Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΕΣΚΑ - ΕΣΚΑΝΑ 2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γενικές Συζητήσεις
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
arxiepiskopos
Από ΝΙΚΗ-Ανδρεόπουλος στον ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟ-Λαούδης στο ΓΑΛΑΤΣΙ
leonkalf
QUOTE(arxiepiskopos @ Jun 26 2007, 09:17 PM) *
οχι δεν παίζω στη Νίκη απλά την παρακολυθώ σα φίλαθλος. Πάντως θα ήταν μια καλή επιλογή για σένα αν και δεν σε ξέρω μπασκετικα παρα μονο απο τη στατιστική σου που εχει ενδιαφέρον.Αλλωστε θα ξέρεις πως έχει μια από τις καλύτερες Διοικήσεις στο ερασιτεχνικό Μπάσκετ.

Καλώς ήρθες πάντως στο φόρουμ, όπως και τα άλλα καινούργια παιδιά. Είναι καλό ότι μεγαλώνει η παρέα μας.

Από ΕΣΚΑ δεν ξέρω καλά πρόσωπα και καταστάσεις, οπότε αυτό που λες για τη διοίκηση της ομάδας σου δεν το ξέρω. Μακάρι να είναι έτσι, αφού χρειάζονται στο ερασιτεχνικό μπάσκετ καλές διοικήσεις! Λείπει πολύ αυτό...

Σε ποιες θέσεις ψάχνει παίκτες η ομάδα σου?
arxiepiskopos
leonkalf και ετσι να μεινει δεν νομιζω οτι θα εχει προβλημα.παντως πιστευω πως ενα γκαρ ακομη το χρειαζεται.
Peritri
Arxiepiskopos,

Γεια χαρά και από εμένα,

Κοντογιάννης και Πανόπουλος παρέμειναν;
arxiepiskopos
Κοντογιαννης εμεινε-Πανοπουλος εφυγε.Του εγινε προταση να μεινει με λιγςτερα χρηματα αλλα δεν δεχτηκε.
vice
QUOTE(triponter @ Jun 26 2007, 04:46 PM) *
γ) παιχτης που επαιζε στην γ' εσκα περσι σε μια απο τις πρωταθλητριες ομαδες και ειχε αρκετα μεγαλο μεριδιο στην επιτυχια της ομαδας του...εμπειρος και αυτος....


αυτόν τον ξέρω.
δεν είναι δα και τόσο καλός...
όταν τρέχει αναβοσβήνει πάνω αριστερά του ένα R tongue.gif
ξέρω μάλιστα ότι έχει και "βύσμα" εκεί...

γενικά το υλικό που θα έχει ο Κρόνος του χρόνου, τον κάνει SUPER ομάδα, ακόμα και για Β ΕΣΚΑ.
κάτι μου λέει όμως ότι το σύνολο θα είναι.... για Γ...
swtos
μηπως ο κρονος πηρε για ασο τον κωλετση?ξερει κανεις??
triponter
QUOTE(vice @ Jun 27 2007, 11:44 AM) *
αυτόν τον ξέρω.
δεν είναι δα και τόσο καλός...
όταν τρέχει αναβοσβήνει πάνω αριστερά του ένα R tongue.gif
ξέρω μάλιστα ότι έχει και "βύσμα" εκεί...

γενικά το υλικό που θα έχει ο Κρόνος του χρόνου, τον κάνει SUPER ομάδα, ακόμα και για Β ΕΣΚΑ.
κάτι μου λέει όμως ότι το σύνολο θα είναι.... για Γ...



βασικα εχεις δικιο σε αυτα που λες..αν και πανω αριστερα μαλλον το ' αλαρμ' αναβοσβηνει....αλλα για γ΄νομιζω οτι κανει...εχει βαρυτητα ως παιχτης (γυρω στα 100 κιλα biggrin.gif ) ..και σε κανα χρονο θα ειναι για δ'......ετσι και αλλιως για συμπληρωμα τον πηραν..ετσι να βοηθησει...

Οσο για το βυσμα...ξερεις οτι στην ελλαδα μονο τα βυσματα πανε μπροστα..!! αλλωστε φημολογειται οτι παντα με βυσματα παιζει .....ελεος.!!!!!!!!!
triponter
QUOTE(swtos @ Jun 27 2007, 12:08 PM) *
μηπως ο κρονος πηρε για ασο τον κωλετση?ξερει κανεις??


που επαιζε αυτος φιλε????

ο γερακας εμαθα πως εκλεισε μια παιχτουρα ασο ...νομιζω επαιζε β'εσκα.
swtos
επαιζε στα καλυβια πριν 2 χρονια οταν ανεβηκαμε!!!μεγιστος παιχτης!!!!ειχα ακουσει οτι εκλεισε κρονο!!!!για ψαξε!!!
pointguard
QUOTE(GR-HAMMER @ Jun 25 2007, 01:37 PM) *
pointguard o drakakhs eisai?
paizame mazi sto panteio...
logika h photo kati tha sou leei
kalh tuxh sth nea sou omada...

nai re! na sai kala euxaristo
alexas10
Ρε Αρχιεπισκοπε για φανερωσου εσυ που ξερεις πολλα... Ακομη δεν μπορω να κανω καμια εκτιμηση για τη κατηγορια. Μολις συμπληρωθουν τα roster kai γινει ο διαχωρισμος των ομιλων τοτε θα πω περισσοτερα. Η Νικη ειναι μεγαλο φαβορι απο τωρα...μονο αυτο μπορω να πω απο τωρα...
arxiepiskopos
α ρε παιχταρα Αλεξη.πως μας ξεφυγες απο την ΝΙΚΗ?
triponter
QUOTE(pointguard @ Jun 27 2007, 12:32 PM) *
nai re! na sai kala euxaristo


παλιομυτογκα τζολε 60 ευρο τη μερα θα χρεωνω το σπιτι στο ΣΟυνιο...ηθελες και Λαυριο..Β' εθνικη....

αλλο ξυλο θα φας!!!!! GRI..

Υ.Γ. 1)τα παραπανω δεν αντιπροσωπευουν το υποφαινομενο μελος, αλλα ειναι γραμμενα απο εξωτερικο χρηστη ή αλλιωτικα ξενιστη...
triponter
QUOTE(swtos @ Jun 27 2007, 12:26 PM) *
επαιζε στα καλυβια πριν 2 χρονια οταν ανεβηκαμε!!!μεγιστος παιχτης!!!!ειχα ακουσει οτι εκλεισε κρονο!!!!για ψαξε!!!


απο οτι εμαθα ηταν στοχος της ομαδας, αλλα τελικα δε τα βρηκαν.....χωρις να κοβω και το κεφαλι μου...
pointguard
QUOTE(triponter @ Jun 27 2007, 12:51 PM) *
παλιομυτογκα τζολε 60 ευρο τη μερα θα χρεωνω το σπιτι στο ΣΟυνιο...ηθελες και Λαυριο..Β' εθνικη....

αλλο ξυλο θα φας!!!!! GRI..

Υ.Γ. 1)τα παραπανω δεν αντιπροσωπευουν το υποφαινομενο μελος, αλλα ειναι γραμμενα απο εξωτερικο χρηστη ή αλλιωτικα ξενιστη...


Gri eisai allos tsirakas
leonkalf
Ο Δημήτρης Μητρόπουλος στον Αετό Καλλιθέας (πέρσι μαζί μου στον Αστέρα). Έτσι, θα βρεθεί αντίπαλος με τον αδερφό του που παίζει στον Έσπερο (αφού ο Αετός ανεβαίνει σαν 4ος από τη Β' λόγω της συγχώνευσης Ίκαρου-ΑΕΚΤ). Γειτονικό derby στην Καλλιθέα του χρόνου και οικογενειακή μονομαχία!!

Επίσης, ο Αετός παίρνει Μυλωνά (επιστρέφει μετά από 2 χρόνια που ήταν στο Φάρο), Κασπαριάν (τα 2 τελ. χρόνια στον Πειραϊκό), Χατζηδάκη (από Παπάγου).


Ο συμφορουμίτης και φετινός συμπαίκτης μου GR_HAMMER άλλαξε ομάδα κι από τη νέα σεζόν θα παίζει στο Χαραυγιακό.
Από ΕΣΚΑΝΑ --> ΕΣΚΑ ο Ηλίας.
Καλή επιτυχία Ηλία. Είμαι σίγουρος ότι φέτος θα έχεις περισσότερες ευκαιρίες να δείξεις το ταλέντο σου!!
Να κάνεις καλή χρονιά κι όταν έρθω να σε δω θέλω να μου αφιερώσεις πολλά καλάθια σου, οκ?
mastro
QUOTE(leonkalf @ Jun 28 2007, 03:44 PM) *
Ο Δημήτρης Μητρόπουλος στον Αετό Καλλιθέας (πέρσι μαζί μου στον Αστέρα). Έτσι, θα βρεθεί αντίπαλος με τον αδερφό του που παίζει στον Έσπερο (αφού ο Αετός ανεβαίνει σαν 4ος από τη Β' λόγω της συγχώνευσης Ίκαρου-ΑΕΚΤ). Γειτονικό derby στην Καλλιθέα του χρόνου και οικογενειακή μονομαχία!!



ΔΕΝ τους χωραει και τους δυο Mητροπουλους η A εσκανα,ο ενας πρεπει να φυγει και να παει πιο ψηλα. Ειναι κριμα τετοιος παιχτης να παιζει τοπικο,στον Ακη Μητροπουλο αναφερομαι. Και ο Δημητρης καλο παιδι και πολυ καλος παιχτης, μακαρι να παει καλα.

Και ενα νεο: Παναγιωτης Σουργιας απο Παλληνη [β εσκα] πηγε στον ΑΠΟ Νεας Σμυρνης [ β εσκανα]. καλη επιτυχια
GR-HAMMER
QUOTE(leonkalf @ Jun 28 2007, 05:44 PM) *
Ο συμφορουμίτης και φετινός συμπαίκτης μου GR_HAMMER άλλαξε ομάδα κι από τη νέα σεζόν θα παίζει στο Χαραυγιακό.
Από ΕΣΚΑΝΑ --> ΕΣΚΑ ο Ηλίας.
Καλή επιτυχία Ηλία. Είμαι σίγουρος ότι φέτος θα έχεις περισσότερες ευκαιρίες να δείξεις το ταλέντο σου!!
Να κάνεις καλή χρονιά κι όταν έρθω να σε δω θέλω να μου αφιερώσεις πολλά καλάθια σου, οκ?


ε ναι πρεπει να φανει το απιστευτο ταλεντο μου...
οαχο0αχο0αχ0ο
thanx λεωνιδα..
περιμενω να δω που θα πας εσυ για να σου πω αν θα ερχομαι να σε βλεπω...
ξερεις με τις αποστασεις δεν τα παω καλα...
τα αφιερωμενα καλαθια ειναι stadar και το ξερεις...
τα λεμε...
arxiepiskopos
Οσοι ενδιαφερονται την Δευτερα 6 μ.μ γινεται η κληρωση των ομιλων Β΄ΕΣΚΑ.
Θα σας εχω νεα μετα την κληρωση.
leonkalf
bball.gif Στον Πρωτέα Βούλας (Β' εσκανα) πήγαν Σπυριδάκης(από Γλυφάδα) και Τζούνας(από Ίκαρο).
Πολύ καλές μεταγραφές, θα ενισχύσουν σε μεγάλο βαθμό την ομάδα.

bball.gif Στον Αετό (Β' Εσκα) πήγαν Καρκανιάς (πέρσι ΕΑ Νικαίας) και Σοφιανόπουλος (πέρσι Δάφνη Αγ. Δημητρίου).
panaros
Μέχρι πότε είναι τελικά η λήξη των αποδεσμεύσεων ρε παιδιά. Είχαν πει οτι λήγει 05/07 αλλά ακούγεται ότι πήρε παράταση μέχρι 13-14/07.Ισχύει κάτι τέτοιο?

Επίσης, γνωρίζει κανείς τι έχουν κάνει οι ομάδες που έπεσαν από Γ'Εθνική στην Α' ΕΣΚΑ, έχουν ενισχυθεί ή αποδυναμωθεί (Ηλιούπολη, Α.Λιόσια, Ραφήνα, Ταύρος).Είναι οι μόνες ομάδες που δεν έχει ακουστεί τίποτα.
arxiepiskopos
σας εχω νεα για τη ΝΙΚΗ.αυριο στις 7 ο προεδρος της ΝΙΚΗΣ εχει ενα σημαντικο ραντευου με παικτη-εκπληξη.ισως μετα τη συναντηση να μα8ω κατι και να σας πω.
Peritri
Γεωργόπουλος: Μαρκόπουλο -> Ψυχικό

Πολύ καλή μεταγραφή.

Έφυγαν όλοι από Μαρκόπουλο, πάνε για φούντο τούτοι;
leonkalf
Στον Θεμιστοκλή Κερατσινίου προπονητής ο Κάσσης (πέρσι στο Ρέντη) και νέοι παίκτες Μάρας, Κουκουβάκης (και οι 2 πέρσι στο Ρέντη) και Μιχάλαρος (πέρσι Πορφύρα)
mimos8
νεα για μεταγραφες απο κηφισια:μετα τους ψωμαδερη,φρατα απεκτησε φωτο απο μαρκοπουλο και ντεφουδη απο αρδηττο γεμιζοντας κατα καποιο τροπο τη φροντ λαιν μετα την απωλεια του αγαθου γιγαντα δρακακη!επισης ανανεωσαν ευθυμιοπουλο,καρακωστα,μενουδακο και απο αυτα που ακουω αναζητουν και ενα τριαρι για να κλεισουν το ροστερ
vice
QUOTE(arxiepiskopos @ Jun 29 2007, 04:51 PM) *
Οσοι ενδιαφερονται την Δευτερα 6 μ.μ γινεται η κληρωση των ομιλων Β΄ΕΣΚΑ.
Θα σας εχω νεα μετα την κληρωση.



κανένα νέο από την κλήρωση;;;
dedes-9
QUOTE(Peritri @ Jul 1 2007, 11:17 PM) *
Γεωργόπουλος: Μαρκόπουλο -> Ψυχικό

Πολύ καλή μεταγραφή.

Έφυγαν όλοι από Μαρκόπουλο, πάνε για φούντο τούτοι;
καλη επιτυχια στο ψυχικο λελο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 41.gif
dedes-9
QUOTE(Peritri @ Jul 1 2007, 11:17 PM) *
Γεωργόπουλος: Μαρκόπουλο -> Ψυχικό

Πολύ καλή μεταγραφή.

Έφυγαν όλοι από Μαρκόπουλο, πάνε για φούντο τούτοι;
καλη επιτυχια στο ψυχικο λελο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 41.gif αλλα πρεπει να βελτιωθεις λιγο στα μονα παλτο!!!!!
alexas10
ατταλος-νικη-αετος-εστια-ενωση ηρακλειου-πορτο ραφτη-περα κλουμπ-ωροπος-ολυμπιαδα 96


δεν θυμαμαι αλλες στο ορθιο τα συγκρατησα.... πολυ δυσκολος ομιλος παντως...
lebronjames
Α' ΟΜΙΛΟΣ
------------

ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΦ
ΑΕΤΟΣ
ΩΡΩΠΟΣ
ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΕΣΤΙΑ ΦΘ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ
Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ

Β' ΟΜΙΛΟΣ
------------

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΕΦΟΑ ΣΠ. ΛΟΥΗΣ
ΑΡΙΩΝΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΚΕΡΑΤΕΑ
ΚΟΥΚΑΚΙ
ΠΕΥΚΗ
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ
ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΕΚΠ. ΠΛΑΤΩΝΑ
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ


ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΣΤΙΣ 4 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ. Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ
ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΙΣ 27 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΚΑΙ [b] Η ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ
ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΑΝΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΘΕΣΜΟΥ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Ε.Σ.Κ.Α. ΤΟ ΜΗΝΑ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ.
pritanis
QUOTE(panaros @ Jul 1 2007, 09:59 PM) *
Μέχρι πότε είναι τελικά η λήξη των αποδεσμεύσεων ρε παιδιά. Είχαν πει οτι λήγει 05/07 αλλά ακούγεται ότι πήρε παράταση μέχρι 13-14/07.Ισχύει κάτι τέτοιο?

Επίσης, γνωρίζει κανείς τι έχουν κάνει οι ομάδες που έπεσαν από Γ'Εθνική στην Α' ΕΣΚΑ, έχουν ενισχυθεί ή αποδυναμωθεί (Ηλιούπολη, Α.Λιόσια, Ραφήνα, Ταύρος).Είναι οι μόνες ομάδες που δεν έχει ακουστεί τίποτα.
Η ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟΔΥΝΑΜΟΜΕΝΗ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΘΑ ΨΗΣΕΙ ΤΟΥΣ ΕΦΗΒΟΥΣ.
arxiepiskopos
Η ΝΙΚΗ πρωτη βγηκε απο την κληρωτιδα και εκει θα παραμεινει.ΠΡΩΤΗ
#13
Στο site της ΕΣΚΑ ανακοινώθηκε ότι δεν υπάρχει πλέον περιορισμός στις ηλικίες. Ένας γελοίος κανονισμός που 'τιμωρούσε' όσους αθλούνται με συνέπεια και κάνουν θυσίες για 15 χρόνια ή και περισσότερο, αποτελεί παρελθόν. 41.gif
triponter
QUOTE(leonkalf @ Jul 1 2007, 11:19 AM) *
bball.gif Στον Πρωτέα Βούλας (Β' εσκανα) πήγαν Σπυριδάκης(από Γλυφάδα) και Τζούνας(από Ίκαρο).
Πολύ καλές μεταγραφές, θα ενισχύσουν σε μεγάλο βαθμό την ομάδα.

bball.gif Στον Αετό (Β' Εσκα) πήγαν Καρκανιάς (πέρσι ΕΑ Νικαίας) και Σοφιανόπουλος (πέρσι Δάφνη Αγ. Δημητρίου).


τον σπυριδακη τον θυμαμαι πριν πολλα χρονια...τοτε επαιζα εφηβικα αγιας παρασκευης και παιζαμε πολλες φορες αντιπαλοι...τοτε μαζι με τον Φαλεκα τους θεωρουσαν για μεγαλα πραματα και ηταν οντως πολυ καλοι..ο φαλεκας βεβαια προχωρησε και επαιξε και μαρουσι...Ξερεις κανεις που παιζει τωρα?? για τον σπυριδακη ειμαι περιεργος...σε τι κατασταση ειναι??? παιζει ακομα ετσι ενεργητικα, βομβαρδιζοντας τα καλαθια ή το εχει ψιλοπαρατησει??
alexas10
pios eise re arxiepiskope tha moy peis telika nai i oxi?
kobra
Καλή επιτυχία σε όλους και στις ομάδες τους..Εγώ θα είμαι 1ο όμιλο μάλλον Β'Εσκα..Και λέω μάλλον γιατί ακόμα δεν έχει ξεκαθαρήσει το τοπίο..Με μερικούς θα είμαστε και αντίπαλοι..Στο κύπελλο πως γίνεται το θέμα??Κλήρωση όλες οι ομάδες απο Δ μέχρι την Α?
tasos
Ο Ηλιας Ταγκας παραχωρηθηκε δανεικος για ενα χρονο στον ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. που αγωνιζεται στην Γ'ΕΣΚΑ .Η ομαδα του Τριφυλλιακου ανεβηκε ως πρωτη απο τον 2ο ομιλο της Δ'ΕΣΚΑ.
leonkalf
Μεταγραφή της τελευταίας στιγμής για την ΕΑ Νικαίας.
Απέκτησε χθες με υποσχετική ενός χρόνου τον Δημήτρη Σαββίδη από τον Πειραϊκό Α.Σ.
Θα συνεισφέρει αφού η Νίκαια είχε ανάγκη σε αυτή τη θέση. Πολύ καλή επιλογή.
arxiepiskopos
QUOTE(alexas10 @ Jul 3 2007, 12:10 PM) *
pios eise re arxiepiskope tha moy peis telika nai i oxi?


Βρε Αλεξη τι σημασια εχει ποιος ειμαι?Σημασια εχει πως στο Λουη θα υποφερεις.
aionio talento
triponter που εισαι παλι ρακετες παιζεις ?
leonkalf
QUOTE(aionio talento @ Jul 4 2007, 05:19 PM) *
triponter που εισαι παλι ρακετες παιζεις ?

Εδώ είναι το topic για τις μεταγραφές παιδιά!!!
Μόνο για αυτές γράφουμε.

Αν θέλετε να γράψετε κάτι όπως το παραπάνω post του aionio talento (και κάποια άλλα άσχετα με το topic), παρακαλώ κάντε το στο topic του "Καφενείου της ΕΣΚΑ" που έχει φτιαχτεί για αυτό το σκοπό.

Μη βγαίνουμε off topic..

Ευχαριστώ
aionio talento
εγω ειδα και πιο πανω post ασχετο με τα μεταγραφικα ( δεν χρειαζεται να το ονομασω 1 ματια θα σε πεισει )

αλλα δεν σε ειδα να ''ευαισθητοποιεισαι'' ιδιαιτερα !
leonkalf
Γι' αυτό αν πρόσεξες στην παρένθεση του post μου λέω "(και κάποια άλλα άσχετα με το topic)", δε το προόσεξες αυτό.

Είχα δει και τα προηγούμενα απλά τώρα το είπα.
Δεν έχω κάτι με εσένα. peace.gif

Όλα καλά, συνεχίζουμε με το θέμα του topic από δω και κάτω οκ? bball.gif
mastro
re paidia gia ta tatayla xerei kaneis ti ginetai g eskana??
leonkalf
Μαστρογιάννης (από Ευρυάλη) , Εξαρχέας (πέρσι Αιξωνή), Τσιλιβάκος (από Βουλιαγμένη) στα Ταταύλα.

mastro πες μας εσύ περισσότερα.... smile.gif

Επίσης στη Γ' εσκανα:

Λασηθιωτάκης (από Ν.Πέραμο), Χαραλαμπίδης Μάριος (αδερφός του Λευτέρη που είναι στην Προοδευτική) στον Παννεαπολικό.

Καλαϊτζάκης (επέστρεψε), Ταρανάς (από Προοδευτική) στον Πήγασο.

Μανωλιάδης (από ΑΟΝΑ) στην Τερψιθέα.
Peritri
Κάτι άκουσα ότι έκλεισε Χέρμαν Μπούχερτ το Ψυχικό! blink.gif

Αν μάθει κανείς, επιβεβαιώνει...
aionio talento
σορι για πριν οντως δεν την προσεξα cool.gif την παρενθεση !

ωραια τα της εσκανα αλλα δεν βλεπω και πολλα νεα για εσκα

τι εγινε στερεψαν οι πηγες ? ? ?

τις πρωτες μερες των μεταγραφων ακουστηκαν καποια ομολογουμενως εντυπωσιακα ονοματα

( κυριως σε α - β ) αλλα μετα σκοτος . . .
v-span
Καλησπέρα κι από μένα. Επιβεβαιώνω την πληροφορία για τη συνεργασία Μπούχερτ και Ψυχικό, όπως και για Καλφόπουλο και Φίλιο. Όσο για το Μαρκόπουλο ξεκινάει από την αρχή με μόνους παλιούς Παπαγιάννη - Χανιώτη - Σκλαβούνο και πήρε Καραβασίλη στον άσο (χρόνια στο Λαύριο και πέρυσι νομίζω Πέραμα) Μισιακό στο δύο (επίσης Πέραμα πέρυσι) Μπέκιο (Παλατιανή) Κοσμίδη (Καλύβια) Βαζαίο και Μαργώνη. Πιατεύω θα καταφέρει τουλάχιστον την παραμονή
Coach K
QUOTE(mastro @ Jul 4 2007, 10:14 PM) *
re paidia gia ta tatayla xerei kaneis ti ginetai g eskana??

Δοκιμές επί δοκιμών. Πάνω από 25 παίκτες έχουν περάσει από το παρκέ... και έπεται συνέχεια.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.