Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑΝΑ 2010-11
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
giorgos10
QUOTE(jna23 @ Apr 29 2011, 10:13 ) *
Καταρχάς ποτέ δεν έπαιζα με το έτσι θέλω. Τον αν θα έπαιζα το έκρινε ο προπονητής μου καθώς πάντα έτσι λειτουργώ. Πέρσι έκανα το 90 % των προπονήσεων και ο χρόνος που έπαιζα στα παιχνίδια τον κέρδισα δεν μου χαρίστηκε ποτέ. Δεν ξέρω σε πόσα ήρθες η πόσα είδες γιατί δεν ξέρω καν ποιος είσαι. Σε όλα όμως θεωρούσα ότι βοήθησα την ομάδα μου και ρώτα άλλους να στο πούνε. Σταμάτησα 3 αγωνιστικές πριν το τέλος του πρωταθλήματος όταν στο παιχνίδι με τον Ιάσονα εκτός αποχώρησα με πρόβλημα στην μέση.

Όσο για φέτος αλλά επειδή η παρουσία μου λόγο φόρτου εργασίας δεν θα ήταν για εμένα επαρκή έκρινα ότι δεν θα μπορούσα να αντεπεξέλθω σοβαρά και δεν αγωνίστηκα . Του χρόνου όμως στην Α βλέπουμε γιατί είναι και μία πρόκληση smile.gif. Σε πληροφορώ λοιπόν ότι η ηλικία δεν παιζει κανένα ρόλο αρκεί να την σέβεσαι smile.gif. Υπάρχουν πολλά παραδείγματα αθλητών που αγωνίζονται σε μεγάλη ηλικία δεν χρειάζεται να τα αναφέρω

Τώρα αν άφηνα χώρο σε ένα μικρό πήγαινε στις ακαδημίες των ομάδων να δεις πόσους μικρούς έχουνε και πόσοι θέλουν να παίζουν πια μπάσκετ σε ομάδα σοβαρά.Δυστυχώς τα παιδιά πια είναι μετρημένα στα δάχτυλα και του ενός χεριού καθώς όλα προτιμούν να κάτσουν σπίτι να παίξουν PSP 3

ασχετο αλλα νομιζω δεν ειναι καλο να σχολιαζεις για μια ομαδα που σε κερδισε ευκολα εντος και στο εξω επρεπε να παρουν τεχνικη ποινη για να κερδισετε....εχουν 1,5 παιχτη(ν.περαμο)ετσι ειπες...χαχαχαχαχα
tarlac
QUOTE(coach g.simos @ Apr 28 2011, 13:05 ) *
Ειχα πει να μην παρέμβω καθόλου σε όλα όσα γράφονται και λέγονται,αλλα επειδή τα πράγματα αρχίζουν και ξεφεύγουν θέλω να ΤΟΝΙΣΩ οτι τον gatsy δεν τον γνωρίζω προσωπικα και δεν είναι μέλος της ομάδας μας απ'όσο γνωρίζω γιατί είναι ανώνυμος,θέλω ομως να πω το εξής.Οτι τα λεγόμενα διαφόρων δεξιά και αριστερά δεν εκφράζουν σε καμία περίπτωση τους παικτες,τους προπονητές και φυσικά την διοίκηση της Ευρυάλης,αν θέλουμε να πούμε κάτι υπάρχουν γραμένα μέλη του forum οπως εγώ και ο Σταθης ο Μαγγιώρος όπου επώνυμα μπορούμε να γράψουμε μερικά πράγματα,γι'αυτό φίλε Κ.Γιώργο και Αχχιλέα να είστε σίγουροι οτι σε καμία περίπτωση δεν εφράζει την Ευρυάλη τα λεγόμενα μερικών,νομίζω πως σαν Ευρυάλη αλλα και εγώ προσωπικά να έχουμε δείξει τόσα χρόνια στα γήπεδα το ήθος μας,και αν θέλουμε να πούμε κάτι να είστε σίγουροι οτι θα δηλωθεί ΕΠΩΝΥΜΑ!!!

Κοουτς προσπαθησα και νομιζω οτι τα καταφερα να μην αφησω καμμια σκια για το σωματειο της Ευρυαλης και εσενα προσωπικα. Εκτιμω και σεβομαι και τους δυο.
Συγνωμη για το καθυστερημενο ποστ, αλλα ειλικρινα ειχα προβλημα χρονου. Κι εγω οπως καταλαβες αναγκαστηκα να βγω και να γραψω, γιατι διαπιστωσα οτι υπαρχει προβλημα.
Οταν δεν εχεις επιτυχιες δεν ασχολειται κανεις μαζι σου. Μολις σημειωσεις καποιες, τοτε μπαινεις στο εκικεντρο, αλλα πως ομως! Κανεις δε βλεπει την προσπαθεια παρα μονο ψαχνουν για το ποιος σπρωχνει χρημα για εξαγορα παιχνιδιων ή διαιτητων.
Και δεν τα λεει μονο ο gatsy, αλλα και αλλοι διαφοροι εκπροσωποι συλλογων κι απο αλλες κατηγοριες. Δυστυχως φτανουν στ' αυτια μας και τα λεγομενα τους, τους χαρακτηριζουν.
Θα τα εχετε βιωσει κι εσεις αλλωστε μεσα απο τις επιτυχιες σας. Δεν παιζεται ετσι το μπασκετ κυριοι ....... ή τουλαχιστον απο τη μεγαλη πλειοψηφια των ομαδων θελω να πιστευω.
Ειμαστε μια χουφτα ρομαντικων εραστων του ερασιτεχνικου αθλητισμου στο ΔΣ του Ικαρου οι οποιοι προσπαθουμε οχι μονο μεσω του αντρικου, αλλα και των υποδομων κυριως, εχοντας 240 αθλητες να βοηθησουμε τους νεους διδασκοντας τους αξιες, αλλα και να προαγουμε το αθλημα που αγαπαμε.
Εχουν πολλοι συλλογοι στις κατηγοριες μας διπλες ομαδες παιδικων και εφηβικων, συνυπολογιζοντας το οτι ειμαστε σε μια ακρως μπασκετικη συνοικια με Πανιωνιο και Μιλωνα;
Κανενας μας δεν εχει στοχο την αυτοπροβολη αν και ολοι θεωρουν οτι πισω απο την ομαδα βρισκεται ο Αγγελοπουλος, απαξιωνοντας ετσι την προσπαθεια μας. Ο Αγγελοπουλος εχει δικη του ομαδα και προβληματα να ασχοληθει. Οταν εχει χρονο παρακολουθει και καποια παιχνιδια μας χαριν της παλιας γνωριμιας μας. Τοσα χρονια συνυπηρχαμε στην ομαδα και αρκετες φορες ανταλλασουμε αποψεις και ρωταμε τη γνωμη του σε διαφορα ζητηματα, αλλα μεχρι εκει.
Αν θελαμε μεγαλεια και προβολες θα μεταφερομασταν αρχης εξ αρχης στο αλλο ΔΣ στην Α1.
Θελω επισης κουτς να σε συγχαρω για τη δουλεια και το επιπεδο της ομαδας σου.
Προχθες εγινε ενα απο τα καλυτερα παιχνιδια της κατηγοριας πιστευω και σε αυτο συνετελεσε το μπασκετικο επιπεδο της Ευριαλης. Ενας θα εχανε, ενας θα κερδιζε. Ειμασταν πιο τυχεροι στην τελικη προσπαθεια κι ετυχε να κερδισουμε εμεις. Το αντιστροφο ειχε γινει στον Α! γυρο.
Θελω να σ' ευχαριστησω για τα καλα σου λογια στο attikabasket, που δειχνουν το υψηλο σου μπασκετικο και κοινωνικο επιπεδο αν και θεωρω οτι για τον Ικαρο ησουν υπερβολικος.
Τελος σας ευχομαι για τη συνεχεια τα καλυτερα αποτελεσματα.

Leonkalf δε με ενδιαφερουν τι ποινες επιβληθηκαν και που. Εγω βλεπω αναρτημενα συκοφαντικα σχολια κι αυτο σχολιαζω.
Δε δεχομαι τη συγκριση με τον gatsy οταν λες οτι αυτος διαμαρτυρεται γιατι σβηστηκαν καποια κι εγω γιατι δεν σβηστηκα ολα. Δεν ειναι δυνατον να μπαινουμε στο ιδιο μετρο οπως καταλαβαινεις.
Το συνθηματικο που χρησιμοποιουσα ηταν Ikarosbc, αλλα δεν εχει καμμια σημασια πια, γιατι δεν συμετεχω ενεργα στο φορουμ.
Οσο για τις προτασεις τις εχω κανει κατα καιρους οταν ημουν ενεργο μελος.

Ευχαριστω για τη φιλοξενια.

ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
themis7
Στην Β ΕΣΚΑΝΑ με τα χρωματα του Θεμιστοκλη Καλλιθεας και με το Νο 10 αγωνιζεται ενας αθλητης με το ονοματεπωνυμο Βικτωρ Αποστολου ...... Αυτο το παιδι πηγε στην ομαδα του Θεμιστοκλη με μανατζερ τον Μελα Νικολαο..... Μεσω του Μελα λοιπον γνωριστηκε με τον αρχηγο του γραφειου τον Κο ΓΑΤΟ.. Τα δικαιωματα του πλεον τα εχει αναλαβει ο κος γατος και ο οποιος απο το γραφειο του στο Κολωνακι χειριζεται την υποθεση του Βικτωρ.... Ενιοτε τον παιρνει στις 3 το βραδυ και κανουν ονειρα για την νεα σεζον ...... Ο Γατος εχει την δυνατοτητα να τον παει σε ομαδα που θα του εχει εξασφαλισμενα τα χρηματα οπως κανει αλλωστε με ολους τους αθλητες που μανατζαρει.......
Σε ενα μπασκετικο καφεδακι σημερα το μεσημερι με παροντες τον κο Κουντουρα και τον Κο Κασονια και εμενα τεθηκε το θεμα αν η ομαδα που θα παει Ο Βικτωρ του χρονου θα ειναι μπασκετ , ποδοσφαιρου , καρατε η θαλασιου χοκει.....Καθως το παιδι αυτο ειναι πολυ καλο παιδι αλλα μπασκετμπολιστας δεν ειναι ... Τωρα επειδη κανει παρεα με μπασκετμπολιστες δεν τον κανει και αυτον αυτοματα παιχτη του μπασκετ.... Για μενα καρατεριστας θα ηταν καλυτερος η μπορει να παει και στο x factor να δοκιμασει για τραγουδιστης καθοτι φοραει και αυτο το ray ban το γυαλι του Μπιγαλη οποτε μπορει να ειναι ο Μπιγαλης του 2011 και να κανει remix το αχ μελισσουλα αχ μελισσακι..... Να μην σας κουραζω το παιδι αυτο επειδη το αγαπαω την ωρα που τον συμβουλευα να κοψει το Μπασκετ γιατι κινδυνευει να του κανουν μυνηση για κακοιποιηση του αθληματος και να φαει ισοβια και δεν εχω λεφτα για να του στελνω τσιγαρα μου λεει οτι ειμαι κομπλεξικος και οτι στην ομαδα του φετος ειναι 2ος σκορερ... Επειδη εσπασε ο διαολος το ποδαρι του και τον εχω δει να παιζει φετος και εχω δει και ολους τους συμπαιχτες του να παιζουν τα οποια ολα τα αλλα παιδια ειναι πραγματικοι μπασκετμπολιστες του λεω αποκλειεται... Μου λεει μην μου λες εμενα τετοια και βαζω στοιχημα.....
Του λεω οταν παω σπιτι θα το ψαξω.... Επειδη ομως το παιδι αυτο εχει επηρεαστει απο την παρεα με τον γατο νομιζει οτι διαφημιζοντας το παρολι γινεσαι πιστευτος επεσε πανω μου που δεν αφηνω τιποτα να πεσει κατω....
Μπαινουμε λοιπον εκεινη την ωρα απο το κινητο στο attika basket και παμε μια μια αγωνιστηκη να μετραμε ποντους... Ειμουν σιγουρος οτι ηταν σιγουρα κατω απο 3ος μιας και ο Τρυφωνοπουλος εχει χασει ολα τα παιχνιδια....
Του λεω παω στοιχημα οτι αν εισαι 2ος θα σε κερναω ολους τους καφεδες που πινεις για ενα μηνα οπου και να σαι... Θα πηγαινεις για καφε θα μου φερνεις την αποδειξη και μπαμ θα στα δινω ... Αν δεν εισαι 2ος θα κερνας εσυ....
Μου σφιγγει το χερι με βεβαιοτητα και μου λεει παει........

Τ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΓΡΑΨΑΝ

1/ ΚΟΥΤΣΟΥΒΑΣ
2/ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 268 ( Με μειον 6 αγωνες)
3/ ΒΑΡΔΑΛΟΣ 220
4/ ΔΟΡΟΒΙΤΣΑΣ 196
5/ ΒΙΚΤΩΡ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 153
6/ ΡΕΝΕΣΗΣ 147


Ουτε στα μεταλλια δεν ηταν ο βατραχανθρωπος μπασκετμπολιστας ....

Ολο τον μηνα Ιουνιο του 2011 θα πινω καφεδακια κερασμενα απο τον κυριο Βικτωρ Αποστολου .... Προφανως μεχρι τοτε θα του εχει κανονισει ο μανατζερ του Γατος να εχει παρει προκαταβολη απο την ομαδα υποβρυχιου πινκ πονκ που θα τον παει ωστε να ανταπεξελθει οικονομικα.....

Ηθικο διδαγμα......

Βικτωρ κοψε τα βραδυνα τηλεφωνηματα με τον Γατο γιατι οσο εχει αυτος γραφει στο Κολωνακι αλλο τοσο εισαι εσυ μπασκετμπολιστας..........
themis7
Επειδη ο γατος απαξιει να απαντησει ........ Επειδη δεν ασχολειτε πλεον με την ΕΣΚΑΝΑ ....... Γιατι θα παει Βαρκελωνη ΜΕ ΤΗΝ PAROLI AIRWAYS και πιθανων να πατε παρεα για να επισκεφτητε τα πανεπιστημια της περιοχης μηπως συνεχισει εκει το παιδι τις Σπουδες του.....Εχει εκπτωση με την PAROLI AIRWAYS......

Με ολο τον σεβασμο κι ας μην το ξερω το παιδι εγω ο φιλοςου ο Κασονιας και ο Κουντουρας παρακαλαμε τον Ρενεση να βαλει στους 4 αγωνες που απομενουν 7ποντους παραπανω απο τον Βικτωρ για να τον στειλει στην 6η θεση και μετα να τον χορτασουμε φαπα ολο το καλοκαιρι........

Αν ο κος Γατος επιθυμει να καταθεσει μυνηση που θα με βρει ξερει..............
magic32
ο γατος αν εχω καταλαβει καλα ποιος ειναι εθεαθη μετα το ματς μαρουσι-ΑΡΗΣ εξω απο τα αποδυτηρια του αγιου θωμα
giorgos10
QUOTE(themis7 @ May 4 2011, 20:12 ) *
Στην Β ΕΣΚΑΝΑ με τα χρωματα του Θεμιστοκλη Καλλιθεας και με το Νο 10 αγωνιζεται ενας αθλητης με το ονοματεπωνυμο Βικτωρ Αποστολου ...... Αυτο το παιδι πηγε στην ομαδα του Θεμιστοκλη με μανατζερ τον Μελα Νικολαο..... Μεσω του Μελα λοιπον γνωριστηκε με τον αρχηγο του γραφειου τον Κο ΓΑΤΟ.. Τα δικαιωματα του πλεον τα εχει αναλαβει ο κος γατος και ο οποιος απο το γραφειο του στο Κολωνακι χειριζεται την υποθεση του Βικτωρ.... Ενιοτε τον παιρνει στις 3 το βραδυ και κανουν ονειρα για την νεα σεζον ...... Ο Γατος εχει την δυνατοτητα να τον παει σε ομαδα που θα του εχει εξασφαλισμενα τα χρηματα οπως κανει αλλωστε με ολους τους αθλητες που μανατζαρει.......
Σε ενα μπασκετικο καφεδακι σημερα το μεσημερι με παροντες τον κο Κουντουρα και τον Κο Κασονια και εμενα τεθηκε το θεμα αν η ομαδα που θα παει Ο Βικτωρ του χρονου θα ειναι μπασκετ , ποδοσφαιρου , καρατε η θαλασιου χοκει.....Καθως το παιδι αυτο ειναι πολυ καλο παιδι αλλα μπασκετμπολιστας δεν ειναι ... Τωρα επειδη κανει παρεα με μπασκετμπολιστες δεν τον κανει και αυτον αυτοματα παιχτη του μπασκετ.... Για μενα καρατεριστας θα ηταν καλυτερος η μπορει να παει και στο x factor να δοκιμασει για τραγουδιστης καθοτι φοραει και αυτο το ray ban το γυαλι του Μπιγαλη οποτε μπορει να ειναι ο Μπιγαλης του 2011 και να κανει remix το αχ μελισσουλα αχ μελισσακι..... Να μην σας κουραζω το παιδι αυτο επειδη το αγαπαω την ωρα που τον συμβουλευα να κοψει το Μπασκετ γιατι κινδυνευει να του κανουν μυνηση για κακοιποιηση του αθληματος και να φαει ισοβια και δεν εχω λεφτα για να του στελνω τσιγαρα μου λεει οτι ειμαι κομπλεξικος και οτι στην ομαδα του φετος ειναι 2ος σκορερ... Επειδη εσπασε ο διαολος το ποδαρι του και τον εχω δει να παιζει φετος και εχω δει και ολους τους συμπαιχτες του να παιζουν τα οποια ολα τα αλλα παιδια ειναι πραγματικοι μπασκετμπολιστες του λεω αποκλειεται... Μου λεει μην μου λες εμενα τετοια και βαζω στοιχημα.....
Του λεω οταν παω σπιτι θα το ψαξω.... Επειδη ομως το παιδι αυτο εχει επηρεαστει απο την παρεα με τον γατο νομιζει οτι διαφημιζοντας το παρολι γινεσαι πιστευτος επεσε πανω μου που δεν αφηνω τιποτα να πεσει κατω....
Μπαινουμε λοιπον εκεινη την ωρα απο το κινητο στο attika basket και παμε μια μια αγωνιστηκη να μετραμε ποντους... Ειμουν σιγουρος οτι ηταν σιγουρα κατω απο 3ος μιας και ο Τρυφωνοπουλος εχει χασει ολα τα παιχνιδια....
Του λεω παω στοιχημα οτι αν εισαι 2ος θα σε κερναω ολους τους καφεδες που πινεις για ενα μηνα οπου και να σαι... Θα πηγαινεις για καφε θα μου φερνεις την αποδειξη και μπαμ θα στα δινω ... Αν δεν εισαι 2ος θα κερνας εσυ....
Μου σφιγγει το χερι με βεβαιοτητα και μου λεει παει........

Τ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΓΡΑΨΑΝ

1/ ΚΟΥΤΣΟΥΒΑΣ
2/ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 268 ( Με μειον 6 αγωνες)
3/ ΒΑΡΔΑΛΟΣ 220
4/ ΔΟΡΟΒΙΤΣΑΣ 196
5/ ΒΙΚΤΩΡ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 153
6/ ΡΕΝΕΣΗΣ 147


Ουτε στα μεταλλια δεν ηταν ο βατραχανθρωπος μπασκετμπολιστας ....

Ολο τον μηνα Ιουνιο του 2011 θα πινω καφεδακια κερασμενα απο τον κυριο Βικτωρ Αποστολου .... Προφανως μεχρι τοτε θα του εχει κανονισει ο μανατζερ του Γατος να εχει παρει προκαταβολη απο την ομαδα υποβρυχιου πινκ πονκ που θα τον παει ωστε να ανταπεξελθει οικονομικα.....

Ηθικο διδαγμα......

Βικτωρ κοψε τα βραδυνα τηλεφωνηματα με τον Γατο γιατι οσο εχει αυτος γραφει στο Κολωνακι αλλο τοσο εισαι εσυ μπασκετμπολιστας..........

το παιδι δεν κανει απλα......
COACHBASKETBALL
ΣΗΜΕΡΑ
ΑΕΚΤ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΝΕΜ 81-68
themis7
Το ντέρμπι για την 5η θέση συνεχίζεται .....
Μετά τα χθεσινά αποτελέσματα .....
Απόστολου Βικτωρ 155π
Ρενεσης. 153π



Βικτωρ γερά η 6 η θέση είναι κοντά..... Ασε που οι κακές γλώσσες λένε ότι πας για 7 ος.........
allen10
ΒΑΡΗ-ΑΟΝΑ 2 ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ!
ΟΚΕ-ΙΚΑΡΟΣ 2 ΧΑΩΔΗΣ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΕΥΡΙΑΛΗ-ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ 2 ΙΣΩΣ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΦΟΡΜΑΡΙΣΜΕΝΟΙ
ΤΑΤΑΥΛΑ-ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2 ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΝΕΜ-ΤΕΡΨΙΘΕΑ 1 ΕΔΡΑ
ΑΕΤΟΣ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΙΑΣΩΝΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ 1
giorgos10
σημερα εγινε ενα απο τα πιο ωραια εγκληματα της εσκανα υπερ της ευρυαλης! ο,τι και αν πω ειναι λιγο, αφου ο καρδαρης και η γαρινη σφυριζαν 100-0 υπερ της ευρυαλης!!! τουλαχιστον 8 φασεις, βηματα, πατημα πλαγιας γραμμης, δεν δοθηκαν. σε καποια φαση χτυπησε ο εφηβος της νεας περαμου και γεμισε αιματα, επεσαν ολοι οι παιχτες και προπονητες και των 2 ομαδων πανω του και ο καρδαρης καθοταν στην απεναντι μπασκετα και κοιτουσε αδιαφορος! ποια θα ειναι αραγε η τιμωρια των 2 διαιτητων; γιατι δεν ειναι σωστο να τιμωρουνται μονο παικτες και να παιρνονται δελτια, και να μην τιμωρειται η αλλοιωση αποτελεσματων!! καμια τιμωρια, γιατι η εσκανα απλως κοιταει!!
reportaz
ειναι κριμα και αδικο ο ιδρωτας 12 παιδιων απο μια περιοχη σαν την νεα περαμοο , οπου περα σε ολα τα πρωγνωστικα ειχε κανει ενα απιστευτο 10χ10 και επαιζε την ανοδο της σημερα να πηγαινει ετσι χχαμενος!!!!ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΤΗΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΥ ΟΡΙΖΕΙ ΕΝΑΝ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟ ΚΑΡΔΑΡΗ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΙ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΞΑΦΦΝΙΚΑ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΣ ΔΗΛΩΜΕΝΟΣ!!! για το ματς δεν θα πω τιποτα! παρα μονο οτι η περαμος σε ολο το ημιχρονο ηταν μπροστα, καποια στιγμη η ευρυαλη ξεφυγε, και λιγο πριν το τελος 2 λεπτα περιπου και ενω το σκορ ηταν 2 ποντοι υπερ της ενωσης τοτε εγιναν τα πιο κωμικοτραγικα που θα μπορουσαν ποτε να γινουν ΣΣΤΟ ΝΤΕΡΜΠΥ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ!!!!!!! ΕΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Η ΠΕΡΑΜΟΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΗΤΤΑ του αονα που επαιξε με την φωτια και καηκε ανεβει σαν τεταρτη τοτε του χρονου τοτε πραγματικα θα ξαναπαω να δω το ματς ΕΝΩΣΗΣ ΕΥΡΥΑΛΗΣ!!!!!!!ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟ!!!!!



ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ ΚΥΡΙΟΙ ΤΗΣ ΕΣΚΑΑΝΑ!!!!!ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ!!!!!!
spiros2222
QUOTE(reportaz @ May 13 2011, 00:55 ) *
ειναι κριμα και αδικο ο ιδρωτας 12 παιδιων απο μια περιοχη σαν την νεα περαμοο , οπου περα σε ολα τα πρωγνωστικα ειχε κανει ενα απιστευτο 10χ10 και επαιζε την ανοδο της σημερα να πηγαινει ετσι χχαμενος!!!!ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΤΗΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΥ ΟΡΙΖΕΙ ΕΝΑΝ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟ ΚΑΡΔΑΡΗ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΙ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΞΑΦΦΝΙΚΑ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΣ ΔΗΛΩΜΕΝΟΣ!!! για το ματς δεν θα πω τιποτα! παρα μονο οτι η περαμος σε ολο το ημιχρονο ηταν μπροστα, καποια στιγμη η ευρυαλη ξεφυγε, και λιγο πριν το τελος 2 λεπτα περιπου και ενω το σκορ ηταν 2 ποντοι υπερ της ενωσης τοτε εγιναν τα πιο κωμικοτραγικα που θα μπορουσαν ποτε να γινουν ΣΣΤΟ ΝΤΕΡΜΠΥ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ!!!!!!! ΕΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Η ΠΕΡΑΜΟΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΗΤΤΑ του αονα που επαιξε με την φωτια και καηκε ανεβει σαν τεταρτη τοτε του χρονου τοτε πραγματικα θα ξαναπαω να δω το ματς ΕΝΩΣΗΣ ΕΥΡΥΑΛΗΣ!!!!!!!ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟ!!!!!



ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ ΚΥΡΙΟΙ ΤΗΣ ΕΣΚΑΑΝΑ!!!!!ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ!!!!!!




Καλημερα το ονομα μου ειναι Προσελεντης Σπυρος και παιζω στην ενωση-περαμου μεγαρων γραφω 1η φορα στο φορουμ αν και το παρακολουθω χρονια και αυτο γιατι αυτα που εγιναν σημερα ειναι ξεπεσμος του μπασκετ.

Ξεκινησα σημερα να παω να παιξω ενα παιχνιδι που ολοι οσοι αγαπανε το μπασκετ το περιμενουν πως και πως και κατεληξα να γραφω στις 4:00 στο forum αηδιασμενος.
Καταρχην πριν πω για το παιχνιδι συγχαρητηρια στους παικτες της ευρυαλης γιατι επαιξαν καθαρα και η συμπεριφορα τους μαζι με την φιλοξενια τους ηταν αψογη και αυτα που λεει καποιος φιλος παραπανω του χρονου στην νεα περαμο θα τα πουμε ειναι μαλ......

Τορα οσο αφορα το παιχνιδι οπως ειχα παραδεχτει οτι στον πρωτο αγωνα στην Ν.Περαμο ειχε νικησει δικαια η Ευρυαλη με πολυ ωραιο μπασκετ σημερα δεν αξιζε την νικη παροτι δεν βρεθηκαμε σε καλη μερα, παρολο που καναμε τραγικα λαθη στο τελος παρολαυτα το παιχνιδι εκριναν οι διατητες με την απαραδεκτη και προκλητικη διαιτησια τους.

Θα αναφερω ενδεικτικα οτι θυμαμαι

καρδαρης. Βηματα στον ανθρακοπουλο 3 πριν την ληξη πισω απο το κεντρο του γηπεδου με τον κοντινοτερο αντιπαλο στο απεναντι τριποντο.
Τριποντο με την μπαλα να ακουμπαει καθαρα το στεφανι και παιρνοντας εμεις το ριμπαουντ με τους διαιτητες ακριβως διπλα να συμβουλευονται την γραμματεια γιατι δεν ειδαν...η μπαλα στην ευρυαλη.
Ανυπαρκτη τεχνικη ποινη σε νεκρο χρονο πριν ξεκινησει η παραταση και στην δευτερη βολη επαναληψη επειδη πατουσα την γραμμη του τριποντου και ενω διεκδικηση ριμπαουντ εννοειται οτι δεν υπηρχε.
Διεκδικηση του ριμπαουντ στην παραταση εξ επαφης απο την γαρινη καθαρα η μπαλα απο παικτη της ευρυαλης ευρυαλλη η μπαλα.
Δικο μου κλεψιμο στον παρα πολυ καλο μικρο Σταματη στο κεντρο του γηπεδου με δυο ποντους πισω στην παραταση καθαρο φαουλ παιζεται..
ριμπαουντ κατω απο το καλαθι απο παικτη της ευρυαλης 2 λεπτα πριν την ληξη του αγωνα ακινητος διπλα του 2 βολες.
Με αποκορυφωμα χτυπημα απο παικτη της ευρυαλης στο Μουστοπουλο οχι ηθελημενο αλλα με αποτελεσμα να αιμοραγει ασχημα εχοντας γεμισει το παρκε αιμα και τους διαιτητες να αφηνουν να αντεπιτεθει η ευρυαλη και μετα να διακοπτουν το παιχνιδι αδιαφοροντας για το οτι ηταν ακινητος στο παρκε απο χτυπημα στο κεφαλι.

Κριμα πραγματικα καταφεραν οι διαιτητες να ειναι πρωταγωνιστες του αγωνα αλλα δεν πειραζει ετσι ειναι το μπασκετ και αν δεν μπορεις καμμια φορα να εισαι πρωταγωνιστης σαν παικτης προσπαθεις σαν διατητης και μετα καλεις την αστυνομια για να φυγεις χαμογελαστος και χαρουμενος ,μακαρι να μπορεις να το κανεις με την καλη σου παρουσια στο γηπεδο
και να γελας απο την ικανοποιηση οτι σφυριξες καλα και οχι ειρωνικα μολις σε πηγε η αστυνομια στο αμαξι.

sorry για την φλυαρια αλλα εσκασα σημερα
καλη συνεχεια σε ολους με υγεια
coach g.simos
QUOTE (giorgos10 @ May 13 2011, 00:29 ) *
σημερα εγινε ενα απο τα πιο ωραια εγκληματα της εσκανα υπερ της ευρυαλης! ο,τι και αν πω ειναι λιγο, αφου ο καρδαρης και η γαρινη σφυριζαν 100-0 υπερ της ευρυαλης!!! τουλαχιστον 8 φασεις, βηματα, πατημα πλαγιας γραμμης, δεν δοθηκαν. σε καποια φαση χτυπησε ο εφηβος της νεας περαμου και γεμισε αιματα, επεσαν ολοι οι παιχτες και προπονητες και των 2 ομαδων πανω του και ο καρδαρης καθοταν στην απεναντι μπασκετα και κοιτουσε αδιαφορος! ποια θα ειναι αραγε η τιμωρια των 2 διαιτητων; γιατι δεν ειναι σωστο να τιμωρουνται μονο παικτες και να παιρνονται δελτια, και να μην τιμωρειται η αλλοιωση αποτελεσματων!! καμια τιμωρια, γιατι η εσκανα απλως κοιταει!!

Φίλε μου εσύ μάλλον έχεις κάποιο πρόβλημα με την Ευρυάλη αλλα δικαιωμά σου είναι να συμπαθείς η να αντιπαθείς μια ομάδα,είσαι λίγο υπερβολικός στις κρίσεις σου,και ξέρεις οτι ένας αγώνας μπάσκετ διαρκεί 40 λεπτά και όχι 2 η 3.Καλό θα ήταν οτιδήποτε βλέπουμε να το βλέπουμε στο συνολό του,δεν θα σου απαντήσω αν έχεις δίκιο η άδικο,κάτι τέτοιο θα ήταν περιττό μαλλον γιατί θα μπορούσα και εγώ να σου πω και για άλλες 8-9 φάσεις του 1 ημιχρόνου που κατα την γνώμη μου ήταν υπέρ μας αλλα οι διαιτητές αποφασίσανε το αντίθετο...!Για μένα έγινε ενα παιχνίδι διαφήμιση με πολύ κόσμο και σασπένς μέχρι το τελευταίο δευτερόλεπτο.Εχουμε χάσει παιχνίδια απο λάθη διαιτητών που έχουν τιμωρηθεί και 2 παιχνίδια απο λάθη ΓΡΑΜΑΤΕΙΑΣ οσο και αν απίστευτο ακούγεται αυτό,και έχουμε κάνει ενσταση και δικαιωθήκαμε αλλα σημασία έχει οτι χάσαμε τους βαθμούς.Ποτέ όμως δεν τα έβαζα με την γραματεία η με τους διαιτητές αλλα πάντα με τον εαυτό μου και την ομάδα μου,και νομίζω οτι τα παιδιά αυτά αξίζουν που βρίσκονται εκεί γιατί παρόλο που τα πιο πολλά είναι νεαρά σε ηλικία πλαισιωμένα με πολύ καλούς έμπειρους παίκτες εχουν ματώσει στις προπονήσεις εδώ και 9 μήνες,και είναι άδικο κατά την γνώμη μου να λέτε οτι ευθήνεται η διαιτησία για όλο αυτό.Ευχαριστώ και συγνώμη για την διαφορετική άποψη που έχω απο σένα.

QUOTE (spiros2222 @ May 13 2011, 04:56 ) *
Καλημερα το ονομα μου ειναι Προσελεντης Σπυρος και παιζω στην ενωση-περαμου μεγαρων γραφω 1η φορα στο φορουμ αν και το παρακολουθω χρονια και αυτο γιατι αυτα που εγιναν σημερα ειναι ξεπεσμος του μπασκετ.

Ξεκινησα σημερα να παω να παιξω ενα παιχνιδι που ολοι οσοι αγαπανε το μπασκετ το περιμενουν πως και πως και κατεληξα να γραφω στις 4:00 στο forum αηδιασμενος.
Καταρχην πριν πω για το παιχνιδι συγχαρητηρια στους παικτες της ευρυαλης γιατι επαιξαν καθαρα και η συμπεριφορα τους μαζι με την φιλοξενια τους ηταν αψογη και αυτα που λεει καποιος φιλος παραπανω του χρονου στην νεα περαμο θα τα πουμε ειναι μαλ......

Τορα οσο αφορα το παιχνιδι οπως ειχα παραδεχτει οτι στον πρωτο αγωνα στην Ν.Περαμο ειχε νικησει δικαια η Ευρυαλη με πολυ ωραιο μπασκετ σημερα δεν αξιζε την νικη παροτι δεν βρεθηκαμε σε καλη μερα, παρολο που καναμε τραγικα λαθη στο τελος παρολαυτα το παιχνιδι εκριναν οι διατητες με την απαραδεκτη και προκλητικη διαιτησια τους.

Θα αναφερω ενδεικτικα οτι θυμαμαι

καρδαρης. Βηματα στον ανθρακοπουλο 3 πριν την ληξη πισω απο το κεντρο του γηπεδου με τον κοντινοτερο αντιπαλο στο απεναντι τριποντο.
Τριποντο με την μπαλα να ακουμπαει καθαρα το στεφανι και παιρνοντας εμεις το ριμπαουντ με τους διαιτητες ακριβως διπλα να συμβουλευονται την γραμματεια γιατι δεν ειδαν...η μπαλα στην ευρυαλη.
Ανυπαρκτη τεχνικη ποινη σε νεκρο χρονο πριν ξεκινησει η παραταση και στην δευτερη βολη επαναληψη επειδη πατουσα την γραμμη του τριποντου και ενω διεκδικηση ριμπαουντ εννοειται οτι δεν υπηρχε.
Διεκδικηση του ριμπαουντ στην παραταση εξ επαφης απο την γαρινη καθαρα η μπαλα απο παικτη της ευρυαλης ευρυαλλη η μπαλα.
Δικο μου κλεψιμο στον παρα πολυ καλο μικρο Σταματη στο κεντρο του γηπεδου με δυο ποντους πισω στην παραταση καθαρο φαουλ παιζεται..
ριμπαουντ κατω απο το καλαθι απο παικτη της ευρυαλης 2 λεπτα πριν την ληξη του αγωνα ακινητος διπλα του 2 βολες.
Με αποκορυφωμα χτυπημα απο παικτη της ευρυαλης στο Μουστοπουλο οχι ηθελημενο αλλα με αποτελεσμα να αιμοραγει ασχημα εχοντας γεμισει το παρκε αιμα και τους διαιτητες να αφηνουν να αντεπιτεθει η ευρυαλη και μετα να διακοπτουν το παιχνιδι αδιαφοροντας για το οτι ηταν ακινητος στο παρκε απο χτυπημα στο κεφαλι.

Κριμα πραγματικα καταφεραν οι διαιτητες να ειναι πρωταγωνιστες του αγωνα αλλα δεν πειραζει ετσι ειναι το μπασκετ και αν δεν μπορεις καμμια φορα να εισαι πρωταγωνιστης σαν παικτης προσπαθεις σαν διατητης και μετα καλεις την αστυνομια για να φυγεις χαμογελαστος και χαρουμενος ,μακαρι να μπορεις να το κανεις με την καλη σου παρουσια στο γηπεδο
και να γελας απο την ικανοποιηση οτι σφυριξες καλα και οχι ειρωνικα μολις σε πηγε η αστυνομια στο αμαξι.

sorry για την φλυαρια αλλα εσκασα σημερα
καλη συνεχεια σε ολους με υγεια

Σπύρο πρώτα απ'όλα συγχαρητήρια για την αποδοσή σου,ήσουν πάρα πολύ καλός,ο κορυφαίος του γηπέδου και σ'ευχαριστώ για το τέλος που δεν έκανες πράξη αυτό που μου είπες γιατί σου έλεγα αλήθεια αυτό που σου είπα για τον μικρό..καταλαβαίνεις ελπίζω τι εννοώ.Δεν θα σχολίάσω καθόλου τι έγραψες,είναι αποψη σου και την σέβομαι απόλυτα,εμείς σαν Ευρυάλη και εγώ προσωπικά προσπαθήσαμε να σας φιλοξενήσουμε οσο το δυνατόν πιο καλά γινόταν,Είσαστε πολύ καλή ομάδα και ελπίζω του χρόνου να τα πούμε πάλι αυτή την φορά στην Α......και κάτι τελευταίο.....Ολους τους σταματήσαμε σχεδόν εκτός απο σένα,μαγκιά σου 77.gif ....Να είσαι καλά με υγεία πάντα.
reportaz
coach simo πραγματικα το βρισκω λογικο να υποστηριξεις την ομαδα σου οπως εκανες ολο τον χρονο εδω μεσα!ΣΑΝ ΚΑΘΑΡΟΣ ΟΜΩΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΠΟΥ ΧΘΕΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΣΤΗΝ ΑΠΕΞΩ, ΠΑΡΕΕΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ, ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΕ ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ ΟΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΛΛΟΙΩΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ!!! ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΟΝΗ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ.... ΛΙΓΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΠΕΤΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΕΝΩ Η ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΕΧΑΝΕ 2 ΠΟΝΤΟΥΣ ΡΙΧΝΕΙ ΤΡΙΠΟΝΤΟ Ο ΠΡΟΣΕΛΕΝΤΗΣ Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ ΚΑΘΑΡΑ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Ο ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ ΣΑΝ ΠΑΙΧΤΗΣ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ ΣΑΝ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΝΩ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΒΡΗΚΕ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΣΥ ΕΔΕΙΧΝΕΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΜΕΡΙΑ , ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ, ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΙ ΔΙΝΟΥΝ ΕΥΡΥΑΛΗ!!!

Υ.Γ. ΕΚΕΙΝΟΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΛΛΟΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΣΟΥ ΓΕΛΑΣΑΝ!!!! !!! ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ!!!! ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!!!!ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΑΝΘΡΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΝ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΝΟΝΩΝ, ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΙΚΗ ΠΟΙΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ ΣΤΟΝ ΚΟΟΥΤΣ ΒΟΥΚΟΥΒΑΛΙΔΗ ΕΝΩ ΕΣΥ 40 ΛΕΠΤΑ ΕΦΤΑΝΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ ΤΡΙΠΟΝΤΟΥ ΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΕΙΣ, ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΝ ΤΟ 70-30 % ΠΟΥ ΣΦΥΡΙΖΑΝ ΥΠΕΡ ΣΟΥ, ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΝ ΠΩΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΕΤΟΙΑ ΟΜΟΡΦΑ ΜΑΤΣ ΝΑ ΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ ΜΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ!!!!!!!!!! ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ.........." " " ΕΑΝ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΑΛΛΟΙΩΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΗΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΠΕΞΩ!" " " "

ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ......ΕΧΕΙ Ο ΤΡΟΧΟΣ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ ΜΗΝ ΣΕ ΑΝΗΣΥΧΕΙ! ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΕΔΩ ΘΑ ΜΑΣΤΕ!!!

ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΚΟΟΥΤΣΑΡΙΣΜΑ ΣΟΥ! ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ Α'
coach g.simos
QUOTE (reportaz @ May 13 2011, 10:58 ) *
coach simo πραγματικα το βρισκω λογικο να υποστηριξεις την ομαδα σου οπως εκανες ολο τον χρονο εδω μεσα!ΣΑΝ ΚΑΘΑΡΟΣ ΟΜΩΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΠΟΥ ΧΘΕΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΣΤΗΝ ΑΠΕΞΩ, ΠΑΡΕΕΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ, ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΕ ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ ΟΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΛΛΟΙΩΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ!!! ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΟΝΗ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ.... ΛΙΓΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΠΕΤΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΕΝΩ Η ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΕΧΑΝΕ 2 ΠΟΝΤΟΥΣ ΡΙΧΝΕΙ ΤΡΙΠΟΝΤΟ Ο ΠΡΟΣΕΛΕΝΤΗΣ Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ ΚΑΘΑΡΑ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Ο ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ ΣΑΝ ΠΑΙΧΤΗΣ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ ΣΑΝ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΝΩ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΒΡΗΚΕ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΣΥ ΕΔΕΙΧΝΕΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΜΕΡΙΑ , ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ, ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΙ ΔΙΝΟΥΝ ΕΥΡΥΑΛΗ!!!

Υ.Γ. ΕΚΕΙΝΟΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΛΛΟΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΣΟΥ ΓΕΛΑΣΑΝ!!!! !!! ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ!!!! ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!!!!ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΑΝΘΡΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΝ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΝΟΝΩΝ, ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΙΚΗ ΠΟΙΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ ΣΤΟΝ ΚΟΟΥΤΣ ΒΟΥΚΟΥΒΑΛΙΔΗ ΕΝΩ ΕΣΥ 40 ΛΕΠΤΑ ΕΦΤΑΝΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ ΤΡΙΠΟΝΤΟΥ ΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΕΙΣ, ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΝ ΤΟ 70-30 % ΠΟΥ ΣΦΥΡΙΖΑΝ ΥΠΕΡ ΣΟΥ, ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΝ ΠΩΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΕΤΟΙΑ ΟΜΟΡΦΑ ΜΑΤΣ ΝΑ ΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ ΜΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ!!!!!!!!!! ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ.........." " " ΕΑΝ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΑΛΛΟΙΩΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΗΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΠΕΞΩ!" " " "

ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ......ΕΧΕΙ Ο ΤΡΟΧΟΣ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ ΜΗΝ ΣΕ ΑΝΗΣΥΧΕΙ! ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΕΔΩ ΘΑ ΜΑΣΤΕ!!!

ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΚΟΟΥΤΣΑΡΙΣΜΑ ΣΟΥ! ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ Α'

Θα σου απαντούσα σε όλα αλλα είσαι απειλητικός και δεν είναι ωραίο...!!!!!Καθαρός φίλαθλος δεν είσαι απλά είσαι πολύ ενθερμος (το λιγότερο) υποστηρικτής την Ν.Περάμου και είναι φυσικό είναι να μην είσαι αντικειμενικός,δεν μπήκα ποτέ μεσα και λες ψέματα,δεν έβρισα ούτε καν μίλησα ασχημα σε διαιτητή πάλι λες ψέματα,διαμαρτυρόμουν απλώςγια τις αποφάσεις τους ιδιαίτερα στο 1 ημίχρονο,ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΠ'ΕΞΩ μην το λες σε μενα γιατί όπως εγραψα και παραπάνω εχω χάσει 2 παίχνίδια με καθαρή αλλοίωση και με ενσταση που μας δικαίωσε και δεν έπρεπε καν να παλεύουμε για την άνοδο μέχρι τέλος αλλα να είχαμε ήδη ανέβει εδω αρκετές αγωνιστικές,ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ....φίλε μου είμαι πολύ περήφανος γι'αυτήν την ομάδα και αυτούς τους παίκτες που εχουν τεράστιο ταλέντο,αν δεν το βλέπεις δεν πειράζει,να είσαι καλά.ΕΧΕΙ Ο ΤΡΟΧΟΣ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ ΜΗΝ ΣΕ ΑΝΗΣΥΧΕΙ! ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΕΔΩ ΘΑ ΜΑΣΤΕ...σου απάντησε ήδη ο Προσελέντης σε αυτά τα απειλητικα φιλαράκι.Αλλα όποτε θες οπως λες και εσύ...εδώ είμαστε...!!!

reportaz
ΕΠΕΙΔΗ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΧΕΔΟΝ ΗΛΙΚΙΑ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΣΦΑΛΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΠΛΩΣ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΣΤ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΕΦΕΡΑ ΟΤΙ ΕΒΡΙΣΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗ Η ΑΠΕΙΛΗΣΕΣ Η ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΛΕΣ...ΑΠΛΩΣ ΟΤΙ ΔΙΜΑΡΤΥΡΟΥΣΟΥΝ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ ΕΠΙ 40 ΛΕΠΤΑ ΕΝΩ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΕΣ ΔΕΧΤΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΕΧΝΙΚΗ ΠΟΙΝΗ!! ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΕΙΛΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΣ ΣΕΒΟΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΘΑ ΣΟΥ ΑΝΑΦΕΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΣΕ ΑΠΕΙΛΩ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΑΠΛΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΕΣΤΙ ΑΛΛΟΙΩΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ ΟΠΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΚΑΘΑΡΑ ΧΘΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟ ΜΕΛΛΟΝ!!!

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΟΥ ΕΙΡΩΝΙΚΟΣ!!!


ΕΠΕΙΔΗ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΠΟΥ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ-ΠΑΙΧΤΕΣ, ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ, ΚΟΝΕ, ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ!!!! ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΠΙΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΤΣ ΟΠΩΣ ΕΣΕΝΑ!!!

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΚΟΟΥΤΣΑΡΙΣΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ!!! ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ!!!!


ΦΙΛΙΚΑ
polykos
Αν όλες οι ομάδες συμμετείχαν σε ένα πρωτάθλημα χωρίς βαθμολογία και στο τέλος όλοι μαζί σε ένα μεγάλο τσιμπούσι δια ψηφοφορίας που θα συμμετείχαν προπονητές και παίκτες αποφασίζαμε τις ομάδες που θα ανέβαιναν στην Α, δεν θα ήταν πιο καλά, παρα να βγάζουμε τα μάτια μας.
Εγώ αν συμμετείχα στη ψηφοφορία αυτή, διότι δε πληρώ τις απο πάνω προυποθέσεις θα ψήφιζα την Ενωση Περάμου-Μεγάρων αρκεί να βάζανε παρκέ γιατί είναι κρίμα, την ομάδα μου τους Νέους του Πανιωνίου και δέχομαι προσφορές για την τρίτη
χαχχααχαχαχαχαχαχαχ
stathismag
Καλησπερα και απο μενα....θελω να πω καταρχην τα περαστικα μου στο πιτσιρικα τον νο 14 της Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ οπου σε μια ατυχη χτες στιγμη δεχτηκε 1 χτυπημα οχι εσκεμμενο και ματωσε το προσωπο του.Η ομαδα μου χτες εδωσε μια πραγματικη μαχη με μια πολυ φορμαρισμενη στα τελευταια παιχνιδια ομαδα και πραγματικα ειμαι πολυ περηφανος που καταφεραμε να νικησουμε αυτο το τοσο σημαντικο ματσ που μας φερνει πολυ κοντα στην Α κατηγορια.Συγχαρητηρια σε ολους.Οσον αφορα τα παραπονα της Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ θα τους συνηστουσα...(μιλαω παντα καλοπροερετα)να κοιταξουν τα τυχον λαθη που τους κοστισαν το παιχνιδι.Οι διαιτητες ηταν αρκετα καλοι εχτες...γνωμη μου και το μονο που εκαναν ηταν οτι επετρεψαν τις επαφες..και στις 2 ομαδες απο την αρχη ως το τελος του αγωνα.μπασκετ παιζουμε οχι τεννις...και κατι τελευταιο....ευχομαι να μαζευουν ολα τα γηπεδα το κοσμο ηρθε να παρακολουθησει το χτεσινο ματς.
NIKAIA NEWS
Ένα εύκολο απόγευμα είχε χθές ο Ιάσωνας που με μια μέτρια εμφάνιση δεν έιχε κανένα πρόβλημα απέναντι στον Αστέρα..ευχάριστο ματς για όσους το παρακολούθησαν ενώ εντύπωση έκανε το νο10 που πρέπει να έβαλε σχεδόν τους μισούς πόντους της ομάδας του, πλέον ρεπό την ερχόμενη αγωνιστική(ματς με Πανιώνιο) και την τελευταία τελικός με τον Έσπερο όπου θα κριθούν τα πάντα σε συνάρτηση και με τα αποτελέσματα των υπολοίπων..Επιπλέον ανεξάρτητα με τον αν έχασε δίκαια ή οχι η Ν.Πέραμος τους εύχομαι να αναίβουν γιατι είναι πραγματικά μια πολύ καλή και συμπαθής ομάδα που αξίζει να αγωνίζεται του νέα σεζόν στην Α...αυτά!!
coach g.simos
QUOTE (reportaz @ May 13 2011, 16:50 ) *
ΕΠΕΙΔΗ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΧΕΔΟΝ ΗΛΙΚΙΑ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΣΦΑΛΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΠΛΩΣ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΣΤ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΕΦΕΡΑ ΟΤΙ ΕΒΡΙΣΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗ Η ΑΠΕΙΛΗΣΕΣ Η ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΛΕΣ...ΑΠΛΩΣ ΟΤΙ ΔΙΜΑΡΤΥΡΟΥΣΟΥΝ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ ΕΠΙ 40 ΛΕΠΤΑ ΕΝΩ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΕΣ ΔΕΧΤΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΕΧΝΙΚΗ ΠΟΙΝΗ!! ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΕΙΛΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΣ ΣΕΒΟΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΘΑ ΣΟΥ ΑΝΑΦΕΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΣΕ ΑΠΕΙΛΩ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΑΠΛΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΕΣΤΙ ΑΛΛΟΙΩΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ ΟΠΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΚΑΘΑΡΑ ΧΘΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟ ΜΕΛΛΟΝ!!!

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΟΥ ΕΙΡΩΝΙΚΟΣ!!!


ΕΠΕΙΔΗ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΠΟΥ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ-ΠΑΙΧΤΕΣ, ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ, ΚΟΝΕ, ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ!!!! ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΠΙΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΤΣ ΟΠΩΣ ΕΣΕΝΑ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΚΟΟΥΤΣΑΡΙΣΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ!!! ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ!!!!


ΦΙΛΙΚΑ

Δεν ήξερα οτι είσαι συνάδελφος,και φυσικά και ποιός συνάδελφος,και εγω το σταματάω εδω,εν θέλεις στειλε μου προσωπικό μυνημα για να ξέρω ποιός είσαι μήπως βρεθούμε και απο κοντά και τα πούμε τελείως μπασκετικά.Ευχομαι πάντα επιτυχίες σε όποια ομάδα είσαι και πάντα χαρές.Να είσαι καλά.!!!Και πιστεψέ με 16 χρόνια προπονητής ξέρω απο αλλοιώσεις και πως αισθάνεσαι,και ιδιαίτερα φέτος.

giorgos10
QUOTE(coach g.simos @ May 13 2011, 10:50 ) *
Φίλε μου εσύ μάλλον έχεις κάποιο πρόβλημα με την Ευρυάλη αλλα δικαιωμά σου είναι να συμπαθείς η να αντιπαθείς μια ομάδα,είσαι λίγο υπερβολικός στις κρίσεις σου,και ξέρεις οτι ένας αγώνας μπάσκετ διαρκεί 40 λεπτά και όχι 2 η 3.Καλό θα ήταν οτιδήποτε βλέπουμε να το βλέπουμε στο συνολό του,δεν θα σου απαντήσω αν έχεις δίκιο η άδικο,κάτι τέτοιο θα ήταν περιττό μαλλον γιατί θα μπορούσα και εγώ να σου πω και για άλλες 8-9 φάσεις του 1 ημιχρόνου που κατα την γνώμη μου ήταν υπέρ μας αλλα οι διαιτητές αποφασίσανε το αντίθετο...!Για μένα έγινε ενα παιχνίδι διαφήμιση με πολύ κόσμο και σασπένς μέχρι το τελευταίο δευτερόλεπτο.Εχουμε χάσει παιχνίδια απο λάθη διαιτητών που έχουν τιμωρηθεί και 2 παιχνίδια απο λάθη ΓΡΑΜΑΤΕΙΑΣ οσο και αν απίστευτο ακούγεται αυτό,και έχουμε κάνει ενσταση και δικαιωθήκαμε αλλα σημασία έχει οτι χάσαμε τους βαθμούς.Ποτέ όμως δεν τα έβαζα με την γραματεία η με τους διαιτητές αλλα πάντα με τον εαυτό μου και την ομάδα μου,και νομίζω οτι τα παιδιά αυτά αξίζουν που βρίσκονται εκεί γιατί παρόλο που τα πιο πολλά είναι νεαρά σε ηλικία πλαισιωμένα με πολύ καλούς έμπειρους παίκτες εχουν ματώσει στις προπονήσεις εδώ και 9 μήνες,και είναι άδικο κατά την γνώμη μου να λέτε οτι ευθήνεται η διαιτησία για όλο αυτό.Ευχαριστώ και συγνώμη για την διαφορετική άποψη που έχω απο σένα.


Σπύρο πρώτα απ'όλα συγχαρητήρια για την αποδοσή σου,ήσουν πάρα πολύ καλός,ο κορυφαίος του γηπέδου και σ'ευχαριστώ για το τέλος που δεν έκανες πράξη αυτό που μου είπες γιατί σου έλεγα αλήθεια αυτό που σου είπα για τον μικρό..καταλαβαίνεις ελπίζω τι εννοώ.Δεν θα σχολίάσω καθόλου τι έγραψες,είναι αποψη σου και την σέβομαι απόλυτα,εμείς σαν Ευρυάλη και εγώ προσωπικά προσπαθήσαμε να σας φιλοξενήσουμε οσο το δυνατόν πιο καλά γινόταν,Είσαστε πολύ καλή ομάδα και ελπίζω του χρόνου να τα πούμε πάλι αυτή την φορά στην Α......και κάτι τελευταίο.....Ολους τους σταματήσαμε σχεδόν εκτός απο σένα,μαγκιά σου 77.gif ....Να είσαι καλά με υγεία πάντα.

επειδη λοιπον χερεις απο λαθη διαιτητων θα επρεπε να βγεις οπως κανουν οι μεγαλοι προπονητες και να πεις μας βοηθησε η διαιτησια και δεν τρεχει,εχεις χασει ματς φετος και οποτε περιμενα να εισαι πιο καθαρος,χαζος ειναι ο κοσμος να εχει παραπονα εχθες?αν ηταν καθαρη η νικη τιποτα δεν θα γινοταν να εισαι σιγουρος
sot.strat
QUOTE(coach g.simos @ May 13 2011, 20:35 ) *
Δεν ήξερα οτι είσαι συνάδελφος,και φυσικά και ποιός συνάδελφος,και εγω το σταματάω εδω,εν θέλεις στειλε μου προσωπικό μυνημα για να ξέρω ποιός είσαι μήπως βρεθούμε και απο κοντά και τα πούμε τελείως μπασκετικά.Ευχομαι πάντα επιτυχίες σε όποια ομάδα είσαι και πάντα χαρές.Να είσαι καλά.!!!Και πιστεψέ με 16 χρόνια προπονητής ξέρω απο αλλοιώσεις και πως αισθάνεσαι,και ιδιαίτερα φέτος.

Καταρχην θα ηθελα να ευχαριστησω τους ανθρωπους της ευρυαλης και τον κοοτς Γ Σιμο για την αψογη φιλοξενια τους.Εγω ονομαζομαι Σωτηρης Στρατηγης και ειμαι βοηθος στην ενωση νεας περαμου θα πω δυο λογια για το χθεσινο παιχνιδι.κοουτς συμφωνω οτι πρεπει να εισαι υπερυφανος για την ομαδα σου ειναι η μονη ομαδα που στην κατηγορια μας αξιζει για το καλυτερο.μεσα απο την καρδια μου ευχομαι στα παιδια σου να πατε οσο ψηλοτερα μπορειτε!το μονο που πιστευω δεν θα εισαι υπερηφανος θα ειναι το καλαθι που εβαλε η ομαδα σου στο ματωμενο κεφαλι του αθλητη Μουστοποπουλου!την στιγμη εκεινη θα επρεπε να το σκεφτεις και εσυ απο την μερια μου να εισαι σιγουρος πως δεν θα επετρεπε στην ομαδα μου να βαλει ενα τετοιο καλαθι.οσο για τα υπολοιπα θα σταθω στα κυριοτερα που συνεβησαν στο πιο κρισιμο παιχνιδι του φετινου πρωταθληματος δεν επαιξαν οι κατα τεκμηριο καλυτεροι διαιτητες.οι διαιτητες καρδαρης και γαρινη αντι σιωκα!!!εγιναν οι αθλιοι πρωταγωνιστες ενος μεγαλου παιχνιδιου σημερα ηταν η ενωση αυριο θα ειναι καποια αλλη ομαδα αυτο που εχει σημασια η εσκανα ενω σημερα μιλανε οι παντες για αυτο το παιχνιδι αυτη ποιοι την μησα!!!!!η ολη διαδικασια δειχνει προχειροτητα και ανικανοτητα κυριοι της κεδ κυριε παλατο κυριε λυμπερατο οι ευθυνες σας ειναι τεραστιες και σας ερωτω γιατι δεν ορισατε διαιτητες μεγαλης εμπειρειας και ορισατε εναν ανικανο τυπου καρδαρη και μια διατητη που ειχε χασει τον ελεγχο πριν καν αρχισει το παιχνιδι επισης θελω να σταθω στον κομισαριο κο παλατο που με την συμπεριφορα του και με τις φρασεις του δυσφημισε το αθλημα!!!ειναι ανεπιτρεπτο αναμεσα σε μητερες αθλητων να λεει οτι του πρηξαμε τα αρχ....α και οτι θα μας γα.....ι η μια εξ αυτων κυριε υιε του προεδρου εχει χασει το 18χρονο παιδι της και ηρθε να δει το αλλο να παιζει αναγκαστηκε δε να σας απαντησει πως αν σου τα πρηξαμε αγορι μου να πας στο γιατρο να στα φτιαξει.κυριε προεδρε της εσκανα να τον χαιρεστε!!!!τωρα καταλαβα κυριοι προεδροι των ομαδων οτι μονο εμεις μπορουμε να ξεβρωμησουμε αυτο τον βοθρο.ευχαριστω πολυ για την φιλοξενια.
themis7
Απιστευτος Σταυρακοπουλος!!!!!!!!!!!! 60 πόντους.....!!!!!!
3D.
QUOTE(themis7 @ May 20 2011, 01:36 ) *
Απιστευτος Σταυρακοπουλος!!!!!!!!!!!! 60 πόντους.....!!!!!!


Εκτός τους 60π, έπαιξε 40 λεπτά, έτρεχε το γήπεδο πάνω-κάτω σαν 20άρης, κατέβαζε ριμπαουντ και γενικά ήταν απίστευτος...στο τέλος εκτός απο τα θερμά συγχαρητήρια του πρότεινα μιας κ ο Ντρου είναι ντεφορμέ τώρα τελευταία μήπως να πάει απο οακα μεριά για τα play off..βέβαια μετά τα πρώτα γέλια μου εκμυστηρεύτηκε ότι ο 6άστερος θα το σηκώσει με 3-0!!!Και πάλι ΜΠΡΑΒΟ..
traxonas
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΕΥΡΥΑΛΗ 69-59(39-36)
Διαιτητές: Παπαφωτίου, Ζακεστίδης
ΕΥΡΥΑΛΗ (Σίμος , Φελεκίδης): Σταμάτης 24(3) ....

Εγω νομιζω οτι αυτο ειναι το αξιοσημειωτο της αγωνιστικης. Το παιδακι ειναι του '96 !! Μπραβο του και στον προπονητη του
και στην ομαδα του!
soter
QUOTE(themis7 @ May 20 2011, 01:36 ) *
Απιστευτος Σταυρακοπουλος!!!!!!!!!!!! 60 πόντους.....!!!!!!

χωρις να ειμαι σιγουρος εχω την εντυπωση πως χθες ο σταυρακοπουλος εσπασε το ρεκορ των 50 ποντων που ειχε ο φιλλιπου απο τη χρονια 2006-2007 με τον θεμιστοκλη στην γ 'εσκανα τοτε....βεβαια ο φιλλιπου ειχε βαλει 10 τριποντα σε εκεινο το ματς οποτε εμεινε αυτο πλεον ως ρεκορ(παλι χωρις να ειμαι σιγουρος ,αν καποιος τον εχει ξεπερασει)......επισης θελω να πω επειδη ειδα μια αναφορα για τον σταματη της ευρυαλης οτι το παιδι δεν ειναι τυχαια στην εθνικη παιδων ,,,αν καποιος παρακολουθησε φετος την β'εσκανα ευκολα θα τον ξεχωριζε...και αν και λεμε πως συνηθως αυτο δεν κανει καλο σε εναν νεαρο (ηλικιακα)παιχτη εγω θα το πω...ναι μεν μπορει να βελτιωθει αλλα οπως και να χει ειναι μεγαλη ΠΑΙΧΤΑΡΑ...
referee
Καλησπέρα σε όλους...

Απλά να ενημερώσω όσους θα ήθελαν να παραβρεθούν στη φιέστα μας για την απονομή του πρωταθλήματος,πως ο αυριανός αγώνας Ταταύλα-Βουλιαγμένη μετά από συμφωνία των δύο σωματείων θα διεξαχθεί στο Saint Lawrence και όχι στο Βυζαντινό..Ευχαριστούμε πολύ τη διοίκηση,το προπονητικό τιμ και τους παίχτες του Α.Ο. Ταταύλα που συμφώνησαν στην αλλαγή έδρας του αγώνα ώστε να μπορέσουμε να γιορτάσουμε τη κατάκτηση του πρωταθλήματος και την άνοδο στην Α'
ΕΣΚΑΝΑ...

Όσοι πιστοί,προσέλθετε...Θα χαρούμε πολύ να σας δούμε..Να γιορτάσουμε το τέλος μιας εκπληκτικής σεζόν...
blove.gif
giorgos10
οι μαγκες της τερψιθεας γ εσκανα.......αντε να βγει καποιος να πει κατι
v.e.
συγχαρητηρια στην βουλιαγμενη για το πρωταθλημα!!μπραβο παιδια...καλη πορεια στην επομενη κατηγορια!!νομιζω πωσ φετος εκαναν πολυ καλη δουλεια ολοι εκει και ολα τα παιδια ηταν πολυ αξιολογα!!
καλη συνεχεια!!
stathismag
Καλησπερα απο μενα...τελειωσε και η φετινη αγωνιστικη χρονια...πολυ δυσκολο το φετεινο πρωταθλημα με πολυ καλες ομαδες και μεγαλους παιχτες που εχουν παρει μεχρι και ευρωπαικο τιτλο τα προηγουμενα χρονια.Συναρπαστικο το φιναλε με την ομαδα μου να παιρνει το τριτο εισητηριο που οδηγει στην Α κατηγορια.Θελω να δωσω συγχαρητηρια στις ομαδες που υλοποιησαν τους στοχους τους και προσωπικα ειμαι ιδιαιτερα χαρουμενος αφου ειναι η τριτη συνεχομενη ανοδος μετα το ΡΕΝΤΗ και τη ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ που ζω με διαφορετικη ομαδα.Θελω να ευχαριστησω ολους τους συμπαιχτες μου τη διοικηση το τεχν.τιμ και ιδιαιτερα τον coach της ομαδας τον ΣΙΜΟ το ΓΙΩΡΓΟ που με εμπιστευτηκε με πιστεψε και με στηριξε {οπως και ολοι}σε ολο το πρωταθλημα.Καλο σας απογευμα
22ιος
Καλησπέρα στους φίλους του forum.

Χθες, μετά από μια ασυνήθιστα για εμάς στην ΕΣΚΑΝΑ μεγάλη χρονιά τελείωσε το πρωτάθλημα της Β κατηγορίας.

Αρχικά θα ήθελα να δώσω τα συγχαρητήρια μου στα μέλη όλων των ομάδων, είτε πέτυχαν τους στόχους τους είτε όχι. Αναμφισβήτητα όλοι κάνανε την προσπάθεια τους άσχετα από τι καταφέρανε στο τέλος.

Το φετινό πρωτάθλημα ήταν ιδιαίτερα ανταγωνιστικό με τις περισσότερες ομάδες να μην παρουσιάζουν μεγάλες διαφορές μεταξύ τους. Επιπλέον το γεγονός πως εκ των προτέρων ήταν γνωστό πως θα πέφτανε σίγουρα 4 ομάδες αύξησε κατά πολύ το ενδιαφέρον. Θυμάμαι μάλιστα πως σε κάποια στιγμή του πρωταθλήματος όποια ομάδα έκανε 2 κολλητές νίκες έμπαινε σε τροχιά ανόδου και αντίστοιχα όποια έκανε 2 κολλητές ήττες έμπαινε σε σενάρια υποβιβασμού. Σε γενικές γραμμές νομίζω πως η κατάταξη είναι δίκαιη με μόνη ένσταση τον υποβιβασμό της Τερψιθέας. Πιστεύω πως βάσει υλικού και μόνο η Τερψιθέα δεν ήταν για να πέσει. Τελοσπάντων......

Ας αναφέρω και τις απόψεις μου για τις ομάδες τώρα.

Όσον αφορά την τριάδα της κορυφής πιστεύω πως ο Ίκαρος μετά την προσθήκη των Μακρυδήμα και Τζιάλα ήταν η καλύτερη ομάδα της κατηγορίας. Η Βουλιαγμένη θα ήταν διαφορετική χωρίς την προσθήκη του Γιαννούλη αλλά και πάλι φάνηκε ότι ήταν αρκετά δουλεμένη και με πολύ σωστό προσανατολισμό, ενώ η Ευρυάλη παρά το εντυπωσιακό ξεκίνημα παραλίγο να την πατήσει στο τέλος ίσως κατά την άποψη μου επειδή ήταν κάπως προβλέψιμη στο παιχνίδι της (δεν είχε παιχνίδι μέσα στο καλάθι και βασίστηκε στην περιφέρεια της και στην πίεση των πιτσιρικάδων).

Από τις υπόλοιπες ομάδες η Νεα Πέραμος έκανε εκπληκτικό τελείωμα, γεγονός που μου έκανε μεγάλη εντύπωση κρίνοντας από την εικόνα που είχα από τα μεταξύ μας παιχνίδιαν. Ο Έσπερος είχε πολύ ταλέντο αλλά ελάχιστη εμπειρία, ενω ο Αετός παρά το κακό του ξεκίνημα δεν ήταν ομάδα για να κινδυνεύσει. Ο Θεμιστοκλής έδειξε τεράστια ψυχικά αποθέματα και του αξίζουν πολλά συγχαρητήρια όπως και ο Ιάσωνας που χωρίς πολύ ταλέντο κατάφερε με ένα συγκεκριμένο τρόπο παιχνιδιού (ζωνάρες) και με τη βοήθεια του γηπέδου (sorry αλλά το γήπεδο είναι απαράδεκτο) να κάνει τις νίκες που χρειάζονταν. Η Μεγαρίδα των φίλων Μαζιώτη και Υφαντή με απογοήτευσε διότι το υλικό της ήταν για πιο ψηλά αλλά μου φάνηκε πως δεν ήταν τόσο προπονημένη....Τέλος αξίζουν πολλά συγχαρητήρια και στη Βάρη που το έσωσε το παραπέντε αν και έπαιζε χωρίς τους 2 πύργους.

Για τις ομάδες που έπεσαν δεν έχω να πω πολλά. Όπως είπα και πιο πάνω η Τερψιθέα βάσει του υλικού της δεν ήταν για να πέσει και απ’ ότι καταλαβαίνω πλήρωσε την έλλειψη ωρών για προπόνηση. Τα Ταταύλα δεν είχανε πολλές λύσεις αλλά είχανε ποιότητα απλά φάνηκε να το παρατήσανε από ένα σημείο και μετά. Στον ΟΚΕ ένας κούκος στην επίθεση δεν μπορούσε να φέρει την Άνοιξη και τέλος ο Αστέρας έδειξε από την αρχή πολύ κακό πρόσωπο και παρά τη βελτιώση που παρουσίασε μετά δεν είχε την ποιότητα για κάτι καλύτερο.

Άφησα για το τέλος τη δικιά μου ομάδα....

Αν και πολλοί μας είχαν κατά κάποιο τρόπο ξεγραμμένους στην αρχή της χρονιάς και μας κατατάσσανε ακόμα και στις ομάδες που θα παλέψουν για τη σωτηρία πιστεύω πως κάναμε τεράστια προσπάθεια και διαψεύσαμε πολλούς ακόμα ίσως και εμάς τους ίδιους. Λαμβάνοντας υπόψη τις ηλικίες των παιχτών, τους τραυματισμούς (ο Παγώνης με πρόβλημα όλη τη χρονιά, ο Τσιώκος 1.5 μήνα έξω, ο Ψυχογιος μισή σεζόν εκτός, ο Παπαδημητρίου τουλάχιστον 4 μήνες εκτός) τις αποχωρήσεις και το οικονομικό κομμάτι θεωρώ πως το ισοζύγιο στο τέλος είναι πέρα για πέρα θετικό. Το γεγονός πως στον ΑΟΝΑ γίνεται τρομερή δουλειά στις μικρές ηλικίες μας βοήθησε να μην έχουμε πρόβλημα όσον αφορά τον «μικρό» που έπαιζε στην πεντάδα και σε πολλές περιπτώσεις αγωνιζόμασταν με δύο ή και τρεις μικρούς χωρίς να έχουμε πρόβλημα γεγονός που μας δίνει σημαντικό πλεονέκτημα και για τα επόμενα χρόνια σε σχέση με άλλες ομάδες. Επίσης πολύ σημαντικό για μένα είναι πως στον ΑΟΝΑ είμαστε χρόνια μαζι, αγαπημένοι και κυρίως αγαπάμε το σύλλογο κάτι που μεταφράζεται και στο γήπεδο. Ελπίζω και εύχομαι του χρόνου να είμαστε καλύτεροι και να πάμε καλύτερα!!!!

Αυτά.............

Συγνώμη που σας κούρασα, εύχομαι σε όλους το καλύτερο και πάνω απ’ όλα υγεία!!!

Υ.Γ. Με τα παραπάνω, τα οποία είναι προσωπικές απόψεις δεν θέλω να προσβάλλω κανέναν και αν το έκανα ζητώ συγνώμη...Επίσης ό,τι πιστεύω για κάθε ομάδα βασίζεται σε αυτά που είδα στα μεταξύ μας ματς κυρίως και σε αυτά που γνωρίζω από τα χρόνια που παίζω στην ΕΣΚΑΝΑ.

Νο 8 ΑΟΝΑ

Παπαδόπουλος Ηλίας


alpapamarin
Αγαπάμε Ηλία Παπαδόπουλο. Ο πιο αλτρουϊστής συμαπαίκτης που είχα ποτέ. Απίστευτος χαρακτήρας. Σχεδόν σειρούλα στο Ναυτικό. Και πάνω απ' όλα ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.