Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ Γ' ΕΘΝΙΚΗ 2008
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
where_amazing_happens
Ποιοι υποτιθεται οτι πανε για ανοδο του χρονου και στους 2 ομιλους της Γ' ?
kkary
QUOTE(where_amazing_happens @ Jun 25 2008, 12:50 ) *
Ποιοι υποτιθεται οτι πανε για ανοδο του χρονου και στους 2 ομιλους της Γ' ?


1 Ομιλος
Αγ.Παρασκευη,Αργος,Κεφαλονια,Περαμα

2 Ομιλος
Ελευσινα,Ελευσινα και Ελευσινα!!!
elefsinios
QUOTE(kkary @ Jun 25 2008, 13:05 ) *
1 Ομιλος
Αγ.Παρασκευη,Αργος,Κεφαλονια,Περαμα

2 Ομιλος
Ελευσινα,Ελευσινα και Ελευσινα!!!


Σε ευχαριστούμε που μας θεωρείς πρώτο φαβορί για άνοδο αλλά αν δεις καλά τις ομάδες και τα ροστερ τους νομίζω πως είναι ο πιο ανταγωνιστικός όμιλος των τελευταίων ετών. Θα γίνει μεγάλη μάχη όχι μόνο για την άνοδο αλλά και και με αυτούς που θα παλέψουν για την σωτηρία τους. Θα δούμε ωραία παιχνίδια φέτος και μάλλον θα γίνουν πολλές "κηδίες" cool.gif
dirk10
ασχετο αλλα μηπως γνωριζεται site αθλητικα??ξερω μονο basketblog sport24 k novasport94.6
pointguard
superbasket.gr, eskabasket.gr, eurobasket.com, contra.gr
dirk10
ειδα λετε για παπαγου που βρηκε τα λεφτα ενω χρωσταει παντου.Γιατι ο πορφυρας που τα βρηκε μου λετε???4μηνες πισω ειναι τα παιδια απ οτι ξερω!!προκαλουν μ αυτα που κανουν και η εοκ πρεπει κανει κατι ελεος!!δεν μπορεις να πας να σκας 80-100 χιλιαρικα και να χρωστας σε παιχτες 3 κ 4 χιλιαρικα.και επιτελουσ αν ειναι να μην γινει πρωταθλημα....εχεις χρημα? αγορασε μια θεση να τελειωνουμε.τι να καθομαστε να τρεχουμε σαν μ....ες!!!!sorry γι αυτο που θα πω αλλα ειμαστε μεγαλο μπουρδελο
dirk10
http://www.contra.gr/Basketball/Hellas/A1B...cos/203319.html ειναι λιγο ασχετα με μεταγραφες τα 2 τελευταια μου μηνυματα αλλα δειχνουν την εικονα τ ελληνικου μπασκετ.διαβαστε το αρθρο στο λινκ που γραφω!!!συμφωνω απολυτα μαζι του δεν ξερω εσεις
TliBan
Με την ευκαιρία της επίσημης ανακοίνωσης του Μιχάλη Μπακογιάννη από τον Κοροιβό Αμαλιάδας, θέλουμε να ευχηθούμε στο Μιχάλη κάθε επιτυχία στην νέα του Ομάδα και να επιτύχει όλους τους στόχους του. Πρόκειται για ένα από τα καλύτερα και πιό ώριμα παιδιά που έχουν περάσει από την Ελευσίνά.

Τον ευχαριστούμε για την πολύτιμη βοήθειά του.


Μιχάλη Κάθε Επιτυχιά smile.gif
berry the truth
QUOTE(dirk10 @ Jun 25 2008, 11:41 ) *
ασχετο αλλα μηπως γνωριζεται site αθλητικα??ξερω μονο basketblog sport24 k novasport94.6


Sport.gr, gazetta.gr, betsmart.gr (μπασκετικό)
where_amazing_happens
www.goalnews.gr / Συμφωνησε ο Αλιμος με Μπακα και Κουτσο? Μπορει καποιος που να ξερει να το επιβεβαιωσει η να το διαψευσει?
where_amazing_happens
www.goalnews.gr / Συμφωνησε ο Αλιμος με Μπακα και Κουτσο. Μπορει καποιος που να ξερει να το επιβεβαιωσει η να το διαψευσει ?
dirk10
απ οτι ξερω εχουν κλεισει στον αλιμο!!!!και οι 2 τους
Jordan d
Συγχαρητηρια στον φιλο μου καλφο και τεως συμπαικτη μου πλεον αφου εκλεισε στον κρονο τελικα και δυστυχως θα τον εχω αντιπαλο φετος,κατι που ηλπιζα να αποφυγω!!ΜΠΡΑΒΟ παιχταρα που σε αυτην την ηλικια εχεις ακομα την θεληση και την ορεξη να κοσμεις τα γηπεδα!RESPECT και παλι RESPECT!!! 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif icon_wave.gif
melayess
QUOTE(Jordan d @ Jun 26 2008, 12:45 ) *
Συγχαρητηρια στον φιλο μου καλφο και τεως συμπαικτη μου πλεον αφου εκλεισε στον κρονο τελικα και δυστυχως θα τον εχω αντιπαλο φετος,κατι που ηλπιζα να αποφυγω!!ΜΠΡΑΒΟ παιχταρα που σε αυτην την ηλικια εχεις ακομα την θεληση και την ορεξη να κοσμεις τα γηπεδα!RESPECT και παλι RESPECT!!! 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif icon_wave.gif

siga re Giggs klapsame..mas adeiase tin gwnia o kwlogeros. xaxaaxaxaxxaxa
basketikos
Στον Ιωνικο θα παιζει την προσεχη χρονιά ο Αγγελόπουλος - ο 20χρονος αθλητής αγωνίζεται στην θέση του play-maker περσι αγωνισθηκε με τα χρώματα του Γκυζιακου.

Συντομα (αυριο κατα πάσα πιθανότητα) θα υπάρξουν και άλλες - καλές για τους φιλους της Ομαδας - ανακοινώσεις για το ρόστερ (sic) της νεας χρονιας.
χαμενο ταλεντο
Γεια σας παιδια.Σας παρακολουθω τοσο καιρο και ειπα να μπω και εγω να πω τι γνωμη μου και να ανταλαξω αποψεις μαζι σας.Πιστευω πως φετος θα παρακολουθησουμε πολυ ωραια παιχνιδια στιν κατηγορια,εχουν δυναμωσει πολυ οι ομαδες.Πιστευω πως ελευσινα,λειβαδεια,κιφισια,ιεραπετρα και με προυποθεσεισ φιλαθλητικος θα παλεψουν για την πρωτη θεση.Εσεις τι λετε?περιμενω να δω δικα σας προγνωστικα.
basketikos
QUOTE(χαμενο ταλεντο @ Jun 26 2008, 22:20 ) *
Γεια σας παιδια.Σας παρακολουθω τοσο καιρο και ειπα να μπω και εγω να πω τι γνωμη μου και να ανταλαξω αποψεις μαζι σας.Πιστευω πως φετος θα παρακολουθησουμε πολυ ωραια παιχνιδια στιν κατηγορια,εχουν δυναμωσει πολυ οι ομαδες.Πιστευω πως ελευσινα,λειβαδεια,κιφισια,ιεραπετρα και με προυποθεσεισ φιλαθλητικος θα παλεψουν για την πρωτη θεση.Εσεις τι λετε?περιμενω να δω δικα σας προγνωστικα.


Νομιζω οτι ο 2ος Ομιλος του Νοτου θα ειναι πολυ δυνατος. Θα εχουμε ενα πολυ απαιτητικό πρωταθλημα αφου οσοι ηρθαν απο κάτω εχουν πολλες φιλοδοξιες.

Επίσης πιστευω οτι ειναι λιγο νωρις για να δουμε τι θα γινει (Ο TliBan βεβαια εχει την ομαδα φαβορι & προσπαθει να μας αποπροσανατολισει. tongue.gif ). Υπαρχει πολυς καιρος ακομα για να κλεισουν οι ομαδες και μονο στις 15 Ιουλίου θα ειμαστε σε θέση να ξερουμε τι μπορει να στοχευσει το κάθε σωματειο (ασε που και μετα τις 15 μπορεις να παρεις παικτες απο Α2).

Απο την πλευρά μου, διακινδυνεύω μια προβλεψη: Αν οι παικτες που συζητιούνται στην Νικαια αποτελέσουν το φετεινο υλικο της Ομαδας, ο Ιωνικος θα ειναι απο τις ομαδες που θα εχουν σημαντικές βλέψεις (εδω το διαβασατε πρώτα icon_wave.gif icon_wave.gif ).
alexf-5
QUOTE(where_amazing_happens @ Jun 26 2008, 13:24 ) *
www.goalnews.gr / Συμφωνησε ο Αλιμος με Μπακα και Κουτσο. Μπορει καποιος που να ξερει να το επιβεβαιωσει η να το διαψευσει ?


Ο Κουτσός υπέγραψε στον Παπάγου, εκτός αν προκύψει κάτι συγκλονιστικό...
alexf-5
Συγκλονιστικό θα είναι και το προσεχές πρωτάθλημα στον όμιλο Νότου (αφού δεν έχω εικόνα για τον 2ο όμιλο που ωστόσο μαθαίνω ότι έχει επίσης πολύ καλά ενισχυμένες ομάδες με Λιβαδιά και Κω).

Στο "κόλπο" πλέον για τα καλά της ανόδου και η ΑΕΚ Άργους μετά το "κλείσιμο" και την εξασφάλιση της υπογραφής του Πρόκου!
aionio talento
QUOTE(χαμενο ταλεντο @ Jun 26 2008, 19:20 ) *
Γεια σας παιδια.Σας παρακολουθω τοσο καιρο και ειπα να μπω και εγω να πω τι γνωμη μου και να ανταλαξω αποψεις μαζι σας.Πιστευω πως φετος θα παρακολουθησουμε πολυ ωραια παιχνιδια στιν κατηγορια,εχουν δυναμωσει πολυ οι ομαδες.Πιστευω πως ελευσινα,λειβαδεια,κιφισια,ιεραπετρα και με προυποθεσεισ φιλαθλητικος θα παλεψουν για την πρωτη θεση.Εσεις τι λετε?περιμενω να δω δικα σας προγνωστικα.



ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ λιγο φαντασια στο ΝICK NAME δεν βλαπτει ! ! ! μην κλεβεις απο αλλους . . .
kkary
QUOTE(alexf-5 @ Jun 27 2008, 01:57 ) *
Συγκλονιστικό θα είναι και το προσεχές πρωτάθλημα στον όμιλο Νότου (αφού δεν έχω εικόνα για τον 2ο όμιλο που ωστόσο μαθαίνω ότι έχει επίσης πολύ καλά ενισχυμένες ομάδες με Λιβαδιά και Κω).

Στο "κόλπο" πλέον για τα καλά της ανόδου και η ΑΕΚ Άργους μετά το "κλείσιμο" και την εξασφάλιση της υπογραφής του Πρόκου!


Απο το basketblog:
Οι άνθρωποι της ΑΕΚ Άργους έχουν ξεκαθαρίσει πώς στόχος της ομάδας τη νέα χρονιά είναι η άνοδος στη Β’ εθνική και γι’ αυτό οι μεταγραφές του συλλόγου κινούνται σε ανάλογα επίπεδα. Η ομάδα του Άργους λοιπόν προχώρησε σε μια πολύ σπουδαία μεταγραφή αφού απέκτησε τον Δημήτρη Πρόκο.

Ο έμπειρος πλέι μέικερ (όπως είχαμε γράψει παλαιότερα) αποτελούσε εδώ και καιρό μεταγραφικό στόχο της ομάδας, η οποία έδωσε "μάχη" ακόμα και με συλλόγους μεγαλύτερων κατηγοριών όπως είναι το Λαύριο για να έρθει τελικά σε συμφωνία με τον παίκτη. Ο Πρόκος που πέρσι αγωνιζόταν στο Αίγιο υπέγραψε συμβόλαιο διάρκειας δύο ετών.
kkary
QUOTE(dirk10 @ Jun 26 2008, 00:01 ) *
ειδα λετε για παπαγου που βρηκε τα λεφτα ενω χρωσταει παντου.Γιατι ο πορφυρας που τα βρηκε μου λετε???4μηνες πισω ειναι τα παιδια απ οτι ξερω!!προκαλουν μ αυτα που κανουν και η εοκ πρεπει κανει κατι ελεος!!δεν μπορεις να πας να σκας 80-100 χιλιαρικα και να χρωστας σε παιχτες 3 κ 4 χιλιαρικα.και επιτελουσ αν ειναι να μην γινει πρωταθλημα....εχεις χρημα? αγορασε μια θεση να τελειωνουμε.τι να καθομαστε να τρεχουμε σαν μ....ες!!!!sorry γι αυτο που θα πω αλλα ειμαστε μεγαλο μπουρδελο


Απο το basketblog:
Μετά την υλοποίηση της συνεργασίας του Παπάγου με τον Γκυζιακό, άλλη μια συνεργασία ολοκληρώθηκε (κάτι που όπως είχαμε γράψει, αναμενόταν να συμβεί αργά ή γρήγορα). Ο λόγος για τον Πορφύρα που την επόμενη αγωνιστική περίοδο θα αγωνίζεται στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής κατηγορίας, καθώς πήρε την θέση του Κρόνου Ιωαννίνων.

Έχουμε γράψει επανειλημμένα πως η ΕΟΚ δεν ασχολείται, και όπως όλα δείχνουν δεν πρόκειται να το κάνει ούτε στο μέλλον. Από την πλευρά τους πάντως, οι ιθύνοντες του Πορφύρα είναι υποχρεωμένοι να αρχίσουν τον σχεδιασμό τους ενόψει της νέας σεζόν, καθώς το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής κατηγορίας δεν είναι καθόλου εύκολο. Τις επόμενες ημέρες αναμένονται και οι πρώτες μεταγραφικές κινήσεις.
where_amazing_happens
Εκλεισε ο Κουτσος ΠΑΠΑΓΟΥ!!!! Τον πηρε μεσα απο τα χερια Αλιμου...
leonkalf
Στον Πειραϊκό επέστρεψε ο Γιώργος Κουτσουμπάκος

Τα τελευταία 2 χρόνια έπαιξε δανεικός Α' εσκανα στον Εθνικό και στο Φοίνικα Π.
snow
Μπορει να μου πει καποιος μεταγραφες ψυχικου κ φιλαθλητικου μεχρι στιγμης ? ευχαριστω!!!
Principle
QUOTE(snow @ Jun 27 2008, 19:09 ) *
Μπορει να μου πει καποιος μεταγραφες ψυχικου κ φιλαθλητικου μεχρι στιγμης ? ευχαριστω!!!

για Φιλαθλητικο ακουστηκε οτι συμφωνησε με Καραβολα!, Τσιουμπρη απο Νικαια, και 2-3 πολυ ταλαντουχους πιτσιρικαδες ενας εκ των οποιον ο Ρουσης του Πλατωνα(17χρ, 2.02, 4αρι, Εθνικη Εφηβων!).
Οι σκιουροι! συμφωνησαν με Κακαβα Π.(20 χρ, 1.86, θεση 1, απο Σπορτιγκ), Αρσενη Ακη(26χρ, 1.94, θεση 3, απο Δουκα), Αποσκιτη Θοδ.(36χρ, 1.93, θεση 2, απο Φαληρο), Υφαντη Μιχ.(36χρ, 2.02, θεση 5, απο Αλιμο), Τζελεπη Χαρη(21χρ, θεση 3, απο Τερψιθεα), Παπαδογιαννακη Γιωργο(24χρ, 2.00, θεση 4, απο Πορφυρα) και ειναι κοντα σε συμφωνια με τον Αθανασακη Μπαμπη(24χρ, 2.02, θεση 5, απο Γκυζιακο).
Προσπαθουν να αποκτησουν και τον Βασιλειαδη Κωστα(15χρ, 1.86, θεση 2 απο Ποσειδωνα Ψυχικου) στις υποδομες και εκλεισαν και τον Μαρκο Γιωργο(15χρ, 1.83, θεση 1, απο Παννεληνιο).
Τελευταιο νεο και καλυτερο 41.gif η παραμονη του Μπουχερτ Χερμαν(32χρ, 2.02, θεση οτι θελεις) για τουλαχιστον μια σεζον ακομη.
Πιθανολογειται και η επιστροφη του αεροπορου Γοντικα Μπαμπη(25χρ, 1.98, θεση 4) απο την Νικοπολη Πρεβεζας την οποια και βοηθησε τα μεγιστα περσι να ανεβει στην Γ' Εθνικη.
Παραχωρησαν δανεικους τους Ψυχαρη Γ. στον Αχιλλεα Κατω Αχαρνων, Καραγρηγοριου Γαβριηλ στον ΔΑΣ Ανω Λιοσιων(σιγουρα 25π μ.ο.! με 5 καρφωματα), και αποδεσμευσαν τους Καλφοπουλο Αλεξη που εκλεισε Κρονο και θα τεθει αντιπαλος της πρωην του ομαδας, Ροιδη Δημητρη που οδευει προς Περαμα, Σκροπολιθα Αντρεα, και Αρτεμακη Νικο που συμφωνησε και αυτος με ΔΑΣΑΛ για να δινει τη μπαλα στον Καραγρηγοριου με εκπληκτικες πασες back-door 77.gif , στοιχειο που τον διεκρινε φετος στο παχνιδι του εκτος φυσικα απο τις αμετρητες ταπες που μοιραζει στους ανυποψιαστους ψηλους που τολμουν να πλησιασουν το καλαθι!
Ακουγεται και ενα ονομα εκπληξη με θητεια για πολλα χρονια σε μεσαια ομαδα της Α1!, που θα αποτελεσει βομβα αν τελικα κλεισει.
Στο ροστερ της ομαδας εμειναν και οι Φιλιος Θοδωρης(29χρ, 1.86, θεση 2), Στεργακης Θανασης(27χρ, 1.91, θεση 3) και ο αρχηγος της ομαδας Γκικας Δημητρης(28χρ, 1.90, θεση 3).
Principle
QUOTE(Principle @ Jun 28 2008, 10:13 ) *
για Φιλαθλητικο ακουστηκε οτι συμφωνησε με Καραβολα!, Τσιουμπρη απο Νικαια, και 2-3 πολυ ταλαντουχους πιτσιρικαδες ενας εκ των οποιον ο Ρουσης του Πλατωνα(17χρ, 2.02, 4αρι, Εθνικη Εφηβων!).
Οι σκιουροι! συμφωνησαν με Κακαβα Π.(20 χρ, 1.86, θεση 1, απο Σπορτιγκ), Αρσενη Ακη(26χρ, 1.94, θεση 3, απο Δουκα), Αποσκιτη Θοδ.(36χρ, 1.93, θεση 2, απο Φαληρο), Υφαντη Μιχ.(36χρ, 2.02, θεση 5, απο Αλιμο), Τζελεπη Χαρη(21χρ, θεση 3, απο Τερψιθεα), Παπαδογιαννακη Γιωργο(24χρ, 2.00, θεση 4, απο Πορφυρα) και ειναι κοντα σε συμφωνια με τον Αθανασακη Μπαμπη(24χρ, 2.02, θεση 5, απο Γκυζιακο).
Προσπαθουν να αποκτησουν και τον Βασιλειαδη Κωστα(15χρ, 1.86, θεση 2 απο Ποσειδωνα Ψυχικου) στις υποδομες και εκλεισαν και τον Μαρκο Γιωργο(15χρ, 1.83, θεση 1, απο Παννεληνιο).
Τελευταιο νεο και καλυτερο 41.gif η παραμονη του Μπουχερτ Χερμαν(32χρ, 2.02, θεση οτι θελεις) για τουλαχιστον μια σεζον ακομη.
Πιθανολογειται και η επιστροφη του αεροπορου Γοντικα Μπαμπη(25χρ, 1.98, θεση 4) απο την Νικοπολη Πρεβεζας την οποια και βοηθησε τα μεγιστα περσι να ανεβει στην Γ' Εθνικη.
Παραχωρησαν δανεικους τους Ψυχαρη Γ. στον Αχιλλεα Κατω Αχαρνων, Καραγρηγοριου Γαβριηλ στον ΔΑΣ Ανω Λιοσιων(σιγουρα 25π μ.ο.! με 5 καρφωματα), και αποδεσμευσαν τους Καλφοπουλο Αλεξη που εκλεισε Κρονο και θα τεθει αντιπαλος της πρωην του ομαδας, Ροιδη Δημητρη που οδευει προς Περαμα, Σκροπολιθα Αντρεα, και Αρτεμακη Νικο που συμφωνησε και αυτος με ΔΑΣΑΛ για να δινει τη μπαλα στον Καραγρηγοριου με εκπληκτικες πασες back-door 77.gif , στοιχειο που τον διεκρινε φετος στο παχνιδι του εκτος φυσικα απο τις αμετρητες ταπες που μοιραζει στους ανυποψιαστους ψηλους που τολμουν να πλησιασουν το καλαθι!
Ακουγεται και ενα ονομα εκπληξη με θητεια για πολλα χρονια σε μεσαια ομαδα της Α1!, που θα αποτελεσει βομβα αν τελικα κλεισει.
Στο ροστερ της ομαδας εμειναν και οι Φιλιος Θοδωρης(29χρ, 1.86, θεση 2), Στεργακης Θανασης(27χρ, 1.91, θεση 3) και ο αρχηγος της ομαδας Γκικας Δημητρης(28χρ, 1.90, θεση 3).

Αχη Κωστα(21χρ, 1.84, θεση 1, δινω οσες ασσιστ θελω!), σε ξεχασα! Να υπενθυμισω οτι εισαι και συ Σκιουρος αθορυβα και αποτελεσματικα!
Fireball
Ας μου επιτρέψετε μία παρατήρηση
Καταντά βαρετό να μιλάμε για Γ' Εθνική και οι περισσότεροι να αναφέρονται σε ομάδες των ομίλων του Νότου. Καλύτερο θα ήταν τελικά να υπάρχουν δύο topics ένα για Νότο και ένα για Βορρά γιατί γίνεται μπάχαλο εδώ μέσα...
Delinquent
QUOTE(Principle @ Jun 28 2008, 13:13 ) *
για Φιλαθλητικο ακουστηκε οτι συμφωνησε με Καραβολα!, Τσιουμπρη απο Νικαια, και 2-3 πολυ ταλαντουχους πιτσιρικαδες ενας εκ των οποιον ο Ρουσης του Πλατωνα(17χρ, 2.02, 4αρι, Εθνικη Εφηβων!).
Οι σκιουροι! συμφωνησαν με Κακαβα Π.(20 χρ, 1.86, θεση 1, απο Σπορτιγκ), Αρσενη Ακη(26χρ, 1.94, θεση 3, απο Δουκα), Αποσκιτη Θοδ.(36χρ, 1.93, θεση 2, απο Φαληρο), Υφαντη Μιχ.(36χρ, 2.02, θεση 5, απο Αλιμο), Τζελεπη Χαρη(21χρ, θεση 3, απο Τερψιθεα), Παπαδογιαννακη Γιωργο(24χρ, 2.00, θεση 4, απο Πορφυρα) και ειναι κοντα σε συμφωνια με τον Αθανασακη Μπαμπη(24χρ, 2.02, θεση 5, απο Γκυζιακο).
Προσπαθουν να αποκτησουν και τον Βασιλειαδη Κωστα(15χρ, 1.86, θεση 2 απο Ποσειδωνα Ψυχικου) στις υποδομες και εκλεισαν και τον Μαρκο Γιωργο(15χρ, 1.83, θεση 1, απο Παννεληνιο).
Τελευταιο νεο και καλυτερο 41.gif η παραμονη του Μπουχερτ Χερμαν(32χρ, 2.02, θεση οτι θελεις) για τουλαχιστον μια σεζον ακομη.
Πιθανολογειται και η επιστροφη του αεροπορου Γοντικα Μπαμπη(25χρ, 1.98, θεση 4) απο την Νικοπολη Πρεβεζας την οποια και βοηθησε τα μεγιστα περσι να ανεβει στην Γ' Εθνικη.



Πολύ χαρούμενο post... smile.gif
Με λένε Ρίζο κι όπως θέλω τα γυρίζω! wink.gif
basketikos
Στον Ιωνικο θα παιζει την προσεχη χρονιά ο Γαπκιαδης - αγωνίζεται στην θέση 2 και περσι αγωνισθηκε με τα χρώματα του Πειραϊκου.

Ελπίζω οτι οι Γκυζιακος-Πειραϊκος θα 'δωσουν΄ και αλλον 1 παικτη στην Νικαια - ενω σε πολυ προχωρημενο σταδιο βρισκονται και οι συζητησεις με 3 παικτες που ανηκουν σε σωματεια της Α2. Αναμενουμε ανακοινωσεις

ΥΓ. "Γιορτη παλαιμαχων-στα μπουζουκια -παρεα με αβγαλτους πιτσιρικαδες" θυμιζει ο Φιλαθλητικος. tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Αναλυτικοτατο, κατατοπιστικοτατο post, για μια ομαδα που περσι με εντυπωσιασε με το μπασκετικο στυλ (αν και με οχι τοσο 'μεγαλους' ποιοτικα αθλητες). Για να δουμε τι θα βγαλει φετος το μειγμα που αναφερθηκε....
Jordan d
principle ειμαι 27 κλεισμενα πριν κατι μερες!(Γκικας)!!
Principle
QUOTE(Jordan d @ Jun 30 2008, 06:14 ) *
principle ειμαι 27 κλεισμενα πριν κατι μερες!(Γκικας)!!

Σορρυ Μητσαρα.Απαραδεκτος να μην ξερω την ηλικια του παλαιοτερου παικτη της ομαδας.

Υ.Γ. Δημητρη Ροιδη, το τηλεφωνο μου το ξερεις αν εχεις καποιο παραπονο.
dirk10
Γαπκιαδης τελος απο νικαια προτιμησε μαλλον λευκαδα!!!!στον ιωνικο ο Κοκαλιας!!!ελπιζω να εχουμε και συνεχεια στις μεταγραφες!!!
basketikos
QUOTE(dirk10 @ Jun 30 2008, 19:59 ) *
Γαπκιαδης τελος απο νικαια προτιμησε μαλλον λευκαδα!!!!στον ιωνικο ο Κοκαλιας!!!ελπιζω να εχουμε και συνεχεια στις μεταγραφες!!!


Πιαστηκα "αδιαβαστος" παίδες και ανακοινωσα Γαπκιαδη στην Νικαια - αλλά οταν μαθαινω οτι ενας παικτης συμφωνει. και το ραντεβου για τις υπογραφές αναβάλλεται λογω ξαφνικου προβληματος του Προεδρου της Ομαδας, τοτε ως εμπειρος basketikos εχω καθε λογο να πιστευω οτι μπορω να το δημοσιοποιησω. Τι να πω;;; angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif

αλλα τι διαβασα;;; Λευκαδα;; επειδη τα εχω παρει λιγο, θα σας πω μια λεξη απο ενα σχετικο παραμύθι: "Σιατιστα" (και όποιος καταλαβε καταταλαβε, οποιος δεν ξερει να μαθει..).

Τελος ας παμε στα σιγουρα (αφου επεσαν υπογραφες): Στον Ιωνικο θα παιζει για 2η χρονιά ο Βαγγέλης Πρινεας. Οι ιθυνοντες της Ομαδας ειχαν καθε λογο να ειναι ευχαριστημένοι με την προσφορά του αθλητη ενω τις προηγούμενες ημερες ολοκληρώθηκε το τυπικο μέρος της ανανέωσης.

Ευχομαι καλη συνέχεια στον Πρινεα και να προσφερει φετος ακομα περισσότερα. 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
jf10
καλησπερα σας!επειδη γραφω για πρωτη φορα εδω στη γ εθνικη,μηπως ξερει κανενας απο εσας τι πραγματικα γινεται σε ιωνικο νικαιας κ προοδευτικη?γιατι δεν ανακοινωνει κανενας απο τους 2 παικτες?πειτε επιτελους αν ξερετε κατι.....ευχαριστω πολυ!α!κ κατι ακομα,ποιανου τη θεση πηρε ο πορφυρας?
leonkalf
QUOTE(Principle @ Jun 28 2008, 13:13 ) *
Στο ροστερ της ομαδας εμειναν και οι Φιλιος Θοδωρης(29χρ, 1.86, θεση 2), Στεργακης Θανασης(27χρ, 1.91, θεση 3) και ο αρχηγος της ομαδας Γκικας Δημητρης(28χρ, 1.90, θεση 3).

Μιας και το είδα τώρα..
Έχω μάθει ότι ο Στεργάκης δεν έχει συμφωνήσει και ψάχνει (αν τελικά δε τα βρει με Ψυχικό) ομάδα.
dirk10
ο πορφυρας πηρε την θεση του κρονου αν δεν κανω λαθος!!!!!
jf10
καλημερα!ευχαριστω πολυ φιλε dirk!κανενα νεο για προοδευτικη εχουμε?πολυ καλη κινηση η παραμονη του πρινεα στη νικαια....αντε να δουμε φετος θα ειναι ντερμπυ τα ματς της γειτονιας?τι λετε?προοδευτικη-ιωνικος.........
Blue1965White
QUOTE
καλημερα!ευχαριστω πολυ φιλε dirk!κανενα νεο για προοδευτικη εχουμε?πολυ καλη κινηση η παραμονη του πρινεα στη νικαια....αντε να δουμε φετος θα ειναι ντερμπυ τα ματς της γειτονιας?τι λετε?προοδευτικη-ιωνικος.........


Όχι και ντέρμπι με προοδευτική. Χαλαρά θα τα πάρουμε τα ματσάκια.
basketikos
QUOTE(Blue1965White @ Jul 1 2008, 16:49 ) *
Όχι και ντέρμπι με προοδευτική. Χαλαρά θα τα πάρουμε τα ματσάκια.


+ 1 - Οχι και μπασκετικο ντερμπυ με την Προοδευτική - μια χρονια θα παιξουμε μαζι, αφου εμεις παμε γι' αλλα κολπα ( icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif 69.gif )

Στις εξελίξεις (για να μην παραπονιέται και ο jf10):
Στην Δύναμη του Ιωνικού προστεθηκε για τα 2 προσεχή χρόνια ο Χρήστος Μητσόπουλος
Ο 19χρονος ύψους 1.97 αθλητής, αγωνισθηκε πέρσι στους Ικαρους Καλλιθέας.

Αυριο, ελπίζω, η συνέχεια. Παμε γερα ρε Ιωνικάρα blove.gif blove.gif blove.gif
dirk10
μια φορα κι εναν καιρο ηταν μια ΟΜΑΔΑΡΑ που την λεγαν φαληρο!!!!!!!!!
jf10
κ με μητσοπουλο κ με αγγελοπουλο πατε για ανοδο?εχεισ δικιο φιλε ποδοσφαιρικο ειναι το ντερμπυ μιας κ η προο μεχρι β εθνικη παιξει....συγνωμη λαθος δικο μου μιας κ δεν ειμαι της περιοχης.....
basketikos
QUOTE(jf10 @ Jul 1 2008, 20:59 ) *
κ με μητσοπουλο κ με αγγελοπουλο πατε για ανοδο?εχεισ δικιο φιλε ποδοσφαιρικο ειναι το ντερμπυ μιας κ η προο μεχρι β εθνικη παιξει....συγνωμη λαθος δικο μου μιας κ δεν ειμαι της περιοχης.....



Ξεχασες τον Πρινέα 77.gif 77.gif δες λοιπον τι θα κάνουν του χρονου στο Πρωταθλημα οι 3 τους, ετσι για μια προγευση: wos_sport5.gif

φιλε jf10, καλως ηλθες, και μην τα παιρνεις ολα σοβαρα wink.gif Αν δεν κανουμε την πλάκα μας τώρα, τοτε ποτε???
Δεν φτανει που υπαρχει ρεπορταζ Ιωνικου, και εγκυρες αναλυσεις (πχ. εδω διαβασαν ολοι το πιο εγκυρο ρεπορταζ για την περσινη χρονια ... 77.gif 77.gif ) υπαρχουν και παραπονα.

Επιστρεφω στα σοβαρα τωρα:
Η Προκοκο στο ποδοσφαιρο παιζει Δ Εθνικη, ουτε ιχνος ντερμπυ - τους στέλνω icon_wave.gif - ειναι κατι σαν τον Ιασωνα στο μπασκετ

Αλλα blove.gif και επιστρεφω: Μην υποτιμας τα αποκτημα μας, και κανε λιγη υπομονη και θα δεις τον φετινο Ιωνικο ολοκληρωμένο. Κ - Α λα ονοματα θα εχει το ροστερ μαθαίνω και τοτε καποιοι θα ρωταν "Γ"ιατι εκαναν τις λαθος επιλογές...
Ασε που ετοιμαζουμε και μια-δυο καλές νεανικές εκπληξεις εκει στην ρακετα....


ΥΓ. Δεν ειναι καλό ένας μπασκετμπολίστας να ειρωνεύεται εναν αλλο - ποσο δε οταν αυτος ειναι 'ανταγωνιστής' - ελπιζω στην περίπτωση μας να μην ισχυει κατι τετοιο. Αν ισχυει παντως, "τα λιγα λογια ζαχαρη και τα καθολου μελι".
dirk10
jf10 παιζεις τωρα σε ομαδα β εθνικης η Α2?κανουμε και πλακα εδω οπως ειπε ο μπασκετικος!!τωρα αν θες να πουμε σοβαρα καμια ομαδα δεν εχει ολοκληρωσει το ροστερ τησ οποτε δεν μπορει κανεισ να πει αν παει για πανω η κατω(εκτος απο ελευσινα αλλα βαζω ενα ερωτηματικο)το βεβαιο ειναι οτι ειναι πολυ δυσκολος ομιλος και για πανω και για κατω
jf10
κ γω πλακα κανω,αν ειναι δυνατον να προσβαλω συναθλητες...παντως κ γω εχω ακουσει οτι η νικαια θα κανει καλες μεταγραφες οπως ειναι ο κουρης της λαμιας...κοκαλιας κ σαρακασιδης απο φαληρο...εναν ασο μετα κ εκλεισε το ροστερ....για προο δεν ακουω τιποτα κ γιαυτο ρωτησα.παιζεται εσεις παιδια καπου?εγω ναι β εθνικη ειμαι κ τη νεα σεζον.παντως γενικα δεν ακουγονται κινησεις.....γιατι?μη τους ματιασουν? wink.gif
dirk10
ο σαρακασιδης πιος ειναι ρε παιδια τον ξερει κανεις??τι θεση ειναι?
Principle
QUOTE(dirk10 @ Jul 1 2008, 20:47 ) *
ο σαρακασιδης πιος ειναι ρε παιδια τον ξερει κανεις??τι θεση ειναι?

περιπου 1.92, θεση 2-3, ολιγολεπτες συμμετοχες περυσι στο Φαληρο Α2, πολυ μπασκετικο παιδι.
THANASISS1
ΧΑΛΑΣ ΤΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΗΝ ΚΩ.Ο ΠΑΙΚΤΗΣ ΘΕΛΗΣΕ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΣΤΟΝ ΚΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ Α2 ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΗΣ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ.ΕΚΛΕΙΣΕ ΣΤΗΝ ΚΩ ΚΑΙ Ο ΑΡΗΣ ΤΣΙΟΥΝΤΟΣ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΤΑΝ ΠΕΡΙΣΥ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΩΝΙ.ΠΑΙΚΤΗΣ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ Α2 ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.ΕΠΙΣΗΣ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ ΕΚΛΕΙΣΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΚΤΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΚΑΡΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ.Η ΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ ΕΝΙΣΧΥΘΕΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΘΕΣΕΙ ΥΨΗΛΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ
where_amazing_happens
Εχει κανενας νεα για τον Αλιμο? Μετα την αποτυχια με τον Κουτσο μηπως και ο Μπακας ειναι αμφιβολος? Αλλες κινησεις ξερει κανεις? Ειναι κριμα για την ιστορια αυτης της ομαδας η εικονα που εδειξε περσι και πολυ πιθανο να δειξει και φετος...
leonkalf
QUOTE(THANASISS1 @ Jul 2 2008, 19:02 ) *
ΧΑΛΑΣ ΤΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΗΝ ΚΩ.Ο ΠΑΙΚΤΗΣ ΘΕΛΗΣΕ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΣΤΟΝ ΚΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ Α2 ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΗΣ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ.ΕΚΛΕΙΣΕ ΣΤΗΝ ΚΩ ΚΑΙ Ο ΑΡΗΣ ΤΣΙΟΥΝΤΟΣ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΤΑΝ ΠΕΡΙΣΥ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΩΝΙ.ΠΑΙΚΤΗΣ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ Α2 ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.ΕΠΙΣΗΣ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ ΕΚΛΕΙΣΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΚΤΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΚΑΡΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ.Η ΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ ΕΝΙΣΧΥΘΕΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΘΕΣΕΙ ΥΨΗΛΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ

ΟΧΙ κεφαλαία παρακαλώ!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.