Help - Search - Members - Calendar
Full Version: UEFA EURO 2008
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Άλλα αθλήματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Keyser_Soze
Τελικά η Ιταλία έπαιξε μπάλα και νίκησε-απέκλεισε μια από τις χειρότερες Γαλλίες όλων των εποχών. Και αν δεν είναι η χειρότερη, σίγουρα έχει αναμφίβολα τον χειρότερο προπονητή. Αυτός ο Ντομενέκ χαριστικά πρέπει να είναι εκεί που είναι, δεν εξηγείται αλλιώς. Τα λάθη που έκανε... άπειρα. Δεν θα αναφερθώ σε όλα, αλλά μόνο και μόνο που "βαφτίζει" ένα (καλό) αριστερό μπακ, τον Αμπιντάλ, κεντρικό μπακ και τον βάζει να μαρκάρει το "Τανκ", αποδεικνύει πόσο άσχετος είναι. Αυτό που μου τη δίνει από την άλλη με την Τονάρα, είναι ότι ενώ συνεχίζει να παίζει εξαιρετικά, δυστυχώς δεν μπορεί να βάλει γκολ. Ελπίζω να τα έχει κρατήσει (τα γκολάκια) για τα κρίσιμα παιχνίδια όπως τώρα με τους Ισπανούς. Κανονικά πρέπει να κάνει σεφτέ με 2 γκολάκια.

Η μεγάλη έκπληξη ήταν όχι τόσο η νίκη της Ολλανδίας αλλά περισσότερο η καθολική υπεροχή της αποδεικνύοντας από τη μία ότι φέτος έχει ένα εξαιρετικότατο σύνολο και κυρίως έναν άριστο προπονητή (η κίνηση να βάλει Βαν Πέρσι-Ρόμπεν και όχι αμυντικό με τους Γάλλους, ενώ κερδίζει 1-0 είναι απλά μεγαλειώδης) και από την άλλη ότι η Ρουμανία τελικά ήταν πολύ "λίγη" για να προχωρήσει.

Όπως είπαν οι προλαλήλασαντες και σπεύδω να συμφωνήσω επαυξάνοντας: Τώρα ξεκινάει το Γιούρο. Προβλέπω ότι θα είναι κάτι παραπάνω από συναρπαστικό. Εδώ η φάση των ομίλων ήταν, δεν θα είναι οι επόμενες;
captain charisma
και το 2006 ειχε τον ντομενεκ προπονητη αλλα εφτασε στο τελικο του μουντιαλ.τοτε ομως ειχε ζιζου και την οδηγησε μεχρι εκει,τωρα ομως δεν ειχε ζιζου και πατωσε η γαλλια,και να φανταστειτε οτι στα προκριματικα μετα κοπων και βασανων περασαν στη τελικη φαση.

υ.γ ο ντομενεκ νομιζω ακολουθει καριερα ηθοποιου απ οτι διαβασα.

η ολλανδια μεχρι στιγμης παιζει το πιο εκπληκτικο ποδοσφαιρο με συντελεστη τερματων 9-1 και θα ειναι κριμα αν δεν το παρουν το κυπελλο.επισης ο ρουντ πρεπει να ξυπνησει!!!
jois21
Εγω συμφωνω με τον καισερ εκτος του σημειου του Τονι. Το μονο κοινο που εχει με το τανκ ειναι η ταχυτητα που σημαδευει το τερμα.
Mamuwalde
ο τόνι είναι κλασσικός ιταλός στράικερ : καθόλου χάρη, καθόλου στυλ . φαίνεται ότι τα κάνει όλα άσχημα . αλλά τις μυρίζεται τις άτιμες τις φάσεις ....

επίσης έχει κι ένα κακό σαν ιταλός . γίνεται καλός μεςγάλος . είναι κι αυτός 30 . έχει έλλειψη η ιταλία από νέους πραγματικά καλούς [και όχι "εξελίξιμους]

το ζόρι των ιταλών είναι ότι θα λείψει ο πίρλο . ο γκατούζο δεν έιναι σε φόρμα αλλά γενικώς μπορεί να αναπληρωθεί τώρα το κενό του . του πίρλο όμως ? θα τραβήξει πολύ κουπί η ρώμη απ' ό,τι φαίνεται [ντε ρόσσι, περρότα , ακουιλάνι, πανούτσι]
Air Kef
Παλι Χαριστέας. hammer.gif
Aκομα και σημερα.
captain charisma
ειπαμε ο ρεχαγκελ ειναι ερωτευμενος με τον χαριστεα..δεν μπορει χωρις αυτον...ειναι το αλλο του μισο smiley.gif
nikolas12
Αμα κανουμε καλη εμφανιση σημερα μπορουμε να καταφερουμε κατι καλο,καθως οι Ισπανοι εχουν μονο Ινιεστα και Φαμπρεγας.Αυτος ο Σπυροπουλος ποιος ειναι;
NBAer
QUOTE(hip-hop @ Jun 18 2008, 21:58 ) *
Αμα κανουμε καλη εμφανιση σημερα μπορουμε να καταφερουμε κατι καλο,καθως οι Ισπανοι εχουν μονο Ινιεστα και Φαμπρεγας.


Εγω βλεπω και αλλους 9 που παιζουν.

QUOTE
Αυτος ο Σπυροπουλος ποιος ειναι;


Παικτης του ΠΑΟ ειναι!

Υποκλινομαι(εστω και ετεροχρονισμενα) στον μεγαλο Φιλιπ Λαμ! 77.gif 77.gif Φοβερος παικτης. Και αμυντικα και επιθετικα οπου δεν πιανεται. Κριμα που τον βαζουν αμυνα γιατι σαν επιθετικος χαφ θα μπορουσε να κανει σπουδαια πραγματα.....

Επισης ετεροχρονισμενα να πω και για τον Μαγουλα στην ΕΡΤ. Μα τι θα γινει? Γιαι δεν παει στο μπασκετ που τουλαχιστον ξερει και μερικα πραγματα? Πρεπει να τον βλεπουμε παντου??????? shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
Στο Euro τον βλεπουμε, σε αλλους ποδοσφαιρικους αγωνες τον βλεπουμε, στο βολει τον βλεπουμε, στον στιβο τον βλεπουμε, στο τενις τον βλεπουμε, ε τι θα γινει??????? Τι μεσο εχει και ειναι σε ολα μεσα εκει στην ΕΡΤ?
Αντε να πεις στο μπασκετ ξερει και καποια πραγματα(βεβαια κατα την γνωμη μου λεει εκατομμυρια των εκατομμυριων βλακειες) αλλα στο ποδοσφαιρο τι χαζομαρες ελεγε παλι προχθες! shot.gif shot.gif Μα γιατι δεν παιρνουν καποιους αξιους που να ξερουν και να μπορουν να προσφερουν?
Ο Μαγουλας αφου δεν ξερει ποδοσφαιρο και ελεγε βλακειες, τι εχει να προσφερει?

Και να πω και για τους σχολιαστες. Απο τον Θεοφιλοπουλο(OMG ohmy.gif ) στον Στρατο Αποστολακη και στον Γιατσεκ Γκμοχ! Ναι μεν για τον Γιατσεκ(ειδικα!) και τον Στρατο τρεφω μεγαλο θαυμασμο, αλλα ο μεν Αποστολακης μιλουσε σε μια βαρια και ασηκωτη Ελληνικη διαλεκτο tongue.gif και ο δε Γκμοχ 700 χρονια στην Ελλαδα ζει και ακομα "το ποντοσφαιριστη" και "το Ελλήνικο ομαντα" λεει..... biggrin.gif
Που πανε και τους βρισκουν? laugh.gif rolleyes.gif
benchwarmer
QUOTE(NBAer @ Jun 18 2008, 22:12 ) *
Επισης ετεροχρονισμενα να πω και για τον Μαγουλα στην ΕΡΤ. Μα τι θα γινει? Γιαι δεν παει στο μπασκετ που τουλαχιστον ξερει και μερικα πραγματα? Πρεπει να τον βλεπουμε παντου??????? shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
Στο Euro τον βλεπουμε, σε αλλους ποδοσφαιρικους αγωνες τον βλεπουμε, στο βολει τον βλεπουμε, στον στιβο τον βλεπουμε, στο τενις τον βλεπουμε, ε τι θα γινει??????? Τι μεσο εχει και ειναι σε ολα μεσα εκει στην ΕΡΤ?


Ειναι all-around παικτης... Σαν τον Χατζηγεωργιου tongue.gif


Αρχιζω και νοσταλγω τον Μαυρομματη να σκεφτειτε.... rolleyes.gif rolleyes.gif
nikolas12
QUOTE(NBAer @ Jun 18 2008, 22:12 ) *
Εγω βλεπω και αλλους 9 που παιζουν.
Παικτης του ΠΑΟ ειναι!



1.Και εγω βλεπω αλλους 9 να παιζουν χωρις να ειναι τοσο καλοι οσο οι αλλοι δυο.
2.Φαινεται για αυτο ειναι αγνωστος 24.gif 24.gif 24.gif
NBAer
Παροτι προηγουμαστε, παιζουμε πολυ χειροτερα απο τις 2 προηγουμενες φορες που χασαμε με Σουηδια και Ρωσια.
Επιθετικα δεν εχουμε καθολου κινηση χωρις τη μπαλα και καθολου καλες αποστασεις, ενω αμυντικα υπαρχουν πολλα κενα και κακες αλληλοκαλυψεις. Ισως οφειλεται στο οτι δεν υπαρχει και μεγαλο κινητρο.....
benchwarmer
respect γέλιο Γιάτσεκ στο γκολ 69.gif 69.gif
Air Kef
Παμε ρε Χαριστέα.


Ο Μαγουλάς ειναι ο μονος που ξερει Ισπανικα/Πορτογαλικα (η μονο το ενα) κ μπορει να μιλησει με αυτους τους λαους. Γιαυτον τον λογο κανει και ποδοσφαρικο ρεπορτάζ στην ΕΡΤ,μιλώντας με Βραζιλιάνους χωρις να κυνηγάει να βρει και μεταφραστη.
Δεν θα μου εκανε εντυπωση να μαθω οτι ηθελε να κατσει Αθηνα να περιγράψει τελικους ΝΒΑ και τον εστειλαν με το ζορι στις Αυστρίες κτλ. smile.gif
nikolas12
Τωρα δε χρειαζομαστε βλακειες οπως στα προηγουμενα ματς.Ετσι ρε Χαριστεα.Εγω πιστευω στην αξια σου που ολοι εχουν ξεχασει.Εισαι θεος 77.gif 77.gif 77.gif
Παραλληλα Ρωσια-Σουηδια:1-0
mojotzotzo
QUOTE(Air Kef @ Jun 18 2008, 22:39 ) *
Παμε ρε Χαριστέα.
Δεν θα μου εκανε εντυπωση να μαθω οτι ηθελε να κατσει Αθηνα να περιγράψει τελικους ΝΒΑ και τον εστειλαν με το ζορι στις Αυστρίες κτλ. smile.gif


μαλλον προτιμησε το ταξιδι σε αυστρια/ελβετια παρα να μεινει αθηνα..τοσα λεφτα εχει η ερτ ενας μεταφραστης θα κανει την διαφορα ωστε να τον "αναγκασουν" να παει


υ.γ. γιατι μου φαινεται οτι ο βυντρα "κενταει" στον αγωνιστικο χωρο σημερα tongue.gif
jois21
Πως τα καταφερανε παλι και κανανε το παιχνιδι πιο αδιαφορο απο της Ρωσιας-Σουηδιας που καιγοντουσαν...
nikolas12
Ε οχι παλι ηττα.Ειναι απιστευτο sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif.Ειμαστε η μοναδικη ομαδα με 0 βαθμους σε ολο το Euro!Ρωσια-Σουηδια:2-0
sarounas
ρε παιδιά την είδατε την Ρωσία σήμερα; blink.gif blink.gif
κεντούσε μέσα στο γήπεδο αφήστε που έπαιξε και αυτός ο παικταράς ο Αρσάβιν
νομίζω θα γίνει πολύ μεγάλη μάχη στο ματς με τους Ολλανδούς
jois21
"Αι ιπταμενοι πορτοκαλιαι αει νικαν, ετεροι δε γαμησθωσιν"

...απο τη γνωστη φραση
panos75


77.gif 77.gif 77.gif
Air Kef
Eχει κανει θραυση το συγκεκριμένο βιντεο εχει σχεδον 200.000 views μεσα σε 5 μέρες,κατι πρωτόγνωρο νομίζω για τα ελληνικα δεδομένα.Το δε φοβερο ειναι οτι αν κανεις έρευνα για "secret combination" στο utube βγαίνει πρώτο!
Οι ενδοπαλανικοι παλινδρομηστές έχουν κανει και καποια άλλα κορυφαια,καλο ειναι να ριξετε μια ματια και στα related. smile.gif


http://markakis.yooblog.gr/2008/06/18/344/

Άρθρο του Μαρκάκη. Απλά respect.
NBAer
QUOTE(Air Kef @ Jun 19 2008, 12:00 ) *
http://markakis.yooblog.gr/2008/06/18/344/

Άρθρο του Μαρκάκη. Απλά respect.

Τι respect? Ενα απο τα χειροτερα αρθρα που εχω διαβασει ποτέ ειναι! ohmy.gif No kidding!
Εκτος απο τα ατελειωτα λαθη που βρηκα, παραλειποντας τα αυτα, αυτη η ατελειωτη λογοδιαρροια του αρθρου με ανουσιες επαναληψεις και γενικολογα, του γενικολογου, ω γενικολογο, δεν βγαζει ενα συμπερασμα, ουτε καν μπορει καποιος να διακρινει ενα καθαρο point σε ολα αυτα, παρα μονο χανεται μεσα σε ολες αυτες τις γενικες, αοριστες και υποκειμενικες σκεψεις του Μαρκακη.
Λεει σε διαφορα σημεια καποιες αληθεις. Πραγματι. Αλλα αυτες χανονται μεσα στην ακατασχετη ανουσια πολυλογια.....
dizzy_fingers
Ο άνθρωπος έγραψε πράγματα που λογικά τον είχαν ενοχλήσει τόσο καιρό και τώρα βρήκε να ξεσπάσει.
Υπό αυτό το πρίσμα κι όχι κάτω από αυτό μίας ψύχραιμης αγωνιστικής ανάλυσης, συμφωνώ κι εγώ με πολλά από τα γραφόμενα.
Πολλές φορές μάλιστα νόμιζα ότι τα έγραφα εγώ... tongue.gif
mojotzotzo
επειδη δεν εχω δει (δυστυχως) ολα τα γκολ του euro ποια θα θεωρουσατε καλυτερα γκολ της 1ης φασης???


απο οσα εχω δει,με μια πρωτη σκεψη μου ερχεται στο μυαλο του Ντε λα Ρεντ και του Ιμπραιμοβιτς
Keyser_Soze
Του Ρομπέν και του Σνάιντερ με την Γαλλία.
panos75
To δεύτερο του Νιχάτ με τους Τσέχους και του Ρόμπεν με τους Γάλλους.
B for Basketball
David Villa εναντιον της Ρωσιας στο 92'-Παλικαρισιο γκολ
Ζlatan εναντιον μας.-Με ενα ποδι επαιζε, αυτο ηταν αρκετο να μας βαλει γκολ μαγεια.
Pierce
QUOTE(mojotzotzo @ Jun 19 2008, 13:26 ) *
επειδη δεν εχω δει (δυστυχως) ολα τα γκολ του euro ποια θα θεωρουσατε καλυτερα γκολ της 1ης φασης???
απο οσα εχω δει,με μια πρωτη σκεψη μου ερχεται στο μυαλο του Ντε λα Ρεντ και του Ιμπραιμοβιτς

το τοπ5 smile.gif
kotzito
Φυσσας για τιμ μανατζερ στην εθνικη.Ερχεται κυμα αλλαγων φαινεται.
center
Φοβερό ματς μέχρι στιγμής!
2-1 μπροστά η Γερμανία με Σβαινστάιγκερ και Κλόσε.. Ο Νούνο Γκόμεζ το γκολ της Πορτογαλίας!
NBAer
Οποιος βλεπει το Γερμανια-Πορτογαλια πρεπει να εχει πεθανει στα γελια.
Εδειξε ενα πλανο με τον Πλατινι και να βρεχει. Και λεει ο σχολιαστης:
Εφε ειναι δεν ειναι βροχη! 77.gif 77.gif 77.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
Ρε δεν γινονται αυτα!!!!!

Και μετα απο λιγο οταν εδειξε ξανα ενα πλανο οπου εβρεχε πολυ, λεει: ψιλοβροχο ειναι δεν βρεχει ιδιαιτερα.
24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
treathitch
Άντε να τη δούμε και τη Γερμανία στον τελικό ενάντια στους Ατζούρι...

Είναι μεγάλη ομάδα, αλλά είναι σε θέση να πάρει εκδίκηση για πρόπερσι;
treathitch
Θα ήθελα να προσθέσω επίσης ...


Καλό το άρθρο Μαρκάκη, ομολογουμένως... wink.gif
nikefalin
QUOTE(treathitch @ Jun 19 2008, 23:50 ) *
Θα ήθελα να προσθέσω επίσης ...
Καλό το άρθρο Μαρκάκη, ομολογουμένως... wink.gif

+1 στο άρθρο Μαρκάκη που είναι ότι πιο πλήρες διάβασα τον τελευταίο χρόνο και αφορά αθλητικοκοινωνικά φαινόμενα
Alexmei
εγώ από όσο έμαθα έπεσε πολύ κλάμα στα στοιχήματα εχτές. biggrin.gif biggrin.gif

+1 ΝΒΑer και εγώ έλυσα φοβερό!
nikolas12
Ετσι ρε Γερμανια.


ΡΟΝΑΛΝΤΟ ΚΛΑΨΕ

Σημερα Κροατια ανετα.Παντως ολα τα γκολ του χθεσινου ματς ηταν φοβερα.
Mamuwalde
γερμανία για τελικό !!!

λοιπόν εγώ το φχαριστήθηκα χθες για 2 λόγους :

πρώτον γουστάρω τους γερμανούς σε λογική [και όοχι σε θέαμα ποδοσφαιρικό]

και δεύτερον γιατί έχω βαρεθεί ομάδες όπως την πορτογαλλία , που μας πρήζουν ότι παίζουν μπαλλάρα και πρέπει να παίξουν τελικούς ,κλπ,κλπ.

αν "παίζεις μπάλα" , να παίξεις μπάλα και στα δύσκολα και να κερδίσεις . όχι να πας να τα κλέβεις τα ματς [πχ ολλανδία στο 04] ή να στα δίνουν οι άχρηστοι [πχ άγγλοι] . μετά μιλάνε για τους ιταλούς ,που στην τελική έχουν και ένα πολύ ιδιαίτερο τρόπο παιχνιδιού εδώ και χρόνια που όμοιός τους δεν υπάρχει .

να πάιξουν μπαλα και στα δύσκολα αυτές οι ομάδες , όχι στα εύκολα μόνο .

ομοίως και για τους ισπανούς [που έχουν παίξει σαφώς καλύτερα από τους πορτογάλους] αν παίξουν την μπάλα τους μπορεί να κερδίσουν . αν το γυρίσουν στο χαχαχούχα , θα περάσουν πάλι οι ιταλοί και θα αναρωτιούνται γιατί πάλι μείνανε στους 8 .

το ίδιο και για την ολλανδία αν και μου είναι και πιο συμπαθής και καλύτερη ομάδα .



υγ: πόσους τόνους ζυγίζει η φανέλα της γερμανίας τελικά ........
treathitch
Ιταλία - 4 Μουντιάλ κι ένα Euro
Γερμανία - 3 Μουντιάλ και άλλα τόσα Euro
Όλοι οι άλλοι των 8 μαζί - 0 Μουντιάλ και δύο Euro

Ποια είναι τα odds να κερδίσει κάποια άλλη ομάδα τίτλο φέτος, πλην των δύο μεγάλων, όταν...

1) Η Ισπανία και η "geia kai xara sas" Πορτογαλία δεν έχουν equilibrium μεταξύ τέρματος, άμυνας, κέντρου και επίθεσης. Φαντεζί κι ωραίοι. Να πάνε παρέα με τους φίλους τους τους Βραζιλιάνους να γυρίσουν καμιά διαφήμιση
2) Η Ρωσία είναι στα ίδια κυβικά με τους Ολλανδούς
3) Η Κροατία είναι σαφώς η μόνη σοβαρή ομάδα πλην των δύο. Η μόνη που, όταν βρει αντίπαλο πιο ταλαντούχο, αλλά και πιο επιθετικογενή, θα κερδίσει σίγουρα
4) Η Ισπανία και η Ολλανδία δεν παίζουν άμυνα ούτε για πλάκα
5) Η Τουρκία δεν έχει ακόμη κερδίσει μεγάλη ομάδα και μάλλον η Κροατία είναι μεγάλη γι' αυτούς

Κοινώς...

Rankings:
1) Γερμανία
2) Ιταλία
3) Κροατία
4) Ρωσία ή Ολλανδία
5) Όλοι οι αποκλεισθέντες..

Και κάτι άλλο.. Επειδή ενδέχεται εδώ να υπάρχουν οπαδοί του επιθετικού ποδοσφαίρου. Αυτή η μπάλα θέλει μεγάλο ταλέντο και πολλή τύχη για να σου δώσει νοκ άουτ αγώνα και ειδικά απέναντι σε αυτή τη Γερμανία. Πόσο μάλλον να σου δώσει τουρνουά.

Καλή τύχη στην Ιταλία και την Κροατία. Αλλά και στην έντιμη και συμπαθή Ολλανδία. Το πόσο θέλω να τους έχω στον ημιτελικό, δε λέγεται...
treathitch
smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif



















































































What a game!
NBAer
QUOTE(treathitch @ Jun 21 2008, 00:19 ) *
smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
What a game!

Hey man, this is FOOTBALL!!!!!!!!!!!!!!!
The one and only one.
treathitch
Ο βασιλιάς των σπορ. Ό,τι φοβόμουν... sad.gif Μπράβο στους Τούρκους. 41.gif Μου θυμίζουν την Ελλάδα του 2004 και αυτό είναι κακό, διότι απεχθάνομαι τα αουτσάιντερ. Μπράβο και στους Κροάτες για την αυτοχειρία τους. Πώς είναι δυνατόν να κερδίζεις τη Γερμανία με σπουδαία εμφάνιση και να χάνεις από την Τουρκία; Την ομάδα του 90' και κάτι; 68.gif

Καλή τύχη στους Γερμανούς. Η Τουρκία είναι πραγματική nightmare team. Αν δεν προσέξουν, θα τα χρειαστούν...
center
QUOTE(treathitch @ Jun 21 2008, 00:31 ) *
Ο βασιλιάς των σπορ. Ό,τι φοβόμουν... sad.gif Μπράβο στους Τούρκους. 41.gif Μου θυμίζουν την Ελλάδα του 2004 και αυτό είναι κακό, διότι απεχθάνομαι τα αουτσάιντερ. Μπράβο και στους Κροάτες για την αυτοχειρία τους. Πώς είναι δυνατόν να κερδίζεις τη Γερμανία με σπουδαία εμφάνιση και να χάνεις από την Τουρκία; Την ομάδα του 90' και κάτι; 68.gif

Καλή τύχη στους Γερμανούς. Η Τουρκία είναι πραγματική nightmare team. Αν δεν προσέξουν, θα τα χρειαστούν...

Και εμένα κάτι μου θυμίζει από 2004!!
Αλλά αντίθετα λατρεύω τα αουτσάιντερ!
Μακάρι να έχουν τύχη στον ημιτελικό γιατί αξίζει να πάνε τελικό!
captain charisma
θελω γερμανους τελικο σε καμια περιπτωση τα τουρκακια 68.gif 68.gif ...γιατι πολλους λογους 68.gif 68.gif
και επισης τα τουρκακια σαν ντοπαρισμενοι παιζουν απο το ματς με την ελβετια και μετα....

οι κροατες εχασαν τη ψυχολογια τους απ το ξαφνικο γκολ,και δεν ειχαν καθαρο μυαλο στα πεναλτι εν αντιθεση με τα τουρκακια που ειχαν τη ψυχολογια στα υψη...

αυριο ευκολα η δυσκολα θα περασουν οι ορανιε του μεγα ρουντ 77.gif









foulάκι θέλεις;
panos75
Βρε ότι και να λέτε εγώ δε στοιχηματίζω ούτε δεκάρα ενάντια στους Τούρκους.

Το φάρδος του Ρεχάγκελ το κληρονόμησε ο Τερίμ. Τρίτη συνεχόμενη ανατροπή σήμερα για τα μεμέτια.
center
QUOTE(big dirk @ Jun 21 2008, 00:40 ) *
θελω γερμανους τελικο σε καμια περιπτωση τα τουρκακια 68.gif 68.gif ...γιατι πολλους λογους 68.gif 68.gif

Φαντάζομαι όχι ποδοσφαιρικούς... (Ας αρχίζουμε και εμείς τις γελοιότητες τις δικές τους..)

QUOTE(big dirk @ Jun 21 2008, 00:40 ) *
και επισης τα τουρκακια σαν ντοπαρισμενοι παιζουν απο το ματς με την ελβετια και μετα....

Δεν ξέρω αν είναι ή όχι, αλλά θέλει κότσια για να γυρίσεις το παιχνίδι υπέρ σου ένα λεπτό πριν το τέλος..

QUOTE(big dirk @ Jun 21 2008, 00:40 ) *
οι κροατες εχασαν τη ψυχολογια τους απ το ξαφνικο γκολ,και δεν ειχαν καθαρο μυαλο στα πεναλτι εν αντιθεση με τα τουρκακια που ειχαν τη ψυχολογια στα υψη...

αυριο ευκολα η δυσκολα θα περασουν οι ορανιε του μεγα ρουντ 77.gif

E ρε αυτά τα τουρκάκια...
leelo15
Eγω βλεπω Ρωσσους να κανουν την εκπληξη οχι μονο αυριο...
Ακομα και εαν οι Ολλανδοι ειναι απλα διαστημικοι ως τωρα!

Οσο για τα Τουρκακια την εκαναν παλι την μαγκια τους.. και τα 3 παιχνιδια που πηραν στο τελος φεραν τα πανω, κατω.. w00t.gif

P.S Δεν φανταζεστε τι γινεται στους δρομους της Νυρεμβεργης μιλαμε για Τουρκο σε καθε γωνια! Να δουμε τι θα γινει στο παιχνιδι με τους Γερμανους. icon_drunk.gif icon_drunk.gif
jois21
QUOTE(big dirk @ Jun 21 2008, 00:40 ) *
θελω γερμανους τελικο σε καμια περιπτωση τα τουρκακια 68.gif 68.gif ...γιατι πολλους λογους 68.gif 68.gif
και επισης τα τουρκακια σαν ντοπαρισμενοι παιζουν απο το ματς με την ελβετια και μετα....

οι κροατες εχασαν τη ψυχολογια τους απ το ξαφνικο γκολ,και δεν ειχαν καθαρο μυαλο στα πεναλτι εν αντιθεση με τα τουρκακια που ειχαν τη ψυχολογια στα υψη...

αυριο ευκολα η δυσκολα θα περασουν οι ορανιε του μεγα ρουντ 77.gif


Παντως αν πανε ετσι τελικο τυφλα να χει το '04...
Alexmei
εγώ πάντως δεν βάζω τίποτα στο φετινό euro. όλο εκπλήξεις είναι και δεν ξέρεις πως θα σου την φέρει. Μία η Πορτογαλία μία η Κροατία ε φτάνει πια.

Πάντως εγώ που δεν έχω κάποια συμπάθεια σε ομάδα διότι δεν βλέπω πολύ football, μπορώ να πω πως ξετρελάθηκα με τους Τούρκους. Δεν θέλουν να χάσουν αυτοί 41.gif

Η Έξοδος του Ρουστού σαν του Αντώνη δεν ήταν;

Καλά φανταστική η αντίδραση του προπονητή της Κροατίας όταν έφαγαν το γκόλ. Έφυγε η γη από παντού! Δεν θα ήθελα να ήμουν στην θέση του πάντως...

Υ.Γ. Πάντως δεν με χαλάει που πάει καλά η Τουρκύγιε γιατί έτσι δείχνουν ότι και η Ανατολή έχει ποδόσφαιρο καθώς στην Δύση τα μυαλά έχουν πάρει αέρα.
leelo15
Τι μπαλαρα επαιξαν αυτοι οι Ρωσοι σημερα?
Αντεπιθεση τσακ μπαμ και με φανταστικες μπαλιες, δυνατη αμυνα και πολυ ψυχη.
Βλεπω να πιανω το στοιχημα, Ρωσοι να το σηκωσουν.. icon_joy.gif
Alexmei
Αχ θέε μου... τίποτα δεν πάει με τα φαβορί σε αυτό το Εuro...Λες να το πάρει η Ρωσία; Eurobasket και Εuro την ίδια χρονιά; αυτά είναι biggrin.gif

Πάντως εάν περάσει η Ισπανία (ως φαβορί) τι θα δούμε στον ημιτελικό; σφαγή όπως στους ομίλους;...

Κρίμα για τον Καλίντ Μπουλαρούζ που έχασε την νεογέννητη κόρη του. sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.