Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΕΣΚΑ - ΕΣΚΑΝΑ 2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γενικές Συζητήσεις
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
dizzy_fingers
Απαράδεκτα πράγματα, στο είπα κι από κοντά...

Εξοργιστικές νοοτροπίες οι οποίες πρέπει να εκλείψουν από το χώρο του μπάσκετ και γενικά του "επαγγελματικού" αθλητισμού.

Οι παράγοντες της εν λόγω ομάδας θα τα βρουν μπροστά τους σίγουρα.
Το θέμα είναι να τους ξεμπροστιάσουμε σε όλο τον κόσμο ώστε να μην την πατήσουν άλλοι όπως κι εσύ, αλλά όσο είναι δυνατόν να μαζευτούν κι αυτοί....


Σχολιάστε κι εδώ.
GR-HAMMER
QUOTE(leonkalf @ Aug 16 2007, 12:32 ) *
Και τι άκουσα??? Συμφώνησαν αλλά απαίτησαν να τους δώσω ακόμα 500€ από την τσέπη μου!!

Ακόμα και γιατί γράφω τις αλήθειες που ...πονάνε μάλλον, στο παρών blog... (με ευχαρίστησε η απήχηση που είδα ότι έχει η σελίδα που διατηρώ με βάση τα λεγόμενα για το πόσοι το έχουν διαβάσει και τα έχουν μεταφέρει...)

Δεν ντράπηκαν ακόμα και να κοιτάξουν αν είναι πλαστό το 500άρικο που πήραν..


Κάποιοι θα πάρουν τις απαντήσεις τους .. στο γήπεδο..[/i]"
Αυτά από εμένα, για να μαθαίνουν όλοι πως έχουν κάποια πράγματα που ποτέ δεν βγαίνουν στο φως της δημοσιότητας..


λοιπον...
ας παρω και εγω θεση σε αυτο το θεμα...
να χαριστουνε τα χρωστουμενα(οσα αναγνωριστηκαν) για τα λεφτα που ειχανε δωσει για τη μεταγγραφη οκ....
αλλα τα 500 ευρω παραπανω για τι ακριβως ητανε?
για τα χαρτοσημα μηπως?

το παρον blog εχει γινει αρκετα διασημο...
και εχουμε βοηθησει ολοι σε αυτο...

για το οτι κοιταξανε για το 500αρικο ασχολιαστο..
καλα και εσυ που το βρηκες ρε?
απο τραπεζα κατευθειαν? τα ειχες στην ακρη για τισ διακοπες και τα εδωσες στον αστερα?

για τις απαντησεις στο γηπεδο σου ειπα οτι θα προσπαθησω να ερθω σε καποια "ειδικα" παιχνιδια..

πολλα γινονται και δεν τα μαθαινει κανενας..
ευτυχως δηλαδη που ηρθα στον αστερα χωρις λεφτα...
γιατι εγω που δε δουλευω τα 500 ευρωπουλα δεν θα ειχα με την καμια να τα δωσω...

P.S. βρηκα τι θελανε τα 500 ευρω...
για να κλεισουνε τον γκοβα...
LOL!!
mpouxtour
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ, ΜΕ ΥΓΕΙΑ,Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΕ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΕ ΑΓ.ΘΩΜΑ,ΦΑΒΟΡΙ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ Η ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΦΟΒΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟ FORUM......ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ....ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΣΠΕΡΟ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΑΡΑΑΑΑΑ ΖΙΑΓΚΟΣ.
zigolo7
Και στα λογια και στο γηπεδο η Νικη θα ειναι τρένο!!! παρτε το χαμπαρι!!!
dimitris 888
eukola nikh anodos...me 3ada kontogiannh vlaxonatsio k ashmenio eukola!!!alla o paixths ths kathgorias tha nai allos..o neos playmaker ths nikhs!!thimitheite to......paixths b ethnikhs htan!!!!!
leonkalf
Μια μεταγραφή που έμαθα πρόσφατα.

Ο Βάιος Δημοράγκας έφυγε από την Πεύκη και πήγε στον ΓΣ Κηφισιάς.
Thunder
QUOTE(leonkalf @ Sep 9 2007, 03:33 ) *
Μια μεταγραφή που έμαθα πρόσφατα.

Ο Βάιος Δημοράγκας έφυγε από την Πεύκη και πήγε στον ΓΣ Κηφισιάς.


Ευχομαι τα καλυτερα στον φιλο Βαιο!Απο τα καλυτερα παιδια που εχω γνωρισει στα τοπικα πρωταθληματα!Του ευχομαι μια γεματη με επιτυχιες μπασκετικη σεζον!Να'σαι καλα Βαιε! biggrin.gif bball.gif
MISTA81
ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ 2 ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΟΥ ΤΗΣ ΑΜΙΛΛΑΣ...ΠΗΡΑΜΕ ΤΟΝ ΘΑΛΑΣΙΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΙΛΝΤΙΣΗ ΑΠΟ ΤΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ
zigolo7
Σοβαρα μιλας??Θαλασινος στην αμιλλα? ειχα μαθει οτι σταματησε. ο λεο ειναι παιχταρα μεγαλη. επρεπε να ειχε παιξει Α2 εδω και πολλα χρονια...
MISTA81
QUOTE(zigolo7 @ Sep 22 2007, 14:55 ) *
Σοβαρα μιλας??Θαλασινος στην αμιλλα? ειχα μαθει οτι σταματησε. ο λεο ειναι παιχταρα μεγαλη. επρεπε να ειχε παιξει Α2 εδω και πολλα χρονια...



ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΙΚΤΑΡΑ ΚΑΙ ΦΟΒΕΡΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ...ΕΠΑΙΞΕ ΠΕΡΥΣΙ ΗΛΥΣΙΑΚΟ Α2 ΔΙΝΕΙ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ.....
Live strong
QUOTE(MISTA81 @ Sep 23 2007, 02:17 ) *
ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΙΚΤΑΡΑ ΚΑΙ ΦΟΒΕΡΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ...ΕΠΑΙΞΕ ΠΕΡΥΣΙ ΗΛΥΣΙΑΚΟ Α2 ΔΙΝΕΙ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ.....


Αν έχεις τη καλοσύνη μπορείς να γράφεις με μικρά γράμματα και όχι με κεφαλαία…
Γιατί φαίνεται στη γλώσσα του ιντερνετ ότι φωνάζεις… smile.gif
MISTA81
QUOTE(Live strong @ Sep 25 2007, 11:35 ) *
Αν έχεις τη καλοσύνη μπορείς να γράφεις με μικρά γράμματα και όχι με κεφαλαία…
Γιατί φαίνεται στη γλώσσα του ιντερνετ ότι φωνάζεις… smile.gif



σορρυ αρχηγε κατα λαθος εγινε biggrin.gif
Live strong
QUOTE(MISTA81 @ Sep 25 2007, 20:22 ) *
σορρυ αρχηγε κατα λαθος εγινε biggrin.gif


wink.gif smile.gif
apollonaras
Παιδες να κανω 1 ερωτηση..μεταγγραφες Απο ομαδα της πατρας σε ομαδα της αθηνας λογω αλλαγης κατοικιας μπορουν να γινουν κατα τη δειαρκεια της χρονιας..Εστω και τωρα..Και αν γινονται με ελευθερας...Οποιος ξερει και μπορει ας μου πει..
baller
Πάρα πολύ ωραίο καινούργιο site

www.eskabasket.gr
[b]

Έχει αρκετά νέα από παιχνίδια του Κυπέλλου, προαγγελίες των πρώτων αγωνιστικών Α' και Β' ΕΣΚΑ και ότι άλλο σχετικό με θεματάκια που αφορούν το ερασιτεχνικό μπάσκετ στην Αθήνα.
scouter
Μιας και ΕΙΜΑΙ Ατταλος (φιλαθλος εννοω) εχω να πω οτι μεταγραφη καλη ειναι το νεο 4αρι της ομαδος μου ,ο οποιος εμαθα οτι λεγεται Μιμικος Χαρηςμ (Νο 10 φανελας αν θυμαμαι καλα) και ηρθε ως μεταγραφη απο Θρακομακεδονες.Στον πρωτο αγωνα εναντιον Οιωνου εβαλε 17.Καλη αρχη...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.