Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α' ΕΣΚΑ 2009-10
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
Duke78
Οι Θρακες σήμερα ηττήθηκαν...Δεν ήταν καλοί στο παιχνίδι...Παρ όλα αυτά η διαιτησία ήταν απαράδεκτη...Oι διαιτητές που ήρθαν σήμερα και σφύριξαν τον αγώνα, δικαιολογούν όλους όσους τους βρίζουν...2 πολύ πονηρά σφυρίγματα στον ψηλό της ομάδας και ενώ είχε βγεί φάτσα με το καλάθι...Και καλά αυτά σας ξέφυγαν, το αντιαθλητικό φάουλ που πιθανότατα θα έκρινε το μάτς δεν το είδατε ???
Αλλά δεν θέλετε έδρες "εκκλησίες", θέλετε έδρες κολαστήρια, να σας βρίζουν και να σας φτύνουν από το 1ο μέχρι το 20ο λεπτό...Θέλετε προπονητές να σας βρίζουν καθ όλη τη διάρκεια του αγώνα...Και μετά διαμαρτύρεστε για τις συνθήκες που επικρατούν σε πολλά γήπεδα...
Αυτό σας αξίζει, αυτό παίρνετε, ....
basketakis
QUOTE(Duke78 @ Oct 27 2009, 02:24 ) *
Οι Θρακες σήμερα ηττήθηκαν...Δεν ήταν καλοί στο παιχνίδι...Παρ όλα αυτά η διαιτησία ήταν απαράδεκτη...Oι διαιτητές που ήρθαν σήμερα και σφύριξαν τον αγώνα, δικαιολογούν όλους όσους τους βρίζουν...2 πολύ πονηρά σφυρίγματα στον ψηλό της ομάδας και ενώ είχε βγεί φάτσα με το καλάθι...Και καλά αυτά σας ξέφυγαν, το αντιαθλητικό φάουλ που πιθανότατα θα έκρινε το μάτς δεν το είδατε ???
Αλλά δεν θέλετε έδρες "εκκλησίες", θέλετε έδρες κολαστήρια, να σας βρίζουν και να σας φτύνουν από το 1ο μέχρι το 20ο λεπτό...Θέλετε προπονητές να σας βρίζουν καθ όλη τη διάρκεια του αγώνα...Και μετά διαμαρτύρεστε για τις συνθήκες που επικρατούν σε πολλά γήπεδα...
Αυτό σας αξίζει, αυτό παίρνετε, ....


Φιλε Duke δε νομιζω οτι οι συγκεκριμενοι οπως και πολυ αλλοι διαιτητες που σφυριζουν στην κατηγορια εχουν τη δυνατοτητα να δωσουν "πονηρα" σφυριγματα οπως λες.για να το κανεις αυτο πρεπει να ξερεις πως... ηταν κακοι οπως οι διαιτησιες στα περισοτερα παιχνιδια στην κατηγορια αλλα δεν νομιζεις οτι ειναι λιγο ασχημο να μειωνεις και την προσπαθεια των αντιπαλων της ομαδας σου αναφεροντας συνεχως ποσο σας αδικει η διαιτησια?
καλημερα
andreas koropi
penteli-koropi 2
loufer
QUOTE(andreas koropi @ Oct 27 2009, 10:45 ) *
penteli-koropi 2


Λαλίστατος όπως πάντα...
andreas koropi
QUOTE(loufer @ Oct 27 2009, 12:14 ) *
Λαλίστατος όπως πάντα...



μπα μεθυσμενος ειμαι ακομα....να ναι καλα οι εορταζονται
loufer
QUOTE(andreas koropi @ Oct 27 2009, 11:19 ) *
μπα μεθυσμενος ειμαι ακομα....να ναι καλα οι εορταζονται


Θυμάσαι καθόλου σκορ, ή σε πλάνεψε καμιά Δημητρούλα και βλέπεις υγρά όνειρα ακόμα???
andreas koropi
QUOTE(loufer @ Oct 27 2009, 12:25 ) *
Θυμάσαι καθόλου σκορ, ή σε πλάνεψε καμιά Δημητρούλα και βλέπεις υγρά όνειρα ακόμα???



5 νομιζο κατι σαν 61-66
nikefalin
QUOTE
ΕΣΚΑ - 5η αγωνιστική
Της Λένας Καραλή
27/10/2009 (15:10)

ΕΦΟΑ Σπ. Λούης - Άγιος Θωμάς 76-66 (35-34)
Διαιτητές: Τσώνος - Χρηστίδης.
ΕΦΟΑ Σπ. Λούης (Σεντούκας): Αναγνωστόπουλος 9, Σιαμήτρος, Καρκαβίλας, Λουφόπουλος, Αντωνόπουλος 6, Καραγεώργος 7, Τριγάζης 17, Κατσόγιαννος, Μπίτσικας 8, Κοψιδάς 19, Τσιάτσιος, Ντιφαντής 10
Άγιος Θωμάς (Γιαννόπουλος): Κόκκινος 22, Γεωργουδάκης 3, Ιατρού 6, Σωτηρόπουλος Σ. 2, Κρασσάς 9, Λάβαρης 3, Τασιόπουλος 12, Σωτηρόπουλος Α. 1, Ασημένιος 8.

Απόλλωνας - Αργοναύτης Τρ. 61-75 (31-37)
Διαιτητές: Αποστολίδης - Μπούκας.
Απόλλωνας (Παναγιωτόπουλος): Ρηγόπουλος 6, Τζανετάκος 13, Μπάρτζος 15 (2), Παγόπουλος 7 (1), Σολωμονίδης 7 (1), Κονταξής 10, Τάγκας 3 (1), Μπανάρας, Παπαγιαννακόπουλος.
Αργοναύτης Τρ. (Κουμαράς): Στράγκας 11, Κορκοσούρας 5 (1), Προκόπης 9 (1), Τσιριγωτάκης 18 (4), Μπαλαμπάνης 18 (2), Κιούσης 5 (1), Ζωϊτσάκος 1, Δαγκλής 6, Σκορδίλης 2, Τσίρος, Λιούτας.

Θρακομακεδόνες - Γαλάτσι Κυπρ. 69-71 (40-36)
Διαιτητές: Παυλόπουλος - Ορφανός.
Θρακομακεδόνες (Δαμιανίδης): Τσαρδούλιας, Σιωράς 3, Σουλεϊδής 11, Μαχαίρας, Σιούτης Δ. 2, Μαθιόπουλος 17 (3), Χονδροματίδης, Αγγελόπουλος 9 (1), Μπαλτάς 2, Σαραντόπουλος 7, Καρτάνος 12, Σιούτης Α. 6.
Γαλάτσι Κυπρ. (Νικητόπουλος): Κουτσούκος 6, Λαδικός, Λαούδης 9, Σιδέρης 16, Αθανασιάδης, Τσιρόπουλος, Φρίμας, Βούζας 18 (1), Κομματάς 9, Κορρές 6, Βήχος 7.

ΔΑΣΑΛ - Νίκη Αμαρουσίου 74-64 (42-37)
Διαιτητές: Μαλανδρής - Μανουσόπουλος
ΔΑΣΑΛ (Παπαδάκης): Κριτούλης 12 (1), Καραγρηγορίου 14, Τσιρόπουλος 2, Δήμας 3, Αρτεμάκης 15, Καρακώστας 11 (1), Φραγκούλης 17 (1), Αντωνίου, Δημόπουλος.
Νίκη Αμαρουσίου (Κοσμίδης): Κουτσώνας 4 (1), Γιαννάκης 6 (1), Κοντογιάννης 24 (3), Γιατράκος 6, Ντιφαντής 10, Τάσιος 10 (1), Γιατράκος Α. 4, Στασινόπουλος.

Νεοπεντελικός - Κορωπί 59-64 (39-27)
Διαιτητές: Παπαγιαννόπουλος - Χρηστίδης.
Νεοπεντελικός (Βουρτζούμης): Μάντζιος 10 (2), Παναγιωτόπουλος 4, Σοφαδίτης, Μανιάτης 7 (1), Ρεντίφης 9, Καττής, Πουλακάκης, Αττίκος 7 (1), Πουλής, Λυγγερίδης 14, Κόρβινγκτον 12.
Κορωπί (Μακρυδήμας): Παπαποστόλου, Δρακόπουλος 28 (4), Παπαδόπουλος 4, Κελέσης 13 (1), Μπούσουλας 2, Παπαλουκάς 10, Βλάχος 2, Λούκος 2, Καραβασίλης 3.

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ - Ζωγράφου 69-80 (43-33)
Διαιτητές: Ελευθεριάδης - Ζακεστίδης.
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (Δεσποτάκης): Αναγνωστόπουλος, Ρωμοσιός 12, Σωτηράκης 4, Τσακίρης 12 (2), Αθανασόπουλος, Πρας 13 (3), Αναστασόπουλος 3 (1), Κρητικός 3, Χαρακτηνός 17 (4), Τσεκούρας 4, Αργυρόπουλος 1.
Ζωγράφου (Τσίκος - Τσιούμας): Καλογερόπουλος 6, Τσαπατσάρης 2, Παρβαντώνης, Ντάφλος 3, Αλεξόπουλος 10, Καναβός 8, Καλοβυρνάς 10 (1), Παπαϊωάννου 22 (3), Φοσσές, Κοντόπουλος 8, Ξενάκης 6, Αργυρόπουλος 6.

Εν. Ηρακλείου Τ. - Αετός 58-64 (29-26)
Διαιτητές: Σκούτας - Ραχιώτης.
Εν. Ηρακλείου Τ. (Ταμπάκης): Πισιτέλης 3 (1), Ασημακόπουλος 5, Μητρόπουλος, Παπαδόπουλος Σπ. 2, Λοϊζος, Χριστοφάκης 6, Καλαντζής 4, Καλφόπουλος 12 (2), Πετριανίδης 21 (2), Παπαβασιλείου, Λεγάτος 3, Καλύβης 2.
Αετός (Διδάχος - Γεωργίου): Πετρόπουλος 2, Μπαντάς, Πλατής 10, Βελιζιώτης 11, Κατσαρός 19 (2), Διαμαντής 12 (2), Μουχίμογλου, Ζαμπάρας, Παπαδολιάς 1, Σκούταρης 9, Ζάχαρης, Δαρμογιάννης.

Φιλαθλητικός - Άρης Πετρούπολης 87-82 (38-23)
Διαιτητές: Καραβίτης - Αντωνόπουλος.
Φιλαθλητικός (Ζήβας): Αντεντοκούμπο 2, Μακρής, Κουμπούρας 21 (2), Λιακόπουλος, Γκίκας, Μπαζιώτης 6 (1), Γρύλλης, Διαλυνάς, Γεωργιάδης 12, Βαρυπάτης 5, Καρατζάς 2, Ντιφαντής 31.
Άρης Πετρούπολης (Γρυλιωνάκης): Κομματάνος 12, Βενιτουράκης 2, Λιαπούρης 1, Γεωργαλάς 20 (4), Καρτσωνάκης 8 (1), Βασιλείου 16, Κονδύλης 2, Ρήγος, Μητρόπουλος 2, Γεωργοπαπαδάκος 8, Νικολόπουλος 11.

Η βαθμολογία (σε 5 αγώνες): Αργοναύτης Τρ. 10, Αετός 10, Φιλαθλητικός 9, Νίκη Αμαρουσίου 9, Άρης Πετρούπολης 8, Εν. Ηρακλείου Τ. 7, Γαλάτσι Κυπρ. Ζωγράφου 7, Κορωπί 7, Νεοπεντελικός 7, ΔΑΣΑΛ 7, ΕΦΟΑ Σπ. Λούης 7, ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 6, Θρακομακεδόνες 6, Άγιος Θωμάς 5, Απόλλωνας 5.


basketblog.gr
Duke78
Θα ήθελα να πω οτι τα σχόλια που έκανα ήταν γενικά για την διαιτησία. Δεν αναφερονταν στους συγκεκριμενους διαιτητες και δεν είχα πρόθεση να θίξω κάποιον από τους χτεσινούς διαιτητές.Οταν ειπα για φτισιματα κτλ., δεν εννοουσα προς τους συγκεκριμενους διαιτητες. Ηθελα να πω, πως με σφυριγματα παρομοια με του χτεσινου παιχνιδιου, ωθουν τον κοσμο σε αναρμοστες συμπεριφορες. Μαλλον η διατυπωση ηταν λαθος...

nikefalin
QUOTE(Duke78 @ Oct 27 2009, 20:14 ) *
Θα ήθελα να πω οτι τα σχόλια που έκανα ήταν γενικά για την διαιτησία. Δεν αναφερονταν στους συγκεκριμενους διαιτητες και δεν είχα πρόθεση να θίξω κάποιον από τους χτεσινούς διαιτητές.Οταν ειπα για φτισιματα κτλ., δεν εννοουσα προς τους συγκεκριμενους διαιτητες. Ηθελα να πω, πως με σφυριγματα παρομοια με του χτεσινου παιχνιδιου, ωθουν τον κοσμο σε αναρμοστες συμπεριφορες. Μαλλον η διατυπωση ηταν λαθος...



o χρήστης duke78 επανέρχεται μετά από το συγκεκριμένο αφού κατανόησε οτί σκοπός μας εδώ δεν είναι η προτροπή προς τη βία και τη βιαιοπραγία.

Το επίμαχο πόστ διαγράφεται και είναι ως μη γενόμενο.

Jabar
5η Αγωνιστική

ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 76-66 Το ίδιο σκηνικό από πέρυσι ,ότι ματς το μαρκάρουνε και το χρειάζονται το πέρνουν.Το κλού του αγώνα η διαμάχη κομησάριου και Σεντούκα.Η ζωντανή ιστορία του Ελληνικού μπάσκετ με άθροισμα ηλικίας 150+θαλεροί και ζωντανοί με αίμα ζεστό.Ο Αγιος Θωμάς έχει προβλήματα τραυματισμών και παρακαλά να γυρίσει ο άσος του.
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 61-75 Ενα ημίχρονο κράτησε το ματς.Ο Απόλλων τα έσπασε μεγάλη αστοχία.
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ 69-71 Νίκη που μετρά διπλή για το Γαλάτσι.Χρονιά που θα κυλήσει με άγχος και για τους δύο
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 74-64.Το ατύχημα του Καλαντωνέα με τη μηχανή έφτασε για να ξεκουρντίσει τη Νίκη.Χωρίς τον καλύτερο ποιοτικά ψηλό της και δύναμη για την κατηγορία,έπεσε θύμα κάτω από τα καλάθια.Για τον ΔΑΣΑΛ τα έχουμε πει θα κάνει ζημιές.
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 57-62 από το +12 του ημ. στο -5.Κακή ήττα ,με μόλις 18 πόντους στο β ημίχρονο.Η κακή εικόνα του ματς με τη Νίκη συνεχίστηκε.Οι εμφανίσεις είναι σε αναντιστοιχεία του υλικού πάντως,οπότε θα ανακάμψει.Το Κορωπί πέτυχε μεγάλη νίκη αναζητάται συνέχεια ο β γύρος θα είναι καθοριστικός.
ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 69-80 Για την ΦΕΑ η εικόνα που θα δείξει αυτή τη βδομάδα θα είναι καθοριστική.Ο Ζωγράφου δείχνει ότι αρχίζει να ξεπερνά την κακή προετοιμασία λόγω στρατιωτικού.Καλή νίκη
ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 58-64 Μαχητικός ο Τυφώνας αλλά αυτό σε τέτοιο παιχνίδι δεν φτάνει.Ο ΑΕΤΟΣ έχει κάποιες μονάδες που τον κουβαλάνε .Αν κρατήσουνε τις ισοροπίες και στο β γύρο γιατί κάποιες φορές βγαίνει ένταση στο παιχνίδι τους θα το παλέψουν μέχρι τέλους.
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 87-82 Το ματς έφτασε 20+ στο τρίτο κάπου εκεί άρχισε αυτό που ξέρει να κάνει ο ΑΡΗΣ πίεση παντού και το ματς πήγε να γυρίσει.Ηταν ένα ματς με πολύ τρέξιμο.Ανεξακρίβωτες πληροφορίες αναφέρουν ότι κατά τόπους το παρκέ χρειάζεται βερνίκωμα.
Jabar
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/11/2009 21:00:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ
02/11/2009 21:00:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
02/11/2009 19:45:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
02/11/2009 21:15:00 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
02/11/2009 21:30:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΟ
02/11/2009 21:00:00 Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΚΛ. ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ
02/11/2009 21:00:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
02/11/2009 20:30:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ
pusher
QUOTE(xontros7 @ Oct 30 2009, 18:46 ) *
Οντως οι διαιτητες τα εκαναν μανταρα...στα τελευταια 3 λεπτα δεν πετυχαν σφυριγμα!!!!ξερει κανεις τι θα γινει στο θωμα?ακουσα οτι το μαγαζι παει για κλεισιμο...



Υπάρχει πρόβλημα σίγουρα. Μάλλον πρόβλημα σχέσεων.Οι ισορροπίες παράξενες. Θα δούμε τι θα κάνει και με Φιλαθλητικό.Και μετά στον Αετό. Δύσκολα τα πράγματα.Ειδικά όταν δεν το πιστεύεις εσύ πρώτος...
Jabar
Αλλαγή προπονητή στον Άγιο Θωμά. Μαντζιώρης αντί Γιαννόπουλος.
andreas koropi
δε νομιζω οτι η λυση ειναι να διωξεις ενα προπονητη κατω απο αυτες τις συνθηκες , δεν ειχε ασσο, πολλοι τραυματιες...τι να κανει και μαγος να ηταν δε φτανει...
loufer
QUOTE(andreas koropi @ Oct 31 2009, 22:41 ) *
δε νομιζω οτι η λυση ειναι να διωξεις ενα προπονητη κατω απο αυτες τις συνθηκες , δεν ειχε ασσο, πολλοι τραυματιες...τι να κανει και μαγος να ηταν δε φτανει...
icon_drunk.gif blink.gif

Καλά τα λες εσύ φίλτατε, αλλά μάλλον έχει παραβλέψει 2 πολύ σημαντικές μεταβλητές στην εξίσωση...
A) Krassas LAW ( και πολύ άντεξε ο Γιώργος, συνήθως αποκεφαλίζονται μετά από 2 σερί ατυχή αποτελέσματα)
Β) Krassas' son LAW (no comment to that...)
andreas koropi
QUOTE(loufer @ Oct 31 2009, 23:13 ) *
icon_drunk.gif blink.gif

Καλά τα λες εσύ φίλτατε, αλλά μάλλον έχει παραβλέψει 2 πολύ σημαντικές μεταβλητές στην εξίσωση...
A) Krassas LAW ( και πολύ άντεξε ο Γιώργος, συνήθως αποκεφαλίζονται μετά από 2 σερί ατυχή αποτελέσματα)
Β) Krassas' son LAW (no comment to that...)



ναι ρε φιλε να εχεις ομαδα και μην σε παει ο προπονητης το καταλαβαινω αλλα να εισαι νοσοκομειο,να μην μπορεις να κανεις κατι για αυτο και να σου φταει ο προπονητης....και βεβαια ο νομος ειναι γνωστος....αλλος ειναι αυτος που δε τον ηξερε....γιατι υπαρχει και ο νομος του ανδρεα......τον κοουτς τον στηριζεις...δεν αλλαζει με τιποτα...... smiley.gif
kastanietas
QUOTE(andreas koropi @ Nov 1 2009, 00:19 ) *
ναι ρε φιλε να εχεις ομαδα και μην σε παει ο προπονητης το καταλαβαινω αλλα να εισαι νοσοκομειο,να μην μπορεις να κανεις κατι για αυτο και να σου φταει ο προπονητης....και βεβαια ο νομος ειναι γνωστος....αλλος ειναι αυτος που δε τον ηξερε....γιατι υπαρχει και ο νομος του ανδρεα......τον κοουτς τον στηριζεις...δεν αλλαζει με τιποτα...... smiley.gif

Ρε σεις πατε να με τρελλανετε και οι 2 έτσι; Ειδικά αυτά με τα LAWS πολύ τα συμπάθησα και ειστε και στα χωράφια μου!!! Πολύ στεναχώρια και κλάμα έπεσε και πολύ με συγκινήσατε...κλαψ... Αντε ... παλιόπαιδα και τα 2...
andreas koropi
QUOTE(kastanietas @ Oct 31 2009, 23:24 ) *
Ρε σεις πατε να με τρελλανετε και οι 2 έτσι; Ειδικά αυτά με τα LAWS πολύ τα συμπάθησα και ειστε και στα χωράφια μου!!! Πολύ στεναχώρια και κλάμα έπεσε και πολύ με συγκινήσατε...κλαψ... Αντε ... παλιόπαιδα και τα 2...



αμα δωσεις θαρρος στο χωριατη εεεε στο νομικο εννοω θα σου ανεβει στο κρεββατι εεε στη βαθμολογια εννοω smiley.gif
loufer
QUOTE(kastanietas @ Oct 31 2009, 23:24 ) *
Ρε σεις πατε να με τρελλανετε και οι 2 έτσι; Ειδικά αυτά με τα LAWS πολύ τα συμπάθησα και ειστε και στα χωράφια μου!!! Πολύ στεναχώρια και κλάμα έπεσε και πολύ με συγκινήσατε...κλαψ... Αντε ... παλιόπαιδα και τα 2...


Δεν κατάλαβα? Ενίστασαι? Εμείς λέμε την αλήθεια Γιάννη, αντρίκια και παντελονάτα.
Reality bites που λένε και οι φίλοι μας οι Αμερικάνοι rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
andreas koropi
QUOTE(loufer @ Oct 31 2009, 23:28 ) *
Δεν κατάλαβα? Ενίστασαι? Εμείς λέμε την αλήθεια Γιάννη, αντρίκια και παντελονάτα.
Reality bites που λένε και οι φίλοι μας οι Αμερικάνοι rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif



ασε τα δαγκωματα γιατι αυτος φοραει μασελα και εχω εκανα 3 απονευρωσεις τη βδομαδα που μας περασε, εχω και μια ομαδα να πληρωσω ποιος τους ακουει τωρα.. shot.gif
kastanietas
QUOTE(loufer @ Nov 1 2009, 00:28 ) *
Δεν κατάλαβα? Ενίστασαι? Εμείς λέμε την αλήθεια Γιάννη, αντρίκια και παντελονάτα.
Reality bites που λένε και οι φίλοι μας οι Αμερικάνοι rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

Νάταααααααααα, ο μεν πρώτος (ο Νότιος Προάστιος) βγάζει γλωσσίδι και θα με αναγκάσει να του θυμίσω κάτι χρωστούμενα που μου έχει, ο δε άλλος (που έχει να βάλει τρίποντο από τοτε που ο πρώτος - ο Νότιος Προάστιος - είχε μαλλιά) άρχισε να μου μιλάει για ενστάσεις, παντελόνια και Αμερικάνους!!! Ρε τρελλαθήκατε;;;;;;; Δεν πάτε να τα κοπανήσετε πουθενά με ή χωρίς παρέα;;; Εμένα βρήκατε σήμερα;;;; Ααααααααααααααααααααααααααααααααα
loufer
QUOTE(andreas koropi @ Oct 31 2009, 23:33 ) *
ασε τα δαγκωματα γιατι αυτος φοραει μασελα και εχω εκανα 3 απονευρωσεις τη βδομαδα που μας περασε, εχω και μια ομαδα να πληρωσω ποιος τους ακουει τωρα.. shot.gif


Ας είναι καλά το μαγαζί σου που είναι σκέτο "χρυσωρυχείο"... Έχεις λεφτά να φαν και τα τρισέγγονά σου...
Ο Άρχοντας, ο μεγιστάνας των Μεσογείων είσαι και του υπόλοιπου Αττικής...
andreas koropi
QUOTE(kastanietas @ Oct 31 2009, 23:35 ) *
Νάταααααααααα, ο μεν πρώτος (ο Νότιος Προάστιος) βγάζει γλωσσίδι και θα με αναγκάσει να του θυμίσω κάτι χρωστούμενα που μου έχει, ο δε άλλος (που έχει να βάλει τρίποντο από τοτε που ο πρώτος - ο Νότιος Προάστιος - είχε μαλλιά) άρχισε να μου μιλάει για ενστάσεις, παντελόνια και Αμερικάνους!!! Ρε τρελλαθήκατε;;;;;;; Δεν πάτε να τα κοπανήσετε πουθενά με ή χωρίς παρέα;;; Εμένα βρήκατε σήμερα;;;; Ααααααααααααααααααααααααααααααααα



ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ κυριε χασοδικη εσεις ειστε ο πρωτος που χρωστατε μπυρες, οσο για τα μαλια στο σπιτι του κρεμασμενου δε μιλανε για τριχες...καραφλοχαιτουλα μου εσυ, για το που θα τα κοπανησουμε ,λεμε στο χορο σας που καλο για σας θα ηταν να το ανακοινωσετε στο φορουμ μπας και κανετε δημοσιες σχεσεις αντι να κλαιτε για την διαιτησια..(η τσαμπα εμπορικη συμβουλη της ημερας)
kastanietas
QUOTE(andreas koropi @ Nov 1 2009, 00:33 ) *
ασε τα δαγκωματα γιατι αυτος φοραει μασελα και εχω εκανα 3 απονευρωσεις τη βδομαδα που μας περασε, εχω και μια ομαδα να πληρωσω ποιος τους ακουει τωρα.. shot.gif

εκανα κι εγω μια απονευρωση αυτή τη βδομάδα... Μ¨εσκισε!!!
loufer
QUOTE(kastanietas @ Oct 31 2009, 23:35 ) *
Νάταααααααααα, ο μεν πρώτος (ο Νότιος Προάστιος) βγάζει γλωσσίδι και θα με αναγκάσει να του θυμίσω κάτι χρωστούμενα που μου έχει, ο δε άλλος (που έχει να βάλει τρίποντο από τοτε που ο πρώτος - ο Νότιος Προάστιος - είχε μαλλιά) άρχισε να μου μιλάει για ενστάσεις, παντελόνια και Αμερικάνους!!! Ρε τρελλαθήκατε;;;;;;; Δεν πάτε να τα κοπανήσετε πουθενά με ή χωρίς παρέα;;; Εμένα βρήκατε σήμερα;;;; Ααααααααααααααααααααααααααααααααα


Έχω ήδη σημειώσει αυτά που λες...Μόλις θα σου καρφώνω τα τριποντάκια στο γηπεδάκι σου, θα σε δείχνω στον πάγκο και μετά σαν καλός οικοδεσπότης 8α με βγάλεις έξω να με κεράσεις ιταλική κουζίνα...
andreas koropi
look who is talking...ενας κακομοιρης με ενα μικρο αμαξακι ειμαι...αλλος εχει ΤΤ του κουτιου... rolleyes.gif
kastanietas
QUOTE(andreas koropi @ Nov 1 2009, 00:40 ) *
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ κυριε χασοδικη εσεις ειστε ο πρωτος που χρωστατε μπυρες, οσο για τα μαλια στο σπιτι του κρεμασμενου δε μιλανε για τριχες...καραφλοχαιτουλα μου εσυ, για το που θα τα κοπανησουμε ,λεμε στο χορο σας που καλο για σας θα ηταν να το ανακοινωσετε στο φορουμ μπας και κανετε δημοσιες σχεσεις αντι να κλαιτε για την διαιτησια..(η τσαμπα εμπορικη συμβουλη της ημερας)

Χασοδίκης εγώ βρε ξεφτίλα Λαλαούνη imitation??????!!!!!! Εγω να κεράσω τις μπυρες, εσύ θα πλερώσεις αυτά που υποσχέθηκες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Και μιλάς για διαιτησία εσύ που κόντεψες να τους φας την άλλη φορά;;;;;;;;;;
andreas koropi
βαλτα ολα εκει αγορι μου γιατι εδω αμα τα βαλεις εχει shot.gif μετα εκει ειναι η πρωτευουσα του πνευματος εδω του οινοπνευματος
kastanietas
QUOTE(andreas koropi @ Nov 1 2009, 00:45 ) *
βαλτα ολα εκει αγορι μου γιατι εδω αμα τα βαλεις εχει shot.gif μετα εκει ειναι η πρωτευουσα του πνευματος εδω του οινοπνευματος

καλό και το οινόπνευμα... ο Λουφερ την κοπάνησε... κοκοκοκο!!!! Αντε γεια μας!
andreas koropi
[quote name='kastanietas' date='Oct 31 2009, 23:43 ' post='354830']
Χασοδίκης εγώ βρε ξεφτίλα Λαλαούνη imitation??????!!!!!! Εγω να κεράσω τις μπυρες, εσύ θα πλερώσεις αυτά που υποσχέθηκες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Και μιλάς για διαιτησία εσύ που κόντεψες να τους φας την άλλη φορά;;;;;;;;;;

ψεμμα !! μα καλα υπαρχει εστω και ενας ανθρωπος που να πιστευει οτι εγω κανω τετοια πραγματα?
αλλα τη περιμενεις απο ενα ασκουμενο νομικισκο smiley.gif
kastanietas
QUOTE(loufer @ Nov 1 2009, 00:40 ) *
Έχω ήδη σημειώσει αυτά που λες...Μόλις θα σου καρφώνω τα τριποντάκια στο γηπεδάκι σου, θα σε δείχνω στον πάγκο και μετά σαν καλός οικοδεσπότης 8α με βγάλεις έξω να με κεράσεις ιταλική κουζίνα...

Καρφωσέ το εσύ και θα σε κεράσω εγώ.... Ρουμάνες και Κυπριακό Χαλούμι.... και μετά θα σε στείλω στο Κορωπί να σε ποτίσουνε και Μεσογειακό Οίνο... τι λες κι εσύ Λαλαούνη;;;;;;


Ασκούμενος;;; Νομικίσκος;;;;; 0/2 εχεις αλλά δε θα πεσεις στην ανάγκη μου;;;; Ριγέ θα τα βλέπεις όλα...!!!
nikefalin
λιγο κράτει στο οφ τόπικ υπάρχει και ο καφενές της ΕΣΚΑ
andreas koropi
QUOTE(kastanietas @ Oct 31 2009, 23:51 ) *
Καρφωσέ το εσύ και θα σε κεράσω εγώ.... Ρουμάνες και Κυπριακό Χαλούμι.... και μετά θα σε στείλω στο Κορωπί να σε ποτίσουνε και Μεσογειακό Οίνο... τι λες κι εσύ Λαλαούνη;;;;;;


Ασκούμενος;;; Νομικίσκος;;;;; 0/2 εχεις αλλά δε θα πεσεις στην ανάγκη μου;;;; Ριγέ θα τα βλέπεις όλα...!!!



τσ τσ τσ εσενα οινο ? ποτε μικρε μου κουγια, στη βαρκιζα για ψαρακι θα σε παω στα καλυτερα , αυτος θα παει στα καλυβια για χοντρο..ειπαμε οι παικτες με τους παικτες και οι παραγοντες με τους παραγοντες

QUOTE(nikefalin @ Oct 31 2009, 23:55 ) *
λιγο κράτει στο οφ τόπικ υπάρχει και ο καφενές της ΕΣΚΑ


ασε να δωσουμε λιγο ζωη...σαββατο βραδυ ειναι smiley.gif
loufer
QUOTE(kastanietas @ Oct 31 2009, 23:43 ) *
Χασοδίκης εγώ βρε ξεφτίλα Λαλαούνη imitation??????!!!!!! Εγω να κεράσω τις μπυρες, εσύ θα πλερώσεις αυτά που υποσχέθηκες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Και μιλάς για διαιτησία εσύ που κόντεψες να τους φας την άλλη φορά;;;;;;;;;;


Κοίτα να δεις ποιοι μιλάνε για λεφτά. Ο ξεσκέπαστος ο cabrio πουλάει ακόμα και στην Αμερική τα παγκοσμίως φήμης κοσμήματά του (φημολογείται ότι θα αναλάβει την ΑΕΚ στο μπάσκετ επίσης) και ο αλογοουράς είναι ο Νο2 δικηγόρος-ποινικολόγος αυτή τη στιγμή στην Αθήνα με ταρίφα τα 10.000 ευρώ....Έλεος, ένας απλό ταπεινό play-maker είμαι, με πληγώσατε, πάω να πιω τον πόνο μου στο αλκοόλ και στις γυναίκες...
andreas koropi
QUOTE(loufer @ Nov 1 2009, 00:02 ) *
Κοίτα να δεις ποιοι μιλάνε για λεφτά. Ο ξεσκέπαστος ο cabrio πουλάει ακόμα και στην Αμερική τα παγκοσμίως φήμης κοσμήματά του (φημολογείται ότι θα αναλάβει την ΑΕΚ στο μπάσκετ επίσης) και ο αλογοουράς είναι ο Νο2 δικηγόρος-ποινικολόγος αυτή τη στιγμή στην Αθήνα με ταρίφα τα 10.000 ευρώ....Έλεος, ένας απλό ταπεινό play-maker είμαι, με πληγώσατε, πάω να πιω τον πόνο μου στο αλκοόλ και στις γυναίκες...


που θα πας ? παρε τηλ.
pusher
QUOTE(Jabar @ Oct 31 2009, 15:40 ) *
Αλλαγή προπονητή στον Άγιο Θωμά. Μαντζιώρης αντί Γιαννόπουλος.



Με την εικόνα (όχι την μπασκετική, αλλά αυτή της νοοτροπίας ομάδος) που παρουσίασε ο Θωμάς τη Δευτέρα και με την γνωστή κατάσταση που επικρατεί εκεί, ήταν το πιο πιθανό.
Τώρα θα παίξει ο Θεοδωρίδης???
Jabar
Ο Θεοδωρίδης δεν απείχε λόγω προπονητή αλλά τραυματισμού.
nikefalin

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 59 - 72
N#15
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕΤΟΣ 2 +6
dreamtheater
ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ: 64-56 (34-27)
andreas koropi
KOROPI-DASAL 1 STHN PARATASH +5 NOMIZO

rafina - efoa 1 , me fimes gia eksodo koumara kai proedrou
duke10
QUOTE(andreas koropi @ Nov 2 2009, 22:47 ) *
KOROPI-DASAL 1 STHN PARATASH +5 NOMIZO

rafina - efoa 1 , me fimes gia eksodo koumara kai proedrou



Νικη Ατταλου με Τυφωνα
Thunder
Γαλατσι - Απολλων 1
v-span
QUOTE(andreas koropi @ Nov 2 2009, 22:47 ) *
KOROPI-DASAL 1 STHN PARATASH +5 NOMIZO

rafina - efoa 1 , me fimes gia eksodo koumara kai proedrou

Επιβεβαιώνονται οι φήμες. Τέλος εποχής για Ραφήνα...
basketka*los
QUOTE(v-span @ Nov 3 2009, 03:30 ) *
Επιβεβαιώνονται οι φήμες. Τέλος εποχής για Ραφήνα...

Γιατι αυτο ετσι ξαφνικα,ενω πανε μια χαρα κιολας???
Καλα με τον Αγ.Θωμα τι γινεται?υπαρχει καποιος να μας ενημερωσει απο εκει?
jaske
Απο που ρε παιδια βγηκαν οι φημες οτι η ραφηνα διαλυεται??νομιζω πως ειναι πρωτη μεχρι στιγμης και δεν εχει δωσει δικαιωματα για αμφισβητησεις..απλα βρισκεται σε αναζητηση προπονητη..αυτα προς το παρον..
andreas koropi
QUOTE(jaske @ Nov 3 2009, 13:17 ) *
Απο που ρε παιδια βγηκαν οι φημες οτι η ραφηνα διαλυεται??νομιζω πως ειναι πρωτη μεχρι στιγμης και δεν εχει δωσει δικαιωματα για αμφισβητησεις..απλα βρισκεται σε αναζητηση προπονητη..αυτα προς το παρον..


Παραιτηση προεδρου και βασικου χρηματοδοτη που απο μονος σχεδον συντηρει την ομαδα χρονια ..... δεν ισχυει ? γιατι το να φυγει ο προπονητης προβλημα δεν ειναι , να φυγει ο προεδρος με 6-0 ομως...
ALEKOS
QUOTE(andreas koropi @ Nov 3 2009, 13:42 ) *
Παραιτηση προεδρου και βασικου χρηματοδοτη που απο μονος σχεδον συντηρει την ομαδα χρονια ..... δεν ισχυει ? γιατι το να φυγει ο προπονητης προβλημα δεν ειναι , να φυγει ο προεδρος με 6-0 ομως...

Παιδια το μοναστηρι να ειναι καλα.Περι φυγης προεδρου απλα υπαρχουν φημες και οχι κατι σιγουρο.Πως μπορει αλλωστε ενας ανθρωπος που εχει ματωσει για αυτην την ομαδα και την αγαπαει οσο λιγοι να την παρατησει σε μια νυχτα ετσι ξαφνικα.Η συγκεκριμενη ομαδα αλλωστε ειναι τοσα χρονια στο προσκηνιο και ειχε,εχει και θα εχει φημη ως ενα αρκετα καλο και υγειες σωματειο.Συνεχιζει δυνατη ενωμενη και παντα με την προσδοκια συνεχως καλυτερων ημερων.
v-span
QUOTE(ALEKOS @ Nov 3 2009, 12:23 ) *
Παιδια το μοναστηρι να ειναι καλα.Περι φυγης προεδρου απλα υπαρχουν φημες και οχι κατι σιγουρο.Πως μπορει αλλωστε ενας ανθρωπος που εχει ματωσει για αυτην την ομαδα και την αγαπαει οσο λιγοι να την παρατησει σε μια νυχτα ετσι ξαφνικα.Η συγκεκριμενη ομαδα αλλωστε ειναι τοσα χρονια στο προσκηνιο και ειχε,εχει και θα εχει φημη ως ενα αρκετα καλο και υγειες σωματειο.Συνεχιζει δυνατη ενωμενη και παντα με την προσδοκια συνεχως καλυτερων ημερων.

Και επιπλέον (από πέρσι τουλάχιστον σίγουρα) καταπληκτικό κλίμα ανάμεσα στους παίκτες, κάτι βασικότατο για την υγιή λειτουργία οποιασδήποτε ομάδας, επαγγελματικής και μη.

ΥΓ. Έχω βάσιμες πληροφορίες ότι από την επόμενη αγωνιστική ο play maker θα ποστάρει ασταμάτητα... smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.