Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ Β' ΟΜΙΛΟΣ 2017-18
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Paragodas
Καλησπέρα φίλε μου,

Λογικά σήμερα θα βγει απόφαση για το τι θα γίνει. Αύριο γίνονται οι κληρώσεις για τη νέα χρονιά. Πάντως αναμένεται βαριά καμπάνα για τη ΝΗΑΡ.
gspara
Daniel πες μου ότι ανοιξες ολοκληρο τοπικ για να ρωτήσεις αυτό το πραγμα ugly8.gif
Gkos
Αφου έχετε κλειδώσει την Β ΕΣΚΑ ,που να ρωτησει ο ανθρωπος ? 😐
Paragodas
QUOTE (gspara @ May 29 2018, 14:49 ) *
Daniel πες μου ότι ανοιξες ολοκληρο τοπικ για να ρωτήσεις αυτό το πραγμα ugly8.gif



Καταγγέλω λογοκρισία από τον φίλο gspara...!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
gspara
QUOTE (Paragodas @ May 29 2018, 15:47 ) *
Καταγγέλω λογοκρισία από τον φίλο gspara...!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Tουλαχιστον τέτοιες πληροφορίες να τις χρεώνουμε....το τσαμπα πεθανε wink.gif
azeppos
QUOTE(Gkos @ May 29 2018, 14:58 ) *
Αφου έχετε κλειδώσει την Β ΕΣΚΑ ,που να ρωτησει ο ανθρωπος ? 😐

Οχι τιποτα αλλο αλλα δν προλαβαμε να γραψουμε για καλυτερες 5αδες κ ρουκις....
gspara
QUOTE (azeppos @ May 29 2018, 20:58 ) *
Οχι τιποτα αλλο αλλα δν προλαβαμε να γραψουμε για καλυτερες 5αδες κ ρουκις....

Εχεις δικιο φιλε μου.Το ξανανοιγω για σενα και τον παραγοντα bball.gif bball.gif
azeppos
QUOTE(gspara @ May 29 2018, 22:15 ) *
Εχεις δικιο φιλε μου.Το ξανανοιγω για σενα και τον παραγοντα bball.gif bball.gif

Ας κάνω την αρχή τότε....Δυο πενταδες-ρουκι κ best coach...
Με βάση το πρωτάθλημα αλλά την επίδραση που είχε ο καθένας στην ομάδα του....κατά τη γνώμη μου παντα....

Βασική 5αδα
1.Ατζαμόγλου
2.Γαιτανάκης
3.Μπίρμπας
4.Σαρακασίδης
5.Παπαγιαννάκος

Αναπληρωματική 5αδα
1.Σαρήμπαλης
2.Παπαδόπουλος
3.Μάγκος
4.Παξινός
5.Τσερώνης

Rookie of the Year
Τηλιόπουλος(Ολυμπιάδα Παπ.)

Coach of the Year
Γεωργαλάς κ Αντωνόπουλος(για ευνόητους λόγους)

Σίγουρα έχω αδικήσει κάποιους αλλα δεν χωράνε ολοι.......
bball.gif bball.gif
Paragodas
ΟΚΑΜ και επίσημα στην Α ΕΣΚΑ... Στα μαλακά σχετικά έπεσε η ΝΗΑΡ.... blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
EAST END
QUOTE(Paragodas @ May 30 2018, 11:14 ) *
ΟΚΑΜ και επίσημα στην Α ΕΣΚΑ... Στα μαλακά σχετικά έπεσε η ΝΗΑΡ.... blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif


Ποινή σωματείου ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ για τα γεγονότα του αγώνα
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ- ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ



Ο αγώνας κατακυρώνεται υπέρ της Α’ ΟΜΑΔΟΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ με το υπάρχον σκορ 61-51 (Άρθρο 46 παρ.2, παρ. 3β, παρ.7).
Αποκλεισμός από τους υπόλοιπους αγώνες του οικείου πρωταθλήματος και ποινή αφαίρεσης δύο (2) βαθμών από το οικείο πρωτάθλημα , (ΣΟΒΑΡΑΣ ΜΟΡΦΗΣ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΚΛΠ Άρθρο 82, παρ.1, παρ.2, παρ.3).
Για την αγωνιστική περίοδο 2018-2019 δώδεκα (12) αγωνιστικές κεκλεισμένων των θυρών, (ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΥΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΝΘΗΜΑΤΑ, Άρθρο 82 παρ.5, παρ.7) , (ΣΟΒΑΡΑΣ ΜΟΡΦΗΣ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΚΛΠ- ΑΔΙΚΕΣ ΠΡΑΞΕΙΣ Άρθρο 82 παρ.1, παρ.2, παρ.3 (ΥΠΟΤΡΟΠΗ).
Αποκατάσταση ζημιών σύμφωνα με την Ειδική Προκήρυξη του Πρωταθλήματος της Β΄ κατηγορίας Ανδρών ( Άρθρο 11, παρ.ε ) &
Αποστολή φακέλου στον Αθλητικό Εισαγγελέα.
gspara
Φοβερος azeppos 41.gif ,δυνατες επιλογες!!Ακολουθω το πρωτοκολλο λοιπον,αν και όπως ευστοχα λες,είναι πολύ δυσκολο να χωρεσουν σε 2 πενταδες ολοι αυτοι που εχω στο μυαλο μου.


Βασική 5αδα
1.Ατζαμόγλου
2.Ρουμπεας
3.Μαγκος
4.Τσερωνης
5.Αθανασακης

Αναπληρωματική 5αδα
1.Σαρήμπαλης
2.Παπαδόπουλος
3.Μπιρμπας
4.Σαρακασιδης
5.Αναγνωστου

Rookie of the Year
Τηλιόπουλος

Coach of the Year
Σκλαβουνος
Tribune
http://eska.gr/?p=43379
GK12
γελαει ο κοσμος icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

QUOTE (Tribune @ May 30 2018, 15:01 ) *

Elpresidente
Ωραίο θέμα !!! Η δικιά μου λοιπόν επιλογή .
1η πεντάδα.
1.Ατζαμογλου
2.Μαρκομιχαλης
3.Γαϊτανάκης
4.Σαρακασιδης
5.Τσερωνης
2η πεντάδα
1.Μαγγος
2.Τσίρος
3.Παξινος
4.Μπιρμπας
5.Παπαγιαννακος

Coach: Σκλαβουνος- Γεωργαλας

Σίγουρα αδικούνται παίχτες όπως ο Κατσαμπεκης ο Χατζηκωστης ο Παπαδόπουλος ο Αναγνώστου ο Σαρημπαλης ο Αθανασακης αλλά είναι λίγες οι θέσεις!!!!
Ευχαριστη εκπληξη του πρωταθλήματος η ΜΕΝ Ιλίου και τα Γλυκά Νερά
Δυσάρεστη η Νηαρ Ηστ και ο Κουρος
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.