Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2011-12 (2ος Όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Hotter
QUOTE (MJ 23 @ Feb 4 2012, 23:56 ) *
καλησπερα....φιλε hotter για πες μου τωρα που μιλαγα τοτε για κουλους,τωρα λοιπον που εφυγα εγω απο τον τριφυλιακο πως ηταν οταν χανατε απο τον τριτωνα με 52-23 στο 26*27 λεπτο??ειναι ωραια τωρα που μεινατε εσεις οι <μικροι> και δε μπορειτε να στριψετε καν??για να δουμε τωρα την συνεχεια σας λοιπον... smiley.gif

Να τη και η πρόκληση!!!!λοιπον επειδή ΚΟΥΡΑΖΕΙΣ πίσω από την ασφάλεια του υπολογιστή σου και συνεχίζεις να μιλάς με απρεπεις χαρακτηρισμούς και επειδή το φόρουμ είναι για ενημέρωση και όχι για κάτι ..... Σαν και εσένα!!!!εφοσον το πας προσωπικά και δεν ξέρω να στριβω καν εγώ και οι συμπαίκτες μου έλα επιτέλους να δούμε ποια είσαι και θα δούμε πως θα στριψεις!!!
MJ 23
το ποιος ειμαι το ξερεις πολυ καλα...και αν επαιζα καλα εκει που εχω παιξει εγω μονο στα ονειρα σου το εχεις δει!!και στην τηλεοραση..παλεψτε λοιπον για την σωτηρια τωρα χωρις εμενα!! και μαθε να μιλας ομορφα αλλα τι σου λεω τωρα μια ζωη ετσι ησουν!!αντε φιλακια ομορφαντρα!! blove.gif
Hotter
QUOTE (MJ 23 @ Feb 5 2012, 15:38 ) *
το ποιος ειμαι το ξερεις πολυ καλα...και αν επαιζα καλα εκει που εχω παιξει εγω μονο στα ονειρα σου το εχεις δει!!και στην τηλεοραση..παλεψτε λοιπον για την σωτηρια τωρα χωρις εμενα!! και μαθε να μιλας ομορφα αλλα τι σου λεω τωρα μια ζωη ετσι ησουν!!αντε φιλακια ομορφαντρα!! blove.gif

Κανεις δεν σας ξέρει κύριε!!απλα πείτε το
MJ 23
φιλτατε hotter... δε χρειαζετε να λογομαχουμε εδω περα..θα τα πουμε απο το γηπεδο για να σου φρεσκαρω την μνημη το ποιος ειμαι.. καλη συνεχεια στην ομαδα σου..
Hotter
QUOTE (MJ 23 @ Feb 5 2012, 15:59 ) *
φιλτατε hotter... δε χρειαζετε να λογομαχουμε εδω περα..θα τα πουμε απο το γηπεδο για να σου φρεσκαρω την μνημη το ποιος ειμαι.. καλη συνεχεια στην ομαδα σου..

Νωρίς το θυμηθηκες!!!πες το όνομα σου ρε μην ντρεπεσαι!!!παιχταρααααα μου!εχεις παίξει και nba???εεεεε;;;
Hotter
QUOTE (MJ 23 @ Feb 5 2012, 15:59 ) *
φιλτατε hotter... δε χρειαζετε να λογομαχουμε εδω περα..θα τα πουμε απο το γηπεδο για να σου φρεσκαρω την μνημη το ποιος ειμαι.. καλη συνεχεια στην ομαδα σου..

Νωρίς το θυμηθηκες!!!πες το όνομα σου ρε μην ντρεπεσαι!!!παιχταρααααα μου!εχεις παίξει και nba???εεεεε;;;
MJ 23
ρωτα τον καρα....αυτος ξερει καλυτερα!!!οι καρα γνωριζονται μεταξυ τους.... blove.gif
tarx_12
Χαραυγιακος - Αγιος Στέφανος 62-60
ΧΕΙΡΟΥΡΓΡΕΙΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ
Αν υπήρχε βιντεο αυτοί οι άνθρωποι θα ήταν φυλακή τωρα. Ντροπή και αίσχος. δεν ξέρω τα ονόματα τους και δεν θέλω να τα μάθω. Η κοπέλα ανάθεμα και αν έχει σφυρίξει 10 παιχνίδια. Ο χαραυγιακός έκανε φάουλ σε κάθε φάση. Δεν θα κατακρίνω τον τρόπο παιχνιδιού τους. Καλά κάνουν και παίζουν έτσι. Θα έπρεπε να σουτάρουμε 20 βολές. Παίκτης μας πήγε νοσοκομείο για ράμματα στο χείλος , έφαγε καθαρή αγκωνία και αντί να σφυρίξουν φάουλ επιθετικό, το δώσανε αμυντικό. Άπειρες φάσεις θυμάμαι με βήματα με μεταφορές κτλ κτλ... Με αποκορύφωμα.... ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ LOW POST ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΑΘΙ ΜΑΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΥ. ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΣΦΥΡΙΓΜΑ (ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ) ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ Η ΦΑΣΗ ΚΟΙΤΑΖΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΠΑΙΚΤΕΣ-ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ-ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ-ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ.. ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 5-6 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΛΕΕΙ Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΠΑΙΞΕ ΠΑΙΞΕ ΚΑΙ ΒΆΖΕΙ ΤΟ ΚΑΛΑΘΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ LOW POST ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ. κορυφαια φάση επίσης πετάει την μπάλα στον αέρα παιχτης του χαραυγιακού την ξαναπιάνει κάνει ντρίπλα και το βάζει... πραγματικά για γέλια. Δεν έχω κάτι με τα παιδία του Χαραυγιακού, δεν θέλω να τους προσβάλω, μπράβο τους κερδίσανε, θεωρώ οτί είναι πολύ χειρότερη ομάδα απο εμάς . Η διαιτησία δεν κράτησε ούτε τα προσχήματα. Καλή συνέχεια στους αντιπάλους μας. Εμείς πλέον μετά την αδικία αυτή δεν ξέρω αν πάμε για κάτι, πολύ δύσκολα πια... Θα παλέψουμε όμως. Κρίμα που κάποιοι αλήτες δν σέβονται τον κόπο μας και τον ιδρώτα μας. Ντροπή και αίχσος σε αυτά τα δύο κοράκια... Από το πρωτο μας θυμάμαι πόσο κόντρα μας έιχαν πάιξει. Το να χάσουμε δίκαια και καθαρά το παραδεχόμαστε γτ έιμαστε αρσενικιοί. Έπρεπε όμως να βάλουμε το τελευταίο τρίποντο και να κερδίσουμε... Να έβλεπα τα πρόσωπα από τα κοράκια. Και ναι παραδέχομαι ότι τους επετέθη λεκτικά στο τέλος του αγώνα.. Αυτοί όμως απλά το είχαν βουλώσει. Τα ίδια θα έγραφα αν η παικτάρα που είναι πολυτέλεια για την κατηγορία έβαζε το τρίποντο. Η μπασκέτα που σούταρε ο Χαραυγιακός , ναι μες σουτάραμε και εμέις στο πρώτο ματς αλλά δεν ήταν έτσι τότε.. ΈΛΕΟΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΠΙΟ ΧΑΜΗΛΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ... ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ. ΠΑΙΖΩ ΜΠΑΣΚΕΤ 15 ΧΡΟΝΙΑ. ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ.
GR-HAMMER
QUOTE(tarx_12 @ Feb 7 2012, 00:30 ) *
Χαραυγιακος - Αγιος Στέφανος 62-60
ΧΕΙΡΟΥΡΓΡΕΙΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ
Αν υπήρχε βιντεο αυτοί οι άνθρωποι θα ήταν φυλακή τωρα. Ντροπή και αίσχος. δεν ξέρω τα ονόματα τους και δεν θέλω να τα μάθω. Η κοπέλα ανάθεμα και αν έχει σφυρίξει 10 παιχνίδια. Ο χαραυγιακός έκανε φάουλ σε κάθε φάση. Δεν θα κατακρίνω τον τρόπο παιχνιδιού τους. Καλά κάνουν και παίζουν έτσι. Θα έπρεπε να σουτάρουμε 20 βολές. Παίκτης μας πήγε νοσοκομείο για ράμματα στο χείλος , έφαγε καθαρή αγκωνία και αντί να σφυρίξουν φάουλ επιθετικό, το δώσανε αμυντικό. Άπειρες φάσεις θυμάμαι με βήματα με μεταφορές κτλ κτλ... Με αποκορύφωμα.... ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ LOW POST ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΑΘΙ ΜΑΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΥ. ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΣΦΥΡΙΓΜΑ (ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ) ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ Η ΦΑΣΗ ΚΟΙΤΑΖΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΠΑΙΚΤΕΣ-ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ-ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ-ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ.. ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 5-6 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΛΕΕΙ Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΠΑΙΞΕ ΠΑΙΞΕ ΚΑΙ ΒΆΖΕΙ ΤΟ ΚΑΛΑΘΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ LOW POST ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ. κορυφαια φάση επίσης πετάει την μπάλα στον αέρα παιχτης του χαραυγιακού την ξαναπιάνει κάνει ντρίπλα και το βάζει... πραγματικά για γέλια. Δεν έχω κάτι με τα παιδία του Χαραυγιακού, δεν θέλω να τους προσβάλω, μπράβο τους κερδίσανε, θεωρώ οτί είναι πολύ χειρότερη ομάδα απο εμάς . Η διαιτησία δεν κράτησε ούτε τα προσχήματα. Καλή συνέχεια στους αντιπάλους μας. Εμείς πλέον μετά την αδικία αυτή δεν ξέρω αν πάμε για κάτι, πολύ δύσκολα πια... Θα παλέψουμε όμως. Κρίμα που κάποιοι αλήτες δν σέβονται τον κόπο μας και τον ιδρώτα μας. Ντροπή και αίχσος σε αυτά τα δύο κοράκια... Από το πρωτο μας θυμάμαι πόσο κόντρα μας έιχαν πάιξει. Το να χάσουμε δίκαια και καθαρά το παραδεχόμαστε γτ έιμαστε αρσενικιοί. Έπρεπε όμως να βάλουμε το τελευταίο τρίποντο και να κερδίσουμε... Να έβλεπα τα πρόσωπα από τα κοράκια. Και ναι παραδέχομαι ότι τους επετέθη λεκτικά στο τέλος του αγώνα.. Αυτοί όμως απλά το είχαν βουλώσει. Τα ίδια θα έγραφα αν η παικτάρα που είναι πολυτέλεια για την κατηγορία έβαζε το τρίποντο. Η μπασκέτα που σούταρε ο Χαραυγιακός , ναι μες σουτάραμε και εμέις στο πρώτο ματς αλλά δεν ήταν έτσι τότε.. ΈΛΕΟΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΠΙΟ ΧΑΜΗΛΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ... ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ. ΠΑΙΖΩ ΜΠΑΣΚΕΤ 15 ΧΡΟΝΙΑ. ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ.


επειδη μου αρεσει να απανταω σε ολα θα το κανω...
παμε λοιπον...
στη φαση με το πεταγμα πανω ο διαιτητης ειπε οτι αλλιωθηκε το σουτ του(δεν ξερω αν βρηκε σε παιχτη σας, ημουνα σοτν αλλο παγκο), αν και τριπλα δεν εκανε... απλα την επιασε και σουταρε...
οσον αφορα τα φαουλ... απλα δε σφυραγανε γενικα... ποσο ξυλο εφαγε ο play maker μας και ζητημα να εριξε 4 βολες...
τροπος παιχνιδιου μας οι αγκωνιες? σ'ευχαριστω για τα καλα σου λογια...
ο παιχτης που λες που πηγε για ραμματα (το νο11?)... την εφαγε οντως γεματη σε εκεινη τη φαση... αλλα οχι επιτηδες... τις αλλες 10 φορες που κοπαναγε τον πιτσιρικα με αγκωνιες και εβριζε κτλ μαλλον δε τα θυμασαι...
η φαση με το σφυριγμα ποθ λες συμφωνω μαζι σου... και εγς ακουσα σφυριγμα, δεν ξερω αν σφυριξαν, αλλα επρεπε να δωσει τουλαχιστον 3 δευτερολεπτα...(αν βρισκοτανε μεσα στη ρακετα ο παιχτης μας)
αφου μας θεωρεις χειροτερη ομαδα... κ εγω θεωρω περιεργο που εχουμε τοση διαφορα σε νικες-ηττες
το τελευταιο 3ποντο θα ητανε μαχαιρια οντως... καναμε τα παντα για να σασ χαρισουμε το παιχνιδι(4-5 χοντρα λαθη στο τελευταιο 3λεπτο)
οσον αφορα τη μπασκετα... επειδη εγινε θεμα σε προηγουμενο εντος εδρας παιχνιδι μας... τη μετρησανε και τη βρηκανε αν δε κανω λαθος 1 ποντο πιο κοντη απο την αλλη... και τη σηκωσανε...
για το παιχνιδι δεν εχω να πω κατι γενικα... ητανε μια νικη που τη χρειαζομασταν... πριν απο το κρισιμοτατο παιχνιδι με το τριτωνα τη τεταρτη... εκει θα κριθουνε πολλα... και ας εχει τοσο δρομο ακομα το πρωταθλημα...
Απιστευτα συγχαρητηρια στο νο6 του αγ στεφανου... απλα δε μπορουσαμε να τον σταματησουμε...
αλλα ο μεγαλος φουφου εκανε τη διαφορα...
καλη συνεχεια σε ολους... ξεκουραση τωρα γιατι η τεταρτη ειναι κοντα!
sthnapexw
Προγνωστικά για την 2η αγωνιστική του 2ου γύρου....το πρωτάθλημα έχει πάρει φωτιά!!

ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 2 ανεβασμένος πολύ (και ποιοτικότερος) ο Θεμιστοκλής αν περάσει από το πάντα μαχητικό ΠΑΚ έχει στην συνέχεια 2 εντός παιχνίδια που μπορεί να τον φέρουν κοντά στην τρίτη θέση..
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 1 o Eθνικός δείχνει να έχει κάποια προβλήματα τελευταία..δύσκολο γήπεδο η Γκράβα..αν δεν έχουν λυθεί τα προβλήματα πάω στον άσο..
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ Χ αυτά είναι παιχνίδια που πάντα μ΄άρεσαν να παρακολουθώ..ανεβασμένος ο Τρίτων...ο Χαραυγιακός από νίκη αλλά θα πρέπει να διαχειριστεί και την κούραση από το χτεσινό ματς..παράταση θα πω και μετά ... 1 στον πόντο ή 2 στον πόντο!!
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 2 το Πολύδροσο σαν να χει κάνει κοιλιά τελευταία..η Αναγέννηση σοβαρή ομάδα παίζει πάντα στις δυνατότητες της...θα πω 2 και περιμένω να διαβάσω σχόλια του ΜJ23 μετά..
ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ... οι Φοιτητές δεν τα πάνε καλά στην πρώτη τους εξεταστική στην Γ΄..ξεκίνησαν δυνατά αλλά έχουν 5-6 παιχνίδια που δεν κερδίζουν και δεν σκοράρουν και πολύ..η Ίριδα λογικά θα περάσει (αν γίνει το ματς..γτ νομίζω το Ρουφ είναι από τα γήπεδα που φιλοξενούν αστεγους)
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1...τα Βριλλήσια μετά την ήττα της προηγούμενης αγωνιστικής αν θέλουν να μείνουν κοντά στην τριάδα πρέπει να παίρνουν τέτοια παιχνίδια..η Άμιλλα είναι αυτή την στιγμή στις ομάδες που υποβιβάζονται άρα υποχρεωμένη να τα χτυπάει όλα τα παιχνίδια..σκορ στους 56 πόντους προβλέπω τον νικήτη..λόγω έδρας Βριλλήσια..
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 1 ... το μεγάλο παιχνίδι της αγωνιστικής..νίκη Διαγόρα και όπως είπε και ο φίλος από τον Ποσειδώνα..δεν χάσαμε και τίποτα αν πάρουμε το επόμενο!
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1...καλό παιχνίδι...καλές ομάδες...όποια χάσει απομακρύνεται από την 3αδα της κορυφής...άσο λόγω έδρας,κούρασης του Αγιου Στέφανου και θεωρώ καλύτερης ομάδας των γηπεδούχων.


Καλοδεχούμενες οι όποιες εκπλήξεις στην αγωνιστική....πχ θεωρώ ότι και ο Εθνικός μπορεί να περάσει από την Γκράβα και το Πολύδροσο να νικήσει εντός την Καισαριανή.αλλά δεν παίζουμε Προπό να καλύψουμε με διπλές!!..αν και έχει Εφές - Ολυμπιακό(παράταση και αυτό!!!) καλό θα ήταν να πάει κάποιος στο ματς του Διαγόρα ή του Χαραυγιακού κατά την γνώμη μου!

Καλή επιτυχία σε όλους..περιμένω τον φίλο patrino να αναλύσει και σκορ του πρώτου γύρου γιατί και οι διαφορές θα παίξουν τον ρόλο τους..
tarx_12
ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 2 ( καλύτερος ο Ντέμης)
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 1 ( αγνωστη η κατάσταση του εθνικού)
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ( αν η διαιτησία παιχτεί 50-50 και η μπασκετα φτιάξει βλέπω 2) ποιοτικότερος ο Τριτων
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ παω με την έδρα μονο και μόνο για το τραγικό κούφιο παρκέ τους
ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 τεπελένι μπάσκετ οι φοιτητές
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 1 και πιστεύω με μεγάλη ευκολία. Πάντως πρωταθλητή κόβω τον Ποσειδώνα
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ( δεν υπάρχει καμία απολύτως κούραση. Μόνο νεύρα για ΤΗΝ ΧΘΕΣΙΝΗ ΚΑΘΑΡΗ ΚΛΟΠΗ. Θα κερδίσουμε το ντέρμπυ με τον Γέρακα που πιστεύω θα πάει στον πόντο. Πολλές σπουδαίες επιστροφές για την ομάδα μας η οποία θα δώσει τα πάντα για την νίκη.Ελπίζω η διαιτησία να είναι 50-50 να γίνει καλό παιχνίδι. Θεωρώ πως θα κερδίσουμε στο τέλος καθώς οι γέρακες θα περιμένουν την ομάδα από την οποία έχασαν στον πρώτο γύρο.. Θα έχουν μερικές εκπλήξεις.)
stratigos
PROGNWSTIKA

ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. eukolotato 2plo gia ton themistokli mia apo tis xeiroteres omades to pak


ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ oso kai an akougetai mia pithani dialusi tou ethnikou tha paw sto 2plo


ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝpolu kakh omada o xaravgiakos me katholou talento o tritwnas exei anevei kai tha parei megali nikh 2plo


ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ mini derby tha meinw sthn edra 1


ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ niki gia thn irida me ton kakisto foititiko.


ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ tha paw se mia mini ekplixi an proseksei ligo h amilla mporei to diplo alliws an ksefugei apo thn arxh den exei gurismo to paixnidi


ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ polu kalo paixnidi ponto ponto oi omades opoia ksefugei estw kai gia ligo tha kerdisei kai pistevw oti tha einai o poseidwnas



ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ exase xthes to oion ston xaravgiako se ex anavolis me pesmeni psuxologia ston geraka... an ksefugei o gerakas teleiwse to paixnidi. anamenw derby!
MJ 23
Τρεις Αστέρας 89’-Εθνικός Γ.Σ 69-54
Χαραυγιακός-Τρίτων 64-81
Διαγόρας Δρυοπιδέων-Ποσειδών Νέου Ψυχικού 71-61
Κρόνος Γέρακα-Οίων Αγίου Στεφάνου 76-69
Γ.Σ Βριλήσσια-Άμιλλα Περιστερίου 46-54
Φοιτητικός Φιλίας-Ίρις Πετρούπολης 54-53
Τριφυλλιακός Πολυδρόσου-Φ.Α.Ο Αναγέννησης Καισαριανής 60-54
Π.Α.Κ Χαλανδρίου-Θεμιστοκλής Αιγάλεω 37-61

εκπληξεις ειχε το προγραμμα σημερα...οπως η νικη του φοιτητικου με 1 ποντο η νικη της αμιλλας μεσα στα βριλλησια...οπως βλεπετε ολα τα παιχνιδια θα ειναι ντερμπι και ακομα δεν εχει κριθει το ποιοι θα πεσουν...κατα τη γνωμη μου 2 ομαδες που θεωρω οτι θα πεσουν ειναι το πακ και ο φοιτητικος...απο κει και περα θα κριθουν πολλα...καλη συνεχεια!
blove.gif
explode
Σημερα το πολυδροσο ηταν ομαδα! Μπραβο στα παιδια!
patrinos777
QUOTE(MJ 23 @ Feb 8 2012, 23:39 ) *
Τρεις Αστέρας 89’-Εθνικός Γ.Σ 69-54
Χαραυγιακός-Τρίτων 64-81
Διαγόρας Δρυοπιδέων-Ποσειδών Νέου Ψυχικού 71-61
Κρόνος Γέρακα-Οίων Αγίου Στεφάνου 76-69
Γ.Σ Βριλήσσια-Άμιλλα Περιστερίου 46-54
Φοιτητικός Φιλίας-Ίρις Πετρούπολης 54-53
Τριφυλλιακός Πολυδρόσου-Φ.Α.Ο Αναγέννησης Καισαριανής 60-54
Π.Α.Κ Χαλανδρίου-Θεμιστοκλής Αιγάλεω 37-61

εκπληξεις ειχε το προγραμμα σημερα...οπως η νικη του φοιτητικου με 1 ποντο η νικη της αμιλλας μεσα στα βριλλησια...οπως βλεπετε ολα τα παιχνιδια θα ειναι ντερμπι και ακομα δεν εχει κριθει το ποιοι θα πεσουν...κατα τη γνωμη μου 2 ομαδες που θεωρω οτι θα πεσουν ειναι το πακ και ο φοιτητικος...απο κει και περα θα κριθουν πολλα...καλη συνεχεια!
blove.gif


ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΑΥΤΟΥΣΙΟ ΤΟ ΑΠΟ 21-1-2012 POST ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ.


σημερινό ματς κυπέλλου ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ - ΤΡΙΤΩΝ = 64-63 ΜΕ ΚΑΛΆΘΙ ΣΤΗΝ ΕΚΠΝΟΗ..,και μιας που ο ...........βασικός μας στόχος για φέτος.....έλαβε τέλος......άδοξα.....,τρέμετε ανταγωνιστές στη Γ ΕΣΚΑ, αφιερωνόμαστε στο πρωτάθλημα..!!!!!!χαχα

3Χ3 ΣΕΡΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ,ΓΕΛΑΓΑΜΕ ΒΕΒΑΙΑ ......ΑΛΛΑ ΠΛΑΚΑ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ...!!!!!!!!!!!
10karo
καλημέρα σε όλους,

συγχαρητήρια στην ομάδα του Διαγόρα για τη σημερινή τους νίκη. Το άξιζαν κ με το παραπάνω. Συγχαρητήρια κ στους 2 διαιτητές. Το μόνο που κρατάμε εμείς είναι ότι αυτό το -10 κράτησε το +22 του πρώτου αγώνα.

καλή συνέχεια σε όλους
patrinos777
[size="5"][/size]
QUOTE(10karo @ Feb 9 2012, 01:24 ) *
καλημέρα σε όλους,

συγχαρητήρια στην ομάδα του Διαγόρα για τη σημερινή τους νίκη. Το άξιζαν κ με το παραπάνω. Συγχαρητήρια κ στους 2 διαιτητές. Το μόνο που κρατάμε εμείς είναι ότι αυτό το -10 κράτησε το +22 του πρώτου αγώνα.

καλή συνέχεια σε όλους


1) ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ.........14-3.....7-1.....7-2.....+144
2) ΔΙΑΓΟΡΑΣ..............13-4......8-1.....5-3.....+154
3) ΕΘΝΙΚΟΣ...............12-5......6-2.....6-3.......+50
4) ΚΡΟΝΟΣ.................11-6.....6-2.....5-4.......+68
5) ΒΡΙΛΛΗΣΙΑ.............10-7.....6-3----4-4.......+21
- ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ........10-7.....7-1----3-6.......+43
7) ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΣ.......... 9-7.....6-2----3-5........-13
8) ΙΡΙΣ.Π.....................8-9.....5-3.....3-6........-48
- ΤΡΕΙΣ ΑΣΤ...............8-9.....5-4.....3-5........-35
10) ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ.......7-10....5-4.....2-6......,.-45
- ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ...........7-10....5-3.....2-7........-54
12) ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡ...........6-11....4-4.....2-7........-14
- ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ.........6-11....3-6.....3-5........-26
14) ΤΡΙΤΩΝ..................5-12....4-4.....1-8........-38
- ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ..........5-12....5-4.....0-8.......-109
16)ΠΑΚ.ΧΑΛΑΝΔ...........4-12....1-8.....3-5........-90

Με βάση τα τωρινά δεδομένα , γιατί πολλά αλλάζουν στο φετινό πρωτάθλημα αρκετά εύκολα, κ με εικόνα (πλην Καισαριανής) όλων των ομάδων μετά απο 17 αγ. βλέπω :
-Ποσειδώνα και Διαγόρα ήδη στην Β΄ΕΣΚΑ
-Ο Εθνικός μάλλον να σωθεί ήθελε και μας....άφησε χρόνους για το άλλο μισό.
-Κρόνος και Θεμιστοκλής φαβορί για την 3η θέση, με προβάδισμα του Κρόνου και κλειδί το μεταξύ τους στο Αιγάλεω.
-Αγ Στέφανος και Βριλήσσια αν ανέβουν στα εκτός έδρας που τους μένουν ελπίζουν για 3-4 θέση
Από κει και κάτω......ΚΟΛΑΣΗ.Το ΠΑΚ με πολλές εντός έδρας ήττες και ο Φοιτητικός με πολλές απουσίες , με το ένα πόδι στη Δ΄.Η ΙΡΙΔΑ παρότι μου φαίνεται .....άοσμη ως ομάδα δεν νομίζω να κινδυνεύσει, Άμιλλα και Χαραυγιακός , που τον είδα ανεβασμένο σε σχέση με τον α΄γύρο ,παρά τη μεγαλύτερη σε διαφορά νίκη , μου φαίνεται πως κινδυνεύουν λιγότερο ,παρά τις λιγότερες νίκες, σε σχέση με Τριφυλλιακό ,Καισαριανή και 3Αστέρες.Τέλος για τον Τρίτωνα τι να πω..?όσο κατεβαίνουμε πλήρεις και με βάση και το βατό πρόγραμμα δεν βλέπω να κινδυνεύουμε.Λυπάμαι όμως που έπρεπε να χάσει ένας άνθρωπος τη δουλειά του για να .....σφίξουν τα...οπίσθια και να ξυπνήσουμε.Και παρότι συνήθως φταίει ο προπονητής για την κακή πορεία μιας ομάδας--πέρα από τραυματισμούς και ...διοικητικά που κάθε ομάδα έχει και τα δικά της--στην περίπτωση μας ισχύει το αντίθετο.Ίσως και γιατί είναι δύσκολο για προπονητή μεγαλύτερου επιπέδου να περάσει αυτά που θέλει σε ερασιτέχνες στην Γ΄ΕΣΚΑ.
Καλή συνέχεια σε όλους.
karfi
QUOTE(patrinos777 @ Feb 10 2012, 16:14 ) *
[size="5"][/size]

1) ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ.........14-3.....7-1.....7-2.....+144
2) ΔΙΑΓΟΡΑΣ..............13-4......8-1.....5-3.....+154
3) ΕΘΝΙΚΟΣ...............12-5......6-2.....6-3.......+50
4) ΚΡΟΝΟΣ.................11-6.....6-2.....5-4.......+68
5) ΒΡΙΛΛΗΣΙΑ.............10-7.....6-3----4-4.......+21
- ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ........10-7.....7-1----3-6.......+43
7) ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΣ.......... 9-7.....6-2----3-5........-13
8) ΙΡΙΣ.Π.....................8-9.....5-3.....3-6........-48
- ΤΡΕΙΣ ΑΣΤ...............8-9.....5-4.....3-5........-35
10) ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ.......7-10....5-4.....2-6......,.-45
- ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ...........7-10....5-3.....2-7........-54
12) ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡ...........6-11....4-4.....2-7........-14
- ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ.........6-11....3-6.....3-5........-26
14) ΤΡΙΤΩΝ..................5-12....4-4.....1-8........-38
- ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ..........5-12....5-4.....0-8.......-109
16)ΠΑΚ.ΧΑΛΑΝΔ...........4-12....1-8.....3-5........-90

Με βάση τα τωρινά δεδομένα , γιατί πολλά αλλάζουν στο φετινό πρωτάθλημα αρκετά εύκολα, κ με εικόνα (πλην Καισαριανής) όλων των ομάδων μετά απο 17 αγ. βλέπω :
-Ποσειδώνα και Διαγόρα ήδη στην Β΄ΕΣΚΑ
-Ο Εθνικός μάλλον να σωθεί ήθελε και μας....άφησε χρόνους για το άλλο μισό.
-Κρόνος και Θεμιστοκλής φαβορί για την 3η θέση, με προβάδισμα του Κρόνου και κλειδί το μεταξύ τους στο Αιγάλεω.
-Αγ Στέφανος και Βριλήσσια αν ανέβουν στα εκτός έδρας που τους μένουν ελπίζουν για 3-4 θέση
Από κει και κάτω......ΚΟΛΑΣΗ.Το ΠΑΚ με πολλές εντός έδρας ήττες και ο Φοιτητικός με πολλές απουσίες , με το ένα πόδι στη Δ΄.Η ΙΡΙΔΑ παρότι μου φαίνεται .....άοσμη ως ομάδα δεν νομίζω να κινδυνεύσει, Άμιλλα και Χαραυγιακός , που τον είδα ανεβασμένο σε σχέση με τον α΄γύρο ,παρά τη μεγαλύτερη σε διαφορά νίκη , μου φαίνεται πως κινδυνεύουν λιγότερο ,παρά τις λιγότερες νίκες, σε σχέση με Τριφυλλιακό ,Καισαριανή και 3Αστέρες.Τέλος για τον Τρίτωνα τι να πω..?όσο κατεβαίνουμε πλήρεις και με βάση και το βατό πρόγραμμα δεν βλέπω να κινδυνεύουμε.Λυπάμαι όμως που έπρεπε να χάσει ένας άνθρωπος τη δουλειά του για να .....σφίξουν τα...οπίσθια και να ξυπνήσουμε.Και παρότι συνήθως φταίει ο προπονητής για την κακή πορεία μιας ομάδας--πέρα από τραυματισμούς και ...διοικητικά που κάθε ομάδα έχει και τα δικά της--στην περίπτωση μας ισχύει το αντίθετο.Ίσως και γιατί είναι δύσκολο για προπονητή μεγαλύτερου επιπέδου να περάσει αυτά που θέλει σε ερασιτέχνες στην Γ΄ΕΣΚΑ.
Καλή συνέχεια σε όλους.


Τη βαθμολογια την βρηκες σε καποιο site? Γιατι στο site της Εσκα... την εχουν ξεχασμενη. Χωρις να εχω παρακολουθησει παρα πολυ την κατηγορια και τον ομιλο..
Παραθετω την αποψη μου:
-Ποσειδωνας: σιγουρη ανοδος και σιγουρα πρωτος! Ειναι σοβαρη ομαδα! Ο ψηλος που εχει, περα του οτι ειναι πολυ καλος παικτης (ατομικα) για την κατηγορια, αξιοποιει τους συμπαικτες του. Οταν βαζεις 20 μ.ο και εχεις και 5 ασσιστς μ.ο σε καθε παιχνιδι τοτε στην ομαδα ολοι ειναι χαρουμενοι. Πολυτελεια για την κατηγορια!
Για τη 2η και 3η θεση πιστευω οτι θα παλεψουν 3 ομαδες μεχρι τελους! Διαγορας-Κρονος και Εθνικος! Ο Διαγορας εχει καλα αποτελεσματα τελευταια αλλά δεν νομιζω οτι θα εχει μεγαλη συνεχεια και διαρκεια. Ο δε Κρονος εχει πολυ μπασκετικη περιφερεια αλλα στη front line υστερει σημαντικα! Εχει εναν καλο - πολυ ψηλο και μετα το χαος! Ο Εθνικος εχει 3 ηττες σερι και μου κανει εντυπωση! Το 12-2 εχει γινει 12-5 αλλα ειναι ακομα στη 3αδα! Κατι πρεπει να συμβαινει εκει. Τωρα παιζει με ΠΑΚ στην εδρα του, ευκαιρια για νικη και αναταση ψυχολογιας! Παραξενη ομαδα. Την ειχα δει στο ντερμπυ με τον Ποσειδωνα (τον ειχε κερδισει στην παραταση) και μου αρεσε.
Για κατω σιγουρα ΠΑΚ και φοιτητικος! Και απο εκει και μετα Χαραυγιακος-Τριτωνας και Καισαριανη και Τριφυλλιακος θα σκοτωθουν! Εχω δει μονο Καισαριανη-Αμιλλα και Φοιτητικο απο τις κατω ομαδες! Η Αμιλλα ευκολα ή δυσκολα θα σωθει νομιζω! Ειναι μαχητικοι! Ολες οι υπολοιπες ομαδες της μεσης θα παιξουν το ρολο του ρυθμιστη! Η ιστορια λεει πως ο δευτερος γυρος εχει παντα μεγαλες εκπληξεις! Γιατι οι ομαδες σε αυτες τις κατηγοριες δεν μπορουν να εχουν διαρκεια! Αν οι ομαδες της μεσης ειναι αδιαφορες η ροη των πραγματων θα κριθει στα μεταξυ παιχνιδια των ομαδων για πανω και για κατω! Αν οι ομαδες της μεσης ειναι μαχητικες και βρουν κινητρα ο ομιλος θα μπερδευτει πολυ περισσοτερο! Πριν τα Χριστουγεννα αν καποιος εβλεπε τη βαθμολογια θα ελεγε Εθνικος και Ποσειδωνα μεγαλα φαβορι για την ανοδο και μετα ψαξτε τον τριτο! Και για κατω θα ελεγε Χαραυγιακο και Τριτωνα! Τα πραγματα περιπλεκονται! Μονο ο Ποσειδωνα δειχνει να εχει την απαιτουμενη σοβαροτητα! Να δουμε βεβαια πως θα αντιδρασει τωρα μετα την ηττα! Ειχε καιρο να χασει! Σε περιπτωση που κανει γκελα... τοτε θα εχουμε πραγματικη "δραση"... Οσο πλησιαζουμε στο τελος αντι να ξεκαθαριζουν τα πραγματα περιπλεκονται περισσοτερο! Κομβικες οι δυο επομενες αγωνιστικες απο βαθμολογικης αποψης!
patrinos777
ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ , ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΠΟΥΣΙΑΣ.

1)ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΑΚ ΧΑΛ. = 1 ΛΟΓΩ ΕΔΡΑΣ, ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΤΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΛΟΥΒΙ Ο ΕΘΝΙΚΟΣ.ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΙΟΤΙΚΟΤΕΡΟΣ ΑΚΟΜΑ,ΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΙΝΗΤΡΟ ΤΟ ΠΑΚ,ΠΟΥ ΠΑΛΕΥΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΚΤΟΣ ΠΑΡΑ ΕΝΤΟΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΜΦΙΡΡΟΠΟ ΑΛΛΑ ΚΛΙΝΩ ΣΤΟΝ ΑΣΣΟ

ΕΘΝΙΚΟΣ 3ος ( 12-5 ), ΠΑΚ. 16ο (4-12)
1ος γύρος ΠΑΚ - ΕΘΝΙΚΟΣ = 52-61

2) ΤΡΙΤΩΝ - ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ = 1 ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΓΤ ΕΧΟΥΜΕ ΗΤΤΑ ΣΤΟ 1 ο ΜΑΤΣ ΚΑΙ ΓΤ ΟΣΟ ΚΕΡΔΙΖΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΙΝΔΥΝΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ,ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΙ...!ΜΕ ΝΙΚΗ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΣΤΕΡΕΣ , ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΙΝΗΤΡΟ ΣΤΟΝ ΑΣΣΟ.....

ΤΡΙΤΩΝ 14ος (5-12) , 3 ΑΣΤΕΡΕΣ 8οι (8-9)
1ος γύρος 3 ΑΣΤΕΡΕΣ-ΤΡΙΤΩΝ = 48-43

3) ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ = 1 ΠΑΛΙ ΛΟΓΩ ΕΔΡΑΣ.Ο ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΕΧΕΙ ΗΔΗ 2 ΗΤΤΕΣ ΑΠ ΤΟΝ ΤΡΙΤΩΝΑ ΚΑΙ ΑΝ ΧΑΣΕΙ ΘΑ ΧΕΙ 2 ΚΑΙ ΑΠ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ ΑΡΑ ΘΑ ΥΣΤΕΡΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΙΣΟΒΑΘΜΙΕΣ.ΜΕ ΝΙΚΗ ΡΕΦΑΡΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΤΤΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ ΚΑΙ ΠΙΑΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ ΣΤΙΣ 7 ΝΙΚΕΣ,ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ +5.Η ΚΙΑΣΑΡΙΑΝΗ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟΤΕΡΗ ΣΤΑ ΕΝΤΟΣ ΜΕ ΝΙΚΗ ΑΝΑΣΑΙΝΕΙ Κ ΒΑΖΕΙ ΚΑΤΩ ΤΟΝ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟ 3 ΗΤΤΕΣ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ.....ΑΣΣΟΣ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΓΤ ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΔΕΝ ΕΧΩ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ 10η (7-10) , ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 12ος (6-11)
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ -ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ =43-48

4) ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ =1 ΛΟΓΙΚΑ ΝΤΕΡΜΠΥ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΧΕΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΕΣ ΑΚΟΜΑ Ο ΤΡΙΦ. ΑΛΛΑ ΧΑΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΑ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ.Η ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ ΓΤ ΑΝ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΘΑ ΚΙΝΔΥΝΕΥΣΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ.

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 8η (8-9) , ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 10ος (7-10)
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ = 66-75

5) ΑΜΙΛΛΑ- ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ = 1 .ΚΑΛΥΤΕΡΗ Η ΑΜΙΛΛΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,ΝΙΚΗ ΑΝΑΣΑ..ΗΤΤΑ..?ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ.ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Ο ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΚΡΙΣΙΜΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΥΣΤΕΡΙ ΣΕ ΛΥΣΕΙΣ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΑΠΟΥΣΙΩΝ.πολυ κρισιμο παντωσ γτ αν παρει το διπλο ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΙ ΤΙΣ ΝΙΚΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΜΙΛΛΑ.ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΝ ΧΑΣΕΙ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟΥΣ ΑΠΟ +2 Ο ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΕΠΕΣΕ.ΜΕ ΝΙΚΗ ΕΛΠΙΖΕΙ ΣΟΒΑΡΑ


ΑΜΙΛΛΑ 12η (6-11) , ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ 14ος (5-12)
ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ -ΑΜΙΛΛΑ =68-66

6) ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ -ΒΡΙΛΛΗΣΙΑ = 1,ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΦΑΒΟΡΙ Ο ΑΣΣΟΣ, ΒΑΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ ΔΕΝ ΧΕΡΩ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΚΙΝΗΤΡΟ ΤΑ ΒΡΙΛΛΗΣΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΤΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 1ος ( 14-3) , ΒΡΙΛΛΗΣΙΑ 5α (10-7)
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ -ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ = 57-63

7) ΚΡΟΝΟΣ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ = 2 ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΡΕΦΑΡΕΙ ΤΗΝ ΗΤΤΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΓΥΡΟΥ Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ...,ΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΛΗΡΟΤΗΤΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟΥΣ ΨΗΛΟΥΣ .ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΜΟΝΟ ΑΝ ΚΑΤΕΒΕΙ ΜΕ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.Ο ΚΡΟΝΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ,ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ.

ΚΡΟΝΟΣ 4ος ( 11-6) , ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2ος (13-4)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ =44-47

8) ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ -ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ=1 ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΕΓΑΛΟ ΝΤΕΡΜΠΥ , ΜΕ ΝΙΚΗ Ο ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ +9 ΓΙΝΕΤΑΙ ΦΑΒΟΡΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΡΟΝΟ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ.ΜΕ ΗΤΤΑ....ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΓΚΡΟΥΠ ΤΩΝ ΑΟΥΤΣΑΙΝΤΕΡ ΕΩΣ....ΨΙΛΟΑΔΙΑΦΟΡΩΝ ΘΑ ΕΛΕΓΑ.....ΔΥΝΑΤΟΣ ΟΜΩΣ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ,ΑΔΥΝΑΤΟΣ ΕΚΤΟΣ Ο ΑΓΙΟΣ....ΟΠΟΤΕ .....1

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 5ος (10-7) , ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 6ος (9-7)
ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ = 89-81
stratigos
PROGNWSTIKA


ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ dialumenos o ethniko xanei apo padou alla to pak einai polu athlio gia na kataferei kati estw kai duskola 1


ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 eukolos 1 gia ton tritwna exei anevei polu kai den exei na fovithei tipota!



ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ athlia omada o xaravgiakos xwris kamia ousia 1 to paixnidi


ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. derby to paixnidi to vlepw alla tha akolouthisw thn edra


ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ eukolo paixnidi gia thn amilla kakistos o foititikos!


ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ paizei o 1os sthn edra tou alla tha akolouthisw thn ekplixi den kserw pistevw pws mporei na ginei


ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ o kronos exei 2 polu kalous paixte to 16 kai to 17 kai pistevw pws tha traviksoun thn omada sthn niki an kai genika einai derby to paixnidi.


ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ to derby ths agwnistikis allagi proponiti sto oion polu kalo to klima pleon tha ginei nomizw to 2 an kai duskola !


KALH EPITUXIA SE OLOUS!
ETHNIKOSGS
ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ-ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ+ΣΙΔΕΡΗΣ -ΣΚΑΛΤΣΗΣ=1 +12 ΑΝΤΙ ΓΙΑ +20

ΜΑΚΡΑΝ ΟΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΣΕ ΑΠΟΔΟΣΗ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΗΜΕΡΑ 3 ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΟΙΝΕΣ ΑΝΑΙΤΙΕΣ Κ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΒΟΛΕΣ ΤΟ ΠΑΚ (ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΣΕ ΚΑΤΙ ) Κ ΓΕΝΙΚΑ ΜΙΑΣ Κ ΤΩΡΑ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ......Ο ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΕΝ ΔΙΑΛΥΕΤΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΠ ΟΣΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ
LAKKOI
ΨΥΧΙΚΟ- ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ +7

Καλή ομαδα ο Ποσειδων..αξιζει να ανέβει πρωτος αλλα χειρουργιο σημερα. Απο την αρχη οι διατητες τους σφύριζαν με αποκορύφωμα τις δυο τεχνικές και στο τελος που γυρισε το ματς απο 19 ποντους στους 3 , δεν άφησαν τα Βριλησσια να το διεκδικήσουν. Βήματα το 16 που έπρεπε να έχει βγει με φάουλ νωρίτερα και τα αφήνουν για να μετρήσει το πιο κρίσιμο καλάθι.
Δεν πειράζει αν χάσουν κάποιο ματς πάλι πρώτοι θα ανέβουν....



emekas
QUOTE(ETHNIKOSGS @ Feb 16 2012, 00:14 ) *
ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ-ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ+ΣΙΔΕΡΗΣ -ΣΚΑΛΤΣΗΣ=1 +12 ΑΝΤΙ ΓΙΑ +20

ΜΑΚΡΑΝ ΟΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΣΕ ΑΠΟΔΟΣΗ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΗΜΕΡΑ 3 ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΟΙΝΕΣ ΑΝΑΙΤΙΕΣ Κ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΒΟΛΕΣ ΤΟ ΠΑΚ (ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΣΕ ΚΑΤΙ ) Κ ΓΕΝΙΚΑ ΜΙΑΣ Κ ΤΩΡΑ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ......Ο ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΕΝ ΔΙΑΛΥΕΤΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΠ ΟΣΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ


ησασταν καλυτεροι και κερδισατε και μπραβο σας.... αλλα μην πετας λασπη χωρις λογο μια τεχνικη φαγατε ενω θα επρεπε να ειχατε φαει κ αλλες ελεος... δες και το φυλλο αγωνος ... αν ξερεις να το διαβαζεις
ETHNIKOSGS
QUOTE(emekas @ Feb 16 2012, 01:38 ) *
ησασταν καλυτεροι και κερδισατε και μπραβο σας.... αλλα μην πετας λασπη χωρις λογο μια τεχνικη φαγατε ενω θα επρεπε να ειχατε φαει κ αλλες ελεος... δες και το φυλλο αγωνος ... αν ξερεις να το διαβαζεις

Εσυ που ξερεις πες μας ποσες βολες σουταραν οι μπλε...κ ποσα φαουλ σφυριξατε....
emekas
QUOTE(ETHNIKOSGS @ Feb 16 2012, 09:13 ) *
Εσυ που ξερεις πες μας ποσες βολες σουταραν οι μπλε...κ ποσα φαουλ σφυριξατε....


ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΙΣΑΙ ΛΑΘΟΣ ΟΙ ΒΟΛΕΣ ΗΤΑΝ 30-26 ΚΑΙ ΤΑ ΦΑΟΥΛ 24-31 ΑΝΤΕ ΒΡΕΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΕΘΕΙΣ... ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΗ ΛΑΣΠΗ...ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΒΟΛΕΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΦΑΟΥΛ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΕΡΔΙΣΕΣ 12 ΚΑΙ ΟΧΙ 20.... ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ
ETHNIKOSGS
Για αυτο σε εκραζε ολο το γηπεδο??μηπως μας ευνοησες κιολας???πες το μας αμα ειναι να ξερουμε....
την τεχνικη γιατι την εδωσες?επειδη ειχε 3 ο συγκεκριμενος?το πακ επρεπε να φαει τεχνικη?πεταξε την μπαλλα μπροσρτα σου ο παιχτης....η που σε ολο το παιχνιδι στο πρωτο αγγιγμα εδινες φαουλ εις βαρος μας κ υπερ μας επρεπε να ακουσεις το χτυπημα πρωτα κ μετα να σφυριξετε....το τραγικο ειναι οτι θες να βγεις κ απο πανω.......αν θες κανε μας την χαρη κ μην ξαναρθεις...ειλικρινα στο λεω....επισης απαντησε μου σφυριξες καλα δηλαδη?το οτι νικησαμε κ το οτι νικαγαμε +18 μηπως οφειλετε σε εσενα?εκανες λαθη χτες?στις τελευταιες φασεις πεταγοταν ολο το γηπεδο (ταπα στον μαλλια του πακ που γελαγε κ ο ιδιος για το φαουλ που του χαρισες ,το αντιθετο αουτ που εδωσες τα βηματα του αλλου ρεφ....επισης να σου θυμησω για τις βολες οτι το πακ πιεζε οχι εμεις γιατι εχανε το πακ το οποιο ακομα και στα 5 δευτερα πιεζε αρα λογικο να χουμε πιο πολλες....
emekas
QUOTE(ETHNIKOSGS @ Feb 16 2012, 12:15 ) *
Για αυτο σε εκραζε ολο το γηπεδο??μηπως μας ευνοησες κιολας???πες το μας αμα ειναι να ξερουμε....
την τεχνικη γιατι την εδωσες?επειδη ειχε 3 ο συγκεκριμενος?το πακ επρεπε να φαει τεχνικη?πεταξε την μπαλλα μπροσρτα σου ο παιχτης....η που σε ολο το παιχνιδι στο πρωτο αγγιγμα εδινες φαουλ εις βαρος μας κ υπερ μας επρεπε να ακουσεις το χτυπημα πρωτα κ μετα να σφυριξετε....το τραγικο ειναι οτι θες να βγεις κ απο πανω.......αν θες κανε μας την χαρη κ μην ξαναρθεις...ειλικρινα στο λεω....επισης απαντησε μου σφυριξες καλα δηλαδη?το οτι νικησαμε κ το οτι νικαγαμε +18 μηπως οφειλετε σε εσενα?εκανες λαθη χτες?στις τελευταιες φασεις πεταγοταν ολο το γηπεδο (ταπα στον μαλλια του πακ που γελαγε κ ο ιδιος για το φαουλ που του χαρισες ,το αντιθετο αουτ που εδωσες τα βηματα του αλλου ρεφ....επισης να σου θυμησω για τις βολες οτι το πακ πιεζε οχι εμεις γιατι εχανε το πακ το οποιο ακομα και στα 5 δευτερα πιεζε αρα λογικο να χουμε πιο πολλες....


εγω απλα σου ειπα οτι δεν παρουσιαζεις τα πραγματα οπως ειναι αμα ειχες προβλημα θα μπορουσες να μου τα πεις στο γηπεδο και οχι να κρυβεσαι εδω περα με αυτο το τροπο... κανεις δεν ειναι τελειος καλη συνεχεια
ETHNIKOSGS
QUOTE(emekas @ Feb 16 2012, 12:02 ) *
εγω απλα σου ειπα οτι δεν παρουσιαζεις τα πραγματα οπως ειναι αμα ειχες προβλημα θα μπορουσες να μου τα πεις στο γηπεδο και οχι να κρυβεσαι εδω περα με αυτο το τροπο... κανεις δεν ειναι τελειος καλη συνεχεια

Στα ειπα κ με υφος χιλιων καρδιναλιων μας απειλουσες με τ κ μην το αρνηθεις αυτο..........κ σου ειπα 5 φασεις κ δεν απαντησες τπτ συγκεκριμενο παρα μονο αυτο...το λαθος το δεχομαι το υφος κ την εμπαθεια οχι....
καλη σου μερα κ καλη συνεχεια
emekas
QUOTE(ETHNIKOSGS @ Feb 16 2012, 13:42 ) *
Στα ειπα κ με υφος χιλιων καρδιναλιων μας απειλουσες με τ κ μην το αρνηθεις αυτο..........κ σου ειπα 5 φασεις κ δεν απαντησες τπτ συγκεκριμενο παρα μονο αυτο...το λαθος το δεχομαι το υφος κ την εμπαθεια οχι....
καλη σου μερα κ καλη συνεχεια


εννοειται πως δεν θα κατσω να αναλυσω καμια φαση σε ενα τετοιο ματς... να ηταν καποια φαση που εκρινε τον αγωνα να το καταλαβω... κανενα υφος και καμια εμπαθεια δεν εχω και ο μονος λογος που απαντησα ηταν για τα ψεματα που γραφτηκαν... σε αντιθεση με εσενα που τα βλεπεις ολα στραβα καλη συνεχεια
ETHNIKOSGS
QUOTE(emekas @ Feb 16 2012, 13:28 ) *
εννοειται πως δεν θα κατσω να αναλυσω καμια φαση σε ενα τετοιο ματς... να ηταν καποια φαση που εκρινε τον αγωνα να το καταλαβω... κανενα υφος και καμια εμπαθεια δεν εχω και ο μονος λογος που απαντησα ηταν για τα ψεματα που γραφτηκαν... σε αντιθεση με εσενα που τα βλεπεις ολα στραβα καλη συνεχεια

και γω στην θεση σου δεν θα απαντουσα....καλη συνεχεια
tryfwnas
Να'τος ο παλιός, κλασσικός εθνικός που όλοι αγαπάμε icon_drunk.gif
και αφού σε ταπώνει με τα φαουλ και τις βολές αρχιζεις και ανακαλύπτεις αυτά που *έπρεπε να* σφυριξει. είσαι απολαυστικος ρε μαμωτο 69.gif
Reggie_

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 72- 60
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 (αναβ.)
ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 57- 47
ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 58- 51
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 74- 58
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 78- 71
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 74- 63
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 79- 61

Μόνο με νίκες γηπεδούχων κ χωρις εκπλήξεις νομίζω η αγωνιστική...Αλήθεια,ξέρεις κανείς για ποιόν λόγο δεν έγινε το μάτς στην Γκράβα?
MJ 23
καλησπερα...φυσιολογικα τα αποτελεσματα ηρθαν αυτη την αγωνιστικη ...το παιχνιδι τριτων-αστερες γινοταν στο στρεφη και οχι στην γκραβα...απο οτι ακουσα επαιζε αστερας-παναθηναικος γυναικες και αναβληθηκε..αυτο ηταν παιχνιδι αναβληθεν καθως ειχε διακοπει γιατι ειχαν γινει επεισοδια στο στρεφη με οπαδους αστερα και παναθηναικου...και μαλλον φοβηθηκαν παλι μην γινουν τα ιδια εκτροπα.. blove.gif
Reggie_
QUOTE(MJ 23 @ Feb 16 2012, 18:18 ) *
καλησπερα...φυσιολογικα τα αποτελεσματα ηρθαν αυτη την αγωνιστικη ...το παιχνιδι τριτων-αστερες γινοταν στο στρεφη και οχι στην γκραβα...απο οτι ακουσα επαιζε αστερας-παναθηναικος γυναικες και αναβληθηκε..αυτο ηταν παιχνιδι αναβληθεν καθως ειχε διακοπει γιατι ειχαν γινει επεισοδια στο στρεφη με οπαδους αστερα και παναθηναικου...και μαλλον φοβηθηκαν παλι μην γινουν τα ιδια εκτροπα.. blove.gif


Μαλλον φοβηθηκαν τα εκτροπα μεταξυ των φιλαθλων Τριτων-3Αστερες.....Πλακα κανω,βεβαια..Ευχαριστω για την γρηγορη απάντηση..
MJ 23
αχχααχα λες???καλη συνεχεια φιλε!! smiley.gif
patrinos777
QUOTE(MJ 23 @ Feb 16 2012, 19:27 ) *
αχχααχα λες???καλη συνεχεια φιλε!! smiley.gif



ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ.....ΤΟ ΜΑΤΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΠΑΟ ΕΙΧΕ ΔΙΑΚΟΠΕΙ ΑΠΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΩΝ ΟΠΑΔΩΝ ΤΟΥ ΤΡΙΤΩΝΑ .,....ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ!!!!!!!!ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΦΟΒΗΘΗΚΑΝ ΝΕΑ ....ΑΘΡΟΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΣΕΠΟΛΙΟΤΩΝ ΣΤΟ ΣΤΡΕΦΗ.....
Reggie_
QUOTE(patrinos777 @ Feb 16 2012, 18:34 ) *
ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ.....ΤΟ ΜΑΤΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΠΑΟ ΕΙΧΕ ΔΙΑΚΟΠΕΙ ΑΠΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΩΝ ΟΠΑΔΩΝ ΤΟΥ ΤΡΙΤΩΝΑ .,....ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ!!!!!!!!ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΦΟΒΗΘΗΚΑΝ ΝΕΑ ....ΑΘΡΟΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΣΕΠΟΛΙΟΤΩΝ ΣΤΟ ΣΤΡΕΦΗ.....


ΧΑΧΑΧΑΧΑ!Σωστός!!!!...Καλή συνέχεια,ΜJ23!
anko
QUOTE (tryfwnas @ Feb 16 2012, 17:44 ) *
Να'τος ο παλιός, κλασσικός εθνικός που όλοι αγαπάμε icon_drunk.gif
και αφού σε ταπώνει με τα φαουλ και τις βολές αρχιζεις και ανακαλύπτεις αυτά που *έπρεπε να* σφυριξει. είσαι απολαυστικος ρε μαμωτο 69.gif


esu re filaaki pou paizeis gia na exoume kalo erotima...?
Worm
Έχουμε και αστυνομία φορουμ τώρα. Ρωτάει, ποιος είσαι, πού παίζεις κτλ. Νομίζω οτι ορισμένοι έχετε χάσει λίγο το μέτρο.

Ήττα για την ομάδα μου προχθές, μετά απο ενα σερί νικών με πολύ καλές εμφανίσεις. Δεν πειράζει, συνεχίζουμε.
tryfwnas
@anko: εχει πολλη σημασια?
anko
QUOTE (Worm @ Feb 17 2012, 20:05 ) *
Έχουμε και αστυνομία φορουμ τώρα. Ρωτάει, ποιος είσαι, πού παίζεις κτλ. Νομίζω οτι ορισμένοι έχετε χάσει λίγο το μέτρο.

Ήττα για την ομάδα μου προχθές, μετά απο ενα σερί νικών με πολύ καλές εμφανίσεις. Δεν πειράζει, συνεχίζουμε.


esena poios s milise
tryfwnas
με την ιδια λογικη κι εσυ πεταχτηκες rolleyes.gif
anko
QUOTE (tryfwnas @ Feb 17 2012, 20:11 ) *
@anko: εχει πολλη σημασια?

olo gia ton ethniko milas k na o palios kalos ethnikos kai olo teteia..sou exei kanei kamia kidia o ethnikos k anaferese sinexeia?
tryfwnas
χαχαχααχ, ο εθνικός? ναι, πολυ πιθανο σεναριο icon_drunk.gif
Worm
QUOTE (anko @ Feb 17 2012, 20:11 ) *
esena poios s milise


Γιατί εσένα ποιος σου μίλησε;

Εδώ είναι φόρουμ, όλες οι απόψεις σχολιάζονται απο όλους. Αν έχεις πρόβλημα με αυτό, άνοιξε ενα μπλογκ.

Ο Εθνικός τη μόνη "κηδεία" που κάνει καθε χρόνο, είναι τη δική του. Πολύ καλο υλικό, καταπληκτικό πρώτο μισό πρωταθλήματος και μετα.....!!!! Για δεύτερη σερί χρονιά.
FRN 2005
Παιδιά του Διαγόρα εκεί στο Αιγάλεω,καλησπέρα!!!! Έχετε πολύ καλή ομάδα και είναι κρίμα ,ένας τύπος σαν και αυτόν με την κοτσίδα που τον απέβαλε ο διαιτητής από την εξέδρα,να χαλάει όλη την εικόνα της ομάδας σας.Καλά θα κάνετε να τον προσέχετε,γιατί ο ηλίθιος,(και λίγο είμαι αυτό που γράφω), στο τέλος του παιχνιδιού ,επιτέθηκε με το αμάξι του σε 4 πιτσιρικάδες 15άρηδες έξω από το γήπεδο του Γέρακα.Μακρυά από τα γήπεδα τέτοια στοιχεία.Δεν τους έχει ανάγκη καμία ομάδα!!!!
Αν δεν το έχει καταλάβει μόνος του,θα πρέπει ακόμη και με το ζόρι,να τον πάτε σε γιατρό!!!
καλή συνέχεια στο πρωτάθλημα!!!!!
anko
QUOTE (Worm @ Feb 17 2012, 20:25 ) *
Γιατί εσένα ποιος σου μίλησε;

Εδώ είναι φόρουμ, όλες οι απόψεις σχολιάζονται απο όλους. Αν έχεις πρόβλημα με αυτό, άνοιξε ενα μπλογκ.

Ο Εθνικός τη μόνη "κηδεία" που κάνει καθε χρόνο, είναι τη δική του. Πολύ καλο υλικό, καταπληκτικό πρώτο μισό πρωταθλήματος και μετα.....!!!! Για δεύτερη σερί χρονιά.


den mou les pou paizeis omos..
Worm
QUOTE (anko @ Feb 18 2012, 01:54 ) *
den mou les pou paizeis omos..


Aν και δεν είμαι υποχρεωμένος να σου πω αν και που παίζω, θα σου απαντήσω.

Δεν παιζω πουθενά, απλα υποστηρίζω τον Διαγόρα. Εντάξει τωρα;
tarx_12
Καλώ τον ΚΟΤΣΙΔΑ απο τον ΔΙΑΓΟΡΑ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ όπως ανέφερε και ο FRN 2005 να έρθει στον Άγιο Στέφανο την Τετάρτη να κάνει τις μαγκίες του... Κάτι μου λέει ότι στην καλύτερη περίπτωση θα πάρει την κοτσίδα στο χέρι! Στην χειρότερη, δεν θέλετε να ξέρετε.....ahahahahaahaahahahahah Μερικά σκουπίδια πρέπει να τελειώνουν.... Αν διαβάζει το φόρουμ ο ΚΟΤΣΙΔΑΣ ας ρωτήσει τα παιδιά απο το Κουκάκι τι έγινε πέρυσι... Οι μαγκίες του ΚΟΤΣΙΔΑ από την εξέδρα μετρούν μέρες........
parag
Φίλε tarx 12 νομίζω έχεις παίξει με το Διαγόρα στο Αιγάλεω, σου φέρθηκε κανένας άσχημα, σε έβρισε κανένας? Αν δε κάνω λάθος σε χειροκρότησαν κιόλας. Μη δυναμιτίζεις λοιπόν το κλίμα, ίσως τιμωρηθείς και μπασκετικα αλλά στο τέλος και γενικά… πάντα φιλικά… το ίδιο θα πω και σε σένα φιλέ frn 2005 σε πείραξε κάνεις στο Αιγάλεω που ήταν και η έδρα του? Μπας και δεν είχε και πολύ άδικο γιατί οι διαιτητές ήταν λίγο περίεργοι ??? Αυτοί που γνωρίζουν ξέρουν…
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.