Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA 2K11
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τεχνολογία και www
Pages: 1, 2, 3, 4
j-kidd13
QUOTE(pierce21 @ Oct 25 2011, 11:45 ) *
Κανονικου αγωνα ΝΒΑ, στους 100+-10 ποντους.
Εγω εχω ΜΟ(sf στους jazz) 29.6p 7.5r 6.5a 1.1s 1.1b smiley.gif

All around Aris....
priest
atlanta hawks,5αρι

μ.ο στην πρωτη σεζον:20,2 ποντοι,18,1 ριμπς,2,8 ασσιστ

πρωτοι στο nba με 61 νικες-21 ηττες!

και αυριο θα ξεκινησω τα play off!
geoko13
miami heat................ icon_headbang.gif pg,τρίτη σεζόν ρεκόρ 75-6 All-star difficulty,5λεπτα,μ.ο 40,5 π.,8,7 ρ.,5 ασ.(MVP),στα play-off μ.ο. 57,3 π.,12,3 ρ.,2,3 ασ.(ναι είμαι ατομίσταρος!!!)....2ο συνεχόμενο πρωτάθλημα...Στη rookie σεζόν ήμουν στους bucks για 10 παιχνίδια και μετά με ζήτησε το μαιάμι όπυ τελείωσα με 8,3π.,7,2 ρ.,9,3 ασ. αλλά αποκείστηκα από ατλάντα στο δεύτερο γύρο των play-offs.Στη δεύτερη σεζόν είχα στη σεζόν και στα play-offs γύρω στους 20 π.,5 ρ.,5 ασ. και πήρα πρωτάθλημα με χίλια ζόρια,όλες τις σειρές στα 7 παιχνίδια.
Ναί είχα πολύ ελεύθερο χρόνο και ναι το έχω κάψει το ξέρω!!!Τώρα βέβαια έχω να παίξω περίπου στον 1 μήνα... sad.gif
Pierce


sacarame
Lebron08
Σε xbox 360 ξεκίνησα πέρσυ τα Χριστούγεννα. ALL STAR επίπεδο, 6λεπτα. Ξεκινάω στο Orlando οπού μετά από δέκα ματς με έδωσε στους bucks. Πήρα το δακτυλίδι (mvp τελικών) με μ.ο. όλη τη χρονιά (season+ playoff) 17.8p, 3.4r, 1.2a. Δεύτερη χρονιά San Antonio Spurs (ρεκορ 72-10), ίδια κατάληξη συν mvp regular season με 29,8 p, 2.9r, 1.8a. Τρίτη season, Chicago bulls τα σάρωσα όλα, 3 ήττες σε όλη τη χρονιά με 39,8p, 6.5r και 4.9a. 4η season Los Angeles Clippers 52.9p 5.1r και 4.1a. Ξεκίνησα 5η χρονιά με Celtics αλλά έχω παίξει μόνο 15 παιχνίδια στα οποία τελείωνα με triple-double, κάπου εκεί τελείωσε ο ελεύθερος μου χρόνος... :-) 4 δαχτυλίδια με 4 διαφ. ομάδες. smiley.gif Το κορυφαίο όλων όμως είναι οτι σε 4 season ενώ είχα επιλεγεί σε όλα τα all star games, τα έχασα ΟΛΑ λόγω τραυματισμού. Έπαιξα μόνο στο πρώτο με τους rookies και τραυματίστηκα στην 1η περίοδο...
geoko13
QUOTE(Lebron08 @ Oct 27 2011, 15:48 ) *
Σε xbox 360 ξεκίνησα πέρσυ τα Χριστούγεννα. ALL STAR επίπεδο, 6λεπτα. Ξεκινάω στο Orlando οπού μετά από δέκα ματς με έδωσε στους bucks. Πήρα το δακτυλίδι (mvp τελικών) με μ.ο. όλη τη χρονιά (season+ playoff) 17.8p, 3.4r, 1.2a. Δεύτερη χρονιά San Antonio Spurs (ρεκορ 72-10), ίδια κατάληξη συν mvp regular season με 29,8 p, 2.9r, 1.8a. Τρίτη season, Chicago bulls τα σάρωσα όλα, 3 ήττες σε όλη τη χρονιά με 39,8p, 6.5r και 4.9a. 4η season Los Angeles Clippers 52.9p 5.1r και 4.1a. Ξεκίνησα 5η χρονιά με Celtics αλλά έχω παίξει μόνο 15 παιχνίδια στα οποία τελείωνα με triple-double, κάπου εκεί τελείωσε ο ελεύθερος μου χρόνος... :-) 4 δαχτυλίδια με 4 διαφ. ομάδες. smiley.gif Το κορυφαίο όλων όμως είναι οτι σε 4 season ενώ είχα επιλεγεί σε όλα τα all star games, τα έχασα ΟΛΑ λόγω τραυματισμού. Έπαιξα μόνο στο πρώτο με τους rookies και τραυματίστηκα στην 1η περίοδο...


Πότε είπαμε οτι θα παίξουμε αντίπαλοι??????!!!! smiley.gif
Lebron08
QUOTE(geoko13 @ Oct 27 2011, 17:39 ) *
Πότε είπαμε οτι θα παίξουμε αντίπαλοι??????!!!! smiley.gif


Όποτε θες, απλά να είσαι ''φιλικός'' γτ έχω καιρό να παίξω! Μη ξεφτιλιστούμε κιόλας!!! smiley.gif smiley.gif
Dennis_91
Με το 2k12 ασχολείται κανένας γιατί δεν βρήκα τόπικ
Nuntius
Εγω αλλά δεν αναγνωρίζει το χειριστήριο του νετ και αναγκαστικά παίζω με πληκτρολόγιο :/
OnLy_PAS-AthEnS
Εμενα στο πενταλεπτο που παιζω μου κολαει το paixnidi freezaρει και αναγκαζομαι να το βγαλω και ετσι δεν μπορω να το παιξω....να φταιει οτι το παιζω σε λαπτοπ ???
Dennis_91
Εμένα αν κολλήσει το κάνει για 6-7 δεύτερα σε σταθερό αλλά με πετάει έξω στα όταν πάω να ανοίξω τα και καλά τα περιοδικά που με αναφέρουν.
Το άσχημο σε εμένα είναι πς δεν λειτουργεί το http://2ksports.com/ και δεν μπορώ να κάνω register
OnLy_PAS-AthEnS
Τωρα που το lockout ελειξε που θα βρουμε κανα roster update για να υπαρχουν και οι rookies?????
OnLy_PAS-AthEnS
Μαθαμε τιποτα για κανα roster update με τις τελευταιες αλλαγες στα ροστερ των ομαδων καθως και τους rookies?
Leon_cp3
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Dec 19 2011, 02:14 ) *
Μαθαμε τιποτα για κανα roster update με τις τελευταιες αλλαγες στα ροστερ των ομαδων καθως και τους rookies?


To τελευταίο update των ρόστερ της 2k με αρκετές μεταγραφές και κάποιους rookies θα το κατεβάσεις από εδώ:
http://www.mediafire.com/?w4uz2ku83nbh3cj
Κυκλοφόρησε στις 17.
Dennis_91
Δεν μπορώ στο myplayer να σηκώσω το πρωτάθλημα κάθε φορά που κάνει save με πετάει έξω
Nuntius
Τι θα λέγατε να κάναμε και κάνα topic για το 2k12 αντί να μιλάμε για το 12 στο topic του 11? smiley.gif
dirk10
παιδια σημερα αγορασα το 2κ12 το εκανα εγκατασταση στο pc windows 7 και δεν μπορω να κανω save επισης δεν μου εχει ξεκινησει κανενα παιχνιδι μου κολλαει και αναγκαζομαι να το κλεισω.....εχει κανεις τα ιδια προβληματα??
σκεφτομαι να το παω πισω
Nuntius
Μήπως δεν μπορεί να σηκώσει τα γραφικά?
dirk10
kαλημερα το ξαναπερασα το παιχνιδι επαιξα ενα παιχνιδι ομως εξακολουθω να μην μπορω να κανω save εκανα και το δοκιμαστικο για τα γραφικα μπενμαρκ αυτο πως λεγετε δεν νομιζω να μην μπορει να το σηκωσει ανετα ειναι καινουριο το λαπτοπ
μπορει να φταιει το παιχνιδι?
dirk10
το περασα σε υπολογιστη με χρ κατωτερο απ το λαπτοπ και κανει σειβ κανονικα μηπως φταινε τα 7 ?
OnLy_PAS-AthEnS
Αυτο το χε παθει και ενας φιλος μου,του εβγαζε "Could not find disk" ή κατι παρομοιο του εβγαζε!...και η λυση δεν βρεθηκε ποτε.....Αν μπορει καποιος να βοηθησει...
dirk10
εχω νεριασει παρα πολυ
εχω τα εξης προβληματα
1 στο λαπτοπ με ι κορ 5 1gb καρτα γραφικων 4 ραμ δεν μου κανει σειβ μου βγαζει οτι και καλα δεν μπορει να δημιουργησει φακελο στον σκληρο.οταν ξεκιναει το παιχνιδι αμεσως μου κολλαει (το εκανα απεγκατασταση και το ξαναπερασα και επαιξα σημερα δεν ξερω αν παιζει)
2στον πυργο μου κανει σειβ αλλα δεν μπορω να μπω στο ονλαιν.....επαιξα το παιχνιδι του τζορνταν κερδισα αλλα δεν μου ξεκλειδωσε τιποτα
Das Kapital
Στο myplayer σε εχει να κανεις 82 αγωνες οπως περσυ η εβαλαν (κατι που θελω πολυ) επιλογη να παιξεις και 29 αγωνες; Σκεφτομαι να μου παρω δωρακι για τα χριστουγεννα, το ελιωσα το 2κ11 το ευχαριστηθηκα, ξερω πως το 12 δεν εχει πολλες αλλαγες αλλα ελπιζω!
Nuntius
@dirk, αν δεν είναι αυθεντικό τότε δεν μπορείς online. Σχετικά με το save τώρα. Τσέκαρε αν έχεις πρόσβαση στους κρυφούς φακέλους του υπολογιστή. Το save του NBA 2k12 γίνεται σε κρυφό φάκελο.Αν τα κρυφά αρχεία είναι λοκαρισμένα και μη προσβάσιμα είναι αρκετά πιθανό να ευθύνεται αυτό που δεν μπορείς να κάνεις save.

@lebron15, 82 αγώνες σε έχει να κάνεις στο my player. Επιλογή για 29 υπάρχει μονάχα στο Association.

ΥΓ: Το MyPlayer του 12 έχει σημαντικές αλλαγές με αυτό του 11. Έχει λιγότερα drills (μονάχα 3 μετά το draft) και κάνεις μονάχα έναν αγώνα πριν το draft. Βέβαια, έχει ωραία endorsement smiley.gif
Das Kapital
Γενικα αξιζει η αγορα του; Γιατι θα πεσει και 40αρι κιολας γιατι θα το παιζω στο PS3, διαβαζω για πολλα bugs και φετος, οπως οτι στο association και στο myplayer η cpu ξεσκιζεται στις ανταλλαγες και οτι παιζει το ιδιο που επαιζε με περσυ οτι freezαρει το myplayer! Το χει κανεις για PS3 να πει εντυπωσεις για online;
Nuntius
Η cpu όντως ξεσκίζεται στις ανταλλαγές. Αρκετές εξ' αυτών κουλές που οδηγούν σε περίεργα σχήματα.

Για παράδειγμα, στο πρώτο MP που έπαιξα έφτιαξα έναν athletic C. Με έκαναν draft οι Rockets και μετά από 20 αγώνες μου φέραν τον Gortat ως 3άρι (!!!).

Σε ένα άλλο MP έφτιαξα έναν faceup C. Με έκαναν draft οι Rockets (ξανά) και μετά από 20-25 αγώνες μου έφεραν τον Odom ως 3άρι. Δηλαδή όχι μόνο θα σου φέρουν C για 3άρι αν έχεις C αλλά θα σου φέρουν και παρόμοια κοψιά παίκτη tongue.gif

Ο παίκτης μου που έχει προχωρήσει περισσότερο είναι ένας athletic C που έγινε draft από τους Utah. Λίγο πριν το all-star game η 5άδα ήταν η εξής:

PG Harris

SG Harden

SF Bynum (!!!)

PF Favors

C Ο παίκτης μου

Ευτυχώς, μετά το all-star game το παιχνίδι glitchάρε και από βασικός υποβιβάστηκα σε 8ο παίκτη (συμβαίνει συχνά αυτό το glitch από όσο ξέρω). Με το που χάνω θέση βασικού, ο Bynum πάει σέντερ και ξαναβρίσκει θέση ο Barnes. Ξανακέρδισα την θέση σύντομα και πλέον παίζω με σχετικά φυσιολογικό σχήμα smiley.gif

Όσον αφορά το αν αξίζει η αγορά του. Εμένα μου αρέσει. Γενικά, λατρεύω το My Player παρά τα όποια κουλά έχει.
dirk10
καλημερα και χρονια πολλα να ρωτησω υπαρχει καποιος τροπος να κανεις παιχτη που δεν χειριζεσαι εσυ κυριως ψηλο να κοβει πρως το καλαθι??ειναι περιπτωσεις που το 5ρι καθεται στο 3ποντο και κοιταει ενω η ρακετα ειναι αδεια.......
Nuntius
Μπορείς να τον βάλεις να κάνει ένα pick n' roll ώστε να κόψει προς τα μέσα. Βέβαια, δεν ξέρω πως γίνεται να του πεις να κάνει pick n' roll. Βλέπεις, ο ψηλός της ομάδας μου είμαι εγώ tongue.gif

ΥΓ: Το έφτιαξες και παίζει τελικά? smiley.gif
dirk10
ναι το εφτιαξα........ κατα τυχη αν και απλο οποιος εχει τετοιο προβλημα απλα να φτιαξει αναν φακελο save .πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω γιατι γινοταν αυτο!!!
για να αυξησεις την πιεση γινετε απ το προφιλ του κοουτς?
πολυ πιο δυσκολο απ το 11 και πολλες φορες αρκετα εκνευριστικο λες και το κανει επιτηδες γιατι πρεπει να χασεις
Nuntius
Για την πίεση δεν έχω ιδέα γιατί παίζω σχεδόν αποκλειστικά My Player. Το τι γίνεται στους κανονικούς αγώνες δεν το πολυξέρω tongue.gif
HLR CENATION
Xρονια πολλα σε ολους.

Το πηρα στο χbox 360 το παιχνιδι και ειναι φοβερο.

Πιλυ καλυτερο απο το περσινο που μου ειχε σπασει τα νευρα καθως δεν μπορουσα να βαλω ενα 3ποντο.

Το μονο κακο οτι εχει τα ροστερ πριν το λοκ-αουτ.

Εχω παρει Γκολντεν Στειτ και εχω 1-2 στο pro.Οτι κανουν οι Καρι-Ελις.
Das Kapital
Για μενα 2Κ11> 2Κ12 προς το παρον! Θα του δωσω κι αλλο χρονο για να αποφανθω καλυτερα!
Nuntius
QUOTE (HLR CENATION @ Dec 25 2011, 17:46 ) *
Πιλυ καλυτερο απο το περσινο που μου ειχε σπασει τα νευρα καθως δεν μπορουσα να βαλω ενα 3ποντο.

Το μονο κακο οτι εχει τα ροστερ πριν το λοκ-αουτ.

Εχω παρει Γκολντεν Στειτ και εχω 1-2 στο pro.Οτι κανουν οι Καρι-Ελις.


Βασικά, τα τρίποντα μπαίνουν πανεύκολα στο 2k12. Είχα φτιάξει ένα association με Pacers (Fantasy Draft) και είχα τον Kevin Martin να ευστοχεί όλη την ημέρα και να βγάζει μέσο όρο 20 πόντους σε παιχνίδια 12 λεπτών (3 λεπτά το quarter) tongue.gif


QUOTE (lebron15 @ Dec 25 2011, 18:26 ) *
Για μενα 2Κ11> 2Κ12 προς το παρον! Θα του δωσω κι αλλο χρονο για να αποφανθω καλυτερα!


Κοίτα, το 2k11 ήταν πανεύκολο. Τουλάχιστον στο My Player που είναι αυτό που παίζω κατά κύριο λόγο. Το 12 είναι σαφώς πιο δύσκολο. Ειδικά στο πως buildάρεις τον παίκτη σου με την προσθήκη των abilities.
HLR CENATION
QUOTE(Nuntius @ Dec 25 2011, 19:41 ) *
Βασικά, τα τρίποντα μπαίνουν πανεύκολα στο 2k12. Είχα φτιάξει ένα association με Pacers (Fantasy Draft) και είχα τον Kevin Martin να ευστοχεί όλη την ημέρα και να βγάζει μέσο όρο 20 πόντους σε παιχνίδια 12 λεπτών (3 λεπτά το quarter) tongue.gif




Κοίτα, το 2k11 ήταν πανεύκολο. Τουλάχιστον στο My Player που είναι αυτό που παίζω κατά κύριο λόγο. Το 12 είναι σαφώς πιο δύσκολο. Ειδικά στο πως buildάρεις τον παίκτη σου με την προσθήκη των abilities.



Το 11 δεν το ευχαριστηθηκα καθολου καθως δεν ηξερα να σουταρω με τιππτα.Ολα τα 3ποντα μου ισα-ισ που ακουμπουσαν στην στεφανη.

Τωρα λιγο την ντριμπλα θελω να μαθω γιατι υστερω στο ενας με ενα.
Das Kapital
Εγω το παιζω στο all star αλλα μου την σπανε πολλα, δεν τρωνε ποτε προσποιησεις κατω απο την ρακετα ενω η AI ξεσκιζεται στις προσποιησεις ολη την ωρα, σε αηδιαστικο βαθμο! Μου ναι δυσκολο να παιξω αμυνα ενω εγω δεν μπορω να περασω κανεναν! Παταω το turbo και πεταει την μπαλα μπροστα και την χανει! Ειμαι υπερ του ρεαλισμου σε ολα τα παιχνιδια γενικα αλλα εδω καπου εχει το πραγμα, δεν ξερω... Θα του δωσω κι αλλες ωρες παιχνιδιου κι αν δεν μου αρεσει θα παει για πωληση γιατι δεν θα καθομαι να παιζω κατι που δε μου αρεσει!
Nuntius
Μην το ξεκινάς κατευθείαν από το all star ρε συ. Πάρε τα ένα-ένα και όταν δεις πως είναι πολύ εύκολο, τότε ανέβαζε το tongue.gif

Είναι σημαντικό να μάθεις τα mechanics και τα hotspots. Εκτός αν έχεις gamepad.
Das Kapital
Στο PS3 το παιζω με sixaxis, εκανα ολα τα μαθηματα προπονησης, ομως ειναι απιθανα δυσκολο να τα θυμασαι ολα αυτα! Εγω επαιζα κατα κυριο λογο με τους ψηλους και κινησεις στο ποστ αλλα δε με βολευει το 2Κ12 σε αυτον τον τομεα, επισης δεν επαιζα τσιρκο αντεπιθεση κι ετσι, ειχα μαθει συστηματα και τα επαιζα σε καθε μου επιθεση αλλα εχει αλλαξει και ο τροπος που αλλαζεις τα συστηματα! Δεν θα πω αλλα γιατι θα γινω κουραστικος! tongue.gif
Nuntius
Εγώ πάλι τι να πω που παίζω με το πληκτρολόγιο του υπολογιστή? Ούτε up and under, ούτε spin jumper είναι δυνατό να γίνει οπότε δεν μπορώ να προχωρήσω στην προπόνηση και να μάθω όλες τις κινήσεις του post tongue.gif

Κι εγώ με συστήματα παίζω κατά βάση, πάντως. Από το 10 και μετά άλλωστε δεν είναι δυνατό να παίξεις με τσίρκο αντεπιθέσεις ή full turbo όπως στο 09. Γι' αυτό και δεν έχω κανένα πρόβλημα εναντίον των Heat στο My Player (σέντερ έχω) smiley.gif

Das Kapital
Παρε ενα χειριστηριο ρε boy, βρισκεις και με 10ε! My player ποσα λεπτα το παιζετε; Το βαλα 7λεπτο αλλα δεν βλεπω να τελειωνει ποτε γιατι θελω να παιξω ολα τα παιχνιδια και οχι μονο τα keys!
Nuntius
QUOTE (lebron15 @ Dec 25 2011, 22:55 ) *
Παρε ενα χειριστηριο ρε boy, βρισκεις και με 10ε! My player ποσα λεπτα το παιζετε; Το βαλα 7λεπτο αλλα δεν βλεπω να τελειωνει ποτε γιατι θελω να παιξω ολα τα παιχνιδια και οχι μονο τα keys!



Φοβάμαι πως έχω συνηθίσει τόσο πολύ με το πληκτρολόγιο που θα με χαλάσει το χειριστήριο tongue.gif

Αν το χρειαστώ πάντως και φτιάξω κάνα guard θα πάρω. Προς το παρόν με τον σέντερ δεν το χρειάζομαι τόσο μιας και με βολεύει απίστευτα το pump fake.

Στο My Player παίζω 8 λεπτά και κάποια key matches (κυρίως τα post season key matches) τα πάω 12 λεπτά. Στο τέλος το σεζόν και όταν είχα ήδη περάσει στα plays έπαιξα κάποια 6 λεπτά.

Και ναι, έπαιξα όλα τα ματς smiley.gif
OnLy_PAS-AthEnS
Association παιζω εγω με Κλιπερς τωρα και εχω να πω το αξης.Για καποιο λογο στα trades ερχονται πολυ ευκολα πολλοι και καλοι παιχτες.Π.Χ με το που ξεκινησα εφτιαξα μια ομαδα με
1-Paul,Mo Williams
2-deshawn stevenson,marco bellineli
3-Gerald Wallace,Andrey kirilenko
4-Blake Griffin,Ibaka
5-DeAndre Jordan.IBaka
+ μερικους αλλους ρολιστες που δεν παιζουν μιας και το ροτεισον μου αποτελειται απο 9 παικτες!Μιας και λιωμενος χρονια ξεκινησα στο PRO να δω το θεμα δυσκολιας και μου ναι γελοιο.7λεπτα quarters με Μ.Ο 75 ppg και με Paul(18ppg 11apg),(Griffin 22ppg 8 rpg),(wallace 12ppg 5rpg 5spg) + τους υπολοιπους να προσφερουν ο καθενας στον τομεα του!
Σαν συνολο δεν με εντυπωσιαζει αλλα και παλι κατι μου κανει κλικ στο game και το συνεχιζω!Θα τελειωσω τη σαιζον μιας και παιζω με 29 ματσακια και θα σας πω πιο ψαγμενες εντυπωσεις!

Υ.Γ Με χαλαει που στα playbooks δεν μπορω να βαλω το κλασικο Pick'n'Roll!
Das Kapital
Λιωμενος χρονια και pro δεν παει! Εγω το αρχισα στο all star και αυτο επειδη ακουσα οτι ειναι πιο δυσκολο απο τον προκατοχο του, στο 2Κ11 κερδιζα το HoF σχεδον σε καθε αγωνα!
OnLy_PAS-AthEnS
Αν δεις τι εγραψα μιας και λιωμενος χρονια το δοκιμασα στο PRO kαι ειναι γελοιο οποτε το αλλαξα στο κλασικο all star που για το επιπεδο μου ειναι ευκολο προς ανταγωνιστικο!
Das Kapital
Σε ποια πλατφορμα το χεις;
OnLy_PAS-AthEnS
Σε PC το παιζω.......Επισης με χαλαει λιγο που καθε ομαδα παιζει ιδιο στυλ μπασκετ.Ηλπιζα στο 12 να υπαρχει ετσι μια φυσιογνωμια στην καθε ομαδα!Τελος o LEbron,Wade και λοιποι "πιθηκοι" αμα μπουν για λει απ δεν σταματονται!Θα αναγκαστω να φερω κανα McGee για Centre!!!!!! tongue.gif
spursforthe5
παιδια εγω παιζω στο σουπερσταρ.στο χολ οφ φειμ δε τη παλευω με τπτ.ασοσιασιον με 29 ματσακια και δεκαλεπτα .το καλοκαιρι ειχα παει με τους ορλαντο τελικο περιφερειας τωρα παιζω με τους σπερς αλλα δεν μπορω να τη ψιλοπαλεψω.εχω 1-6 μεχρι στιγμης.κανετε πλαυς και τετοια?
OnLy_PAS-AthEnS
Εχεις κανει να προτεινει sliders for 7min quarters all-star difficulty ????
Das Kapital
Πωω καλα ή το χειριστηριο θα βρεθει σε καναν τοιχο η το cd στα σκουπιδια, μου τα χει πρηξει το κωλοπαιχνιδο!
Nuntius
Ποιο είναι το πρόβλημα?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.