Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 14-15
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
aegeansheed
Περιμένω πρόταση για Lee. Πάει πακέτο με Klay. Πάει σε έναν μοναδικό, ανεπανάληπτο χειριστή video games και αρτσοτέχνη πλέηα της κιτρινομπλε αρμάδας. Που ενίοτε δεν κερδίζει έμαθα...

Άγγελε άλλαξε άβαταρ. Βάλε τον Μύκλαντ, τον Στράντλι, τον Μικαέλσεν, κάποιον άλλο, δεν ξέρω. Βγάλε τον τύπο με την αφάνα, έχεις γίνει Γκομέλσκι!!!!
j-kidd13
QUOTE(aegeansheed @ Oct 23 2014, 21:38 ) *
Περιμένω πρόταση για Lee. Πάει πακέτο με Klay. Πάει σε έναν μοναδικό, ανεπανάληπτο χειριστή video games και αρτσοτέχνη πλέηα της κιτρινομπλε αρμάδας. Που ενίοτε δεν κερδίζει έμαθα...

Άγγελε άλλαξε άβαταρ. Βάλε τον Μύκλαντ, τον Στράντλι, τον Μικαέλσεν, κάποιον άλλο, δεν ξέρω. Βγάλε τον τύπο με την αφάνα, έχεις γίνει Γκομέλσκι!!!!


Ρε φιλε αμα σου πω οτι απ οταν τελειωσε το μουντιαλ ηθελα να τον αλλαξω αλλα ξεχαστηκα......
Pierce
Λυπάμαι, δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ φέτος.
Κομίσιονερ είναι ο Sacarame, και την ομάδα μου την παίρνει ο kudelin.
spysta
εεεεελα τωρα με τις μλκ$#%ιες ... να συνελθουμε λιγο παρακαλω.

αιντε
sacarame
QUOTE(Pierce @ Oct 24 2014, 14:01 ) *
Λυπάμαι, δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ φέτος.
Κομίσιονερ είναι ο Sacarame, και την ομάδα μου την παίρνει ο kudelin.



Καλά αυτό θα το εξετάσουμε...

Αφού λοιπόν εγώ είμαι ο Κομίσιονερ, η παραίτηση του Άρη και η πάσα της ομάδας στον kudelin προσωρινά ΔΕΝ γίνεται δεκτή. Ο χρήστης kudelin δεν έχει καμία σχέση με το θέμα και αν τελικά αναλάβει την ομάδα θα το μάθει από εμένα.



Να θέσω λοιπόν ένα άλλο ζήτημα που έχει τεθεί στη λίγκα και αφορά το drop του MCW από τον Τζινόμπιλι λίγα λεπτά μετά την ολοκλήρωση του ντραφτ.

Είναι γεγονός πως είχε βγει μια είδηση που μιλούσε για 6-9 μήνες απουσίας του παίκτη από την ημέρα που έκανε την επέμβαση.

Χτες βγήκε βέβαια πως τελικά ο MCW θα επιστρέψει μέχρι τις 15/11. Οπότε τίθεται θέμα του τι πρέπει να γίνει με το συγκεκριμένο add/ drop και αν αλλοιώνει ή όχι τη λίγκα.

Προτού ζητήσω τοποθετήσεις από τους λοιπούς συμμετέχοντες θα ήθελα να ζητήσω λεπτομέρειες από τον ιδιο το Γιάννη σχετικά με το τι έγινε και κατέληξε στο συγκεκριμένο add/ drop.
aegeansheed
Να θέσω επίσης την παραίτησή μου στα χέρια του commisioner
rchos
MCWgate

Ας ειδοποιηθεί ο Τζίνο να μας πει τι ακριβώς έγινε και μετά θα τοποθετηθούμε όλοι.

duncan21
Στέλιο συγγνώμη για την παρέμβαση προτού απαντήσει ο Γιάννης.Είμαστε εδώ για να συζητήσουμε οποιαδήποτε ένσταση ή πρόβλημα προκύψει.Κατανοώ τις απόψεις εκατέρωθεν και προφανώς ο καθένας έχει δίκιο απ' την πλευρά του.Είναι λεπτό το θέμα γι' αυτό δεν παίρνω θέση ακόμα.

Αν γίνουν αποδεκτές οι παραιτήσεις του Άρη και του Κωστή ή αν μείνουν ανενεργοί,δε βλέπω κανένα σοβαρό λόγο να συνεχίσει να υφίσταται η λίγκα.Παρακαλώ και τους δυο να ανακαλέσουν και να σεβαστούν(no offense) τους υπόλοιπους 13 παίκτες που παίζουν χρόνια μαζί τους κι έχουν δημιουργήσει κάτι παραπάνω από μια κλειστή λίγκα fantasy.Απλά και όμορφα.

Προτείνω επίσης τη γνωστή λύση του poll αν δεν βγει κάτι μέσω της συζήτησης.
sarounas
εεεεε τί γίνεται εδώ? blink.gif

άντε καμιά βόλτα να ξεθολώσει το μυαλό και τα ξαναλέμε αργότερα πιο ψύχραιμα torture.gif

sarounas
παιδιά λύθηκαν τα θέματα που είχαν προκύψει?

όλα καλά ξεκινάμε κανονικά?
aegeansheed
Δυστυχώς αποφασίστηκε ότι θα πρέπει να θυσιαστεί ο Westbrook (άλλοι θα έλεγαν ο Lamb και σωστά) για να ξεκινήσει η Λίγκα. Θυσία μέσω trade ασφαλώς. tongue.gif

Ginobili
Μάγκες...επειδή είμαι λίγο γιούχου τελευταία...με διάφορα πράγματα,δεν είχα πάρει πρέφα ότι είχε τεθεί ζήτημα για Carter Williams...με ενημέρωσε ο Σπύρος.
Λοιπόν πολύ απλά...δεν έχω επηρεαστεί από κανέναν...δεν είχα ασχοληθεί με κανέναν...από δική μου μαλακία τον είχα κάνει drop την ίδια μέρα του draft από κάτι μαλακίες που διάβασα από δική μου αναζήτηση αλλού.

Άντε...τώρα έχει ενδιαφέρον και το fantasy...όχι τίποτα άλλο....γιατί αν τον είχα,θα το χα πάρει ήδη το πρωτάθλημα,και θα είχα σκυλοβαρεθεί με τις απανωτές σαχλοπροτάσεις του Σπύρου.. laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif αλλά είμαι τόοοοοοσο ΓΑΜΑΤΟΣ που πάλι θα διεκδικώ!!! wink.gif
spysta
ρε αλητηριε ... ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ !!!!!! laugh.gif laugh.gif
sarounas
α εδώ ειστέ ρε? και είπα δεν έχει φάντασυ για φέτος, παραλίγο να πάθω κατάθλιψη icon_drunk.gif

aegean τί έχεις να μου δώσεις για τον παικταρά μου?
T.W.Is.M.
QUOTE(spysta @ Oct 30 2014, 17:07 ) *
ρε αλητηριε ... ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ !!!!!! laugh.gif laugh.gif


Εχεις κανει ομως καμια 20αρια σε μενα! laugh.gif
duncan21
Γεια σε όλους.Δίνεται ο Kanter για ένα κιλό φέτα Ήπειρος,όχι απλά Ηπείρου.Antoine μια χαρά γνώμη είχα σχηματίσει πριν το draft,σ' ευχαριστώ που μου την άλλαξες tongue.gif .Κατηγορώ τον Κυριάκο επίσης για το pick του Bosh που με οδήγησε στην επιλογή του Τριαντάφυλλου.

Anyway,συμπαθητικό ξεκίνημα.Ήδη 3 missed games,να δούμε που θα σταματήσει το κοντέρ εφέτο.
sacarame
QUOTE(duncan21 @ Nov 2 2014, 14:10 ) *
Γεια σε όλους.Δίνεται ο Kanter για ένα κιλό φέτα Ήπειρος,όχι απλά Ηπείρου.



Τζόνι έχω λαδοτύρι Μυτιληνιό σένιο μόλις μου έφτασε από το νησί... Να βάλω;;;;

Επίσης προς όλους τους γατόπαρδους που χαχανίζουν που βρίσκονται στα ψηλά, θα απαντήσω με την αγαπημένη αεκατζίδικη λέξη..


ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ... (κάποια στιγμή στο μέλλον...)
aegeansheed
Έχω νεοζηλανδέζικη φουνάκειον φέτα για όποιον ενδιαφέρεται. Την παίρνεις φτηνά και χαμηλά... tongue.gif

Τελικά ο Westbrook θυσιάστηκε βλέπω... laugh.gif Εχμ, αν χρειάζεται κάποιος ευχέλαιο με κάποιον παίκτη του που πάει καλά, είμαι εδώ. Αχρείαστος να' μαι δηλαδή...
duncan21
Πως τα κατάφερα να μην έχω ούτε έναν διπλοθεσίτη starter για την 9άδα μου ένας Θεός ξέρει.Ψάχνω pf,τα γνωστά.
aegeansheed
David Lee (μπαίνει δυναμικά την Τετάρτη) διαθέσιμος για trade.

Προτεραιότητα θα δοθεί, λέμε τώρα, στον σύλλογο από τον οποίο αναδείχθηκε (βγήκε από τα τσικό των Μαϊμούδων).
T.W.Is.M.
QUOTE(aegeansheed @ Nov 3 2014, 13:37 ) *
David Lee (μπαίνει δυναμικά την Τετάρτη) διαθέσιμος για trade.

Προτεραιότητα θα δοθεί, λέμε τώρα, στον σύλλογο από τον οποίο αναδείχθηκε (βγήκε από τα τσικό των Μαϊμούδων).


Παρε ανταλλαγμα το Νελσονα και δωστον σε μενα! smiley.gif
sacarame
Και ήθελα να γράψω πως ο Σπύρος σοβαρεύτηκε και δεν άρχισε τα τρέηντ από την πρώτη βδομάδα......
j-kidd13
Να ταν και κανα καλο τρειντ τουλαχιστον... laugh.gif
Pierce
Λίγα παιχνίδια + σούρσιμο μερικών μερικών=
spysta
laugh.gif laugh.gif
rchos
στιβεν Ανταμς σε πακέτο με Λι καραφλε...
T.W.Is.M.


ή στο πιο ελληνικο...



Ο αρχηγος επιστρεφει στο σπιτι του!
Oh captain, my captain... smiley.gif
duncan21
Δεν ξέρω τι αμαρτίες πληρώνω κάθε χρόνο αλλά αντικειμενικά πάντα,έχουν υπάρξει και πιο τυχεροί παίκτες fantasy από μένα.Aπ' τη σεζόν 10-11 ακόμη είχε ξεκινήσει το κακό,που έκοψα το μπάσκετ στο Roy κι ο Reke σάπισε(τα 2 πρώτα μου picks τότε).Διαθέσιμοι όλοι,ακόμα κι ο Μούσιας.
aegeansheed
Tobias Funke
Tο νέο όνομα του Άρη είναι σαν να το σκέφτηκε παρέα υπέρβαρων 50άρηδων μικροαστών, που μετά από χρόνια παντόφλας και παρακμής στο σπίτι τους, αποφάσισαν να κάνουν την επανάστασή τους και να κατέβουν στο τουρνουά 5x5 στο γηπεδάκι της γειτονιάς τους
sacarame
QUOTE(Tobias Funke @ Nov 10 2014, 11:56 ) *
Tο νέο όνομα του Άρη είναι σαν να το σκέφτηκε παρέα υπέρβαρων 50άρηδων μικροαστών, που μετά από χρόνια παντόφλας και παρακμής στο σπίτι τους, αποφάσισαν να κάνουν την επανάστασή τους και να κατέβουν στο τουρνουά 5x5 στο γηπεδάκι της γειτονιάς τους



Εγώ πιστεύω πως απλά στηρίζει γνωστή αλυσίδα μπουγατσάδικων.... smiley.gif
Pierce
Fun Fact:
Το όνομα είναι ™ του Νότη, μετά από ένα θρυλικό ματς της Ταού πριν 3-4 χρόνια, όταν σε αυτό το ζωής ή θανάτου (το τελευταίο του πρώτου γύρου ) παιχνίδι ,ο ανεκδιήγητος Εμετέριο (που τον είχε όλο το fantasy τότε) , τραβάει ένα score -10 και παρά τα όργια του Teletovic μένουν έξω.
Στη θωριά λοιπόν αυτού του score ειπώθηκε η ατάκα ''Μερακλής'' , και έχει μείνει από τότε να χαρακτηρίζει τέτοιες μεγαλειώδεις εμφανίσεις.

(επίσης θα μπορούσα να το στείλω και στο slang)


Επομένως, πως να μην την ονομάσω έτσι αυτή την ομάδα, όταν 2 βδομάδες τώρα έχω σταθερότερο παίκτη τον Χόλις τον Τόμπσον;
duncan21
Yiannis 01:49
larkin-ronnie price-aj price?
enas ap autous tous 3
gia mia thesi
larkin 4 entos
aj exw faei flasia oti tha faei sloan
den kserw

Yiannis 01:46
XAXAXAXAXAXAXA
exei ksesalwsei i lera
na sou pw
larkin i price?
i kanan allo?
Στελιος 01:47
μ αρεσουν τα 4 εντος
του λαρκιν
είναι και σαπιες
στο μαντιστον παιζει να δωσει
Yiannis 01:48
exw faei ena kollima me aj price episis
Στελιος 01:48
γουσταρεις
ψοφας
λυσσας
τον θθθθθθθθθελεις
Yiannis 01:48
hahahahahaha
Στέλιος 01:49
λες να δωσει ο πρασος??
η 4αδα του λαρκιν μ αρεσει παντως
Yiannis 01:49
gi auto dialeksa larkin
alla exw faei skalwma me price
dn kserw re pst m

10 λεπτά πριν κλείσουν όλα αυτά.Έβαλα Augustin τελικά.
spysta
φετος στο συλλογο των Σμερφς

το μοτο μας ειναι ..
''για το upside ρε γαμοτο.''


οσον αφορα τον υμνο της ομαδας ..
Daaaaaaaaaaay[b]ToooDaaaaaay στην Στρουμφογειτονιαααα ... DoooooooooooNotPlaaaaaay και στην καρδια μου ωωω ωωωω ω

κααααπως ετσι το βλεπουμε rolleyes.gif
j-kidd13
Αγαπητέ Lawson,ήσουν αυθόρμητη επιλογή εκεί που σε βρήκα στον 2ο γύρο,παρ'οτι σε πήρα out of plan αφού η θέση επιλογής μου με έβγαλε εκτός προγραμματισμού,σε γούσταιρνα να ούμε,αλλά επειδή δεν είμαι σε φάση να κοιτάω κάθε μέρα αν έχεις dtd,και επειδή προτιμώ σαφώς το οριτζινάλε,απο την εκδοχή του Σπύρου,προτιμώ να έχω-καλώς εχόντων των πραγμάτων-το κεφάλι μου πιο ήσυχο με τον λατρεμένο και εδώ και χρόνια στόχο Monta.Ευχαριστούμε όπως και να έχει για την παρουσία σου στις πάπιες,αλλά έπρεπε να κάνω εγώ την πάπια και να σε δώσω....


Α,δώστε κάποιος εναν pf στον σπυσταμαν γιατι έχουμε αφήσει το δεύτερο σκέλος του trade αμανάτι,αφού θα τον άφηνα αφοργουορντο...
duncan21
Ψάχνω ένα trade 2-1.Ουδείς ενδιαφέρεται το ξέρω,αλλά κάτι πρέπει να πω κι εγώ.Δίνεται κι ο Valanciunas σε τιμή ευκαιρίας,ανάθεμα την ώρα που έμπλεξα με τον Casey.
j-kidd13
Κι εγω στην ιδια μοιρα με τον κυριο απο πανω ειμαι,να το αναφερω αν και δυσκολο... tongue.gif
sacarame
Αφιερωμένο στον Φρύδη τζούνιορ μου....



Ναι οκ rookie wall, ιστορίες κλπ κλπ αλλά εδώ έτσι κάνουμε motivation boost....

Αλλά πως να παίξεις με τέτοια μαλλούρα. Ρώτα και μας που χουμε χάσει τα μαλλιά μας στα παρκέ ... smiley.gif (copyrights to Mysths.)
duncan21
Κατανοώ απόλυτα την αντίδραση του DMC.Έτσι είμαι κι εγώ αυτή τη στιγμή,έτοιμος να τον πρήξω με τα μπράτσα μου.



Υ.Γ Το αυτό ισχύει και για τον Kanter.Πρέπει κάποια στιγμή να μάθω τι σημαίνει υπομονή στο fantasy.
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Nov 24 2014, 16:32 ) *


Και ναι, επανερχομαστε στα γνωριμα περσινα στανταρ. Βαλτε μεσα τραυματισμενο, δεν μπορω, δεν μπορω να περιμενω...
Βαζω κι εγω το χερι μου βεβαια. Την περασμενη βδομαδα ο Beal ηταν υγιης, αλλα στον παγκο κι ο Pau μεσα χωρις να παιξει παιχνιδι. Τωρα ο Gasol στον παγκο και κανει 55(και φυσικα θα χασει ματς ο Nene που ειναι μεσα)!
j-kidd13
Οργασμος απο τρειντ...Αυτο που περιμεναμε να κλεισουν τα ροστερ για να αποφασισουμε..τραγωδια!!Επισημως μπαινω στην σπυστεια κατηγορια οσων αφορα τα τρειντ και τη συχνοτητα τους...

Παμε ρε Ρασελ γερα!!
Pierce
Veto.
duncan21
Gay-Collison 4 χαμένα παιχνίδια σε 2 μέρες,περίπου 150 πόντοι.Μερακλήδες(Μύστης©).

Για τα trades τώρα.Γέρνουν προς τη μια πλευρά και τα 2 αλλά είναι στο όριο για veto(άμυνα στα όρια του φάουλ,ΟΑΚΑ©).Περιμένω τον commissioner να πάρει θέση και βλέπουμε.
sacarame
Μάλιστα. Ωραία μέρα βρήκαμε για να οργιάσουν τα τρέηντς.

Ξεκινάμε διαδικασίες συζήτησης λοιπόν γιατί τέθηκαν κάποια βέτο ή τελοσπάντων κάποιες ενστάσεις για το ισοζύγιο των συγκεκριμένων ανταλλαγών.


Θα θέσω απλά κάποιους προβληματισμούς και περιμένω από τους εμπλεκόμενους αλλά και από τους υπόλοιπους τα σχόλια.

Για το τρέηντ με Σπύρο και Πάνα, θεωρώ τον Σπύρο κερδισμένο στο τρέηντ.

Στο Γουολ-Τζέφερσον βλέπω ένα +4-5 περίπου υπέρ του Τοίχου το οποίο δεν ξέρω πως ακριβώς καλύπτεται από τον Μπρούερ. Ναι κατανοώ ότι ο Παναγιώτης ήθελε τον αντικαταστάτη του Μάρτιν, όμως ο συγκεκριμένος θα δώσει σκορ γύρω στο 30 για περίπου 6-8 βδομάδες και μετά θα επιστρέψει περίπου στο 24-5 που έκανε. Οπότε το έξτρα σκορ για αυτό το δίμηνο δεν είμαι σίγουρος πως καλύπτει τη συνολική διαφορά των δύο βασικών παικτών του τρέηντ.
Διότι με αυτό του το 24-25 ο Μπρούερ οριακά καλύπτει τη διαφορά από τον τελευταίο παίκτη 9άδας του Παναγιώτη.
Δεν λέω πως είναι για βέτο, απλά θα ήθελα έτσι να δω και την άποψη των παιδιών για το πως το σκέφτηκαν.


Για το τρέηντ με Σαρούνας και Άγγελο, έχουμε Ράσελ για Μοντα και Τζαμάλ.
Η κίνηση Σαρούνας αρχικά να διώξει τώρα τον Ράσελ που βγαίνουν ειδήσεις για επιστροφή, ενώ τον κράτησε όλο το διάστημα που ήταν τραυματίας μου προκαλεί έτσι μια απορία.
Τώρα για το τρέηντ, έχουμε έναν παίκτη του 45-45+ που επιστρέφει σύντομα, και από την άλλη τον Μόντα που είναι παίκτης του 36-37 και τον Κρόφορντ που κυμαίνεται περίπου στο 28-29.
Γενικά εξετάζοντας το τρέηντ σε αριθμούς, ένας παίκτης στο 45+ σε 2-1 τρέηντ θέλει κάτι παραπάνω από έναν παίκτη στο 28-29 σαν δεύτερο για να το πούμε ιδανικό.
Όμως το θέμα εδώ είναι πως το ρόστερ του Σαρούνας αυτή τη στιγμή μετά το 6ο σποτ είναι πολύ αδύναμο, και ο Κρόφορντ καλύπτει την διαφορά από οποιονδήποτε παίκτη κι αν βάλει στην 9άδα του από το 6 και μετά.
Οπότε το θέμα και ο προβληματισμός εδώ είναι το αν θέτουμε ένα συγκεκριμένο στάτους για να γίνει τρέηντ με ένα τοπ10 παίκτη, ή η αδυναμία ενός ρόστερ ( που έχει προκύψει είτε από τραυματισμούς είτε από κακές επιλογές στο ντραφτ) ρίχνει τα απαιτούμενα ανταλλάγματα για να επιτευχθεί μια ανταλλαγή.

Για δώστε απόψεις...
spysta
να παρω λιγο θεση για το trade μου ?
να παρω.

εφυγε ο Jefferson Ν12 επιλογη στο ντραφτ .. του 42 μ.ο. κατα τη γνωμη μου .. (στο χαλαρο και θεωρητικα μιλωντας γιατι ανετα βαραει και παραπανω run -->μιλαμε για τον BigAl) με προτζεκτιον 45 και περσινη χρονια στο 45

και ηρθε ο Wall Ν9 επιλογη στο ντραφτ .. του 45 μ.ο. κατα τη γνωμη μου .. στο 47 τωρα (ισως βεβαια το κρατησει κι εκει γιατι παει μαμιωντας) .. με προτζεκτιον στο 45 και περσινη χρονια στο 44.

+ ο Brewer που για κανα 2μηνο θα παιξει στο 25 ξερωγω ? θα παιξει λογικα !! δηλ ενα κομπλε συμπληρωμα για το trade + οτι αποτελει καβατζα για τον Πανο ελεω Κεβιν Μαρτιν


που ακριβως να μπει το βετο εδω περα ?
πουθενα κατα τη γνωμη μου.

αυτα biggrin.gif
j-kidd13
Λοιπον...Να πω για το δικο μου...
Πηρα απο τον Σαρουνας εναν παικτη του 45,και εδωσα εναν του 38,και εναν του 30(σε μεταξυ μας συζητησεις ολοι 3ο τον ελεγαν,τωρα πως πηγε 28-29....τεσπα...).Οι επιλογες του Σαρουνας δεν εχουν βγει,και παιζει στην 9αδα με παικτες του 12 και του 15 μο.Πηρα λοιπον τον Ρασελ του 45 και ντροπαρε εναν σαπιο του 12,και στη θεση του πηρε τον 38αρη Ελις(ακρως fair τιμη) και τον 30αρη Τζαμαλ(εξισου ακρως fair τιμή).Ενδεχομενως θα μπορουσε να παρει και καλυτερο απο τον Τζαμαλ.Ενδεχομενως ναι...Αλλα steal δεν ειναι σε καμια περιπτωση για να μπει βετο.Μου αρκει η απαντηση του Σπυρου οταν ειπα το τρειντ..."Ισως δινεις και πολλα,αλλα ρασελ ειναι αυτος".

Το τρειντ του Σπυρου τωρα.Ο Wall ειναι ενας παιικτης που θα κυμανθει στο 44-45,οχι παραπανω.Ο Τζεφερσον,για εμενα,μπορει να ειναι χαμηλα,αλλα οσο περναει ο καιρος θα ανεβει,οπως ακριβως εκανε και περσυ που τον πηρε ο Αρης και πεταγε το ενα 50αρι μετα το αλλο,οποτε για μενα ειναι παικτης του 42-43 ανετοτατα.Υπολογιζω μια διαφορα 2 μοναδων αναμεσα τους.Το τρειντ του Μπρουερ,δεν το θεωρω τιποτα τοσο σημαντικο.Ναι,οκ θα παρει χρονο και προσπαθειες με τον Μαρτιν εξω(αν και ποιος το εγγυαται αυτο,3αρι ειναι ο ανθρωπος,τεσπα),θα βγαλει καποια καλα σκορ,αλλα και ο Τζονσον που εδωσε ο Πανος,εξ ισου θα μπορουσε να δωσει καποια καλα σκορ,για να μπει 9αδα.Δεν βλεπω να εχουν την τοσο μεγαλη διαφορα.
Επομενως,θεωρω το τρειντ κακο για τον Πανο,θα χασει εκτος απροοπτου,αλλα ειναι ΑΣΤΕΙΟ να συζηταμε για βετο σε αυτο το τρειντ...Γενικα εχουμε παρεξηγησει την εννοια του βετο εδω...
Pierce
Ποιος 38 ρε παιδία ο Μόντα. Μην κάνετε το άσπρο μαύρο. Πέρσι χωρίς Πάρσονς και χωρίς το τσίρκο μεντράνο στον άσσο δίπλα του δεν έκανε τόσο. Οκ 1,2,3 με το δικό σας point system, αλλά ένα όριο.
Η λογικά παίζει με παίκτες του 13, οπότε του πετάμε ένα ξεροκόμματο και αν θέλει είναι ΑΘΛΙΑ.
Επίσης ο Westbrook δεν ειναι στο 45 αλλά 3 μονάδες παραπάνω.
j-kidd13
Δλδ δεν ειναι παικτης του 38 ο Ελις.Οκ,πειτε μας που σας συμφερει να τοποθετησουμε τους παικτες,για να ξερουμε και πως να κινουμαστε.
Ο Ρασελ περσυ,μετα απο τραυματισμο...ωπ,οπως και φετος...τελειωσε στο 44.

Ο Ελις και ο Τζαμαλ δεν ειναι ξεροκομματα.Ουτε και παντεσπανι.Αφρατο ψωμακι ειναι.
Pierce
Επαναλαμβάνω, ο Ελλις πέρσι χωρίς parsons και όλο αυτό το σκυλολόι ΕΒΓΑΛΕ 37.
Και εσύ επιμένεις ότι φέτος ενω παίζει στο 34, ότι ειναι 4 μονάδες πάνω. Και μετά εγώ διαστρεβλώνω την πραγματικότητα.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.