Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ Γ' ΕΘΝΙΚΗ 2008
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
dirk10
QUOTE(Blue1965White @ Aug 19 2008, 06:17 ) *
Μήπως εννοείται τον Μητρόπουλο; Σε κάθε περίπτωση ας γράψει κάποιος το όνομα του, δεν καταλαβαίνω γιατί τόση μυστικοπάθεια.

ναι αυτος ειναι
kaukasios
QUOTE(dirk10 @ Aug 19 2008, 09:17 ) *
ναι αυτος ειναι

απο οτι ξερω ειχε καποιο προβλημα υγειας γιαυτο δεν επαιξε φετος.
milan10
ο μητροπουλος ειναι..τι το κραταγατε μυστικο....παντως το παλικαρι ειναι απιστευτος παιχτης και οποιοσ θελει και ξερει θα καταλαβει οτι θα κανει την διαφορα φετοσ στο πρωταθλημα
δεν υπαρχει αναλογοσ παιχτης ουτε μεχρι α2...ταπεινη μου γνωμη
kaukasios
QUOTE(milan10 @ Aug 19 2008, 11:47 ) *
ο μητροπουλος ειναι..τι το κραταγατε μυστικο....παντως το παλικαρι ειναι απιστευτος παιχτης και οποιοσ θελει και ξερει θα καταλαβει οτι θα κανει την διαφορα φετοσ στο πρωταθλημα
δεν υπαρχει αναλογοσ παιχτης ουτε μεχρι α2...ταπεινη μου γνωμη

γιατι θα παιξει μετα τα χριστουγεννα?εχει σχεση με το προβλημα υγειας που ειχε?
milan10
οντως γιατι βγαλατε οτι θα παιξει μετα τα χριστουγγενα?μιπωσ ιπαρχει και αλλοσ λογοσ εκτος απο τιν υγεια του?παντωσ σιγουρα κατι ιπαρχει γιατι αλλιωσ δεν θα κατεβαινε γ εθνικι..το παιδι εχει παιξει ευρολιγκα,α1,και μαλιστα με μεγαλι επιτιχια.. μεμας στο ναυπλιο θα ασχολιοταν?

πειτε αν ξερετε κατι?
kaukasios
QUOTE(milan10 @ Aug 19 2008, 12:01 ) *
οντως γιατι βγαλατε οτι θα παιξει μετα τα χριστουγγενα?μιπωσ ιπαρχει και αλλοσ λογοσ εκτος απο τιν υγεια του?παντωσ σιγουρα κατι ιπαρχει γιατι αλλιωσ δεν θα κατεβαινε γ εθνικι..το παιδι εχει παιξει ευρολιγκα,α1,και μαλιστα με μεγαλι επιτιχια.. μεμας στο ναυπλιο θα ασχολιοταν?

πειτε αν ξερετε κατι?

απο οτι ξερω το προβλημα υγειας που ειχε δεν ειχε σχεση με τραυματισμο.ηταν πολυ πιο σοβαρο.περσι δεν επαιξε πουθενα απο οτι ξερω,αλλα απο καποια στιγμη και μετα εκανε προπονηση με μια ομαδα α2.να ειναι καλα το παληκαρι και να παιξει θα σας βοηθησει πολυ.
Blue1965White
Τον Γιάννη τον θυμάμαι από τον Ιωνικό. Έχει απίστευτα προσόντα που μερικές φορές όμως δυσκολεύεται να τα βγάλει στο παρκέ. Ελπίζω να έχει αναρρώσει πλήρως και του εύχομαι ολόψυχα καλή συνέχεια στην καριέρα του.
spyros diamantopoulos
καλησπερα σε ολους!!ειμαι ο σπυρος διαμαντοπουλος εν ενεργεια παιχτης της αενκ!!!χαιρομαι που μπηκα
κ εγω στην τεραστια παρεα σας....Τα νεα της ομαδας μου λενε οτι χασαμε τον ηγετη μας εντος κ εκτος
γηπεδου(δημητρη μενουδακο),τον κολλητο μου τον καρακωστα κ τρελλο μπομπερ μπαρντζο κ σημαια της αενκ ευθυμιοπουλο,,,αλλα καναμε κ σημαντικες κ τρανταχτες προσθηκες οπως του απεργη,του κοτινη κ του παπαδοπουλου απο γκυζιακο αλλα κ δεδε κ κουτουλα απο απολλωνα.Συν οτι εμεινε τεραστιος φραττας κ περσινος πρωτος σκορερ κ καλυτερος παιχτης της α εσκα ψωμαδερης κ γιγας ντεφουδης αλλα κ εξαιρετικος οποτε επαιξε εστω 1 λεπτο δ.λαγοποδης κ φυσικα ο αδερφος μου ο καρατζας που εκανε μεγαλο πρωταθλημα περσυ...πηραμε κ αλεξη σπανο απο αεκ που στην πρωτη προπο εκανε καρφωμα!!!παιχταρα.....εμεινα κ εγω για να συμπληρωσω μερικες τουμπες ακομα που μου ξεμειναν απο περσι...ομιλος δυσκολος αλλα ενδιαφερων
!!!!!
elefsinios
Παρακολουθώ τόσες μέρες αυτά που γράφετε με μεγάλη προσοχή.Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω πως από τόσο νωρίς , χωρίς να έχουμε δει καμία ομάδα ακόμα εν δράση , έστω σε κάποια φιλικά, να "βαφτίζετε" Πρωταθλήτρια μία την μία Ομάδα και μία την άλλη.Σεβαστή η άποψη των περισσοτέρων και δεν κρύβω πως σαν φίλο του Πανελευσινιακού με κολακεύει κιόλας να μας θεωρείτε στα φαβορί για άνοδο.Το έργο όμως το έχουμε ξαναδεί.Ειδικά στην Ελευσίνα όταν είμαστε στην Β' Εθνική , αλλά και με άλλες ομάδες. Μην ξεχνάμε το περσινό παράδειγμα με τον Ο.Φ.Η. Δεν νομίζω να περίμενε κανείς από εμάς ότι θα πάει τρένο. Υπομονή λοιπόν , να ξεκινήσει με το καλό το πρωτάθλημα , να δούμε τον Α' Γύρο και ίσως τότε να μπορούμε να μιλήσουμε για φαβορί.

Υ.Γ. Φίλε basketike είδες που η ζωή έχει γυρίσματα και ο φίλος μας Παναγιωτόπουλος ξαναγύρισε Νίκαια μεριά? cool.gif Καλή κίνηση, ελπίζω και εύχομαι να πάτε καλά αυτή την χρονιά γιατί πραγματικά το αξίζετε.Πολλούς χαιρετισμούς icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
kaukasios
QUOTE(elefsinios @ Aug 19 2008, 13:40 ) *
Παρακολουθώ τόσες μέρες αυτά που γράφετε με μεγάλη προσοχή.Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω πως από τόσο νωρίς , χωρίς να έχουμε δει καμία ομάδα ακόμα εν δράση , έστω σε κάποια φιλικά, να "βαφτίζετε" Πρωταθλήτρια μία την μία Ομάδα και μία την άλλη.Σεβαστή η άποψη των περισσοτέρων και δεν κρύβω πως σαν φίλο του Πανελευσινιακού με κολακεύει κιόλας να μας θεωρείτε στα φαβορί για άνοδο.Το έργο όμως το έχουμε ξαναδεί.Ειδικά στην Ελευσίνα όταν είμαστε στην Β' Εθνική , αλλά και με άλλες ομάδες. Μην ξεχνάμε το περσινό παράδειγμα με τον Ο.Φ.Η. Δεν νομίζω να περίμενε κανείς από εμάς ότι θα πάει τρένο. Υπομονή λοιπόν , να ξεκινήσει με το καλό το πρωτάθλημα , να δούμε τον Α' Γύρο και ίσως τότε να μπορούμε να μιλήσουμε για φαβορί.

Υ.Γ. Φίλε basketike είδες που η ζωή έχει γυρίσματα και ο φίλος μας Παναγιωτόπουλος ξαναγύρισε Νίκαια μεριά? cool.gif Καλή κίνηση, ελπίζω και εύχομαι να πάτε καλά αυτή την χρονιά γιατί πραγματικά το αξίζετε.Πολλούς χαιρετισμούς icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif

πρωταθλητη απο τωρα δεν μπορεις να βαφτισεις αλλα βλεποντας τα ροστερ μπορεις να σχηματισεις μια αποψη για το ποιες ομαδες θα πρωταγωνιστησουν και ποιες θα παλεψουν να σωθουν.
elefsinios
QUOTE(kaukasios @ Aug 19 2008, 13:48 ) *
πρωταθλητη απο τωρα δεν μπορεις να βαφτισεις αλλα βλεποντας τα ροστερ μπορεις να σχηματισεις μια αποψη για το ποιες ομαδες θα πρωταγωνιστησουν και ποιες θα παλεψουν να σωθουν.


Φίλε μου δεν θα διαφωνήσω μαζί σου.Ξέρεις όμως πόσο εύκολα μπορούν να ανατραπούν οι ισορροπίες μέσα σε μια ομάδα με το πρώτο άτυχο αποτέλεσμα ή από ένα απρόσμενο τραυματισμό?Δεν ξέρω αν παρακολούθησες πέρσι το Πρωτάθλημα αλλά πιο "γεμάτες" ομάδες σαν την Ιεράπετρα , τον Ζωγράφου ή ακόμα και τον Πανελευσινιακό φάνταζαν φαβορί για άνοδο , αλλά στο τέλος που γίνεται το ταμείο άλλος ήταν ο κερδισμένος. Μην παρασυρόμαστε λοιπόν στα "παιχνίδια" των παραγόντων και των manager που έχουν πολλούς λόγους για να το κάνουν.Αλλωστε όπως έχω ξαναγράψει ότι αξίζει ο καθένας μας σε αυτή τη ζωή το παίρνει.Τίποτα δεν χαρίζεται.......
kaukasios
QUOTE(elefsinios @ Aug 19 2008, 13:59 ) *
Φίλε μου δεν θα διαφωνήσω μαζί σου.Ξέρεις όμως πόσο εύκολα μπορούν να ανατραπούν οι ισορροπίες μέσα σε μια ομάδα με το πρώτο άτυχο αποτέλεσμα ή από ένα απρόσμενο τραυματισμό?Δεν ξέρω αν παρακολούθησες πέρσι το Πρωτάθλημα αλλά πιο "γεμάτες" ομάδες σαν την Ιεράπετρα , τον Ζωγράφου ή ακόμα και τον Πανελευσινιακό φάνταζαν φαβορί για άνοδο , αλλά στο τέλος που γίνεται το ταμείο άλλος ήταν ο κερδισμένος. Μην παρασυρόμαστε λοιπόν στα "παιχνίδια" των παραγόντων και των manager που έχουν πολλούς λόγους για να το κάνουν.Αλλωστε όπως έχω ξαναγράψει ότι αξίζει ο καθένας μας σε αυτή τη ζωή το παίρνει.Τίποτα δεν χαρίζεται.......

μα δεν βγαλαμε πρωταθλητη.και περσι οι ομαδες που ανεφερες τερματισαν στις πιο υψηλες θεσεις της βαθμολογιας.δεν ειναι δυνατον να παρουν ολα τα φαβορι το πρωταθλημα.οι μανατζερ κανουν την δουλεια τους και ουτε που τους νοιαζει τι θα κανουν οι ομαδες.(ρωτα τον αλεξη που ξερει).προεδροι-θυματα υπαρχουν καθε χρονια!!!
milan10
υγεια και ολα ταλλα ερχοντε...απλα εμεις στο ναυπλιο δεν εχουμε γνωσεις και σωστες κρισεις γυρς απτο μπασκετ και ακουσαμε οτι πηραμε παιχτη που εχει παιξει ευρωλιγκα και α1..λογικο λοιπον να ασχολιθουμε,αν ειναι οντως ετσι και γενικα με λεπτομερειες....ερασιτεχνεσ ειμαστε αλλα διπσαμε για διακρισεισ και αναγνωριση
basketball lover
QUOTE(elefsinios @ Aug 19 2008, 13:40 ) *
[color=#000099]Παρακολουθώ τόσες μέρες αυτά που γράφετε με μεγάλη προσοχή.Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω πως από τόσο νωρίς , χωρίς να έχουμε δει καμία ομάδα ακόμα εν δράση , έστω σε κάποια φιλικά, να "βαφτίζετε" Πρωταθλήτρια μία την μία Ομάδα και μία την άλλη.Σεβαστή η άποψη των περισσοτέρων και δεν κρύβω πως σαν φίλο του Πανελευσινιακού με κολακεύει κιόλας να μας θεωρείτε στα φαβορί για άνοδο.Το έργο όμως το έχουμε ξαναδεί.Ειδικά στην Ελευσίνα όταν είμαστε στην Β' Εθνική , αλλά και με άλλες ομάδες. Μην ξεχνάμε το περσινό παράδειγμα με τον Ο.Φ.Η. Δεν νομίζω να περίμενε κανείς από εμάς ότι θα πάει τρένο. Υπομονή λοιπόν , να ξεκινήσει με το καλό το πρωτάθλημα , να δούμε τον Α' Γύρο και ίσως τότε να μπορούμε να μιλήσουμε για φαβορί.

φιλε,Ελευσινιε,μην αγχωνεσαι.ξερω οτι εκει στην Ελευσινα ξορκιζετε τον τιτλο του φαβορι αφου εχουν δει πολλα τα ματια σας.Η αληθεια ομως ειναι οτι το ροστερ σας ειναι το πληρεστερο και ακολουθουν Κηφισια,Φιλαθλητικος μιλωντας για δωδεκαδες.Αν μιλησουμε για πενταδες μπαινουν στο κολπο Ιεραπετρα και Λειβαδια,και Ψυχικο θα ελεγα.και ολα αυτα νομιζω τα ξερουν ολοι οσοι παρακολουθουν Β'/Γ' και ΕΣΚΑ βεβαιως.Απλως κουβεντιαζουμε με βαση τα ροστερ.Το οτι οι ασταθμητοι παραγοντες θα κρινουν τον πρωταθλητη,κι αυτο το γνωριζουμε ολοι.κουβεντα να γινεται,λοιπον(ωραιο το φορουμ,παντως.μπραβο παιδια)
panosak
QUOTE(kaukasios @ Aug 19 2008, 14:15 ) *
(ρωτα τον αλεξη που ξερει)

unfair!!!
kaukasios
QUOTE(panosak @ Aug 19 2008, 17:36 ) *
unfair!!!

γιατι?
profitisilias9
Ξεκίνησαν την προετοιμασία τους Κεφαλονιά και Κόροιβος και μάλιστα με πρωταγωνιστικές βλέψεις! 41.gif 41.gif 41.gif
elefsinios
QUOTE(kaukasios @ Aug 19 2008, 14:15 ) *
μα δεν βγαλαμε πρωταθλητη.και περσι οι ομαδες που ανεφερες τερματισαν στις πιο υψηλες θεσεις της βαθμολογιας.δεν ειναι δυνατον να παρουν ολα τα φαβορι το πρωταθλημα.οι μανατζερ κανουν την δουλεια τους και ουτε που τους νοιαζει τι θα κανουν οι ομαδες.(ρωτα τον αλεξη που ξερει).προεδροι-θυματα υπαρχουν καθε χρονια!!!


Δεν το κατάλαβα αυτό για τον Αλέξη? Τι θέλεις να πεις? Πως έπεσε θύμα κάποιου manager ή κάτι άλλο? Αν μπορείς γίνε πιο σαφής σε παρακαλώ
kaukasios
QUOTE(elefsinios @ Aug 20 2008, 10:05 ) *
Δεν το κατάλαβα αυτό για τον Αλέξη? Τι θέλεις να πεις? Πως έπεσε θύμα κάποιου manager ή κάτι άλλο? Αν μπορείς γίνε πιο σαφής σε παρακαλώ

Εννοω οτι ασχολειται με το μανατζεριλικη και ξερει.
basketball lover
Ρε,παιδια απο τη ΝΙΚΑΙΑ,αληθευει οτι τον ΙΩΝΙΚΟ τον βοηθησαν οικονομικα φετος οι ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΙ επειδη το ζητησε ο ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ? το ακουσα σημερα και θελω να τοδιασταυρωσω.Αν ισχυει παντως,μπραβο τους που βοηθησαν μια ιστορικη ομαδα. 41.gif 41.gif 41.gif
dirk10
kaukasios μου αρεσει πολυ η φωτο σου smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif .
Spap
QUOTE(basketball lover @ Aug 20 2008, 19:35 ) *
Ρε,παιδια απο τη ΝΙΚΑΙΑ,αληθευει οτι τον ΙΩΝΙΚΟ τον βοηθησαν οικονομικα φετος οι ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΙ επειδη το ζητησε ο ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ? το ακουσα σημερα και θελω να τοδιασταυρωσω.Αν ισχυει παντως,μπραβο τους που βοηθησαν μια ιστορικη ομαδα. 41.gif 41.gif 41.gif


Για την Νικαια δεν ξερω αλλα στο Ψυχικο σκασαν φετο 200 χιλιαρικα ετσι στο χαλαρο επειδη τους αφηναν περσυ να παιζουν μπασκετ με τους φιλους τους.
Αμα ρεει το χρημα.....
Spap
QUOTE(dirk10 @ Aug 20 2008, 21:53 ) *
kaukasios μου αρεσει πολυ η φωτο σου smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif .


Τι λεει η Νικαια φετος Ντιρκ?ποιο ειναι το ροστερ τελικα εχεις καμοια πληροφορια?πρεπει να εισαι μεσα στα πραγματα γιατι ολο για την Νικαια μας μιλας.Αν ξερεις τπτ πες μας...
dirk10
QUOTE(Spap @ Aug 20 2008, 21:57 ) *
Τι λεει η Νικαια φετος Ντιρκ?ποιο ειναι το ροστερ τελικα εχεις καμοια πληροφορια?πρεπει να εισαι μεσα στα πραγματα γιατι ολο για την Νικαια μας μιλας.Αν ξερεις τπτ πες μας...

kapou se ξερω εσενα..............νομιζω τα εχουμε πει απο κοντα!!!ο ιωνικος την δευτερα ξεκινησε δυσκολη χρονια θα δουμε στο τελος οτι και να πουμε τωρα......ο μπασκετικος ειναι πιο κοντα στην ομαδα αυτος τα ξερει πιο καλα!!
Χρήστος
QUOTE(dirk10 @ Aug 20 2008, 23:21 ) *
kapou se ξερω εσενα..............νομιζω τα εχουμε πει απο κοντα!!!


xxaxaxaxaxaxaxaxaxax
where_amazing_happens
Γνωριζει κανεις ποσους 'μικρους' πρεπει να εχει μια ομαδα Γ εθνικης στη δωδεκαδα της? Οι ηλικιες των 'μικρων' ειναι 89 και πανω? Αν ξερω σωστα περυσι η καθε ομαδα Γ εθνικης επρεπε να δηλωσει 3 μικρους συν 9 μεγαλους.. Μπορει καποιος να με διαφωτισει? Ακουγονται σεναρια οτι υπαρχει πιθανοτητα να υποχρεουνται οι ομαδες να βαζουν τους 'πιτσιρικαδες' ενα 5 λεπτο υποχρεωτικα... blink.gif
TliBan
QUOTE(where_amazing_happens @ Aug 21 2008, 02:56 ) *
Γνωριζει κανεις ποσους 'μικρους' πρεπει να εχει μια ομαδα Γ εθνικης στη δωδεκαδα της? Οι ηλικιες των 'μικρων' ειναι 89 και πανω? Αν ξερω σωστα περυσι η καθε ομαδα Γ εθνικης επρεπε να δηλωσει 3 μικρους συν 9 μεγαλους.. Μπορει καποιος να με διαφωτισει? Ακουγονται σεναρια οτι υπαρχει πιθανοτητα να υποχρεουνται οι ομαδες να βαζουν τους 'πιτσιρικαδες' ενα 5 λεπτο υποχρεωτικα... blink.gif


Μπά δεν είναι ΕΣΚΑΝΑ η ΕΟΚ!!!!

Κανένας περιορισμός δεν υπάρχει στις ηλικίες στα πρωταθλήματα που διοργανώνει η ΕΟΚ.
basketikos
Βλεπω οτι η συζητηση αναψε για τα καλά - καλο στοιχειο αυτο, δειχνει οτι και φετος θα εχουμε μια ενδιαφερουσα χρονια.



H παραπάνω Ομαδα ξεκινησε την Δευτερα προετοιμασια (dirk10 'διαφημιζεις' οτι ειμαι κοντα στην Ομαδα, αλλά βρισκομαι -σε απολυτη τιμη χιλιαδες χλμ μακρια tongue.gif)

QUOTE(basketikos @ Aug 9 2008, 19:02 ) *
ΙΩΝΙΚΟΣ 2008-09
-----------------------------------
Αγγελοπουλος (Γκυζιακος), Γαπκιαδης (Πειραϊκος), Γεωργίου (Ικαρος Κ.), Ζερβας (Αχαρνής), Καββαδας (Ιωνικός), Κουκουνιάς (Περιστέρι), Koυρής (Λαμία), Λιθόπουλος (Αρης Ν.), Μαζουροπουλος (Ιωνικός), Μελεουνης (Ιωνικος), Μητσοπουλος (Ικαρος Κ.), Μιχαλοπουλος (Σπόρτιγκ), Πρινεας (Iωνικός)
Προπονητης: Παναγιωτόπουλος
Βοηθοί: Χ'Κυριακος / Κοσσενας
----------------------------------------


Δεν ξερω αν ειναι για ανοδο ή οχι, αλλα και καλα play-makers εχουμε και καλη περιφερεια και καλους ψηλους. Μας λειπουν (σε πολλα παιδια, ιδιως στους ταλαντουχους ψηλους) εμπειριες αλλα οι 3-4 που ειναι εμπειροι μπορουν να παρουν τους υπολοιπους απο το χερι και να πανε ψηλα.

2. Προσωπικα, θα το πω ξεκαθαρα: ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΗΝ ΑΝΟΔΟ και ας ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΙΩΝΙΚΟΣ ΤΟ ΦΑΒΟΡΙ.
(η γιαγια μου θα έλεγε "Με τον νου πλουταινει η κορη"). Τελος παντω και να μην ερθει, ειμαι σιγουρος οτι θα παλεψουμε καθε παιχνιδι. ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ - ΥΓΕΙΑ - και ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.

3. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ - ΟΛΟΨΥΧΑ - στον Γιαννη Μητροπουλο. Απο τα καλυτερα παιδια του ελληνικου μπασκετ, αλλα και τους πιο ατυχους σε θεματα υγειας. Στην Νικαια αγαπηθηκε πραγματικα, γι αυτο εκανε και προπονησεις με την Ομαδα. Για την αποκατασταση της αληθειας, δεν ειναι ακομα ετοιμος για να βοηθησει απο την αρχη, και γι' αυτο (απο οσο μπορω να ξερω, παντα) δεν σκεφτηκε ποτε ο Ιωνικος να τον αποκτησει φετος.

4. Παραφιλολογια για το ποιος βοηθα ποιον, υπαρχει. Εγω πρωτοακουσα για 30.000 που εδωσαν οι Αγγελοπουλαιοι στο Ψυχικο, και τωρα διαβαζω για 200.000 blink.gif . Εγω θα μιλησω για τον Ιωνικο (και παλι οσο μπορω να γνωριζω: Φετος δεν συνεβει τιποτα διαφορετικο απ' οτι και περσι. Απο περσι εχουν αναλαβει την διοικηση του Μπασκετ οι παλιοι μας αθλητες (Μπεζεντακος, Μπολατογλου, Στρατης, Παρασκευοπουλος κλπ) παρεα με τον Β. Κριθαρη (πρωτο προπονητη του Παναγιωτη για τους νεοτερους). Και οπως εχει δημοσια ειπωθει (με ανακοινωση του Σεπτεμβρη 2007) ολη η παρεα εχει την συμπαρασταση του Γιαννακη.

5. Ναι η ζωη εχει γυρισματα και ο Παναγιωτοπουλος ειναι πισω σε μας. Ελπιζω να σας αποδειξουμε - αμεσα - οτι κανατε λαθος που αφησατε εκτος τον προπονητη που μπορει να παρει την ανοδο.
Καλη χρονια και σε Ελευσινα μερια, με κεφι (και καζουρα απο τον basketiko) icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
basketball lover
QUOTE(basketikos @ Aug 21 2008, 11:43 ) *
Βλεπω οτι η συζητηση αναψε για τα καλά - καλο στοιχειο αυτο, δειχνει οτι και φετος θα εχουμε μια ενδιαφερουσα χρονια.
H παραπάνω Ομαδα ξεκινησε την Δευτερα προετοιμασια (dirk10 'διαφημιζεις' οτι ειμαι κοντα στην Ομαδα, αλλά βρισκομαι -σε απολυτη τιμη χιλιαδες χλμ μακρια tongue.gif)
Δεν ξερω αν ειναι για ανοδο ή οχι, αλλα και καλα play-makers εχουμε και καλη περιφερεια και καλους ψηλους. Μας λειπουν (σε πολλα παιδια, ιδιως στους ταλαντουχους ψηλους) εμπειριες αλλα οι 3-4 που ειναι εμπειροι μπορουν να παρουν τους υπολοιπους απο το χερι και να πανε ψηλα.

2. Προσωπικα, θα το πω ξεκαθαρα: ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΗΝ ΑΝΟΔΟ και ας ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΙΩΝΙΚΟΣ ΤΟ ΦΑΒΟΡΙ.
(η γιαγια μου θα έλεγε "Με τον νου πλουταινει η κορη"). Τελος παντω και να μην ερθει, ειμαι σιγουρος οτι θα παλεψουμε καθε παιχνιδι. ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ - ΥΓΕΙΑ - και ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.

3. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ - ΟΛΟΨΥΧΑ - στον Γιαννη Μητροπουλο. Απο τα καλυτερα παιδια του ελληνικου μπασκετ, αλλα και τους πιο ατυχους σε θεματα υγειας. Στην Νικαια αγαπηθηκε πραγματικα, γι αυτο εκανε και προπονησεις με την Ομαδα. Για την αποκατασταση της αληθειας, δεν ειναι ακομα ετοιμος για να βοηθησει απο την αρχη, και γι' αυτο (απο οσο μπορω να ξερω, παντα) δεν σκεφτηκε ποτε ο Ιωνικος να τον αποκτησει φετος.

4. Παραφιλολογια για το ποιος βοηθα ποιον, υπαρχει. Εγω πρωτοακουσα για 30.000 που εδωσαν οι Αγγελοπουλαιοι στο Ψυχικο, και τωρα διαβαζω για 200.000 blink.gif . Εγω θα μιλησω για τον Ιωνικο (και παλι οσο μπορω να γνωριζω: Φετος δεν συνεβει τιποτα διαφορετικο απ' οτι και περσι. Απο περσι εχουν αναλαβει την διοικηση του Μπασκετ οι παλιοι μας αθλητες (Μπεζεντακος, Μπολατογλου, Στρατης, Παρασκευοπουλος κλπ) παρεα με τον Β. Κριθαρη (πρωτο προπονητη του Παναγιωτη για τους νεοτερους). Και οπως εχει δημοσια ειπωθει (με ανακοινωση του Σεπτεμβρη 2007) ολη η παρεα εχει την συμπαρασταση του Γιαννακη.

5. Ναι η ζωη εχει γυρισματα και ο Παναγιωτοπουλος ειναι πισω σε μας. Ελπιζω να σας αποδειξουμε - αμεσα - οτι κανατε λαθος που αφησατε εκτος τον προπονητη που μπορει να παρει την ανοδο.
Καλη χρονια και σε Ελευσινα μερια, με κεφι (και καζουρα απο τον basketiko) icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif

παντα αξιοπιστη η ενημερωση απο το basketiko.thanks.παντως η πληροφορια που ειχα,ηταν απο ΝΙΚΑΙΑ μερια.Anyway,καλη επιτυχια ευχομαι στον ΙΩΝΙΚΟ Ν.
kaukasios
QUOTE(dirk10 @ Aug 20 2008, 21:53 ) *
kaukasios μου αρεσει πολυ η φωτο σου smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif .

η αδερφη μου ειναι!!!θες να στην γνωρισω??? tongue.gif tongue.gif tongue.gif
jack d
QUOTE(Χρήστος @ Aug 21 2008, 00:22 ) *
xxaxaxaxaxaxaxaxaxax

YΠΑΡΧΕΙΣ?Που εξαφανίστηκες?Αν υποψιαστώ ότι δε σε αφήνουν να γράφεις οι προπονητοέφοροι,θα τους απαγορέψουμε την είσοδο στην Ιεράπετρα.BARBARIS ALL STAR,we are waiting for you! 77.gif
profitisilias9
QUOTE(kaukasios @ Aug 21 2008, 14:42 ) *
η αδερφη μου ειναι!!!θες να στην γνωρισω??? tongue.gif tongue.gif tongue.gif


Και εγώ που νόμιζα ότι είσαι εσύ μετά την εγχείρηση που έκανες! evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif
dirk10
QUOTE(kaukasios @ Aug 21 2008, 14:42 ) *
η αδερφη μου ειναι!!!θες να στην γνωρισω??? tongue.gif tongue.gif tongue.gif

kanonise ena ραντεβου αν μπορεις!!!!!!και γω μετα θα δεις!!!!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif 41.gif 41.gif 41.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
kaukasios
QUOTE(profitisilias9 @ Aug 21 2008, 15:08 ) *
Και εγώ που νόμιζα ότι είσαι εσύ μετά την εγχείρηση που έκανες! evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif

69.gif 69.gif 69.gif 69.gif
leonkalf
offtopic.gif
Παιδιά, καλή η πλάκα αλλά υπάρχει αν θέλετε το topic "off topic" που μπορείτε να λέτε ότι θέλετε (χωρίς παρεκτροπές) εκτός μπάσκετ.

Δείτε και το υπόλοιπο φόρουμ... δεν υπάρχει μόνο η ενότητα με τις "Υπόλοιπες κατηγορίες" !!!
vspangeorge
Παιδιά όποιος γνωρίζει για κλεισμένα φιλικά προετοιμασίας από ομάδες της Γ' ας τα γράφει εδώ με ημερομηνία και ώρα. Καιρός να αρχίσουμε να παίρνουμε μικρές δόσεις από το τι θα επακολουθήσει τον Χειμώνα!!!
mpasketikos
QUOTE(vspangeorge @ Aug 23 2008, 22:11 ) *
Παιδιά όποιος γνωρίζει για κλεισμένα φιλικά προετοιμασίας από ομάδες της Γ' ας τα γράφει εδώ με ημερομηνία και ώρα. Καιρός να αρχίσουμε να παίρνουμε μικρές δόσεις από το τι θα επακολουθήσει τον Χειμώνα!!!

Στο πλαίσιο της προετοιμασίας για την νέα χρονιά η ομάδα μας θα δώσει τους παρακάτω φιλικούς αγώνες:

ΑΟ Ιεράπετρα - Ηράκλειο στις 6 Σεπτεμβρίου.

Εργοτέλης - ΑΟ Ιεράπετρα στις 10 Σεπτεμβρίου.

ΑΟ Ιεράπετρα - Εργοτέλης στις 13 Σεπτεμβρίου.

Ανδρογέας - ΑΟ Ιεράπετρα στις 14 Σεπτεμβρίου.

Δειλινό - ΑΟ Ιεράπετρα στις 17 Σεπτεμβρίου.

Χερρονάσιος - ΑΟ Ιεράπετρα στις 20 Σεπτεμβρίου.

ΑΟ Ιεράπετρα - Χερρονάσιος στις 4 Οκτωβρίου.



Επίσης στις 26-27 και 28 Σεπτεμβρίου θα διεξαχθεί τουρνουά με την συμμετοχή των ομάδων: ΑΕΚ/Πήγασος - Ελευσίνα - Δειλινό
profitisilias9
Ο Κόροιβος στις 12-13 Σεπτ. θα συμμετάσχει στο τουρνουά της ΕΑΠ με τη συμμετοχή της τοπικής ομάδας, του Λαυρίου και της Δόξας Λευκάδας. Στις 19-20 Σεπτ. θα συμμετάσχει στο τουρνουά του Πύργου στη μνήμη του αδικοχαμένου αθλητή Κάρδαρη. Εκτός από τον Κόροιβο θα συμμετάσχουν ο Ιφιτος, η Απολλωνιάδα και ο Εσπερος Πατρών. Στις 3/9 θα δώσει το πρώτο του φιλικό παιχνίδι με την Ολυμπιάδα Πατρών ενώ στις 26/9 θα παίξει στην Αθήνα με την Κηφισιά. 41.gif 41.gif 41.gif
vspangeorge
QUOTE(profitisilias9 @ Aug 25 2008, 16:27 ) *
Ο Κόροιβος στις 12-13 Σεπτ. θα συμμετάσχει στο τουρνουά της ΕΑΠ με τη συμμετοχή της τοπικής ομάδας, του Λαυρίου και της Δόξας Λευκάδας. Στις 19-20 Σεπτ. θα συμμετάσχει στο τουρνουά του Πύργου στη μνήμη του αδικοχαμένου αθλητή Κάρδαρη. Εκτός από τον Κόροιβο θα συμμετάσχουν ο Ιφιτος, η Απολλωνιάδα και ο Εσπερος Πατρών. Στις 3/9 θα δώσει το πρώτο του φιλικό παιχνίδι με την Ολυμπιάδα Πατρών ενώ στις 26/9 θα παίξει στην Αθήνα με την Κηφισιά. 41.gif 41.gif 41.gif

Το παιχνίδι με την Κηφισιά 26/9 ξέρεις τι ώρα έχει προγραμματιστεί;
profitisilias9
QUOTE(vspangeorge @ Aug 25 2008, 18:29 ) *
Το παιχνίδι με την Κηφισιά 26/9 ξέρεις τι ώρα έχει προγραμματιστεί;


Δεν έχει οριστεί ακόμα. Αν μάθω, θα σας ενημερώσω. 41.gif
elefsinios
Φιλικά Προετοιμασίας Πανελευσινιακού ΑΟΚ

30/8/08 ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
01/9/08 ΑΛΙΜΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
04/9/08 ΠΗΓΑΣΟΣ/ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
6ή7/9/08 ΠΕΡΑΜΑ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
11/9/08 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΠΗΓΑΣΟΣ/ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ
12/9/08 ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
13/9/08 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΣ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ
14/9/08 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
01/10/08 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΣΕΦΑ
05/10/08 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

Στις 20-21/9 θα πραγματοποιηθεί τουρνουά στα πλαίσια του Φεστιβάλ των Αισχυλίων 2008 με τις ομάδες ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ, ΠΕΡΑΜΑ ΑΟ, ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ και την ομάδα της ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Στις 26-27-28/9 η ομάδα του ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ ΑΟΚ θα συμμετέχει στο τουρνουά που διοργανώνει ο ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ.Οι άλλες δύο ομάδες είναι ο ΠΗΓΑΣΟΣ/ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ και το ΔΕΙΛΙΝΟ.

Υ.Γ. Tliban αν χρειάζεται καμία διόρθωση ξέρεις εσύ έτσι ? wink.gif
basketball lover
QUOTE(elefsinios @ Aug 26 2008, 09:20 ) *
Φιλικά Προετοιμασίας Πανελευσινιακού ΑΟΚ

30/8/08 ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
01/9/08 ΑΛΙΜΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
04/9/08 ΠΗΓΑΣΟΣ/ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
6ή7/9/08 ΠΕΡΑΜΑ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
11/9/08 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΠΗΓΑΣΟΣ/ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ
12/9/08 ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
13/9/08 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΣ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ
14/9/08 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
01/10/08 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΣΕΦΑ
05/10/08 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

Στις 20-21/9 θα πραγματοποιηθεί τουρνουά στα πλαίσια του Φεστιβάλ των Αισχυλίων 2008 με τις ομάδες ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ, ΠΕΡΑΜΑ ΑΟ, ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ και την ομάδα της ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Στις 26-27-28/9 η ομάδα του ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ ΑΟΚ θα συμμετέχει στο τουρνουά που διοργανώνει ο ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ.Οι άλλες δύο ομάδες είναι ο ΠΗΓΑΣΟΣ/ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ και το ΔΕΙΛΙΝΟ.

Υ.Γ. Tliban αν χρειάζεται καμία διόρθωση ξέρεις εσύ έτσι ? wink.gif

Επιτελους,λιγη δραση.Το Σαββατο θα ειμαι στην Καισαριανη 41.gif
elefsinios
QUOTE(basketball lover @ Aug 26 2008, 09:24 ) *
Επιτελους,λιγη δραση.Το Σαββατο θα ειμαι στην Καισαριανη 41.gif


Θα χαρούμε να σε δούμε από κοντά biggrin.gif
maas8
QUOTE(elefsinios @ Aug 26 2008, 09:20 ) *
Φιλικά Προετοιμασίας Πανελευσινιακού ΑΟΚ

30/8/08 ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
01/9/08 ΑΛΙΜΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
04/9/08 ΠΗΓΑΣΟΣ/ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
6ή7/9/08 ΠΕΡΑΜΑ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
11/9/08 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΠΗΓΑΣΟΣ/ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ
12/9/08 ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
13/9/08 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΣ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ
14/9/08 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
01/10/08 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΣΕΦΑ
05/10/08 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

Στις 20-21/9 θα πραγματοποιηθεί τουρνουά στα πλαίσια του Φεστιβάλ των Αισχυλίων 2008 με τις ομάδες ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ, ΠΕΡΑΜΑ ΑΟ, ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ και την ομάδα της ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Στις 26-27-28/9 η ομάδα του ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ ΑΟΚ θα συμμετέχει στο τουρνουά που διοργανώνει ο ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ.Οι άλλες δύο ομάδες είναι ο ΠΗΓΑΣΟΣ/ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ και το ΔΕΙΛΙΝΟ.

Υ.Γ. Tliban αν χρειάζεται καμία διόρθωση ξέρεις εσύ έτσι ? wink.gif


θα τα κάψετε τα παιδιά!
elefsinios
QUOTE(maas8 @ Aug 26 2008, 13:09 ) *
θα τα κάψετε τα παιδιά!


Λες ε? Μπα δεν νομίζω. 33.gif 33.gif 33.gif
truth
QUOTE(elefsinios @ Aug 26 2008, 09:20 ) *
Φιλικά Προετοιμασίας Πανελευσινιακού ΑΟΚ

30/8/08 ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
01/9/08 ΑΛΙΜΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
04/9/08 ΠΗΓΑΣΟΣ/ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
6ή7/9/08 ΠΕΡΑΜΑ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
11/9/08 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΠΗΓΑΣΟΣ/ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ
12/9/08 ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
13/9/08 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΣ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ
14/9/08 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
01/10/08 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΣΕΦΑ
05/10/08 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

Στις 20-21/9 θα πραγματοποιηθεί τουρνουά στα πλαίσια του Φεστιβάλ των Αισχυλίων 2008 με τις ομάδες ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ, ΠΕΡΑΜΑ ΑΟ, ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ και την ομάδα της ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Στις 26-27-28/9 η ομάδα του ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ ΑΟΚ θα συμμετέχει στο τουρνουά που διοργανώνει ο ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ.Οι άλλες δύο ομάδες είναι ο ΠΗΓΑΣΟΣ/ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ και το ΔΕΙΛΙΝΟ.

Υ.Γ. Tliban αν χρειάζεται καμία διόρθωση ξέρεις εσύ έτσι ? wink.gif


Η Ελευσίνα είναι απο τα φαβορί και το δείχνει απο τα φιλικά οτι δεν φοβάται κανένα
Augmon
QUOTE(truth @ Aug 26 2008, 20:08 ) *
Η Ελευσίνα είναι απο τα φαβορί και το δείχνει απο τα φιλικά οτι δεν φοβάται κανένα


Grand Φαβορί σύμφωνοι,αλλά τα φιλικά πολλά είναι ρε παιδί μου σαν 1 γύρος πρωταθλήματος.Μην κλατάρουν κατά την 15 αγωνιστική!
dirk10
QUOTE(Augmon @ Aug 28 2008, 09:58 ) *
Grand Φαβορί σύμφωνοι,αλλά τα φιλικά πολλά είναι ρε παιδί μου σαν 1 γύρος πρωταθλήματος.Μην κλατάρουν κατά την 15 αγωνιστική!

διαφωνω οσα πιο πολλα ματς τοσο πιο πολλες εικονες και παραστασεις για τα ματς του πρωταθληματος
elefsinios
Τελικά το φιλικό μεταξύ Νήαρ Ήστ - Πανελευσινακού θα γίνει απόψε στις 17.30 μμ.
spyros diamantopoulos
QUOTE(vspangeorge @ Aug 23 2008, 22:11 ) *
Παιδιά όποιος γνωρίζει για κλεισμένα φιλικά προετοιμασίας από ομάδες της Γ' ας τα γράφει εδώ με ημερομηνία και ώρα. Καιρός να αρχίσουμε να παίρνουμε μικρές δόσεις από το τι θα επακολουθήσει τον Χειμώνα!!!

30/08 κηφισια-πετρουπολη
03/09 κηφισια-πανερυθραικος
13/09 κηφισια-παπαγου
21/09 κηφισια-ικαρος
29/09 κηφισια-κεφαλλονια
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.