Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ολυμπιακος-Παναθηναικός 1ος τελικος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
j-kidd13
Προσωπικα και να χασουμε,θα με ικανοποιησει παρα πολυ να δω μια καλη εμφανιση απο τον Χαραλαμποπουλο.Οχι να μην ειναι αρνητικος,αλλα να δωσει πραγματα στην ομαδα.
bodiroga10
QUOTE (yorgos @ May 19 2016, 17:04 ) *
Ενώ στο 3 έχουμε υπεροπλία...

στο 3 θα παμε με κοντα σχηματα λογικα θα παρει αρκετο χρονο εκει ο γουιλιαμς που ανετα ματσαρει με τον λοτζεσκι. ακομα και ο παπανικολαου δεν ειναι 3αρι που ειναι δυνατο στο ποσταρισμα.

στο 3 μπορει να ειναι λιγο καλυτερος ο ολυμπιακος οπως μπορει ο παναθηναικος να ειναι λιγο καλυτερος στο 5 με το διδυμο ραντουλιτσα-γκιστ κοντρα στο χαντερ-γουορικ

η μεγαλη διαφορα των δυο ομαδων ειναι το 4 και βαρομετρο ειναι ο πριντεζης γιατι αυτος κανει την διαφορα
louie
QUOTE (Coach Periklis @ May 19 2016, 16:48 ) *
αλήθεια γιατί κάποιος φίλος του ΟΣΦΠ να χειροκροτήσει τον Διαμαντίδη ;; Κατά την παρουσίαση πάει στην ευχή, σε μια πολιτισμένη χώρα ίσως γινόταν. Κατά τη διάρκεια του αγώνα που είναι ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ για ποιό λόγο;;;

Τι είναι ο Διαμαντίδης για τον Ολυμπιακό ώστε να εγκωμιαστεί;;;

Δε συζητάμε για το ελληνικό μπάσκετ, αλλά για τον σύλλογο

Ο Διαμαντίδης και ο ΠΑΟ είναι αιώνιοι ανταγωνιστές τίτλων. Καμία συμπάθεια. Αναγνώριση αξίας και εν μέρει σεβασμός, ναι.


δεν με καταλαβες φιλε μου, απολυτα σεβαστο αυτο που λες. αυτο ειπα κι εγω για τον σπανουλη οτι θα εκανα. εγω διαφωνησα με τον grey που απαντησε για φτυσιες και αγκωνιες και προφανως δεν το ειδες γιατι σβηστηκε το ποστ του.

τεσπα πολυ το αναλυουμε. ας πουμε για τον αγωνα καλυτερα
thanath
QUOTE (Coach Periklis @ May 19 2016, 16:48 ) *
αλήθεια γιατί κάποιος φίλος του ΟΣΦΠ να χειροκροτήσει τον Διαμαντίδη ;; Κατά την παρουσίαση πάει στην ευχή, σε μια πολιτισμένη χώρα ίσως γινόταν. Κατά τη διάρκεια του αγώνα που είναι ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ για ποιό λόγο;;;

Τι είναι ο Διαμαντίδης για τον Ολυμπιακό ώστε να εγκωμιαστεί;;;

Δε συζητάμε για το ελληνικό μπάσκετ, αλλά για τον σύλλογο

Ο Διαμαντίδης και ο ΠΑΟ είναι αιώνιοι ανταγωνιστές τίτλων. Καμία συμπάθεια. Αναγνώριση αξίας και εν μέρει σεβασμός, ναι.


Χειροκρότημα στον Διαμαντίδη κατά τη διάρκεια του αγώνα δεν θα γινόταν ούτε στο ΝΒΑ.. Δεν είναι λογικό να ενθαρρύνεις τον αντίπαλο και δε νομίζω να το ζητάει κανείς! Αλλά αν πάει σε 5ο ματς η σειρά ή τελειώσει με σκούπα δική σας, δε νομίζεις ότι θα ήταν τέλεια η εικόνα, αφού έχει τελειώσει το ματς να φύγει από την ενεργό δράση με χειροκρότημα από τον αντίπαλο?

Το ίδιο ισχυεί και για τον Σπανούλη!

Με αυτό τον τρόπο αναγνωρίζεις την προσφορά στο άθλημα και όχι στην εκάστοτε ομάδα! Γιατί μπορεί αυτά τα παιδιά (ΔΔ, Σπαν, Τεο κλπ) να μεγάλωσαν με την γενιά του Γκάλη και έτσι να ασχολήθηκαν με το μπάσκετ, αντίστοιχα πολλοί νέοι έχουν αγαπήσει το μπάσκετ εξαιτίας τους!

Τεσπα αυτό είναι οφ τοπικ..

Για το ματς σήμερα βλέπω χαμηλό σκορ και τον Ολυμπιακό να το παίρνει! Βλέπω μεγάλο ματς από τον Πρίντεζη, που και γω με την σειρά μου θέλω να του συλληπητήρια για τον χαμό του πατέρα του! Και επίσης πιστεύω ότι ο Σπανούλης δεν θα είναι καλός.. Ψάχνοντας στο laola, που ανέφερε ο RipCity, βρήκα ανακοίνωση για το ματς, οπότε θα μπορούμε να το δούμε και από το σπίτι μας όσοι δεν έχουμε ote tv.. Καλό ματς να έχουμε χωρίς φασαρίες και ας κερδίσει ο καλύτερος!
troll_ey
Να χειροκροτηθεί ο διαμαντίδης??lol
Αυτό η θα γίνει συνολικά από όλο το σεφ η μην περιμένετε να χει κανείς τα κότσια να το κάνει μόνος του..

Στο πρώτο ματς των playoffs είχα πάει με το ρέθυμνο,ζήτημα αν είχε 1000 άτομα,εκεί που καθόμουν ακριβώς από πάνω μου καθόντουσαν 2 κοπέλες και ενας τυπάκος δύσκολα πάνω απο 25,κάθε φορά που έβαζε καλάθι το ρέθυμνο πανυγήριζαν και καμια 10αρια άτομα τριγύρω τις κοιτούσαν περίεργα,1-2 τύποι πατεράδες άρχισαν να φωνάζουν βουλωστο θα ρθω εκει και τέτοια και το αποκορύφωμα ενας ντουλάπας σεκιουριτας τις κοίταγε και φώναζε ελα για χαλάρωσε λίγο,ξαναλέω με το ρέθυμνο που κερδίσαμε και 30 πόντους διαφορά.Στο ημίχρονο περιττο να πω πως εξαφανίστηκαν τα παιδιά,ελπίζω μόνο να μην αγνοούνται ακόμη tongue.gif
assistant
QUOTE(troll_ey @ May 19 2016, 17:27 ) *
Να χειροκροτηθεί ο διαμαντίδης??lol
Αυτό η θα γίνει συνολικά από όλο το σεφ η μην περιμένετε να χει κανείς τα κότσια να το κάνει μόνος του..

Στο πρώτο ματς των playoffs είχα πάει με το ρέθυμνο,ζήτημα αν είχε 1000 άτομα,εκεί που καθόμουν ακριβώς από πάνω μου καθόντουσαν 2 κοπέλες και ενας τυπάκος δύσκολα πάνω απο 25,κάθε φορά που έβαζε καλάθι το ρέθυμνο πανυγήριζαν και καμια 10αρια άτομα τριγύρω τις κοιτούσαν περίεργα,1-2 τύποι πατεράδες άρχισαν να φωνάζουν βουλωστο θα ρθω εκει και τέτοια και το αποκορύφωμα ενας ντουλάπας σεκιουριτας τις κοίταγε και φώναζε ελα για χαλάρωσε λίγο,ξαναλέω με το ρέθυμνο που κερδίσαμε και 30 πόντους διαφορά.Στο ημίχρονο περιττο να πω πως εξαφανίστηκαν τα παιδιά,ελπίζω μόνο να μην αγνοούνται ακόμη tongue.gif

σκεφτεσαι;;;ολο το ΣΕΦ στο ποδι ΔΙΑ-ΜΑ-ΝΤΙ-ΔΗΣ οεοεοε οεοεοε,15 λεπτο standing ovation όταν τον βγαλει ο Πεδουλας κτλ.....ουτε σε παραλληλο συμπαν δε θα συμβει ποτε αυτό......ισως σε 100 χρονια μια τιμητικη πλακετουλα,ενα χλιαροτατο χειροκρότημα και τελος...........οσο για τον Κομπε που γινεται συχνα παραλληλισμος,ηταν κανονικη περιοδος,ηταν σε ομαδα σακο του μποξ.....σιγα σε τελικους ΝΒΑ μην επαιρνε ολη αυτην την αποθεωση......
Coach Periklis
Ο λόγος που δε θα χειροκροτηθεί ποτέ ο Διαμαντίδης στο ΣΕΦ από φιλάθλους του ΟΣΦΠ είναι παρόμοιος με το λόγο που δε χειροκροτήθηκε ποτέ ο Τζόλε από φίλους του ΠΑΟ όταν κρέμασε τα παπούτσια του.

Δεν ξέρω ρε παιδιά, εμένα προσωπικά δε μου βγαίνει....Μου θυμίζει χρόνια & καταστάσεις που δεν αξίζει να στο φόρουμ και τα μέλη του να ξαναφερθούν

Στα του αγώνα δεν ξέρω τι να περιμένω. Παίζουν 2 ομάδες με κακή σεζόν, ίσως με κακή ψυχολογία και θα κερδίσει η ομάδα με τη μεγαλύτερη ηρεμία και λιγότερη πίεση. Αυτά ίσως μεταφραστούν σε ευστοχία, προσήλωση στο πλάνο των κοουτς σε άμυνα/επίθεση

Μακάρι ο Γιώργαρος να κάνει σπουδαία εμφάνιση και να απαλύνει ο πόνος τους για λίγες ώρες. Όποιος κάφρος βρίσει γονιό στους τελικούς με αφορμή αυτό το γεγονός (επειδή είναι πολύ πρόσφατο), θα είναι αχαρακτήριστος
pan24
Στο 3 θεωρητικα ο ολυμπιακος εχει πλεονεκτημα,πρακτικα δυσκολα θα κανει ζημια.Απο τα 3αρια μονο ο παπαπετρου μπορει να ποσταρει ο οποιος ισως και να μην παιξει καθολου στο 3.
Αν εμφανιστει ο καλος καλαθης θα ειμαστε πολυ καλυτερα.Περιμενω ο καλαθης να παει πανω στον χακετ και τον γκιστ να αλλαζει στα σκριν πανω στον σπανουλη(οταν παιζει στο 4 δηλαδη λιγη ωρα) για να του θυμιζει τα παλια tongue.gif
Το κλειδι θα ειναι ο πριντεζης.Ο γκιστ θα παιζει πολυ στο 5 και ουτε ο φιλοτιμος αλλα μεγαλος πλεον φωτσης ουτε ο απειρος χαραλαμποπουλος μπορουν να τον περιορισουν στην καλη του μερα,οσο και να προσπαθησουν
Θελω να δω τι τρικ θα εμφανισει ο πεδουλας.Αν ο χαντερ μπορουσε να μην κουτουλαει στις περιστροφες θα βλεπαμε διδυμο γκιστ-χαντερ
Τωρα μαλλον απιθανο
Σημαντικος θα ειναι επισης ο ραντουλιτσα.Αν ο πεδουλακης μπορεσει να τον τροφοδοτησει σωστα μπορει να κανει ζημια και με ποντους και με φαουλ στα 15' που θα παιξει
Επειδη κατι ειπωθηκε πιο πανω,ναι ο ραντου δεν μπορει να παιξει πανω απο 15-20' αλλα αν σε τετοια παιχνιδια χαμηλου σκορ οσο παιξει μπορεσει να βαλει 15 ποντους την δουλεια του την κανει.Με δεδομενο οτι ο πεδουλας εχει το μυαλο να μην βαζει το αργοκινητο καραβι ραντουλιτσα να χετζαρει καπως καλυπτεται η τρυπα του οζοντος που δημιουργει πισω
Ο παππας εχω μια αισθηση οτι θα παιξει καλα σημερα...
60-40 οι πιθανοτητες στην σειρα για τον ολυμπιακο και προσδοκουμε στην ευελικτη επιθετικογενη 5αδα του σφαιροπουλου με μαντζαρη,σπανουλη,παπανικολαου,αγραβανη,μι
λουτινοφ tongue.gif
Καλους τελικους να εχουμε και να μην χρειαστει να γραφουμε για διαιτητες,επεισοδια και βρισιδια
j-kidd13
Παντελως ατυχης ο παραλληλισμος του Διαμαντιδη με τον Τζορτζεβιτς οσον αφορα το υποβαθρο και τις συνθηκες.
Απο την αλλη,στο τελευταιο παιχνιδι της καριερας τους,θα επρεπε και οι 2 να χειροκροτηθουν στην εδρα του αντιπαλου,μαζικα,ως φορο τιμης στο αγωνιστικο τους μεγαλειο.Μιλαμε για 2 παικτες που τους αναγνωριζει στο τοπ επιπεδο ολοκληρη η μπασκετικη ευρωπη.Ανεξαρτητα απο προτιμησεις οπαδικες,και ολα τα αλλα,στο τελευταιο τους παιχνιδι,και ο Διαμαντιδης στο ΣΕΦ,και ο Σπανουλης στο ΟΑΚΑ,θα επρεπε να χειροκροτηθουν,ξεχωρα απο ολα τα παρασκηνιακα.Βεβαια αυτο δεν προκειται να γινει ποτε!
thanath
http://www.sdna.gr/mpasket/article/202251/...o-panathinaikos

Ο Γιαννακόπουλος στο ΣΕΦ.. Ελπίζω να περάσει απαρατήρητος και να να μην έχουμε ντράβαλα!
sagatroN
χαχαχαχα απο τωρα ετοιμαζεται η ενσταση των Αγγελοπουλων για τον Γιαννακοπουλο
bodiroga10
QUOTE (thanath @ May 19 2016, 17:54 ) *
http://www.sdna.gr/mpasket/article/202251/...o-panathinaikos

Ο Γιαννακόπουλος στο ΣΕΦ.. Ελπίζω να περάσει απαρατήρητος και να να μην έχουμε ντράβαλα!

οπως περασαν απαρατηρητοι οι αγγελοπουλοι στον 1ο γυρο στο οακα που καθισαν στον παγκο ετσι θα περασει και ο γιαννακοπουλος σημερα
troll_ey
QUOTE (thanath @ May 19 2016, 17:54 ) *
http://www.sdna.gr/mpasket/article/202251/...o-panathinaikos

Ο Γιαννακόπουλος στο ΣΕΦ.. Ελπίζω να περάσει απαρατήρητος και να να μην έχουμε ντράβαλα!

Πάει σεφ ο Γιαννακόπουλος??
BasketZilla


Η πρόβλεψη μου για σήμερις.
Αν μπουν πάνω από 100 πόντοι σύνολο θα μου κάνει λιγάκι εντύπωση.

Ξεκινάτε λοιπόν από τώρα tongue.gif
erwi grey
QUOTE(louie @ May 19 2016, 21:25 ) *
Βασικά τον Σπανούλη τον έχω χειροκροτησει στο οακα. το καλοκαίρι που έπαιζε με την εθνική φιλικό τον χειροκροτησα. και στο ντέρμπι φέτος που βέβαια τον χειροκροτουσε όλο το γήπεδο για πείραγμα στα σουτ που έχανε. Ακομα και το πειραγμα λοιπόν δεν ήταν τίποτα καφρικο

Βέβαια η γνώμη μου απέναντι του είναι καθαρά μπασκετική και όταν μου μιλάνε για τον Σπανούλη ίσως να μην τον χειροκροτησω γιατί είναι αντίπαλος αλλά δεν θα αρχίσω να αραδιαζω τα αντίστοιχα πρασινα επιχειρήματα όπως εσύ για αγκωνιες και για φτυσιες(ευπρεπως...)

τεσπα δεν περιμένω χειροκρότημα στον διαμαντιδη γιατί ξέρω που ζω, αλλά οχι όταν κάποιος το αναφερει το πρώτο που έχεις να απαντήσεις να είναι οι φτυσιες και οι αγκωνιες(ποιες αγκωνιες κιόλας, ήμαρτον με αυτή την χαζομάρα). Σε μπασκετικο φόρουμ γράφεις

Συγχαρητηρια που τον χειροκροτησες με την εθνικη. Το πειραγμα οπως λες ομως, καφρικο ειναι για μενα.Kαι προφανως ειρωνικη και η απαντηση σου, αν οχι αθωα.
Εχεις καπου χαθει οταν βαφτιζεις μπασκετικο κριτηριο το οτι δε θα τον χειροκροτησεις επειδη ειναι αντιπαλος. Αυτο φιλε μου δεν ειναι μπασκετικο κριτηριο ειναι οπαδικο. Απλα για να καταλαβαινουμε και τι γραφουμε. Και δε στο αναφερω για να σε πειραξω οπως εσεις πειραζετε τον Σπανουλη και τον χειροκροτατε οταν χανει βολες, απλα για να υπαρχει ειρμος στη συζητηση. Αναφερομαι στον τροπο που επαιζε αμυνα, ο οποιος ειναι γνωστος και εχει αναφερθει απειρες φορες και βαριεμαι να το αναλυσω ως προς την ασυλια που ειχε κλπ.

Επειδη γραφω σε μπασκετικο φορουμ πρεπει να χειροκροτησω τον Διαμαντιδη; Dont get it.
ashton
Έπρεπε να δηλωθεί 12άδα να μπει μέσα όπως ο Γερασιμένκο της Κράσνυ. Σίγουρο διπλό στο ΣΕΦ μετά :-) :-)
Reggie Miller 31
Απο τώρα ετοιμάζουν την χαρτούρα και τις ενστάσεις οι Αφοί για τον ΔΓ!

Τεσπα, είναι πιο γραφικοί όλοι τους και απο ταβέρνα πάνω σε κύμα στην Ανάφη!
shtarkws
Αν υπάρχει λινκ θα το εκτιμούσα
Conan1982
QUOTE (shtarkws @ May 19 2016, 19:33 ) *
Αν υπάρχει λινκ θα το εκτιμούσα


Κι εγώ παιδιά..
TakeshyKurosawa
Πολύ χάλια ξεκίνημα η ομάδα!
rahxephon13
Έχει μπει καλύτερα ο παο στο ματς ο ολυμπιακος μοιάζει λίγο πελαγωμένος, πάντως και οι δυο πρέπει να καταλάβουν ότι την σημερινή εποχή χωρίς το τρίποντο δεν πας πουθενά και σήμερα τα έχουν σπάσει 0/4 ο ολυμπιακος 1/6 ο παο θέλουν αλλαγή φιλοσοφίας αλλιώς θα μείνουν πίσω στην ευρωπη.
ThreeDi
Από τις καλύτερες αρχές του Παναθηναϊκού σε αγώνα μέσα στο ΣΕΦ, ένας Ολυμπιακός αμυντικά αγνώριστος. 8-17 υπερ του Πάο.
t0ny3
Οι καμικαζοι του Αρτζι. Πολύ καλό ξεκίνημα με διάθεση, μαχητικοι στα ριμπς, καλά πλαϊνά κοψιματα και τρέξιμο στο ανοιχτό γήπεδο. Από έξω όμως είμαστε αστοχοι.
T.W.Is.M.
Μυριζει διπλο ή ειναι ιδεα μου;
erwi grey
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 20 2016, 01:47 ) *
Μυριζει διπλο ή ειναι ιδεα μου;

Εξαρταται απο το ποσο χρονο θα δωσει ο Σφαιρο στον τραγικο Μαντζαρη.
yorgos
Eξαιρετική κυκλοφορία μπάλας. Η φάση είναι ότι έχουμε χάσει 5 εντελώς ελεύθερα τρίποντα κι έχουμε εσυτχήσει σε ένα κωλόφαρδο κι ένα από τα 7 μετρα...

Εξαιρετική άμυνα, τρομερή χρησιμοποίηση Χάντερ, σα να έμαθε τακτική σε τρεις μέρες...
Coach Periklis
απαράδεκτη 1η περίοδος....24 πόντοι παθητικό, ήμαρτον
Dred11
O Παναθηναικός παίζει πράγματι σκεπτόμενα, χωρίς πλάκα. Επίσης κυριαρχήσαμε στα μακρινά ριμπάουντ. Ο Ολυμπιακός σαν να ήπιαν όλοι χαμομήλι πριν το παιχνίδι.
pan24
Ενας πριντεζης ολος ο ολυμπιακος μεχρι τωρα
TakeshyKurosawa
Οι Μάντζαρης,Παπανικολάου και Σπανούλης είναι φέτος οι πιο άμπαλοι της ομάδας...
kotzito
Καλά, οι δικοί μας τραγικοί μέχρι τώρα. Λανθασμένες αλλαγές στην άμυνα, κακά block out, αργές περιστροφές. Ο δε Παναθηναϊκός κυκλοφορεί εξαιρετικά την μπάλα προς το παρόν.


Παίζει να γίνουμε η πρώτη ομάδα κόντρα στην οποία ο Πεδουλάκης θα φτάσει τους 50 πόντους στο ημίχρονο tongue.gif
t0ny3
Λέτε να περάσουμε τους 60 πόντους σήμερα; tongue.gif

Φωτσης τρύπα στην άμυνα...
Dred11
Κάπου βέβαια ο Ολυμπιακός πληρώνει ότι ο Χάντερ παίζει ήδη σε άλλη ομάδα.
Reggie Miller 31
Παίδες υπάρχει κανά λινκ που να μην κολλάει;
rankin
Καλά. Πέραν του άκυρου τριπόντου στο τρανζίσιον, ο Σπανούλης στην άμυνα δε σηκώνει ουτε τα χέρια στα σουτ... Ακυρος
Και το κακό ειναι οτι τα ιδια κανει και ο Μαντζαρης...

ΥΓ. ρε τα λινκς σε PM.. οχι φορα παρτίδα
j-kidd13
Link μονο με πμ.
pan24
Ο ολυμπιακος ισοφαρισε κυριως γιατι χωρις εναν εκ των ΔΔ/καλαθη μεσα δεν υπσρχει οργανωση
shtarkws
Ανέλπιστα γρήγορο τέμπο και επιθετικό μπάσκετ και από τις δύο ομάδες
TakeshyKurosawa
Τα έχει φορέσει ήδη τα άσπρα ο Χάντερ! Απίστευτα αδιάφορος!
erwi grey
Kαλος ειναι ο Χαντερ. Προκαταληψη λογικα....
Reggie Miller 31
Παπάδες ο Παππάς!!!!!
Zephyr
Μόνη ελπίδα να κερδίσουμε σήμερα είναι να πάθει κοκομπλόκο ο Πέδουλας από το υψηλό σκορ tongue.gif !
Dred11
Ακόμα ένα παιχνίδι με απαράδεκτο Καλάθη. Η διαφορά κλάσης με τον Διαμαντίδη ακόμα και τώρα βγάζει μάτια. Από την άλλη ο Σπανούλης επιθετικά σήμερα είναι απολαυστικός για τους κόκκινους.
t0ny3
Όταν παίζει πραγματικά ο Παππας είναι κ@#λ@!

Λογική εξέλιξη με τον Ολυμπιακό να μειώνει. Το κλειδί είναι ποια ομάδα θα μπει δυναμικά στο δεύτερο ημίχρονο.
rankin
Στρομπέραρος έπαιξε τρανή άμυνα στη τελευταία φάση... laugh.gif
Ρε τι ζουμε φέτος....
yorgos
Ο Καλάθης τα παιξε και στην άμυνα πληρώνουμε ότι όλες οι φάσεις γίνονται από μ@@@@@ια του Φώτση. Ή στην περιστροφή θα χαθει, ή θα τον κάνει ρόμπα ο Πρίντεζης ή θα κοιμάται στο αμυντικό ριμπάουντ.

Ωραίο πλέι το τελευταίο τρίποντο με το ανάποδο σκριν, αλλά ήταν επιθετικό φάουλ.
Manu7
Αχαχαχα ρε Σφαιρό τι έχεις φτιάξει φέτος;;

47 πόντους ακόμα και από τον Πεδουλάκη έφαγες. Που έβαλε 50 στον Άρη σε 1 ματς. Τι αμυνάρα είναι αυτή;;

Κι ύστερα λέμε για Σβεντ, Ραις, Κοπονεν οι σούπερ ντούπερ σκόρερ που εμείς δεν έχουμε και κάνουν τη διαφορά.

Ρε μας γαζώνει όποιος δεν φοράει τα ερυθρόλευκα και ακόμα ψάχνουμε τους σκόρερ...
salonikatasos
ανέλπιστα βλέπουμε ωραίο ματσάκι,δεν το περίμενα από τον πεδουλάκη. βέβαια η άμυνα του οσφπ είναι πέρα βρέχει,θα μπορούσαμε να έχουμε και διψήφια διαφορά έτσι όπως πήγαινε το ματς,αλλά και οι 6 καλοί είναι,γιατί προς το τέλος του ημιχρόνου τα κάναμε λίγο θάλασσα.

εκπληκτικός καλάθης σήμερα
λινκ και σε μένα γιατί αυτό που έβλεπα έπεσε
nvip13
47 ποντους ημίχρονο με Πεδουλακη. Μάλιστα...
whaler
Αν συνεχίσει ο Παναθηναϊκος στο ίδιο τέμπο, έχει τύχη, αρκεί να μη μπουν σουτ ψυχολογίας από πλευράς γηπεδούχων.
Φοβερός Παππάς, εξαιρετικά ώριμος ο Χαραλαμπόπουλος που βοηθάει πολύ και στο ριμπάουντ, αλλά σπάει καλά και την άμυνα που παίζει λίγο πιο πίσω ο Ολυμπιακός, παίρνοντας κεντρική πάσα στο κεφάλι.

Από την άλλη, ο Πρίντεζης το παλικάρι έχει αποθέματα ψυχής όσα έχουν οι 24 παίκτες που βρίσκονται στο γήπεδο μαζί.

edit: yorgos, νομίζω πως πιο πολύ για flopping πάει, παρά φάουλ ήταν. Δες πως κοίταξε τον διαιτητή κατευθείαν μόλις έπεσε και όταν είδε πως δε το έδωσε, άλλαξε μεριά!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.