Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2017-2018
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Πανιώνιος
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
tuareg
QUOTE (polykos @ Apr 15 2018, 20:07 ) *
Αφου η Καε Αρης 2003 έχει και άρθρο 99 και πληρώνει κανένα πρόβλημα, λοιπόν.
Θα κερδίσετε και τα ματς που πρέπει και τον Πανιώνιο βέβαια. Ολα καλα.


ξαναλεω αυτο το ΚΑΕ ΑΡΗΣ 2003 προηλθε οπως και το Νεος Πανιωνιος οποτε επειδη στο σπιτι του κρεμασμενου δε μιλανε για σχοινι καλο θα ηταν να χαλαρωσεις λιγο με τη προκλητικοτητα
nikmamba
παντως εμεις θα κερδισουμε μεσα στο γηπεδο και στα ισια..Οχι με μπραβους στα αποδυτηρια και διαιτησια κανονισμενη οπως κανετε εσεις

για τα αλλα στα λεει καλα ο τουαρεγκ...
Zoys
Το topic κλειδώνει...
Zoys
Από ένα foul σε McRae για ποστ που αναφέρεται στη διαιτησία με εριστικό τόνο και στους nikmamba, labros για ανταλλαγή ειρωνικών post.
benchwarmer
Η ΚΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΒΙΚΟΣ COLA ανακοινώνει την λύση της συνεργασίας της με τον προπονητή, Βαγγέλη Ζιάγκο. Στις τρεις τελευταίες αγωνιστικές του πρωταθλήματος, την ομάδα θα αναλάβει ο Στήβ Γιατζόγλου με τους ίδιους συνεργάτες στο τεχνικό επιτελείο.

ΚΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΒΙΚΟΣ COLA


WTF?
Δεν γνωρίζω τι ακριβώς έγινε, αλλά το θεωρώ μπασκετική ύβρη (όποιος και αν ήταν ο αντικαταστάτης, παρακαλώ μην πάει η κουβέντα σε πολιτικά smile.gif ) μετά από τη δουλειά που είδε όλος ο κόσμος ότι έκανε ο Ζιάγκος. Ζητώ συγγνώμη από τους φίλους του Πανιωνίου (και ξαναλέω ότι δεν γνωρίζω τι παίχτηκε εσωτερικά), αλλά εκ του μακρώθεν πραγματικά ελπίζω μετά την ύβρη να ακολουθήσει πλήρως η γνωστή συνέχεια.
Zoys
1) evilmonkey.gif icon_drunk.gif blink.gif
2) Άλλος ένας λόγος να υποστηρίζω Κόροιβο για την παραμονή...
ashton
ανεξήγητη η αλλαγή ..
giorgos14


Αναμένω αντιδράσεις από τους Πάνθηρες
polykos
Η προμεσονύχτια ΝΤΡΟΠΗ, θα αλλάξει σε μεταμεσονύχτιες ενέργειες.
akratacity
Τελικά ο εκκολαπτομενος NBAερ μετά τον Μιχαλο, έφαγε και τον Ζιαγκο... smiley.gif
Nemesakos
Κ πολύ κράτησε το αστείο με τον Γιατζόγλου...Ώρες ώρες είναι να απορείς με την κριτική ικανότητα κάποιων ανθρώπων...

http://www.sdna.gr/mpasket/basket-league/a...go-xrysis-aygis
gerorge
Ευτυχως επραξαν σωστα και γρηγορα οι οπαδοι του Πανιωνιου.Δε νοειται ο Πανιωνιος(αλλα και οποιαδηποτε ομαδα πλεον) να εχει ως προπονητη τον Στιβ.Ακομα και τις πολτικες αποψεις του βεβαια να μην λαβεις υποψη παλι ανεξηγητη ειναι η αλλαγη αφου ο ΖΙαγκος εκανε πολυ καλη δουλεια.Ξερουμε τι παιχτηκε απο πισω;
giorgos14
QUOTE(gerorge @ Apr 27 2018, 09:32 ) *
Ευτυχως επραξαν σωστα και γρηγορα οι οπαδοι του Πανιωνιου.Δε νοειται ο Πανιωνιος(αλλα και οποιαδηποτε ομαδα πλεον) να εχει ως προπονητη τον Στιβ.Ακομα και τις πολτικες αποψεις του βεβαια να μην λαβεις υποψη παλι ανεξηγητη ειναι η αλλαγη αφου ο ΖΙαγκος εκανε πολυ καλη δουλεια.Ξερουμε τι παιχτηκε απο πισω;


QUOTE
Παρεμπιπτόνως, το διαζύγιο με τον Ζιάγκο αποφασίστηκςε προχθές, μετά από έντονο διάλογο με τον Αλευρογιάννη. Του καταλογίστηκε ότι δεν αξιοποιεί όσο πρέπει κάποιον παίκτη, ο Ζιάγκος αντέτεινε ότι η ομάδα βελτιώνεται, προχωράει και έφτασε να διεκδικεί τον στόχο και… απολύθηκε!


Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει το δημοσίευμα αλλά ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματα του. Ο Ζιάγκος θα κάνει μεγάλο λάθος αν δεχτεί να επιστρέψει. Λινκ για το πλήρες άρθρο ΕΔΩ
Gkos
Όπως λέει και το άρθρο υπήρχε θέμα με έναν παίκτη
Όχι αυτόν που φαντάστηκε ο Akratacity😂
marousara
Και εγώ αυτόν με τον Akrata κατάλαβα αλλά τελικά είναι άλλος.. Βέβαια όταν το έμαθα μου έκανε εντύπωση γιατί
δεν έχει και μηδαμινό χρόνο συμμετοχής αλλά οκ..
gerorge
QUOTE (Gkos @ Apr 27 2018, 11:59 ) *
Όπως λέει και το άρθρο υπήρχε θέμα με έναν παίκτη
Όχι αυτόν που φαντάστηκε ο Akratacity😂



Ποιο ειναι τελος παντων αυτο το ταλεντο ωστε να φτανει ο Αλευρογιαννης στα προθυρα να διαλυσει την ομαδα για παρτη του;Τοσο κοντινη σχεση εχουν και εκτιθεται γι αυτον;
akratacity
QUOTE (Gkos @ Apr 27 2018, 11:59 ) *
Όπως λέει και το άρθρο υπήρχε θέμα με έναν παίκτη
Όχι αυτόν που φαντάστηκε ο Akratacity😂

Ενταξει εγω πηγα με το φαβορι εξ αρχης. smiley.gif

Τωρα για τον παιχτη που δημιουργησε θεμα (αν οντως ισχυει) τι να πω. Κανενας μα κανενας ρεαλισμος. Με αυτον πρωτο βιολι η ομαδα θα ηταν κατω και απο τα Τρικαλα τωρα. Αντι να λεει και ευχαριστω που ηρθε ο Μπραζελτον και ο Καμινγκς και η ομαδα εκανε καποιες σπουδαιες νικες και βγηκε απο τη ζωνη του υποβιβασμου, καθεται και πριονιζει την καρεκλα του προπονητη.

Gkos
QUOTE (gerorge @ Apr 27 2018, 12:10 ) *
Ποιο ειναι τελος παντων αυτο το ταλεντο ωστε να φτανει ο Αλευρογιαννης στα προθυρα να διαλυσει την ομαδα για παρτη του;Τοσο κοντινη σχεση εχουν και εκτιθεται γι αυτον;


Δεν μπορώ να πω ,ξερουν αρκετοι. Εχουν αποκτησει κοντινη σχέση ναι.
gate1010
Για να καταλάβω και εγώ. Στην Βικος Κολα υπαρχει παίκτης που θα γίνει γαμπρός του Αλευρογιαννη; Και για αυτό ο Αλευρογιαννης πιέζει καταστάσεις για να παίζει αυτός ο παίκτης;
Και ολα αυτά ενώ ο Πανιώνιος εχει μπροστά του τελικούς παραμονής.
Αυτές δεν ειναι κινήσεις σοβαρού ανθρώπου...

G-arenas
ρε παιδια ποιος ειναι αυτος ο παικτης? πειτε μας. αν και καπου παει το μυαλο μου δεν ειμαι σιγουρος
BILL79
QUOTE(G-arenas @ Apr 27 2018, 13:05 ) *
ρε παιδια ποιος ειναι αυτος ο παικτης? πειτε μας. αν και καπου παει το μυαλο μου δεν ειμαι σιγουρος

Λογικά ο Σακελλαρίου. Αυτός τα έχει με την κόρη του Προέδρου και αυτός όντας αρχηγός έχει " τη δύναμη" να πιέζει καταστάσεις. Πάντως και εγώ αρχικά νόμιζα τον Δίπλαρο.
geo82
QUOTE (gerorge @ Apr 27 2018, 11:32 ) *
Δε νοειται ο Πανιωνιος(αλλα και οποιαδηποτε ομαδα πλεον) να εχει ως προπονητη τον Στιβ.Ακομα και τις πολτικες αποψεις του βεβαια να μην λαβεις υποψη παλι ανεξηγητη ειναι η αλλαγη αφου ο ΖΙαγκος εκανε πολυ καλη δουλεια.Ξερουμε τι παιχτηκε απο πισω;



Ακριβώς. Οι πολιτικές απόψεις του δε με ενδιαφέρουν. Θεωρώ όμως λάθος κίνηση τη λύση της συνεργασίας με τον Ζιάγκο. Παρέλαβε χάος και με σκληρή δουλειά παρουσίασε ένα αξιοπρεπέστατο σύνολο στον δεύτερο γύρο. Δεν υπήρχε λόγος αλλαγής του, ειδικά σε αυτό το σημείο της σεζόν. Αν μετά από αυτό τον πανικό, καταφέρει η ομάδα να συσπειρωθεί και να σωθεί, θα πρόκειται για μπασκετικό θαύμα.
SteveNashidis
QUOTE(geo82 @ Apr 27 2018, 16:07 ) *
Ακριβώς. Οι πολιτικές απόψεις του δε με ενδιαφέρουν. Θεωρώ όμως λάθος κίνηση τη λύση της συνεργασίας με τον Ζιάγκο. Παρέλαβε χάος και με σκληρή δουλειά παρουσίασε ένα αξιοπρεπέστατο σύνολο στον δεύτερο γύρο. Δεν υπήρχε λόγος αλλαγής του, ειδικά σε αυτό το σημείο της σεζόν. Αν μετά από αυτό τον πανικό, καταφέρει η ομάδα να συσπειρωθεί και να σωθεί, θα πρόκειται για μπασκετικό θαύμα.


Ή για μπασκετικό παρασκήνιο της αγαπημένης μας ομοσπονδίας smiley.gif
geo82
Μπα, δε νομίζω ότι ψήνονται για κάτι τέτοιο. Βέβαια, you never know...
benchwarmer
QUOTE(BILL79 @ Apr 27 2018, 16:06 ) *
Λογικά ο Σακελλαρίου. Αυτός τα έχει με την κόρη του Προέδρου και αυτός όντας αρχηγός έχει " τη δύναμη" να πιέζει καταστάσεις. Πάντως και εγώ αρχικά νόμιζα τον Δίπλαρο.


Μα δεν εννοούσε κανείς τον Δίπλαρο smiley.gif

Μην ξεχνάμε επίσης ότι και από την αρχή η χρονιά είχε ξεκινήσει με άλλη ανεξήγητη απόφαση, την πρόσληψη του Καλαφατάκη(!), την οποία ακόμα δεν έχω καταφέρει να εξηγήσω... Αν υπήρχε ο Ζιάγκος από το καλοκαίρι, η ομάδα θα είχε σωθεί ήδη και θα μπορούσαν να φέρουν τον Γιατζόγλου, τον Βαγγέλη Αλεξανδρή, τον Κιουμουρτζόγλου, τον Κώστα Πετρόπουλο, όποιον τέλος πάντων ήθελαν.
Gkos
Που κολλάει ο καημενος ο Διπλαρος😂😂
BILL79
QUOTE(benchwarmer @ Apr 27 2018, 16:58 ) *
Μα δεν εννοούσε κανείς τον Δίπλαρο smiley.gif



QUOTE(Gkos @ Apr 27 2018, 17:47 ) *
Που κολλάει ο καημενος ο Διπλαρος😂😂

Mea culpa παιδιά!!!
Είχανε πει ότι τον Μίχαλο τον "έδιωξε" παίκτης της ίδιας θέσης ώστε να παίζει περισσότερο, γι' αυτό μπερδεύτηκα!
nikolas_asteri
QUOTE (Nemesakos @ Apr 27 2018, 10:46 ) *
Κ πολύ κράτησε το αστείο με τον Γιατζόγλου...Ώρες ώρες είναι να απορείς με την κριτική ικανότητα κάποιων ανθρώπων...

http://www.sdna.gr/mpasket/basket-league/a...go-xrysis-aygis


Μπράβο ρε Πανιωνάρα blove.gif
Πουθενά να μην σηκώνουν κεφάλι.
Rick Sanchez
Μπράβο στους οπαδούς του Πανιωνίου που έκαναν το αυτονόητο
geo82
http://www.panionianea.gr/2018/04/blog-post_89.html

Δε δέχεται να επιστρέψει ο Ζιάγκος και πολύ καλά κάνει. Δεν του φέρθηκε σωστά η διοίκηση.
polykos
Πενθώ και δεν σχολιάζω...
Gkos
Πενθεις που φάγανε μπαμπέσικα τον Στηβ ;

Btw ο Κωνσταντώνης ειναι διαθέσιμος ή έχει τρεχαματα με τους παίδες;

gerorge
Αλεξανδρης κι επισημα στον Πανιωνιο,που απ'οσο θυμαμαι ειχε κανει παλια ενα ποστ που εμμεσως υποστηριζε τον Στιβ οταν ειχε πρωτοκανει τις δηλωσεις του.Στον Ηρακλη δεν μ'αρεσε καθολου,αλλα ισως καταφερει να κανει δουλεια οσο προλαβαινει
geo82
QUOTE (gerorge @ Apr 28 2018, 14:39 ) *
Αλεξανδρης κι επισημα στον Πανιωνιο,που απ'οσο θυμαμαι ειχε κανει παλια ενα ποστ που εμμεσως υποστηριζε τον Στιβ οταν ειχε πρωτοκανει τις δηλωσεις του.Στον Ηρακλη δεν μ'αρεσε καθολου,αλλα ισως καταφερει να κανει δουλεια οσο προλαβαινει


Ελπίζω να τον κρατήσουμε αυτόν...Μακάρι να μπορέσει να ηρεμήσει την ομάδα, γιατί τα γεγονότα των τελευταίων ημερών μόνο καλό δεν της έκαναν.
yiatsou
Καλησπέρα σε όλους,απορώ πάντως πως εν μέσω αγωνιστικής απραξίας κ αγωνιστικής ανόδου επέλεξαν να διώξουν τον Ζιαγκο. Το μόνο που καταφέρνουν είναι να διαταράξουν τις ισορροπίες. Είναι η δεύτερη φορά πάντως που δεν του φέρθηκε σωστά η εκάστοτε διοίκηση. Τέλος πάντων πάνω από όλα η σωτηρία της ομάδας, και τι να προλάβει να κάνει ο Αλεξανδρής εκτός από ψυχολογική υποστήριξη? Έτσι και αλλιώς από Σάββατο σε Σάββατο τελειώνει το πρωτάθλημα... Από την άλλη παρασκηνιακά Δεν μπορώ να καταλάβω ποιος παίκτης προκάλεσε το πρόβλημα. Αν είναι ο Βαγγέλης πως εξηγείται η αγάπη του για την ομάδα?
Gkos
Μπλέχτηκαν οι αγάπες i guess😐🤔
yiatsou
Καλησπέρα, πάντως στην εκπομπή του Σκουντη σήμερα δεν τα είπε και άσχημα ο Αλευρογιαννης...
aegeansheed
QUOTE(yiatsou @ May 1 2018, 21:54 ) *
Καλησπέρα, πάντως στην εκπομπή του Σκουντη σήμερα δεν τα είπε και άσχημα ο Αλευρογιαννης...

Τί είπε στο περίπου;
yiatsou
QUOTE (aegeansheed @ May 1 2018, 22:07 ) *
Τί είπε στο περίπου;


Κατ'αρχήν ζήτησε συγγνώμη για τον Γιατζογλου. Είπε όλοι δικαιούνται να κάνουν λάθη. Αναφορικά με την απόλυση Ζιαγκου ήταν επιλογή του διότι διέκρινε μια γενικότερη χαλάρωση και το έκανε με την μορφή ηλεκτροσόκ για να αφυπνίσει την ομάδα. Είπε ότι ουσιαστικά ο Αλεξανδρής θα χρησιμοποιήσει τα συστήματα του Ζιαγκου διότι δεν υπάρχει χρόνος για αλλαγές και ότι θα εστιάσει στην αλλαγή ψυχολογίας. Μίλησε μέχρι και για τη σχέση της κόρης του με τον Σακελλαρίου. Μίλησε για Μιχαλο κλπ . Έδειξε ότι το πιστεύει και πως είναι παθιασμένος με τον Πανιώνιο. Τι να πω δεν.ξέρω... Μακάρι να του βγει η αλλαγή. Πάντως θα είναι πολύ δύσκολα στο Αλεξανδρειο...
Gkos
Δηλαδή τι ωραιο είπε ;
Προσπάθησε να σώσει τα προσχηματα όπως σε διαβάζω

Διεκρινε χαλάρωση που ο Πανιωνιος παλεψε στα ισα τον Ολυμπιακο;

Ενιγουει,δεν με αφορά και άμεσα το θέμα ,ας μιλησει κανείς Πανιώνιος.
yiatsou
Πρέπει να δεις όλη την συνέντευξη για να καταλάβεις. Και για μένα όπως προείπα δεν ήταν σωστή η απόλυση του Ζιαγκου, πράγμα για το οποίο δεν νομίζω να απαντήσει κανείς ξεκάθαρα γιατί έγινε. Από κει και πέρα εκ του αποτελέσματος θα κριθούν όλες οι κινήσεις...
McRae
Το ΑΣΕΑΔ απερριψε την ενσταση του Πανιωνιου.Κεκλεισμενων 2 ματς.Οπως απερριψε και του Ολυμπιακου.Μονο αν εισαι Αρης εχει νοημα να προσφυγεις σε αυτο το δικαστηριο.Μονο αυτοι δικαιωνονται παντα εκει.
nikmamba
QUOTE (McRae @ May 4 2018, 17:01 ) *
Το ΑΣΕΑΔ απερριψε την ενσταση του Πανιωνιου.Κεκλεισμενων 2 ματς.Οπως απερριψε και του Ολυμπιακου.Μονο αν εισαι Αρης εχει νοημα να προσφυγεις σε αυτο το δικαστηριο.Μονο αυτοι δικαιωνονται παντα εκει.

αν εισι Αρης προσφευγεις εκει.Αν εισαι παοκ εχεις ακρες σε εοκ και εσακε και κανονιζεις τα πραγματα πριν φτασουν στο παρα ενα...η εμπαθεια σου ειναι δεδομενη και τεραστια.που να ημασταν και πραγματικα αντιπαλοι φετος και να μην φυτοζωοουσαμε..αλλα λογικο..περιμενεις να πεσουμε γιατι ξερεις οτι το φετινο ειναι εκλαμψη κι απο του χρονου παααααλι απο κατω..

παντως σε βολευει σαν παοκ το κεκλεισμενων...μπορεις να κανεις δωρακι απο αυτα που κανετε εσεις οταν κινδυνευει ο Αρης σε αντιπαλους πιο ευκολα....
McRae
Μαγκια σας που εχετε βρει ακρη με το ΑΣΕΑΔ.Κανει καλη δουλεια ο Γρολιος.Οσο να ναι βγαζει ματι οτι η μονη τιμωρια εδρας που κατεπεσε ηταν αυτη του Αρη,δυο αγωνιστικων μαλιστα, και τελικα παιξατε το υπερκρισιμο ματς κοντρα στον Προμηθεα με κοσμο.Ολες τις αλλες τις απορριπτει με συνοπτικες διαδικασιες.
SteveNashidis
QUOTE(McRae @ May 4 2018, 17:34 ) *
Μαγκια σας που εχετε βρει ακρη με το ΑΣΕΑΔ.Κανει καλη δουλεια ο Γρολιος.Οσο να ναι βγαζει ματι οτι η μονη τιμωρια εδρας που κατεπεσε ηταν αυτη του Αρη,δυο αγωνιστικων μαλιστα, και τελικα παιξατε το υπερκρισιμο ματς κοντρα στον Προμηθεα με κοσμο.Ολες τις αλλες τις απορριπτει με συνοπτικες διαδικασιες.


Δε ξερω γιατί τσουβαλιάζεις καταστάσεις αλλά η στάση του Λαυρίου είναι και αυτή αποτέλεσμα εξωγηπεδικών/δικαστηριακών διακανονισμών;

http://www.sport24.gr/Basket/OmadesBasket/...hs.5112586.html
nikmamba
QUOTE (McRae @ May 4 2018, 17:34 ) *
Μαγκια σας που εχετε βρει ακρη με το ΑΣΕΑΔ.Κανει καλη δουλεια ο Γρολιος.Οσο να ναι βγαζει ματι οτι η μονη τιμωρια εδρας που κατεπεσε ηταν αυτη του Αρη,δυο αγωνιστικων μαλιστα, και τελικα παιξατε το υπερκρισιμο ματς κοντρα στον Προμηθεα με κοσμο.Ολες τις αλλες τις απορριπτει με συνοπτικες διαδικασιες.

μας εχεις ζαλισει λιγο με το υπερκρισιμο ματς με τον προμηθεα αλλα διαρκως αφηνεις στην ακρη οτι αν δεν υπηρχε γαλατσοπουλος και αστυνομια που ειναι κολλητοι σας θα ειχαμε παιξει το μεταξυ μας 1 βδομαδα πριν,πριν απο το ματς σας στην καρσιγιακα με γκος αμφιβολο...

κατα τ αλλα οντως ειναι πολυ περιεργο που κατεπεσε ποινη για "επεισοδια εντος αγωνιστικου χωρου"που δεν ειδε κανει σε τηλεοπτικο ματς...

υγ1)ειναι το ιδιο οι τραμπουκισμοι και οι απειλες σε αποδυτηρια..ετσι εχετε μαθει σε τουμπα μερια.εδω πατε να μας τρελανετε στο ποδοσφαιρο οτι σας κλεψανε επειδη δεν ανοιξε πολυ το κεφαλι του γκαρσια και δεν πυροβολησε ο ιβαν..

υγ2)ο πανιωνιος εφαγε 2 αγωνιστικες και ως υποτροπος...κανονικα απορριπτεται αυτοματα η εφεση..εμεις δεν ημασταν υποτροποι..

υγ3)Εγω παντως θα προτιμουσα να ειμαι το αγαπημενο παιδι ΕΟΚ-ΕΣΑΚΕ να εχω μια χαρα διαιτησιες(αυτα που φωναζετε ειναι για γελια),να εχω εναν ζουρνατζιδη που συμπεριθφερεται σε καθε ματς σαν να του ανηκει το γηπεδο ατιμωρητος απο το να τρεχω στο ΑΣΕΑΔ να ριξω αδικες ποινες την τελευταια στιγμη η να εχω κοτζαμ γιαννακη στον παγκο και να αποβαλεται επειδη εκανε το σταυρο του...
McRae
Οι παραγοντες του Λαυριου τη μερα που εγινε το σκηνικο στο Παλε εγραφαν οργισμενα μηνυματα στο facebook για την καφριλα που αντιμετωπισαν και οταν ηρθε η ωρα της δικης στο Ασεαδ ελεγαν οτι δεν εγινε τιποτα.Με αλλα λογια εκαναν μια πατροπαραδοτη ελληνικη κωλοτουμπα.Βεβαια το κινητρο τους ηταν αλλο,να παιξει με κοσμο ο Αρης απεναντι σε ΠΑΟΚ,Προμηθεα που ηταν αντιπαλοι τους για την 3η θεση.

Δεν ειδε κανενας τα επειδοδεια?Κατεβηκαν παραγοντες απα τα επισημα και τραμπουκισαν τον παγκο του Λαυριου.Τι θες να μας πεις οτι ετσι τους ηρθε τους διαιτητες να γραψουν οτι εγραψαν στο φυλλο αγωνα?Ετσι του ηρθε του υπευθυνου τυπου να ανεβασει οργισμενο ποστ στο φεισμπουκ την ιδια μερα?Αφηστε το παραμυθι οτι δεν εγινε τιποτα σε εκεινο το ματς.
nikmamba
ειναι η πολλοστη φορα που γραφεις οτι οταν ηρθε η ωρα της δικης το γυρισαν..και για πολλοστη φορα σου απανταω οτι το Λαυριο διεψευσε οτι ζητησε την αθωωση μας..το αντιθετο...ψαξε βρες την ανακοινωση αν και δεν σε βολευει γιατι θα καταλαβεις οτι λες πραγματα που δεν στεκουν

για ποιον υπευθυνο λες?τον νικο συριγο?χαχαχα...ο ιδιος εγραψε στο φβ οτι τους τραμπουκισατε κι εσεις στην πυλαια πριν μερικες μερες...θυμισε μου τι τιμωρια φαγατε....

τηλεοπτικο ματς οπου γινανε τραμπουκισμοι στον παγκο εν ωρα αγωνα και δεν ειδαμε ενα πλανο..ΕΝΑ..και θες να μ πεις οτι δεν θα πιστεψω τα ματια μου αλλα τον τζαφλερη και τον ανδρικοπουλο που ειχαν ερθει με σαφεις οδηγιες...Οπως επρεπε να πιστεψουμε τον αναστοπουλο το 2014 που διεκοψε το ματς επειδη δεν εκκενωθηκε το γηπεδο και καλα κι ειχε αδειασει εντελως..

οασε δεν πειθεις κανεναν...και μονο οτι ασχολεισαι με τον Αρη που ειναι 12ος σε μια απο τς καλυτερες σεζον της δεκαετιας για σενα δειχνει την εμπαθεια σου...Επισης οταν μς πεις γιατι δεν εγινε το ματς μεταξυ μας την μερα που ηταν κανονικα ορισμενο θα εχεις δικαιωμα να λες οτι ευνοηθηκε ο Αρης..μεχρι τοτε καλο ειναι να μην μιλας γιατι στο σπιτι του κρεμασμενου(η μαλλον του αρχιευνοημενου)δεν μιλανε για σκοινι και ευνοιες....
polykos
Βλέπω οτι έχετε έφεση να λύνετε διάφορα θέματα σε άσχετα τόπικ.
Και μάλιστα άτομα που είναι καθόλα υπεύθυνα για το κλείδωμα του τόπικ έστω για λίγες μέρες.

Στα του Πανιωνίου, λοιπόν.
Ανεβαίνει στην Θεσσαλονίκη με πούλμαν και Αλεξανδρή.
yiatsou
QUOTE (polykos @ May 4 2018, 18:45 ) *
Στα του Πανιωνίου, λοιπόν.
Ανεβαίνει στην Θεσσαλονίκη με πούλμαν και Αλεξανδρή.


Ας ανεβαίνει με πούλμαν αλλά ας μπει τρένο στο γήπεδο και να πάρει το διπλό
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.