Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑΝΑ 2011-12
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
magic32
QUOTE(fair play @ Nov 18 2011, 12:27 ) *
ρε θοδωρα και εσυ και ο γρηγορης και ο δαλμυρακος και βλαχακης και τα υπολοιπα παιδια δε χρειαζεται τετοια επεκταση, οσοι εχουν παιξει και γνωριζουν εστω και τα βασικα αυτου του γαμοαθληματος δεν ασχολουνται σοβαρα....παιξτε αυτο που μπορειτε και εκ του αποτελεσματος ολα και ολοι κρινονται....βγαινει τωρα ο καθενας και γραφει την καθε λαλακια του... και απο τα σουρμενα εβγαιναν και εγραφαν οτι καθε εβδομαδα οι γκριζοι τους γ......νε ας κοιταξει ο καθενας την καμπουρα του και στο τελος το ταμειο...η ελλαδα εχει πολυ πιο σοβαρα πραγματα για να θυμωσει και να τσακωθει....αιντε παλικαρια μου.... (τα ιδια ισχυουν και για τα αλλα φιλαρακια απο την καστελλα και παει λεγοντας....)

υ.γ.(για οσους δεν γνωριζουν Πατελης Αργυρης Φοινικας αγ.σοφιας)

μωρη κωλογρια εσυ εισαι ο fair play?και ελεγα δεν γινεται να μην γραφει...θα παιξεις σημερα η να μην ερθω?

edit:θοδωρα ηρεμησε και παιξε το μπασκετακι σου..εγω τα λεγα απο την πρωτη στιγμη που ξεκινησε η διαμαχη μετα το ματς με την καστελλα οτ ιδεν υπαρχει λογος να το συνεχισουμε αλλα δεν μ ακουγατε
petran777
Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ VS ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ- 1 Δεν εχουμε περιθωρια για αλλες απωλειες...

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ VS ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - 1 Χωρις να εχω αποψη για το πως ειναι οι ομαδες, θα παω με το γηπεδουχο...

Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ VS ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.-1 το 0-6 ειναι βαρυ...συνηθως η αλλαγη προπονητη βοηθαει...

Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ VS ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ-1 Μετα το πολυ καλο 2πλο στα ταταυλα δειχνουν σε καλη κατασταση...

ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ VS ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ- 2 Απο ενστικτο...

ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ VS ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ- 2 Δυσκολο ματς αλλα θεωρω τον Ερμη ανωτερο σαν ομαδα..

Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ VS ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ- 1 Καλυτερη ομαδα ο ΟΚΕ..

Καλα παιχνιδια και χωρις τραυματισμους!

kurspuroskaroumpalos
QUOTE(ko xa @ Nov 17 2011, 18:55 ) *
ποσα κιλα γραφικος μπορει να εισαι???στο ιδιο κειμενο μας λες οτι δεν συμμετέχω στην διένεξη που έχει ξεκινήσει, αν και έχουν ειπωθεί πράγματα που με έχουν πειράξει, όχι επειδή δεν έχω επιχειρήματα αλλά επειδή απλά βαριέμαι και μετα λες ποσα σας ποναει ο ερμης?????που ρε στην γ εσκανα?στην 2 απο τελος κατηγορια του ελληνικου μπασκετ??ωραιος!



Έκανα το μικρό σχόλιο ακριβώς επειδή δεν γουστάρω να ασχολούμαι. Όσοι κατάλαβαν, κατάλαβαν.. Προφανώς σου είναι δύσκολο να βρεις τη διαφορά του σχολιάζω με το συμμετέχω στην κουβέντα...

Όσο για τη Γ' Εσκανά, ΡΕ, εδώ παίζουμε, εδώ γουσταρουμε

Χαρακτηρίζετε, κάνετε, ράνετε και μετά θα λέτε για τραμπούκους πάλι... (και επειδή εισαι κ λίγο καθυστερημένος: δεν υποννοώ τίποτα)

Όπως είπα κ πριν, βαριέμαι να συμμετέχω σε διενέξεις, πόσο μάλλον να ασχολούμαι με κουραδόμαγκες του pc. Αν θες να δεις το βάρος μου σε γραφικότητα, μπορείς να έρθεις σε ενα παιχνίδι μας να το συζητήσουμε..

Ένας από τους τραμπούκους του Ερμή (το 6, συγκεκριμένα)...

Φιλιά!
milf_hunter#7
Καλησπερα παιδια ειναι ΤΑΤΑΥΛΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ και οχι ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΑΤΑΥΛΑ πιο πολυ το λεω για αυτους που θελουν να το δουν και σε αυτους που παιζουν στοιχημα....9 στο Βυζαντινο....
Χορευτης
QUOTE(milf_hunter#7 @ Nov 18 2011, 08:54 ) *
Καλησπερα παιδια ειναι ΤΑΤΑΥΛΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ και οχι ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΑΤΑΥΛΑ πιο πολυ το λεω για αυτους που θελουν να το δουν και σε αυτους που παιζουν στοιχημα....9 στο Βυζαντινο....


ποιος προπονητης θα καθετε στον παγκο για τα σουρμενα?
milf_hunter#7
QUOTE(Χορευτης @ Nov 18 2011, 18:03 ) *
ποιος προπονητης θα καθετε στον παγκο για τα σουρμενα?

Εγω δεν ξερω ας μας πουν απο τα ΣΟΥΡΜΕΝΑ....
traxonas
QUOTE(milf_hunter#7 @ Nov 18 2011, 16:54 ) *
Καλησπερα παιδια ειναι ΤΑΤΑΥΛΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ και οχι ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΑΤΑΥΛΑ πιο πολυ το λεω για αυτους που θελουν να το δουν και σε αυτους που παιζουν στοιχημα....9 στο Βυζαντινο....


Παιζουν στο στοιχημα αγωνες της ΕΣΚΑΝΑ;; mellow.gif
milf_hunter#7
QUOTE(traxonas @ Nov 18 2011, 18:10 ) *
Παιζουν στο στοιχημα αγωνες της ΕΣΚΑΝΑ;; mellow.gif

Για να δινουν προβλεψεις μαλλον....
traxonas
QUOTE(milf_hunter#7 @ Nov 18 2011, 17:16 ) *
Για να δινουν προβλεψεις μαλλον....


Συγνωμη, αλλα επειδη ειμαι λιγο ασχετος με το στοιχημα, μιλας για παρανομο στοιχημα σε καποιο σαιτ;
Δηλ. πχ ειχε και το δικο μας χτεσινο παιχνιδι με την Περαμο; Δωσε μου λιγο τα φωτα σου, αν θες!
magic32
νομιζω οτι μιλαει για τα προγνωστικα εδω
traxonas
QUOTE(magic32 @ Nov 18 2011, 17:28 ) *
νομιζω οτι μιλαει για τα προγνωστικα εδω


Ααα, ΟΚ ! Ειπα και 'γω !!
TheVoice
QUOTE(fair play @ Nov 18 2011, 12:27 ) *
και απο τα σουρμενα εβγαιναν και εγραφαν οτι καθε εβδομαδα οι γκριζοι τους γ......νε


Η ΚΕΔ και η ΕΣΚΑΝΑ απαξιώνουν το ερασιτεχνικό μπάσκετ
BILLY9
ΤΑΤΑΥΛΑ- ΣΟΥΡΜΕΝΑ = 53-50

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά! ! Παίξαμε πολύ άσχημα , αλλά ευτυχως στο τέλος καταφέραμε να πάρουμε το
παιχνίδι.

Καλό βράδυ
stathismag
Kαλησπερα σε ολους....οπως ηδη προφανως γνωριζετε Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 68-56.Ξεκινησαμε πολυ νοθρα τον αγωνα δεν ελεγχαμε τα ριμπαουντ....με κακες επιλογες στην επιθεση και με συνδυασμο τις κακες επιστροφες στην αμυνα δωσαμε πολλα ευκολα καλαθια στον αντιπαλο.Ηταν ενα Α ημιχρονο για την ομαδα μου αν μου επιτρεπετε η εκφραση περιεργο αφου ημασταν αρνητικοι και με στιγμιαια ξεσπασματα τελειωσαμε το ημιχρονο στο +4 αν θυμαμαι καλα.Στο β ημιχρονο χωρις να ανεβασουμε ιδιαιτερα στροφες ελενξαμε τα ριμπαουντ,παιξαμε καλυτερη αμυνα και σταματησαμε τα ατου της αντιπαλης ομαδας,βγαλαμε αιφνιδιασμους....ηρθαν και τα σουτ απο τους σουτερ μας shot.gif και καταφεραμε να παρουμε το πολυτιμο ροζ φυλλο που μας φερνει ακομα πιο ψηλα στη βαθμολογια.Δεν ηταν καλη η εμφανιση της ομαδας μου σημερα αλλα καναμε μια καλη νικη σε ασχημη βραδυα.Καλη συνεχεια στην αντιπαλη ομαδα και καλο βραδυ σε ολους
tonpir
ΟΙ ΤΡΑΜΠΟΥΚΟΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΑΚΑΘΕΚΤΟΙ ΚΑΙ ΤΡΑΜΠΟΥΚΙΣΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΙΚΟΝΙΟ OPEN ARENA ...
ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΣΕΒΑΣΤΗΚΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ... Ο ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΕΚΑΝΕ ΠΛΙΑΤΣΙΚΟ ΣΤΟ ΚΙΛΙΚΕΙΟ ΑΦΟΥ ΕΦΑΓΕ 8 KINDER ΕΚΠΛΗΞΗ (ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΔΩΡΑ) ΚΑΙ ΗΠΙΕ 6 ΥΟΚΟ CHOCO ΜΟΝΟΡΟΥΦΙ... ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ Ο ΡΑΛΛΑΤΟΣ ΕΔΕΡΝΕ ΤΗΝ ΚΥΡΟΥΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΡΙΝΓΚ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΕΙ... ΦΕΥΓΩΝΤΑΣ ΚΛΕΨΑΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΖΑΡΝΤΙΝΙΕΡΑ... ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΕ ΤΡΕΜΕ Ο 2ΟΣ ΓΥΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ... smiley.gif
realiser
Στην Νεα σμύρνη παιχνιδι αυστηρά ακατάλληλο για καρδιακούς μεταξύ της Αρμενικής και της Τερψιθέας. Πήραμε το ροζ φύλλο ακόμα και αν χρειαστήκαμε 2 παρατάσεις. Καθ όλη τη διαρκεια της κανονικής περιόδου η φιλοξενούμενη ομάδα ήταν μπροστά με 7-11 πόντους. Η ανατροπή έγινε 2.5 λεπτά πριν το 40 λεπτο με το παιχνιδι στο χ. Απο εκεί και πέρα μέχρι το τέλος κατά την γνώμη μου το παιχνίδι κρίθηκε από την υποδειγματική άμυνα της Αρμενικής αλλά και από την απειρία των κατά τα άλλα ταλανυούχων παικτών της Τερψιθέας. Θα έλεγε κανείς ότι με το που περάσαμε μπροστά δεν έμενε παρά να πάρουμε το ματσάκι. Το θέλαμε περισσότερο από τον αντίπαλο και το καταφέραμε σβήνοντας σιγά σιγά το κακό μας ξεκίνημα. Πάμε για τρίτη σερί νίκη στο επόμενο ματς. Σόρυ ανάλυση περεταίρω δεν παίζει πονάω παντού και νυστάζω. Καλό βράδυ
Swko10
QUOTE(realiser @ Nov 19 2011, 03:31 ) *
Στην Νεα σμύρνη παιχνιδι αυστηρά ακατάλληλο για καρδιακούς μεταξύ της Αρμενικής και της Τερψιθέας. Πήραμε το ροζ φύλλο ακόμα και αν χρειαστήκαμε 2 παρατάσεις. Καθ όλη τη διαρκεια της κανονικής περιόδου η φιλοξενούμενη ομάδα ήταν μπροστά με 7-11 πόντους. Η ανατροπή έγινε 2.5 λεπτά πριν το 40 λεπτο με το παιχνιδι στο χ. Απο εκεί και πέρα μέχρι το τέλος κατά την γνώμη μου το παιχνίδι κρίθηκε από την υποδειγματική άμυνα της Αρμενικής αλλά και από την απειρία των κατά τα άλλα ταλανυούχων παικτών της Τερψιθέας. Θα έλεγε κανείς ότι με το που περάσαμε μπροστά δεν έμενε παρά να πάρουμε το ματσάκι. Το θέλαμε περισσότερο από τον αντίπαλο και το καταφέραμε σβήνοντας σιγά σιγά το κακό μας ξεκίνημα. Πάμε για τρίτη σερί νίκη στο επόμενο ματς. Σόρυ ανάλυση περεταίρω δεν παίζει πονάω παντού και νυστάζω. Καλό βράδυ


Βαλε βιξ....
realiser
QUOTE(Swko10 @ Nov 19 2011, 13:26 ) *
Βαλε βιξ....

Γειά σου ρε Κόλλια χιουμορίστα
Swko10
Πως ειναι τα ποδια σου?
realiser
QUOTE(Swko10 @ Nov 19 2011, 14:40 ) *
Πως ειναι τα ποδια σου?

Μια χαρά μην ανησυχείς
Swko10
Μας ανησυχησες ρε αγορινα μου...Σιδερενιος

Και μπραβο για την χθεσινη σας νικη....Αντε
EPIK
Προγνωστικά για αύριο,
8η αγωνιστική,πάμε:

ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ-2,καλύτερη ομάδα η Καστέλλα

ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.-ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-1 δεν νομίζω ο Πειραικός να μπορέσει να κάνει την έκπληξη,τα Ταταύλα δείχνουν να καθαρίζουν τέτοια ματς.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-1 αλλά με μικρή διαφορά

Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ-1 καλύτερη ομάδα η νίκαια,δεν νομίζω να κάνει γκέλα στην έδρα της

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ-ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ-2 πολύ δύσκολο παιχνίδι,ο φοίνικας παίζει πολύ σκληρά,δεν έχει λύσεις στους ψηλούς για αυτό αυτοί που έχει παίζουν πολύ δυνατά,το 7 του πολύ καλός,έχει καλό προπονητή επίσης.Το Ικόνιο είναι πιο γεμάτη ομάδα,ίσως ένα 49-51% στο διπλό τελικά.

ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ-1 δεν νομίζω να μπορέσει να κάνει κάτι ο ΟΚΕ

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-2 δύσκολο παιχνίδι κ αυτό,ο Λεων πρέπει να κερδίζει τουλάχιστον τα παιχνίδια εντός αν θέλει να ανέβει στη βαθμολογία.Η Τεψιθέα νεανική κ καλή ομάδα,αν πιέσει το Λέων που έχει κ πρόβλημα στο κατέβασμα της μπάλας κ εκτός του Λουκή όχι κάποιον άλλο πολύ καλό γκαρντ,μάλλον θα κλέψει τη νίκη.

Υγεία κ καλά παιχνίδια!
realiser
Για πάμε:

ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ- Σκληροτράχηλη ομάδα ο ΑΟΚ δυνατή στην έδρα της. Ταλέντο από την άλλη. Αν δουλέψουν τα όπλα της περιφέρειας προβλέπω 2 με 5 πόντους διαφορά

ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.-ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-1 Νομίζω καλύτερη ομάδα οι γηπεδούχοι αν και δεν έχω δει τους Πειραιώτες φέτος

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-2 Πρέπει κάποια στιγμή να "ξυπνήσουν" εκεί στο Ελληνικό. Με την πρόσφατη αλλαγή προπονητή αργά η γρήγορα η νίκη θα έρθει. (ειδικά αν περιοριστεί το 14 των Γηπεδούχων)

Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ- ? δεν γράφω για την ομάδα μου

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ-ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ-2 Κλειστό παιχνίδι χαμηλό σκορ ελαφρύ προβάδισμα στο Ικόνιο που μου άρεσε σαν ομάδα

ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ-1 εύκολα ή δύσκολα (μάλλον δύσκολα γιατί ο ΟΚΕ φέτος εμφανίζεται πολύ δυνατός στα εκτός έδρας)

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-2 Αν αρχίσουν να τρέχουν τα πιτσιρίκια της Τερψιθέας ο Λέων θα έχει μεγάλο πρόβλημα. 10+ πόντους η διαφορά.

Καλή αγωνιστική να έχουμε
kastanas13
καλησπερα παιδια...εχω παρακολουθησει αρκετα ματς της κατηγοριας...
μην τα ξαναγραφω, αφου τα εχετε με την ιδια σειρα...


καστελλα...δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο ο αοκ, ισως λιγο σκληρος.

ταταυλα...θα το παρουν ευκολα ή δυσκολα
αστερας... αλλαγες,κλπ βοηθανε
νικαια...

ικονιο, εκτος εδρας τα παει τελεια, με coach που δειχνει να παλευει τα ματς κ 2-3 καλους για την κατηγορια παικτες
ερμης....

τελος δυσκολο ματς...σε πολυ μικρη διαφορα θα παιχτει
!and1!

ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ- 2

ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.-ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-1

Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ- 1

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ-ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ-1

ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ-1

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-2

Καλή αγωνιστική
BILLY9
Ταταύλα-Πειραικος 1 Πιστεύω οτι θα καταφέρουμε να νικήσουμε γιατί μετά μας ακολουθει μια δυνατή τετράδα αγώνων.

Καλή αγωνιστική
thlgs
QUOTE(!and1! @ Nov 25 2011, 13:44 ) *
ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ- 2

ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.-ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-1

Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ- 1

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ-ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ-1

ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ-1

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-2

Καλή αγωνιστική

ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ-επιστροφη Διαμαντή στα πάτρια,μεγάλο παιχνίδι προβλέπεται.... αν παίξει ο Αρμένης ντέρμπυ,αν όχι 2πλο σχετικά εύκολα μιας και θα εχει πρόβλημα ο ΑΟΚ στον άσσο

ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.-ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-1,αν θέλουν να μείνουν σε τροχιά ανόδου. Ο Παγώνης χρωστάει ένα καλό παιχνίδι

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-2πλο ....για μένα εχουν και καλύτρερο και πιο έμπειρο ρόστρερ ,ασχετα με το αν θα παίξει ο Καραλής και ο Κάρδαρης.Πιο δουλεμένη ομάδα ο Αστερας αλλά οι Πόντιοι πρέπει να κερδίσουν αλλιώς διαλύονται

Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ- Ντερμπάκι με φορτωμένες τις ρακέτες.Αν παίξουν Κουλαξίζογλου και το 15(άσσος),τοτε 2πλο ,αν όχι θα μείνου απο βενζινι και στο τελος θα χασουν οι αρμένιοι

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ-ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ-δε ξέρω δεν απαντώ

ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ-1 εύκολα δύσκολα....ειδικα μέσα στον πειραιά

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-2 αν βρουνε λυσεις στη ζωνη του λεωντα
kurspuroskaroumpalos
Για πάμε:

ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ- 2 Έχει πολύ καλή ομάδα η Καστέλα.

ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ- 1 Ξερός

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ- 2 Μια νικη ρε παιδιααααα!!!

Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ- Νομίζω άσσος

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ- Διπλό, καλή ομάδα το Ικόνιο

ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ- 1 Έχουμε απουσίας σημαντικές, αλλά... στον Περαία...

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ- 2 Αν θέλει να παραμείνει κοντά στην κορυφή η Τερψιθέα


Μακάρι ναπιάσω μόνο την Ερμάρα!
Καλή αγωνιστική σε όλους (εκτός από τον ΟΚΕ rolleyes.gif ), ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ!!!

Φιλιά!
stathismag
Kαλησπερα σε ολους...ΝΙΚΑΙΑ-ΑΡΜΕΝΙΚΗ 61-46.Ηταν μια κακη μερα για την ομαδα μου{ΝΙΚΑΙΑ}Δεν μπηκαμε δυνατα στον αγωνα και δωσαμε δικαιωμα στον αντιπαλο να πιστεψει στο ροζ φυλλο.Κακο Α ημιχρονο,χωρις ρυθμο....με αστοχες προσπαθειες και απο τις 2 ομαδες και χαμηλο σκορ 20-24 Α ημιχρονο.Στο β αφυπνιστηκαμε λιγο και με καποια ξεσπασματα σε συνδυασμο με τα τριποντα των σουτερ μας πηραμε διαφορα ασφαλειας χωρις να απειληθουμε.Πολυ μεγαλη νικη που μας κραταει ψηλα στη βαθμολογια.Συγχαρητηρια σε ολους.
Καλη συνεχεια στην ομαδα της αρμενικης
BILLY9
Ταταύλα- Πειραικός = 59- 57 (21-27)
Άλλο ένα κακό παιχνίδι απο την πλευρά μας. Αλλά στο τέλος καταφέραμε να πάρουμε το ροζ φύλλο.

Καλό Βράδυ
!and1!
QUOTE(!and1! @ Nov 25 2011, 11:44 ) *
ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ- 2

ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.-ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-1

Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ- 1

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ-ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ-1

ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ-1

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-2

Καλή αγωνιστική



Α ρε να έπιανα έτσι και το στοίχημα..
!and1!
Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Ε.Α Νικαίας - Εν.Αρμενίων 61-46
Ταταύλα - Πειραϊκός 59-57
Αστέρας Αγ.Δημ. - Σούρμενα 59-49
Λέων Μοσχ. - Τερψιθέα Γλυφ. 57-61 (54-54)
ΑΟΚ Ν.Σμύρνης - Καστέλλα 59-63 (53-53)
Ερμής Πειραιά - Ο.Κ Ελευσίνας 63-54
Φοίνικας Αγ.Σοφίας - Αν.Ικονίου 58-54


Ε.Α Νικαίας - Εν.Αρμενίων 61-46 (20-24)
Διαιτητές: Κιουλάφας - Αυγερινός.
ΕΑΝ(Μανιάτης - Βιντζηλαίος): Μυστακίδης, Καλφούτσος 16 (3), Ανδρόνικος, Ντώνη 6, Τζώρτζης 11 (3), Βουτσίνος 2, Κιτσεκίδης, Παναγιωτόπουλος 6 (2), Μαγγιώρος 10, Τσιριγώτης 6 (1), Γαλίτης, Παλαιόπουλος 4 (1).
Εν. Αρμενίων (Κουτσούκος - Κατσογιάννης): Σπανογιάννης 8 (2), Πετιμάν 4, Μπαμπαγιάν 4, Σταυριανίδης 2, Κουλαξιζόγλου 4, Ασημακόπουλος 2, Γιαμπάνης 5 (1), Αμπατζής 9, Παπαδάκος 8, Γιαννακόδημος.

Ταταύλα - Πειραϊκός 59-57 (21-27)
Διαιτητές: Γαβριήλ - Λαμπίρης.
Ταταύλα (Βρεττός - Μεϊμάρογλου): Φράγκος 4, Βρυώνης 9, Αλεξανδρόπουλος 13 (3), Παγώνης 17, Σπανός 14 (2), Χατζόπουλος, Σταματίου 2, Καναρίδης, Χαλάς, Βασιλόπουλος 4.
Πειραϊκός (Πουτουλίδης - Βουρσούκης): Οικονόμου 6 (2), Ντακούλιας 10, Παραμερίτης 8 (2), Κωστούλας, Πλατσικούδης 9, Μπρέμπος 1, Νασκουδάκης 16, Μανωλόπουλος 7 (1), Νέστορας.

Ερμής Πειραιά - Ο.Κ Ελευσίνας 63-54 (38-23)
Διαιτητές: Μαραβέλιας - Γεώργου.
Ερμής (Αυγουλής): Τσανάκας, Βλαχάκης 7 (1), Σακαράκης 23 (1), Ραλλάτος 16, Μοναχός, Δαλμυράς 3 (1), Μαστρογεωργίου 4, Συμιακός 2, Μαργέτης 8, Σκιαθίτης.
Ο.Κ Ελευσίνας (Σφυρής): Αντωνάρας 21, Βογιατζής 15 (2), Πατάλας 3, Βογιατζής Ε 10 (1), Λύγκος 8, Πολυχρονίδης, Κανελλόπουλος, Λιώρης.


Λέων Μοσχ. - Τερψιθέα Γλυφ. 57-61 (54-54) (24-27)
Διαιτητές: Βουράκης - Μαυρέλης.
Λέων (Μουριχίδης - Βουλάς): Αλεξίου 8 (2), Σταυρουλάκης 5, Τουρτσινάκης 4, Λουκής 9 (1), Χρυσανθακόπουλος 2, Δημάκης 6 (1), Καρυοφύλλης 15, Βασιλάκος 3 (1) Χιώτης, Κορλός, Ραπανάκης 3 (1).
Τερψιθέα (Λαμπρόπουλος – Ζλάτης): Γιαχνάκης 6, Ζλάτης 13 (3), Καραμπαλίκης 3, Γεωργιάδης 15 (2), Μουζάκης 2, Φλέγκας 3, Βασδέκης, Λιανός, Ρούσσης 2, Αρώνης 1, Σουλινάρης 12, Στςφανουδάκης 4.

Φοίνικας Αγ.Σοφίας - Αν.Ικονίου 58-54
Διαιτητές: Στεργίου - Γερουλάνος.
Φοίνικας (Ακτσόγλου): Μαγκουρίδης 3 (1), Στιβακτάκης 6, Βρυώνης, Αρμενάκης 2, Σπανάκς, Κοντοδιός, Κανέλλης, Πατέλης 16 (3), Πουπάκης 14 (3), Σπανός 17 (3).
Ικόνιο (Βογιατζής): Βήχος 3, Γιάννος 3, Σολδάτος Γ 3, Σολδάτος Α 13 (1), Φάβας 4, Λάσκος 2, Αποστολόπουλος 3, Τριανταφύλλου 16 (3), Σκοπελίτης 5, Μηνογιάννης 2.

ΑΟΚ Ν.Σμύρνης - Καστέλλα 59-63 (53-53)
Διαιτητές: Ντζαμάρας - Σελίμης.
ΑΟΚ (Αγγελάκης): Ποντικός 5, Πελέκης 6, Ιωάννου 10 (1), Παπαχρηστοδούλου 2, Καλογερόπουλος 13, Ευσταθίου 10, Λαλιώτης 4, Δομένικος 7, Καστάνης 2.
Καστέλλα (Ζερβουλάκος): Κίκας 5, Λέσι 2, Τζανής 6 (2), Μυλωνόπουλος 2, Ρίπης 8, Διαμαντής 14 (4), Αβράμης 11 (2), Μπίκουλης 15, Κούτελας, Θεοδώρου.

Αστέρας Αγ.Δημ. - Σούρμενα 59-49 (25-31)
Διαιτητές: Γαρδέλη - Αλεβίζος.
Αστέρας (Ρέπας): Σιγάλας 2, Αποστολάκης 19 (1), Καραϊσκάκης 2, Κουντούρης 5 (1), Βασιλικός 14, Κατσαρός 3, Πέτρου 12 (2), Μουστέρης 2.
Σούρμενα (Λιουδάκης - Καλαμπόγας): Λαυρέτζος, Μαλτίδης 10 (1), Κουτσάφτης 13 (3), Λημνίδης 2, Γαλαράς, Πετς 4, Αυγερόπουλος 15 (1), Καρατζάς 4, Σαράντου, Σιγάλας 1.

blove.gif
EPIK
Καταρχήν !and1! tx για τα συνολικά απότελέσματα-σκόρερς που ανέβασες.
Προγνωστικά για αύριο 9η αγωνιστική,πάμε λοιπόν:

Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. -1- παιχνίδι τελικός,καλύτερη ομάδα η καστέλλα.

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.-1- αν θέλει να ξεφύγει από τα χαμηλά πρέπει να κερδίσει.

Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ-2- τα ως τώρα αποτελέσματα δείχνουν οτί δεν θα τα καταφέρει.

ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ - ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-1- θα πάει σε χαμηλό σκορ,καλύτερη ομάδα η αρμενική.

ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ - ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-1- δυνατό παιχνίδι κ αυτό αν κ νομίζω θα μιλήσει η έδρα.

Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ-2- πάω για την έκπληξη εδώ,πολύ δύσκολο παιχνίδι,άλλα με δυνατή άμυνα κ με καλή μέρα στην επίθεση ίσως μπορέσει να αποδράσει ο Φοίνικας Αγ. Σοφιάς.

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -1- οκ θα πιέσουν τα γκαρντ,ίσως τους περιορίσουν κάπως,αλλά το Ραλλάτο μέσα ποιος θα του κόψει αυτούς τους 15-20 πόντος που προφανώς θα βάλει.Δεν θα είναι πάντως το πιο εύκολο παιχνίδι για τον Ερμή μιας κ είναι καλή ομάδα κ με ενθουσιασμό η Τερψιθέα.

Υγεία κ καλά παιχνίδια!
EPIK
ουπς, ''ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -1- '' Προφανώς 2! ήθελα να βάλω smiley.gif
!and1!
Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. -1-
Κρίσιμο και κομβικό ματς και για τις 2 ομάδες.θεωρώ πως έχει ανεβάσει στροφές η Καστέλλα και έχει βάθος σε πάγκο. Τα Ταταύλα θα τεστάρουν τις δυνάμεις τους..

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -2-
Πιο δυνατός ο Αστέρας αλλά το ματς θα κριθεί στις λεπτομέρειες..

Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ -2-
Η παρέα της Νίκαιας μαρέσει πιο πολύ.Καλύτερη χημεία και ψυχολογία απέναντι στο απόλυτο 0 που ψάχνει τη 1η νίκη για να πάρει μπρος..

ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ - ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ -1-
Συμφωνώ ότι θα πάει σε χαμηλό σκορ και καλύτερη ομάδα η Αρμενική αλλά ο Λέων θα το πουλήσει πολύ ακριβά το τομάρι του..

ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ - ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ -1-
Λογικά θα μιλήσει η έδρα..

Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ-1-
Πιο έμπειρη και ποιοτική ομαδα ο Ο.Κ.Ε. απέναντι σε μια ομάδα που δε ξέρεις τι σου επιφυλάσει..

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -2-
Ενδιαφέρον ματς ανάμεσα σε μία γρήγορη ομάδα, νεανική και αθλητική απέναντι στη δύναμη και την εμπειρία.

blove.gif
kurspuroskaroumpalos
Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. 1 - Έχω πει ότι η Καστέλα είναι πολύ καλή ομάδα. Μέσα στα καμίνια κιόλας είναι πάντα δύσκολα.

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 2 - Κ δεν θα στεναχωρηθώ κ καθόλου.

Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ 2 - Τι να πω. Μέχρι τώρα στήριζα τα Σούρμενα. Θα τα παίξω εναντίον τώρα. (Μπας και αλλαξει το γούρι 19.gif )

ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ - ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 2 - Νομίζω ότι η ζώνη του Λέοντα θα είναι κλειδί για το ματς. Με ρίσκο...

ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ - ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 1 - Πιστέυω τους "έχουν"

Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ 1 - Κ εύκολα...

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 2 - Πάμε για το 9ο ροζάκι


Ας πιάσω μόνο την Ερμαρα!

Καλή αγωνιστική σε όλους (εκτός από την Τερψιθέα rolleyes.gif ) ΜΑΚΡΙΑ από τραυματισμούς

Φιλιά!
BILLY9
Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ 2 θα πάω αντίθετα με τα προγνωστικά και θα προβλέψω στο διπλό!!! Για να δούμε....

Καλή Αγωνιστική
Don
Προεσκοπιση της αγωνιστικης και δηλωσεις πρωταγωνιστων απο τωρα και συνεχεια αναιβενουν!!!!!!!!!!ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ στο mybasketball.gr το σαιτ που πια το χειριζονται δικα σας παιδια!!!Καλη αγωνιστικη σε ολους!!!
BILLY9
Καλημέρα

Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ = 71-61 (31-28) . Δίκαια νίκη για την ομάδα της καστέλλας. Εμείς βρεθήκαμε σε κακή μέρα . Τα κεφάλια μέσα γιατι μας περιμένει δύσκολος αγώνας με το Ικόνιο.
!and1!
QUOTE(!and1! @ Dec 1 2011, 14:34 ) *
Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. -1-
Κρίσιμο και κομβικό ματς και για τις 2 ομάδες.θεωρώ πως έχει ανεβάσει στροφές η Καστέλλα και έχει βάθος σε πάγκο. Τα Ταταύλα θα τεστάρουν τις δυνάμεις τους..

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -2-
Πιο δυνατός ο Αστέρας αλλά το ματς θα κριθεί στις λεπτομέρειες..

Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ -2-
Η παρέα της Νίκαιας μαρέσει πιο πολύ.Καλύτερη χημεία και ψυχολογία απέναντι στο απόλυτο 0 που ψάχνει τη 1η νίκη για να πάρει μπρος..

ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ - ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ -1-
Συμφωνώ ότι θα πάει σε χαμηλό σκορ και καλύτερη ομάδα η Αρμενική αλλά ο Λέων θα το πουλήσει πολύ ακριβά το τομάρι του..

ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ - ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ -1-
Λογικά θα μιλήσει η έδρα..

Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ-1-
Πιο έμπειρη και ποιοτική ομαδα ο Ο.Κ.Ε. απέναντι σε μια ομάδα που δε ξέρεις τι σου επιφυλάσει..

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -2-
Ενδιαφέρον ματς ανάμεσα σε μία γρήγορη ομάδα, νεανική και αθλητική απέναντι στη δύναμη και την εμπειρία.

blove.gif


Για 2η συνεχόμενη φορά τα έπιασα όλα..Βάλτε που σας λέω την Εσκανά στο στοίχημα να βγάλουμε και τίποτα!!
blove.gif
fair play
QUOTE(Don @ Dec 2 2011, 11:58 ) *
Προεσκοπιση της αγωνιστικης και δηλωσεις πρωταγωνιστων απο τωρα και συνεχεια αναιβενουν!!!!!!!!!!ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ στο mybasketball.gr το σαιτ που πια το χειριζονται δικα σας παιδια!!!Καλη αγωνιστικη σε ολους!!!


μπραβο ρε παλικαρι μου....αιντε μηπως βγει και το πειραικο μπασκετακι πιο εξω με τα καλα του και τα προβληματα του....
τα λεμε και απο κοντα θοδωρα...
Don
QUOTE(fair play @ Dec 6 2011, 10:20 ) *
μπραβο ρε παλικαρι μου....αιντε μηπως βγει και το πειραικο μπασκετακι πιο εξω με τα καλα του και τα προβληματα του....
τα λεμε και απο κοντα θοδωρα...

Σε ευχαριστώ πολυ και να είσαι σίγουρος οτι θα τα πουμε πιο σύντομα από οτι νομίζεις!!!!;-)
EPIK
Πάμε για προγνωστικά ,κλασσικά από Πέμπτη και αυτή τη φορά :

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ-2- θα είναι δύσκολο παιχνίδι,καλύτερη ομάδα η Καστέλλα

Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-1- νομίζω δεν θα έχει τύχη στο ματς ο Πειραϊκός,ασσος λοιπόν.

Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ-1- αν κ δεν χάνει με μεγάλες διαφορές,τελικά όμως χάνει κ αυτό είναι που μετράει,θα ''ποντάρω'' στην έκπληξη πάντως.

ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. - ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ-1-και με τις δύο ομάδες έχουμε παίξει και μου άρεσαν,ειδικά τα Ταταυλα είχαν κ κορμιά για παραπάνω κατηγόρια.Νομίζω πως θα μιλήσει η έδρα.

ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ-2- δεν νομίζω πως θα είναι εύκολο ματς για τον ΟΚΕ,γιατί μπορεί να κάνει την ζημιά η Σμύρνη στην έδρα της, θα ποντάρω στην εμπειρία.Αρκετά κλειστό κ το σκορ.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-2-Δύναμη από την μία τρέξιμο,εμθουσιασμός από την άλλη.Νομίζω η Τερψιθέα παίζει καλύτερο μπάσκετ κ μπορεί να κερδίσει.

ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-1- άσσος κ με μεγάλη διαφορά,νομίζω δεν αξίζει να σχολιάσω παραπάνω λόγω της ευκολίας του ματς για τον Ερμή.

Υ.Γ. όλα τα παραπάνω αναιρούνται, μόλις βγάλει προβλέψεις ο !and1! που έχει τα έχει πιάσει όλα τις 2 τελευταίες φορές
77.gif

Υ.Γ.2 Καλή επιτυχία στην ωραία προσπάθεια Don,το άθλημα νομίζω έχω περισσότερη ανάγκη από ανθρώπους σαν εσένα που πραγματικά το αγαπάνε!(με οπιαδήποτε ιδιότητα) κ μετά από τα υπόλοιπα..

Υ.Γ.3 Υγεία κ καλά παιχνίδια!
!and1!
QUOTE(EPIK @ Dec 8 2011, 12:13 ) *
Πάμε για προγνωστικά ,κλασσικά από Πέμπτη και αυτή τη φορά :

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ-2- θα είναι δύσκολο παιχνίδι,καλύτερη ομάδα η Καστέλλα

Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-1- νομίζω δεν θα έχει τύχη στο ματς ο Πειραϊκός,ασσος λοιπόν.

Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ-1- αν κ δεν χάνει με μεγάλες διαφορές,τελικά όμως χάνει κ αυτό είναι που μετράει,θα ''ποντάρω'' στην έκπληξη πάντως.

ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. - ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ-1-και με τις δύο ομάδες έχουμε παίξει και μου άρεσαν,ειδικά τα Ταταυλα είχαν κ κορμιά για παραπάνω κατηγόρια.Νομίζω πως θα μιλήσει η έδρα.

ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ-2- δεν νομίζω πως θα είναι εύκολο ματς για τον ΟΚΕ,γιατί μπορεί να κάνει την ζημιά η Σμύρνη στην έδρα της, θα ποντάρω στην εμπειρία.Αρκετά κλειστό κ το σκορ.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-2-Δύναμη από την μία τρέξιμο,εμθουσιασμός από την άλλη.Νομίζω η Τερψιθέα παίζει καλύτερο μπάσκετ κ μπορεί να κερδίσει.

ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-1- άσσος κ με μεγάλη διαφορά,νομίζω δεν αξίζει να σχολιάσω παραπάνω λόγω της ευκολίας του ματς για τον Ερμή.

Υ.Γ. όλα τα παραπάνω αναιρούνται, μόλις βγάλει προβλέψεις ο !and1! που έχει τα έχει πιάσει όλα τις 2 τελευταίες φορές
77.gif

Υ.Γ.2 Καλή επιτυχία στην ωραία προσπάθεια Don,το άθλημα νομίζω έχω περισσότερη ανάγκη από ανθρώπους σαν εσένα που πραγματικά το αγαπάνε!(με οπιαδήποτε ιδιότητα) κ μετά από τα υπόλοιπα..

Υ.Γ.3 Υγεία κ καλά παιχνίδια!


Σήμερα θα δώσω μόνο τα σημεία χωρίς σχόλια..

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 2

Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 1

Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ 2

ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. - ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ 1

ΑΟΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑ 2

ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 1

Υ.Γ. Οι πραγματικές μου προβλέψεις είναι ίδιες με τις δικές σου EPIK οπότε για να πάρω τα λεφτά μόνος μου προχώρησα σε 2 αλλαγές σε σχέση με τις δικές σου!!
blove.gif
Don
Καλημέρα σε όλους τους μπασκετόφιλους και λάτρεις του ερασιτεχνικού πρωταθλήματος.
Σήμερα έχουμε κάνει ότι και πάλι ότι μπορούμε για την σημερινή αγωνιστική με την προεσκόπιση της αγωνιστίκης και δηλώσεις παιχτών.

Ευχαριστούμε πάρα πολύ το basketforum.gr για την φιλοξενία που μας παρέχει και πάρα πολλές πληροφορίες διαβάζοντας το και όλους εσάς που έχετε ανταποκριθεί στο κάλεσμα μας,είτε με δηλώσεις είτε με την βοήθεια σας σε κάποια θέματα.


http://mybasketball.gr/eskana/g-eskana/343--10-.html

Με εκτίμηση Θεόδωρος Καράτζης
BILLY9
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. - ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ-1
Saint Jim
QUOTE(BILLY9 @ Dec 9 2011, 13:48 ) *
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. - ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ-1


Μόνο νίκη σήμερα για τα Ταταύλα... smiley.gif
kastanas13
δυσκολο παιχνιδι θα ειναι....2 ματς εχω δει, αλλα φιλος που τους παρακολουθει , κ βλεποντας τα σκορ τους μου μετεφερε οτι

το ικονιο παλευει τα ματς μεχρι τελους, με μετριο υλικο, καλη διαχειριση αμυνας κ ζωνης, ελαφρως αποτυχημενες αλλαγες κατα τη διαρκεια του αγωνα

παντως διαφωνω με την επισκοπηση του mybasketball, Μιας και εχουν στο ικονιο περισσοτερα διπλα απο εντος εδρας νικες...


νικαια, ερμης δε θα εχουν προβληματα...

τα σουρμενα No bet, στα υπολοιπα η λογικη υπαγορευει ελευσινα, και στο φοινικα τελειως ανοιχτο παιχνιδι...

BILLY9
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. - ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ =71-59 (29-34) Συγχαρητήρια στα παιδια για την νίκη! Πάλι κάναμε κακό πρώτο ημίχρονο, αλλα στο δεύτερο βελτιωθήκαμε αισθητά. Τώρα μας περιμένει δύσκολο παιχνίδι μέσα στην ελευσίνα.

Καλό Βράδυ
stathismag
Καλησπερα απο μενα.....η ομαδα μου[ΝΙΚΑΙΑ] ειχε ενα σχετικα υσηχο βραδυ αν εξαιρεσει κανεις το α δεκαλεπτο οπου δυστυχως για αλλη μια φορα δεν μπηκαμε καλα στο παιχνιδικαι δωσαμε την ευκαιρια στον αντιπαλο οχι απλα να κανει το παιχνιδι του αλλα και να προηγηθει με 10+π.Ευτυχως απο το β δεκαλεπτο και μετα παιξαμε αμυνα....καναμε καλυτερς επιθεσεις και το α ημιχρονο μας εφερε στο +5.Στο δευτερο ημιχρονο δεν απειληθηκαμε ιδιαιτερα και ηρθε το αποτελεσμα που ολοι ηδη ξερετε.Ειναι μια νικη που μας διατηρει στη τριτη θεση και παμε για ενα πολυ μεγαλο παιχνιδι με την ΚΑΣΤΕΛΛΑ.Καλο βραδυ σε ολους
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.