Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2017-2018
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Πανιώνιος
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Γιάννης-3-
QUOTE (geo82 @ Jun 9 2018, 15:37 ) *
Το πιο πιθανό είναι να συνεχίσει ο Αλευρογιάννης. Βέβαια, ποτέ δεν ξέρεις...

Συνεχίζει με ή χωρίς τον γαμπρό;
geo82
QUOTE (Γιάννης-3- @ Jun 9 2018, 19:17 ) *
Συνεχίζει με ή χωρίς τον γαμπρό;


Δεν ξέρω λεπτομέρειες. Δύσκολα όμως θα χωρίσουν.
Γιάννης-3-
QUOTE (geo82 @ Jun 9 2018, 21:03 ) *
Δεν ξέρω λεπτομέρειες. Δύσκολα όμως θα χωρίσουν.

Υποθέτω πως αν δεν τα βρει με τους Πάνθηρες,δεν πρόκειται να έχουμε γιατρό και γαμπρό του χρόνου στην ομάδα.
BILL79
QUOTE(Γιάννης-3- @ Jun 9 2018, 19:17 ) *
Συνεχίζει με ή χωρίς τον γαμπρό;

Πάνω απ' όλα η οικογένεια!!!
geo82
QUOTE (Γιάννης-3- @ Jun 9 2018, 21:12 ) *
Υποθέτω πως αν δεν τα βρει με τους Πάνθηρες,δεν πρόκειται να έχουμε γιατρό και γαμπρό του χρόνου στην ομάδα.


Kαλό θα είναι να τα βρουν, γιατί δεν έχω ακούσει για άλλον που να ενδιαφέρεται να αναλάβει την ομάδα. Ο γιατρός ανέλαβε με σκοπό να προσφέρει γύρω στις 150.000 ευρώ και η χρονιά του κόστισε γύρω στις 500.000.
Γιάννης-3-
Διακόπηκε το τουρνουά των Πανθήρων λόγω... Αλευρογιάννη!
http://www.panionianea.gr/2018/06/diakopik...giannh.html?m=1
Δεν πάνε καλά τα πράγματα...
geo82
Το διάβασα κι εγώ σήμερα. Θα προσπαθήσω να μάθω λεπτομέρειες. Ας μην βιαζόμαστε να βγάλουμε συμπεράσματα πάντως. Όλα θα ξεκαθαρίσουν στη γενική συνέλευση.
Γιάννης-3-
http://www.panionianea.gr/2018/06/oi-these...-klima.html?m=1
Πήρε θέση η ΚΑΕ για τα χθεσινά και μου προκαλεί πόσο αναίσθητοι είναι αυτοί οι άνθρωποι. Δηλαδή είναι δύσκολο να παραδεχτούν τα λάθη τους και να προχωρήσουμε παρακάτω;
Επίσης, μάλλον σύντομα θα έρθει απάντηση των Πανθήρων, μιας και σήμερα το βράδυ θα κάνουν συνέλευση για να αποφασίσουν.λ πως θα κινηθούν.
yiatsou
Πάντως πρέπει όλοι να ρίξουν νερό στο κρασί τους για το καλό του Πανιώνιου...
Γιάννης-3-
QUOTE (yiatsou @ Jun 11 2018, 22:00 ) *
Πάντως πρέπει όλοι να ρίξουν νερό στο κρασί τους για το καλό του Πανιώνιου...

Αυτό πρέπει να γίνει, αλλά προς το παρόν φαίνεται πως και οι δύο πλευρές για τους δικούς τους λόγους δεν θέλουν να το κάνουν.
geo82
Αυτό ακριβώς.
yiatsou
Άλλο ένα ενδιαφέρον άρθρο
http://www.gazzetta.gr/basketball/basket-l...ianni-panionioy
Γιάννης-3-
Πιστεύω πως αν βάλουν όρο να στηθεί η ομάδα γύρω από τον Σακελλαρίου πάλι και όχι σύμφωνα με αυτά που έχει στο μυαλό του ο προπονητής, δεν υπάρχει σοβαρός άνθρωπος που θα έρθει να αναλάβει την ομάδα.
Πάντως, είναι ενθαρρυντικό για το μέλλον της ομάδας, ότι ο Αλευρογιάννης προσπαθεί να στήσει την ομάδα της επόμενης χρονιάς.
BILL79
QUOTE(Γιάννης-3- @ Jun 13 2018, 23:29 ) *
Πιστεύω πως αν βάλουν όρο να στηθεί η ομάδα γύρω από τον Σακελλαρίου πάλι και όχι σύμφωνα με αυτά που έχει στο μυαλό του ο προπονητής, δεν υπάρχει σοβαρός άνθρωπος που θα έρθει να αναλάβει την ομάδα.
Πάντως, είναι ενθαρρυντικό για το μέλλον της ομάδας, ότι ο Αλευρογιάννης προσπαθεί να στήσει την ομάδα της επόμενης χρονιάς.

Είναι πολλοί οι άνεργοι προπονητές που θα ήθελαν να βρίσκονται στην Α1, έστω και έτσι.
Ενθαρρυντικό και φτιάξιμο ομάδας με οικογενειακά κριτήρια δε συνάδουν.
Γιάννης-3-
QUOTE (BILL79 @ Jun 13 2018, 23:55 ) *
Είναι πολλοί οι άνεργοι προπονητές που θα ήθελαν να βρίσκονται στην Α1, έστω και έτσι.
Ενθαρρυντικό και φτιάξιμο ομάδας με οικογενειακά κριτήρια δε συνάδουν.

Εννοώ ότι από την μία είναι ενθαρρυντικό το ότι φαίνεται πως κάτι κινείται στην ομάδα και πως δεν τα παρατάει ο γιατρός. Όμως,από την άλλη δεν γίνεται να στηθεί πάλι η ομάδα όπως φέτος με τα αποτελέσματα που αυτή η επιλογή έφερε.
shtarkws
QUOTE(geo82 @ Jun 10 2018, 10:49 ) *
Kαλό θα είναι να τα βρουν, γιατί δεν έχω ακούσει για άλλον που να ενδιαφέρεται να αναλάβει την ομάδα. Ο γιατρός ανέλαβε με σκοπό να προσφέρει γύρω στις 150.000 ευρώ και η χρονιά του κόστισε γύρω στις 500.000.


Συγνώμη βρε παιδιά αλλά τι γιατρός είναι αυτός που μπορεί και βάζει 500.000 σε ένα χρόνο;
pan24
QUOTE (shtarkws @ Jun 14 2018, 09:09 ) *
Συγνώμη βρε παιδιά αλλά τι γιατρός είναι αυτός που μπορεί και βάζει 500.000 σε ένα χρόνο;

Και δικη μου απορια
Με ενα ψαξιμο ειδα αυτο,οτι ειναι διευθυντης κλινικης σε ιδιωτικο νοσοκομειο
Ακομα κι ετσι μου φαινονται πολλα τοσα χρηματα
Εκτος αν εχει και καποια δικη του επιχειρηση-αλλη πηγη εσοδων

Γιατι κι ο Λιολιος γιατρος(παιδιατρος) ειναι και μεχρι να γιγαντωθουν τα coffee island συνεχιζε να δουλευει στο ΙΚΑ
yiatsou
Λέτε να του ξεπληρώσουμε το δώρο?
http://www.gazzetta.gr/basketball/basket-l...o-ston-panionio
geo82
QUOTE (pan24 @ Jun 14 2018, 12:18 ) *
Και δικη μου απορια
Με ενα ψαξιμο ειδα αυτο,οτι ειναι διευθυντης κλινικης σε ιδιωτικο νοσοκομειο
Ακομα κι ετσι μου φαινονται πολλα τοσα χρηματα
Εκτος αν εχει και καποια δικη του επιχειρηση-αλλη πηγη εσοδων

Γιατι κι ο Λιολιος γιατρος(παιδιατρος) ειναι και μεχρι να γιγαντωθουν τα coffee island συνεχιζε να δουλευει στο ΙΚΑ


Πάντως η πηγή από την οποία το διάβασα είναι αξιόπιστη και δεν προέρχεται από τον Πανιώνιο.
pan24
QUOTE (geo82 @ Jun 14 2018, 22:22 ) *
Πάντως η πηγή από την οποία το διάβασα είναι αξιόπιστη και δεν προέρχεται από τον Πανιώνιο.

Δεν αμφισβητω την πηγη σου.Το πιστευω γιατι ειναι πολυ λογικο ποσο
Το που βρισκει τα λεφτα ψαχνω
Γιάννης-3-
Με βάση το βιογραφικό του, δεν μου φαίνεται παραλόγο να έχει τη δυνατότητα να βάλει τόσα λεφτά.Αν και δεν πιστέυω ότι έβαλε τόσα πολλά χρήματα. Μπορεί να έβαλε 200-300 χιλιάδες,μαζί με το μετοχικό κεφάλαιο,αλλά 500 είναι λίγο μεγάλο ποσό.
geo82
QUOTE (pan24 @ Jun 14 2018, 23:46 ) *
Δεν αμφισβητω την πηγη σου.Το πιστευω γιατι ειναι πολυ λογικο ποσο
Το που βρισκει τα λεφτα ψαχνω


Επειδή ανέφερες παραπάνω τον Λιόλιο, άλλο παιδίατρος και άλλο ορθοπεδικός και ειδικά διευθυντής κλινικής. Δεν κοστίζουν λίγο οι ορθοπεδικές επεμβάσεις.
yiatsou
Καλησπέρα, στα νεότερα τώρα συναντήθηκε ο Αλευρογιαννης με τον Λυκογιαννη και υπάρχει χάσμα τόσο στο budget της ομάδας όσο και στο μισθό του. Ίδωμεν...
pan24
QUOTE (yiatsou @ Jun 15 2018, 18:57 ) *
Καλησπέρα, στα νεότερα τώρα συναντήθηκε ο Αλευρογιαννης με τον Λυκογιαννη και υπάρχει χάσμα τόσο στο budget της ομάδας όσο και στο μισθό του. Ίδωμεν...

Ειναι λογικο νομιζω.Ο Λυκογιαννης εφυγε απο τον Κολοσσο γιατι ηθελε ομαδα με μεγαλυτερους στοχους και μπατζετ
Πιστευω ο Λυκογιαννης ελπιζει να γινει προπονητης της ΑΕΚ αν και το βλεπω απιθανο

Αν παει στον Πανιωνιο ο Βετουλας και μεινει και ο Σακελλαριου προβλεπω τραγελαφικες καταστασεις
Τον εχω ικανο στο παραμικρο να τον στειλει μονιμα στην κερκιδα
BILL79
QUOTE(pan24 @ Jun 15 2018, 20:22 ) *
Ειναι λογικο νομιζω.Ο Λυκογιαννης εφυγε απο τον Κολοσσο γιατι ηθελε ομαδα με μεγαλυτερους στοχους και μπατζετ
Πιστευω ο Λυκογιαννης ελπιζει να γινει προπονητης της ΑΕΚ αν και το βλεπω απιθανο

Και μου φαίνεται και πολύ λογικό. Εκτιμώ πάρα πολύ τον Λυκογιάννη και πιστεύω ότι μπορεί άνετα να σταθεί σε ΑΕΚ, ΠΑΟΚ.

QUOTE(pan24 @ Jun 15 2018, 20:22 ) *
Αν παει στον Πανιωνιο ο Βετουλας και μεινει και ο Σακελλαριου προβλεπω τραγελαφικες καταστασεις
Τον εχω ικανο στο παραμικρο να τον στειλει μονιμα στην κερκιδα

Όποιος και να πάει ξέρει ακριβώς ποια είναι η κατάσταση με τον Σακελλαρίου. Άρα δεν πρόκειται να συμβεί τίποτα. Ίσως καμιά επίπληξη για τα μάτια του κόσμου.
yiatsou
QUOTE (pan24 @ Jun 15 2018, 20:22 ) *
Ειναι λογικο νομιζω.Ο Λυκογιαννης εφυγε απο τον Κολοσσο γιατι ηθελε ομαδα με μεγαλυτερους στοχους και μπατζετ
Πιστευω ο Λυκογιαννης ελπιζει να γινει προπονητης της ΑΕΚ αν και το βλεπω απιθανο

Αν παει στον Πανιωνιο ο Βετουλας και μεινει και ο Σακελλαριου προβλεπω τραγελαφικες καταστασεις
Τον εχω ικανο στο παραμικρο να τον στειλει μονιμα στην κερκιδα


Πάντως είναι η δεύτερη συνάντηση του Λυκογιαννη με τον Πανιώνιο. Άρα δεν πρέπει να το θεωρούμε χαμένη υπόθεση. Τα υπόλοιπα ονόματα που γράφονται είναι ο Τακιανος, ο Βετουλας ,ο Φλεβαρακης και ένας από Κύπρο. Πάντως θέλω να πιστεύω ότι δεν θα ξανασυμβουν τα φετινά τραγελαφικά γεγονότα. Ελπίζω ο Σακελλαρίου να κατάλαβε τι προκάλεσε αν τελικά είναι αλήθεια και να δουλέψουν όλοι για το καλό της ομάδας.
shtarkws
QUOTE(geo82 @ Jun 15 2018, 17:00 ) *
Επειδή ανέφερες παραπάνω τον Λιόλιο, άλλο παιδίατρος και άλλο ορθοπεδικός και ειδικά διευθυντής κλινικής. Δεν κοστίζουν λίγο οι ορθοπεδικές επεμβάσεις.


Σε μια σοβαρή χώρα θα είχε ήδη επέμβει το Σδοε
pan24
QUOTE (geo82 @ Jun 15 2018, 17:00 ) *
Επειδή ανέφερες παραπάνω τον Λιόλιο, άλλο παιδίατρος και άλλο ορθοπεδικός και ειδικά διευθυντής κλινικής. Δεν κοστίζουν λίγο οι ορθοπεδικές επεμβάσεις.

Μωρε ναι και θεωρειται απο τους τοπ στην ειδικοτητα του αλλα ο ανθρωπος διευθυντης κλινικης ειναι οχι ιδιοκτητης του νοσοκομειου και αν δεν κανω λαθος ειναι στα 50-55
Ποσα χρονια να ειναι σε τοσο υψηλη θεση;Οι γιατροι γυρω στα 30 ξεκινανε να δουλευουν

Και τελος παντων αν δεν εχει αλλη πηγη εσοδων ποσα πρεπει να βγαζει για να μπορει να βαζει στο μπασκετ 500 τον χρονο;
yorgos
QUOTE(pan24 @ Jun 15 2018, 20:13 ) *
Μωρε ναι και θεωρειται απο τους τοπ στην ειδικοτητα του αλλα ο ανθρωπος διευθυντης κλινικης ειναι οχι ιδιοκτητης του νοσοκομειου και αν δεν κανω λαθος ειναι στα 50-55
Ποσα χρονια να ειναι σε τοσο υψηλη θεση;Οι γιατροι γυρω στα 30 ξεκινανε να δουλευουν

Και τελος παντων αν δεν εχει αλλη πηγη εσοδων ποσα πρεπει να βγαζει για να μπορει να βαζει στο μπασκετ 500 τον χρονο;

Καλά δεν πάει να πει ότι ό,τι λεφτά έχει είναι από τη δουλειά του. Μπορεί να κληρονόμησε 5 διαμερίσματα, να επένδυσε τα λεφτά σωστά και να παίρνει 30 ενοίκια το μήνα. Μπορεί να εφηύρε κάποιο startup, να έχει κληρονομήσει χάμπλουτο θείο, να παντρέυτηκε την κόρη του Αγγελόπουλου.
polykos
Μπορεί να έχει και φίλους που του δίνουν λεφτά.
Μου κάνει τρομερή εντύπβση που τέτοια ερώτηση δεν έχει τεθεί απο φίλους ας πούμε του κόροιβου για τον χασάπη και το μπακάλη της Αμαλιάδας που προσπαθούσαν να κρατήσουν την ομάδα στην Α1 ή φίλους του Αρη για τον δικηγόρο για τα δικαιώματα των ψαριών που είναι επενδυτής στην ομάδα τους!
BILL79
QUOTE(polykos @ Jun 16 2018, 01:53 ) *
Μπορεί να έχει και φίλους που του δίνουν λεφτά.
Μου κάνει τρομερή εντύπβση που τέτοια ερώτηση δεν έχει τεθεί απο φίλους ας πούμε του κόροιβου για τον χασάπη και το μπακάλη της Αμαλιάδας που προσπαθούσαν να κρατήσουν την ομάδα στην Α1 ή φίλους του Αρη για τον δικηγόρο για τα δικαιώματα των ψαριών που είναι επενδυτής στην ομάδα τους!

Ο Κόροιβος είχε μπάτζετ 150 χιλιάρικα, οπότε ο μεγαλοχασάπης και ο μεγαλομπακάλης της Αμαλιάδας μπορούσαν σίγουρα να δώσουν αυτό το ποσό. Όσο για τον Άρη, ακόμη να δουν το χρώμα του χρήματος!
Από ό,τι λένε όμως στον Πανιώνιο όλοι είναι εξοφλημένοι μέχρι κεραίας. 500.000 είναι πολλά για έναν ορθοπεδικό δε νομίζεις;
Gkos
QUOTE (polykos @ Jun 16 2018, 01:53 ) *
Μπορεί να έχει και φίλους που του δίνουν λεφτά.


Φίλους στον ΟΠΑΠ ας πούμε; smiley.gif
Γιάννης-3-
Ρε παιδιά από τη εφορία είστε και τρώγεστε να μάθετε από που τα βρίσκει τόσα χρήματα;
Μπορεί,όπως γράφτηκε και πιο πάνω,να έχει κληρονομήσει κάνα θείο ή η γυναίκα του (η οποία διαχειρίζεται τα οικονομικά της ομάδας) να έχει μεγάλη περιουσία.Το σημαντικό είναι ότι όλοι είναι πληρωμένοι και δεν έχει ακουστεί κάτι για τον κακό γιατρό,ως προς τα οικονομικά,γιατί για τα υπόλοιπα ας μην το συζητήσουμε.
basketalcoholic
QUOTE (polykos @ Jun 16 2018, 01:53 ) *
Μπορεί να έχει και φίλους που του δίνουν λεφτά.
Μου κάνει τρομερή εντύπβση που τέτοια ερώτηση δεν έχει τεθεί απο φίλους ας πούμε του κόροιβου για τον χασάπη και το μπακάλη της Αμαλιάδας που προσπαθούσαν να κρατήσουν την ομάδα στην Α1 ή φίλους του Αρη για τον δικηγόρο για τα δικαιώματα των ψαριών που είναι επενδυτής στην ομάδα τους!



Όχι απλά έχει φίλους που βάζουν χρήματα αλλά έχει τον ΦΙΛΟ !!!
Αρκετοί ξέρουμε ποιός είναι από "πίσω" ο οποίος σπρώχνει χρήματα και παίχτες με ότι αυτό συνεπάγεται για την δουλειά του. Εξάλλου αυτή είναι ή δουλειά του στο χώρο του μπάσκετ. Να ασχολείται με αθλητές και ενίοτε και με ομάδες! rolleyes.gif
yiatsou
QUOTE (basketalcoholic @ Jun 16 2018, 10:51 ) *
Όχι απλά έχει φίλους που βάζουν χρήματα αλλά έχει τον ΦΙΛΟ !!!
Αρκετοί ξέρουμε ποιός είναι από "πίσω" ο οποίος σπρώχνει χρήματα και παίχτες με ότι αυτό συνεπάγεται για την δουλειά του. Εξάλλου αυτή είναι ή δουλειά του στο χώρο του μπάσκετ. Να ασχολείται με αθλητές και ενίοτε και με ομάδες! rolleyes.gif

Επειδή ειλικρινά δεν ξέρω ποιον εννοείς μήπως μπορείς να πεις ποιος είναι?
Gkos
Ούτε εγώ. . .
Γιάννης-3-
Συνάντηση και συζήτηση με Σκουρτόπουλο
http://www.panionianea.gr/2018/06/blog-post_26.html?m=1
yiatsou
QUOTE (Γιάννης-3- @ Jun 17 2018, 20:05 ) *
Συνάντηση και συζήτηση με Σκουρτόπουλο
http://www.panionianea.gr/2018/06/blog-post_26.html?m=1

Δεν με ενθουσιάζει.... Γιατί νομίζω ότι την χρονιά που πέσαμε είχαμε ξεκινήσει με Σκουρτοπουλο?
Γιάννης-3-
QUOTE (yiatsou @ Jun 17 2018, 20:55 ) *
Δεν με ενθουσιάζει.... Γιατί νομίζω ότι την χρονιά που πέσαμε είχαμε ξεκινήσει με Σκουρτοπουλο?

Τότε είχαμε ξεκινήσει με Καλαφατάκη,ο Σκουρτόπουλος ήταν τη σεζόν 2012-13 μέχρι τα τέλη Νοεμβρίου,ύστερα ήρθε ο Σφαιροπουλος.
yiatsou
QUOTE (Γιάννης-3- @ Jun 17 2018, 21:18 ) *
Τότε είχαμε ξεκινήσει με Καλαφατάκη,ο Σκουρτόπουλος ήταν τη σεζόν 2012-13 μέχρι τα τέλη Νοεμβρίου,ύστερα ήρθε ο Σφαιροπουλος.

Μάλλον έχεις δίκιο αλλά είχε ξεκινήσει ο Παπαχατζης και όχι ο Καλαφας. Πάντως όπως και να έχει διερευνητική ήταν η συνάντηση όπως λένε και αλλά sites . Δεν έκλεισαν και θα δει και άλλους ο Αλευρογιαννης μέσα στην εβδομάδα.
Γιάννης-3-
QUOTE (yiatsou @ Jun 17 2018, 21:27 ) *
Μάλλον έχεις δίκιο αλλά είχε ξεκινήσει ο Παπαχατζης και όχι ο Καλαφας. Πάντως όπως και να έχει διερευνητική ήταν η συνάντηση όπως λένε και αλλά sites . Δεν έκλεισαν και θα δει και άλλους ο Αλευρογιαννης μέσα στην εβδομάδα.

Σωστός,ο Παπαχατζής ήταν τότε.
Πάντως,ο Αλευρογιάννης θα δυσκολευτεί πολύ να βρει προπονητή, αν θέλει να στηθεί η ομάδα γύρω από τον Σακελλαρίου.Πρέπει να καταλάβουν ότι αν θέλει ο παίζει καλά ο Σακελλαρίου,πρέπει να αφήνουν τον προπονητή να κάνει τη δουλειά του και όχι να κάνουν ό,τι τους κατέβει στο κεφάλι.
yiatsou
QUOTE (Γιάννης-3- @ Jun 17 2018, 21:48 ) *
Σωστός,ο Παπαχατζής ήταν τότε.
Πάντως,ο Αλευρογιάννης θα δυσκολευτεί πολύ να βρει προπονητή, αν θέλει να στηθεί η ομάδα γύρω από τον Σακελλαρίου.Πρέπει να καταλάβουν ότι αν θέλει ο παίζει καλά ο Σακελλαρίου,πρέπει να αφήνουν τον προπονητή να κάνει τη δουλειά του και όχι να κάνουν ό,τι τους κατέβει στο κεφάλι.

Θέλω να.πιστεύω ότι σε αυτό το θέμα έβαλαν μυαλό και οι δύο. Άντε να κλείσουμε γρήγορα προπονητή, για να αρχίσει ο σχεδιασμός της ομάδας και να μην έχουμε τα περσινά...
Γιάννης-3-
QUOTE (yiatsou @ Jun 17 2018, 21:52 ) *
Θέλω να.πιστεύω ότι σε αυτό το θέμα έβαλαν μυαλό και οι δύο. Άντε να κλείσουμε γρήγορα προπονητή, για να αρχίσει ο σχεδιασμός της ομάδας και να μην έχουμε τα περσινά...

Νομίζω πως μέχρι την ΓΣ της Δευτέρας θα είναι κοντά στο να συμφωνήσει με κάποιον.Αυτό που με ανησυχεί είναι ότι υπάρχει πολύ ησυχία και όλα φαίνεται πως πηγαίνουν καλά, πράγμα ασυνήθιστο και περίεργο για τον Πανιώνιο μετά από όσα έχουν γίνει φέτος.
yiatsou
Ο Λυκογιαννης υπόγραψε στον Χολαργό...
yiatsou
Ένας ένας οι υποψήφιοι εξαντλούνται αν κλείσει ο Βετούλας Κολοσσό :
http://www.sportime.gr/basket/80677/favori...sso-o-vetoylas/
Μου αρέσει οτι ακουγόταν ο Ζιάγκος για Κολοσσό. Δεν γυρίζει σε εμάς πάλι να βρούμε την υγειά μας? biggrin.gif

Γιάννης-3-
QUOTE (yiatsou @ Jun 20 2018, 18:32 ) *
Ένας ένας οι υποψήφιοι εξαντλούνται αν κλείσει ο Βετούλας Κολοσσό :
http://www.sportime.gr/basket/80677/favori...sso-o-vetoylas/
Μου αρέσει οτι ακουγόταν ο Ζιάγκος για Κολοσσό. Δεν γυρίζει σε εμάς πάλι να βρούμε την υγειά μας? biggrin.gif

Δε γυρίζει σε εμάς για να έχει τη δική του υγεία. Γιατί,η σχέση με την οικογένεια είναι άκρως ανθυγιεινή αν δεν παίζει ο Βαγγέλης.
yiatsou
QUOTE (Γιάννης-3- @ Jun 20 2018, 18:37 ) *
Δε γυρίζει σε εμάς για να έχει τη δική του υγεία. Γιατί,η σχέση με την οικογένεια είναι άκρως ανθυγιεινή αν δεν παίζει ο Βαγγέλης.


Το ξέρω , πλάκα κάνω. Το θέμα είναι οτι ο Λυκογιάννης προτίμησε Χολαργό (δεν νομίζω ο γνώμονας να ήταν μόνο χρηματικός) , ο Σκουρτόπουλος δεν απάντησε, μήπως τελκά φοβούνται οι προπονητές τον Πανιώνιο λόγω των περσινών γεγονότων;
Γιάννης-3-
QUOTE (yiatsou @ Jun 20 2018, 19:34 ) *
Το ξέρω , πλάκα κάνω. Το θέμα είναι οτι ο Λυκογιάννης προτίμησε Χολαργό (δεν νομίζω ο γνώμονας να ήταν μόνο χρηματικός) , ο Σκουρτόπουλος δεν απάντησε, μήπως τελκά φοβούνται οι προπονητές τον Πανιώνιο λόγω των περσινών γεγονότων;

Μετά τα περσινά δεν υπάρχει σοβαρός άνθρωπος που να θέλει να μπλέξει με τον Πανιώνιο.Το καλύτερο για τον Αλευρογιάννη θα ήταν να κράταγε τον Αλεξανδρή,που ήδη τον είχε.Πάντως, η Δευτέρα πλησιάζει και ακόμα δεν έχουμε νέο ούτε έδρα,ούτε για προπονητή,ούτε για παίκτες.
yiatsou
http://www.basketblog.gr/φαβορί-ο-...ιώνιο.html
Κάτι κινείται τελικά...
yiatsou
Νέα ονόματα στο προσκήνιο
http://www.panionianea.gr/2018/06/blog-post_23.html?m=1
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.