Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BasketforumRadio
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
sacarame
QUOTE(T.W.Is.M. @ Feb 27 2012, 00:25 ) *
Εχασα κανενα επεισοδιο? Γιατι δεν ακουω τιποτα?



ΒΓΑΙΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ... smiley.gif
Tobias Funke
O Sheed έχει και φανέλα Nets του Planinic?
morrison
Μόνο αυτή έλειπε από το χτεσινό θαύμα...


και αν δεν ερχόταν η συγκεκριμένη θα φέρναμε την άλλη Ρούλα,


Τώρα που το σκέφτομαι η δεύτερη θα ταίριαζε περισσότερο στην εκπομπή... tongue.gif


Ραδιομαραθώνιος 2012 με μια μετάδοση που άγγιξε τις 5 ώρες σε ένα ρεκόρ που δεν θα καταρριφθεί ποτέ.
Θα έχω να το λέω στα εγγόνια μου μια μέρα ότι ΗΜΟΥΝ ΕΚΕΙ!

Ακούραστοι παρουσιαστές Sacarame,Aegeansheed έφαγαν,ήπιαν αλλά είχαν και την υπομονή να απαντήσουν σε όλες τις ερωτήσεις των 2(δύο) ακροατών που έμειναν να τους ακούν μέχρι τις 6 το πρωί!
Αλλά και ακόμα πιο πολλά συγχαρητήρια ανήκουν στους συγκεκριμένους ακροατές που άντεξαν να ακούν τα χασμουρητά και τα μασουλήματα των παρουσιαστών. tongue.gif

Λογικά το δίδυμο των παρουσιαστών πρέπει να κοιμήθηκε μαζί μετά. icon_drunk.gif
Νταξ,πολύ κούραση και τους καταλαβαίνω...

Μπράβο παιδιά,πάντα τέτοια!

Επόμενη εκπομπή basketforum radio λογικά μετά το 2014 ύστερα από το χτεσινό...
sacarame
QUOTE(morrison @ Feb 27 2012, 15:13 ) *
Μόνο αυτή έλειπε από το χτεσινό θαύμα...


και αν δεν ερχόταν η συγκεκριμένη θα φέρναμε την άλλη Ρούλα,


Τώρα που το σκέφτομαι η δεύτερη θα ταίριαζε περισσότερο στην εκπομπή... tongue.gif


Ραδιομαραθώνιος 2012 με μια μετάδοση που άγγιξε τις 5 ώρες σε ένα ρεκόρ που δεν θα καταρριφθεί ποτέ.
Θα έχω να το λέω στα εγγόνια μου μια μέρα ότι ΗΜΟΥΝ ΕΚΕΙ!

Ακούραστοι παρουσιαστές Sacarame,Aegeansheed έφαγαν,ήπιαν αλλά είχαν και την υπομονή να απαντήσουν σε όλες τις ερωτήσεις των 2(δύο) ακροατών που έμειναν να τους ακούν μέχρι τις 6 το πρωί!
Αλλά και ακόμα πιο πολλά συγχαρητήρια ανήκουν στους συγκεκριμένους ακροατές που άντεξαν να ακούν τα χασμουρητά και τα μασουλήματα των παρουσιαστών. tongue.gif

Λογικά το δίδυμο των παρουσιαστών πρέπει να κοιμήθηκε μαζί μετά. icon_drunk.gif
Νταξ,πολύ κούραση και τους καταλαβαίνω...

Μπράβο παιδιά,πάντα τέτοια!

Επόμενη εκπομπή basketforum radio λογικά μετά το 2014 ύστερα από το χτεσινό...



Κι όμως θα ανατρέψουμε τα προγνωστικά.....Κάτι ψήνεται στα ερτζιανά.....Λεπτομέρειες σύντομα...
Magnus92
QUOTE(sacarame @ Oct 16 2013, 00:19 ) *
Κι όμως θα ανατρέψουμε τα προγνωστικά.....Κάτι ψήνεται στα ερτζιανά.....Λεπτομέρειες σύντομα...






Επιτελους ...



ΥΓ. Σακ, ποτε θα μου προσφερεις επιτελους τη θεση για μια εκπομπη ;
Μπασκετ μπορει να μην ξερω, αλλα θα κανουμε καλα μουσικα γουστα... tongue.gif
sacarame
QUOTE(Magnus92 @ Oct 16 2013, 09:44 ) *



Επιτελους ...



ΥΓ. Σακ, ποτε θα μου προσφερεις επιτελους τη θεση για μια εκπομπη ;
Μπασκετ μπορει να μην ξερω, αλλα θα κανουμε καλα μουσικα γουστα... tongue.gif


Για κάνε κουμάντο....

Να πω ότι η εκπομπή θα έχει ως θέμα της, το βασικότερο γεγονός που θα απασχολεί το φόρουμ τις επόμενες μέρες....
frenchman7
QUOTE(sacarame @ Oct 16 2013, 14:04 ) *
Για κάνε κουμάντο....

Να πω ότι η εκπομπή θα έχει ως θέμα της, το βασικότερο γεγονός που θα απασχολεί το φόρουμ τις επόμενες μέρες....


Σκορδο-Λιάγκας VS Κωστό-Τζεννάκι? 39.gif
sacarame
QUOTE(frenchman7 @ Oct 16 2013, 14:23 ) *
Σκορδο-Λιάγκας VS Κωστό-Τζεννάκι? 39.gif



Ακριβώς αυτό, καθώς και αποκλειστικές πληροφορίες για το βραδινό του Μουτσινά..... smiley.gif
leonkalf
E, να πούμε και για το βραδυνό talk show που θα αρχίσει στον ΑΝΤ1 με την Ναταλία Γερμανού και συμπαρουσιαστή και DJ της εκπομπής τον αδερφό μου (και μέλος του basketforum) Μιχάλη! smiley.gif
frenchman7
QUOTE(leonkalf @ Oct 16 2013, 14:57 ) *
E, να πούμε και για το βραδυνό talk show που θα αρχίσει στον ΑΝΤ1 με την Ναταλία Γερμανού και συμπαρουσιαστή και DJ της εκπομπής τον αδερφό μου (και μέλος του basketforum) Μιχάλη! smiley.gif


Να πούμε αλλά να πεις κι εσύ στον αδελφό σου να μας κάνει κονέ με το Ναταλάκι πριν περάσουμε το target group της..
(πατήσαμε τα 30) tongue.gif
leonkalf
Κι ο αδερφός 30 έγινε πριν λίγες μέρες! smile.gif

Να περάσεις από το Yaya στο γκάζι που παίζει κάθε Παρασκευή μουσική να του το πεις αυτοπροσώπος!! wink.gif


Καλή επανεκίννηση στο bfradio!! 41.gif
HLR CENATION
QUOTE(sacarame @ Oct 16 2013, 14:31 ) *
Ακριβώς αυτό, καθώς και αποκλειστικές πληροφορίες για το βραδινό του Μουτσινά..... smiley.gif

Αμα ειναι για γκοσιπ Στελιο θελω να μιλησω και εγω.Τζαμπα δινω τα 97 λεπτα καθε πρωι για να παρω την newsbomb.

YG Βαλτε Μπουσδουκου το πρωι.Δεν υπαρχει καμια Τσαπανιδου μπροστα της!!
j-kidd13
QUOTE(HLR CENATION @ Oct 16 2013, 22:12 ) *
Αμα ειναι για γκοσιπ Στελιο θελω να μιλησω και εγω.Τζαμπα δινω τα 97 λεπτα καθε πρωι για να παρω την newsbomb.


Σοβαρα, δεν τα λυπασαι τα 97 λεπτα???


QUOTE
YG Βαλτε Μπουσδουκου το πρωι.Δεν υπαρχει καμια Τσαπανιδου μπροστα της!!


ΑΝΕΤΑ....Μιλαμε για τρε λο μωρο......
sacarame
QUOTE(HLR CENATION @ Oct 16 2013, 22:12 ) *
YG Βαλτε Μπουσδουκου το πρωι.Δεν υπαρχει καμια Τσαπανιδου μπροστα της!!



Λίγα με την Ποπάρα ε....
frenchman7
QUOTE(sacarame @ Oct 17 2013, 02:41 ) *
Λίγα με την Ποπάρα ε....


+1

Πρέπει να φάει πολλά ψωμιά για να φτάσει την Ποπάρα...
j-kidd13
QUOTE(sacarame @ Oct 17 2013, 02:41 ) *
Λίγα με την Ποπάρα ε....



QUOTE(frenchman7 @ Oct 17 2013, 12:20 ) *
+1

Πρέπει να φάει πολλά ψωμιά για να φτάσει την Ποπάρα...


Ειδωλο η Ποπαρα δεν το συζηταμε,μιλφονι,φαντασιωση κλπ...Αλλα η Αννουλα δεν παιζεται...Ειναι σε αλλη κατηγορια...
Ειναι τοπ-5 πικ πρωτου γυρου στο φαντασι,ενω την Ποπαρα την επιλεγεις late 1o-early 2o...
Zoys
QUOTE(j-kidd13 @ Oct 17 2013, 13:11 ) *
Ειδωλο η Ποπαρα δεν το συζηταμε,μιλφονι,φαντασιωση κλπ...Αλλα η Αννουλα δεν παιζεται...Ειναι σε αλλη κατηγορια...
Ειναι τοπ-5 πικ πρωτου γυρου στο φαντασι,ενω την Ποπαρα την επιλεγεις late 1o-early 2o...

Όχι ρε συ, η Πόπη έχει πιο ωραία πόδια. Δεν την αγγίζει ακόμα η καινούργια του ΣΚΑΪ.

Προτείνω να μπει και poll ανάμεσα στις δύο κυρίες. Πολύ σχετικό άλλωστε και με το topic. biggrin.gif
j-kidd13
QUOTE(Zoys @ Oct 17 2013, 16:36 ) *
Όχι ρε συ, η Πόπη έχει πιο ωραία πόδια. Δεν την αγγίζει ακόμα η καινούργια του ΣΚΑΪ.

Προτείνω να μπει και poll ανάμεσα στις δύο κυρίες. Πολύ σχετικό άλλωστε και με το topic. biggrin.gif

Tι λετε τωρα...Το προσωπο της Αννουλας ειναι απο αλλο πλανητικο συστημα..
sacarame
Να πούμε ότι η εκπομπή θα γίνει ΚΥΡΙΑΚΗ και θα έχει θέμα της το φάνταζυ του ΝΒΑ και τα επερχόμενα ντραφτ Κυριακής-Δευτέρας.

Οπότε περιμένω 14 και 15 από πριμέρα και ντι λιγκ παρόντες... Θα ανοίξουμε και γραμμές μέσω σκάιπ οπότε θα ακουστούν ποικίλες απόψεις...


Ωρα δεν λέω ακόμα, για σασπένς και επειδή δεν την έχω φιξάρει ακόμα.... smiley.gif
HLR CENATION
QUOTE(sacarame @ Oct 18 2013, 15:39 ) *
Να πούμε ότι η εκπομπή θα γίνει ΚΥΡΙΑΚΗ και θα έχει θέμα της το φάνταζυ του ΝΒΑ και τα επερχόμενα ντραφτ Κυριακής-Δευτέρας.

Οπότε περιμένω 14 και 15 από πριμέρα και ντι λιγκ παρόντες... Θα ανοίξουμε και γραμμές μέσω σκάιπ οπότε θα ακουστούν ποικίλες απόψεις...


Ωρα δεν λέω ακόμα, για σασπένς και επειδή δεν την έχω φιξάρει ακόμα.... smiley.gif

Ελπιζω μεσημερι,γιατι στις 4 εχει Βεροια-Αρης και στα καπακια Απολλων-Παναιτωλικος. wink.gif
sacarame
QUOTE(HLR CENATION @ Oct 18 2013, 16:05 ) *
Ελπιζω μεσημερι,γιατι στις 4 εχει Βεροια-Αρης και στα καπακια Απολλων-Παναιτωλικος. wink.gif


Χρήστο Κυριακή μεσημέρι δεν γίνεται. Μέχρι να φάω το αρνί το φουρνιστό, να χτυπήσω και ένα προφιτερόλ μετά, για να φύγει η σκορδίλα, να χωνέψω, θέλω το χρόνο μου... smiley.gif


Απόγεμα θα πάμε προς βραδάκι για να δέσουμε και με το ντραφτ το Κυριακάτικο.

Οπότε ή θα απαρνηθείς τον Παναιτωλικό ή θα μας ακούσεις κονσέρβα....
sacarame
Basketforum Radio λοιπόν κύριοι. Σήμερα λίγο πριν τις 8.30 θα βγει στον αέρα η πρώτη εκπομπή για τη σεζόν 2013-14...


Βασικό θέμα της φυσικά...




Be there!!! bball.gif
Magnus92
QUOTE(HLR CENATION @ Oct 18 2013, 16:05 ) *
Ελπιζω μεσημερι,γιατι στις 4 εχει Βεροια-Αρης και στα καπακια Απολλων-Παναιτωλικος. wink.gif


QUOTE(sacarame @ Oct 18 2013, 16:19 ) *
Οπότε ή θα απαρνηθείς τον Παναιτωλικό ή θα μας ακούσεις κονσέρβα....


Μποϊκοτάζ στον Παναιτωλικο ρε Χρηστο, μας φαγαν την ανοδο περσυ ... tongue.gif



Το λινκ θα ειναι το παλιο Σακ;

( Μιας που το εφερε η κουβεντα, δεν το δινεις κιολας ; rolleyes.gif )
sacarame
QUOTE(Magnus92 @ Oct 20 2013, 13:57 ) *
Το λινκ θα ειναι το παλιο Σακ;

( Μιας που το εφερε η κουβεντα, δεν το δινεις κιολας ; rolleyes.gif )



http://basketforum.listen2myradio.com/
T.W.Is.M.
Εχει κανεις υποψη του ποσα ΜΒ θα μου φαει το ακουσμα της εκπομπης? Να ξερω αν με παιρνει με το καρτοιντερνετ ή αν θα μεινω χωρις συνδεση στο ντραφτ... smiley.gif
yorgos
QUOTE(sacarame @ Oct 20 2013, 13:19 ) *
Βασικό θέμα της φυσικά...



Κάντε και μια εισαγωγή για μας τους νέουρες που θέλουμε να μυηθούμε, μην ξεκινήσετε κατευεθείαν με τα αλαμπουρνέζικα των μυημένων και σας χάσουμε...
T.W.Is.M.
QUOTE(yorgos @ Oct 20 2013, 17:31 ) *
Κάντε και μια εισαγωγή για μας τους νέουρες που θέλουμε να μυηθούμε, μην ξεκινήσετε κατευεθείαν με τα αλαμπουρνέζικα των μυημένων και σας χάσουμε...


Για αρχη παρε τη spystεια κλιμακα αξιολογησης παιχτων.
QUOTE
ειπαμε σε αυτο ΕΔΩ εχουμε μαθει .. ΑΥΤΟ θελουμε biggrin.gif biggrin.gif
χρησιμος παικτης - 25
καλος παικτης - 30
πολυ καλος παικτης - 35+
σταρ - 40
σουπερ σταρ - 42+
Λεμπρον Ντουραντ - 46+


smiley.gif
Magnus92




Aντεεεεεεεεεεεεε
sacarame
Σε 3 λεπτά είμαστε αέρα....


Πάμε
sacarame
Σε 15 περίπου λεπτάκια ξαναβγαίνουμε...
j-kidd13
QUOTE(sacarame @ Oct 21 2013, 00:09 ) *
Σε 15 περίπου λεπτάκια ξαναβγαίνουμε...


Ποσο θα τραβηξει??
sacarame
QUOTE(j-kidd13 @ Oct 21 2013, 00:12 ) *
Ποσο θα τραβηξει??



Βγαίνουμε ωρεεεεε....
leonkalf
Καλή αρχή παιδιά! Καλές εκπομπές να έχουμε! Καλή επιτυχία
sacarame
Και τώρα που πήραμε φόρα...


Φτάσαμε στα μισά της Regular Season της φετινής Ευρωλίγκα. Και φυσικά δεν μπορούμε να το αφήσουμε ασχολίαστο..

Ως εκ τούτου, ΕΚΠΟΜΠΗ για Ευρωλίγκα αύριο στις 20.00...
sacarame
Σε μισή ωρίτσα περίπου θα ξεκινήσουμε....
sacarame
Vamos..

http://basketforum.listen2myradio.com/
tsitum
Καλη εκπομπη!!

Προσωπικα δε μπορω να ακουσω. Στο λινκ στη μπαρα με το ποιος τραγουδαει γραφει jjMcKay-please register! αλλα δεν εχει καπου να κανεις register
sacarame
Η εκπομπή ολοκληρώθηκε... Για τον φίλο tsitum δεν ξέρω γιατί του έβγαλε register. Κάποιες φορές το κανάλι δεν παίζει στον μοτζίλα και εκεί δημιουργείται το πρόβλημα...


Η εκπομπή θα ανέβει αύριο στο κανάλι μας στο Youtube για όποιον δεν μπόρεσε να ακούσει...

Σπέσιαλ θενκς σε Νότη και Ζώη...
sacarame
Το BasketforumRadio χρωστάει μια εκπομπή στο κορυφαίο πρωτάθλημα μετά την Α1 (χο χο χο). Και νομίζω ότι με την επικαιρότητα να τρέχει τις τελευταίες ώρες, με τους τραυματισμούς των Rose, Gasol και Iguodala δεν υπάρχει καλύτερη στιγμή για να σχολιάσουμε το τι συμβαίνει στο μαγικό κόσμο του ΝΒΑ...

Εκπομπή αύριο λοιπόν...Λεπτομέρειες για ώρα όταν φιξαριστούν...
sacarame
Να πούμε ότι η εκπομπή θα βγεί στις 21.00

http://basketforum.listen2myradio.com/
sacarame
Έκτακτο ανακοινωθέν. Η εκπομπή μετατίθεται για τις 10.30 λόγω κακών καιρικών συνθηκών...


Απλή μετάθεση, όχι αναβολή...
sacarame
Σε 5 ξεκινάμε...



Πάμε μάγκες...

http://basketforum.listen2myradio.com/
Pierce
Ευχαριστούμε σε όσους μπήκαν στον κόπο να μας ακούσουν. Στους υπόλοιπους να σας καεί το dvd tongue.gif
sacarame
QUOTE(Pierce @ Nov 25 2013, 00:28 ) *
Ευχαριστούμε σε όσους μπήκαν στον κόπο να μας ακούσουν. Στους υπόλοιπους να σας καεί το dvd tongue.gif



Κι από μένα επίσης. Νομίζω ότι πετύχαμε το αρτιότερο αποτέλεσμα σε ότι έχει να κάνει με το το ακουστικό κομμάτι.Και οι δύο ακουστήκαμε πεντακάθαρα και χωρίς να περνάνε λεωφορεία δίπλα μας.... rolleyes.gif

Εν αναμονή του podcast αύριο μεσημεράκι...


(κάντε κανα σχόλιο ρε ξεπλένηδες...... 69.gif )
bballbill
Ο Άρης είναι ο pierce?
sacarame
QUOTE(bballbill @ Nov 25 2013, 13:56 ) *
Ο Άρης είναι ο pierce?


Yup
bballbill
Σας άκουσα για κανα 40' χθες. Καλοί είστε αλλά καταιγιστικοί. Πρέπει να δώσατε 2 terabyte πληροφορία σε μισή ώρα. Κατά τα άλλα ευχάριστα ακούγεστε και το κατέχετε το αντικείμενο.

Με καλή προέραιση το σχόλιο έτσι? Χωρίς παρεξήγηση.
Pierce
Αφού άντεξες και 40 λεπτά καλά είσαι tongue.gif Προφανώς δεν παρεξηγούμε , κάθε σχόλιο ευπρόσδεκτο και ευχαριστούμε για τα καλά λόγια smile.gif.
Έχω την εντύπωση ότι ίσως κουράσαμε, γιατί 2 ώρες ακατάπαυστης μπουρδολογίας είναι πολύ, αλλά είπαμε να αναφέρουμε 2 κουβέντες για κάθε ομάδα.
j-kidd13
QUOTE(Pierce @ Nov 25 2013, 16:32 ) *
Αφού άντεξες και 40 λεπτά καλά είσαι tongue.gif Προφανώς δεν παρεξηγούμε , κάθε σχόλιο ευπρόσδεκτο και ευχαριστούμε για τα καλά λόγια smile.gif.
Έχω την εντύπωση ότι ίσως κουράσαμε, γιατί 2 ώρες ακατάπαυστης μπουρδολογίας είναι πολύ, αλλά είπαμε να αναφέρουμε 2 κουβέντες για κάθε ομάδα.


Μια χαρα ηταν η εκπομπη...Και εγω αντεξα απο την αρχη ως το τελος... laugh.gif
Eιληκρινα δεν πιστευω οτι επαγγελματιες δημοσιογραφοι θα μπορουσαν να κανουν καλυτερη αναλυση...
(Και ας μην με εβγαλε ο Στελιος γιατι θα του εκλεβα τη δοξα..... wink.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif )
sacarame
Κάθε σχόλιο είναι σίγουρα ευπρόσδεκτο όπως είπε και ο Αρίστος..

Ίσως να ήταν βαρύ το 2ωρο κουβέντας, αλλά υπήρχε και έντονη επικαιρότητα από τη μια, αλλά και οι 30 ομάδες από την άλλη μεγαλώνουν το εύρος των σχολίων που μπορούσαν και "έπρεπε"να γίνουν. Υπήρχε η επιλογή να σπάσουμε την εκπομπή στα 2, ανατολή και δύση, αλλά νομίζω ότι ήταν καλύτερο να έβγαινε συνολικό σαν πακέτο..

Η άλλη επιλογή ήταν να το σπάσουμε με μερικά άσματα, αλλά τότε θα πήγαινε στις 2,5+ ωρες
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.