Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΕΣΚΑ - ΕΣΚΑΝΑ 2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γενικές Συζητήσεις
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Peritri
Μην ανησυχείς Λεώ είμαστε φλωρό-ομάδα δεν θα τον πειράξει κανείς tongue.gif

A, και ξέχασα καλή συνέχεια σε Φρίμα, Παπαλούκ και Βόσι, ελπίζω με τους 2 τελευταίος να συνεχίσουμε να τρώμε κανά σουβλάκι μετα τα ματς. Παρέα με Αλεξό εννοείται biggrin.gif
alexas10
οντως ο κιτσος ηρθε στον ατταλο!! αρχιεπισκοπε ευχαριστω για τα καλα σου λογια, μου εχεις αδυναμια λες εγω σε ξερω καλα??? γιατι με μπερδεψες...
kobra
QUOTE(arxiepiskopos @ Jul 7 2007, 04:23 PM) *
δεν 8α χρειαστει να με μαρκαρεις,8α σε βλεπω απο την εξεδρα ναμαρκαρεις ......μηπως το Κοντογιαννη?τι θεση παιζεις?

2-3 αλλά μαρκάρω όποιον βάζει..Έχω κόλλημα με την άμυνα..Ο Κοντογιάννης βάζει??Εκεί θα είμαι..
kobra
QUOTE(spiderman @ Jul 7 2007, 04:31 PM) *
Καλησπέρα σε όλο το forum.Είμαι καινούργιο μέλος της παρέας.Θα ήθελα να συγχαρώ τον kobra που για άλλη μία χρονιά διάλεξε το σωστό στρατόπεδο.Γλίτωσες από μία δυνατή έδρα (επιστροφή στη χωράφα στην φυσική έδρα του φιλίππου) και μεις γλυτώσαμε από τα φαρμακερά σου τρίποντα.
Έχουν δίκιο όλοι οι συνομιλητές που λένε ότι ο 1ος όμιλος είναι φωτιά.Κάθε πέμπτη θα βλέπουμε ωραία παιχνιδια. Ο φίλιππος κράτησε τον ίδιο κορμό με μία σημαντική απώλεια (καλή τύχη φουρτούνα στην Πέρα Κλούμπ) και πιστεύω ότι και φέτος θα πρωταγωνιστήσει με την συμπαράσταση των φιλάθλων του.
Όσο για το περσινό πρωτάθλημα τα Σπάτα μπορεί ν΄ανέβηκαν κατηγορία αλλά τον φίλιππο δεν τον κέρδισαν.
Αρχιεπίσκοπε η άνοδος παίζεται στο γήπεδο όχι στις μεταγραφές.Θα χαρούμε να σε δούμε στο "καμίνι" της χωράφας.

Καλό καλοκαίρι σε όλους.

Νομίζω ότι κατάλαβα αλλά δεν είμαι και 1000% σίγουρος..Τ.Κ. Νο 10??
Peritri
QUOTE
2-3 αλλά μαρκάρω όποιον βάζει..Έχω κόλλημα με την άμυνα..Ο Κοντογιάννης βάζει??Εκεί θα είμαι..

Δλδ δεν τον ξέρεις ε;

Θα τον μάθεις τότε tongue.gif

Πρέπει να ήταν 2ος σκόρερ στην Α' ΕΣΚΑ φέτος αν θυμάμαι καλά...
kobra
QUOTE(Peritri @ Jul 7 2007, 06:16 PM) *
Δλδ δεν τον ξέρεις ε;

Θα τον μάθεις τότε tongue.gif

Πρέπει να ήταν 2ος σκόρερ στην Α' ΕΣΚΑ φέτος αν θυμάμαι καλά...

Φατσικά μπορεί αλλά δεν συγκρατώ ονόματα γενικά..
Τώρα αν φάω καμμια 40αρα blink.gif στο κεφάλι και μου μείνει χαραγμένος στη μνήμη...
evilmonkey.gif έτσι θα κάνω κάθε φορά που θα παίζουμε αντίπαλοι..
Thunder
Koντογιαννης απλα 77.gif 77.gif 77.gif
kobra
QUOTE(Thunder @ Jul 7 2007, 06:44 PM) *
Koντογιαννης απλα 77.gif 77.gif 77.gif

μακάρι να είναι τόσο καλός για να με κάνει και εμένα αμυντικά καλύτερο...
Thunder
Ετσι οι προκλησεις ειναι οτι πρεπει για ενα παικτη!Κ ειναι μεγαλη! thumbsup.gif biggrin.gif Σου ευχομαι να τα καταφερεις!Μια ασχετη ερωτηση ο Κιαχιοπουλος εμεινε?
kobra
QUOTE(Thunder @ Jul 7 2007, 06:54 PM) *
Ετσι οι προκλησεις ειναι οτι πρεπει για ενα παικτη!Κ ειναι μεγαλη! thumbsup.gif biggrin.gif Σου ευχομαι να τα καταφερεις!Μια ασχετη ερωτηση ο Κιαχιοπουλος εμεινε?

Ευχαριστώ ρε thunder..Θα σε περιμένω στο μεταξύ μας να το δείς από κοντά..Και ελπίζω να μας δώσεις για νίκη στα προγνωστικά σου για το γούρι..Και ο καχιο και ο κοντάκης μείνανε..Κι εγώ τελευταία μέρα έμεινα..Υπήρχε μια ¨διαφωνία¨με τον Άρη Πετρούπολης...
Thunder
Στο εγγυωμαι οτι θα ερθω! biggrin.gif Ενταξει ειστε πολυ υπολογισιμη δυναμη κ φετος.Κ με μεγαλυτερη συνοχη ως ομαδα αφου για 2η χρονια ειστε σχεδον ιδιοι!
kobra
QUOTE(Thunder @ Jul 7 2007, 07:18 PM) *
Στο εγγυωμαι οτι θα ερθω! biggrin.gif Ενταξει ειστε πολυ υπολογισιμη δυναμη κ φετος.Κ με μεγαλυτερη συνοχη ως ομαδα αφου για 2η χρονια ειστε σχεδον ιδιοι!

Και το πιό βασικό,που για μένα ήταν η καλύτερη μεταγραφή μας φέτος,είναι οτι έμεινε και ο προπονητής μας..
Ο Κουστένης..Πάρα πολύ καλός...
Θα σε περιμένω στα V.I.P. smiley.gif
mkos10
geia sou kai apo emena file kobra...eimai sigouros oti kai fetos tha pate kala...!! eiste oloi mia kali parea kai auto einai kati pou den to vriskeis pantou...ante kali arxi kai fetos..
kalfok
QUOTE(GR-HAMMER @ Jul 7 2007, 02:11 PM) *
λεωνιδα απλα στειλτον να ριξει ελευθερες βολες....
σιγουρες 0/2
οαχο0χα0οαχο0αχοο0αχ
απλα πραγματα....

GR - hammer κατ αρχην συγχαρητηρια για την μεταγραφη σου. Οσο για το σχολιο σου ευτυχως που πηγες εκει μπας και πατησεις και λιγο παρκε. Περιμενω ομως να σε δω να παιζεις μπας και βαλεις τουλαχιστον εσυ καμια βολη.
kobra
QUOTE(mkos10 @ Jul 8 2007, 08:45 AM) *
geia sou kai apo emena file kobra...eimai sigouros oti kai fetos tha pate kala...!! eiste oloi mia kali parea kai auto einai kati pou den to vriskeis pantou...ante kali arxi kai fetos..

Έτσι πιστεύω κι εγώ αν και θα είναι σχεδόν όλα τα ματς ντέρμπυ ρε μιχάλη..είναι πολλές καλές ομάδες φέτος..πού χάθηκες εσύ?τι κάνεις?
mkos10
QUOTE(kobra @ Jul 8 2007, 11:47 AM) *
Έτσι πιστεύω κι εγώ αν και θα είναι σχεδόν όλα τα ματς ντέρμπυ ρε μιχάλη..είναι πολλές καλές ομάδες φέτος..πού χάθηκες εσύ?τι κάνεις?



egw file eutuxws den tha se exw antipalo...gia na mou kaneis ti zwi duskoli...alla dustuxws den tha se exw oute sumpaikti...!! eimai sigouros oti tha ta pate kala pantws...o coach einai ontws polu kalos kai tha kanete kali poreia....den xathika file...mathaina nea sou...edw mesa den polumpainw logw xronou...
kobra
QUOTE(mkos10 @ Jul 8 2007, 12:36 PM) *
egw file eutuxws den tha se exw antipalo...gia na mou kaneis ti zwi duskoli...alla dustuxws den tha se exw oute sumpaikti...!! eimai sigouros oti tha ta pate kala pantws...o coach einai ontws polu kalos kai tha kanete kali poreia....den xathika file...mathaina nea sou...edw mesa den polumpainw logw xronou...

Καλή επιτυχία και σε σένα και στην καινούρια σου ομάδα και συγχαρητήρια και για την μεταγραφή σου..
billy_14
QUOTE(leonkalf @ Jul 7 2007, 11:09 AM) *
Εγώ διαφωνώ με αυτό που έκανες. Γιατί δηλ. να τα κρύβεις μέχρι να ανακοινωθούν? Τι φοβόσουν, μήπως φύγει η υπογραφή από τα χαρτιά?
Πως γράφουμε οι υπόλοιποι αυτά που μαθαίνουμε?

Εσείς πιστεύω πως δεν είστε μέλη του ΔΣ των ομάδων σας... biggrin.gif
leonkalf
QUOTE(billy_14 @ Jul 8 2007, 09:58 PM) *
Εσείς πιστεύω πως δεν είστε μέλη του ΔΣ των ομάδων σας... biggrin.gif

Ίσα ίσα, έτσι τα ξέρεις και καλύτερα... Από μέσα... biggrin.gif
billy_14
QUOTE(leonkalf @ Jul 8 2007, 07:09 PM) *
Ίσα ίσα, έτσι τα ξέρεις και καλύτερα... Από μέσα... biggrin.gif

ΟΚ, κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις.... smile.gif
mkos10
QUOTE(kobra @ Jul 8 2007, 12:55 PM) *
Καλή επιτυχία και σε σένα και στην καινούρια σου ομάδα και συγχαρητήρια και για την μεταγραφή σου..




s euxaristw polu file...kali xronia na exoume kai oi duo...kai na prosexeis ton filo mou..(superstar9)
Peritri
Λεώ θα σου ήταν δύσκολο να ανοίξεις ένα topic για την Α' ΕΣΚΑ 2007/08, Β' ΕΣΚΑ 2007/08 1ος όμιλος, Β' ΕΣΚΑ 2007/08 2ος όμιλος (γράφοντας και τις ομάδες αν μπορείς στο αρχικό ποστ) γιατί έχουν γίνει λίγο κουλουβάχατα όλα εδώ μέσα και δεν έχουμε καλά συγκεντρωμένες τις μεταγραφές. Νόου όφενς έτσι; απλά μία πρόταση smile.gif
zigolo7
bball.gif ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΠΟ Β`ΕΣΚΑ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ Η ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ. ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΤΟΝ ΠΑΙΚΤΑΡΑ!!! ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ PLAY MAKER ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΔΑΜΙΑΝΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΑΘΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΧΤΥΠΗΤΟΙ!!!! ΑΚΟΜΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΟΛΥ ΣΤΟΝ ΝΕΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΚΩΛΕΤΣΗ. ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.
ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΝ ΑΤΤΑΛΟ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΚΑΡΑΤΖΑ..... ΝΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ ΡΕΕΕΕ ΚΑΡΑΤΖΑΑΑΑΑΑ!!! ΜΕ ΤΟΝ ΠΙΤΑΡΑ ΘΑ ΣΚΙΣΕΙ...
leonkalf
QUOTE(Peritri @ Jul 9 2007, 12:53 AM) *
Λεώ θα σου ήταν δύσκολο να ανοίξεις ένα topic για την Α' ΕΣΚΑ 2007/08, Β' ΕΣΚΑ 2007/08 1ος όμιλος, Β' ΕΣΚΑ 2007/08 2ος όμιλος (γράφοντας και τις ομάδες αν μπορείς στο αρχικό ποστ) γιατί έχουν γίνει λίγο κουλουβάχατα όλα εδώ μέσα και δεν έχουμε καλά συγκεντρωμένες τις μεταγραφές. Νόου όφενς έτσι; απλά μία πρόταση smile.gif

Tέτοια topic θα ανοίξουμε αργότερα, όταν ξεκινήσουν τα πρωταθλήματα (λίγο πριν ασφαλώς) που θα τα λέμε εκεί όλη τη σεζόν.
Για τις μεταγραφές ότι είναι εδώ. Για να βρεις κάτι, ψάξε προς τα πίσω. Μην ξαναγράφουμε αλλού ξανά για μεταγραφές.
Βέβαια, όποιος θέλει, ας γράψει για την ομάδα του συγκεντρωτικά τι κινήσεις έκανε.
leonkalf
Ξέρει κανείς αν πήρε παράταση η περίοδος μεταγραφών με αποδέσμευση?
arxiepiskopos
QUOTE(leonkalf @ Jul 9 2007, 06:36 AM) *
Ξέρει κανείς αν πήρε παράταση η περίοδος μεταγραφών με αποδέσμευση?


οχι δεν δοθηκε παραταση.ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
arxiepiskopos
QUOTE(leonkalf @ Jul 9 2007, 06:35 AM) *
Tέτοια topic θα ανοίξουμε αργότερα, όταν ξεκινήσουν τα πρωταθλήματα (λίγο πριν ασφαλώς) που θα τα λέμε εκεί όλη τη σεζόν.
Για τις μεταγραφές ότι είναι εδώ. Για να βρεις κάτι, ψάξε προς τα πίσω. Μην ξαναγράφουμε αλλού ξανά για μεταγραφές.
Βέβαια, όποιος θέλει, ας γράψει για την ομάδα του συγκεντρωτικά τι κινήσεις έκανε.



Λοιπόν το ροστερ της ΝΙΚΗΣ ειναι:
Κουτσωνας-Παπουτσίδης ασσοι
Κοντογιάννης-Βασιλάκος δυάρια
Βλαχονάτσιος-Υφαντής -Τάσιος-Δατσώλης τριαρια
Γιατράκος Α.-Γιατράκος Χ-Καλόσακας τεσάρια
Ασημένιος-Αντωνάκης-(Στράτος) πεντάρια

Αρκετα καλό για πρωταγωνιστικό ρόλο.
Καρατζά πες μας του Ατταλου βρε.
Thunder
Μια χαρα σας βλεπω αρχιεπισκοπε.Για Β' ειναι πολυ δυνατο το ροστερ...Καλη επιτυχια να χετε! smile.gif
alexas10
Λοιπον αρχιμανδριτη...

1 ΚΟΣΣΕΝΑΣ-ΒΙΔΑΚΗΣ(απο ιωνικο ν.φ δανεικος)
2 ΚΙΤΣΟΣ-ΤΣΑΚΙΡΗΣ
3 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ(δανεικος απο ιωνικο ν.φ)-ΠΡΑΣ-ΠΙΤΤΑΡΑΣ(τον ξερεις φανταζομαι 69.gif )
4 ΚΑΡΤΑΝΟΣ-ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ
5 ΜΑΣΤΡΑΚΟΥΛΗΣ-ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ-ΜΠΙΤΣΑΧΤΖΗΣ
zigolo7
naiaiaiaiaiaiaiai reeeeee karatzaaaaaaaaaaa!!!
zigolo7
H nikh amarousiou pairnei paixth apo omada pou persi epeze B`ETHNIKH kai tou xronou tha paizei A2!!!
bball.gif
alexas10
SE PISTEVO RE R.....A
kdpz
Ο ΝΕΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΟΥ ΑΤΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ....Η ΑΡΧΗ ΕΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ......
Morpheus
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΥΚΗ???
ΚΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΓΙΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΚΟΝΤΟΜΗΝΑ ΚΑΙ ΕΝΟΣ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΥ ΠΑΙΚΤΗ, ΑΡΚΕΤΑ ΕΞΕΛΙΞΙΜΟΥ....
Thunder
QUOTE(Morpheus @ Jul 10 2007, 07:35 PM) *
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΥΚΗ???
ΚΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΓΙΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΚΟΝΤΟΜΗΝΑ ΚΑΙ ΕΝΟΣ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΥ ΠΑΙΚΤΗ, ΑΡΚΕΤΑ ΕΞΕΛΙΞΙΜΟΥ....


Iσχυει φιλε Morpheus.Ο Κοντομηνας εχει φυγει απο Πευκη κ νεος προπονητης ειναι ο Ζαχαρακης.Επισης αποχωρησαν Βουζας,Κερατσας,Δημοραγκας,Αρβανιτης.
Morpheus
QUOTE(Thunder @ Jul 10 2007, 04:41 PM) *
Iσχυει φιλε Morpheus.Ο Κοντομηνας εχει φυγει απο Πευκη κ νεος προπονητης ειναι ο Ζαχαρακης.Επισης αποχωρησαν Βουζας,Κερατσας,Δημοραγκας,Αρβανιτης.


ΜΕ ΤΣΑΚΩΝΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ? ΕΜΕΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ, ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΦΕΥΓΕ...
Thunder
Iδεα δεν εχω για τον Τσακωνα...Απ'οτι ειχα μαθει ομως τον υπολογιζε ο νεος προπονητης.Τωρα τι εγινε... Δεν γνωριζω...
ADMIRAL14
QUOTE(Peritri @ Jul 7 2007, 03:17 PM) *
Μόλις έμαθα και εγώ για τα Βριλήσσια από τον κόουτς, αν και όλοι οι συνφορουμίστες είναι στον άλλο όμιλο της Β' ΕΣΚΑ εκτός του κ. Παπαγιαννόπουλου (τι έγινε εκεί πέρα μαζεύτηκε όλοι η παλιά Κυπριάδου?)

Πράγματι ξαναήρθαμε στη Γκράβα(η οποία έχει κλείσει για ανακαίνιση μέχρι 25/8) μια 5άδα(Δρακόπουλος, Καψής, Σοφιανόπουλος, Παπαγιαννόπουλος, Αναστασόπουλος) από την παλιά Κυπριάδου(που "χάρησε" την άνοδο στο Γαλάτσι για να μην ξεχνάνε μερικοί..), κάποιος έβαλα το χεράκι μου.. smiley.gif
Thunder
Αξεχαστη χρονια αυτη Νικο...Τοτε που ανεβηκε η Κυπριαδου.Ειχε γινει πολυ δυνατο πρωταθλημα...
Peritri
Ναι δυστυχώς για το Ψυχικό τότε, (και για μένα)...

Φέτος τουλάχιστον και να χάσουμε από Αετό δε θα τρέχει και τπτ, σλόου δι έγκς που λεν και οι άγγλοι 69.gif
leonkalf
Σήμερα άκουσα ότι ο Τζανής Σταυρακόπουλος κλείνει στον Αετό Καλλιθέας.
Ξέρετε κάτι? Αν ισχύει θα είναι το μεγάλο όνομα της Εσκανά φέτος!!
#13
QUOTE(Thunder @ Jul 10 2007, 05:41 PM) *
Iσχυει φιλε Morpheus.Ο Κοντομηνας εχει φυγει απο Πευκη κ νεος προπονητης ειναι ο Ζαχαρακης.Επισης αποχωρησαν Βουζας,Κερατσας,Δημοραγκας,Αρβανιτης.



Γεια σου φίλε Thunder,

Μια διόρθωση για την Πεύκη: Βούζας, Κεράτσας όντως έφυγαν (τεράστιες απώλειες), Δημοράγκας όμως και Αρβανίτης είναι ακόμα στην Πεύκη όσον αφορά το δελτίο. Αν θα παίξουν είναι υπό συζήτηση ακόμα (εκτός βέβαια αν με 'έφυγαν' w00t.gif - όπως καταλαβαίνεις είμαι ένας εκ των δύο - και δεν το ξέρω ακόμα και εσύ πρόλαβες να ενημερωθείς, όντας ομολογουμένως πιο μέσα στα πράγματα). wink.gif

Ο Τσάκωνας (εξαιρετικό ταλέντο, από τους ελάχιστους νέους παίκτες που έχω δει τα τελευταία χρόνια πέρα της ανακύκλωσης των γνωστών καλών παλιών) λόγω της 'εξαιρετικής' απόδοσής του στις Πανελλήνιες δήλωσε ότι δεν θα παίξει για να συγκεντρωθεί στα μαθήματα torture.gif αλλά αυτά όπως ξέρεις μπορούν να αλλάξουν.

Σε γενικές γραμμές, με την περσινή ομάδα και με τον όμιλο που κληρώθηκε, φέτος θα μπορούσε να είναι η μεγάλη ευκαιρία της Πεύκης, αλλά η φετινή ομάδα θα είναι ένα μυστήριο λόγω της απώλειας δύο πρωτοκλασάτων παικτών.....
Thunder
Γεια σου φιλε #13! tongue.gif
Εσυ ξερεις καλυτερα τα πραγματα,γιατι σε αφορουν κιολας!Απλως αυτα τα ειχα μαθει απο τους κοινους γνωστους μας.Οτι εμειναν τελικα τα δελτια σας δεν το ξερα.Ευχομαι παντως να παιξετε κ οι 2 κ να βοηθησετε την ομαδα!
zigolo7
η τελευταια μεταγραφή της Νίκης Αμαρουσίου είναι ένας παικτης από τον Πανερυθραικό που παίζει 3-4....
καρατζα πήρες Τσεκούρα και δεν μου το είπες.....?
arxiepiskopos
QUOTE(#13 @ Jul 11 2007, 05:58 AM) *
Γεια σου φίλε Thunder,

Μια διόρθωση για την Πεύκη: Βούζας, Κεράτσας όντως έφυγαν (τεράστιες απώλειες), Δημοράγκας όμως και Αρβανίτης είναι ακόμα στην Πεύκη όσον αφορά το δελτίο. Αν θα παίξουν είναι υπό συζήτηση ακόμα (εκτός βέβαια αν με 'έφυγαν' w00t.gif - όπως καταλαβαίνεις είμαι ένας εκ των δύο - και δεν το ξέρω ακόμα και εσύ πρόλαβες να ενημερωθείς, όντας ομολογουμένως πιο μέσα στα πράγματα). wink.gif

Ο Τσάκωνας (εξαιρετικό ταλέντο, από τους ελάχιστους νέους παίκτες που έχω δει τα τελευταία χρόνια πέρα της ανακύκλωσης των γνωστών καλών παλιών) λόγω της 'εξαιρετικής' απόδοσής του στις Πανελλήνιες δήλωσε ότι δεν θα παίξει για να συγκεντρωθεί στα μαθήματα torture.gif αλλά αυτά όπως ξέρεις μπορούν να αλλάξουν.

Σε γενικές γραμμές, με την περσινή ομάδα και με τον όμιλο που κληρώθηκε, φέτος θα μπορούσε να είναι η μεγάλη ευκαιρία της Πεύκης, αλλά η φετινή ομάδα θα είναι ένα μυστήριο λόγω της απώλειας δύο πρωτοκλασάτων παικτών.....

Πληροφοριες μου λενε οτι ο Τσακωνας πηγε ΕΦΟΑ,ετσι ειναι?
#13
QUOTE(arxiepiskopos @ Jul 12 2007, 05:10 AM) *
Πληροφοριες μου λενε οτι ο Τσακωνας πηγε ΕΦΟΑ,ετσι ειναι?


Δεν το γνωρίζω, η πληροφορία που έγραψα ίσχυε περίππου δύο εβδομάδες πριν, αν έγινε κάτι την περασμένη εβδομάδα δεν το ξέρω.

Αν κάτι τέτοιο ισχύει πάντως θα δυσκολευόμουν πολύ να καταλάβω γιατί να τον αφήσουν να πάει στην ίδια κατηγορία και σε ομάδα μάλιστα του ίδιου ομίλου.... 33.gif
pinhead7
QUOTE(leonkalf @ Jul 10 2007, 09:19 PM) *
Σήμερα άκουσα ότι ο Τζανής Σταυρακόπουλος κλείνει στον Αετό Καλλιθέας.
Ξέρετε κάτι? Αν ισχύει θα είναι το μεγάλο όνομα της Εσκανά φέτος!!

ναί έκλεισε στον Αετό..είναι σίγουρο...
tasos
Ο ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ παιζει Β'ΕΣΚΑ τελικα?συμφωνα με την προκηρυξη της ΕΣΚΑΝΑ.
Τοσο καιρο νομιζα οτι ανεβηκε στην Α ΕΣΚΑΝΑ λογο καποια συγχωνευσης που ακουγοταν.
Morpheus
QUOTE(arxiepiskopos @ Jul 12 2007, 04:10 AM) *
Πληροφοριες μου λενε οτι ο Τσακωνας πηγε ΕΦΟΑ,ετσι ειναι?


ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ...
ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΕΦΗΒΙΚΟ ΤΗΣ ΕΦΟΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ...
leonkalf
QUOTE(tasos @ Jul 12 2007, 02:19 PM) *
Ο ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ παιζει Β'ΕΣΚΑ τελικα?συμφωνα με την προκηρυξη της ΕΣΚΑΝΑ.
Τοσο καιρο νομιζα οτι ανεβηκε στην Α ΕΣΚΑΝΑ λογο καποια συγχωνευσης που ακουγοταν.

Σύμφωνα με την προκύρηξη ναι. Στην Β' εσκανα τον έχουν.
Αλλά περιμένουν τις δηλώσεις συμμετοχής των ομάδων μέχρι 31 Ιουλίου. Αν η ΑΕΚΤ δεν δηλώσει συμμετοχή στην Α' (που λογικά έτσι θα γίνει λόγω της συγχώνευσης που θα κάνει-έκανε με Ίκαρο Ν.Σ), τότε θα ανέβει ο Αετός στη θέση της.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.