Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ Γ' ΕΘΝΙΚΗ 2008
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
flabe8
QUOTE(Augmon @ Jul 15 2008, 13:40 ) *
Που έπειζε αυτός και θα είναι το μεγάλο όπλο??όσο για Ρεκουνιώτη είχε 3 συμμετοχές πέρσι 5άλεπτες ενώ ο Σαμόλης έπαιξε 5 παιχνίδια και έκανε πολύ σοβαρή εγχείρηση

οι αριθμοι και οι συμμετοχεs δεν λενε παντα την αληθεια........ολα φαινονται στο γηπεδο
mikeb
QUOTE(kkary @ Jul 15 2008, 13:00 ) *
Ο Μιχαλης Σβορωνος,μετα την Αγ.Παρασκευη,
θα συνεχισει την καριερα του
στον Κρονο Ιωαννινων 41.gif

Τι εστί Μιχάλης Σβορώνος;
Αυτός που πέρασε από Παναθηναϊκό;
Μπορεί να μας πει κάποιος πληροφορίες;
kkary
QUOTE(mikeb @ Jul 15 2008, 15:54 ) *
Τι εστί Μιχάλης Σβορώνος;
Αυτός που πέρασε από Παναθηναϊκό;
Μπορεί να μας πει κάποιος πληροφορίες;


Αρχισε απο τον Παναθηναικο,
συνεχισε στον Κρονο Αγ.Δημητριου
και για 3 χρονια ηταν στην Αγ.Παρασκευη.
kostas16
ρε παιδια εχω μια απορια...γιατι στα παιδια που οταν τελειωσουν το εφηβικο (δηλαδη οι 18χρονοι)και πανε συνηθως οι πιο πολλοι σε ομαδες Γ'εθνικης δεν τα πληρωνουν γιατι ετσι εχω μαθει....αυτα τα παιδια με τι κινητρο θα συνεχισουν να παιζουν και την επομενη χρονια?? η θα σταματησουν σταματησουν το μπασκετ??
dirk10
φιλε μου κωστα16 σορρυ αλλα αν νομιζεισ οτι το κινητρο για εναν 18χρονο ειναι τα λεφτα η μαλλον ο ιδιος ο 18χρονος εχει σαν κινητρο τα λεφτα νομιζω οτι παει εχασε την μπαλα και ειναι μεγα λαθος για μενα!!τωρα για τις πληρωμες που λες δεν ειναι μονο στους 18χρονους αλλα και σε πολυ πιο μεγαλους που ειναι χρονια στο μπασκετ ετσι ειναι η ελλαδα 68.gif 68.gif 68.gif οχι πως δεν υπαρχουν και εξαιρεσεις αλλα ειναι λιγες
basketikos
Η επιστροφή του Μιχαλη Κουρη ειναι πλέον γεγονός. Ο έμπειρος 33χρονος αθλητής που αγωνισθηκε περσι με την Λαμία στην Α2, ερχεται στον ΙΩΝΙΚΟ και αναμένεται να βοηθήσει σημαντικά την Ομαδα μας στην προσπάθεια της ανάκαμψης.

Επίσης αποκτήθηκε και ο Γιωργος Λιθόπουλος, 22χρονος forward, απο τον Aρη Νικαιας.
Jordan d
kalf το ανοιξες το μαγαζι??
χαμενο ταλεντο
Παιδια χθες ηταν η τελευταια μερα των μεταγραφων,υπαρχει βεβαια η δυνατοτητα των ομαδων να παρουν παιχτες απο επαγγελματικες κατηγοριες 5 μερες πριν ξεκινησει το πρωταθλημα,να θυμισω αυτο που εκανε ο οφη περσι με τον τσακιριδη.Ειναι μερικα παιδια εδω μεσα που ξερουν προσωπα και καταστασεις απο την κατηγορια,θα ηθελα λοιπον να μας γραψουν σοβαρα ομως, ποιες ομαδες ειναι φαβοροι για ανοδο και ποιες θα κινδυνεψουν στον 2ο ομιλο του νοτου.
where_amazing_happens
Παραιτηθηκε ο Ηλιας Αρμενης απο την τεχνικη ηγεσια του Αλιμου.. Κριμα γιατι ειναι ενας καταξιωμενος πρπονητης με θυτεια σε πολυ καλυτερες ομαδες. Ο μονος που θα μπορουσε να παρουσιασει μια εικονα ομαδας του ''διαλυμενου'' Αλιμο... Ολα ειναι στον αερα- το ροστερ ακομα ανοιχτο και οι μερες περνουν... Στο suerbasket αναφερεται οτι παραιτηθηκε υστερα απο διαφωνιες στο μετεγραφικο σχεδιασμο.....[/u][/i] Ποιος ευθυνεται για την τωρινη κατασταση της ομαδας του Αλιμου?
Augmon
QUOTE(where_amazing_happens @ Jul 18 2008, 14:59 ) *
Παραιτηθηκε ο Ηλιας Αρμενης απο την τεχνικη ηγεσια του Αλιμου.. Κριμα γιατι ειναι ενας καταξιωμενος πρπονητης με θυτεια σε πολυ καλυτερες ομαδες. Ο μονος που θα μπορουσε να παρουσιασει μια εικονα ομαδας του ''διαλυμενου'' Αλιμο... Ολα ειναι στον αερα- το ροστερ ακομα ανοιχτο και οι μερες περνουν... Στο suerbasket αναφερεται οτι παραιτηθηκε υστερα απο διαφωνιες στο μετεγραφικο σχεδιασμο.....[/u][/i] Ποιος ευθυνεται για την τωρινη κατασταση της ομαδας του Αλιμου?


Ο Αρμένης δεν ήταν κάποτε και στην Κέρκυρα με Τομαρά, Μουτράν και Ζαρογιάννη Παπαδόπουλο χάλαρη και άλλους τόσους και σώθηκε στο μπαράζ ή μήπως δε σώθηκε 68.gif 68.gif 68.gif
Basket-time
QUOTE(Augmon @ Jul 18 2008, 15:51 ) *
Ο Αρμένης δεν ήταν κάποτε και στην Κέρκυρα με Τομαρά, Μουτράν και Ζαρογιάννη Παπαδόπουλο χάλαρη και άλλους τόσους και σώθηκε στο μπαράζ ή μήπως δε σώθηκε 68.gif 68.gif 68.gif



Δεν σώθηκε...Είχε χάσει στα μπαράζ σωτηρίας στο Μεσολλόγγι από τον Αρίωνα του κολλητού του του Κωστόπουλου!!
Είχε και Δέδε...
where_amazing_happens
Ενταξει δεν τον ειπα και Φιλ Τσακσον.. Δεν ειναι κακος προπονητης.Περυσι απο την στιγμη που ανελαβε στον Αλιμο το παλεψε και παντα παρουσιαζε μια καλη εικονα η ομαδα του Αλιμου παρα το γεγονος οτι ειχαν απομεινει 7-8 παικτες.. Απο οτι θυμαμαι ητανε καποτε και στον Ηρακλη στην Α1..Οσο για την ιστορια με τον Κωστοπουλο..... κανενα σχολιο!!!
where_amazing_happens
Ξερει κανεις υποψηφιους αντικαταστατες του Αρμενη στον Αλιμο?
moufas
Ρε παιδιά η μέγιστη παικτούρα Παύλος Καρβούνης που υπέγραψε τελικά?
THANASISS1
Στην απόκτηση οκτώ παικτών προχώρησε ο Ιπποκράτης Κω ενόψει της επόμενης σεζόν. Ο λόγος για τους Μίλτο Ορνιθόπουλο (2μ03, 29χρ.), Αχιλλέα Ντούρβα (1μ92, 25χρ.), Αρη Τσιούντο (1μ97, 29χρ.), Θανάση Χολέβα (2μ00, 22χρ.), Σωτήρη Μπουτσίνη (2μ04, 25 χρ.), Γιάννη Καμπούρη (1μ98, 22χρ.), Γιώργο Τρύπα (1μ83, 21χρ.) και Αντώνη Χρύση (2μ01, 19χρ). Έτσι η ομάδα του Ιπποκράτη ενισχύεται σημαντικά σε όλες τις θέσεις.

Αμέσως μετά την επίτευξη των συγκεκριμένων μεταγραφών, ο πρόεδρος της ομάδας, Λάκης Γερογιάννης τόνισε: "Στόχος μας για τη νέα χρονιά είναι να πρωταγωνιστήσουμε στην κατηγορία και βλέποντας κανείς τις μεταγραφικές μας κινήσεις μπορεί να καταλάβει τι εννοούμε. Θέλουμε να σταθεροποιηθούμε στη Γ΄Εθνική και η ομάδα να μην γίνει... ασανσέρ, όπως άλλες χρονιές. Δημιουργήσαμε ένα ανταγωνιστικό σύνολο που θα διεκδικεί τη νίκη όπου κι αν αγωνίζεται".

Στο μεταξύ, συνεχίζονται οι συζητήσεις για την ανανέωση της συνεργασίας με τον Μιχάλη Καπλανίδη, ο οποίος αναμένεται να είναι προπονητής του συλλόγου και την επόμενη σεζόν, ενώ ο Ιπποκράτης Κω αναζητά ακόμη ένα ψηλό, προκειμένου να κλείσει το ρόστερ του.
dimitris 888
σημαντικοτατη η μεταγραφη του χολεβα παντως στην κω...ο συγκεκριμενος παιχτης επειδη τον εχω παρακολουθησει ειναι πολυ καλος παιχτης και πιστευω θα αποδειχθει χρυση λιρα για την κω...παιζει κ μεσα κ εξω απο το καλαθι ειναι πολυ καλος στο ενας εναντιον ενος κ πολυ καλος στην αμυνα..77.gif 77.gif
kkary
Απο το basketblog:

[b]Κρανιδι αντι Κορινθου.....!!!

Τα προβλήματα που αντιμετώπισε κατά την διάρκεια της περσινής χρονιάς η ομάδα της Κορίνθου ήταν πάρα πολλά. Μάλιστα λόγω των οφειλώς προς τους παίκτες για μεγάλο χρονικό διάστημα η ομάδα παραλίγο να διαλυθεί και να μην συνεχίσει στο πρωτάθλημα. Τελικά έγιναν κάποιες ενέργειες και η Κόρινθος ολοκλήρωσε την παρουσία της πραγματοποιώντας μάλιστα και πολύ καλή σεζόν. Αυτό όμως δεν ήταν αρκετό προκειμένου να πάρει μέρος και την επόμενη σεζόν στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής κατηγορίας.

Έτσι μετά την αποχώρηση του επιχειρηματία Παπαπετρόπουλου, οι ιθύνοντες του συλλόγου αποφάσισαν να μην κατέβει ο σύλλογος στο πρωτάθλημα. Αυτή τη φορά είναι οριστικό. Τη θέση της Κορίνθου πλέον θα πάρει το Κρανίδι που μετά από απουσία μιας σεζόν στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής κατηγορίας επιστρέφει.

Μάλιστα το Κρανίδι έχει κάνει ήδη τις πρώτες κινήσεις ενόψει της επόμενης αγωνιστικής περιόδου και έχει ήδη πραγματοποιήσει την πρώτη της μεταγραφική κίνηση. Ο λόγος για τον Άκη Καλαϊτζάκη ο οποίος συμμετείχε στις προσπάθειες τις ομάδας και πριν από δυο χρόνια. Το Κρανίδι κινήθηκε αστραπιαία για την απόκτησή του και ολοκλήρωσαν τη συγκεκριμένη μεταγραφή, ενώ τις επόμενες ημέρες ακολουθούν και άλλοι.
kalamaras-kelis
δυσκολος ο ομιλος για τις ομαδες που ανεβηκαν θα γινει μεγαλη μαχη

τα περσινα με ε.α.π-μεγαλοπολη δεν θα υπαρχουν φετος

θα γινεται σκοτωμος καθε κυριακη

αληθευει κριτσαλου στη λευκαδα?????
dirk10
ακουσα για τσιρογιαννη και δρακοπουλο στην προοδευτικη ισχυει?
Blue1965White
Ισχύει. + Βαρυπάτης.
Augmon
QUOTE(kalamaras-kelis @ Jul 21 2008, 20:05 ) *
δυσκολος ο ομιλος για τις ομαδες που ανεβηκαν θα γινει μεγαλη μαχη

τα περσινα με ε.α.π-μεγαλοπολη δεν θα υπαρχουν φετος

θα γινεται σκοτωμος καθε κυριακη

αληθευει κριτσαλου στη λευκαδα?????


Δίκιο x2.Κόροιβος πολύ ενισχυμένος.Κεφαλλονιά Σούπερ,Λευκάδα πολύ καλή,δεν ξέρω τι θα γίνει με Κρόνο τελικά.Αεκ Σούπερ.Το Κρανίδι και η μάνη από ότι φαίνεται ως τώρα θα είναι σάκοι του μποξ.Οι αθηναϊκές όπως πάντα θα είναι δυνατές
ona1
Καλησπέρα κ από μένα!

Δυο ακόμα μεταγραφές για την ομάδα τηε Λευκάδας!
Ο Γιώργοα Αλεξίου κ ο Αλέξανδρος Άνθης αποτελούν τις πρόσφατες μεταγραφές της Δόξας Λευκάδας.
Ο Αλέξίου γεννήθηκε το 1983, έχει ύψος 183cm και καλύπτει τη θέση του play maker. Έχει αγωνιστεί στα τμήματα υποδομής της ΑΕΚ και με την ομάδα του Ταύρου στην Β΄ και Γ΄κατηγορία. Ο Άνθης έρχεται από τον Άλιμο. Είναι γεννημένος το 1981, έχει ύψος 1μ93 και αγωνίζεται ως guard. Στο πολύ καλό βιογραφικό του συγκαταλέγονται οι ομάδεσ του Ολυμπιακού, του Παναθηναικού, της Μέιβιλ και του Αιγάλεω. Τέλος η ομάδα βρίσκεται πολύ κοντά στην απόκτηση ενός ακόμα παίκτη, forward, για να καλύψει τη θέση "4".

Προπονητής είναι ο Δημήτρης Τσολάκης.
Χ.Π
καλα που υπαρχει περιοδος μεταγραφων στο ελληνικο μπασκετ - θελω να δω ποσες ακομα μεταγραφες εκτος των χρονικων οριων θα κανουν φετος οι ομαδες και βεβαια περιμενω να δω εστω και μια ενσταση απο τις ομαδες για αυτες τις μεταγραφες(σιγα μην δουμε)

για να δουμε ποσο θα παει αυτη η κοροιδια 68.gif
Blue1965White
Εγώ πάλι βλέπω ομάδες υπέρμετρα φιλόδοξες (λέγε με και κομήτη) και νομίζω ότι αυτοί που τρίβουν τα χέρια τους είναι οι... διαιτητές. blink.gif blink.gif
sotis
Ειμαι και εγω πολυ περιεργος να δω ολα αυτα τα χρηματα αν θα δωθουν τελικα στους παικτες ή τα κανονια και οι πιστολιες θα πανε συννεφο?Αντε αυτοι που θα διεκδικουν ανοδο θα πληρωνουν μαλλον, οι υπολοιποι με τοοοσο μεγαλα μπατζετ τι θα κανουν οταν βγουν εκτος στοχων?
Protos
QUOTE(Blue1965White @ Jul 22 2008, 17:35 ) *
Εγώ πάλι βλέπω ομάδες υπέρμετρα φιλόδοξες (λέγε με και κομήτη) και νομίζω ότι αυτοί που τρίβουν τα χέρια τους είναι οι... διαιτητές. blink.gif blink.gif

τους μαναζερ τους ξεχασες? αυτοι ειναι που εκαναν παρτυ μεχρι σημερα ....μετα θα αρχισει το παρτυ των γκριζων....και φυσικα των μεσαζοντων
Augmon
QUOTE(ona1 @ Jul 22 2008, 16:23 ) *
Καλησπέρα κ από μένα!

Δυο ακόμα μεταγραφές για την ομάδα τηε Λευκάδας!
Ο Γιώργοα Αλεξίου κ ο Αλέξανδρος Άνθης αποτελούν τις πρόσφατες μεταγραφές της Δόξας Λευκάδας.
Ο Αλέξίου γεννήθηκε το 1983, έχει ύψος 183cm και καλύπτει τη θέση του play maker. Έχει αγωνιστεί στα τμήματα υποδομής της ΑΕΚ και με την ομάδα του Ταύρου στην Β΄ και Γ΄κατηγορία. Ο Άνθης έρχεται από τον Άλιμο. Είναι γεννημένος το 1981, έχει ύψος 1μ93 και αγωνίζεται ως guard. Στο πολύ καλό βιογραφικό του συγκαταλέγονται οι ομάδεσ του Ολυμπιακού, του Παναθηναικού, της Μέιβιλ και του Αιγάλεω. Τέλος η ομάδα βρίσκεται πολύ κοντά στην απόκτηση ενός ακόμα παίκτη, forward, για να καλύψει τη θέση "4".

Προπονητής είναι ο Δημήτρης Τσολάκης.


Ο Άνθης ξεκίνησε ως τεράστιο ταλέντο.Πολυδιαφημίστηκε υπήρχε σίριαλ ότι τον άρπαξε ο Παναθηναικός από τον Ολυμπιακό,αλλά ποτέ δεν ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες
Spap
ο Μυλωνας απεκτησε τους Ευαγγελιτση,Γεωργοπαπαδακο,Ρουσοπουλο,Παπ
δακη ενω παρεμεινε απο περσυ και ο Μπικας. Προπονητης θα ειναι ο Παπας.
dirk10
kserei kaneis pou ekleise o kαρβουνης?
kalamaras-kelis
QUOTE(sotis @ Jul 22 2008, 16:40 ) *
Ειμαι και εγω πολυ περιεργος να δω ολα αυτα τα χρηματα αν θα δωθουν τελικα στους παικτες ή τα κανονια και οι πιστολιες θα πανε συννεφο?Αντε αυτοι που θα διεκδικουν ανοδο θα πληρωνουν μαλλον, οι υπολοιποι με τοοοσο μεγαλα μπατζετ τι θα κανουν οταν βγουν εκτος στοχων?


οι πρωτοκλασατοι παικτες παιρνουν προσωπικες επιταγες οι αλλοι ..κανουν το σταυρο τους,,,, sad.gif 68.gif 68.gif
kalamaras-kelis
QUOTE(Χ.Π @ Jul 22 2008, 14:15 ) *
καλα που υπαρχει περιοδος μεταγραφων στο ελληνικο μπασκετ - θελω να δω ποσες ακομα μεταγραφες εκτος των χρονικων οριων θα κανουν φετος οι ομαδες και βεβαια περιμενω να δω εστω και μια ενσταση απο τις ομαδες για αυτες τις μεταγραφες(σιγα μην δουμε)

για να δουμε ποσο θα παει αυτη η κοροιδια 68.gif


οι παικτες απο καε-τακ μπορουν να μεταγραφουν εως και 24 πριν ξεκινησει το πρωταθλημα

ειδικα απο καε μπορουν καθολη τη διαρκεια του πρωταθληματος

υπαρχουν και τα παιδια που επαιζαν περυσι στο εξωτερικο-οι φοιτητες(που με ενα χαρτι απτη σχολη τους )παιρνουν μεταγραφη οποτε θελουν


ετσι ειναι η ελληνικη νομοθεσια........................
kalamaras-kelis
εκει στην ιεραπετρα εχει μουρλαθει ο κοουτς η ψαχνει αλλοθι για πιθανη αποτυχια??????
κιαλλο παικτη θελει ο κ.μακρακης????με τετοιο ροστερ..............β εθνικη παιζεις
πολυ ανασφαλεια βλεπωωωω
kaukasios
QUOTE(kalamaras-kelis @ Jul 23 2008, 20:13 ) *
εκει στην ιεραπετρα εχει μουρλαθει ο κοουτς η ψαχνει αλλοθι για πιθανη αποτυχια??????
κιαλλο παικτη θελει ο κ.μακρακης????με τετοιο ροστερ..............β εθνικη παιζεις
πολυ ανασφαλεια βλεπωωωω

γιατι να μην εχει ετοιμη ομαδα για του χρονου στην β?
where_amazing_happens
Ο Ανθης ειναι πολυτελεια για οποιαδηποτε ομαδα της Γ εθνικης. Αμα ειναι υγιης μπορει να κανει τη διαφορα. Περυσι ειχε καποια προβληματα τραυματισμου.. Εχει κανει καλες κινησεις η Λευκαδα. Αν της βγουν ειναι ενα απο τα φαβορι.
Augmon
O Ισακσον υπέγραψε στη Μάνη.Και η μάνη υπέγραψε τον υποβιβασμό της χαχαχα
kaukasios
QUOTE(Augmon @ Jul 24 2008, 12:36 ) *
O Ισακσον υπέγραψε στη Μάνη.Και η μάνη υπέγραψε τον υποβιβασμό της χαχαχα
κακιες!αφου ειναι ωραιο...παιδι!
Live strong
Είναι εύκολο να μου δώσει κάποιος τις φετινές ομάδες του 1ου ομίλου Νότου; ευχαριστώ!!!! smile.gif
Augmon
QUOTE(Live strong @ Jul 24 2008, 14:07 ) *
Είναι εύκολο να μου δώσει κάποιος τις φετινές ομάδες του 1ου ομίλου Νότου; ευχαριστώ!!!! smile.gif


Κόροιβος Αμαλιάδας
Ασκ Κεφαλοννιά
Δόξα Λευκάδας
Μάνη
Κρανίδι
Αεκ /Πήγασος Άργους
Γεα Ναυπλίου
ΑλφΑλίμου
Νικόπολη Πρεβέζης
ΚΑΠ
Παπάγος
Κρόνος Ιωαννίνων
Πέραμα
Πειραϊκός
Live strong
QUOTE(Augmon @ Jul 24 2008, 15:03 ) *
Κόροιβος Αμαλιάδας
Ασκ Κεφαλοννιά
Δόξα Λευκάδας
Μάνη
Κρανίδι
Αεκ /Πήγασος Άργους
Γεα Ναυπλίου
ΑλφΑλίμου
Νικόπολη Πρεβέζης
ΚΑΠ
Παπάγος
Κρόνος Ιωαννίνων
Πέραμα
Πειραϊκός


Ευχαριστώωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!! smiley.gif
Augmon
QUOTE(Live strong @ Jul 24 2008, 15:12 ) *
Ευχαριστώωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!! smiley.gif


Νασε καλά.Καλά βρε είσαι και mod υπάρχει ειδικό τοπικ στην επόμενη σελίδα για τις ομάδες.Παρέβεις τους άγραφους νόμους των mod και πέρνεις +1 παρατήρηση biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
leonkalf
Σωστός!!! smile.gif
Βιργινία... αδιάβαστη tongue.gif
sotis
Αν ξερει καποιος μπορει να μου πει ποσες ομαδες πεφτουν απο την γ εθνικη και ποιες ειναι φαβορι να πέσουν από τον α ομιλο του νοτου?
Augmon
QUOTE(sotis @ Jul 25 2008, 15:43 ) *
Αν ξερει καποιος μπορει να μου πει ποσες ομαδες πεφτουν απο την γ εθνικη και ποιες ειναι φαβορι να πέσουν από τον α ομιλο του νοτου?


Ρε φίλε πρωτάρης είσαι???πως να σου πούμε πόσοι θα πέσουν αφού αυτό γίνεται πάντα σε συνδυασμό με τη Β.Από 4 και πάνω.Φαβορί για πτώση είναι Μάνη,Κρανίδι,Ναύπλιο,Πρέβεζα και..ούτε τον κρόνο βλέπω καλά αμα δεν ενισχυθεί γιατί φύγαν όλοι.Παπάγος και αυτός επίφοβος, εξαρτάται
bes82
QUOTE(sotis @ Jul 25 2008, 15:43 ) *
Αν ξερει καποιος μπορει να μου πει ποσες ομαδες πεφτουν απο την γ εθνικη και ποιες ειναι φαβορι να πέσουν από τον α ομιλο του νοτου?

Απο 4 εως 6. Έχει σχέση με τη β' εθνική.
kaukasios
QUOTE(Augmon @ Jul 25 2008, 15:52 ) *
Ρε φίλε πρωτάρης είσαι???πως να σου πούμε πόσοι θα πέσουν αφού αυτό γίνεται πάντα σε συνδυασμό με τη Β.Από 4 και πάνω.Φαβορί για πτώση είναι Μάνη,Κρανίδι,Ναύπλιο,Πρέβεζα και..ούτε τον κρόνο βλέπω καλά αμα δεν ενισχυθεί γιατί φύγαν όλοι.Παπάγος και αυτός επίφοβος, εξαρτάται

βαλε και παπαγο και αλιμο.
sotis
QUOTE(Augmon @ Jul 25 2008, 12:52 ) *
Ρε φίλε πρωτάρης είσαι???πως να σου πούμε πόσοι θα πέσουν αφού αυτό γίνεται πάντα σε συνδυασμό με τη Β.Από 4 και πάνω.Φαβορί για πτώση είναι Μάνη,Κρανίδι,Ναύπλιο,Πρέβεζα και..ούτε τον κρόνο βλέπω καλά αμα δεν ενισχυθεί γιατί φύγαν όλοι.Παπάγος και αυτός επίφοβος, εξαρτάται



Φυσικα και δεν ειμαι πρωταρης αλλα επειδη καθε χρονου γινονται διαφορα γι αυτο ρωτησα και εγω.Μηπως αλλαξε κατι,ευχαριστω για την ενημερωση.Ο Αλιμος δεν θα πεσει πιστεψε με...
kaukasios
QUOTE(sotis @ Jul 25 2008, 16:23 ) *
Φυσικα και δεν ειμαι πρωταρης αλλα επειδη καθε χρονου γινονται διαφορα γι αυτο ρωτησα και εγω.Μηπως αλλαξε κατι,ευχαριστω για την ενημερωση.Ο Αλιμος δεν θα πεσει πιστεψε με...

εχει παρει κανεναν παικτη?απο περσι εμεινε κανενας?
bes82
σε λίγο θα μας πεις οτι θα ανέβει κατιγορία ο αλφα peace.gif
sotis
Προσεξε αυτα που γραφω.Ειπα δεν θα πεσει....οχι οτι θα ανεβει. Εχει παρει παικτες,φυσικα εμεινε ο μπακας και πηρε καρβουνη,Απο εκει και περα οταν θα βγουν τα ροστερ θα τα μαθετε τα υπολοιπα ονοματα.
kaukasios
QUOTE(sotis @ Jul 25 2008, 16:41 ) *
Προσεξε αυτα που γραφω.Ειπα δεν θα πεσει....οχι οτι θα ανεβει. Εχει παρει παικτες,φυσικα εμεινε ο μπακας και πηρε καρβουνη,Απο εκει και περα οταν θα βγουν τα ροστερ θα τα μαθετε τα υπολοιπα ονοματα.

ο γεροπαυλος επεστρεψε?καλη μεταγραφη.αυτος δεν λεει να μεγαλωσει με τιποτα.και ο μπακας πολυ καλος για γ εθνικη.με κουτσο τι εγινε?για να πρωταγονιστησεις ομως θες και αλλους τετοιου επιπεδου παικτες.εχεις δει οι αλλες ομαδες τι εχουν παρει?ειναι πολλα τα λεφτα φετος!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.