Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' KATHΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑ 2014-15
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Υποδομές
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Gkos
Πωπω πέρασαν οι μερες και εχουμε πολλά μάτς σήμεραsmile.gif

Αφού ευχηθώ καλή επιτυχία σε όλα τα παιδιά ,και να χαρούν τα ματς,πάμε στα προγνωστικά μας smile.gif

Θα γράψω για όσα έχω γνώμη.




28/02/15 17:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1

Θα πάρω άσσο.
Δεν ξερω τι ομάδα έχουν οι Θρακομακεδόνες(για 1 πόντο στην ισοβαθμία δεύτεροι),αλλά στην Μεταμόρφωση θα χασουν.
Θα παρευρεθώ.


01/03/15 17:00 ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ - ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 1

Εικόνα της Ανοιξης δεν έχω ,αλλα έχω δει την φιλοξενούμενη.
Ασσος.

01/03/15 18:00 43ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1

Καμια δεν έχω δει,αλλά απόσα μου έχουν μεταφερθεί,ασσος άνετος.



28/02/15 13:30 ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 1

Αν δεν βρέχει,ασσος ευκολος.

28/02/15 13:00 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1

Τα παιδιά του Deree έχουν πολύ ταλέντο.
Αναμφισβήτητα.
Αλλα είναι μικροί(2000 και 2001) ,ειναι νέα ομάδα,άπειροι και αρκετά σοφτ.
Αν τους τυχει καμια ομάδα που ρίχνει (αγωνιστικό) ξύλο θα έχουμε θεμα.

Και έρχεται ο Πανελλήνιος που εικόνα δεν έχω,αλλα για να έχει νικησει το Αιγαλεω ειναι καλή ομάδα.
Και ειδαμε την Τριτη πόσο ευρεια νίκη εκανε το Αιγαλεω την Τριτη.

Προετοιμασμένος για ντέρμπι παω,θα πω ασσο με επιφυλαξη.
Θα ειναι πολυ "βαρύ" ,να αποκλειστει από τον πρώτο γυρο η γηπεδούχος.

Περιττό να πω ότι θα δώσω το παρόν.


01/03/15 15:30 ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

Εικόνα δεν έχω,απλα το γράφω γιατι θα ειμαι εκει.

Gkos
Deree-Πανελλήνιος 75-50 (23-18,46-29,65-37)

Ευκολη νίκη τελικά,για την ομάδα του Παναγιώτη Μακρυδήμα ,που έκανε το πρώτο βήμα για την άνοδο.

Ο Πανελλήνιος,δεν λέω,ήταν καλή ομάδα,ξεκίνησε καλά,έτρεξε στο ανοιχτό γήπεδο,αλλά από κόλλησε στην ζώνη του Deree(που είχε περάσει και τρίτο γκαρντ στο παρκέ),και από ένα σημείο και μετά, δεν του "έβγαινε" τίποτα στο γήπεδο.

Με την έναρξη της τρίτης περιόδου η διαφορά ξεπέρασε τους 25 πόντους και το ματς απέκτησε χαρακτήρα διαδικαστικό,με τις ομαδες να δινουν πολύ χρόνο σε όλα τα παιδιά.

Mvp όλη η ομαδα του Deree.



*Πολύ κόσμος στο κλειστό και μάλιστα μπασκετικός,από γειτονικές ομάδες(Καπ,Χολαργος,Ποσειδώνας Νεου Ψυχικου)

Υ.γ.Παλι κατι πατεράδες,δεν μπορούν να κατσουν ήσυχοι,και χαλανε όλο το κλίμα στην κερκίδα.


*Περιμένουμε κο Χαντζόπουλο να μας πει τι εγινε στην (μαγευτική) Φιλοθεη.
Βασικά να μας πει αν έχασαν τιμητικα ή οχι τα Μελίσσια.
tekton
ΦΙΛΟΘΕΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 55-51 (ημ. 23-26 κ.α. 46-46)


Δεκάλεπτα: 8-15, 15-11, 9-9, 14-11, 9-5

Φιλοθέη (Τασάκος): Σκαραμαγκάς, Λουβής, Χανιώτης 22 (1), Κάλογλου, Καζαντζής, Χατζής, Ναρκοζάνης 5, Παπαλυμπέρης 10, Παπαχρονόπουλος 2, Παναγιώτου Κ 11 (2), Παναγιώτου Ε 5

Μελίσσια (Καβάσιλας-Αναστασόπουλος): Δερδενές, Κοκορόγιαννης 16 (1), Ρέππας, Καραμποΐκης 11, Βοσκίδης, Νομικός 16, Ανδρικόπουλος, Κορώσης 2, Ορφανόπουλος 6
Gkos
Ότι θα μας εγραφε αποτελεσμα Φιλοθεης-Μελισσιων με Φ.Α κιόλας ο tekton ούτε στα όνειρα μουsmile.gif


Ημιχρονο στην Μεταμόρφωση 27-26 οι Κουκουβαουνες τους Θρακομακεδονες,θα έχουμε έκπληξη;;
tekton
QUOTE(Gkos @ Feb 28 2015, 18:56 ) *
Ότι θα μας εγραφε αποτελεσμα Φιλοθεης-Μελισσιων με Φ.Α κιόλας ο tekton ούτε στα όνειρα μουsmile.gif


Ημιχρονο στην Μεταμόρφωση 27-26 οι Κουκουβαουνες τους Θρακομακεδονες,θα έχουμε έκπληξη;;

Για να είμαι δίκαιος το αντέγραψα από τον ιστότοπο των Μελισσίων.
Πάντως για ν ανέβεις κατηγορία χρειάζεται να έχεις στην ομάδα και κανένα τρελο...Χαραλάμπους
Gkos
Κουκουβαουνες-Θρακομακεδόνες

63-53 (18-14,28-27-41-42)
jhantzop
QUOTE(tekton @ Feb 28 2015, 17:43 ) *
ΦΙΛΟΘΕΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 55-51 (ημ. 23-26 κ.α. 46-46)

Διαιτητής: Ζαννίδης
Δεκάλεπτα: 8-15, 15-11, 9-9, 14-11, 9-5

Φιλοθέη (Τασάκος): Σκαραμαγκάς, Λουβής, Χανιώτης 22 (1), Κάλογλου, Καζαντζής, Χατζής, Ναρκοζάνης 5, Παπαλυμπέρης 10, Παπαχρονόπουλος 2, Παναγιώτου Κ 11 (2), Παναγιώτου Ε 5

Μελίσσια (Καβάσιλας-Αναστασόπουλος): Δερδενές, Κοκορόγιαννης 16 (1), Ρέππας, Καραμποΐκης 11, Βοσκίδης, Νομικός 16, Ανδρικόπουλος, Κορώσης 2, Ορφανόπουλος 6


Έλειπε ο διαιτητής από το ΦΑ και τον πρόσθεσα. Πολύ λίγος... και απορώ πως δεν είναι δύο οι διαιτητές στη Β' Φάση... Από τον επόμενο χρόνο πρέπει να είναι δύο οι διαιτητές αυτών των αγώνων.
Gkos
Γιάννη ,κάτι πήρε το αυτί μου ότι έχετε παραπονα για κάτι σφυριγματα στο τελος.

Συμφωνω μαζι σου,οπως θα ξερεις όμως η γηπεδούχος καλει εναν ή δυο ρεφ αναλογα αν θελει να πληρώσει και δευτερο.
Αλλιώς μπορει να ζητησει η φιλοξενούμενη δευτερο.
Δεν νομίζω να έχει αλλάξει κατι φέτος.
Gkos
Απότι μου είπανε κέρδισε και ο Αργοναύτης(δεν ξέρω για Ιάσωνα Κολωνού-ξύπνα Γιώργο να μου πεις),οπότε ως τώρα έχουμε τις μισες συν μια εκ των 14ρων ομαδων που θα περάσουν στην επόμενη φάση:

Χολαργός,Απολλωνας,Αιγάλεω,Ευνικός,Deree,Κουκ
ουβαουνες,Φιλοθεη,Αργοναύτης Τριγλιας.

Όλες γηπεδούχες.
Κανένα μπρεικ!


Να δούμε σήμεραsmile.gif
Εκει στο Περιστέρι μηπως γίνει κανένα.

Καληνυχτα.
jhantzop
QUOTE(Gkos @ Mar 1 2015, 00:04 ) *
Γιάννη ,κάτι πήρε το αυτί μου ότι έχετε παραπονα για κάτι σφυριγματα στο τελος.

Συμφωνω μαζι σου,οπως θα ξερεις όμως η γηπεδούχος καλει εναν ή δυο ρεφ αναλογα αν θελει να πληρώσει και δευτερο.
Αλλιώς μπορει να ζητησει η φιλοξενούμενη δευτερο.
Δεν νομίζω να έχει αλλάξει κατι φέτος.


Θα πρέπει να αλλάξει αυτό λοιπόν, αυτό λέω.
doctor_j
μπρέικ στον ιάσωνα η καλύτερη ΑΟΚ μεσογείων, που όμως δεν την βλέπω ικανή να τραβήξει για πολύ μακρυά. ξεχώρισε ο 10 από το μαρκόπουλο / πόρτο ράφτη, που θα πρέπει όμως να μάθει να δίνει και καμία πάσα στο...άλλο του χέρι.

πρέπει να έχω παρακολουθήσει πάνω από 20 αγώνες μπαράζ της κατηγορίας, ποτέ δεν έπαιξε ΜΟΝΟ 1 διαιτητής, πάντα υπήρχαν δύο. στον συγκεκριμένο αγώνα και οι δύο υπήρξαν εξαιρετικοί.
Gkos
QUOTE (doctor_j @ Mar 1 2015, 02:57 ) *
μπρέικ στον ιάσωνα η καλύτερη ΑΟΚ μεσογείων, που όμως δεν την βλέπω ικανή να τραβήξει για πολύ μακρυά. ξεχώρισε ο 10 από το μαρκόπουλο / πόρτο ράφτη, που θα πρέπει όμως να μάθει να δίνει και καμία πάσα στο...άλλο του χέρι.

πρέπει να έχω παρακολουθήσει πάνω από 20 αγώνες μπαράζ της κατηγορίας, ποτέ δεν έπαιξε ΜΟΝΟ 1 διαιτητής, πάντα υπήρχαν δύο. στον συγκεκριμένο αγώνα και οι δύο υπήρξαν εξαιρετικοί.






Τι να σου πω ;
Εχω δει πολλά μπαράζ α γύρου,και στα μισά ήταν ένας ρεφ!!
Καλη ώρα προχτες στα Λιόσια.
Α,και στην Φιλοθέη πάντα ένας είναι!!!
Πρόπερσι που την είχες δει ρε doctor_j
ένας θα ήταν!

Και γω διαφωνώ με την παρουσία ενός ρεφ,όχι μόνο στα μπαράζ ,αλλά και σε κρίσιμα ματς της α φάσης,αλλά τώρα τι να λέμε;;;

Υ.γ.Τρενο πάμε στα προγνωστικά,αλλά επειδή μπορεί να κατηγορηθώ ότι διαλεξα εύκολα ματς ,θα παρω και ένα δύσκολο.
Διπλό του Ηλυσιακού σήμεραsmile.gif
Ντάξει ειμαι επηρεασμένος από την πολύ ανετη νίκη του Χολαργού επί του Αθηναικού,αλλά ουτε ο Ηλυσιακός είναι Χολαργός,ούτε ο Φιλιππος ειναι Αθηναικός(το δείχνουν τα αποτελέσματα).
Είναι και εκτός,αλλά θα πάρω το διπλό έτσι για το γούστοsmile.gif
Gkos
Φιλιππος-Ηλυσιακός 51-60 (15-12,27-28,36-36)


(Ταμείο πήγαμε και δω smile.gif )
mike2012
Να συμβάλω και εγώ στα αποτελέσματα : Γ.Σ ΔΑΦΝΗΣ ΔΑΦΝΙΟΥ-Α.Ο.ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 56-26 και ΑΓ.ΝΙΚ.ΠΑΛΛΗΝΗΣ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 +13 εαν ακουσα καλά
Gkos
Και τα Πετραλωνα κέρδισαν ανετα ,σκορ ακόμα δεν ξερω.




Αρα μας λείπει ο Διονυσος που με όσα είδα χτες στην Μεταμόρφωση,θα κέρδισε καμια 30αρα. . .
Gkos
Πετράλωνα-Ιρις Πετρούπολης 1 +18 (24-19 αναπαυλα)


Για Διονυσο δεν ξερω,δεν υπαρχει λόγος να το ψαχνω,το πρωι θα μας τα γραψει η ΕΣΚΑ.
Κατα 98% θα έχει νικησει.
bball.dim
QUOTE(Gkos @ Mar 1 2015, 22:16 ) *
Για Διονυσο δεν ξερω,δεν υπαρχει λόγος να το ψαχνω,το πρωι θα μας τα γραψει η ΕΣΚΑ.
Κατα 98% θα έχει νικησει.

Διόνυσος 77 ΦΕΑ 63
Δεκάλεπτα 20-10, 47-27, 62-44, 77-63
Gkos
Θενξ.Ανετο δειχνει


Τα έχουμε όλα πλέον.

Μπράβο σε όλους.
Gkos
Έχουμε πλέον τις 14 ομάδες.

Χολαργός,Αιγάλεω,Απολλωνας,Ευνικός,Deree,Φιλο
θέη,Κουκουβαουνες,Αργοναυτης,ΟΚΑ Μεσογειων,Ηλυσιακος,Αναγέννηση Πετραλώνων,Διόνυσος,Δάφνη Δαφνίου και ΑΕΚ Περιστεριου.

Έχω εικόνα από τις 8 ομάδες οπότε δυσκολευομαι να βρω τα φαβορι.

Ειχαμε πει για Κουκου,Deree,Αιγάλεω ,και ο Απολλωνας είναι καλή ομάδα,ο Χολαργός καλή,αλλά δύσκολα για να ανέβει,χμ δεν ξέρω.

Πάντως νομίζω Φιλοθέη και Ευνικός θα είναι περιζήτητοι αντίπαλοι. . .
gavronick
Β' ΦΑΣΗ
ΦΙΛΟΘΕΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 55 - 51
thalassa
QUOTE (Gkos @ Mar 2 2015, 00:06 ) *
Έχουμε πλέον τις 14 ομάδες.

Χολαργός,Αιγάλεω,Απολλωνας,Ευνικός,Deree,Φιλο
θέη,Κουκουβαουνες,Αργοναυτης,ΟΚΑ Μεσογειων,Ηλυσιακος,Αναγέννηση Πετραλώνων,Διόνυσος,Δάφνη Δαφνίου και ΑΕΚ Περιστεριου.

Έχω εικόνα από τις 8 ομάδες οπότε δυσκολευομαι να βρω τα φαβορι.

Ειχαμε πει για Κουκου,Deree,Αιγάλεω ,και ο Απολλωνας είναι καλή ομάδα,ο Χολαργός καλή,αλλά δύσκολα για να ανέβει,χμ δεν ξέρω.

Πάντως νομίζω Φιλοθέη και Ευνικός θα είναι περιζήτητοι αντίπαλοι. . .



Gkos αν μου επιτρεπεις φυσικα να δωσω και εγω προγνωστικα ε? θεωρω σιγουρα αιγάλεω και Χολαργο. και δεν μ αρεσει να πηγαινω κουβά χαχαχαχα εκτος εαν διασταυρωθουν μεταξυ τους.........οποτε επιλεγω αιγάλεω.
Gkos
Σου επιτρέπω.
Είμαι μεγαλόψυχος smile.gif



Θα δούμε τις διασταυρώσεις και θα το πουμε. smile.gif smile.gif
Εγω Dereeκος είμαι.

Το Αιγαλεω μου αρεσε πολυ στο Ιλιον,αν και κοντεψε να χασει από έναν μονο παίκτη.
Και Διονυσο θέλω να δω. . .
thalassa
QUOTE (Gkos @ Mar 2 2015, 12:26 ) *
Σου επιτρέπω.
Είμαι μεγαλόψυχος smile.gif



Θα δούμε τις διασταυρώσεις και θα το πουμε. smile.gif smile.gif
Εγω Dereeκος είμαι.

Το Αιγαλεω μου αρεσε πολυ στο Ιλιον,αν και κοντεψε να χασει από έναν μονο παίκτη.
Και Διονυσο θέλω να δω. . .


deree εναμιση παικτης ολο κι ολο............για σχολιασε λιγο την ολη επικαιροτητα..............για να σε ιντριγκάρω και λιγο ε? εκμαιταλευομε την μεγαλοψυχια σου. χαχαχαχα και μην ρωτησεις ποια επικαιροτητα ε? θα φανει οτι εισαι ανενημερωτος. icon_wave.gif
Gkos
Το σάιτ της ΕΣΚΑ μόλις ανέβασε όλα τα αποτελέσματα και ας τα ποστάρουμε,αν και με την καλή συνεργασία όλων των φίλων ,τα είχαμε από χτες εδώ όλα (αν δεν ευλογήσουμε τα γένια μας ...) !


24/02/15 20:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 62- 16
24/02/15 20:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 79- 29
24/02/15 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 59- 39
28/02/15 19:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. 62- 30
01/03/15 16:30 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 56- 26
28/02/15 17:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 63- 53
01/03/15 17:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. 61- 72
26/02/15 20:00 1ο ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 72- 66
01/03/15 17:00 ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ - ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 77- 63
01/03/15 18:00 43ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 65- 48
28/02/15 17:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 53- 66
28/02/15 13:30 ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 55- 51
28/02/15 13:00 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 75- 50
01/03/15 15:30 ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 51- 60



Θα γίνει κλήρωση (σήμερα , αυριο , μεθάυριο-δεν ξέρω πότε ) και θα έχουμε 7 ζευγάρια που θα παίξουν σε ουδέτερα γήπεδα.
Οι 7 νικητές θα έχουν τρια ζευγαρια και μια ομαδα stand by (αυτά θα έχουν γίνει από την κλήρωση την τωρινη) .
Οι νικητές των δυο πρώτων ζευγαριών ανεβαίνων ,ο νικητής του τρίτου(ο άτυχος της υπόθεσης) θα πρέπει να παίξει ένα ακόμα ματς με τον stand by και ο νικητής θα είναι η τρίτη ομάδα που θα ανέβει....



QUOTE (thalassa @ Mar 2 2015, 12:42 ) *
deree εναμιση παικτης ολο κι ολο............


Άφωνος !!!

Πριν αλέκτωρ φωνήσαι τρις,εκδηλώθηκες !!!!!

1,5 παίκτη το Deree !!!! ????

Αστο τώρα τι να λέμε....

Όπως μου είπε και ο Χρήστος .... " Αυτός ο Θάλασσας τα έχει στο μυαλό του τρικυμία " !
bball.dim
QUOTE(Gkos @ Mar 2 2015, 12:26 ) *
Και Διονυσο θέλω να δω. . .


QUOTE
Gkos @ Feb 21 2014, 16:37

Τον Διόνυσο τον είδα στην (ανετη) ηττα στην Πετρουπολη,από την Ιριδα,τον ξαναειδα με Διαγορα,ενας συμπαθητικος πλει μεικερ,4 ψηλα παιδια,καθόλου πάγκος ,αυτό.


Οι ίδιοι είναι....
Αυτό.
Gkos
Χαχαχαχα,βρηκες περσινό μου ποστ;;;;
thalassa
QUOTE (Gkos @ Mar 2 2015, 15:07 ) *
Το σάιτ της ΕΣΚΑ μόλις ανέβασε όλα τα αποτελέσματα και ας τα ποστάρουμε,αν και με την καλή συνεργασία όλων των φίλων ,τα είχαμε από χτες εδώ όλα (αν δεν ευλογήσουμε τα γένια μας ...) !


24/02/15 20:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 62- 16
24/02/15 20:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 79- 29
24/02/15 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 59- 39
28/02/15 19:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. 62- 30
01/03/15 16:30 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 56- 26
28/02/15 17:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 63- 53
01/03/15 17:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. 61- 72
26/02/15 20:00 1ο ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 72- 66
01/03/15 17:00 ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ - ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 77- 63
01/03/15 18:00 43ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 65- 48
28/02/15 17:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 53- 66
28/02/15 13:30 ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 55- 51
28/02/15 13:00 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 75- 50
01/03/15 15:30 ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 51- 60



Θα γίνει κλήρωση (σήμερα , αυριο , μεθάυριο-δεν ξέρω πότε ) και θα έχουμε 7 ζευγάρια που θα παίξουν σε ουδέτερα γήπεδα.
Οι 7 νικητές θα έχουν τρια ζευγαρια και μια ομαδα stand by (αυτά θα έχουν γίνει από την κλήρωση την τωρινη) .
Οι νικητές των δυο πρώτων ζευγαριών ανεβαίνων ,ο νικητής του τρίτου(ο άτυχος της υπόθεσης) θα πρέπει να παίξει ένα ακόμα ματς με τον stand by και ο νικητής θα είναι η τρίτη ομάδα που θα ανέβει....





Άφωνος !!!

Πριν αλέκτωρ φωνήσαι τρις,εκδηλώθηκες !!!!!

1,5 παίκτη το Deree !!!! ????

Αστο τώρα τι να λέμε....

Όπως μου είπε και ο Χρήστος .... " Αυτός ο Θάλασσας τα έχει στο μυαλό του τρικυμία " !




καλημέρα...ούτε τρικυμία ούτε τίποτα.....απλά λέω την γνώμη μου για την ομάδα την οποία έχω δεί φέτος...και όταν λές εκδηλώθηκα? ενοείς? αστο.....μην ψάχνεις φαντάσματα. και να ξεκαθαρίσω και κάτι. δεν αντιδικώ με κανέναν γνώμη εκφράζω.ούτε γονιός είμαι ούτε έχω ανηψάκι να παίζει.ούτε είμαι και κάποιος εν δυνάμει μάνατζερ. χαχαχαχχαα λέω αυτά που βλέπω και τα κρίνω με την δική μου οπτική γωνία. ααααααααα ιδιαίτερα συμπαθής η ομάδα του derre..μην φανεί οτι έχω κατι με την ομάδα η με τα παιδιά.προς θεού.
Gkos
10/03/15 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ


07/03/15 19:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ
10/03/15 20:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ


10/03/15 20:30 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

07/03/15 15:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ


08/03/15 16:30 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ.

05/03/15 20:00 1ο ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ
wike side
QUOTE(Gkos @ Mar 3 2015, 14:45 ) *
10/03/15 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ


07/03/15 19:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ
10/03/15 20:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ


10/03/15 20:30 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

07/03/15 15:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ


08/03/15 16:30 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ.

05/03/15 20:00 1ο ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ




ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ
ΝΤΕΡΗ
ΗΛΙΣΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ..............χαμός θα γίνει
????????..............βοήθεια please
Gkos
Με μια πρώτη ματιά συμφωνω σε ότι εγραψες....

Η κληρωτίδα είχε πολλά κέφια στο ματς Deree-Χολαργου.
wike side
QUOTE(Gkos @ Mar 3 2015, 15:54 ) *
Με μια πρώτη ματιά συμφωνω σε ότι εγραψες....

Η κληρωτίδα είχε πολλά κέφια στο ματς Deree-Χολαργου.










αυτή είναι η αδικία αυτού του συστήματος με τους αγώνες μπαράζ-μπορεί να μείνουν έξω ομάδες που θα είναι καλύτερες από αυτές που πέρασαν.Έπρεπε να υπάρχει αξιολόγηση ομάδων και να χωρίζονται οι αγώνες σε ισχυρούς και λιγότερο.Βέβαια αυτό είναι πολύ δύσκολο πρέπει να ομολογήσουμε.

Σαφή εικόνα για τον Χολαργό δεν έχω απλά ποντάρω στο ατελείωτο ταλέντο των μικρών του Ντερή και στον εξαιρετικό προπονητή τους-φαντάζομαι για να το αναφέρεις θα είναι ανάλογος και ο Χολαργός.

Αν είναι έτσι κρίμα...
Gkos
To αναφερω για πολλους λογους ....

Ακόμα και για το γηπεδο!!!


Η Ραφήνα είναι η έδρα των δύο 2000ρων που πήρε με υποτροφία το καλοκαίρι το Deree ...
Δεν γράφω ονόματα ,μην μου τα πρήζουν ότι προβάλω συγκεκριμένα παιδια smiley.gif
Jabar
Ο προπονητής του Χολαργού τράβηξε μόνος του το χαρτάκι με τον αντίπαλο.Είναι κρίμα που δύο από τις καλλίτερες ομάδες να παίζουν μεταξύ τους.Δεν πειράζει αυτά τα παιδιά ,πρέπει να πάρουν εικόνες από δυνατά ματς. Ο Χολαργός έχει πάντα αξιόλογες ακαδημίες. Λόγω του ότι δεν γίνονται μεταγραφές πάντα εξαρτάται από τη φουρνιά.Πρόσφατα το εφηβικό για δύο χρονιές, βρισκότανε στην Α κατηγορία. Επίσης άδικο θα ήταν αυτό το παιδικό να βρισκόταν στην Γ κατηγορία, όπως αρχικά είχε γίνει ο Διαχωρισμός. Η επόμενη φουρνιά, δεν είναι τόσο καλή αλλά η ομάδα δουλεύει σταθερά και καλά. Βέβαια 19,30 στη Ραφήνα το Σάββατο ,δεν είναι ότι καλλίτερο. Εκεί θα είμαι να δω και το φίλο μου τον Παναγιώτη Μακρυδήμα.
Gkos
Έτσι ειναι οι κληρώσεις Jabar.
Και δεν έχετε γραψει το καλύτερο .
Ο νικητης παιζει με Κουκουβαουνες!
Τρεις ομαδες έπιασα στο στόμα μου ,τις κατέστρεψα . . .


Υ.γ.
Όπως τα βλεπω προχειρα βλεπω να ανεβαινουν, Αιγαλεω,Απολλωνας και τριτη δεν ξερω.
thalassa
QUOTE (Gkos @ Mar 4 2015, 12:04 ) *
Έτσι ειναι οι κληρώσεις Jabar.
Και δεν έχετε γραψει το καλύτερο .
Ο νικητης παιζει με Κουκουβαουνες!
Τρεις ομαδες έπιασα στο στόμα μου ,τις κατέστρεψα . . .


Υ.γ.
Όπως τα βλεπω προχειρα βλεπω να ανεβαινουν, Αιγαλεω,Απολλωνας και τριτη δεν ξερω.



Καλημέρα...θεωρείς οτι ούτε Χολαργός ούτε derre έχουν τύχη?
Gkos
Χολαργος και Ντιρι βρισκουν Κουκου όπως ειπα.
Και εκει σηκωνω τα χέρια ψηλα.
Ενας θα ανεβει.
thalassa
QUOTE (Gkos @ Mar 4 2015, 12:37 ) *
Χολαργος και Ντιρι βρισκουν Κουκου όπως ειπα.
Και εκει σηκωνω τα χέρια ψηλα.
Ενας θα ανεβει.



καλημερα και παλι.......επειδη εχω δει και τις τρεις αυτες ομαδες,θεωρω πως.οποιος απο το ζευγαρι deree χολαργος περασει, μετα ευκολα η δυσκολα θα περασει και απο Κουκουβαουνες.
Λες να παω κουβά? χαχαχαχ
Gkos
Eσύ δεν είπες ότι το Deree έχει 1,5 παίκτη ????

Πως θα κερδίσει Χολαργό ????

thalassa
QUOTE (Gkos @ Mar 4 2015, 12:55 ) *
Eσύ δεν είπες ότι το Deree έχει 1,5 παίκτη ????

Πως θα κερδίσει Χολαργό ????


Λοιπον να τα ξαναπαρουμε απο την αρχη....δεν το ειπα ειρωνικα ουτε για να μειωσω τα παιδια του derre.μακρυα απο εμενα ολα αυτα. θεωρω πως το κολεγιο εχει 2 πολυ καλα ταλεντακια......και μια δουλεμενη ομαδα.ο Χολαργος απο την αλλη δεν εχει αναλογα ταλεντα.........ειναι πιο ομαδα ομως. και φυσικα δεν ειπα οτι ο χολαργος θα κερδισει.......ειπα οποιος απο τους δυο περασει.
Gkos
Έχει τουλάχιστον 4 ταλεντάκια το Deree , αλλά ας το αφήσουμε στην άκρη αυτό....

Θεωρω πως στην μερα τους και οι τρεις προαναφερθείσες ομάδες μπορούν να κερδίσουν καθε μία την άλλη ,οπότε δεν μπορώ να δω το μέλλον με τόση σιγουριά.....

Αν και το μυστικό κρύβεται στην ζωνη και στην αντιμετώπιση της...
thalassa
QUOTE (Gkos @ Mar 4 2015, 13:07 ) *
Έχει τουλάχιστον 4 ταλεντάκια το Deree , αλλά ας το αφήσουμε στην άκρη αυτό....

Θεωρω πως στην μερα τους και οι τρεις προαναφερθείσες ομάδες μπορούν να κερδίσουν καθε μία την άλλη ,οπότε δεν μπορώ να δω το μέλλον με τόση σιγουριά.....

Αν και το μυστικό κρύβεται στην ζωνη και στην αντιμετώπιση της...


Εγκληματικο το να παιζουν ζωνη σε παιδικά...και δυστυχως το κανουν πολλες ομαδες.
Gkos
QUOTE (thalassa @ Mar 4 2015, 13:18 ) *
Εγκληματικο το να παιζουν ζωνη σε παιδικά...και δυστυχως το κανουν πολλες ομαδες.


Μεγάλη συζήτηση ανόιγεις τώρα.....
Αφού επιτρεπεται όμως...
Όλα τα ματς του ΣΚ που πήγα ειτε παίδων είτε εφήβων ,είχαν πολλή πολλή ζωνη.....
Χόρτασα.
wike side
QUOTE(Gkos @ Mar 4 2015, 13:07 ) *
Έχει τουλάχιστον 4 ταλεντάκια το Deree , αλλά ας το αφήσουμε στην άκρη αυτό....

Θεωρω πως στην μερα τους και οι τρεις προαναφερθείσες ομάδες μπορούν να κερδίσουν καθε μία την άλλη ,οπότε δεν μπορώ να δω το μέλλον με τόση σιγουριά.....

Αν και το μυστικό κρύβεται στην ζωνη και στην αντιμετώπιση της...




Ανεξάρτητα από τα ταλέντα του Ντερή,που συμφωνώ είναι τουλάχιστον 4-για μένα 6-,το μυστικό όντως κρύβεται στην ζώνη αφενός και στην δύναμη αφετέρου.Χολαργός δεν ξέρω,Κουκου έχουν εμπειρία μεγαλύτερη από τους τρεις,και Ντερή έλλειψη εμπειρίας και δύναμης.

Άδικη και κακή κλήρωση και για τις τρεις ομάδες-κέρδος για την Α΄κατηγορία του χρόνου αν περάσει η ομάδα με τους μικρότερους
που θα μείνουν να την υποστηρίξουν και να την ολοκληρώσουν.
Gkos
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 34-57 (11-16 ,22-32,28-43)

Ευκολη νίκη για την ομαδα των Πετραλώνων.
Shorty
Κουκουβαωνες - Deree

Ηλυσιακος - Απολλων

Αεκ Περιστεριου - Αναγεννηση Πετραλωνων



Μια γρηγορη προβλεψη τελικων !!
doctor_dru
QUOTE (Shorty @ Mar 5 2015, 23:49 ) *
Κουκουβαωνες - Deree

Ηλυσιακος - Απολλων

Αεκ Περιστεριου - Αναγεννηση Πετραλωνων



Μια γρηγορη προβλεψη τελικων !!

Το Αιγάλεω είναι μεγάλο φαβορί για άνοδο και δύσκολο το βλέπω να μείνει εκτός από την Αεκ.Το δεύτερο ζευγάρι δύσκολα σπάει και κατά πάσα πιθανότητα θα είναι αυτό,ενώ για Κουκουβάουνες,Deree,Χολαργό κλπ τα έχουν αναφέρει οι παραπάνω..
Gkos
QUOTE (Gkos @ Mar 5 2015, 21:41 ) *
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 34-57 (11-16 ,22-32,28-43)

Ευκολη νίκη για την ομαδα των Πετραλώνων.



ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 34-57  (11-16 ,22-32,28-43)


Αν μου λέγανε πρόπερσι,ότι θα παίζει ο Παναθηναικός με την Μπαρτσελόνα την πρόκριση του στο F4 της Ευρωλίγκα(γιατί ουσιαστικά αυτό ήταν το διακύβευμα της χτεσινής αναμέτρησης- η δευτερη θέση και κατά συνέπεια το φαιναλ φορ) και γω θα είμαι στα Λιόσια να βλέπω μπαράζ παίδων,δεν θα το πίστευα.
Και όμως συνέβη και χωρίς αναστολές.

Στα του ματς είδαμε σχετικά κακό θεάμα με μηδενικό σασπενς(δεν ξαναπατάω Λιόσια).

Τα Πετράλωνα (που δεν εντυπωσίασαν κιόλας) νίκησαν πολυ εύκολα,σιγουρα ευκολότερα του αναμενομένου.


Για το πρώτο ημίχρονο δεν έχω κάτι να πω,μιλούσα σε όλο το 20λεπτο,δεν έβλεπα(δεν φτάνει που πάω στα Λιόσια,δεν βλέπω και το ματς),για το δεύτερο,έχω να πω ότι ήταν λίγο περίεργο.
Τι εννοώ;

22-32 η ανάπαυλα,πάει 22-43(και ουσιαστικά τελειώνει το ματς) στο 25' με τα Πετράλωνα να τρέχουν 0-11 σερι,πάει 30-43 στο 32, με 8-0 του ΟΚΑ Μεσογειων και 7 λεπτά αποντα τα Πετράλωνα(!) και φτάνει 31-57 λίγο πριν το τέλος !!!
Δηλαδή 0-11 ,8-0 και 1-14 τα επιμέρους σερι!
Τρελό!;

Αυτά.
Ξεχώρισαν κάποια παιδιά ,ας πούμε ο καλύτερος του γηπέδου ήταν το 7 των Πετραλώνων όπου κατεβαινει και στο εφηβικό στην Α και παίζει και αρκετά όπως με ενημέρωσαν.




*Υπάρχει περίπτωση το σκορ να είναι και 33-58 ,δεν παίρνω όρκο!

*Αρκετός νεαρόκοσμος από τα Πετράλωνα στο γήπεδο(και με πανό κιόλας !!! ),που μετέβη με πούλμαν που βάλανε τα Πετράλωνα ,όπως έμαθα!
Shorty
QUOTE (doctor_dru @ Mar 6 2015, 06:54 ) *
Το Αιγάλεω είναι μεγάλο φαβορί για άνοδο και δύσκολο το βλέπω να μείνει εκτός από την Αεκ.Το δεύτερο ζευγάρι δύσκολα σπάει και κατά πάσα πιθανότητα θα είναι αυτό,ενώ για Κουκουβάουνες,Deree,Χολαργό κλπ τα έχουν αναφέρει οι παραπάνω..


Δεν θα χε νοημα η προβλεψη σε τοσο χαμηλη αποδοση οποτε πονταρα στην εκπληξη :Ρ
Gkos
Επειδή δεν πρόλαβα να γράψω,να πω ότι στα σημερινά θα στηριξω (και στα προγνωστικά,και συναισθηματικά) την Ραφήνα Α (Αργοναυτη) και την Ραφήνα Β (Deree).


Επισης για όποιον δεν έχει ενημερωθεί ,να πουμε ότι το ματς της Ραφήνας έχει αλλάξει ώρα.
Από 19:30 ,εχει πάει 18:00.
Ακους Jabar ?

Μην πας και προλάβεις μόνο τα πανηγυρια του Deree smile.gif


καλη επιτυχια σε όλα τα παιδια
να γινουν ωραια ματς!
Gkos
Εκτος συγκλονιστικου απροοπτου,ο Αργοναυτης Ραφηνας ειναι η 2ρη ομαδα που παει στον τελικό ανόδου.
Εφυγα στο 58-49 ,με τρια λεπτα να απομενουν και κατοχη η Ραφήνα.

Αργότερα θα μαθουμε επακριβώς.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.