Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ-ROSTERS 2010
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
leonkalf
kryono, εδώ το topic αφορά μεταγραφές και rosters. Έγραψες κάτι off topic, το αφήσαμε και συνεχίζεις την ίδια ιστορία.

Αν θες να γράψεις ειδικά για την ομάδα του Θεμιστοκλή, γράψε στο topic της εν λόγω ομάδας (υπάρχει ξεχωριστό).

Επίσης, καλό είναι να μην σχολιάζουμε με υπονοούμενα άλλα πρόσωπα (και μάλιστα ανώνυμα). Ας μένουμε στα μπασκετικά, εκτός αν υπάρχουν στοιχεία και κάνει κάποιος επώνυμα κάποια σοβαρή 'καταγγελία'.
Aυτό ισχύει για όλους, δεν είναι κάτι προσωπικό με σένα. Εδώ μιλάμε για μπάσκετ και καλό θα είναι να κρατάμε ένα επίπεδο στις συζητήσεις μας.

Ευχαριστώ.
kryono
QUOTE(leonkalf @ Jun 23 2010, 19:07 ) *
kryono, εδώ το topic αφορά μεταγραφές και rosters. Έγραψες κάτι off topic, το αφήσαμε και συνεχίζεις την ίδια ιστορία.

Αν θες να γράψεις ειδικά για την ομάδα του Θεμιστοκλή, γράψε στο topic της εν λόγω ομάδας (υπάρχει ξεχωριστό).

Επίσης, καλό είναι να μην σχολιάζουμε με υπονοούμενα άλλα πρόσωπα (και μάλιστα ανώνυμα). Ας μένουμε στα μπασκετικά, εκτός αν υπάρχουν στοιχεία και κάνει κάποιος επώνυμα κάποια σοβαρή 'καταγγελία'.
Aυτό ισχύει για όλους, δεν είναι κάτι προσωπικό με σένα. Εδώ μιλάμε για μπάσκετ και καλό θα είναι να κρατάμε ένα επίπεδο στις συζητήσεις μας.

Ευχαριστώ.

φιλε μου τα ποστ μου αφορουν τις μεταγραφες της ΕΣΚΑΝΑ αν το καταλαβες
οσοι θελουν να μετεγγραφουν στην συγκεκριμενη ομαδα να το σκεφτουν καλα και να ρωτησουν και καποιον που εχει παιξει εκει και εχει συναναστραφει με τον συγκεκριμενο ανθρωπο και ειδικα οι μικροι που δεν ξερουν.αυτος ειναι ο λογος που ποσταρω εδω και οχι στο topic που λες.αν ηταν κατι που αφορουσε αποκλειστικα τον Θεμιστοκλη και δεν ειχε σημασια για τους υπολοιπουςδε θα σε ενοχλουσα... οσο για το ανωνυμα οποιος θελει να ξερει ποιος ειμαι ρωταει.
Χορευτης
Κατι καλο ετοιμαζεται στα Σουρμενα.. Ειμαι χαρουμενος που θα ανηκω στο δυναμικο τους. Πολυ σοβαρος συλογος κ πολυ οργανωμενος.. Θελω να ευχαρηστησω την ΑΣΗ κ τους προηγουμενους συμπαιχτες μου, για την περσινη χρονια κ να τους ευχηθω καλη επιτυχια του χρονου..
milf_hunter#6
QUOTE(Χορευτης @ Jun 24 2010, 15:39 ) *
Κατι καλο ετοιμαζεται στα Σουρμενα.. Ειμαι χαρουμενος που θα ανηκω στο δυναμικο τους. Πολυ σοβαρος συλογος κ πολυ οργανωμενος.. Θελω να ευχαρηστησω την ΑΣΗ κ τους προηγουμενους συμπαιχτες μου, για την περσινη χρονια κ να τους ευχηθω καλη επιτυχια του χρονου..

Και εμεις χαρουμενοι που θα σε εχουμε συμπαιχτη... Οντως κατι καλο ετοιμαζεται!!!! Ολα γινονται οπως πρεπει!
milf_hunter#7
Καλως ηρθες στην παρεα μας.....φιλε χορευτη,ελπιζω να μας δειξεις το πως χορευεις και μεσα στο γηπεδο,αν και ξερουμε....
margiou3
QUOTE(milf_hunter#7 @ Jun 24 2010, 16:26 ) *
Καλως ηρθες στην παρεα μας.....φιλε χορευτη,ελπιζω να μας δειξεις το πως χορευεις και μεσα στο γηπεδο,αν και ξερουμε....





milf_hunter ???? χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα! καλοοο!
Χορευτης
QUOTE(milf_hunter#7 @ Jun 24 2010, 08:26 ) *
Καλως ηρθες στην παρεα μας.....φιλε χορευτη,ελπιζω να μας δειξεις το πως χορευεις και μεσα στο γηπεδο,αν και ξερουμε....


DANCING WITH THE STARS.... δηλωσα ηδη συμμετοχη για το επομενο... χαχαχα
leonkalf
Εκτός από τον Χορευτή, και Βασίλης Γαλαράς & Γιώργος Κραββαρίτης στα Σούρμενα? Αληθεύει?
alexander21
Πολυ καλη κινηση απο τον ΠΟΛΙΣ.Απεκτησε τον ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ απο την ΠΡΟΟ!!!!!
POLIS KALLITHEAS
QUOTE(alexander21 @ Jun 25 2010, 08:36 ) *
Πολυ καλη κινηση απο τον ΠΟΛΙΣ.Απεκτησε τον ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ απο την ΠΡΟΟ!!!!!



Με ιδιαιτερη χαρα ανακοινωνουμε την μεταγραφη των παπαδοπουλο σπυριδωνα απο προοδευτικη και οικονομου μιχαηλ απο τον ηλυσιακο..δυο παιδια που ολο το μελλον ειναι μπροστα τους ,τουσ ευχομαστε καθε επιτυχια
koutsou10
ο μαριος ιντζελερ εμεινε ελευθερος απο τον πηγασο μετα απο πολλα χρονια παρουσιας κ προσφορας στην ομαδα κ πλεον κοιταζει για τον επομενο σταθμο της καριερας του...
navvaro81
ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΛΙΜΟ...ΤΑ ΝΕΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ!
basketikos
Παραμονή Λιθόπουλου στον Ιωνικο.

Είναι η τριτη χρονια που ο Γιωργος θα είναι μαζί μας. Περσι ηταν φανταρος και διέκοψε. Φετος, ενεργός και κεφάτος, θέλει να παιξει και να βοηθήσει. Μπορει, και τον καλωσορίζουμε.
karfi
QUOTE(navvaro81 @ Jun 26 2010, 00:48 ) *
ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΛΙΜΟ...ΤΑ ΝΕΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ!

Καθε χρονο τα ιδια παραμυθια... Τα τελευταια 4 χρονια για τον Αλιμο ειναι μια τραγωδια. Κακες διοικησεις και ανθρωποι διχως φιλοδοξιες και διχως οραματα. Επεσε εκει που του αξιζει και η κατηφορα εχει ακομα. Καμμια αναλογη "φουσκα" με την περσινη τυπου Μανου και παλι να με αιμα και ιδρωτα μηπως αναγεννηθει απο τις σταχτες του με μαγικο τροπο. Δυστυχως μαγικα δεν γινονται στις μερες μας.
gate14
Ο Κυριος Κεφαλιδης δεν θα πρεπει να ξεχνα οτι ο Εθνικος του εμπιστευτηκε την θεση του πρωτου προπονητη μετα την απομακρυνση του Κυριου Ποδαρα
Ο Εθνικος τον στηριξε μεχρι τελους και πορευτηκε με αυτον στον παγκο ακομα και οταν υπηρχαν αντιδρασεις και ειρωνειες απο διαφορους τριτους .........
Προσπερναμε το οτι ενω ηταν προπονητης 1ος προπονητης του Εθνικου εκανε προπονησεις με αλλη ομαδα χωρις εχει ενημερωσει ΚΑΝΕΝΑΝ
Εν συνεχεια πηγε στην ομαδα της Δραπετσωνας σαν βοηθος και εχει επιδωθει σε ενα σαφαρι προσεγγισης με παικτες του Εθνικου ΚΑΙ ΜΟΝΟ
Κυριε Κεφαλιδη , ΝΤΡΟΠΗ .........και μιας και πλησιαζει το πρωταθλημα , οι πραξεις σου αυτες θα σε βρουν αντιμετωπο με τον κοσμο του Εθνικου
Spilios_3pt_king
Μετά από περιπέτειες, ανακοινώθηκε ο Κυριάκος Κωσταρέλλος (19, 2.05) στον Μανδραϊκό από εφηβικό Ίκαρου/'Εσπερου.
navvaro81
ΤΟ ΧΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ Α ΕΣΚΑΝΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ 4 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ Α2 ΝΑ ΕΧΕΙ 5??
Lewn#7
QUOTE(milf_hunter#6 @ Jun 24 2010, 16:16 ) *
Και εμεις χαρουμενοι που θα σε εχουμε συμπαιχτη... Οντως κατι καλο ετοιμαζεται!!!! Ολα γινονται οπως πρεπει!

μπραβο παιδες πολυ καλη μεταγραφη ο Χορευτης,καλη αρχη ευχομαι !!!
dallas
1) δεβεζογλου περσυ στην βαρη υπεγραψε στον φοινικα πειραια......αλλη μια καλη μεταγραφη μετα τον συρογλου για να δουμε την συνεργασια των δυο γκαρντ την νεα χρονια........ο φοινικας πηρε και εναν παιχτη απο τον λεοντα μοσχατου πολλα χρονια στην εσκανα που μου διαφευγει ομως το ονομα του(οποιος το ξερει ας βοηθησει)

2) ο παυλογιαννης που βρισκεται ρε παιδια ξερει κανεις θα αγωνιστει την νεα περιοδο?????

3)ο χαραλαμπιδης ειναι ακομα χωρις ομαδα αν και εκανε καλη χρονια περσυ με το ρεντη

4)και καποια νεα που εμαθα απο μια ομαδα που δεν ανηκει στην εσκανα αλλα περσυ με τα ονοματα που ειχε και με τα φιλικα που επαιξε με ομαδες της εσκανα εκανε παραπανω απο αισθητη την παρουσια της.....και αναφερομαι στον πανωνιο κορινθου......συνεχιζει λοιπον η ομαδα της κορινθου με στοχο την ανοδο στην γ εθνικη με τους.....Σιωκο,Χαιδεμενο,Μελα,Παπαγεωργιου,Χ
ραλαμπιδη,Αλιφακο......Νεες προσθηκες Φερεντινος Κατσιερης......τωρα αν ξεχναω και κανεναν ας με συγχωρησει η ομαδα της κορινθου
Swko10
Για τον Καρατζη λες φιλε,αλλα ο Λεων δεν εχει ακομα καποια ενημερωση
alexander21
QUOTE(dallas @ Jun 27 2010, 12:39 ) *
1) δεβεζογλου περσυ στην βαρη υπεγραψε στον φοινικα πειραια......αλλη μια καλη μεταγραφη μετα τον συρογλου για να δουμε την συνεργασια των δυο γκαρντ την νεα χρονια........ο φοινικας πηρε και εναν παιχτη απο τον λεοντα μοσχατου πολλα χρονια στην εσκανα που μου διαφευγει ομως το ονομα του(οποιος το ξερει ας βοηθησει)

2) ο παυλογιαννης που βρισκεται ρε παιδια ξερει κανεις θα αγωνιστει την νεα περιοδο?????

3)ο χαραλαμπιδης ειναι ακομα χωρις ομαδα αν και εκανε καλη χρονια περσυ με το ρεντη

4)και καποια νεα που εμαθα απο μια ομαδα που δεν ανηκει στην εσκανα αλλα περσυ με τα ονοματα που ειχε και με τα φιλικα που επαιξε με ομαδες της εσκανα εκανε παραπανω απο αισθητη την παρουσια της.....και αναφερομαι στον πανωνιο κορινθου......συνεχιζει λοιπον η ομαδα της κορινθου με στοχο την ανοδο στην γ εθνικη με τους.....Σιωκο,Χαιδεμενο,Μελα,Παπαγεωργιου,Χ

�ραλαμπιδη,Αλιφακο......Νεες προσθηκες Φερεντινος Κατσιερης......τωρα αν ξεχναω και κανεναν ας με συγχωρησει η ομαδα της κορινθου

O Παυλογιαννης φιλε ειναι μια χαρα..αλλα απεχει απο τα γηπεδα..μπλεγμενος με δουλειες..δυσκολο να παιξει καπου του χρονου...
Anes
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη και από εμένα. Μετά από παρά πολύ καιρό που παρακολουθώ το forum(το οποίο θεωρώ και πολύ σοβαρό και πολύ αξιόπιστο), αποφάσισα να εγγράφω κι εγώ για να παραθέτω κατα καιρούς κάποιες απόψεις μου. Εύχομαι σε όλους ένα καλό και ξεκουραστο καλοκαίρι και σε όσους αγωνιζόμαστε ακόμα, καλή επάνοδο απο μέσα Αυγουστου και μετά.
alexander21
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΚΟΣ απο ΠΡΟΟ.. σε ΜΟΣΧΑΤΟ...
Don
QUOTE(Swko10 @ Jun 28 2010, 01:52 ) *
Για τον Καρατζη λες φιλε,αλλα ο Λεων δεν εχει ακομα καποια ενημερωση

Καλημερα σε ολους τους συναθλητες μου και παραγοντες που διαβαζουν αυτο το forum.Προς ενημερωση ολων αυτων και εγω με την σειρα μου θα ενημερωσω οτι πλεον μονο μια τυπικη υπογραφη εμεινε για να ειμαι παιχτης του Φοινικα Πειραια.
Για να μην υπαρξουν παρεξειγησεις,και οπως ολοι γνωριζουν τοσα χρονια που ειμαι μεσα στα γηπεδα για το ηθος μου,απο την Πεμπτη εχω ενημερωσει την κυρια Μαρινα Λουκη Γενικο Αρχηγο του Λεωντα Μοσχατου και τον αρχηγο της ομαδας Ιωαννη Λουκη οτι φετος δεν θα ειμαι στην διαθεση τους.
Ενα τεραστιο ευχαριστω στην κυρια Μαρινα Λουκη και στον προεδρο Λευτερη Λουκη που απο την πρωτη στιγμη με αγκαλιασανε και με κανανε να νιωσω μελος της ομαδας χωρις να χρειασθω καθολου χρονο προσαρμογης,ειστε ανθρωποι φοβεροι και κανετε πραγματα για την ομαδα παραπανω απο οτι μπορειτε.Σας ευχαριστω για ολα και ελπιζω αν τα ποδια μου με κρατανε να επιστρεψω και να βοηθησω την ομαδα ξανα.
Τελος ελπιζω να δικαιωσω την επιλογη των προπονητων μου κ.Κουρμουλη-Αυγουλη να με παρουν στην ομαδα τους και να ευχαριστησω και τον προεδρο κ. Κιοσε Ανδρεα που συμφωνησε με αυτη την επιλογη.

Με εκτιμηση Θεοδωρος Καρατζης
Marina
Καλημέρα παίδες.

Η έλλειψη χρόνου δεν μου επέτρεψε να γράψω μέσα στο Σαββατοκύριακο, οπότε σήμερα δημοσιεύω τις επίσημες μεταγγραφές της ομάδας μας.

Ο Βασιλάκος παραμένει δανεικός στην ομάδα μας από την Ελευθερία για άλλον ένα χρόνο. Ο Στέργιος βοήθησε πολύ την ομάδα πέρισυ και θεωρούμε ότι φέτος θα τα πάει ακόμη καλύτερα.

Ο Ραπανάκης είναι η πρώτη νέα προσθήκη στην ομάδα από το εφηβικό της Ελευθερίας. Τον μικρό τον γνωρίζω από τα 5 του όταν ξεκίνησε στην Ελευθερία και είναι ιδιαίτερη χαρά για μένα τώρα να τον βλέπω στο ανδρικό της ομάδας μας.

Ο Σταθόπουλος είναι η τρίτη μεταγγραφή από το Κουκάκι. Με την απόλυτη στήριξη του προπονητή και της διοίκησης ο Στάθης έρχεται να βοηθήσει την ομάδα μας.


Εκτός ομάδας μετά από δική τους απαίτηση βρίσκονται οι : Θερμός και Γεωργουδάκης που θα συνεχίσουν στον Πανεαπολικό, Τσιαπλής που πηγαίνει στην Γερμανία για σπουδές και ο Καρατζής που θα συνεχίσει στον Φοίνικα Πειραιά.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά που βοήθησαν πέρισυ την ομάδα με την παρουσία τους και τους ευχόμαστε ακόμη καλύτερη συνέχεια.

Η συνεργασία μας με τον Καρατζή συνεχίζεται εκτός γηπέδων σε άλλο επίπεδο πλέον, μια και ως παίκτης ανώτερης κατηγορίας και με μεγάλη μπασκετική εμπειρία βοηθά όσο μπορεί την ομάδα μας να στελεχωθεί με κατάλληλους παίκτες. Ελπίζουμε ότι θα τον ξαναέχουμε κοντά μας στο παρκέ πριν το τέλος της μπασκετικής του καριέρας.

Καλή συνέχεια σε όλους.
Swko10
Καλη τυχη Θοδωρα.Δειξε τους τι αξιζεις
Marina
Διόρθωσεις και προσθήκες (κεκτημένη ταχύτητα) :

Οι Θερμός και Γεωργουδάκης μεταγγράφησαν στον Πειραϊκό.

Ο Σταθόπουλος ονομάζεται Έκτορας και όχι Στάθης.

Επίσης διαγράφηκαν και οι :

Λώλος - είναι πλέον ο προπονητής της ομάδας μας- , Λεγάκης, Παριανόπουλος, Δασκαλάκης, Καραμπουλάτ, Γκικνόρι.
milf_hunter#6
Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΘΕΣΗ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΤΩΝ:

1)ΜΑΛΤΙΔΗ ΓΙΩΡΓΟΥ (ΑΠΟ ΑΣΤΕΡΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ)
2)ΓΑΛΑΡΑ ΒΑΣΙΛΗ (ΑΠΟ ΑΣΤΕΡΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ)
3)ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΗ (ΑΠΟ ΑΣΤΕΡΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ)
4)ΡΟΥΜΕΛΗ ΒΑΓΓΕΛΗ (ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ)
5)ΚΟΥΤΡΑ ΑΝΔΡΕΑ (ΑΠΟ ΧΟΛΑΡΓΟ)

ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΕΚΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΠΟΛΥΤΗ ΤΑΥΤΙΣΗ ΜΕ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ!!!
ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΝΕΟΤΕΡΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ!!!
SD 6
QUOTE(Marina @ Jun 28 2010, 16:54 ) *
Διόρθωσεις και προσθήκες (κεκτημένη ταχύτητα) :

Οι Θερμός και Γεωργουδάκης μεταγγράφησαν στον Πειραϊκό.

Ο Σταθόπουλος ονομάζεται Έκτορας και όχι Στάθης.

Επίσης διαγράφηκαν και οι :

Λώλος - είναι πλέον ο προπονητής της ομάδας μας- , Λεγάκης, Παριανόπουλος, Δασκαλάκης, Καραμπουλάτ, Γκικνόρι.


ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ,ΣΤΟΥΣ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ.ΠΕΡΑΣΑ ΕΝΤΕΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΖΗΣΩ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ.ΦΕΥΓΩ ΜΕ ΕΝΑ ΑΙΣΘΗΜΑ ΠΡΟΔΟΣΙΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΞΙΖΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΑΛΕΥΟΥΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ.ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΕΖΟΝ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ.

ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
PetranG3
Ο Πρινεας κατα πολυ μεγαλο ποσοστο κλεινει στον ΙΩΝΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ...Πολυ σημαντικη προσθηκη αν αναλογιστει κανεις το μεγεθος του εν λογω παικτη που εκτιμω οτι ειναι πολυτελεια για την κατηγορια...ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ...Ο ΙΩΝΙΚΟΣ, παρα τις οικονομικες δυσκολιες, θα το παλεψει οσο μπορει περισσοτερο για φετος...
magickaminia
Παιδια οΑστερας Αγ.Δημητριου συνεχιζει να υφισταται; Τι ακριβως συμβαινει στο συλλογο; blove.gif
alexander21
τελικα απο οτι φαινεται προπονητης στην προο ο ΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗΣ!παραμονη ΠΑΠΑΣΤΥΛΙΑΝΟΥ,ΠΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ.Επιστροφη ΒΑΜΒΑΚΑΡΗ στην ομαδα!κατι γινεται σιγα σιγα..μετα απο ηρωικες προσπαθειες του ΓΙΩΡΓΟΥ ΛΑΟΥΤΑΡΗ!!!!!!!
Swko10
QUOTE(SD 6 @ Jun 29 2010, 01:44 ) *
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ,ΣΤΟΥΣ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ.ΠΕΡΑΣΑ ΕΝΤΕΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΖΗΣΩ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ.ΦΕΥΓΩ ΜΕ ΕΝΑ ΑΙΣΘΗΜΑ ΠΡΟΔΟΣΙΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΞΙΖΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΑΛΕΥΟΥΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ.ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΕΖΟΝ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ.

ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ



Στρατο φιλε μου εκανες και εσυ τα λαθη σου,αλλα βοηθησες οσο μπορουσες την ομαδα,και κυριως ησουν ο πρωτος προπονητης στις ακαδημιες μας.Εχεις πολλα δικια,αλλα εδω ειναι ο τελευταιος χωρος που θα πρεπε να απευθυνθεις.

Να σαι καλα και να μας στελνεις παντα στον κουβα!!!
stathismag
Καλησπερα στους χρηστες του φορουμ.Ειμαι καινουργιος.Ονομαζομαι ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ ΣΤΑΘΗΣ...Μετα απο 17 χρονια στον Γ.Σ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ αγωνιστηκα σε Α.Ε.ΡΕΝΤΗ ΚΑΙ Δ.Α.Σ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ{Νο12 τη χρονια που περασε} με ισσαρυθμες ανοδους{Β-Α}.Θελω να ευχαριστησω την ομαδα του Δ.Α.Σ. για την εμπιστοσυνη που μου δειξαν και να τους ευχαριστησω για την αψογη συνεργασια που ειχαμε.Εδω και κατι μερες ανηκω στην ομαδα της ΕΥΡΥΑΛΛΗΣ.Ευχομαι να εχω την ιδια συνεργασια αλλα και επιτυχια οπως κσι με τις προηγουμενες.Ευχαριστω πολυ.
ΜΠΑΝΕ
QUOTE(alexander21 @ Jun 29 2010, 14:33 ) *
τελικα απο οτι φαινεται προπονητης στην προο ο ΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗΣ!παραμονη ΠΑΠΑΣΤΥΛΙΑΝΟΥ,ΠΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ.Επιστροφη ΒΑΜΒΑΚΑΡΗ στην ομαδα!κατι γινεται σιγα σιγα..μετα απο ηρωικες προσπαθειες του ΓΙΩΡΓΟΥ ΛΑΟΥΤΑΡΗ!!!!!!!

Φιλαρακι μην εισαι σιγουροs για τον ΠΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟ!Απο οτι γνωριζω εχει προτασειs και απο αλλεs ομαδεs,και καποιεs απο αυτεs ανηκουν σε μεγαλυτερεs κατηγοριεs.Η μονη επισημη προταση που εχει,ειναι απο τον φιλο του και προπονητη ΑΡΗ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗ!Ευχομαι στον φιλο μου ΒΑΓΓΕΛΗ οτι καλυτερο και γιατι οχι και στην Α1!Υ.Σ. Οσο για την ομαδα τηs ΠΡΟΟ εκανε περσι μια ηρωικη χρονια, λογω των παιδιων που εδιναν οτι καλυτερο ειχαν σε καθε αγωνα και σωθηκαν.Φετοs δεν νομιζω να τα καταφερουν γιατι αυτοι που εφυγαν ηταν οι κινητηριοι μοχλοι τηs ομαδαs[ΤΖΙΩΤΗΣ,ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ,ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΚΟΣ].
Οπωs και να εχει τουs ευχομαι καλη επιτυχια!
Triponter_13
QUOTE(Spilios_3pt_king @ Jun 26 2010, 16:52 ) *
Μετά από περιπέτειες, ανακοινώθηκε ο Κυριάκος Κωσταρέλλος (19, 2.05) στον Μανδραϊκό από εφηβικό Ίκαρου/'Εσπερου.



ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ! ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΗΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΚΑΡΟ, ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΟ 3 ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΟ 4, ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΗΓΕΣ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΠΡΩΤΟΣ ΣΚΟΡΕΡ ΤΟΥ ΙΚΑΡΟΥ ΤΗΝ ΠΕΡΥΣΙΝΗ ΣΕΖΟΝ ΣΤΑ ΕΦΗΒΙΚΑ. ΓΕΝΙΚΑ Ο ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΕΧΕΙ ΨΗΛΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΧΟΜΕΝΟ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΗΚΟΤΑΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ Α ΕΣΚΑΝΑ.
Prankster
QUOTE(stathismag @ Jun 29 2010, 16:58 ) *
Καλησπερα στους χρηστες του φορουμ.Ειμαι καινουργιος.Ονομαζομαι ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ ΣΤΑΘΗΣ...Μετα απο 17 χρονια στον Γ.Σ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ αγωνιστηκα σε Α.Ε.ΡΕΝΤΗ ΚΑΙ Δ.Α.Σ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ{Νο12 τη χρονια που περασε} με ισσαρυθμες ανοδους{Β-Α}.Θελω να ευχαριστησω την ομαδα του Δ.Α.Σ. για την εμπιστοσυνη που μου δειξαν και να τους ευχαριστησω για την αψογη συνεργασια που ειχαμε.Εδω και κατι μερες ανηκω στην ομαδα της ΕΥΡΥΑΛΛΗΣ.Ευχομαι να εχω την ιδια συνεργασια αλλα και επιτυχια οπως κσι με τις προηγουμενες.Ευχαριστω πολυ.


Μεγάλη παικτούρα ο Στάθης Μαγγιώρος! Πρώην συμπαίκτης μου και από της καλύτερες φωνές των αποδυτηρίων!
Εύχομαι να ξανασυναντηθούμε σύντομα εντός παρκέ!


DEJAN13
QUOTE(Triponter_13 @ Jul 1 2010, 00:07 ) *
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ! ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΗΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΚΑΡΟ, ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΟ 3 ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΟ 4, ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΗΓΕΣ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΠΡΩΤΟΣ ΣΚΟΡΕΡ ΤΟΥ ΙΚΑΡΟΥ ΤΗΝ ΠΕΡΥΣΙΝΗ ΣΕΖΟΝ ΣΤΑ ΕΦΗΒΙΚΑ. ΓΕΝΙΚΑ Ο ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΕΧΕΙ ΨΗΛΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΧΟΜΕΝΟ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΗΚΟΤΑΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ Α ΕΣΚΑΝΑ.

καλημερα ο κωσταρελος δεν ητανε σιγουρα πρωτος σκορεσ ουτε καν 3ος παντως ειναι καλος παιχτης
Triponter_13
QUOTE(DEJAN13 @ Jul 1 2010, 11:00 ) *
καλημερα ο κωσταρελος δεν ητανε σιγουρα πρωτος σκορεσ ουτε καν 3ος παντως ειναι καλος παιχτης



ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΗΣ 6ΑΔΑΣ Η ΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΗΤΑΝ ΣΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΧΑΜΗΛΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΣΚΟΡΑΡΙΣΜΑΤΟΣ, ΠΑΝΤΩΣ ΕΚΤΙΜΩ ΟΤΙ ΘΑ ΝΑΙ Η ΕΚΠΛΗΞΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ (ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ ΠΕΡΥΣΙ)...
Eye Of The Courts
Παραμένει ο βασικός κορμός της ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ...
stathismag
Σ'ευχαριστω φιλε μου για τα καλα σου λογια.Σου αναφερω οτι ηδη εχει αρχισει η live ηχογραφιση και στα αποδυτηρια της ΕΥΡΥΑΛΛΗΣ...καλο καλοκαιρι να ευχηθω και στην ομαδα του πολις που πεξαμε χτες ''φιλικο''.Πιστευω και τους ευχομαι να πανε πολυ καλα του χρονου.Για Καμια αλλη μεταγραφη γνωριζει κανεις στη Β κατηγορια
d.basket
Για σου Στάθαρε. Καλή συνέχεια και πάντα επιτυχίες.
stathismag
Να 'στε καλα,σας ευχαριστω πολυ.Ευχομαι και σε σας οτι καλυτερο.
gate14
QUOTE(PetranG3 @ Jun 29 2010, 12:06 ) *
Ο Πρινεας κατα πολυ μεγαλο ποσοστο κλεινει στον ΙΩΝΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ...Πολυ σημαντικη προσθηκη αν αναλογιστει κανεις το μεγεθος του εν λογω παικτη που εκτιμω οτι ειναι πολυτελεια για την κατηγορια...ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ...Ο ΙΩΝΙΚΟΣ, παρα τις οικονομικες δυσκολιες, θα το παλεψει οσο μπορει περισσοτερο για φετος...



Πολυ καλη μεταγραφη
ΣΚΥΛΟΣ στο γηπεδο , παιχτης με εμπειριες και αγαπα τον Ιωνικο και τον κοσμο του
ΜΠΑΝΕ
QUOTE(PetranG3 @ Jun 29 2010, 12:06 ) *
Ο Πρινεας κατα πολυ μεγαλο ποσοστο κλεινει στον ΙΩΝΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ...Πολυ σημαντικη προσθηκη αν αναλογιστει κανεις το μεγεθος του εν λογω παικτη που εκτιμω οτι ειναι πολυτελεια για την κατηγορια...ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ...Ο ΙΩΝΙΚΟΣ, παρα τις οικονομικες δυσκολιες, θα το παλεψει οσο μπορει περισσοτερο για φετος...

Σιγουρα ο ΠΡΙΝΕΑΣ ειναι πολυτελεια για την κατηγορια,που να δειτε αυτον που ετοιμαζεται να κατεβει να παιξει για την ομαδα τ.. ...............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SD 6
QUOTE(Swko10 @ Jun 29 2010, 17:46 ) *
Στρατο φιλε μου εκανες και εσυ τα λαθη σου,αλλα βοηθησες οσο μπορουσες την ομαδα,και κυριως ησουν ο πρωτος προπονητης στις ακαδημιες μας.Εχεις πολλα δικια,αλλα εδω ειναι ο τελευταιος χωρος που θα πρεπε να απευθυνθεις.

Να σαι καλα και να μας στελνεις παντα στον κουβα!!!


Φιλε Σωτο ολοι κανουμε λαθη.Μπορει να ηταν λαθος ο χωρος αλλα ηθελα να ξεκαθαρισει ο λογος που εφυγα.

Υ.Γ Εβαλα πολλα πισω στη ζωη μου ακομα και δουλεια αρνηθηκα εσυ ξερεις την κατασταση στη ζωη μου για να ειμαι στην ομαδα ποσο μαλλον σαν προπονητης και ποσα τραβηξα και να το ευχαριστω.Το λιγοτερο που εκανα ειναι να κρατησω την αξιοπρεπεια μου.Ο καθενας την παρτη του κοιταει τελικα.Συγνωμη για τα ασχετα.
Swko10
QUOTE(SD 6 @ Jul 1 2010, 21:20 ) *
Φιλε Σωτο ολοι κανουμε λαθη.Μπορει να ηταν λαθος ο χωρος αλλα ηθελα να ξεκαθαρισει ο λογος που εφυγα.

Υ.Γ Εβαλα πολλα πισω στη ζωη μου ακομα και δουλεια αρνηθηκα εσυ ξερεις την κατασταση στη ζωη μου για να ειμαι στην ομαδα ποσο μαλλον σαν προπονητης και ποσα τραβηξα και να το ευχαριστω.Το λιγοτερο που εκανα ειναι να κρατησω την αξιοπρεπεια μου.Ο καθενας την παρτη του κοιταει τελικα.Συγνωμη για τα ασχετα.



Φιλε για την καλη μας την καρδια παιζουμε μπασκετακι.Ξερεις οτι μπορουσαμε αρκετοι να φυγουμε φετος,και λογω χρηματων απο αλλες ομαδες,και λογω καποιων αδικαιολογητων συμπεριφορων απο καποιων υπερπολυξερολων,ουσιαστικα ασχετων με την ουσια του αθληματος που υπαρχουν παντου,ανεξαρτητου φυλλου.

Να προσεχεις και αν θεωρεις οτι ολοι κοιταν την παρτη τους,κοιτα κ εμενα με τον γιαννακη πως πραττουμε 3 χρονια για τον συλλογο που και εσυ αγαπας,εχοντας ολοι κανει λαθη.

Να προσεχεις φιλαρακι και να τα κονομισεις να γινω μπραβος σου
leonkalf
bball.gif Ο Σώζων Αγγελόπουλος δεν θα συνεχίσει στη Δραπετσώνα. Έμεινε ελεύθερος και αναζητά τον επόμενο σταθμό του.. Πολύ καλό playmaker και πολύ καλό παιδί, τον έχω ζήσει μια -κουτσουρεμένη η αλήθεια είναι ελέω Φοίνικα..- χρονιά.

Αντίθετα, ο αδερφός του ο Ηρακλής Αγγελόπουλος ανανέωσε με την ομάδα της Δραπετσώνας και θα συνεχίσει εκεί.
SD 6
QUOTE(Swko10 @ Jul 1 2010, 22:30 ) *
Φιλε για την καλη μας την καρδια παιζουμε μπασκετακι.Ξερεις οτι μπορουσαμε αρκετοι να φυγουμε φετος,και λογω χρηματων απο αλλες ομαδες,και λογω καποιων αδικαιολογητων συμπεριφορων απο καποιων υπερπολυξερολων,ουσιαστικα ασχετων με την ουσια του αθληματος που υπαρχουν παντου,ανεξαρτητου φυλλου.

Να προσεχεις και αν θεωρεις οτι ολοι κοιταν την παρτη τους,κοιτα κ εμενα με τον γιαννακη πως πραττουμε 3 χρονια για τον συλλογο που και εσυ αγαπας,εχοντας ολοι κανει λαθη.

Να προσεχεις φιλαρακι και να τα κονομισεις να γινω μπραβος σου

Ειστε κι δυο κατι παραπανω απο συμπαικτες για μενα και πονατε την ομαδα μας,απλα ηθελα να αποχωρησω αλλιως.Δεν πειραζει η ζωη συνεχιζετε.Καντε την ομαδα μας μεγαλη.Θα τα λεμε.
Eye Of The Courts
Κάποιο νεότερο από ΕΘΝΙΚΟ;;..Σιγή Ιχθύος, από διοίκηση και φιλάθλους...Κάτι ακούγεται..αλλά τίποτα νεότερο...
Υ.Γ : Να σταματήσουν οι κόντρες μέσα από το φόρουμ..'Εξω από εδώ... smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.