Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ ΕΣΚΑ 2ος Ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
esperara
Θα διαφωνήσω λίγο μαζί σου Flex...Εμένα (καθότι έπαιζα βέβαια tongue.gif ) μου φάνηκε ωραίο το παιχνίδι και επειδή το κερδίσαμε ακόμα ωραιότερο!

Μην ξεχνάμε ότι ήταν το πρώτο παιχνίδι μετά το Πάσχα όπου ακόμα παίρνουμε κιλά από κεκτημένη ταχύτητα!!!

Συγχαρητήρια για το Βύρωνα που έχει ήδη εξασφαλίσει την άνοδο! Και στην Αναγέννηση που από ότι φαίνεται ακολουθεί!

Αλλά θέλω προσωπικά να ευχαριστήσω πρώτα από όλα τους συμπαίχτες μου γιατί ανεξαρτήτως τελικού αποτελέσματος είμαστε καλή παρέα και προσπαθούμε να το χαιρόμαστε!

Και δεύτερο πρέπει να πω ότι χάρηκα πολύ γιατί στο μικρό μας γήπεδο μαζί με τα παιδιά από το Βύρωνα μαζεύτηκαν καμιά 30άρια άτομα για να μας δουν! Ανάμεσα τους και ο Flex από ότι κατάλαβα! Ένα ευχαριστώ λοιπόν και στους φιλάθλους γιατί ομολογώ ότι σήμερα το χάρηκα πολύ περισσότερο σε σχέση με κάποια άλλα παιχνίδια όπου το παιχνίδι γίνεται κεκλεισμένων των θυρών!!!

Pentagiontili, Holitsius, Melof, Potharo και λοιπές καρικατούρες του αθλήματος τα λέμε την Παρασκευή...
Holitsius
Μεγαλε Antibodeu,θα ερθεις παρασκευή? Αυτο και αν είναι...Φαινεται το κρεας σου εκανε καλο...Θα σε περιμενω λοιπον.. 19.gif



Υ.Γ Αλλαξε αυτο το esperara please...Παει ο εσπερος χεχε
MELLOF71
Μπραβο μας παιδια....συγχαρητηρια σε ολους.Ο Μαιανδρος αποδειξε για ακομη μια φορα οτι δεν βρισκεται τυχαια στη θεση που ειναι!!Μετα τη μικρη σταση που εκανε το τραινο του Μαιανδρου (λογο του ΠΑΣΧΑ)προχωρα παλι δυναμικα.Τωρα σειρα εχει ο επομενος...
esperara
Πολύ χάρηκα που το site is basck!! Σήμερα Αμπελόκηκοι-Μαίανδρος διπλό!

Σχετικά εύκολη νίκη χάρη στη Μεγάλη εμφάνιση από το playmaker μας!!

(και μάλλον και στις πολλές απουσίες από τη γηπεδούχο ομάδα!)

Επίσης από όσο ξέρω Χαλάνδρι-Κυψελιακός από ότι μου είπαν διπλό +5!

Καλό βράδυ! tongue.gif
kupseliakos
QUOTE(esperara @ May 14 2008, 22:30 ) *
Πολύ χάρηκα που το site is basck!! Σήμερα Αμπελόκηκοι-Μαίανδρος διπλό!

Σχετικά εύκολη νίκη χάρη στη Μεγάλη εμφάνιση από το playmaker μας!!

(και μάλλον και στις πολλές απουσίες από τη γηπεδούχο ομάδα!)

Επίσης από όσο ξέρω Χαλάνδρι-Κυψελιακός από ότι μου είπαν διπλό +5!

Καλό βράδυ! tongue.gif



διπλό +17 στο Χαλάνδρι - δεν έχει σημασία η διαφορά η νίκη μετράει...
το #7 από εσάς λέγεται Χολής? Τον ξέρω εμφανισιακά και τον χαιρετάω αλλά δεν ξέρω το όνομά του...
esperara
Ναι ρε συ είδα το αποτέλεσμα στην ΕΣΚΑ για το αποτέλεσμα σας αλλά ξέχασα να το διορθώσω εδώ...

Καλή η νίκη σας με το Χαλάνδρι και λογικά ετοιμάζεστε για τον αγώνα της χρονιάς για εσάς (όχι βέβαια ότι και το ΡΟΥΦ θα είναι εύκολο, δεν το υποτιμώ σε καμιά περίπτωση)!!!
Δεν πειράζει που δεν σου λέω με τη νίκη για την Τετάρτη ε; tongue.gif

Πάντως ανεξάρτητα από τι θα κάνετε την Τετάρτη εμείς θα κυνηγήσουμε και τους δύο τελευταίους αγώνες...Ό,τι και να κάτσει εμείς το έχουμε ευχαριστηθεί φέτος!

Θα τα πούμε Τετάρτη βράδυ πάλι!
nikefalin
QUOTE(esperara @ May 18 2008, 21:39 ) *
Ναι ρε συ είδα το αποτέλεσμα στην ΕΣΚΑ για το αποτέλεσμα σας αλλά ξέχασα να το διορθώσω εδώ...

Καλή η νίκη σας με το Χαλάνδρι και λογικά ετοιμάζεστε για τον αγώνα της χρονιάς για εσάς (όχι βέβαια ότι και το ΡΟΥΦ θα είναι εύκολο, δεν το υποτιμώ σε καμιά περίπτωση)!!!
Δεν πειράζει που δεν σου λέω με τη νίκη για την Τετάρτη ε; tongue.gif

Πάντως ανεξάρτητα από τι θα κάνετε την Τετάρτη εμείς θα κυνηγήσουμε και τους δύο τελευταίους αγώνες...Ό,τι και να κάτσει εμείς το έχουμε ευχαριστηθεί φέτος!

Θα τα πούμε Τετάρτη βράδυ πάλι!

Φιλοθέη - Καρέας 77 - 61,
τα πολλά νεύρα δεν ωφέλησαν τον Καρέα, σχετικά εύκολη νίκη της Φιλοθέης.
να πω ένα μπράβο σε μια από τις λίγες ομάδες της Γ που δεν έχει γήπεδο για προπονήσεις και τις κάνει στο ανοιχτό της Φιλοθέης.
esperara
Για Φιλοθέη το έχω πει και το ξαναλέω...Σίγουρα το γηπεδικό της έχει στοιχίσει...Δεν είναι στη θέση που θα έπρεπε.

Αλλά να πω και για τον Καρέα ότι για μένα είναι η ομάδα που μας δυσκόλεψε περισσότερο...Μπορεί να πήραμε και τα δύο παιχνίδια αλλά ήταν και τα δύο στην παράταση και χρειαστήκαμε και στα δύο τύχη...Αν είχαν τα παιδιά λίγο πάγκο στην περιφέρεια θα χτυπάγαν εύκολα άνοδο...Για τους ψηλούς τους ότι και να πούμε είναι λίγο...Είναι η πιο δύσκολη μακράν ομάδα να αντιμετωπιστεί στους ψηλούς...Βγαίνει το ένα κτήνος μπαίνει το άλλο...Πολύ δυνατά παιδιά!
karabelas ioannis
καλυσπερα,ειμαι ο προπονητης του τριφυλλιακου πολυδροσου με εδρα το γηπεδο χαλανδριου
στη λεωφορο πεντελης.λογω αποχωρησης καποιω αθλητων λογω στρατευσης κ επαγγελματικων
υποχρεωσεων αναζητω αθλητες.οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει πμ.ευχαριστω
Holitsius
QUOTE(kupseliakos @ May 18 2008, 20:30 ) *
διπλό +17 στο Χαλάνδρι - δεν έχει σημασία η διαφορά η νίκη μετράει...
το #7 από εσάς λέγεται Χολής? Τον ξέρω εμφανισιακά και τον χαιρετάω αλλά δεν ξέρω το όνομά του...


Καλημερα και απο εμενα! Φιλε σωστα μαντεψες, ΄το 7 του μαιανδρου ειναι ο Σταυροσ Χολης ή αλλιως εγω,χεχεχε.....Πες μου όμως ποιος είσαι, καποιο στοιχειο τουλαχιστο για να καταλαβω βρε αδερφε πως τι και γιατι,να λεμε καμια κουβεντα!

Αντε, δυο ματσακια ακομα για να δουμε και εμεις τι θα κανουμε μπας και παμε διακοπες καποτε... biggrin.gif

Φιλε αντυπα.εξαφανιστηκες παλι κατω απο σοκολατακια?????

ΥΓ Stockt..... μαλλον λαθος, Malone to stockton τωρα!
Holitsius
καλησπερα και παλι...
Απο εμενα, μονο για το αποτελεσμα θα σας απασχολησω,ευκολη νικη 58-45 επι του χαλανδριου που παρα τις ελλειψεις του κρατησε την αξιοπρεπεια του...
Σχετικα ανετα και με χρονο για τους αναπληρωματικους...

Αλλο ενα μας εμεινε και οτι βγει,αν ακι οι ελπιδες λιγες για κατι παραπανω...Δε τα παραταμε

Stockton to malone 77.gif
flex
Ενωση Βύρωνα-Αμπελόκηποι 58-47
esperara
Μαιανδράρα για πάντα!!! Νίκη και στον τελευταίο αγώνα (θα προσπαθήσουμε τουλάχιστον smiley.gif )

Holitsius δεσμεύομαι για την Παρασκευή ότι θα κάνω τα πάντα να έρθω προπόνηση... Έχουμε δύσκολο αγώνα πρέπει να σε δυσκολέψει κάποιος...

Μπορεί φέτος να μην καταφέραμε κάτι ορατό (η άνοδος είναι σχεδόν αδύνατη με τα σημερινά αποτελέσματα) αλλά τουλάχιστον πετύχαμε στο 2ο γύρο (δυστυχώς αργήσαμε) να γίνουμε από τις πιο δυσκολοκατάβλητες ομάδες!

Δύο αγώνες ακόμα παιδιά : Ένας με τη Καισαριανή και ένας με τα κοψίδια στο ετήσιο Barbeque... Πάμε γερά και για τα δύο icon_drunk.gif
kupseliakos
νίκη του Κυψελιακού με 4 ή 5 στο ματς με την Καισαριανή
esperara
όχι ρε συ μόνο 4 ή 5...εντάξει αυτό το αποτέλεσμα αυτό βολεύει και τους δύο σας αλλά δεν καταφέρατε να τους πάρετε τη διαφορά...ατυχία!
kupseliakos
QUOTE(esperara @ May 21 2008, 22:09 ) *
όχι ρε συ μόνο 4 ή 5...εντάξει αυτό το αποτέλεσμα αυτό βολεύει και τους δύο σας αλλά δεν καταφέρατε να τους πάρετε τη διαφορά...ατυχία!



φτάσαμε στους 10 1΄30 πριν το τέλος αλλά δεν κρατήσαμε την διαφορά.....
DEJAN13
QUOTE(flex @ May 22 2008, 00:15 ) *
Ενωση Βύρωνα-Αμπελόκηποι 58-47
φιλε φλεξ αυτη η μπασκετικη διανοια η φανελα με το νουμερο 9 πως επαιξε??
flex
O καλύτερος του γηπέδου!η ομαδα ειχε απουσιες λογω τραυματισμων και ο παικτης με το 9 εκλεινε τρυπες!
basketvip
QUOTE(esperara @ May 21 2008, 23:50 ) *
Μαιανδράρα για πάντα!!! Νίκη και στον τελευταίο αγώνα (θα προσπαθήσουμε τουλάχιστον smiley.gif )

Holitsius δεσμεύομαι για την Παρασκευή ότι θα κάνω τα πάντα να έρθω προπόνηση... Έχουμε δύσκολο αγώνα πρέπει να σε δυσκολέψει κάποιος...

Μπορεί φέτος να μην καταφέραμε κάτι ορατό (η άνοδος είναι σχεδόν αδύνατη με τα σημερινά αποτελέσματα) αλλά τουλάχιστον πετύχαμε στο 2ο γύρο (δυστυχώς αργήσαμε) να γίνουμε από τις πιο δυσκολοκατάβλητες ομάδες!

Δύο αγώνες ακόμα παιδιά : Ένας με τη Καισαριανή και ένας με τα κοψίδια στο ετήσιο Barbeque... Πάμε γερά και για τα δύο icon_drunk.gif


χαιρετωωωωω!
γαμωτο εχασα επεισοδια με το κατεβασμα του site!! evilmonkey.gif
παιδια την αλλη τεταρτη θα εχουμε τουσ νικητεσ του ομιλου...
κ οσο κι αν ειναι αγαπητη η ομαδα του μαιανδρου(κ ο coach εννοειται)...ο καθενασ κοιταζει το σπιτι του!!!
μακαρι να καταφερουμε ολοι το ακατορθωτο κ να κερδισει το παθος...

φιλε esperara,
κατω τα χερια απο το icon_drunk.gif
οι αθλητεσ δεν πινουν!!! icon_drunk.gif
VLC
πραγματι ο μαιανδρος ειναι ι πιο φορμαρισμενη ομαδα και απ οτι παρατηρω κερδιζει ειτε με μεγαλες διαφορες ειτε βαζοντας και πολλους ποντους. μπραβο σας παιδια!! αν δεν ανεβειτε φετος του χρονου σιγουρα γιατι εχετε προπονηταρα στο παγκο σας!!!!!

μακαρι να ειχαμε και εμεις σαν τον δικο σας!!!!

τωρα που σχεδον τελειωσε το πρωταθλημα πειτε ποιοι παιχτες σας εκαναν εντυπωση ανα θεση
Holitsius
Μας τιμας φιλε VLC με τα λογια σου, να εισαι καλα.
Αν και δεν ξερω που παιζεις, σας ευχομαι καλη συνεχεια!. Οντως παιζουμε ομαδικα και δεμενα, μα δυστυχως το ξεκινημα μας ηταν κακιστο (3-6). Τωρα δυστυχως δεν φαινεται να προλαβαινουμε μα οπως και να εχει θα τα δωσουμε ολα και οτι βγει. Αλλωστε στην αρχη της χρονιας και μεχρι τα μεσα της δεν μιλουσαμε ποτε για κατι παραπανω,τρωγοντας ομως...
Οπως και να εχει,εμπεις δεν χαλιομαστε, παρεα ειμαστε.. Τωρα απο παικτες δεν μπορω να πωα ακομα, πρεπει να τελειωσει η χρονια οριστικα....Χεχεχεχε θα ελεγα εγω-εγω-εγω-εγω-εγω icon_drunk.gif
Εσυ πες μας ποιοι σου εμειναν
esperara
Αναγέννηση Καισαριανής - Μαίανδρος 58 - 64

Λίγα λόγια για την Αναγέννηση...

Συγχαρητήρια στα παιδιά της Καισαριανής για την άνοδο και καλή συνέχεια στη Β ΕΣΚΑ 41.gif Πολύ καλοί παίχτες ειδικά στην περιφέρεια...Αν εξαιρέσεις μόνο έναν ο οποίος ενώ φαίνεται να ξέρει μπάσκετ ασχολείται περισσότερο με το να τσακώνεται,να μιλάει και να βρίζει όποιον τον κοντράρει... wink.gif
Respect 77.gif στο Νο 5 που του το είχα πει και από τον πρώτο αγώνα μεταξύ μας ότι μου έσπασε τα νεύρα με τα καλάθια που έβαζε το παλικάρι...

Επίσης συγχαρητήρια και στον Κυψελιακό και καλή τύχη στους αγώνες μπαράζ (αν και ακούγεται ότι θα τους αποφύγουν και θα ανέβουν απευθείας...Ελπίζω να ισχύει για να πάνε κατευθείαν διακοπές)

Λίγα λόγια όμως και για την ομάδα μου...
ΑΡΧΗΓΕ ΜΠΑΜΠΑΚΑ!!!!!!!!!
Αυτό τα λέει όλα...
basketvip
icon_drunk.gif χαιρετω!!!!
παιδια,τελος!!!!
το ονειρο εχει γινει σχεδον πραγματικοτητα!!!
ο κυψελλιακος αλλαζει κατηγορια!!!

αλλα μεταξυ μας κ κατηγορια να μην ανεβει,το εκανε το θαυμα του!!!
φορτσα ρε ομαδαρα!!!!! 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
ειμαι πολυ ενθουσιασμενος!

note προς την φιλαδελφη ομαδα του μαιανδρου:
παιδια,αυτη τη φορα δεν ειχα ερθει να σας δω-ποτε να προλαβω???
αλλα ειχε ερθει ο πατερας μου κ μου ειπε τα (!)απιστευτα!
ρε παιδια ελεος!τι ηταν αυτο χτες?τι παιχνιδι κανατε?το γυρισατε φοβερα!
αν κ εκνευρισε τους της καισαριανης που εψαχναν αφορμη οταν ειδαν το σκορ να αλλαζει για τσαμπουκα..
μα συγνωμη,τσαμπουκα στον παγκο 7" πριν το τελος??κ με την κερκιδα?
ρε αναγεννηση,κοψε κατι δηλαδη!

ελπιζω να ανεβει σταντε η ομαδαρα του κυψελλιακου,να δω κι εγω τι μαγκες βγαζει η καισαριανη!!!

respect στην ομαδαρα μας!στις παχτουρες μας!στην προπονηταρα μας!στις μπαλες μας!στα καλαθια μας! 77.gif
τα λεμε στη β!!!! 41.gif αλλιως shot.gif


υγ:ρε μαιανδρε-καισαριανη, τελικα ηρθε ο φωτσης ή με κοροιδευουν????
esperara
Τι να σου πω για το πώς το γυρίσαμε...Τα δώσαμε όλα για όλα στην άμυνα και μας βγήκε...Δεν μπορείς να πεις...Σε έκανε περήφανο και η δεύτερη ομάδα που υποστηρίζεις ε;

Για την ένταση στην κερκίδα επειδή την "ξεκίνησε" η κοπελιά μου συνέβει το εξής...Διαμαρτυρόντουσαν στο κέντρο της Καισαριανής στο διαιτητή 7'' πριν το τέλος και πετάχτηκε η κοπελιά και είπε "ρε παιδιά θα τα πείτε μέτα" με τη λογική τελειώνετε να φύγουμε... Παράκουσαν κανα δύο της Αναγέννησης, νόμιζαν ότι είπε "Θα τα πούμε μετά" και ζήτησαν τα ρέστα από όλη την παρέα στην κερκίδα...Σε όλο το παιχνίδι που ήταν μπροστά τα παιδιά όλα, καλά...Μόλις περάσαμε άρχισαν τα είστε καραγκιόζηδες, και μας τα έχετε πρήξει με τους διαιτητές, είστε γραφικοί κλπ...Δεν βαριέσαι όμως...

Ο Κυψελιακός αν τους είχε κερδίσει 4 πόντους παραπάνω την προηγούμενη αγωνιστική, η Αναγέννηση θα ήταν τρίτη τώρα και ο Κυψελιακός 2ος, αλλά όπως μας είπαν παιδιά που είχαν έρθει να το δούνε το παιχνίδι αυτό, ήταν φιλικό...Να κερδίσει μεν ο Κυψελιακός, αλλά όχι πάνω από 8 ποντούς...Ελπίζω να μη σας στοιχίσει και να ολοκληρώσετε απόλυτα επιτυχώς τη χρονιά!Καλή επιτυχία στα εναπομείναντα παιχνίδια!

Ο Φώτσης όντως ήρθε και επίσης έχω και απόκλειστική του δήλωση προς συμπαίχτη μου που γνωρίζει και ήθελε να τον πειράξει "Νομίζετε ότι παίζετε μπάσκετ εσείς;" αναφερόμενος βέβαια και στις δύο ομάδες smiley.gif
Holitsius
Καλησπερα !
Δυναμικα επανεμφανιζομαι μονο και μονο για να αποδωσω τα ευσημα στους συμπαικτες μου για την καταπληκτικη προσπαθεια και χρονια φετος οπου νομιζω πως εκπληξαμε τους παντες.. Στη αρχη και εμεις παραξενευτηκαμε μα καθως περνουσε ο καιρος μεγαλωνε και η αυτοπεποιθηση μας..
Μπορει τελικα να μην καταφεραμε τιποτα καλυτερο απο την τεταρτη θεση αλλα για εμας μονο και μονο αυτη η πορεια λεει πολλα!!!! Το 15-2 με το οποιο τελειωσαμε το πρωταθλημα δεν νομιζω οτι ηταν απο κανεναν αναμενομενο και μαλιστα παιζοντας ολους τους αντιπαλους που ηταν πιο ψηλα απο εμας εκτος εδρας (εκτος βυρωνα).
Σιγουρα μενει μια γλυκοπικρη γευση αφου δεν προλαβαμε να προσθεσουμε το κερασακι στη τουρτα αλλα η ολη διαδρομη ηταν σουπερ και θα μεινουμε με αυτη!!! To δεσιμο που εχουμε ειναιο σπανιο!
Οσο για χθες,και ο φωτσης ηρθε, και ο ζευγωλης και ο αποστολιδης και αρκετος κοσμος και ετσι δεν θελαμε να απογοητευσουμε χεχεχε!
Του χρονου σιγουρα δριμυτεροι!


Stockton to malone!!!!
Holitsius
ΕΕΕΕΕπ, κυριε andibodeu που είσαι.. Σε τσακωσα να εισαι μεσα... Τι κοιτας??????
Ακομα τρως η τελειωσες τους γυρους ?

Εμαθες τιποτα νεωτερο? Εγω ρωταω και σε αλλο topic μηπως ξερουν κατι και θα μου απαντησουν..
Τελικα ειδες οτι επεσαν οι ελληνορωσοι?!!!!!!Κριμα, απλα μειναν λιγοι τελικα και δεν αντεξαν...

Δεν τελειωσαμε παντως για φετος, εχουμε και αλλες μαχες μεταξυ μας,χεχεχε 19.gif
alexas10
οποιο παλικαρακι ενδιαφερεται,εχει προβλημα στην ομαδα του και εχει ορεξη για μπασκετ ας μου στελει ενα πμ...
Holitsius
Καλα ρε σοφατζηδες,παει,τιποτα δεν κοιτατε πια,τα αφησατε επειδη τελειωσαν οι αγωνες???? Που ειστε? Ντροπη,σας τρωνε τα σουβλακια αντι εσεις αυτα..... shot.gif
stogian13
μπορει να μου πει καποιος ποιος ειναι υπευθυνος στο τμημα μπασκετ του εθνικου αθηνων,γιατι θελω να παω να δοκιμαστω(ονομα,τηλεφωνο);
DEJAN13
φιλε stojan13 βλεπω οτι σε ενδιαφερει ο εθνικος,νομιζω οτι εχει δοκιμες παιχτων καθε δευτερα στις 7 30 και παρασκευη στις 7,αν και αν καταλαβα καλα ποιος εισαι δεν χρειαζεσαι δοκιμη.......πες εσυ το ναι κ θα στρωθει το κοκκινο χαλι του προεδρου....
nikefalin
QUOTE(DEJAN13 @ Jun 7 2008, 14:35 ) *
φιλε stojan13 βλεπω οτι σε ενδιαφερει ο εθνικος,νομιζω οτι εχει δοκιμες παιχτων καθε δευτερα στις 7 30 και παρασκευη στις 7,αν και αν καταλαβα καλα ποιος εισαι δεν χρειαζεσαι δοκιμη.......πες εσυ το ναι κ θα στρωθει το κοκκινο χαλι του προεδρου....

http://www.ethnikosgs.gr/default.aspx

κοίτα κι εδώ!
stogian13
φιλε ντεγιαν βλεπω οτι εισαι και εσυ της μεγαλης των πλαβι σχολης και τριφυλλος.αν μπορεις πες μου ποιος ειναι ο στοχος της ομαδας για τη νεα σεζον,τι μπατζετ υπαρχει,ποιοι ασχολουνται εκει και κυριως αν η ομαδα θα αποβαλει αυτο το σοφιστικε υφος(ελεω προεδρου)και θα γινει πιο "αλητικη". shot.gif shot.gif shot.gif
stogian13
ακουγεται εντονα οτι τον εθνικο αθηνων τον αναλαμβανει παραγοντας του χρηματιστηριου με σκοπο να τον ανεβασει οσο γινεται ψηλοτερα.ο φιλος ο ντεγιαν ξερει τιποτε η χαθηκε λογω των εντονων διαβουλευσεων που γινονται;
DEJAN13
φιλε στογιαν ο εθνικος θα βασιστει σε ικανους ανθρωπους και ΦΙΛΟΥΣ που εχουν ΥΠΟΣΧΕΘΕΙ οτι θα βοηθησουν οποτε τους ζητηθει και επειδη η ελλαδα ειναι παρομοιος λαος με την σερβια πιστευω οτι με καταλαβαινεις.....βλεπω ομως οτι εισαι κοντα σε εθνικο ψυχικα...σωματικα???
stogian13
φιλε ντεγιαν αργα εχθες βραδυ επισημοποιηθηκε ανταλλαγη λευκου με εγχρωμο "αθλητη" ο οποιος θα καλυψει πολλα κενα στην ομαδα.το προβλημα ομως ειναι αν θα μεινεις εσυ ικανοποιημενος αφου ενθουσιαζεσαι στις αρχες με ολα και μετα θελεις αλλαγες.ουτε η λουσι του μακεδονικου δεν ειχε κανει τοσες αλλαγες οταν αλλαζε τους ξενους σαν τα πουκαμισα.ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!! kill.gif
DEJAN13
φιλε στογιαν ετσι πρεπει να ειναι ο ανθρωπος ανικανοποιητος.τωρα τους χαρακτηρισμους λουσι κλπ μαλλον τους γνωριζεις καλυτερα,γεγονοσ ειναι οτι σημερα ο εθνικος εχει δοκιμες παιχτων οποτε αντι να υποστηριζεις την ομαδα μεσω πληκτρολογιου ελα να ιδρωσεις για πρωτη φορα την φανελα του εθνικου και να διεκδικησεις την φανελα με το νο 9 77.gif
Υ.Γ. ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΤΟ ΕΓΧΡΩΜΟ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.