Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA 2K11
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τεχνολογία και www
Pages: 1, 2, 3, 4
bdavis
Έχω το χειριστήριο και δεν έχω βρει ακόμα πως γίνεται!! Ευχαριστώ πάντως!!
OnLy_PAS-AthEnS
Paul George -Josh Smith ιερα τερατα στο παιχνιδι!
dirk10
ρε παιδια κοντευω να τρελαθω αν μπορει να βοηθησει καποιος .μιλαμε δεν ξαναπερνω παιχνιδι τους ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ
λοιπον δεν μπορω να συνδεθω με τον λογαριασμο μου ουτε απντειτ ουτε ονλινε παιχνιδι ΤΙΠΟΤΑ μου βγαζει το εξης μνμα
Evaluating your internet connection please wait....... περιμενω περιμενω κ μετα απο λιγο there is a problem with your internet connection cannt connect with the 2k server
το ξαναπερασα το παιχνιδι τιποτα τι μπορω να κανω??για υπολογιστη μιλαμε
Nuntius
Δεν έχω ιδέα. Λυπάμαι sad.gif
lakersdynasty
QUOTE(dirk10 @ Mar 17 2012, 20:54 ) *
ρε παιδια κοντευω να τρελαθω αν μπορει να βοηθησει καποιος .μιλαμε δεν ξαναπερνω παιχνιδι τους ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ
λοιπον δεν μπορω να συνδεθω με τον λογαριασμο μου ουτε απντειτ ουτε ονλινε παιχνιδι ΤΙΠΟΤΑ μου βγαζει το εξης μνμα
Evaluating your internet connection please wait....... περιμενω περιμενω κ μετα απο λιγο there is a problem with your internet connection cannt connect with the 2k server
το ξαναπερασα το παιχνιδι τιποτα τι μπορω να κανω??για υπολογιστη μιλαμε


Απλα ατυχησες. Δυστυχως. Δεν νομιζω οτι μπορει καποιος να βοηθησει. Διοτι η συνδεση σου δεν εχει θεμα. Οπως δεν εχει θεμα και η συνδεση χιλιαδων αλλων wink.gif

Ειναι προβλημα που το βρισκεις καθε σεζον. Πιο πριν οταν επαιρνα τα NBA live για υπολογιστη υπηρχε και εκει προβλημα.

Αν αυτο ειναι το κομματι που σε ενδιαφερει απο το παιχνιδι απλα εισαι ατυχος. Δυστυχως sad.gif


Nuntius
Πάντως, εγώ έχω αρχίσει να την καταβρίσκω με το 2K11.
dirk10
δεν ξερω τι να πω γι αυτο το παιχνιδι.........η διαφορα απ το προ σε ολσταρ ειναι τεραστια!!!!!λες και παιζω αλλο παιχνιδι.στο προ νικας για πλακα και αν αλλαξεις δυσκολια απλα το παιχνιδι γινεται απιστευτα εκνευριστικο........!!!βαζουν οτι να ναι οπως να ναι οποιος να ναι...ποσοστα τα οποια ειναι παντα γυρω στο 30-40% τα δικα μ και του υπολογιστη μπορει να τελειωσει και με 70%2π 50%3π.χαχαχαχαχαχα
where amazing happens
fiba 2k12 http://nbaspot.com/viewtopic.php?f=29&...bdeeaf6b6e39911
morfi
QUOTE(where amazing happens @ May 28 2012, 22:29 ) *

Έλεος. rolleyes.gif

Παρεμπιπτόντως, ξέρει κανείς πως κάνουμε alley-oop στο 2k12;
j-kidd13
Εχω ξεμεινει με το 2k9 στο ps3....
Υπαρχει κανα update η πατσακι που να περνάει τα προσφατα ροστερ?..Οχι τα φετινα κατ αναγκην
Das Kapital


Το έπαιζε κανείς στο psx ή παίζατε όλοι NBA live;
επαθα λαστιχο

Εγώ έπαιζα αυτό,καλύτερο από όλα
YorM3
Για τις επόμενες μερικές ώρες το steam προσφέρει το 2k15 με 12.5 ευρώ απο 50 που είναι η κανονική τιμή. Έχει κάποιος άποψη για το παιχνίδι και για τις βελτιώσεις του απο την προηγούμενη έκδοση?
MaJesty23
QUOTE(YorM3 @ Jun 13 2015, 04:29 ) *
Για τις επόμενες μερικές ώρες το steam προσφέρει το 2k15 με 12.5 ευρώ απο 50 που είναι η κανονική τιμή. Έχει κάποιος άποψη για το παιχνίδι και για τις βελτιώσεις του απο την προηγούμενη έκδοση?


Παρτο με κλειστά μάτια! rolleyes.gif
Venomous
Παίζει κανείς 2k16 online στο PS4?

Προσφατα αρχισα Online και φαινεται ωραιο και θα ειχε ενδιαφερον νομιζω καμια MyLeague
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.