Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ 2010-11 (1ος όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
teopol
Δάφνη Χαϊδαρίου-Άμιλλα Περιστερίου 81-63

Μετα απο μια πολυ κακη εμφανιση κ απροσμενη ηττα απο την ν.ιωνια την προηγουμενη αγωνιστικη, η ομαδα επανηλθε με νικη κ βρηκε παλι ρυθμο..οπως φαινεται κ απο το σκορ!!
1911971
Οταν ξεκινούσε αυτό το πρωτάθλημα, κάποιοι μου έλεγαν από τον άλλο όμιλο της Β, ότι ο όμιλός μας είναι πολύ εύκολος και κυρίως πολύ προβλέψιμος...χαίρομαι που ο όμιλος αυτός έχει κάθε αγωνιστική ντέρμπι, κάθε ομάδα πρέπει να υπολογίζει τον αντίπαλό της, και (καλό για τον όμιλο ακόμα και οι εκπλήξεις) πολύ κουβά....

Οσο αφορά την ομάδα μου (Ερμής), δεν μας έχω ξαναδεί τόσο κακούς, σε όλα τα επίπεδα...ελπίζω να ξεπεράσουμε αυτή την ήττα γρήγορα, να δουλέψει υπέρ μας, μιας και ακολουθεί ο αγώνας με τον Καρέα στην έδρα μας. Σε κάθε περίπτωση, συγχαρητήρια στην ομάδα του ΓΣΧ (όπου ξαναείδα παλιούς γνωστούς και φίλους), μία αρκετά καλή ομάδα που πραγματικά άξιζε την νίκη, ειδικά με τον τρόπο που αντιμετωπίσαμε εμείς το παιχνίδι.
Taurus
QUOTE (top_thanos_90 @ Nov 26 2010, 01:22 ) *
Κακός ο Φίλιππος στο μεγαλύτερο διάστημα του ματς..Μεγάλα σουτ από το 10 της Κερατέας "καθάρισαν" το ματς στο τέλος

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΤΕΑ 48 - 61 (ΠΟΛΛΟΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥΣ)

ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ ΒΡΑΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΙΠΠΟ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΑΣΤΟΧΑ ΣΟΥΤ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΗ ΖΩΝΗ ΤΗΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ....

ΔΟΥΛΕΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ Η ΚΕΡΑΤΕΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ...

ΚΑΙ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΚΑΛΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ... ΚΑΚΕΣ ΒΡΑΔΙΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΟΜΩΣ...

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ!!!!

Ο 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΣ ΕΝΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ.... ΥΠΑΡΧΟΥΝ 5 - 6 ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ

ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΟΥΝ ΑΝΟΔΟ....... Η ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΡΟΛΟ ΣΤΟΝ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ ΤΗΣ Β ' ΕΣΚΑ...
BOMBER FOR 3
QUOTE(Duke78 @ Nov 26 2010, 01:30 ) *
ΚΑΡΕΑΣ-ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ : 73-66

Συγχαρητήρια στους Θράκες για την πολύ καλή εμφάνιση μετά από πολύ καιρό. Δυστυχώς όμως απ οτι φάνηκε για ακόμα μια φορά δε φτάνει μόνο η προσπάθεια για να κερδίσει μια ομάδα...Και πραγματικά είναι κρίμα άνθρωποι να μη σέβονται τον ιδρώτα αυτών των παιδιών...Σήμερα η ομάδα που έπρεπε να νικήσει είναι οι Θράκες και όχι ο Καρέας...
Συγχαρητήρια στους διαιτητές που στο πρώτο ημίχρονο διατήρησαν την ομάδα του Καρέα μέσα στο παιχνίδι (αντί να χάνουν με 15 πόντους το ημίχρονο τελείωσε ισσόπαλο), συγχαρητήρια στους διαιτητές για τα καταφανέστατα σφυρίγματα που δεν έδωσαν στους Θρακομακεδόνες, συγχαρητήρια στους διαιτητές για το αντιαθλητικό εφεύρεση που καθάρισε τον αγώνα...Και για όσους αναρωτιούνται, τους προκαλώ να μου πουν τον αριθμό των βολών που εκτέλεσαν οι δύο ομάδες...
Στο ίδιο έργο θεατές λοιπόν για μια ακόμα φορά...



Εσυ ήσουν στην κερκίδα στις μπλε καρεκλες η παιζεις στην ομάδα???? και μετα θα συζητησουμε..
Duke78
QUOTE(BOMBER FOR 3 @ Nov 26 2010, 14:36 ) *
Εσυ ήσουν στην κερκίδα στις μπλε καρεκλες η παιζεις στην ομάδα???? και μετα θα συζητησουμε..


Έχει σημασία το που είναι ο καθένας για να έχει άποψη ? Ήμουν λοπόν στην κερκίδα....αφού έχει τόση σημασία για εσένα...
Siskauskas 15
QUOTE(Duke78 @ Nov 25 2010, 23:30 ) *
ΚΑΡΕΑΣ-ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ : 73-66

Συγχαρητήρια στους Θράκες για την πολύ καλή εμφάνιση μετά από πολύ καιρό. Δυστυχώς όμως απ οτι φάνηκε για ακόμα μια φορά δε φτάνει μόνο η προσπάθεια για να κερδίσει μια ομάδα...Και πραγματικά είναι κρίμα άνθρωποι να μη σέβονται τον ιδρώτα αυτών των παιδιών...Σήμερα η ομάδα που έπρεπε να νικήσει είναι οι Θράκες και όχι ο Καρέας...
Συγχαρητήρια στους διαιτητές που στο πρώτο ημίχρονο διατήρησαν την ομάδα του Καρέα μέσα στο παιχνίδι (αντί να χάνουν με 15 πόντους το ημίχρονο τελείωσε ισσόπαλο), συγχαρητήρια στους διαιτητές για τα καταφανέστατα σφυρίγματα που δεν έδωσαν στους Θρακομακεδόνες, συγχαρητήρια στους διαιτητές για το αντιαθλητικό εφεύρεση που καθάρισε τον αγώνα...Και για όσους αναρωτιούνται, τους προκαλώ να μου πουν τον αριθμό των βολών που εκτέλεσαν οι δύο ομάδες...
Στο ίδιο έργο θεατές λοιπόν για μια ακόμα φορά...



Αγαπητέ φίλε Duke 78, πρώτα απ'όλα συγχαρητήρια για την ομάδα σου - ανεξάρτητα που καθόσουν χθες το βράδυ.
Σέβομαι απόλυτα την άποψή σου για το ότι έπρεπε να κερδίσετε εσείς το χθεσινό ματς, αλλά θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω εντελώς!

Είναι πραγματικά εντυπωσιακό το γεγονός ότι ανάλογα με το ποιο "στρατόπεδο" είναι ο καθένας μας, βλέπει και τα πράγματα εντελώς διαφορετικά! Χθες δεν είχα την δυνατότητα να παίξω αρκετά κ έτσι, από τον πάγκο είδα κάποια πράγματα τα οποία είναι εκ διαμέτρου αντίθετα με αυτά που εσύ λες και υποστηρίζεις. και εξηγούμαι: πρώτο ημίχρονο μια τρομερή ευστοχία από μέρους σας έξω από τα 6,75 γεγονός που σας κράτησε μπροστά (και όχι ισόπαλους) στα 2 πρώτα δεκάλεπτα. Εμείς συνεχίσαμε μετά και το παιχνίδι με την Άμιλλα να δείχνουμε - και να είμαστε - μπερδεμένοι. Δεν μας βγήκαν οι αυτοματισμοί κ έτσι προσπαθούσαμε με προσωπικές ενέργειες να μείνουμε κοντά. θεωρώ όμως, πως έχουμε την ποιότητα και την πληθώρα των λύσεων για να ανταπεξέλθουμε και σε τέτοια παιχνίδια όταν κάτι άλλο δεν μας βγαίνει. Θέλω να πιστεύω ότι δεν θα διαφωνήσεις μαζί μου για αυτό.

Στο β' ημίχρονο εμείς αλλάξαμε τον τρόπο άμυνάς μας (προσπαθήσαμε περισσότερο σε προσωπικό επίπεδο-ίσως γι'αυτό είδα το ματς από τον πάγκο!χαχαχαχα!!!) με αποτέλεσμα να σας κουράσουμε λίγο περισσότερο κ έτσι να είσαστε άστοχοι στο β' μέρος. Σιγά - σιγά δουλέψανε και τα πράγματα καλύτερα για μας στην επίθεση και έτσι το αποτέλεσμα ήρθε φυσιολογικά.

Για τους γκρί ανθρώπους χθες, αν δεν έκανες εσύ τέτοια αναφορά, θα τους έριχνα μπινελίκι από εδώ μέχρι απέναντι. Κρατιέμαι όμως, γιατί πραγματικά θα ήθελα να δω το Φ.Α. ( by the way αυτός είναι ο ευκολότερος τρόπος να δεις για τις βολές!και άσε να δούμε μετά ποιος έχει δίκιο και ποιος θα εκτεθεί ), πάντως για εντός έδρας παιχνίδι να μας δώσουν τόσα αντιαθλητικά φάουλ και τεχνικές ποινές...ξέρω γω...μου χτυπάει λίγο βαρύ όπως και να το κάνουμε. και θα σου πω ότι τα δικά μας ήταν αντιαθλητικα, τα δικά σας ήταν όλα μη- αντιαθλητικά? Στο τέλος του Α' ημιχρόνου δεν έγινε φαουλάκι στο Νο14 στο κέντρο του γηπέδου σε νεκρό χρόνο? (ίσως κ εσύ να το είδες για φάουλ γι αυτό είπες ότι είμασταν Χ στο ημίχρονο!χαχαχα!) Τέλος πάντων, αυτό που θέλω να σου επισημάνω είναι ότι ο καθένας το βλέπει από την μεριά της ομάδας του ρε φίλε. Αυτό πιστεύω.

Τέλος, χωρίς να θέλω να σου κάνω υποδείξεις, καλό θα ήταν να λες και κανα "μπράβο" στην ομάδα που σε κέρδισε, γιατί είτε μας αρέσει είτε όχι, για να σε κέρδισε, κάτι καλύτερο από σένα είχε! σε κανέναν μας δεν αρέσει να χάνει, αλλοίμονο, αλλά ίσως να φταίμε κι εμείς όταν χάνουμε κ όχι μόνο οι γκρί άνθρωποι, το γήπεδο οι ζώνες ο ανάδρομος Ερμής στον Κρόνο, το ΔΝΤ και οι λοιποί διάφοροι.

Συγνώμη για το τεράστιο post, και πάλι συγχαρητήρια στην ομάδα σου και εύχομαι καλή συνέχεια με υγεία και χωρίς τραυματισμούς για όλους μας.

Να είσαι καλά φίλε Duke 78


Α! μ'αυτά και μ'αυτά το ξέχασα! Συγχαρητήρια και σ'εμάς τους νεοφώτιστους!!! Δείχνουμε χαρακτήρα!
Duke78
QUOTE(Siskauskas 15 @ Nov 26 2010, 16:45 ) *
Αγαπητέ φίλε Duke 78, πρώτα απ'όλα συγχαρητήρια για την ομάδα σου - ανεξάρτητα που καθόσουν χθες το βράδυ.
Σέβομαι απόλυτα την άποψή σου για το ότι έπρεπε να κερδίσετε εσείς το χθεσινό ματς, αλλά θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω εντελώς!

Είναι πραγματικά εντυπωσιακό το γεγονός ότι ανάλογα με το ποιο "στρατόπεδο" είναι ο καθένας μας, βλέπει και τα πράγματα εντελώς διαφορετικά! Χθες δεν είχα την δυνατότητα να παίξω αρκετά κ έτσι, από τον πάγκο είδα κάποια πράγματα τα οποία είναι εκ διαμέτρου αντίθετα με αυτά που εσύ λες και υποστηρίζεις. και εξηγούμαι: πρώτο ημίχρονο μια τρομερή ευστοχία από μέρους σας έξω από τα 6,75 γεγονός που σας κράτησε μπροστά (και όχι ισόπαλους) στα 2 πρώτα δεκάλεπτα. Εμείς συνεχίσαμε μετά και το παιχνίδι με την Άμιλλα να δείχνουμε - και να είμαστε - μπερδεμένοι. Δεν μας βγήκαν οι αυτοματισμοί κ έτσι προσπαθούσαμε με προσωπικές ενέργειες να μείνουμε κοντά. θεωρώ όμως, πως έχουμε την ποιότητα και την πληθώρα των λύσεων για να ανταπεξέλθουμε και σε τέτοια παιχνίδια όταν κάτι άλλο δεν μας βγαίνει. Θέλω να πιστεύω ότι δεν θα διαφωνήσεις μαζί μου για αυτό.

Στο β' ημίχρονο εμείς αλλάξαμε τον τρόπο άμυνάς μας (προσπαθήσαμε περισσότερο σε προσωπικό επίπεδο-ίσως γι'αυτό είδα το ματς από τον πάγκο!χαχαχαχα!!!) με αποτέλεσμα να σας κουράσουμε λίγο περισσότερο κ έτσι να είσαστε άστοχοι στο β' μέρος. Σιγά - σιγά δουλέψανε και τα πράγματα καλύτερα για μας στην επίθεση και έτσι το αποτέλεσμα ήρθε φυσιολογικά.

Για τους γκρί ανθρώπους χθες, αν δεν έκανες εσύ τέτοια αναφορά, θα τους έριχνα μπινελίκι από εδώ μέχρι απέναντι. Κρατιέμαι όμως, γιατί πραγματικά θα ήθελα να δω το Φ.Α. ( by the way αυτός είναι ο ευκολότερος τρόπος να δεις για τις βολές!και άσε να δούμε μετά ποιος έχει δίκιο και ποιος θα εκτεθεί ), πάντως για εντός έδρας παιχνίδι να μας δώσουν τόσα αντιαθλητικά φάουλ και τεχνικές ποινές...ξέρω γω...μου χτυπάει λίγο βαρύ όπως και να το κάνουμε. και θα σου πω ότι τα δικά μας ήταν αντιαθλητικα, τα δικά σας ήταν όλα μη- αντιαθλητικά? Στο τέλος του Α' ημιχρόνου δεν έγινε φαουλάκι στο Νο14 στο κέντρο του γηπέδου σε νεκρό χρόνο? (ίσως κ εσύ να το είδες για φάουλ γι αυτό είπες ότι είμασταν Χ στο ημίχρονο!χαχαχα!) Τέλος πάντων, αυτό που θέλω να σου επισημάνω είναι ότι ο καθένας το βλέπει από την μεριά της ομάδας του ρε φίλε. Αυτό πιστεύω.

Τέλος, χωρίς να θέλω να σου κάνω υποδείξεις, καλό θα ήταν να λες και κανα "μπράβο" στην ομάδα που σε κέρδισε, γιατί είτε μας αρέσει είτε όχι, για να σε κέρδισε, κάτι καλύτερο από σένα είχε! σε κανέναν μας δεν αρέσει να χάνει, αλλοίμονο, αλλά ίσως να φταίμε κι εμείς όταν χάνουμε κ όχι μόνο οι γκρί άνθρωποι, το γήπεδο οι ζώνες ο ανάδρομος Ερμής στον Κρόνο, το ΔΝΤ και οι λοιποί διάφοροι.

Συγνώμη για το τεράστιο post, και πάλι συγχαρητήρια στην ομάδα σου και εύχομαι καλή συνέχεια με υγεία και χωρίς τραυματισμούς για όλους μας.

Να είσαι καλά φίλε Duke 78




Α! μ'αυτά και μ'αυτά το ξέχασα! Συγχαρητήρια και σ'εμάς τους νεοφώτιστους!!! Δείχνουμε χαρακτήρα!


Επειδή δεν έχει νόημα να αναφέρομαι σε μια μια τις φάσεις του παιχνιδιού, ανέφερα μόνο το αντιαθλητικό που σφυρίχτηκε υπέρ σας στο τέλος του αγώνα...Εαν οι διαιτητές σφύριζαν κατά τον ίδιο τρόπο και στις δύο ρακέτες τότε όλα θα ήταν οκ...Δεν το έκαναν όμως...Πόσες φορές σταμάτησατε με φάουλ επάνω σε λει απ παίκτες των Θρακομακεδόνων και δεν δόθηκε τίποτα ? Αντίθετα στην άλλα ρακέτα σφυριζότανε και το παραμικρό.
Όσο για τη φάση στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου, επειδή το Νο14 το γνωρίζω και από τις πιο πάνω κατηγορίες όπου αγωνιζότανε τόσα χρόνια, είναι γνωστές οι προσπάθειές του να πέρνει φάουλ τα οποία δεν είναι ούτε κατά διάνοια...
Περιμένω λοιπόν να μου πεις πόσες βολές εκτελέσατε στο παιχνίδι...Γιατί καλώς ή κακώς έτσι καταφέρατε και διατηρηθήκαε μέσα σε αυτό....
piii
Καλησπέρα,

Αν κρίνω από 1-2 αγώνες για τους οποίους έχω εικόνα για τους πόντους κάθε παίκτη, νομίζω ότι, είτε στην ΕΣΚΑ δεν ξέρουν να διαβάζουν φύλλα αγώνα είτε οι Γραμματείες στους αγώνες σημειώνουν ό,τι νά 'ναι...

Δείτε και υπόλοιποι στο Forum αν το ίδιο ισχύει και για άλλους αγώνες.

http://www.eska.gr/index.php?option=com_co...5&Itemid=28
BOMBER FOR 3
QUOTE(Duke78 @ Nov 26 2010, 16:52 ) *
Επειδή δεν έχει νόημα να αναφέρομαι σε μια μια τις φάσεις του παιχνιδιού, ανέφερα μόνο το αντιαθλητικό που σφυρίχτηκε υπέρ σας στο τέλος του αγώνα...Εαν οι διαιτητές σφύριζαν κατά τον ίδιο τρόπο και στις δύο ρακέτες τότε όλα θα ήταν οκ...Δεν το έκαναν όμως...Πόσες φορές σταμάτησατε με φάουλ επάνω σε λει απ παίκτες των Θρακομακεδόνων και δεν δόθηκε τίποτα ? Αντίθετα στην άλλα ρακέτα σφυριζότανε και το παραμικρό.
Όσο για τη φάση στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου, επειδή το Νο14 το γνωρίζω και από τις πιο πάνω κατηγορίες όπου αγωνιζότανε τόσα χρόνια, είναι γνωστές οι προσπάθειές του να πέρνει φάουλ τα οποία δεν είναι ούτε κατά διάνοια...
Περιμένω λοιπόν να μου πεις πόσες βολές εκτελέσατε στο παιχνίδι...Γιατί καλώς ή κακώς έτσι καταφέρατε και διατηρηθήκαε μέσα σε αυτό....


Λοιπον..Υδρας και Γαλατσιου γωνία πρωτος οροφος τα γραφεια της εσκα ζητα το κυριο με τα γυαλλια πισω μηπως μπορει να σου δωσει αντιγραφο του φυλλου αγωνος για να σταματησεις την παραπληροφορηση του forum. Ο Καρεας ευστοχησε σε 21 βολες και εσυ σε 19 και σε προκαλω να μου πεις ποιος εχασε τις περισσοτερες.το φυλλο δειχνει μονο τις ευστοχες-σου θυμιζω οτι ξεχνας και δεν λες στο κοσμο οτι ο καρεας χρεωθηκε με 2 αντιαθλητικα στο τελευταιο δεκαλεπτο και ειδικα το αντιθλητικο του 5 στο δικο σας 5 μπροστα σου στις μπλε καεκλες δηλ μπροστα σου φιλε για να καταβεισ οτι καμια φορα και η θεση παιζει ρολο.επισης το 12 πηρε τεχνικη ποινη για ανυπαρκτο φαουλ στο τασο το φιλντιση που ειναι και φιλος μου και αντι για βηματα πηρατε 4 βολες και μπαλα απεξω ενω το σκορ ηταν 66-61 και ηθελε 2.23 για ληξη. συμφωνω οτι δεν ηταν καλη η διατησια αλλα οχι φιε μου οτι εκανε εγκλημα εναντιον σας.Ολα αυτα γιατι το ρημα σας προκαλω δεν ακουστηκε καλα.

ευχαριστω
Duke78
QUOTE(BOMBER FOR 3 @ Nov 26 2010, 17:49 ) *
Λοιπον..Υδρας και Γαλατσιου γωνία πρωτος οροφος τα γραφεια της εσκα ζητα το κυριο με τα γυαλλια πισω μηπως μπορει να σου δωσει αντιγραφο του φυλλου αγωνος για να σταματησεις την παραπληροφορηση του forum. Ο Καρεας ευστοχησε σε 21 βολες και εσυ σε 19 και σε προκαλω να μου πεις ποιος εχασε τις περισσοτερες.το φυλλο δειχνει μονο τις ευστοχες-σου θυμιζω οτι ξεχνας και δεν λες στο κοσμο οτι ο καρεας χρεωθηκε με 2 αντιαθλητικα στο τελευταιο δεκαλεπτο και ειδικα το αντιθλητικο του 5 στο δικο σας 5 μπροστα σου στις μπλε καεκλες δηλ μπροστα σου φιλε για να καταβεισ οτι καμια φορα και η θεση παιζει ρολο.επισης το 12 πηρε τεχνικη ποινη για ανυπαρκτο φαουλ στο τασο το φιλντιση που ειναι και φιλος μου και αντι για βηματα πηρατε 4 βολες και μπαλα απεξω ενω το σκορ ηταν 66-61 και ηθελε 2.23 για ληξη. συμφωνω οτι δεν ηταν καλη η διατησια αλλα οχι φιε μου οτι εκανε εγκλημα εναντιον σας.Ολα αυτα γιατι το ρημα σας προκαλω δεν ακουστηκε καλα.

ευχαριστω


41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif

Σημασία έχει πότε εκτελέστηκαν οι βολές φίλε μου....Όσο για το αντιαθλητικό του 5 ήταν καταφανέστατο...Αυτά και τέλος
BOMBER FOR 3
QUOTE(Duke78 @ Nov 26 2010, 18:12 ) *
41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif

Σημασία έχει πότε εκτελέστηκαν οι βολές φίλε μου....Όσο για το αντιαθλητικό του 5 ήταν καταφανέστατο...Αυτά και τέλος


Συνεχιζεις την παραπληροφορηση.. οι βολές σας εκτελεστηκαν στο τελευταιο και κρισιμο δεκαλεπτο.. σου θυμιζω περα απο τισ 4 βολές που προανεφερα τις 2 χαμενες του 12 στο 1.21 πριν το φινάλε αλλες 2 του 11 και αλλες 2 του 5, minimum δηλ 10 στο 4ο δεκαλεπτο.. ημαρτον.. ενω εμας όπως παραδεχτηκες μονο στο Α ημιχρονο..οσο για το αντιαθλητικο πρωτον ο 5 ο δικο σας γελαγε με την αποφαση και δευτερον αν εισαι το παλικαρι με τα γυαλια και το μουσι ησουν μπροτα οποτε μαλλον δεν ξερεισ τι ειναι αντιαθλτικο..Τώρα τελος
bozidar78
QUOTE(BOMBER FOR 3 @ Nov 26 2010, 17:49 ) *
το φυλλο δειχνει μονο τις ευστοχες
ευχαριστω

Aν διαβασεις στα φαουλ σημειωνονται και οι βολες που τυχον δινονται.Πχ Νο 4 Παπαδοπουλος Ρ Ρ2 Ρ1 Ρ.Στο πρωτο και στο τεταρτο φαουλ δεν δοθηκαν βολες,ενω στο δευτερο δοθηκαν 2 και το τριτο ηταν γκολ-φαουλ(δοθηκε μια βολη).Ετσι μπορεις να υπολογισεις τις βολες που κερδισε καθε ομαδα
BOMBER FOR 3
QUOTE(bozidar78 @ Nov 26 2010, 18:50 ) *
Aν διαβασεις στα φαουλ σημειωνονται και οι βολες που τυχον δινονται.Πχ Νο 4 Παπαδοπουλος Ρ Ρ2 Ρ1 Ρ.Στο πρωτο και στο τεταρτο φαουλ δεν δοθηκαν βολες,ενω στο δευτερο δοθηκαν 2 και το τριτο ηταν γκολ-φαουλ(δοθηκε μια βολη).Ετσι μπορεις να υπολογισεις τις βολες που κερδισε καθε ομαδα



Φίλε μου θα δω το φύλλο αγώνος και θα σας εχω λεπτομερή αναλυση με αριθμους βολών και φάουλ...

σε ευχαριστω για την επισημνση..
Siskauskas 15
QUOTE(Duke78 @ Nov 26 2010, 14:52 ) *
Επειδή δεν έχει νόημα να αναφέρομαι σε μια μια τις φάσεις του παιχνιδιού, ανέφερα μόνο το αντιαθλητικό που σφυρίχτηκε υπέρ σας στο τέλος του αγώνα...Εαν οι διαιτητές σφύριζαν κατά τον ίδιο τρόπο και στις δύο ρακέτες τότε όλα θα ήταν οκ...Δεν το έκαναν όμως...Πόσες φορές σταμάτησατε με φάουλ επάνω σε λει απ παίκτες των Θρακομακεδόνων και δεν δόθηκε τίποτα ? Αντίθετα στην άλλα ρακέτα σφυριζότανε και το παραμικρό.
Όσο για τη φάση στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου, επειδή το Νο14 το γνωρίζω και από τις πιο πάνω κατηγορίες όπου αγωνιζότανε τόσα χρόνια, είναι γνωστές οι προσπάθειές του να πέρνει φάουλ τα οποία δεν είναι ούτε κατά διάνοια...
Περιμένω λοιπόν να μου πεις πόσες βολές εκτελέσατε στο παιχνίδι...Γιατί καλώς ή κακώς έτσι καταφέρατε και διατηρηθήκαε μέσα σε αυτό....


Τελικά αν μετά από όλο αυτό το κατεβατό, συνεχίζεις να πιστεύεις ότι οι αποκλειστικοί υπεύθυνοι για την ήττα της ομάδας σου είναι οι διαιτητές, τότε εκπέμπουμε σε εντελώς διαφορετικό μήκος κύματος. Συμφωνούμε μόνο, στο ότι διαφωνούμε! Θα παρακαλούσα πολύ, τον φίλο Bomber for 3 (τρομάρα σου και σένα...), να σταματήσει να απαντάει στα post του συγκεκριμένου, γιατί δεν έχει πια κανένα νόημα. Ειδικότερα από την στιγμή που αναφέρεται με αυτόν τον τρόπο, για έναν παίκτη ο οποίος μας κάνει την τιμή και παίζει μαζί μας. Για τον συγκεκριμένο (τον παίκτη) δεν θέλω να μιλήσω περισσότερο. Τέλος πάντων...

Κακώς λοιπόν μείναμε μέσα στο παιχνίδι, κ αυτό συνέβη γιατί απλούστατα οι διαιτητές ήταν τρομοκρατημένοι γιατι τους είχαμε απαγάγει τις οικογένειές τους και απειλούσαμε ότι θα τους κόβουμε ένα δάχτυλό τους, για κάθε φάουλ που δεν μας έδιναν στη ρακέτα σας, και στα αποδυτήριά τους, περίμεναν οι μπράβοι της ομάδας για να μετρήσουν μαζί στο Φ.Α. τις ελεύθερες βολές και σε περίπτωση κατα την οποία είχαμε σουτάρει λιγότερες βολές από εσάς, θα τους πλάκωναν στις μάπες. Στην αντίθετη περίπτωση τους είχαμε τάξει - άν θυμάμαι καλά - από 10 χιλιάρικα. Αλλά - για κοίτα! - εσύ μας πήρες χαμπάρι! και τα έφερες όλα αυτά στο φως της δημοσιότητας! Εύγε!
Χάσατε λοιπόν, από μια χειρότερη ομάδα, που είχε καλύτερες σχέσεις με τους "γκρι" και σφύριζαν συνεχώς φάουλ υπέρ της σε παίκτες οι οποίοι προσπαθούσαν (με επιτυχία) να τους ξεγελάσουν, έχετε πολύ καλύτερη ομάδα και κανείς δεν σέβεται τον ιδρώτα των παικτών σου! Ελπίζω να σε κάλυψα. Ελπίζω να μην εκπροσωπείς την ομάδα των Θρακων γιατί τα παιδιά και ο κόουτς φάνηκαν αξιοπρεπέστατοι και μια χαρά παιδιά. Θα ήταν κρίμα...

Καληνύχτα σας και καλά μυαλά...

Υ.Γ. Συγνώμη αν έγινα ειρωνικός σε κάποια σημεία, ήταν χάριν υπερβολής κ όχι για να προσβάλω κανέναν.


Peritri
Στον Ντουμάνη αναφέρεστε; εξαιρετικός παίκτης, πολυτέλεια για την κατηγορία και μαγκιά σας που τον έχετε στην ομάδα!

Με εμάς ήταν πάρα πολύ καλός και μου έκανε εντύπωση και το πόσο ομαδικός ήταν, βέβαια βοηθούσε ότι γενικά είστε ποιοτική ομάδα και έχετε λύσεις.

Πάντως, μου έχει κολλήσει στο μυαλό σε ένα σουτ συμπαίκτη μου, μία βουτιά που έκανε σαν μακροβούτι για να του αποσπάει τη προσοχή στο σουτ (???) tongue.gif

Και επειδή βλέπω ότι το κλίμα είναι τεταμένο πάρτε ένα βιντεάκι από το Περισσός - Βριλήσσια:

http://www.youtube.com/watch?v=StxdGpBSjls

ΥΓ: Εννοείται ότι αν έχει πρόβλημα ο ρεφ το κατεβάζω άμεσα, πέρα από τη πλάκα λίγο επικίνδυνα γλυστρούσε το παρκέ αν θυμάμαι καλά.
Agalmatakia67
Το παιχνίδι στα δικά μου αντικειμενικά rolleyes.gif (Καρεώτικα) μάτια ήταν πραγματικά ένα καλό δυνατό αμφίρροπο παιχνίδι. Οι μεν Θράκες κατά την δική μου γνώμη δεν μπορεί να συνέχιζαν να τα βάζουν όλα μα όλα (απίστευτη ευστοχία αλλά όλα καλά σουτ!), να συνέχιζαν να παίρνουν όλα τα επιθετικά ρημπάουντ σε όλο το παιχνίδι μετά από τα λίγα αρχικά άστοχα σουτ (από τις κάκιστες θέσεις μας ) ,ο Ρεντίφης (εξαιρετικός)να συνεχίσει κάνει τα πάντα σε όλο τον αγώνα χωρίς κόπωση ή ανεξαρτήτου μαρκαρίσματος…

Οι δε Καρεώτες κάποια στιγμή μετά από μισό παιχνίδι βρήκαν τρόπους διαβάζοντας τον αγώνα , έβαλαν την μπάλα μέσα πιο πολύ , έπαιξαν με βοήθειες και αποτελεσματικότερη άμυνα στα φτερά , και έσπασαν την προσπάθεια για παγίδες των Θρακών.

Αυτό είναι αυτό που είδα εγώ , επίσης είδα πολύ καλά παιδιά και από τις δύο ομάδες .

Είδα πολλούς φίλαθλους των Θρακών στο εκτός έδρας γήπεδο που με εντυπωσίασε και ανεξάρτητα από νίκη ή ήττα πιστεύω ότι και οι δύο ομάδες είναι «καλές ομάδες»

Στο παραπάνω μπορούμε να βάλουμε ή όχι καλούς ή κακούς διαιτητές , μπορούμε να βάλουμε ή όχι διαιτητές που ευνόησαν κάποια από τις δύο ομάδες , διαιτητές που πήραν το παιχνίδι από την μία ομάδα και το έδωσαν στην άλλη …δηλαδή αυτά που λέμε πολλές φορές όλοι ανάλογα την περίσταση…

Στα δικά μου αντικειμενικά rolleyes.gif (Καρεώτικα) μάτια που είναι φυσικό να παίρνω θέση μη ευνοημένου, οι δύο αυτές ομάδες με ικανοποίησαν μπασκετικά ,με έκαναν να περάσω καλά με δύο ώρες όμορφο μπασκετάκι και αυτό κρατάω πιο πολύ ,γιατί είναι κάτι που τελικά μου λείπει περισσότερο... πέραν του ότι δεν μπορώ πιά να παίξω αλλά μόνο να θαυμάζω! 41.gif
Duke78
QUOTE(Siskauskas 15 @ Nov 26 2010, 22:36 ) *
Τελικά αν μετά από όλο αυτό το κατεβατό, συνεχίζεις να πιστεύεις ότι οι αποκλειστικοί υπεύθυνοι για την ήττα της ομάδας σου είναι οι διαιτητές, τότε εκπέμπουμε σε εντελώς διαφορετικό μήκος κύματος. Συμφωνούμε μόνο, στο ότι διαφωνούμε! Θα παρακαλούσα πολύ, τον φίλο Bomber for 3 (τρομάρα σου και σένα...), να σταματήσει να απαντάει στα post του συγκεκριμένου, γιατί δεν έχει πια κανένα νόημα. Ειδικότερα από την στιγμή που αναφέρεται με αυτόν τον τρόπο, για έναν παίκτη ο οποίος μας κάνει την τιμή και παίζει μαζί μας. Για τον συγκεκριμένο (τον παίκτη) δεν θέλω να μιλήσω περισσότερο. Τέλος πάντων...

Κακώς λοιπόν μείναμε μέσα στο παιχνίδι, κ αυτό συνέβη γιατί απλούστατα οι διαιτητές ήταν τρομοκρατημένοι γιατι τους είχαμε απαγάγει τις οικογένειές τους και απειλούσαμε ότι θα τους κόβουμε ένα δάχτυλό τους, για κάθε φάουλ που δεν μας έδιναν στη ρακέτα σας, και στα αποδυτήριά τους, περίμεναν οι μπράβοι της ομάδας για να μετρήσουν μαζί στο Φ.Α. τις ελεύθερες βολές και σε περίπτωση κατα την οποία είχαμε σουτάρει λιγότερες βολές από εσάς, θα τους πλάκωναν στις μάπες. Στην αντίθετη περίπτωση τους είχαμε τάξει - άν θυμάμαι καλά - από 10 χιλιάρικα. Αλλά - για κοίτα! - εσύ μας πήρες χαμπάρι! και τα έφερες όλα αυτά στο φως της δημοσιότητας! Εύγε!
Χάσατε λοιπόν, από μια χειρότερη ομάδα, που είχε καλύτερες σχέσεις με τους "γκρι" και σφύριζαν συνεχώς φάουλ υπέρ της σε παίκτες οι οποίοι προσπαθούσαν (με επιτυχία) να τους ξεγελάσουν, έχετε πολύ καλύτερη ομάδα και κανείς δεν σέβεται τον ιδρώτα των παικτών σου! Ελπίζω να σε κάλυψα. Ελπίζω να μην εκπροσωπείς την ομάδα των Θρακων γιατί τα παιδιά και ο κόουτς φάνηκαν αξιοπρεπέστατοι και μια χαρά παιδιά. Θα ήταν κρίμα...

Καληνύχτα σας και καλά μυαλά...

Υ.Γ. Συγνώμη αν έγινα ειρωνικός σε κάποια σημεία, ήταν χάριν υπερβολής κ όχι για να προσβάλω κανέναν.


Το παράλογο φίλε μου θα ήταν να παραδεχόσασταν κάποια πράγματα...Τέλος πάντων, επειδή δεν πρόκειται ΠΟΤΕ να δεχτείς κάτι από τα όσα έχω επισημάνει ας σταματήσουμε την κουβέντα και την ειρωνία...
Αν πάλι είσαι ευχαριστημένος από την ομάδα σου έχει καλώς...
Καληνύχτα τώρα και καλά μυαλά και μάτια άνοιχτά.
Duke78

QUOTE(BOMBER FOR 3 @ Nov 26 2010, 18:39 ) *
Συνεχιζεις την παραπληροφορηση.. οι βολές σας εκτελεστηκαν στο τελευταιο και κρισιμο δεκαλεπτο.. σου θυμιζω περα απο τισ 4 βολές που προανεφερα τις 2 χαμενες του 12 στο 1.21 πριν το φινάλε αλλες 2 του 11 και αλλες 2 του 5, minimum δηλ 10 στο 4ο δεκαλεπτο.. ημαρτον.. ενω εμας όπως παραδεχτηκες μονο στο Α ημιχρονο..οσο για το αντιαθλητικο πρωτον ο 5 ο δικο σας γελαγε με την αποφαση και δευτερον αν εισαι το παλικαρι με τα γυαλια και το μουσι ησουν μπροτα οποτε μαλλον δεν ξερεισ τι ειναι αντιαθλτικο..Τώρα τελος


Φίλε άσε τα περι παραπληροφόρησης σε παρακαλώ...Εσύ συνεχίζεις να παραπληροφορείς....ΤΕΛΟΣ
BOMBER FOR 3
QUOTE(Duke78 @ Nov 27 2010, 01:02 ) *
Το παράλογο φίλε μου θα ήταν να παραδεχόσασταν κάποια πράγματα...Τέλος πάντων, επειδή δεν πρόκειται ΠΟΤΕ να δεχτείς κάτι από τα όσα έχω επισημάνει ας σταματήσουμε την κουβέντα και την ειρωνία...
Αν πάλι είσαι ευχαριστημένος από την ομάδα σου έχει καλώς...
Καληνύχτα τώρα και καλά μυαλά και μάτια άνοιχτά.



Φίλε άσε τα περι παραπληροφόρησης σε παρακαλώ...Εσύ συνεχίζεις να παραπληροφορείς....ΤΕΛΟΣ


Θα σε συμβουλευα να παρακαλουθεις αλλο αθλημα γιατι με το μπασκετ ουτε να βλεπεις μπορεις ουτε να κρινεις,, εχεις γινει γραφικος με την φραση σου τελος και τελος.. ας ειναι τελος στα post ττα δικα σου γιατι εχiυν κουρασει με τα χωρις επιχειρηματα σχολια σου. και για να σταματησεις επιτελους σε προσκαλω σtα γραφεια τοy Kαρεα στις 9μιση th Δευτερα να δουμε το βιντεο του αγώνα γιατι για ΚΑΚΗ σου τυχη υπαρχει βιντεο που εννοειεται δενν στο δινω να το κυκλοφορησεις..

κερναμε και καρεοτικο φαγητο που ειναι και πασιγνωστο..
jhantzop
QUOTE(piii @ Nov 26 2010, 16:57 ) *
Καλησπέρα,

Αν κρίνω από 1-2 αγώνες για τους οποίους έχω εικόνα για τους πόντους κάθε παίκτη, νομίζω ότι, είτε στην ΕΣΚΑ δεν ξέρουν να διαβάζουν φύλλα αγώνα είτε οι Γραμματείες στους αγώνες σημειώνουν ό,τι νά 'ναι...

Δείτε και υπόλοιποι στο Forum αν το ίδιο ισχύει και για άλλους αγώνες.

http://www.eska.gr/index.php?option=com_co...5&Itemid=28


Είναι "τραγικό" αυτό που συμβαίνει... Τη Δευτέρα θα ενημερωθούμε (και θα ενημερωθούνε) τι και πως, αναμείνατε...




QUOTE(BOMBER FOR 3 @ Nov 27 2010, 06:57 ) *
...
σε προσκαλω σtα γραφεια τοy Kαρεα στις 9μιση th Δευτερα να δουμε το βιντεο του αγώνα
...


Να έρθω εγώ να το δούμε παρέα;

smiley.gif


Taurus
QUOTE (jhantzop @ Nov 27 2010, 08:26 ) *
Είναι "τραγικό" αυτό που συμβαίνει... Τη Δευτέρα θα ενημερωθούμε (και θα ενημερωθούνε) τι και πως, αναμείνατε...






Να έρθω εγώ να το δούμε παρέα;

smiley.gif

Έχετε δίκιο όσον αφορά τα φύλλα αγώνος!!!! Οι πόντοι σε πολλά παιχνίδια γράφονται τελείως λάθος, ενώ παίχτες που παίζουν και σκοράρουν 20 και 25 π. δεν γράφονται ΚΑΝ!!!!! Οπότε καλύτερα να μην δίνουμε και πολύ σημασία στα φύλλα αγώνος προς το παρόν...
tas13
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΙΩΝΙΑ 66-60

Το παλεψαμε αλλα δε τα καταφεραμε.. Για ακομα ενα ματς καταφεραμε και βελτιωσαμε πολλα πραγματα στο παιχνιδι μας, πραγμα που οπως ειπα και στην αναλυση μου πριν το παιχνιδι ηταν και θα ειναι ο σκοπος μας σε αυτα τα παιχνιδια.. Ξεκινησαμε ιδανικα παιρνοντας διαφορα 12 ποντων στην αρχη του παιχνιδιου, αλλα στη συνεχεια η διαφορα επεσε και το ματς πηγαινε ποντο ποντο μεχρι το τελος εκει που ο Απολλωνας με τρια συνεχομενα τριποντα αν δε κανω λαθος πηρε μια διαφορα και τη κρατησε μεχρι τελους.. Πολυ καλο παιχνιδι παντως που κρατησε το ενδιαφερον μεχρι τελος.. Εμεις πιστευω οτι αν δεν ειχαμε απουσιες και τα προβληματα κυριως στο θεμα των προπονησεων, θα μπορουσαμε να διεκδικησουμε κατι παραπανω και εννοω τη νικη.. Καλη ομαδα ο Απολλων με περισσοτερες λυσεις, εμπειρα παιδια και κυριως προπονημενη, αλλα και ενα πραγμα που μου εκανε εντυπωση, ηταν και πολυ διαβασμενη που σημαινει οτι υπαρχει σκαουτινγκ και δειχνει ομαδα με στοχους.. Καλη συνεχεια να εχουμε..

QUOTE(teopol @ Nov 26 2010, 08:38 ) *
Δάφνη Χαϊδαρίου-Άμιλλα Περιστερίου 81-63

Μετα απο μια πολυ κακη εμφανιση κ απροσμενη ηττα απο την ν.ιωνια την προηγουμενη αγωνιστικη, η ομαδα επανηλθε με νικη κ βρηκε παλι ρυθμο..οπως φαινεται κ απο το σκορ!!


Απροσμενη ηττα απο τη Ν. Ιωνια!!! χαχα.. Να σου θυμησω το σκορ.. 63-45.. Η αλλιως 18 ποντους διαφορα.. Για να υπαρξει πολυ κακη εμφανιση δικη σας, παει να πει οτι καναμε πολυ καλη εμφανιση εμεις.. Να μαθεις να αναγνωριζεις την ανωτεροτητα του αντιπαλου εστω και για το συγκεκριμενο παιχνιδι.. Μη τα ισοπεδωνεις ολα και δημιουργεις εντυπωσεις.. Η ομαδα μου ηταν πολυ καλη λοιπον και οχι η δικη σου πολυ κακη.. Αυτα και απαντω γιατι μου φανηκε λιγο ειρωνικο για την ομαδα μου.. Να εισαι καλα..
Taurus
Φέτος πιστεύω ότι στον 1ο Όμιλο της Β ΕΣΚΑ κάθε αγωνιστική θα είναι ντέρμπι... Παρατηρώντας το πρόγραμμα του Ομίλου, οι επόμενες 7 αγωνιστικές για να τελειώσει ο γύρος είναι πραγματικές μάχες για κάθε ομάδα!!! Όσον αφορά δε γι' αυτές που διεκδικούν άνοδο ο ανταγωνισμός θα είναι πολύ δυνατός.... Πολλές δυνατές ομάδες, με πολύ καλούς παίχτες και προπονητές (κυρίως νέους σε ηλικία με νέες ιδέες για το μπάσκετ) προσδίδουν μεγάλο ενδιαφέρον στη φετινή διοργάνωση... Είναι ίσως η πρώτη φορά που σε έναν όμιλο εμφανίζονται τόσες ομάδες με στόχο την άνοδο (5 -7 ομάδες). Οι επόμενες 7 αγωνιστικές θα φέρουν συνεχόμενες ανατροπές στην κορυφή!!!!!
Απόλλων, Καρέας, ΓΣ Χαλανδρίου, Φίλιππος Περιστερίου, Ερμής Μελισσίων, ΕΦΟΑ και Θρακομακεδόνες είναι κάποιοι από τους διεκδικητές.... Μην ξεχνάμε όμως και ομάδες που είναι στην μέση της βαθμολογίας και παίζουν πολύ καλό μπάσκετ.... Δεν θα είναι καθόλου εύκολοι αντίπαλοι για κανέναν!!!!
Αυτό που μένει λοιπόν είναι τα δούμε στην πράξη... Καλή συνέχεια σε όλους!!!!
jhantzop
QUOTE(Taurus @ Nov 27 2010, 10:30 ) *
Έχετε δίκιο όσον αφορά τα φύλλα αγώνος!!!! Οι πόντοι σε πολλά παιχνίδια γράφονται τελείως λάθος, ενώ παίχτες που παίζουν και σκοράρουν 20 και 25 π. δεν γράφονται ΚΑΝ!!!!! Οπότε καλύτερα να μην δίνουμε και πολύ σημασία στα φύλλα αγώνος προς το παρόν...


Εκτός και αν τα ΦΑ τα δίνουν οι ομάδες σε sites οπότε τότε θα είναι σωστά.


tas13
QUOTE(jhantzop @ Nov 27 2010, 14:19 ) *
Εκτός και αν τα ΦΑ τα δίνουν οι ομάδες σε sites οπότε τότε θα είναι σωστά.


Αν τους ποντους τους δινουν οι ομαδες, τοτε μπορει να ειναι λαθος.. Και αυτο για να μη γινονται "στοχοι" παιχτες που βαζουν συνεχεια πολλους ποντους.. Τουλαχιστον απο παλιοτερη εμπειρια που εχω, αυτο γινοτανε πολυ συχνα απο πολλες ομαδες.. Γιατι οχι και τωρα.. Ετσι και αλλιως ποσες ομαδες κανουν σκαουτινγκ.. Μια καλη παραπλανηση ειναι και αυτη.. Μπορει να κανω και λαθος.. Απλα μια αποψη..
gk65
QUOTE(tas13 @ Nov 27 2010, 17:50 ) *
Αν τους ποντους τους δινουν οι ομαδες, τοτε μπορει να ειναι λαθος.. Και αυτο για να μη γινονται "στοχοι" παιχτες που βαζουν συνεχεια πολλους ποντους.. Τουλαχιστον απο παλιοτερη εμπειρια που εχω, αυτο γινοτανε πολυ συχνα απο πολλες ομαδες.. Γιατι οχι και τωρα.. Ετσι και αλλιως ποσες ομαδες κανουν σκαουτινγκ.. Μια καλη παραπλανηση ειναι και αυτη.. Μπορει να κανω και λαθος.. Απλα μια αποψη..

Δεν κανεις καθολου λαθος. Το 70% των ομαδων αυτο κανουν.
nikefalin
QUOTE(gk65 @ Nov 27 2010, 23:53 ) *
Δεν κανεις καθολου λαθος. Το 70% των ομαδων αυτο κανουν.


δεν έχει άδικο καθόλου. π.χ. στο σκορ κάθε παιχνιδιού της ΕΦΟΑ λείπουν τα τρίποντα, λες και δεν πετυχαίνει ποτέ η ομάδα smile.gif
jhantzop
QUOTE(tas13 @ Nov 27 2010, 17:50 ) *
Αν τους ποντους τους δινουν οι ομαδες, τοτε μπορει να ειναι λαθος.. Και αυτο για να μη γινονται "στοχοι" παιχτες που βαζουν συνεχεια πολλους ποντους.. Τουλαχιστον απο παλιοτερη εμπειρια που εχω, αυτο γινοτανε πολυ συχνα απο πολλες ομαδες.. Γιατι οχι και τωρα.. Ετσι και αλλιως ποσες ομαδες κανουν σκαουτινγκ.. Μια καλη παραπλανηση ειναι και αυτη.. Μπορει να κανω και λαθος.. Απλα μια αποψη..


Εγώ αναφέρομαι στα sites των ομάδων και όχι το τι δίνουν οι ομάδες στην ΕΣΚΑ. Δεν υπάρχει βέβαια λόγος να ζητήσει η ΕΣΚΑ από τις ομάδες τους πόντους μιας και η ίδια έχει τα ΦΑ στα χέρια της! Τέλος πάντων, αν η ΕΣΚΑ και οι δημοσιογράφοι της έκαναν σωστά τη δουλειά τους τώρα δε θα συζητούσαμε...


gk65
QUOTE(jhantzop @ Nov 28 2010, 09:43 ) *
Εγώ αναφέρομαι στα sites των ομάδων και όχι το τι δίνουν οι ομάδες στην ΕΣΚΑ. Δεν υπάρχει βέβαια λόγος να ζητήσει η ΕΣΚΑ από τις ομάδες τους πόντους μιας και η ίδια έχει τα ΦΑ στα χέρια της! Τέλος πάντων, αν η ΕΣΚΑ και οι δημοσιογράφοι της έκαναν σωστά τη δουλειά τους τώρα δε θα συζητούσαμε...

Τις περισσοτερες φορες τα φυλλα αγωνα φτανουν στην ΕΣΚΑ και μετα απο ενα η δυο μηνες. Παρα την παρακληση της ΕΣΚΑ προς τους διαιτητες η γραμματεια να ειναι τα φυλλα οσο το δυνατον πιο γρηγορα στα γραφεια. Μην ξεχναμε οτι απο φετος λογο ελειψης χρηματων η ΕΣΚΑ δεν στελνει Γυμνασιαρχους στην Β ΕΣΚΑ. Αυτη ηταν υποχρεωμενει να στελνουν τα φυλλα αμεσα. Τωρα αυτη η δυνατοτητα δεν υπαρχει.
jhantzop
QUOTE(gk65 @ Nov 28 2010, 11:26 ) *
Τις περισσοτερες φορες τα φυλλα αγωνα φτανουν στην ΕΣΚΑ και μετα απο ενα η δυο μηνες. Παρα την παρακληση της ΕΣΚΑ προς τους διαιτητες η γραμματεια να ειναι τα φυλλα οσο το δυνατον πιο γρηγορα στα γραφεια. Μην ξεχναμε οτι απο φετος λογο ελειψης χρηματων η ΕΣΚΑ δεν στελνει Γυμνασιαρχους στην Β ΕΣΚΑ. Αυτη ηταν υποχρεωμενει να στελνουν τα φυλλα αμεσα. Τωρα αυτη η δυνατοτητα δεν υπαρχει.


Τότε να μην βγάζουν στο site τίποτα όταν δεν έχουν...


BOMBER FOR 3
QUOTE(jhantzop @ Nov 28 2010, 15:18 ) *
Τότε να μην βγάζουν στο site τίποτα όταν δεν έχουν...



Εχεις απολυτο δίκιο..
teopol
QUOTE(tas13 @ Nov 27 2010, 11:05 ) *
Απροσμενη ηττα απο τη Ν. Ιωνια!!! χαχα.. Να σου θυμησω το σκορ.. 63-45.. Η αλλιως 18 ποντους διαφορα.. Για να υπαρξει πολυ κακη εμφανιση δικη σας, παει να πει οτι καναμε πολυ καλη εμφανιση εμεις.. Να μαθεις να αναγνωριζεις την ανωτεροτητα του αντιπαλου εστω και για το συγκεκριμενο παιχνιδι.. Μη τα ισοπεδωνεις ολα και δημιουργεις εντυπωσεις.. Η ομαδα μου ηταν πολυ καλη λοιπον και οχι η δικη σου πολυ κακη.. Αυτα και απαντω γιατι μου φανηκε λιγο ειρωνικο για την ομαδα μου.. Να εισαι καλα..


To θυμαμαι πολυ καλα το σκορ φιλε..δν ανεφερα πουθενα οτι δν παιξατε καλα η οτιδηποτε τετοιο..για να κερδισατε σιγουρα εισασταν καλυτεροι στο συγκεκριμενο παιχνιδι..ουτε καν ειρωνευτηκα..κ εντυπωσεις να δημιουργησω γτ???εχω να κερδισω κτ???

κ αφου ψαχνεσαι μαλλον..και γινεσαι εσυ ειρωνικος κ γελας..οταν παιζεις με τον προτελευταιο κ χανεις πως λεγεται αν οχι απροσμενη ηττα...?παντα βαση βαθμολογιας μιλωντας..κ λες οτι η δικη σ ομαδα ηταν πολυ καλη κ οχι η δικη μ πολυ κακη..εχοντας βαλει 45 ποντους ειμασταν καλοι σε αυτο το ματς?κ τελοσπαντων..για να μην το κανουμε ροντεο εδω μεσα γτ ο καθενας μπαινει να διαβασει 2-3 πραγματα κ οχι να βλεπει ατομα να τσακωνονται οτι προβλημα εχεις υπαρχουν κ προσωπικα μνμ...να μιλας καλυτερα οταν δν ξερεις αυτον π μιλας κ αν δν καταλαβαινεις κατι να ρωτας πριν "κρινεις"...αυτα τα ολιγα...καλη συνεχεια στην ομαδα σ και σε ολους στο πρωταθλημα με υγεια πανω απ'ολα!!!τις ευχες μ...
loufer
QUOTE(nikefalin @ Nov 28 2010, 00:13 ) *
δεν έχει άδικο καθόλου. π.χ. στο σκορ κάθε παιχνιδιού της ΕΦΟΑ λείπουν τα τρίποντα, λες και δεν πετυχαίνει ποτέ η ομάδα smile.gif


Σεντούκας Speaking... smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
diama13
Στον αγώνα βριλλησια- Σπάτα χτύπησε κάποιος παίκτης των βριλησσιων; Και έκανε ράμματα ; Ξέρει κανείς πως έγινε;
Peritri
Ναι, πήγε να κλέψει μία μπάλα και την έφαγε, θα παίξει όμως τη Πέμπτη.
1911971
Καλημέρα σε όλους,
πήρα την απόφαση να μιλήσω μέσω mail με ΕΣΚΑ για τα ΦΑ και τις δημοσιεύσεις τους...η απάντησή τους :

Σας ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον που δείχνετε για τα ΦΑ. Η αλήθεια είναι πως υπάρχει σοβαρό πρόβλημα στην συλλογή των πόντων καθώς τα περισσότερα σωματεία δεν βοηθούν. Έχει γίνει ενημέρωση από το γραφείο Τύπου της Ένωσης πως κάθε Παρασκευή πρωί θα επικοινωνούμε με τους γηπεδούχους ώστε να δίνουν τα ΦΑ. Οι περισσότερες ομάδες δεν βοηθάνε και έτσι αναγκαζόμαστε να τα βρίσκουμε από τους φιλοξενούμενους ή να μην τα έχουμε καθόλου.
Σε ό,τι έχει να κάνει με τη δική σας ομάδα, για να αποφεύγονται τα λάθη, εάν επιθυμείτε, μπορείτε μετά από κάθε ματς να αποστέλλετε ένα email στις διευθύνσεις basket_eska@yahoo.gr ή στο antonis33@hotmail.com ώστε να μην υπάρχει πρόβλημα με τους πόντους της δικής σας ομάδας. Κάνουμε τεράστιο αγώνα ώστε να προβάλλονται οι ομάδες της Ένωσης, αλλά δυστυχώς δεν βλέπουμε ανταπόκριση από τα ίδια τα σωματεία.


...όσοι πιστοί λοιπόν, ας βοηθήσουν...
jhantzop

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 74-44
(Β’ ΕΣΚΑ - 1ος όμιλος - 8η αγωνιστική)

http://www.ermisbc.gr/press.asp?id=PN00048
http://www.ermisbc.gr/team_league.asp

Ημέρα/Ώρα: 25/11/2010 21:15
Γήπεδο: Κλειστό Ν. Πέρκιζας
Διαιτητές: Ζερβούδης, Νικολόπουλος
Δεκάλεπτα: 18-5, 22-16, 14-9, 20-14
Ημίχρονο: 40-21

Ανώμαλη προσγείωση

Ένας πολύ κακός Ερμής σε άμυνα και επίθεση υποχρεώθηκε σε βαριά ήττα από την ομάδα του Χαλανδρίου. Από την αρχή του αγώνα (10-0) οι γηπεδούχοι έδειξαν τα δόντια τους θέτοντας την ομάδα τους φαβορί για την επικράτηση. Το ημίχρονο έκλεισε με 40-21 και τους φιλοξενούμενους να μην μπορούν να αντιδράσουν. Το δεύτερο ημίχρονο κύλησε στον ίδιο ρυθμό με τον Ερμή να μην καταφέρνει να πλησιάσει στο σκορ σε κανένα σημείο του αγώνα. Το τελικό 74-44 αντικατοπτρίζει την εικόνα της αναμέτρησης και θέτει τις δύο ομάδες ισόβαθμες, μαζί με τον Φίλιππο, στη δεύτερη θέση του ομίλου.

ΓΣ Χαλανδρίου (Καρούτζος): Μωραΐτης 26 (1), Ξαρχάς 7 (1), Γκόλιας, Γραμματόπουλος 4, Σταθιάς, Παπαδέας 5 (1), Θέος 5, Τριανταφυλλόπουλος, Δημητριάδης 13, Κουτρούλης 14, Κότσης-Σαρτζετάκης

Ερμής Μελισσίων (Μαυρίδης): Τσιγαρίδης 3, Καραπάνος 4, Πέρβιι 12 (1), Παπαμιχαήλ 2, Σταφυλάς 2, Τσιάτσιος 2, Γεωργούσης 16 (2), Αναστασιάδης, Γιαλιάς, Καρακατσάνης, Κουλοσούσας, Σαμαράς 3 (1)

Πηγή: www.ermisbc.gr


jhantzop
8η αγωνιστική - Πέμπτη 25 Νοεμβρίου 2010
Β1-08 21:00 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 66-60
Β1-08 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 48-61
Β1-08 21:15 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 74-44
Β1-08 21:30 ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 81-63
Β1-08 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 67-59
Β1-08 21:30 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β' ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 61-69
Β1-08 21:45 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 80-64
Β1-08 21:45 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 73-66

Βαθμολογία (σε 8 αγώνες)
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 15 (7-1)
ΑΟ ΚΑΡΕΑ 15 (7-1)

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 14 (6-2)
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 14 (6-2)
AΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 14 (6-2)
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 12 (4-4)
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 12 (4-4)
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 12 (4-4)
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 12 (4-4)
ΓΣ ΔΑΦΝΗΣ ΔΑΦΝΙΟΥ 12 (4-4)
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 11 (3-5)
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 11 (3-5)
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 10 (2-6)
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 10 (2-6)
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 10 (2-6)
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 8 (0-8)


9η αγωνιστική - Πέμπτη 2 Δεκεμβρίου 2010
Β1-09 21:00 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
Β1-09 21:00 ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Β1-09 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β' ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
Β1-09 21:15 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Β1-09 21:15 ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
Β1-09 21:30 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ
Β1-09 21:30 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΓΣ ΔΑΦNΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
Β1-09 21:45 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ


Bet on B1-08
periman 7/8
EAST END 6/8
azeppos 6/8
1911971 5/8
topten 5/8
peja#10 5/8
VRNLRS 5/8
His Airness 5/8
tas13 4/8
geogian11 4/8
Duke78 3/8
jhantzop 3/8
Duke78
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ : 1
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ : 1
ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ : 2
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ : 2
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ : 2
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ : 1
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΓΣ ΔΑΦ : 1
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ : 2

1911971
ΑΜΙΛΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ : 2
ΚΕΡΑΤΕΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ : 1
ΕΡΜΗΣ - ΚΑΡΕΑΣ : 1
ΑΟΚΧ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ : 2
ΣΠΑΤΑ - ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ : 2
Ν. ΙΩΝΙΑ - ΠΕΡΙΣΣΟΣ : 1
ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - ΔΑΦΝΗ Δ. : 1
ΕΦΟΑ - ΓΣΧ : 2

Καλή αγωνιστική...
jhantzop

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2: Δύσκολο παιχνίδι για τον έναν εκ των δύο πρωτοπόρων του ομίλου. Ο Ερμής πέρασε νικηφόρα από το Περιστέρι αλλά ο Καρέας έκανε την πρώτη του ήττα. Ο Απόλλων; δείχνει χαρακτήρα στα εκτός έδρας παιχνίδια και πιστεύω πως αν προσέξει την άμυνά του τότε θα φύγει νικητής!

ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1: Ανοικτό παιχνίδι, θα πάω με τον άσσο λόγω ψυχολογίας. Δε νομίζω πως η Κερατέα μετά τη νίκη μέσα στο Περιστέρι θα χύσει την καρδάρα με το γάλα!

ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1: Άσσος.

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1: Δε νομίζω να περάσει και ο Φίλιππος από το Ν.Πέρκιζας! Άσσος!

ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 1: Να δοκιμάσω την έκπληξη, κάπου πρέπει να κερδίσουν τα Σπάτα!

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1: Τοπικό ντέρμπυ, ανοικτό σε όλα. Πιστεύω πως η Νέα Ιωνία θα παρουσιαστεί πιο έτοιμη για να πάρει τη νίκη!

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1: Τέλος οι γκέλες. Άσσος!

ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2: Δύσκολο παιχνίδι, στην έδρα της η ΕΦΟΑ αλλάζει πρόσωπο. Πιστεύω όμως πως το Χαλάνδρι θα φύγει με το ροζ φύλλο έστω και δύσκολα!

Καλή επιτυχία, χωρίς τραυματισμούς!

smiley.gif


tas13
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2 (καλυτερη ομαδα ο Απολλων με πιο πολλες λυσεις και πιο εμπειρα παιδια, εστω και δυσκολα βλεπω διπλο)

ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1 (μεγαλη νικη για τη Κερατεα τη προηγουμενη αγωνιστικη, δε πιστευω να τα χαλασει τωρα)

ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 2 (το ντερμπι της αγωνιστικης, περισσοτερες λυσεις για το Καρεα κυριως στη περιφερεια, πιο δυνατη και πιεστικη, παιχνιδι που θα κριθει στις λεπτομερειες, γερνω στο διπλο)

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2 (δυσκολο παιχνιδακι με ομαδες που δεν εχω δει, μονο και μονο επειδη την αλλη αγωνιστικη παιζουμε με Φιλιππο και δεν θελουμε να ερχετε απο δυο ηττες, παω με το διπλο)

ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 2 (δεν τα εχω δει τα Σπατα και καποια στιγμη θα κανει τη πρωτη νικη, αλλα επειδη εχω εικονα μονο απο Κουκουβαουνες και απο τη συνολικη παρουσια μεχρι τωρα παω με τους φιλοξενουμενους)

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1 (τοπικο ντερμπι και ακομα ενας τελικος για την ομαδα μου, σιγουρα αρκετα βελτιωμενοι τις τελευταιες αγωνιστικες θελουμε να το πιστωποιησουμε με μια νικη που θα μας δωσει ακομα περισσοτερη δυναμη για τη συνεχεια)

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1 (ευκολα ή δυσκολα βλεπω ασσο)

ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 (ομαδα χωρις επιλογες και προβλεψιμη η ΕΦΟΑ, καλυτερη ομαδα με περισσοτερες λυσεις το Χαλανδρι, βλεπω εστω και δυσκολα διπλο)

Καλη αγωνιστικη να εχουμε..
piii
Για να δοκιμάσω και εγώ την τύχη μου...

ΑΜΙΛΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ : 1
Έμπειρη ομάδα ο Απόλλων και έχει ποιότητα για να ανταποκρίνεται σε τετοια παιχνίδια. Ωστόσο η Άμιλλα στην έδρα της είναι αρκετά δυνατή και θα προτιμήσω τον άσσο.

ΚΕΡΑΤΕΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ : 1
Καλή ψυχολογία για την Κερατέα. Μπορεί να το πάρει το ματσάκιον.

ΕΡΜΗΣ - ΚΑΡΕΑΣ : 2
Υπάρχει περισσότερη ποιότητα στον Καρέα. Ο Ερμής είναι καλή και σκληρή ομάδα στην άμυνα αλλά, ζορίζεται στην επίθεση. Πιστεύω ότι ο Καρέας θα το ανοίξει το σκορ και έτσι θα καταφέρει να το κερδίσει το παιχνίδι.

ΑΟΚΧ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ : 1
Ο Φίλιππος προβλημάτισε την προηγούμενη αγωνιστική και ο ΑΟΚΧ επέστρεψε στις νίκες και έφτιαξε λίγο η ψυχολογία του. Αν θέλει κάτι παραπάνω από τη φετινή χρονιά, θα πρέπει να το κερδίσει. Νομίζω ότι θα τα καταφέρει.

ΣΠΑΤΑ - ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ : 2
Δεν έχω εικόνα για τα Σπάτα, μόνο όσα έχω ακούσει απο διάφορους. Οι Κουκουβάουνες είναι μαχητικοί και με κάποια ποιοτικά παιδιά. Νομίζω ότι θα καταφέρουν να κερδίσουν.


Ν. ΙΩΝΙΑ - ΠΕΡΙΣΣΟΣ : 1
Δεν έχω δει Ν. Ιωνία φέτος. Αλλά και ο Περισσός δεν μου γέμισε το μάτι. Πάω με την έδρα.

ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - ΔΑΦΝΗ Δ. : 1
Είναι καλή ομάδα οι Θρακομακεδόνες. Η Δάφνη εκτός έδρας χάνει λίγο από τη δυναμική της. Για τους Θρακομακεδόνες ισχύει ότι και τον ΑΟΚΧ, αν δηλαδή θέλουν κάτι παραπάνω από τη φετινή χρονιά, δεν υπάρχει περιθώριο ήττας. Αλλά και γενικότερα νομίζω ότι είναι καλύτερη ομάδα από τη Δάφνη.

ΕΦΟΑ - ΓΣΧ : 1
Πολύ ποιότητα σε κάποια παιδιά από την ΕΦΟΑ. Αντίστοιχα και στον ΓΣΧ. Λιγότερο βάθος στον πάγκο της ΕΦΟΑ. Λογικά το σκορ θα πάει ψηλά αφού και οι 2 ομάδες στηρίζονται κατά βάση στην επίθεση. Να δούμε λοιπόν ποιος θα βάλει τα πιο πολλά ?!?! Θα πάω με τον γέρο και την εδρα.

Άντε, καλή αγωνιστική σε όλους !
EAST END
QUOTE(1911971 @ Dec 1 2010, 09:17 ) *
ΑΜΙΛΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ : 2
ΚΕΡΑΤΕΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ : 1
ΕΡΜΗΣ - ΚΑΡΕΑΣ : 1
ΑΟΚΧ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ : 2
ΣΠΑΤΑ - ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ : 2
Ν. ΙΩΝΙΑ - ΠΕΡΙΣΣΟΣ : 1
ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - ΔΑΦΝΗ Δ. : 1
ΕΦΟΑ - ΓΣΧ : 2

Καλή αγωνιστική...


Δίκα μου,
ΑΜΙΛΛΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ 2
ΚΕΡΑΤΕΑ-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1
ΕΡΜΗΣ-ΚΑΡΕΑΣ 2
ΑΟΚΧ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2
ΣΠΑΤΑ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 2
Ν.ΙΩΝΙΑ-ΠΕΡΙΣΣΟΣ 1
ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΩΝΕΣ-ΔΑΦΝΗ Δ. 1
ΕΦΟΑ-ΓΣΧ 2

Καλή αγωνιστική...
peja#10
καλησπερα και απο μενα περναω περιοδο κρισης και εχουν πεσει οι προβλεψεις μου
ελπιζω σημερα να τα παω καλυτερα )
ΑΜΙΛΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ : 1
ΚΕΡΑΤΕΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ : 1
ΕΡΜΗΣ - ΚΑΡΕΑΣ : 2
ΑΟΚΧ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ : 2
ΣΠΑΤΑ - ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ : 2
Ν. ΙΩΝΙΑ - ΠΕΡΙΣΣΟΣ : 1
ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - ΔΑΦΝΗ Δ. : 2
ΕΦΟΑ - ΓΣΧ : 2

azeppos
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ : 2
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ : 2
ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ : 2
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ : 1
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ : 2
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ : 1
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΓΣ ΔΑΦ : 1
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ : 2
bball.gif bball.gif

geogian13
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ : 2
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ :1
ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ : 1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ : 2
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ : 2
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ :1
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΓΣ ΔΑΦ : 1
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ :2
Taurus
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 95 - 98 (Γ' ΠΑΡΑΤΑΣΗ)

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΝΑΤΡΟΠΕΣ ΣΤΟ ΣΚΟΡ!!!!!
Duke78
ΑΟΘ - ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1

Εύκολη νίκη για τους Θράκες που άντεξαν στο ξύλο των παικτών της Δάφνης...
azeppos
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 53-56 bball.gif bball.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.