Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' ΕΣΚΑΝΑ 2008-09
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Freeplayer
Και περασανε αυτοι καλα και εμεις καλυτερα...λενε στις ταινιες!!!
chili
εαν δεν βγει η χοντρη να τραγουδησει....
δεν εχει τελειωσει τιποτα ακομη smiley.gif
υπομονη μια αγωνιστικη bball.gif
CASBAH
QUOTE(Freeplayer @ Apr 7 2009, 01:42 ) *
Φιλε μου μαρκο πλεον ειστε και με μαθηματικους ορισμους και σε αγωνιστικα πλαισια κατω απο τον λεωντα.
Λυσαξες να μας λες ποσο μεγαλη ομαδα εχεις...τι καταλαβες?Δευτερη σειρα ηττα εχεις,εχεις χασει απο τον πρωτο τον τριτο και τον τεταρτο και σε καποιες διαφορες εισαι και πισω.
Καλα που δεν εχουμε κανα δυο ματσακια ακομα να λες γιατι θα την εχανες την ανοδο ετσι οπως πας απο αποτυχια σε αποτυχια.


Νο.6 απο τον ερμη πειραια τα παμε και χθες.Αδικησαι εκει περα,αλλα αδικητε και ολοι μαζι την ομαδα σας.Πολυ αναρχο μπασκετ ρε φιλε.Ο φοινικας σας επαιξε πολυ εξυπνα,και σας τσιτωσε τα νευρα,πηραν οι συνηθεις υποπτοι τις τεχνικες τους και τελειωσε το ματσακι.Κριμα που δεν μπορουσα να μπω και εγω οπως σου πα να βοηθησω.Ο προπονητης τους δειχνει πολυ υπεροπτης ανθρωπος και εν τελη ισως συμπαθησω και τον ερμη αργυρουπολης σε συγκριση με αυτους.
Τελειωνωντας ανακαλεσαι σε παρακαλω για τον φιλο μου τον σωτηρακη γιατι του χρονου θα επιστρεψει ισχυροτερος ως προς τον λογο του,και λογικα στην ιδια κατηγορια που θα παιζεις κι εσυ,αρα θα τον υποστεις και του χρονου.


Καλη δυναμη να χουμε

φιλαρακο μου επειδη η αληθεια καμια φορα ειναι πικρη δυστυχως ο μαρκος δεν μπωρει να απαντισει αλλα σε οτι ειχε πει επεσε μεσα!! οτι ο ιασωνας θα κανει τρεις ηττες και με τους συγκεκριμενους αντιπαλλους. τα υπολοιπα ειναι περιττα.τελευτεα αγωνιστικη θα δουμε αν ο φοινικας [ εγω το πιστευω οτι θα το παρει το παιχνιδακι γιατι ειναι πολυ καλιτερος απο τον λεωντα ]θα κανει αυτο που πρεπει να κανει. οσο αφορα τον αγωνα του ιασωνα με την αργυρουπολη κριθηκε με καλαθο καθαρα εκτος χρονου. [ τουλαχιστον δυο δευτερα μετα το τελος του παιχνιδιου] αλλα δεν πειραζει ετσι ειναι το μπασκετ. δεν θα μπουμε στο τριπακι του μοσχατου που για ολα φταιει η διαιτησια και η εσκανα. προσωπικα θελω να δοσω συγχαρητιρια στα παιδια του ερμη αργυρουπολης για τον καθαρο αγωνα που εκαναν και στον προπονητη τους για την ειλικρινεια τους για την τελευται φαση του παιχνιδιου. αυτοι οι ανθρωποι πρεπει να ειναι στο χωρο του μπασκετ και τους ευχομε καλη συνεχεια. ποτε δεν ξερεις!!!
minimoke
ρε παιδια οσοι ειδαν το παιχνιδι ερμης - ιασονας ειδαν ενα ωραιο αγωνα!!! καθαρο χωρις να προκαλεσει ο ενας τον αλλον, χωρις γκρινιες, γενικα παιξαμε μπασκετ!!! που δυστηχως δεν ποληπαιζεται στην κατηγορια μας!!! εχω να πω συγχαρητήρια στον ιασονα διοτι παλεψε μεχρι το τελος οπου και φυσικα αδικηθήκε διοτι οντος το καλαθι δεν μετρουσε!!! ετσι ειναι το μπασκετ και γιαυτο το γουσταρουμε!!! ολοι καποια στιγμη ειμαστε τυχεροι και καποια αλλη ατυχοι !!! και λεω για τυχη διοτι δεν φταινε οι διαιτητες αλλα η γραμματεια που αργησε να χτυπησει την κορνα!!!
αυτα για να προλαβω μερικους εξυπνους που θα πουν οτι το παιχνιδι ηταν ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΠΛΑΣΜΕΝΟ!!!
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ και καλη ανοδο στον ιασονα,στον λεον και στον φοινικα!! (εκτος μια πολης μικρης πιθανοτητας)
Freeplayer
QUOTE(CASBAH @ Apr 8 2009, 10:28 ) *
φιλαρακο μου επειδη η αληθεια καμια φορα ειναι πικρη δυστυχως ο μαρκος δεν μπωρει να απαντισει αλλα σε οτι ειχε πει επεσε μεσα!! οτι ο ιασωνας θα κανει τρεις ηττες και με τους συγκεκριμενους αντιπαλλους. τα υπολοιπα ειναι περιττα.τελευτεα αγωνιστικη θα δουμε αν ο φοινικας [ εγω το πιστευω οτι θα το παρει το παιχνιδακι γιατι ειναι πολυ καλιτερος απο τον λεωντα ]θα κανει αυτο που πρεπει να κανει. οσο αφορα τον αγωνα του ιασωνα με την αργυρουπολη κριθηκε με καλαθο καθαρα εκτος χρονου. [ τουλαχιστον δυο δευτερα μετα το τελος του παιχνιδιου] αλλα δεν πειραζει ετσι ειναι το μπασκετ. δεν θα μπουμε στο τριπακι του μοσχατου που για ολα φταιει η διαιτησια και η εσκανα. προσωπικα θελω να δοσω συγχαρητιρια στα παιδια του ερμη αργυρουπολης για τον καθαρο αγωνα που εκαναν και στον προπονητη τους για την ειλικρινεια τους για την τελευται φαση του παιχνιδιου. αυτοι οι ανθρωποι πρεπει να ειναι στο χωρο του μπασκετ και τους ευχομε καλη συνεχεια. ποτε δεν ξερεις!!!



Ο μαρκος απαντησε φιλε μου....Αλλα ακομα και ετσι,οτι κι αν προβλεψε,αγωνιστικα ειναι δευτερος και κουρασμενος.Κι αν ο ερμης πειραια χτυπησει το ματσακι,να σαι σιγουρος οτι μεσα στο φοινικα θα ανοιχτει και μπουκαλακι.

Οσο για τον μινιμοκε.....με τις υγειες σου!
CASBAH
QUOTE(Freeplayer @ Apr 8 2009, 13:40 ) *
Ο μαρκος απαντησε φιλε μου....Αλλα ακομα και ετσι,οτι κι αν προβλεψε,αγωνιστικα ειναι δευτερος και κουρασμενος.Κι αν ο ερμης πειραια χτυπησει το ματσακι,να σαι σιγουρος οτι μεσα στο φοινικα θα ανοιχτει και μπουκαλακι.

Οσο για τον μινιμοκε.....με τις υγειες σου!

καλο ειναι να μην κρυβεσε πισω απο την ανωνυμια σου . για να σε παραδεχτουμε κιολας ωστε μετα απο αγωνα αν εισαι καλιτερος να ερθουμε και να σου δωσουμε το χερι μας. οσο αφορα το μπουκαλι αν θελεις εντελως φιλικα και ετσι για τον χαβαλε μας [ για αυτο παιζουμε μπασκετ] παμε ενα μπουκαλακι στοιχημα για το τελευτεο παιχνιδι στα καμινια με τον φοινικα καλο απογευμα σε ολους
Freeplayer
Ολο και πιο κοντα ο λεων
Μολις σημερα 30 ποντους με τον ατρομητο και παμε για τα δυο τελευταια...
poldo
[quote n

QUOTE(Freeplayer @ Apr 11 2009, 21:32 ) *
Ολο και πιο κοντα ο λεων
Μολις σημερα 30 ποντους με τον ατρομητο και παμε για τα δυο τελευταια...

Μπραβο στον λεωντα για την μεγαλη νικη επι του ατρομητου. Αλλα εχω μια απορια ολο και ποιο κοντα σε τι? ελπιζω να μην εννοει το πρωταθλημα γιατι θα περασει σε γραφικοτιτα τον φιλο του τον σωτηρακη. ο πρωταθλητης θα βγει αυριο στον αγωνα ιασωνας - ερμη πειραια. ελατε να χαρουμε το παιχνιδακι και να πανηγιρισουμε το πρωταθλημα. καλη συνεχεια.
Freeplayer
Για να σας δω....
Εντος γηπεδου ειμαστε πρωταθλητες φιλε μου μαρκο.Στα χαρτια εχουμε ενα αοριστο μειον 2.τελος παντων μπορεις να σε θεωρεις πρωταθλητη εχοντας και μια ηττα παρα πανω.
Δεν υπαρχει κανενας αντμινιστρειτορ να κοψει αυτον τον μαρκο που μπηκε με αλλο νικ?τι γινεται εδω περα.τα παιδια και τα αποπαιδια εχουμε γινει
poldo
QUOTE(Freeplayer @ Apr 12 2009, 15:22 ) *
Για να σας δω....
Εντος γηπεδου ειμαστε πρωταθλητες φιλε μου μαρκο.Στα χαρτια εχουμε ενα αοριστο μειον 2.τελος παντων μπορεις να σε θεωρεις πρωταθλητη εχοντας και μια ηττα παρα πανω.
Δεν υπαρχει κανενας αντμινιστρειτορ να κοψει αυτον τον μαρκο που μπηκε με αλλο νικ?τι γινεται εδω περα.τα παιδια και τα αποπαιδια εχουμε γινει

δυστυχως φιλε μου βλεπεις παντου μαγισσες!! ο μαρκοε ειναι συμπαικτης μου αλλα η τιμωρια του δεν του επιτρεπει να σε βαλει στην θεση σου!! για να βγεις πρωταθλητης μπωρεις να πας στα ευρωπαικα δικαστηρια να κανεις ενσταση για τους μειον δυο που εχεις. << στα cas >> και να ξερεις και κατι αλλο την τελευτεα αγωνιστικη θα πας στα καμινια να παιξεις θα γελασει και ο καθε πικραμενος εκει. και να ξερεις και κατι τελευετο αν ο ιασωνας ειχε βαθμολογικο ενδιαφερον πιθανον να μην εκανε και δευτερη ηττα << ετσι για να μαθαινεις >>
Freeplayer
QUOTE(poldo @ Apr 12 2009, 15:14 ) *
δυστυχως φιλε μου βλεπεις παντου μαγισσες!! ο μαρκοε ειναι συμπαικτης μου αλλα η τιμωρια του δεν του επιτρεπει να σε βαλει στην θεση σου!! για να βγεις πρωταθλητης μπωρεις να πας στα ευρωπαικα δικαστηρια να κανεις ενσταση για τους μειον δυο που εχεις. << στα cas >> και να ξερεις και κατι αλλο την τελευτεα αγωνιστικη θα πας στα καμινια να παιξεις θα γελασει και ο καθε πικραμενος εκει. και να ξερεις και κατι τελευετο αν ο ιασωνας ειχε βαθμολογικο ενδιαφερον πιθανον να μην εκανε και δευτερη ηττα << ετσι για να μαθαινεις >>


Τωρα δηλαδη εμα8α πολλα!
Κι εγω αν ηξερα οτι ο αλλος ειναι καλυτερος απο μενα,θα προσπαθουσα να κλεψε ετσι τις εντυπωσεις.
Απλα σε προειδοποιω,πως αν τυχων και εμεις παμε αηττητοι κι εσεις κανετε εστω μια ηττα,θα φας τοσο κραξιμο που θα κρηφτεις στα βραχια.Ποσο καλυτερα να σε υποδεχτουμε του χρονου κι εμεις στη γαμα.
Και για να ξερεις κατι ακομα μικρε μου μαρκο με το μολις ενα ποστ,αλλα δεν εισαι ο μαρκος,αλλα εξισου ανορθογραφος και αντιδραστικος,στο τελευταιο παιχνιδι στα καμινια εμεις ειμαστε οι αδιαφοροι και κρινουμε απο το πρωταθλημα μεχρι την ανοδο των αντιπαλων μας.Που να σου λεω τωρα για καθαρα παιχνιδια.....Τι ξερεις εσυ?
Τεσπα.Θα σε δω αυριο καλε μου ΔΕΥΤΕΡΕ.
poldo
QUOTE(Freeplayer @ Apr 13 2009, 02:09 ) *
Τωρα δηλαδη εμα8α πολλα!
Κι εγω αν ηξερα οτι ο αλλος ειναι καλυτερος απο μενα,θα προσπαθουσα να κλεψε ετσι τις εντυπωσεις.
Απλα σε προειδοποιω,πως αν τυχων και εμεις παμε αηττητοι κι εσεις κανετε εστω μια ηττα,θα φας τοσο κραξιμο που θα κρηφτεις στα βραχια.Ποσο καλυτερα να σε υποδεχτουμε του χρονου κι εμεις στη γαμα.
Και για να ξερεις κατι ακομα μικρε μου μαρκο με το μολις ενα ποστ,αλλα δεν εισαι ο μαρκος,αλλα εξισου ανορθογραφος και αντιδραστικος,στο τελευταιο παιχνιδι στα καμινια εμεις ειμαστε οι αδιαφοροι και κρινουμε απο το πρωταθλημα μεχρι την ανοδο των αντιπαλων μας.Που να σου λεω τωρα για καθαρα παιχνιδια.....Τι ξερεις εσυ?
Τεσπα.Θα σε δω αυριο καλε μου ΔΕΥΤΕΡΕ.

Εξακολουθεις να εισαι μικρος και αμυαλλος. μην μας απειλεις για οταν θα ερθουμε στο μοσχατο γιατι και πριν ενα μηνα ηρθαμε και κανατε κοκοκο και χειραψιες εισασταν. ο μαρκος θα σε περιμενει και οταν τελειοσει η τιμωρια του θα σου απαντισει με τον καυστικο του αλλα τιμιο χαρακτηρα του. και επειδη δεν γνωριζεις και κρυβεσε πισω απο την ανωνυμια << αν εισαι τοσο καθαρος πες μας ποιο εισαι>> σου βαζω ενα στοιχηματακι οτι θα τερματισεις τριτος.Τριτος και καταιδρωμενος κυριε καθηγητα.
leonkalf
Εδώ πέρα το έχετε παρακάνει...
Νομίζω ότι δεν παίρνετε από λόγια πλέον..

Ο χώρος αυτός υπάρχει για κουβέντα περί μπάσκετ. Όλα τα άλλα που γράφετε, αν θέλετε συζητήστε τε με πμ ή βρεθείτε να τα πείτε κάπου. Δεν ενδιαφέρουν κανέναν οι προσωπικές σας κόντρες ούτε οι κακίες που βγάζετε!!

Τελευταία προειδοποίηση!!!
Όποιος το συνεχίσει, θα έχει την ανάλογη ποινή..

Σεβαστείτε τον εαυτό σας, τον "συνομιλητή" σας και όσους διαβάζουν!!
Freeplayer
Αδιαφορω και για σενα και για ολους οσους προσπαθησαν να πικαρουν την ομαδα μου που χθες εκανε τη δικη της φιεστα στο κλειστο του μοσχατου.Κριμα που οι ανωτεροι εντος γηπεδου παιχτες του ερμη πειραια,(απο εσας),δεν μας κερασαν και το πρωταθλημα,που εντος των γραμμων ηδη εχουμε παρει,αλλα δεν πειραζει ουτε αυτο.Ακομα και με ηττα της ομαδας μου την αλλη αγωνιστικη,κι εγω,κι εσυ,και ολοι στη μπασκετικη πιατσα,θα ξερουν πως μια ομαδα με μειον δυο βαθμους ανεβηκε κατηγορια,και δεν βγηκε πρωτη επειτα απο δυο υποπτες ηττες



Εγω δεν απειλησα κανενα για οταν ερθετε στο μοσχατο για φασαριες.Εγω απλα μπασκετικα μιλησα.Ουτε χειρονομιες ουτε χαζα.Θα σας κερασουμε παλι καμια δεκαρα στο κεφαλι και θα φυγετε ταπεινωμενοι και ψυχρεμοι.

Οπως και να χει,γιορτινες μερες εχουμε ας μην σε στεναχωρω αλλο.
Αλλο ενα ματσακι εχουμε και προετοιμαζομαστε για του χρονου.Καλη τυχη ειτε στο Φοινικα,ειτε στην Αργυρουπολη σε περιπτωση ανοδου.


Μπραβο σ'ολα τα παιδια που βοηθησαν ολο τον χρονο και πηραμε την ανοδο και θα πουλαμε του χρονου μουρη και στη γαμα εσκανα.


Πολλα μπραβο στον ΠΡΟΕΔΡΑΡΑ μας που αντι να ξεκουραζεται ο ανθρωπος,ακομα και στις βραδινες μας προπονησεις καθοταν εκει μαζι μας και εκανε απο το νοσοκομο μεχρι τον εφορο,καθως επισης στην Γραμματειαρα μας την Μαρινα,μαζι με τον δημητρη που δεν χασανε παιχνιδι φετος και ανταμειφθηκαν με τοσες χαρες.
Για τον προπονητη δεν θα πω τιποτα γιατι συγκαταλεγεται και αυτος στα παιδια που ειπα πριν.
Πολλα ευχαριστω σε ολους





ΛΕΩΝ ΓΕΡΑ ΣΤΗ Γ' ΕΣΚΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
klapsiaris
Den pikarei kanenas thn omada sou, esi katantas asteios prospathontas na peiseis olo ton kosmo oti eisai protos kai na mioseis to protathlima pou katektise o iasonas.
Xonepse to. tha plasaristeis i deuteros i tritos. protathlitis einai allos.
O iasonas irthe perastikos sthn katigoria pou exeis liosei kati xronia , pire to protathlimataki k feugei. etsi apla kai omorfa.
Oso gia thn karamela peri -2 vathmwn, kako tou kefaliou sou. kai makari na min ipirxan kai autoi oi -2 vathmoi oste na vlepame me allo kinitro ta teleutea pexnidia , gia na to eksasfalizame akoma pio noris to protathlimataki.
Parola auta eisai kalesmenos thn kiriaki tou thoma sthn fiesta titlou na xirokrotiseis tous fetinous protathlites ths katigorias sou.

To kako einai oti me to komplex sou xalas oli thn eikona ths omadas sou.. thelw na pisteuw oti den kouvalane oloi thn diki sou nootropia. Paradexou thn omada pou itan proti sthn vathmologia sxedon se oli thn diarkeia tou protathlimatos , pou apo thn stigmi pou pire to kefali ston pinaka den to exase pote, kai pou evlepes me ta kialia sthn megaliteri diarkeia tou protathlimatos.

Episis , na dwsw sigxaritiria sto mosxato pou akoma kai me tous -2 vathmous anevike katigoria, pragmatika to aksize.
Opws episis kai ston foinika pou ekane enan ekpliktiko 2o giro kai me thn niki tou sthn epomeni agonistiki tha anevei kai autos.
champion7
Kyrioi den yparxei logos na syzhtame tipota apolytws!!!I Iaswnara einai aksia prwtathlitria tis d!!!oti kai na lete den mporeite na to allaksete..


QUOTE (klapsiaris @ Apr 14 2009, 05:06 ) *
Den pikarei kanenas thn omada sou, esi katantas asteios prospathontas na peiseis olo ton kosmo oti eisai protos kai na mioseis to protathlima pou katektise o iasonas.
Xonepse to. tha plasaristeis i deuteros i tritos. protathlitis einai allos.
O iasonas irthe perastikos sthn katigoria pou exeis liosei kati xronia , pire to protathlimataki k feugei. etsi apla kai omorfa.
Oso gia thn karamela peri -2 vathmwn, kako tou kefaliou sou. kai makari na min ipirxan kai autoi oi -2 vathmoi oste na vlepame me allo kinitro ta teleutea pexnidia , gia na to eksasfalizame akoma pio noris to protathlimataki.
Parola auta eisai kalesmenos thn kiriaki tou thoma sthn fiesta titlou na xirokrotiseis tous fetinous protathlites ths katigorias sou.

To kako einai oti me to komplex sou xalas oli thn eikona ths omadas sou.. thelw na pisteuw oti den kouvalane oloi thn diki sou nootropia. Paradexou thn omada pou itan proti sthn vathmologia sxedon se oli thn diarkeia tou protathlimatos , pou apo thn stigmi pou pire to kefali ston pinaka den to exase pote, kai pou evlepes me ta kialia sthn megaliteri diarkeia tou protathlimatos.

Episis , na dwsw sigxaritiria sto mosxato pou akoma kai me tous -2 vathmous anevike katigoria, pragmatika to aksize.
Opws episis kai ston foinika pou ekane enan ekpliktiko 2o giro kai me thn niki tou sthn epomeni agonistiki tha anevei kai autos.
ruby
δεν χρειαζεται να πουμε κατι ουτε να απαντησουμε στα διαφορα ακυρα που γραφονται για μια ακομη φορα... το θεμα ειναι ενα. ο ιασονας ειναι αξιος πρωταθλητης της Δ' κ οσοι προσπαθουν να πεισουν για το αντιθετο, ειναι απλα κουραστικοι κ τραγικοι...
Freeplayer
QUOTE(ruby @ Apr 14 2009, 12:18 ) *
δεν χρειαζεται να πουμε κατι ουτε να απαντησουμε στα διαφορα ακυρα που γραφονται για μια ακομη φορα... το θεμα ειναι ενα. ο ιασονας ειναι αξιος πρωταθλητης της Δ' κ οσοι προσπαθουν να πεισουν για το αντιθετο, ειναι απλα κουραστικοι κ τραγικοι...


Εχεις λοιπον χαιρετισμους απο αυτον τον τραγικο,που στο μεταξυ μας σου βαλε καπου δεκαπεντε και ανηκει στην ομαδα που σου ριξε στο κεφαλι δεκα πονντους διαφορα και στο φετινο πρωταθλημα εχει δυο ηττες ενω εσυ τρεις και εισαι πρωταθλητης.

Μπορεις να συνεισεις να τρεφεις αυταπατες περαστικε στη δ'εσκανα.Αν και με την ομαδα που εχεις σε βλεπω να ξαναπαιρνας καμια βολτα

ΛΕΩΝ ΓΕΡΑ ΣΤΗ Γ' ΕΣΚΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
leonkalf
QUOTE (Freeplayer @ Apr 14 2009, 12:29 ) *
Εχεις λοιπον χαιρετισμους απο αυτον τον τραγικο,που στο μεταξυ μας σου βαλε καπου δεκαπεντε και ανηκει στην ομαδα που σου ριξε στο κεφαλι δεκα πονντους διαφορα και στο φετινο πρωταθλημα εχει δυο ηττες ενω εσυ τρεις και εισαι πρωταθλητης.

Μπορεις να συνεισεις να τρεφεις αυταπατες περαστικε στη δ'εσκανα.Αν και με την ομαδα που εχεις σε βλεπω να ξαναπαιρνας καμια βολτα


Παραθέτω τους κανονισμούς 3 & 4 του forum

Κανονισμός 3:
  • Το ύφος του κάθε μηνύματος οφείλει να γράφεται σε κόσμια πλαίσια χωρίς προσβολές, ειρωνείες και προκλήσεις προς τα μέλη του φόρουμ και δημόσια πρόσωπα, και γενικώς με τρόπο που δεν πρόκειται να πυροδοτήσει διαμάχες.
    Το ίδιο ισχύει και για τις υπογραφές των μελών.
Ποινή:
  • Πρόσθεση 1 φάουλ.
  • Πιθανή -κατά την κρίση των συντονιστών- διαγραφή ή επεξεργασία των επίμαχων δημοσιεύσεων.
  • Πιθανός προσωρινός αποκλεισμός του μέλους από το φόρουμ, με διατήρηση της δυνατότητας ανάγνωσης των μηνυμάτων, και χρήσης των υπόλοιπων λειτουργιών του φόρουμ (προσωπικά μηνύματα, παιχνίδια fantasy league, overplaybet...).
==============================================

Κανονισμός 4:
  • Μηνύματα και συμπεριφορές οι οποίες απαξιώνουν το επίπεδο του συνόλου των χρηστών της κοινότητας basketforum.gr (spam/chat posts ή/και συνεχείς αναφορές των ίδιων πραγμάτων, λιτές περιττές αναφορές (πχ +1), "ανάλαφρα" πειράγματα που υποθάλπτουν οπαδική κόντρα, αλλά και δημοσιεύσεις γενικότερα που δεν εμπίπτουν επακριβώς σε παραπάνω κατηγορία, αλλά ανατροφοδοτούν τις συγκεκριμένου είδους δημοσιεύσεις) αποδοκιμάζονται και σε επαναλαμβανόμενες περιπτώσεις, τιμωρούνται.
Ποινή:
  • Διαγραφή-επεξεργασία των επίμαχων δημοσιεύσεων.
  • Σε περιπτώσεις επανάληψης του φαινομένου ή/και μη συμμόρφωσης σε υποδείξεις των συντονιστών, πρόσθεση 1 φάουλ.
==============================================


Οπότε, μετά και την προειδοποίηση που έκανα, Freeplayer έχεις 1 φάουλ και 2 μέρες "ξεκούραση" να κάτσεις να σκεφτείς τι κάνεις λάθος και πως πρέπει να κάνεις διάλογο.
Το αφήνω το post όπως έχει τώρα ώστε να φαίνεται ο λόγος, στο επόμενο όμως (όποιος το κάνει) θα σβήνεται και θα χρεώνεται και με ποινή.
poldo
QUOTE(Freeplayer @ Apr 14 2009, 13:29 ) *
Εχεις λοιπον χαιρετισμους απο αυτον τον τραγικο,που στο μεταξυ μας σου βαλε καπου δεκαπεντε και ανηκει στην ομαδα που σου ριξε στο κεφαλι δεκα πονντους διαφορα και στο φετινο πρωταθλημα εχει δυο ηττες ενω εσυ τρεις και εισαι πρωταθλητης.

Μπορεις να συνεισεις να τρεφεις αυταπατες περαστικε στη δ'εσκανα.Αν και με την ομαδα που εχεις σε βλεπω να ξαναπαιρνας καμια βολτα

ΛΕΩΝ ΓΕΡΑ ΣΤΗ Γ' ΕΣΚΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

πολλα μπραβο στην ομαδα μου τον ιασωνα για το πρωταθλημα που κατεκτισε με σχετικη ανεση. ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΣΙΓΟΥΡΟΙ πρωταθλητες 4 αγωνιστικες πριν τελειωσουν οι αγωνες με αυτη την ανεση που ειχαμε ευτυχως ειχαμε την δυνατοτητα να παιξουνε πολλα παιδια τα οποια δεν ειχαν την ευκαιρια να παιξουν ολη τη σεζον ( θελω να εισαι σιγουρος οτι κατω απο αλλες συνθηκες ισως να μην χαναμε καποια παιχνιδια ). πολλα μπραβο στην ομαδα του μοσχατου για την ανοδο του ( ελπιζω και ειμαι σιγουρος οτι ευτυχως δεν σκεφτονται σαν εσενα ) και οπως επισης σε ολες τις ομαδες τις κατηγοριας για τον αγωνα που εκαναν. επισης ευχαριστω και τα παιδια του ερμη πειραια ( ευτυχως τα περισοτερα) για το επιπεδο τους και για τα ευχαριστηρια που μας εδωσαν μετα τον αγωνα για την δικαιη ανοδο μας. ( ολοι το λενε εκτος απο εσενα αυτο πρεπει να σε προβληματισει λιγο). επισης πολλα μπραβο στον εκπληκτικο μας κοσμο ο οποιος ηταν με διαφορα ο καλιτερος σε ολη την κατηγορια( για να μην παρεξηγηθω εννοω το σχεδον γεματο καθε φορα στο γηπεδο μας). καλο πασχα σε ολους σας με υγεια και θα τα ξαναπουμε την τελευταια αγωνιστικη παλι να εισαστε καλα
chili
μετα τα χθεσινα αποτελεσματα ο Ιασωνας κλειδωσε το Πρωταθλημα στην Δ εσκανα.

ο Λεων εξασφαλισε την ανοδο του και εγινε ρυθμιστης για την τριτη ομαδα που θα τους ακολουθησει στη Γ κατηγορια.

με νικη του Λεων επι του Φοινικα την τελευταια αγωνιστικη ανεβαινει τριτος ο Ερμης Αργυρουπολης,ενω με ηττα του Λεων απο το Φοινικα ανεβαινει ο Φοινικας δευτερος και ο Λεων ως τριτος.

οι δυο ομαδες δειχνουν να βρισκονται σε πολυ καλη κατασταση και αναμενεται σπουδαιο παιχνιδι στα καμινια με παρα πολυ κοσμο smiley.gif
ισως ειναι απο τις λιγες φορες που αξιζουν 4 ομαδες της Δ εσκανα να ανεβουν κατηγορια rolleyes.gif

καλο Πασχα,καλη Ανασταση σε ολους και μην φατε πολυ γιατι το Πρωταθλημα δεν τελειωσε και η χοντρη δεν τραγουδησε smiley.gif
Freeplayer
Εχω μια καλη προταση για οσους ενδιαφερονται...
Μετα και τις τελευταιες προπονησεις της ομαδας μου,εχω την εντυπωση οτι τελικα θα ανεβει η αργυρουπολη ως τριτη ομαδα απο την κατηγορια μας....
chili
QUOTE(Freeplayer @ Apr 22 2009, 16:52 ) *
Εχω μια καλη προταση για οσους ενδιαφερονται...
Μετα και τις τελευταιες προπονησεις της ομαδας μου,εχω την εντυπωση οτι τελικα θα ανεβει η αργυρουπολη ως τριτη ομαδα απο την κατηγορια μας....

και μετα ξυπνησες smiley.gif
nst!
Με χαρα βλεπω οτι μηνυματα απο δηθεν ¨φοινικες¨ δεν υπαρχουν πια............
Freeplayer
Και την απαντηση μου σβησανε...
Εχει πεσει πολυ γλυψιμο στους παιχτες του λεοντα που ολοι τοσο καιρο εβριζαν,γι'αυτο το ματσακι,αλλα δε βλεπω να ξερουν οτι εμεις θα κανουμε αυτο που μας αρεσει και θα παιξουμε αναλογα με τις δυναμεις και την αξια μας..
poldo
QUOTE(nst! @ Apr 26 2009, 00:50 ) *
Με χαρα βλεπω οτι μηνυματα απο δηθεν ¨φοινικες¨ δεν υπαρχουν πια............

σημερα το βραδυ θα γελασει ο καθε πικραμενος στα καμινια .αξιος πρωταθλητης δ εσκανα η ιασωναρα που απο την πρωτη αγωνιστικη εκατσε στην πρωτη θεση και δεν την εχασε ποτε! ελπιζω να δουμε το βραδυ ενα καλο παιχνιδι αναμεσα σε δυο καλες ομαδες. ελ[πιζω να κερδισει ο καλιτερος
leonkalf
Ο Φοίνικας Αγ. Σοφ. νίκησε 77-72 τον Λέων Μοσχάτου και μαζί με τον ηττημένο και τον πρωταθλητή Ιάσωνα Νικαίας (νίκησε 71-54 τους Απρόβλεπτους ) εξασφάλισαν την άνοδο στην Γ΄ ανδρών.
Εκτός νυμφώνος έμεινε ο Ερμής Αργυρούπολης.


Τελική Βαθμολογία
(σε 24 αγ.)

1. Ιάσωνας Νικαίας 45 24 (21-3)
2. Φοίνικας Αγ. Σοφ. 44 24 (20-4)
3. Λέων Μοσχ. 43 24 (21-3)
---------------------------------------------
4. Ερμής Αργ. 43 24 (19-5)
5. Καστέλα 38 24 (14-10)
6. Ερμής Πειρ. 38 24 (16-8)
7. Αν. Ικονίου 34 24 (10-14)
8. Αιξωνή Γλ. 32 24 (8-16)
9. Εν. Αμφιάλης 31 24 (7-17)
10. Κυρίαρχοι 31 24 (7-17)
11. Σαρωνίδα 28 24 (8-16)
12. Ατρόμητος Πειρ. 27 24 (3-21)
13. Απρόβλεπτοι 24 24 (2-22)


πηγή: eskana.gr
mwrhomada
Ο Ερμης Πειραια ειναι 5ος κ η Καστελα 6η αφου στα δύο μεταξυ τους ματς κερδισε δυο φορες..
sothrakhss13
Συγχαρητηρια σ'ολες τις ομαδες που καταφεραν και κερδισαν την ανοδο....

Τελικα ισως και να ανεβηκαν οι 3 καλυτερες ομαδες ετσι οπως εξεληχθηκε το πρωταθλημα.
Υπαρχει βεβαια η πληροφορια οτι θα ανεβουν 4 ομαδες και φετος,γι'αυτο και δε χρειαζεται να γινει καποιο σχολειο για τον τροπο που καποιοι ανεβηκαν,κι'ετσι λοιπον,πολυ κακο για το τιποτα.

Απο πλευρας μου,ισως και να μην εχει τοση αξια,πολλα πολλα μπραβο σ'ολους τους παιχτες που εκαναν θυσιες και αφησαν οικογενειες και φιλους για να παιξουν το μπασκετακι,να προπονηθουν και να δειξουν την οποια εικονα τοους καθε δευτερα.

Να μαστε ολοι γεροι και με το καλο να ξαναειδωθουμε του χρονου και να ευχαριστηθουμε το μπασκετακι που ολοι γουσταρουμε.

Λεων γερα στη Γ εσκανα.
ruby
QUOTE(Freeplayer @ Apr 22 2009, 16:52 ) *
Εχω μια καλη προταση για οσους ενδιαφερονται...
Μετα και τις τελευταιες προπονησεις της ομαδας μου,εχω την εντυπωση οτι τελικα θα ανεβει η αργυρουπολη ως τριτη ομαδα απο την κατηγορια μας....

ευτυχως που κανατε καλες προπονησεις κ χασατε μονο για 5 ποντους...!!! γιατι ολοι ειδαν οτι μπορουσατε ευκολα να χασετε κ για 20 με τον τροπο που παιζατε... smiley.gif
impo
QUOTE(sothrakhss13 @ Apr 28 2009, 21:32 ) *
Συγχαρητηρια σ'ολες τις ομαδες που καταφεραν και κερδισαν την ανοδο....

Τελικα ισως και να ανεβηκαν οι 3 καλυτερες ομαδες ετσι οπως εξεληχθηκε το πρωταθλημα.
Υπαρχει βεβαια η πληροφορια οτι θα ανεβουν 4 ομαδες και φετος,γι'αυτο και δε χρειαζεται να γινει καποιο σχολειο για τον τροπο που καποιοι ανεβηκαν,κι'ετσι λοιπον,πολυ κακο για το τιποτα.

Απο πλευρας μου,ισως και να μην εχει τοση αξια,πολλα πολλα μπραβο σ'ολους τους παιχτες που εκαναν θυσιες και αφησαν οικογενειες και φιλους για να παιξουν το μπασκετακι,να προπονηθουν και να δειξουν την οποια εικονα τοους καθε δευτερα.

Να μαστε ολοι γεροι και με το καλο να ξαναειδωθουμε του χρονου και να ευχαριστηθουμε το μπασκετακι που ολοι γουσταρουμε.

Λεων γερα στη Γ εσκανα.






ΦΟΙΝΙΚΑΡΑ ΓΕΡΑ ΣΤΗΝ Γ'ΕΣΚΑΝΑ...ΠΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΗΣΟΥΜΕ Κ ΣΤΗΝ ΓΕΣΚΑΝΑ...Κ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΨΗΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ...ΤΡΕΛΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ...ΠΟΥ ΧΑΛΑΡΩΣΑΝΕ Κ ΑΠΟ 15 ΠΟΝΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΖΑΜΕ ΕΠΕΣΕ ΣΤΟΥΣ 5...
sothrakhss13
QUOTE(impo @ Apr 30 2009, 18:34 ) *
ΦΟΙΝΙΚΑΡΑ ΓΕΡΑ ΣΤΗΝ Γ'ΕΣΚΑΝΑ...ΠΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΗΣΟΥΜΕ Κ ΣΤΗΝ ΓΕΣΚΑΝΑ...Κ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΨΗΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ...ΤΡΕΛΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ...ΠΟΥ ΧΑΛΑΡΩΣΑΝΕ Κ ΑΠΟ 15 ΠΟΝΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΖΑΜΕ ΕΠΕΣΕ ΣΤΟΥΣ 5...


Οποιος ειδε το ματς ας βγει να πει την εικονα αυτου γιατι οι τυποι που καθ'ολη τη διαρκεια του αγωνα μας καλοπιανανε και μας φεροντουσαν οσο πιο φιλικα γινεται,βγαινουν τωρα και λενε αλλα γι'αλλα...

Αφου δεν τα πηρε ο λεων απο κανενα,λογιθκο δεν ειναι να τα παρει κα[ποιος''αλλος''.
Το παιχνιδι φαινοταν αρχης εξ'αρχης.
Μια ηταν η ομαδα που φαινοταν μες στο γηπεδο.Πραγματικα οποιος ηταν στο γηπεδο ας γραψει την αποψη του γιατι και απο αντικειμενικες εξωαγωνιστικες γνωμες,ακουσαμε τα καλυτερα.

Λεων γερα στη γ εσκανα!!!!!!!!!
Lewn#7
συγχαρητηρια σε ολες τις ομαδες που συμμετειχαν στο πρωταθλημα το οποιο αποδειχτηκε πως ηταν το ποιο ανταγωνιστικο των τελευταιων ετων.

συγχαρτηρια στον Ιασωνα και στον Φοινικα για την ανοδο τους καθως επισης και στον Ερμη Αργυρουπολης για την ολη προσπαθεια του.

να δωσω επισης συγχαρητηρια και στην ομαδα μου τον Λεων,στην διοικηση,στον προπονητη και σε ολους τους συμπαικτες μου που κατεβαλαν μεγαλη προσπαθεια ωστε η ομαδα μας να ανεβει ενα σκαλι παραπανω γνωριζοντας εξ αρχης το -2.

μπραβο σε ολους,καλη συνεχεια,καλη ξεκουραση και καλη προετοιμασια χωρις τραυματισμους.

πολλα χαιρετισματα στο φιλο και παικταρα απο Ερμη Πειραια Νο:6 και ελπιζω να τα πουμε και απο κοντα.
klapsiaris
QUOTE(Lewn #7 @ Apr 30 2009, 20:09 ) *
συγχαρτηρια στον Ιασωνα και στον Φοινικα για την ανοδο τους καθως επισης και στον Ερμη Αργυρουπολης για την ολη προσπαθεια του.



εννοεις συγχαρητηρια στον Ιασωνα για το πρωταθλημα και στον φοινικα για την ανοδο ως δευτερος smiley.gif
καλο καλοκαιρι σε ολους
Ιασωναρα πρωταθλητρια ευκολα παντααααααααααααα!!!
sothrakhss13
Γιαννη το χω πολυ στανταρακι το μπαν γι'αυτο δεν απανταω στον ανωθεν.....
ruby
QUOTE(sothrakhss13 @ Apr 30 2009, 18:50 ) *
Οποιος ειδε το ματς ας βγει να πει την εικονα αυτου γιατι οι τυποι που καθ'ολη τη διαρκεια του αγωνα μας καλοπιανανε και μας φεροντουσαν οσο πιο φιλικα γινεται,βγαινουν τωρα και λενε αλλα γι'αλλα...

Αφου δεν τα πηρε ο λεων απο κανενα,λογιθκο δεν ειναι να τα παρει κα[ποιος''αλλος''.
Το παιχνιδι φαινοταν αρχης εξ'αρχης.
Μια ηταν η ομαδα που φαινοταν μες στο γηπεδο.Πραγματικα οποιος ηταν στο γηπεδο ας γραψει την αποψη του γιατι και απο αντικειμενικες εξωαγωνιστικες γνωμες,ακουσαμε τα καλυτερα.

Λεων γερα στη γ εσκανα!!!!!!!!!

επειδη ημουν στο γηπεδο κ ειδα τον αγωνα, εχεις απολυτο δικιο... μια ηταν η ομαδα που φαινοταν κ αυτη ηταν ο φοινικας! τωρα το γεγονος οτι εγινε λιγο ντερμπι στο τελος ειναι μονο κ μονο γιατι ο φοινικας σταματησε να παιζει... αν συνεχιζε με τους ιδιους ρυθμους να εισαι σιγουρος οτι ο λεοντας 8α εχανε για καμια 15αρια σιγουρα...
sothrakhss13
Φιρι φιρι το πας για να φαω κανα φαουλακι.


Την διαιτησια μηπως την παρατηρησες σάυτο το παιχνιδι?
Μηπως παρατηρησες οτι το ματς παιζοταν καπου 80-20?
Εκτος κ αν εισαι καποιος που βλεπει το μπασκετ απο την πλευρα του ερμη αργυρουπολης,η του Φοινικα...

Τεσπα,τελος καλο ολα καλα!δεν χρειαζεται να επεκταθουμε παραπανω στην μεγαλειωδη ανοδο της ομαδας μου,που ακομα και με μειον 2 πετυχε τον σκοπο της.

ΛΕΩΝ ΓΕΡΑ ΣΤΗ Γ' ΕΣΚΑΝΑ
leonkalf
Ο Έσπερος και ο Ίκαρος Καλλιθέας αποφάσισαν να συγχωνευτούν. Οπότε από την κατηγορία θα ανέβει και η 4η ομάδα της βαθμολογίας, ο Ερμής Αργυρούπολης.

Η απόφαση ανακοινώθηκε επίσημα στο site του Ίκαρου (http://www.ikarosbc.gr/?c=154&a=1496) και επίσης στο basketblog.gr (http://www.basketblog.gr/index.php?option=...&Itemid=233)
sothrakhss13
Τελικα ανεβηκαν και οι 4 καλυτερες και πιο σταθερες ομαδες στην κατηγορια,και τελοσ καλο ολα καλα
minimoke
απο οτι βλεπω στο site τις εσκανα ανεβηκε και ο ερμης πειραια!!! συγχαρητήρια λοιπον, μπραβο στα παιδια διοτι πιστευω οτι ειχαν αδικηθεί. τα λεμε απο κοντα παιδια του χρονου και παλι συγχαρητήρια!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.