Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ ΕΣΚΑ 2ος Ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
basketvip
ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ , ΡΕ ΑΛΑΝΙΑ??? blove.gif

ΜΠΑΙΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ....ΦΟΡΤΩΣΤΕ!
ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΚΙ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ ΤΑ ΧΘΕΣΙΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ!ΓΙΑΤΙ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΜΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ Η ΑΓΩΝΙΑ! 39.gif
(ΒΑΣΙΚΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ....)
ΑΝΤΕ,ΠΕΡΙΜΕΝΩ!ΔΩΣΤΕ ΤΑ ΡΕΣΤΑ ΣΑΣ!

Α!ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΙΑΝΔΡΟ PLS ΔΗΛΑΔΗ-ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝΑΜΕΤΑΔΟΣΗ ΤΟΥ ΧΘΕΣΙΝΟΥ ΑΓΩΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΟΠΙΑ ΤΟΥ ΘΕΙΚΟΥ COACH ΣΑΣ,ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΠΑΛΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ??? wav.gif

FORZA TIFOSI ΤΟΥ 2ου ΟΜΙΛΟΥ! icon_drunk.gif
pedagiodili
Αλλη μια νίκη για ΜΑΙΑΝΔΡΟ με εθνικό ελ.!!!στο πρώτο ημιχρόνιο (που λέει και ο παναγούλιας) ηταν ψιλοντέρμπι αλλά στο δεύτερο .............ΧΧΧ tongue.gif
Εγώ το έλεγα οτι ο ψηλός μας σκορπίζει ταπόνια αλλά κάποιος απο εθνικό πήγε να με διαψεύσει!!
όσο για τον coach φίλε vip στο πρώτο ημιχ. πήγε να τρελαθεί shot.gif αλλά μετά ηρέμησε peace.gif
γερά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Siskauskas 15
QUOTE(pedagiodili @ Mar 20 2008, 09:25 ) *
Αλλη μια νίκη για ΜΑΙΑΝΔΡΟ με εθνικό ελ.!!!στο πρώτο ημιχρόνιο (που λέει και ο παναγούλιας) ηταν ψιλοντέρμπι αλλά στο δεύτερο .............ΧΧΧ tongue.gif
Εγώ το έλεγα οτι ο ψηλός μας σκορπίζει ταπόνια αλλά κάποιος απο εθνικό πήγε να με διαψεύσει!!
όσο για τον coach φίλε vip στο πρώτο ημιχ. πήγε να τρελαθεί shot.gif αλλά μετά ηρέμησε peace.gif
γερά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ένωση Βύρωνα - Α.Ο. Καρέα 78-63
34 λεπτά είμασταν μπροστά και από 57-57 χάθηκε το τόπι....
Γαμώ την ατυχία μου!!!
Καλή ομάδα οι άτιμοι...είχαν 10 παίχτες σχεδόν ισάξιους. Μας κουράσανε! Πάντως τα χρειάστηκαν, γιατί ο κόουτς του Βύρωνα ούρλιαζε για 34'. Μετά είπαμε να μην του χαλάσουμε τις φωνητικές του χορδές και το παρατήσαμε... Πάλι με 5 φάουλ(τα 3 φάντασμα) με καθαρίσαν τα κοράκια...

Καλή συνέχεια σε όλους!!! (καλό αυτό του Παναγούλια με τα ημιχρόνια!!!χαχαχα...)
kupseliakos
Κυψελιακός - Τριφυλλιακός 4 πόντους νίκη για τους γηπεδούχους στην παράταση.
Στο 31' ήταν μπροστά ο Κυψελιακός με 18 πόντους.΄
Όλα γίνονται στον ‘‘μαγικό κόσμο της Γ' ΕΣΚΑ’’!!!!!!!
Gilbert
QUOTE(kupseliakos @ Mar 20 2008, 13:09 ) *
Κυψελιακός - Τριφυλλιακός 4 πόντους νίκη για τους γηπεδούχους στην παράταση.
Στο 31' ήταν μπροστά ο Κυψελιακός με 18 πόντους.΄
Όλα γίνονται στον ‘‘μαγικό κόσμο της Γ' ΕΣΚΑ’’!!!!!!!


Τέλος καλό όλα καλά φίλε μου!!!!
Έστω και στην παράταση!!!
Ετοιμαζόμαστε για διπλό στον Κεραμεικό !!!!!
basketvip
ΑΝΤΕ ΡΕ ΚΥΨΕΛΛΙΑΚΕ!!!
FORZA! blove.gif
Gilbert
Το μυστικό της ξέφρενης πορείας του Κυψελιακού ειναι ένα.............
Τα απειρα σφαλιαρίδια στα αποδυτήρια.....
Ο φίλος Κουτσο.... ακόμα δεν μπορεί να κάτσει!!!!
kupseliakos
QUOTE(Gilbert @ Mar 20 2008, 13:09 ) *
Το μυστικό της ξέφρενης πορείας του Κυψελιακού ειναι ένα.............
Τα απειρα σφαλιαρίδια στα αποδυτήρια.....
Ο φίλος Κουτσο.... ακόμα δεν μπορεί να κάτσει!!!!


ρε κουφάλες όλοι μέσα στο κόλπο να ρίχνετε κωλοσκάμπιλα!!!!
Την άλλη Τετάρτη με Κεραμεικό φοράω τσίγκινο!!!
Παρασκευή όλοι στην προπόνηση ε;;;; blech.gif blech.gif blech.gif blech.gif blech.gif
basketvip
ΠΑΝΤΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΛΕΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΙΣΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΥΨΕΛΛΙΑΚΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ, ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΜΑΙΑΝΔΡΟ-ΠΑΡΑΔΟΞΟ Ε??? blink.gif

ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ,ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ COACH ΤΟΥΣ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥΣ ΤΑΚΤΙΚΑ!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ!
ΧΑΙΡΕΤΩ! icon_drunk.gif
DEJAN13
ρε παιδια απο τον βυρωνα ποιοι ειναι καλοι παιχτες?
Gilbert
QUOTE(kupseliakos @ Mar 20 2008, 15:38 ) *
ρε κουφάλες όλοι μέσα στο κόλπο να ρίχνετε κωλοσκάμπιλα!!!!
Την άλλη Τετάρτη με Κεραμεικό φοράω τσίγκινο!!!
Παρασκευή όλοι στην προπόνηση ε;;;; blech.gif blech.gif blech.gif blech.gif blech.gif


Φιλε θα πάρουν φωτιά τα κωλομάγουλα!!!
Ξερεις εσύ!!!! 24.gif
Προσοχή ομως στο κωλαράκι του Νο 12 γιατι έμαθα ότι ειναι ευαισθητο.

Οσο για την παρασκευή ναι ναι όλοι προπόνηση μπας και συμπληρωσουμε εξαδα για κανα μονό.
Βρε ούστ!!!


P.S Πάει η Μαδρίτηηηηηηηηηηη sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
Holitsius
Μαιανδρος again..80-54 'Ορδοδοξο' μπασκετ....
ΓΙα ακομη μια φορα, αν και σοφαντζηδες(οπως λεει και ο υπερτατος pedagiodili), επιτυχαμε(αλα Μητσοτακης) μαι ακομα νικη εναντιον μιας ομαδας που αν επαιζε πληρης και οχι μιση, σιγουρα θα ηταν σκαλες πιο πανω... Όμως, το βαθος(????????? blink.gif ) της ομαδας μας , μας επετρεψε στο δευτερο ημιχρονιο(χαχα) να κερδισουμε με ανεση...
Παλι ο Βαρεχαο μας(με τα γνωστα του αλα οβελιξ κοψιματα) και το Play maker (που ντυθηκε αρσεν λουπεν) ηταν τα κλειδια... Οσο για τον κοουτς, οντως στην αρχη ηταν σαν 19.gif δαιμονισμενος, μετα ομως μοιραζε μπραβο 41.gif smiley.gif
Αντε, ακομα 9......τελικοι (ετσι δεν λενε)
esperara
Μόνο 9 αγώνες έχουν μείνει για φέτος; Με κάτι τέτοιες διαπιστώσεις ξενερώνω...Και πάνω που άρχισα να χάνω κανά κιλό...Ρε συ George όλο λες ότι θα γράψεις στο forum αλλά δε γράφεις...Όπως όλο λες ότι θα πασάρεις βέβαια αλλά δεν πασάρεις tongue.gif .Πάντως από ότι βλέπω μπορεί να φουντώσει και η αγωνία στην ουρά της βαθμολογίας...Και εκεί αναμένεται να γίνουν τρελές μάχες!
basketvip
ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ, ΠΑΙΔΙΑ, ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΣΚΑΡΦΑΛΩΣΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΤΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ
ΚΑΙ ΠΟΙΕΣ ΘΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΜΠΑΡΑΖ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ.... 69.gif
Ο ΚΥΨΕΛΛΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑ ΠΑΕΙ....ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ?

unsure.gif ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ:
ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΝ ΣΤΟ ΤΣΑΚ,ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΝ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΑΝΩ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ?
Ή ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΔΙΑΛΥΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΠΤΩΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΓΛΥΚΙΑ Γ'?

ΙΔΟΥ... : 65.gif
Mutombo11
τριφιλιακος- μαιανδρος 61-57
ωραιο ματς με τρελα τριποντα!!!
ουτε σε α1 τετοια ευστοχια!!!
esperara
Καλή η ομάδα του Τριφυλιακού! Καλός αγώνας (όπως και του πρώτου γύρου βέβαια)! Λίγο από τους διαιτητές ξέφυγε, όπως πολλές φορές βέβαια στην κατηγορία μας (δεν πιστεύω να διαφωνεί κανένας blink.gif ) αλλά καλό παιχνιδάκι...Χάσαμε έναν τελικό...Μένουν άλλοι οχτώ...Αν και πλέον δεν είναι στο χέρι μας εμείς θα συνεχίσουμε να το ευχαριστιόμαστε και να γκρινιάζουμε, χάνουμε κερδίζουμε 69.gif
kupseliakos
Κεραμικός - Κυψελιακός διπλό με +4 στην παράταση.
Ούτε να χάσουμε δεν μπορούμε....
basketvip
QUOTE(Mutombo11 @ Mar 27 2008, 00:16 ) *
τριφιλιακος- μαιανδρος 61-57
ωραιο ματς με τρελα τριποντα!!!
ουτε σε α1 τετοια ευστοχια!!!


ΡΕ ΦΙΛΕ-ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ-ΑΛΛΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ?? "ΤΡΙΦΙΛΙΑΚΟΣ" ???? icon_drunk.gif ΟΠΑ ΔΗΛΑΔΗ! icon_drunk.gif
ΜΗΝ ΤΑ ΙΣΟΠΕΔΩΝΟΥΜΕ ΟΛΑ....
Gilbert
QUOTE(kupseliakos @ Mar 27 2008, 10:27 ) *
Κεραμικός - Κυψελιακός διπλό με +4 στην παράταση.
Ούτε να χάσουμε δεν μπορούμε....


Ένα μεγάλο μπράβο στον μυρωδιά coach στον πάγκο του Κυψελιακού.Έκανε τα πάντα για να χαθεί το ματς αλλά δεν του βγήκε.
Siskauskas 15
QUOTE(kupseliakos @ Mar 27 2008, 08:27 ) *
Κεραμικός - Κυψελιακός διπλό με +4 στην παράταση.
Ούτε να χάσουμε δεν μπορούμε....



Α.Ο. Καρέα - Αμπελόκηποι 68-64
Έλα μωρη Καρεάρα και πως να χάσεις!!!
Μάλλον σωθήκαμε για φέτος... Άντε να ηρεμήσουμε λιγάκι γιατί με τόσους τραυματισμούς κάθε αγωνιστική πριν αρχίσει το παιχνίδι είμαστε όλο και λιγότεροι στα αποδυτήρια και με πιάνει η ψυχή μου...
Δεν μου έχει ξανατύχει στη ζωή μου τέτοια κατάσταση...και παίζω από το 1981!!! χαχαχα...το πουρό!

Πάντως δεν σας καταλαβαίνω γιατί γκρινιάζετε για τους διαιτητές... πιστεύω πως το επίπεδό τους είναι πολύ υψηλό! ΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑ!!!!

Άντε καλή συνέχεια σε όλους, και πάνω από όλα υγεία...
Sweet-Shooting
QUOTE(Gilbert @ Mar 20 2008, 17:50 ) *
Φιλε θα πάρουν φωτιά τα κωλομάγουλα!!!
Ξερεις εσύ!!!! 24.gif
Προσοχή ομως στο κωλαράκι του Νο 12 γιατι έμαθα ότι ειναι ευαισθητο.

Οσο για την παρασκευή ναι ναι όλοι προπόνηση μπας και συμπληρωσουμε εξαδα για κανα μονό.
Βρε ούστ!!!
P.S Πάει η Μαδρίτηηηηηηηηηηη sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

Καταγγέλω συντονισμένη ανανδρη επίθεση με κωλοσκάμπιλα, από τα κουλάδια του κυψελιακού στα αποδυτήρια. Πρέπει να πάρουν θέση οι ΕΟΚ, ΕΣΑΚΕ, ΕΣΚΑ, FIBA. Μάλλον δε μπορούν να με σταματήσουν αλλιώς στις προπονήσεις (τα τρώνε όλα) και πάνε να με τραυματίσουν. (#12)
kupseliakos
μεγάλο όπλο του Κυψελιακού στο σημερινό παιχνίδι το #12 ο οποίος έχει μάθει τα καλάθια!!!!
wos_sport3.gif
nikefalin
QUOTE(Sweet-Shooting @ Apr 1 2008, 15:27 ) *
Καταγγέλω συντονισμένη ανανδρη επίθεση με κωλοσκάμπιλα, από τα κουλάδια του κυψελιακού στα αποδυτήρια. Πρέπει να πάρουν θέση οι ΕΟΚ, ΕΣΑΚΕ, ΕΣΚΑ, FIBA. Μάλλον δε μπορούν να με σταματήσουν αλλιώς στις προπονήσεις (τα τρώνε όλα) και πάνε να με τραυματίσουν. (#12)

παλικάρια λίγο προσοχή, βάλτε και κάνα μπίπ !
pedagiodili
τι γίνεται ρε παιδιά κανα αποτελεσματάκι????δεν δουλεύει και το site της εσκα!!
αρχίζω εγώ
Μαίανδρος - Κεραμεικός 41.gif
80 47
μεγάλη ομάδα......................................................... smiley.gif
lebronjames
ΠΑΚ Χαλ-Καρεας 2...3 ποντους η διαφορα.
MPAMPIS_21
πηγα ειδα χθες το παιχνιδι του βυρωνα ευκολη νικη μου αρεσε πολυ το νο 9 πολυ καλος παιχτης κ για πιο πανω κατηγορια αν κ νομιζω οτι πρεπει να χει παιξει
esperara
Για να μην έχουμε παρεξηγήσεις το "Μεγάλη ομάδα ο Μαίανδρος" αναφέρεται στο μέσο όρο ηλικίας της ομάδας μας 69.gif
pcl
QUOTE(MPAMPIS_21 @ Apr 3 2008, 15:33 ) *
πηγα ειδα χθες το παιχνιδι του βυρωνα ευκολη νικη μου αρεσε πολυ το νο 9 πολυ καλος παιχτης κ για πιο πανω κατηγορια αν κ νομιζω οτι πρεπει να χει παιξει


αστο φιλε το 9 οπως λες εχει υπαρξει πρωτος rebounder στην β εθνικη... λογω ειδικων συνθηκων βρεθηκε να παιζει εκει κατω, ως προς του χρονου φημολογειται οτι εχει κλεισει ηδη σε ομαδα που ανεβαινει στην Α , με επιταγες μπροστα που για να χωρεσουν σε πορτοφολι , Louis Vuitton οχι της πλακας , πρεπει να τις διπλωσεις 3 φορες .
dreamtheater
QUOTE(pcl @ Apr 4 2008, 17:29 ) *
αστο φιλε το 9 οπως λες εχει υπαρξει πρωτος rebounder στην β εθνικη... λογω ειδικων συνθηκων βρεθηκε να παιζει εκει κατω, ως προς του χρονου φημολογειται οτι εχει κλεισει ηδη σε ομαδα που ανεβαινει στην Α , με επιταγες μπροστα που για να χωρεσουν σε πορτοφολι , Louis Vuitton οχι της πλακας , πρεπει να τις διπλωσεις 3 φορες .



...εάν και εφόσον δεχτεί να μετονομάσει το μαγαζί του Mythos....
MPAMPIS_21
QUOTE(pcl @ Apr 4 2008, 17:29 ) *
αστο φιλε το 9 οπως λες εχει υπαρξει πρωτος rebounder στην β εθνικη... λογω ειδικων συνθηκων βρεθηκε να παιζει εκει κατω, ως προς του χρονου φημολογειται οτι εχει κλεισει ηδη σε ομαδα που ανεβαινει στην Α , με επιταγες μπροστα που για να χωρεσουν σε πορτοφολι , Louis Vuitton οχι της πλακας , πρεπει να τις διπλωσεις 3 φορες .
φιλε μου αν αξιζει ο παιχτης που απ οτι ειδα εγω ειναι σουπερ κ κανει πολλες δουλειες μεσα στο γηπεδο γιατι να μην παρει κ 15 κ 20 χιλιαρικα,εδω τα παιρνουν αλλοι στ αυτες τις κατηγοριες μονο με το ονομα.εμεις παντως πληρωνουμε μετρητα σε χαρτοσακουλα οπως ο μακαρος.....οποτε δεν θα χει προβλημα που θα τα βαλει....
basketvip
icon_drunk.gif ΧΑΙΡΕΤΩ!!!!

ΤΙ ΝΕΑ,ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ???

ΛΟΙΠΟΝ,ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΑΝΩ ΑΠΕΙΛΗΤΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΤΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!
ΔΕΝΘΑ ΣΑΣ ΚΥΝΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΞΟΒΕΡΓΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΟΥΜΕ!ΣΕ ΠΟΣΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΙΑ!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ! icon_drunk.gif
lebronjames
ΠΟΣΕΙΔΩΝ-ΥΠΕΡΟΧΗ 2 ΜΕ 1 ΠΟΝΤΟ
BILL79
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 63-77
nikefalin
QUOTE(BILL79 @ Apr 9 2008, 23:35 ) *
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 63-77

τριφυλλιακός - αμπελόκηποι 69 - 52
pedagiodili
καλημέρα!!
κυψελιακός - μαίανδρος 43-61

ένα μεγάλο ευχαριστώ στον υπέροχο κόσμο μας... 41.gif smiley.gif (4-5 άτομα)
αλλά ιδιαίτερα στη Δαμασκηνή και τη Γιούλη που διαβάζει τώρα και γελάει!!! biggrin.gif
stockton to Malone!!!
flex
τι εγινε στο κυψελιακος-μαιανδρος? 18 torture.gif η διαφορα!
flex
το πρωταθλημα της γ' πηγαινει προς το τελος και υπαρχουν παρατηρω εκρεμμοτητες και προς τα πανω αλλα και αγωνια για τους κατω.γνωμες για καταταξη τελικη (πιθανα σεναρια) αλλα και ποιοι θα ...κατηφορησουν στην δ΄
pedagiodili
δύσκολοι καιροί για προβλέψεις.......
Είδα οτι ο καρέας κέρδισε την καισαριανή.....τι έγινε εκεί??ας μας πει κάποιος.
φίλε flex στον αγώνα με τον κυψελιακό η διαιτησία μας π...ξε ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ!!!!
μη μπερδευτείς εννοώ οτι π....ξε τον Μαίανδρο!!παρ' όλα αυτά τα καταφέραμε!!! 41.gif
flex
φιλε pedagiodili η νικη που κανατε σας βαζει στο κολπο παλι επισης ειναι πολυ καλη εποχη για χαρτι και μολυβι (ισοβαθμιες) εκτος και αν εχετε παψει να ελπιζετε...
kupseliakos
Όπως τα λέτε είναι, εύκολο ματς από την ομάδα του Μαίανδρου ίσως γιατί είμασταν εμείς πολύ κακοί........
Αλλά 40 λεπτά ζώνη μόνο στην Δ' ΕΣΚΑ έβλεπα το 2001 - εμείς χτίσαμε καινούρια μπασκέτα με τα τούβλα που πετούσαμε!
Δεν πειράζει, έχει δρόμο ακόμα το πρωτάθλημα...
Βλέπω διπλό μέσα στον Βύρωνα την άλλη αγωνιστική... Μετά από ήττες συγκεντρωνόμαστε και πυροβολούμε shot.gif
MPAMPIS_21
φιλε μου για διπλο δυσκολους σας βλεπω, για κανα διπλοπιτο εκει στην εργανη που εχει μια καλη ψησταρια μπορει..... smile.gif smile.gif smile.gif
flex
αν δεν κανει διπλο στην εργανη ο κυψελιακος ερχεται σε δυσκολη θεση η καλη πορεια που κανει δεν θα εχει αντικρισμα.εχει δυσκολη δουλεια και ο μαιανδρος του την εχει στημενη
flex
εγκυρες πηγες λενε οτι ο βυρωνας περιμενει τον κυψελιακο για ρεβανς του πρωτου γυρου. magic.gif
esperara
Δεν ήταν 40 λεπτά ζώνη ήταν 30 λεπτά!!! rolleyes.gif

Η αλήθεια είναι ότι προτιμάμε το man 2 man αλλά χθες με την επίδοση του Κυψελιακού στη ζώνη (δεν τους βγήκε τίποτα)δεν υπήρχε λόγος να δοκιμάσουμε κάτι άλλο...Εξάλλου και ο Κυψελιακός δοκίμασε αλλά δεν του βγήκε η ζώνη...Αν του έβγαινε σε τέτοιο κρίσιμο αγώνα σιγά μην άλλαζαν τα παιδιά το σύστημα!!!

Πάντως ο Κυψελιακός έχει ακόμα το πρώτο λόγο αν και νομίζω ότι η Υπεροχή παραμονεύει να εκμεταλλευτεί τα στραβοπατήματα μας καθώς έχει και το ευκολότερο πρόγραμμα μέχρι τέλους... Πιστεύω ότι στις τελευταίες αγωνιστικές θα γίνουν και τα παιχνιδάκια που θα ευχαριστηθούμε περισσότερο...Γίνεται πανζουρλισμός από derby!!!

Χαίρομαι τέλος πραγματικά για ένα πράγμα!!!Χθες στο παιχνίδι με τον Κυψελιακό κάναμε ρεκόρ φιλάθλων (12 άτομα smiley.gif )

Ελπίζαμε να δούμε και τον φανατικό των γηπέδων, τον Basketvip,αλλά δεν ξέρω αν μπόρεσε να έρθει!!!
flex
ας κοιταξουν οι ενδιαφερομενοι λιγο τα goal average στις ομαδες τους γιατι καποιοι θα εχουν μεγαλες πικρες μετα το πασχα η γ εσκα παιρνει φωτια wacko.gif
esperara
Τα πράγματα είναι απλά: Σε τριπλή θα παίξει ρόλο η διαφορά πόντων γιατί όλοι έχουμε 1-1
Σε ισοβαθμία Κυψελιακού Υπεροχής ανεβαίνει ο Κυψελιακός
Σε ισοβαθμία Μαιάνδρου Υπεροχής ανεβαίνει η Υπεροχή
Σε ισοβαθμία Μαιάνδρου Κυψελιακού ανεβαίνει ο Μαίανδρος


ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ!!
pedagiodili
ελπίζω το παλικάρι απο τον κυψελιακό να μη θέλει να πεί πως ο μαίανδρος έπαιξε αντιμπάσκετ γιατί δεν νομίζω οτι έγινε κάτι τέτοιο!!δεν καθόμασταν στημένοι και ταμπουρωμένοι να κάνουμε το σταυρό μας μήπως και τα χάσουν!!πάντως κι εγώ τέτοιo ξύλο με ανοχή διαιτητών έχω να δώ απο την εποχή των bad boys στο nba με τους detroit!!! smiley.gif
δεν ξελινήσαμε με την προοπτική να κυνηγάμε άνοδο αλλά έτσι οπως είναι τα πράγματα......
όσο ζούμε ελπίζουμε peace.gif
flex
ποιοι σφυριζαν? 19.gif
potharro
Γεια σας παιδια!!!επιτελους αξιωθηκα να γραψω και εγω κατι! :blink blink.gif .Δυσκολη νικη αλλα ο μαιανδρος εχει αποδειχθει οτι αντεχει στις δυσκολιες και για ακομη μια φορα περασαμε αλωβητοι! biggrin.gif
Αντε παιδια παμε να ανεβουμε!Δεν φοβομαστε κανεναν!Οσο εχετε εμενα μην φοβαστε καθολου biggrin.gif .Παντως στην ομαδα αξιζουν πολλα bravoooo!Αντε κοιταμε το επομενο match και βλεπουμε...!!
Holitsius
Καλησπερα και απο εμενα!

Είχα ξεχασει τα γ....α τα password και username και δεν μπορουσα να μπω να γραψω με τιποτα,εξου και η αποχή μου εδω και τρεις αγωνιστικές..
Αν και οι προλαλησαντες τα έχουν πει όλα σχετικα με τον αγωνα του μαιανδρου με τον κυψελιακο, εγω αθ ηθελα να εκφρασω μεγαλο respect 77.gif για τους συμπαικτες μου που ολοι τους είχαν εξαιρετικη αποδοση σε ενα τόσο δυσκολο αγωνα. Απο που να ξεκινησω, Βαρεχαο Antibodeau,Potharro(ε,λιγο και αυτος αν και τα χερια του γλιστρουσαν απο κατι....),Moraitof, Melof αλλα και τον pedagiodilli ή μαλλον απο τωρα stockton....xaxaxa!Με εξεπληξαν ολοι θετικα!
Ασχετως ζωνης η οχι, σημασια έχει οτι στο χθεσινο παιχνιδι παιξαμε καλυτερα απο τον κυψελιακο ο οποιος όμως παραμενει μια πολυ καλη ομαδα. Αλλωστε η πορεια καποιου δεν αντικατοπτριζεται σε ενα μόνο παιχνιδι...
Οσο για εμας,όσο είμστε δεμενοι σαν παρεα τιποτα δεν μας αγχωνει χασουμε κερδισουμε.. Τοσα χρονια ετσι γίνεται..Στο τελος θα δουμε για φετος.Ολα είναι ανοιχτα,ολοι καλοι!
Χεχε οσο είμαστε εμεις, οι απανταχου σοφα-ν-τζηδες μπορουν να ελπίζουν laugh.gif

PS Potharro, μην νομιζεις οτι δεν σε βλεπω που διαβαζεις.. Αντε γραψε τίποτα. Ουτε εδω δεν δινεις πασες???χαχαχα
Και να μην ξεχασω,
Stockton to Malone 41.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.