Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ-ROSTERS A2 2013
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Α2 Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
gratipa1929
QUOTE (nbayer @ May 26 2013, 00:23 ) *
Αυτο ακριβως...ειναι ωραιο να βλεπεις παιδια να παιζουν για την φανελα και οχι για τα λεφτα....ο χρονος θα δειξει


Που αποτι βλεπω ειμαστε μονο 3

Όντως!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif
nbayer
Ο νεος προπονητης της ΚΑΠ για την επομενη σεζον θα ειναι ο Σουλιωτης...
Απο εκει και περα φιλε gratipa1929 επειδη εκανες λογο για τουν Κουκα τον θελει ο Ιωνικος Νικαιας
giorgos14
QUOTE(nbayer @ May 26 2013, 11:34 ) *
Ο νεος προπονητης της ΚΑΠ για την επομενη σεζον θα ειναι ο Σουλιωτης...
Απο εκει και περα φιλε gratipa1929 επειδη εκανες λογο για τουν Κουκα τον θελει ο Ιωνικος Νικαιας


Υπαρχει καποιο λινκ για αυτο;Γιατι ειδα οτι ο Σουλιωτης θα ειναι στις γυναικες της Αγιας παρασκευης
nbayer
QUOTE (giorgos14 @ May 26 2013, 13:31 ) *
Υπαρχει καποιο λινκ για αυτο;Γιατι ειδα οτι ο Σουλιωτης θα ειναι στις γυναικες της Αγιας παρασκευης
να πω; εχω αναφερει οτι εδω στο φορουμ μεταφερω οτι μαθαινω με καθε επιφυλαξη.
giorgos14
QUOTE(nbayer @ May 26 2013, 13:43 ) *
να πω; εχω αναφερει οτι εδω στο φορουμ μεταφερω οτι μαθαινω με καθε επιφυλαξη.


δεκτό,η απορεία μου δεν ήταν ως προς το αν όντως λες την αλήθεια,σε πιστευω, αλλα ως προς το οτι σκοπεύουν να δώσουν στον ίδιο προπονητή αγωνιστικά τμήματα Α2.Ισως είναι η πρώτη φορά που το συναντώ αυτό
nbayer
QUOTE (giorgos14 @ May 26 2013, 12:46 ) *
δεκτό,η απορεία μου δεν ήταν ως προς το αν όντως λες την αλήθεια,σε πιστευω, αλλα ως προς το οτι σκοπεύουν να δώσουν στον ίδιο προπονητή αγωνιστικά τμήματα Α2.Ισως είναι η πρώτη φορά που το συναντώ αυτό

Ξαναλεω... οτι λεω το λεω με επιφυλαξη...ανθρωποι ειμαστε μπορει να μην γινει στο τελος.
Καταλαβαινω εινναι περιεργο ο χρονος θα δειξει....
giorgos14
QUOTE(nbayer @ May 26 2013, 12:49 ) *
Ξαναλεω... οτι λεω το λεω με επιφυλαξη...ανθρωποι ειμαστε μπορει να μην γινει στο τελος.
Καταλαβαινω εινναι περιεργο ο χρονος θα δειξει....

Eίναι πολύ κουφό πάντως, η Καπ να έχει τέτοιο μπατζετ για του χρονου.Απο 6η φετος,φαβορι για υποβιβασμο του χρονου.Με 30000 ποιος θα πρωτοπληρωθει;


QUOTE(gspara @ May 25 2013, 20:58 ) *
Περιμενω παντως να δουμε γενικα πραγματα που δεν τα φανταζομαστε.Οχι μπατζετ 30000 αλλα ουτε 3 ευρω!!!!
Θα επιβιωσουν μονο οι ομαδες που δουλευουν με τα τμηματα υποδομης.




Αυτό ειναι το λογικό.Αλλά και οι νέοι κανονισμοί της Εοκ για τους μικρούς που δεν δικαιουνται να παιζουν 3η χρονιά εφηβικό δεν μπορείς να πεις ότι βοηθάει και ιδιαίτερα.Καλώς η' κακώς το 1ο έτος στο πανεπιστημειο και παράλληλα το εφηβικό ήταν κάτι σαν χρονιά επανένταξης μετά τις πανελλαδικές.Τώρα ,πως θα μπουν κατευθείαν στα βαθειά της Γ,β και α2 όταν έχουν ήδη ένα χρόνο κουτσουρεμένων προπονήσεων;
nbayer
QUOTE (giorgos14 @ May 26 2013, 13:08 ) *
Eίναι πολύ κουφό πάντως, η Καπ να έχει τέτοιο μπατζετ για του χρονου.Απο 6η φετος,φαβορι για υποβιβασμο του χρονου.Με 30000 ποιος θα πρωτοπληρωθει;






Αυτό ειναι το λογικό.Αλλά και οι νέοι κανονισμοί της Εοκ για τους μικρούς που δεν δικαιουνται να παιζουν 3η χρονιά εφηβικό δεν μπορείς να πεις ότι βοηθάει και ιδιαίτερα.Καλώς η' κακώς το 1ο έτος στο πανεπιστημειο και παράλληλα το εφηβικό ήταν κάτι σαν χρονιά επανένταξης μετά τις πανελλαδικές.Τώρα ,πως θα μπουν κατευθείαν στα βαθειά της Γ,β και α2 όταν έχουν ήδη ένα χρόνο κουτσουρεμένων προπονήσεων;

Λαθος κατα την γνωμη μου της ΕΟΚ...ουσιαστικα λεει στα παιδια αν θες να κανεις καριερα στο μπασκετ θα πρεπει να το βαλεις σε πρωτη μοιρα και τα μαθηματα σε δευτερη
gratipa1929
QUOTE (giorgos14 @ May 26 2013, 16:08 ) *
Eίναι πολύ κουφό πάντως, η Καπ να έχει τέτοιο μπατζετ για του χρονου.Απο 6η φετος,φαβορι για υποβιβασμο του χρονου.Με 30000 ποιος θα πρωτοπληρωθει;

Έλα ντε, παράξενο πως χαμήλωσαν έτσι ξαφνικά τον πήχη. Αδύνατον να φτιαχτεί ανταγωνιστικό ρόστερ και μάλλον για αυτό έφυγε και ο προπονητής. Με 30.000 αναγκαστικά παίρνεις 5-6 παίκτες κατώτερων κατηγοριών και πολλούς νεαρούς. Ή και μερικούς παίκτες της Α2 που έχουν και δεύτερη δουλειά και θέλουν να κάνουν το χόμπι τους σε υψηλό επίπεδο χωρίς να τους ενδιαφέρουν τα συμβόλαια.

Το άκουσα και εγώ αυτό για Κουκά είναι πολύ κοντά στον Ιωνικό Νίκαιας. Δυστυχώς πάλι φέτος βρισκόμαστε σε μεταγραφική αδράνεια, αν και είναι πάρα πολύ νωρίς, δεν έχει μπει καν Ιούνιος.
basketakias
αληθευει οτι ο δρακοπουλος του εθνικου και ο μορφης του αετου ενδιαφερουνι το παγκρατι ?
nbayer
QUOTE (basketakias @ May 26 2013, 17:52 ) *
αληθευει οτι ο δρακοπουλος του εθνικου και ο μορφης του αετου ενδιαφερουνι το παγκρατι ?

Δεν εχω μαθει κατι τετοιο...και λογικα ουτε ο gratipa1929 εσυ που το ακουσες;
gratipa1929
QUOTE (nbayer @ May 26 2013, 20:00 ) *
Δεν εχω μαθει κατι τετοιο...και λογικα ουτε ο gratipa1929 εσυ που το ακουσες;

Όντως, ούτε εγώ έχω ακούσει κάτι. Το μόνο που έχω μάθει πέρα από την παρουσία του Καλαμπάκου είναι η επιθυμία για ανανέωση των 4 νεαρών της ομάδας.
nbayer
QUOTE (gratipa1929 @ May 26 2013, 17:13 ) *
Όντως, ούτε εγώ έχω ακούσει κάτι. Το μόνο που έχω μάθει πέρα από την παρουσία του Καλαμπάκου είναι η επιθυμία για ανανέωση των 4 νεαρών της ομάδας.

Παρουσια Καλαμπακου;
gspara







Αυτό ειναι το λογικό.Αλλά και οι νέοι κανονισμοί της Εοκ για τους μικρούς που δεν δικαιουνται να παιζουν 3η χρονιά εφηβικό δεν μπορείς να πεις ότι βοηθάει και ιδιαίτερα.Καλώς η' κακώς το 1ο έτος στο πανεπιστημειο και παράλληλα το εφηβικό ήταν κάτι σαν χρονιά επανένταξης μετά τις πανελλαδικές.Τώρα ,πως θα μπουν κατευθείαν στα βαθειά της Γ,β και α2 όταν έχουν ήδη ένα χρόνο κουτσουρεμένων προπονήσεων;
[/quote]
Eτσι ειναι Γιωργο.Στο Ελλαδισταν που ζουμε ομως ειναι πολυ ευκολο να βγουν νεες διαταξεις ενα ωραιο βραδυ Παρασκευης!!!Γιατι αλλιως βλεπω να γινονται πρωταθληματα με 2-3 ομαδες.

Για τον Σουλιωτη το αθληση εγραφε οτι αναλαμβανει την γυναικεια ΚΑΠ.
gratipa1929
QUOTE (nbayer @ May 26 2013, 20:24 ) *
Παρουσια Καλαμπακου;

Ναι, ο Καλαμπάκος θα είναι ο προπονητής μας φέτος στο Παγκράτι, ανακοινώθηκε επίσημα από τη διοίκηση.

Επίσης για τον φίλο που ανέφερε 2 πιθανούς στόχους του Παγκρατίου, τώρα θυμήθηκα ότι ο Δρακόπουλος δεν θα αγωνιστεί σε εθνική κατηγορία, αλλά στο τοπικό λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων και αυτός είναι και ο λόγος που έφυγε από τον Εθνικό. Για τον Μόρφη δεν ξέρω.
nbayer
QUOTE (gratipa1929 @ May 26 2013, 21:45 ) *
Ναι, ο Καλαμπάκος θα είναι ο προπονητής μας φέτος στο Παγκράτι, ανακοινώθηκε επίσημα από τη διοίκηση.

Επίσης για τον φίλο που ανέφερε 2 πιθανούς στόχους του Παγκρατίου, τώρα θυμήθηκα ότι ο Δρακόπουλος δεν θα αγωνιστεί σε εθνική κατηγορία, αλλά στο τοπικό λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων και αυτός είναι και ο λόγος που έφυγε από τον Εθνικό. Για τον Μόρφη δεν ξέρω.

Ο κοουτς Καλαμπακος αξιζει για Α'2;
gratipa1929
QUOTE (nbayer @ May 27 2013, 00:09 ) *
Ο κοουτς Καλαμπακος αξιζει για Α'2;

Μεγάλο ερώτημα θέτεις, εγώ έχω επιφυλάξεις για αυτό αλλά θα περιμένω πρώτα να δούμε πως θα βγει η χρονιά γιατί δεν θέλω να μαυρίσω ή να αποθεώσω κάποιον πριν δω στην πράξη τι αποτέλεσμα θα φέρει.
nbayer
QUOTE (gratipa1929 @ May 26 2013, 22:28 ) *
Μεγάλο ερώτημα θέτεις, εγώ έχω επιφυλάξεις για αυτό αλλά θα περιμένω πρώτα να δούμε πως θα βγει η χρονιά γιατί δεν θέλω να μαυρίσω ή να αποθεώσω κάποιον πριν δω στην πράξη τι αποτέλεσμα θα φέρει.

Η γνωμη μου ειναι οτι δεν μπορει να κρατησει την ομαδα στα δυσκολα παιχνιδια...πιστευω οτι με ενα σοβαρο ροστερ μπορει να κρατηθει στη πρωτη πενταδα του χρονου αρκει να μην γινουν τα περσινα οργια που μολις σιγουτεψανν την παραμονη αρχισαν και εδιωχναν...
giorgos14
QUOTE(nbayer @ May 26 2013, 22:09 ) *
Ο κοουτς Καλαμπακος αξιζει για Α'2;


Oταν στην ανακοινωση αποκτησης,τα περισσοτερα λεγονται για τη σταδιοδρομια του στο παγκρατι ως παικτη,τοτε κατι παει στραβα tongue.gif
Γιατι εφυγε φετος απο Πολις μετα απο μολις 1 μηνα;
nbayer
QUOTE (giorgos14 @ May 26 2013, 22:40 ) *
Oταν στην ανακοινωση αποκτησης,τα περισσοτερα λεγονται για τη σταδιοδρομια του στο παγκρατι ως παικτη,τοτε κατι παει στραβα tongue.gif
Γιατι εφυγε φετος απο Πολις μετα απο μολις 1 μηνα;

Αυτο ακριβως φοβαμαι και εγω αλλα οπως πολυ σωστα λεει ο gratipa1929 καλυτερα να περιμενουμε να δουμε τα αποτελεσμα....για παραδειγμα και ο κοουτς. Σκαραφιγκας δεν μπορουσε να κρατησει την ομαδα της Ελευσινας στην Α'1 και να που τελικα εμεινε πριν την τελευταια αγωνιστικη....
nbayer
Συμφωνα με ενα δημοσιευμα που διαβασα μια απο τις δυο ομαδες που ανεβηκαν ειναι πολυ κοντα στο να κανει το μεγαλο μπαμ...Λενε οτι η διαφορα στο χρηματικο ειναι περιπου 2000 και οπως ολα δειχνουν δεν μπορει να θεωρειται εμποδιο...
gspara
QUOTE (nbayer @ May 27 2013, 13:41 ) *
Συμφωνα με ενα δημοσιευμα που διαβασα μια απο τις δυο ομαδες που ανεβηκαν ειναι πολυ κοντα στο να κανει το μεγαλο μπαμ...Λενε οτι η διαφορα στο χρηματικο ειναι περιπου 2000 και οπως ολα δειχνουν δεν μπορει να θεωρειται εμποδιο...

Την ΑΕΝΚ εννοεις?Διαβασα για Παπαμακαριο.
nbayer
QUOTE (gspara @ May 27 2013, 11:00 ) *
Την ΑΕΝΚ εννοεις?Διαβασα για Παπαμακαριο.

Ειχα διαβασει και εγω για την Αενκ αλλα τωρα δεν γραφει για ποια ομαδα η ποιον παικτη.




Κατωποδης στο Παγκρατι για δευτερος προπονητης
akratacity
Με τα οσα ακουγονται μεχρι στιγμης η ΑΕΚ του χρονου θα ειναι το αδιαφιλονικητο φαβορι για την ανοδο και δεν αναμενεται να εχει ιδιαιτερο ανταγωνισμο...οι μονες ομαδες που αναμενεται να ειναι καπως ανταγωνιστικες θα ειναι ο φιλαθλητικος αν καταφερει να καλυψει τα κενα που θα προκυψουν απο τις αποχωρησεις και ο κοροιβος που απο οτι εχει ακουστει θα εχει στοχο τη δημιουργια μιας εξισου ανταγωνιστικης με φετος ομαδας...λογικα και οι σερρες (ενδιαφερονται για τον κατιακο του εσπερου αοπα) παρολο που θα μειωσουν το μπατζετ θα ειναι στις υψηλες θεσεις...
nbayer
QUOTE (akratacity @ May 27 2013, 12:51 ) *
Με τα οσα ακουγονται μεχρι στιγμης η ΑΕΚ του χρονου θα ειναι το αδιαφιλονικητο φαβορι για την ανοδο και δεν αναμενεται να εχει ιδιαιτερο ανταγωνισμο...οι μονες ομαδες που αναμενεται να ειναι καπως ανταγωνιστικες θα ειναι ο φιλαθλητικος αν καταφερει να καλυψει τα κενα που θα προκυψουν απο τις αποχωρησεις και ο κοροιβος που απο οτι εχει ακουστει θα εχει στοχο τη δημιουργια μιας εξισου ανταγωνιστικης με φετος ομαδας...λογικα και οι σερρες (ενδιαφερονται για τον κατιακο του εσπερου αοπα) παρολο που θα μειωσουν το μπατζετ θα ειναι στις υψηλες θεσεις...

Ο φιλαθλητικος πιστευω πως θα ανεβει πιο ευκολα απο την ΑΕΚ μιας και φετος με τα 200000€ που πηρε απο το nba θα καταφερει να καλυψει τα οποια κενα εχει...αν και δεν πιστευω να εχει....απο εκει και περα τον Κατιακο τον θελει και η Κυμη οντας νεοφωτιστη στην Γ εθνικη κοιτα το ενδεχομενο για μεγαλες πτησεις οπως θελει και τον Σαμοθρακη του Φιλαθλητικου
Reporter1983
QUOTE (gspara @ May 13 2013, 23:51 ) *
Ωραια να διαβαζεις κολακευτικα σχολια κυριως οταν προερχονται απο εναν καταρτισμενο γνωστη και ρομαντικο εραστη της πορτοκαλι θεας!!!!

Εννοειται οτι συμφωνω σε αυτα που γραφεις gratipa,αλλωστε εσυ γνωριζεις την ομαδα καλυτερα απ'τον καθενα.

Η επιλογη Καλαμπακου με προβληματιζει,οχι ως προς την αξια του.
Την σεζον 2011-12 εδωσε μαχη να κρατησει το Περαμα στην Α2.Αντικατασταθηκε,κακως κατα την γνωμη μου, απο τον Σορωτο και μετα απο λιγες αγωνιστικες επεστρεψε.
Φετος αντικατεστησε τον Κονδυλη στον Παπαγου.Το καλοκαιρι,πριν το μπαμ στο Περαμα,τον ετυχα σε φιλικο ματς και στα λιγα που ειπαμε μου φανηκε ανθρωπος που εχει το μερακι και την καψουρα της προπονητικης,σχεδον αδιαφορωντας για τις οικονομικες απολαβες.
Που θελω να καταληξω.Ξεχωρα οτι ειναι ενα ζητημα ποιος τον επελεξε,ελπιζω η επιλογη του να μην εγινε με κριτηριο να βρεθει ενας κοουτς-κομαντο αυτοκτονιας να καλυψουμε την θεση.

Αν γινουν ολα αυτα που αναφερεις παραπανω ο Καλαμπακος θα στησει μια ομαδα που θα παιξει ωραιο θεαματικο μπασκετ.Εραστης της ισχυρης περιφερειακης γραμμης ,επιλεγει παντα ενα-δυο παιχτες ορχηστρα που γυρω τους θα χτισει την ομαδα.Στο Περαμα το εκανε αυτο με Λιακοπουλο,Μιχαλο,Κορωνιδη.Τωρα υπαρχει ο Βασιλοπουλος,κομμενος και ραμμενος στα προτυπα του κοουτς.

Ευχομαι τα καλυτερα για το Παγκρατι και η ομαδα να βρει τον δρομο της!!!!Εδω θα ειμαστε και θα τα συζηταμε.


Ολα οσα λες ειναι απολυτως ορθα. Συμφωνω μεχρι και στις τελειες!
gratipa1929
QUOTE (nbayer @ May 27 2013, 14:58 ) *
Ο φιλαθλητικος πιστευω πως θα ανεβει πιο ευκολα απο την ΑΕΚ μιας και φετος με τα 200000€ που πηρε απο το nba θα καταφερει να καλυψει τα οποια κενα εχει...αν και δεν πιστευω να εχει....απο εκει και περα τον Κατιακο τον θελει και η Κυμη οντας νεοφωτιστη στην Γ εθνικη κοιτα το ενδεχομενο για μεγαλες πτησεις οπως θελει και τον Σαμοθρακη του Φιλαθλητικου

Όντως φέτος ο Φιλαθλητικός με αυτά τα λεφτά στο ταμείο θα είναι η πιο άνετη οικονομικά ομάδα στην Α2 με μεγάλη ευχέρεια για μεταγραφές.
nbayer
Τρομερη ειδηση........
Ο Χατζηπανηγυρης μαλλον μενει. στην ΚΑΠ!!!!!!!!!!!!
Λενε πως καποιοι απο την ΚΑΠ θα βαλουν χρηματα για να μεινουν καποιοι πρωτοκλασατοι παικτες....
akratacity
QUOTE (nbayer @ May 27 2013, 14:58 ) *
Ο φιλαθλητικος πιστευω πως θα ανεβει πιο ευκολα απο την ΑΕΚ μιας και φετος με τα 200000€ που πηρε απο το nba θα καταφερει να καλυψει τα οποια κενα εχει...αν και δεν πιστευω να εχει....απο εκει και περα τον Κατιακο τον θελει και η Κυμη οντας νεοφωτιστη στην Γ εθνικη κοιτα το ενδεχομενο για μεγαλες πτησεις οπως θελει και τον Σαμοθρακη του Φιλαθλητικου

απο το nba γτ πηρε χρηματα???μηπως εννοεις την σαραγοσα που θα παρει τον αντετοκουμπο???
gratipa1929
QUOTE (akratacity @ May 27 2013, 17:07 ) *
απο το nba γτ πηρε χρηματα???μηπως εννοεις την σαραγοσα που θα παρει τον αντετοκουμπο???

Από την Σαραγόσα πήρε τα 200.000 γιατί εκεί τον πούλησε συμφωνώ με τον φίλο.
nbayer
QUOTE (gratipa1929 @ May 27 2013, 15:16 ) *
Από την Σαραγόσα πήρε τα 200.000 γιατί εκεί τον πούλησε συμφωνώ με τον φίλο.

Τον Θαναση πουλησε στην Σαραγοσα τον Γιαννη τον εχουν κλεισει στο nba
giorgos14
QUOTE(nbayer @ May 27 2013, 14:19 ) *
Τον Θαναση πουλησε στην Σαραγοσα τον Γιαννη τον εχουν κλεισει στο nba


Είχα την αίσθηση οτι τον ίδιο είχαν πουλήσει στη Σαραγόσα,και απλά αυτή έβαλε buy-out για τον ενδεχομενο να πάει nba.
Escobar
[quote name='nbayer' date='May 27 2013, 16:19 ' post='600940']
Τον Θαναση πουλησε στην Σαραγοσα τον Γιαννη τον εχουν κλεισει στο nba

Οτι να 'ναι!!!
gratipa1929
Βάζοντας στο google βρήκα ότι όντως καλά θυμόμουν για Σαραγόσα. Τον Γιάννη αγόρασε.

http://www.apospasma.gr/ArticleDetails/tab...61/Default.aspx
nbayer
QUOTE (gratipa1929 @ May 27 2013, 15:34 ) *
Βάζοντας στο google βρήκα ότι όντως καλά θυμόμουν για Σαραγόσα. Τον Γιάννη αγόρασε.

http://www.apospasma.gr/ArticleDetails/tab...61/Default.aspx

Οπως καταλαβες γινεται ενα χαμος φετος και ακομα δεν εχουμε αρχισει για τα καλα....φαντασου....
doctor_dru
Έτσι είναι και ο Θανάσης δεν έχει κλείσει κάπου μέχρι στιγμής..
giorgos14
QUOTE(Escobar @ May 27 2013, 14:33 ) *
Οτι να 'ναι!!!


Αδερφε κουβεντα κανουμε και λεμε αποψεις.Μην θιγεσαι....
gspara
QUOTE (Escobar @ May 27 2013, 17:33 ) *
Οτι να 'ναι!!!

Που εισαι φιλε escobar χαθηκες?Πηγες Ολυμπιο την Πεμπτη?Σημερα θα ερθεις?
nbayer
Δυσκολα τα πραγματα για το Παγκρατι μιας και ο Δημος Φωτιου ενδιαφερει παρα πολυ τον Ιωνικο Νικαιας....Φιλε gratipa1929 τι εχεις να πεις;
gratipa1929
QUOTE (nbayer @ May 30 2013, 14:46 ) *
Δυσκολα τα πραγματα για το Παγκρατι μιας και ο Δημος Φωτιου ενδιαφερει παρα πολυ τον Ιωνικο Νικαιας....Φιλε gratipa1929 τι εχεις να πεις;

Το είδα και εγώ. Όντως δύσκολα να μείνει υπό αυτά τα δεδομένα. Σίγουρα θα είναι πλήγμα καθώς είναι από τους λίγους παίκτες που ταιριάζουν στην φιλοσοφία της ομάδα φέτος.
nbayer
QUOTE (gratipa1929 @ May 30 2013, 13:15 ) *
Το είδα και εγώ. Όντως δύσκολα να μείνει υπό αυτά τα δεδομένα. Σίγουρα θα είναι πλήγμα καθώς είναι από τους λίγους παίκτες που ταιριάζουν στην φιλοσοφία της ομάδα φέτος.

Χαλια τα πραγματα....εκτος και εαν.......
basketikos
Eγω ειμαι απο αλλο χωριο, αλλά να ρωτησω: Ξερετε κανεναν που δεν ενδιαφερει τον Ιωνικο Νικαιας;;; (γελαει ο κοσμος) (και για να μην παρεξηγηθω, δεν αναφερομαι στον Φωτιου, που το παιδι εχει κανει και μια μεγαλη χρονια στην Νικαια, και τον εκτιμουν ολοι στην Νικαια...)
nbayer
QUOTE (basketikos @ May 30 2013, 16:17 ) *
Eγω ειμαι απο αλλο χωριο, αλλά να ρωτησω: Ξερετε κανεναν που δεν ενδιαφερει τον Ιωνικο Νικαιας;;; (γελαει ο κοσμος) (και για να μην παρεξηγηθω, δεν αναφερομαι στον Φωτιου, που το παιδι εχει κανει και μια μεγαλη χρονια στην Νικαια, και τον εκτιμουν ολοι στην Νικαια...)

Μπερδευεις καποια πραγματα...εδω γραφουμε τις ειδησεις με τις οποιες επιφυλαξεις απο τα σιτες!!!!!
nbayer
Η βομβα της χρονιας!!!!!!!!!!!!!!!
Ο γνωστος σε ολους μας Σαββας Νικητακης εχει συμφωνησει με τον νεοφωτιστο στην Α 'ΕΣΚΑΝΑ Ερμη Πειραια!!!!!!!
gspara
QUOTE (nbayer @ May 30 2013, 22:47 ) *
Η βομβα της χρονιας!!!!!!!!!!!!!!!
Ο γνωστος σε ολους μας Σαββας Νικητακης εχει συμφωνησει με τον νεοφωτιστο στην Α 'ΕΣΚΑΝΑ Ερμη Πειραια!!!!!!!

Πρωταθλητης των μεταγραφων ο Ερμης μεχρι τωρα!!!

http://www.superbasket.gr/permalink/182731.html
Ας παμε τωρα στα δικα μας γιατι διαβαζω θελετε να παρετε ενα δικο μας παιδι,τον Σωκρατη Ψαροπουλο.Πολυ καλη κινηση αν γινει.
Επισης απο τους 2 εφηβους του Παο ο Νικολακοπουλος ειναι εξαιρετικη περιπτωση.Βαλτε τα κονε σας να επηρεασετε τον Καλαμπακο wink.gif
nbayer
QUOTE (gspara @ May 30 2013, 20:01 ) *
Πρωταθλητης των μεταγραφων ο Ερμης μεχρι τωρα!!!

http://www.superbasket.gr/permalink/182731.html
Ας παμε τωρα στα δικα μας γιατι διαβαζω θελετε να παρετε ενα δικο μας παιδι,τον Σωκρατη Ψαροπουλο.Πολυ καλη κινηση αν γινει.
Επισης απο τους 2 εφηβους του Παο ο Νικολακοπουλος ειναι εξαιρετικη περιπτωση.Βαλτε τα κονε σας να επηρεασετε τον Καλαμπακο wink.gif

Αντε να κανουμε καμια μεταγραφη γιατι δεν μας βλεπω καλα!!!!!!!

QUOTE (gspara @ May 30 2013, 20:01 ) *
Πρωταθλητης των μεταγραφων ο Ερμης μεχρι τωρα!!!

http://www.superbasket.gr/permalink/182731.html
Ας παμε τωρα στα δικα μας γιατι διαβαζω θελετε να παρετε ενα δικο μας παιδι,τον Σωκρατη Ψαροπουλο.Πολυ καλη κινηση αν γινει.
Επισης απο τους 2 εφηβους του Παο ο Νικολακοπουλος ειναι εξαιρετικη περιπτωση.Βαλτε τα κονε σας να επηρεασετε τον Καλαμπακο wink.gif

Μηπως ξερεις τι θα κανει τελικα το περιστερι;
gspara
QUOTE (nbayer @ May 30 2013, 23:09 ) *
Αντε να κανουμε καμια μεταγραφη γιατι δεν μας βλεπω καλα!!!!!!!


Μηπως ξερεις τι θα κανει τελικα το περιστερι;

Δεν εχω μαθει κατι.Προσωπικη τελειως προβλεψη Α Εσκα.
nbayer
QUOTE (gspara @ May 30 2013, 20:19 ) *
Δεν εχω μαθει κατι.Προσωπικη τελειως προβλεψη Α Εσκα.

Και ο Παπαντωνιου; ο Μελισσαρατος; ο Παπαγιανης; π Ζουμπος; ολοι θα φυγουν;
gratipa1929
QUOTE (gspara @ May 30 2013, 23:01 ) *
Πρωταθλητης των μεταγραφων ο Ερμης μεχρι τωρα!!!

http://www.superbasket.gr/permalink/182731.html
Ας παμε τωρα στα δικα μας γιατι διαβαζω θελετε να παρετε ενα δικο μας παιδι,τον Σωκρατη Ψαροπουλο.Πολυ καλη κινηση αν γινει.
Επισης απο τους 2 εφηβους του Παο ο Νικολακοπουλος ειναι εξαιρετικη περιπτωση.Βαλτε τα κονε σας να επηρεασετε τον Καλαμπακο wink.gif

Πολύ καλή περίπτωση ο Ψαρόπουλος. Μακάρι να προχωρήσει αν και το θεωρώ λίγο δύσκολο.

Πολύ καλός ο Νικολακόπουλος θα μπορούσε να εξελιχθεί.
basketikos
QUOTE(nbayer @ May 30 2013, 19:29 ) *
Μπερδευεις καποια πραγματα...εδω γραφουμε τις ειδησεις με τις οποιες επιφυλαξεις απο τα σιτες!!!!!


Καλησπερα, δεν εννοουσα εσας παιδια - σε καμια περιπτωση.

Απλά βλέπω εκτος απο τα σιγουρα οι ρεπορτερς να ειναι μερικες φορες δαιμονιοι, ή καποιοι (μανατζερς/παικτες) να τους χρησιμοποιουν... Στα ελληνικά αυτο λέγεται "πληθωρισμος τιμών" ή μου φαινεται...

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.