Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑΝΑ 2010-11
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Bet
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
giorgos10
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΣΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΠΟ Β ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΠΕΣΟΥΝ ΑΠΟ Γ ΚΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΦΑΛΗΡΟ?ΑΥΡΙΟ ΟΛΟΙ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΙΚΑΡΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ!
allen10
QUOTE(giorgos10 @ Feb 24 2011, 01:03 ) *
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΣΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΠΟ Β ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΠΕΣΟΥΝ ΑΠΟ Γ ΚΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΦΑΛΗΡΟ?ΑΥΡΙΟ ΟΛΟΙ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΙΚΑΡΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ!

ετσι και αλλιως πεφτουν 4 λογω εσπερου,αν πεσει και ο κρονος πεφτουν 5 το φαληρο και να πεσει δεν επηρρεαζει......
stathismag
ΕΥΡΥΑΛΗ-ΙΑΣΩΝΑΣ 86-62.Πολυ μεγαλη εμφανιση απο την ομαδα μου.....συνεχεια της επισης πολυ μεγαλης εμφανισης τη δευτερα επι της ΒΑΡΗΣ.Νομιζω οτι με τα σημερινα αποτελεσματα η μαχη για την ανοδο εχει φουντωσει για τα καλα.Συγχαρητηρια σε ολους τους συμπαιχτες μου για τις νικες που πραγματοποιησαμε μεσα στη βδομαδα και ευχομαι να συνεχισουμε ετσι.Καλο βραδυ σε ολους
22ιος
Καλησπέρα κι από εμένα.

Μετά από πολύ καλή εμφάνιση καταφέραμε όχι μόνο να κερδίσουμε την Τερψιθέα αλλά να καλύψουμε και τη διαφορα με την οποία είχαμε χάσει στο πρώτο παιχνίδι αποκτώντας πλέον το πλεονέκτημα σε πιθανή ισοβαθμία. Μπήκαμε αποφασισμένοι στο ματς και αν εξαιρέσουμε το πρώτο δεκάλεπτο κυριαρχήσαμε σε όλο το υπόλοιπο παιχνίδι και πήραμε μια πολύ σημαντική νίκη. Λογικά σε 2-3 αγωνιστικές η κατασταση τόσο στην ουρά όσο και στην άνοδο θα αρχίσει να ξεκαθαρίζει κάπως.

Με τα χθεσινά πάντως αποτελέσματα φαίνεται πως στην ουρά ο Αστέρας πήρε μαζί του τον ΟΚΕ, ενώ στην κορυφή ο Ίκαρος έθεσε σοβαρή υποψηφιότητα για την άνοδο.

Καλή συνέχεια σε όλες τις ομάδες και υγεία σε όλους.
Air 23
QUOTE(alpapamarin @ Feb 11 2011, 11:32 ) *
Πρακτικά όμως η ΝΕΜ είναι στην τρίτη θέση, γιατί έχει 5 ήττες (δεν νομίζω να χάσει στον Αστέρα) και έχει κάνει και το ρεπό της.


Α ρε Αλεξη να ηξερες τι μας εκανες που το φανερωσες το παραπανω... Διοτι μεχρι στιγμης δεν το ειχε παρει χαμπαρι κανεις και μας αφηναν στην ησυχια μας να κανουμε το παιχνιδακι μας. Μολις ομως διαπιστωθηκε η βαθμολογικη μας θεση, ξαφνικα αρχισαν και τα περιεργα.

Και εξηγουμαι: την περασμενη αγωνιστικη με τον Αετο βρισκομαι καθηλωμενος στον παγκο απο το 1ο δεκαλεπτο με 3 ανυπαρκτα φαουλ καθως αφορουσαν απλη σωματικη επαφη με τον αντιπαλο μου και τη γνωστη κραυγη "εεε" αυτου. Στην αντιπαλη ρακετα βεβαια σε καθε ντραϊβ που επιχειρουσα ειχε κρατημα φανελας και χτυπημα χεριων στην τελικη προσπαθεια αλλα φαουλ ποτέ.
Στη χθεσινη αγωνιστικη (συνεχεια της περασμενης) με τον Εσπερο, ειχαμε μια επαναληψη των ανωτερω καθως και παλι βρισκομαι απο το 1ο δεκαλεπτο στον παγκο με 3 φαουλ ενω στην αλλη ρακετα που επεφταν κορμια, δεν υπηρχε καμμια απολυτως παραβαση.

Βαδιζω αισιως στα 32 αλλα ακομα μπορω να παιξω αμυνα, να κυνηγησω τον αντιπαλο μου και να πηδηξω στο ταμπλο για κοψιμο. Δεν ειμαι τοσο αδυναμος ετσι ωστε να υποχρεωνομαι να κανω γρηγορα φαουλ. Και στην τελικη, τετοια φαουλ δεν εχω κερδισει ποτε οσα χρονια παιζω μπασκετ, αντιθετως πρεπει να φτυνω αιμα για να ακουσω ενα σφυριγμα.

Ολα τα παραπανω μονο τυχαια δεν μου φαινονται αλλα βλεπεις η Νεμ δεν εχει ουτε το ονομα του Εσπερου ουτε τις οποιες διασυνδεσεις του Αετου ( ο οποιος εαν εχανε στο μεταξυ μας ματς, εμπαινε σε περιπετειες). Το μονο που εχει ειναι ανυπαρκτη διοικηση αφου δεν προστατευομαστε απο κανεναν και σε καθε αγωνα παμε σαν προβατα επι σφαγη. Και δεν γινεται η Νεμ χωρις διοικηση και διασυνδεσεις, να βρισκεται σε θεση ανοδου, κατι πρεπει να γινει, καποιοι πρεπει να δρασουν ωστε να διορθωθει η κατασταση και να ξαναβρεθουν καποια υποτιθεμενα φαβορι στη θεση που πιστευουν οτι τους ανηκει.

Κοιταξτε κυριοι, για να μην κουραζω αλλο. Δεν εχουμε σαν στοχο την ανοδο παρα μονο την παραμονη στην κατηγορια και αυτο το λεω με καθε ειλικρεινια. Ουτε εχω προβλημα που οι αντιπαλοι μας, μας παιζουν σκληρα. Το μονο που ζηταω ειναι να επιτραπει απο τους γκρι και στην ομαδα μου να παιξει το ιδιο σκληρα με τους αντιπαλους μας και οποιος μας κερδισει θα ειμαι ο πρωτος που θα τρεξω να τον συγχαρω. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΦΗΣΤΕ ΝΑ ΠΑΙΧΘΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΙΜΙΟ ΜΠΑΣΚΕΤ...

COACHBASKETBALL
Επίθεση Top 5
Ομάδα Πόντοι Μ.Ο.
1. ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 1364 71.79
2. ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1294 68.11
3. ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ 1281 67.42
4. ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1276 67.16
5. ΕΝΩΣΗ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΕΓΑΡΩΝ 1275 67.11

Αμυνα Top 5
Ομάδα Πόντοι Μ.Ο.
1. ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ 1036 54.53
2. ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1094 57.58
3. ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1102 58.00
4. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ (ΝΕΟΙ) 1109 58.37
5. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΟΚ 1133 59.63

Χειρότερες Επιθέσεις
Ομάδα Πόντοι Μ.Ο.
1. ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 919 48.37
2. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΟΚ 1090 57.37
3. ΑΟ ΒΑΡΗΣ 1108 58.32

Χειρότερες Άμυνες
Ομάδα
Πόντοι Μ.Ο.
1. ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1364 71.79
2. ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1294 68.11
3. ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 1270 66.84

Διαβάστε περισσότερα:http://www.localbasket.gr/index.php?option...&Itemid=241

www.coachbasketball.gr/
coach g.simos
QUOTE (COACHBASKETBALL @ Mar 1 2011, 02:09 ) *
Επίθεση Top 5
Ομάδα Πόντοι Μ.Ο.
1. ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 1364 71.79
2. ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1294 68.11
3. ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ 1281 67.42
4. ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1276 67.16
5. ΕΝΩΣΗ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΕΓΑΡΩΝ 1275 67.11

Αμυνα Top 5
Ομάδα Πόντοι Μ.Ο.
1. ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ 1036 54.53
2. ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1094 57.58
3. ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1102 58.00
4. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ (ΝΕΟΙ) 1109 58.37
5. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΟΚ 1133 59.63

Χειρότερες Επιθέσεις
Ομάδα Πόντοι Μ.Ο.
1. ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 919 48.37
2. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΟΚ 1090 57.37
3. ΑΟ ΒΑΡΗΣ 1108 58.32

Χειρότερες Άμυνες
Ομάδα
Πόντοι Μ.Ο.
1. ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1364 71.79
2. ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1294 68.11
3. ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 1270 66.84

Διαβάστε περισσότερα:http://www.localbasket.gr/index.php?option...&Itemid=241

www.coachbasketball.gr/

Καλησπέρα και απο μένα,ονομάζομαι Γιώργος Σίμος και είμαι προπονητης της Ευρυάλης,θα ήθελα να σχολιάσω οτι είναι πολυ καλά τα στατιστικά του site και ως προπονητής τους ευχαριστω γι'αυτό.Μας είναι πολύ χρήσιμα.Μια μικρή παρατήρηση ανευ ουσίας,εχουν βάλει και τον αγώνα με τον Πανιώνιο μέσα και αυτό ισως δεν είναι πολυ ακριβές γιαί πολλες ομάδες με τον Πανιώνιο κατέβηκανε με διαφορετικές ομάδες η κανανε πολλες δοκιμές λόγο του οτι δεν είχε βαθμολογικό ενδιαφέρον.
Ελπίζω να συζητάμε ενδιαφέροντα πράγματα εδω πέρα αν και ειχα τις επιφυλάξεις μου και τις έχω μεταφέρει στον Λεωνίδα για μερικά πραγματάκια,Παντος παρόλο που γράφω για πρώτη φορά ομολογώ οτι μπαίνω καθημερινά για να μαθαίνω νέα των ομάδων που μου φανήκανε πολύ χρήσιμα,σε οτι μπορώ να βοηθήσω και εγω για να κάνουμε αυτό το Forum ακόμα πιο ενδιαφέρον και προσκαλώ ολους τους προπονητές,παίκτες,παράγοντες,διαιτητές και φυσικά αυτούς που μας βλέπουνε και δειχνουνε το ποσο αγαπάνε το μπάσκετάκι για να ανταλάξουμε ιδεές και απόψεις και που ξέρετε κατι μπορεί να κερδίσουμε απο αυτο αλλα το πιο σημαντικό είναι μεσα απο το forum να γνωριστούμε.
leonkalf
Καλώς ήλθες coach!!

Χαίρομαι πραγματικά και εύχομαι η προτροπή σου να πιάσει τόπο!! wink.gif
referee
QUOTE(coach g.simos @ Mar 1 2011, 14:04 ) *
Καλησπέρα και απο μένα,ονομάζομαι Γιώργος Σίμος και είμαι προπονητης της Ευρυάλης,θα ήθελα να σχολιάσω οτι είναι πολυ καλά τα στατιστικά του site και ως προπονητής τους ευχαριστω γι'αυτό.Μας είναι πολύ χρήσιμα.Μια μικρή παρατήρηση ανευ ουσίας,εχουν βάλει και τον αγώνα με τον Πανιώνιο μέσα και αυτό ισως δεν είναι πολυ ακριβές γιαί πολλες ομάδες με τον Πανιώνιο κατέβηκανε με διαφορετικές ομάδες η κανανε πολλες δοκιμές λόγο του οτι δεν είχε βαθμολογικό ενδιαφέρον.
Ελπίζω να συζητάμε ενδιαφέροντα πράγματα εδω πέρα αν και ειχα τις επιφυλάξεις μου και τις έχω μεταφέρει στον Λεωνίδα για μερικά πραγματάκια,Παντος παρόλο που γράφω για πρώτη φορά ομολογώ οτι μπαίνω καθημερινά για να μαθαίνω νέα των ομάδων που μου φανήκανε πολύ χρήσιμα,σε οτι μπορώ να βοηθήσω και εγω για να κάνουμε αυτό το Forum ακόμα πιο ενδιαφέρον και προσκαλώ ολους τους προπονητές,παίκτες,παράγοντες,διαιτητές και φυσικά αυτούς που μας βλέπουνε και δειχνουνε το ποσο αγαπάνε το μπάσκετάκι για να ανταλάξουμε ιδεές και απόψεις και που ξέρετε κατι μπορεί να κερδίσουμε απο αυτο αλλα το πιο σημαντικό είναι μεσα απο το forum να γνωριστούμε.


Άσε ρε...Όλο αγκαλίτσες και φιλάκια είσαι και θα μας κράζει και επίσημα ο nba23...Μαύρο φίδι που μας έφαγε... icon_drunk.gif
coach g.simos
QUOTE (referee @ Mar 1 2011, 15:20 ) *
Άσε ρε...Όλο αγκαλίτσες και φιλάκια είσαι και θα μας κράζει και επίσημα ο nba23...Μαύρο φίδι που μας έφαγε... icon_drunk.gif

Αστα...Δημητρη καλη επιτυχία την Παρασκευή!!!
referee
QUOTE(coach g.simos @ Mar 1 2011, 19:55 ) *
Αστα...Δημητρη καλη επιτυχία την Παρασκευή!!!


Ορίστε,τώρα που μου ευχήθηκες,δε μας ξεπλένει ούτε ο Νείλος... rolleyes.gif

Σ'ευχαριστώ πολύ...Σε περιμένω στο γήπεδο... blove.gif
leonkalf
Σήμερα έχει κανονικά αγωνιστική μετά τη διακοπή της προηγούμενης εβδομάδας


κλ St. Lawrence 21.00 Βουλιαγμένη – ΑΟΝΑ

κλ Αγ. Δημητρίου 21.30 Αστέρας Αγ Δημ. - Ίκαρος Ακαδημία

κλ Α. Βαρίκας 21.30 Πανιώνιος (Νέοι)-ΟΚΕ

1ο κλ. ΔΓ Νίκαιας 20.00 Ιάσωνας Νικαίας – Βάρη

Εθν. Αντίστασης 20.00 Αετός Καλλιθέας – Ευρυάλη

κλ. Σάλτας Αλ (Μεγ)20.30 ΝΕ Μεγαρίδας - Ταταύλα

κλ. Εθν. Αντίστασης 21.30 Θεμιστοκλής – Έσπερος

ΕΑΚ Γλυφάδας 21.00 Τερψιθέα - Ένωση Ν Περάμου/Μεγάρων



Πιστεύω ωραία ματσάκια θα γίνουν στην Καλλιθέα, και μάλιστα είναι και συνεχόμενα στο ίδιο γήπεδο. Οπότε για όποιον θέλει να περάσει ένα άκρως μπασκετικό βράδυ, είναι καλή επιλογή το κλειστό της Εθν. Αντίστασης.
themis7
Ανταπόκριση απο Ιφιγενειας με μέγιστο leonkalf δίπλα μου.... Αέτος - Ευρυαλη 60 50.....
themis7
Μεγάλη νίκη του Θεμιστοκλή επί του Εσπερου στην παράταση ..... Μεγάλος πρωταγωνιστής του Θεμιστοκλή ο κουτσουβας με απίστευτα τρίποντα αλλα και ο Δοροβιτσας..... Κλειδί του αγώνα όμως ο Ποδοσφαιριστής , δημοτικός σύμβουλος και με πολυ ύφος Βικτωρ Απόστολου που έπαιζε με παπουτσακι adidas που φοραγε ο moouzes malooun to 1973..... Kαι κάλτσα μέχρι το γόνατο και φανέλα απ έξω για να κρύβεται η μπυροκοιλια που έχει φτιάξει απο τα κεμπαμπ του Τζοβαρα ..... Ο μάνατζερ του Τοπαλίδης ήταν στην κερκίδα και τον παζαρευε να τον παει του χρόνου στους paroli milanou..... Απώλεια για τον Εσπερο ο Γιώργος Πυλαρινος ......

Βαριά η πορτοκαλί φανέλα ..........
Black_man
Ξέρουμε κανά Άλλο αποτέλεσμα;Βουλιαγμένη-αονα ας πούμε....
giorgos10
QUOTE(Black_man @ Mar 11 2011, 00:49 ) *
Ξέρουμε κανά Άλλο αποτέλεσμα;Βουλιαγμένη-αονα ας πούμε....

ΚΕΡΔΙΣΕ Η ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΟΥ 10 ΠΟΝΤΟΥΣ!
22ιος
Καλημέρα κι από εμένα.

Χάσαμε δίκαια και εύκολα από τη Βουλιαγμένη. Μόνο στην αρχή και λίγο στο τρίτο δεκάλεπτο παλέψαμε. Δεν δικαιούμασταν τίποτα και δεν πήραμε τίποτα φυσικά.

Περίεργα αποτελέσματα σήμερα...έχει πολύ δρόμο ακόμα....

Καλή συνέχεια σε όλους με υγεία.
coach g.simos
*ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ –ΑΟΝΑ 73-59 (38-27)
Διαιτητές: Μπίκας , Κυριακόπουλος
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Αλεξόπουλος): Νικολάκης 6(1) , Μαγγωνάκης 22(3), Βουρβούλιας 2, Μαρκοζάνης , Γιαννούλης 9, Φωτόπουλος 23, Καλούδης Π. 5, Καλούδης Ν. 6, Ναθαναήλ , Τσιλιβάκος
ΑΟΝΑ (Γκαναβίας, Χαρεράς): Παγώνης 12, Παπαδόπουλος 9, Αγραφιώτης 13, Ψυχογιός 1, Κουγιούφας 2 , Τσόρος 1, Παπαδημητρίου Τ. 4, Χατζηρόδος 4, Παρασκευόπουλος 8, Κουνενής 5(1)

*ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ 43-69(23-40)
Διαιτητές: Σιώκας, Δελαγραμμάτικας
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Ρέππας): Κλάδης 8(1), Καρκανιάς 1, Τζημουράκας 5, Σταυριανόπουλος 4, Στεφανής 2, Καραϊσκάκης 6, Πετρογεωργάκης Ε. 5(1), Παπαδόπουλος 10(1) , Τσαγκάς, Ζήσης 2, Μανωλαράκης, Σιγάλας
ΙΚΑΡΟΣ /ΑΚΑΔΗΜΙΑ (Ζιάγκος): Ντεροχονεσιάν 8(1), Γκανιάτσας 4 , Μακρυδήμας 11(1), Λύτρας 7(1), Πιτροπάκης 7(1), Αναστασόπουλος 23, Αθανασόπουλος 3, Παζαράς, Σπανογιάννης , Λοϊζίδης 3, Μπαλαούρας , Αντωνομανωλάκης 3

*ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΟΙ –ΟΚΕ 61-60 (23-21)
Διαιτητές: Καρακωνσταντόπουλος ,
Καψοκέφαλος): Φρατζής 21(1), Παπαστέργιος 2 , Γεωργιάδης , Πλέστης 2, Μελισσουργός 2, Παχής 13 ,Καπέτσης 6(2), Παπαζαφειρόπουλος 9, Μούστα 5, Λίππας
ΟΚΕ (Καραχάλιος , Μπαλάφας): Στεφάνου 33(6), Παπαχριστοδούλου, Αντωνάρας 2, Βογιατζής Λ. 3, Πατάλας , Καρράς 3(1), Βογιατζής Ακ. 8, Παπανικολάου, Ντόμαλης 11

*ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. – ΒΑΡΗ 77-64(44-24)
Διαιτητές: Αρφαρά, Γεώργου
ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. (Παύλος, Παπαδημητρόπουλος): Μπάγιας , Κοτρότσος , Λαυρέντζος 11(1), Σταυριδάκης 2 , Ρουσσάκης , Μιχάλης 27(2) , Αθηναίος 20(1) , Μυστεγνιώτης , Κογιώνης 6 , Διαθεσόπουλος 2 , Μεντής 9(3) , Μαρκάκης
ΒΑΡΗ(Παγίδας): Παπαγεωργίου , Κατσάκος , Βιδάκης 24(1) Παπακωνσταντίνου 16(2) , Παπασταματίου 10(1), Τζουμάνης 9(2), Ανεμοδουράς 2 , Ασπράς , Γύφτος , Κατσιούλης 3 ,Ιερωνυμάκης

*ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ. –ΕΥΡΥΑΛΗ 60-50(29-23)
Διαιτητές: Παπαφωτίου , Βίλιας
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ. (Σκληρός –Σαββούρδος) : Μυλωνάς 16 (2), Χατζηγιακουμής , Τριάντης , Σταυρακόπουλος 22 , Κελέσης , Χαλκιαδάκης, Γκιοβάσο 12 , Μπάρδης 4 , Τρουπής , Καραγιαννίδης 6
ΕΥΡΥΑΛΗ(Σίμος -Φελεκίδης ): Σταμάτης 14(1) , Τάγκαλος , Μερτύρης , Καμπούρης 6, Βαφειάδης 2 , Γκονουλού, Βατιμπέλας , Τσιούμας 10, Μαγγιώρος 4 , Μήτσου 5(1) Δαγτζής 3 , Δημητρακόπουλος 6

*ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ -ΤΑΤΑΥΛΑ 58-67(37-25)
Διαιτητές: Στρέμπας , Κιουλάφας
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (Τσακίρης Μαργέτης): Υφαντής , Κόντση , Θεοδωρικάκος 2, Γιαννακής 8(2), Τσολιάκος 2, Μαζιώτης 15(1), Κουλουριώτης 13(3), Παπαδόπουλος 4, Θεοδόσης 12(2), Κορόσης 2
ΤΑΤΑΥΛΑ (Βρεττός , Μεϊμάρογλου): Καραπιπέρης 13(1), Πανόπουλος , Χατζόγλου , Αγγελόπουλος 2, Μαραγκόπουλος 20(2), Δελής 8, Διαμαντής 6(1), Κακαβάνος 3, Παχής 1, Βασιλόπουλος 14(4)

*ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ –ΕΣΠΕΡΟΣ 79-77(64-64)(25-28)
Διαιτητές: Μέλης , Ουσταμπασίδης
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (Μελέτης, Παπαδόπουλος): Βαρδάλος 13(1), Δοροβίτσας 21(3), Ρένεσης 7 ,Κουτσουβάς 29(6), Αξιώτης , Αποστόλου 4, Τσελεπίδης 2, Νερομυλιώτης , Μαστρογιάννης 3
ΈΣΠΕΡΟΣ (Καβάσιλας): Μπακάλης 12(4), Πανόπουλος 5(1), Στασινόπουλος 2, Μιχαλάς , Δαχρετζής , Καπώνης 4, Πλακογιαννάκης 8(1), Παντελάκης 7(1), Μανσαράϊ 21(2), Ηλιόπουλος 10 , Γραμματικός 8

*ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓΑΡΩΝ 47-63(25-29)
Διαιτητές: Φασόλης , Κάρδαρης
ΤΕΡΨΙΘΕΑ (Λαμπρόπουλος, Ζλάτης): Αποστολάκης 3, Βλουτής 7(1), Γιαχνάκης 2, Γιαχαλής 2, Χιουτακάκος 8 , Σταυρόπουλος 8(1), Χατζηδάκης 6(1), Αγγέλης 2, Λουλουδάκης 4 , Τζίμης 2, Μπουγάτσος 3, Παπαδόπουλος
ΕΝΩΣΗ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓΑΡΩΝ (Βουκουβαλίδης, Στρατήγης): Προσελέντης 10(2), Χρυσούλης 8(1), Σούρδης 7(1) , Μαργώνης 7, Κολοβός 4, Ανθρακόπουλος 12, Τσέλιος 4 , Μουστόπουλος 6, Σκαρβέλας , Τουμπανιάρης , Καραίσκος 5(1)

1 Βουλιαγμένη 33 19 14 5 1370 1235
2 Ευρυάλη 31 18 13 5 1283 1054
3 Ίκαρος Ακαδημία 31 19 12 7 1275 1142
4 ΑΟΝΑ 30 19 11 8 1181 1119
5 Έν. Περάμου-Μεγάρων 30 19 11 8 1288 1207
6 Τερψιθέα Γλυφάδα 29 19 10 9 1144 1097
7 Αετός Καλλιθέας 29 19 10 9 1307 1287
8 ΝΕ Μεγαρίδας 28 18 10 8 1156 1178
9 Έσπερος 28 19 9 10 1257 1225
10 Ιάσωνας Νικαίας 28 19 9 10 1228 1280
11 Θεμιστοκλής 27 19 8 11 1101 1129
12 Βάρη 26 18 8 10 1102 1167
13 Ταταύλα 26 18 8 10 1158 1139
14 ΟΚΕ 24 18 6 12 1053 1191
15 Αστέρας Αγ Δημ 20 19 1 18 902 1355
*Οι νέοι του Πανιώνιου είναι εκτός συναγωνισμού



Η επόμενη αγωνιστική (17/3):
ΑΟΝΑ -Αστέρας Αγ. Δημ.,
Ίκαρος/Ακαδημία Πανιώνιος νέοι ,
ΟΚΕ- Ιάσωνας Νικ. ,
Βάρη -Αετός Καλλ. ,
Ευρυάλη -ΝΕ Μεγαρίδος ,
Έσπερος - Ταταύλα ,
Εν. Περάμου/Μεγάρων – Βουλιαγμένη ,
Θεμιστοκλής – Τερψιθέα
coach g.simos
Πρέπει πάνω απ'όλα πριν πω το οτιδήποτε για το χτεσινο παιχνίδι να δώσω συγχαρητήρια στα παιδια και στον προπονητή του Αετου Θωμα Σκληρό για την πολύ δίκαιη νίκη τους,ήταν πολύ καλύτεροι απο εμάς,το θέλανε πιο πολύ και το δείξανε μέσα στο γήπεδο.
Το παιχνίδι ήταν ντέρμπυ μέχρι και το τελευταίο λεπτό,η ομάδα μου ηταν αγνώριστη σε σχέση με όσα παιχνίδια εχουμε παίξει μέχρι τώρα,ηταν πολύ αγχωμένη και με κακές επιλογές και απο τους παίκτες και απο εμένα που εχω το μεγαλύτερο μερίδιο ευθήνης απ'όλους.
Ο Αετός με σωστές επιλογές και με πολυ καλή αμυνα πάνω στα ατού μας μας έπαιξε εξυπνη άμυνα δινοντας μας χώρο οπου δεν τον εκμεταλευτήκαμε παρόλο που αυτό έιναι ενα στοιχείο του παιχνιδιού μας.
Με εναν Νικο Μυλωνα πολυ εύστοχο και πολύ καλό στην άμυνα,και με Γκιοβάσο σοβαρό και με καλύτερο απ'όλους τον ΤΖανή τον Σταυρακόπουλο που μας πόσταρε και μας έβαζε ευκολά καλάθια χωρίς να μπορέσουμε να αντιδράσουμε,ο Αετός ηταν συνέχεια μπροστά εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων.
Εμεις απο την μεριά μας πιέσαμε και δεν είμασταν κακή στην περιφερειακή άμυνα και το press σε όλο το γήπεδο,απλώς εκει που στο Γ δεκάλεπτο είχε κουραστεί ο Αετος και παιρναμε εύκολές αμυνες δεν τα μετατρέψαμε σε καλάθια για να ξεφύγουμε στο σκορ,εκεί πιστεύω οτι ήταν και το κλειδί του παιχνιδιού,αντεξε ο Αετός την πίεση μας και στο Δ δεκάλεπτο εμείς είχαμε πολύ αγχος και ο Αετος ήρεμος και σοβαρός κέρδισε το παιχνιδάκι.
Καλη συνέχεια στην ομάδα του Αετου και είμαι σίγουρος οτι θα τα πάνε πολυ καλά και στην συνέχεια.
Οσο για εμάς,κοιτάμε μπροστα και το πολύ σημαντικό παιχνίδι ετσι όπως ήρθαν τα πράγματα παιχνίδι της Πεμπτης με τα Μεγαρα.
Κλείνοντας να δώσω συγχαρητήρια στους διατητές για την αποδοσή τους και την αψογη συμπεριφορά τους.
leonkalf
Eίδα το παιχνίδι Αετός-Ευρυάλη χθες.
Ο coach Σίμος με πρόλαβε, τα είπε όλα. Έτσι ακριβώς όπως τα γράφει κύλησαν τα πράγματα. Δίκαιη η νίκη του Αετού, που χωρίς να είναι καλός πήρε το ματς αφού και η Ευρυάλη δεν έπαιξε καθόλου καλά.
Γενικά κακό ποιοτικά ματς. Λάθη και κακές επιλογές. Περίμενα σαφώς την Ευρυάλη καλύτερη, αφού μας έχει συνηθίσει αλλιώς, φάνηκε ότι ήταν σε κακή μέρα όλοι τους. Κάθε ομάδα περνάει τέτοιες βραδιές περιοδικά.
Ο Αετός πήγε το ματς στο ρυθμό που τον βόλευε και για αυτό το πήρε το ματς τελικά , ο Σκληρός ήθελε (δε το πέτυχε συνεχώς και γι' αυτό έβαζε τις φωνές στους παίκτες του) να κατεβάσει ταχύτητα στο παιχνίδι, από την άλλη η Ευρυάλη ήθελε το uptempo στο παιχνίδι της αλλά δεν της βγήκε.

Ο Σταυρακόπουλος με το ύψος του, τον όγκο του και την εμπειρία του πήρε πολλές μπάλες μέσα στη ρακέτα και τελείωσε φάσεις καταλυτικές για την ομάδα του. Άλλος Σταυρακόπουλος από αυτόν που βλέπαμε παλιά, πλέον κινείτε κυρίως μέσα στο ζωγραφιστό.
Από Ευρυάλη μου άρεσαν οι 2 playmaker, και οι 2 μικροί, ο Σταμάτης και ο Μήτσου.

Στο γήπεδο είχε αρκετό κόσμο. Συνέβαλε και το γεγονός ότι μετά ακολουθούσε το παιχνίδι Θεμιστοκλής-Έσπερος και στο γήπεδο ήταν από νωρίς και οι δύο ομάδες, μαζί με φίλους τους.



Είδα και το 1ο ημίχρονο στο Θεμιστοκλής-Έσπερος.
Ο Θεμιστοκλής εμφανίστηκε με 9 παίκτες στο γήπεδο, ο Έσπερος από την άλλη πλήρης σου έδινε την εντύπωση ομάδας. Αφού το πήρε το ματς ο Θεμιστοκλής και μάλιστα και στην παράταση είναι ήρωες. Ο Έσπερος υπερτερούσε κοντά στο καλάθι (με Πανόπουλο, Παντελάκη στις θέσεις 4-5) και έχει και ένα φοβερό έγχρωμο πιτσιρικά playmaker που πηδάει στο Θεό! Πήγε να βγάλει και μια εντυπωσιακότατη φάση, όταν πήγε να καρφώσει πατώντας αρκετά μακριά αλλά συγκρούστηκε στον αέρα με αμυντικό και δε τα κατάφερε. Έχει ταλέντο ο μικρός, μπορεί να παίξει καλό μπάσκετ.
Ο Κουτσουβάς (πέρυσι Ικαρο) του Θεμιστοκλή έχει φοβερό μακρινό σουτ, "σκοτώνει"..!
Και σε αυτό το ματς είχε αρκετό κόσμο στο γήπεδο.
giorgos10
QUOTE (basketalcoholic @ Mar 13 2011, 22:20 ) *
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΚΤΟς ΤΟΠΟΥ! ΑΝ ΔΕΝ
ΜΕ ΤΙΜΗ
BasketAlcoholic

ο εν λογω παιχτης μονο καλες σχεσεις δεν εχει με τον αονα!!ειχε φυγει με ασχημο τροπο
leonkalf
Basketalcoholic, το έχεις γράψει το συγκεκριμένο post σε 4 topics! Με το αντρικό της Β' κατηγορίας είναι άσχετο, γι' αυτό κιόλας αφαιρέθηκε. Μη το συνεχίζεις εδώ. Κάνε τη συζήτησή σου στο topic για τα παιδικοεφηβικά.

Και επίσης μην πετάς λάσπη σε ανθρώπους έτσι αόριστα.. Το ότι ήταν διαιτητής ο συγκεκριμένος δεν σημαίνει κάτι... Αν είναι έτσι τα νέα παιδιά που έχουν παίξει πριν μπάσκετ, να μην παίζουν τις πρώην ομάδες τους δεν το βρίσκω σωστό. Κάνε κριτική (όχι η συνέχεια εδώ) πάνω σε συγκεκριμένα πράγματα, όχι προκατάληψη και εκτόσευση κατηγοριών έτσι στον αέρα.

Διάβασε και τον κανονισμό λειτουργίας (θα έπρεπε να το είχες κάνει ήδη όταν τον αποδέχθηκες κατά την εγγραφή σου), από ότι βλέπω είσαι νέο μέλος.

Επίσης, μην γράφεις με κεφαλαία. Σημαίνει, στη γλώσσα του internet, ότι φωνάζεις.
basketalcoholic
Συγγνώμη αν νομιζεις ότι προσβάλω εσένα! Αλλά από οτι βλέπεις αόριστα δεν είναι ! Είναι συγκεκριμένες οι αναφορές! Και μπορούν να γίνουν ακόμη πιο συγκεκριμένες μέχρι Εισαγγελέα που λες ότι ειναι αόριστα και ρίχνω λάσπη στον ΑΟΝΑ και στο ερασιτεχνικό μπάσκετ! Ας το σκεφτούν οι "ερασιτέχνες" της εν λόγω ομάδας (παράγοντες, προπονητές) και ο διαιτητής! Για αυτό αναφέρω και την Εφορία ! Καλύτερα να μην γίνω ακόμη πιο συγκεκριμένος! Υπάρχουν και έγγραφα , και χαρτια τραπέζης, και πολλά ακομη....

* Όσο για το νετ και τους υπολογιστές σε παρακαλώ μην διεκδικείς το αλάθητο ! Υπάρχουν κι αλλοι γνώστες!


Με τιμή
BasketAlcoholic
leonkalf
Δεν προσβάλεις εμένα. Δεν καταλαβαίνω γιατί το αναφέρεις αυτό..

Αφού έχεις στοιχεία παρουσίασέ τα για να μην μπορώ να λέω ότι είναι αόριστες.. Είτε εδώ είτε στον εισαγγελέα, όπου θες. Αν υπάρχει το οτιδήποτε και αποδυκνείεται με χαρά να το βγάλουμε.
Μην νομίζεις ότι θέλω να καλύψω κάποιον, αλλά δεν μπορώ να αφήνω κιόλας να εκτίθεται κάποιος χωρίς να μπορεί να απαντήσει αλλά και χωρίς να αποδυκνείεται κάτι τόσο σοβαρό (όσο αυτό που αφήνεις να εννοηθεί..).

Όσο για το αλάθητο... δεν το έχω ούτε το διεκδικώ!!! Άστοχη η αναφορά σου...
Σου έκανα την παρατήρηση για τα κεφαλαία ως όφειλα με βάση τον κανονισμό λειτουργίας μας.. Τίποτα περισσότερο!

Παρακαλώ όχι άλλη συνέχεια εδώ, είμαστε offtopic.gif
tatauliotis
Έχει κανείς το πρόγραμμα της σημερινή αγωνιστικής;;;
leonkalf
κλ Νέο Αργ/λης 20.00 ΑΟΝΑ - Αστέρας Αγ Δημ.
κλ Νέα Σμύρνης 21.45 Ίκαρος Ακαδημία - Πανιώνιος (Νέοι)
2o κλ Ελευσίνας 20.30 ΟΚΕ - Ιάσωνας Νικαίας
κλ Βάρης 21.00 Βάρη - Αετός Καλλιθέας
ΕΑΚ Γλυφάδας 21.00 Ευρυάλη – ΝΕ Μεγαρίδας
κλ Έσπερου 21.30 Έσπερος – Ταταύλα
κλ Ν Περάμου 20.30 Ένωση Ν Περάμου/Μεγάρων – Βουλιαγμένη
κλ. Εθν. Αντίστασης 20.00 Θεμιστοκλής - Τερψιθέα
stathismag
ΕΥΡΥΑΛΗ-ΝΕΜ 71-52Πολυ μεγαλη νικη για την ομαδα μου μετα την ασχημη εμφανιση και ηττα της προηγουμενης αγωνιστικης στον ΑΕΤΟ.Συγχαρητηρια στους συμπαιχτες μου και στο τεχν,τιμ για τη σημερινη νικη.καλη συνεχεια και στην ομαδα της ΝΕΜ
leonkalf
Μεγάλες νίκες σήμερα από Ταταύλα, Θεμιστοκλή, Αετό και N.Πέραμο/Μέγαρα.

Μπλέκει και η ουρά, με τη Βάρη να είναι τώρα αυτή που πέφτει και ο Έσπερος να μένει στο group που κινδυνεύει και τα Μέγαρα μένουν στο κυνήγι της 3ης θέσης.

Έχει πολύ δρόμο ακόμα βέβαια...
giorgos10
νεα περαμο-βουλιαγμενη.1!πολυ καλη νικη.παει για ανοδο τωρα
reportaz
ΕΝΩΣΗ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ= 84-77

βρεθηκα αποψε σε ενα γηπεδο καμινι που δεν επεφτε καρφιτσα να παρακολουθησω το ινδαλμα μου που ειχα καποτε τοιχοκολλημενο στο δωματιο μου , τον μεγαλο γιαννουλη!Βασικα οι περισσοτεροι γι αυτο πηγαμε εκει αποψε.!Πολυ ομορφες εικονες και στιγμες μερικες γυναικες να τον φωτογραφιζουν με τα κινητα τους! rolleyes.gif
Ενα ματς χωρις γυρισμο για την ενωση που αν εχανε κυνηγουσε πια την τεταρτη θεση!Μετα την σημερινη μεγαλειωδης νικη πλεον κυνηγαει μεχρι και την ανοδο στην Α κατηγορια!
Ενα πολυ ομορφο ματσακι με τρελες εναλλαγες στο σκορ!Απο την ενωση σε τρομερη βραδια ο καραισκος και ο ανθρακοπουλος τα εβαζαν απο παντου, αλλα σε ακομη μεγαλυτερη οι χρυσουλης και προσελεντης!Πραγματικα ολο το κλειδι του ματς ηταν ο πρωτος, με τον δευτερο σε θεση τρομερου βοηθου!Τρομερη πιεση σε ολο το γηπεδο στο δευτερο ημιχρονο,πολλα κλεψιματα και αψογη οργανωση, καταφερε να γυρισει το ματς και με τρομερη βοηθεια προσελεντη και σκοραριστες τον ανθρακοπουλο καραισκο και τα υπολοιπα παιδια να το παρουν!μεγαλη εμφανιση επισης και απο τον μαργωνη που επαιζε στα ισια το ειδωλο μου!Πολυ δυσκολη δουλεια αλλα τα πηγε και αυτος περιφημα!Μα πιο πολλα συγχαρητηρια στον προπονητη κυριο Βουκουβαλιδη ο οποιος ηρθε επεστρεψε στα παλια περπατημενα μονοπατια και εκανε ξανα την ομαδα να εχει τρομερο παθος για την νικη!Της αλλαξε ολοκληρωτικα την εικονα!με 4 χ 4 και με πιο ευκολο προγραμμα πια δεν ξερουμε που θα μπορεσει να την παει αλλα του ευχομαστε τα καλυτερα!
Απο την αλλη μια βουλιαγμενη με τρομερα οπλα φωτοπουλο,γιαννουλη και τον μαγγωνακη στο πρωτο ημιχρονο τα εβαζε ολα, αλλα στο δευτερο λογαριασε χωρις την τρομερη πιεση και σε καποια στιγμη το σκορ γυρισε !!Οσο και να προσπαθησαν δεν καταφεραν να το ξαναγυρισουν ποτε και απο την στιγμη που πηρε κεφαλι στο σκορ η ενωση δεν το ξαναχασε!
Η διαιτησια αψογη με ολη την σημασια της λεξεως!Ειναι το πρωτο παιχνιδι που παρακολουθησα και δεν δωθηκε ουτε μια τεχνικη ποινη!Ειδικα σε ντερμπυ! Μερικα μικρολαθακια και φαλτσα σφυριγματα αλλα ολα μεσα στο παιχνιδι ηταν!Δεν νομιζω καποια απο τις δυο ομαδες να εχει ιδιαιτερο παραπονο!!εντυπωση μεγαλη μου εκανε ο φωτισμος του γηπεδου! Σε ενα γηπεδο το οποιο ειναι πραγματικα εδρα τοσα χρονια μου ειναι αδιανοητο να το φανταστω να σβηνουν τα φωτα εν ωρα αγωνα και να παιζουν με τα μισα!Αλλα παλι καλα που μετα απο λιγο ξανανοιγαν!Ομορφο σημειο του παιχνιδου επισης οτι δεν διακοπηκε λογο αυτου του αλλοπροσαλλου φωτισμου το παιχνιδι αλλα με σωστο χειρισμο και χωρις κανενα προβλημα συνεχιστηκε!!
περιμενω απο τον πολυ αγαπητο φιλο μαγγωνακη να γραψει απο την δικη του πλευρα πως ειδε το ματσακι!Πολυ θα το θελα με σκοπο να παρω αποψη για το ρεπορταζ μου!
Να στε καλα και καλη συνεχεια!!
καλο βραδυ!
22ιος
Καλησπέρα κι από εμένα...

Εύκολη νίκη χθες για την ομάδα μου επί του Αστέρα. Δεν ήμασταν ιδιαίτερα καλοί ειδικά στην αρχή. Στο δεύτερο ημίχρονο μπήκαμε συγκεντρωμένα και καθαρίσαμε εύκολα το ματς. Ο Αστέρας πολύ βελτιωμένος σε σχέση με το πρώτο ματς. Παρουσιάζει ένα προσανατολισμό στο παιχνίδι του και παλεύει όσο μπορεί. Τα παιδιά και ο coach κάνουν μια προσπάθεια και τους αξίζουν συγχαρητήρια.

Τα χθεσινά αποτελέσματα μου φάνηκαν φυσιολογικά εκτός από το διπλό που έκαναν τα Ταταύλα. Η νίκη της Ν.Περάμου δεν μου έκανε εντύπωση καθώς εκεί οι γηπεδούχοι βλέπουν το καλάθι σαν βαρέλι και η ζώνη της Βουλιαγμένης μάλλον θα τους διευκόλυνε.

Σημαντικά ματς και την επόμενη βδομάδα με πιο σημαντικό κατά τη γνώμη μου το Τερψιθέα-Έσπερος.

Καλη συνέχεια σε όλους με υγεία.
coach g.simos
Καλησπέρα,προχτές παίξαμε ένα παιχνίδι με την Μεγαρίδα λίγο περίεργο,προερχόμασταν από την ήττα από τον Αετό και δεν είχαμε περιθώριο και άλλου στραβοπατήματος το ίδιο φυσικά και η Μεγαρίδα,και έτσι μπορώ να πω ότι ήταν ένα παιχνίδι γεμάτο άγχος και από τις 2 ομάδες.
Εμείς ξεκινήσαμε πολύ καλά κάνοντας ένα 10-0 με καλές επιλογές στην επίθεση αλλά πολύ γρήγορα η Μεγαρίδα ισορρόπησαν το παιχνίδι και περάσανε μπροστά με 4 πόντους (με τους ψηλούς της να σουτάρουν πολύ καλά από μακριά) λίγο πριν το τέλος του ημιχρόνου, η Μεγαρίδα παίζανε πολύ σωστά και πολύ πειθαρχημένα και γενικά παιζότανε στο Β δεκάλεπτο ένα ωραίο παιχνίδι και κλείσαμε το ημίχρονο με 34-31 εμείς μπροστα,στο Β ημίχρονο αυξήσαμε την πίεση στην άμυνα και στην επίθεση και τα Μέγαρα κουραστήκανε και στο τέλος του δεκαλέπτου ήμασταν μπροστά γύρω στους 9-10 πόντους,στο 4ο δεκάλεπτο εμείς είχαμε πιο πολλές λύσεις από τον πάγκο και φτάσαμε στο τελικό σκορ 71-52 όπου βάσει απόδοσης και των 2 ομάδων δεν αντιστοιχεί στην πραγματικότητα και της διαφοράς των 2 ομάδων,πολλά συγχαρητήρια στα Μέγαρα και στον coach Μαργέτη για την απόδοση τους,τους εύχομαι καλή συνέχεια.
!and1!
Έχουμε μπει στη τελική ευθεία..

Προγνωστικά??

20.00 1ο κλ ΔΓ Νίκαιας Ιάσωνας Νικαίας ΓΑΣ Ίκαρος Ακαδημία ΑΟ Παπαφωτίου Κάρδαρης 2
20.00 Εθν Αντίστασης Αετός Καλλιθέας ΑΟ Ελευσίνα ΟΚ Σιώκας Καρότσης 1
20.30 κλ Σάλτας Αλ (Μεγ) Μεγαρίδα ΝΕ Βάρη ΑΟ Βίλλιας Κυριακόπουλος 1
21.00 Βυζαντινό Κέντρο Ταταύλα Ευρυάλη ΑΓΟΓ Ζακεστίδης Λάτσης 2
21.00 ΕΑΚ Γλυφάδας Τερψιθέα Γλυφάδα ΑΟ Έσπερος ΠΟΚ Μηλαπίδης Καρακωνσταντόπουλος 2
21.30 κλ Αγ Δημητρίου Αστέρας Αγ Δημ ΓΣ Ένωση Ν Περάμου-Μεγάρων Ουσταμπασίδης Αρφαρά 2
21.30 κλ St Lawrence Βουλιαγμένη ΑΟ Θεμιστοκλής ΑΟΚ Στρέμπας Φασόλης 1
referee
QUOTE(!and1! @ Mar 22 2011, 11:15 ) *
Έχουμε μπει στη τελική ευθεία..

Προγνωστικά??

21.30 κλ St Lawrence Βουλιαγμένη ΑΟ Θεμιστοκλής ΑΟΚ Στρέμπας Φασόλης 1


Καλημέρα...

Φίλε,νομίζω έχεις κάνει ένα λάθος στην ώρα...9 παίζουμε εμείς...Όχι πως θα αλλάξει κάτι (οι 10 νοματαίοι αποκλείεται να αυξηθούν),απλά ενημερωτικά...

Κατά τα άλλα συμφωνώ μαζί σου...Για τον άσσο.... rolleyes.gif
!and1!
QUOTE(referee @ Mar 22 2011, 11:12 ) *
Καλημέρα...

Φίλε,νομίζω έχεις κάνει ένα λάθος στην ώρα...9 παίζουμε εμείς...Όχι πως θα αλλάξει κάτι (οι 10 νοματαίοι αποκλείεται να αυξηθούν),απλά ενημερωτικά...

Κατά τα άλλα συμφωνώ μαζί σου...Για τον άσσο.... rolleyes.gif


Στο site της ΕΣΚΑΝΑ το είδα..αλλα για να το λες κάτι παραπάνω θα ξέρεις..
Καλή επιτυχία!! icon_drunk.gif
referee
QUOTE(!and1! @ Mar 22 2011, 14:33 ) *
Στο site της ΕΣΚΑΝΑ το είδα..αλλα για να το λες κάτι παραπάνω θα ξέρεις..
Καλή επιτυχία!! icon_drunk.gif


http://www.youtube.com/watch?v=pNEnv15oozg
stathismag
ΤΑΤΑΥΛΑ-ΕΥΡΥΑΛΗ 51-82 πολυ μεγαλη νικη για την ομαδα μου σημερα.Δειξαμε απο την αρχη οτι θελαμε τη νικη και την πετυχαμε σχετικα ανετα μπορω να πω.Θελω να συγχαρω τα ΤΑΤΑΥΛΑ για την προσπαθεια που κατεβαλαν και να τους ευχηθω καλη συνεχεια.Πολλα συγχαρητηρια αξιζουν και ολοι μου οι συμπαιχτες οπως και το τεχν τιμ.Νομιζω διακριθηκαμε ολοι σημερα.Καλο βραδυ σε ολους
carlos navarro
Ρε παιδιά ξέρει κανείς αν θα ισχύει για του χρόνου ο κανονισμός που λέει ότι πρέπει ένας μικρός να παίζει συνέχεια στην πεντάδα?? Κάτι άκουσα πως ίσως δεν το συνεχίσουν...
giorgos10
QUOTE(carlos navarro @ Mar 25 2011, 18:33 ) *
Ρε παιδιά ξέρει κανείς αν θα ισχύει για του χρόνου ο κανονισμός που λέει ότι πρέπει ένας μικρός να παίζει συνέχεια στην πεντάδα?? Κάτι άκουσα πως ίσως δεν το συνεχίσουν...

λαθος σου ειπανε...κανονικα θα υπαρχει οπως τωρα
giorgos10
ΑΟΝΑ - Ιάσωνας 1
Ίκαρος/Ακαδημία -Αετός Καλλ 1
ΟΚΕ - ΝΕ Μεγαρίδας 2
Βάρη - Ταταύλα 1
Έσπερος - Ευρυάλη 2
Εν. Περάμου/Μεγάρων-Νέοι Πανιώνιου
Θεμιστοκλής –Αστέρας Αγ. Δημ 1
Τερψιθέα –Βουλιαγμένη 2
!and1!
QUOTE(giorgos10 @ Mar 30 2011, 20:00 ) *
ΑΟΝΑ - Ιάσωνας 1
Ίκαρος/Ακαδημία -Αετός Καλλ 1
ΟΚΕ - ΝΕ Μεγαρίδας 2
Βάρη - Ταταύλα 1
Έσπερος - Ευρυάλη 2
Εν. Περάμου/Μεγάρων-Νέοι Πανιώνιου
Θεμιστοκλής –Αστέρας Αγ. Δημ 1
Τερψιθέα –Βουλιαγμένη 2


ΑΟΝΑ - Ιάσωνας 1
Ίκαρος/Ακαδημία -Αετός Καλλ 1-2
ΟΚΕ - ΝΕ Μεγαρίδας 2
Βάρη - Ταταύλα 1-2
Έσπερος - Ευρυάλη 1-2
Εν. Περάμου/Μεγάρων-Νέοι Πανιώνιου
Θεμιστοκλής –Αστέρας Αγ. Δημ 1
Τερψιθέα –Βουλιαγμένη 2

blove.gif
LOWBAPER
Αν παρακολουθει καποιος φιλος της ΝΕΜ , φερτε ρε παιδια μπλε εμφανισεις σημερα γιατι ειμαστε πολυ οργανωμενοι και εχουμε μονο ασπρα.... rolleyes.gif rolleyes.gif
Panthironios
Η ανοχη και η "αλητεια" καποιον παιχτων και η προστασια τους ειναι οτι χειροτερο για το Αθλημα και ειδικα οταν παιζεις ΤΟΠΙΚΑ

Καλη ξεκουραση κυριοι και να τα χαιρεστε!!!.....
LOWBAPER
QUOTE(Panthironios @ Apr 1 2011, 00:08 ) *
Η ανοχη και η "αλητεια" καποιον παιχτων και η προστασια τους ειναι οτι χειροτερο για το Αθλημα και ειδικα οταν παιζεις ΤΟΠΙΚΑ

Καλη ξεκουραση κυριοι και να τα χαιρεστε!!!.....


για ποιον αγωνα μιλας φιλε Panthironie?
Panthironios
Βαρη-Ταταυλα..

allen10
τι συνεβη?
Panthironios
Ενταχει ας μην γινουμε γραφικοι ισως και να υπερεβαλα που ποσταρα, οτι εγινε εγινε απλα ολα εχουν κοστος γενικα στην ζωη μας κ ισως το αποτελεσμα να κοστισει καπως...
dakota
βουλιαγμενη σε αλλα επιπεδα ......χωρις φωτοπουλο!!!!!!ευρυαλη σιγουρα καλη ομαδα και μικρους.....ικαρος μπραβο στο προεδρο για τισ κινησης του .....αυτεσ ειναι απο τςρα α εσκανα.
!and1!
QUOTE(Panthironios @ Mar 31 2011, 23:08 ) *
Η ανοχη και η "αλητεια" καποιον παιχτων και η προστασια τους ειναι οτι χειροτερο για το Αθλημα και ειδικα οταν παιζεις ΤΟΠΙΚΑ

Καλη ξεκουραση κυριοι και να τα χαιρεστε!!!.....


Να πω οτι δε τα ξερεις να πω ok..
Και στη τελικη ρε φιλε παιξε και εσυ ετσι..
Τι να κανουμε που αλλος ειναι ετσι..
Μη ψαχνουμε προφασεις..
Λυσεις παντα υπαρχουν..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.