Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BasketforumRadio
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
kseplenhs
Μπράβο στα παιδιά για την εκπομπή.Δεν μπόρεσα να την ακούσω αλλά μου αρέσει γενικά να λέω μπράβο στον κόσμο για πράγματα που δεν γνωρίζω...


Επίσης νομίζω πως είναι ευκαιρία να δώσετε χώρο και σε μένα με τον PFOffensiveLongRebounder (πρώην χρήστης πάντα) για να στήσουμε εκπομπή σαν του ραπτόπουλου.Για έκχυση αγνής ντόπας στα ιντερνετικά ερτζιανά...
spysta
QUOTE(kseplenhs @ May 2 2011, 20:02 ) *
Επίσης νομίζω πως είναι ευκαιρία να δώσετε χώρο και σε μένα με τον PFOffensiveLongRebounder (πρώην χρήστης πάντα) για να στήσουμε εκπομπή σαν του ραπτόπουλου.Για έκχυση αγνής ντόπας στα ιντερνετικά ερτζιανά...

να ερθω κ εγω να κανω τον Μπουγατσα ??? pllllzzzz

##μπουγατσας (με φωνη Βερνικου στο γκολ του Δελλα με Τσεχια στον ημιτελικο) ----> εεεγινεε ο αβραααμακος παααικτης σ ενα μηναααα ???

##ραπτο --->ηηηρεμησε ρεεε .. ββββαλεριανες
Magnus92
Συγχαρητηρια και απο μενα παιδια , και μεσω του φορουμ...

Πιστευω πως η επομενη εκπομπη θα ειναι ακομα καλυτερη... Ελπιζω και με ΝΟΡΜΑΛ μουσικη icon_drunk.gif
kseplenhs
QUOTE(spysta @ May 2 2011, 23:09 ) *
να ερθω κ εγω να κανω τον Μπουγατσα ??? pllllzzzz

##μπουγατσας (με φωνη Βερνικου στο γκολ του Δελλα με Τσεχια στον ημιτελικο) ----> εεεγινεε ο αβραααμακος παααικτης σ ενα μηναααα ???

##ραπτο --->ηηηρεμησε ρεεε .. ββββαλεριανες



σε κόβω να ασλαμοφέρνεις εσύ.Να κόβεις την ροή να λές για μουσική,να κάνεις το σήμα της μέταλ και να μιλάς για άσχετα επι ασχέτων και να φορτώνεις τον εκάστοτε μπουγάτσα που θα υπάρχει εκεί κατα καιρούς.

Ενας τζινόμπιλι που να βλέπει εκείνη την ώρα βιντεάκια τέπιτς να κάνει airball σε μπασίματα, νομίζω πως μπορεί να πιάσει καλό volume για μπουγάτσα
Manu7
QUOTE(kseplenhs @ May 2 2011, 23:02 ) *
Μπράβο στα παιδιά για την εκπομπή.Δεν μπόρεσα να την ακούσω αλλά μου αρέσει γενικά να λέω μπράβο στον κόσμο για πράγματα που δεν γνωρίζω...


Επίσης νομίζω πως είναι ευκαιρία να δώσετε χώρο και σε μένα με τον PFOffensiveLongRebounder (πρώην χρήστης πάντα) για να στήσουμε εκπομπή σαν του ραπτόπουλου.Για έκχυση αγνής ντόπας στα ιντερνετικά ερτζιανά...

χαχαχαχα....epic... 24.gif

Για ραπτό είμαι και γω μέσα...

"ΣΙΧΑΜΑ!!Ε ΣΙΧΑΜΑ!!!"(μπουγατσας style...tongue.gif)


sacarame
QUOTE(Magnus92 @ May 2 2011, 23:13 ) *
Πιστευω πως η επομενη εκπομπη θα ειναι ακομα καλυτερη... Ελπιζω και με ΝΟΡΜΑΛ μουσικη icon_drunk.gif



Magnus γιατί ρε?Έβαλα και scorpions μετά αλλά εφυγες.... smiley.gif smiley.gif
Magnus92
QUOTE(sacarame @ May 3 2011, 00:21 ) *
Magnus γιατί ρε?Έβαλα και scorpions μετά αλλά εφυγες.... smiley.gif smiley.gif


Γραφικος ραδιοφωνικος παραγωγος ... smiley.gif
spysta
QUOTE(kseplenhs @ May 2 2011, 20:20 ) *
σε κόβω να ασλαμοφέρνεις εσύ.Να κόβεις την ροή να λές για μουσική,να κάνεις το σήμα της μέταλ και να μιλάς για άσχετα επι ασχέτων και να φορτώνεις τον εκάστοτε μπουγάτσα που θα υπάρχει εκεί κατα καιρούς.

αυτο εκανα πανω κατω και στην πραγματικη μου εκπομπη laugh.gif

QUOTE(kseplenhs @ May 2 2011, 20:20 ) *
Ενας τζινόμπιλι που να βλέπει εκείνη την ώρα βιντεάκια τέπιτς να κάνει airball σε μπασίματα, νομίζω πως μπορεί να πιάσει καλό volume για μπουγάτσα

εεεεεεεεεεευκολα ομως .. ο Βερνικος θα δακρυσει απο το δεος της ginoφωνης
LFO
QUOTE(spysta @ May 3 2011, 13:00 ) *
αυτο εκανα πανω κατω και στην πραγματικη μου εκπομπη laugh.gif


εγω παντως μια φορα προσπαθησα να ακουσω μια εκπομπη του σπυστα και στο τεταρτο επανω σηκωθηκα & πηγα στην ντουλαπα να παρω μπουφαν,γαντια,κασκολ και σκουφο. Ολα του Ολυμπιακου βεβαιως...
sacarame
Εχμ... 1,2 1,2.....Τεστ Τεστ... Ωραία είναι ανοιχτό το όφωνο..
tongue.gif
Κυρίες και κύριοι, η νέα εκπομπή του Basketforumradio βρήκε μέρα και ώρα...


Σάββατο απόγευμα, ώρα 18:00


Σχόλια κατά κύριο λόγο για τους ημιτελικούς της Παρασκευής,τους τελικούς της Κυριακής αλλά και για τα play-offs του NBA


Με την υπόσχεση να είμαστε καλύτεροι, αλλά κυρίως μπασκετικότεροι...

Οσοι πιστοί, προσέλθετε...

http://www.basketforum.listen2myradio.com/
spysta
QUOTE(LFO @ May 3 2011, 15:09 ) *
εγω παντως μια φορα προσπαθησα να ακουσω μια εκπομπη του σπυστα και στο τεταρτο επανω σηκωθηκα & πηγα στην ντουλαπα να παρω μπουφαν,γαντια,κασκολ και σκουφο. Ολα του Ολυμπιακου βεβαιως...

ασε τις μουφιες και παραδεξου οτι βγηκες εξω φουριοζος ωστε να μας βρεις χορηγο .. οντας εκστασιασμενος.. απο το 15λεπτο ακουστικο οργασμικο υπερθεαμα
spysta
ginobili sacarame και spysta σημερα το Σαββατο απογευματακι στις 6 ON AIR ... ξερω γω νταααααααααααξει τρεεελοο biggrin.gif
benchwarmer
QUOTE(spysta @ May 7 2011, 04:15 ) *
ginobili sacarame και spysta σημερα το Σαββατο απογευματακι στις 6 ON AIR ... ξερω γω νταααααααααααξει τρεεελοο biggrin.gif


Ετσι, πανω απ' ολα το rotation smiley.gif
berry
ωραια θελω να με βγαλετε on air για να υποστηριξω ποσο μεγαλος παικτης ειναι ο τεπιτς και να ακολουθησει ΤΟ μπαχαλο
Ginobili
QUOTE(berry @ May 7 2011, 09:26 ) *
ωραια θελω να με βγαλετε on air για να υποστηριξω ποσο μεγαλος παικτης ειναι ο τεπιτς και να ακολουθησει ΤΟ μπαχαλο

Θα του αφιερώσω τραγούδι... rolleyes.gif
Anubis
Θα υποστηριξω το συλλογισμο του berry και θα καταγγειλω την διοικηση του φορουμ για την μη υπαρξη διαγωνισμου με ερωτηση τεπιτς...Τι πραγματα ειναι αυτα? tongue.gif
sacarame
2 ώρες και 45 λεπτά για την ΑΠΟΛΥΤΗ εκπόμπα...Θα γίνει χαμόοοοοοοοοος!!!!!


Διαγωνισμό Τέπιτς ε??Χμμμ...Κάτι έχω υπόψιν smiley.gif
kseplenhs
τι θα γίνει ρε ραδιοφωνατζήδες?

σας αλλάζω.Παω να ακούσω πειραική εκκλησία
Xaroumenos loukoumas
Δώσε Manowar!
Πόρωσέ μας!!!

Για όποιον δεν παίζει με WMP, υπάρχει τρόπος να παίξει με απλό vlc ή άλλον player (πχ Amarok κτλ).
Κατεβάζετε το αρχείο http://basketforum.listen2myradio.com/medi...radio230574.asx και μετά με διπλό κλικ, το ακούτε χωρίς να υπάρχει η ανάγκη ύπαρξης του wmp
Xaroumenos loukoumas
Ωραία εκπομπή παιδιά!
Άντε και στην επόμενη smile.gif
Flash
Α, για να μην το ξεχάσω:

Από ένα φάουλ σε spysta και ginobilli για τις μπηχτές στο τέλος σχετικά με πρωταθλήματα Άρη και Τζόρτζεβιτς. Ουτε στο ραδιόφωνο δεν μπορείτε να συγκρατήσετε την καφρίλα σας, τς,τς,τς,τς.....

Όσο για το μπιγαλοποτό, θεωρούσα αυτονόητο ότι θα συνοδεύεται από ένα εισητήριο Λονδίνο-Αθήνα (με επιστροφή). Μα τι τσίπηδες είστε τέλος πάντων ;

Το νιαούρισμα του Τέπιτς υπάρχει και σε CD με τα greatest hits του;

spysta
η αληθεια ειναι οτι στο δρομο της επιστροφης πλακωθηκαμε και στο ξυλο .. αλλα τα βρηκαμε γιατι του ειπα οτι ετοιμαζω blooper videaki για Τεπιτς και αυτος μου υποσχεθηκε οτι θα κανουμε εκπομπη οπου θα μιλαμε ΜΟΝΟ για μεταγραφες.

icon_headbang.gif icon_headbang.gif

σου κανω εγω το τικετ (με επιστροφη) .. ΑΝ υποσχεθεις οτι θα ερθεις Μπιγαλη ..και θα σκασεις στο μαγαζι με πουκαμισακι ανοιχτο ως τον αφαλο,ζελε στο μαλλι,υπερκολλητο τζινακι,μοκασινι καταριδοσκοτωστρα και γυαλι ηλιου μασκα.

bonus ticket για οποιοδηποτε προορισμο θελησεις .. AN σηκωθεις σε τραπεζι ,οντας εκστασιασμενος, και τραγουδησεις ''της κορμαρας σου ο μυθος .. μου χαλαρωσε το ηθος'' ... και δειχνεις τον Αρη

αυτα
Flash
Δέχομαι την πρόταση με μοναδική διαφοροποίηση ότι προτιμώ να τραγουδήσω στον Άρη το "που 'σουν μικρή μου μέλισσα το βράδυ που σε θέλησα"...
spysta
QUOTE(Flash @ May 8 2011, 12:04 ) *
Δέχομαι την πρόταση με μοναδική διαφοροποίηση ότι προτιμώ να τραγουδήσω στον Άρη το "που 'σουν μικρή μου μέλισσα το βράδυ που σε θέλησα"...

αυτο θα το τραγουδησεις για μενα.period
sacarame
Ρε σεις, τζάμπα έκανα ειδική παραγγελία συσκευασίας-ψυγειακίου προκειμένου να στείλουμε την Μπιγαλοποτάρα κατευθείαν με κούριερ στην Αγγλία?? smiley.gif
T.W.Is.M.
Σορρυ αλλα ειστε ολοι ακαιροι. Το σωστο μπιγαλοτραγουδο ,καθως ειμαστε και σε εβδομαδα Eurovision ειναι αυτο(ξεκιναμε στο 1.33):

smiley.gif
Xaroumenos loukoumas
QUOTE(Flash @ May 8 2011, 14:37 ) *
Το νιαούρισμα του Τέπιτς υπάρχει και σε CD με τα greatest hits του;



You made my day
Zoys
Πότε έχει ξανά εκπομπή να συντονιστούμε;
sacarame
QUOTE(Zoys @ May 13 2011, 11:33 ) *
Πότε έχει ξανά εκπομπή να συντονιστούμε;



Έχεις δίκιο φίλε..Εχουμε αργήσει να βγάλουμε ανακοίνωση αυτή την εβδομάδα διότι υπάρχει μια μικρή λεπτομέρεια που πρέπει να φιξαριστεί για να βγούμε ανενόχλητοι " on air " 69.gif

Η εκπομπή θέλουμε να γίνει είτε Κυριακή απόγευμα 4-6 σαν pre-game του τελικού είτε γύρω στις 21.30 σαν post-game...
Θα εξαρτηθεί όμως από την λεπτομέρεια που αναφέρω παραπάνω...

Αν θέλετε μπορείτε να γράψετε και την γνώμη σας σχετικά με το πότε βολεύει καλύτερα..


Σε κάθε περίπτωση αν όχι σήμερα το βράδυ, τότε αύριο θα έχουμε προβεί σε ανακοίνωση smiley.gif
Magnus92
QUOTE(sacarame @ May 13 2011, 11:42 ) *
Έχεις δίκιο φίλε..Εχουμε αργήσει να βγάλουμε ανακοίνωση αυτή την εβδομάδα διότι υπάρχει μια μικρή λεπτομέρεια που πρέπει να φιξαριστεί για να βγούμε ανενόχλητοι " on air " 69.gif

Η εκπομπή θέλουμε να γίνει είτε Κυριακή απόγευμα 4-6 σαν pre-game του τελικού είτε γύρω στις 21.30 σαν post-game...
Θα εξαρτηθεί όμως από την λεπτομέρεια που αναφέρω παραπάνω...

Αν θέλετε μπορείτε να γράψετε και την γνώμη σας σχετικά με το πότε βολεύει καλύτερα..


Σε κάθε περίπτωση αν όχι σήμερα το βράδυ, τότε αύριο θα έχουμε προβεί σε ανακοίνωση smiley.gif



9.30 ομορφε !!!
Το μεσημερι εχει μπακαλιαρακια 77.gif ... Δεν γινεται...
benchwarmer
Εγω προτεινω pre-game, γιατι για post-game θα πρεπει να ειμαστε σιγουροι αν και ποτε θα τελειωσει το ματς...
rchos
εγω λεω και πρι και ποστ γκειμ...

τι σας πληρωνω?
sacarame
QUOTE(rchos @ May 13 2011, 11:53 ) *
εγω λεω και πρι και ποστ γκειμ...

τι σας πληρωνω?



Ναι έχεις δίκιο...Υπάρχει όμως μια μικρή,τόση δα μικρούλα λεπτομέρεια


ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ smiley.gif
LFO
QUOTE(sacarame @ May 13 2011, 10:59 ) *
Ναι έχεις δίκιο...Υπάρχει όμως μια μικρή,τόση δα μικρούλα λεπτομέρεια


ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ smiley.gif


εγω λεω during the game...
rchos
πες μου τωρα οτι σας εκμεταλευομαι κιολας...
sacarame
QUOTE(rchos @ May 13 2011, 12:09 ) *
πες μου τωρα οτι σας εκμεταλευομαι κιολας...



Ας μην αναφέρω τα απειλητικά μηνύματα που δεχόμεθα κατά την διάρκεια της εκπομπής... smiley.gif
rchos
QUOTE(sacarame @ May 13 2011, 12:18 ) *
Ας μην αναφέρω τα απειλητικά μηνύματα που δεχόμεθα κατά την διάρκεια της εκπομπής... smiley.gif


γιατι οχι?
θελω screenshots του κινητου σου με τα απειλιτικα μηνυματα που στελνω...
sacarame
QUOTE(rchos @ May 13 2011, 12:23 ) *
γιατι οχι?
θελω screenshots του κινητου σου με τα απειλιτικα μηνυματα που στελνω...



rchos
QUOTE(sacarame @ May 13 2011, 12:34 ) *



τωρα υποβιβαζεις την νοημοσυνη μας...
ετσι μπορω να αποδειξω και εγω οτι καθε βραδυ ανταλασετε ερωτικα μηνυματα με balomazoxtra.
αποδειξεις ζητησα κυριε...
kseplenhs
προτείνω post game και να βγάλετε γραμμές στον αέρα
rchos
QUOTE(kseplenhs @ May 13 2011, 12:42 ) *
προτείνω post game και να βγάλετε γραμμές στον αέρα


δεν ειναι ετοιμο το 090 ακομη.
πως αλλιως θα σας παρουμε τα λεφτα? tongue.gif
LFO
QUOTE(kseplenhs @ May 13 2011, 11:42 ) *
προτείνω post game και να βγάλετε γραμμές στον αέρα


"...ελα sacarame, ο taxi7 ειμαι. Σε παιρνω απο την πιατσα εξω από το ξενοδοχειο της αποστολης της Θρυλαρας. Ειναι ενα παλουκαρι εδω με μασκα Σαλιαρελη και φανελα Μαυροκεφαλιδη και θελει να σου μιλησει. Να στον δωκω?"
sacarame
QUOTE(LFO @ May 13 2011, 16:21 ) *
"...ελα sacarame, ο taxi7 ειμαι. Σε παιρνω απο την πιατσα εξω από το ξενοδοχειο της αποστολης της Θρυλαρας. Ειναι ενα παλουκαρι εδω με μασκα Σαλιαρελη και φανελα Μαυροκεφαλιδη και θελει να σου μιλησει. Να στον δωκω?"



Πωωωωωωωωωω,ψήθηκα λέμε..... smiley.gif
LFO
QUOTE(sacarame @ May 13 2011, 15:45 ) *
Πωωωωωωωωωω,ψήθηκα λέμε..... smiley.gif


Σοβαρα τωρα μπορω να βαλω τον κολλητο να σας παρει τηλ απο το γηπεδο και να κανετε Live μεταδοση. Δεν θα κοστισει πολλα, σου στελνω pm με τον λογ/σμο μου στα Camen Islands...
sacarame
QUOTE(LFO @ May 13 2011, 16:55 ) *
Σοβαρα τωρα μπορω να βαλω τον κολλητο να σας παρει τηλ απο το γηπεδο και να κανετε Live μεταδοση. Δεν θα κοστισει πολλα, σου στελνω pm με τον λογ/σμο μου στα Camen Islands...



Αυτά θα τα κανονίσεις με τον κιμπάρη αντμινάρα..

Αν αυτός δώσει το οκ,τότε θα βάλουμε την φοβερή ομάδα του σταθμού να δουλέψει προς αυτήν την κατεύθυνση.... icon_drunk.gif
LFO
QUOTE(sacarame @ May 13 2011, 16:01 ) *
Αυτά θα τα κανονίσεις με τον κιμπάρη αντμινάρα..

Αν αυτός δώσει το οκ,τότε θα βάλουμε την φοβερή ομάδα του σταθμού να δουλέψει προς αυτήν την κατεύθυνση.... icon_drunk.gif


Καλυτερα να τα βρουμε μεταξυ μας. Τα μανατζεριλικια δικα σου...
Xaroumenos loukoumas
Το τόπικ έχει λάβει επικές διαστάσεις!!!
ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!
rchos
ζωντανη μεταδοση απο τους μπαραμπακους θα κανει αν συνεχισει σε αυτο το βιολι ο κυριος σακαρακας...
sacarame
QUOTE(rchos @ May 13 2011, 17:57 ) *
ζωντανη μεταδοση απο τους μπαραμπακους θα κανει αν συνεχισει σε αυτο το βιολι ο κυριος σακαρακας...



Μυστήριο αγόρι είσαι τελικά...Εγώ παρέμπεμψα το μέλος LFO σε σένα γιατί σε θεωρώ αρχηγόπουλο κι εσύ εκτοξεύεις απειλές εναντίον μου...


Αλλά τέτοια λέρα είσαι....Δεν πειράζει,ο κόσμος βλέπει... 69.gif

Αν και τελικά οι μπαραμπάκοι καλοί μου φαίνονται άμα βάλεις το εισιτήριο...
Zoys
Post game καλύτερα. Θα κάνει σχόλια και ο Λημνιάτης τώρα που έφυγε από την ΕΡΤ στην εκπομπή; Τι να κάνω, μου έλειψε...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.