Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ 2010-11 (1ος όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Duke78
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 2
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 1
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 2
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1

jhantzop

Αποτελέσματα (30η αγωνιστική)
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 70-64
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 69-59
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 72-78
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 63-39
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 59-60
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 74-69

Βαθμολογία (σε 30 αγώνες)
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 54 (24-6)
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 53 (23-7)

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 48 (18-12)
ΑΟ ΚΑΡΕΑ 47 (18-11) *
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 47 (17-13)
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 46 (16-14)
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 46 (16-14)
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 45 (15-15)
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 45 (15-15)
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 44 (14-16)
ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 44 (14-16)
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 44 (14-16)
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 42 (12-18)
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 41 (11-19)
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 39 (10-20)
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 31 (2-27) *


Υπολείπεται ο αγώνας ΚΑΡΕΑΣ - ΣΠΑΤΑ που ανεξαρτήτως αποτελέσματος θα φέρει τον ΚΑΡΕΑ στην 3η θέση της βαθμολογίας.


galis ths asfaltou
Οσοι αναφερθηκαν σε εμας το εκαναν για την κερκιδα μας που μπορει να βριζει και να λεει οτι θελει(μακαρι στο ελληνικο μπασκετ η βρισια και το πικαρισμα απο την εξεδρα να ηταν το προβλημα) αλλα δεν πειραξε κανενα σωστο αθλητη που ηρθε και εφυγε ΣΑΝ ΚΥΡΙΟΣ,ισα ισα που χειροκροτηθηκαν και με το παραπανω ολοι οσοι περασαν και νικηφορα απο αυτους. Ρωτα τους συμπαικτες σου για επιβεβαιωση. Τωρα για σεναρια μπουκαλιων που ειχε αναφερθει ο φιλος απο τα Βριλλησια καποτε πραγματικα ειναι δημιουργημα της φαντασιας του και γι'αυτο δεν μπηκα καν στον κοπο να απαντησω. Ας τα ελεγε αυτα και περσι για αλλες εδρες με οργανωμενους-ξερει αυτος-που ειχε περασει καλυτερα, αλλα μαλλον δεν τον επερνε και ηθελε να πουλησει πνευμα στα παιδακια που δεν θα ειχε συνεπειες.
Αυτο που θελω να σταθω ειναι το θεμα της αξιοπιστιας του πρωταθληματος. Δεν γινεται μια ομαδα αδιαφορη να κατεβαινει και να αγωνιζεται οποτε μαζευονται οι παικτες...Καλυτερα να μηδενιζονταν ολοι οι αγωνες που εδωσε στο πρωταθλημα-παλι θα πεφταμε γιατι ειχαμε κανει 2 νικες εναντιον του ΑΟΚ αλλα τουλαχιστον θα πεφταμε με πιο αξιοκρατικες μεθοδους. Για τους Θρακομακεδονες επειδη πιστευω και εγω προσωπικα και η ομαδα μου πως ειναι πολυ καλυτεροι απ'οτι εδειξε η τελικη βαθμολογια απλα δεν φερθηκαν σωστα τελευταια αγωνιστικη, ομως δικαιωμα τους αφου ανετρεψαν 14π. την προηγουμενη αγωνιστικη στα τελευταια λεπτα εναντιον μας και σωθηκαν.
Τελος θελω να αναφερθω και στην φετινη μας πορεια η οποια ηταν πολυ κατωτερη απο τις προσδοκιες ομως εχουμε ενα βουνο ελαφρυντικα με τοσα και τοσα στραβα που μας συνεβησαν..Τι να πρωτοθυμηθει κανεις...χιαστους Κουσιωρη την 3η αγωνιστικη, 3 μηνες απουσια Πλαγιαννακου με πολυ βαρυ διαστρεμμα,δυσκολη προσαρμογη ΜΑρκομιχαλη απο πολυμηνη απουσια λογω στρατου, διαδοχικα διαστρεμματα και μιση χαμενη χρονια Κοροβεση, τις εγχειρησεις 2 εφηβων μας..ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ τεραστια..Δεν μπορεις να μην βγαλεις το καπελο σε αθλητες σαν τον Πλαγιαννακο και τον Μαρκομιχαλη (με πρωταγωνιστικο ρολο σε ομαδες εθνικων κατηγοριων τα προηγουμενα χρονια) για παραδειγμα που ΕΒΑΛΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥΣ για να παιξουν μαζι μας και τα υπολοιπα παιδια που το μονο που μας κρατησε ενωμενους ηταν αυτη η φοβερη παρεα εντος και εκτος παρκε. Τουλαχιστον καναμε την προσπαθεια μας και τα δωσαμε ολα με 7/8 στο τελος αλλα και παλι δεν μας ηθελε...Δεν πειραζει, δεν θα στεναχωρηθουμε αλλο γι'αυτο, αλλωστε το μπασκετ και ο αθλητισμος στην εποχη που ζουμε προσφερεται για να ξεχασουμε τις δυσκολες στιγμες που καθημερινα βιωνουμε ολοι μας. ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
jhantzop
QUOTE(galis ths asfaltou @ May 27 2011, 03:32 ) *
Οσοι αναφερθηκαν σε εμας το εκαναν για την κερκιδα μας που μπορει να βριζει και να λεει οτι θελει(μακαρι στο ελληνικο μπασκετ η βρισια και το πικαρισμα απο την εξεδρα να ηταν το προβλημα) αλλα δεν πειραξε κανενα σωστο αθλητη που ηρθε και εφυγε ΣΑΝ ΚΥΡΙΟΣ,ισα ισα που χειροκροτηθηκαν και με το παραπανω ολοι οσοι περασαν και νικηφορα απο αυτους. Ρωτα τους συμπαικτες σου για επιβεβαιωση. Τωρα για σεναρια μπουκαλιων που ειχε αναφερθει ο φιλος απο τα Βριλλησια καποτε πραγματικα ειναι δημιουργημα της φαντασιας του και γι'αυτο δεν μπηκα καν στον κοπο να απαντησω. Ας τα ελεγε αυτα και περσι για αλλες εδρες με οργανωμενους-ξερει αυτος-που ειχε περασει καλυτερα, αλλα μαλλον δεν τον επερνε και ηθελε να πουλησει πνευμα στα παιδακια που δεν θα ειχε συνεπειες.


Δύο θέματα σε αυτό το post... ένα είναι η συμπεριφορά των φιλάθλων της Κερατέας. Χαίρομαι να βλέπω γήπεδο γεμάτο και μάλιστα σε αυτήν την κατηγορία, πράγμα σπάνιο για τα αθηναϊκά πρωταθλήματα. Αυτό που με ενόχλησε ήταν το ότι παρά τη μικρή ηλικία των περισσοτέρων, οι βωμολοχίες ήταν στην πρώτη γραμμή των συνθημάτων τους. Αυτό ήταν το μόνο αρνητικό που διέκρινα. Υπάρχουν πολλά συνθήματα που δεν περιλαμβάνουν βρισιές και μπορεί να φωνάξει κάποιος, δεν υπάρχει λόγος για αυτό που είδα. Αν διορθωθεί αυτό, τότε θα χαιρόμαστε όλοι να παίζουμε σε ένα τέτοιο γήπεδο, γεμάτο κόσμο. Εγώ ήθελα να δω ιδίοις όμμασι το τι "γίνετε" για να έχω άποψη. Να τονίσω πως η φιλοξενία των υπευθύνων της Κερατέας ήταν άψογη.

QUOTE(galis ths asfaltou @ May 27 2011, 03:32 ) *
Αυτο που θελω να σταθω ειναι το θεμα της αξιοπιστιας του πρωταθληματος. Δεν γινεται μια ομαδα αδιαφορη να κατεβαινει και να αγωνιζεται οποτε μαζευονται οι παικτες...Καλυτερα να μηδενιζονταν ολοι οι αγωνες που εδωσε στο πρωταθλημα-παλι θα πεφταμε γιατι ειχαμε κανει 2 νικες εναντιον του ΑΟΚ αλλα τουλαχιστον θα πεφταμε με πιο αξιοκρατικες μεθοδους. Για τους Θρακομακεδονες επειδη πιστευω και εγω προσωπικα και η ομαδα μου πως ειναι πολυ καλυτεροι απ'οτι εδειξε η τελικη βαθμολογια απλα δεν φερθηκαν σωστα τελευταια αγωνιστικη, ομως δικαιωμα τους αφου ανετρεψαν 14π. την προηγουμενη αγωνιστικη στα τελευταια λεπτα εναντιον μας και σωθηκαν.


Το δεύτερο θέμα είναι αυτό της αξιοπιστίας. Είναι όντως σημαντικό θέμα και δεν ξέρω τι θα μπορούσε να γίνει πάνω σε αυτό. Δεν είναι μόνο θέμα του συγκεκριμένου ομίλου αλλά γενικότερο. Θα διαφωνήσω για την ομάδα του ΑΟΚ διότι δεν κατέβηκαν να παίξουν σε έναν αγώνα (με την Άμιλλα) που δεν είχε καμία μα καμία σημασία για κανέναν. Αντιθέτως πολλά θα μπορούσαν να πουν για τον Γ.Σ. Χαλανδρίου που πήγε στη Δάφνη Δαφνίου και έχασε με 16 (με αναπληρωματικούς σύμφωνα με τις συνθέσεις και τους πόντους), για τους Θρακομακεδόνες (που ήταν αδιάφοροι βαθμολογικά στο τελευταίο παιχνίδι) και για διάφορα άλλα. Εϊναι ένα λεπτό σημείο (δεν ήμουν στους αγώνες για να έχω προσωπική γνώμη) και θα πρέπει να διορθωθεί, με playoffs; με playouts; κάπως...
Taurus
QUOTE (jhantzop @ May 27 2011, 01:12 ) *
Αποτελέσματα (30η αγωνιστική)
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 70-64
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 69-59
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 72-78
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 63-39
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 59-60
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 74-69

Βαθμολογία (σε 30 αγώνες)
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 54 (24-6)
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 53 (23-7)

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 48 (18-12)
ΑΟ ΚΑΡΕΑ 47 (18-11) *
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 47 (17-13)
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 46 (16-14)
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 46 (16-14)
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 45 (15-15)
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 45 (15-15)
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 44 (14-16)
ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 44 (14-16)
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 44 (14-16)
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 42 (12-18)
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 41 (11-19)
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 39 (10-20)
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 31 (2-27) *


Υπολείπεται ο αγώνας ΚΑΡΕΑΣ - ΣΠΑΤΑ που ανεξαρτήτως αποτελέσματος θα φέρει τον ΚΑΡΕΑ στην 3η θέση της βαθμολογίας.


Αν ο Καρέας ισοβαθμίσει με τον Φίλιππο Περιστερίου στην 3η θέση (που δύσκολα θα γίνει αυτό, διότι δεν πιστεύω να ''αυτοκτονήσει'' με τα Σπάτα στο αναβληθέν), τότε το πλεονέκτημα το έχει ο Φίλιππος λόγω διαφοράς πόντων στα μεταξύ τους παιχνίδια.

1ος Γύρος : Καρέας - Φίλιππος 77 - 72 (+ 5)

2ος Γύρος : Φίλιππος - Καρέας 60 - 50 (+ 10)

Καλό καλοκαίρι σε όλους και συγχαρητήρια σε όλες τις ομάδες για την ανταγωνιστικότητα του 1ου Ομίλου.
jhantzop
QUOTE(Taurus @ May 27 2011, 08:29 ) *
Αν ο Καρέας ισοβαθμίσει με τον Φίλιππο Περιστερίου στην 3η θέση (που δύσκολα θα γίνει αυτό, διότι δεν πιστεύω να ''αυτοκτονήσει'' με τα Σπάτα στο αναβληθέν), τότε το πλεονέκτημα το έχει ο Φίλιππος λόγω διαφοράς πόντων στα μεταξύ τους παιχνίδια.

1ος Γύρος : Καρέας - Φίλιππος 77 - 72 (+ 5)

2ος Γύρος : Φίλιππος - Καρέας 60 - 50 (+ 10)

Καλό καλοκαίρι σε όλους και συγχαρητήρια σε όλες τις ομάδες για την ανταγωνιστικότητα του 1ου Ομίλου.


Έχεις δίκιο, λάθος δικό μου.


Taurus
QUOTE (jhantzop @ May 27 2011, 09:26 ) *
Έχεις δίκιο, λάθος δικό μου.


Δεν πειράζει φίλε μου. Καλό καλοκαίρι εύχομαι...
veteranosaoth
QUOTE(jhantzop @ May 27 2011, 07:23 ) *
Δύο θέματα σε αυτό το post... ένα είναι η συμπεριφορά των φιλάθλων της Κερατέας. Χαίρομαι να βλέπω γήπεδο γεμάτο και μάλιστα σε αυτήν την κατηγορία, πράγμα σπάνιο για τα αθηναϊκά πρωταθλήματα. Αυτό που με ενόχλησε ήταν το ότι παρά τη μικρή ηλικία των περισσοτέρων, οι βωμολοχίες ήταν στην πρώτη γραμμή των συνθημάτων τους. Αυτό ήταν το μόνο αρνητικό που διέκρινα. Υπάρχουν πολλά συνθήματα που δεν περιλαμβάνουν βρισιές και μπορεί να φωνάξει κάποιος, δεν υπάρχει λόγος για αυτό που είδα. Αν διορθωθεί αυτό, τότε θα χαιρόμαστε όλοι να παίζουμε σε ένα τέτοιο γήπεδο, γεμάτο κόσμο. Εγώ ήθελα να δω ιδίοις όμμασι το τι "γίνετε" για να έχω άποψη. Να τονίσω πως η φιλοξενία των υπευθύνων της Κερατέας ήταν άψογη.

Το δεύτερο θέμα είναι αυτό της αξιοπιστίας. Είναι όντως σημαντικό θέμα και δεν ξέρω τι θα μπορούσε να γίνει πάνω σε αυτό. Δεν είναι μόνο θέμα του συγκεκριμένου ομίλου αλλά γενικότερο. Θα διαφωνήσω για την ομάδα του ΑΟΚ διότι δεν κατέβηκαν να παίξουν σε έναν αγώνα (με την Άμιλλα) που δεν είχε καμία μα καμία σημασία για κανέναν. Αντιθέτως πολλά θα μπορούσαν να πουν για τον Γ.Σ. Χαλανδρίου που πήγε στη Δάφνη Δαφνίου και έχασε με 16 (με αναπληρωματικούς σύμφωνα με τις συνθέσεις και τους πόντους), για τους Θρακομακεδόνες (που ήταν αδιάφοροι βαθμολογικά στο τελευταίο παιχνίδι) και για διάφορα άλλα. Εϊναι ένα λεπτό σημείο (δεν ήμουν στους αγώνες για να έχω προσωπική γνώμη) και θα πρέπει να διορθωθεί, με playoffs; με playouts; κάπως...


Δεν μπορώ να καταλάβω τι μπορείς να πεις για τους θρακομακεδονες.....τελειώνει μια χρόνια που ξεκίνησε με 15 παίκτες και τελείωσε με 4 απο αυτούς και με εφήβους... Αντίθετα με κάποιες άλλες ομάδες δεν χαρισαμε ματς ,δεν διαλέξαμε παιχνίδια , και δεν λειτουργησαμε με συμπάθειες ή εμπαθειες...Η λέξη αξιοπιστία και μόνο να ακούγεται ειναι αστείο αφού σε αυτό το παιχνίδι παίζει και η διαιτησία ρόλο...προσοχή δεν λέω ότι η θέση της ομάδας είναι θέμα αντιμετώπισης απο διαιτητές..είμασταν άξιοι της μοίρας μας...αλλά απο αυτό μέχρι να συγκαταλεγουμε τους θρακομακεδονες στις ομάδες που αδιαφόρησαν εσκεμμένα η άθελα τους στα παιχνίδια ειναι τουλάχιστον αστείο για μια ομάδα που πέρσι στην Ά Εσκα έπεσε τελευταία και μέχρι τελευταία αγωνιστική τίμησε την παρουσία της με όλες της τις δυνάμεις κάτι που σχολιάστηκε απο ολες τις αντιπάλους .. Για κάποιους φ άλλους φέτος δεν μπορείς να πεις το ίδιο...προκαλω όποιον θέλει να μου πει ποιο ματς δεν χτυπησαμε...

Κατα τα αλλά ο φετινός όμιλος ήταν συναρπαστικός μέχρι τελευταία αγωνιστική... Με λυπηση όμως είδα ότι με εξαίρεση λίγες ομάδες οι πιτσιρικάδες απουσίαζαν ... Και αυτό ειναι κάτι που θα πρέπει να μας απασχολεί...
jhantzop
QUOTE(veteranosaoth @ May 27 2011, 12:13 ) *
Δεν μπορώ να καταλάβω τι μπορείς να πεις για τους θρακομακεδονες.....τελειώνει μια χρόνια που ξεκίνησε με 15 παίκτες και τελείωσε με 4 απο αυτούς και με εφήβους... Αντίθετα με κάποιες άλλες ομάδες δεν χαρισαμε ματς ,δεν διαλέξαμε παιχνίδια , και δεν λειτουργησαμε με συμπάθειες ή εμπαθειες...Η λέξη αξιοπιστία και μόνο να ακούγεται ειναι αστείο αφού σε αυτό το παιχνίδι παίζει και η διαιτησία ρόλο...προσοχή δεν λέω ότι η θέση της ομάδας είναι θέμα αντιμετώπισης απο διαιτητές..είμασταν άξιοι της μοίρας μας...αλλά απο αυτό μέχρι να συγκαταλεγουμε τους θρακομακεδονες στις ομάδες που αδιαφόρησαν εσκεμμένα η άθελα τους στα παιχνίδια ειναι τουλάχιστον αστείο για μια ομάδα που πέρσι στην Ά Εσκα έπεσε τελευταία και μέχρι τελευταία αγωνιστική τίμησε την παρουσία της με όλες της τις δυνάμεις κάτι που σχολιάστηκε απο ολες τις αντιπάλους .. Για κάποιους φ άλλους φέτος δεν μπορείς να πεις το ίδιο...προκαλω όποιον θέλει να μου πει ποιο ματς δεν χτυπησαμε...

Κατα τα αλλά ο φετινός όμιλος ήταν συναρπαστικός μέχρι τελευταία αγωνιστική... Με λυπηση όμως είδα ότι με εξαίρεση λίγες ομάδες οι πιτσιρικάδες απουσίαζαν ... Και αυτό ειναι κάτι που θα πρέπει να μας απασχολεί...


Δεν είπα το αντίθετο. Όσο για τους Θρακομακεδόνες δεν έχω λόγο να το αμφισβητήσω. Και να πω και ένα μπράβο στην ομάδα του ΑΟΚ που ενώ θα μπορούσε να αδιαφορήσει (κακώς) για το παιχνίδι το πάλεψε και το κέρδισε κρατώντας ψηλά τη σημαία της αξιοπιστίας.


Taurus
ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΕΓΙΝΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ( ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ), ΜΕ ΤΙΣ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΖΟΥΝ ΠΟΛΛΟΥΣ ΕΦΗΒΟΥΣ, ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΗΤΑΝ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟΙ... ΑΣΧΕΤΩΣ ΤΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ (ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ 63 - 39 ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΑΔΙΑΦΟΡΟ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ), ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΙΧΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΟΥ ΕΔΙΝΑΝ ΤΟ ΕΝΑΥΣΜΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΙ ΝΑ ΑΠΟΔΙΔΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ. ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ, ΕΤΣΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΣΥΝΟΛΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟ.

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ, ΛΟΙΠΟΝ, ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΣΕ ΝΕΑΡΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΤΙΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥΣ. ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ (ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ) ΝΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΒΛΕΠΑΝ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ, ΝΑ ΠΙΕΖΟΥΝ, ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΟΡΑΡΟΥΝ.

ΜΑΚΑΡΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ Β' ΕΣΚΑ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΥΧΝΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ!!

tas13
Καλησπερα φιλοι μου..Τελος λοιπον σε ενα απο τα πιο συναρπαστικα πρωταθληματα οσο αφορα την ουρα που θυμαμαι τα τελευταια χρονια..Συγχαρητηρια σε ολες τις ομαδες και τους παικτες για τη προσπαθεια και τον αγωνα που δωσανε,σε μια δυσκολη εποχη με πολλα προβληματα..Συγχαρητηρια σε Απολλων και Χαλανδρι για την ανοδο τους και για ολες τις ομαδες που πετυχανε τους στοχους τους..

Οσο αφορα την ομαδα μου,απο την εμπειρεια που εχω,ισως ηταν απο τις μεγαλυτερες εκπληξεις του ομιλου μας..Η 6η θεση σε μια χρονια που για μενα στοχος, ειδικα μετα απο καποιες αποχωρησεις στην αρχη της χρονια, ηταν να πεσει η ομαδα αξιοπρεπως, καταφερε και τερματισε σε αυτη τη θεση ειναι πολυ μεγαλη επιτυχια..Αποχωρησεις,τραυματισμοι,προπονη
σεις με 7-8 ατομα,ολα αυτα συνεθεσαν μια πολυ δυσκολη χρονια και αξιζουν πολλα μπραβο σε ολα αυτα τα παιδια που συμμετειχαν σε αυτη τη προσπαθεια..

Να ειστε καλα,ευχαριστω για ολες τις συζητησεις και την επικοινωνια που ειχαμε εδω μεσα και συγνωμη αν καποιες φορες παρεξηγηθηκα με καποιους..Ραντεβου λοιπον, να ειμαστε καλα, του χρονου..

Οσο για μια προσπαθεια που ξεκινησαμε με το συλλογο, σας περιμενουμε το Σαββατο 4 Ιουνιου στις 18:30 για να ενισχυσουμε ενα ιδρυμα με παιδια που εχουν πραγματικα αναγκη τη βοηθεια μας..

http://www.facebook.com/?ref=home#!/ev...168684679859183
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.