Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' ΕΣΚΑΝΑ 2008-09
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
magickaminia
QUOTE(Swthrakhs13 @ Jan 30 2009, 11:19 ) *
το πιο με 'ι'.ποσοτικο!οχι 'οι' μην ξεχασουμε κι αυτα που ξεραμε

Φιλε εκανες ενα τρελο μπασιμο στην Α1 των Γυναικων που εκανες αιρ μπολ. Μπορεις να μας πεις για ποιον αγωνα αναφερθηκες που εγινε στην Καλλιθεα και ποτε εγινε αυτος; Μας γεμισες ολους με αποριες. Αν μπορεις απαντησε μου στο ποστ Α1 Γυναικες , γιατι εδω ειμαι εκτος πεδιου.
Swthrakhs13
QUOTE(Jabar @ Jan 30 2009, 12:44 ) *
θεορούμαστε εεεεεε?χαχαχα
βγάλε τη σκούφια σου και βάρα.Ισως βέβαια το ποιος και το πιός να είναι ο μοναδικός ορθογραφικός κανόνας που ξέρεις φιλικά peace.gif

Και με 'ω' αν βαλω το θεωρουμαστε που μπορει να κοιταξες και λεξικο για να το δεις αυτο δεν αλλαζει.συγχωρεσε τον μπελι για τους χαρακτηρισμους του.Τον δικαιωνω μονο στην περιπτωση που οντως απλα παιζεισ χρονια στη δελτα και τα ποστ σου ειναι μονο η δυναμη σου.και οχι η ποιοτητα αυτων αλλα η ποσοτητα.
Κι αν οντως παιζεις στη δ εσκανα,ξερεις κι εσυ για το σπρωξιμο του ιασωνα νικαιας κ προσπαθησε να μην λογοκρινεις συζητησεις παιχτων που πρωτα χυνουν ιδρωτα μες στο γηπεδο και μετα μιλουν.αυτο ισχυει και για τον μπελι στο λεωντα και για ολους οσους μιλανε απο την ομαδα μου
Ας ερθει λοιπον η δευτερα,να κλεισουμε στοματα και να βαλουμε τον κυριολεκτικα κατεργαρη στον παγκο του,αποδιδοντας οπως πρεπει και δικαιονοντας τα οσα λεω εδω και καιρο ακομα και με τις τοσες απουσιες που εχουμε.
markos35
QUOTE(Swthrakhs13 @ Jan 30 2009, 15:58 ) *
Και με 'ω' αν βαλω το θεωρουμαστε που μπορει να κοιταξες και λεξικο για να το δεις αυτο δεν αλλαζει.συγχωρεσε τον μπελι για τους χαρακτηρισμους του.Τον δικαιωνω μονο στην περιπτωση που οντως απλα παιζεισ χρονια στη δελτα και τα ποστ σου ειναι μονο η δυναμη σου.και οχι η ποιοτητα αυτων αλλα η ποσοτητα.
Κι αν οντως παιζεις στη δ εσκανα,ξερεις κι εσυ για το σπρωξιμο του ιασωνα νικαιας κ προσπαθησε να μην λογοκρινεις συζητησεις παιχτων που πρωτα χυνουν ιδρωτα μες στο γηπεδο και μετα μιλουν.αυτο ισχυει και για τον μπελι στο λεωντα και για ολους οσους μιλανε απο την ομαδα μου
Ας ερθει λοιπον η δευτερα,να κλεισουμε στοματα και να βαλουμε τον κυριολεκτικα κατεργαρη στον παγκο του,αποδιδοντας οπως πρεπει και δικαιονοντας τα οσα λεω εδω και καιρο ακομα και με τις τοσες απουσιες που εχουμε.

καλησπερα φιλε σωτηρακη σε παρακωλουθω πολυ καιρο και η αληθεια ειναι οτι η συμπεριφορα σου ειναι επιθετικη. μπασκετ παιζεις στην δ εσκανα. εχεις ενα παιχνιδι την δευτερα που για τον αντιπαλο σου και να χασει δεν τρεχει τιποτα ενω για σενα εχει αξια. παιξε το παιχνιδακι σου να το χαρεις και αν κερδισεις να το χαρεις μεχρι εκει ομως τιποτα παραπανω. ασχολισου μονο με την ομαδα σου και ασε τον ιασονα. εγω θα ειμαι ειμαι εκει την δευτερα θα περιμενω να δω συμπεριφορα!! καλη συνεχεια σε ολους
Jabar
QUOTE(Swthrakhs13 @ Jan 30 2009, 15:58 ) *
Και με 'ω' αν βαλω το θεωρουμαστε που μπορει να κοιταξες και λεξικο για να το δεις αυτο δεν αλλαζει.συγχωρεσε τον μπελι για τους χαρακτηρισμους του.Τον δικαιωνω μονο στην περιπτωση που οντως απλα παιζεισ χρονια στη δελτα και τα ποστ σου ειναι μονο η δυναμη σου.και οχι η ποιοτητα αυτων αλλα η ποσοτητα.
Κι αν οντως παιζεις στη δ εσκανα,ξερεις κι εσυ για το σπρωξιμο του ιασωνα νικαιας κ προσπαθησε να μην λογοκρινεις συζητησεις παιχτων που πρωτα χυνουν ιδρωτα μες στο γηπεδο και μετα μιλουν.αυτο ισχυει και για τον μπελι στο λεωντα και για ολους οσους μιλανε απο την ομαδα μου
Ας ερθει λοιπον η δευτερα,να κλεισουμε στοματα και να βαλουμε τον κυριολεκτικα κατεργαρη στον παγκο του,αποδιδοντας οπως πρεπει και δικαιονοντας τα οσα λεω εδω και καιρο ακομα και με τις τοσες απουσιες που εχουμε.

Σου συνιστώ να διαβάσεις τους κανονισμούς του φόρουμ που αποδέχτηκες με την εγγραφή.Εριστικά ποσταρίσματα και αναπόδεικτες κατηγορίες περί διαιτησίας επισύρουν ποινές.Σχολιασμός του συντονισμού της συζήτησης δημόσια απαγορεύεται.Οτι θέλεις λοιπόν σε πμ.
Παρεμπιπτόντως
Λέοντα με όμικρον
δικαιώνοντας τα εις ώνω με ωμέγα.
Σε παρακαλώ γράφε με καλύτερη σύνταξη ,είναι λίγο δυσνόητα.Μετά από τελεία ακολουθεί κεφαλαίο γράμμα. smiley.gif
Swthrakhs13
Σ'ευχαριστω καλε μου μοντερειτορ που μετα απο ενα λαθος που σου βρηκα που εβγαζε ματι μου διορθωνεις ολα τα ποστ εδω και δυο χρονια.ειναι πολυ κριμα που δεν ησουν διπλα μου πριν μερικα χρονια στις πανελληνιες να με βοηθησεις κι εκει.το λεοντας να ξερεις γραφεται με ομικρον καθε αυτου οπως με διορθωσες και καμια σχεση δεν εχει με τα ρηματα που οποια τελειωνουν σε ωνω κρατανε το ωμεγα.αλλα χαιρομαι με τον τροπο που σκεφτεσαι.
Να σ ευχαριστησω επισης για τ'οτι μου τονιζεις οτι μετα απο τελεια ξεκιναει κεφαλαιο καθως η τελεια,η τα αλλα σημεια στιξης ειναι μονο για τα ατομα που εχουν μια στοιχειωδη γνωση και μπορουν να αντιληφθουν πως εξελισεται η οποια προταση-συνταξη αυτης.αν θελεις παλι μπορεις να με βοηθησεις βαζωντας εσυ σε καθε τελεια μου το επομενο γραμμα κεφαλαιο.κι αν θες ακομα βαλε και τονους με μεγαλη προσοχη στα τετρασυλλαβα.
Τελειωνοντας την αναφορα μου σε σενα ισως πρεπει καποια στιγμη να αναδιαρθρωθει αυτο το σαιτ και να αλλαξουμε λιγακι τους μοντερειτορς καθως η εριστικη και η προκλητικη σταση που ανεφερες λιγο πριν σιγουρα εκφραζεται και απο μενα,με μενος(αθλητικο παντα),για την πρωτη ομαδα της κατηγοριας μου,την οποια κατηγορουν απαντες συμπαιχτες και αντιπαλοι για την ενισχυση της απο εξωαγωνιστικους παραγοντες.αλλα δεν μπορει καποιος με τοσα ποστ και ευθυνες να ερχεται και να κατακρινει,προκαλοντας τ αλλα μελη του φορουμ απο το πουθενα,οταν μια σεζον ολοκληρει δεν εχει γραψει ουτε λεξη(ή αντε λιγα ποστ).Γι αυτο προσεξε κι εσυ μαζι μου τα εριστικα σου ποστ συμπαιχτη μου(προσωρινα ελπιζω)στη δ εσκανα.
Κι οσο για σενα φιλε μου που προσεξες την επιθετικη μου συμπεριφορα στο φορουμ και θα σαι την δευτερα στο γηπεδο,ελα να δεις πως ειναι να μπορεις να βλεπεις χωρις προβλημα ενα παιχνιδι μπασκετ,χωρις να ακους βρυσιδι συνεχεια απο τον πιο μικρο,μεχρι τον πιο μεγαλο,χωρις τους πατεραδες και τους φιλους των γηπεδουχων,να βριζουν φιλοξενουμενους αλλα ποτε τη διαιτησια(και πως να γινει οταν ξερεις οτι θα βοηθησει στα δυσκολα)...Ελα λοιπον οπως λες και ακομα με τα προβληματα που εχει η ομαδα μου,εγω και οι υπολοιποι συμπαιχτες μου θα προσπαθησουμε να δικαιωσουμε εσενα και τα λεφτα που θα βαλεις για την βενζινη και θα σε βοηθησουμε ν αποχωρησεις με πικρα απο το μοσχατο,και με την βεβαιωτητα πλεον οτι το πρωτο ματσακι μεταξυ μας....μυριζε.Αλλα κι αν χασω,για μενα ως τρτο οπως με καταντησε η εσκανα με το μειον 2,η ηττα απο τον πρωτο ειναι στο προγραμμα.Εσενα ομως ειναι μια πτωση εγωισμου.
Ελπιζω να σας καλυψα αμφοτερους κι αν οχι να σας γεμισω κι απο κοντα αν θελετε,εγω και οι συμπαιχτες μου,την δευτερα με περισια χαρα αλλα και χαρη.

Καλη συνεχεια

FORZA LEWN
markos35
QUOTE (Swthrakhs13 @ Jan 31 2009, 11:49 ) *
Σ'ευχαριστω καλε μου μοντερειτορ που μετα απο ενα λαθος που σου βρηκα που εβγαζε ματι μου διορθωνεις ολα τα ποστ εδω και δυο χρονια.ειναι πολυ κριμα που δεν ησουν διπλα μου πριν μερικα χρονια στις πανελληνιες να με βοηθησεις κι εκει.το λεοντας να ξερεις γραφεται με ομικρον καθε αυτου οπως με διορθωσες και καμια σχεση δεν εχει με τα ρηματα που οποια τελειωνουν σε ωνω κρατανε το ωμεγα.αλλα χαιρομαι με τον τροπο που σκεφτεσαι.
Να σ ευχαριστησω επισης για τ'οτι μου τονιζεις οτι μετα απο τελεια ξεκιναει κεφαλαιο καθως η τελεια,η τα αλλα σημεια στιξης ειναι μονο για τα ατομα που εχουν μια στοιχειωδη γνωση και μπορουν να αντιληφθουν πως εξελισεται η οποια προταση-συνταξη αυτης.αν θελεις παλι μπορεις να με βοηθησεις βαζωντας εσυ σε καθε τελεια μου το επομενο γραμμα κεφαλαιο.κι αν θες ακομα βαλε και τονους με μεγαλη προσοχη στα τετρασυλλαβα.
Τελειωνοντας την αναφορα μου σε σενα ισως πρεπει καποια στιγμη να αναδιαρθρωθει αυτο το σαιτ και να αλλαξουμε λιγακι τους μοντερειτορς καθως η εριστικη και η προκλητικη σταση που ανεφερες λιγο πριν σιγουρα εκφραζεται και απο μενα,με μενος(αθλητικο παντα),για την πρωτη ομαδα της κατηγοριας μου,την οποια κατηγορουν απαντες συμπαιχτες και αντιπαλοι για την ενισχυση της απο εξωαγωνιστικους παραγοντες.αλλα δεν μπορει καποιος με τοσα ποστ και ευθυνες να ερχεται και να κατακρινει,προκαλοντας τ αλλα μελη του φορουμ απο το πουθενα,οταν μια σεζον ολοκληρει δεν εχει γραψει ουτε λεξη(ή αντε λιγα ποστ).Γι αυτο προσεξε κι εσυ μαζι μου τα εριστικα σου ποστ συμπαιχτη μου(προσωρινα ελπιζω)στη δ εσκανα.
Κι οσο για σενα φιλε μου που προσεξες την επιθετικη μου συμπεριφορα στο φορουμ και θα σαι την δευτερα στο γηπεδο,ελα να δεις πως ειναι να μπορεις να βλεπεις χωρις προβλημα ενα παιχνιδι μπασκετ,χωρις να ακους βρυσιδι συνεχεια απο τον πιο μικρο,μεχρι τον πιο μεγαλο,χωρις τους πατεραδες και τους φιλους των γηπεδουχων,να βριζουν φιλοξενουμενους αλλα ποτε τη διαιτησια(και πως να γινει οταν ξερεις οτι θα βοηθησει στα δυσκολα)...Ελα λοιπον οπως λες και ακομα με τα προβληματα που εχει η ομαδα μου,εγω και οι υπολοιποι συμπαιχτες μου θα προσπαθησουμε να δικαιωσουμε εσενα και τα λεφτα που θα βαλεις για την βενζινη και θα σε βοηθησουμε ν αποχωρησεις με πικρα απο το μοσχατο,και με την βεβαιωτητα πλεον οτι το πρωτο ματσακι μεταξυ μας....μυριζε.Αλλα κι αν χασω,για μενα ως τρτο οπως με καταντησε η εσκανα με το μειον 2,η ηττα απο τον πρωτο ειναι στο προγραμμα.Εσενα ομως ειναι μια πτωση εγωισμου καθως και σπασιμο του παρθενικου υμενα.
Ελπιζω να σας καλυψα αμφοτερους κι αν οχι να σας γεμισω κι απο κοντα αν θελετε,εγω και οι συμπαιχτες μου,την δευτερα με περισια χαρα αλλα και χαρη.

Καλη συνεχεια

FORZA LEWN

η μονη δικαιολογια για σενα ειναι η ηλικια σου αλλα και σε αυτο υπαρχει ενα μετρο. το αποτελεσμα ξερεις ποιο ειναι? ειτε κερδισεις ειτε χασεις θα τερματισεις απο κατω απο εμενα. για αυτο απολαυσε το παιχνιδακι και τιποτα αλλο
Swthrakhs13
Eχεις δικιο.κι ας μην ξερεις ουτε ποιος ειμαι,ουτε την ηλικια μου...


Οσα χρονια ομως κι αν θεωρεις οτι εχω στα παρκε,κ οσο χρονων κι αν ειμαι,χαιρομαι που η δυναμη της γλωσσας-γραφης μου σ'εκανε μονο να απαντησεις με αυτον τον αποστοματικο τροπο που μ'εκανε να χασω τη μιλια μου.ελπιζω παντως να το παθεις κι εσυ με την κυριολεκτικη εννοια τη δευτερα.

καλη συνεχεια
giannhs_09
Δεν αφήνετε τα περι δημοκρατιας και ορθογραφικα λαθη και οτι αλλο γραφει ο καθενας εδω μεσα,να μιλησουμε λιγο για μπασκετ..οσο μπορει ο καθενας..δε βαρεθηκατε να ασχολειστε με αυτον το σωτηρακη..αμαν πια..τι του δινετε και σεις τροφη;;;
Υ.Γ.:Για αυτους που κατα λαθος εχουν μπερδευτει το site ονομαζετε basketforum..σεβαστειτε τουλαχιστον αυτους που το εφτιαξαν..ΠΡΩΙΝΑΔΙΚΟ το χετε κανει..
αντε καλη συνεχεια..
dallas
χαχαχχα σωστος ο γιαννης9 αλλα και ο καυμενος ο σωτηρακης που θα εκτονωθει αφηστε τον να εκφραστει ελευθερα να γελαμε και εμεις..... αντε να δουμε τι θα γινει την δευτερα με το ντερμπι κατι μου λεει οτι μετα τον αγωνα ερχονται τα καλυτερα...οσο για το παραπονο σου σωτηρακη οτι μπαινουν οι υπευθυνοι και επεξεργαζονται τα κειμενα μας αυτη ειναι η δουλεια τους και για μενα σωστα πραττουν εφοσον απο οτι εχω δει σε καθε διορθωση που κανουν την αιτιολογουν......
beli
Swthrakhs, φιλε να σε δω αποψε τι θα κανεις στον αγωνα,στην γραφη καλος εισαι να σε δουμε και στις 4 γραμμες αποψε γιατι βλεπω να γελαει και το παρδαλο κατσικι χαχαχα smiley.gif
beli
lewn - iasonas = 73-61

filakiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa apo to Swthrakh13 77.gif icon_wave.gif
beli
QUOTE(beli @ Jan 30 2009, 13:22 ) *
εμενα μου μυριζει τινινινι παντως.....


γεια σας ειμαι η Πετρουλα και σας ενημερωνω οτι ο Λεων μολις τελειωσε smiley.gif smiley.gif

ξεμπαναρετε τον Swthrakhs13 εχει χασει το ''ειναι'' του το φορουμ δυο μερες τωρα smiley.gif
kampouras
telika poios kerdise re paidia? o swtirakis i oxi??
markos35
καλημερα. μεγαλο ντερμπυ ηταν αναμεσα στον λεων και τον ιασωνα. ο λεων ξεκινησε δυνατα με 21 -2 σκορ καποια στιγμη στο τελος τις 3 περιοδου και αρχες τις 4 περασε ο ιασωνας με 47-51 και το παιχνιδι ηταν ποντο ποντο μεχρι το 39 . το πρωταθλημα εχει πολυ ψωμι ακομη. ελπιζω ο φιλος μου ο σωτηρακης να αναθεωρισε τις αποψεις του οτι ο ιασωνας ειναι κακη ομαδα. καλη συνεχεια σε ολους
EUROBASKET'87
Ηρθα στη παρεα σας να μιλησω για μπασκετ -και μονο για μπασκετ.Ευχομαι υγεια σε ολους, καλο μπασκετ στις ομαδες τους και ελπιζω ολοι οσοι εκθετουν τις αποψεις τους να το κανουν με γνωμονα την αγαπη τους για το μπασκετ.
Προτεινω να γινεται καθε εβδομαδα μια ατυπη ψηφοφορια για τον αγωνα της εβδομαδας,τον M.V.P. της αγωνιστηκης,την καλυτερη κερκιδα,τον καλυτερο προπονητη και τον καλυτερο διαιτητη.Προφανως καποιοι θα ψηφιζουν τον < εαυτο τους>,αλλα θα υπαρξουν και αρκετοι που τα κριτηρια τους θα ειναι μπασκετικα.Αν μη τι αλλο, καλυτερα να επαινουμε παρα να κατηγορουμε...
Καλη συνεχεια!
beli
χωρις Swthrakhs13 παιθανε το τοπικ παιδες εγω αυτο βλεπω κανεις δε γραφει!!!!
LITSAS
Η Σαρωνίδα κέρδισε εκτός έδρας την Αναγέννηση Ικονίου μετά από παράταση 80-78
beli
νικες για ερμη πειραια,φοινικα και λεων
spiliosa
Καλησπέρα σε όλους. Μεγάλη νίκη πέτυχε η Σαρωνίδα στο Ικόνιο. Πρέπει να δώσω συγχαρητήρια στον καλύτερο παίχτη της κ. Ντζαμάρα. Σκέφτηκε να αφήσει τα προεδριλίκια και να σφυρίξει μετά από πολύ καιρό. Αφού μπήκε σε τόσο κόπο είπε να κάνει και ένα δωράκι στα παιδιά που ήρθαν από τόσο μακριά. Παρ' όλα αυτα πολλά μπράβο στα παιδιά της Σαρωνίδας που έπαιξαν με πολύ πάθος και άκρως μπασκετικά.





Καλή συνέχεια σε όλους και καλή πορεία στη Γ' σε όσες ομάδας ανέβουν.
markos35
καλο μεσημερι. το πρωταθλημα αποκτησε μεγαλο ενδιαφερον μετα την ηττα τις αργυρουπολης απο τον φοινικα. ισως η μονη ομαδα που δεν εχει μεγαλο αγχος ειναι ο ιασωνας. ο ερμης πειραια παιζει το τελευταιο του χαρτι την δευτερα μεσα στην αργυρουπολη.η καστελλα δυστυχως εχασε σχεδον καθε ελπιδα να διεκδικισει κατι. καλη συνεχεια σε ολους
beli
QUOTE(spiliosa @ Feb 11 2009, 17:03 ) *
Καλησπέρα σε όλους. Μεγάλη νίκη πέτυχε η Σαρωνίδα στο Ικόνιο. Πρέπει να δώσω συγχαρητήρια στον καλύτερο παίχτη της κ. Ντζαμάρα. Σκέφτηκε να αφήσει τα προεδριλίκια και να σφυρίξει μετά από πολύ καιρό. Αφού μπήκε σε τόσο κόπο είπε να κάνει και ένα δωράκι στα παιδιά που ήρθαν από τόσο μακριά. Παρ' όλα αυτα πολλά μπράβο στα παιδιά της Σαρωνίδας που έπαιξαν με πολύ πάθος και άκρως μπασκετικά.





Καλή συνέχεια σε όλους και καλή πορεία στη Γ' σε όσες ομάδας ανέβουν.



μεχρι να παει απο την μια ρακετα στην αλλη εχει τελειωσει το δεκαλεπτο φιλε μου smiley.gif


QUOTE(markos35 @ Feb 12 2009, 13:31 ) *
καλο μεσημερι. το πρωταθλημα αποκτησε μεγαλο ενδιαφερον μετα την ηττα τις αργυρουπολης απο τον φοινικα. ισως η μονη ομαδα που δεν εχει μεγαλο αγχος ειναι ο ιασωνας. ο ερμης πειραια παιζει το τελευταιο του χαρτι την δευτερα μεσα στην αργυρουπολη.η καστελλα δυστυχως εχασε σχεδον καθε ελπιδα να διεκδικισει κατι. καλη συνεχεια σε ολους



ο ερμης πειραια ευκολα η δυσκολα θα κερδισει!!!!
markos35
QUOTE(beli @ Feb 13 2009, 17:19 ) *
μεχρι να παει απο την μια ρακετα στην αλλη εχει τελειωσει το δεκαλεπτο φιλε μου smiley.gif





ο ερμης πειραια ευκολα η δυσκολα θα κερδισει!!!!

φιλε μου για μενα μακαρι να κερδισετε μεσα στην αργυρουπολη για να ειμαι σιγουρος απο τωρα για την πρωτη θεση εκτος σοβαρου απροοπτου. ολες οι ομαδες οι πρωτες θα κανουνε σιγουρα απο δυο ηττες. απλα η ομαδα μου ο ιασωνας οταν θα παιξει τα ντερμπυ ειναι στις 4 τελευταιες αγωνιστικες οποτε θα εχουν ξεκαθαρισει πολλα. καλη συνεχεια σε ολους
minimoke
για το ποσο ευκολα θα μας κερδισει ο ερμης πειραια θα φανει την δευτερα!!! ελατε......
berry the truth
πολύ ξύλο στην αργυρούπολη έμαθα ότι έπεσε μεταξύ ερμή αργυρούπολης και ερμή πειραιά....κρατήθηκαν δελτία και πάμε για καμπάνες...όλα ξεκίνησαν από την εξέδρα και μετά έγινε το σώσε...μια από τα ίδια λοιπόν για ερμή πειραιά αν και στην αργυρούπολη δεν πάνε πίσω...τι έγινε ρε παιδιά εκεί? θα μας πει κάποιος που ήταν παρών ακριβώς ποιος προκλήθηκε και τελικά τι γράφτηκε στο φύλλο?
minimoke
QUOTE(berry the truth @ Feb 18 2009, 02:29 ) *
πολύ ξύλο στην αργυρούπολη έμαθα ότι έπεσε μεταξύ ερμή αργυρούπολης και ερμή πειραιά....κρατήθηκαν δελτία και πάμε για καμπάνες...όλα ξεκίνησαν από την εξέδρα και μετά έγινε το σώσε...μια από τα ίδια λοιπόν για ερμή πειραιά αν και στην αργυρούπολη δεν πάνε πίσω...τι έγινε ρε παιδιά εκεί? θα μας πει κάποιος που ήταν παρών ακριβώς ποιος προκλήθηκε και τελικά τι γράφτηκε στο φύλλο?



ξυλο επεσε στην εξεδρα!!! μεταξυ ενος μπαμπα και ενος αλλου! οι υπολοιποι παιχτες απλα μπηκαν για να τους χωρισουν!! δεν ειχαν εμπλοκη σε καμια περιπτωση! εκτος απο τα κλασικα βρισιδια μεταξυ τους δεν πιαστικε κανεις στα χερια!! εγω παιζω στον ερμη αργυρουπολης και μπορω να πω οτι οι παιχτες του ερμη πειραια δεν προκαλεσαν κατι, κριμα για αυτους διοτι δεν ειναι τραγικοι οσο ακουγεται! θα μπορουσαν ανετα να ειναι στην τριαδα! οσο αφορα την ομαδα μου δεν πιστευω οτι εχουμε προκαλεσει ποτε φασαριες, οσο για εναν-δυο παιχτες λιγο ποιο οξύθυμους πιστευω πως ολες οι ομαδες εχουν!!

τελος παντων εχει πολυ δρομο ακομα... οσο για εμας εχουμε ακομα 2 ντερμπι με ιασωνα και λεων που πρεπει να κερδισουμε εαν θελουμε να ανεβουμε...!! καλη συνεχεια!!!
mimisnike
QUOTE(berry the truth @ Feb 18 2009, 02:29 ) *
πολύ ξύλο στην αργυρούπολη έμαθα ότι έπεσε μεταξύ ερμή αργυρούπολης και ερμή πειραιά....κρατήθηκαν δελτία και πάμε για καμπάνες...όλα ξεκίνησαν από την εξέδρα και μετά έγινε το σώσε...μια από τα ίδια λοιπόν για ερμή πειραιά αν και στην αργυρούπολη δεν πάνε πίσω...τι έγινε ρε παιδιά εκεί? θα μας πει κάποιος που ήταν παρών ακριβώς ποιος προκλήθηκε και τελικά τι γράφτηκε στο φύλλο?


Ρε παιδιά άμα δεν είστε μπρόστά γιάτι κάθεστε και λέτε ότι σας κατεβαίνει στο μυαλό?

Ξύλο στην αργυρούπολη έπεσε μόνο στην κερκίδα μεταξύ 3 παίδιών που έρχονται και παρακολουθούν την ομάδα παντού
και κάποιους πατεράδες που υποτίθεται πως πάνε στο γήπεδο για να δουν τα παιδιά τους.
Όλα ξεκίνησαν όταν έγινε ένα φάουλ από έναν δικό μας παίκτη στο νούμερο 7 της αργυρούπολης, ο όποιος το θεώρησε
αντιαθλητικό και ξεκίνησε και έβριζε σαν τρελός. Ρίχνουν οι διαιτητές μια τεχνική ποινή αλλά αυτός συνεχίζει να βρίζει σαν να μην τρέχει τπτ. Και μιλάμε για χοντρό βρισίδι... Έκει πετάχτηκαν οι δικοί μας από την κερκίδα και ζήτησαν από τον διαιτητή να δώσει και άλλη τεχνική ποινή και να τον αποβάλλει γιατί κανονικά αυτό έπρεπε να γίνει..
Τότε οι καλοί και ήρεμοι πατεράδες σηκώθηκαν να ζητήσουν τον λόγο από 3 παιδιά 25 χρονών.. Επειδή όμως και αυτοί έχουν περάσει από αυτή την ηλικία θα έπρεπε να σκεφτούν πως όταν τον προσβάλεις τον άλλον και ειδικά όταν είναι και πιτσιρικάς δεν θα κάτσει να σε ακούει και πολύ γιατί το αίμα βράζει.. Και έτσι ξεκίνησε ένας τσαμπουκάς στην κερκίδα. Βλέποντας εμείς όλη αυτή την κατάσταση ανεβήκαμε πάνω στην κερκίδα όχι για να τσακωθόυμε αλλά για να ηρεμήσουμε το κλίμα και να χωρίσουμε..γιατί όσο να'ναι τρεις 60ρηδες δεν μπορούν να κάνουν καλά τρεις 25ρηδες. Άμα θέλαμε να τσακωθούμε πιστέψτε με θα γινόταν χειρότερος χαμός στο γήπεδο.. Ανέβηκαν και οι παίκτες της Αργυρούπολης για να προστατέψουν τους δικούς τους και να ηρεμήσουν και αύτοι το κλίμα.
Σαν κανονισμός, σωστά αποβλήθηκαν όσοι ανέβηκαν αλλά όλα θα είχαν τελειώσει όμορφα και ωραία αν οι διαιτητές σφύριζαν σωστά στην συγκεκριμένη φάση..
Δελτία κρατήθηκαν και από τις 2 ομάδες, απόφαση δεν έχει βγει ακόμα για το αν και πόσο θα τιμωρήθουν..

Όσο για τα συνεχόμενα σχόλια το οτι ο Έρμης Πειραιά συνέχεια τσακώνεται και δεν παίζει μπάσκετ, να ξέρετε πως φέτος μας έχουν προκαλέσει πολλές ομάδες είτε επίτηδες είτε επείδη και αυτοί ειναι οξύθυμοι αλλά δικαίωμα δεν δώσαμε σε κανέναν φέτος να μας χαρακτηρίσει αλήτικη ομάδα...
Μπορούμε να τσακωθούμε άμα θέλουμε αλλά δεν το κάνουμε γιατι φέτος θέλουμε να κάνουμε ένα βήμα παραπάνω και να μην την πατήσουμε όπως προπερσυ που λόγω ενός καυγά ουσιαστικά χάσαμε την άνοδο..
Αλλά.... αν βγούμε εκτός στόχων φέτος και ξναδεχτούμε κάποια απειλή, μη έχοντας να χάσουμε κάτι, δεν θα κρατηθούμε και θα ξαναγίνουμε η αλήτικη ομάδα! Αυτό το λέω όχι για να απελήσω κάποιον αλλά για να πάψουν να ασχολούνται αυτοί που ασχολούνται με την ομάδα μας! Φέτος δεν δώσαμε δικαίωμα, δεν θέλουμε ούτε να μας σχολιάζετε ούτε να ασχολείστε με εμάς...

Αύτά προς το παρών

Ευχαριστώ!!
mwrhomada
ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ ΣΤΗΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕ 47 ΝΕΚΡΟΥΣ Κ 4326 ΤΡΑΥΜΑΤΙΕΣ!! ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΧΕ ΑΙΜΑ,ΔΑΚΡΥΑ Κ ΙΔΡΩΤΑ!!
ΟΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΙΔΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ ΤΩΝ ΔΥΟ ΟΜΑΔΩΝ Κ ΜΠΛΕΧΤΗΚΑΝ ΣΤΟΝ ΚΑΥΓΑ ΠΑΙΚΤΕΣ Κ ΤΩΝ ΔΥΟ ΟΜΑΔΩΝ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΕΦΟΔΙΑΣΜΕΝΟΙ ΜΕ ΚΑΔΡΟΝΙΑ, ΛΟΣΤΟΥΣ Κ ΦΩΤΟΒΟΛΙΔΕΣ ΓΙΑ 3 ΩΡΕΣ ΠΛΑΚΩΝΟΝΤΑΝ ΧΩΡΙΣ ΕΛΕΟΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΜΕΙΝΕ ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ,Ο ΧΑΙΛΑΝΤΕΡ! ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΦΤΑΝΑΝ ΑΥΤΑ, ΕΝΑΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΟΥ ΕΡΜΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΕ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΚΑΜΑΡΑΚΙ ΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Κ ΑΝΑΤΙΝΑΧΤΗΚΕ ΣΚΟΡΠΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ!! ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΠΟ ΑΛΗΤΑΡΑΔΕΣ ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΕΡΜΗ ΠΕΙΡΑΙΑ??
ΒΕΒΑΙΑ, ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ,ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ!! ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΤΕΣ!!ΠΑΛΙΟΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ,ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΛΕΩ!!ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΥ Κ ΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΛΤΕΡ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑΝ!!ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΣΑΤΑΝΑ!!666!!ΟΥΥΥ!!ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΕΙ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ Η ΛΟΥΚΑ!!

ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ, Ο ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΚΟΜΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΕΝΑΝ ΚΑΥΓΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ,ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΑΥΤΟΙ Κ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΠΟΝΕΣΑΝ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΑΦΟΥ ΧΑΘΗΚΕ ΜΙΑ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΝΟΔΟΣ.ΟΥΤΕ ΑΛΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΥΤΕ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ..ΜΙΚΡΟΤΣΑΜΠΟΥΚΑΔΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ Κ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΟΙ ΠΑΛΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ Κ ΤΟ ΑΙΜΑ ΒΡΑΖΕΙ. ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ..
ΑΠΛΑ ΜΟΛΙΣ ΔΟΥΝ ΟΤΙ ΕΜΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΡΜΗ ΠΕΙΡΑΙΑ,ΟΛΟΙ ΦΑΝΤΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΦΑΡ ΟΥΕΣΤ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ..

ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ...
Jabar
QUOTE(mwrhomada @ Feb 19 2009, 13:46 ) *
ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ ΣΤΗΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕ 47 ΝΕΚΡΟΥΣ Κ 4326 ΤΡΑΥΜΑΤΙΕΣ!! ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΧΕ ΑΙΜΑ,ΔΑΚΡΥΑ Κ ΙΔΡΩΤΑ!!
ΟΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΙΔΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ ΤΩΝ ΔΥΟ ΟΜΑΔΩΝ Κ ΜΠΛΕΧΤΗΚΑΝ ΣΤΟΝ ΚΑΥΓΑ ΠΑΙΚΤΕΣ Κ ΤΩΝ ΔΥΟ ΟΜΑΔΩΝ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΕΦΟΔΙΑΣΜΕΝΟΙ ΜΕ ΚΑΔΡΟΝΙΑ, ΛΟΣΤΟΥΣ Κ ΦΩΤΟΒΟΛΙΔΕΣ ΓΙΑ 3 ΩΡΕΣ ΠΛΑΚΩΝΟΝΤΑΝ ΧΩΡΙΣ ΕΛΕΟΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΜΕΙΝΕ ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ,Ο ΧΑΙΛΑΝΤΕΡ! ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΦΤΑΝΑΝ ΑΥΤΑ, ΕΝΑΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΟΥ ΕΡΜΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΕ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΚΑΜΑΡΑΚΙ ΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Κ ΑΝΑΤΙΝΑΧΤΗΚΕ ΣΚΟΡΠΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ!! ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΠΟ ΑΛΗΤΑΡΑΔΕΣ ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΕΡΜΗ ΠΕΙΡΑΙΑ??
ΒΕΒΑΙΑ, ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ,ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ!! ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΤΕΣ!!ΠΑΛΙΟΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ,ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΛΕΩ!!ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΥ Κ ΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΛΤΕΡ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑΝ!!ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΣΑΤΑΝΑ!!666!!ΟΥΥΥ!!ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΕΙ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ Η ΛΟΥΚΑ!!

ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ, Ο ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΚΟΜΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΕΝΑΝ ΚΑΥΓΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ,ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΑΥΤΟΙ Κ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΠΟΝΕΣΑΝ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΑΦΟΥ ΧΑΘΗΚΕ ΜΙΑ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΝΟΔΟΣ.ΟΥΤΕ ΑΛΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΥΤΕ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ..ΜΙΚΡΟΤΣΑΜΠΟΥΚΑΔΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ Κ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΟΙ ΠΑΛΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ Κ ΤΟ ΑΙΜΑ ΒΡΑΖΕΙ. ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ..
ΑΠΛΑ ΜΟΛΙΣ ΔΟΥΝ ΟΤΙ ΕΜΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΡΜΗ ΠΕΙΡΑΙΑ,ΟΛΟΙ ΦΑΝΤΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΦΑΡ ΟΥΕΣΤ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ..

ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ...

Σας παρακαλώ γράφετε με μικρούς χαρακτήρες.

Διεγράφη ένα ποστ ο χρήστης χρεώθηκε 1 φάουλ και δύο ημέρες στέρηση δικαιώματος να γράψει.
beli
QUOTE (Jabar @ Feb 20 2009, 08:11 ) *
Σας παρακαλώ γράφετε με μικρούς χαρακτήρες.

Διεγράφη ένα ποστ ο χρήστης χρεώθηκε 1 φάουλ και δύο ημέρες στέρηση δικαιώματος να γράψει.



ενταξει ρε παιδια ειμαστε που ειμαστε η τελευταια κατηγορια μας στερειτε και σεις το δικαιωμα του λογου μπαναροντας και τιμωρωντας τα μελη!!
σε μας βρηκατε να δειξετε και να εξαντλησετε την αυστηροτητα τας ???
εσκανα πατε να το κανετε το φορουμ εαν δεν το χετε καταλαβει σας το λεω εγω!!!
leonkalf
QUOTE (beli @ Feb 20 2009, 11:59 ) *
ενταξει ρε παιδια ειμαστε που ειμαστε η τελευταια κατηγορια μας στερειτε και σεις το δικαιωμα του λογου μπαναροντας και τιμωρωντας τα μελη!!
σε μας βρηκατε να δειξετε και να εξαντλησετε την αυστηροτητα τας ???
εσκανα πατε να το κανετε το φορουμ εαν δεν το χετε καταλαβει σας το λεω εγω!!!

Τι πάει να πει "ειμαστε που ειμαστε η τελευταια κατηγορια "?
Σε όλα τα topics ισχύει το ίδιο πράγμα. Δεν κάνουμε εξαιρέσεις.. Αλίμονο.

Έχεις 1 φάουλ γι' αυτά που έγραψες για τον Jabar (τα οποία σβήστηκαν) και αφού σκεφτείς κάποια πράγματα, σε 3 ημέρες θα μπορείς να ξαναγράψεις.
minimoke
ηττα για τον ερμη πειραια απο τουσ απροβλεπτους!!! λογικα θα παιξαν με τους εφηβους διοτι ηταν τιμωρημένοι με 1 αγωνιστικη σχεδον οι μισοι παιχτες λογο τις προηγουμενης αγωνιστικης, καθως επισης και ο ερμης αργυρουπολης σημερα θα παιξει με τους μισους εφηβους στο ικονιο!!
καλη συνεχεια!!!
beli
QUOTE (minimoke @ Feb 23 2009, 11:54 ) *
ηττα για τον ερμη πειραια απο τουσ απροβλεπτους!!! λογικα θα παιξαν με τους εφηβους διοτι ηταν τιμωρημένοι με 1 αγωνιστικη σχεδον οι μισοι παιχτες λογο τις προηγουμενης αγωνιστικης, καθως επισης και ο ερμης αργυρουπολης σημερα θα παιξει με τους μισους εφηβους στο ικονιο!!
καλη συνεχεια!!!

ηττα απροσμενη για Ερμη Πειραια απο τους Απροβλεπτους που πληρωσε ακομα μια χρονια τις φασαριες ανεξαρτητα απο το αν ηταν υπαιτιος αυτην την φορα,ηττα για τους Κυριαρχους απο την αντιμπασκετικη Σαρωνιδα που ακομα και στο ταιμ αουτ παρατασσονται σε σχημα ζωνης,νικη του λαβωμενου Λεων στο Μοσχατο επι της Καστελλας που προσπαθησε ως το τελος κυριως απο την γραμμη των ελευθερων βολων!!
LITSAS
Παρόλο που ο Ερμής Αργυρούπολης κατέβηκε με εφήβους επικράτησε σχετικά εύκολα της Αναγέννησης Ικονίου με 18 πόντους διαφορά..
markos35
Ιασωνας - Ατρομητος 88 - 41 Καμια κριτικη για το παιχνιδι αυτο. Απο τις κακες ομαδες τις κατηγοριας ο ατρομητος. Δυστυχως τιοτα δεν ειναι τυχαιο με καποιες ομαδες τις κατηγοριας. Ο ερμης πειραια ξαναπληρωσε με τιμωρια καποιες κακες συνηθειες του δυστυχως.... παει λοιπον και ο ερμης πειραια απο την ανοδο, την επομενη αγωνιστικη υπαρχει ντερμπυ του οποιου το αποτελεσμα θα παιξει καθοριστικο ρολο για την συνεχεια του πρωταθληματος οσο αφορα τις δυο θεσεις τις ανοδου. ο φιλος μου ο σωτηρακης μετα την νικη του με μας χαθηκε. Ελπιζω να ειναι καλα βασικα. θα διακινδυνευσω και μια προβλεψη για την ομαδα μου τον ιασωνα, δυο ηττες μπωρει να κανει. η μια στην αργυρουπολη η αλλη? θα αφησω τον φιλο μου τον σωτηρακη να το βρει αυτο. Καλη συνεχεια σε ολες τις ομαδες
lewn10
Μεγαλο ντερμπυ τη δευτερα!!!
Κι οποιος αντεξει.δυνατο φαβορι η ομαδα του μοσχατου που δειχνει ασταματητη καιρο τωρα...
Αναμενεται πολυ ωραιο παιχνιδι
NikosDim
QUOTE(markos35 @ Feb 24 2009, 17:26 ) *
Ιασωνας - Ατρομητος 88 - 41 Καμια κριτικη για το παιχνιδι αυτο. Απο τις κακες ομαδες τις κατηγοριας ο ατρομητος. Δυστυχως τιοτα δεν ειναι τυχαιο με καποιες ομαδες τις κατηγοριας.

peace.gif
Πολλά συχαρίκια στο "Μεγάλο" προπονητη του Ιάσωνα που από την αρχή εώς το τέλος έρειχνε παναγίες και έβριζε μάνες στους παίχτες του ατρομήτου που όντως φέτος έχουν τραγική ομάδα.
Ο συγκεκριμένος προπονητής επί 40 λεπτά έβριζε και τσαμπουκαλευόταν σε έναν αγώνα 40 πόντων!!! icon_drunk.gif
(δεν είναι τυχαίο ότι μεταξύ των παιχτών δεν έγινε το παραμικρό - αλλά 3 φορές ο ίδιος πήγε να πιαστεί στα χέρια με παίχτες) έλεγε και ατάκες τύπου : "είστε άχρηστοι, εγώ πάω για άνοδο ενώ εσείς παίζεται για πλάκα, κα".
Οι ίδιοι οι παίχτες του μετεφεραν στην κερκίδα ότι πάντα έτσι κάνει...
Τέτοιοι τύποι κάνανε την εσκανα έτσι. Δ΄Εσκανα είναι ο τύπος,έτσι...χαχα smiley.gif
77.gif

lewn10
Σ'ενα ευκολο παιχνιδι στο γηπεδο του αονα,ο ερμης εχασε και αποδοθηκε δικαιoσυνη για την ηττα στην αρχη της χρονιας μεσα στο μοσχατο για την ομαδα μου,η οποια επαιζε στον πρωτο γυρο με πολλες αντιξοοτητες και απουσιες.Η συμπεριφορα των αντιπαλων ηταν αψογη,με εξαιρεση τον προπονητη τους που δεν επαψε να μουρμουριζει σολα τα σφυριγματα ειτε υπερ του ερμη ειτε κατα,παρολο που στον πρωτο γυρο ηταν απλα θεατης της σφαγης της ομαδας του μοσχατου.Συγχαρητηρια και σ'αυτον λοιπον,που αναγνωρισε την ανωτεροτητα μας,επαιξε 38 λεπτα ζωνη,οπως μας επαιξε και η ουραγος σαρονιδα πριν λιγο καιρο,και καθως το ματς ηταν 10 ποντους στο 1.20 πριν το τελος καθοταν απραγος αποδεχομενος την ηττα του.

Τελειωνοντας να σας ευχαριστησουμε ολους για το τσατ σ'αυτο το γκρουπακι εδω περα και με πολυ χαρα θα σας περιμενουμε του χρονου στο ιδιο σαιτ στο γκρουπακι για την γαμα εσκανα οπου,πλεον μας περιμενει για να μας κερασει φαουλακια kai na μας μπαναρει οπως εκανε και στον σωτηρακη13 και γι'αυτο πλεον δεν γραφει με αποτελεσμα να μπορει φανερα να χαρει την ανοδο του μαζι με τους οποιους αντιδραστικους και να κλεισει στοματα....

Καλο φιναλε για ολους και.........


ΛΕΩΝ ΓΕΡΑ ΣΤΗ Γ' ΕΣΚΑΝΑ!!!!

FORZA LEWN
markos35
QUOTE(lewn10 @ Mar 10 2009, 02:18 ) *
Σ'ενα ευκολο παιχνιδι στο γηπεδο του αονα,ο ερμης εχασε και αποδοθηκε δικαιoσυνη για την ηττα στην αρχη της χρονιας μεσα στο μοσχατο για την ομαδα μου,η οποια επαιζε στον πρωτο γυρο με πολλες αντιξοοτητες και απουσιες.Η συμπεριφορα των αντιπαλων ηταν αψογη,με εξαιρεση τον προπονητη τους που δεν επαψε να μουρμουριζει σολα τα σφυριγματα ειτε υπερ του ερμη ειτε κατα,παρολο που στον πρωτο γυρο ηταν απλα θεατης της σφαγης της ομαδας του μοσχατου.Συγχαρητηρια και σ'αυτον λοιπον,που αναγνωρισε την ανωτεροτητα μας,επαιξε 38 λεπτα ζωνη,οπως μας επαιξε και η ουραγος σαρονιδα πριν λιγο καιρο,και καθως το ματς ηταν 10 ποντους στο 1.20 πριν το τελος καθοταν απραγος αποδεχομενος την ηττα του.

Τελειωνοντας να σας ευχαριστησουμε ολους για το τσατ σ'αυτο το γκρουπακι εδω περα και με πολυ χαρα θα σας περιμενουμε του χρονου στο ιδιο σαιτ στο γκρουπακι για την γαμα εσκανα οπου,πλεον μας περιμενει για να μας κερασει φαουλακια kai na μας μπαναρει οπως εκανε και στον σωτηρακη13 και γι'αυτο πλεον δεν γραφει με αποτελεσμα να μπορει φανερα να χαρει την ανοδο του μαζι με τους οποιους αντιδραστικους και να κλεισει στοματα....

Καλο φιναλε για ολους και.........


ΛΕΩΝ ΓΕΡΑ ΣΤΗ Γ' ΕΣΚΑΝΑ!!!!

FORZA LEWN

το πρωταθλημα εχει μπει στην τελικη ευθεια. νομιζω οτι την τελευταια αγωνιστικη θα παιχτει και η τριτη θεση ανοδου μεταξυ του φοινικα και του λεων μοσχατου. εκτος σοβαρου απροοπτου η ομαδα μου ο ιασωνας θα ειναι πρωτος η αργυρουπολη δευτερη . εκει στο μοσχατο ηταν σημαντικη η νικη σας αλλα ετσι οπως ειναι τα πραγματα ολα θα παιχτουν στο τελος. καλη συνεχεια σε ολους.
lewn10
Με μονο τα αγωνιστικα κριτηρια και διχως να υπολογιστει το -2 που υπαρχει απλα για να αυξανεται το πεισμα της ομαδας μου,σε βλεπω δευτερο και πολυ κουρασμενο.
Με τα υπαρχοντα δεδομενα ομως σε βλεπω ΑΔΙΚΟ πρωτο με πολλα ερωτηματικα σε νικες,με ηττα με 10 ποντους διαφορα απο την καλυτερη ομαδα της κατηγοριας και πρωταθλητη μονο στα ματια σου...
Εμεις οπως και να ρθουν τα πραγματα αν δεν εχουμε αλλη απωλεια στα παιχνιδια μπροστα μας στο τελευταιο παιχνιδι θα μας νοιαζει μονο το θεαμα.
Σευχαρ'ιστω που διχως να ερωτηθεις απαντησες καπως ενοχλημενα στο ποστ μου για την επιτυχια της ομαδας μου κ σου ευχομαι μεχρι την τελευταια αγωνιστικης να συνεχιζεις να θεωρεις την ομαδα σου πρωτη και να θυμασαι οτι στο μοσχατο σας κερασαμε γλυκο του κουταλιου!
Καλη συνεχεια σ'ολους

ΛΕΩΝ ΓΕΡΑ ΣΤΗ Γ ΕΣΚΑΝΑ


FORZA LEWN!!!!!!
chili
QUOTE(markos35 @ Mar 11 2009, 20:07 ) *
το πρωταθλημα εχει μπει στην τελικη ευθεια. νομιζω οτι την τελευταια αγωνιστικη θα παιχτει και η τριτη θεση ανοδου μεταξυ του φοινικα και του λεων μοσχατου. εκτος σοβαρου απροοπτου η ομαδα μου ο ιασωνας θα ειναι πρωτος η αργυρουπολη δευτερη . εκει στο μοσχατο ηταν σημαντικη η νικη σας αλλα ετσι οπως ειναι τα πραγματα ολα θα παιχτουν στο τελος. καλη συνεχεια σε ολους.


μαλλον δεν εχεις μελετησει καλα φιλε μου,για ξανακοιταξε τα χαρτια σου με τις αγωνιστικες που απομενουν smiley.gif
markos35
QUOTE (chili @ Mar 12 2009, 09:49 ) *
μαλλον δεν εχεις μελετησει καλα φιλε μου,για ξανακοιταξε τα χαρτια σου με τις αγωνιστικες που απομενουν smiley.gif

εγω εχω την εντυπωση οτι τελευταια αγωνιστικη θα εχει πολυ γελιο. αυτη η ομαδαρα του λεωντα να παιζει και του χρονου στην δ εσκανα. παντως μου αρεσει που εχω τον λεων μοσχατου απο κατω στην βαθμολογια. η ομαδα μου ο ιασωνας η αργυρουπολη και ο φοινικας ελπιζω να ειναι η ομαδες που θα ανεβουν. οσο για τον λεων? ας κανουν πρωτα απο ολα ακαδημιες να μην τους αφαιρουν βαθμους και μετα ας μιλανε για ανοδο. καλη συνεχεια.
lewn10
μαρκο συνεχισε να χαιρεσαι με την πρωτια σου και χασε και απο την αργυρουπολη μετα απο λιγες αγωνιστικες και ολα τ αλλα θα βολευτουν απο τον φοινικα που πρεπει να σε κερδιει οπως και δηποτε καθως και απο τον ερμη πειραια που τρεφει τοσα συναισθηματα για την ομαδα σου.Υπολογιζοντας αυτες τις ηττες,ξεκινα να μετρας και βαθμους για την τελικη σου βαθμολογια.Σ'ευχαριστω που επιμηκινεις τη συζητηση αυτη καθως μπορω και ενημερωνω τους οποιυς αναγνωστες οτι η υποφαινομενη ως πρωτη ομαδα,αδικα βρισκεται εκει ποσο μαλλον οταν η δευτερη της ριχνει μια δεκαδα ποντους διαφορα στα μεταξυ τους παιχνιδια!!!

καλη συνεχεια σ'ολους


ΛΕΩΝ ΓΕΡΑ ΣΤΗ Γ' ΕΣΚΑΝΑ

FORZA LEWN!!!!!
markos35
QUOTE(lewn10 @ Mar 12 2009, 21:41 ) *
μαρκο συνεχισε να χαιρεσαι με την πρωτια σου και χασε και απο την αργυρουπολη μετα απο λιγες αγωνιστικες και ολα τ αλλα θα βολευτουν απο τον φοινικα που πρεπει να σε κερδιει οπως και δηποτε καθως και απο τον ερμη πειραια που τρεφει τοσα συναισθηματα για την ομαδα σου.Υπολογιζοντας αυτες τις ηττες,ξεκινα να μετρας και βαθμους για την τελικη σου βαθμολογια.Σ'ευχαριστω που επιμηκινεις τη συζητηση αυτη καθως μπορω και ενημερωνω τους οποιυς αναγνωστες οτι η υποφαινομενη ως πρωτη ομαδα,αδικα βρισκεται εκει ποσο μαλλον οταν η δευτερη της ριχνει μια δεκαδα ποντους διαφορα στα μεταξυ τους παιχνιδια!!!

καλη συνεχεια σ'ολους


ΛΕΩΝ ΓΕΡΑ ΣΤΗ Γ' ΕΣΚΑΝΑ

FORZA LEWN!!!!!

φιλε μου απο το μοσχατο ενα θα σου πω. οτι θα χασω εκει που θελω εγω! οσο για το αδελφικο σου σωματειο του ερμη πειραια θα περιμενω να δω την αναλογη συμπεριφορα οπως του πρωτου γυρου. οσο αφορα τον φοινικα μην εχεις αγχος για το τι θα κανει η ομαδα μου το προβλημα το εχει η δικη σου την τελευταια αγωνιστικη. θα εχει πολυ γελιο τοτε! εγω παντως εντελως φιλικα θα σου πω να κρατας πισινη γιατι ποτε δεν ξερεις!!! καλη συνεχεια.....
chili
QUOTE (markos35 @ Mar 13 2009, 15:48 ) *
φιλε μου απο το μοσχατο ενα θα σου πω. οτι θα χασω εκει που θελω εγω! οσο για το αδελφικο σου σωματειο του ερμη πειραια θα περιμενω να δω την αναλογη συμπεριφορα οπως του πρωτου γυρου. οσο αφορα τον φοινικα μην εχεις αγχος για το τι θα κανει η ομαδα μου το προβλημα το εχει η δικη σου την τελευταια αγωνιστικη. θα εχει πολυ γελιο τοτε! εγω παντως εντελως φιλικα θα σου πω να κρατας πισινη γιατι ποτε δεν ξερεις!!! καλη συνεχεια.....


καντε καλη πρεοτοιμασια λοιπον και ασχολησου με την ομαδα σου γιατι ερχονται δυσκολα παιχνιδια

στο τελος θα γινει το ταμειο εχει δρομο το πρωταθλημα ακομη....

forzaaa hermes!!!!!!!!!!!!!
markos35
QUOTE(chili @ Mar 13 2009, 18:41 ) *
καντε καλη πρεοτοιμασια λοιπον και ασχολησου με την ομαδα σου γιατι ερχονται δυσκολα παιχνιδια

στο τελος θα γινει το ταμειο εχει δρομο το πρωταθλημα ακομη....

forzaaa hermes!!!!!!!!!!!!!

φιλε μου απο τον ερμη πειραια σας περιμενουμε να ερθετε μαζι με τον μεγιστο δημοσιογραφο σας τον κυριο αυγουλη! και επαναλαμβανω οτι θα χασουμε εκει που θελουμε εμεις!! ερχονται οντως δυσκολα παιχνιδια για εμας αλλα ειλικρινα και εντελως φιλικα γιατι το μπασκετ ειναι διασκεδαση θα σε κερασω ενα καφεδακι για την πρωτια τις ομαδας μου πριν το πασχα! να εισαστε καλα!!
Don
QUOTE(markos35 @ Mar 13 2009, 23:16 ) *
φιλε μου απο τον ερμη πειραια σας περιμενουμε να ερθετε μαζι με τον μεγιστο δημοσιογραφο σας τον κυριο αυγουλη! και επαναλαμβανω οτι θα χασουμε εκει που θελουμε εμεις!! ερχονται οντως δυσκολα παιχνιδια για εμας αλλα ειλικρινα και εντελως φιλικα γιατι το μπασκετ ειναι διασκεδαση θα σε κερασω ενα καφεδακι για την πρωτια τις ομαδας μου πριν το πασχα! να εισαστε καλα!!

Φιλαρακι μου καλησπερα εχω καιρο να μπω στο chat αυτο και το μονο που θελω να σου γραψω ειναι οτι το παιδι που απαντησες δεν ειναι του Ερμη Παιραια.Σε παραλαλω επισης οτι δεν θελω να προκαλεις και να αναφερεις ονοματα οταν αυτος που αναφερεις δεν ειναι παρον σε αυτο το chat και δεν διαβαζει οτι το ονομα του γραφεται εδω μεσα.Εμεις 8α ερθουμε να παιξουμε το παιχνιδι μας εκει μεσα και ο καλυτερος ας κερδισει.Οσο για τα αδερφα σωματεια που γραφεις κανεις μεγα λαθος.Απλα επειδη παιζουμε και βλεπουμε ολοι μπασκετ εχουμε εκφρασει την αποψη οτι ο Λεων εχει την καλυτερη ομαδα φετος μακραν και ειναι μαγκες που με το -2 θα καταφερουν να ανεβουν.

Καλα παιχνιδια σε ολους
Νο 6 Ερμης Πειραια
markos35
QUOTE(Don @ Mar 14 2009, 20:24 ) *
Φιλαρακι μου καλησπερα εχω καιρο να μπω στο chat αυτο και το μονο που θελω να σου γραψω ειναι οτι το παιδι που απαντησες δεν ειναι του Ερμη Παιραια.Σε παραλαλω επισης οτι δεν θελω να προκαλεις και να αναφερεις ονοματα οταν αυτος που αναφερεις δεν ειναι παρον σε αυτο το chat και δεν διαβαζει οτι το ονομα του γραφεται εδω μεσα.Εμεις 8α ερθουμε να παιξουμε το παιχνιδι μας εκει μεσα και ο καλυτερος ας κερδισει.Οσο για τα αδερφα σωματεια που γραφεις κανεις μεγα λαθος.Απλα επειδη παιζουμε και βλεπουμε ολοι μπασκετ εχουμε εκφρασει την αποψη οτι ο Λεων εχει την καλυτερη ομαδα φετος μακραν και ειναι μαγκες που με το -2 θα καταφερουν να ανεβουν.

Καλα παιχνιδια σε ολους
Νο 6 Ερμης Πειραια

φιλε μου καλησπερα, εγω αναγκαστικα να του απαντησω με τον τροπο αυτο γιατι ειναι προκλητικος. εγω δεν ειπα οτι ο λεων δεν ειναι καλη ομαδα πραγμα που λετε εσεις συνεχεια για την ομαδα μου. αλλωστε δεν ειναι τυχαια τα αποτελεσματα τις ομαδος μου και οτι μεχριι τωρα εχει μονο μια ηττα στο πρωταθλημα. ελεος πια!! ολα τυχαια ειναι? και σε παρακαλω μην μου πεις και εσυ την καραμελα για ευνοια γιατι ξερεις πολυ καλα οτι οσο ευνοια και να εχεις αν δεν μπωρεις να βαλεις την μπαλλα στο καλαθι και να παιξεις και αμυνα δεν κανεις τιποτα. οσο για το μειον δυο δεν πιστευω να φταιει παλι ο ιασωνας για αυτο. καλο βραδυ και καλη συνεχεια σε ολους
Don
QUOTE(markos35 @ Mar 14 2009, 21:56 ) *
φιλε μου καλησπερα, εγω αναγκαστικα να του απαντησω με τον τροπο αυτο γιατι ειναι προκλητικος. εγω δεν ειπα οτι ο λεων δεν ειναι καλη ομαδα πραγμα που λετε εσεις συνεχεια για την ομαδα μου. αλλωστε δεν ειναι τυχαια τα αποτελεσματα τις ομαδος μου και οτι μεχριι τωρα εχει μονο μια ηττα στο πρωταθλημα. ελεος πια!! ολα τυχαια ειναι? και σε παρακαλω μην μου πεις και εσυ την καραμελα για ευνοια γιατι ξερεις πολυ καλα οτι οσο ευνοια και να εχεις αν δεν μπωρεις να βαλεις την μπαλλα στο καλαθι και να παιξεις και αμυνα δεν κανεις τιποτα. οσο για το μειον δυο δεν πιστευω να φταιει παλι ο ιασωνας για αυτο. καλο βραδυ και καλη συνεχεια σε ολους

και παλι θα τονισω οτι το παιδι που αρχικα απαντησες δεν ειναι απο τον Ερμη πειραια,σε ευχαριστω καλη επιτυχια σε ολους!!!
impo
QUOTE(Don @ Mar 15 2009, 19:14 ) *
και παλι θα τονισω οτι το παιδι που αρχικα απαντησες δεν ειναι απο τον Ερμη πειραια,σε ευχαριστω καλη επιτυχια σε ολους!!!




ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ...ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΛΙΓΟ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ...ΣΚΟΡ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ...34-26...ΠΕΡΑΣΑΜΕ Κ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΕ 37-26...ΑΠΟ ΕΚΕΙ Κ ΠΕΡΑ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ...ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΟΙ ΤΥΠΟΙ ΗΤΑΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ...ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ...Ο ΕΝΑΣ ΔΕΝ ΣΦΥΡΑΓΕ Κ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΡΩΝΕΥΟΤΑΝ...ΔΗΛΑΔΗ ΕΛΕΟΣ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ?ΑΣ ΜΗΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ...ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΤΑΝ ΔΥΟ ΑΨΟΓΟΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣΑΓΑΝΕ Κ ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ...ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΙΞΩ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ...ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΠΑΣ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ...ΕΙΝΑΙ...ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ...Κ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΜΕ ΜΕΤΑ...ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΜΕ Κ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΘΑ ΓΡΑΦΕΙ ΕΝΑ 20-0...
ΦΙΛΙΚΑ ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ
IMPO (ΠΡΩΗΝ ΠΑΙΧΤΗΣ ΚΥΡΙΑΡΧΩΝ)
minimoke
QUOTE(impo @ Mar 17 2009, 02:37 ) *
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ...ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΛΙΓΟ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ...ΣΚΟΡ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ...34-26...ΠΕΡΑΣΑΜΕ Κ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΕ 37-26...ΑΠΟ ΕΚΕΙ Κ ΠΕΡΑ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ...ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΟΙ ΤΥΠΟΙ ΗΤΑΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ...ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ...Ο ΕΝΑΣ ΔΕΝ ΣΦΥΡΑΓΕ Κ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΡΩΝΕΥΟΤΑΝ...ΔΗΛΑΔΗ ΕΛΕΟΣ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ?ΑΣ ΜΗΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ...ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΤΑΝ ΔΥΟ ΑΨΟΓΟΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣΑΓΑΝΕ Κ ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ...ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΙΞΩ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ...ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΠΑΣ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ...ΕΙΝΑΙ...ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ...Κ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΜΕ ΜΕΤΑ...ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΜΕ Κ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΘΑ ΓΡΑΦΕΙ ΕΝΑ 20-0...
ΦΙΛΙΚΑ ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ
IMPO (ΠΡΩΗΝ ΠΑΙΧΤΗΣ ΚΥΡΙΑΡΧΩΝ)



ρε παιδια ελεος!! μην μιλανε και οι κυριαρχοι για την διαιτησια!!!! ηρεμηστε λιγο το εχετε παρακανει.....!!!! δηλαδη ρε φιλε εχεις παραπονα απο την διαιτησια εχθες??? οχι πες μου!!! ημαρτον βαρεσες ποιο πολλες βολες ,ειχαμε συνεχεια σημεακι και μιλας!! εαν εισαι λογικος πες την αληθεια και ασε τις χαζομαρες!!! το οτι κερδιζες στο ημιχρονο κερδιζες γιατι βαλατε 3 συνεχομενα τριποντα, ενα πεταξες την μπαλα χωρις να βλεπεις και μπηκε και αλλα δυο ελευθερα σουτ, μεσα ενα 1 λεπτο που εληγε!!! μετα τι να πω?? γιατι την τελευταια περιοδο που εβαλες 5 ποντους ολους ολους γιατι δεν μπορουσε να παρει αλλο τα ποδια του ο 13 και μιλας???
Λοιπον σοβαρευτείτε, θεσ να μας πεις οτι κερδισες την καστελα επειδη ειχες 50/50 την διαιτισια?? δεν παμε καλα η θεση που εισαι 8ος και με 14 ηττες τα λεει ολα!!!!

επισης ποιο πανω που λεει για καποιον forza hermes ουτε απο εμας ειναι(ενημερωτικά)

ΗΜΑΡΤΟΝ!!!! οσο για να κοροδευεις που λες φτιαξε πρωτα ομαδα, παιξεμε στα ισια αθλητικα και μετα ελα να με κοροϊδέψεις οσο θες. προς το παρον χαλαρωσε λιγακι.....
ΦΙΛΙΚΑ ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ
παιχτης του ερμη αργυρουπολης

ΥΓ. εαν τελικα δεν ανεβω ρε μαγκες δεν θα πεθανω κιολας!!! το μπασκετ ειναι η πώρωση μου και το χομπυ μου!! μην τρελαίνεστε ρε μαγκες....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.