Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Fantasy Eastern Conf
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4
Pierce
Καλή σεζόν!


Espn!
CODE
    Palm Beach Hobbistes     Pierce
    Sons of Anakin    Rchos
    Yards After Catch    Aegeansheed
    Be-Easy Beards     Duncan
    Dallas White Niggaz    Gravedigger
    High Voltage    Thrylos
    bRose Before Hawes    Tobias
    Queens Kings    teopt13
    Oi Amfidexioi    Klow
    Emerald City    Morrison
    Manhattan Webslingers    Knickerbrocker
    Northern Cojones    - Kotzito
    The Kopanoi    - Jorge
    Team Kef    
    Flop City - ΒforBasketball
Pierce
Άντε ρε αλεπουδιάρες, ντράφτ κάναμε, πείτε κάτι. cool.gif
rchos
Προτείνω σε περίπτωση τραυματισμού παίχτου οποιασδήποτε ομάδας τότε να ανταλλαγεί αυτός ο παίχτης με αυτόν που διάλεξε ο λόγος που έγινε τόσο νωρίς το ντραφτ στον ίδιο γύρο με τον τραυματιζόμενο.



Υ.Γ. δεν μαρέσω καθόλου φέτο.
klow13
Καλη σεζον και απο μενα.
Περιεργως φετος δεν εφυγαν παικτες που στοχευα λιγες θεσεις πριν και ειχα και διλημματα μεταξυ παικτων που θελω(πχ λιν-βαλ,νοα-ανταμς,σμαρτ-mkg).
Αυτο δεν ξερω αν ειναι καλο βεβαια,ισως παικτες που ηθελα πολυ να τους πηρα λιγο ψηλα(για σενα λεω νταντζελο) η να πρεπε να παρω κανα πιο μπετο σε σκορ παικτη να συμπληρωσω τη κολεγιακη μου ομαδα.Θα δειξει.
Νωρις να ξεχωρισουν ομαδες,αλλα με μια πρωτη ματια μαρεσουν οι ομαδες του κουτς,του τεο και του αρη.
teopt13
Δέκα λεπτά μετά το τέλος του ντραφτ βλέπω πως έδωσα το νούμερο 3 και τις τύχες της ομάδας μου σε αυτόν

Click to view attachment

Καλή σεζον να έχουμε μάγκες
aegeansheed
QUOTE(rchos @ Oct 14 2016, 17:27 ) *
Προτείνω σε περίπτωση τραυματισμού παίχτου οποιασδήποτε ομάδας τότε να ανταλλαγεί αυτός ο παίχτης με αυτόν που διάλεξε ο λόγος που έγινε τόσο νωρίς το ντραφτ στον ίδιο γύρο με τον τραυματιζόμενο.


Συμφωνώ. Και προτείνω IR slot. Θα είναι μεγάλη αδικία και ξενέρα ταυτόχρονα αυτό το σενάριο.

Εμένα μου αρέσω. Μιας που δε βλέπω να επαναλαμβάνονται για φέτος τουλάχιστον οι μεγάλες δόξες της προσωπικής "mydraft" διήγησης με εκπομπάρες δηλώνω ότι δεν περίμενα να πέσει σε 3ο και 4ο ο Κlay και ο Μπούκας. Ήθελα Κόλισον αλλά είχα ήδη 4 γκαρ, οπότε προτίμησα το Καραφλό Σφυρί στο #5. Σε άλλα μου άρεσε εκεί που έφυγε ο Λιν, που ο Σταμ πήρε πάλι Τζαμπάρι, Μαρκ, ΜκΚόνελ, δείχνοντας ξεκάθαρα ότι το Αρτσοτεχνείο είναι εδώ και παράγει ακόμα τα ταλέντα του. Αυτό που δε χόρταινα να βλέπω όμως ήταν το τρίγωνο των Βερμούδων "Ζαν Κυτς-Ομάρ-Μόρισον" να εξαφανίζει παίκτες από το φάντασυ ράνταρ. Γιάννη δεν ξέρω αν στο έχω πει, αλλά πιστεύω ότι αυτή θα είναι η breakout χρονιά του Beal. tongue.gif Άρεσε Knickerbocker με επιλογή Clint Capela σε ρόλο Αμάρε 2006 που στήριξε για άλλη μια φορά Κεμπάμπ Γουόκερ. Νότης τίμησε ένδοξα το ευρωπαϊκό μπάσκετ για μια άλλη χρονιά κλπ. Όλα καλά...
Knickerbocker
Σε γενικές γραμμές ευχαριστημενος...Ισως κατέληξα με παραπάνω bets high risk high reward (copyright sheed) αλλα ετσι οπως έκατσαν οι πρώτοι γύροι πήγαμε να ρισκάρουμε στις θέσεις που εμπιστευόμαστε.
Ψιλογυμνοι στα sg,μονίμως στο ψάξιμο θα ειμαι.
Ωραίες στιγμές στο draft και επιλογες για ολα τα γούστα!
Καλη σεζόν smile.gif

Υγ:ο Clint κανει 9-9-3 σε 12 λεπτα και διαβάζω του αρέσει ο νενε του ντ Αντονι...Ρε αμολάτε αετό και αφήστε τα αυτα.
Pierce
Άντε και καλή σεζόν.

cool.gif



#NOT

cc : Don Draper
Air Kef
Να πω ενα γεια κι εγώ, έτσι για το τυπικό, και να ζητήσω ενα καθυστερημένο ΣΟΡΙ για την αδιανόητη απουσία μου από την μισή χαρά του φάνταζι (του ντραφ) αλλά τελικώς ήταν αδύνατον να είμαι online εκεινη την ώρα, παρά τις προσπάθεις συντονισμού από τον Μύστη.

Να πω επίσης, χωρίς ίχνος ντροπής, ότι μπορεί το autopick να έκανε και καλύτερη δουλειά από μένα, αν δε άφηνε και τον Σίμμονς και έπαιρνε καναν πχ. Reddick ή Τζένινκς θα σκεφτόμουν σοβαρά να το κάνω αυτό κάθε χρόνο. Μπορεί να το κάνω του χρόνου και απλά να χώνομαι όταν παει να σηκώσει αντίστοιχο concept.

Καλή χρονιά και βουρ για αποφυγή πάτου. icon_joy.gif
aegeansheed
QUOTE(Air Kef @ Oct 26 2016, 23:25 ) *
Να πω επίσης, χωρίς ίχνος ντροπής, ότι μπορεί το autopick να έκανε και καλύτερη δουλειά από μένα,


Τον Crowder μου τον έφαγε πάντως! laugh.gif

Welcome Kef. Χαίρομαι που επιτέλους είδες το ρόστερ σου, υπάρχουν ελπίδες να φτιάξεις χειροκίνητα και την σύνθεση της w2 δηλαδή! tongue.gif Επίσης σέβομαι που δείχνεις να τιμάς την παλαιότητα και την ιεραρχία εδώ μέσα με δηλώσεις "Γιώργου Παράσχου" laugh.gif που... μόλις έχει αντικαταστήσει τον πρώην προπονητή/ έχει αναλάβει να οδηγήσει τους νεοφώτιστους/ έχει δηλώσει ως στόχο την εξασφάλιση της παραμονής στην κατηγορία
QUOTE(Air Kef @ Oct 26 2016, 23:25 ) *
Καλή χρονιά και βουρ για αποφυγή πάτου. icon_joy.gif
Pierce
Ανακοίνωσις.


Τον Μόρις όταν τον πήρα στο draft, του είχαν SF . Και για αυτό τον σκοπό ήρθε στην ομάδα, να έχουμε κάποιον να βάλουμε όταν ο Γκέης τα τινάξει -όπως συνηθίζει-. Τα καμάρια του espn, αποφάσισαν να του αλλάξουν θέση και έχει μόνο PF.


Επομένως, δίνω τον συγκεκριμένο τύπο για ένα αντίστοιχο SF . ASAP.
Pierce


μωρή μουσάρα


steal του draft ο frazier θαρρώ.
Pierce
Συνεχίζοντας τον μονόλογο.




Άντε μου στο διάολο. Και ο άλλος ο τρόμπας ο Ρέντικ. Πακετάκι θα σας στείλω στον Lucifer, είναι και στην ίδια πόλη tongue.gif


PS: Sorry για τον frazier, κουρκουμπινάκι sad.gif
klow13
2 ποντους μεσο ορο νοα.Καλα το πας,το χεις βρει το κοτσανι.
aegeansheed
Ρε φίλε τί κατάρα είναι αυτή με τα SFs φέτος! sad.gif Και δεν προβλέπεται και κάτι πολύ καλύτερο δηλαδή...

Εννοείται ότι είναι η μεγάλη ΠΛΗΓΗ της ομάδας ως τώρα... κατέληξα να ξαναπάρω Dudley, που είναι τραγικό, ήμαρτον... Με έχουν λούσει κατά σειρά ολοι όσοι έχω βάλει εκεί, κάτι που προβλέπεται να συνεχιστεί, μιας και ο Caroll φαίνεται να έχει ξεχάσει τελείως τί είναι μπάλα/σουτ και δεν τραυματίζεται και κανείς ακόμα...

Η λύση είναι απλή, αλλά απαιτεί προγραμματισμό: παίρνεις Γιάννη και καθαρίζεις!
Pierce
Έλα να το ξεπαρθενιάσουμε:

QUOTE
Nov 1311:38 AMTrade Accepted
NCOJ traded Evan Fournier, Orl to AMDE
AMDE traded Aaron Gordon, Orl to NCOJ
AMDE traded Tyler Johnson, Mia to NCOJ


Έχουμε ήδη 4 ψήφους.


ΥΓ: Jokicπουλαφυγε.
Pierce
For the record, ήταν 6-1 την τελευταία φορά που το κοίταξα χτες το πρωί. Μετά η φάση ήταν αρμαγεδώνας οπότε μέχρι να κλείσει η διορία δεν είχα δεί που είχε φτάσει η ψηφοφορία -άρα νο οφίσιαλ ριζάλτς-.
Air Kef
Είχα μπροστά μου ΕρνανΓκομεζ και Νογκουεαησηγρα, προφανώς πήρα τον κοντύτερο, αργό λευκό αντί τον 2.30 μobile βραζιλιάνο, βλέπω Κούλη σηκώνει βραζιλιάνο και τον βάζει κι ολας 10αδα, λεώ "πωρεπουστη"... ΚΑΙ να τος ο Βραζιλιάνος που από 30-40 κάνει 5 και 9 #diggerseniotho #kouragio #symvaineiseolous #elpizoekeinameineigiatithaklaio
Gravedigger
QUOTE (Air Kef @ Nov 17 2016, 11:11 ) *
Είχα μπροστά μου ΕρνανΓκομεζ και Νογκουεαησηγρα, προφανώς πήρα τον κοντύτερο, αργό λευκό αντί τον 2.30 μobile βραζιλιάνο, βλέπω Κούλη σηκώνει βραζιλιάνο και τον βάζει κι ολας 10αδα, λεώ "πωρεπουστη"... ΚΑΙ να τος ο Βραζιλιάνος που από 30-40 κάνει 5 και 9 #diggerseniotho #kouragio #symvaineiseolous #elpizoekeinameineigiatithaklaio

Και να ήταν μόνο αυτός (Ντάξει ο τύπος κάνει 35 φάουλ το λεπτό)! Βλέπω Rubio χτυπάει, βάζω Dunn 2 βδομάδες και του έφαγε τη θέση ο 3ος guard. O Rondo των Bulls ήλπιζα να είναι λίγο χειρότερος από τον Rondo των Kings, και τελικώς είναι ο Rondo των Mavericks! Ο Vucevic αετό, έχει μείνει να παίζει ο ξεχασμένος Wilson Chandler! Κάθε βδομάδα παίζω με 2 παίχτες λιγότερους.
klow13
Ελα σοβαρευτειτε ρε.Καγκελαριος πονοκεφαλος,νταντζελο πιτσιρικας και μενει εξω για soreness,σανς μπραβο που βαλατε τον γουορεν αρρωστο να κανει 1 σε 8 λεπτα και να πεσει 3 μοναδες η τιμη του.Πατ-πατ μεγαλη εμπνευση,καλυτερα να βαζα μπεν σιμονς
Pierce


Έβαλαν τα SFs , ένα μήνα μετά.


ΥΓ: Jokicπούλαφύγε.
kotzito
Σε συνέχεια των παραπόνων των προλαλήσαντων, θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Αλ(ήτη) τον Χόρφορντ. Παθαίνει μια διάσειση, λες άντε θα χάσει 2 ματσάκια και πλέον έχουμε φτάσει στις 3 εβδομάδες και τα 9 ματς (10ο απόψε)! Δεν πάθαινες κανένα διάστρεμμα ή καμιά θλάση να το ξέραμε τουλάχιστον να σε αφήσουμε εκτός 9αδας αυτό το διάστημα;
a bullet for your head
QUOTE(Air Kef @ Nov 17 2016, 11:11 ) *
Είχα μπροστά μου ΕρνανΓκομεζ και Νογκουεαησηγρα, προφανώς πήρα τον κοντύτερο, αργό λευκό αντί τον 2.30 μobile βραζιλιάνο, βλέπω Κούλη σηκώνει βραζιλιάνο και τον βάζει κι ολας 10αδα, λεώ "πωρεπουστη"... ΚΑΙ να τος ο Βραζιλιάνος που από 30-40 κάνει 5 και 9 #diggerseniotho #kouragio #symvaineiseolous #elpizoekeinameineigiatithaklaio

Στο ματς κοντρα στους Cavs φορτωθηκε με 5 φαουλ σε 10' .
Με τους Warriors δεν επαιξε πολύ λογω small ball σχήματων απο Warriors.
Χθες δεν επαιξε γιατί γέννησε η γυναίκα του.
Τον εβαλα βασικό ΑΛΛΑ δεν τον πεταξα εν βρασμω.
Μολις ο Valanciunas παει στα πιτς ο Βραζιλιάνος θα αποδωσει ΣΟΥΠΕΡ.
Πλεον ΚΑΙ ΩΣ ΜΠΑΜΠΑΣ , θα ειναι πιο συγκεντρωμενος.

Μια ερωτηση θελω να κανω.
Στην δικη σας λιγκα πεταχτηκε ο Bayless???
Gravedigger
QUOTE (a bullet for your head @ Nov 19 2016, 16:09 ) *
Στην δικη σας λιγκα πεταχτηκε ο Bayless???

Όχι, κάνω υπομονή! Ο Βραζιλιάνος πάντως μου έβγαλε 7 όλη τη βδομάδα!
a bullet for your head
QUOTE(Gravedigger @ Nov 19 2016, 20:03 ) *
Όχι, κάνω υπομονή! Ο Βραζιλιάνος πάντως μου έβγαλε 7 όλη τη βδομάδα!

Εγραψα πανω τι παιχτηκε μες την βδομάδα με τον Βραζιλιανο.
Και σκοπευω να τον κρατησω.
Για τον Bayless ρωτησα γιατί ηθελα να τρολαρω τον αμπαλο-spystako.
Τον ειχε και τον πέταξε.
Για την ακρίβεια ακουσε την υπόδειξη μου... μεχρι που τον τσιμπησα εγω rolleyes.gif
Και σε μια αλλη λιγκα που παιζω ο Bayless ειναι παρκαρισμενος στο IR.
Όποιος σέβεται τον εαυτό του ως παικτη τον Bayless θα τον κρατήσει... biggrin.gif
Επειδή ειμαι κύριος ομως του είπα..."Στον δινω πισω αρκει να μου δωσεις τον Barea".... cool.gif
Tobias Funke
Οκ η μισή όμαδα σέρνεται, η υπόλοιπη είναι όλη την ώρα με τραυματίες κι ο πάγκος μου είναι χάλια. Αλλά μην με διαολίζετε περισσότερο στέλνωντάς μου προτάσεις για τον Ρούμπιο στο 23 και τον Άντερσον στο 22 και ας τελειώσουν έτσι την χρονιά.

Btw ναι, θέλω να ανοίξω λίγο το rotation οπότε με την κατάλληλη πρόταση 2-1 για Τζίμυ-Τζορτζ ή κάποιον άλλο το συζητάμε. Απλά επειδή ένα γενικό θέμα με τις θέσεις το έχω, αν ενδιαφέρεται κάποιος, ας το κοιτάξει πριν στείλει την πρόταση.




morrison
Click to view attachment

Click to view attachment

Click to view attachment

Click to view attachment
*Δεν μετρήθηκε σαν χαμένο το παιχνίδι που αναβλήθηκε μεταξύ 76ers-Kings

Click to view attachment
klow13
Click to view attachment
Ψηφίστε πριν το κλείδωμα για να φτιάξουμε τις εννιαδες μας.
klow13
Για ποτε ψηφίσατε ρε?
Μου αρεσουν τα αντανακλαστικά της λίγκας μας tongue.gif
Φίλε ξαναστειλτη με μιλς,θα το περάσουν φαντάζομαι.
Pierce
duncan21
Ακολουθεί το κλασσικό ετήσιο ποστ της περιόδου αυτής.ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟΥΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ MISSED GAMES.Σταθερά στην 3-4άδα κάθε χρόνο.
Air Kef
Guys sorry που δεν απαντάω σε κάποια trades proposals. Στις σοβαρές που δεν απαντάω απλά δεν προλαβαίνω. Βέβαια υπάρχουν και κάτι άλλες που μου φτιάχνουν την ημέρα. icon_tomato.gif

Κατά τα άλλα, πάμε μωρή αρμάδα.
morrison
Να περάσει Δευτέρα / Τρίτη και να συνεχίσουμε να παίζουμε και οι 9 ξέρω'γω ρε τεντιμπόιδες; Έτσι για αλλαγή να πούμε.
aegeansheed
QUOTE(morrison @ Dec 6 2016, 18:04 ) *


To abbreviation της ομάδας σου μόνο σε μένα φέρνει στο μυαλό τον Ταμτάκο? laugh.gif
morrison
QUOTE(aegeansheed @ Dec 7 2016, 14:27 ) *
To abbreviation της ομάδας σου μόνο σε μένα φέρνει στο μυαλό τον Ταμτάκο? laugh.gif


Χα, πάλι καλά που δεν σου θύμησε αυτό.


Σε κάθε περίπτωση θα τιμήσω τη φλασιά σου με Ταμτάκαρο σήμα για μια εβδομάδα. tongue.gif
Tobias Funke
QUOTE (morrison @ Dec 7 2016, 18:10 ) *
Σε κάθε περίπτωση θα τιμήσω τη φλασιά σου με Ταμτάκαρο σήμα για μια εβδομάδα. tongue.gif


Ωραία με την ευκαιρία να αλλάξει και το avatar εδώ, σε αυτό:



Thanks για τα στατιστικά, με την ευκαιρία
klow13
Επιτελους γυριστε οι τραυματιες ρε,βαρεθηκα να πανηγυριζω σαν γκολ τα καλαθια του bismack.
Ψαχνω και sg για οποιον ενδιαφερεται.
Pierce
Με 8-2 περνάει το trade

BEB traded Dwight Howard, Atl to AMDE
BEB traded Emmanuel Mudiay, Den to AMDE
AMDE traded Dennis Schroder, Atl to BEB
AMDE traded Eric Gordon, Hou to BEB
duncan21
=
klow13
Aπο τους μουσατους απευθειας στον ιατρικο φακελο των αμφιδεξιων.
Gimmick τραυματιων αγαπητου twism εχω φτιαξει και χωρις να το επιδιωκω κιολας.
Ρε warren τι εχεις παθει,δεν μας λενε την αληθεια οι γιατροι..

*Και τεο ασε κατω την κουκλα του λιν,το χει παρει ηδη το μαξ συμβολαιο ο κιλπατρικ.
Pierce


Όποιος θέλει να σπάσει παίκτη επίσης, είμαστε ανοικτά.
Air Kef
QUOTE(Pierce @ Dec 10 2016, 18:26 ) *


Όποιος θέλει να σπάσει παίκτη επίσης, είμαστε ανοικτά.



ναι κι εγώ παιδιά, εχω και καλά forward/center αμα θέλετε
morrison
Όοοο,τι ακριβώς είπε και ο champ.

QUOTE(Tobias Funke @ Nov 25 2016, 15:10 ) *
Οκ η μισή όμαδα σέρνεται, η υπόλοιπη είναι όλη την ώρα με τραυματίες κι ο πάγκος μου είναι χάλια. Αλλά μην με διαολίζετε περισσότερο στέλνωντάς μου προτάσεις για τον Ρούμπιο στο 23 και τον Άντερσον στο 22 Jax στο 23 και ας τελειώσουν/ει έτσι την χρονιά.

klow13
Δεν γίνεται ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ τα ιδια(με εξαίρεση πέρσι οκ).Δεν γίνεται όλοι οι μακροχρονιοι τραυματισμοι να σκάνε σε μένα.
Αναπροσαρμογή στόχων και πάμε για 5αδα με ντεμαραζ οταν(αν) γυρίσει ο τρόμπας.
Και έπιτελους ένα τοπ3 πικ του χρόνου για οσα τραβάω 5 χρονια.
aegeansheed
QUOTE(klow13 @ Dec 19 2016, 15:58 ) *
Δεν γίνεται ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ τα ιδια(με εξαίρεση πέρσι οκ).Δεν γίνεται όλοι οι μακροχρονιοι τραυματισμοι να σκάνε σε μένα.
Αναπροσαρμογή στόχων και πάμε για 5αδα με ντεμαραζ οταν(αν) γυρίσει ο τρόμπας.
Και έπιτελους ένα τοπ3 πικ του χρόνου για οσα τραβάω 5 χρονια.


Γιατί ρε εγώ δεν τον έφαγα πέρυσι τέτοιο καιρό μέχρι τέλος σαιζόν? Welcome to the Club! Άρη να προχωρήσουμε με τη μύηση άμεσα παρακαλώ... laugh.gif Πέρυσι... ήταν και φάση-"επιστροφή στο δίμηνο", ποιο fake είδηση από αυτό που σκάει "ΤΡΟΜΕΡΟ-ΒΡΕΘΗΚΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ-ΨΑΡΙ" σε κάτι τελειωμένα site, έτσι όπως κυλούσε όλη τη χρονιά, είδηση με είδηση σου ρουφούσε σιγα-σιγά το αίμα μέχρι να φτάσει στην τελευταία μεγάλη εβδομάδα και να ανακοινώσουν ότι οι Clips δε χρεάζεται να τον πιέσουν να μπει. Ναι, σωστά, νιώθει αρκετή πίεση ακόμα στο μετακάρπιο και τις φάλαγγες από τα γροθίδια στον κολλητό.

Πάντως μακροχρόνιο δεν τον λες αυτόν, απλά με τον Blake... ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ!
klow13
QUOTE (aegeansheed @ Dec 19 2016, 19:40 ) *
Γιατί ρε εγώ δεν τον έφαγα πέρυσι τέτοιο καιρό μέχρι τέλος σαιζόν? Welcome to the Club! Άρη να προχωρήσουμε με τη μύηση άμεσα παρακαλώ... laugh.gif Πέρυσι... ήταν και φάση-"επιστροφή στο δίμηνο", ποιο fake είδηση από αυτό που σκάει "ΤΡΟΜΕΡΟ-ΒΡΕΘΗΚΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ-ΨΑΡΙ" σε κάτι τελειωμένα site, έτσι όπως κυλούσε όλη τη χρονιά, είδηση με είδηση σου ρουφούσε σιγα-σιγά το αίμα μέχρι να φτάσει στην τελευταία μεγάλη εβδομάδα και να ανακοινώσουν ότι οι Clips δε χρεάζεται να τον πιέσουν να μπει. Ναι, σωστά, νιώθει αρκετή πίεση ακόμα στο μετακάρπιο και τις φάλαγγες από τα γροθίδια στον κολλητό.

Πάντως μακροχρόνιο δεν τον λες αυτόν, απλά με τον Blake... ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ!

Οντως,αν επιβεβαιωθουν τα 3-6 βδομαδες δεν ειναι μακροχρονιος τραυματισμος (κατσε μη γινει 3-6 μηνες οπως σωστα επισημαινεις,ειχα και σερι με out for season πρωτογυριτων που εσπασε περσι,bynum-rose-durant).Επισης μια σταφυλοκοκκος,μια γρονθοκοπησε κολλητο του, τους πιο συνηθισμενους τραυματισμους για να τον βαφτισουμε injury prone δεν τους λες tongue.gif

Αμα δεν συνεπεφτε η ειδηση με την επιστροφη των αλλων 3 τραυματιων μου(που μεχρι να φυγουν τα minute restrictions τους θα χει γυρισει ο γκριφιν που μεχρι να φυγει το δικο του restriction θα χει τελειωσει η χρονια) μπορει και να μη μιλαγα καν.
Pierce
QUOTE (aegeansheed @ Dec 19 2016, 19:40 ) *
Γιατί ρε εγώ δεν τον έφαγα πέρυσι τέτοιο καιρό μέχρι τέλος σαιζόν? Welcome to the Club! Άρη να προχωρήσουμε με τη μύηση άμεσα παρακαλώ... laugh.gif


Να αρχίσει να παίζει με κανένα τέτοιο. Ίσως ξανασχοληθώ τότε με δαύτον. Φλερτάρει με τη λίστα Tyrus Thomas, αλλά έχε χάρη.



Rose δεν είναι (ακόμα) πάντως.
Pierce
HOB traded Rudy Gay*, Sac to LITT
HOB traded C.J. McCollum, Por to LITT
HOB traded Taj Gibson, Chi to LITT
LITT traded Jimmy Butler, Chi to HOB
LITT traded Tim Frazier, Nor to HOB


Ψηφίστε.
Pierce
Air Kef
Αν γίνει κάνα αστείο και τερματίσω στην πρώτη 7αδα της λίγκας, υπόσχομαι ότι και του χρόνου θα το αφήσω στο autopick, τουλάχιστον μέχρι και τον 7ο γύρο (που άρχισε να επιλέγει καταστροφές). : icon_joy.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.