Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ ΕΘΝΙΚΗ ΝΟΤΟΣ 2015-16
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Vas
QUOTE(ΚΥΔΩΝΑΣ ΧΑΝΙΑ @ Feb 22 2016, 22:23 ) *
to θεμα με ΗΛΥΣΙΑΚΟ εινια πως στις 2 τελευταιες νικες του οι ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ΣΦΑΓΗ............................. φανταζομαι τη εχουμε να παθουμε εμεις εκει ακομα και το κυλικειο θα ειναι στημενο ................



5 ???????? δηλαδη λες νικαει ΝΑξΟ ΚΥΔΩΝ ΛΑΜΙΑ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΚΑΙ ενα εκ τον πετρουπολη τριτωνα μαρουσι ??? Σοβαρα τωρα το πιστευεις αυτο ?? αν και απο οτ ιεχουμε δει οι ΑΘΗΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΡΓΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΟΚ .......................... στο τελος ξυριζουν το γαμπρο


Η Νάξος δεν ξέρω πως θα κατέβει. Από ότι βλέπω πάντως στα τελευταία παιχνίδια δείχνει να έχει προβλήματα.
Την Πετρούπολη θα την αντιμετωπίσει αδιάφορη 3 αγωνιστικές πριν το τέλος. Τα Ηλύσια θα καίγονται ια βαθμούς. Δεν το βλέπω τρελό σενάριο να κερδίζει.

Και μας μένουν τα 3 παιχνίδια με Κύδων, Λαμία και Σπόρτινγκ. 3 ομάδες ίδιου επιπέδου. Δεν λέω ότι θα τις κερδίσει στάνταρ αλλά θα το παλέψει.

Για Βούλα, Τρίτωνα , Μαρούσι δεν το συζητάω (αν και στο μπάσκετ όλα γίνονται)

Για αυτό λέω μαξιμουμ 5 νίκες



pk2010
QUOTE (mpek @ Feb 23 2016, 09:07 ) *
Θέλετε να δούμε τη λογική ; Όπως ακριβώς οι παίκτες και οι παράγοντες είναι επιπέδου Γ εθνικης, αυτό ακριβώς είναι και οι διαιτητές: Γ Εθνικής. Κάνουν λάθη όμως χωρίς πρόθεση.

Ούτε σφάζουν κανέναν ούτε ευνοούν κανέναν. Σε αγώνες που λήγουν στον πόντο φυσικά υπάρχουν παράπονα. Εννοείτε δηλαδή ότι ομάδες με χαμηλά μπάτζετ όπως ο ηλυσιακός, ο αρης, ο κύδων και οι περισσότεροι στήνουν διαιτησίες ; Με τι λεφτά ωρέ ; Οποιοσδήποτε αδικημένος ας μου δώσει το βίντεο του αγώνα που αδικήθηκε και εγώ θα του βρω 15 φάσεις που ευνοήθηκε, να είστε βέβαιοι.
Θα μου πείτε, η διαιτησία αποτελεί το άλλοθι όταν τα πράγματα στην ομάδα δεν πάνε καλά.

Ναι όμως από αυτό το σημείο μέχρι το σημείο να διαβάζω ανακοινώσεις κατά της διαιτησίας ακόμη και στο παμπαιδικό, το πράγμα γίνεται αστείο.


ΣΩΣΤΟΣ!

ΑΟΚ.ΧΑΝΙΑ
QUOTE (Vas @ Feb 23 2016, 10:00 ) *
Η Νάξος δεν ξέρω πως θα κατέβει. Από ότι βλέπω πάντως στα τελευταία παιχνίδια δείχνει να έχει προβλήματα.
Την Πετρούπολη θα την αντιμετωπίσει αδιάφορη 3 αγωνιστικές πριν το τέλος. Τα Ηλύσια θα καίγονται ια βαθμούς. Δεν το βλέπω τρελό σενάριο να κερδίζει.

Και μας μένουν τα 3 παιχνίδια με Κύδων, Λαμία και Σπόρτινγκ. 3 ομάδες ίδιου επιπέδου. Δεν λέω ότι θα τις κερδίσει στάνταρ αλλά θα το παλέψει.

Για Βούλα, Τρίτωνα , Μαρούσι δεν το συζητάω (αν και στο μπάσκετ όλα γίνονται)

Για αυτό λέω μαξιμουμ 5 νίκες



ναι οκ με αυτη τη λογικη ο κυδων εχει τελευταια αγωνιστικη ΚΩ πυ θα ειναι λογικα αδιαφορη και δεν ξερεις αν ερθει ενα διπλο εκει και λαμια εξω 2 αγωνιστικες πριν το τελος που και αυτη νομιζω θα εχει πεσει τοτε αρα λογικα μπορει κατι να κανει , το σιγουρο ειναι οτι θα γινει χαμος μεχρι τελους

QUOTE (pk2010 @ Feb 23 2016, 10:12 ) *
ΣΩΣΤΟΣ!



το θεμα ειναι πως το 80% τον ομαδων ειναι αθηναικες αρα υπαρχει σχεση μεταξυ τους και μπορει να γινουν πολλα παρε δωσε ........... δενομιζω πως μπορει να πει κανεις το αντιθετο γιαυτο....................και ακομα οταν σου στελνουν μηνυματα παικτες απο τις ομαδες που επεξαν τωρα στο τελος στα ηλυσια και σου λενε οτ ενα το αλλο ΕΣΥ ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ μπεις στη μπριζα ?? λογικο δεν ειναι ?????

και ελπιζω να ειναι ολα καλα μεχρι το τελος γιατι οσοι ηρθαν Χανια ειδαν σε τη ατμοσφαιρα επεξαν και αυτοι που περασαν και αυτη πυο εχασαν εφυγαν κυριοι και ηταν εκκλησια το γηπεδο να δω σε πατησια και ηλυσια αν ανταποδωσουν τη φιλοξενια
Vas
QUOTE(ΚΥΔΩΝΑΣ ΧΑΝΙΑ @ Feb 23 2016, 10:17 ) *
ναι οκ με αυτη τη λογικη ο κυδων εχει τελευταια αγωνιστικη ΚΩ πυ θα ειναι λογικα αδιαφορη και δεν ξερεις αν ερθει ενα διπλο εκει και λαμια εξω 2 αγωνιστικες πριν το τελος που και αυτη νομιζω θα εχει πεσει τοτε αρα λογικα μπορει κατι να κανει , το σιγουρο ειναι οτι θα γινει χαμος μεχρι τελους




το θεμα ειναι πως το 80% τον ομαδων ειναι αθηναικες αρα υπαρχει σχεση μεταξυ τους και μπορει να γινουν πολλα παρε δωσε ........... δενομιζω πως μπορει να πει κανεις το αντιθετο γιαυτο....................και ακομα οταν σου στελνουν μηνυματα παικτες απο τις ομαδες που επεξαν τωρα στο τελος στα ηλυσια και σου λενε οτ ενα το αλλο ΕΣΥ ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ μπεις στη μπριζα ?? λογικο δεν ειναι ?????



Από ότι καταλαβαίνω είσαι απο Κρήτη. Πίστεψέ με, δεν ισχύει αυτό για τις σχέσεις. πχ Δεν υπάχει περίπτωση το Μαρούσι (αμα ειναι αδιάφορο) να κάτσει να χάσει απο τον Ηλυσιακό για να τον βοηθήσει! Το αντίθετο ίσως. Πέρσι το Μαρούσι πεσμένο, πήγε και κέρδισε μέσα στο Δούκα, και τον χαντάκωσε. Μιλάμε για 2 σωματεία του ίδιου δήμου, που όλοι γνωρίζονται μεταξύ τους!

Πάντα υπάρχουν βέβαια και εξαιρέσεις....


Τέλος πάντων, το παιχνίδι κλειδι, είναι το μεταξύ σας. Αν κερδίσετε ουσιαστικά μετά πρέπει να γίνουν πράγματα και θαύματα για να σωθεί ο Ηλυσιακος. Αν χάσετε πρέπει να κάνετε μια νίκη παραπάνω στους άλλους 7 αγώνες!
pk2010
QUOTE (Vas @ Feb 23 2016, 10:30 ) *
Από ότι καταλαβαίνω είσαι απο Κρήτη. Πίστεψέ με, δεν ισχύει αυτό για τις σχέσεις. πχ Δεν υπάχει περίπτωση το Μαρούσι (αμα ειναι αδιάφορο) να κάτσει να χάσει απο τον Ηλυσιακό για να τον βοηθήσει! Το αντίθετο ίσως. Πέρσι το Μαρούσι πεσμένο, πήγε και κέρδισε μέσα στο Δούκα, και τον χαντάκωσε. Μιλάμε για 2 σωματεία του ίδιου δήμου, που όλοι γνωρίζονται μεταξύ τους!

Πάντα υπάρχουν βέβαια και εξαιρέσεις....


Τέλος πάντων, το παιχνίδι κλειδι, είναι το μεταξύ σας. Αν κερδίσετε ουσιαστικά μετά πρέπει να γίνουν πράγματα και θαύματα για να σωθεί ο Ηλυσιακος. Αν χάσετε πρέπει να κάνετε μια νίκη παραπάνω στους άλλους 7 αγώνες!



Να συμπληρώσω, πως όπως δεν θα σφυρίξει Κρητικός διαιτητής αγώνα Κρητικής ομάδας με μη Κρητική, έτσι και όποτε παίζουν Αθηναϊκές ομάδες με ομάδες επαρχίας οι διαιτητές δεν είναι Αθηναίοι (είτε εντός, είτε εκτός)...

Δεν υπάρχει κάποια ... συνωμοσία στήριξης των Αθηναϊκών ομάδων.

Φυσικά, βέβαια, μην παραβλέπουμε πως εκ των πραγμάτων για τις ομάδες της επαρχίας οι συνθήκες είναι πιο δύσκολες, καθώς έχουν ταξίδια σε όλα τα εκτός έδρας παιχνίδια, και πρέπει όλοι να αναγνωρίζουμε την επιπλέον προσπάθεια αυτών των αθλητών.... (και τα επιπλέον έξοδα για τα σωματεία)...

ΑΟΚ.ΧΑΝΙΑ
QUOTE (pk2010 @ Feb 23 2016, 10:50 ) *
Να συμπληρώσω, πως όπως δεν θα σφυρίξει Κρητικός διαιτητής αγώνα Κρητικής ομάδας με μη Κρητική, έτσι και όποτε παίζουν Αθηναϊκές ομάδες με ομάδες επαρχίας οι διαιτητές δεν είναι Αθηναίοι (είτε εντός, είτε εκτός)...

Δεν υπάρχει κάποια ... συνωμοσία στήριξης των Αθηναϊκών ομάδων.

Φυσικά, βέβαια, μην παραβλέπουμε πως εκ των πραγμάτων για τις ομάδες της επαρχίας οι συνθήκες είναι πιο δύσκολες, καθώς έχουν ταξίδια σε όλα τα εκτός έδρας παιχνίδια, και πρέπει όλοι να αναγνωρίζουμε την επιπλέον προσπάθεια αυτών των αθλητών.... (και τα επιπλέον έξοδα για τα σωματεία)...



ναι οκ αλλα οπως θα σκεφτοταν ο καθενας ετσι και εμεις γιατι ειμαστε νεοι σε εθνικες κατηγοριες και δεν εχουμε ουτε γνωριμιες ουτε <<βαρυ>> ονομα και οσο να ναι υπαρχει παντα μια πισινη που πρεπει να κραταμε . ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑΧΕΙ να εχουμε καλη συνεχεια ολοι με αγωνες μεσα σε φιλαθλα πλαισια και οποιος αξιζει με το σπαθι του να σωθει να σωθει , και οπως ειναι λογικο ευχομαι να ειμαστε εμεις γιατι θα ναι κριμα σε ομιλο 14 ομαδων που οι 10 ειναι αθηναικες στους 4 που θα πεσουν οι 2 να ειναι οι ομαδες απο τη κρητη και η τριτη η λαμια ......................
basketman2
QUOTE (killer77 @ Feb 22 2016, 20:15 ) *
Είναι το λιγοτερο ντροπη για παιδια που αγωνιζονται αφιλοκερδως να διαδίδονται τετοια ψεματα.αν είναι δυνατον ο ηλυσιακος με τα παιδοεφηβικα να εχει υψηλο μπατζετ.το μπατζετ είναι περιορισμενο κ εκτος του χουμα κ του αρχου οι υπολοιποι δεν εχουν δει το χρωμα του χρηματος..μην αναπαραγετε ανακριβείες κ μην παιζετε σε δυσκολες οικονομικες συγκυριες για το συλλογο με τον ιδρωτα των παικτων που προσπαθουν να κρατησουν ζωντανη την ομαδα.με αφορμή τα επιστημονικα σεναρια περι μπατζετ στη προηγουμενη σελιδα.


Να υποθέσουμε δηλαδή οτί Πελίγκος,Μαλτέζος,Θώδος παίζουν τσάμπα...και μάλλον τζάμπα πήγε και ο Χατζηπανυγήρης προπονητής Α2...Αν αυτό το ρόστερ του Ηλυσιακού με τον προπονητή δεν ξεπερνάει τις 15.000 ,τότε φίλε ΚILLER77 έχεις δίκιο...
mpek
εκεί λοιπόν που διαμαρτυρόταν ο άρης νικαίας ότι αδικήθηκε από τους διαιτητές στον αγώνα με τον ηλυσιακό και δημοσίευσε μάλιστα βίντεο του αγώνα, έρχεται ο Έσπερος Λαμίας και κατηγορεί τον Άρη για στημένο παιχνίδι !!! http://www.ebasket.gr/2016/02/o-polemos-sinechizete
Θυμίζω ότι ο Άρης νίκησε τον Έσπερο μέσα στη Λαμία μετά από δύο παρατάσεις και όπως γράφει το παραπάνω λινκ ακολούθησαν διαπληκτισμοί και δηλώσεις.
Πείτε μου, είναι για γέλια αυτά τα πράγματα ή δεν είναι ;
ΑΟΚ.ΧΑΝΙΑ
QUOTE (mpek @ Feb 24 2016, 13:01 ) *
εκεί λοιπόν που διαμαρτυρόταν ο άρης νικαίας ότι αδικήθηκε από τους διαιτητές στον αγώνα με τον ηλυσιακό και δημοσίευσε μάλιστα βίντεο του αγώνα, έρχεται ο Έσπερος Λαμίας και κατηγορεί τον Άρη για στημένο παιχνίδι !!! http://www.ebasket.gr/2016/02/o-polemos-sinechizete
Θυμίζω ότι ο Άρης νίκησε τον Έσπερο μέσα στη Λαμία μετά από δύο παρατάσεις και όπως γράφει το παραπάνω λινκ ακολούθησαν διαπληκτισμοί και δηλώσεις.
Πείτε μου, είναι για γέλια αυτά τα πράγματα ή δεν είναι ;




στο βιντεο του Αρη που ειδα απο το παιχνιδι στα Ηλυσια ΟΝΤΟΣ ΗΤΑΝ ΣΦΑΓΗ ........................ ο καραφλας ο διαιτητης χρηστιδης νομιζω τον λεγανε ΕΚΑΝΕ ΟΡΓΙΑ .......................
basketman2
QUOTE (mpek @ Feb 24 2016, 13:01 ) *
εκεί λοιπόν που διαμαρτυρόταν ο άρης νικαίας ότι αδικήθηκε από τους διαιτητές στον αγώνα με τον ηλυσιακό και δημοσίευσε μάλιστα βίντεο του αγώνα, έρχεται ο Έσπερος Λαμίας και κατηγορεί τον Άρη για στημένο παιχνίδι !!! http://www.ebasket.gr/2016/02/o-polemos-sinechizete
Θυμίζω ότι ο Άρης νίκησε τον Έσπερο μέσα στη Λαμία μετά από δύο παρατάσεις και όπως γράφει το παραπάνω λινκ ακολούθησαν διαπληκτισμοί και δηλώσεις.
Πείτε μου, είναι για γέλια αυτά τα πράγματα ή δεν είναι ;


Μάλλον φίλε MPEK δεν ξέρεις να διαβάζεις...Ο Εσπερος Λαμίας δεν κάνει παράπονα για τη διαιτησία...Μη δημιουργείς εντυπώσεις!!!
killer77
QUOTE (basketman2 @ Feb 23 2016, 18:12 ) *
Να υποθέσουμε δηλαδή οτί Πελίγκος,Μαλτέζος,Θώδος παίζουν τσάμπα...και μάλλον τζάμπα πήγε και ο Χατζηπανυγήρης προπονητής Α2...Αν αυτό το ρόστερ του Ηλυσιακού με τον προπονητή δεν ξεπερνάει τις 15.000 ,τότε φίλε ΚILLER77 έχεις δίκιο...

Καταρχας ο Θωδος αποχωρησε από την ομαδα κ οι υπολοιποι που αναφέρεις δεν αμείβονται..ο προπονητης σαφως κ αμείβεται..σε λιγο θα πειτε ότι εχει το μπατζετ της τσσκα ο ηλυσιακος..
mpek
QUOTE (basketman2 @ Feb 24 2016, 13:49 ) *
Μάλλον φίλε MPEK δεν ξέρεις να διαβάζεις...Ο Εσπερος Λαμίας δεν κάνει παράπονα για τη διαιτησία...Μη δημιουργείς εντυπώσεις!!!

o basketman2 έχει δίκιο ότι δεν ξέρω να διαβάζω και ζητώ συγγνώμη: Η έκφραση "“Σήμερα μας στήσατε” αποδίδεται στον προπονητή του Άρη Νικαίας και όχι στον προπονητή του Εσπέρου όπως λανθασμένα νόμισα.
Καμμία διάθεση δεν έχω να δημιουργώ εντυπώσεις: Δεν αναφέρομαι σε αγωνιστικά θέματα γιατί ούτως ή άλλως δεν γνωρίζω την κατηγορία. Αναφέρομαι στην κατ΄εμένα αστειότητα να ασχολείται κάθε πικραμένος με τη διαιτησία, μια και οι διαιτητές είναι η εύκολη δικαιολογία σε περίπτωση κακού αποτελέσματος. Ας μου εξηγήσει κάποιος, ποιο αντάλλαγμα μπορεί να προσέφερε ο σχεδόν υποβιβασμένος Έσπερος ώστε "να στήσει παιχνίδι" κατά του Άρη ; Εκτός αν παρεξηγήθηκε ο Άρης γιατί ο Έσπερος κατέβηκε να νικήσει ...
Από σήμερα ξεκινώ μαθήματα ανάγνωσης και γραμματικής wink.gif
akratacity
Ο Κυδωνας και ο Ηλυσιακος παλευουν για μια θεση στα μπαραζ ή για μια θεση παραμονης??? Νομιζω οτι κανενας εκ των δυο δεν μπορει να φτασει τον Αρη Νικαιας, οποτε εκ των πραγματων παλευουν να βρεθουν στην 5η απο το τελος θεση, η οποια δεν ειναι ξεκαθαρο ακομα αν οδηγει σε αγωνα μπαραζ με ομαδα του αλλου ομιλου, αν δινει αυτοματα την παραμονη στην κατηγορια ή αν θα σημανει τον υποβιβασμο μιας ακομα ομαδας. Περυσι, νομιζω υποβιβαστηκαν και οι δυο ομαδες (1ος και 2ος ομιλος) που βρεθηκαν σε αντιστοιχη θεση.
gspara
QUOTE (mpek @ Feb 25 2016, 12:25 ) *
o basketman2 έχει δίκιο ότι δεν ξέρω να διαβάζω και ζητώ συγγνώμη: Η έκφραση "“Σήμερα μας στήσατε” αποδίδεται στον προπονητή του Άρη Νικαίας και όχι στον προπονητή του Εσπέρου όπως λανθασμένα νόμισα.
Καμμία διάθεση δεν έχω να δημιουργώ εντυπώσεις: Δεν αναφέρομαι σε αγωνιστικά θέματα γιατί ούτως ή άλλως δεν γνωρίζω την κατηγορία. Αναφέρομαι στην κατ΄εμένα αστειότητα να ασχολείται κάθε πικραμένος με τη διαιτησία, μια και οι διαιτητές είναι η εύκολη δικαιολογία σε περίπτωση κακού αποτελέσματος. Ας μου εξηγήσει κάποιος, ποιο αντάλλαγμα μπορεί να προσέφερε ο σχεδόν υποβιβασμένος Έσπερος ώστε "να στήσει παιχνίδι" κατά του Άρη ; Εκτός αν παρεξηγήθηκε ο Άρης γιατί ο Έσπερος κατέβηκε να νικήσει ...
Από σήμερα ξεκινώ μαθήματα ανάγνωσης και γραμματικής wink.gif

Kανενα λαθος φιλε mpek.Εγω αντιλαμβανομαι το point σου και συμφωνω απολυτα.
Αν εσυ πρεπει να ξεκινησεις μαθηματα,τοτε χαθηκαμε.Η παρουσια σου στο φορουμ ειναι παραπανω απο ΠΟΛΥΤΙΜΗ thumbsup.gif 41.gif
basketman2
QUOTE (mpek @ Feb 25 2016, 12:25 ) *
o basketman2 έχει δίκιο ότι δεν ξέρω να διαβάζω και ζητώ συγγνώμη: Η έκφραση "“Σήμερα μας στήσατε” αποδίδεται στον προπονητή του Άρη Νικαίας και όχι στον προπονητή του Εσπέρου όπως λανθασμένα νόμισα.
Καμμία διάθεση δεν έχω να δημιουργώ εντυπώσεις: Δεν αναφέρομαι σε αγωνιστικά θέματα γιατί ούτως ή άλλως δεν γνωρίζω την κατηγορία. Αναφέρομαι στην κατ΄εμένα αστειότητα να ασχολείται κάθε πικραμένος με τη διαιτησία, μια και οι διαιτητές είναι η εύκολη δικαιολογία σε περίπτωση κακού αποτελέσματος. Ας μου εξηγήσει κάποιος, ποιο αντάλλαγμα μπορεί να προσέφερε ο σχεδόν υποβιβασμένος Έσπερος ώστε "να στήσει παιχνίδι" κατά του Άρη ; Εκτός αν παρεξηγήθηκε ο Άρης γιατί ο Έσπερος κατέβηκε να νικήσει ...
Από σήμερα ξεκινώ μαθήματα ανάγνωσης και γραμματικής wink.gif


Φίλε Mpek αφού δε γνωρίζεις την κατηγορία και τις ομάδες καλό θα είναι απλά να ενημερώνεσαι και να μην εκφέρεις γνώμες,γιατί δημιουργείς λανθασμενες εντυπώσεις...εδώ η Νίκαια κέρδισε,άρα ποια δικαιολογία??Επίσης η Λαμία έπαιζε το τελευταίο της χαρτι να προλάβει τα μπαραζ...ούτε αυτό το γνώριζες??
basketman2
QUOTE (killer77 @ Feb 25 2016, 02:53 ) *
Καταρχας ο Θωδος αποχωρησε από την ομαδα κ οι υπολοιποι που αναφέρεις δεν αμείβονται..ο προπονητης σαφως κ αμείβεται..σε λιγο θα πειτε ότι εχει το μπατζετ της τσσκα ο ηλυσιακος..


Οπότε παίρνει 500 ο Χούμας 400 ο Αρχος και κάνα 500 ο Χατζηπανυγήρης...Μαλτέζος τζάμπα...???από τα καλύτερα 4-5 του ομίλου...εσείς τους πιάσατε κορόιδα...Πάντως με την τσσκα έχετε κάποιο κοινό σημείο...
ΑΟΚ.ΧΑΝΙΑ
QUOTE (akratacity @ Feb 25 2016, 14:30 ) *
Ο Κυδωνας και ο Ηλυσιακος παλευουν για μια θεση στα μπαραζ ή για μια θεση παραμονης??? Νομιζω οτι κανενας εκ των δυο δεν μπορει να φτασει τον Αρη Νικαιας, οποτε εκ των πραγματων παλευουν να βρεθουν στην 5η απο το τελος θεση, η οποια δεν ειναι ξεκαθαρο ακομα αν οδηγει σε αγωνα μπαραζ με ομαδα του αλλου ομιλου, αν δινει αυτοματα την παραμονη στην κατηγορια ή αν θα σημανει τον υποβιβασμο μιας ακομα ομαδας. Περυσι, νομιζω υποβιβαστηκαν και οι δυο ομαδες (1ος και 2ος ομιλος) που βρεθηκαν σε αντιστοιχη θεση.




ολα ανοιχτα ειναι , ο ΑΡΗΣ μπορει υπο συνθηκες να μπλεξει και αυτος αλλο οντος το παιχνιδι πιο πολλυ ειναι μεταξυ ΚΥΔΩΝΑ ΚΑΙ ΗΛΥΣΙΑΚΟΥ, νομιζω εμεις αμα παρουμε τωρα ΣΠΟΡΤΙΓΚ εξω και στο καπακι πετρουπολη μεσα κατα 90% θα ειμαστε τουλαχιστον 5 απο το τελος
killer77
QUOTE (basketman2 @ Feb 25 2016, 15:30 ) *
Οπότε παίρνει 500 ο Χούμας 400 ο Αρχος και κάνα 500 ο Χατζηπανυγήρης...Μαλτέζος τζάμπα...???από τα καλύτερα 4-5 του ομίλου...εσείς τους πιάσατε κορόιδα...Πάντως με την τσσκα έχετε κάποιο κοινό σημείο...

δεν αμείβεται το παιδι..ποιο καλυτερο 4-5αρι που εχει παιξει για πες μου? βλέπετε ποντους κ βγαζετε συμπερασματα..με το rotation που (δεν) εχει ο ηλυσιακος λογικο είναι να σκοραρει όπως κ τα περισσοτερα παιδια..
basketman2
QUOTE (gspara @ Feb 20 2016, 22:15 ) *
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 1

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ 1

ΚΑΠ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 1

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 2

ΑΟ ΚΥΔΩΝ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ 1


Φίλε gspara εσύ έδινες τη Λαμία να κερδίζει και ήταν το μόνο που έχασες...Αρα το θεωρούσες πιο πιθανό να κερδίσει η Λαμία...για ποιο λόγο θα μας πεις??Να καταλάβουμε και το ποιντ του MPEK...
akratacity
QUOTE (basketman2 @ Feb 25 2016, 14:40 ) *
Φίλε Mpek αφού δε γνωρίζεις την κατηγορία και τις ομάδες καλό θα είναι απλά να ενημερώνεσαι και να μην εκφέρεις γνώμες,γιατί δημιουργείς λανθασμενες εντυπώσεις...εδώ η Νίκαια κέρδισε,άρα ποια δικαιολογία??Επίσης η Λαμία έπαιζε το τελευταίο της χαρτι να προλάβει τα μπαραζ...ούτε αυτό το γνώριζες??

Μα σου ειπε ο ανθρωπος οτι διαβασε λαθος και ζητησε και συγνωμη κιολας. Ομως οσα λεει για τις διαμαρτυριες περι διαιτησιας ειναι απολυτως σωστα. Για πες μας ομως αφου νικησε ο Αρης γιατι ο προπονητης του μιλησε για στησιμο στο τελος του αγωνα (εχει καταγραφει και στο φυλλο αγωνα).

QUOTE (ΚΥΔΩΝΑΣ ΧΑΝΙΑ @ Feb 25 2016, 15:39 ) *
ολα ανοιχτα ειναι , ο ΑΡΗΣ μπορει υπο συνθηκες να μπλεξει και αυτος αλλο οντος το παιχνιδι πιο πολλυ ειναι μεταξυ ΚΥΔΩΝΑ ΚΑΙ ΗΛΥΣΙΑΚΟΥ, νομιζω εμεις αμα παρουμε τωρα ΣΠΟΡΤΙΓΚ εξω και στο καπακι πετρουπολη μεσα κατα 90% θα ειμαστε τουλαχιστον 5 απο το τελος

εχεις καποια πληροφορηση που θα οδηγησει αυτη η θεση την ομαδα σου (μπαραζ)???
basketman2
QUOTE (akratacity @ Feb 25 2016, 16:48 ) *
Μα σου ειπε ο ανθρωπος οτι διαβασε λαθος και ζητησε και συγνωμη κιολας. Ομως οσα λεει για τις διαμαρτυριες περι διαιτησιας ειναι απολυτως σωστα. Για πες μας ομως αφου νικησε ο Αρης γιατι ο προπονητης του μιλησε για στησιμο στο τελος του αγωνα (εχει καταγραφει και στο φυλλο αγωνα).


εχεις καποια πληροφορηση που θα οδηγησει αυτη η θεση την ομαδα σου (μπαραζ)???


Και που να ξέρω εγώ τι έγινε στο τέλος του ματς??Ρώτα αυτούς που ξέρουν και κάνουν εικασίες...και βγάζουν συμπεράσματα!!
akratacity
QUOTE (basketman2 @ Feb 25 2016, 17:13 ) *
Και που να ξέρω εγώ τι έγινε στο τέλος του ματς??Ρώτα αυτούς που ξέρουν και κάνουν εικασίες...και βγάζουν συμπεράσματα!!

Μα δεν ρωτησα να μου πεις τι εγινε αφου αυτο που ανεφερα ειναι γεγονος καταγεγραμμενο στο φυλλο αγωνος. Εγω ζητησα να μου το σχολιασεις.
Οσο για την προβλεψη του gspara την θεωρω απολυτως λογικη. Και εγω πιστευα οτι θα κερδισει η Λαμια αφου μετα το διπλο στην Κω θα ειχε και ανεβασμενη ψυχολογια.
Εσυ αν καταλαβα καλα υπονοεις οτι ο gspara ηξερε κατι περισσοτερο και εκανε την προβλεψη αυτη???
ΑΟΚ.ΧΑΝΙΑ
QUOTE (akratacity @ Feb 25 2016, 16:48 ) *
Μα σου ειπε ο ανθρωπος οτι διαβασε λαθος και ζητησε και συγνωμη κιολας. Ομως οσα λεει για τις διαμαρτυριες περι διαιτησιας ειναι απολυτως σωστα. Για πες μας ομως αφου νικησε ο Αρης γιατι ο προπονητης του μιλησε για στησιμο στο τελος του αγωνα (εχει καταγραφει και στο φυλλο αγωνα).


εχεις καποια πληροφορηση που θα οδηγησει αυτη η θεση την ομαδα σου (μπαραζ)???



εγω ξερω μαλλον για μπαραζ αλλα τπτ δεν εινια σιγουρο ολα θα εξαρτηθουν απο ποσες ομαδες θα βαρεσουν κανονι γενικα στις εθνικες κατηγοριες , μπορει να μην χρειαστη και μπαραζ και να πεσουν μονο 4 ολα ανοιχτα ειναι
Vas
H Λαμία πάντως ίσως αδικείτε από τον αριθμό νικών της, αφού έχει χάσει πολλά παιχνίδια στην τελευταία επίθεση…
basketman2
QUOTE (akratacity @ Feb 25 2016, 17:20 ) *
Μα δεν ρωτησα να μου πεις τι εγινε αφου αυτο που ανεφερα ειναι γεγονος καταγεγραμμενο στο φυλλο αγωνος. Εγω ζητησα να μου το σχολιασεις.
Οσο για την προβλεψη του gspara την θεωρω απολυτως λογικη. Και εγω πιστευα οτι θα κερδισει η Λαμια αφου μετα το διπλο στην Κω θα ειχε και ανεβασμενη ψυχολογια.
Εσυ αν καταλαβα καλα υπονοεις οτι ο gspara ηξερε κατι περισσοτερο και εκανε την προβλεψη αυτη???


Δεν υποννοώ ότι ο gspara ήξερε κάτι παραπάνω...Αναφέρομαι στο γεγονός που αναφέρθηκε ο ΜΠΕΚ , ότι ο "Εσπερος Λαμίας ήταν υποβιβασμένος και οτι ο Αρης δεν περίμενε από τη Λαμία να χτυπήσει το παιχνίδι ,το οποίο και ασπάστηκε ο gspara,ένω έδινε νίκη στα προγνωστικά για τη Λαμία...τέτοιες ασυναρτησίες δεν μπορώ να τις καταλάβω...Γι αυτό λέω ,να ασχολούμαστε σοβαρά ξέροντας τη βαθμολογία και τις ομάδες...Η Λαμία με νίκη πήγαινε στις 4 και έχει μέσα Κύδωνα,Ηλυσιακό,Ηρόδοτο,Νάξο και έξω Σπόρτινγκ...

Εκτός αν παρεξηγήθηκε ο Άρης γιατί ο Έσπερος κατέβηκε να νικήσει ...ήταν το σχόλιο του ΜPEK....

Και εσύ φίλε akratacity ,αφού κέρδισε ο Αρης τι καταλαβαίνεις από το φύλλο αγώνα??
gspara
QUOTE (basketman2 @ Feb 25 2016, 16:42 ) *
Φίλε gspara εσύ έδινες τη Λαμία να κερδίζει και ήταν το μόνο που έχασες...Αρα το θεωρούσες πιο πιθανό να κερδίσει η Λαμία...για ποιο λόγο θα μας πεις??Να καταλάβουμε και το ποιντ του MPEK...

Προσπερναω την ειρωνεια για να απολογηθω με την σειρα μου γιατι επαιξα κοντρα τον Αρη(ελπιζω να μην ξεσηκωθουν εναντιον μου οι αλλες 6 ομαδες που δεν τις στηριξα με το πονταρισμα μου).
Περισσοτερο λοιπον με επηρεασε το διπλο που ειχε κανει η Λαμια την προηγουμενη αγωνιστικη.
Τωρα τι σχεση εχει αυτο με το σχολιο του mpek δεν καταλαβαινω.Οπως δεν καταλαβαινω γιατι θα πρεπει καποιος να ειναι απταιστος γνωστης της κατηγοριας για να πει απλα την γνωμη του.

QUOTE (basketman2 @ Feb 25 2016, 18:06 ) *
Δεν υποννοώ ότι ο gspara ήξερε κάτι παραπάνω...Αναφέρομαι στο γεγονός που αναφέρθηκε ο ΜΠΕΚ , ότι ο "Εσπερος Λαμίας ήταν υποβιβασμένος και οτι ο Αρης δεν περίμενε από τη Λαμία να χτυπήσει το παιχνίδι ,το οποίο και ασπάστηκε ο gspara,ένω έδινε νίκη στα προγνωστικά για τη Λαμία...τέτοιες ασυναρτησίες δεν μπορώ να τις καταλάβω...

Συμφωνησα με τον mpek στον γενικο σχολιασμο του περι διαμαρτυριων των ομαδων για την διαιτησια.Εκει επικεντρωθηκε και ο ιδιος και οχι μεμονωμενα στον Αρη η τον Εσπερο.
basketman2
QUOTE (gspara @ Feb 25 2016, 18:12 ) *
Προσπερναω την ειρωνεια για να απολογηθω με την σειρα μου γιατι επαιξα κοντρα τον Αρη(ελπιζω να μην ξεσηκωθουν εναντιον μου οι αλλες 6 ομαδες που δεν τις στηριξα με το πονταρισμα μου).
Περισσοτερο λοιπον με επηρεασε το διπλο που ειχε κανει η Λαμια την προηγουμενη αγωνιστικη.
Τωρα τι σχεση εχει αυτο με το σχολιο του mpek δεν καταλαβαινω.Οπως δεν καταλαβαινω γιατι θα πρεπει καποιος να ειναι απταιστος γνωστης της κατηγοριας για να πει απλα την γνωμη του.


Καμμία ειρωνία...η γνώμη του καθενός είναι σεβαστή.Οι περισσότεροι πίστευαν οτι θα κερδίσει ο Εσπερος και καλά έκαναν,αφού το ήθελε πολυ το παιχνίδι...Στον Μπεκ να το πεις... σε όποια ανακρίβεια έχει ειπωθεί,μετά η δεν έχει απαντηθεί ή έχει ζητηθεί συγνώμη.οπότε δεν ύπαρχει θέμα...Εδώ είμαστε για να λύνουμε απορίες...και να βοηθάμε όσο μπορούμε στην αντικειμενικότητα των γεγονότων.
ΑΟΚ.ΧΑΝΙΑ
QUOTE (Vas @ Feb 25 2016, 17:47 ) *
H Λαμία πάντως ίσως αδικείτε από τον αριθμό νικών της, αφού έχει χάσει πολλά παιχνίδια στην τελευταία επίθεση…




εμεις μια απο τα ιδια απο τη πλευρα που οι 3 καλυτεροι μας εχουν χασε ιτοσα παιχνιδια ........ με τσαρουχα και αλεξιου σε ολα τα παιχνιδια καλα θα ιεχαμε τουλαχιστον 3 νικες ακομα ................
WONDERER
πως γινετε και για ολα φταινε παντα οι αλλοι...το εχουμε στο αιμα μας...
gspara
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 1

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 2

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 1

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ-ΚΑΠ 2

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 1

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΟ ΚΥΔΩΝ 2
MENEGIN11
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 1

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 2

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 1

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ-ΚΑΠ 1

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 2

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΟ ΚΥΔΩΝ 2
Gkos
Ακομα μια ηττα για Ίπποκρατη που λυγισε στην Πετρουπολη με 73-72(34-33 αναπαυλα)...
Gkos
Μαλιστα στα 0,2" κερδισε 3 βολες ο Ασημακοπουλος και...αστοχησε και στις 3!!!
Vas
H ΚΑΠ αυτοκτόνησε σήμερα. Από εκεί που λέγαμε ότι έχει όλα τα ντέρμπι εντός, και ειναι στο χέρι της, χάνει αναπάντεχα στην Νίκαια.

Παρόλα αυτά, αν τα πάρει όλα τα εντός και δεν κάνει και άλλη... αυτοκτονία ίσως προλάβει 2άδα...

Επόμενη αγωνιστική έχουμε το μεγάλο ντέρμπι Βούλα-Τρίτωνα. Τι προγνωστικά δίνετε??

Ειλικρινά δεν έχω καταλήξει πιο αποτέλεσμα είναι πιο καλό για την ομάδα μου!! Κάτι μου λέει ότι η διαφορά των 18 πόντων που κέρδισε το Μαρούσι τον Πρωτέα στο 1ο γύρο, θα παίξει πολύ σημαντικό ρόλο!!

Ο Κύδωνας έκανε το καθήκον του, αλλά την επόμενη βδομάδα με την Πετρούπολη θα φανεί! Μια Πετρούπολη που απο το πουθενά έφτασε στην 1η 4άδα!








Τα αποτελέσματα της αγωνιστικής:

Πανναξιακός-Μαρούσι 52-64
Άρης Πετρ.-Ιπποκράτης 73-72
Τρίτων-Ηλυσιακός 75-41
Ηρόδοτος-Πρωτέας Β. 53-94
Κάδμος-Έσπερος Λαμίας
Άρης Νίκαιας-ΚΑΠ 76-73
Σπόρτιγκ-Κύδων 69-76

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 73-72
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 14-13, 34-33, 55-48, 73-72
Διαιτητές: Πόντας-Χρηστίδης Π.
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ. (Κακκαλιάς): Βενιτουράκης 10 (2), Ηλιόπουλος 6 (2), Χρονόπουλος 8 (2), Μπαζιώτης 16 (3), Κώτσιας, Αρτεμάκης, Μπινιάρης, Παπαγεωργόπουλος 3, Μακρόπουλος 22, Βεντούρης 8 (2).
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ (Αλμπάνης): Δημητρίεβιτς, Κουκουράβας 5, Γκοράτσας 11 (3), Τσιλιγκίρης, Σκούφης Γ. 4 (1), Μελεούνης, Ασημακόπουλος 18 (1), Χαρίσης 17, Ψάλτου 17 (4), Κανταρέγια.

ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΚΥΔΩΝ 69-76
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 11-18, 29-31, 47-48, 69-76
Διαιτητές: Καρακάσης-Λογοθέτης
ΣΠΟΡΤΙΓΚ (Αρβανίτης): Καστανιώτης 9, Χατζηνικόλας 10, Τσαμπής 15 (1), Παπαπέτρος 3, Σταθόπουλος, Κουζούρης 2, Κούτρης 2, Χασάπης 2, Καραμπάτος 2, Αγγέλης 24 (4), Κόκας.
ΚΥΔΩΝΑΣ (Σδράκας): Βλαχάκης 2, Υφαντόπουλος 6 (1), Αλεξίου 9 (1), Παπαμαστοράκης, Χοχλάκης, Τσαρουχάς 21 (5), Τσαμπάς 15, Μπαγάκης 7 (1), Κολαρετάκης 4, Αδοντάκης 9, Λιονάκης 3, Κοντογιάννης.

ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 53-94
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 11-29, 27-55, 48-69, 53-94
Διαιτητές: Καμήτσος-Λαμπρίδης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ (Δημητριάδης): Δρόσος 2, Αλετράς, Γιάννης , Μαϊστρέλης 15 (2), Βερτούδος 15 (2), Ζερβουδάκης 4, Καρλάφτης 9 (3), Μίχος, Αλετράς 1, Σταθάκης 3, Μητρόπαπας, Πυργιώτης 4, Σμαραγδάκης.
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (Μανουσέλης): Γιώργαρος 6, Μόρφης 3, Λατσής 7 (1), Κονδύλης 3 (1), Εμμανουηλίδης 11 (1), Αθηνιώτης 6, Ζευκιλής 6, Βαρδαβάς 12, Πέρβι 8, Πανταζής 10, Πεφάνης 10 (2), Ορλάντο 12 (1).

ΚΑΔΜΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 76-71
Διαιτητές: Ραχιώτης-Λαζαρίδης
Ε.Σ ΚΑΔΜΟΣ(Αναστασίου):Στεφάνου 18 (6), Πανταζής 9, Χαρατσής 18 (1), Γκρινιάρης 15 (1), Παπαδάκης 4 (1), Τσιριμώκος, Τσαπρούνης 5, Γιάννου, Δρακάκης 4, Μητρόπουλος 3 (1).
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ(Σοφογιάννης): Ρόκας 7 (2), Αργύρης 3, Στογιάνοβιτς 4, Φύκας Π. 8 (1), Σοφογιάννης 13 (3), Φούντας 15, Ζαχαράκης 21 (5), Ξηρός.

Η βαθμολογία

1 Πρωτέας Βούλας 34 (15-4)
2. Μαρούσι 33 (15-3)
3. Τρίτων 32 (13-4)
4. ΚΑΠ 32 (13-6)
5. Κάδμος 32 (13-6)
6. Ιπποκράτης 30 (11-8)
7. Άρης Πετρούπολης 30 (12-6)
8. Πανναξιακός 28 (10-8)
9. Άρης Νικαίας 28 (9-10)
10. Κύδων 26 (7-12)
11. Ηλυσιακός 24 (5-14)
12. Έσπερος Λαμίας 22 (3-16)
13. Ηρόδοτος 21 (2-17)
14. Σπόρτιγκ 21 (2-17)

Η επόμενη αγωνιστική (20ή, 6/3):

Πρωτέας Βούλας – Τρίτων
Εσπερος Λαμίας – Ηρόδοτος
Αγία Παρασκευή – Κάδμος
Ιπποκράτης Κω – Αρης Νικαίας
Κύδων – Αρης Πετρούπολης
Ηλυσιακός – Πανναξιακός
Μαρούσι – Σπόρτιγκ
basketman2
Τί να πεις τώρα για τον Ασημακόπουλο...????Στη Νίκαια έγινε το μεγάλο μπαμ και μάλιστα παίζοντας στο τελευταίο δεκάλεπτο χώρις τους βασικούς τους παίχτες(υπερβολικό αριθμό φάουλ),αποβλήθηκαν βασικοί παίχτες με 5 φάουλ,όπως γράφει το site του συλλόγου...αν έχει μάθει καποιος να μας πει τί ακριβώς έγινε...Η Λαμία δεν κατάφερε να κάνει μια μεγάλη νίκη αν και κέρδιζε στο ημίχρονο με 16...τα υπόλοιπα αναμενόμενα...
Vas
Εκκρεμεί ο αγώνας Μαρούσι-Τρίτων.

Τα υπολειπόμενα παιχνίδια του Αμαρουσίου
Σπορτινγκ (ΕΝΤΟΣ)
ΚΥΔΩΝ (ΕΚΤΟΣ)
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥ (ΕΝΤΟΣ)
Ηλυσιακος (ΕΝΤΟΣ)
ΒΟΥΛΑ (ΕΚΤΟΣ)
ΛΑΜΙΑ (ΕΝΤΟΣ)
ΚΑΠ (ΕΚΤΟΣ)


Του Πρωτέα
ΤΡΙΤΩΝΑΣ (ΕΝΤΟΣ)
ΝΑΞΟΣ (ΕΚΤΟΣ)
Σπορτινγκ (ΕΝΤΟΣ)
ΚΥΔΩΝ (ΕΚΤΟΣ)
ΜΑΡΟΥΣΙ (ΕΝΤΟΣ)
Ηλυσιακος (ΕΚΤΟΣ)
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥ (ΕΝΤΟΣ)

Του Τρίτωνα

ΒΟΥΛΑ (ΕΚΤΟΣ)
ΛΑΜΙΑ (ΕΝΤΟΣ)
ΚΑΠ (ΕΚΤΟΣ)
ΚΩΣ (ΕΝΤΟΣ)
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ (ΕΚΤΟΣ)
ΚΑΔΜΟΣ (ΕΝΤΟΣ)
ΗΡΟΔΟΤΟΣ (ΕΚΤΟΣ)


Μετά από πολύ σκέψη το Μαρούσι το συμφέρει να κερδίσει ο Τρίτων στην Βούλα.

Γιατί και να χάσει από Τρίτων και Πρωτέα πάλι θα έχει το αβαντάζ. Εκτός και αν χάσει με πάνω από 18 πόντους στην Βούλα.

Γενικώς, ο Τρίτων έχει θεωρητικά το πιο δύσκολο πρόγραμμα (Παίζει με τις πιο καλές ομάδες). Η Βούλα έχει εκτός Κύδων και Ηλυσιακό που είναι σαφώς κατώτερες, αλλά είναι παιχνίδια do or die!

ΑΟΚ.ΧΑΝΙΑ
εμεις θα ρυθμισουμε και τις πανω κα ιτις κατω θεσεις ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΠΡΩΤΕΑ, ΜΑΡΟΥΣΙ, ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ,ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΚΑΙ ΕΞΩ ΗΛΥΣΙΑΚΟ ΛΑΜΙΑ ΚΩ

ΕΔΩ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΠΑΝΤΟς δυσκολες ωρες δεν ξαναχει παιχνιδι οπως με το τριτωνα που χασαμε 30 ποντους ,.,,,,τωρα ολα θα ναι διαφρετικα
Vas
QUOTE(ΚΥΔΩΝΑΣ ΧΑΝΙΑ @ Feb 29 2016, 13:24 ) *
εμεις θα ρυθμισουμε και τις πανω κα ιτις κατω θεσεις ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΠΡΩΤΕΑ, ΜΑΡΟΥΣΙ, ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ,ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΚΑΙ ΕΞΩ ΗΛΥΣΙΑΚΟ ΛΑΜΙΑ ΚΩ

ΕΔΩ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΠΑΝΤΟς δυσκολες ωρες δεν ξαναχει παιχνιδι οπως με το τριτωνα που χασαμε 30 ποντους ,.,,,,τωρα ολα θα ναι διαφρετικα


Με τον Τρίτωνα τι έγινε? Τώρα γιατί θα είναι διαφορετικά? Ελειπαν παίκτες?
ΑΟΚ.ΧΑΝΙΑ
QUOTE (Vas @ Feb 29 2016, 13:26 ) *
Με τον Τρίτωνα τι έγινε? Τώρα γιατί θα είναι διαφορετικά? Ελειπαν παίκτες?



γενικα ο πρωτος γυρος ηταν περιεργος επεζε τραυματιας ο τσαρουχας , δεν ειχε ερθει ο υφαντοπουλος και πολλα αλλα τωρα εχει μπει η ομαδα πιο καλα στ οκλιμα τις κατηγοριας αν θυμασε θηβα με τα δευτερα χασαμε στο καλαθι ,Υγεια να χουμε και θα κανουμε πολλες κηδειες και θα σωσουμε την ομαδα , γνωμη μου παντα smile.gif
Vas
QUOTE(ΚΥΔΩΝΑΣ ΧΑΝΙΑ @ Feb 29 2016, 13:31 ) *
γενικα ο πρωτος γυρος ηταν περιεργος επεζε τραυματιας ο τσαρουχας , δεν ειχε ερθει ο υφαντοπουλος και πολλα αλλα τωρα εχει μπει η ομαδα πιο καλα στ οκλιμα τις κατηγοριας αν θυμασε θηβα με τα δευτερα χασαμε στο καλαθι ,Υγεια να χουμε και θα κανουμε πολλες κηδειες και θα σωσουμε την ομαδα , γνωμη μου παντα smile.gif



Σε εμάς μην κάνετε κηδεία!! Μετά να τους θάψετε όλους!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
ΑΟΚ.ΧΑΝΙΑ
[quote name='Vas' date='Feb 29 2016, 13:38 ' post='758222']
Σε εμάς μην κάνετε κηδεία!! Μετά να τους θάψετε όλους!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
[/qu

χεεχεχεχεχεχ τη να σου πω να παρουμε την 3αδα τωρα ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΑΡΟΥΣΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΞΩ ΗΛΥΣΙΑΚΟ και μετα που ειστε εσεις που λεει ο λογος ασ χασουμε αχαχχαχαχαχα
Vas

[/qu

χεεχεχεχεχεχ τη να σου πω να παρουμε την 3αδα τωρα ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΑΡΟΥΣΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΞΩ ΗΛΥΣΙΑΚΟ και μετα που ειστε εσεις που λεει ο λογος ασ χασουμε αχαχχαχαχαχα
[/quote]


Τι μου είπες τώρα ρε Κύδωνα?!?!?!? blink.gif

Μαρούσι απο τα γενοφάσκια μου είμαι!!! Οχι Βούλα!!!! smile.gif
ΑΟΚ.ΧΑΝΙΑ
QUOTE (Vas @ Feb 29 2016, 13:44 ) *
[/qu

χεεχεχεχεχεχ τη να σου πω να παρουμε την 3αδα τωρα ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΑΡΟΥΣΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΞΩ ΗΛΥΣΙΑΚΟ και μετα που ειστε εσεις που λεει ο λογος ασ χασουμε αχαχχαχαχαχα



Τι μου είπες τώρα ρε Κύδωνα?!?!?!? blink.gif

Μαρούσι απο τα γενοφάσκια μου είμαι!!! Οχι Βούλα!!!! smile.gif



χχαχαχαχαχααχχα σορυυυ μπερδευτηκα αχαχχααχαχχαχαχαχαχαχαχαχΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙς ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΑς ?
Vas
QUOTE(ΚΥΔΩΝΑΣ ΧΑΝΙΑ @ Feb 29 2016, 13:47 ) *
χχαχαχαχαχααχχα σορυυυ μπερδευτηκα αχαχχααχαχχαχαχαχαχαχαχαχΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙς ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΑς ?



Δύσκολο έως απίθανο! Υποχρεώσεις....!
ΑΟΚ.ΧΑΝΙΑ
QUOTE (Vas @ Feb 29 2016, 14:21 ) *
Δύσκολο έως απίθανο! Υποχρεώσεις....!


απο το groupaki στο fb θα βλεπεις το score , ανεβαζω συνεχεια την εξελιξη σε ολα
jhantzop
QUOTE(ΚΥΔΩΝΑΣ ΧΑΝΙΑ @ Feb 29 2016, 14:30 ) *
απο το groupaki στο fb θα βλεπεις το score , ανεβαζω συνεχεια την εξελιξη σε ολα


Ποιο είναι το groupάκι;
Gkos
QUOTE (jhantzop @ Feb 29 2016, 15:02 ) *
Ποιο είναι το groupάκι;


Ξέρει ο gspara smile.gif
jhantzop
QUOTE(Gkos @ Feb 29 2016, 15:05 ) *
Ξέρει ο gspara smile.gif


Εμείς δεν πρέπει να μάθουμε;!;!;!
ΑΟΚ.ΧΑΝΙΑ
QUOTE (jhantzop @ Feb 29 2016, 15:27 ) *
Εμείς δεν πρέπει να μάθουμε;!;!;!


https://www.facebook.com/groups/1016627278353221/

MAKRAN TO κΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΧΕΧΕΧΕΧΕΕΧ ΕΜ ΑΦΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΥΠΕΥΘΥΝΩΣ ΤΟΥ GROUP AXAXXAAX
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.