Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α' ΕΣΚΑ 2009-10
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
andreas koropi
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΧΩΡΙΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ,ΒΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ!!!!
dion
QUOTE(andreas koropi @ Jul 23 2009, 13:30 ) *
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΧΩΡΙΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ,ΒΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ!!!!


Αφου πηρες την πρωτοβουλια για την νεα αγωνιστικη περιοδο γραψε δυο λογια για την ομαδα σου.
Και οποιος αλλος γνωριζει κατι για καποια ομαδα της Α' ΕΣΚΑ.
andreas koropi
Κορωπι 2009-2010

Α. Δρακοπουλος
Κ. Ντουνης
Β. Κυριακου
Α. Γιωτης
Δ. Καραβασιλης
Γ. Τσιλιβακος
Γ. Κουτσουκος
Α. Κελεσης
Σ. Μπουσουλας
Μ. Παππαδοπουλος Προπονητης. Γ. Γιαννοπουλος , Υπευθυνος τμηματος μπασκετ Π. Παππαμιχαλης
Χ. Οικονομου
Γ. καρατζας
Β. Γκικας
Χ. Λουκος
Κ. Παππαλουκας
Ν. Βλαχος


magic7
Καλησπέρα...ξέρει κανεις για το πρόγραμμα των αγώνων??αν δεν κάνω λάθος η κλήρωση έχει γίνει άρα πότε θα το δημοσιεύσουν??
tsoutsounakis
καλημερα σε ολα τα παιδια !!!ειμαι καινουριος...
Παιζω μπασκετ απο πολυ μικρος ,ειμαι γνωστης του αθληματος και παρακουλουθω το φορουμ σας
πολλα χρονια.Θα ηθελα να παρω μερος και εγω στις συζητησεις που κανετε γιατι μπορει να σας
φανω πολυ χρησιμος.
δεν θελω να σας κουρασω αλλο...φετος πηγα διακοπες στη Σαμο με το κοριτσι μου και ηταν πολυ ωραια!!
Επισης θελω να ευχαριστησω τους moderators και να τους πω οτι ειμαι πολυ χαρουμενος που παιρνω
μερος και εγω σ'αυτο το φορουμ!!!!
Δεν υποστηριζω καμια ομαδα, ειμαι απλος φιλαθλος και αγαπαω πολυ το μπασκετ.
Θα προσπαθω οσο γινεται να μην τσακωνομαι με τα αλλα παιδια αλλα θα λεω ελευθερα τη γνωμη μου.
απο μεταγραφες δεν ξερω πολλα πραγματα αλλα πιστευω θα ειναι η χρονια του ζωγραφου να ανεβει
κατηγορια,ειναι μια ομαδα με πολυ καλους παικτες και παιζει φοβερο μπασκετ ,τις αλλες ομαδες
ομαδες τις ξερω πολυ λιγο αλλα θα εχω την ευκαιρια να τις μαθω αφου θα πηγαινω στο γηπεδο μια φορα
pusher
QUOTE(andreas koropi @ Jul 25 2009, 10:16 ) *
Κορωπι 2009-2010

Α. Δρακοπουλος
Κ. Ντουνης
Β. Κυριακου
Α. Γιωτης
Δ. Καραβασιλης
Γ. Τσιλιβακος
Γ. Κουτσουκος
Α. Κελεσης
Σ. Μπουσουλας
Μ. Παππαδοπουλος Προπονητης. Γ. Γιαννοπουλος , Υπευθυνος τμηματος μπασκετ Π. Παππαμιχαλης
Χ. Οικονομου
Γ. καρατζας
Β. Γκικας
Χ. Λουκος
Κ. Παππαλουκας
Ν. Βλαχος


Εισαι σίγουρος, ότι θα είναι προπονητής ο Γιαννόπουλος.Γιατί κάτι καλόπαιδα μου είπανε ότι προπονεό άλλη ομάδα Α ΕΣΚΑ. Επίσης ο Κουτσούκος και ο Δρακόπουλος, θα είναι σίγουρα παίκτες του Κορωπίου? Έχω την αίσθηση πως όχι. Θα τρελαθούμε από νωρίς φέτος. Κι είναι μόλις Αύγουστος.
Να είσαι καλά Ανδρέα...Εύχομαι καλή πορεία στην ομάδα, όποιοι κι αν την επανδρώνουν...
tsoutsounakis
καλη ομαδα το Κορωπι αλλα πιστευω δεν θα κανει τιποτα σπουδαιο φετος...
εχει και αυτον τον απαραδεκτο παικτη ,δεν θελω να αναφερω ονομα ...
επαιζε στο Ιλιον και ηθελαν ολοι να τον πλακωσουν στο ξυλο.Ελπιζω φετος
να μην κανει τα ιδια.
Παντως εχω ακουσει οτι ειναι πολυ καλο παιδι και κανει πολλες πλακες
μεσα στα αποδυτηρια,εξαιρετικος παικτης και εξαιρετικος χαρακτηρας!!!!
nik-air
QUOTE(tsoutsounakis @ Aug 24 2009, 10:12 ) *
καλη ομαδα το Κορωπι αλλα πιστευω δεν θα κανει τιποτα σπουδαιο φετος...
εχει και αυτον τον απαραδεκτο παικτη ,δεν θελω να αναφερω ονομα ...
επαιζε στο Ιλιον και ηθελαν ολοι να τον πλακωσουν στο ξυλο.Ελπιζω φετος
να μην κανει τα ιδια.
Παντως εχω ακουσει οτι ειναι πολυ καλο παιδι και κανει πολλες πλακες
μεσα στα αποδυτηρια,εξαιρετικος παικτης και εξαιρετικος χαρακτηρας!!!!

τελικα ειναι απαραδεκτος παικτης η εξαιρετικος ο συγκεκριμενος??????!!
nikefalin
Προγραμμα περιόδου 2009 - 2010


πατήστε το λίνκ
anto10
Κανένα νέο από ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟ???Πως πάει η προετοιμασία??κανένα φιλικό της ομάδας??
loufer
QUOTE(andreas koropi @ Jul 25 2009, 10:16 ) *
Κορωπι 2009-2010

Α. Δρακοπουλος
Κ. Ντουνης
Β. Κυριακου
Α. Γιωτης
Δ. Καραβασιλης
Γ. Τσιλιβακος (Tsili το πολυεργαλείο)
Γ. Κουτσουκος
Α. Κελεσης
Σ. Μπουσουλας
Μ. Παππαδοπουλος Προπονητης. Γ. Γιαννοπουλος
Χ. Οικονομου
Γ. καρατζας
Β. Γκικας (Ο ψαλιδοχέρης)
Χ. Λουκος
Κ. Παππαλουκας
Ν. Βλαχος (Το τοτέμ)


Όπως πάντα σεμνός ο Ανδρέας δεν έχει συμπεριλάβει το όνομά του στην Πράσινη Ομάδα... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
assistant
Σε σημερινα φιλικα το Γαλατσι μετα απο αρκετα καλη για την εποχη εμφανιση ηττηθηκε με καμια 10αρια παντους απ την ΑΕΝΚ ενω το Ηρακλειο επικρατησε ευκολα του συντοπιτη Οφη.
basketka*los
Ο Χολαργος δεν υπαρχει καμμια περιπτωση να ανεβει Γ'?
anto10
Σε φιλικό χτες στη Νίκαια ο ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ κέρδισε τον ΑΡΗ ΝΙΚΑΙΑΣ 25 ποντους και αύριο παίζεις με το ΨΥΧΙΚΟ το δεύτερο φιλικό προετοιμασίας.... bball.gif bball.gif bball.gif
v-span
Σε φιλικο σήμερα στα Άνω Λιόσσια ΔΑΣΑΛ - ΤΑΥΡΟΣ: 61 - 55, έχοντας και 3 απουσίες η ομάδα των Λιοσίων.
playmaker
μπαχαλο ο αετος...... καταφεραν για αλλη μια χρονια πριν καν ξεκινησει η χρονια να μας δειξουν οτι αυτη η ομαδα ο θεος να την κανει ομαδα δεν θα αλλαξει ποτε.....και πως να αλλαξει βεβαια οταν ο ανθρωπος που ειναι προεδρος και κανει κουμαντο εκει ουδεμια σχεση με το αθλημα εχει δυστυχως, τα λεφτα μονο δεν κανουν τις ομαδες...... τελευταια θυματα ο κουτουμαδης και ο μπαρδουνιωτης δυο παιδια με ιστορια στις κατηγοριες αυτες που ομως δεν μπορεσαν να ανεχτουν την συμπεριφορα του προεδρου και αποχωρησαν........μονο κακο στο αθλημα κανει αυτος ο ανθρωπος που πρεπει να καταλαβει οτι ειδικα σε αυτες τις κατηγοριες τα λεφτα δεν αρκουν αλλα χρειαζεται και σωστη και τιμια συμπεριφορα και αν συνεχισει ετσι σε δυο τρια χρονια οσα και αν ταζει δεν θα πηγαινει κανενας στην ομαδα του και μοιραια θα φθασει στον πατο, βεβαια απορια προκαλει και φετος πως πηγαν η εμειναν εκει ολοι αυτοι οι αξιολογοι και πολυ καλοι παικτες μετα την περσινη τραγικη χρονια και δεν εννοω το αγωνιστικο μερος και την θεση που πηρε η ομαδα του αετου........κριμα παντως για το μπασκετακι.....................
magicj
Για ποιον ΑΕΤΟ λες?
anto10
Αρχίζει το κύπελο σήμερα για κάποιες ομάδες.....
gkaps77
QUOTE(magicj @ Sep 14 2009, 11:58 ) *
Για ποιον ΑΕΤΟ λες?
ΓΑΙ ΤΟΝ ΑΕΤΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΕΣΚΑ.

ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΕΚΕΙ? ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...
gkaps77
QUOTE(gkaps77 @ Sep 14 2009, 17:36 ) *
ΓΑΙ ΤΟΝ ΑΕΤΟ ΑΘΗΝΩΝ Α' ΕΣΚΑ.

ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΕΚΕΙ? ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΦΙΛΕ playmaker ΞΕΡΕΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΓΙΝΕ?
playmaker
QUOTE (gkaps77 @ Sep 14 2009, 17:57 ) *
ΦΙΛΕ playmaker ΞΕΡΕΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΓΙΝΕ?

οχι φιλε μου δεν εχω μαθει λεπτομερειες απλα ξερω τρια χρονια τωρα πως συμπεριφερεται ο προεδρος της ομαδας και ετσι ειμαι απολυτα σιγουρος για το ποιος φταιει, μιλαμε για απιστευτα πραγματα ο ανθρωπος....... περυσι επαιζε φιλος και εκει και αυτα που μου ελεγε οτι συνεβαιναν ξεπερναν σιγουρα την φαντασια σου.......μετα απο τους αγωνες εκρινε ο ιδιος ποιος επαιξε καλα και μονο οσους νομιζε οτι ηταν καλοι πληρωνε.....μπορει καποιος παικτης να ειχε δωσει και την ψυχη του στο ματς αυτος εβλεπε ποιος εβαζε καλαθια μονο και τον πληρωνε
gkaps77
QUOTE(playmaker @ Sep 15 2009, 11:00 ) *
οχι φιλε μου δεν εχω μαθει λεπτομερειες απλα ξερω τρια χρονια τωρα πως συμπεριφερεται ο προεδρος της ομαδας και ετσι ειμαι απολυτα σιγουρος για το ποιος φταιει, μιλαμε για απιστευτα πραγματα ο ανθρωπος....... περυσι επαιζε φιλος και εκει και αυτα που μου ελεγε οτι συνεβαιναν ξεπερναν σιγουρα την φαντασια σου.......μετα απο τους αγωνες εκρινε ο ιδιος ποιος επαιξε καλα και μονο οσους νομιζε οτι ηταν καλοι πληρωνε.....μπορει καποιος παικτης να ειχε δωσει και την ψυχη του στο ματς αυτος εβλεπε ποιος εβαζε καλαθια μονο και τον πληρωνε

ΦΙΛΕ playmaker ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΦΟΥ ΑΝΗΚΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΛΛΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΠΕΝΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΑ ΔΩΣΑΜΕ ΟΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ Β΄ΕΣΚΑ ΣΤΗΝ Α΄ΕΣΚΑ ΑΛΛΑ...
playmaker
QUOTE(gkaps77 @ Sep 15 2009, 15:00 ) *
ΦΙΛΕ playmaker ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΦΟΥ ΑΝΗΚΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΛΛΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΠΕΝΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΑ ΔΩΣΑΜΕ ΟΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ Β΄ΕΣΚΑ ΣΤΗΝ Α΄ΕΣΚΑ ΑΛΛΑ...

ολα οσα μαθαινω και γραφω δηλαδη ειναι αληθεια μπορεις και εσυ να τα επιβεβαιωσεις.......... οχι τιποτα αλλο απλα καποιες στιγμες θεωρουσα οτι υπαρχει και καποια δοση υπερβολης δεν μποριυσα ευκολα να πιστεψω οτι γινονται τετοια απαραδεκτα πραγματα
gkaps77
QUOTE (playmaker @ Sep 15 2009, 15:16 ) *
ολα οσα μαθαινω και γραφω δηλαδη ειναι αληθεια μπορεις και εσυ να τα επιβεβαιωσεις.......... οχι τιποτα αλλο απλα καποιες στιγμες θεωρουσα οτι υπαρχει και καποια δοση υπερβολης δεν μποριυσα ευκολα να πιστεψω οτι γινονται τετοια απαραδεκτα πραγματα

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΤΟ ΑΣΧΗΜΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΝΩ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΤΑΙ ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΛΕΚΕΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ MANAGER ΠΑΙΚΤΩΝ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΡΙΝΕΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΤΑ ΒΟΥΛΗΣΗ. ΑΛΛΩΣΤΕ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΑΚΟΜΗ ΑΦΟΥ ΟΙ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΠΑΡΚΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΑΛΛΑΖΕΙ 8-10 ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ Η ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ. ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΤΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ...
basketka*los
Γιατι δεν εξηγει καποιος τι συμβαινει στον Αετο?Αν αναφερθουν γεγονοτα εστω σε ενα φορουμ καλο θα κανει!!!!
dimis_69
Για Κυπελλο Δασαλ - Φιλαθλητικος 75 82.
DORIAN
QUOTE(playmaker @ Sep 14 2009, 11:35 ) *
μπαχαλο ο αετος...... καταφεραν για αλλη μια χρονια πριν καν ξεκινησει η χρονια να μας δειξουν οτι αυτη η ομαδα ο θεος να την κανει ομαδα δεν θα αλλαξει ποτε.....και πως να αλλαξει βεβαια οταν ο ανθρωπος που ειναι προεδρος και κανει κουμαντο εκει ουδεμια σχεση με το αθλημα εχει δυστυχως, τα λεφτα μονο δεν κανουν τις ομαδες...... τελευταια θυματα ο κουτουμαδης και ο μπαρδουνιωτης δυο παιδια με ιστορια στις κατηγοριες αυτες που ομως δεν μπορεσαν να ανεχτουν την συμπεριφορα του προεδρου και αποχωρησαν........μονο κακο στο αθλημα κανει αυτος ο ανθρωπος που πρεπει να καταλαβει οτι ειδικα σε αυτες τις κατηγοριες τα λεφτα δεν αρκουν αλλα χρειαζεται και σωστη και τιμια συμπεριφορα και αν συνεχισει ετσι σε δυο τρια χρονια οσα και αν ταζει δεν θα πηγαινει κανενας στην ομαδα του και μοιραια θα φθασει στον πατο, βεβαια απορια προκαλει και φετος πως πηγαν η εμειναν εκει ολοι αυτοι οι αξιολογοι και πολυ καλοι παικτες μετα την περσινη τραγικη χρονια και δεν εννοω το αγωνιστικο μερος και την θεση που πηρε η ομαδα του αετου........κριμα παντως για το μπασκετακι.....................


φαινεται οτι γνωριζεις πολλα για ΑΕΤΟ μηπως μπορεις να μας γραψεις κατι για το ροστερ του?
playmaker
QUOTE(DORIAN @ Sep 16 2009, 15:05 ) *
φαινεται οτι γνωριζεις πολλα για ΑΕΤΟ μηπως μπορεις να μας γραψεις κατι για το ροστερ του?

δεν ξερω ολο το ροστερ φιλε για να το γραψω εμαθα μονο για την αποχωρηση κουτουμαδη και μπαρδουνιωτη και καποια αλλα πραγματα που τα γνωριζα απο περυσι γιατι επαιζε εκει ενας φιλος και ετσι τα μαθαινα
basketka*los
Ο Αετος εδιωξε αυτουσς αλλα νομιζω οτι πηρε τον Σκουταρη...
Jabar
Tα νέα του Χολαργού www.Holargosbc.gr
leonkalf
Ο Χολαργός "αποχαιρέτησε" το πρωτάθλημα, παίζει Γ' Εθνική τη νέα χρονιά, και τη θέση του στο πρωτάθλημα παίρνει η ομάδα των Θρακομακεδόνων.

Διαβάστε το σχετικό ρεπορτάζ εδώ
poseidon70
QUOTE(leonkalf @ Sep 23 2009, 16:15 ) *
Ο Χολαργός "αποχαιρέτησε" το πρωτάθλημα, παίζει Γ' Εθνική τη νέα χρονιά, και τη θέση του στο πρωτάθλημα παίρνει η ομάδα των Θρακομακεδόνων.

Διαβάστε το σχετικό ρεπορτάζ εδώ

ποια ομαδα βλεπετε για ανοδο φετοσ?ειδα το παιχνιδι κορωπη -ραφηνα κ μου αρεσε πολυ η ραφηνα...
Duke78
1η αγωνιστική
ΘΡΑΚΕΣ-ΑΕΤΟΣ....

Ο Αετος λενε παει για ανοδο ε??? Και ο Προμηθεας περσυ για ανοδο πηγαινε και την πρωτη αγωνιστικη στους Θρακες ειχε σταση...
Για να δουμε....

ΠΑΜΕ ΡΕ ΘΡΑΚΕΣ ΓΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
basketka*los
Ο Αετος πηρε τον Σκουταρη???Αληθευει?Πως βρεθηκε τοσο χαμηλα ο Χαρης?
andreas koropi
QUOTE(Duke78 @ Sep 24 2009, 18:10 ) *
1η αγωνιστική
ΘΡΑΚΕΣ-ΑΕΤΟΣ....

Ο Αετος λενε παει για ανοδο ε??? Και ο Προμηθεας περσυ για ανοδο πηγαινε και την πρωτη αγωνιστικη στους Θρακες ειχε σταση...
Για να δουμε....

ΠΑΜΕ ΡΕ ΘΡΑΚΕΣ ΓΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


Σεμνααααααααααααααααα!!!!!
Jabar
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/09/2009 19:00:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ
28/09/2009 20:30:00 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
28/09/2009 21:30:00 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ
28/09/2009 21:00:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
28/09/2009 21:00:00 Ν.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΟ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
28/09/2009 21:00:00 Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΚΛ. ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
28/09/2009 21:30:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ
28/09/2009 21:15:00 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
Μετά από αρκετά χρόνια η ομάδα μου δεν θα παίξει στην Α ΕΣΚΑ.Εγώ σκοπεύω να την παρακολουθήσω εκμεταλευόμενος το ρεπό που θα έχουμε την Δευτέρα.Κάποια προγνωστικά βασισμένα στο ένστικτο και λιγότερο σε πληροφορίες.ΕΦΟΑ παραδοσιακά τα ματς που χρειάζεται τα παίρνει.Δεν ξέρω αν μαζευτήκανε στην προετοιμασία,το Ηράκλειο έχει φτιάξει καλή ομάδα και παίζει πάντα στα όριά του.Δύσκολο ματς αλλά διακινδυνεύω και προτείνω 1.
Απόλλων μάλλον δύσκολη χρονιά τον περιμένει Φιλαθλητικός ξανακτίζει την ομάδα με την γνωστή τακτική του κόουτς.Πίεση παντού και τρέξιμο.Βλέπω διπλό.Θρακομακεδόνες δεν τους έχω δει,ξέρω ότι ο κόουτς θα τους έχει δώσει το πνεύμα του και θα παλαίψουν για την κάθε φάση.Πήραν από μας τον Σιούτη και τον Μπάλτα που τους εύχομαι τα καλύτερα.ΑΕΤΟΣ σίγουρα η προετοιμασία δεν πήγε και καλά,αλλαγές στο ρόστερ πριν την έναρξη.Το ρόστερ είναι πολύ δυνατό και αν θέλουν την άνοδο, σε κάτι τέτοια ματς θα πρέπει να μην την χάσουν.Πάντως αν έπαιζα έκπληξη εδώ θα την έπαιζα 1.ΔΑΣΑΛ αξιόμαχη αλλά ο Αρης ποιοτικός νομίζω θα κερδίσει 2.ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ δεν δείχνει φορμαρισμένος,
ο Αγιος Θωμας έχει κάνει μεταγραφές που τον δυνάμωσαν πολύ.Εχει την ευκαιρία να κερδίσει σε μία δύσκολη έδρα,2.
ΦΕΑ καλή ομάδα αλλά νομίζω ότι η Ραφήνα φέτος θα είναι πάρα πολύ δυνατή και ένα από τα φαβορί για άνοδο2.Ζωγράφου η ομάδα είναι πολύ καλή αλλά αυτή τη περίοδο είχε προβλήματα με τους στρατευμένους το παιχνίδι απέναντι στο Γαλάτσι που είναι χειρώτερο από πέρυσι ,πρέπει να το κερδίσει 1.Κορωπί έχει μια τετράδα πολύ αξιόλογων παικτών αλλά δεν νομίζω ότι φτάνει απέναντι στη Νίκη που νομίζω ότι θα είναι πολύ δυνατή φέτος 2.
hidalgo


27/09/2009 19:00:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 1
28/09/2009 20:30:00 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 2
28/09/2009 21:30:00 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 1
28/09/2009 21:00:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
28/09/2009 21:00:00 Ν.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΟ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2
28/09/2009 21:00:00 Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΚΛ. ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 1
28/09/2009 21:30:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ 1
28/09/2009 21:15:00 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1

N#15


27/09/2009 19:00:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 1
28/09/2009 20:30:00 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 2
28/09/2009 21:30:00 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 2
28/09/2009 21:00:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
28/09/2009 21:00:00 Ν.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΟ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1
28/09/2009 21:00:00 Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΚΛ. ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 2
28/09/2009 21:30:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ 1
28/09/2009 21:15:00 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2
gabriel1981
Έμαθε κανείς πόσο κοστίζει το εισητήριο των αγώνων της Α΄ΕΣΚΑ φέτος?
Μου είπαν 5 ευρώ. Αληθεύει?? . . .

Καλή αρχή σε όλους
where_amazing_happens
QUOTE(gabriel1981 @ Sep 27 2009, 17:02 ) *
Έμαθε κανείς πόσο κοστίζει το εισητήριο των αγώνων της Α΄ΕΣΚΑ φέτος?
Μου είπαν 5 ευρώ. Αληθεύει?? . . .

Καλή αρχή σε όλους

Κανεις πλακα φανταζομαι?? 5 ευρω?? Απλα απαραδεκτο! Οταν προ διετιας για να πας να δεις Α2 πληρωνες 4 ευρω... Δεν πιστευω να ισχυει κατι τετοιο. Μου φαινεται εντελως εξωπραγματικο.
 
Jabar
Πράγματι το εισιτήριο φέτος θα είναι 5€ μεκαλύτερο από την Γ Εθνική.Σοβαρές απουσίες για Αγ. Θωμά σε βασικό 1 και 3
gorilakos
QUOTE(where_amazing_happens @ Sep 27 2009, 17:09 ) *
Κανεις πλακα φανταζομαι?? 5 ευρω?? Απλα απαραδεκτο! Οταν προ διετιας για να πας να δεις Α2 πληρωνες 4 ευρω... Δεν πιστευω να ισχυει κατι τετοιο. Μου φαινεται εντελως εξωπραγματικο.
 

Απαραδεκτο......αντε και του χρονου μονο με πιστωτικη!!!!
gk65
Το εισιτηριο στην Α εσκα πηγε 5ευρο γιατι απο φετος ανελαβαν την διαχειρηση οι ομαδες. Δεν θα πηγαινουν οι εισπρακτορες της εσκα στα γηπεδα αλλα η καθε ομαδα θα εχει την εποπτεια και αυτο θα ειναι ενα επιπλεων εσοδο για τοις ομαδες. Το αποφασισαν οι προεδροι της Α εσκα σε συναντηση με το προεδριο της εσκα. Μονο ο αετος δεν συμφωνησε.
where_amazing_happens
Μαλλον καλα εκανε ο Αετος! Ρε παιδια ειμαστε σοβαροι τωρα? 5 ευρω για να δεις Α' εσκα? Οταν με 10-15 πηγαινεις και βλεπεις Α1. Απλα αδεια γηπεδα! Μια πολυ ωραια λυση!
gorilakos
QUOTE(where_amazing_happens @ Sep 27 2009, 21:46 ) *
Μαλλον καλα εκανε ο Αετος! Ρε παιδια ειμαστε σοβαροι τωρα? 5 ευρω για να δεις Α' εσκα? Οταν με 10-15 πηγαινεις και βλεπεις Α1. Απλα αδεια γηπεδα! Μια πολυ ωραια λυση!

Εχεις απολυτο δικιο!!
dm_7
ΕΦΟΑ - ΤΥΦΩΝ 1 με 2 πόντους
Το Ηρακλειο ηταν μπροστα σε όλο το ματς...αλλα η ΕΦΟΑ το γύρισε τελευταία στιγμή.

Καλή Αρχή!!


Σπύρος Παπαδόπουλος 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Jabar
QUOTE(dm_7 @ Sep 27 2009, 22:05 ) *
ΕΦΟΑ - ΤΥΦΩΝ 1 με 2 πόντους
Το Ηρακλειο ηταν μπροστα σε όλο το ματς...αλλα η ΕΦΟΑ το γύρισε τελεύται στιγμή.

Καλή Αρχή!!


Σπύρος Παπαδόπουλος 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif

73-71
basketka*los
QUOTE(Jabar @ Sep 27 2009, 19:16 ) *
Πράγματι το εισιτήριο φέτος θα είναι 5€ μεκαλύτερο από την Γ Εθνική.Σοβαρές απουσίες για Αγ. Θωμά σε βασικό 1 και 3

Δηλαδη Θεοδωριδης και???
Jabar
QUOTE(basketka*los @ Sep 27 2009, 23:09 ) *
Δηλαδη Θεοδωριδης και???

H άλλη απουσία δεν είναι σίγουρη θα δοκιμάσει το πόδι αύριο.
assistant
QUOTE(dm_7 @ Sep 27 2009, 22:05 ) *
ΕΦΟΑ - ΤΥΦΩΝ 1 με 2 πόντους
Το Ηρακλειο ηταν μπροστα σε όλο το ματς...αλλα η ΕΦΟΑ το γύρισε τελευταία στιγμή.

Καλή Αρχή!!


Σπύρος Παπαδόπουλος 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif

Oι Κουκου-fans παροντες σ ολα τα γηπεδα της Αθηνας.Ετσι μωρη ομαδαρα.Κι αυριο ολοι στο γηπεδο για το Λαδικο.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.