Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ ΕΣΚΑ 2ος Ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
triponter
καλημερα παιδια..ιδου τα αποτελεσματα σας...

triponter
καλημερα παιδια ...ιδου τα αποτελεσματα σας

Thunder
Nικη του Τριφυλιακου επι του Ρουφ σημερα στο γηπεδο Χαλανδριου.Με 55-43 αν θυμαμαι καλα...
nikefalin
QUOTE(Thunder @ Jan 24 2008, 00:01 ) *
Nικη του Τριφυλιακου επι του Ρουφ σημερα στο γηπεδο Χαλανδριου.Με 55-43 αν θυμαμαι καλα...

57 - 44,
περαστικά στο 13 του Ρουφ (και αν ξέρει κάποιος τι ζημιά έπαθε ας το πει - φαινόταν είτε για εξάρθρωση ώμου, είτε για κλείδα)
Thunder
Ησουν κ εσυ στο γηπεδο nikefalin ε? biggrin.gif

Οντως περαστικα στο παιδι...Αλλος ενας τραυματισμος στο καταραμενο αυτο γηπεδο... 68.gif
triponter
καλημερα παιδια..ιδου τα αποτελεσματα σας...

Aigiara
tha mporouse na mou pei kapoios poio gipedo exoun ws edra oi omades ampelokipoi, ethnikos ell/swn, trifilliakos k kupseliakos???

Euxaristw
dreamtheater
Οι Αμπελόκηποι και Εθνικός παίζουν στο Κλειστό Γουδίου του ΟΝΑ, δίπλα στο κολυμβητήριο, ο Κυψελιακός στο Κλειστό του Στρέφη και ο Τριφυλλιακός νομίζω στο Χαλάνδρι στην Λ.Πεντέλης
Thunder
QUOTE(dreamtheater @ Feb 2 2008, 14:29 ) *
Οι Αμπελόκηποι και Εθνικός παίζουν στο Κλειστό Γουδίου του ΟΝΑ, δίπλα στο κολυμβητήριο, ο Κυψελιακός στο Κλειστό του Στρέφη και ο Τριφυλλιακός νομίζω στο Χαλάνδρι στην Λ.Πεντέλης


Σωστος ο dreamtheater. smile.gif
triponter
καλημερα παιδια..ιδου αποτελεσματα..

Aigiara
Euxaristw polu dreamtheater k thunder!
nikefalin
QUOTE(Aigiara @ Feb 3 2008, 18:07 ) *
Euxaristw polu dreamtheater k thunder!

Αιgiara καλωσόρισες , καλά πόστ icon_wave.gif

Γράφε αν θες σε ελληνική γραφή smile.gif
pedagiodili
ΜΑΙΑΝΔΡΑΡΑ νίκη και με την καισαριανή!!!Τέλειο forum παιδιά μπράβο μόλις χθές το έμαθα... 77.gif
τρίποντο κλειδί στο τέλος απο τον αντύπα τον σοφαντζή!!!!! laugh.gif
esperara
Σε σχέση με τους άλλους ομίλους όμως είμαστε πεσμένοι...Πρέπει να ανέβουμε λιγάκι!!! Pentagiontili φοβερός χθες με τις βολές... Μας το χρώσταγες!!!
Manos12
Δεν ξέρω αν το έχετε πάρει είδηση αλλά εμείς (Εθνικός) τρέχουμε σερί 4 νικών ! Δεν λέω μεγάλα λόγια, αλλά περάσαμε μια πολύ δύσκολη περίοδο, και σιγά σιγά επανερχόμαστε...
Όσο για μένα, δυστυχώς ξεκίνησε η αντίστροφη μέτρηση μιας και στα μέσα Μαρτίου, αναχωρώ στο εξωτερικό...
Μετά από τις τελευταίες εμφανίσεις της ομάδας όμως, είμαι ήσυχος ότι δεν πρόκειται να κινδυνέψουμε 41.gif 41.gif οπότε δεν θα το φέρνω βάρος ότι την εγκατέλειψα... Σε κάθε περίπτωση 19 χρόνια στην ίδια ομάδα είναι πολλά !!!!
Manos12
QUOTE(Manos12 @ Feb 17 2008, 18:52 ) *
Δεν ξέρω αν το έχετε πάρει είδηση αλλά εμείς (Εθνικός) τρέχουμε σερί 4 νικών ! Δεν λέω μεγάλα λόγια, αλλά περάσαμε μια πολύ δύσκολη περίοδο, και σιγά σιγά επανερχόμαστε...
Όσο για μένα, δυστυχώς ξεκίνησε η αντίστροφη μέτρηση μιας και στα μέσα Μαρτίου, αναχωρώ στο εξωτερικό...
Μετά από τις τελευταίες εμφανίσεις της ομάδας όμως, είμαι ήσυχος ότι δεν πρόκειται να κινδυνέψουμε 41.gif 41.gif οπότε δεν θα το φέρνω βάρος ότι την εγκατέλειψα... Σε κάθε περίπτωση 19 χρόνια στην ίδια ομάδα είναι πολλά !!!!


Κάντε τις 5 τις νίκες wink.gif
Peritri
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 62-61
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ 82-64
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 42-59
ΡΟΥΦ 80 - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 56-70
ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 86-47
ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 46-43

Ναι ρε ΠΑΚΧ! 77.gif

Μετά από αυτή τη νίκη συνεχίζει να έχει ελπίδες για παραμονή στην Γ'!
tonionio
Ελα ρε Περι...Δυναμη το Πακχ! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Thunder
Που σαι ρε τonionie? tongue.gif
K στο αλφιστι κ παντου! tongue.gif
esperara
Μπράβο ρε παιδιά...Να έχουμε κίνηση στο forum και στο δικό μας όμιλο... Ο Εθνικός περίμενα ότι θα σωθεί...Όμως το ΠΑΚΧ έχει δύσκολο έργο...Έχουμε δρόμο πάντως ακόμα...

Εμείς (Μαίανδρος) έκατσε έκπληξε και κερδίσαμε στου Στρέφη την Υπεροχή... Κάναμε από τα καλύτερα μας παιχνίδια!

Καλή συνέχεια σε όλους
Holitsius
Καλησπερα και απο μενα!
Αν και αργησα λιγακι να κανω register, νομιζω βρηκα την καταλληλη συγκυρια αυτες τις ημερες τωρα που η ομαδα (Μαιανδρος yeah) αρχισε να ρολαρει..Φυσικα εχουμε καιρο ακομα αρκετο και μιας και είμαστε απροβλεπτοι, μεγαλη κουβεντα δεν λεω..
Respect παντως στον τεραστιο ψηλο που εχουμε 77.gif και στον ασσο μας. Ολοι βοηθουν εξισου μα διχως αυτους δεν καναμε αυτο το μικρο σερι επιτυχιων. Ειδικα αν εγω παιζω σαν icon_drunk.gif ακι σοφαντζης....χαχαχαχα
Καλη επιτυχια σε όλους παντως μα ειδικα σε εμας! Ολοι στον όμιλο είναι σχεδον ισοδυναμοι, μικρες οι διαφορες. Θα έχει πλακα μεχρι το τελος!
Manos12
QUOTE(Holitsius @ Feb 22 2008, 20:04 ) *
Καλησπερα και απο μενα!
Respect παντως στον τεραστιο ψηλο που εχουμε 77.gif και στον ασσο μας. Ολοι βοηθουν εξισου μα διχως αυτους δεν καναμε αυτο το μικρο σερι επιτυχιων. Ειδικα αν εγω παιζω σαν icon_drunk.gif ακι σοφαντζης....χαχαχαχα
Καλη επιτυχια σε όλους παντως μα ειδικα σε εμας! Ολοι στον όμιλο είναι σχεδον ισοδυναμοι, μικρες οι διαφορες. Θα έχει πλακα μεχρι το τελος!

Καλώς ήρθες !!
Όσο για τον "τεράστιο" ψηλό σας, μάλλον το λές γιατί έχει το πιο τεράστιο κεφάλι στην κατηγορία
smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Πέρα από την πλάκα, είναι από τους καλύτερους στην κατηγορία και χαίρομαι πάντα όταν παίζουμε αντίπαλοι!
Αλλά και η ομάδα σας γενικά είναι από τις πιο μπασκετικές.
Καλή συνέχεια !!
Holitsius
Σε ευχαριστω για το καλοσωρισμα!

Αν και δεν ξερω ποια ομαδα είσαι,φανταζομαι θα είσαι απο τους ψηλους της κατηγοριας. οποτε προβλημα για εμενα γιατι αν και κοντος,παιζω και εγω για ψηλος....(ππροσπαθω τουλαχιστο) biggrin.gif

Όντως ,παρα το οτι δεν του φαινεται και έχει εμφανιση ρετρο,είναι φοβερα οξυδερκης οποτε είματε τυχεροι που τον εχουμε. Οσο για το μπασκετικοι, το θεμα είναι μαζι με το μπασκετ να δικαιωνεσαι και απο τα αποτελεσματα.. Στην αρχη δεν ημασταν και τόσο τυχεροι και μεναμε με τα μπραβο (π.χ ηττα με τριποντο απο σεντρα blink.gif ).. Τουλαχιστο τωρα γελαει και λιγο το χειλακι μας αλλα μεχρι εκει... Καθε παιχνιδι ξεχωριστα.. Σε ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια παντως και σου ευχομαι καλη επιτυχια... smile.gif
pedagiodili
γεια σου ρε holitsius παιχτούρα!!!!!ασε τις μαλακίες εσυ και ο ψηλός είστε όλα τα λεφτά!!!άντε να δόυμε και πως θα τα πάμε στη συνέχεια...!πραγματικά δύσκολος όμιλος αν και πιστεύω πως ο βύρωνας έχει ένα μικρό προβάδισμα απέναντι σε όλους τους υπόλοιπους!ψηλοί προσέχετε κάτω απο τα καλάθια γιατί ο δικός μας σκορπίζει ταπόνια... smiley.gif
καλή συνέχεια σε όλους!!!!!!
esperara
Ο Μαίανδρος έχει πάρει μονότερμα τη σελίδα αυτή...Pentagiontili τα λέει αυτά ο Holitsius μήπως του δώσουμε μία πάσα παραπάνω γιατί δεν του φτάνουν αυτές που παίρνει ήδη...

Πάντως μου αρέσει που ευλογάμε τα γένια μας...Να δεις που κάνει εγγραφή από την ομάδα μας και για αυτόν τα καλύτερα θα λέμε...

Άντε να δούμε και τη Φιλοθέη... peace.gif
Holitsius
Antybodeu ασε τις υπερβολες, εχω αρχισει και δινω πασες πολλες. 'Οσο για τον pentagiodilli, η αληθεια είναι οτι εχει δωσει ηρεμια και σταθεροτητα κατι που δεν είχαμε...
Παντως, ετσι οπως παμε, η σελιδα θα γινει site του μαιανδρου απο εκει που δεν υπηρχαμε.
Αντε να δουμε τι θα γινει γιατι το παιχνιδι με τη φιλοθεη είναι πολυ επικινδυνο ...



ΥΓ τα ταπονια του ψηλου μας ειναι διχως αλμα χαχαχαχαχα biggrin.gif
Σοφατζηδες!!!!!!!!
Manos12
QUOTE(pedagiodili @ Feb 25 2008, 10:39 ) *
ψηλοί προσέχετε κάτω απο τα καλάθια γιατί ο δικός μας σκορπίζει ταπόνια... smiley.gif
καλή συνέχεια σε όλους!!!!!!

Αααα μη βγάζετε γλώσσα γιατί η δική μας frontline δεν υπάρχει σε άλλη ομάδα στην Γ' και ούτε στις περισσότερες στη Β'...
Όσο για τα ταπόνια... μάλλον εμείς τη γλιτώσαμε tongue.gif tongue.gif
pedagiodili
Μάνο απο ποιά ομάδα είσαι??
Manos12
QUOTE(pedagiodili @ Feb 27 2008, 10:27 ) *
Μάνο απο ποιά ομάδα είσαι??

Καλημέρα,

μετά από σήμερα, θα χρησιμοποιώ αόριστο... sad.gif
Είμαι το νο4 του Εθνικού :-)
esperara
Manos12 από ότι διάβασα φεύγεις για έξω...Καλή επιτυχία σε ότι και αν κάνεις!

Στα δικά μας τώρα...Μέχρι και σχεδόμ ξυπόλητος αναγκάστηκα να παίξω (καιρός να πάρω καινούργια παπούτσια)...Holitsius απαιτώ να με ξεκουράσεις!!! Μαιανδράρα νίκη και με Φιλοθέη η οποία έχει ακόμα ελπίδες καθώς μου φάνηκε αρκετά μαχητική ομάδα!!!
basketvip
QUOTE(esperara @ Feb 28 2008, 01:30 ) *
Manos12 από ότι διάβασα φεύγεις για έξω...Καλή επιτυχία σε ότι και αν κάνεις!

Στα δικά μας τώρα...Μέχρι και σχεδόμ ξυπόλητος αναγκάστηκα να παίξω (καιρός να πάρω καινούργια παπούτσια)...Holitsius απαιτώ να με ξεκουράσεις!!! Μαιανδράρα νίκη και με Φιλοθέη η οποία έχει ακόμα ελπίδες καθώς μου φάνηκε αρκετά μαχητική ομάδα!!!



παιδια,χαιρετω!
αργησα λιγο να το εντοπισω αλλα το βρηκα!
φοβερο site! icon_drunk.gif

ρε συ φιλε,μου κινησεσ την περιεργεια...τι εννοεισ ξυπολυτοσ????τοσο πολυ σε πατησανε οι ουνοι απο τη Φιλοθεη???
παιδια,εχω δει μερικα παιχνιδια σασ και πιστευω οτι εισαστε αρκετα καλοι...πατε για ανοδο?μακαρι να αντεξετε παντωσ! icon_drunk.gif
esperara
Καλώς όρισες!!! Τα παιδιά με το site κάνουν όντως φοβερή δουλειά... Σε ποια ομάδα παίζεις;

Όσο αφορά το ξυπόλυτος...Σκίστηκε το παπούτσι στο πλάϊ και βγήκε το πόδι φόρα παρτίδα που λένε...Στο επόμενο time out το έδεσα γύρω γύρω με tape...Και μου έλεγαν ότι έχω πάρει μερικά κιλά αλλά δεν τους πίστευα...

Όσο αφορά την άνοδο πραγματικά δεν ξέρω τι να σου πω... Σίγουρα δεν ξεκινήσαμε έτσι τη χρονιά...Σίγουρα δεν το σκεφτόμαστε σοβαρά ακόμα και τώρα...Τώρα, είναι τόσο ισοδύναμες οι ομάδες στον όμιλο με εξαίρεση κατά τη γνώμη μου το Βύρωνα που ίσως στο τέλος βρεθούμε να διεκδικούμε κάτι...

Όπως λέέι και το σοφό μας playmaker βλέπουμε παιχνίδι παιχνίδι και έχουμε 11 τελικούς ακόμα μπροστά μας!
basketvip
QUOTE(esperara @ Feb 28 2008, 17:02 ) *
Καλώς όρισες!!! Τα παιδιά με το site κάνουν όντως φοβερή δουλειά... Σε ποια ομάδα παίζεις;

Όσο αφορά το ξυπόλυτος...Σκίστηκε το παπούτσι στο πλάϊ και βγήκε το πόδι φόρα παρτίδα που λένε...Στο επόμενο time out το έδεσα γύρω γύρω με tape...Και μου έλεγαν ότι έχω πάρει μερικά κιλά αλλά δεν τους πίστευα...

Όσο αφορά την άνοδο πραγματικά δεν ξέρω τι να σου πω... Σίγουρα δεν ξεκινήσαμε έτσι τη χρονιά...Σίγουρα δεν το σκεφτόμαστε σοβαρά ακόμα και τώρα...Τώρα, είναι τόσο ισοδύναμες οι ομάδες στον όμιλο με εξαίρεση κατά τη γνώμη μου το Βύρωνα που ίσως στο τέλος βρεθούμε να διεκδικούμε κάτι...

Όπως λέέι και το σοφό μας playmaker βλέπουμε παιχνίδι παιχνίδι και έχουμε 11 τελικούς ακόμα μπροστά μας!


οχι ρε φιλε!να ζητησεισ αποζημιωση-εργατικο ατυχημα...
δεν παιζω σε ομαδα,κανα μπασκετακι με φιλαρακια μονο,δεν προλαβαινω αλλιωσ-μου τη σπανε και οι προπονητεσ λιγο να σου πω την αληθεια.αλλα τα γυρναμε τα γηπεδα και βλεπουμε αγωνεσ.οι φιλοι μου ειναι με τον κυψελλιακο,εγω με τουσ καλυτερουσ...να ειμαι με εσασ???? icon_drunk.gif
ενα μονο και τελειωνω: παιζεται καθαρο παιχνιδι-δεν σκοτωνετε κοσμο-αν και εχετε και κανα 2 θεατρινουσ...

τα λεμε icon_drunk.gif
MPAMPIS_21
κατι ακουστηκε για μεταγραφη βασικου παιχτη του βυρωνα οτι εχει ηδη κλεισει καπου απο τωρα,ειναι κανας φιλος απο την ομαδα να μας πει τπτ?
pedagiodili
κλασικές ερωτήσεις και απαντήσεις στον αθλητισμό και στην περιπτωση μας στο basket!!(έτσι για να γελάσουμε)
ερ.πιστεύετε οτι η ομάδα σας πάει για άνοδο (πρωτάθλημα)??
απ.κοιτάξτε...στόχος της ομάδας απο την αρχή είναι η παραμονή στην κατηγορία,εμείς κοιτάμε κάθε παιχνίδι ξεχωριστά και στο τέλος θα κάνουμε ταμείο!!
τι εννοεί:έχουμε αρχίσει και γα...με δεν σκεφτόμαστε τίποτα άλλο εκτος απο την άνοδο (πρωτάθλημα).

ερ.σήμερα είχες ένα πολύ καλό παιχνίδι πέτυχες 50 πόντους (λέμε τωρα) μάζεψες ριμπάουντ κτλ κτλ πώς αισθάνεσαι?
απ.το σημαντικότερο είναι οτι η ομάδα πήρε τους 2 βαθμούς της νίκης βέβαια χαίρομαι που η νίκη αυτή συνοδεύτηκε και απο μια καλή εμφάνισή μου!
τι εννοεί :τους γα....ω όλους ετοιμάζομαι για το NBA!

ερ.πως αισθάνεσαι που πέτυχες το νικητήριο καλάθι για την ομάδα σου στη λήξη του αγώνα??
απ.δεν νομίζω οτι λέει κάτι αυτό, όλα τα παιδιά έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό και το σημαντικό είναι οτι κερδίσαμε.σήμερα έτυχε να σουτάρω εγώ στη λήξη την επόμενη φορά μπορεί να είναι κάποιο άλλο παιδί!
τι εννοεί:όταν η μπάλα είναι βαριά θέλει και βαριά αρχ....ια που μόνο εγώ εχώ απο την ομάδα μου!!

υπάρχουν και άλλες αλλά κουράστηκα να γράφω!!sorry για το off topic smiley.gif
DEJAN13
QUOTE(MPAMPIS_21 @ Feb 29 2008, 09:26 ) *
κατι ακουστηκε για μεταγραφη βασικου παιχτη του βυρωνα οτι εχει ηδη κλεισει καπου απο τωρα,ειναι κανας φιλος απο την ομαδα να μας πει τπτ?
ξερω ποιον λες(3-4 η θεση του)κ παει σε ομαδα του κεντρου αλλα πιο σωστα να το πει ο ιδιος που νομιζω μπαινει κ βλεπει τακτικα
Jabar
Ποσειδών -Αναγέννηση 61-76
triponter
QUOTE(Jabar @ Mar 12 2008, 21:09 ) *
Ποσειδών -Αναγέννηση 61-76


jabarako το εχει το αιμα σου τελικα να βασανιζεσαι..μετα το υπερπαιχνιδι του κου Λυκου, Κηφισια - Κουρος, συνεχιζεις βλεπω το οιδοπορικο σου στα γηπεδα της εσκα..Χαρας στο κουραγιο σου!
Jabar
Αυτό το γήπεδο είναι 5 λεπτά από το σπίτι μου.Πετάχτηκα να δω λίγο μη χάσω τη μέρα μου.
Peritri
Α ρε Ποσειδώνα που σε καταντήσανε...
nikefalin
Υπεροχή Εξαρχείων - Αμπελόκηποι 54 - 35
basketvip
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ! icon_drunk.gif
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΟΥΝ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΡΕΑ-ΜΑΙΑΝΔΡΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!
ALL THE MONEY!!! icon_drunk.gif ΤΡΕΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!
ΣΧΟΛΙΟ: 2 ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΛΗΞΕ ΣΤΟΝ ΠΟΝΤΟ!
ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΡΕΛΟ ΓΕΛΙΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Η ΜΟΡΦΗ ΤΟΥ ΧΘΕΣΙΝΟΥ ΑΓΩΝΑ ΗΤΑΝ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΟΥ ΜΑΙΑΝΔΡΟΥ!ΘΕΟΣ!!!!
kupseliakos
κυψελιακός νίκησε τον Εθνικό Ελληνορώσων με 20.
Καθολικό μπάσκετ......
esperara
Καρέας - Μαίανδρος διπλό στη δεύτερη παράταση με +1 πόντο όπως είπε ο basketvip...Τα υπόλοιπα δεν περιγράφονται...Και μιλάμε για παρατάσεις όπου παιζόνταν μπάσκετ χωρίς να τα παρατάμε και οι δύο και να σκοράρουν και οι δύο ομάδες με τους πιο δύσκολους τρόπους!!!Κάτι τέτοια παιχνιδάκια είναι που σε ψήνουν και ευχαριστιέσαι το μπάσκετ και σε αυτές τις κατηγορίες! Τελικά για μένα είναι το πιο ισοδύναμο πρωτάθλημα των τελευταίων χρόνων μέχρι στιγμής...Μάχη για όλα τα παιχνίδια μέχρι το τέλος από τις περισσότερες ομάδες!
basketvip
ΡΕ ΦΙΛΕ,ΠΟΙΑ ΜΑΧΗ ΜΟΥ ΛΕΣ?
ΕΝΤΑΞΕΙ ΩΡΑΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΗΤΑΝ-ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ- ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΕΣ ΤΩΝ TEAMS ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ!
Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΤΟΜΟ-RESPECT 77.gif
ΚΑΛΑ,ΚΙ Ο ΚΑΡΕΑΣ ΕΙΧΕ ΚΑΤΙ ΦΟΒΕΡΟΥΣ ΤΥΠΟΥΣ -ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΠΕΡΙΕΓΡΑΨΑΝ -ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!
esperara
Για τον προπονητή μας δεν μπορώ να κάνω σχόλιο γιατί θα χάσω τη θέση μου στην πεντάδα biggrin.gif .Πάντως η αλήθεια είναι ότι μαζί του μέχρι στιγμής πάμε αρκετά καλά!

Όσο για τη μάχη που λες επειδή παίζω center πραγματικά έπεφτε πολύ ξύλο μέσα στη ρακέτα όχι βέβαια αντιαθλητικό...Για μένα ο Καρέας είναι η πιο δυνατή ομάδα της κατηγορίας στους ψηλούς αν λάβεις υπόψη και τις αλλαγές τους!
basketvip
ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΙ ΕΣΥ,ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΚΑΛΟΠΙΑΝΕΙΣ ΤΟΣΟ..ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ.
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΙ ΚΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΟΣΟ ΞΥΛΟ.
fotaras
QUOTE(esperara @ Mar 13 2008, 12:40 ) *
Για τον προπονητή μας δεν μπορώ να κάνω σχόλιο γιατί θα χάσω τη θέση μου στην πεντάδα biggrin.gif .Πάντως η αλήθεια είναι ότι μαζί του μέχρι στιγμής πάμε αρκετά καλά!

Όσο για τη μάχη που λες επειδή παίζω center πραγματικά έπεφτε πολύ ξύλο μέσα στη ρακέτα όχι βέβαια αντιαθλητικό...Για μένα ο Καρέας είναι η πιο δυνατή ομάδα της κατηγορίας στους ψηλούς αν λάβεις υπόψη και τις αλλαγές τους!

πωλ εσυ εισαι?
Siskauskas 15
QUOTE(fotaras @ Mar 13 2008, 15:52 ) *
πωλ εσυ εισαι?

Παιδιά καλό μεσημέρι!
Τελικά δεν άντεξα και μπήκα κι εγώ στην ωραία παρέα σας, παρά την πίεση χρόνου στη δουλειά...
Ο βασικός λόγος που μπήκα, είναι το περίφημο αυτό ματσάκι με Μαίανδρο... Ακόμα δεν μπορώ να συνέλθω από το ξύλο και από τα νεύρα, γιατί όποιος και να άξιζε να κερδίσει το παιχνίδι, όταν χάνεις στον πόντο μετά από 2 παρατάσεις σου γυρίζουν τα μάτια...κι όποιος πιστεύει το αντίθετο, ας έρθει να μας το πει...

(Πολ Σίσκος)

Υ.Γ. Παρά το γεγονός ότι στο παιχνίδι του πρώτου γύρου μας έσπασε τα νεύρα, θα ήθελα να ευχαριστήσω τον Βαρεχάο Αντύπα και τον αδελφό και πρώην συμπαίκτη μου Γιώργο, που ήρθαν να με ηρεμήσουν στο δωματιάκι του γηπέδου... Για τον μικρό δεν ξέρω, αλλά ο Γιώργος είναι από τα καλύτερα παιδιά που έχουν παίξει ποτέ μπάσκετ!!! Να είστε καλά και οι δυο σας!!! ... όχι άλλη ήττα από Μαίανδρο στην παράταση!!! Έλεος!!!χαχαχα...
Holitsius
Να'μαι και εγω παλι.Εκανα πατατα και εγραψα για το ματς με τον καρεα σε νεο topic αντι να το γραψω εδω...Μαλλον μεθυσμενος icon_drunk.gif θα ημουν....

Σισκα, εκανες οτι καλυτερο,παλι ολα μεσα πηγαν, θα ηταν χαζομαρα για τα νευρα της στιγμης να βρεις μπελαδες απο διαιτητες... Το λεω εγω που ειχα την ατυχια να σε μαρκαρω,οσο μπορουσα δηλαδη.... Όπως και να πηγαινε το παιχνιδι και οι δυο αξιοι ημασταν, η τυχη εκρινε το ματς.

Παντως η αληθεια είναι οτι παρα την καλη μας πορει μεχρι τωρα, κανενα παιχνιδι που εχουμε δωσει δεν είναι ευκολο,ολες οι ομαδες παλευουν πολυ!
Και φυσικα παντα βοηθα να εχουμε και ενα Βαρεχαο(Εσυ Antibodeau) στην ομαδα,χεχεχε! biggrin.gif Παντως προσπαθησα να σε ξεκουρασω ψηλε,οσο μπορουσα δηλαδη μαις και δεν εχω το ιδιο εμβαδο μα εσενα.. Στο τελος κλαταρα και εγω τελειως..
Αντε να δουμε τι θα γινει,καλη δυναμη σε ολους
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.