Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' ΕΣΚΑΝΑ 2008-09
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
beli
τελικα οι γραφικοτητες μου περι διαιτησιας επιασαν τοπο και καποιοι αργα μεν ξυπνησαν απο τον βαθυ ληθαργο που ειχαν πεσει!!

για να δουμε... rolleyes.gif


Swthrakhs13
belinara mou!δευτερε σκορερ της ομαδαρας μας χρονια πολλα και καλες γιορτες.
Φερε κανα κοψιδι και καμια μπουγατσα απο κει πανω που σαι πριν χωθουμε ξανα στα τρεξιματα!!!
Καλες γιορτες!!
Marina
Καλησπέρα σε όλους.

Όπως ήδη αρκετοί γνωρίζετε είναι επίσημη θέση του Λέων Μοσχάτου, να μην γράφει σε άλλα fora, πέραν αυτού της ομάδας μας. Ο λόγος δεν είναι γιατί "σνομπάρουμε" άλλες ομάδες, ή χώρους, αλλά γιατί δεν θέλουμε να εμπλεκόμαστε σε αντιπαραθέσεις και καυγάδες.

Δεδομένου ότι αρκετοί παίκτες μας γράφουν εδώ όμως, ενημερώνομαι για τα ταικτενόμενα του χώρου και των άλλων ομάδων -και μπράβο που τελικά έμεινε κάτι όρθιο μετά τον... τυφώνα που σάρωσε το forum της ΕΣΚΑΝΑ wink.gif.

Σήμερα λοιπόν δέχτηκα δύο τηλεφώνηματα -με διαφορά λίγων λεπτών μάλιστα-, τα οποία με ενημέρωναν σχετικά με ποστ στο οποίο γίνεται αναφορά για... διατεταγμένη υπηρεσία διαιτητών. Δεν θα σχολιάσω την ακρίβεια ή όχι του κειμένου, μια και δεν ήμουν παρούσα στον αγώνα. Αυτό που μπορώ να πω με βεβαιότητα όμως, είναι πως πλέον τίποτα δεν μου κάνει εντύπωση. Δυστυχώς όταν δεν υπάρχουν αποδείξεις, παρά μόνο ενδείξεις για κάτι, δεν μπορούμε να το στηρίξουμε. Τίποτα όμως δεν μας εμποδίζει να έχουμε τα μάτια ανοιχτά και να βλέπουμε αρκετά "περίεργα" σφυρίγματα.

Νομίζω πως κερδισμένοι και χαμένοι, όλοι ξέρουμε τι συμβαίνει. Κάτι είναι σάπιο στο βασίλειο της... Δανημαρκίας.

Επειδή λοιπόν όλοι έχουμε κουραστεί, όλοι έχουμε απογοητευτεί, όλοι έχουμε εκνευριστεί, βλέποντας τους κόπους μας να γίνονται βορά στα... θηρία...

Καλώ όλους όσους ενδιαφέρονται να κάνουν κάτι για αυτό και να μην μένουν απλοί θεατές, να επικοινωνήσουν μαζί μου.

Είτε πρόκειται για μέλη σωματείων, είτε για απλούς παίκτες, είτε για φιλάθλους που απλά στηρίζουν και αγαπούν την ομάδα τους, ας δείξουμε στην ΕΣΚΑΝΑ, πως δεν κάνουμε απλά τον χαβαλέ μας. Ας απαιτήσουμε, αυτά τα οποία θα έπρεπε ήδη να μας παρέχουν. Επίσημα, όχι μόνο στα λόγια.

Ευχαριστώ για την φιλοξενία.
arian40
QUOTE(Swthrakhs13 @ Dec 25 2008, 03:11 ) *
δεν καταλαβες φιλε μου τι θελει να σου πει ο αν8ρωπος απο τον ερμη.
Μονο τυχαιο δεν ειναι το 11-0.
Αυτο λενε ολοι.


Μιλαμε για μια κακη ομαδα με πολυ καλα σφυριγματα για αυτη.
οσο αλητικα κι αν παιζει ο ερμης,30 φευγα βολες,και τρεις βασικοι εκτος απο την τριτη περιοδο δεν ειναι λιγο υπερβολη.
και δεν σημβαινει μονο με μια ομαδα αυτο.
ειστε κατι σαν κα8ημερινο φαινομενο.εβδομαδιαιο καλυτερα.



χρονια πολλα σ'ολους

file moy kalispera moy fenete oti den exeis kamia sxesh e thn pragmatikotita. apantise moy se parakalo esy apo ton iasona exases adika? ego fteo poy o proponith soy ekane gkafa olkis sthn paratash? se parakalo loipon. h mipos exase adika h argiroypolh? gia rotiste toys. h o foinikas ? epeidh mallon den gnorizeis mhn milas kai esy me asafeies.h ypodomh tis omada soy kai toy ermh poia einai? an theleis na milame gia mpasket. loipon na eisai kala kales giortes kai den se parexigo katalaveno thn pikria soy. kai egw an hoyn sthn thesh soy isos na ekana to idio. xronia polla me ygeia
arian40
καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους. ελεγα να μην ασχοληθω αλλο με καποιους αλλα δεν γινετε γιατι εξακολουθουν να προκαλουν. σωτηρακη απο τον λεωντα εμεις θα ερθουμε να παιξουμε στο μοσχατο αδιαφοροι και ξερεις γιατι? γιατι δεν μας ενδιαφερει το αποτελεσμα αμεσα!! οπως και πιθανων καποια << αλλα παιχνιδια >> εσεις θελετε αμεσα την νικη. οχι οτι θα ερθουμε για να χασουμε . αν εισαι καλιτερος στο σιγκεκριμενο παιχνιδι ας χασουμε. αλλα θα δειξει μην βιαζεσε. αλλωστε ισως καποια στιγμη στο μελλων θα παρακαλας να κερδισει ο ιασωνας καποιους αντιπαλους. και τοτε ...... θα σου κανουμε το χατηρι. οσο για τους δηθεν προπονητες που ηρθαν στο σαλπεας και ειδαν τον ιασωνα καλο ειναι να βγουν επωνυμα και να μιλανε για να διαφιμιζοντε κιολας. παιδια τιποτα δεν ειναι τυχαια. οι αγωνες κερδιζονται στο γηπεδο. το 11-0 το ξερω πειραζει αλλα ετσι ειναι . χρονια πολλα σε ολους με υγεια πανω απο ολα.
Swthrakhs13
Για ποια γκαφα αναφερεσαι?
το παιχνιδι ειχε τερματισει απο νωρις οταν η διατησια ανακαλυπτε απο το πουθενα φαουλ σε ολους μας τους παιχτες.
Οταν ακουγε υβρεις απο την εξεδρα και περιεργως για πρωτη φορα στα χρονια που παιζω δεν διακοπηκε παιχνιδι αυτης της κατηγοριας,ενω σ'αλλες εδρες δενα σηκωνεται μυγα στο σπαθι τους.
μην δειχνεις οτι δεν ξερεις.Ειστε τραγικη ομαδα και δεν σας αξιζει η θεση η οποια εχετε.
το ξερουν ολοι και μακαρι να αφησει η διατησια ολες τις ομαδες να δειξουν οτι μπορουν να σας κοντραρουν.

καθε χαρα σ'ολους και χρονια πολλα
arian40
QUOTE(Swthrakhs13 @ Dec 27 2008, 20:42 ) *
Για ποια γκαφα αναφερεσαι?
το παιχνιδι ειχε τερματισει απο νωρις οταν η διατησια ανακαλυπτε απο το πουθενα φαουλ σε ολους μας τους παιχτες.
Οταν ακουγε υβρεις απο την εξεδρα και περιεργως για πρωτη φορα στα χρονια που παιζω δεν διακοπηκε παιχνιδι αυτης της κατηγοριας,ενω σ'αλλες εδρες δενα σηκωνεται μυγα στο σπαθι τους.
μην δειχνεις οτι δεν ξερεις.Ειστε τραγικη ομαδα και δεν σας αξιζει η θεση η οποια εχετε.
το ξερουν ολοι και μακαρι να αφησει η διατησια ολες τις ομαδες να δειξουν οτι μπορουν να σας κοντραρουν.

καθε χαρα σ'ολους και χρονια πολλα

καλημερα και χρονια πολλα.θα αναφερθω στην γκαφα του προπονητη σου στην παραταση να παιξει ζωνη αφου μας εχουν αποβληθει οι δυο καλιτεροι παικτες . τοτε δεχτηκατε δυο συνεχωμενα τριποντα και αντε γεια μετα. λοιπον πρωτα βρες τι φταιει στην ομαδα σου και μετα ψαξε αλλοθι. και κατι αλλο οταν θα ερθουμε στο μοσχατο να παιξουμε εμεισ θα εχουμε βγει απο τοτε για αυτο προσεχε μην σου κανουμε διπλο και μετα θα μας παρακαλας για τα υπολοιπα παιχνιδια μας. για αυτο καλο ειαι να εχεις καλες σχεσεις με ολους παρα να πσαχνεσε οπως τα παιδια απο τον πειραια του ερμη. αντε καλημερα και χρονια πολλα
Swthrakhs13
Αν ειναι δυνατον!!!!

Θυμασαι οτι ο προπονητης μου επαιζε ζωνη?
Μπραβο ρε φιλε!
ΠΟιοι δυο καλυτεροι σας παιχτες ελειπαν?και οι δυο ηταν μεσα και κραταγαν σφυριχτρες!!

Δεν υπαρχει λογος να χουμε καλες σχεσεις με κανεναν!
Ο ερμης εχασε αδικα απο εσας οπως λενε τα παιδια,και οπως ζησαμε και εμεις το παιχνιδι μεταξυ μας,νοιωσαμε την ιδια αδικια!

Μακαρι οι οποιοι αρμοδιοι να σταματησουν να σπρωχνουν την ομαδα σου με τους οποιους τροπους,και θα ρθεις να μου πεις ποιος θα παρακαλαει ποιον.Η ομαδα μου ξερει τις δυνατοτητες.κι αν δεν μπορει να ανεβει ας μην ανεβει.

Την ομαδα σου ομως ειτε με το ταλεντο μας,ειτε με το παθος,ειτε με οτι θες,δεν προκειτε να περασει απο το μοσχατο!Εμεις φοραμε τα παντελονια μας κι οπως βγαινουμε και λεμε καθε φορα που μας αδικουν οτι η διαιτησια ειναι "περιεργη" ετσι θα βγουμε να πουμε κ οτι μας "πηγε".

Εσεις ειστε παντου και συνεχεια ευνοημενοι και μονο για το αητητο αναφερεστε!Ειναι κρυφο μυστικο οτι δεν αξιζετε την ανοδο.Μακαρι να μπορεσουν οι ως τωρα αδυναμοι να δειξουν στο γηπεδο οτι δεν εχουν τπτ λιγοτερο απο εσας και κυριως να σφυριχτουν καθαρα παιχνιδια!!

Χρονια πολλα σ'ολους

Καλες γιορτες
beli
QUOTE(arian40 @ Dec 28 2008, 10:51 ) *
καλημερα και χρονια πολλα.θα αναφερθω στην γκαφα του προπονητη σου στην παραταση να παιξει ζωνη αφου μας εχουν αποβληθει οι δυο καλιτεροι παικτες . τοτε δεχτηκατε δυο συνεχωμενα τριποντα και αντε γεια μετα. λοιπον πρωτα βρες τι φταιει στην ομαδα σου και μετα ψαξε αλλοθι. και κατι αλλο οταν θα ερθουμε στο μοσχατο να παιξουμε εμεισ θα εχουμε βγει απο τοτε για αυτο προσεχε μην σου κανουμε διπλο και μετα θα μας παρακαλας για τα υπολοιπα παιχνιδια μας. για αυτο καλο ειαι να εχεις καλες σχεσεις με ολους παρα να πσαχνεσε οπως τα παιδια απο τον πειραια του ερμη. αντε καλημερα και χρονια πολλα


μερες που ειναι ολοι σαν παιδια μπορουμε να κανουμε ονειρα.... smiley.gif

QUOTE(kaukasios @ Dec 28 2008, 17:52 ) *
μηπως ξερεις που παιζει ο μουλα?


ο SwKo και ο GiaLou που παιζουν αραγε ??? rolleyes.gif
arian40
QUOTE (Swthrakhs13 @ Dec 28 2008, 15:36 ) *
Αν ειναι δυνατον!!!!

Θυμασαι οτι ο προπονητης μου επαιζε ζωνη?
Μπραβο ρε φιλε!
ΠΟιοι δυο καλυτεροι σας παιχτες ελειπαν?και οι δυο ηταν μεσα και κραταγαν σφυριχτρες!!

Δεν υπαρχει λογος να χουμε καλες σχεσεις με κανεναν!
Ο ερμης εχασε αδικα απο εσας οπως λενε τα παιδια,και οπως ζησαμε και εμεις το παιχνιδι μεταξυ μας,νοιωσαμε την ιδια αδικια!

Μακαρι οι οποιοι αρμοδιοι να σταματησουν να σπρωχνουν την ομαδα σου με τους οποιους τροπους,και θα ρθεις να μου πεις ποιος θα παρακαλαει ποιον.Η ομαδα μου ξερει τις δυνατοτητες.κι αν δεν μπορει να ανεβει ας μην ανεβει.

Την ομαδα σου ομως ειτε με το ταλεντο μας,ειτε με το παθος,ειτε με οτι θες,δεν προκειτε να περασει απο το μοσχατο!Εμεις φοραμε τα παντελονια μας κι οπως βγαινουμε και λεμε καθε φορα που μας αδικουν οτι η διαιτησια ειναι "περιεργη" ετσι θα βγουμε να πουμε κ οτι μας "πηγε".

Εσεις ειστε παντου και συνεχεια ευνοημενοι και μονο για το αητητο αναφερεστε!Ειναι κρυφο μυστικο οτι δεν αξιζετε την ανοδο.Μακαρι να μπορεσουν οι ως τωρα αδυναμοι να δειξουν στο γηπεδο οτι δεν εχουν τπτ λιγοτερο απο εσας και κυριως να σφυριχτουν καθαρα παιχνιδια!!

Χρονια πολλα σ'ολους

Καλες γιορτες

σωτηρακη σταματα να προκαλεις για τον αν αξιζουμε η οχι και οτι δεν δικαιουμαστε την ανοδο!! εχει ακομα πολυ ψωμι το πρωταθλημα και ολες οι ομαδες θα χασουνε τουλαχιστον απο δυο φορες. εμεις πιθανον να κανουμε και τρεις. αλλα αυτο δεν νομιζω οτι θα μπωρεσει να μας στερισει την ανοδο εσω και αν κανουμε και πεντε ηττες. αυτα για τον ιασωνα. οσο αφορα την ομαδα σου ο χρονος θα δειξει. εγω προσωπικα δεν ειχα κατι μαζι σας αλλα δυστυχως βγαζετε πολυ κακια . δικαιωμα σας!!! αλλωστε μονο εσεις και ο ερμης πειραια διαμαρτιρεστε και σας φταινε ολοι και ολα!!! μονο εσεις!!! υπομονη θα ερθουνε καλιτερες μερες να εισαστε καλα.ευχομαι ο καινουριος χρονος να σας λογικεπσει. να εισαστε καλα με υγεια!! χρονια πολλα καλη χρονια και οτι επιθυμιτε.
Swthrakhs13
Κατ'αρχας λιγο προσοχη με τα ορθογραφικα.
Κι εγω κανω δεν λεω,αλλα μας εχεις σκοτωσει.
Εν συνεχεια το μενος απεναντι στην ομαδα σου ειναι τετοιο γιατι ειναι αντιστοιχη η αδικια καθως εχουμε ξαναπει για την ευνοια σας για την διαιτησια.!
Ας ελπισουμε να μην κανουν ολες οι ομαδες δυο ηττες τουλαχιστον.
εμεις ουτε καν το σκεφομαστε...
Ας ελπισουμε σε πολλες δικες σας ηττες,ικανες να σας τοποθετησουν στη θεση που σας αξιζει και σιγουρα δεν ειναι μεταξυ των πρωτων...



Χρονια πολλα σ'ολους
BILL14
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΑΝΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ.ΗΜΟΥΝ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 22/12 ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ Κ ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ-ΙΚΟΝΙΟ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΙΚΟΝΙΟ ΕΧΕΙ 3 ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΑΝΕΤΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ.ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ 7 ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΟ ΓΚΑΡΝΤ ΣΤΟ 10 ΕΝΑ ΤΡΙΑΡΑΚΙ ΑΡΚΕΤΑ ΔΥΝΑΜΙΚΟ Κ ΣΤΟ 12 ΕΝΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΨΗΛΟ ΜΕ ΚΑΛΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ.Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ Ο ΠΟΥΠΑΚΗΣ ΑΠΟ ΦΟΙΝΙΚΑ.ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΓΡΑΦΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΞΕΧΩΡΙΖΟΥΝ ΣΤΗΝ Δ.

Σορυ που εγραψα με κεφαλαια.δεν θα επαναληφθει.καλο βραδυ.
Swthrakhs13
και αφου ειναι τοσο καλοι γιατι το ικονιο ειναι μεταξυ φθορας και αφθαρσιασ ρε φιλε?


Καλη χρονια σ'ολους
BILL14
QUOTE(Swthrakhs13 @ Jan 10 2009, 03:01 ) *
και αφου ειναι τοσο καλοι γιατι το ικονιο ειναι μεταξυ φθορας και αφθαρσιασ ρε φιλε?


Καλη χρονια σ'ολους

αυτο φιλε μου δεν μπορω να στο απαντησω εγω.απλα ανεφερα τη γνωμη μου για τα 3 παιδια.παντως γενικοτερα πιστευω πως απο δω κ περα το ικονιο θα κανει ζημιες.εχει καλο συνολο.
Swthrakhs13
Για να δουμε φιλαρακι!
Εχει πολυ καλη αγωνιστικη σημερα!
Ας δουμε τ αποτελεσματα και μιλαμε ξανα
mwrhomada
Ικονιο- Ερμης Πειραια 45-65
BILL14
QUOTE(mwrhomada @ Jan 13 2009, 01:11 ) *
Ικονιο- Ερμης Πειραια 45-65

θα ελεγα οτι ο ερμης κερδισε πολυ ανετα το ικονιο.μια δικαιη νικη με πολλα ομως λαθη απο τη διαιτησια.απο τον ερμη ξεχωρισα το νουμερο 6.απογοητευση για μενα ο βιτζηλαιος απο ικονιο τον οποιο θυμαμαι πολυ καλυτερο κ πιο αδυνατο.το νουμερο 7 του ικονιου πολυ κακος εχτες με αρκετα βεβιασμενα σουτ.μαλλον πρεπει να αναθεωρησω για ικονιο.κακη ομαδα με πολυ λαθος αντιδρασεις κ κατα τη γνωμη μου μηδεν παγκος.περισσοτερο τσακωνονται μεταξυ τους παρα παιζουν μπασκετ.εχει εναν καλο παικτη που φαινεται οτι εχει παιξει μπασκετ αλλα ειναι ουσιαστικα μονος του κ χανεται κ αυτος στην μετριοτητα της ομαδας.δεν τον βλεπω του χρονου να μενει εκει.απ οτι ρωτησα ειναι μικρος ακομα μπασκετικα κ απορω πως πηγε να παιξει τοσο χαμηλα.
Sapios
Παιδια καλησπερα καμια βαθμολογια υπαρχει με τα χτεσινα? ευχαριστω εκ των προτερων
Don
QUOTE(Sapios @ Jan 13 2009, 17:06 ) *
Παιδια καλησπερα καμια βαθμολογια υπαρχει με τα χτεσινα? ευχαριστω εκ των προτερων

φιλε μου καλησπερα,οτι 8ες να μαθαινεις για την Δ ΕΣΚΑΝΑ να μπαινεις στο site www.aprovleptoi.gr
Don
QUOTE(BILL14 @ Jan 13 2009, 14:31 ) *
θα ελεγα οτι ο ερμης κερδισε πολυ ανετα το ικονιο.μια δικαιη νικη με πολλα ομως λαθη απο τη διαιτησια.απο τον ερμη ξεχωρισα το νουμερο 6.απογοητευση για μενα ο βιτζηλαιος απο ικονιο τον οποιο θυμαμαι πολυ καλυτερο κ πιο αδυνατο.το νουμερο 7 του ικονιου πολυ κακος εχτες με αρκετα βεβιασμενα σουτ.μαλλον πρεπει να αναθεωρησω για ικονιο.κακη ομαδα με πολυ λαθος αντιδρασεις κ κατα τη γνωμη μου μηδεν παγκος.περισσοτερο τσακωνονται μεταξυ τους παρα παιζουν μπασκετ.εχει εναν καλο παικτη που φαινεται οτι εχει παιξει μπασκετ αλλα ειναι ουσιαστικα μονος του κ χανεται κ αυτος στην μετριοτητα της ομαδας.δεν τον βλεπω του χρονου να μενει εκει.απ οτι ρωτησα ειναι μικρος ακομα μπασκετικα κ απορω πως πηγε να παιξει τοσο χαμηλα.

Φιλε μου καλησπερα,απλα θα ηθελα να σου πω για τον αθλητη που αναφερεις,τον Βιτζιλαιο,οτι εισαι λιγο αδικος.Ειναι ενας πολυ μεγαλος παιχτης και εχει παιξει μπασκετ σε μεγαλες κατηγοριες αλλα ειναι ατυχος ακομα και τωρα.Ειχε και εχει πολλους τραυματισμους.Ειναι τιμη για καθε ομαδα να εχει παιχτες σαν και αυτον στο δυναμικο της.Εναν παιχτη σαν και αυτον που κανει ζημια σε καθε ομαδα που μπορει να εχει αντιπαλό,μπορει να δειξει τα μυστικα του μπσκετ σε νεους αθλητες και μπορει να συμβουλεψει πολλους απο τους προπονητες της κατηγοριας.
Στα λεω αυτα απο προσωπικες εμπειριες,μαζι ξεκινησαμε,καναμε ανοδους και διακριθηκαμε στις υψηλες κατηγοριες της ΕΣΚΑΝΑΣ και αυτος προχωρησε πιο πολυ,επαιξε σε εθνικες κατηγοριες και κλιμακια μεγαλο ταλεντο,αλλα οπως προαναφερα ηταν ατυχος λογο τραυματισμων!

Φιλικα Νο6 Ερμης Πειραια
Καλη Χρονια σε ολους και καλα μυαλα!
berry the truth
Τα αποτελέσματα και εδώ συγκεντρωμένα:

Κυρίαρχοι-Αιξωνή 37-46, Ικόνιο-Ερμής Π. 45-65, Λέων-Φοίνικας Αγ.Σοφ. 59-57, Ιάσωνας-Απεόβλεπτοι 79-39, Καστέλλα-Αμφιάλη 62-41, Σαρωνίδα-Ατρόμητος Π. 69-45

Τελική Α Γύρο

Ιάσωνας 24, Ερμής Αργ. 22, Φοίνικας Αγ.Σοφ. 20, Λέων Μ. 20, Ερμής Π. 19, ΚΑστέλλα 19, Ικόνιο 18, Κυρίαρχοι 17, Αιξωνή 16, Αμφιάλη 16, Άτρόμητος Π. 13, Απρόβλεπτοι 12, Σαρωνίδα 10

*Λέων και Ερμής Π. έχουν από -2 βαθμούς.
**Η Σαρωνίδα έχει 2 μηδενισμούς και -2 βαθμούς.
arian40
καλησπερα σε ολους. σωτηρακη13 αλλη μια δυσκολη νικη του ιασωνα!! ενω εσεις απο οτι διαβασα τα καταφερατε ευκολα!! μπραβο σας!! καλη συνεχεια!! η επομενη αγωνιστικη εχει ενα ντερμπυ το οποιο ισως το αποτελεσμα θα παιξει καθοριστικο ρολο οσο αφορα την τριτη θεση. καλη χρονια σε ολους!!
beli
QUOTE(berry the truth @ Jan 14 2009, 19:37 ) *
Τα αποτελέσματα και εδώ συγκεντρωμένα:

Κυρίαρχοι-Αιξωνή 37-46, Ικόνιο-Ερμής Π. 45-65, Λέων-Φοίνικας Αγ.Σοφ. 59-57, Ιάσωνας-Απεόβλεπτοι 79-39, Καστέλλα-Αμφιάλη 62-41, Σαρωνίδα-Ατρόμητος Π. 69-45

Τελική Α Γύρο

Ιάσωνας 24, Ερμής Αργ. 22, Φοίνικας Αγ.Σοφ. 20, Λέων Μ. 20, Ερμής Π. 19, ΚΑστέλλα 19, Ικόνιο 18, Κυρίαρχοι 17, Αιξωνή 16, Αμφιάλη 16, Άτρόμητος Π. 13, Απρόβλεπτοι 12, Σαρωνίδα 10

*Λέων και Ερμής Π. έχουν από -2 βαθμούς.
**Η Σαρωνίδα έχει 2 μηδενισμούς και -2 βαθμούς.



ο Λεων ειναι μονος τριτος πρωτα μετρανε οι μεταξυ τους νικες και μετα οι ποντοι!!!
Swthrakhs13
Γεια και χαρα σ ολους!
Αυτη τη φορα 8α ταν καλυτερα να μην αναφερ8ω εγω στο ντερμπυ της τριτης θεσης που εγινε τη δευτερα.
Ας βγει ενας παιχτης του φοινικα αν θελει να γραψει δυο σειρες για την αντιμετοπιση του απο την ομαδα μου και για το πως εξεληχθικε ο αγωνας και φτασανε απο το +19 στους απλους,αλλα λειτουργικους +2.
Εκτος απο αυτο πρεπει να δωσω συγχαρητηρια στην ομαδα του ιασωνα που κερδισε τους απροβλεπτους και ειναι ολοι τους χαρουμενοι!!!!


Καλη συνεχεια
arian40
QUOTE(Swthrakhs13 @ Jan 15 2009, 12:50 ) *
Γεια και χαρα σ ολους!
Αυτη τη φορα 8α ταν καλυτερα να μην αναφερ8ω εγω στο ντερμπυ της τριτης θεσης που εγινε τη δευτερα.
Ας βγει ενας παιχτης του φοινικα αν θελει να γραψει δυο σειρες για την αντιμετοπιση του απο την ομαδα μου και για το πως εξεληχθικε ο αγωνας και φτασανε απο το +19 στους απλους,αλλα λειτουργικους +2.
Εκτος απο αυτο πρεπει να δωσω συγχαρητηρια στην ομαδα του ιασωνα που κερδισε τους απροβλεπτους και ειναι ολοι τους χαρουμενοι!!!!


Καλη συνεχεια

σωτηρακη σε ευχαριστω πολυ για τα καλα λογια που λες για τον ιασωνα!! το κακο για σενα ειναι οτι εισαι τριτος και ο ιασωνας πρωτος. κανε λιγο υπομονη και θα τα πουμε σε δυο αγωνιστικες . ελπιζω παλι να βρεις καποιες δικαιολογιες για μετα τον αγωνα. ελπιζω να μην φταιει το παρκε!!! υπομονη!! εχεις αλλο παιχνιδι την δευτερα κερδισε το και μετα εμεις εδω ειμαστε. παντως επειδη μου κρατας παρεουλα εδω μεσα θελω να ξερεις οτι εγω προσωπικα θα σε καλεσω στην φιεστα την τελευταια αγωνιστικη!! μεχρι τοτε να εισαι καλα!!!
Swthrakhs13
Κοιτα μονο την τεταρτη αγωνιστοκη μην αρχισει η κατηφορα,και ασε τα δικα μου παιχνιδια.
Κι ως τη φιεστα εχουμε μελλον
arian40
QUOTE(Swthrakhs13 @ Jan 15 2009, 22:29 ) *
Κοιτα μονο την τεταρτη αγωνιστοκη μην αρχισει η κατηφορα,και ασε τα δικα μου παιχνιδια.
Κι ως τη φιεστα εχουμε μελλον

σωτηρακη και να χασει η ομαδα του ιασωνα την τεταρτη αγωνιστικη ξερεις οτι ειναι ακομη πολυ μπροστα απο εσας. εχεις ανοιξει μια κοντρα χωρις λογικη!! αλλωστε πρεπει να ξερεις οτι και η ηττα ειναι μεσα στο παιχνιδι. δεν ειπαμε οτι εχουμε υπερομαδα αλλα η ικανοτητα και η τυχη συμβαδιζουν ετσι δεν ειναι? θελεις να με πεισεις οτι οι νικες του ιασωνα ηταν τυχερες? υπηρξε και αυτο αλλα στα ντρερμπυ τα δυο τα κερδισε σχετικα ευκολα ( φοινικα και αργυρουπολη) εστω και με την τυχη τα αλλα δυο ( εσας και ερμη πειραια) αλλωστε ολες οι ομαδες εχουν κερδισει παιχνιδια στον ποντο. σωτηρακη κοιτα την πραγματικοτητα και μην βλεπεις φαντασματα παντου!! καλο βραδυ.
Swthrakhs13
Δεν μιλαω για καμια τυχη
μιλαω για περιεργα παιχνιδια αλλα κριμα που δεν εχω στοιχεια για να αποδειξω αυτα τα λογια μου.
8α αποδειξω τουλαχιστον την ανωτεροτητα της ομαδας μου σε σχεση με τη δικη σας την 4 η αγωνιστικη ουτως ωστε να μην εχεισ και λογο να γραφεις αοριστιες.


καλη συνεχεια σ'ολους
arian40
QUOTE(Swthrakhs13 @ Jan 16 2009, 00:56 ) *
Δεν μιλαω για καμια τυχη
μιλαω για περιεργα παιχνιδια αλλα κριμα που δεν εχω στοιχεια για να αποδειξω αυτα τα λογια μου.
8α αποδειξω τουλαχιστον την ανωτεροτητα της ομαδας μου σε σχεση με τη δικη σας την 4 η αγωνιστικη ουτως ωστε να μην εχεισ και λογο να γραφεις αοριστιες.


καλη συνεχεια σ'ολους

σωτηρακη μαλλον εισαι ασχετος!! και πολυ μαλιστα!! αν μια σου νικη επι του ιασωνα σε κανει καλιτερη ομαδα τοτε κακος μιλαω μαζι σου!! μικρος εισαι ακομη !! και ασχετος !! θα μαθεις καποτε. καλη συνεχεια
Swthrakhs13
Θα ξαναδεις απο κοντα λοιπον ποσο ασχετος ειμαι
leonkalf
arian40 παίρνεις ένα φάουλ. για τους χαρακτηρισμούς και την επιθετικότητα. Θυμίζω στα 5 φάουλ υπάρχει αποβολή...
Swthrakhs13 παρατήρηση για τη δημόσια διαμάχη, να μην ξαναγίνει.

Σταματήστε την κοκορομαχία!!!! Αν θέλετε να συνεχίσετε σε αυτό το ύφος πείτε τα με πμ..
spiliosa
Μια ερώτηση στα παιδιά του Ιάσωνα. Σε ποιό γήπεδο παίζετε; Στου καραμπίνη ή το σελεπίτσαρη;
Swthrakhs13
Που εχει εδρα η εσκανα?Ε διπλα στο κτηριο διαιτητων
arian40
QUOTE(spiliosa @ Jan 18 2009, 16:53 ) *
Μια ερώτηση στα παιδιά του Ιάσωνα. Σε ποιό γήπεδο παίζετε; Στου καραμπίνη ή το σελεπίτσαρη;

σελεπιτσαρη
Swthrakhs13
Ανακοινωθηκε οτι η διοικηση του λεων μοσχατου ακανε γνωστο με αιτηση της στην εσκανα να μικρυνουν τα στεφανια κατα ακτινα 3 εκατοστων γιατι τη δευτερα προκληθηκε μια μικροεμπλοκη στο κλειστο του μοσχατου και χαθηκε το τοπι.
Ας ελπισουμε να υπαρχει το ιδιο προβλημα και στο γηπεδο του κερατσινιου την δευτερα οπου και Θα εχουμε μαζι μας τους καταλληλους τεχνικους για να ανοιξουν οι κλειστες.......καλαθια!



Καλη συνεχεια σ'ολους
mwrhomada
geia sou re swthraki plakatzh....
Swthrakhs13
Σ εσας δεν θα χρειαστει να χρησιμοποιησουμε αυτη την αλλαγη.οπως και να παιξουμε ολο και καποιος διαιτητης θα βρεθει να σπρωξει λιγο την κατασταση.
Ας μας σφυριξουν 50-50 και δεν βλεπω να φευγετε με λιγοτερους απο 20 ποντους στι κεφαλι.
αλλα τι λεω τωρα.Αφου το κολπο ειναι ετοιμο εδω και καιρο
Don
QUOTE(Swthrakhs13 @ Jan 24 2009, 05:12 ) *
Ανακοινωθηκε οτι η διοικηση του λεων μοσχατου ακανε γνωστο με αιτηση της στην εσκανα να μικρυνουν τα στεφανια κατα ακτινα 3 εκατοστων γιατι τη δευτερα προκληθηκε μια μικροεμπλοκη στο κλειστο του μοσχατου και χαθηκε το τοπι.
Ας ελπισουμε να υπαρχει το ιδιο προβλημα και στο γηπεδο του κερατσινιου την δευτερα οπου και Θα εχουμε μαζι μας τους καταλληλους τεχνικους για να ανοιξουν οι κλειστες.......καλαθια!



Καλη συνεχεια σ'ολους

Αυτο το σχολιο-πειραγμα απο οτι καταλαβαινω παει στην ομαδα μου,συνχαρητηρια λοιπον φιλε μου Σωτηρακη για την νικη σας.Αυτο που θελω να σου πω ειναι μην υποτιμας την νικη της ομαδας σου με τετοια σχολια,γιατι δειξατε χαρακτηρα μεγαλης ομαδας,δειξατε πολυ καλα διαβασμενοι στα συστηματα μας και ιδιαιτερα ψυχραιμοι οταν η ομαδα μου καληψε την μεγαλη διαφορα που ειχατε παρει στο τελος του πρωτου ημιχρονου.Κριμα που εμεις δεν ειμασταν σε καθολου καλη μερα και να γινει ενα ντερμπυ ενταξιο με αυτο που περιμενε να δει ο κοσμος που ειχε ερθει στο γηπεδο απο δυο πολυ καλες ομαδες της κατηγοριας.

Καλη συνεχεια σε ολους.
Swthrakhs13
ΔΕΝ υποτιμω η υποβιβαζω εσενα και την ομαδα σου.ισα ισα μια χαρα σταση κρατησατε μες στο γηπεδο και δεν σας πειραξε κανεις.εγω μ εκεινο τον τυπο απο τον ιασωνα τα χω που δεν λεει να παραδεχτει πως η ομαδα του ειναι σπρωγμενη απο χιλιες παντες.

αλλα περιμενω την αλλη δευτερα που "θα ερθουμε σε επαφη" μαζι τους και θα ρθει και θα αραδιαζει ενα σορο λογια για να μας αποδειξει οτι ισως μετα απο τοσο χαμο αποφασισε η διαιτησια να σφυριξει 50-50 και χασανε κι αυτοι οπως θα πρεπε να χαν χασει σε τοσα ματς.

Κι οσο για το διαβασμα που ειπες χαιρομαι που το τονισες καθως κατι τετοιο δεν συνεβει και αυτο σημαινει οτι και απροετοιμαστοι πλεον ειμαστε σε τοσο καλο επιπεδο που μπορουμε να θεορουμαστε διαβασμενοι.


Καλη συνεχεια σ'πολους και καλη αγωνιστικη
LITSAS
Αναγέννηση Ικονίου - Λέων Μοσχάτου 63-76
dimitris13
Παιδια καλησπερα... ειμαι παιχτης του λεων μοσχατου και περιμενω πως και πως το ντερμπι
της δευτερας με τον ιασονα νικαιας... πιστευω οπως και στο πρωτο παιχνιδι να γινει ντερμπι ανταξιο και των
δυο ομαδων και να παρει το ροζ φιλο αγωνα ο καλυτερος... εγω δεν μιλαω για διαιτησια οπως καποιοι συμπαιχτες
μου απλως θα πω πως ολα κρινονται μεσα στις τεσσερις γραμμες και ας ακουω διαφορα... γουσταρω να ειμαι
ρομαντικος... δε θα συνεχισω την κοντρα γιατι δεν αξιζει... οι παιχτες μιλανε στο γηπεδο... 13-0 ο ιασονας και
μπραβο του... ομαδα που του αξιζει να ειναι εκει αλλα εχει ακομα πολλα παιχνιδια... 3η αγωνιστικη του δευτερου
γυρου ειμαστε... τωρα ξεκινανε τα δυσκολα για ολες τις ομαδες... καλη συνεχεια σε ολες τις ομαδες και καλο
πρωταθλημα... Δημήτρης No.13
dimitris13
παιδια καλησπερα εβαλα στο φορουμ θεμα για το ντερμπι της δευτερας Λεων-Ιασονας οποιος θελει να μπει
να γραψει...
scales84
Δημητρακη μου ανοιγεις και ξεχωριστα ποστ τωρα?αφου θα καθαρισεις εσυ μωρη τρελα...χαχαχαχαχαχαχα
minimoke
Ελπιζω να κερδισει ο λεων για να αρχισει να εχει ενδιαφερον το πρωταθλημα! εαν κερδισει ο ιασωνας δυσκολα τα πραγματα για την συνεχεια!! Αυτος ο ιασωνας εχει υπερεκτιμηθεί!! εναν πλαιμεκερ εχει που κανει ολο το παιχνιδι!!
καλη τυχη παιδια!!!
Swthrakhs13
Σε ποιο φορουμ ρε φιλε?
Swthrakhs13
Ισως ειναι ευκαιρια να δειξουμε τα λαθη των διαιτητων σ΄ααυτο το ματς πατωντας γκαζι και αφηνοντας πισω τους ευνοημενους της διαιτησιας και της κατηγοριας!!
Jabar
Δεν χρειάζεται ξεχωριστό τόπικ για ένα αγώνα της κατηγορίας έστω και το ποιό σημαντικό.Παιδιά σας παρακαλώ γράψτε με ελληνικούς χαρακτήρες
Swthrakhs13
το πιο με 'ι'.ποσοτικο!οχι 'οι' μην ξεχασουμε κι αυτα που ξεραμε
Jabar
QUOTE(Swthrakhs13 @ Jan 26 2009, 14:31 ) *
ΔΕΝ υποτιμω η υποβιβαζω εσενα και την ομαδα σου.ισα ισα μια χαρα σταση κρατησατε μες στο γηπεδο και δεν σας πειραξε κανεις.εγω μ εκεινο τον τυπο απο τον ιασωνα τα χω που δεν λεει να παραδεχτει πως η ομαδα του ειναι σπρωγμενη απο χιλιες παντες.

αλλα περιμενω την αλλη δευτερα που "θα ερθουμε σε επαφη" μαζι τους και θα ρθει και θα αραδιαζει ενα σορο λογια για να μας αποδειξει οτι ισως μετα απο τοσο χαμο αποφασισε η διαιτησια να σφυριξει 50-50 και χασανε κι αυτοι οπως θα πρεπε να χαν χασει σε τοσα ματς.

Κι οσο για το διαβασμα που ειπες χαιρομαι που το τονισες καθως κατι τετοιο δεν συνεβει και αυτο σημαινει οτι και απροετοιμαστοι πλεον ειμαστε σε τοσο καλο επιπεδο που μπορουμε να θεορουμαστε διαβασμενοι.


Καλη συνεχεια σ'πολους και καλη αγωνιστικη

θεορούμαστε εεεεεε?χαχαχα
βγάλε τη σκούφια σου και βάρα.Ισως βέβαια το ποιος και το πιός να είναι ο μοναδικός ορθογραφικός κανόνας που ξέρεις φιλικά peace.gif
beli
εμενα μου μυριζει τινινινι παντως.....


QUOTE(Swthrakhs13 @ Jan 30 2009, 11:19 ) *
το πιο με 'ι'.ποσοτικο!οχι 'οι' μην ξεχασουμε κι αυτα που ξεραμε



ρε φιλαρακι μας τα χεις κανεις κουδουνια χαλαρωσε λιγακι και κοιτα την καμπουρα σου ασχημομουρη,ποιος νομιζεις πως εισαι τελικα ενας παιχτακος της Δ εσκανα για μαζεψου και σοβαρεψου τσαρλατανακο ε τσαρλατανακο!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.