Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΕΣΚΑ 2016-2017
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
HighLow
Για να δούμε τι θα δούμε φέτος με μετακινήσεις αθλητών...και προπονητών..smile.gif
Αρχίστε καταθέσεις πληροφοριών και...φημών!
biggrin.gif
leonkalf
Παρότι δεν έχουν τελειώσει ακόμα τα πρωταθλήματα..... Άντε, καλή αρχή!! smile.gif smile.gif
push
Παμε και μερικες ειδησουλες που χτες στις κερκιδες της Πευκης ακουστηκαν. παρευρεθησαν πολλοι προπονητες και μανατζερ και λογικο ειναι....Προς αποχωρηση ο Ασημενιος απο Γερακα..και τα Μελισσια εχουν ηδη προσεγγισει 4-5αρι ομαδας μιας εκ των τριων πρωτων της Α εσκα..ακομα δεν θα αναφερω κατι γιατι θελω να το επιβεβαιωσω λογο οτι χτες γινοταν πιο πολυ κους κους..μου ειπαν τους ειπαν ο ειπαν..επισης προς αποχωρηση ακουστηκε οτι ειναι και ο κοουτς του Αιολου..
push
gspara το πουλεν σου ο Τσελιος το κυνηγουν πολλοι μνηστηρες και βλεπω να αναχωρει απο Κουκακι..οτι το κυνηγουν το εμαθα χτες..οτι θα αναχωρησει το προβλεπω..αν και δεν εχω σαφη εικονα γιατι μονο απο βιντεο τον εχω δει μονο και μονο οτι ακουγεται εντονα λεει πολλα..και επισης λεει πολλα οτι ειναι και ενα απ τα πουλεν σου που δυσκολα αναφερεσαι ατομικα εσυ εδω μεσα..
RudyKok
Ο Αναγνωστόπουλος όχι μόνο έχει ανανεώσει με τον Αίολο, ανέλαβε όλες τις ακαδημίες σαν υπεύθυνος και διανύει αισίως τη δεύτερη εβδομάδα της μεταβατικής. Αυτό για τους καλοθελητές μάνατζερ και προπονητές (ευτυχώς δεν είναι όλοι έτσι). Για να πληροφορήσουμε τους "επιστήμονες" της κερκίδας με σωστές πληροφορίες στον Αίολο από την περσινή ομάδα συνεχίζουν οι Γερακίνης, Τσαγισβίλι και πολύ πιθανό ο Αθανασούλας (από ότι ξέρω σήμερα συναντιέται με τον πρόεδρο). Καθημερινά περνάνε παίκτες και προπονούνται με 2-3 πολύ σοβαρά ονόματα για τη κατηγορία. Και για να δώσουμε υλικό για τους μάνατζερ παραχωρούνται οι Αφαλίδης, Ιορδάνου και Μαμουνής. Επίσης ανανέωσε στο προπονητικό team και ο Τσίρος (εφηβικό και βοηθός στο αντρικό) αλλά και ο Κλήμης στα μικρά τμήματα. Αυτά προς το παρόν................έπεται συνέχεια.
gspara
QUOTE (push @ May 18 2016, 07:45 ) *
gspara το πουλεν σου ο Τσελιος το κυνηγουν πολλοι μνηστηρες και βλεπω να αναχωρει απο Κουκακι..οτι το κυνηγουν το εμαθα χτες..οτι θα αναχωρησει το προβλεπω..αν και δεν εχω σαφη εικονα γιατι μονο απο βιντεο τον εχω δει μονο και μονο οτι ακουγεται εντονα λεει πολλα..και επισης λεει πολλα οτι ειναι και ενα απ τα πουλεν σου που δυσκολα αναφερεσαι ατομικα εσυ εδω μεσα..

Εκτος ότι είναι παιχταράς,ειναι και απίστευτα προσγειωμενο και ωριμο παιδι!!!Τον ειδα και στον τελικο της Β' στο Ποσειδωνας-Ραφηνα και του ειπα ότι θα είναι περιζήτητος!!!
Η θεση του είναι σαφεστατα στις Εθνικες Κατηγοριες,θα ηθελα να τον δω σε ομαδα που θα τον εμπιστευτεί και θα του δωσει χρονο συμμετοχης.
o kakos
αν και θα παιζει γ εθνικη του χρονου αλλα για να λεμε και κανενα νέο/////η δαφνη είναι πολύ κοντα στον μητσακη από τον κρονο!
Dhmhtrhs9
QUOTE (o kakos @ May 18 2016, 14:38 ) *
αν και θα παιζει γ εθνικη του χρονου αλλα για να λεμε και κανενα νέο/////η δαφνη είναι πολύ κοντα στον μητσακη από τον κρονο!



και σε καποιον ακομη ειναι κοντα η δαφνη
Redoctor
Παιδιά καλησπέρα. Ποιό είνα το διάστημα για μεταγράφες φέτος;
rass
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ, ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΕΑ ΣΕΖΟΝ??
push
Προμυθεας Χαλανδριο θα αγωνιζεραι σε αυτην την κατηγορια κατα 90%..
fastbreak70
μια προσωπικη τοποθετηση και αποψη για τις μετακινήσεις παικτων...

καποιοι παικτες ειχαν πολύ καλη χρονια στην α' εσκα...
οι διακριθεντες με μικρη ηλικια(κατω 21) είναι μετρημένοι στα δάκτυλα του ενός χεριου...
αυτοι οι παικτες που είναι και πρωταγωνιστες στην ομαδα τους και στην κατηγορια ,ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ...

αν πανε σε ομαδα που λογω μεγέθους-στοχων τους βαλουν στο 'τελους' του παγκου για την επομενη χρονια, είναι μαθηματικως βεβαιο ότι θα εχουν 'στοπ' στην αναπτυξη-εξελιξη...
ένα ταλεντο αν κατσει 'παγκιτης' για 2σεζον μαλλον χανει και το 'τραινο' του 'μπάσκετ σε υψηλο επιπεδο'...

είναι αποδεδειγμενο ότι είναι καλυτερα για το ιδιο το ταλεντο να παιζει πρωταγωνιστης στην περιοδο της 'αναπτυξης' σε μικροτερη ομαδα και να 'πηδα' στη επομενη ομαδα με 'πρωταγωνιστικο' χρονο συμετοχης και προσφορας...

υπαρχουν παικτες (κατω των 21) που πριν 2χρονια 'εκαναν παπαδες' στις ομαδες τους και επειδή μετακινηθηκαν 'βιαστικα' σε υψηλοτερη κατηγορια είναι παντελως παροπλισμένοι...

υ.γ.
ενας που θα καταλαβει πιστευω τι εννοω είναι ο gspara που μαλλον ζει τετοιο δειγμα στην 'ομαδα' του
gspara
QUOTE (fastbreak70 @ May 27 2016, 16:39 ) *
υ.γ.
ενας που θα καταλαβει πιστευω τι εννοω είναι ο gspara που μαλλον ζει τετοιο δειγμα στην 'ομαδα' του

Toν Σκουλιδα λες που πηρε την γενναια αποφαση το περασμενο καλοκαιρι να αψηφισει τις σειρήνες της Α1 και να παραμεινει άλλη μια χρονια στο ΓΣΠ,με ευεργετικα αποτελέσματα για την αγωνιστικη του εξελιξη.

Συμφωνω με τα γραφομενα σου.Αλλωστε πριν λιγες μερες που εγραψα για τον Τσελιο ότι είναι ετοιμος για πιο ψηλα,επισημανα ότι θα ηθελα να τον δω σε ομαδα που θα εχει ενεργο ρολο.
Πολύ σημαντικη η επιλογή που θα κανει ο νεαρος αθλητης.Εδω εχουμε δει εμπειρους και καταξιωμένους παιχτες να αλλαζουν ομαδα και να χαντακώνονται η να ανασταίνονται.
MENEGIN11
Επ του πιεστηρίου, Σπόρτιγκ με αρβανίτη κ σκέφτονται ανδρουλακη,Δημητριάδης σε μελίσσια(ψάχνουν κ άσσο),ενω παιζει κ ο αλεξοπουλος,Ποσειδώνας κοιταει κουμπουρα- ντυφαντη,Αιγάλεω έχει σκοπό να μπει δυνατά φέτος κ συνεχίζει με ρουμελιωτη,ψάχνει ψηλό όμως γιατί ο ταγαρης ψηθηκε αρκετά κ θα έχει τη μια απο τις 5 θέσεις ψηλών στον εθνικό οπου ανήκει.ανακατατάξεις αθλητών στον Αίολο που δε τελειωσε καλά τη χρονια ,για τη ΦΕΑ το μόνο που θα πω είναι οτι θα ξανανεβει(έχει ανανεώσει σχεδόν όλη η ομάδα κ το τιμ).Δαμιανίδης στη ν Ιωνία που επιστρέφει απο Νάξο κ θα στηριχθεί κ με εφηβους απο τον Απόλλωνα.
ChrisKof13
Αν δε επιβεβαιωθει ειτε απο καποιον ειτε απ την ομαδα δεν θα πω ονοματα και διευθυνσεις εγω γιατι απλα το ακουσα και οτι ακουγεται δεν σημαινει και οτι ισχυει..ακουσα οτι ομαδα που ανεβηκε απο την Γ εσκα στην Β εσκα ετοιμαζει βομβα με παιχτη(παιχταρα δηλαδη..ειναι λιγο απιστευτο και αφυσικο) που η ομαδα του ανεβηκε απ την Α στην Γ εθνικη και δεν ενδιαφερεται να παιξει σε πιο ψηλο επιπεδο αλλο..
MENEGIN11
QUOTE(ChrisKof13 @ May 29 2016, 20:35 ) *
Αν δε επιβεβαιωθει ειτε απο καποιον ειτε απ την ομαδα δεν θα πω ονοματα και διευθυνσεις εγω γιατι απλα το ακουσα και οτι ακουγεται δεν σημαινει και οτι ισχυει..ακουσα οτι ομαδα που ανεβηκε απο την Γ εσκα στην Β εσκα ετοιμαζει βομβα με παιχτη(παιχταρα δηλαδη..ειναι λιγο απιστευτο και αφυσικο) που η ομαδα του ανεβηκε απ την Α στην Γ εθνικη και δεν ενδιαφερεται να παιξει σε πιο ψηλο επιπεδο αλλο..

Αν μιλάς για τη μετακίνηση του Τρικαλιώτης στο γκυζιακο,περίμενα απο το push να κανει την ανακοίνωση.
push
Καλα οτι ειμαι ο μανατζερ του Τρικαλιωτη καλα που μου το λετε εσεις γιατι το ξεχναω..χαχαχαχα...που να ξερω ρε γιγαντες τελη Μαη αν ισχυει κατι τετοιο;;προσωπικα πιστευω δεν θα μπορουσε να συμβει αυτο βαση λογικης..αλλα δεν εχω ακουσει κατι να ειμαι ειλικρινης.
jhantzop
QUOTE(periman @ May 28 2016, 23:00 ) *
Επ του πιεστηρίου, Σπόρτιγκ με αρβανίτη κ σκέφτονται ανδρουλακη,Δημητριάδης σε μελίσσια(ψάχνουν κ άσσο),ενω παιζει κ ο αλεξοπουλος,Ποσειδώνας κοιταει κουμπουρα- ντυφαντη,Αιγάλεω έχει σκοπό να μπει δυνατά φέτος κ συνεχίζει με ρουμελιωτη,ψάχνει ψηλό όμως γιατί ο ταγαρης ψηθηκε αρκετά κ θα έχει τη μια απο τις 5 θέσεις ψηλών στον εθνικό οπου ανήκει.ανακατατάξεις αθλητών στον Αίολο που δε τελειωσε καλά τη χρονια ,για τη ΦΕΑ το μόνο που θα πω είναι οτι θα ξανανεβει(έχει ανανεώσει σχεδόν όλη η ομάδα κ το τιμ).Δαμιανίδης στη ν Ιωνία που επιστρέφει απο Νάξο κ θα στηριχθεί κ με εφηβους απο τον Απόλλωνα.


Ξαναδές τις πηγές σου.

cool.gif
astanapane
Κάποια σκόρπια και από μένα...όχι διασταυρωμένα...αλλά ενδιαφέροντα.... wink.gif
Τρικαλιώτης στο Γκύζη, πήρε μέρος σε φιλικό.
Αστέρας, Πήγασος, Πατήσια σε κατάσταση βαθιάς περισυλλογής...έχουν πέσει προτάσεις συγχωνεύσεων...δύσκολο.
Νέα Ιωνία, σχεδιασμός για επάνοδο.
Γαλάτσι....Κουμαράς rules!!!
Λεπτομέρειες σε μερικές μέρες... shot.gif

ChrisKof13
Τρικαλιωτη εννοουσα..αυτο εμαθα και τωρα που τον εγραψαν και αλλοι μπορω να το πω..ηθελε να σταματησει και θα παιξει αλλη μια χρονια εκει με περιορισμενες προπονησεις γιατι ειναι πολυ φιλοι με τον κοουτς του Γκυζη..αυτο εμαθα εγω..μεγαλη κινηση που αλλαζει και ισορροπιες στην κατηγορια.
push
Αρα ισχυει..μεγαλη εντυπωση μου κανει αλλα ok..καταρχην γιατι να σταματουσε;ποσο ειναι 35 36;αγωνιστηκα μια χαρα ειναι πλακα κανει..τελος παντων..αυτα ειναι προσωπικες επιλογες του καθενος που εξαρτωνται απο πολλα που εμεις σιγουρα δεν γνωριζουμε.Να πω και μια ειδηση..ο Ρομπερτ Σγουρος ανανεωσε με Πευκη!!
o kakos
QUOTE (push @ May 30 2016, 08:53 ) *
Αρα ισχυει..μεγαλη εντυπωση μου κανει αλλα ok..καταρχην γιατι να σταματουσε;ποσο ειναι 35 36;αγωνιστηκα μια χαρα ειναι πλακα κανει..τελος παντων..αυτα ειναι προσωπικες επιλογες του καθενος που εξαρτωνται απο πολλα που εμεις σιγουρα δεν γνωριζουμε.Να πω και μια ειδηση..ο Ρομπερτ Σγουρος ανανεωσε με Πευκη!!

Από πευκη μερια θα φυγουν ολοι μεγαλοι εκτος από γιαπκιαδη και ισως εμιρη,εχουν αρχισει και μιλανε ηδη με παιχτες! ο σχεδιασμος γινεται για γ εθνικη μιας και ο προμηθεας δυσκολα θα είναι στην γ εθνικη
gyzi 13
QUOTE (astanapane @ May 30 2016, 10:30 ) *
Κάποια σκόρπια και από μένα...όχι διασταυρωμένα...αλλά ενδιαφέροντα.... wink.gif
Τρικαλιώτης στο Γκύζη, πήρε μέρος σε φιλικό.
Αστέρας, Πήγασος, Πατήσια σε κατάσταση βαθιάς περισυλλογής...έχουν πέσει προτάσεις συγχωνεύσεων...δύσκολο.
Νέα Ιωνία, σχεδιασμός για επάνοδο.
Γαλάτσι....Κουμαράς rules!!!
Λεπτομέρειες σε μερικές μέρες... shot.gif


Τρικαλιωτης στο Γκυζη και Λε Μπρόν Τζέιμς στον Παναθηναϊκό!!
Καλά θα ήταν άλλα δεν ισχύει
Όντως όμως είναι φίλος του coach. Ο Τρικαλιωτης έχει προτείνει σε έναν παλιό του συμπαίκτη να έρθει σε εμάς και είχαν έρθει μαζί στο γήπεδο για το φιλικό που θα τον δοκιμάζαμε. Με την ευκαιρία έπαιξε και ο Τρικαλιωτης για ξεμούδιασμα. Άλλωστε το παιδί αν έχω ακούσει καλά μένει στο Λαύριο
MENEGIN11
δινω ακυρο για αλεξοπουλο στα μελλισια,οχι ομως για δημητριαδη.παιχτες του προμηθεα χαλανδριου που μπορει να κατεβει α εσκα,κοιταζει η πευκη.αιολος συζηταει με καπετζογλου που εχει ομως στοχο πιο ψηλα.
RudyKok
Οντως μιλησε ο Αιολος με Καπετζογλου. Εκανε μια προπονηση αλλα μολις ο προεδρος ακουσε τι ζηταει γελασε και του εδειξε την πορτα. Δηλαδη αν η Νηαρ ειχε μεινει τι θα ζητουσε; ενταξει ειναι πολυ καλος παικτης αλλα με αυτα τα χρηματα αν αληθευουν ο Αιολος παιρνει παικτη Α2
o kakos
QUOTE (RudyKok @ Jun 2 2016, 12:24 ) *
Οντως μιλησε ο Αιολος με Καπετζογλου. Εκανε μια προπονηση αλλα μολις ο προεδρος ακουσε τι ζηταει γελασε και του εδειξε την πορτα. Δηλαδη αν η Νηαρ ειχε μεινει τι θα ζητουσε; ενταξει ειναι πολυ καλος παικτης αλλα με αυτα τα χρηματα αν αληθευουν ο Αιολος παιρνει παικτη Α2

ο καπετζογλου αυτή την στιγμη ισως είναι και μεσα στα καλυτερα πλει μεχρι κι β εθνικη οποτε για ποιο λογο να μην θελει να πληρωθεί?μαθαμε ολοι στο τζαμπα και σιγα μην κατεβει παιχτης από α2 η β να παιξει στον αιολο!
EAST END
QUOTE(periman @ Jun 1 2016, 16:28 ) *
δινω ακυρο για αλεξοπουλο στα μελλισια,οχι ομως για δημητριαδη.παιχτες του προμηθεα χαλανδριου που μπορει να κατεβει α εσκα,κοιταζει η πευκη.αιολος συζηταει με καπετζογλου που εχει ομως στοχο πιο ψηλα.


Ο Προμηθέας συνεχίζει στην Γ εθνική...
RudyKok
Ειπαμε........ο ανθρωπος ειναι πολυ καλος αλλα στον Αιολο εκριναν οτι ζητησε παρα πολλα. Που ειναι το κακο; μακαρι να τα βρει το παιδι τα χρηματα αυτα. Τωρα ολα τα αλλα με ειρωνικη διαθεση για το ποιοι θα ερθουν στον Αιολο ας τα αφησουε.γνωριζουμε την αντιπαθεια καποιων προς το συλλογο. Δεν πειραζει.......περαστικα
shanti
Φήμες για Νίκο Καρούζο (Προμηθέας Χαλανδρίου) πως οδεύει για Μελίσσια. smile.gif
EAST END
QUOTE(shanti @ Jun 2 2016, 15:20 ) *
Φήμες για Νίκο Καρούζο (Προμηθέας Χαλανδρίου) πως οδεύει για Μελίσσια. smile.gif


Πεντέλη μήπως????
o kakos
QUOTE (RudyKok @ Jun 2 2016, 13:20 ) *
Ειπαμε........ο ανθρωπος ειναι πολυ καλος αλλα στον Αιολο εκριναν οτι ζητησε παρα πολλα. Που ειναι το κακο; μακαρι να τα βρει το παιδι τα χρηματα αυτα. Τωρα ολα τα αλλα με ειρωνικη διαθεση για το ποιοι θα ερθουν στον Αιολο ας τα αφησουε.γνωριζουμε την αντιπαθεια καποιων προς το συλλογο. Δεν πειραζει.......περαστικα

δεν υπαρχει καθολου ειρωνεια αληθεια στο λεω,απλα ολοι ξερουμε πως παντα αφηνει υπολοιπα χρηματων σε παιχτες και 2 γραφεις ότι ο προεδρος του αιολου εδειξε την πορτα στον παιχτη,ενα παιδι παράδειγμα συμπεριφορας και του εδειξε την πορτα ενας προεδρος α τοπικου όχι του παοκ...!
RudyKok
Για τα υπολοιπα τα εχουμε πει πενηντα φορες. Μην ακουτε μονο τη μια πλευρα.......γνωμη μου........τωρα για το παιδι τι επρεπε να κανει ο προεδρος; να συζηταει για ενα ποσο που δεν μπορει να δωσει; και μπορει ο Κακομανωλης να μην ειναι ο προεδρος του ΠΑΟΚ αλλα και ο Καπετζογλου δεν ειναι ο Σπανουλης
fastbreak70
το αιγαλεω μαλλον εκλεισε παπαδακη για προπονητη...
pepesino
Σγουρος εφυγε απο πευκη, Καρατζας παει Αιγαλεω και Σταθουλης γυρναει Ιωνικο. Φεα αγοραζει απο Προμηθεα και Ταυρος παει για Γκαγκαλουδη.
RudyKok
Στο Ταυρο θα ερθει ο Γκαγκαλουδης για καφε. Στον Αιολο θα παρουν μονο τον Διαμαντιδη τωρα που θα εχει χρονο. Ηρεμηστε παιδια..........ο στοχος και παλι για φετος ειναι η παραμονη. Ξερουμε οτι δεν ειμαστε απο τις συμπαθειες σας αλλα μη μας το δειχνετε και συνεχεια
MENEGIN11
QUOTE(RudyKok @ Jun 3 2016, 08:50 ) *
Στο Ταυρο θα ερθει ο Γκαγκαλουδης για καφε. Στον Αιολο θα παρουν μονο τον Διαμαντιδη τωρα που θα εχει χρονο. Ηρεμηστε παιδια..........ο στοχος και παλι για φετος ειναι η παραμονη. Ξερουμε οτι δεν ειμαστε απο τις συμπαθειες σας αλλα μη μας το δειχνετε και συνεχεια

μαμουνης-αφαλιδης γιατι αποχωρουν?
RudyKok
Απο αυτα που ξερω ο Μαμουνης για πειθαρχικους λογους (ηθελε να εχει και αποψη για προπονητη και παικτες) και
ο Αφαλιδης επειδη ζητησε πολλα......χωρις να ξερω ακριβως ποσα. Παντως προταση για τα παιδια αυτα ακομα δεν υπαρχει και ο Αναγνωστοπουλος εχει παρει εντολη να μην τους υπολογιζει
loufer
QUOTE(pepesino @ Jun 3 2016, 05:15 ) *
Καρατζας παει Αιγαλεω και Σταθουλης γυρναει Ιωνικο.


Πέφτει πολύ τρολάρισμα εδώ μέσα, έλεος παιδιά!!!
O egkiros
Φήμες για Μπουζουλα τσέλιο πακέτο στην πεύκη..
m_aspros
QUOTE (ChrisKof13 @ May 29 2016, 20:35 ) *
Αν δε επιβεβαιωθει ειτε απο καποιον ειτε απ την ομαδα δεν θα πω ονοματα και διευθυνσεις εγω γιατι απλα το ακουσα και οτι ακουγεται δεν σημαινει και οτι ισχυει..ακουσα οτι ομαδα που ανεβηκε απο την Γ εσκα στην Β εσκα ετοιμαζει βομβα με παιχτη(παιχταρα δηλαδη..ειναι λιγο απιστευτο και αφυσικο) που η ομαδα του ανεβηκε απ την Α στην Γ εθνικη και δεν ενδιαφερεται να παιξει σε πιο ψηλο επιπεδο αλλο..


Δεν έγινε Βόρεια Προάστεια αλλά ίσως σκάσει στα Δυτικά!

Μπάμπης Μουρίκης έκλεισε στον Πολυνίκη στην Αγία Βαρβάρα , ακούγεται ότι είναι πολύ κοντά σε συμφωνία με παίκτη απο Δάφνη Δαφνίου πρώτης γραμμής ,Δημητρακούλη απο Ιωνικό ΝΦ καθώς και το μεγάλο .. μπαμ σε μετακίνηση ..εσωτερική της Αγίας Βαρβάρας.
Συνεχίζει ο Ηλίας Στρατικόπουλος στον πάγκο.
push
QUOTE (fastbreak70 @ Jun 3 2016, 01:30 ) *
το αιγαλεω μαλλον εκλεισε παπαδακη για προπονητη...

Tον Μπαμπη Παπαδακη;τον παλιο παιχτη του Ολυμπιακου;
m_aspros
QUOTE (push @ Jun 3 2016, 13:24 ) *
Tον Μπαμπη Παπαδακη;τον παλιο παιχτη του Ολυμπιακου;


Άκης Παπαδάκης, δημοσιεύθηκε σε τοπική εφημερίδα η ανακοίνωση.
jhantzop
Πάντως από το να μην διαβάζουμε τίποτα... καλύτερα να διαβάζουμε τις φήμες γνωρίζοντας πως είναι φήμες...!

laugh.gif
MENEGIN11
QUOTE(jhantzop @ Jun 3 2016, 14:55 ) *
Πάντως από το να μην διαβάζουμε τίποτα... καλύτερα να διαβάζουμε τις φήμες γνωρίζοντας πως είναι φήμες...!

laugh.gif

Το πας σιγά σιγά,για να μη τη πατήσεις.......αφού είμαστε φαβορί,ενημέρωσε να τελειωνουμε
shot.gif
Gkos
QUOTE (pepesino @ Jun 3 2016, 06:15 ) *
Σγουρος εφυγε απο πευκη, Καρατζας παει Αιγαλεω και Σταθουλης γυρναει Ιωνικο. Φεα αγοραζει απο Προμηθεα και Ταυρος παει για Γκαγκαλουδη.



LOL.
Τι διαβαζουμε εδω μεσα...
Φυλλα δαφνης μασησες;


RudyKok
Δεν ξέρω αν αληθεύει 100%.......αλλα ακούστηκε έντονα Αλέξανδρος Σχορτσιανιτης για τον Αιολο. Αύριο θα ξέρω περισσότερα. Το μόνο που ξέρω είναι ότι ο παίκτης είναι από τα αγαπημένα παιδιά του Αναγνωστόπουλου άρα μπορεί και να έχει μια δόση αλήθειας.
pepesino
Αδερφια μου τι απο ολα ειναι δηλαδη ψεμματα? Ο Σγουρος δεν εφυγε? Το αιγαλεω εκανε και κανει ακομη pressing στο Καραντζα το ξερω απο εγκυρη πηγη.Ο Σταθουλης δεν μπαινοβγαινει στον Ιωνικο? Μια φορα πηγα και ηταν εκει σε αγωνα. Αν σας χαλαει να μη σας λεω τποτα. Ξερω κ αλλα πολλα... Ο προμηθεας δεν μετακομισε στη ΦΕΑ? Ο Γκαγκα οκ δεν θα παιξει στο Ταυρο.αλλα ολα τα αλλα ειναι περα για περα αληθινα.Αντε θα σας πω αλλο ενα Στο γερακα υπαρχει γκρινια γιατι ο προεδρας την ειδε περιεργα και κανει μαγκιες στους παικτες. Στη πευκη η ελιτ βγηκε παγανια να βρει ομαδα. Στον Νφ δε κουνιεται φυλλο για την ωρα. Στο Ποσειδωνα το τζαμπα παει συννεφο.Εεεε θελεετε κ αλλααααααα??
push
Eγω τα ελεγα για τον κοουτς στην Πευκη και λεγατε οτι λεω τρελες..εψαχναν για προπονητη οι ανθρωποι ρωτουσαν δεξια και αριστερα και εκαναν και συναντηση..και ο Καρατζας οντως εχει καλη προταση απο Αιγαλεω..αν θα παει ειναι αλλουνου παππα ευαγγελιο..αλλα προταση και πιεσεις να παει δεχεται..
Ade
QUOTE (pepesino @ Jun 4 2016, 05:04 ) *
Αδερφια μου τι απο ολα ειναι δηλαδη ψεμματα? Ο Σγουρος δεν εφυγε? Το αιγαλεω εκανε και κανει ακομη pressing στο Καραντζα το ξερω απο εγκυρη πηγη.Ο Σταθουλης δεν μπαινοβγαινει στον Ιωνικο? Μια φορα πηγα και ηταν εκει σε αγωνα. Αν σας χαλαει να μη σας λεω τποτα. Ξερω κ αλλα πολλα... Ο προμηθεας δεν μετακομισε στη ΦΕΑ? Ο Γκαγκα οκ δεν θα παιξει στο Ταυρο.αλλα ολα τα αλλα ειναι περα για περα αληθινα.Αντε θα σας πω αλλο ενα Στο γερακα υπαρχει γκρινια γιατι ο προεδρας την ειδε περιεργα και κανει μαγκιες στους παικτες. Στη πευκη η ελιτ βγηκε παγανια να βρει ομαδα. Στον Νφ δε κουνιεται φυλλο για την ωρα. Στο Ποσειδωνα το τζαμπα παει συννεφο.Εεεε θελεετε κ αλλααααααα??


Τι εννοεις οτι ο προμηθεας μετακομισε Φεα??? Ο προμηθεας σιγουρα στη γ εθνικη παντωσ
Ιωνικος 100% συνεχιζει με καρατζα...ηλιουπολη μετα τη φυγη coach..βλεπει Σουρμελη...
Gkos
QUOTE (pepesino @ Jun 4 2016, 05:04 ) *
Αδερφια μου τι απο ολα ειναι δηλαδη ψεμματα? Το αιγαλεω εκανε και κανει ακομη pressing στο Καραντζα το ξερω απο εγκυρη πηγη.Ο Σταθουλης δεν μπαινοβγαινει στον Ιωνικο?
Μια φορα πηγα και ηταν εκει σε αγωνα. Αν σας χαλαει να μη σας λεω τποτα.



Άλλο αυτό που γράφεις τώρα και άλλο αυτό που έγραψες χτες:
"Καρατζας παει Αιγαλεω και Σταθουλης γυρναει Ιωνικο. "

Το αντιλαμβανεσαι και εσύ έτσι;;;

Το Αιγάλεω μπορεί να κάνει ότι θελει (και κοιλιακούς άμα θέλει),αλλά ο Καρατζας εχει συμφωνησει (καιρό τώρα) με Ιωνικό και προχωρά στην στελέχωση του ρόστερ για την ερχόμενη σεζόν(που δεν θα εχει και τρομακτικές αλλαγές σε αριθμό παικτών) !
Σε κάλυψα;
Α,ο Σταθούλης είναι υπέυθυνος στην ακαδημία του Ιωνικού ,όπως έμαθα.
Λογικό να μπαινοβγαίνει ...Οχι;



QUOTE (pepesino @ Jun 4 2016, 05:04 ) *
Στον Νφ δε κουνιεται φυλλο για την ωρα.


Σου απάντησα.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.