Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑΝΑ 2011-12
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
leonkalf
Ξεκινάμε το topic για την Γ' κατηγορία της ΕΣΚΑΝΑ.

Πλέον, ποστάρετε εδώ ότι έχει σχέση με το πρωτάθλημα, τα φιλικά προετοιμασίας, τα ολοκληρωμένα ρόστερ των ομάδων και ότι άλλο μέχρι να ξεκινήσει το πρωτάθλημα οπότε και θα μπούμε στο κυρίως μέρος..


Οι ομάδες που συμμετέχουν στην κατηγορία είναι οι εξής :

1)Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
2)Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ
3)Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
4)ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ
5)Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ
6)ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
7)Α.Ο.Κ. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
8)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
9)Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
10)ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.
11)Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
12)Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ
13)ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
14)Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ




bball.gif Η έναρξη του Πρωταθλήματος ορίζεται στις 30/9/2011

bball.gif Η κλήρωση των αγώνων θα γίνει στα γραφεία της Ένωσης στον περιβάλλοντα χώρο του ΣΕΦ, την Τρίτη 23/8/2011 και ώρα 19:00.


Ελπίζω να κάνουμε όλη τη χρονιά χρήσιμες συζητήσεις, να μαθαίνουμε τα νέα των ομάδων και πληροφορίες για τα παιχνίδια χωρίς εντάσεις και κακόβουλα σχόλια.


Καλή αγωνιστική χρονιά σε όλους!!


Την προκήρυξη του πρωταθλήματος μπορείτε να την βρείτε ΕΔΩ
leonkalf
Το πρόγραμμα


30/09/11 1η Αγωνιστική 20/01/12

ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΚΛ."Π.ΣΑΛΠΕΑΣ" ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ
ΚΛ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β' Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
1ο ΚΛ.ΔΓ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΛ.ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ

07/10/11 2 η Αγωνιστική 27/01/12

ΚΛ.ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
2ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΕΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ
ΚΛ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ."Π.ΣΑΛΠΕΑΣ" ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΚΛ.ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

14/10/11 3 η Αγωνιστική 03/02/12

ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΚΛ."Π.ΣΑΛΠΕΑΣ" ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β' Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
1ο ΚΛ.ΔΓ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΛ.ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ

21/10/11 4 η Αγωνιστική 10/02/12
ΕΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΚΛ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΚΛ."Π.ΣΑΛΠΕΑΣ" ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ.ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
2ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ

04/11/11 05 η Αγωνιστική 17/02/12
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΛ."Π.ΣΑΛΠΕΑΣ" ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΛ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β' Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ
1ο ΚΛ.ΔΓ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΚΛ.ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΚΛ.ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

11/11/11 6 η Αγωνιστική 02/03/12

ΚΛ."Π.ΣΑΛΠΕΑΣ" ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΚΛ.ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΚΛ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ
ΕΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

18/11/11 7 η Αγωνιστική 09/03/12

ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ
ΚΛ."Π.ΣΑΛΠΕΑΣ" ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΛ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β' Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
1ο ΚΛ.ΔΓ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΚΛ.ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ.ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
2ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

25/11/11 8 η Αγωνιστική 16/03/12

ΚΛ.ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ
1ο ΚΛ.ΔΓ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ
ΚΛ."Π.ΣΑΛΠΕΑΣ" ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΚΛ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

02/12/11 9 η Αγωνιστική 23/03/12

ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΚΛ."Π.ΣΑΛΠΕΑΣ" ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΚΛ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β' Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ.ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΛ.ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ
ΕΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

09/12/11 10η Αγωνιστική 30/03/12

ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
1ο ΚΛ.ΔΓ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΚΛ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β' Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ
ΚΛ.ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ."Π.ΣΑΛΠΕΑΣ" ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

16/12/11 11 η Αγωνιστική 06/04/12

ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ."Π.ΣΑΛΠΕΑΣ" ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ
ΚΛ.ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΛ.ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
2ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΕΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΛ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ

23/12/11 12 η Αγωνιστική 20/04/12

ΚΛ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β' Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΚΛ."Π.ΣΑΛΠΕΑΣ" ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
1ο ΚΛ.ΔΓ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ
ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ.ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ



13/01/2 13 η Αγωνιστική 27/04/12

ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΚΛ.ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ
ΚΛ.ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ
2ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ
ΕΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΚΛ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΚΛ."Π.ΣΑΛΠΕΑΣ" ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
s-guard
Καλησπερα σε ολους με ευχες για ενα ανταγωνιστικο πρωταθλημα με υγεια για ολους τους αθλητες...Μηπως ξερει κανεις ποτε αναμενεται να ανακοινωθουν οι ωρες διεξαγωγης των αγωνων??





blove.gif
kurspuroskaroumpalos
Το ρόστερ του Ερμή Πειραιά για τη σεζόν 2011-12:

Αντώνης Τσανάκας
Άκης Μοναχός
Θοδωρής Καρατζής
Μάριος Μαστρογεωργίου
Κώστας Δαλμυράς
Γρηγόρης Ραλλάτος
Δημήτρης Ραλλάτος
Ίωνας Σέργης
Δημήτρης Σακαράκης
Γιώργος Συμιακός
Ορέστης Κουφογιαννίδης
Μιχάλης Μούρτζης
Αβράαμ Σιμιτιάν
Γιώργος Ξυδούς
Χάρης Μαργέτης
Τάσος Μπούζος
Μπάμπης Βλαχάκης

Προπονητής: Νικήτας Αυγουλής


Καλή χρονιά σε όλους, μακριά από τραυματισμούς
satyros
ΚΑΝΑ ΝΕΟ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΜΟΥΡΙΧΙΔΗ ΕΧΟΥΜΕ?ΒΑΖΩ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΑΠΟΔΟΣΗ ΠΟΣΟ ΔΙΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΤΑ ΣΟΥΡΜΕΝΑ
kurspuroskaroumpalos
Τα μέχρι τώρα φιλικά παιχνίδια του Ερμή Πειραιά:

Προφήτης Ηλίας - Ερμής 1 (-11)

Ερμής - Προφήτης Ηλίας 1 (+16)

Αετός Καλλιθέας - Ερμής 1 (-2)

Ερμής - Εφηβικό Ίκαρου 1 (+4)

Πήγασος Κορ. - Ερμής 2 (+15)



Φιλιά!
akridas
Το πρωτάθλημα σε λίγο ξεκινά και καλη επιτυχία σε ολες τις ομαδες!
Ομως υπάρχει χρόνος για έλεγχο σε καποια απο αυτες που αγωνιζονται φετος στηνΓ ΕΣΚΑΝΑ…
Ομάδα "αστέρι"του ομιλου και ομάδα "πλανήτης"μεγαλυτερης κατηγοριας, οπού ανήκουν και οι δύο στον ίδιο δήμο, ανταλλάσουν παικτες,για να είμαι ποιο συγκεκριμένος η ομάδα "πλανήτης" έχει δώσει παίκτες μια και η άλλη ομάδα στην ουσία δεν έχει!
Είναι ευκαιρία να ελέγξετε πως έγιναν οι μετακινήσεις αυτών των παικτων…μονο διαφανή δεν είναι!!
Κοιτάξτε ημερομηνίες ανταλλαγής!! ….που άνηκαν..
watson
QUOTE(akridas @ Sep 20 2011, 10:19 ) *
Το πρωτάθλημα σε λίγο ξεκινά και καλη επιτυχία σε ολες τις ομαδες!
Ομως υπάρχει χρόνος για έλεγχο σε καποια απο αυτες που αγωνιζονται φετος στηνΓ ΕΣΚΑΝΑ…
Ομάδα "αστέρι"του ομιλου και ομάδα "πλανήτης"μεγαλυτερης κατηγοριας, οπού ανήκουν και οι δύο στον ίδιο δήμο, ανταλλάσουν παικτες,για να είμαι ποιο συγκεκριμένος η ομάδα "πλανήτης" έχει δώσει παίκτες μια και η άλλη ομάδα στην ουσία δεν έχει!
Είναι ευκαιρία να ελέγξετε πως έγιναν οι μετακινήσεις αυτών των παικτων…μονο διαφανή δεν είναι!!
Κοιτάξτε ημερομηνίες ανταλλαγής!! ….που άνηκαν..

Κατι πας να πεις αλλα δεν το λες! tongue.gif πεστο στα ισια!!! οποιοι δεν χαρακτηριζονται απο διαφανεια να αποκαλυπτονται!
VERONIKA
Φίλοι μου, καλησπέρα σας.
Μη κάνετε τους αδαείς για όσα συμβαίνουν στο Μπραχάμι... μόνο ο εισαγγελέας δεν έχει εμφανισθεί ακόμη... περίεργο, έ;
Τι λέτε, θα πάει κάποιος φυλακή;
Με τόση βρωμιά; Σίγουρα! Η ''μπάλα'' θα πάρει και τους τοπικούς ''άρχοντες'', βέβαια. Είναι το μόνο σίγουρο!
Από μέρα σε μέρα θα σκάσει η '' βόμβα'' κι άντε να δούμε ποιοι θα τη γλυτώσουν...
Εδώ κι ένα χρόνο έχει ξεκινήσει το ''αλισβερίσι'' μεταξύ πλανητών κι αστέρων με άγνωστους σκοπούς (σε μένα)

akridas
QUOTE (watson @ Sep 20 2011, 13:05 ) *
Κατι πας να πεις αλλα δεν το λες! tongue.gif πεστο στα ισια!!! οποιοι δεν χαρακτηριζονται απο διαφανεια να αποκαλυπτονται!

icon_wave.gif μα.... τα ειπα!εξυπνοι ανθρωποι ειμαστε ολοι!!
s-guard
QUOTE(VERONIKA @ Sep 20 2011, 14:52 ) *
Φίλοι μου, καλησπέρα σας.
Μη κάνετε τους αδαείς για όσα συμβαίνουν στο Μπραχάμι... μόνο ο εισαγγελέας δεν έχει εμφανισθεί ακόμη... περίεργο, έ;
Τι λέτε, θα πάει κάποιος φυλακή;
Με τόση βρωμιά; Σίγουρα! Η ''μπάλα'' θα πάρει και τους τοπικούς ''άρχοντες'', βέβαια. Είναι το μόνο σίγουρο!
Από μέρα σε μέρα θα σκάσει η '' βόμβα'' κι άντε να δούμε ποιοι θα τη γλυτώσουν...
Εδώ κι ένα χρόνο έχει ξεκινήσει το ''αλισβερίσι'' μεταξύ πλανητών κι αστέρων με άγνωστους σκοπούς (σε μένα)



εγω ανηκω στη συγκεκριμενη ομαδα που υπονοειτε...να πω την αληθεια μου εγω κανονικα και εντος των νομικων πλαισιων πηρα τη μεταγραφη μου...για τους αλλους δεν εχω ιδεα και να σας πω την αληθεια δεν με νοιαζει κιολας..προ 2 ετων που ημουν στη δαφνη η σαρωνιδα κατεβηκε στο μεταξυ μας ματς με "μικρο" εναν 25αρη...χασαμε αλλα δεν το καναμε θεμα..και γενικα ειναι απειρες οι ομαδες της εσκανα που το κανουν...ολοι το γνωριζουμε..το μονο που μπορω να πω ειναι οτι διακρινω εναν "κομπλεξισμο" υπερβολικο για γ' ερασιτεχνικη κατηγορια..και αν οι 2 σας ειστε τοσο ηθικοι ωστε να θελετε να τα λυσετε ολα ασχοληθειτε πρωτα με τους βουλευτες μας που μας βουλιαζουν και αφηστε τα παιδια της καθε ομαδας να παιξουν το ρημαδι το μπασκετακι να το χαρουμε και να ξεχαστουμε και λιγο απο το χαος γυρω μας...ελεος ρε παιδια..

χωρις κακια και παντα φιλικα ολα αυτα... blove.gif blove.gif
calderon87
QUOTE (s-guard @ Sep 20 2011, 17:45 ) *
εγω ανηκω στη συγκεκριμενη ομαδα που υπονοειτε...να πω την αληθεια μου εγω κανονικα και εντος των νομικων πλαισιων πηρα τη μεταγραφη μου...για τους αλλους δεν εχω ιδεα και να σας πω την αληθεια δεν με νοιαζει κιολας..προ 2 ετων που ημουν στη δαφνη η σαρωνιδα κατεβηκε στο μεταξυ μας ματς με "μικρο" εναν 25αρη...χασαμε αλλα δεν το καναμε θεμα..και γενικα ειναι απειρες οι ομαδες της εσκανα που το κανουν...ολοι το γνωριζουμε..το μονο που μπορω να πω ειναι οτι διακρινω εναν "κομπλεξισμο" υπερβολικο για γ' ερασιτεχνικη κατηγορια..και αν οι 2 σας ειστε τοσο ηθικοι ωστε να θελετε να τα λυσετε ολα ασχοληθειτε πρωτα με τους βουλευτες μας που μας βουλιαζουν και αφηστε τα παιδια της καθε ομαδας να παιξουν το ρημαδι το μπασκετακι να το χαρουμε και να ξεχαστουμε και λιγο απο το χαος γυρω μας...ελεος ρε παιδια..

χωρις κακια και παντα φιλικα ολα αυτα... blove.gif blove.gif


παλι αρχισατε αυτη την καραμελα για την σαρωνιδα???που προσπαθητε να περασετε το δικο σας επειδη σας κερδισαν???μηπως να θυμηθουμε τα τηλεφωνα που περνατε σε διαφορους απο την σαρωνιδα και απειλουσατε με μηνυσεις και οτι δεν θα σας αφησουμε να κατεβεται στο πρωταθλημα....αυτα τα ξεχασατε???με αυτες τισ απειλες θελετε να παμε μπροστα???αλλα φαινεται ετσι ειστε απο κει...με απειλεις κια με λαμογιες θελετε να πατε μπροστα..
akridas
QUOTE (s-guard @ Sep 20 2011, 17:45 ) *
εγω ανηκω στη συγκεκριμενη ομαδα που υπονοειτε...να πω την αληθεια μου εγω κανονικα και εντος των νομικων πλαισιων πηρα τη μεταγραφη μου...για τους αλλους δεν εχω ιδεα και να σας πω την αληθεια δεν με νοιαζει κιολας..προ 2 ετων που ημουν στη δαφνη η σαρωνιδα κατεβηκε στο μεταξυ μας ματς με "μικρο" εναν 25αρη...χασαμε αλλα δεν το καναμε θεμα..και γενικα ειναι απειρες οι ομαδες της εσκανα που το κανουν...ολοι το γνωριζουμε..το μονο που μπορω να πω ειναι οτι διακρινω εναν "κομπλεξισμο" υπερβολικο για γ' ερασιτεχνικη κατηγορια..και αν οι 2 σας ειστε τοσο ηθικοι ωστε να θελετε να τα λυσετε ολα ασχοληθειτε πρωτα με τους βουλευτες μας που μας βουλιαζουν και αφηστε τα παιδια της καθε ομαδας να παιξουν το ρημαδι το μπασκετακι να το χαρουμε και να ξεχαστουμε και λιγο απο το χαος γυρω μας...ελεος ρε παιδια..

χωρις κακια και παντα φιλικα ολα αυτα... blove.gif blove.gif

Φίλε χαίρομαι που βλέπεις ότι υπάρχουν "λαμογιες"και σε άλλους συλλόγους και βέβαια ΑΥΤΟ! είναι που πρέπει να σταματήσει! ανεξάρτητα σε τι επίπεδο μπάσκετ παιζουμε!
εαν εμεις!δεν κάνουμε κάτι να το σταματήσουμε τότε τι περιμένουμε από τους πολιτικούς όπως λες...ΕΜΕΙΣ είμαστε αυτοί που πρέπει να βγάλουμε τα κακώς κείμενα από ΕΜΑΣ! τα μικρά σωματεία μπας και δούμε μπάσκετ χωρίς ίντριγκες και εσείς να παίζεται όσο είναι δυνατόν ελεύθερα το μπάσκετ που θέλετε...
Εύχομαι κάποια στιγμή κάποιοι να τιμωρηθούν όσο "μεγάλοι "μικροί"και εάν είναι.
Φτάνει ποια η ατιμωρησία στην Ελλάδα.
bball.gif
s-guard
QUOTE (akridas @ Sep 21 2011, 12:18 ) *
Φίλε χαίρομαι που βλέπεις ότι υπάρχουν "λαμογιες"και σε άλλους συλλόγους και βέβαια ΑΥΤΟ! είναι που πρέπει να σταματήσει! ανεξάρτητα σε τι επίπεδο μπάσκετ παιζουμε!
εαν εμεις!δεν κάνουμε κάτι να το σταματήσουμε τότε τι περιμένουμε από τους πολιτικούς όπως λες...ΕΜΕΙΣ είμαστε αυτοί που πρέπει να βγάλουμε τα κακώς κείμενα από ΕΜΑΣ! τα μικρά σωματεία μπας και δούμε μπάσκετ χωρίς ίντριγκες και εσείς να παίζεται όσο είναι δυνατόν ελεύθερα το μπάσκετ που θέλετε...
Εύχομαι κάποια στιγμή κάποιοι να τιμωρηθούν όσο "μεγάλοι "μικροί"και εάν είναι.
Φτάνει ποια η ατιμωρησία στην Ελλάδα.
bball.gif


φιλε μου μπορει να εχεις δικιο σε καποια θεματα αλλα στο λεω εκ των εσω...δεν υπαρχει παρατυπια..τουλαχιστον οσο καιρο ειμαι εγω στην ομαδα καθως ολα τα δελτια τα ειχαμε στα χερια μας εντος των χρονικων οριων τις εσκανα..οσο γιαυτο που λες οτι η ομαδα αστερι δεν εχει δικους της παικτες επισης δεν εχει βαση..απο την ομαδα "πλανητη" οπως την αποκαλεις προερχονται 6 αθλητες σε συνολο 18 ατομων που ειναι αυτη τη στιγμη στο ροστερ της ομαδας....αλλοι 7 ειναι χρονια στην ομαδα απο τις ακαδημιες και οι υπολοιποι απο μεταγραφες και 2 απο περυσι με καινουρια δελτια..οποτε δεν βρισκω σωστο τ επιχειρημα σου...το οτι υπαρχει συνεργασια μεταξυ σωματειων θα πρεπε να μας χαροποιει..οπως εγινε με μας, οπως εγινε με την αρμενικη και τον ικαρο αλλα και με την τερψιθεα και το μιλωνα..το οτι μεγαλες ομαδες δανειζουν σε μικροτερες νεαρα παιδια για να παρουν παιχνιδια μονο κακο δεν ειναι..οποτε μην επιτιθεσαι χωρις να εισαι πληρως ενημερωμενος...
akridas
καλός ή κακός ,για κάποιους ,γνωρίζω αρκετα!το "αστερι"ειναι πολυ κοντά στο να καεί!!..όποτε μην είσαι απόλυτος σε ότι λες κράτα και ...μια "πισινή"..
rolleyes.gif
kurspuroskaroumpalos
Πολύ ψόφιο το φόρουμ φέτος... 68.gif

Δεν πειράζει, παίρνω την πρωτοβουλία κ το ρίσκο και κάνω τα προγνωστικά μου για τα ματς της "πρεμιέρας"


Καστέλα - Αρμενική 1

Πειραϊκός - Ικόνιο 1

Σούρμενα - ΟΚΕ 1

Νίκαια - Τερψιθέα Γλυδάδας 1

Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Λέων Μοσχάτου 2

Νέα Σμπύρνη - Φοίνικας Αγ. Σοφίας 1

Ταταύλα - Ερμής Πειραιά 2



Όλα αυτά χωρίς να έχω εικόνα από καμία ομάδα πλην Πειραϊκού.
Εδώ που τα λεμε, ας τα χάσω όλα, εκτός από το τελυταίο! Δεν έχω πρόβλημα.. rolleyes.gif

Φιλιά
realiser
Δεν χωράνε προγνωστικά στην πρώτη αγωνιστική κατά την γνώμη μου. Καλή επιτυχία σε όλες τις ομάδες ας δούμε ένα καλό πρωτάθλημα χωρίς τραυματισμούς.

Καλή χρονιά!! (άντε να παίξουμε λίγο μπασκετάκι ξανά blove.gif )
petran777
Καλημερα σε ολους τους φιλους του φορουμ,

Αν και δεν εχω εικονα για τις περισσοτερες ομαδες της κατηγοριας, παραθετω τα προγνωστικα μου...

Καστέλα - Αρμενική 1

Πειραϊκός - Ικόνιο 1

Σούρμενα - ΟΚΕ 1

Νίκαια - Τερψιθέα Γλυδάδας 2

Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Λέων Μοσχάτου 1

Νέα Σμπύρνη - Φοίνικας Αγ. Σοφίας 1

Ταταύλα - Ερμής Πειραιά 2


Καλη χρονια να εχουμε και ευχομαι να γινει ενα ανταγωνιστικο πρωταθλημα και φετος..

Φιλικα,
Νο.9 ΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
alpapamarin
Έλα ρε Petran να παίξουμε καμία πλάτη αντίπαλοι! Και βλέπω και τον Χορευτή, παρόλη τη καλή χρονιά που θα κάνει στην ΕΣΚΑ, να ξαναγυρνάει στην ΕΣΚΑΝΑ!
Χορευτης
QUOTE(petran777 @ Sep 30 2011, 05:43 ) *
Καλημερα σε ολους τους φιλους του φορουμ,

Αν και δεν εχω εικονα για τις περισσοτερες ομαδες της κατηγοριας, παραθετω τα προγνωστικα μου...

Καστέλα - Αρμενική 1

Πειραϊκός - Ικόνιο 1

Σούρμενα - ΟΚΕ 1

Νίκαια - Τερψιθέα Γλυδάδας 2

Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Λέων Μοσχάτου 1

Νέα Σμπύρνη - Φοίνικας Αγ. Σοφίας 1

Ταταύλα - Ερμής Πειραιά 2


Καλη χρονια να εχουμε και ευχομαι να γινει ενα ανταγωνιστικο πρωταθλημα και φετος..

Φιλικα,
Νο.9 ΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ


Θελω να δωσω τα προγνωστικα μου αν κ δεν εχω καλη εικονα απο ροστερ των περισσοτερων ομαδων..

Καστέλα - Αρμενική 1

Πειραϊκός - Ικόνιο 1

Σούρμενα - ΟΚΕ 2

Νίκαια - Τερψιθέα Γλυδάδας 1

Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Λέων Μοσχάτου 1

Νέα Σμπύρνη - Φοίνικας Αγ. Σοφίας 1

Ταταύλα - Ερμής Πειραιά 1

Για μενα μερικα παιχνιδια κρυβουν παγιδες οπως των Σουρμενων κ του Ερμη..

QUOTE(alpapamarin @ Sep 30 2011, 05:45 ) *
Έλα ρε Petran να παίξουμε καμία πλάτη αντίπαλοι! Και βλέπω και τον Χορευτή, παρόλη τη καλή χρονιά που θα κάνει στην ΕΣΚΑ, να ξαναγυρνάει στην ΕΣΚΑΝΑ!


Γτ εμεις δεν εχουμε πλατες??? Φιλε ειτε ΕΣΚΑ ειτε ΕΣΚΑΝΑ το σημαντικο ειναι να αισθανεσαι καλα σε οποια ομαδα κ αν παιζεις να νιωθεις σημαντικος κ να το ευχαριστιεσαι.. Συγχαρητηρια για την νικη σας,γνωριζουμε ολοι οτι η ομαδα σας διακρινεται για την αμυντικη συμπεριφορα αλλα περιμενουμε πολλα απο εσας να δουμε.
leonkalf
To σημερινό πρόγραμμα:

Κλ. Καμινίων 22.00 Καστέλλα – Εν. Αρμενίων
Κλ. Σαλπέας 21.45 Πειραϊκός – Αν. Ικονίου
Ελληνικού 21.15 Σούρμενα – ΟΚΕ
1ο ΚΓΔ Νικαίας 20.00 ΕΑ Νικαίας – Τερψιθέα
Κλ. Αγ. Δημητρίου 21.30 Αστέρας Αγ. Δημ. – Λέων Μοσχ.
Βυζαντινό 21.00 Ταταύλα – Ερμής Πειρ.
Κλ. Ν. Σμύρνης 21.45 ΑΟΚ Ν. Σμύρνης – Φοίνικας Αγ. Σοφ.


Καλή αρχή και καλό πρωτάθλημα
petran777
QUOTE(alpapamarin @ Sep 30 2011, 13:45 ) *
Έλα ρε Petran να παίξουμε καμία πλάτη αντίπαλοι! Και βλέπω και τον Χορευτή, παρόλη τη καλή χρονιά που θα κάνει στην ΕΣΚΑ, να ξαναγυρνάει στην ΕΣΚΑΝΑ!



Συγχαρητηρια για το καλο ξεκινημα φιλε alpapamarin ευχομαι να τα καταφερετε και φετος.. shot.gif shot.gif
Τωρα απο τη στιγμη που ανεβηκατε ή θα πρεπει να ανεβουμε εμεις ή να παμε για κανα μονακι για να παιξουμε καμια πλατη.. wink.gif
alpapamarin
Θα το παλέψουμε όσο μπορούμε. Εύχομαι να δουλέψετε σκληρά και να ανέβετε!!
castle7
Πολύ δύσκολα να δώσεις προγνωστικά για την πρώτη αγωνιστική και ειδικά μίας τέτοιας κατηγορίας που τα πάντα γίνονται.

Έτσι εντελώς από διαίσθηση λοιπόν:

Καστέλα - Αρμενική 1

Πειραϊκός - Ικόνιο 1

Σούρμενα - ΟΚΕ 1

Νίκαια - Τερψιθέα Γλυδάδας 1

Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Λέων Μοσχάτου 1

Νέα Σμύρνη - Φοίνικας Αγ. Σοφίας 1

Ταταύλα - Ερμής Πειραιά 2

Γενικά θα παίξει λογικά ρόλο η έδρα στα περισσότερα εκτός από τον Ερμή που φαίνεται φαβορί για φέτος.

Σήμερα θα δείξει, αν και η πρώτη αγωνιστική δεν λέει και πολλά για τη συνέχεια μιας ομάδας, αφού αλλάζουν μέσα στη χρονιά πολλά, από τραυματισμούς σημαντικών παικτών μέχρι και έλλειψη κινήτρου.
Μόνο τα φαβορί συνήθως πάνε τραίνο όλη τη χρονιά.

Για να δούμε....

Καλή χρονιά σε όλους, άντε γιατί μας έλειψαν οι αγώνες. Για αυτά ζούμε.

ΥΓ Alpapamarin θα μας λείψεις φέτος!Και από τα γήπεδα και από το forum...Ελπίζω να τα πούμε πουθενά απ'έξω!
themis7
Όλοι σήμερα 21.45 στου Σαλπεα .... Να σταθμουμε στο πλευρό. Του Κασονια ....του Θεού ....!!!!
Basster
Σούρμενα - Ο.Κ.Ε 60 - 69

Σε ένα σχετικά ισορροπημένο παιχνίδι τα Σούρμενα αν και φάνηκαν πιο καλή ομάδα από τους αντιπάλους τους έχασαν γιατί ήταν άστοχα (ίσως να έφταιγε και το άγχος της πρεμιέρας). Δε τους βοηθάνε και οι πολλές ελλείψεις βασικών αυτό τον καιρό.
Όσο για τη διαιτησία τα ίδια Παντελάκη μου τα ίδια Παντελή μου. Από μέτρια (λίαν επιεικώς) εώς αίσχος. Ειδικά στο τέταρτο δεκάλεπτο έσπρωξαν τον Ο.Κ.Ε προς τη νίκη.
themis7
Μεγάλο Διπλό του ικονιου μέσα στον Πειραικο με 40λεπτο show κασονια .... Βολές , διποντα , τρίποντα , καρφωματα ... Πραγματικά εκπληκτικός Κασονιας .... Κατάμεστο απο θαυμαστές του το γήπεδο ... Αγρυπνος φρουρός ο μάνατζερ του ΓΆΤΟΣ στην εξέδρα μαζι με Leonkalf είχαν υψηλού επιπέδου κουβέντα ..... Συγχαρητήρια στον coach Παγίδα .....
watson
Νεα Σμυρνη- Φοινικας Αγ.Σοφιας 68-66. Αξιοπροσεκτες οι 4 τεχνικες ποινες για τη Ν.Σμυρνη peace.gif , δικαιες ομως..Αντε καλη αρχη σε ολους
realiser
Καστελλα Ενωση Αρμενίων Αθλητών 2 (41-56). Η γηπεδούχος σκόραρε 21 πόντους στο α δεκάλεπτο και στα αλλά τρία η Αρμενική έπαιξε άμυνα. Μια εύκολη νίκη για το αουτσάιντερ(?) για οσους έκαναν προγνωστικά στην πρεμιερα που χτίστηκε στο β δεκάλεπτο και έγινε πραγματικότητα στο β ημίχρονο.

Οι ομάδες ακόμα χτίζονται, πολλοί παίκτες ακόμα εγκλιματιζονται αλλά σίγουρα τα αποτέλεσματα της πρεμιέρας δείχνει την δυναμική της κάθε ομάδας.


Καλή χρόνια και πάλι, συγχαρητήρια στους νικητές...

παμε για μπυρίτσα μάγκες
kurspuroskaroumpalos
AO TATAΥΛΑ - ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 2 (+19)


Εύκολη νίκη για την ομάδα, αφού από την αρχή πήρε κεφάλι στο σκορ και δεν το αφησε μέχρι το τέλος. Η διαφορά ήταν συνέχεια στο νταμπλ σκορ (26-52 κτλ) ενώ τα τελευταία λεπτά ο Ερμής κατέβασε (κακώς) ταχύτητα.

Ένα ροζ φύλλο στην τσέπη!

Σειρά έχει ο Αστέρας Αγ. Δημητρίου. Συνεχίζουμε σοβαρά!

Φιλιά!
magic32
Μεγαλο διπλο του ικονιου....Δεν εκατσα στο ματς γιατι πηγα στην καστελλα...Ο πειραικος θα ψαχτει μεχρι να βρει ρυθμο χωρις κατσουρη-ζεγγο και μακαρι να βρει ομοιογενεια..

Παμε στο καστελλα-αρμενικη..Καταπληκτικο ξεκινημα της καστελλας και μετα επεσε ο διακοπτης..Ειδικα απο τη ζωνη της αρμενικης και μετα κλαφτα χαραλαμπε...Ματωνε το καλαθι με καθε ευστοχο σουτ και ετσι η αρμενικη που ειναι σχεδον ιδια ομαδα με περσυ αν δεν κανω λαθος ενω η καστελλα ενισχυμενη στα χαρτια κερδισε πολυ πολυ ευκολα...Σε κακοποιηση του αθληματος βεβαια κατα τη γνωμη μου....
themis7
M.V.P. Kasonias .....
Όλοι Μαζωνακη να γιορτάσουμε την εμφάνιση του ΚΑΣΟΝΙΑ ...!!!!
Γάτε ζεις ΕΣΥ μας οδηγείς ....!!!
magic32
δεν ειχε χαλασει η μεταγραφη του ΑΡΙΑΝΟΥ αν δεν κανω λαθος κασονια\/
themis7
Εγγυήθηκα την αμοιβή του στον μάνατζερ του ... 2 Freddo Espresso ki ένα μπουκαλακι στον Ρέμος κι έκλεισε το deal ....
realiser
QUOTE(magic32 @ Oct 1 2011, 01:37 ) *
Μεγαλο διπλο του ικονιου....Δεν εκατσα στο ματς γιατι πηγα στην καστελλα...Ο πειραικος θα ψαχτει μεχρι να βρει ρυθμο χωρις κατσουρη-ζεγγο και μακαρι να βρει ομοιογενεια..

Παμε στο καστελλα-αρμενικη..Καταπληκτικο ξεκινημα της καστελλας και μετα επεσε ο διακοπτης..Ειδικα απο τη ζωνη της αρμενικης και μετα κλαφτα χαραλαμπε...Ματωνε το καλαθι με καθε ευστοχο σουτ και ετσι η αρμενικη που ειναι σχεδον ιδια ομαδα με περσυ αν δεν κανω λαθος ενω η καστελλα ενισχυμενη στα χαρτια κερδισε πολυ πολυ ευκολα...Σε κακοποιηση του αθληματος βεβαια κατα τη γνωμη μου....



στην 11 άδα που κατέβασε η Ενωση Αρμενίων Αθλητών συμμετείχαν πέντε (5) καινουρια παιδια. ίδια ομάδα με πέρυσι λοιπόν δεν την λες.
Σχετικά με την κακοποίηση του αθλήματος τώρα, σε ένα γήπεδο που σε κάθε ρακέτα οι παίχτες κάνουν πατινάζ τι μπάσκετ περίμενες να δεις ακριβώς?
Όταν η γηπεδούχος ομάδα, που κατά την κοινή λογική γνωρίζει το "παρκέ" τα στεφανια κτλ σκοράρει 22 πόντους σε 30 λεπτά με συνεχόμενα αστοχα μακρινα αλλά κυρίως κοντινα σουτ, μια εύκολη ήττα είναι το αποτέλεσμα χωρίς να σημαίνει ότι ο αντίπαλος δεν παίζει μπάσκετ.

Σχετικά καλό υλικό η καστελλα για μένα χωρίς άσσο και χωρίς ομαδικό πνευμα. Πρόβλημα στους μικρούς και στην άμυνα χωρίς προσανατολισμό.

Καμία αντίδραση στο β ημίχρονο και σίγουρα εκεί στα καμίνια χρειάζονται δουλεια γιατί το υλικό υπάρχει αλλά στην κατηγορία υπάρχουν αρκετές ομαδες πάνω κάτω στο ίδιο επίπεδο.

πιστεύω ότι τόσο η Αρμενική όσο και η Καστελλα θα πρωταγωνιστήσουν στο φετινό πρωτάθλημα και εύχομαι καλή συνέχεια στους αντιπαλους μας σήμερα. Μπασκετική ανάλυση μετά την μπυρίτσα στο γνωστό στέκι

Καλό βράδυ
stathismag
Καλημερα απο μενα....θελω να ευχηθω καλη αγωνιστικη χρονια σε ολους.Ενα μικρο σχολιο για το ματς Χτες στο κλειστο της ΝΙΚΑΙΑΣ.Η ομαδα μου μπηκε δυνατα στην αρχη του παιχνιδιου και προηγηθηκε 14-0 στο 5.Μετα οπως καποιος σε ενα POST πιο πανω ειπε παθαμε μπλακ αουτ.Το ημιχρονο εκλεισε 14-13 και στα αγωνιστικα λεπτα που ακολουθησαν η ΤΕΡΨΙΘΕΑ αρχισε να αποκτα ενα ελαφρυ προβαδισμα.Δυστυχως χασαμε και το ΤΖΩΡΤΖΗ απο νωρις με τραυματισμο και ειχαμε πολλες κακες επιλογες στην επιθεση.Ηταν μια ασχημη βραδυα για εμας.....δεν μας βγηκε τιποτα μεσα στο παιχνιδι.Πολλα συγχαρητηρια και ευχομαι να συνεχισει ετσι στο ΓΙΩΡΓΟ ΤΟ ΚΟΤΣΩΒΟΛΗ που ηταν απο τους λιγους με καλη παρουσια στο χτεσινο ματσ.Να ευχηθω καλη συνεχεια και στην ομαδα της ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ.
petran777
Καλημερα και καλο μηνα,

ΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - Ε. ΑΡΜΕΝΙΩΝ 41 - 56

Και το πρωταθλημα μολις ξεκινησε...

Ηττα στην πρεμιερα για την ομαδα μου που ενω μπηκε οπως επρεπε στο α' δεκαλεπτο (21 απο τους 41 ποντους μας), στη συνεχεια χαθηκαμε στη μεταφραση...στη ζωνη της Αρμενικης..

Με πολυ βιαστικες επιλογες και μεγαλη αστοχια δεν καταφεραμε ποτε να ξαναμπουμε στο ματς και ετσι οι Αρμενιοι πηραν ενα ευκολο 2πλο που πιστευω ουτε οι ιδιοι δεν θα περιμεναν (εννοω οτι θα κερδιζαν τοσο ευκολα).

Και μεις φετος ειμαστε μια καινουρια ομαδα με 7 νεους παιχτες στην 12αδα και πραγματι χρειαζομαστε ακομα καποια παιχνιδια ωστε να μπορεσουμε να βρεθουμε αλλα και να αντιδρουμε καλυτερα στις συνθηκες του αγωνα.

Συγχαρητηρια στην ομαδα της Αρμενικης για τη δικαιοτατη επικρατηση της.

Την αλλη βδομαδα παμε στο Ικονιο, που ξεκινησε με το δεξι, με στοχο φυσικα τη νικη. Ελπιζω να παρουσιασουμε το προσωπο που απαιτειται...

Με σεβασμο,
Νο.9 ΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
leonkalf
To αυριανό πρόγραμμα:


ΚΛ.ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ 21.15 ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ - ΚΑΣΤΕΛΛΑ

2ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 20.30 Ο.Κ.Ε - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ

ΕΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ

ΚΛ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ

ΚΛ."Π.ΣΑΛΠΕΑΣ" 21.45 ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.

ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ

ΚΛ.ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ - ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
kurspuroskaroumpalos
Μετά τον σούπερ κουβά που φάγαμε την προηγούμενη βδομαδα (είχα 2/7), τα προγνωστικά μου αυτήν την εβδομάδα:


ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ - ΚΑΣΤΕΛΛΑ: 2 - Δεν νομίζω να κάνει δεύτερη συνεχόμενη γκέλα η Καστέλα.

Ο.Κ.Ε - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ: 1 - Για να νίκησαν τα Σούρμενα εκτός, μόνο τυχαίοι δεν είναι οι γηπεδούχοι.

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ: 1 - Ντερμπάκι, ποντάρω στην έδρα.

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ: 2 - Νομίζω ότι οι φιλοξενούμενοι είναι καλύτεροι.

ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.: 1 - Έτσι απλά!


ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ: 2 - Ο Φοίνικας δεν μου γεμίζει το ματι.

ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ - ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ: 1 - Ξερός! Καλύτερη η Αρμενικη νομίζω.


Ας πιάσω μόνο την Ερμάρα, δεν έχω πρόβλημα!
Καλή αγωνιστική για όλους (εκτός από τον Αστέρα rolleyes.gif )

Φιλιά!
magic32



ΚΛ.ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ 21.15 ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ - ΚΑΣΤΕΛΛΑ Αμφιροππο...Οπως ειδα την καστελλα στο πρωτο ματς θα πονταρα στον ασσο αν και ειναι ματς για τριπλη που λεμε και το προπο

2ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 20.30 Ο.Κ.Ε - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ Μαλλον ασσος

ΕΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ ασσος ευκολος

ΚΛ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ Ασσος

ΚΛ."Π.ΣΑΛΠΕΑΣ" 21.45 ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Ασσος περιπατο

ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ Ασσος με εμπειρια πατελη

ΚΛ.ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ - ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ.Μ αρεσε η αρμενικη..Ασσος

BILLY9
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ 2 Ήρθε η ώρα για την πρώτη νίκη της ομάδας μου στο φετινό πρωτάθλημα.
Καλή αγωνιστική
realiser
Καλημέρα και από μένα 2η αγωνιστική της κατηγορίας συνεπώς για άλλη μια φορά τα προγνωστικά είναι δύσκολα! Οπότε από δαυτα την επόμενη αγωνιστική!

Τοπικό ντέρμπι στην Νέα Σμύρνη Ανάμεσα σε Ένωση Αρμενίων αθλητών και Αοκ Ν. Σμύρνης ένα παιχνίδι με άγρια ομορφιά κάθε φορά! Ας κερδίσει ο καλύτερος!

Καλά ματσακια μάγκες
petran777
Kαλημερα και απο μενα, μετα το 4/7 της πρωτης αγωνιστικης ευελπιστω σε καλυτερο ποσοστο αυτη τη βδομαδα.


ΚΛ.ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ 21.15 ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ - ΚΑΣΤΕΛΛΑ 2 Επειτα και απο την ηττα της πρεμιερας νομιζω οτι αυτη τη φορα θα παρουσιασουμε το καλο μας προσωπο για το πρωτο ροζ της χρονιας!

2ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 20.30 Ο.Κ.Ε - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 1 Δυνατος παντα βαση πρεμιερας εμφανιστηκε ο ΟΚΕ, στην εδρα του φανταζομαι δυνατοτερος...

ΕΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 Με τον αερα του 2πλου σε ενα πολυ δυσκολο γηπεδο της Νικαιας θεωρω πως θα κανει το 2-0...

ΚΛ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ 1 Με πολυ ρισκο καθως δεν εχω καθολου εικονα και απο τις δυο ομαδες...

ΚΛ."Π.ΣΑΛΠΕΑΣ" 21.45 ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 1 Η ομαδα με τον τιτλο φαβορι βαση ροστερ στη φετινη Γ' Εσκανα λογικα δεν θα εχει προβλημα να καθαρισει τα ματς στην εδρα της...

ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ 1 Ντερμπαρα προβλεπω, με ρισκο ο ασσος λογω εδρας...

ΚΛ.ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ - ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 1 Τοπικο ντερμπυ, η Αρμενικη μου εδειξε πολυ "ομαδα" στο αναμεταξυ μας παιχνιδι, δεν εχω εικονα για τον ΑΟΚ, νομιζω οτι ευκολα ή δυσκολα θα κανει και αυτη το 2-0.


Καλα ματσακια να εχουμε, να το ευχαριστηθουμε και φυσικα χωρις τραυματισμους..

Φιλικα,
Νο.9 ΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΥΓ.: Φιλε Don γιατι απεχεις φετος απο τα κοινα του φορουμ??Σε ειχαμε συνηθισει αλλιως...
Basster
Τερψιθέα - Σούρμενα 63 - 58

Η ομάδα των Σουρμένων μετά από καλή εμφάνιση, έχασε τελικά. Το πάλεψε το παιχνίδι αλλά η διαιτησία ήταν απάλευτη. "Έγερνε" υπέρ έδρας σήμερα. Και κάτι γαλιφιές πήγαν να γίνουν με το σκορ από τη γραμματεία αλλά δε πέρασαν απαρατήρητες από το κοινό.
kurspuroskaroumpalos
Ερμής Πειραιά - Αστέρας Αγ. Δημητρίου 65-40

Για άλλη μια φορά ο Ερμής μπήκε δυνατά και πήρε αμέσως διψήφια διαφορά η οποία δεν έπεσε ποτέ. Αξιοσημείωτο το γεγονός ότι η ομάδα που στην πρώτη αγωνιστική σκόραρε τους περισσότερους πόντους, στο α' ημίχρονο είχε μόλις 17. Ωστόσο, για ακόμα μία φορά κατεβάσαμε ταχύτητα προς το τέλος κ ήρθε τελικά το +25. Πρέπει να το φτιάξουμε αυτό.

Ευχαριστούμε όσους ήρθαν στο γήπεδο, που δεν ήταν κ λίγοι!
Καλή συνέχεια στον Αστέρα!

Δεύτερο ροζάκι στην τσέπη και συνεχίζουμε δυνατά στην Νίκαια!


Φιλιά!
nikos_11

Click to view attachment

Καλησπερα, επισυναπτω τη βαθμολογια. Θεωρω οτι ειναι ακομα νωρις για συμπερασματα. Με το περας της 4ης αγωνιστηκης και τη διακοπη που ακολουθει για την 28η Οκτωβρίου θα μπορεσουμε ολοι να πουμε καποια πραγματα με μεγαλυτερη ασφαλεια για την εικόνα των ομάδων μας.

Καλη συνεχεια σε όλους
Jabar


ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ - ΚΑΣΤΕΛΛΑ 64- 78

Ο.Κ.Ε - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 48- 57

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 63- 58

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ 74- 75

ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.65-40

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ 57-58

ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ - ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 42- 43
Don
Ευχαριστουμε τον κοσμο μας που παρολο το ματς της Εθνικης βρεθηκε στο πλευρο της αναγεννημενης ομαδας του Ερμη Πειραια.Νικη και παλι με Μπαμπη Βλαχακη να ειναι απο αλλο πλανητη και οι αλλοι 11 ολοι τους υπεροχοι!!!
Αξιοσημείωτο του χθεσινου αγωνα η ωρα του 21,45 και παρολα αυτα ο ενας διαιτητης και ενας απο την γραμματεια ηρθαν στις 22,00!!!!ΕΛΕΟΣ πια ενταξει ειμαστε Γ ΕΣΚΑΝΑ αλλα για λογους αλλους οχι επειδη εκει πρεπει να παιζουμε,βοηθηστε μας λιγο με τις ωρες ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ολη την αλλη μερα και νωρις την επομενη!!!!
petran777
Καλημερα σε ολους τους φιλους,

Βλεποντας και τα χθεσινα αποτελεσματα, εχω την εντυπωση και χωρις να θελω να ευλογησω τα γενια μας οτι το πρωταθλημα της Γ' Εσκανα θα ειναι το πιο αμφιρροπο...αλλωστε οταν 3 ματς κρινονται στον ποντο νομιζω οτι ειναι ενα ακομα δειγμα μαζι με τα αντιθετα σε σχεση με την 1η αγωνιστικη αποτελεσματα.

Αναγεννηση Ν. Ικονιου - ΑΣ Καστελλας 64 -78

Ωραιο παιχνιδι παιχτηκε σε ενα οχι και τοσο καλο γηπεδο κατι που φαινεται και απο το υψηλο σκορ βαση της κατηγοριας μας.
Ξεκινησαμε δυνατα το ματς, αλλα οπως και με την Αρμενικη, ενα μπλακ ουτ μεταξυ τα τελη του 1ου εως τα μεσα του 2ου δεκαλεπτου μας εφερε πισω στο σκορ με διαφορα που εφτασε το -8. Ευτυχως αντιδρασαμε γρηγορα και πριν το τελος του ημιχρονου ανακτησαμε το προβασισμα και πηγαμε στο +3.

Στο δευτερο ημιχρονο συνεχισαμε το καλο μπασκετ και οσο περναγε η ωρα η διαφορα μεγαλωνε φτανοντας καποια στιγμη και στο +20 καπου προς τα μεσα του 4 δεκαλεπτου..Εκει καπως χαλαρωσαμε, εγινε και το σχετικο ροτεσιον και φτασαμε στο πρωτο ροζ για φετος με +14.

Απο την ομαδα του Ικονιου που μου ηταν σχετικα αγνωστη ξεχωρισα τον ασσο τους Νο. 11 (πολυ καλος χειριστης της μπαλας, επαιζε πολυ καλα το πικ και με ντραιβ αλλα και με μακρυνο σουτ), το 3αρι τους Νο.8 με πολυ δυνατο ντραιβ και το 4αρι Νο.10 με πολυ καλο σουτ απο μακρυνη αποσταση. Ο ψηλος τους Νο.6 φορτωθηκε με φαουλ πολυ γρηγορα και δεν καταφερε να μπει ποτε στο παιχνιδι.

Απο εμας νομιζω οτι ολα τα παιδια πηγαν πολυ καλα στους ρολους τους και ειναι πολυ θετικο οτι αυτη την αγωνιστικη παρουσιασαμε ενα καλο προσωπο και ημασταν ΟΜΑΔΑ!!

Αδραμης 9, Μπικουλης 15, Διαμαντης 16, Κοικας 20, Ριπης 13, Μιλονωπουλος 2, Λεσυ Αγγ. 3

Συγχαρητηρια και στις δυο ομαδες για το καλο θεαμα που προσεφεραν σε ενα δυνατο ματς χωρις αντιαθλητικες συμπεριφορες.

Την αλλη εβδομαδα υποδεχομαστε τον ΟΚΕ με στοχο παντα τη νικη...μια ομαδα που με μπερδεψε προσωπικα μετα απο την ηττα απο τον Πειραικο (χωρις να θελω να υποβαθμισω την ομαδα του Πειραικου)

Καλη προπονητικη εβδομαδα,

Με σεβασμο,
Νο.9 ΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΥΓ.: Τους ποντους και τα ονοματα των παιδιων του Ικονιου δεν τα γνωριζω καθως δεν κραταω εγω τα φυλλα αγωνων...
leonkalf
IKONIO (Βογιατζής) : ΒΗΧΟΣ 1, ΓΙΑΝΝΟΣ 6, ΣΟΛΔΑΤΟΣ Ι. 2, ΝΙΚΟΛΤΣΟΣ 2, ΦΑΒΒΑΣ 12, ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΗΣ 2, ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 10(1), ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 20(4), ΛΑΣΚΟΣ 4, ΜΩΡΗΣ 5.

ΚΑΣΤΕΛΛΑ (Ζερβουλάκος): ΚΟΙΚΑΣ 18, ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 2,ΡΙΠΗΣ 13,ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 16(2), ΑΔΡΑΜΗΣ 11(1), ΜΠΙΚΟΥΛΗΣ 15(1), ΛΕΣΙ 3(1)



Βλέπω οτι οι 2 πρώην συμπαίκτες μου ο Τριανταφύλλου και ο Κόικας ήταν οι επιθετικοί πρωταγωνιστές των ομάδων τους!! Μπράβο παιδιά!!
Ο Αλέξης βρήκε και τα χέρι του από τα 6,75!!!! shot.gif wos_sport3.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.