Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BasketforumRadio
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
sacarame
QUOTE(arianara_g3 @ Jun 4 2011, 17:31 ) *
Πόσο θα διαρκέσει η σημερινή εκπομπή;;;



Γύρω στις 2 ώρες αν μας αντέξετε... smiley.gif
Areianara_S3
QUOTE (sacarame @ Jun 4 2011, 17:41 ) *
Γύρω στις 2 ώρες αν μας αντέξετε... smiley.gif

οκ.. εγώ πρώτη φορά θα την ακούσω...
T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Jun 4 2011, 13:51 ) *
..

Ο σημερινός καλεσμένος είναι ένας αντιστάρ σταρ, για αυτό και είναι τόσο μεγάλος σταρ... smiley.gif
Συγκεκριμένα θα μπορούσαμε να πούμε ότι είναι ένας ΣτΑρ



Ο μονος που ειναι αντισταρ σταρ, γι αυτο και ειναι τοσο μεγαλος σταρ ειναι ο Διαμαντιδης. Ετσι δεν ειχε πει ο Χατζημεγιστος?
Ρε μηπως δεν ειναι απλα ΣτΑρ και ειναι ΣτΑρ...? rolleyes.gif
LFO
Μια παρακληση μονο...Επεδη εχει ανεβει ο υδραργυρος σημερα,αφηστε λιγο τον σπυστα να λεει κανενα ανεκδοτακι....

Anubis
Ξεκίνησε? Δεν μπορώ να συντονίσω το ράδιο για κάποιο λόγο
Zoys
Ούτε εγώ...
rchos
molis xekinise
sacarame
Πάμε κύριοιhttp://basketforum.listen2myradio.com/
baskethood
Εγω ακομη δεν εχω καταφερει να συνδεθω........

ΥΓ.solved
LFO
QUOTE(baskethood @ Jun 4 2011, 19:17 ) *
Εγω ακομη δεν εχω καταφερει να συνδεθω........


Δεχ χανεις και πολλα...δεν εχουν καλο καλεσμενο τελικα.... guns.gif
rchos
QUOTE(LFO @ Jun 4 2011, 19:21 ) *
Δεχ χανεις και πολλα...δεν εχουν καλο καλεσμενο τελικα.... guns.gif

εχετε αυτο που σας αξιζει...
pmam
QUOTE(rchos @ Jun 4 2011, 20:12 ) *
εχετε αυτο που σας αξιζει...

Χμμμ... Κάτι μου θυμίζει αυτό...
Areianara_S3
Επειδή τώρα συνδέθηκα... ποιός ήταν ο καλεσμένος;;
rchos
QUOTE(pmam @ Jun 4 2011, 20:32 ) *
Χμμμ... Κάτι μου θυμίζει αυτό...

χαχαχαχαχαχαχαχα
Xaroumenos loukoumas
QUOTE(arianara_g3 @ Jun 4 2011, 20:33 ) *
Επειδή τώρα συνδέθηκα... ποιός ήταν ο καλεσμένος;;

Τι εννοείς ήταν;
Areianara_S3
QUOTE (Xaroumenos loukoumas @ Jun 4 2011, 20:40 ) *
Τι εννοείς ήταν;


O guest star ποιος ήταν


QUOTE (sacarame @ Jun 3 2011, 19:29 ) *
GUEST STAR: Καλεσμένος έκπληξη!!!!!! w00t.gif w00t.gif

Xaroumenos loukoumas
Ακομα είναι πάντως, εξ' ου και η απάντησή μου tongue.gif
Ο rchos είναι!
Areianara_S3
ok πρώτη φόρα ακούω την εκπομπή και δεν αναγνωρίζω τις φωνες...
pmam
Στην επόμενη εκπομπή θα παίξει αυτό. Period.

Υ.Γ. credit to rankin!
sacarame
Επειδή σας βλέπω που δεν μπορείτε να κοιμηθείτε τα βράδια μην ξέροντας πότε είναι η επόμενη εκπομπή ( icon_drunk.gif ), η συντονιστική ομάδα του BasketforumRadio ανακοινώνει πως η επόμενη εκπομπή θα πραγματοποιηθεί μετά το πέρας των τελικών του ΝΒΑ και της ACB για δύο λόγους:

1) Για να γίνει συνολική αποτίμηση και σχολιασμός των τελικών της φετινής χρονιάς..

2) Για να ανοίξουμε και επίσημα από μέρους μας το μεταγραφικό καλοκαίρι... smiley.gif

Υπομονή λοιπόν μερικές μερούλες...

ΥΓ. το παραπάνω άσμα έχει ήδη μπει στο track list.. 69.gif

Με τιμή ο πρόεδρας,
Sacarame
sacarame
Λοιπόν κύριοι,καιρός να ξεσκουριάσουν τα μικρόφωνα...


Εκτός συγκλονιστικού απροόπτου λοιπόν,αύριο το βράδυ λέμε να κάνουμε μια εκπομπούλα..Θέμα της εκπομπής, μια πρώτη κουβέντα για τα ρόστερ των ομάδων του ΝΒΑ ,ποιοι παίκτες μένουν ελεύθεροι και κάποιες πρώτες εκτιμήσεις για το που πρέπει να ενισχυθούν ενόψει της νέας σεζόν...


Νεότερη ανακοίνωση για την ώρα (λογικά θα είναι βράδυ) αύριο με το καλό.... tongue.gif
duncan21
Bench τι λες,παμε για καμια μπυριτσα αυριο βραδυ? blech.gif
benchwarmer
QUOTE(duncan21 @ Jun 18 2011, 23:12 ) *
Bench τι λες,παμε για καμια μπυριτσα αυριο βραδυ? blech.gif


Ανετα...
sacarame
QUOTE
Νεότερη ανακοίνωση για την ώρα (λογικά θα είναι βράδυ) αύριο με το καλό.... tongue.gif



22.00 κύριοι...
sacarame
10 minutes ladies..... smiley.gif
Manu7
Με αφορμή την εκπομπή του sacarame σήμερα θα ήθελα να κάνω μια πρόταση προς τους μοντς,
αν είναι δυνατό, κάθε φορά που προγραμματίζεται μια εκπομπή να γράφεται στην αρχική του forum
ψηλά ώστε να το βλέπει πιο πολύς κόσμος μιας και στο τόπικ μπορεί να μην το προσέξει wink.gif.
rchos
QUOTE(Manu7 @ Jun 19 2011, 22:15 ) *
Με αφορμή την εκπομπή του sacarame σήμερα θα ήθελα να κάνω μια πρόταση προς τους μοντς,
αν είναι δυνατό, κάθε φορά που προγραμματίζεται μια εκπομπή να γράφεται στην αρχική του forum
ψηλά ώστε να το βλέπει πιο πολύς κόσμος μιας και στο τόπικ μπορεί να μην το προσέξει wink.gif.


μα τον σαμποταρουμε...
kseplenhs
εγω θέλω να ρωτήσω ποιός ήταν ο σκοπός του εν δυνάμει άντμιν όταν κάλεσε τον εν ενεργεία άντμιν στην εκπομπή του
1)Ηθελε να τον εκθέσει για να δει ο λαος τι αντμιν έχει ?
ή
2)Ηταν μια επίδειξη δύναμης του εν ενεργεία άντμιν για να δείξει πως κάθε προσπάθεια ανατροπής θα πνιγεί στο αίμα?

εγω είμαι με τον σακαράμε βασικά αλλά το παίζω καλός στον τσόσογλου για να ρίξω το σύστημα απο μέσα.Είμαι η ελπίδα και ο αφανής ήρωας της αλλαγής 56.gif
rchos
απο ατομα που ειναι φιλοι με τον γκοτζο δεν φοβαμαι τιποτα...
kseplenhs
οι γνωριμίες μου είναι το διαβατήριο για την καρατόμησή σου
rchos
QUOTE(kseplenhs @ Jun 21 2011, 20:08 ) *
οι γνωριμίες μου είναι το διαβατήριο για την καρατόμησή σου


αν με ριξει ο κωστας κοτζος χαλαλι.
θα συστρατευτω κι εγω μαζι του...

σημερα το θεμα του ηταν γιατι ολοι αναφερονται στο παρτυ που θα παιξει ο σισε μουσικη στη χαλκιδα αναφερετε απο ολους σαν το απχερετηστηριο παρτι του ενω απλα πληρωνεται για να παιξει μουσικη σε ενα μαγαζι.

μεγαλο ρεπορταζ...
kseplenhs
εμμέσως μας λές πως τον διαβάζεις ανελλιπώς?
rchos
QUOTE(kseplenhs @ Jun 21 2011, 20:15 ) *
εμμέσως μας λές πως τον διαβάζεις ανελλιπώς?


τον ακουω μετα μανιας.
για να ξερετε ολοι μαλιστα καθε μερα στο μισαωρο 18:00-18:30 βγαινει στον σπορτ φμ στην εκπομπη του γιαννη του καραλη και αναλυει τα της παναθηναικης οικογενειας και οχι μονο...

αν αγοραζα ποτε ντερμυ στο καπακι θα εκοβα το χερι μου απο τη ριζα...
baskethood
QUOTE (rchos @ Jun 21 2011, 20:17 ) *
τον ακουω μετα μανιας.
για να ξερετε ολοι μαλιστα καθε μερα στο μισαωρο 18:00-18:30 βγαινει στον σπορτ φμ στην εκπομπη του γιαννη του καραλη και αναλυει τα της παναθηναικης οικογενειας και οχι μονο...

αν αγοραζα ποτε ντερμυ στο καπακι θα εκοβα το χερι μου απο τη ριζα...

Σημερα εχει εκπομπη?
Θελω να παρω μια δοση Γκοντζου,επειγοντως rolleyes.gif
rchos
QUOTE(baskethood @ Jun 21 2011, 20:20 ) *
Σημερα εχει εκπομπη?
Θελω να παρω μια δοση Γκοντζου,επειγοντως rolleyes.gif


δεν κανει τα βραδυα πλεον.
το ξερω γιατι καθε μερα που βγαινει στον καραλη στελνουν μηνυματα ακροατες που ζητανε να ξανακανει εκπομπες.ετσι λεει ο καραλης δηλαδη.
baskethood
QUOTE (rchos @ Jun 21 2011, 20:22 ) *
δεν κανει τα βραδυα πλεον.
το ξερω γιατι καθε μερα που βγαινει στον καραλη στελνουν μηνυματα ακροατες που ζητανε να ξανακανει εκπομπες.ετσι λεει ο καραλης δηλαδη.

Τον εφαγαν τα κυκλωματα και αυτον sad.gif
Κριμα γιατι εδινε μια αιγλη στα βραδια της Τριτης biggrin.gif
rchos
QUOTE(baskethood @ Jun 21 2011, 20:28 ) *
Τον εφαγαν τα κυκλωματα και αυτον sad.gif
Κριμα γιατι εδινε μια αιγλη στα βραδια της Τριτης biggrin.gif


παραπανω πληροφοριες μπορει να μας δωσει ο ξεπλενης που ειναι και κολλητοι.
kseplenhs
να η λύση...

basketforumradio με κώστα γκόντζο

Αλλά σιγά μην περιμένουμε ιδέες απο έναν αντμιν που το μόνο που τον νοιάζει είναι να κρατήσει την καρέκλα του
rchos
QUOTE(kseplenhs @ Jun 21 2011, 20:37 ) *
να η λύση...

basketforumradio με κώστα γκόντζο

Αλλά σιγά μην περιμένουμε ιδέες απο έναν αντμιν που το μόνο που τον νοιάζει είναι να κρατήσει την καρέκλα του



σιγα μην κανει εκπομπη και ο νικολακοπουλος...

δεν σε ικανοποιει ο σακαρακας?
sacarame
QUOTE(kseplenhs @ Jun 21 2011, 20:02 ) *
εγω θέλω να ρωτήσω ποιός ήταν ο σκοπός του εν δυνάμει άντμιν όταν κάλεσε τον εν ενεργεία άντμιν στην εκπομπή του
1)Ηθελε να τον εκθέσει για να δει ο λαος τι αντμιν έχει ?
ή
2)Ηταν μια επίδειξη δύναμης του εν ενεργεία άντμιν για να δείξει πως κάθε προσπάθεια ανατροπής θα πνιγεί στο αίμα?

εγω είμαι με τον σακαράμε βασικά αλλά το παίζω καλός στον τσόσογλου για να ρίξω το σύστημα απο μέσα.Είμαι η ελπίδα και ο αφανής ήρωας της αλλαγής 56.gif



Σκοπός της δικιάς μας πλευράς ήταν να δείξουμε ότι σε μία φουλ μπασκετική περίοδο με τελικούς ανά τον κόσμο, δεν σκεφτόμαστε με παρωπίδες και με στενά μυαλά,αλλά αντίθετα προς το καλό του φόρουμ...Η εκπομπή είναι ένα νέο εγχείρημα και προσπαθούμε να το στηρίξουμε όσο γίνεται.. Έτσι έγινε και η προσκληση προς τον εν ενεργεία (για πόσο ακόμα tongue.gif ) αντμιν να τιμήσει την εκπομπή με την παρουσία του...Δέχτηκε την πρόταση και είχαμε φρονώ (χάτζη μόουντ ον ) μια πολύ καλή μπασκετική κουβέντα....Τους λόγους για τους οποίους ο ίδιος δέχτηκε δεν μπορώ να τους αναφέρω εγώ, αλλά μόνο ο ίδιος.Δείξαμε για ακόμη μια φορά πάντως πόσο δημοκρατικά και ανανεωτικά κινούμεθα..



Πάντως να πω ότι το ίδιο βράδυ είχαμε κοινή άποψη για την διεξαγωγή εκπομπής ντιμπέιτ...Απλά δεν έχουμε βρει τον άνθρωπο-μέλος που θα κάνει τον Χατζηνικολάου ( τις στημμένες ερωτήσεις δηλαδή) smiley.gif

QUOTE
να η λύση...

basketforumradio με κώστα γκόντζο

Αλλά σιγά μην περιμένουμε ιδέες απο έναν αντμιν που το μόνο που τον νοιάζει είναι να κρατήσει την καρέκλα του


Ήδη γίνονται πάντως προσπάθειες να μας τιμήσει ο Βαγγέλας Ιωάννου...
Zoys
QUOTE(sacarame @ Jun 21 2011, 20:45 ) *
Ήδη γίνονται πάντως προσπάθειες να μας τιμήσει ο Βαγγέλας Ιωάννου...

Αρχίσανε και οι απειλές... smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Jun 21 2011, 20:45 ) *
Πάντως να πω ότι το ίδιο βράδυ είχαμε κοινή άποψη για την διεξαγωγή εκπομπής ντιμπέιτ...Απλά δεν έχουμε βρει τον άνθρωπο-μέλος που θα κάνει τον Χατζηνικολάου ( τις στημμένες ερωτήσεις δηλαδή) smiley.gif



Ήδη γίνονται πάντως προσπάθειες να μας τιμήσει ο Βαγγέλας Ιωάννου...



Παρων!!! Εδω οι καλες στημενες ερωτησεις. Πειτε μου την απαντηση να σας βρω την ερωτηση. Στο τελος θα βαλω και μπονους κουιζ με δωρο ενα dvd με τις καλυτερες περιγραφες Χατζη... smiley.gif
sacarame
Κυριοι ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ εκπομπούλα την Κυριακή...Χρωστάμε την δυτική περιφέρεια, αλλά θα πούμε και σχόλια για όλα τα γεγονότα των τελευταίων ημερών.....
pmam
Η αφεντιά μου θα απουσιάζει.
I'm gonna get high! Very high. Not that high. But still pretty high.
sacarame
22.00 αυριο κύριοι... Να μου έχετε γυρίσει από τα μπάνια σας.. smiley.gif
aegeansheed
Ανακοίνωση: Η εκπομπή μεταβάλλεται για τις 23:00.

I'm maybe wrong, but i doubt it...

morrison
QUOTE(aegeansheed @ Jul 3 2011, 21:22 ) *
Ανακοίνωση: Η εκπομπή μεταβάλλεται για τις 23:00.

I'm maybe wrong, but i doubt it...

Αν δεν βγει ο ιδιος ο ραδιοφωνικος παραγωγος με ανακοινωση δεν σε πιστευουμε Κυριος... tongue.gif

Παντως αν εισαι εκει Sheed θα ακουσουμε και κανα κομματι της προκοπης γιατι με τον αλλον... tongue.gif
duncan21
QUOTE(aegeansheed @ Jul 3 2011, 21:22 ) *
Ανακοίνωση: Η εκπομπή μεταβάλλεται για τις 23:00.

I'm maybe wrong, but i doubt it...

Aρπαξε στον ηλιο η κοπελια και βαζει τις αλοιφες της? cool.gif
sacarame
Μάγκες σε ενα τεταρτάκι βγαίνουμε... smiley.gif



Υ.Γ. Αντε πάμε..
sacarame
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.