Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ Γ' ΕΘΝΙΚΗ 2008
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
sotis
QUOTE(kaukasios @ Jul 25 2008, 13:49 ) *
ο γεροπαυλος επεστρεψε?καλη μεταγραφη.αυτος δεν λεει να μεγαλωσει με τιποτα.και ο μπακας πολυ καλος για γ εθνικη.με κουτσο τι εγινε?για να πρωταγονιστησεις ομως θες και αλλους τετοιου επιπεδου παικτες.εχεις δει οι αλλες ομαδες τι εχουν παρει?ειναι πολλα τα λεφτα φετος!



Ενταξει ξερεις καλα πως εχει πεσει 2 κατηγοριες στα μπαμ.Δεν ειναι ευκολο να πας για πρωταθλημα φετος. Ομως αμα φετος σταθεροποιηθει θα μπορεσει η ομαδα να βρει τον δρομο της. Θεωρω ανουσιο να βαλεις πολλες χειλιαδες ευρω για να ανταγωνιστεις ομαδες που εχουν βαλει αλλα τοσα για μια θεση ουσιαστικα. Δεν γνωριζω ποιος αλλος εμεινε. Ξερω όμως όπως είπα οτι έχει κινηθει η ομάδα ποιοτικά και χωρις να έχει φέρει τα ονόματα από την Α'1. Το μόνο που απομένει είναι να βγουν όλα αυτα στο γηπεδο νομιζω. Και το τονίζω όχι για άνοδο!!!
kaukasios
QUOTE(sotis @ Jul 25 2008, 16:58 ) *
Ενταξει ξερεις καλα πως εχει πεσει 2 κατηγοριες στα μπαμ.Δεν ειναι ευκολο να πας για πρωταθλημα φετος. Ομως αμα φετος σταθεροποιηθει θα μπορεσει η ομαδα να βρει τον δρομο της. Θεωρω ανουσιο να βαλεις πολλες χειλιαδες ευρω για να ανταγωνιστεις ομαδες που εχουν βαλει αλλα τοσα για μια θεση ουσιαστικα. Δεν γνωριζω ποιος αλλος εμεινε. Ξερω όμως όπως είπα οτι έχει κινηθει η ομάδα ποιοτικά και χωρις να έχει φέρει τα ονόματα από την Α'1. Το μόνο που απομένει είναι να βγουν όλα αυτα στο γηπεδο νομιζω.

προπονητης ποιος ειναι?
sotis
QUOTE(kaukasios @ Jul 25 2008, 14:00 ) *
προπονητης ποιος ειναι?



Καλογεροπουλος λεγεται αν δεν κανω λαθος. Ηταν στις γυναικες του Αθηναικου την περασμενη σεζον.
kontas
στον Β όμιλο του νότου ξέρει κανείς πως διαμορφώνονται τα ροστερ ?
mikeb
Παιδιά μη τρελαίνεστε...
Δε φύγανε κι όλοι από τα Γιάννενα...
Μόνο Παπαδόπουλος και Βέλλιος τους οποίους δεν θέλησε η ομάδα να κρατήσει.
Το κενό του Βέλλιου έχει ήδη καλυφθεί και για το σέντερ αναμένεται να γίνει ένα ψιλομπάμ...
¨Ετσι παρά το ότι θα υπάρχουν πολλές δυνατές ομάδες στον όμιλο φέτος μάλλον ο νόμος του ΕΑΝΚΙ θα ισχύσει και πάλι...
elefsinios
QUOTE(kontas @ Jul 25 2008, 18:01 ) *
στον Β όμιλο του νότου ξέρει κανείς πως διαμορφώνονται τα ροστερ ?


Πανελευσινιακός Α.Ο.Κ. Ρόστερ Ανδρικής Ομάδας 2008-2009 Ανανέωσαν οι Μπαλάφας Βαγγέλης(Αρχηγός) , Αβραμίδης Γιάννης , Αβραμίδης Δημοσθένης , Διολέτης Μελέτης , Θέος Σεραφείμ , Μπαρμπαρής Χρήστος .Νέα μέλη της ομάδας είναι οι Τύρλας Γιώργος από τον Κεραυνό Αιγίου(Β'Εθνική) , Καραχάλιος Ματθαίος από τον Ιωνικό Ν.Φ.(Γ'Εθνική) , Κουτουζής Παύλος Πανερυθραικό(Α2) , Κορρές Γιώργος Α.Ο.Γαλατσίου(Α'ΕΣΚΑ) , Αντωνίου Μιχάλης Α.Ο. Μανδραικός(Α'ΕΣΚΑΝΑ) Βεντούρης Γιώργος Μίλων(Γ'Εθνική) Προπονητής Σκαραφίγκας Γιώργος , Βοηθός Λιαδάκης Μπάμπης.

Για τις άλλες ομάδες δεν ξέρω να σου απαντήσω.
kaukasios
QUOTE(elefsinios @ Jul 26 2008, 10:42 ) *
Πανελευσινιακός Α.Ο.Κ. Ρόστερ Ανδρικής Ομάδας 2008-2009 Ανανέωσαν οι Μπαλάφας Βαγγέλης(Αρχηγός) , Αβραμίδης Γιάννης , Αβραμίδης Δημοσθένης , Διολέτης Μελέτης , Θέος Σεραφείμ , Μπαρμπαρής Χρήστος .Νέα μέλη της ομάδας είναι οι Τύρλας Γιώργος από τον Κεραυνό Αιγίου(Β'Εθνική) , Καραχάλιος Ματθαίος από τον Ιωνικό Ν.Φ.(Γ'Εθνική) , Κουτουζής Παύλος Πανερυθραικό(Α2) , Κορρές Γιώργος Α.Ο.Γαλατσίου(Α'ΕΣΚΑ) , Αντωνίου Μιχάλης Α.Ο. Μανδραικός(Α'ΕΣΚΑΝΑ) Βεντούρης Γιώργος Μίλων(Γ'Εθνική) Προπονητής Σκαραφίγκας Γιώργος , Βοηθός Λιαδάκης Μπάμπης.

Για τις άλλες ομάδες δεν ξέρω να σου απαντήσω.

ελευσινιε ο σακελλαρης που πηρε το αιγιο απο σας λεει τιποτα?επαιζε καθολου περσι?
ona1
Μεγάλη επιτυχία είχε χθες η συναυλία που διοργάνωσε η ομάδα της Δόξας στο Ενετικό Κάστρο Λευκάδας με τη Χάρις Αλεξίου.
Πάνω από 7.000 άτομα παρεβρέθησαν για να την απολαύσυν την ιέρια του ελληνικού τραγουδιού.

Το συμβούλιο της Δόξας κάνει κι άλλες κινήσεις για να συμπληρώσει το ρόστερ της ομάδας.
Η σύνθεση του συμβουλίου είναι πολύ πετυχημένη και δραστηριοποιείται έντονα με σκοπό να έχει η ομάδα μια αξιοπρεπη εμφάνιση στο πρωτάθλημα και ότι καλύτερο προκύψει καλοδεχούμενο....
where_amazing_happens
QUOTE(sotis @ Jul 25 2008, 17:03 ) *
Καλογεροπουλος λεγεται αν δεν κανω λαθος. Ηταν στις γυναικες του Αθηναικου την περασμενη σεζον.


Τι γνωμη εχετε για τον Καλογεροπουλο? Ο Κουτσος τελικα εκλεισε Παπαγου..Γνωμη μου οτι ο Αλιμος μπορει να κινδυνεψει φετος. Δεν θα σωθει ευκολα.
Lepida
QUOTE(where_amazing_happens @ Jul 28 2008, 13:47 ) *
Τι γνωμη εχετε για τον Καλογεροπουλο? Ο Κουτσος τελικα εκλεισε Παπαγου..Γνωμη μου οτι ο Αλιμος μπορει να κινδυνεψει φετος. Δεν θα σωθει ευκολα.

Αρκετα καλος coatsh πιστευω οτι υστερει λιγο προπονητικα καθως και στο θεμα πειθαρχειας.Βεβαια οτι υλικο εχεις με αυτο θα μαγειρεψεις.Αλλο μεγεθος ο Αθηναικος (οικονομικα--παικτικα)και αλλο ο Αλιμος των γνωστων προβληματων.Ο Κουτσος εκλεισε Παπαγου απ οτι ξερω.Ευχομαι καλη επιτυχια στην ομαδα σας.
mpasketikos
quiz:ποιος παικτης,που το παιζει εξυπνος,θα "φάει χιόνι"φετος,απο ιστορικη ομαδα του 1ου ομιλου Νοτου,και "θα το φυσαει και δε θα κρυωνει"???
Augmon
Ξέρουμε ποιους απέκτησε η Νικόπολη?? icon_joy.gif icon_joy.gif
mpasketikos
QUOTE(mpasketikos @ Jul 28 2008, 23:59 ) *
quiz:ποιος παικτης,που το παιζει εξυπνος,θα "φάει χιόνι"φετος,απο ιστορικη ομαδα του 1ου ομιλου Νοτου,και "θα το φυσαει και δε θα κρυωνει"???

Eπειδη δε βλεπω ανταποκριση,να ενημερωσω το φόρουμ οτι ο εν λογω παικτης(και οχι μονο παικτης) βλεπει καθε βραδυ στον υπνο του, τον εαυτο του σε χιονισμενα τοπια...

ΗΘΙΚΟ ΔΙΔΑΓΜΑ:"όποιος γυρευει τα πολλα,χανει και τα λιγα"
basketikos
To κουιζ ηταν (και παραμενει) προχωρημενο - τι θελει να πει ο ποιητής;;; blink.gif blink.gif blink.gif

(ασε που ο "ποιητής" εχει nickname που υποδηλωνει οτι οταν μεγαλώσει θα μου μοιασει.. biggrin.gif icon_wave.gif - θα φτιάξουμε σχολη basketιkων προβλεπω, και θα κανουμε επιθετική εξαγορα του φορουμ icon_drunk.gif icon_drunk.gif ).

Σε πνευμα καλοκαιρινο, να ενημερώσω οτι 2 αθλητες του Ιωνικου, ενας πρώην και ενας νυν γνωριζουν Ευρωπαϊκες δόξες.
Ο νυν ειναι ο Παναγιώτης Κουκουνιας, που ταξιδεψε με την ΕΘνικη Νεων Ανδρών στο Πανευρωπαικο που ξεκινα την 1η Αυγουστου 08. Καθε επιτυχία, και καλές εμπειριες.
Ο τεως ειναι ο "Σουηδος που ηθελε να γινει μπασκετμπολίστας αλλα δεν μπορουσε ουτε και με μεσο", κατα κόσμο Τατσιδης, που εμαθα οτι συνεχιζει σε Σουηδική ομαδα που συμμετέχει σε Ευρωπαϊκο Κυπελλο..... Φοβος και τρομος, λεμε τωρα... 69.gif 69.gif 69.gif

ΥΓ. Και κατι ασχετο αλλά πραγματικο σημαντικο - αυτος που ενδιαφερεται, αν επιστρεψει στο φορουμ, θα πάρει το μηνυμα. Επειδη μου σφυριξαν οτι υπαρχει προβλημα: Ουδεποτε εκφράστηκα αρνητικά για την προσωπικότητα αθλητη (νυν ή τέως) του Ιωνικου. Κριτική για τα μπασκετικά προσοντα πολλων εκανα, και θα συνεχισω να κάνω είτε αυτος ηταν 5αρι, ειτε 1ος.

ΚΑΛΕΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ cool.gif cool.gif cool.gif
mpasketikos
QUOTE(basketikos @ Jul 30 2008, 13:12 ) *
To κουιζ ηταν (και παραμενει) προχωρημενο - τι θελει να πει ο ποιητής;;; blink.gif blink.gif blink.gif

(ασε που ο "ποιητής" εχει nickname που υποδηλωνει οτι οταν μεγαλώσει θα μου μοιασει.. biggrin.gif icon_wave.gif - θα φτιάξουμε σχολη basketιkων προβλεπω, και θα κανουμε επιθετική εξαγορα του φορουμ icon_drunk.gif icon_drunk.gif ).

Kαι ομως,εσυ basketike μου,θα μπορουσες να συνδυασεις καποια πραγματα,μια που ο πρωταγωνιστης του quiz εχει περασει απο την ΙΩΝΙΚΑΡΑ(και οχι πολυ παλια),ειναι γνωστος φραγκοφονιας biggrin.gif ,και η ομαδα που πηγε φετος ειναι γνωστη στις ταξεις των παικτων για το χιονι που μοιραζει αντι χρηματων,οπως τουλαχιστον λενε πρωην παικτες της...Το πιο σημαντικο ειναι,basketike μου,οτι τον ξερεις και ειμαι σιγουρος για αυτο... 39.gif 39.gif 39.gif
Οσον αφορα στην προταση σου για σχολη και εξαγορα φορουμ,ειμαι μεσα. icon_wave.gif
TliBan
QUOTE(mpasketikos @ Jul 30 2008, 14:55 ) *
Kαι ομως,εσυ basketike μου,θα μπορουσες να συνδυασεις καποια πραγματα,μια που ο πρωταγωνιστης του quiz εχει περασει απο την ΙΩΝΙΚΑΡΑ(και οχι πολυ παλια),ειναι γνωστος φραγκοφονιας biggrin.gif ,και η ομαδα που πηγε φετος ειναι γνωστη στις ταξεις των παικτων για το χιονι που μοιραζει αντι χρηματων,οπως τουλαχιστον λενε πρωην παικτες της...Το πιο σημαντικο ειναι,basketike μου,οτι τον ξερεις και ειμαι σιγουρος για αυτο... 39.gif 39.gif 39.gif
Οσον αφορα στην προταση σου για σχολη και εξαγορα φορουμ,ειμαι μεσα. icon_wave.gif



Και πέρσι πού έπαιζε;
mpasketikos
QUOTE(TliBan @ Jul 30 2008, 14:57 ) *
Και πέρσι πού έπαιζε;

Tliban,εισαι γατος 41.gif 77.gif
Blue1965White
Εντάξει και μεις οι αδαείς το βρήκαμε μετά το δεύτερο post.
Πάντως σε τελική ανάλυση είναι δικαίωμα του οποιουδήποτε να πάρει τις αποφάσεις που θέλει και αφορούν τον ίδιο. Φαντάζομαι αν έκανε κακή επιλογή θα βλάψει τον εαυτό του.
Θα ήθελες να μας πεις και εσύ mpasketike από που πηγάζει το έντονο ενδιαφέρον σου να πληροφορηθεί το φόρουμ για τις "ατυχείς" επιλογές του συγκεκριμένου παίκτη;
basketikos
QUOTE(mpasketikos @ Jul 30 2008, 14:55 ) *
Kαι ομως,εσυ basketike μου,θα μπορουσες να συνδυασεις καποια πραγματα,μια που ο πρωταγωνιστης του quiz εχει περασει απο την ΙΩΝΙΚΑΡΑ(και οχι πολυ παλια),ειναι γνωστος φραγκοφονιας biggrin.gif ,και η ομαδα που πηγε φετος ειναι γνωστη στις ταξεις των παικτων για το χιονι που μοιραζει αντι χρηματων,οπως τουλαχιστον λενε πρωην παικτες της...Το πιο σημαντικο ειναι,basketike μου,οτι τον ξερεις και ειμαι σιγουρος για αυτο... 39.gif 39.gif 39.gif
Οσον αφορα στην προταση σου για σχολη και εξαγορα φορουμ,ειμαι μεσα. icon_wave.gif


Δεν ξερω καλα τον 1ο Ομιλο, στις 'ιστορικές' θα συμπεριλαμβανα 2-3 - κοιτα πως εκλεισε ο κυκλος...

Οσο για τον καθε παίκτη, παραπέμπω στο γενικο σχολιο που εκανα στο προηγούμενο μαιλ - καλο ειναι στο δημοσιο φορουμ να κρινουμε αποκλειστικά και μονο το αθλητικό μερος.
Οσοι γνωριζουν/με παρασκηνιακες καταστασεις καλο ειναι να μην τις δημοσιοποιουμε γιατι η 'ανωνυμια' τις καθιστα αρκετα παρεξηγισιμες.
mpasketikos
QUOTE(basketikos @ Jul 30 2008, 15:38 ) *
Δεν ξερω καλα τον 1ο Ομιλο, στις 'ιστορικές' θα συμπεριλαμβανα 2-3 - κοιτα πως εκλεισε ο κυκλος...

Οσο για τον καθε παίκτη, παραπέμπω στο γενικο σχολιο που εκανα στο προηγούμενο μαιλ - καλο ειναι στο δημοσιο φορουμ να κρινουμε αποκλειστικά και μονο το αθλητικό μερος.
Οσοι γνωριζουν/με παρασκηνιακες καταστασεις καλο ειναι να μην τις δημοσιοποιουμε γιατι η 'ανωνυμια' τις καθιστα αρκετα παρεξηγισιμες.

τα post ηταν καθαρα χιουμοριστικα.Αλλωστε,στα σοβαρα τωρα,δεν εχω καμια ιδεα για το ποιος πληρωνει και ποιος οχι,ουτε ξερω κανενα παρασκηνιο.Ηθελα να τον πειραξω λιγο.Αυτα προς αποφυγη παρεξηγησεων γιατι μια πλακα μπορει ευκολα να ξεφυγει και μαλιστα αδικα.ΤΗΕ ΕΝD.
basketikos
QUOTE(mpasketikos @ Jul 30 2008, 15:54 ) *
τα post ηταν καθαρα χιουμοριστικα.Αλλωστε,στα σοβαρα τωρα,δεν εχω καμια ιδεα για το ποιος πληρωνει και ποιος οχι,ουτε ξερω κανενα παρασκηνιο.Ηθελα να τον πειραξω λιγο.Αυτα προς αποφυγη παρεξηγησεων γιατι μια πλακα μπορει ευκολα να ξεφυγει και μαλιστα αδικα.ΤΗΕ ΕΝD.


Η δυσκολια του απροσωπου...(ρε συ blue1965white, τι αγωνια και αυτη να μην σου θιξουν οποι0ν εχει φορεσει/προβαρει/ραψει φανελλα του Ιωνικου icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif )
Blue1965White
QUOTE
Η δυσκολια του απροσωπου...(ρε συ blue1965white, τι αγωνια και αυτη να μην σου θιξουν οποι0ν εχει φορεσει/προβαρει/ραψει φανελλα του Ιωνικου )


Κάπως έτσι είναι αλλά για τον Σουηδό "περίπου" μπασκετμπολίστα κάνω εξαίρεση, γράφε ελεύθερα. biggrin.gif biggrin.gif
leonkalf
Νέα από Προοδευτική, που δεν έχουν γραφτεί.

Προπονητής ο Καλογήρου

και νέοι παίκτες

Άκης Μητρόπουλος (από Έσπερο), Δρακόπουλος και Τσιρογιάννης (από Ιωνικό Ν.), Βαρυπάτης, Καλιμανάς.
Lepida
Μια πολυ καλη μεταγραφη για Α.Ε.Ν.Κ. πηρε Κοτινη απο Περιστερι .Επισης υπαρχει ενδεχομενο επιστροφης Μενουδακου.
amindada
:
QUOTE(basketikos @ Jul 30 2008, 16:35 ) *
Η δυσκολια του απροσωπου...(ρε συ blue1965white, τι αγωνια και αυτη να μην σου θιξουν οποι0ν εχει φορεσει/προβαρει/ραψει φανελλα του Ιωνικου icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif )

41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
Scales.4
Χωρίς να ξέρω κάτι κ παρολο που έχουμε να μιλήσουμε καιρό κάτι μου λεει οτι ο mimos8 θα γυρίσει!!!
dirk10
κατι καλο παει να γινει στην νικαια για να δουμε.............
elefsinios
Άντε να ξεκινήσει το πρωτάθλημα για να έχουμε να πούμε και τίποτα.Σκυλοβαρέθηκα ρε παιδιά....... icon_bored.gif icon_bored.gif icon_bored.gif
elefsinios
QUOTE(TliBan @ Jul 30 2008, 14:57 ) *
Και πέρσι πού έπαιζε;

Είσαι μεγάλη που......να ρε Tliban...... shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
dirk10
ποτε ξεκιναει το πρωταθλημα?
leonkalf
12 Οκτωβρίου
PIG
QUOTE(leonkalf @ Aug 1 2008, 12:11 ) *
12 Οκτωβρίου

Καλησπέρα σε όλους. Μήπως κάποιος ξέρει να μου πει που πήγαν οι Νίκας, Φραγκούλης που πέρσι επαιζαν Αππόλωνα.
Spap
QUOTE(leonkalf @ Jul 31 2008, 00:55 ) *
Νέα από Προοδευτική, που δεν έχουν γραφτεί.

Προπονητής ο Καλογήρου

και νέοι παίκτες

Άκης Μητρόπουλος (από Έσπερο), Δρακόπουλος και Τσιρογιάννης (από Ιωνικό Ν.), Βαρυπάτης, Καλιμανάς.



Δρακοπουλος Τσιρογιαννης θα κανουν μεγαλο διδυμο.....
ioannis
KAΛΗΣΠΕΡΑ, ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΕΔΩ...
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΤΟΥ ΙΩΝΙΚΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ?
dirk10
QUOTE(ioannis @ Aug 4 2008, 15:55 ) *
KAΛΗΣΠΕΡΑ, ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΕΔΩ...
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΤΟΥ ΙΩΝΙΚΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ?

coach παναγιωτοπουλος
γαπκιαδης(πειραικο) κουρης(λαμια) κουκουνιας(περιστερι) λιθοπουλος(αρη νικαιας) αγγελοπουλος(γκυζιακος)
μιχαλοπουλος mhtsopoyloς(ikaro) πρινεας μελεουνης καβαδας αυτα ξερω τα θπολοιπα ο μπασκετικος 77.gif
spap οντως το διδυμο θα ειναι φωτια για την προοδευτικη!!!
Kalfopoulos11
QUOTE(PIG @ Aug 4 2008, 13:50 ) *
Καλησπέρα σε όλους. Μήπως κάποιος ξέρει να μου πει που πήγαν οι Νίκας, Φραγκούλης που πέρσι επαιζαν Αππόλωνα.



Ο Φραγκούλης πήγε στα Ανω Λιόσια.
ioannis
QUOTE(dirk10 @ Aug 4 2008, 16:54 ) *
coach παναγιωτοπουλος
γαπκιαδης(πειραικο) κουρης(λαμια) κουκουνιας(περιστερι) λιθοπουλος(αρη νικαιας) αγγελοπουλος(γκυζιακος)
μιχαλοπουλος mhtsopoyloς(ikaro) πρινεας μελεουνης καβαδας αυτα ξερω τα θπολοιπα ο μπασκετικος 77.gif
spap οντως το διδυμο θα ειναι φωτια για την προοδευτικη!!!


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ DIRK10



edit: Γράφε με μικρά γράμματα παρακαλώ. Τα κεφαλαία απαγορεύονται, σημαίνουν ότι φωνάζεις.
retzi
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΣΟΒΑΡΑ ΓΙΑ ΙΣΑΚΣΟΝ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΜΑΝΗ?? ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ... :
retzi
QUOTE(ilias77 @ Apr 29 2008, 17:03 ) *
εδω μπορουμε να γραφουμε για της μεταγραφς στην Γ ΕΘΝΙΚΗ.

ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΥ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΣΟΒΑΡΑ ΓΙΑ ΙΣΑΚΣΟΝ ΤΗΣ ΜΑΝΗΣ???
Protos
QUOTE(retzi @ Aug 8 2008, 15:56 ) *
ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΥ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΣΟΒΑΡΑ ΓΙΑ ΙΣΑΚΣΟΝ ΤΗΣ ΜΑΝΗΣ???

τον ειδα σε DVD δεν με εντυπωσιασε . sad.gif
ολα ειναι σε συναρτηση . τι ζητας και ποσα δινεις . icon_wave.gif icon_wave.gif
retzi
QUOTE(Protos @ Aug 9 2008, 10:59 ) *
τον ειδα σε DVD δεν με εντυπωσιασε . sad.gif
ολα ειναι σε συναρτηση . τι ζητας και ποσα δινεις . icon_wave.gif icon_wave.gif

ευχαριστώ αν μαθεισ και κάτι αλλο πεσ μου.
profitisilias9
QUOTE(retzi @ Aug 9 2008, 15:12 ) *
ευχαριστώ αν μαθεισ και κάτι αλλο πεσ μου.


Ο Ιζακσον πέρασε πέρσι από τον Απόλλωνα Π. και γέλαγε όλη η Περιβόλα με τα κατορθώματά του. Το παιδί δεν κάνει ούτε για Γ' τοπικό! 68.gif 68.gif 68.gif
kaukasios
QUOTE(profitisilias9 @ Aug 9 2008, 15:17 ) *
Ο Ιζακσον πέρασε πέρσι από τον Απόλλωνα Π. και γέλαγε όλη η Περιβόλα με τα κατορθώματά του. Το παιδί δεν κάνει ούτε για Γ' τοπικό! 68.gif 68.gif 68.gif

εισαι πολυ κακος.εγω δεν γελασα! 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
basketikos
ΙΩΝΙΚΟΣ 2008-09
-----------------------------------
Αγγελοπουλος (Γκυζιακος), Γαπκιαδης (Πειραϊκος), Γεωργίου (Ικαρος Κ.), Ζερβας (Αχαρνής), Καββαδας (Ιωνικός), Κουκουνιάς (Περιστέρι), Koυρής (Λαμία), Λιθόπουλος (Αρης Ν.), Μαζουροπουλος (Ιωνικός), Μελεουνης (Ιωνικος), Μητσοπουλος (Ικαρος Κ.), Μιχαλοπουλος (Σπόρτιγκ), Πρινεας (Iωνικός)
Προπονητης: Παναγιωτόπουλος
Βοηθοί: Χ'Κυριακος / Κοσσενας
----------------------------------------
profitisilias9
QUOTE(kaukasios @ Aug 9 2008, 16:57 ) *
εισαι πολυ κακος.εγω δεν γελασα! 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif

Έχεις δίκιο. Εσύ έκλεγες από τα γέλια! 69.gif
vspangeorge
QUOTE(profitisilias9 @ Aug 9 2008, 21:10 ) *
Έχεις δίκιο. Εσύ έκλεγες από τα γέλια! 69.gif

profitisilias μ αυτά που γράφεις ή καλύτερα με τον τρόπο που τα γράφεις, μάλον δεν θα ασχοληθεί κανένας μαζί σου. Με πρόλαβε στην απάντηση ο Καυκάσιος. Δεν θα πω τίποτε αλλο.
where_amazing_happens
Ο Ισακσον δεν πρεπει να ειναι πολυ κακος.. Ποσοι πεφτουν απο τον νοτιο ομιλο??Μανη, Κρανιδι και Αλιμο βλεπω να κινδυνευουν.. Ενω φαβορι για ανοδο βλεπω την ανανεωμενη Λευκαδα... Περιμενω αποψεις..
retzi
QUOTE(leonkalf @ Apr 29 2008, 18:01 ) *
Με πρόλαβε ο ilias77 και άνοιξε το topic.
Ήταν στις άμεσες ενέργειες..

Καλή αρχή, λοιπόν, στο topic.

Από δω και στο εξής εδώ θα γράφετε ότι έχει σχέση με μεταγραφές παικτών-προπονητών, ανανεώσεις παικτών στην ομάδα τους, τα ρόστερ κλπ. για την Γ'Εθνική (Βορράς-Νότος).
Πιστεύω ότι ένα topic αρκεί, μη το πάμε ξεχωριστά για κάθε όμιλο.

Όποιοι έχουν πληροφορίες, καλώς να ορίσουν... cool.gif

παντωσ νομιζω οτι η μανη δεν ειναι τελικα και για πεσιμο εμαθα οτι εχει ενισχυθει με αρκετουσ παικτεσ που επαιζαν γ χρονια πχ μανωλησ κατσαρεασ(δυναμη) γεροδημο και αρκετουσ απο α εκασκενοπ δυνατο πρωταθλημα.... αρα δεν ειναι μονο ο ιζακσον!!!
retzi
QUOTE(ilias77 @ Apr 29 2008, 17:03 ) *
εδω μπορουμε να γραφουμε για της μεταγραφς στην Γ ΕΘΝΙΚΗ.

για καποιον μπουγαδη ξερει κανεισ επαιζε γ πριν 3 χρονια στην μεσσηνη τι θεση κλπ
profitisilias9
QUOTE(vspangeorge @ Aug 9 2008, 21:33 ) *
profitisilias μ αυτά που γράφεις ή καλύτερα με τον τρόπο που τα γράφεις, μάλον δεν θα ασχοληθεί κανένας μαζί σου. Με πρόλαβε στην απάντηση ο Καυκάσιος. Δεν θα πω τίποτε αλλο.


Εγώ δεν ζήτησα να ασχοληθεί κανείς μαζί μου. Την γνώμη μου εξέφρασα για τον Ισακσον, γιατί τον είδα σε αρκετά παιχνίδια του Απόλλωνα πέρσι και έχω ιδία αντίληψη. Αν με την απόδοση του στο πρωτάθλημα με εκθέσει, θα είμαι ο πρώτος που θα παραδεχθώ τη λάθος εκτίμησή μου. Θες ακόμα ένα στοιχείο για τον Ισακσον; Πρόπερσι ήταν στο ρόστερ του Κεραυνού Αιγίου (Β' ΕΘΝΙΚΗ) αλλά ο Μάκης Γιατράς ύστερα από ένα μήνα προετοιμασίας, τον έστειλε πίσω στην Αυστραλία! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.