Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BasketforumRadio
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Ginobili
Άιντε..βγάλτε μια απόφαση να ξέρουμε.Έχουμε ολόκληρο πρόγραμμα να προετοιμάσουμε.....μεταγραφές,Σάτο,Ζούγκλα,Τ
έπιτς,νιάου,μουσική... icon_headbang.gif,NBA,ντέρμπι...
Αλήθεια..στα ίδια στούντιο θα γίνει η εκπομπή?? Να πάω για προετοιμασία αύριο..στον στίβο... laugh.gif
sacarame
Λοιπόν κύριοι έχουμε κάποια εμπλοκή..

Επειδή για προσωπικούς λόγους,και εγώ αλλά και κάποιος από τα άλλα παιδιά δεν είμαστε 100% βέβαιοι ότι θα μπορέσουμε να είμαστε παρόντες για να γίνει η εκπομπή, δεν θέλουμε να πάρουμε το ρίσκο να ανακοινώσουμε ότι θα παίξουμε και να μην το κάνουμε τελικά ..

Για αυτό αποφασίστηκε η αναβολή της σημερινής εκπομπής, με σκοπό να γίνει κάποια από τις επόμενες μέρες(ίσως και αύριο) ,και θα το ανακοινώσουμε πάλι από δω...


Τώρα αν τελικά ανατραπούν τα δεδομένα ( και δεν εννοώ να πάρει το Κύπελλο η Θρυλάρα tongue.gif ) και μπορέσουμε να δώσουμε το παρών έστω και για λίγο,θα βγάλουμε νεότερη ανακοίνωση..



Κράξτε ελεύθερα.... smiley.gif
rchos
68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif


κλειστε το το ρημαδι....

sacarame
QUOTE(rchos @ May 15 2011, 13:36 ) *
68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif

κλειστε το το ρημαδι....


εσυ απλά να σκέφτεσαι ότι δεν θα μας πληρώσεις για σήμερα... smiley.gif
aegeansheed
QUOTE(sacarame @ May 15 2011, 13:44 ) *
εσυ απλά να σκέφτεσαι ότι δεν θα μας πληρώσεις για σήμερα... smiley.gif



Εσύ και να τα πάρεις, πάλι χαμένα θα πάνε σε τίποτα λουλούδια...οπότε same thing... tongue.gif
Ginobili
Η οικονομική κρίση μας γονάτισε! laugh.gif
benchwarmer
magic.gif


*Απλα το κανω bump μπας και φιλοτιμηθει κανεις να μας πει αν θα γινει αλλη εκπομπη
pmam
QUOTE(benchwarmer @ May 19 2011, 22:17 ) *
magic.gif


*Απλα το κανω bump μπας και φιλοτιμηθει κανεις να μας πει αν θα γινει αλλη εκπομπη

Μαγικό!!!

Βασικά μέχρι να πατήσω "Απάντηση" δεν είχα δει ότι έχει τίποτα γραμμένο!
rchos
QUOTE(benchwarmer @ May 19 2011, 22:17 ) *
magic.gif


*Απλα το κανω bump μπας και φιλοτιμηθει κανεις να μας πει αν θα γινει αλλη εκπομπη




tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
θες να γινεις και αντμιν.
τςτςτςτςτςτς
sacarame
QUOTE(benchwarmer @ May 19 2011, 22:17 ) *
Απλα το κανω bump μπας και φιλοτιμηθει κανεις να μας πει αν θα γινει αλλη εκπομπη



QUOTE(rchos @ May 19 2011, 23:47 ) *



tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
θες να γινεις και αντμιν.
τςτςτςτςτςτς



Μάλιστα...Βρήκαν την ευκαιρία οι δυο κυρα- κατίνες (δηλαδή ο λίαν συντόμως τελειωμένος άντμιν και το καλά καμουφλαρισμένο τσιράκι του smiley.gif ) και επιτέθηκαν στο σταθμό,εκμεταλλευόμενοι το βαρύ πρόγραμμα όλων μας για να βγάλουν τη χολή τους...

Γνωστές τακτικές εφαρμόστηκαν και αυτή τη φορά από τον γνωστό δυνάστη..Και αυτή τη φορά έτρεξε στην αρχή να βάλει κάτω από τις "ανμινικές φτερούγες του" την όλη προσπάθεια,και μετά στην πρώτη δυσκολία πάλι πρώτος "πήδηξε από το πλοίο"..Αλλά πλέον τον ξέρουμε καλά,και αυτόν και τις τακτικές του..

Όσο για την γνωστή κρυφοπληγίτσα παγκοτρίφτη, τα λόγια είναι περιττά....Είναι τυχαίο εξάλλου ότι εμφανίστηκε στην πρώτη εκπομπή, εκπομπή όπου βρισκόταν στα στούντιο και ο κατ' όπως φαίνεται basketforumικος μέντοράς του?? tongue.gif (για τους γνώστες αυτό)

Σε όλους αυτούς,δεν θα απαντήσουμε με λόγια,αλλά με πράξεις...Το Basketforum Radio δεν τελείωσε,όπως θα ήθελαν κάποιοι...Είναι εδώ και απαντάει σε όλους αυτούς με την εξής ανακοίνωση :


ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/5 !!!

Θέματα συζήτησης: Τελικός κυπέλλου,επερχόμενοι τελικοί πρωταθλήματος,playoffs NBA κλπ...

Η ώρα θα ανακοινωθεί αύριο,διότι σε αντίθεση με κάποιους εργατοπατέρες και κάποιους φοιτηταραίους (όπως οι άνωθι αναφερθέντες κύριοι) εμείς δουλεύουμε και Κυριακές....

Υ.Γ. Παρακαλείται όποιος γνωστός άγνωστος θέλει να παρεβρεθεί να επικοινωνήσει με πμ..Αλλιώς βγαίνω και μόνος μου αμα λάχει.... smiley.gif

Υ.Γ.2 Χαρακτηρισμοί όπως "βαρέσαμε διάλυση" επιστρέφονται στον κύριο Τσόσογλου,που ακόμα τον περιμένουμε να μας πει πότε θα πάμε Μπίγαλη...ΘΑ ΘΑ ΘΑ ακόμα κι εκεί.....
sacarame
QUOTE
ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/5 !!!



22.00 κύριοι
kseplenhs
κάντε το μεσάνυχτα καλύτερα να γίνει σαν τις εκπομπές του jeronimo groovy παλιότερα...
Zoys
Θα συντονιστούμε! tongue.gif
benchwarmer
Ρε ρούκουνες, θα το αφήσετε το παλικάρι να βγει τελικά on air μόνος του?

ΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ 68.gif 68.gif 68.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(benchwarmer @ May 22 2011, 14:39 ) *
Ρε ρούκουνες, θα το αφήσετε το παλικάρι να βγει τελικά on air μόνος του?

ΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ 68.gif 68.gif 68.gif


Και τι θελεις να κανουμε? Να παω εγω και να σας κανω να κλεισετε την εκπομπη πριν το τελος της? Και μονο που θα μου αναφερετε Σερβους, θα βγαλω σπυρακια και θα αρχισω τα δικα μου! smiley.gif
Flash
Πήγαινε και δε θα αναφέρουμε Σέρβους.

Μόνο ότι οι Mavs παίζουν το πιο ωραίο μπάσκετ στα playoffs και είναι απολύτως φυσιολογικά εύστοχοι, καθόλου τυχεροί και δίκαια πάνε να φτάσουν στους τελικούς. blech.gif
morrison
Μην φοβασαι δεν θα πουμε ουτε για Σερβους,ουτε για Νταλας Μαβερικς οπως λενε οι κακεντρεχεις.
Απλα αν πας μπορει να κανω μια μικρη αναφορα σε Nexus και Drew McIntyre,ποσο αδικημενοι ειναι κτλ... tongue.gif
Xaroumenos loukoumas
Θέλω συντονισμένη εκπομπή από τον τωρινό κ τον επίδοξο admin, σε κάτι σαν debate, όχι σήμερα όμως, από βδομάδα! tongue.gif
Zoys
Έλα να μαζευόμαστε! Έχει εκπομπή live.
benchwarmer
Μπραβο ρε Στελιο, ειλικρινα smile.gif

Σου ειχα πει τις ανησυχιες μου, αλλα με διεψευσες smiley.gif


*Καλα ενταξει, στην τηλεφωνικη παρεμβαση spysta, απλα 77.gif 77.gif
sacarame
QUOTE(benchwarmer @ May 23 2011, 00:24 ) *
Μπραβο ρε Στελιο, ειλικρινα smile.gif

Σου ειχα πει τις ανησυχιες μου, αλλα με διεψευσες smiley.gif



Έλα,μόλις κατάφερα να μαζέψω τη γλώσσα μου από την 2ωρη πάρλα... tongue.gif

Θενκς Αλεξ, ήταν δυσκολότερα αυτή τη φορά,αλλά νομίζω πήγαμε καλά..Είχαμε καλή συμμετοχή και από μσν αλλά και από το τσατ...

Κάναμε και το πρωτοποριακό μας σήμερα....Ανοίξαμε και γραμμές και βγάλαμε τηλεφωνικά on air τον spysta...Πόσο μπροστά είμαστε τελοσπάντων...!!!! laugh.gif


QUOTE
*Καλα ενταξει, στην τηλεφωνικη παρεμβαση spysta, απλα 77.gif 77.gif


Θεούλης!!!! Λέω τώρα θα κολλήσει κάπου, δεν μπορεί θα τον αιφνιδιάσω...Και τα είπε νερό ο αφιλότιμος (Μπατής speaking)!!! Γραμμένα τα χει??
SG3ptshooter
QUOTE(sacarame @ May 23 2011, 01:00 ) *
Έλα,μόλις κατάφερα να μαζέψω τη γλώσσα μου από την 2ωρη πάρλα... tongue.gif
Θενκς Αλεξ, ήταν δυσκολότερα αυτή τη φορά,αλλά νομίζω πήγαμε καλά..Είχαμε καλή συμμετοχή και από μσν αλλά και από το τσατ...
Κάναμε και το πρωτοποριακό μας σήμερα....Ανοίξαμε και γραμμές και βγάλαμε τηλεφωνικά on air τον spysta...Πόσο μπροστά είμαστε τελοσπάντων...!!!! laugh.gif
Θεούλης!!!! Λέω τώρα θα κολλήσει κάπου, δεν μπορεί θα τον αιφνιδιάσω...Και τα είπε νερό ο αφιλότιμος (Μπατής speaking)!!! Γραμμένα τα χει??

Μεγάλη εκπομπή. Πολύ καλός ο μονόλογος di un loco. 77.gif
Οι γραμμές είναι ένα βήμα προς το αύριο. Όταν θα τους χρεώνουμε κιόλας και θα έχω τρίωρη εκπομπή με θέμα την απόλυτη βαρεμάρα και συμπαρουσιάστρια την Άξια Ανδρεαδάκη.. (αν κι αν είναι στο χέρι σου admin θέλω και προτάσεις από Hollywood).
Για τα πόδια του spysta θα μιλάμε όλη νύχτα ρε Μπατή; tongue.gif
spysta
μηνυματα φυσικα
γραμμες φυσικα
αλλα ..
το επομενο βημα ειναι να στησουμε camera και να προβαλλεται live η εκπομπη .. ξεεεερωωωω γωωωω ντααξει τρεεελοοο
sacarame
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ



Νέα εκπομπή BasketforumRadio αυτή την Κυριακή 29/5 με κύριο θέμα τους τελικούς της Α1,playoffs ACB αλλά και τους επερχόμενους τελικούς του ΝΒΑ....

Ώρα δεν ανακοινώνω ακόμα, διότι πρέπει να δούμε αν η εκπομπή θα γίνει πριν ή μετά το 2ο τελικό...


Προφανώς, όποιο φυντάνι θέλει μπορεί να δηλώσει συμμετοχή,ενώ δεχόμεθα και δηλώσεις για να βγει κόσμος στον αέρα.... icon_drunk.gif
Zoys
Ελπίζω μόνο να μην είσαι μόνος σου πάλι. smiley.gif
sacarame
QUOTE(Zoys @ May 28 2011, 14:06 ) *
Ελπίζω μόνο να μην είσαι μόνος σου πάλι. smiley.gif



Τόσο χάλι ε ? tongue.gif
Magnus92
Εχεις το θρασος να μιλας ακομα ρε Sacarame ;
Φιλε, παιζει να εισαι ο πιο γκαντεμης ανθρωπος μετα τον Μητσοτακη... Απαιτω να μην βγεις ποτε ξανα για εκπομπη...
Και μην ξαναναφερθεις στα BFmeeting@ Θεσσαλονικη... ΠΟΤΕ !!!

Γκαντεμη ...



ΥΓ peace.gif Λεμε και καμια κουβεντα παραπανω ... smiley.gif
sacarame
QUOTE(Magnus92 @ May 28 2011, 14:37 ) *
Εχεις το θρασος να μιλας ακομα ρε Sacarame ;
Φιλε, παιζει να εισαι ο πιο γκαντεμης ανθρωπος μετα τον Μητσοτακη... Απαιτω να μην βγεις ποτε ξανα για εκπομπη...
Και μην ξαναναφερθεις στα BFmeeting@ Θεσσαλονικη... ΠΟΤΕ !!!

Γκαντεμη ...


ΥΓ peace.gif Λεμε και καμια κουβεντα παραπανω ... smiley.gif


Προφανώς και δεν έχεις γνωρίσει τον benchwarmer για αυτό τα λες αυτά τα περί γκαντεμιάς smiley.gif

Τώρα αναφορικά με το αίτημα σου για να μην ξαναναφερθώ στα meetings της Σαλόνικα,γίνεται εύκολα δεκτό...

Όσο για την απαίτηση να μην ξαναβγω σε εκπομπή, και αυτό μπορεί να γίνει αρκεί να βρεις κάποιον άλλο που θα ανέχεται να μιλάει για 2 ώρες σερί, να σχολιάζει την κάθε ουρανοκατέβατη ατάκα σας στο μσν και να μην αντιδρά όταν έρχεσαι εσύ μετά και τον λες και ΓΚΑΝΤΕΜΗ από πάνω επειδή είπε μια καλή κουβεντα για το σκορποχώρι που αποκαλείτε τα meeting σας εκεί απάνω... tongue.gif

peace.gif
Magnus92
QUOTE(sacarame @ May 28 2011, 14:54 ) *
Προφανώς και δεν έχεις γνωρίσει τον benchwarmer για αυτό τα λες αυτά τα περί γκαντεμιάς smiley.gif


Ενταξει... Ο 3ος τοτε ... smiley.gif


QUOTE(sacarame @ May 28 2011, 14:54 ) *
... για το σκορποχώρι που αποκαλείτε τα meeting σας εκεί απάνω... tongue.gif


Θυμισε μου ποσες φορες εχετε μαζευτει... tongue.gif

24.gif 24.gif 24.gif
vastravoud
Πάντως εκπομπή ΜΕΤΑ το ματς θα θυμίζει κάτι από Μπραουδάκη στο σπορ φμ του παλιού καλού καιρού. Ψηφιζω υπερ! tongue.gif
Flash
QUOTE(Magnus92 @ May 28 2011, 13:06 ) *
Θυμισε μου ποσες φορες εχετε μαζευτει... tongue.gif

24.gif 24.gif 24.gif


Πάνω από 10. Εγώ μόνο έχω πάει σε 5-6.
nikolas12
Εγω θελω να βγω στον αερα (για επικοινωνια οχι για την εκπομπη γιατι μετα θα με παρακαλατε tongue.gif). Μπορουμε επισης να ανοιγουμε τις γραμμες και να παιρνουμε τηλεφωνο tongue.gif.
sacarame
Λοιπόν κύριοι αποφασίστηκε με δημοκρατικότατες πάντα διαδικασίες, η εκπομπή να γίνει μετά το τέλος του δεύτερου τελικού... για να έχει μεγαλύτερο τζέρτζελο.

Όμως λογικά θα βγούμε και λίγο πριν τον τελικό, έτσι για ένα σύντομο σχόλιο σε ώρα που θα ανακοινωθεί από εδώ...Κάτι σαν pre-game και post-game ένα πράγμα.


Για όποιον ενδιαφέρεται να βγει στον αέρα, θα το δούμε αναλυτικά εκείνη την ώρα...
sacarame
Κύριοι 21.30 βγαίνουμε έτσι για ένα πρώτο σχόλιο και μετά το τέλος του ματς τα σπουδαία...
nikolas12
QUOTE(sacarame @ May 29 2011, 20:58 ) *
Κύριοι 21.30 βγαίνουμε έτσι για ένα πρώτο σχόλιο και μετά το τέλος του ματς τα σπουδαία...


Αδημονω tongue.gif
nikolas12
Πρωτη φορα ακουσα την εκπομπη και μπορω να πω πως εισαι πολυ καλος sacarame!
Highlight:
Να πουμε ενα γεια στον nikolas12. Γεια σου Νικολα ηγετη! Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.
aegeansheed
Έτσι όπως περνάει το Zeppelin, δε μπορεί να τραβήξει ένα πέναλτυ ο Άντζας να το σκάσει??? w00t.gif
sacarame
Αντε μάγκες σε ένα τέταρτο ξεκινάμε....
Myria
QUOTE(sacarame @ May 30 2011, 00:23 ) *
Αντε μάγκες σε ένα τέταρτο ξεκινάμε....

Οταν ξεκινησετε γραψτε το..
sacarame
Πάμε....Και ο Θεος βοηθος smiley.gif
sacarame
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ



Νέα εκπομπή BasketforumRadio αύριο 4/6 και ώρα 19.00...Θέματα συζήτησης:Τελικοί Α1, τελικοί ΝΒΑ και επερχόμενοι τελικοί ACB


GUEST STAR: Καλεσμένος έκπληξη!!!!!! w00t.gif w00t.gif


Μην την χάσετε,θα χάσετε....
Zoys
QUOTE(sacarame @ Jun 3 2011, 19:29 ) *
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

GUEST STAR: Καλεσμένος έκπληξη!!!!!! w00t.gif w00t.gif

Χατζηγεωργίου; Περπερίδης; Βάγγελάκης; icon_drunk.gif
sacarame
QUOTE(Zoys @ Jun 3 2011, 19:31 ) *
Χατζηγεωργίου; Περπερίδης; Βάγγελάκης; icon_drunk.gif



Ανώτερος...
Flash
QUOTE(sacarame @ Jun 3 2011, 17:36 ) *
Ανώτερος...


Τι διάολο, αφού δε με κάλεσε κανείς... 39.gif

Α, το βρήκα!

Βορεάδης παρέα με Ξεπλένη και link με jonhy b από South Beach ;
T.W.Is.M.
Δεν ειμαι καλεσμενος, σας το λεω απο τωρα. Μπορειτε αφοβα να ακουσετε την εκπομπη... 69.gif
nikolas12
Αν δεν ειμαι εγω τοτε γιατι λεγεται guest star; Λαθος...
Sacarame φερε τον Χατζημεγα και τον Ιωαννου να τρελαθουμε...
Α ποση ωρα θα διαρκεσει; Γιατι κατα τις 8 παρα πρεπει να παω καπου.
rchos
QUOTE(nikolas12 @ Jun 4 2011, 13:37 ) *
Αν δεν ειμαι εγω τοτε γιατι λεγεται guest star; Λαθος...
Α ποση ωρα θα διαρκεσει; Γιατι κατα τις 8 παρα πρεπει να παω καπου.


καταρχην μεσα στην αγνοια σου εχεις πεσει πολυ μεσα...

απο εκει και περα και εγω εχω δουλεια εκεινη την ωρα οποτε ελπιζω μαζι σου να την ληξουν την εκπομπη γρηγορα...
sacarame
QUOTE(nikolas12 @ Jun 4 2011, 13:37 ) *
Αν δεν ειμαι εγω τοτε γιατι λεγεται guest star; Λαθος...
Sacarame φερε τον Χατζημεγα και τον Ιωαννου να τρελαθουμε...
Α ποση ωρα θα διαρκεσει; Γιατι κατα τις 8 παρα πρεπει να παω καπου.



Εσύ Νικόλα δεν είσαι σταρ,είσαι ηγέτης....Οταν θα έρθεις στην εκπομπή θα το διατυμπανίσουμε....
Τώρα Χατζημέγας και Βαγγέλαρος είναι απλές σταρούμπες...Θα τους φέρουμε μετά τους απανταχού τελικούς....

Ο σημερινός καλεσμένος είναι ένας αντιστάρ σταρ, για αυτό και είναι τόσο μεγάλος σταρ... smiley.gif
Συγκεκριμένα θα μπορούσαμε να πούμε ότι είναι ένας ΣτΑρ


Πάντως Νικόλα η εκπομπή ξεκινάει 19.00 οπότε αποκλείεται να έχει τελειώσει στις 8 παρά..Να πεις στα γκομενάκια που έχεις κανονίσει να βολτάρεις να σε περιμένουν διότι έχεις σημαντικές υποχρεώσεις που δεν αναβάλλονται. 69.gif Μη σου πω ότι αν τα βάλεις να μας ακούσουν θα τους παίξουμε και αφιέρωση... icon_drunk.gif
nikolas12
QUOTE(rchos @ Jun 4 2011, 13:42 ) *
καταρχην μεσα στην αγνοια σου εχεις πεσει πολυ μεσα...

απο εκει και περα και εγω εχω δουλεια εκεινη την ωρα οποτε ελπιζω μαζι σου να την ληξουν την εκπομπη γρηγορα...


Τελικα θα χασουμε λιγο, αλλα θα στειλω και κανα μηνυμα.

QUOTE(sacarame @ Jun 4 2011, 13:51 ) *
Εσύ Νικόλα δεν είσαι σταρ,είσαι ηγέτης....Οταν θα έρθεις στην εκπομπή θα το διατυμπανίσουμε....
Τώρα Χατζημέγας και Βαγγέλαρος είναι απλές σταρούμπες...Θα τους φέρουμε μετά τους απανταχού τελικούς....

Ο σημερινός καλεσμένος είναι ένας αντιστάρ σταρ, για αυτό και είναι τόσο μεγάλος σταρ... smiley.gif
Συγκεκριμένα θα μπορούσαμε να πούμε ότι είναι ένας ΣτΑρ


Πάντως Νικόλα η εκπομπή ξεκινάει 19.00 οπότε αποκλείεται να έχει τελειώσει στις 8 παρά..Να πεις στα γκομενάκια που έχεις κανονίσει να βολτάρεις να σε περιμένουν διότι έχεις σημαντικές υποχρεώσεις που δεν αναβάλλονται. 69.gif Μη σου πω ότι αν τα βάλεις να μας ακούσουν θα τους παίξουμε και αφιέρωση... icon_drunk.gif


Οχι Χατζηγεωργου; Ε σιγα τον σταρ tongue.gif. Τα γκομενακια τωρα δεν μπορω να τα στησω. Καταλαβαινεις μιλαμε για καλα κομματια tongue.gif. Θα παω με το λαπτοπ για να σε ακουω...
Ρε μπας και ειναι ο Γιωργος Λημνιατης;
Ελπιζω να βγει ο μεγαλος καλεσμενος στην αρχη της εκπομπης...
Areianara_S3
Πόσο θα διαρκέσει η σημερινή εκπομπή;;;
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.