Ομάδες Β' ΕΣΚΑΝΑ 2010-11
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΑΟΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΣ
ΒΑΡΗ ΑΟ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ
ΕΛΕΥΣΙΝΑ ΟΚ
ΕΝΩΣΗ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΕΓΑΡΩΝ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ
ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΟΚ
ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΑΣ
ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΟ
ΜΕΓΑΡΙΔΑ ΝΕ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ (ΝΕΟΙ)
ΤΑΤΑΥΛΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΑΟ
Βαθμολογία (σε 10 αγώνες)
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ 18 (8-2)
ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ 15 (7-1) **
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΑΟ 15 (6-3) *
ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ 15 (5-5)
ΜΕΓΑΡΙΔΑ ΝΕ 15 (6-3) *
ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΟ 14 (5-4) *
ΤΑΤΑΥΛΑ 14 (5-4) *
ΕΝΩΣΗ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΕΓΑΡΩΝ 14 (5-4) *
ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΑΣ 14 (4-6)
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΑΟΝ 13 (4-5) *
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΟΚ 13 (4-5) *
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ 13 (3-7)
ΒΑΡΗ ΑΟ 12 (4-4) **
ΕΛΕΥΣΙΝΑ ΟΚ 12 (3-6) *
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΣ 10 (0-10)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ (ΝΕΟΙ) εκτός συναγωνισμού ***
* Ομάδες με αγώνα λιγότερο
** Ομάδες με δύο αγώνες λιγότερους
*** Τα αποτελέσματα των παιχνιδιών στα οποία θα παίζει ο Πανιώνιος δεν θα μετράνε στην βαθμολογία, θα είναι δηλαδή σαν φιλικά και για να μην υπάρχει ρεπό στις αγωνιστικές
12η αγωνιστική - Πέμπτη 23 Δεκεμβρίου 2010
Β1-12 20.00 ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΑΟ
Β1-12 20.00 1ο ΚΛ.Δ.Γ.ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ
Β1-12 20.30 2o ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑ ΟΚ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ
Β1-12 20.30 ΣΑΛΤΑΣ ΑΛ ΚΛ (ΜΕΓ) ΜΕΓΑΡΙΔΑ ΝΕ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΟΚ
Β1-12 21.00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΑΚ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ - ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΑΟΝ
Β1-12 21.00 ΒΑΡΗΣ ΚΛ ΒΑΡΗ ΑΟ - ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΟ
Β1-12 21.00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΑΤΑΥΛΑ - ΕΝΩΣΗ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΕΓΑΡΩΝ
Β1-12 21.30 ΑΝΔΡ ΒΑΡΙΚΑΣ ΚΛ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ (ΝΕΟΙ) - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΣ
11η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Δεκεμβρίου 2010
Β1-11 20.00 ΑΡΓ/ΛΗΣ ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΑΟΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ
Β1-11 20.00 ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΟΚ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ
Β1-11 20.30 2o ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑ ΟΚ - ΒΑΡΗ ΑΟ
Β1-11 20.30 ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΛ ΕΝΩΣΗ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΕΓΑΡΩΝ - ΜΕΓΑΡΙΔΑ ΝΕ
Β1-11 21.00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΑΚ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΑΟ - ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΑΣ
Β1-11 21.00 SAINT LAWRENCE ΚΛ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ (ΝΕΟΙ)
Β1-11 21.30 ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΛ ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΟ - ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ
Β1-11 21.30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΣ
10η αγωνιστική - Πέμπτη 9 Δεκεμβρίου 2010
Β1-10 20.00 ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ - ΕΝΩΣΗ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΕΓΑΡΩΝ 89-69
Β1-10 20.00 1ο ΚΛ.Δ.Γ.ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΑΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΟΚ 67-52
Β1-10 20.30 ΣΑΛΤΑΣ ΑΛ ΚΛ (ΜΕΓ) ΜΕΓΑΡΙΔΑ ΝΕ - ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΑΟΝ 57-56
Β1-10 21.00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΑΤΑΥΛΑ - ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΟ 52-68
Β1-10 21.00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΑΚ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ - ΕΛΕΥΣΙΝΑ ΟΚ 66-63
Β1-10 21.00 ΒΑΡΗΣ ΚΛ ΒΑΡΗ ΑΟ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ 52-74
Β1-10 21.30 ΑΝΔΡ ΒΑΡΙΚΑΣ ΚΛ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ (ΝΕΟΙ) - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΑΟ 68-54
Β1-10 21.30 ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΛ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ 50-75
9η αγωνιστική - Πέμπτη 2 Δεκεμβρίου 2010
Β1-09 20.00 ΑΡΓ/ΛΗΣ ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΑΟΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ 76-59
Β1-09 20.30 2o ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑ ΟΚ - ΤΑΤΑΥΛΑ 69-77
Β1-09 20.30 ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΛ ΕΝΩΣΗ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΕΓΑΡΩΝ - ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΑΣ 79-61
Β1-09 21.00 ΒΑΡΗΣ ΚΛ ΒΑΡΗ ΑΟ - ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ (διεκόπη)
Β1-09 21.00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΑΚ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΑΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΣ 67-37
Β1-09 21.30 ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΛ ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΟ - ΜΕΓΑΡΙΔΑ ΝΕ 69-60
Β1-09 21.30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ 66-69
Β1-09 21.30 ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΟΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ (ΝΕΟΙ) 68-81
8η αγωνιστική - Πέμπτη 25 Νοεμβρίου 2010
Β1-08 20.00 1ο ΚΛ.Δ.Γ.ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΑΣ - ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΑΟΝ 70-66
Β1-08 20.00 ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ - ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΟ 49-58
Β1-08 20.30 ΣΑΛΤΑΣ ΑΛ ΚΛ (ΜΕΓ) ΜΕΓΑΡΙΔΑ ΝΕ - ΕΛΕΥΣΙΝΑ ΟΚ 66-64
Β1-08 21.00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΑΤΑΥΛΑ - ΒΑΡΗ ΑΟ 68-72
Β1-08 21.00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΑΚ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ 49-58
Β1-08 21.00 SAINT LAWRENCE ΚΛ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΑΟ 78-66
Β1-08 21.30 ΑΝΔΡ ΒΑΡΙΚΑΣ ΚΛ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ (ΝΕΟΙ) - ΕΝΩΣΗ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΕΓΑΡΩΝ 45-50
Β1-08 21.30 ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΛ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΟΚ 39-65
7η αγωνιστική - Πέμπτη 18 Νοεμβρίου 2010
Β1-07 20.00 ΑΡΓ/ΛΗΣ ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΑΟΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ (ΝΕΟΙ) 67-48
Β1-07 20.30 2o ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑ ΟΚ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ 59-56
Β1-07 20.30 ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΛ ΕΝΩΣΗ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΣ 87-59
Β1-07 21.00 ΒΑΡΗΣ ΚΛ ΒΑΡΗ ΑΟ - ΜΕΓΑΡΙΔΑ ΝΕ 56-59
Β1-07 21.00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΑΚ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ - ΤΑΤΑΥΛΑ 86-63
Β1-07 21.30 ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΛ ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΟ - ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΑΣ 52-55
Β1-07 21.30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΑΟ 65-57
Β1-07 21.45 ΚΛ. ΤΑΥΡΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΟΚ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ 52-55
6η αγωνιστική - Πέμπτη 11 Νοεμβρίου 2010
Β1-06 20:00 1ο ΚΛ.Δ.Γ.ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΑΣ - ΕΛΕΥΣΙΝΑ ΟΚ 69-63
Β1-06 20:00 ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ - ΒΑΡΗ ΑΟ 56-64
Β1-06 20:30 ΣΑΛΤΑΣ ΑΛ ΚΛ (ΜΕΓ) ΜΕΓΑΡΙΔΑ ΝΕ - ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ 61-66
Β1-06 21:00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΑΤΑΥΛΑ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ 76-72
Β1-06 21:00 SAINT LAWRENCE ΚΛ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ - ΕΝΩΣΗ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΕΓΑΡΩΝ 71-68
Β1-06 21:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΑΚ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΑΟ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΟΚ 43-53
Β1-06 21:30 ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΛ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΣ - ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΑΟΝ 37-59
Β1-06 21:30 ΑΝΔΡ ΒΑΡΙΚΑΣ ΚΛ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ (ΝΕΟΙ) - ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΟ 77-70
5η αγωνιστική - Πέμπτη 4 Νοεμβρίου 2010
Β1-05 20:00 ΑΡΓ/ΛΗΣ ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΑΟΝ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ 57-67
Β1-05 20:30 2o ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑ ΟΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ (ΝΕΟΙ) 57-63
Β1-05 20:30 ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΛ ΕΝΩΣΗ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΕΓΑΡΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΑΟ 48-53
Β1-05 21:00 ΒΑΡΗΣ ΚΛ ΒΑΡΗ ΑΟ - ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΑΣ 72-50
Β1-05 21:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΑΚ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ 89-55
Β1-05 21:00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΑΤΑΥΛΑ - ΜΕΓΑΡΙΔΑ ΝΕ 65-56
Β1-05 21:30 ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΛ ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΣ 68-43
Β1-05 21:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΟΚ 87-77
4η αγωνιστική - Πέμπτη 21 Οκτωβρίου 2010
Β1-04 20:00 1ο ΚΛ.Δ.Γ.ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΑΣ - ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ 48-75
Β1-04 20:00 ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ - ΤΑΤΑΥΛΑ 74-69
Β1-04 20:30 ΣΑΛΤΑΣ ΑΛ ΚΛ (ΜΕΓ) ΜΕΓΑΡΙΔΑ ΝΕ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ 66-61
Β1-04 21:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΑΚ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΑΟ - ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΑΟΝ 60-45
Β1-04 21:00 SAINT LAWRENCE ΚΛ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ - ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΟ 79-68
Β1-04 21:30 ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΛ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΣ - ΕΛΕΥΣΙΝΑ ΟΚ 52-62
Β1-04 21:30 ΑΝΔΡ ΒΑΡΙΚΑΣ ΚΛ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ (ΝΕΟΙ) - ΒΑΡΗ ΑΟ 61-67
Β1-04 21:45 ΚΛ.ΤΑΥΡΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΟΚ - ΕΝΩΣΗ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΕΓΑΡΩΝ 47-42
3η αγωνιστική - Πέμπτη 14 Οκτωβρίου 2010
Β1-03 20:00 ΑΡΓ/ΛΗΣ ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΑΟΝ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΟΚ 53-50
Β1-03 20:30 2o ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑ ΟΚ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ 73-71
Β1-03 20:30 ΣΑΛΤΑΣ ΑΛ ΚΛ (ΜΕΓ) ΜΕΓΑΡΙΔΑ ΝΕ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ 61-50
Β1-03 21:00 ΒΑΡΗΣ ΚΛ ΒΑΡΗ ΑΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΣ 65-54
Β1-03 21:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΑΚ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ (ΝΕΟΙ) 61-39
Β1-03 21:00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΑΤΑΥΛΑ - ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΑΣ 69-47
Β1-03 21:30 ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΛ ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΟ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΑΟ 50-51
Β1-03 21:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ - ΕΝΩΣΗ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΕΓΑΡΩΝ 49-56
2η αγωνιστική - Πέμπτη 7 Οκτωβρίου 2010
Β1-02 20:00 1ο ΚΛ.Δ.Γ.ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΑΣ - ΜΕΓΑΡΙΔΑ ΝΕ 66-70
Β1-02 20:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ 78-72
Β1-02 20:30 ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΛ ΕΝΩΣΗ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΑΟΝ 62-59
Β1-02 21:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΑΚ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΑΟ - ΕΛΕΥΣΙΝΑ ΟΚ 57-33
Β1-02 21:00 SAINT LAWRENCE ΚΛ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ - ΒΑΡΗ ΑΟ 61-59
Β1-02 21:30 ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΛ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΣ - ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ 49-61
Β1-02 21:30 ΑΝΔΡ ΒΑΡΙΚΑΣ ΚΛ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ (ΝΕΟΙ) - ΤΑΤΑΥΛΑ 60-63
Β1-02 21:45 ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΛ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΟΚ - ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΟ 41-56
1η αγωνιστική - Πέμπτη 30 Σεπτεμβρίου 2010
Β1-01 20:00 ΑΡΓ/ΛΗΣ ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΑΟΝ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ 64-54
Β1-01 20:00 ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ - ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΑΣ 68-63
Β1-01 20:30 2o ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑ ΟΚ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΟΚ 48-54
Β1-01 20:30 ΣΑΛΤΑΣ ΑΛ ΚΛ (ΜΕΓ) ΜΕΓΑΡΙΔΑ ΝΕ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ (ΝΕΟΙ) 58-49
Β1-01 21:00 ΒΑΡΗΣ ΚΛ ΒΑΡΗ ΑΟ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΑΟ 51-73
Β1-01 21:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΑΚ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ 67-58
Β1-01 21:00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΣ 76-38
Β1-01 21:45 ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΛ ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΟ - ΕΝΩΣΗ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΕΓΑΡΩΝ 61-64