Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' ΕΣΚΑ Α' ΟΜΙΛΟΣ 2013-14
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
gspara
QUOTE (aouas @ Oct 29 2013, 11:15 ) *
Aποτελέσματα :

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. ---> ΡΕΠΟ

ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 43- 68
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 63- 61
ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 0- 0
ΑΣ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 34- 47
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ 58- 27


1)Ξέρει κανείς τι έχει γίνει με το παιχνίδι Ορφέας-Πετράλωνα...?
2)Φοιτητικός - Γκύζι οι μόνοι αήττητοι μέχρι στιγμής....Προβλέπεται μάχη στην συνέχεια!!!

ΟΡΦΕΑΣ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 78-72 απο το σαιτ της εσκα.

Και προγνωστικα για την 4η αγωνιστικη...

ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ 1
ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 1
ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ - ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ 1
ΑΣ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ 2
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ 1
ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ - ΡΕΠΟ
doctor_dru
ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ 1 επιστροφή στις νίκες για τους γηπεδούχους και εύκολα μάλλον

ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 2 ντέρμπι βλέπω,δύσκολη η πρόβλεψη αλλά θα τολμήσω το διπλό

ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ - ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ 1 πάω με τους γηπεδούχους οι οποίοι προβλέπω όμως πως θα ζοριστούν από τον μαχητικό Ορφέα

ΑΣ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ 2 δεν έχω εικόνα από τις 2 ομάδες,βάση αποτελεσμάτων πάω στο διπλό αν και η Πεύκη δυσκόλεψε στην έδρα της το ΠΑΚ και τον Φοιτητικό

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ 1 αν είναι σοβαρός ο Πήγασος εύκολα
saras1984
Προγνωστικά.....

ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ 1
ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 1
ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ - ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ 1
ΑΣ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ 1
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ 1
ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ - ΡΕΠΟ

φούλ στην έδρα ποντάρουμε για αυτή την αγωνιστική...
moriginal
ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ 43-58
aouas
QUOTE(moriginal @ Oct 31 2013, 15:04 ) *
ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ 43-58



Μεγάλο διπλό!!
Είπαμε θα γίνει μάχη στον συγκεκριμένο όμιλο....Έχει πολλές μέτριες προς το καλό ομάδες και κανένα φόβητρο που καθαρίσει
moriginal
ΔΙΟΡΘΩΣΗ

ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ 41-58
ilsant
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ 36-34
Ένα παιχνίδι που είχε τρομερό ενδιαφέρον γιατί πήγαινε πόντο πόντο αλλά το μπάσκετ που παίζονταν ήταν δυστυχώς του επιπέδου του τελικού σκορ Βέβαια κούτσα κούτσα τους παίρνει τους βαθμούς ο Πήγασος και με ένα καλό 2 την άλλη βδομάδα πλασάρετε ψηλά. Ιδού το Γκύζη ιδού και το πήδημα

ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 2(+2,5)
Κομβικό παιχνίδι για τον Αστέρα Αν έχει σαν στόχο την τετράδα πρέπει να το πάρει οπωσδήποτε για να μην πάνε χαμένες οι 2 σημαντικές νίκες με Πακ και Πήγασο που τον φέρνουν από τα φαβορί για την τρίτη θέση

ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ - ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ 1 (+10,5)
Όμως αν δεν προσέξει ο Φοιτητικός μπορεί να φάει καμιά κηδεία από τον μαχητικό αλλά κοντό από ύψη Ορφέα

ΑΣ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ 1
doctor_dru
ΑΕ Πετραλώνων - Αστέρας Πατησίων 85-70
gspara
QUOTE (doctor_dru @ Nov 3 2013, 21:07 ) *
ΑΕ Πετραλώνων - Αστέρας Πατησίων 85-70

ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ-ΟΡΦΕΑΣ 79-59.
Πατησε γκαζι ο Φοιτητικος στην γ περιοδο,ξεφυγε 57-38 με κυριαρχια στα ριμπαουντ και ευστοχια απο το τριποντο,καθαριζοντας το ματς.
Ο Ορφεας με σερι 11-0 πλησιασε στο -8 αλλα μεχρι εκει.

Σαφως ανωτερος ο Φοιτητικος με τον Μαραμενο να κραταει την μπαγκετα και περισσοτερες λυσεις.Ο μαχητικος Ορφεας τα περιμενε ολα απο το ταχυτατο 11 και τον ψηλο του(15).
doctor_dru
QUOTE (gspara @ Nov 3 2013, 23:45 ) *
ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ-ΟΡΦΕΑΣ 79-59.
Πατησε γκαζι ο Φοιτητικος στην γ περιοδο,ξεφυγε 57-38 με κυριαρχια στα ριμπαουντ και ευστοχια απο το τριποντο,καθαριζοντας το ματς.
Ο Ορφεας με σερι 11-0 πλησιασε στο -8 αλλα μεχρι εκει.

Σαφως ανωτερος ο Φοιτητικος με τον Μαραμενο να κραταει την μπαγκετα και περισσοτερες λυσεις.Ο μαχητικος Ορφεας τα περιμενε ολα απο το ταχυτατο 11 και τον ψηλο του(15).

Με πρόλαβε ο φίλος gspara.Ο Ορφέας έφτασε στο +8 στο 12λεπτό(17-25)αλλά έπειτα οι γηπεδούχοι πάτησαν γκάζι και δεν είχαν πρόβλημα να συντηρούν την διαφορά στους 10-15 πόντους.Ο Μαραμένος προφανώς και είναι πολυτέλεια για την κατηγορία αλλά θα ήθελα να δω τον Φοιτητικό σε πιο δύσκολα ματς που θα πιεστεί περισσότερο αν θα βγει κάποιος άλλος μπροστά.Βοήθησαν ακόμα για τους γηπεδούχους Κόκορης(θα μπορούσε να βάλει κι άλλους,μιας κ έχασε 2-3 εύκολα) και Τσίτουρας,ενώ από τους φιλοξενούμενους πέρα απο το 11 νομίζω πήγε καλά και το 15.
doctor_dru
Ας κάνω την αρχή δίνοντας τις εκτιμήσεις μου για την 5η αγωνιστική

ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 2 μάλλον ντέρμπι,πάω προς το διπλό

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 2 Επικίνδυνη έξοδος για τον Φοιτητικό που εύκολη ή δύσκολα όμως θα το πάρει

ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΣ ΠΕΥΚΗΣ 1 μαχητικός ο Ορφέας με 1-2 προσθήκες θα μπορούσε να έχει μεγαλύτερη τύχη στον όμιλο
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 θα στηρίξω τον Πήγασο αν και δεν μου γεμίζει το μάτι προς στιγμήν

ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ - ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 2 εύκολα
aouas
Είπα ότι δεν θα ξανακάνω προγνωστικά αφού ο κουβάς μου δεν έχει πάτο αλλά με τρώει το keyboard....
Λοιπόν :

ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΡΕΠΟ
-->Ευεργετικό ρεπό για μια ομάδα φαβορί στον όμιλο που δεν έχει ακόμα αποδώσει τα αναμένομενα

ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 1
-->Μαχητικοί οι γηπεδούχοι και πιστεύω ότι εντός έδρας μετά από ένα μεγάλο διπλό θα πάρουν το παιχνίδι

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 2
-->Δεν νομίζω να χάσει κάπου ο Φοιτητικός φέτος.Το ασφυκτικό press των γηπεδούχων είναι σχεδόν σίγουρο ότι θα σπάσει από τις βεντέτες του Φοιτητικού στην περιφέρεια

AΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΣ ΠΕΥΚΗΣ 1
-->Η συμπάθειά μου στον όμιλο (ΟΡΦΕΑΣ) δεν χάνει απο την πιο αδύναμη ομάδα στον όμιλο!

ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. 2
-->Δυστυχώς δεν έχω δει καν τους γηπεδούχους αλλά βάσει αποτελεσμάτων πάω στο διπλό

ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ - ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 2
-->Το Γκύζη φαίνεται να έχει καλή ομάδα και δύσκολα έως ακατόρθωτα θα χάσει το συγκεκριμένο ματσάκι
gspara
Ας δωσω κι'εγω προβλεψεις για την 5η αγωνιστικη...

ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ-ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 2
ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΣ ΠΕΥΚΗΣ 1
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. 1
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ - ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 2
ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΡΕΠΟ
ilsant
QUOTE(gspara @ Nov 7 2013, 18:52 ) *
Ας δωσω κι'εγω προβλεψεις για την 5η αγωνιστικη...

ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ-ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 2
ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΣ ΠΕΥΚΗΣ 1
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. 1
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ - ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 2
ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΡΕΠΟ

Μα ένα περίεργο πράγμα να βλέπω και εγώ τα ίδια
jhantzop
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ - ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 40-58 (ημ. 18-26)
moriginal
ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 67 - 58
el-14
[/quote]
Α.Ο. ΚΩΦΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. 55 - 58
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ. - ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ 70 - 80
aouas
QUOTE(aouas @ Nov 4 2013, 22:55 ) *
Είπα ότι δεν θα ξανακάνω προγνωστικά αφού ο κουβάς μου δεν έχει πάτο αλλά με τρώει το keyboard....
Λοιπόν :

ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΡΕΠΟ
-->Ευεργετικό ρεπό για μια ομάδα φαβορί στον όμιλο που δεν έχει ακόμα αποδώσει τα αναμένομενα

ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 1
-->Μαχητικοί οι γηπεδούχοι και πιστεύω ότι εντός έδρας μετά από ένα μεγάλο διπλό θα πάρουν το παιχνίδι

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 2
-->Δεν νομίζω να χάσει κάπου ο Φοιτητικός φέτος.Το ασφυκτικό press των γηπεδούχων είναι σχεδόν σίγουρο ότι θα σπάσει από τις βεντέτες του Φοιτητικού στην περιφέρεια

AΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΣ ΠΕΥΚΗΣ 1
-->Η συμπάθειά μου στον όμιλο (ΟΡΦΕΑΣ) δεν χάνει απο την πιο αδύναμη ομάδα στον όμιλο!

ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. 2
-->Δυστυχώς δεν έχω δει καν τους γηπεδούχους αλλά βάσει αποτελεσμάτων πάω στο διπλό

ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ - ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 2
-->Το Γκύζη φαίνεται να έχει καλή ομάδα και δύσκολα έως ακατόρθωτα θα χάσει το συγκεκριμένο ματσάκι




Καλησπέρα.....
Πότε πληρώνομαι???
Επιτέλους έπεσα μέσα σε όλα.Αρχίζω και καταλαβαίνω μου φαίνεται τον όμιλο
Έρχεται ντέρμπυ κορυφής ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. την ερχόενη Κυριακή.Το έχω ξανααναφέρει,έχει πολλές μέτριες ομάδες ο όμιλος και θα γίνει μάχη.Στο τσακ να χαλάσουν τα ματσάκια με άσσους απο ΑΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΚΩΦΟΥΣ που χάσανε στην παράταση.Χρόνο να έχουμε να πηγαίνουμε!
aouas
Πάμε για την επόμενη αγωνιστική για νέο ταμείο... :

ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΡΕΠΟ

ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ - ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ 1
-->Δεν έγινε η γκέλα την προηγούμενη αγωνιστική και δεν νομίζω να γίνει και τώρα.Τα μαθήματα είναι καλά για μια ομάδα που θέλει να ανέβει

ΑΣ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 2
-->Νομίζω ότι είναι καιρός για νίκη για την συμπαθητική και μαχητική ομάδα του ΑΣΤΕΡΑ.Το ευνοεί και ο αντίπαλος

ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ 1
-->Προβλέπεται ντέρμπυ και αμφίρροπο παιχνίδι από 2 ομάδες που δεν τις περίμενε κάποιος να έχουν τελικά τέτοια ποιότητα.Πάω στον άσσο λόγω συμπάθειας όπως έχω ξαναπεί

ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ 1
-->Αγνώριστοι οι γηπεδούχοι μέχρι τώρα.Ευκαιρία να αρχίσουν να μπαίνουν γερά στο παιχνίδι του ομίλου

ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. 2
-->Ντέρμπυ κορυφής.Η εμπειρία σε πάγκο και ρόστερ λέει διπλό και σε κλειστά ματς όπως προβλέπω να πηγαίνει πάντα η εμπειρία είναι σύμμαχος
doctor_dru
ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ - ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ 1 το μεγάλο φαβορί για άνοδο δεν νομίζω να έχει πρόβλημα

ΑΣ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 2 θα το πάρουν τα πιτσιρίκια που παλεύουν κάθε ματς

ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ 1 θα συμφωνήσω,συμπαθητική ομάδα ο Ορφέας,θα πάω με τον άσσο

ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ 1 λογικά 1,προς στιγμήν το ΠΑΚ δεν δείχνει φαβορί όπως λέγαμε

ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 ο Πήγασος παίρνει τα ματς και είναι ψηλά στην βαθμολογία αλλά δεν με πείθει.Πιστεύω πως οι τυπικά γηπεδούχοι είναι ένα κλικ καλύτεροι
ilsant
ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ 1
Καλή νίκη για τον Ορφέα που δείχνει ότι θα παλέψει για τις 2 θέσεις της τετράδας που περισσεύουν


Προγνωστικά

ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ - ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ 1 (+15)

ΑΣ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 2 (+10)

ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. 2
Όλος ο κόσμος πιστεύει ότι ο Πήγασος είναι ακλόνητο φαβορί για την πρώτη θέση Εγώ θα πάω κόντρα ?
Όπως είπε και ο aouas "Η εμπειρία σε πάγκο και ρόστερ λέει διπλό και σε κλειστά ματς όπως προβλέπω να πηγαίνει πάντα η εμπειρία είναι σύμμαχος "
Ο tk60 πάντως έχει κρατήσει πισινή και δεν έχει δώσει προγνωστικά (Αυτό με βάζει σε σκέψεις )
gigaballx
Καλησπερα στην παρεα.Παρακολουθησα το ματς ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ. Για την ιστορια ο πηγασος εχασε με 18 ποντους διαφορα.Θα ειμαι ιδιαιτερα καυστικος ομως.Ενω το παιχνιδι ξεκινησε με τις καλυτερες προοπτικες για το πηγασο οπου εφτασε να προηγειται και με 9 ποντους στο πρωτο δεκαλεπτο καπου το πραγμα στραβωσε.
Θα τονισω οπως ειδα το ματς καποια πραγματα τραγικα:
1) ανεπιτρεπτο το guard με τα 3 φαουλ απο το δευτερο δεκαλεπτο να μπαινει στο παιχνιδι στο 4ο και να κανει τα υπολοιπα 2 φαουλ του απλα για να βγει εξω.αν ηταν και δε γουσταρε ας το ελεγε.χαλαει την προσπαθεια
2)οταν αλλαζεις παιχτες και τους κανεις αλλαγη ξανα μεσα σε 1 λεπτο μην περιμενεις να ειναι με ψυχολογια στα υψη.αν δεν κανουν απλα μην τους εχεις στην ομαδα.αναφερομαι στις θεσεις 1 ,3 και 5.
3)ειδικα για τη θεση 5 οκ υπαρχει η παλια καλη λυση των εμπειρων της ομαδας απο εκει και περα ομως οι 2 νεες προσθηκες απλα δεν κανουν.ο ενας δεν κανει για μπασκετακι δεν εχει καν το αθλητικο στυλ που χρειαζεται,ο αλλος δε εκτος του οτι ειναι αλλαγη της αλλαγης φαινεται να εχει προσοντα για σουτ και τριπλα.οποτε η φαινεται οτι μπορει να παιξει παραπανω η απλα και αυτος δεν κανει για το αθλημα.
4)στα κλεψιματα της μπαλας απο τους παικτες του γκυζη και στις αντεπιθεσεις δεν ετρεχε κανεις.σιγουρα κοντα στους 20 ποντους μπηκαν απο αιφνιδιασμους απο κλεψιματα.Ειδικα στο τελος του 1ου δεκαλεπτου χαρακτηριστικο παραδειγμα ειναι οτι το guard του γκυζη χανει μονος του το καλαθι και κανεις δεν ακολουθησε με αποτελεσμα να βαλει το καλαθι σε δευτερη προσπαθεια ανενοχλητος και στη ληξη του χρονου
5)στο τεταρτο δεκαλεπτο το παιχνιδι του πηγασου εγινε αναρχο προφανως για την μειωση της διαφορας αλλα χωρις αποτελεσμα.

Για την ομαδα του γκυζη εχω να πω οτι η διαφορα δεν οφειλεται στο οτι ηταν ΤΟΣΟ καλυτερη ομαδα απλα ειχαν περισσοτερη υπομονη.παντως ασχημη εικονα να παιζει ολο το δευτερο ημιχρονο με τα δευτερα πρεπει να υπαρχει παραπανω σεβασμος στον αντιπαλο.Λιγη μετριοφροσυνη δε βλαπτει.
Καλη συνεχεια και τους 2 με δραστικες αλλαγες στις κινησεις του προπονητη του πηγασου.Παιχτες της μιας επιθεσης δεν πρεπει να υπαρχουν στον παγκο.
ChrisPippen
QUOTE(gigaballx @ Nov 17 2013, 23:27 ) *
Καλησπερα στην παρεα.Παρακολουθησα το ματς ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ. Για την ιστορια ο πηγασος εχασε με 18 ποντους διαφορα.Θα ειμαι ιδιαιτερα καυστικος ομως.Ενω το παιχνιδι ξεκινησε με τις καλυτερες προοπτικες για το πηγασο οπου εφτασε να προηγειται και με 9 ποντους στο πρωτο δεκαλεπτο καπου το πραγμα στραβωσε.
Θα τονισω οπως ειδα το ματς καποια πραγματα τραγικα:
1) ανεπιτρεπτο το guard με τα 3 φαουλ απο το δευτερο δεκαλεπτο να μπαινει στο παιχνιδι στο 4ο και να κανει τα υπολοιπα 2 φαουλ του απλα για να βγει εξω.αν ηταν και δε γουσταρε ας το ελεγε.χαλαει την προσπαθεια
2)οταν αλλαζεις παιχτες και τους κανεις αλλαγη ξανα μεσα σε 1 λεπτο μην περιμενεις να ειναι με ψυχολογια στα υψη.αν δεν κανουν απλα μην τους εχεις στην ομαδα.αναφερομαι στις θεσεις 1 ,3 και 5.
3)ειδικα για τη θεση 5 οκ υπαρχει η παλια καλη λυση των εμπειρων της ομαδας απο εκει και περα ομως οι 2 νεες προσθηκες απλα δεν κανουν.ο ενας δεν κανει για μπασκετακι δεν εχει καν το αθλητικο στυλ που χρειαζεται,ο αλλος δε εκτος του οτι ειναι αλλαγη της αλλαγης φαινεται να εχει προσοντα για σουτ και τριπλα.οποτε η φαινεται οτι μπορει να παιξει παραπανω η απλα και αυτος δεν κανει για το αθλημα.
4)στα κλεψιματα της μπαλας απο τους παικτες του γκυζη και στις αντεπιθεσεις δεν ετρεχε κανεις.σιγουρα κοντα στους 20 ποντους μπηκαν απο αιφνιδιασμους απο κλεψιματα.Ειδικα στο τελος του 1ου δεκαλεπτου χαρακτηριστικο παραδειγμα ειναι οτι το guard του γκυζη χανει μονος του το καλαθι και κανεις δεν ακολουθησε με αποτελεσμα να βαλει το καλαθι σε δευτερη προσπαθεια ανενοχλητος και στη ληξη του χρονου
5)στο τεταρτο δεκαλεπτο το παιχνιδι του πηγασου εγινε αναρχο προφανως για την μειωση της διαφορας αλλα χωρις αποτελεσμα.

Για την ομαδα του γκυζη εχω να πω οτι η διαφορα δεν οφειλεται στο οτι ηταν ΤΟΣΟ καλυτερη ομαδα απλα ειχαν περισσοτερη υπομονη.παντως ασχημη εικονα να παιζει ολο το δευτερο ημιχρονο με τα δευτερα πρεπει να υπαρχει παραπανω σεβασμος στον αντιπαλο.Λιγη μετριοφροσυνη δε βλαπτει.
Καλη συνεχεια και τους 2 με δραστικες αλλαγες στις κινησεις του προπονητη του πηγασου.Παιχτες της μιας επιθεσης δεν πρεπει να υπαρχουν στον παγκο.


Από τα λεγόμενα σου καταλαβαίνω ότι έχεις δει κι άλλη φορά τον Πήγασο κι αυτό γιατί ξέρεις και τις προσθήκες παικτών που έγιναν στην ομάδα, αρα:
1) Δεν έχεις αναφερθεί αν υπήρχαν απουσίες στις δύο ομάδες ή έπαιξαν πλήρεις,
2) Δεν μπορείς από την κερκίδα να κρίνεις αποφάσεις κάποιου προπονητή (θα μου πεις βέβαια ότι στην Ελλάδα, δύο προπονητές είναι στο γήπεδο και 100 στην κερκίδα) αν δεν ξέρεις σε τι κατάσταση είναι κάποιος παίκτης (άρρωστος,τραυματίας κ.λ.π) άρα για ποιό λόγο χρησιμοποιείται όσο χρησιμοποιείται και τέλος
3) δεν έχω άποψη για το παιχνίδι γιατί δεν ήμουν παρών αλλά από τα λεγόμενα σου το μόνο που κατάλαβα είναι ότι το Γκύζη κέρδισε με 18 πόντους, τα υπόλοιπα δεν αφορούν το παιχνίδι, αλλά την άποψή σου πως θα έπρεπε να παίξουν ΚΑΙ οι δύο ομάδες.

Υ.Γ. Δεν θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση μαζί σου, ούτε να σε προσβάλλω (γεγονός που έκανες απέναντι στον προπονητή και παίκτη του Πήγασου, άθελα σου θέλω να πιστεύω), αλλά καλό θα ήταν όταν λέμε μία άποψη καλόβουλη ή κακόβουλη (όλες δεκτές είναι για να γίνεσαι καλύτερος) πρέπει να υπάρχει και μία αιτιολογία και όχι αοριστίες, από έναν άνθρωπο που έκανε εγγραφή στο basketforum πριν από λίγο μόνο και μόνο για να γράψει αυτά τα σχόλια. Σε ευχαριστώ που με διάβασες και σου εύχομαι ότι καλύτερο.
play_for_buckets
καλησπερα και απο μενα.
ημουν και εγω στο ματς με τον πηγασο και συμφωνω σε πολλα αλλα οχι σε ολα.πρωτον ειναι αληθεια οτι για εναν παιχτη το να μπαινει αλλαγη και να βγαινει στην αλλη φαση ειναι πολυ ασχημο.και στον παγκο του πηγασου υπαρχουν παιχτες που μαλλον ειναι στον παγκο απλα για να βρικονται στο γηπεδο.αλλα ας μεινει εκει ο προπονητης και ας μην τους βαλει να παιξουν καθολου.δευτερον ναι οκ εχεις βγαλει αμπαλους παιχτες της ρακετας που ειδικα για τον εναν επαιζε γ εσκα περισυ και εχει πολυ καλο σουτ και τριπλα.σε αυτο θα συμφωνησω οτι θα επρεπε να παιζει αλλη θεση σε μια ομαδα με ηδη 3-4 άλλα 5αρια.οχι ομως οτι ειναι αμπαλος καμια σχεση.πιστευω ομως οτι δεν ειναι κακη ιδεα η αξιοποιηση του αλλου.
τωρα οσον αφορα οτι η ομαδα του γκυζη εβαλε τα δευτερα ενταξει κουλαρε λιγακι.στο τελος εβγαλε τους καλους και οχι ολο το δευτερο ημιχρονο.ο πηγασος εχει καλη ομαδα το αποτελεσμα ειναι πλασματικο
gigaballx
QUOTE (ChrisPippen @ Nov 18 2013, 00:21 ) *
Από τα λεγόμενα σου καταλαβαίνω ότι έχεις δει κι άλλη φορά τον Πήγασο κι αυτό γιατί ξέρεις και τις προσθήκες παικτών που έγιναν στην ομάδα, αρα:
1) Δεν έχεις αναφερθεί αν υπήρχαν απουσίες στις δύο ομάδες ή έπαιξαν πλήρεις,
2) Δεν μπορείς από την κερκίδα να κρίνεις αποφάσεις κάποιου προπονητή (θα μου πεις βέβαια ότι στην Ελλάδα, δύο προπονητές είναι στο γήπεδο και 100 στην κερκίδα) αν δεν ξέρεις σε τι κατάσταση είναι κάποιος παίκτης (άρρωστος,τραυματίας κ.λ.π) άρα για ποιό λόγο χρησιμοποιείται όσο χρησιμοποιείται και τέλος
3) δεν έχω άποψη για το παιχνίδι γιατί δεν ήμουν παρών αλλά από τα λεγόμενα σου το μόνο που κατάλαβα είναι ότι το Γκύζη κέρδισε με 18 πόντους, τα υπόλοιπα δεν αφορούν το παιχνίδι, αλλά την άποψή σου πως θα έπρεπε να παίξουν ΚΑΙ οι δύο ομάδες.

Υ.Γ. Δεν θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση μαζί σου, ούτε να σε προσβάλλω (γεγονός που έκανες απέναντι στον προπονητή και παίκτη του Πήγασου, άθελα σου θέλω να πιστεύω), αλλά καλό θα ήταν όταν λέμε μία άποψη καλόβουλη ή κακόβουλη (όλες δεκτές είναι για να γίνεσαι καλύτερος) πρέπει να υπάρχει και μία αιτιολογία και όχι αοριστίες, από έναν άνθρωπο που έκανε εγγραφή στο basketforum πριν από λίγο μόνο και μόνο για να γράψει αυτά τα σχόλια. Σε ευχαριστώ που με διάβασες και σου εύχομαι ότι καλύτερο.

φιλε μου εαν ο προπονητης ξερει οτι ενας παιχτης δεν εχει ψυχολογια η ειναι τραυματισμενος δεν τον βαζει να παιξει.και πες οτι τον βαζει την πρωτη φορα,βρισκεις λογικο να τον βαλει μεσα 3-4 φορες και να τον αλλαξει στην πρωτη επιθεση?τελος παντων εγω το ειδα το παιχνιδι και ειπα την αποψη μου.το να θιχτει ο προπονητης και ο καθε παιχτης δεν ειναι μελημα μου αλλα η πραγματικοτητα ειναι λιγο ωμη.εγω σαν παιχτης δεν θα ηθελα να να ειμαι στη θεση σημερα οσων μπηκαν και βγηκαν σε μισο λεπτο επανηλλειμενως και αυτο εξεφρασα.
aouas
Είχε κόσμο όντως το τοπικό ντέρμπυ σήμερα..
Έπεσα ξανά έξω στις προβλέψεις μου sad.gif
Όντως άσχημο να σχολιάζεις κάποια πράγματα από ένα απρόσωπο και καφενειακού χαρακτήρα (με όλη την καλή έννοια για να μην παρεξηγηθώ) forum.Η ομάδα του Πήγασου είχε απουσίες για όποιον δεν ξέρει και την βλέπει πρώτη φορά και δεν παίζει όπως έπαιξε σήμερα.
Θα διαφωνήσω πρώτο με το ότι το Γκύζη έπαιξε με τα δεύτερα όλο το δέυτερο ημίχρονο και δεν καταλαβαίνω το λόγο αυτό να είναι απουσία μετριοφροσύνης.Στο τέλος έγινε νομίζω αυτό, που χαμήλωσε και η διαφορά και επίσης θα διαφωνήσω και με σχολιασμούς προπονητών που κανείς μας δεν ξέρει τι βλέπει και τι τραβάει στην προπόνηση ο καθένας από αυτούς και κανείς δεν ξέρει πως μπορεί να διαχειριστεί ένα ρόστερ που ο ίδιος έφτιαξε

Πάμε στο ματς.Όπως καταλάβατε ήμουν και εγώ εκεί (όχι στο κότερο...στην Γκράβα εννοώ)...
Κλειδί η πίεση των γηπεδούχων και τα κλεψίματα.Δείχνουν να μπορούν να χτυπήσουν ακόμα και την 2-1 θέση βάσει αποτελεσμάτων.Άσχημο παιχνίδι του Πήγασου που του στοίχισαν οι απουσίες.Έχει πολύ καλύτερη ομάδα και πιστεύω θα το αποδείξει στο μέλλον

P.S.: Ότι θα έβλεπα παιχνίδι 20 πόντων διαφορά στην Δ ΕΣΚΑ παρουσίας αστυνομίας δεν το φανταζόμουν.Το καλύτερο είναι η ημερομηνία που παίχτηκε το παιχνίδι.17 Νοεμβρίου (επέτειος Πολυτεχνείου νομίζω με πορείες κτλ κτλ) και αστυνομικοί να κοιτάζουν μπασκετάκι!Ποιός επιστήμονας μπορεί να τους έχει καλέσει (τα παιδιά δεν φταίνε σε τίποτα,υπηρεσία είχανε προφανώς) για να τον ψηφίσουμε υπουργό Δημόσιας Τάξης??

Keep going σε όλους τους συμμετέχοντες!!
gigaballx
καλησπερα.εχω μια απορια:αυτος ο tk60 που εχει χαθει?ξαφνικα ουτε προγνωστικα ουτε σχολια για την αγαπημενη του ομαδα?περιεργο....ισως εχει αλλαξει γνωμη για τα φαβορι της κατακτησης της πρωτης θεσης...
daniel10

1 ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 12 6-0-0
2 ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 10 5-0-0
3 ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ 9 3-3-0
4 ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ 9 3-3-0
5 ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 8 3-2-0
6 ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 8 3-2-0
7 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 8 2-4-0
8 ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 7 2-3-0
9 ΑΟ ΚΩΦΩΝ 7 2-3-0
10 ΑΣ ΠΕΥΚΗΣ(Ε) 7 1-5-0
11 ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ 5 0-5-0
el-14
QUOTE(gigaballx @ Nov 18 2013, 21:15 ) *
καλησπερα.εχω μια απορια:αυτος ο tk60 που εχει χαθει?ξαφνικα ουτε προγνωστικα ουτε σχολια για την αγαπημενη του ομαδα?περιεργο....ισως εχει αλλαξει γνωμη για τα φαβορι της κατακτησης της πρωτης θεσης...

1) Δεν μπορώ να καταλάβω εσύ τι ζόρι τραβάς για την γνώμη που εξέφρασα το καλοκαίρι αφού μιλούσα για τα πως ήταν τα πράγματα τότε ( με τον Πηγασο επιλαχόντα για την ΄Γ κατηγόρια για να μην ξεχνιόμαστε).

2) Εγώ είμαι αυτός που είπα σε ποστ του καλοκαιριού ότι το Γκύζι θα είναι πολύ καλύτερο φέτος και μάλιστα θα προταγωνιστίσει, αλλά φυσικά σου διέφυγε να το διαβάσει ίσως δεν <<πρόλαβες>> γιατί γράφτικες το βράδυ μετά τον αγώνα με το Γκύζη μόνο και μόνο για να βγάλεις την χολή σου απέναντι στον Πήγασο (ενημερώσου λίγο καλύτερα και να μην ειρωνεύεσαι).

3)Φυσικά δεν είδες ότι ο Πήγασος κατέβηκε στον αγώνα με τρείς καλές απουσίες, αλλά φαντάζομαι ότι και αυτό δεν το <<πρόσεξες>>.

4)βέβαια αυτό δεν μειώνει την νίκη της ομάδας του Γκύζη που ήταν καλύτερο και άξιζε τα συνχαρητήρια μας και

5)Καλό είναι που και που να δείχνετε λίγο σεβασμό προς τον αντίπαλο.
ilsant
QUOTE(gigaballx @ Nov 17 2013, 23:27 ) *
Καλησπερα στην παρεα.Παρακολουθησα το ματς ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ. Για την ιστορια ο πηγασος εχασε με 18 ποντους διαφορα.Θα ειμαι ιδιαιτερα καυστικος ομως.Ενω το παιχνιδι ξεκινησε με τις καλυτερες προοπτικες για το πηγασο οπου εφτασε να προηγειται και με 9 ποντους στο πρωτο δεκαλεπτο καπου το πραγμα στραβωσε.
Θα τονισω οπως ειδα το ματς καποια πραγματα τραγικα:
1) ανεπιτρεπτο το guard με τα 3 φαουλ απο το δευτερο δεκαλεπτο να μπαινει στο παιχνιδι στο 4ο και να κανει τα υπολοιπα 2 φαουλ του απλα για να βγει εξω.αν ηταν και δε γουσταρε ας το ελεγε.χαλαει την προσπαθεια
2)οταν αλλαζεις παιχτες και τους κανεις αλλαγη ξανα μεσα σε 1 λεπτο μην περιμενεις να ειναι με ψυχολογια στα υψη.αν δεν κανουν απλα μην τους εχεις στην ομαδα.αναφερομαι στις θεσεις 1 ,3 και 5.
3)ειδικα για τη θεση 5 οκ υπαρχει η παλια καλη λυση των εμπειρων της ομαδας απο εκει και περα ομως οι 2 νεες προσθηκες απλα δεν κανουν.ο ενας δεν κανει για μπασκετακι δεν εχει καν το αθλητικο στυλ που χρειαζεται,ο αλλος δε εκτος του οτι ειναι αλλαγη της αλλαγης φαινεται να εχει προσοντα για σουτ και τριπλα.οποτε η φαινεται οτι μπορει να παιξει παραπανω η απλα και αυτος δεν κανει για το αθλημα.
4)στα κλεψιματα της μπαλας απο τους παικτες του γκυζη και στις αντεπιθεσεις δεν ετρεχε κανεις.σιγουρα κοντα στους 20 ποντους μπηκαν απο αιφνιδιασμους απο κλεψιματα.Ειδικα στο τελος του 1ου δεκαλεπτου χαρακτηριστικο παραδειγμα ειναι οτι το guard του γκυζη χανει μονος του το καλαθι και κανεις δεν ακολουθησε με αποτελεσμα να βαλει το καλαθι σε δευτερη προσπαθεια ανενοχλητος και στη ληξη του χρονου
5)στο τεταρτο δεκαλεπτο το παιχνιδι του πηγασου εγινε αναρχο προφανως για την μειωση της διαφορας αλλα χωρις αποτελεσμα.

Για την ομαδα του γκυζη εχω να πω οτι η διαφορα δεν οφειλεται στο οτι ηταν ΤΟΣΟ καλυτερη ομαδα απλα ειχαν περισσοτερη υπομονη.παντως ασχημη εικονα να παιζει ολο το δευτερο ημιχρονο με τα δευτερα πρεπει να υπαρχει παραπανω σεβασμος στον αντιπαλο.Λιγη μετριοφροσυνη δε βλαπτει.
Καλη συνεχεια και τους 2 με δραστικες αλλαγες στις κινησεις του προπονητη του πηγασου.Παιχτες της μιας επιθεσης δεν πρεπει να υπαρχουν στον παγκο.

Πω Πω Τι προπονηταρα είσαι εσύ ρε φίλε!!! Δεν σου ξεφεύγει τίποτα Ποιο είναι το κασέ σου αν ανεβούμε στην Γ εσκα να το διπλασιασουμε για να σε κλείσουμε?
Τέλος πάντων. Το ίδιο κατάλαβα και εγώ με τον tk60 ότι γράφτηκες στο forum για να ειρωνευτείς τον προπονητή του Πηγασου Για να ξεκαθαριζουμε τα πράγματα Ο coach Τσιαφουτης με ένα roster σε ποιότητα όπως είναι και το roster των υπολοίπων 8 ομάδων (εξαιρώ φοιτητικό και Γκύζη που οι ομάδες τούς στέκονταν άνετα έτσι όπως είναι στην Γ εσκα) καταφέρνει ναι είναι μπροστά από όλες τις άλλες γεγονός που συμβαίνει και φέτος και πέρυσι Παράλληλα ενώ στις άλλες ομάδες ασχολούμαστε αρκετά άτομα με τις συνήθεις χαμαλοδουλειές ,δελτία ρούχα εμφανίσεις παραχωρητηρια γήπεδα και ότι άλλο βγάζει η καθημερινοτητα μιας ομάδας στον Πηγασο βάση έλλειψης ενδιαφεροντος από την διοίκηση όλα περνάνε από τα χέρια του Εγώ προσωπικά και θα το συνιστούσα και σε εσένα σέβομαι την προσπάθεια αυτού του ανθρώπου να λειτουργήσει μια ομάδα με θυσία άπειρου προσωπικού χρόνου και να έχουν την ευκαιρία 15-20 αθλητές να προπονηθούν και να παίξουν
Και στο φινάλε φινάλε όλοι μας θεωρούμε ότι η ομάδα μας είναι η καλύτερη και θα τερματίσει πρώτη Κανε μας μήνυση ρε φίλε για ψευδή εκτίμηση αθλητικής κατάστασης και αναφερόμενων στόχων ομάδας
Τώρα όσο αφορά το ματς ο Πήγασος όσο άντεξε πήγε για εμένα αρκετά καλά Αλλά αν κατεβαίνεις με 3 ελλείψεις( που ήσουν ρε Χρησταρα!) να παίξεις με μια ομάδα που έχει ενα υπερπλήρες roster και σε ποσότητα και ποιότητα είναι λογικό ότι θα χάσεις Νωρίς στο 4 δεκάλεπτο χρησιμοποιήθηκαν και οι 2 έφηβοι που δεν είχαν μπει μέχρι εκείνη την στιγμή γιατί εκτός από την νίκη σε ένα παιχνίδι πρέπει να πάρουν και χρόνο στα πόδια τούς και οι υπόλοιποι παίχτες γιατί πότε δεν ξέρεις πότε θα χρειαστεί ποιος και συνάμα να τους επιβραβεύσεις για την συνέπεια τούς ( αυτό μεγάλε δεν λέγετε έλλειψη μετριοφροσύνης άλλα διαχείριση ομάδας)
Για την ιστορια οι ποντοι της ομαδας ( σορρυ αλλα δεν εχω του Πηγασου)
Κασκουρας 9(1),Ασημάκης 10, Βαλιαδης 7,Σιαμος 7, Δελλιος 4 Μήτσος, Ξανθοπουλος 13(1), Παπαγεωργίου 1, Τζιτζικαλακης 4, Τατσης, Κοκκινης 6 Τσιγαριδης 13(1)
gigaballx
QUOTE (tk60 @ Nov 19 2013, 20:31 ) *
1) Δεν μπορώ να καταλάβω εσύ τι ζόρι τραβάς για την γνώμη που εξέφρασα το καλοκαίρι αφού μιλούσα για τα πως ήταν τα πράγματα τότε ( με τον Πηγασο επιλαχόντα για την ΄Γ κατηγόρια για να μην ξεχνιόμαστε).

2) Εγώ είμαι αυτός που είπα σε ποστ του καλοκαιριού ότι το Γκύζι θα είναι πολύ καλύτερο φέτος και μάλιστα θα προταγωνιστίσει, αλλά φυσικά σου διέφυγε να το διαβάσει ίσως δεν <<πρόλαβες>> γιατί γράφτικες το βράδυ μετά τον αγώνα με το Γκύζη μόνο και μόνο για να βγάλεις την χολή σου απέναντι στον Πήγασο (ενημερώσου λίγο καλύτερα και να μην ειρωνεύεσαι).

3)Φυσικά δεν είδες ότι ο Πήγασος κατέβηκε στον αγώνα με τρείς καλές απουσίες, αλλά φαντάζομαι ότι και αυτό δεν το <<πρόσεξες>>.

4)βέβαια αυτό δεν μειώνει την νίκη της ομάδας του Γκύζη που ήταν καλύτερο και άξιζε τα συνχαρητήρια μας και

5)Καλό είναι που και που να δείχνετε λίγο σεβασμό προς τον αντίπαλο.

ενταξει ρε μεγαλε πεστο ειχες στον παγκο παιχτες της μιας επιθεσης αμπασκετους γιατι ειχες απουσιες οκ.αρα να ξερουν και τα παιδια αυτα οτι ειναι για πετσετες και νερα και μολις εισαι πληρης θα εχουν το συνηθη ρολο τους.αυτο θα πει σεβασμος στους παιχτες σου!
el-14
QUOTE(gigaballx @ Nov 19 2013, 23:07 ) *
ενταξει ρε μεγαλε πεστο ειχες στον παγκο παιχτες της μιας επιθεσης αμπασκετους γιατι ειχες απουσιες οκ.αρα να ξερουν και τα παιδια αυτα οτι ειναι για πετσετες και νερα και μολις εισαι πληρης θα εχουν το συνηθη ρολο τους.αυτο θα πει σεβασμος στους παιχτες σου!

Kαλά μένω άναυδος, πως τα κατάλαβες όλα αυτά ρε ψυχολόγιε;
blackArrow
QUOTE (gigaballx @ Nov 19 2013, 23:07 ) *
ενταξει ρε μεγαλε πεστο ειχες στον παγκο παιχτες της μιας επιθεσης αμπασκετους γιατι ειχες απουσιες οκ.αρα να ξερουν και τα παιδια αυτα οτι ειναι για πετσετες και νερα και μολις εισαι πληρης θα εχουν το συνηθη ρολο τους.αυτο θα πει σεβασμος στους παιχτες σου!


ρε φιλε απο που καταλαβες απο το ποστ του tk60 οτι οσοι ηταν στον παγκο ειναι για πετσετες και νερα? πραγματικα, γιατι διαβαζω τοσες μερες και δεν εχω καταλαβει.
το τι κανει καθε προπονητης στον παγκο του ειναι δικο του θεμα και μονο, χωρις να χανει τον σεβασμο προς τους παικτες.
ο πηγασος με το ροστερ που εχει μπορει ανετα να σταθει στην κατηγορια, βεβαια απ'οσο μαθαινω και εγω, με τις σημαντικες απουσιες που εχει ειναι δυσκολα τα πραγματα.
και αυτο προφανως ΔΕΝ μειωνει τους υπολοιπους παικτες που ειναι στην ομαδα.καθε ομαδα οπως και να το κανουμε εχει 3-4 ατομα που την κρατανε, ειδικα σε τετοιες κατηγοριες, οποτε καλως ή κακως ο προπονητης προσπαθει το καλυτερο με το ροστερ που εχει σε καθε αγωνα.
και ειδικα στον πηγασο οι προσπαθειες του προπονητη να φτιαξει την ομαδα και να την κανει ομαδα ειναι πολυ μεγαλες γιατι ολα στηριζονται απο αυτον και το μερακι που εχει.
γι αυτο να σταματησουν τα σχολια περι ροστερ και δυνατοτητων των παικτων.
οπως και να το κανουμε καποιοι ειναι καλυτεροι απο τους αλλους.μακαρι να ηταν ολοι ισοι (μπασκετικα παντα!)

αυτα ειχα να πω..
καλη συνεχεια σε ολες τις ομαδες
gigaballx
QUOTE (tk60 @ Nov 19 2013, 23:23 ) *
Kαλά μένω άναυδος, πως τα κατάλαβες όλα αυτά ρε ψυχολόγιε;

μονος σου το ειπες στο σχολιο οτι υπαρχουν παικτες της μιας επιθεσης ειπες τη δικαιολογια οτι υπαρχουν απουσιες.αρα οταν εισαι πληρης επομενο ειναι αυτοι οι παικτες η να μη βρισκονται στον παγκο η απο τη μια επιθεση ολο το παιχνιδι να πανε στην καμια.απλα πραγματα δεν θελουν και πτυχιο
el-14
QUOTE(gigaballx @ Nov 19 2013, 23:36 ) *
μονος σου το ειπες στο σχολιο οτι υπαρχουν παικτες της μιας επιθεσης ειπες τη δικαιολογια οτι υπαρχουν απουσιες.αρα οταν εισαι πληρης επομενο ειναι αυτοι οι παικτες η να μη βρισκονται στον παγκο η απο τη μια επιθεση ολο το παιχνιδι να πανε στην καμια.απλα πραγματα δεν θελουν και πτυχιο

Που είδες σχόλιο για παίκτες μιας επίθεσης.
Για να τελειώσει εδώ αυτή η Ιστορία σε προσκαλώ να γνωρίσεις εμένα και τα παιδιά σε μια προπόνηση για να καταλάβεις κάποια πράγματα γιατί τα έχεις καταλάβεις λάθος.
aouas
Ειρήνη και ηρεμία σε όλους παίδες.
Το παιχνιδάκι ειδικά στην συγκεκριμένη κατηγορία πρέπει να μας προσφέρει διασκέδαση και όχι προστριβές!!

Προγνωστικά :

ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ - ΡΕΠΟ

ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣ ΠΕΥΚΗΣ 1
-->Η ευχάριστη έκπληξη του ομίλου θα πάρει τον άσσο εύκολα και κυνηγάει τα play off με σοβαρές πιθανότητες!!

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ 2
-->Πρέπει να το δούμε αυτό το ματσάκι.Η συμπάθειά μου θα κερδίσει!(Δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός....συγνώμη)

ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 2
-->Επικίνδυνη έξοδος για το ΓΚΥΖΗ.Σε μένα ακόμα δεν λέει τίποτα παιδιά αυτή η ομάδα.Δεν έχουν έρθει ακόμα τα δύσκολα παιχνίδια.Να δούμε θα αντέξουν το ξύλο?Βάσει αποτελεμάτων όμως πάμε στο διπλό και βλέπουμε

ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 2
-->Δυστυχώς για τον προπονητή της ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ το ρόστερ δεν είναι αντάξιο για πολλά πράγματα.Το διπλό είναι κοντά.

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. - ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
-->Δεν ξέρω τι γίνεται με τις απουσίες του Πήγασου.Πάω στον άσσο.Δεν γίνεται να είναι τόσο κακός όσο στο προηγούμενο ματς αν και θα αντιμετωπίσει πιο δύσκολο αντίπαλο, πιστεύω το προπονητικό team θα βγάλει κάποιο λαγό και θα το πάρουν το ματσάκι!
gspara
ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣ ΠΕΥΚΗΣ 1
Ευκολα.

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ 1
Αμφιρροπο ματς.Κι'εμενα μου αρεσει ο Ορφεας,αλλα θα πονταρω στον απροβλεπτο Αστερα.

ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 2
Ευκολα για την καλυτερη ομαδα του ομιλου κατα την προσωπικη μου γνωμη.

ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 2
Πολυ αδυναμοι οι γηπεδουχοι.

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. - ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
Αν εχει ακομα τους τραυματιες ο Πηγασος,ευκαιρια για το ΠΑΚ να καλυψει το χαμενο εδαφος με ενα μεγαλο διπλο.
doctor_dru
ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣ ΠΕΥΚΗΣ 1

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ 2

ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 2

ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 2

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. - ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
Chavez
Καλησπέρα σας κι από μένα. Έγινα πριν λίγο καιρό μέλος του γκρουπ αλλά το παρακολουθώ χρόνια τώρα. Βλέπω ότι υπάρχει μία κοντρίτσα tongue.gif η οποία έχεις ως κέντρο το ματς Πήγασσου-Γκύζι. Έχω δει αγώνες και των δύο ομάδων και παρακολουθώ τον όμιλο. Προσωπικά και χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν πιστεύω ότι το Γκύζι έπαιξε πολύ καλύτερα αναμφίβολα. Η αλήθεια είναι ότι με προβληματίζει αυτό με υις απουσίες γιατί όντως σχεδόν κάθε φορά που βλέπω αγώνα του Πήγασσου, βλέπω νέα άτομα μέσα! Από την άλλη υποτίθεται ότι μια καλή ομάδα πρέπει να έχει βάθος κλπ. γιατί όντως εδώ και καιρό διαβάζω για απουσίες αλλά πότε θα είναι πλήρης η ομάδα?! Από την άλλη επειδή έχω δει σχδόν όλες τις ομάδες του ομίλου(μόνο για τον Φοιτητικό κρατάω κάποια επιφύλαξη γιατί ακόμα δε τον έχω δει) πιστεύω πως το Γκύζι είναι η καλύτερη ομάδα ως τώρα και αυτό γιατί έχει τρόπους να βάζει την μπάλα στο καλάθι. Δε ξέρω που οφείλεται, αν είναι τόσο καλή η προπονήτρια ή αν όντως έχει τόσο καλό υλικό αλλά έχω δει αγώνες φέτος και πέρσι σε αυτό τον όμιλο με ομάδες που παίζαν άμυνα αλλά από επίθεση μηδέν. Και το λέω γιατί έχω δει ομάδες όπως ο Αστέρας, ο Πήγασσος ή η Νίκη οι οποίες μπορεί να παίζουν μια Α καλή άμυνα αλλά κάνουν πολύ κακό επιθετικό παιχνίδι. Για αυτό και εγώ θεωρώ αβαντάζ προσωπικά, το Γκύζι λόγω της άνεσης του να σκοράρει.

Υ.Γ:Ξαναλέω για να μην ξεχνάτε πως ότι έγραψα είναι καλοπροαίρετο και δε γυρεύω παρεξηγήσεις, απλώς λέω την γνώμη μου.

Υ.Γ.2:Καλή συνέχεια σε όλους εύχομαι και καλή τύχη σε όλα τα παιδιά και τις ομάδες για μία δυνατή και υγιής χρονιά!
gspara
QUOTE (Chavez @ Nov 21 2013, 12:20 ) *
Καλησπέρα σας κι από μένα. Έγινα πριν λίγο καιρό μέλος του γκρουπ αλλά το παρακολουθώ χρόνια τώρα. Βλέπω ότι υπάρχει μία κοντρίτσα tongue.gif η οποία έχεις ως κέντρο το ματς Πήγασσου-Γκύζι. Έχω δει αγώνες και των δύο ομάδων και παρακολουθώ τον όμιλο. Προσωπικά και χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν πιστεύω ότι το Γκύζι έπαιξε πολύ καλύτερα αναμφίβολα. Η αλήθεια είναι ότι με προβληματίζει αυτό με υις απουσίες γιατί όντως σχεδόν κάθε φορά που βλέπω αγώνα του Πήγασσου, βλέπω νέα άτομα μέσα! Από την άλλη υποτίθεται ότι μια καλή ομάδα πρέπει να έχει βάθος κλπ. γιατί όντως εδώ και καιρό διαβάζω για απουσίες αλλά πότε θα είναι πλήρης η ομάδα?! Από την άλλη επειδή έχω δει σχδόν όλες τις ομάδες του ομίλου(μόνο για τον Φοιτητικό κρατάω κάποια επιφύλαξη γιατί ακόμα δε τον έχω δει) πιστεύω πως το Γκύζι είναι η καλύτερη ομάδα ως τώρα και αυτό γιατί έχει τρόπους να βάζει την μπάλα στο καλάθι. Δε ξέρω που οφείλεται, αν είναι τόσο καλή η προπονήτρια ή αν όντως έχει τόσο καλό υλικό αλλά έχω δει αγώνες φέτος και πέρσι σε αυτό τον όμιλο με ομάδες που παίζαν άμυνα αλλά από επίθεση μηδέν. Και το λέω γιατί έχω δει ομάδες όπως ο Αστέρας, ο Πήγασσος ή η Νίκη οι οποίες μπορεί να παίζουν μια Α καλή άμυνα αλλά κάνουν πολύ κακό επιθετικό παιχνίδι. Για αυτό και εγώ θεωρώ αβαντάζ προσωπικά, το Γκύζι λόγω της άνεσης του να σκοράρει.

Υ.Γ:Ξαναλέω για να μην ξεχνάτε πως ότι έγραψα είναι καλοπροαίρετο και δε γυρεύω παρεξηγήσεις, απλώς λέω την γνώμη μου.

Υ.Γ.2:Καλή συνέχεια σε όλους εύχομαι και καλή τύχη σε όλα τα παιδιά και τις ομάδες για μία δυνατή και υγιής χρονιά!

Και μονο που εισαι Κελτης,η γνωμη σου εχει ιδιαιτερη βαρυτητα wink.gif !!!
Chavez
QUOTE (gspara @ Nov 21 2013, 14:02 ) *
Και μονο που εισαι Κελτης,η γνωμη σου εχει ιδιαιτερη βαρυτητα wink.gif !!!


Καλησπέρα φίλε! χαχαχα ναι! ακόμα και τώρα που παραπαίουμε στηρίζω Βοστόνη!
play_for_buckets
Μεγαλη αν και λιγο αγχωτικη νικη του πηγασου στον αγωνα με το χαλανδρι.λιγα αναποδα σφυριγματα στην τριτη περιοδο γυρισαν τη διαφορα των δεκα ποντων με το χαλανδρι να μπαινει με ψυχολογια στην τεταρτη περιοδο να διεκδικησει τη νικη.ενα μεγαλο τριποντο στη ληξη της επιθεσης και μερικες καλες αμυνες καθως επισης και το καλο παιχνιδι των ψηλων του πηγασου (που επικριθηκαν εντονα) με μερικα κοψιματα και ριμπαουντ εγυραν τελικα την πλαστιγγα υπερ του πηγασου.αξιομαχη η ομαδα του πακ αλλα μετα απο καποιο σημειο εχασαν τα συστηματα και με 2-3 παικτες προσπαθησαν με ατομικες ενεργειες να γυρισουν το παιχνιδι.
ο προπονητης του πηγασου με καλες επιλογες και χρηση του ροστερ καταφερε να βγαλει καλα πραγματα απο την ομαδα η οποια μολις δεθει λιγο θα κανει πολυ καλυτερα παιχνιδια πιστευω.ενα-δυο παιχνιδια ακομα και θα βγει ενα πολυ ποιοτικο συνολο
Chavez
Πολύ ωραίο ματς και με σασπένς τελικά στο κλειστό της Γκράβας. Ο Πήγασσος καλύτερος στην μεγαλύτερη διάρκεια του παιχνιδιού άξιζε την νίκη. Μεγάλο πλήγμα για το ΠΑΚ η απουσία πλέιμέικερ στην ομάδα-κάθε φορά που ο Πήγασσος πίεζε η μπάλα πουλιόταν εύκολα πιστεύω η γινόντουσαν κακές επιθέσεις. Το ματς κρίθηκε στο τέλος με μεγάλες φάσεις από το 7 και το 13 του Πήγασσου. Ο Πήγασσος θα μπορούσε να καθαρίσει το ματς με ένα καλύτερο κοουτσάρισμα θαρρώ μιας και το +13 έγινε -4 και ακόμα περιμέναμε τάιμ άουτ(!) ενώ το 6 και το 7 ήταν στο πάγκο σε κρίσιμα σημεία κι η ομάδα είχε χαθεί για κάποιο διάστημα. Παρόλα αυτά με μεγάλα σουτ και άμυνες στο τέλος η ομάδα δείχνει ότι έχει προοπτικές. Ο Πακ κρεμάστηκε από κακές επιλογές σε δύσκολα σημεία και αν δε βρει λύση στον άσσο έγκαιρα δύσκολα θα πάει παραπάνω. Μου έκαναν εντύπωση τα πολλά διαιτητικά λάθη και από τις δύο πλευρές.
aouas
Συγχαρητήρια και από μένα για την νίκη του Πήγασου και να να ευλογήσω τα γένια μου.. -- το είχα προβλέψει!! --

Δυστυχώς δεν ήμουν παρών να δω το ματς που όπως περιγράφεται από πάνω είχε συγκινήσεις και ανατροπές!Δεν πειράζει,στα επόμενα!
Μιας και δεν ήμουν μία και μόνο ερώτηση από τους φίλους που ήταν γήπεδο : Παιδιά είχε ΜΑΤ,ασφαλίτες ή ομάδες ΔΙΑΣ? Χθες δεν είχε κάποια επέτειο οπότε θα ήταν διαθέσιμοι περισσότεροι...
Chavez
QUOTE (aouas @ Nov 23 2013, 13:49 ) *
Συγχαρητήρια και από μένα για την νίκη του Πήγασου και να να ευλογήσω τα γένια μου.. -- το είχα προβλέψει!! --

Δυστυχώς δεν ήμουν παρών να δω το ματς που όπως περιγράφεται από πάνω είχε συγκινήσεις και ανατροπές!Δεν πειράζει,στα επόμενα!
Μιας και δεν ήμουν μία και μόνο ερώτηση από τους φίλους που ήταν γήπεδο : Παιδιά είχε ΜΑΤ,ασφαλίτες ή ομάδες ΔΙΑΣ? Χθες δεν είχε κάποια επέτειο οπότε θα ήταν διαθέσιμοι περισσότεροι...


Χαχχαχα πλάκα πλάκα κι εγώ ήθελα να ρωτήσω τον λόγο για τον οποία υπήρξε αστυνομία στο ματς της πρ. αγωνιστικής αλλά φοβήθηκα μην πυροδοτήσω αντιδράσεις...
aouas
QUOTE(Chavez @ Nov 24 2013, 00:52 ) *
Χαχχαχα πλάκα πλάκα κι εγώ ήθελα να ρωτήσω τον λόγο για τον οποία υπήρξε αστυνομία στο ματς της πρ. αγωνιστικής αλλά φοβήθηκα μην πυροδοτήσω αντιδράσεις...



Δεν νομίζω ότι είναι θέμα αντιδράσεων...απλά από περιέργεια ρώτησα και ακόμα απάντηση δεν πήρα...
Αλλά λογικά για να το θέτεις έτσι μάλλον δεν υπήρξαν μέτρα τελικά
Chavez
QUOTE (aouas @ Nov 24 2013, 01:15 ) *
Δεν νομίζω ότι είναι θέμα αντιδράσεων...απλά από περιέργεια ρώτησα και ακόμα απάντηση δεν πήρα...
Αλλά λογικά για να το θέτεις έτσι μάλλον δεν υπήρξαν μέτρα τελικά


Μακάρι φίλος! Απλά ας μας απαντήσει κάποιος για να μας λυθεί η απορία βρε παιδιά! tongue.gif
daniel10



ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. - ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Καλημερα σας βαλτε τα σκορ απο τους αγωνες?
Chavez
ΠΗΓΑΣΣΟΣ 65-60 ΠΑΚ
ilsant
ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣ ΠΕΥΚΗΣ 1
Καταρχήν η ομάδα δεν είναι εφηβικό του Α.Ο. Πεύκης και καλώς έφυγε το (Ε) από το site της εσκα Μπορεί να είναι παράρτημα του άλλα μπορεί να χρησιμοποιήσει και άντρες Ακούστηκε ότι προχτές με τον Αστερα εμφανίστηκαν κάνα δυο καινούργιοι που την βάζουν την μπάλα. Θα πρέπει να προσέξει η Νίκη για να μην πάει στράφι η τόσο καλή πορεία που έχει κάνει μέχρι τώρα

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ 2
Ομάδα ασανσέρ στην απόδοση του ο Αστέρας.Στο ματς με τον Φοιτητικό έδειξε ότι μπορεί το κάτι παραπάνω.Με Πεύκη Πετράλωνα απογοήτευσε Ο Ορφεας τα ματσάκια που έπρεπε μέχρι τώρα να πάρει τα καθάρισε ( Αν κέρδιζε και Πακ εκτός, θα ήταν σούπερ )
Μια αθλητική κόντρα που υπάρχει στα 2 σωματεία από τα παιδικοεφηβικα μάλλον σαν έξτρα κίνητρο ευνοεί τον Ορφέα

ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 2
Δεν έχω δει ακόμα την ΑΟ Κωφών αλλά το Γκύζη μια από τις 3 αήττητες ομάδες της δ εσκα μαζί με Φοιτητικό και Πόρτο Ράφτη θεωρητικά θα κερδίσει Αυτό που μένει είναι να το δείξει και αυτή την εβδομάδα στο γήπεδο

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.