο.
Πιστεύω επίσης ότι εφόσον χάσει ο Κρόνος, παίρνει σημαντικό πλεονέκτημα για την άνοδο το Λαύριο, ενώ θα μπει και στο παιχνίδι ο Ζωγράφος. Τα Γιάννινα νομίζω ότι δεν θα μπορέσουν να παραμείνουν εκεί ψηλά για πολύ ακόμα.
Αυτά και υπομονή μέχρι την Κυριακή...
lalas
τιραμολα ο οικονομακος γιατι εφυγε απο τον ζωγραφο
tiramolas
Από τα λίγα που ξέρω, δεν υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την ομάδα,αλλά αποχώρησε για προσωπικούς λόγους.
Ryan Stik
Φυσικα και δεν θα ξεχωρισουν τα αγορακια απο τους αντρες. Αστειευομαι. Αλοιμονο αν βγαιναν τετοιου ειδους συμπερασματα απο εναν αγωνα μπασκετ. Σιγουρα θα ειναι ενα πολυ καλο ματς γιατι και οι δυο ομαδες ειναι και καλες και εχουν και καλους παικτες. Αυτα για τωρα και τα υπολοιπα μετα τον αγωνα
christina n10
καλημερα,ποσο μου αρεσει η επικοινωνια ryan-tiramola!!! tongue.gif θεωρω οτι θα πατε να το δειτε το παιχνιδακι ,ετσι δεν ειναι? wink.gif δυστυχως δεν θα μπορεσω να ερθω οποτε θα περιμενω τα σχολια σας για αυτο το παιχνιδι.ελπιζω δυο γνωστοι μου που θα ειναι αντιπαλοι την κυριακη να πανε καλα και ας ελπισουμε να γινει ενα ωραιο ματσακι,να το ευχαριστηθουν και οι παιχτες και οι φιλαθλοι και ας κερδισει ο καλυτερος.φιλακια icon_wave.gif icon_wave.gif
v-span
Stik ο παίχτης που λες από το Ζωγράφου λέγεται Καλιανιώτης και πράγματι είναι πολύ δυνατός και ολοκληρωμένος παίχτης
john
christina tha xaseis matsara padws
christina n10
Καλημερα john,
ειμαι σιγουρη οτι θα χασω ματσαρα ,αλλα οι αντιπροσωποι μου σε αυτο το παιχνιδι ,πιστεψε με ,θα μου κανουν τετοια αναφορα,που θα ειναι σαν να το ειδα Live.ειναι θεοι 77.gif .ελπιζω να γινει ενα καλο παιχνιδι!!!
tiramola που εχεις χαθει?στειλε pm.
για ryan ξερω !!!φιλακια icon_wave.gif icon_wave.gif
tiramolas
Na parathesw mia pliroforia pou ematha tin proigoumeni evdomada.
I EAP ediwkse Karatzio kai Stathouli prin to teleutaio paxnidi.profanws gia na glitwsei ta lefta pou tha tous edine,mias pou einai ektos stoxou,dld ektos anodou.
Etsi loipon i EAP,ama xasei apo tin Ilioupoli tin Kiriaki,pou kaigetai gia niki,mpainei se peripeteies gia tin paramoni tis.
Auta kai kalo mesimeri...
nash
Tiramola αφού στον όμιλο της ΕΑΠ μπορείς να μου λύσεις μια απορία? Τι φταίει και η ΕΑΠ παει τόσο ασχημα?
Οταν είδα το ρόστερ στην αρχη της σεζον θεωρούσα(όπως και πολλοί άλλοι φαντάζομαι) ότι θα είναι μαζί με το Λαύριο οι ομάδες που θα διεκδικούσαν την άνοδο.
christina n10
ετσι μπραβο junior,παντα ενημερωμενο σε θελω,να εχω και καποιον να με αντικαταστησει οταν αποσυρθω. wink.gif καλο μεσημερι και σε σενα.
Ryan Stik
Thanks v-span.
Ryan Stik
Νash πιστευω οτι η περιπτωση της Ε.Α Πατρων ειναι ιδια με αυτη του Αρκαδικου. Δηλαδη ομαδες με πολυ καλες μοναδες αλλα εχουν αποτυχει (παικτες και προπονητες) να δεσουνκαι να γινουν καλα συνολα. Δεν μπορουν να βρουν τροπο να επικοινωνησουν μεσα στο γηπεδο με αποτελεσμα κανενας παικτης να μην αποδιδει το 100% των δυνατοτητων του . Σιγουρα παιζει ρολο και ο χαρακτηρας των παικτων καθως και ο ρολος που εχουν συνηθισει τοσα χρονια να εχουν σε αλλες ομαδες. Και οι προπονητες ομως που επιλεγουν αυτους τους παικτες στην αρχη της περιοδου θα πρεπει να εχουν υποψιν τους τετοιους παραγοντες.
tiramolas
QUOTE(nash @ Jan 19 2007, 03:07 PM) *
Tiramola αφού στον όμιλο της ΕΑΠ μπορείς να μου λύσεις μια απορία? Τι φταίει και η ΕΑΠ παει τόσο ασχημα?
Οταν είδα το ρόστερ στην αρχη της σεζον θεωρούσα(όπως και πολλοί άλλοι φαντάζομαι) ότι θα είναι μαζί με το Λαύριο οι ομάδες που θα διεκδικούσαν την άνοδο.


Κοίτα nash, από άποψη ονομάτων ήταν όντως φαβορί για άνοδο στην αρχή. Είχαν μάλιστα μπάτζετ 250.000 ευρώ απ' ότι έχω ακούσει. Έμαθα χαρακτηριστικά ότι τέσσερισ παίκτεσ τους παίρνουν πάνω από 30.000 το χρόνο. Ωστόσο,όπως ξέρεισ, τα ονόματα δεν κάνουν την καλή ομάδα.
Πρέπει να μην τα πήγαιναν και πολύ καλά οι παίκτες μεταξύ τους και έχουν αλλάξει και τρεις προπονητές ήδη.Οπότε καταλαβαίνεις...
Επίσης ρόλο στην κακή τους πορεία νομίζω ότι έπαιξε και ο τραυματισμός του Κλήμη,που είναι κατά τη γνώμη μου ο καλύτερος τους άσος. Έκανε μια εγχείρηση στο γόνατο και έχει να παίξει εδώ και δύο μήνες τουλάχιστον...
mimos8
τιραμολα εισαι μεγαλη παιχταρα και ειμαι σιγουρος οτι την κυριακη θα καθαρισεις παλι!ισως ερθω αν προλαβω.χαιρετισματα και στον συμπαικτη σου και σφιχτη Τ.Κ.
lalas
68.gif εαπ κ αρκαδικος απεδειξαν για αλλη μια φορα οτι το μπατζετ δεν αρκει χωρισ να εχεις καταληλο προπονητη. ο κρονος εχει χτυπηθει απο ιωσεισ κ το αστρο του κατσουνη αστραψε για αλλη μια φορα, κρισιμο παιχνιδι κ στην καλλιθεα οπου εσπερος κ ταθρος παιζουν την μιση κατηγορια
christina n10
QUOTE(tiramolas @ Jan 19 2007, 05:41 PM) *
Κοίτα nash, από άποψη ονομάτων ήταν όντως φαβορί για άνοδο στην αρχή. Είχαν μάλιστα μπάτζετ 250.000 ευρώ απ' ότι έχω ακούσει. Έμαθα χαρακτηριστικά ότι τέσσερισ παίκτεσ τους παίρνουν πάνω από 30.000 το χρόνο. Ωστόσο,όπως ξέρεισ, τα ονόματα δεν κάνουν την καλή ομάδα.
Πρέπει να μην τα πήγαιναν και πολύ καλά οι παίκτες μεταξύ τους και έχουν αλλάξει και τρεις προπονητές ήδη.Οπότε καταλαβαίνεις...
Επίσης ρόλο στην κακή τους πορεία νομίζω ότι έπαιξε και ο τραυματισμός του Κλήμη,που είναι κατά τη γνώμη μου ο καλύτερος τους άσος. Έκανε μια εγχείρηση στο γόνατο και έχει να παίξει εδώ και δύο μήνες τουλάχιστον...
ποσο μου αρεσουν τα δυο juniors !!!!εισαστε μεγαλοι παιχτες εντος και εκτος γηπεδου 77.gif 69.gif 69.gif ειναι παντα πολυ σωστες οι παρατηρησεις σας..
lalas
dikea niki gia krono mesa ston zvgrafo, niki ikarou ton elipestato gyziako,niki gia agia tauro, niki gia giannena k ierapetra. tin megali ekpliksi ekane i rafina poy kerdise to iraklio
john
lalas to ides to matsaki kronos zwgrafou?? h hsoun se allo gipedo?daksei mporei na ton epaikse sto 3 10lepto o zwgrafos molis pire tin diafora alla k oi diaitites htan ligo sfaxtes!!
kolossos
Ήμουν στο γήπεδο στο πρώτο δεκάλεπτο. Δυστυχώς δεν τα καταφέραμε τελικά sad.gif . ΌΣο είδα πάτως οι διαιτητές έδειχναν για σφάχτες...
christina n10
καλημερα και απο εμενα.εμαθα οτι εχασε ο ζωγραφος απο κρονο.ακουστηκαν και κατι σχολια για την διατησια,οτι ψιλο εσφαξε τον ζωγραφο.tiramola & ryan,εχω την εντυπωση οτι εισασταν στο γηπεδο. wink.gif wink.gif μπορειτε λιγο να μας δωσετε τα φωτα σας για το ματσακι,και αν αληθευουν αυτα??καλη σας μερα icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
lalas
otan exis sinithisi stin eska to 100-0 tote to 51-49 soy fenete kako o solomos k o katsounis ti sas ftene k tous brizate
abasketos
Γιαννάκο καλημέρα, για κάνε μου σύντομη περίληψη της καταποσης...
Ryan Stik
Καλημερα σε ολους. Lalas δεν υπηρξε ποτε 100-0 οταν ο ζωγραφος επαιζε στην Α ΕΣΚΑ. Το ακουω πολυ συχνα να το λενε αλλα δεν ισχυει. Οσο για το χθεσινο ματς με τον Κρονο, ο Ζωγραφος εχασε απο δικα του λαθη και οχι απο τους διαιτητες. 1) Παρασυρθηκε απο το παιχνιδι του Κρονου που ηταν πολυ σκληρο-αντιαθλητικο και το ματς δεν ειχε κανενα στοιχειο τακτικης παρα μονο δυναμης και ''ψυχης'' . 2) Εχασε παρα πολλες βολες -δεν εχω ακριβη στατιστικα ακομη αλλα εχασε πολλες.
Ειχε καποιες εντυπωσιακες φασεις αλλα γενικα ηταν ενα κακο ματς πιστευω.
Όσο για την διαιτησια δεν ηταν καθολου καλη (και για τις 2 ομαδες αλλα με καποια κρισιμοτερα λαθη για τον Ζωγραφο ) και ειχαν χασει τον ελεγχο του αγωνα απο την αρχη. Και μια παρατηρηση. Ο προπονητης του Κρονου και γενικα η συμπεριφορα του παγκου ηταν πολυ αντιμπασκετικη και προσβλητικη για την αντιπαλη ομαδα.
Κριμα γιατι ειχαμε προσδοκιες εμεις οι φιλαθλοι για ενα πολυ καλο-ποιοτικο ματς. Δεν πειραζει ομως γιατι εχουμε πολλους αγωνες ακομα να δουμε!!!


Και γι'αυτους - αυτον που εβριζε τον Κατσουνη-Σολωμο , ειναι φυσιολογικο να εχει ο καθενας φιλαθλος την αποψη του και να την εκφραζει ελευθερα στο γηπεδο .Αλλα ειναι απαραδεκτο οταν αυτα λεγονται απο συγγενεις των παικτων της ιδιας της ομαδας. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ
Ryan Stik
Και επειδη lalas με προβληματισε το γεγονος οτι ανεφερες το 100-0 για την διαιτησια υπερ του Ζωγραφου εψαξα και βρηκα οτι σε αρκετα posts σου αναφερεσε με τουλαχιστον προσβλητικα λογια για τον Αθλητικο Ομιλο Ζωγραφου και με μελισταλακτα για τον Φιλαθλητικο Ομιλο Αθηνων. Οταν λοιπον γραφεις την αποψη σου για ενα ματς του Ζωγραφου που παρακολουθεις , σε παρακαλω να βγαζεις τα κοκκινα γυαλια σου και να προσπαθεις να εισαι αντικειμενικος. Γιατι αν θες να μιλησουμε για φιλοσοφιες ομαδων,πορειες στον χωρο και γενικα παρουσια τους εντος και εκτος γηπεδου ειμαι διαθεσιμος ανα πασα στιγμη. Αλλα δεν νομιζω οτι τους υπολοιπους ανθρωπους αυτης της κατηγοριας του forum τους ενδιαφερει ειτε το δικο σου προβλημα με τον Ζωγραφο ή το αντιστοιχο των Ζωγραφιωτων με την ομαδα σου
nash
QUOTE
Και γι'αυτους - αυτον που εβριζε τον Κατσουνη-Σολωμο , ειναι φυσιολογικο να εχει ο καθενας φιλαθλος την αποψη του και να την εκφραζει ελευθερα στο γηπεδο .Αλλα ειναι απαραδεκτο οταν αυτα λεγονται απο συγγενεις των παικτων της ιδιας της ομαδας. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ


Φίλε Ryan δεν είναι φυσιολογικό ο κάθε φίλαθλος να βρίζει στο γήπεδο όποιον θέλει. Είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ. Ασχετα αν εμείς το έχουμε συνηθήσει. Μπορεί να εκφράζει την αποδοκιμασία του για κάποιον αλλά σε πλαίσια που δεν προσβάλουν την προσωπικότητά του και την οικογένειά του.
Αν έξω στον δρόμο βρίσεις κάποιον, μπορεί να σου κάνει μήνυση για εξύβριση. Γιατί στο γήπεδο να μην συμβαίνει αυτό? Εκτός αν εδώ στο Ελλάντα εκτός από πανεπιστημιακό ασυλο έχουμε και γηπεδικό άσυλο.
v-span
Μίμο8 μήπως είδες το Ζωγράφου-Κρόνος? Αν ναι κάνε μια σύντομη κριτική
mimos8
οχι v span δεν πηγα οποτε ξερω μονο το αποτελεσμα.
tiramolas
Επειδή βλέπω ότι δεν υπάρχει και πολλή κίνηση στην κατηγορία αυτή αυτήν την εβδομάδα,θα κάνω μια πρόβλεψη για ένα αυριανό παιχνίδι, έτσι για να υπάρχει κάτι.
Έχω την εντύπωση ότι ο Κρόνος Ιωαννίνων θα ζοριστεί πολύ με την Απολλωνιάδα και δεν αποκλείεται να κανει την πρώτη του εντός έδρας ήττα. Νομίζω ότι το γεγονός ότι δεν παίζει το βασικό playmaker του Κρόνου θα τους δημιουργήσει μεγάλο πρόβλημα.
christina n10
καλημερα,μας πως να υπαρχει κινηση χωρις εσενα και ryan?
Ryan Stik
Καλημερα . Εγω πιστευω οτι το ματς Γκυζιακος-Αρδηττος θα εχει ενδιαφερον. Ισως παω να το δω οποτε να εχουμε να πουμε και εντυπωσεις.
Kidd4
Να καλησπερισω κ εγω την παρεα που γουσταρει και ασχολειται με μπασκετακι Γ Εθνικης (και οχι μονο!!)...

Λοιπον προσωπικη γνωμη για αυριο:Νικη Ζωγραφου στη Καλαματα,νικη Ηλιουπολης στην Πατρα με ΠΑΟΚ (ντερμπυ σωτηριας) και βλεπουμε....

Σας χαιρετω ολους smile.gif
dribler
QUOTE(Kidd4 @ Jan 27 2007, 10:42 PM) *
Να καλησπερισω κ εγω την παρεα που γουσταρει και ασχολειται με μπασκετακι Γ Εθνικης (και οχι μονο!!)...

Λοιπον προσωπικη γνωμη για αυριο:Νικη Ζωγραφου στη Καλαματα,νικη Ηλιουπολης στην Πατρα με ΠΑΟΚ (ντερμπυ σωτηριας) και βλεπουμε....

Σας χαιρετω ολους smile.gif


NIKH KRONOY ΙΟΝΙΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ ΓΚΥΖΙΑΚΟΥ
ΗΤΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
christina n10
καλημερα,
αποτελεσματα λοιπον γ εθνικης
1ος ομιλος νοτου.
αεκ πηγασος-αρκαδικος 59-66
κρονος ιωαννινων-απολλωνιαδα 72-83
καλαματα80-ζωγραφου 57-73
κρονος αγ.δμητριου-παπαγου 64-61
παο κρητικων-ηλιουπολη 42-60
εαπ -κρανιδι 91-67
λαυριο-δασαλ 108-72

βαθμολογια
κρονος αγ.δημητριου 23
λαυριου 23
κρονος ιωαννινων 21
ζωγραφου 21
αρκαδικος 20
απολλωνιαδα 20
εαπ 19
παπαγου 18
αεκ πηγασος 18
κρανιδι 15
ηλιουπολη 14
παο κρητικων 14
καλαματα 13
δασαλ 12


2ος ομιλος νοτου

ιωνικος νφ -εσπερος 75-73
πανελευσινιακος-πειραικος 73-66
αιολος/ταυρος-αργοναυτης 82-60
ηρακλειο-ιεραπετρα 51-69
χαλκιδα-ικαρος ν σμυρνης 57-78
γκυζιακος -αρδηττος 66-56
βουρειος χιου-καπ 61-76

βαθμολογια

ικαρος ν σμυρνης 21
καπ 21
γκυζιακος 20
ιεραπετρο 20
αρδηττος 19
πανελευσινιακος 19
ιωνικος νφ 18
πειραικος 18
βουρειος χιου 18
χαλκιδα 17
ηρακλειο 16
εσπερος 16
αιολος/ταυρος 15
αργοναυτης 13

δεν σας αφησα παραπονουμενους?πληρη ενημερωση.φιλακια
mimos8
εχω να κανω μια δηλωση για πολλοστη φορα:tiramolas εισαι πολυεργαλειο και παιχταρας!!! 77.gif
dolly12
μη του λετε τοσα θα το παρει πάνω του!!!
smiley.gif
Kidd4
Ευτυχως δεν εκτεθεικα στις 2 προβλεψεις μου....(αν και ηταν ψιλοευκολες smile.gif
Δυσκολα κερδισε ο κρονος τον παπαγο,ευκολα γ.σ.η. τον παοκ πατρων και ο ζωγραφος την καλαματα.
Πολυ καλες νικες για αρκαδικο (αν και για μενα εχει χασει το τραινο της ανοδου),λαυριο κερδισε τα λιοσια οκ.

ΝΕΧΤ WEEK εχουμε θεματακι ohmy.gif ohmy.gif

Ηλιουπολη-Κρονος Α.Δημητριου.....Μπορει να υπαρξει θεματακι οσον αφορα μια κοντρα ποδοσφαιρικη που υπηρχε την προηγουμενη εβδομαδα μεταξυ Α.Δημητριου και Ηλιουπολης....
Ξυλο,ενταση και ποδοσφαιρικα καφριλικια που ακουστηκε οτι μπορει να μεταφερθουν και στον επερχομενο μπασκετικο αγωνα shot.gif shot.gif shot.gif

Θα δουμε.....
Ryan Stik
Ρε παιχταρα tiramola πολυ εμπειρη η προβλεψη σου για των αγωνα Κρονου Ι. - Απολλωνιαδας. Τα σεβη μου.... Και συμφωνω με την dolly12!!!
Ryan Stik
Christina n10 απλα ΑΨΟΓΗ!!!!!!!!!!!!!
christina n10
τι θα γινει με αυτον τον tiramola βρε παιδια πολυεργαλειο,παικταρας.....με εχετε βαλει στο τρυπακι να παω να τον δω.μην του τα λετε αυτα ομως και δεν ξερουμε που θα παρκαρει το καλαμι μετα!!!με ολο το θαρρος,ετσι tiramolako!!! wink.gif wink.gif κανενα σχολιο για αρδηττο?απο εκει που ηταν πρωτος και διεκδικουσε ανοδο τωρα ειναι πεμπτος,επεται και συνεχεια?????
Ryan Stik
Μια τελευταια παρατηρηση θα κανω για τον τιραμολα και δεν θα ασχοληθω ξανα με αυτο το θεμα.! Ο τιραμολας ειναι τοσο παιχταραααααααααααςςςςςςς εντος και εκτος γηπεδων που δεν προκειται να καβαλησει καλαμια,μαντρες,αλογα ή οτιδηποτε αλλο ! icon_drunk.gif

ΤΙΡΑΜΟΛΑΣ=ΠΑΙΚΤΗΣ=ΙΔΕΑ!!! 77.gif 77.gif 77.gif
tiramolas
Καταρχάς να ευχαριστήσω τον Ryan Stik που επαίνεσε την πρόβλεψη μου. Αποδείχτηκε επιτυχής η έμπνευση που είχα.
Για τον Κρόνο Ιωαννίνων τα έχουμε ξαναπεί. Είχε πολύ καλό πρόγραμμα μέχρι τώρα και η θέση του ήταν, νομίζω,πλασματική. Τώρα έχει δύο δύσκολα εκτός έδρας παιχνίδια με Αρκαδικό και Ζωγράφου και θεωρώ ότι δύσκολα θα αποφύγει τις δύο ήττες. Πάντως χτες,αν καοι έχασε με 11 πόντους,ήταν μπροστά συνέχεια για τρια δεκάλεπτα και κόλλησε στη ζώνη της Απολλωνιάδας στο 4ο δεκάλεπτο.
Επίσης να ευχαριστήσω τον mimo8 για τα καλά του λόγια,αλλά την περίοδο αυτή δεν τον δικαιώνω και ιδιαίτερα με την απόδοσή μου. Ελπίζω να γυρίσει ο τροχός...
Christina n10, εκφράσου ελεύθερα και έχεις όσο θάρρος θες από μένα. Απλά πρέπει κάποια στιγμή να αποκτήσεις και προσωπική άποψη...
Ακόμα να καλωσορίσω τον kidd4 στην παρέα μας...
Όσο για τον Αρδηττό, τα έχουμε ξαναπεί.Χωρίς σταθερό κορμό και με μάλλον κακό κλίμα μέσα στην ομάδα,δε μπορεί να πετύχει τους στόχους του. Εκτός έδρας ειδικά φαίνεται ότι χάνει και πολλή από την δύναμή του. Δύο νίκες σε εφτά παιχνίδια είναι πολύ λίγες.
Θα επιστρέψω σύντομα με σχόλια για την επερχόμενη αγωνιστική...Χαιρετώ!
christina n10
καλησπερα tiramolako,που εισαι εσυ,χαμενος?μην ανησυχεις και θα αποκτησω την προσωπικη μου αποψη μολις σε δω σε κανενα -δυο παιχνιδακια γιατι απο ενα δεν θα εχω ολοκληρωμενη εικονα.και που εισαι junior1,μην εξαφανιζεσαι!!!τα λεμε icon_wave.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.