Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2011-12 (2ος Όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Hotter
QUOTE (MJ 23 @ Jan 19 2012, 18:42 ) *
οι κακες επιλογες των 2 αυτων αθλητων ποιες ειναι??εγω αυτο που ξερω ειναι οταν δεν υπαρχει πειθαρχεια σε μια ομαδα....πανε στραφι ολες οι προσπαθειες...2 επιλογες κινησεις που εκανε το καλοκαιρι η ομαδα φερνοντας παικτες εκ των οποιων ο ενας ειναι στο κοσμο του!!!ψαξε και δες σε καθε παιχνιδι ποσες τεχνικες ποινες τρωει...2 σε καθε παιχνιδι αρα υπολογισε τα παιχνιδια της σεζον και δες ποσες θα φαει μεχρι το τελος!!που ειναι η πειθαρχεια αυτη του παικτη??δε γινετε παντα να φταινε οι υπολοιποι και αυτος να ειναι οκ..ο τριτωνας εχει μερικους καλους παικτες...αλλα δεν εχει χημεια και γιαυτο δεν εχει κανει τιποτα μεχρι τωρα...κριμα γιαυτο το σωματειο που ηρθαν ετσι τα πραγματα...το να φερνεις παικτες να ενισχυεις την ομαδα σου αλλα να μην κοιτας τι χαρακτηρα εχουν....δε γινεται τιποτα!!!ερχονται στην ομαδα τσακονωνται και φευγουν,για καποιους λογους δικους τους,τα βρισκουν ξαναρχονται και αυτο γινεται 3 με 4 φορες...ετσι δεν λεγεσαι <ομαδα> blove.gif
ΥΓ:ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΘΕΩΡΟΥΝΤΑΙ ΜΕΤΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΣΟΥ???ΟΙ <ΠΑΙΚΤΑΡΑΔΕΣ>?ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ΑΣ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑΥΤΑ ΤΑ ΧΑΛΙΑ,ΠΟΥ ΔΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΦΕΤΟΣ...ΑΝΤΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΟΠΩΣ ΛΕΓΑΝΕ ΜΕΡΙΚΟΙ...ΣΠΕΙΡΑΝΕ ΤΗΝ ΔΙΧΟΝΟΙΑ...ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΑΖΑΤΕ??ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΠΗΓΑΝ??ΓΙΑΤΙ ΧΤΕΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΗΤΑΝ 10ΑΔΑ ΚΑΙ ΟΧΙ 12ΑΔΑ??ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ??ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ???ΑΣ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 10ΑΔΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΣΟΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ!!!6 7??

ΤΏΡΑ MJ23 ο τριτωνας δεν έχει χημεία ε;οι ανάπηροι της η Γ εσκα που έλεγες που πήγαν; Στις νίκες στο κύπελλο όλα καλα και οι άλλοι ανάπηροι τώρα όμως με επιστροφές και με και με και με φταίει η χημεία....τι να σου πω στις νίκες μαζι και στις ήττες μόνοι σας.ελεοσσσσσς
MJ 23
QUOTE(Hotter @ Jan 20 2012, 00:46 ) *
ΤΏΡΑ MJ23 ο τριτωνας δεν έχει χημεία ε;οι ανάπηροι της η Γ εσκα που έλεγες που πήγαν; Στις νίκες στο κύπελλο όλα καλα και οι άλλοι ανάπηροι τώρα όμως με επιστροφές και με και με και με φταίει η χημεία....τι να σου πω στις νίκες μαζι και στις ήττες μόνοι σας.ελεοσσσσσς





οι αναπηροι συνεχιζουν και υπαρχουν ακομα αν κοιταξεις τις ομαδες τι παικτες εχουν αγορι μου...και στη ζωη μου εχω μαθει ενα πραγμα στις χαρες και στις νικες μαζι!!αρα συμμεριζομαι τη βαθμολογικη θεση της ομαδας αλλα αν καταλαβαινεις τι γραφω πιο πανω...καλες ειναι οι επιστροφες της ομαδας που εχει...το φταιξιμο παει σε 1 με 2 ατομα και σε καποιους παραγοντες....γιατι να ξερεις κατι αν καποιος ειναι <κακοχαρακτηρας> μεσα σε μια ομαδα μπορει να σου κανει την ομαδα ανω κατω εαν δεν υπαρχει ενας υπευθυνος να βαλη ταξη...καλο σου βραδυ!
tarx_12
Αν εχω καταλάβει καλά , ο MJ ειναι παικτης του Τρίτωνα και ο Souza ειναι παράγοντας του Τρίτωνα. Ένα έχω να πω. μέχρι και πριν 1 ωρα πίστευα πως ο τρίτωνας θα καταφέρει να σώσει την κατηγορία και σχετικά άνετα. Τώρα όμως είμαι σίγουρος ότι θα πεσει... Το κόβω να παίζετε και μπουνίες μεταξύ σας... Έφηβους θα κατεβάσετε στο τέλος. Πρέπει να καταλάβουν όμως μερικοί ότι τα λεφτά τελειώσανε σε αυτές τις κατηγορίες όπως και οι μεταγραφές. Το μόνο που πρέπει να ζητάει ο ερασιτέχνης αθλητης,είναι ρούχα, φόρμες αγώνα και ζεστο νερό να κάνει μπανιο... Άλλοι πεινάνε και άλλοι θέλουν και μεταγραφές...
Hotter
QUOTE (MJ 23 @ Jan 20 2012, 01:05 ) *
οι αναπηροι συνεχιζουν και υπαρχουν ακομα αν κοιταξεις τις ομαδες τι παικτες εχουν αγορι μου...και στη ζωη μου εχω μαθει ενα πραγμα στις χαρες και στις νικες μαζι!!αρα συμμεριζομαι τη βαθμολογικη θεση της ομαδας αλλα αν καταλαβαινεις τι γραφω πιο πανω...καλες ειναι οι επιστροφες της ομαδας που εχει...το φταιξιμο παει σε 1 με 2 ατομα και σε καποιους παραγοντες....γιατι να ξερεις κατι αν καποιος ειναι <κακοχαρακτηρας> μεσα σε μια ομαδα μπορει να σου κανει την ομαδα ανω κατω εαν δεν υπαρχει ενας υπευθυνος να βαλη ταξη...καλο σου βραδυ!

Το ξανά λες το ανάπηροι και δείχνεις να μην καταλαβαίνεις την βαρύτητα της λέξης!!! Να ξέρεις ανάπηροι υπάρχουν μόνο στο μυαλο και επειδη δεν θέλω να κούρασω το φόρουμ αφου όπως λες με ξέρεις έλα να μιλήσουμε!ΑΝΑΠΗΡΕ
patrinos777
QUOTE(Hotter @ Jan 20 2012, 01:37 ) *
Το ξανά λες το ανάπηροι και δείχνεις να μην καταλαβαίνεις την βαρύτητα της λέξης!!! Να ξέρεις ανάπηροι υπάρχουν μόνο στο μυαλο και επειδη δεν θέλω να κούρασω το φόρουμ αφου όπως λες με ξέρεις έλα να μιλήσουμε!ΑΝΑΠΗΡΕ


ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΑΦΟΥ ΓΝΩΡΙΖΕΣΤΕ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΤΕ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΚΑΠΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΤΕ ΚΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΕΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ....?

QUOTE(tarx_12 @ Jan 20 2012, 01:22 ) *
Αν εχω καταλάβει καλά , ο MJ ειναι παικτης του Τρίτωνα και ο Souza ειναι παράγοντας του Τρίτωνα. Ένα έχω να πω. μέχρι και πριν 1 ωρα πίστευα πως ο τρίτωνας θα καταφέρει να σώσει την κατηγορία και σχετικά άνετα. Τώρα όμως είμαι σίγουρος ότι θα πεσει... Το κόβω να παίζετε και μπουνίες μεταξύ σας... Έφηβους θα κατεβάσετε στο τέλος. Πρέπει να καταλάβουν όμως μερικοί ότι τα λεφτά τελειώσανε σε αυτές τις κατηγορίες όπως και οι μεταγραφές. Το μόνο που πρέπει να ζητάει ο ερασιτέχνης αθλητης,είναι ρούχα, φόρμες αγώνα και ζεστο νερό να κάνει μπανιο... Άλλοι πεινάνε και άλλοι θέλουν και μεταγραφές...


Φίλε ταρχ, με δεδομένο πως ο mj ΔΕΝ είναι παίκτης του Τρίτωνα , και ο Soouza ΔΕΝ είναι παράγοντάς του , ελπίζω να επιστρέψει και η πεποίθησή σου οτι ο Τρίτωνας θα σώσει την κατηγορία......, το σχετικά άνετα το....παραβλέπω.!!!!όχι τπτ άλλο , έχουμε λίγους θαυμαστές στο...φορουμ ,μην τους χάσουμε κ αυτούς απο...παρεξηγήσεις......!!!!!
tarx_12
οκ τοτε ένανα λάθος. Ελπίζω να μην διαβάζουν οι παίκτες του Τρίτωνα αυτά που γράφονται εδώ και φαγωθουν μεταξύ τους.
Απο τώρ λοιπόν Τριτων- Φοιτητικός 1 άχαστος!! με απόδοση 1,25... είναι καιρός να κερίδει ο τριτων και να βρεί ρυθμο.
patrinos777
QUOTE(tarx_12 @ Jan 20 2012, 02:24 ) *
οκ τοτε ένανα λάθος. Ελπίζω να μην διαβάζουν οι παίκτες του Τρίτωνα αυτά που γράφονται εδώ και φαγωθουν μεταξύ τους.
Απο τώρ λοιπόν Τριτων- Φοιτητικός 1 άχαστος!! με απόδοση 1,25... είναι καιρός να κερίδει ο τριτων και να βρεί ρυθμο.


τι????????? 1,25..??????????με ρεκορ 2-12 σε ντερμπι παραμονής??????αμα είναι ετσι μας βλέπω να παίζουμε όντως μπουνιές ποιός θα το....πρωτοστήσει.....2πλό!!!!!να υποθέσω με μιά απόδοση γύρω στο....7..., 8..?????χαχαχα
soouza
QUOTE(tarx_12 @ Jan 20 2012, 01:22 ) *
Αν εχω καταλάβει καλά , ο MJ ειναι παικτης του Τρίτωνα και ο Souza ειναι παράγοντας του Τρίτωνα. Ένα έχω να πω. μέχρι και πριν 1 ωρα πίστευα πως ο τρίτωνας θα καταφέρει να σώσει την κατηγορία και σχετικά άνετα. Τώρα όμως είμαι σίγουρος ότι θα πεσει... Το κόβω να παίζετε και μπουνίες μεταξύ σας... Έφηβους θα κατεβάσετε στο τέλος. Πρέπει να καταλάβουν όμως μερικοί ότι τα λεφτά τελειώσανε σε αυτές τις κατηγορίες όπως και οι μεταγραφές. Το μόνο που πρέπει να ζητάει ο ερασιτέχνης αθλητης,είναι ρούχα, φόρμες αγώνα και ζεστο νερό να κάνει μπανιο... Άλλοι πεινάνε και άλλοι θέλουν και μεταγραφές...

Καλησπέρα.

Δεν είμαι παράγοντας και δεν τσακωνόμαστε αλλά ούτε και γνωριζόμαστε.Απλά το επισημαίνω δια αποφυγή παρεξηγήσεων. bball.gif
patrinos777




σημερινό ματς κυπέλλου ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ - ΤΡΙΤΩΝ = 64-63 ΜΕ ΚΑΛΆΘΙ ΣΤΗΝ ΕΚΠΝΟΗ..,και μιας που ο ...........βασικός μας στόχος για φέτος.....έλαβε τέλος......άδοξα.....,τρέμετε ανταγωνιστές στη Γ ΕΣΚΑ, αφιερωνόμαστε στο πρωτάθλημα..!!!!!!χαχα
sacarame
Προς Hotter και MJ23..Παρακαλώ πολύ όπως συμμορφώσετε το ύφος σας σύμφωνα με τους κανονισμούς του φόρουμ...Αν θέλετε να διαπληκτιστείτε ή να λύσετε τις μπασκετικές ή όποιες άλλες διαφορές σας, εκτός φόρουμ....


Διέγραψα τα ποστ.Την επόμενη φορά θα υπάρξουν και ποινές...
tarx_12
ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ


ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 1 Με φόρα το πακ θα πάρει το παιχνίδι
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 1 Μπορεί να γίνει ντερμπυ. Αναμένεται κόσμος στον άγιο στέφανο,πάθος για την νίκη, εύκολα ή δυσκολα θα χάσει ο ποσειδώνας.
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 1 εύκολα...
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ τελευταια ευκαιρία στον πόντο θα πάει αλλα 1
ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ με φόρα 1
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ θα προσπαθήσει ο διαγόρας αλλά η εμπειρία του κοουτς της ιριδας θα οδηγήσει σε έναν δύσκολο 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ σε πτώση ο γέρακας θα πάω με τους ματζαρέους 1
stratigos
PROGNWSTIKA

ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 oriako derby... tha paw sto 2 kati me travaei pros ta ekei!


ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 1 to paixnidi den vlepw kati allo!


ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. eukolos 1


ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ wra adepithesi gia ton tritwna me ton kako foititiko 1


ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ kalo paixnidaki tha paw sto 1


ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ tha paw pros thn ekplixi 1 gia thn irida!


ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ kalh h amilla 1 sthn edra tous


ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ polu endiaferon paixnidi to derby ths agwnistikhs. para tous pollous travmatismous tou oion pistevw sto pathos pou exoun polu kali omada o poseidwnas alla nomizw tha ta vrei skoura. 1
tarx_12
Απίστευτα προβλήματα της τελευταίας στιγμής για τον Άγιο Στέφανο... ΠΟλύ μεγάλο κρίμα... τουλάχιστον ίσως 2 παίκτες να είναι στον πάγκο , αν και χωρίς προπόνηση. Δύο διαστρέμματα, ένας με τενοντίτιδα, ένας στο εξωτερικό , 3 άρρωστοι με πυρετο. ένας χειρουργειο ( μακροχρόνια απουσία), ένας φαντάρος ( μακαρί να επιστρέψει δεν χάνουμε αγώνα) και ο πιο δυνατός σεντερ της κατηγοριάς που άλλαξε άθλημα.... Παρόλο τα προβλήματα η πίστη υπάρχει...Καλό παιχνίδι να γίνει και να κερδίσει ο Άγιος!
g_eska_2os_omilos

ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 matsaki omadwn pou tha diekdikisoun ti paramoni pisteyw kaliteri omada to pak tha kerdisei duskola h eykola opote 1


ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ endiaferon mats sto aigalew me dyo omades poy theloun gia tous dikous tous logous h kathe mia to mats ...vazw logo edras kai mono.. 1


ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. o ethnikos edw tha to katharisei to mats apenanti se mia polu metria omada opws o trifiliakos opote 1


ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ derby paramonis sto strefi apo tin pio kaki omada tis katigorias to tritwna kai mia apo tis adikimenes omades tis katigorias logo traymatismwn foititiko vazw 2


ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ poniro matsaki edw apo mia omada metria gia mena opws h kaisariani k mia omada skliri opws ta vrilisia edw pisteyw tha figoun me to diplo oi vrilisiwtes.. opote 2


ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ polu kaliteri omada o diagoras kai me pio ebirous pextes pisteyw tha epikratisei mesa sth petroupoli opote diplo 2


ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ endiaferon matsaki sto peristeri pisteyw tha ginei h ekplixi k tha to parei h amilla opote 1


ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ thewrw metria omada to agio stefano alla polu filotimi kai me enthousiasmo akougete oti exei kai traymatismous twra sin oti o pwseidonas parousiazete dynatos opote moirea tha pw diplo 2


ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ !
10karo
καλημέρα σε όλους,

ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 2 (70-76)

....Εύκολη νίκη για εμάς σήμερα που ήμασταν μπροστά στο σκορ σε όλο το παιχνίδι. Μετά το ημίχρονο η διαφορά παγιώθηκε στο +8 +12 για εμάς. Συγχαρητήρια στη διαιτησία που έκανε στο τέλος ότι ήταν δυνατόν για να μας κλέψει το παιχνίδι. Αστεία σφυρίγματα, τάπες φάουλ, κλεψίματα φάουλ κ.α. πολλά! Ειδικά ο ένας δεν ήξερε τους κανόνες. Μετά από σουτ κ reb μας έδωσε 3 sec ενώ ο 2ος διαιτητής μας έλεγε έχετε δίκιο! Ότι να ναι!

....συγχαρητήρια στον Αγιο Στέφανο κ τους παίχτες που πραγματικά ήταν άψογοι (όπως νομίζω κ εμείς). Σε πολύ καλό κλίμα το ματς με ελάχιστο κόσμο ( καμιά 10 πιτσιρίκια με τούμπανο που μας έβριζαν από την αρχή).

ο Αγιος Στέφανος (προσωπική μου γνώμη) μια φιλότιμη ομάδα που δεν πάτησε σχεδόν ποτέ το ζωγραφιστό. Κ δεν υπάρχει περίπτωση να νικήσεις ένα ματς μόνο μ ε 3ποντα! Είναι όμως νέα παιδιά κ αυτές οι εμπειρίες είναι πολύτιμες.

Τα πράγματα είναι απλά.... θεωρώ ότι κάθε παιχνίδι εξαρτάται αποκλειστικά από εμάς κ την απόδοσή μας. Η ομάδα χτίστηκε για να ανέβει κ τα αποτελέσματα έως τώρα μας δικαιώνουν. Εξακολουθούμε να έχουμε ένα πολύ καυτό μήνα κ συνεχίζουμε τη δουλέια. Όπως σήμερα που είχαμε δουλέψει παρα πολύ για το συγκεκριμένο παιχνίδι.

ΥΓ: ΤΣΕΛΙΟ παιχτούρα κ μόνο η παρουσία σου φτάνει. Σήμερα κ για άλλη μια φορά μπήκες κ καθάρισες!!!

καλή συνέχεια σε όλους!
tarx_12
Προφανως εισαι το νο 16 του Ποσειδώνα. και ναι χάσαμε από εναν παίχτη. Είσαι καλός παίκτης αλλά οχι και να κλέγεσαι για την διαιτησια. Που μας έπαιξε κόντρα σε όλο το παιχνίδι. Φάγατε τάπα κάτω απο το καλάθι ενώ η διαφορα ήταν στους 4.. και το δίνει φαουλ . Δεν πειράζει για εμάς. Ο καλύτερος μας παίκτης έπαιξε με διαστρεμμα 2ου βαθμού και παρόλα αυτα σας έβαλε καμία 15 αρα. Χάσαμε επειδή δεν μας μπήκαν κάποια σουτ. και τα σουτ δεν μπήκαν για έναν και μόνο λόγο. Χάσαμε την συγκέντρωση μας στο 4 δεκάλεπτο. Θα έπρεπε να ντρέπεσαι που μιλάς για εύκολη νίκη. ΓΙΑΤΙ ΚΆΝΑΤΕ ΦΆΟΥΛ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙ 10 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ?? ΕΝΩ ΧΆΝΑΜΕ ΜΕ 6? αυτο που ξέρω είναι οτι δεν είστε η καλύτερη ομάδα. πολύ καλύτερος ο εθνικός. θα πάρετε την άνοδο αλλά όχι πρώτοι. εμεις δεν κλαιγομαστε για τις απουσίες, κάποτε θα χάναμε, η ομάδα ήταν απροπόνητη, 5 παιχτες ήμασταν άρρωστοι. αν σουτάραμε σωστα στο τέλος και όχι κατι σουτ της απελπισιας, τα πραγματα θα ήταν αλλιως. Η διαιτησια μας έπαιξε κόντρα, δεν λεω όμως οτι φταίει που χάσαμε.. Έτσι που κλαιγόσασταν σε κάθε φάση έπρεπε να φάτε τουλάχιστον δυο τεχνικες ποινές. Η αγκωνία που ρίξατε κάτω απο το καλάθι?? δεν λεω ότι έγινε επίτηδες αλλά ούτε φάουλ και μέτρησε και το καλάθι σας. θεωρώ πως αν σε ένα ματς δεν παιξει το 16 θα χάσετε. Αν είσαι εσύ , μπράβο σου είσαι καλός παίκτης, αλλά μην κλαιγεσαι για τα βήματα που έκανες... οι παραβάσεις σου ήταν σωστές. καλή συνέχεια, ελπίζω τελευταία αγωνιστική να υπάρχει κίνητρο στο ματς... και σου ετοιμάζω 2 συμμετοχές έκπληξη!!!!!!! Η ομάδα σου ήταν μπροστα στο σκορ, αλλά οχι και να μιλας για εύκολη νίκη. μόνο σε ενα σημείο φύγατε στο +12 και αμέσως το γυρίσαμε στους 6, όταν πλησιάσαμε στους 4 δεν είχαμε καθαρό μυαλό. φάγαμε πολλά καλάθια στο κόψιμο. δεν πειράζει να είσαι καλα, αν και θα έπρεπε να μην ειρωνέυεσαι..... γιατί αν είσαι οντως το ΝΟ 16... άλλα έλεγες στα αποδυτήρια....

Το τραγικό με την περίπτωση σου ειναι ότι κάθε αγωνιστική μιλάς για την διαιτησια. κερδίσεις χάσεις. Έλεος πια.... κέρδισες , μπράβο σου. πάλι παράπονα έχεις? ? δηλαδή τι νομίζεις ότι η ομάδα σου είναι για Α1 και σε παίζουν όλοι κοντρα και κερδίζεις μόνο με 6 ποντους? Το άθλημα είναι αντρικό. τα κλαψουρισματα τύπου Γιαννάκη - Παπαλουκα- Τεοντοσιτσ κτλ κτλ δεν θα έπρεπε να τα κάνεις. Νευρίασα μόνο και μόνο επειδή αναφέρεσαι σε εύκολη νίκη και οτι δεν θα κάνουμε τπτ κλπ κλπ. Μακάρι τον Μαιο να παίζουμε προκριση.. Έκει θα ξεχωρίσουν τα παιδιά απο τους άντρες... Εκεί θα συνατνήσεις και 2 φυσιογνωμίες ίσως γνώριμες για την ομάδα σου...(Θυμισε μου τελευταια φορά που έπαιξε ο Ποσειδωνας Β έσκα). Δεν θέλω να ανοιξω κόντρα και αντιπαράθεση. Αν το ήθελα θα παίζαμε ακομα μπουνίες στα αποδυτήρια.. Απλα τα σχολια για ευκολη νική δεν αντικατροπτίζουν την αλήθεια.. Αν ήταν τόσο εύκολη η νίκη σου δεν θα επερνε time ο προπονητης σου. Τεσπα καλή συνέχεια στην ομάδα σου. Και μην σκεφτείς ότι με τσούζει που έχασα... Έμεις δεν κλαιμε... Προχωράμε και με ΜΟ ουτε 25 έτη, θα έχουμε συνέχεια...
melrok
Ο Τριτωνας ποσο ηρθε ρε παιδια??
top_thanos_90
QUOTE(melrok @ Jan 26 2012, 02:35 ) *
Ο Τριτωνας ποσο ηρθε ρε παιδια??


Σύμφωνα με το athlisi.com Τρίτωνας - Φοιτητικός 52-45
10karo
QUOTE(tarx_12 @ Jan 26 2012, 01:10 ) *
Προφανως εισαι το νο 16 του Ποσειδώνα. και ναι χάσαμε από εναν παίχτη. Είσαι καλός παίκτης αλλά οχι και να κλέγεσαι για την διαιτησια. Που μας έπαιξε κόντρα σε όλο το παιχνίδι. Φάγατε τάπα κάτω απο το καλάθι ενώ η διαφορα ήταν στους 4.. και το δίνει φαουλ . Δεν πειράζει για εμάς. Ο καλύτερος μας παίκτης έπαιξε με διαστρεμμα 2ου βαθμού και παρόλα αυτα σας έβαλε καμία 15 αρα. Χάσαμε επειδή δεν μας μπήκαν κάποια σουτ. και τα σουτ δεν μπήκαν για έναν και μόνο λόγο. Χάσαμε την συγκέντρωση μας στο 4 δεκάλεπτο. Θα έπρεπε να ντρέπεσαι που μιλάς για εύκολη νίκη. ΓΙΑΤΙ ΚΆΝΑΤΕ ΦΆΟΥΛ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙ 10 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ?? ΕΝΩ ΧΆΝΑΜΕ ΜΕ 6? αυτο που ξέρω είναι οτι δεν είστε η καλύτερη ομάδα. πολύ καλύτερος ο εθνικός. θα πάρετε την άνοδο αλλά όχι πρώτοι. εμεις δεν κλαιγομαστε για τις απουσίες, κάποτε θα χάναμε, η ομάδα ήταν απροπόνητη, 5 παιχτες ήμασταν άρρωστοι. αν σουτάραμε σωστα στο τέλος και όχι κατι σουτ της απελπισιας, τα πραγματα θα ήταν αλλιως. Η διαιτησια μας έπαιξε κόντρα, δεν λεω όμως οτι φταίει που χάσαμε.. Έτσι που κλαιγόσασταν σε κάθε φάση έπρεπε να φάτε τουλάχιστον δυο τεχνικες ποινές. Η αγκωνία που ρίξατε κάτω απο το καλάθι?? δεν λεω ότι έγινε επίτηδες αλλά ούτε φάουλ και μέτρησε και το καλάθι σας. θεωρώ πως αν σε ένα ματς δεν παιξει το 16 θα χάσετε. Αν είσαι εσύ , μπράβο σου είσαι καλός παίκτης, αλλά μην κλαιγεσαι για τα βήματα που έκανες... οι παραβάσεις σου ήταν σωστές. καλή συνέχεια, ελπίζω τελευταία αγωνιστική να υπάρχει κίνητρο στο ματς... και σου ετοιμάζω 2 συμμετοχές έκπληξη!!!!!!! Η ομάδα σου ήταν μπροστα στο σκορ, αλλά οχι και να μιλας για εύκολη νίκη. μόνο σε ενα σημείο φύγατε στο +12 και αμέσως το γυρίσαμε στους 6, όταν πλησιάσαμε στους 4 δεν είχαμε καθαρό μυαλό. φάγαμε πολλά καλάθια στο κόψιμο. δεν πειράζει να είσαι καλα, αν και θα έπρεπε να μην ειρωνέυεσαι..... γιατί αν είσαι οντως το ΝΟ 16... άλλα έλεγες στα αποδυτήρια....

Το τραγικό με την περίπτωση σου ειναι ότι κάθε αγωνιστική μιλάς για την διαιτησια. κερδίσεις χάσεις. Έλεος πια.... κέρδισες , μπράβο σου. πάλι παράπονα έχεις? ? δηλαδή τι νομίζεις ότι η ομάδα σου είναι για Α1 και σε παίζουν όλοι κοντρα και κερδίζεις μόνο με 6 ποντους? Το άθλημα είναι αντρικό. τα κλαψουρισματα τύπου Γιαννάκη - Παπαλουκα- Τεοντοσιτσ κτλ κτλ δεν θα έπρεπε να τα κάνεις. Νευρίασα μόνο και μόνο επειδή αναφέρεσαι σε εύκολη νίκη και οτι δεν θα κάνουμε τπτ κλπ κλπ. Μακάρι τον Μαιο να παίζουμε προκριση.. Έκει θα ξεχωρίσουν τα παιδιά απο τους άντρες... Εκεί θα συνατνήσεις και 2 φυσιογνωμίες ίσως γνώριμες για την ομάδα σου...(Θυμισε μου τελευταια φορά που έπαιξε ο Ποσειδωνας Β έσκα). Δεν θέλω να ανοιξω κόντρα και αντιπαράθεση. Αν το ήθελα θα παίζαμε ακομα μπουνίες στα αποδυτήρια.. Απλα τα σχολια για ευκολη νική δεν αντικατροπτίζουν την αλήθεια.. Αν ήταν τόσο εύκολη η νίκη σου δεν θα επερνε time ο προπονητης σου. Τεσπα καλή συνέχεια στην ομάδα σου. Και μην σκεφτείς ότι με τσούζει που έχασα... Έμεις δεν κλαιμε... Προχωράμε και με ΜΟ ουτε 25 έτη, θα έχουμε συνέχεια...


..φίλε μου tarx δεν είμαι το 16, όπως βλέπεις κ από το nickname είμαι το 1ο.

1) η φάση με την τάπα κάτω από το καλάθι (κ που εδωσε φάουλ κ που σωστά διαμαρτύρεσαι) έγινε στο 2 δεκάλεπτο
2) εμείς στην τριάδα θέλουμε να είμαστε, όχι πρώτοι κ δεν το έχω πει ποτέ αυτό.
3) η αγκωνία ήταν 1000% μέσα στη φάση στο reb κ δεν είχε ΚΑΝΕΝΑ σκοπό ο συμπαίχτης μου να τον χτυπήσει.
4) κλαιγόμασταν σε κάθε φάση? το ότι την πέσατε στο διαιτητή κάποια στιγμή κ δε σας έδωσε Τ το ξεχνάς. Κ μιλάω κάθε αγωνιστική για διαιτησία? Αν δεις τα ποσταρίσματά μου αναφέρθηκα στη διαιτησία μόνο στο παιχνίδι μας στο Θεμιστοκκλή. Ένα ποστάρισμα τη βδομάδα κάνω. Έχεις λίγο μπερδευτεί.

όσον αφορά τις μπουνιές στα αποδυτήρια ήσουν ο μόνος που αρπάχτηκε κ χωρίς λόγο. Κ μη μου αναφέρεσαι για κατηγορίες (ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ έχει ιστορία που δεν την ξέρεις κ έχει παίξει κ Α ΕΣΚΑ) κ για παίχτες που έλειπαν γιατί κ εμείς είχαμε 2 σημαντικές απουσίες αλλά δεν αναφέρθηκα ποτέ. Πέρσυ με μισή ομάδα βρήκαμε ρυθμό κ από σχεδόν τελευταίοι φτάσαμε 1 αγωνιστική πριν το φινάλε να είμαστε 4οι. Συμφωνώ κ το έγραψα πως με το ΜΟ που έχετε το μέλλον σας ανήκει. Στο συγκεκριμένο παιχνίδι όμως η εμπειρία μίλησε.

δε περιμένω να συμφωνήσεις ότι η νίκη μας ήταν εύκολη. Εγώ προσωπικά έτσι το είδα. Πιάσαμε μια μέτρια απόδοση κ όμως θεωρώ ότι το ματς μετά το ημίχρονο ξέφυγε κ παγιώθηκε. Απειλούσατε μόνο απο τα 6.75 κ έτσι ένα αγώνα δε κερδίζεις ποτέ. Από τον πάγκο όπου ήσουνα πιθανόν να μην είχες καλή αντίληψη του παιχνιδιού.

εύχομαι καλή στνέχεια σε εσένα κ την ομάδα σου κ ειλικρινά ούτε εγώ έχω διάθεση για αντιπαράθεση εκτός ορίων. Ο καθένας παραθέτει τη γνώμη του κ καμία διάθεση για ειρωνεία δεν είχα. Έτσι το είδα έτσι το έγραψα. Οι απαιτήσεις για την ομάδα μου είναι πολλές. Κ μακάρι όπως λες να υπάρχει κίνητρο στο 2ο γύρο. Θα ναι ακόμα καλύτερο για όλους.

Hotter
Πλέον έχει ολοκληρωθεί ο πρώτος γύρος εγω προσωπικά πιστεύω ότι ο όμιλος είναι αρκετά αμφιρροπος!μακραν για μένα μπασκετικα καλύτερη ομάδα ο ποσειδωνας που σε μια Καλή του βραδιά δεν πιστεύω να τον νικησει κανείς απο τον όμιλο!μετα βλέποντας πως όλοι πέφτουν έξω στα προγνωστικά Πρέπει να καταλάβουμε ότι όλοι μπορούν να χάσουν απο όλους. Ελπίζω το πρωτάθλημα να συνεχίσει έτσιsmile.gifΚαλή συνέχεια σε όλους με υγεία!
tarx_12
35 λεπτα επαιξα αν σε ικανοποιει... και αν επιανα την μπαλα παιζει και να σας κερδιζα και μονος μου. εκατσα και κοιταξα ολα τα ποστ σου απο το 2007 και ολο για διαιτησια μιλας. τεσπα, κερδισες, δεν πειραζει, μπραβο σου εμεις θεωρώ πως έχουμε πολύ καλύτερες μονάδες απο την ομάδα σου και αυτό θα φανεί. χάναμε με 7 πόντους 7 λεπτά πριν τελειώσει το παιχνίδι και τρελαθήκαμε. πήραμε τραβηγμένα σουτ και τα χάσαμε. θα υπαρξει και συνεχεια. καλη σου μερα.
10karo
QUOTE(tarx_12 @ Jan 26 2012, 10:09 ) *
35 λεπτα επαιξα αν σε ικανοποιει... και αν επιανα την μπαλα παιζει και να σας κερδιζα και μονος μου. εκατσα και κοιταξα ολα τα ποστ σου απο το 2007 και ολο για διαιτησια μιλας. τεσπα, κερδισες, δεν πειραζει, μπραβο σου εμεις θεωρώ πως έχουμε πολύ καλύτερες μονάδες απο την ομάδα σου και αυτό θα φανεί. χάναμε με 7 πόντους 7 λεπτά πριν τελειώσει το παιχνίδι και τρελαθήκαμε. πήραμε τραβηγμένα σουτ και τα χάσαμε. θα υπαρξει και συνεχεια. καλη σου μερα.



με τιμά η προσοχή σου! από το 2007? κ μόνο για διαιτησία μιλάω??? κ μετά μου λες δε σε έτσουξε! κ δλδ 35 λεπτά μπάλα δεν έπιανες? επειδή είσαι μικρός σε ηλικία καταλαβαίνω τον ενθουσιασμό σου!

καλή σου μερα κ καλή συνέχεια!
tarx_12


12 ποντους εβαλα..2 σουτ εχασα μονο και ενα ακομα που εγινε φαουλ και δεν το εδωσε. δεν θα το συνεχισω. δεν με ενδιαφερει γιατι στην τελικη δεν εχω να αποδειξω κατι σε κανεναν, ουτε σε σενα. του χρονου θα παιζω σε μεγαλυτερη κατηγορια . καλη συνεχεια στην ομάδα σου.
10karo
QUOTE(tarx_12 @ Jan 26 2012, 14:38 ) *
12 ποντους εβαλα..2 σουτ εχασα μονο και ενα ακομα που εγινε φαουλ και δεν το εδωσε. δεν θα το συνεχισω. δεν με ενδιαφερει γιατι στην τελικη δεν εχω να αποδειξω κατι σε κανεναν, ουτε σε σενα. του χρονου θα παιζω σε μεγαλυτερη κατηγορια . καλη συνεχεια στην ομάδα σου.



σου εύχομαι ειλικρινά να παίξεις σε ομάδα μεγαλύτερης κατηγορίας. καλή συνέχεια κ σε εσένα φίλε μου.
erasitexnis
QUOTE(10karo @ Jan 26 2012, 00:29 ) *
καλημέρα σε όλους,

ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 2 (70-76)

....Εύκολη νίκη για εμάς σήμερα που ήμασταν μπροστά στο σκορ σε όλο το παιχνίδι. Μετά το ημίχρονο η διαφορά παγιώθηκε στο +8 +12 για εμάς. Συγχαρητήρια στη διαιτησία που έκανε στο τέλος ότι ήταν δυνατόν για να μας κλέψει το παιχνίδι. Αστεία σφυρίγματα, τάπες φάουλ, κλεψίματα φάουλ κ.α. πολλά! Ειδικά ο ένας δεν ήξερε τους κανόνες. Μετά από σουτ κ reb μας έδωσε 3 sec ενώ ο 2ος διαιτητής μας έλεγε έχετε δίκιο! Ότι να ναι!

....συγχαρητήρια στον Αγιο Στέφανο κ τους παίχτες που πραγματικά ήταν άψογοι (όπως νομίζω κ εμείς). Σε πολύ καλό κλίμα το ματς με ελάχιστο κόσμο ( καμιά 10 πιτσιρίκια με τούμπανο που μας έβριζαν από την αρχή).

ο Αγιος Στέφανος (προσωπική μου γνώμη) μια φιλότιμη ομάδα που δεν πάτησε σχεδόν ποτέ το ζωγραφιστό. Κ δεν υπάρχει περίπτωση να νικήσεις ένα ματς μόνο μ ε 3ποντα! Είναι όμως νέα παιδιά κ αυτές οι εμπειρίες είναι πολύτιμες.

Τα πράγματα είναι απλά.... θεωρώ ότι κάθε παιχνίδι εξαρτάται αποκλειστικά από εμάς κ την απόδοσή μας. Η ομάδα χτίστηκε για να ανέβει κ τα αποτελέσματα έως τώρα μας δικαιώνουν. Εξακολουθούμε να έχουμε ένα πολύ καυτό μήνα κ συνεχίζουμε τη δουλέια. Όπως σήμερα που είχαμε δουλέψει παρα πολύ για το συγκεκριμένο παιχνίδι.

ΥΓ: ΤΣΕΛΙΟ παιχτούρα κ μόνο η παρουσία σου φτάνει. Σήμερα κ για άλλη μια φορά μπήκες κ καθάρισες!!!

καλή συνέχεια σε όλους!

Μπραβο ΑΡΧΗΓΕ καλή συνέχεια
FRN 2005
Γ.Σ ΕΘΝΙΚΟΣ-Α.Ο ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 51 - 69 ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΠΟ ΤΟN ΚΡΟΝΟ ΚΑΙ ΟΙ 18 ΠΟΝΤΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ <ΝΤΕΡΜΠΙ>> ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΚΡΟΝΟΥ
Η βαθμολογία σήμερα!

Ποσειδών Νέου Ψυχικού 28
Εθνικός Γ.Σ 27
Διαγόρας Δρυοπιδέων 26
Κρόνος Γέρακα 25
Γ.Σ Βριλήσσια 25
Οίων Αγίου Στεφάνου 23
Θεμιστοκλής Αιγάλεω 23
Τριφυλλιακός Πολυδρόσου 22
Τρεις Αστέρες 89’ 22
Ίρις Πετρούπολης 22
Άμιλλα Περιστερίου 20
Φ.Α.Ο Αναγέννηση Καισαριανής 20
Φοιτητικός Φιλίας 19
Π.Α.Κ Χαλανδρίου 18
Χαραυγιακός 18
Α.Ο Τρίτων 17
patrinos777
QUOTE(FRN 2005 @ Jan 29 2012, 18:42 ) *
Γ.Σ ΕΘΝΙΚΟΣ-Α.Ο ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 51 - 69 ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΠΟ ΤΟN ΚΡΟΝΟ ΚΑΙ ΟΙ 18 ΠΟΝΤΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ <ΝΤΕΡΜΠΙ>> ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΚΡΟΝΟΥ
Η βαθμολογία σήμερα!

Ποσειδών Νέου Ψυχικού 28
Εθνικός Γ.Σ 27
Διαγόρας Δρυοπιδέων 26
Κρόνος Γέρακα 25
Γ.Σ Βριλήσσια 25
Οίων Αγίου Στεφάνου 23
Θεμιστοκλής Αιγάλεω 23
Τριφυλλιακός Πολυδρόσου 22
Τρεις Αστέρες 89’ 22
Ίρις Πετρούπολης 22
Άμιλλα Περιστερίου 20
Φ.Α.Ο Αναγέννηση Καισαριανής 20
Φοιτητικός Φιλίας 19
Π.Α.Κ Χαλανδρίου 18
Χαραυγιακός 18
Α.Ο Τρίτων 17



1) ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ = 1 .ΔΥΝΑΤΟΣ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΟΥ Ο ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ , ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΝΤΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΙ ΣΤΑ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥΣ , ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΕ ΧΑΜΗΛΟ ΣΚΟΡ.

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ( 8-7 ) 3 ΑΣΤΕΡΕΣ ( 7-8 )
1ΟΣ ΓΥΡΟΣ 3 ΑΣΤ.-ΘΕΜΙΣΤ.= 64-56

2) ΕΘΝΙΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ = 1 . ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΦΑΒΟΡΙ Η ΕΔΡΑ , ΑΝ ΚΑΙ ΠΕΣΜΕΝΟΣ ΒΑΣΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ Ο ΕΘΝΙΚΟΣ.Ο ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΘΑ ΠΑΛΕΨΕΙ ΣΕ ΜΙΑ....ΓΝΩΡΙΜΗ ΛΟΓΩ ΟΜΟΙΟΤΗΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ (ΚΑΚΟ) ΓΗΠΕΔΟ ΕΔΡΑ,ΑΛΛΑ Η ΛΟΓΙΚΗ ΛΕΕΙ ΑΣΣΟΣ!

ΕΘΝΙΚΟΣ (12-3) ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ( 4-10)
1ΟΣ ΓΥΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓ.- ΕΘΝ.= 54-69

3) ΤΡΙΤΩΝ- ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ = 1 . ΚΟΜΒΙΚΟ ΜΑΤΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ,ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥΣ, ΟΣΟ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΕΛΠΙΖΟΥΝ ,ΑΝ ΧΑΣΟΥΝ ....ΧΑΝΟΝΤΑΙ.ΚΡΙΣΙΜΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ,ΜΕ ΝΙΚΗ ΑΝΑΣΑΙΝΟΥΝ ,ΜΕ ΗΤΤΑ ΚΙΝΔΥΝΕΥΟΘΝ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.ΕΔΡΑ ΛΟΓΩ ΘΕΛΗΣΗΣ ΚΑΙ ΚΡΙΣΙΜΟΤΗΤΑΣ,ΓΤ ΕΙΚΟΝΑ ΤΟΥ ΤΡΙΦ.ΑΠ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΤΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΩ ΑΠΟΥΣΙΑΣ.

ΤΡΙΤΩΝ (3-12) ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ( 6-9)
1ΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΡΙΦ.- ΤΡΙΤΩΝ= 66-62

4) ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ - ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ = 1 . ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΤΣ ΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ Η ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΗΣ.ΠΙΟ ΣΥΝΕΠΗΣ ΚΥΡΙΩΣ ΕΝΤΟΣ ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ Ο ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΛΥ ΑΠΟΔΥΝΑΜΩΜΕΝΟΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ.ΜΑΛΛΟΝ ΕΥΚΟΛΑ ΑΣΣΟΣ.

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ ( 6-9) ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ( 4 -11)
1ΟΣ ΓΥΡΟΣ ΦΟΙΤ.-ΚΑΙΣ.= 67-50

5) ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ =2 . ΝΤΕΡΜΠΙ ...ΨΙΛΟΑΔΙΑΦΟΡΩΝ, ΓΕΓΟΝΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΡΙΝΕΙ ΠΙΣΤΓΕΥΩ ΤΟ ΜΑΤΣ.ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ.ΠΟΝΤΑΡΩ ΣΤΟ ΔΙΠΛΟ ΓΤ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΒΡΙΛΛΗΣΙΑ ΠΙΟ...ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΣΤΟΥΣ ΨΗΛΟΥΣ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΛΥΣΕΙΣ.ΑΝ ΚΡΙΘΕΙ ΣΤΙΣ ΚΑΤΟΧΕΣ ΠΑΩ ΣΤΟ 2ΠΛΟ..

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ (7-8) ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ( 10-5)
1ΟΣ ΓΥΡΟΣ ΒΡΙΛ.-ΠΕΤΡ.= 56-51

6) ΑΜΙΛΛΑ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ =2 .ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΟΣ Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΕ ΣΤΟΧΟ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΘΑ ΝΑΙ ΣΤΡΑΒΟΠΑΤΗΜΑ ΑΝ ΧΑΣΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΠΑΝΤΩΣ ΕΔΡΑ.ΠΑΛΕΥΕΙ ΕΝΤΟΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Η ΑΜΙΛΛΑ,ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΔΕΙΧΝΕΙ Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ,ΠΙΟ ΠΛΗΡΗΣ

ΑΜΙΛΛΑ (5-10) ΔΙΑΓΟΡΑΣ (11-4)
1ΟΣ ΓΥΡΟΣ ΔΙΑΓ.-ΑΜΙΛ.= 50-37

7) ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ = 1 . ΜΕ ΒΑΣΙΚΗ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ.ΟΡΙΑΚΟ ΝΤΕΡΜΠΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΑΦΟΥ ΜΕ ΝΙΚΗ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Κ ΜΕ ΒΑΣΕΙ ΤΟ + 13 ΤΟΥ 1 ΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠ ΤΟΝ ΚΡΟΝΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.ΕΙΝΑΙ ΦΑΒΟΡΙ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΟΥ ΜΕ ΠΟΙΟΤΙΚΟΥΣ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΥΣ.Ο ΚΡΟΝΟΣ ,ΔΥΝΑΤΗ ΟΜΑΔΑ ΠΑΛΕΥΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΔΙΠΛΟ ΣΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ, ΑΛΛΑ ΔΕΘΤΕΡΗ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΗ ΥΠΕΡΒΑΣΗ ΘΑ ΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ,ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ....

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ( 13-2) ΚΡΟΝΟΣ (10-5)
1ΟΣ ΓΥΡΟΣ ΚΡΟΝΟΣ -ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ = 39-52
patrinos777
QUOTE(patrinos777 @ Feb 1 2012, 18:14 ) *

1) ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ = 1 .ΔΥΝΑΤΟΣ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΟΥ Ο ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ , ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΝΤΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΙ ΣΤΑ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥΣ , ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΕ ΧΑΜΗΛΟ ΣΚΟΡ.

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ( 8-7 ) 3 ΑΣΤΕΡΕΣ ( 7-8 )
1ΟΣ ΓΥΡΟΣ 3 ΑΣΤ.-ΘΕΜΙΣΤ.= 64-56

2) ΕΘΝΙΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ = 1 . ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΦΑΒΟΡΙ Η ΕΔΡΑ , ΑΝ ΚΑΙ ΠΕΣΜΕΝΟΣ ΒΑΣΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ Ο ΕΘΝΙΚΟΣ.Ο ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΘΑ ΠΑΛΕΨΕΙ ΣΕ ΜΙΑ....ΓΝΩΡΙΜΗ ΛΟΓΩ ΟΜΟΙΟΤΗΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ (ΚΑΚΟ) ΓΗΠΕΔΟ ΕΔΡΑ,ΑΛΛΑ Η ΛΟΓΙΚΗ ΛΕΕΙ ΑΣΣΟΣ!

ΕΘΝΙΚΟΣ (12-3) ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ( 4-10)
1ΟΣ ΓΥΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓ.- ΕΘΝ.= 54-69

3) ΤΡΙΤΩΝ- ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ = 1 . ΚΟΜΒΙΚΟ ΜΑΤΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ,ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥΣ, ΟΣΟ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΕΛΠΙΖΟΥΝ ,ΑΝ ΧΑΣΟΥΝ ....ΧΑΝΟΝΤΑΙ.ΚΡΙΣΙΜΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ,ΜΕ ΝΙΚΗ ΑΝΑΣΑΙΝΟΥΝ ,ΜΕ ΗΤΤΑ ΚΙΝΔΥΝΕΥΟΘΝ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.ΕΔΡΑ ΛΟΓΩ ΘΕΛΗΣΗΣ ΚΑΙ ΚΡΙΣΙΜΟΤΗΤΑΣ,ΓΤ ΕΙΚΟΝΑ ΤΟΥ ΤΡΙΦ.ΑΠ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΤΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΩ ΑΠΟΥΣΙΑΣ.

ΤΡΙΤΩΝ (3-12) ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ( 6-9)
1ΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΡΙΦ.- ΤΡΙΤΩΝ= 66-62

4) ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ - ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ = 1 . ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΤΣ ΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ Η ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΗΣ.ΠΙΟ ΣΥΝΕΠΗΣ ΚΥΡΙΩΣ ΕΝΤΟΣ ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ Ο ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΛΥ ΑΠΟΔΥΝΑΜΩΜΕΝΟΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ.ΜΑΛΛΟΝ ΕΥΚΟΛΑ ΑΣΣΟΣ.

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ ( 6-9) ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ( 4 -11)
1ΟΣ ΓΥΡΟΣ ΦΟΙΤ.-ΚΑΙΣ.= 67-50

5) ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ =2 . ΝΤΕΡΜΠΙ ...ΨΙΛΟΑΔΙΑΦΟΡΩΝ, ΓΕΓΟΝΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΡΙΝΕΙ ΠΙΣΤΓΕΥΩ ΤΟ ΜΑΤΣ.ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ.ΠΟΝΤΑΡΩ ΣΤΟ ΔΙΠΛΟ ΓΤ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΒΡΙΛΛΗΣΙΑ ΠΙΟ...ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΣΤΟΥΣ ΨΗΛΟΥΣ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΛΥΣΕΙΣ.ΑΝ ΚΡΙΘΕΙ ΣΤΙΣ ΚΑΤΟΧΕΣ ΠΑΩ ΣΤΟ 2ΠΛΟ..

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ (7-8) ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ( 10-5)
1ΟΣ ΓΥΡΟΣ ΒΡΙΛ.-ΠΕΤΡ.= 56-51

6) ΑΜΙΛΛΑ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ =2 .ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΟΣ Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΕ ΣΤΟΧΟ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΘΑ ΝΑΙ ΣΤΡΑΒΟΠΑΤΗΜΑ ΑΝ ΧΑΣΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΠΑΝΤΩΣ ΕΔΡΑ.ΠΑΛΕΥΕΙ ΕΝΤΟΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Η ΑΜΙΛΛΑ,ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΔΕΙΧΝΕΙ Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ,ΠΙΟ ΠΛΗΡΗΣ

ΑΜΙΛΛΑ (5-10) ΔΙΑΓΟΡΑΣ (11-4)
1ΟΣ ΓΥΡΟΣ ΔΙΑΓ.-ΑΜΙΛ.= 50-37

7) ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ = 1 . ΜΕ ΒΑΣΙΚΗ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ.ΟΡΙΑΚΟ ΝΤΕΡΜΠΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΑΦΟΥ ΜΕ ΝΙΚΗ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Κ ΜΕ ΒΑΣΕΙ ΤΟ + 13 ΤΟΥ 1 ΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠ ΤΟΝ ΚΡΟΝΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.ΕΙΝΑΙ ΦΑΒΟΡΙ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΟΥ ΜΕ ΠΟΙΟΤΙΚΟΥΣ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΥΣ.Ο ΚΡΟΝΟΣ ,ΔΥΝΑΤΗ ΟΜΑΔΑ ΠΑΛΕΥΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΔΙΠΛΟ ΣΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ, ΑΛΛΑ ΔΕΘΤΕΡΗ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΗ ΥΠΕΡΒΑΣΗ ΘΑ ΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ,ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ....

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ( 13-2) ΚΡΟΝΟΣ (10-5)
1ΟΣ ΓΥΡΟΣ ΚΡΟΝΟΣ -ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ = 39-52




ΤΡΙΤΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ = 59-44
10karo

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 60-46

αν κάποιο παληκάρι από το Γέρακα θέλει να αναλύσουμε κ να σχολιάσουμε το σημερινό παιχνίδι είμαι στη διάθεσή του.

όσον αφορά εμάς κ μετά τη σημερινή νίκη, το πιο κρίσιμο παιχνίδι δεν είναι τόσο το επόμενο (εκτός με Διαγόρα) αλλά το μεθεπόμενο (εντός με Βριλησσια). Εκεί θα κριθεί κατά μεγάλο ποσοστό η άνοδός μας.

καλή συνέχεια σε όλους
sthnapexw
QUOTE(10karo @ Feb 2 2012, 00:01 ) *
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 60-46

αν κάποιο παληκάρι από το Γέρακα θέλει να αναλύσουμε κ να σχολιάσουμε το σημερινό παιχνίδι είμαι στη διάθεσή του.

όσον αφορά εμάς κ μετά τη σημερινή νίκη, το πιο κρίσιμο παιχνίδι δεν είναι τόσο το επόμενο (εκτός με Διαγόρα) αλλά το μεθεπόμενο (εντός με Βριλησσια). Εκεί θα κριθεί κατά μεγάλο ποσοστό η άνοδός μας.

καλή συνέχεια σε όλους


Σωστή η κρίση ότι με νίκη επί των Βριλησίων και διπλασιασμό των νικών μετά από τον Γέρακα και επί των Βριλησίων είστε το απόλυτο φαβορί για άνοδο(δίκαιη κατά την γνώμη μου) και θα κυνηγάτε πλέον το πρωτάθλημα.

Και ο Διαγόρας πολύ ανεβασμένος τελευταία μετά την αλλαγή προπονητή δείχνει ότι μπορεί να κόψει το νήμα της ανόδου αν συνεχίσει έτσι...είναι στην "ζώνη" του αντί για το τσεπάκι του smiley.gif ..

Ο Εθνικός μου κάνει εντύπωση αν έχασε και σήμερα από τον ΧΑραυγιακό πως έχει "ξεφουσκώσει" τελευταία...μπορεί κάποιος φίλος να μας δώσει λεπτομέρειες?

Ο Θεμιστοκλής μετά την αλλαγή προπονητή εμφανίζεται πολύ ανεβασμένος και έχει καλό σερί νικών..η τρίτη και η τέταρτη θέση που νομίζω οδηγεί σε μπαράζ μήπως προκύψει θέση παραμένουν ανοικτές...με Εθνικό,Κρόνο,Βριλήσια,Οίων και Θεμιστοκλή να διεκδικούν...εκτός αν προκύψει καμιά άλλη ομάδα-έκπληξη....

Στην ουρά ο Τρίτων το παλεύει με αξιώσεις πλέον και συνεχίζεται η μάχη..κατά την γνώμη μου ο Φοιτητικός εμφανίζεται πολύ αποδυναμωμένος και δεν ξέρω που οφείλεται..είναι ήδη στην Δ΄ αν δεν αλλάξουν κάτι..οι άλλες ομάδες παλεύουν τα ματς και αναμένεται συγκλονιστικό φινάλε και εκεί..η Άμιλα έχει μπλέξει και όσο δεν βρίσκει νίκες θα κινδυνεύει..

Καλή συνέχεια σε όλους σε ένα πολύ ανταγωνιστικό πρωτάθλημα με ισοδύναμες ομάδες και μικρές διαφορές όπου όλοι (σχεδόν) μπορούν να κερδίσουν όλους.
GR-HAMMER
QUOTE(sthnapexw @ Feb 2 2012, 00:16 ) *
Σωστή η κρίση ότι με νίκη επί των Βριλησίων και διπλασιασμό των νικών μετά από τον Γέρακα και επί των Βριλησίων είστε το απόλυτο φαβορί για άνοδο(δίκαιη κατά την γνώμη μου) και θα κυνηγάτε πλέον το πρωτάθλημα.

Και ο Διαγόρας πολύ ανεβασμένος τελευταία μετά την αλλαγή προπονητή δείχνει ότι μπορεί να κόψει το νήμα της ανόδου αν συνεχίσει έτσι...είναι στην "ζώνη" του αντί για το τσεπάκι του smiley.gif ..

Ο Εθνικός μου κάνει εντύπωση αν έχασε και σήμερα από τον ΧΑραυγιακό πως έχει "ξεφουσκώσει" τελευταία...μπορεί κάποιος φίλος να μας δώσει λεπτομέρειες?

Ο Θεμιστοκλής μετά την αλλαγή προπονητή εμφανίζεται πολύ ανεβασμένος και έχει καλό σερί νικών..η τρίτη και η τέταρτη θέση που νομίζω οδηγεί σε μπαράζ μήπως προκύψει θέση παραμένουν ανοικτές...με Εθνικό,Κρόνο,Βριλήσια,Οίων και Θεμιστοκλή να διεκδικούν...εκτός αν προκύψει καμιά άλλη ομάδα-έκπληξη....

Στην ουρά ο Τρίτων το παλεύει με αξιώσεις πλέον και συνεχίζεται η μάχη..κατά την γνώμη μου ο Φοιτητικός εμφανίζεται πολύ αποδυναμωμένος και δεν ξέρω που οφείλεται..είναι ήδη στην Δ΄ αν δεν αλλάξουν κάτι..οι άλλες ομάδες παλεύουν τα ματς και αναμένεται συγκλονιστικό φινάλε και εκεί..η Άμιλα έχει μπλέξει και όσο δεν βρίσκει νίκες θα κινδυνεύει..

Καλή συνέχεια σε όλους σε ένα πολύ ανταγωνιστικό πρωτάθλημα με ισοδύναμες ομάδες και μικρές διαφορές όπου όλοι (σχεδόν) μπορούν να κερδίσουν όλους.


ο Εθνικος εχασε παλι σημερα 15-20 ποντους... βρηκαμε μια νικη μετα απο ατυχη αποτελεσματα...(στο χαραυγιακο παιζω) πολυυυυ δρομο ακομα το πρωταθλημα...ολοι κερδιζουν ολους... καλη συνεχεια σε ολους
tarx_12
Οιον- Πακ αναβολή.. Την δευτέρα πρέπει να κέρδισουμε τον χαραυγιακό. Ξεπεράσαμε σχεδόν τους τραυματισμούς μας και πάμε δυνατά. Λογικά ο εθνικός θα του φύγαν παίκτες, δεν υπάρχει άλλη εξήγηση για αυτο....
FRN 2005
QUOTE(10karo @ Feb 2 2012, 00:01 ) *
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 60-46

αν κάποιο παληκάρι από το Γέρακα θέλει να αναλύσουμε κ να σχολιάσουμε το σημερινό παιχνίδι είμαι στη διάθεσή του.

όσον αφορά εμάς κ μετά τη σημερινή νίκη, το πιο κρίσιμο παιχνίδι δεν είναι τόσο το επόμενο (εκτός με Διαγόρα) αλλά το μεθεπόμενο (εντός με Βριλησσια). Εκεί θα κριθεί κατά μεγάλο ποσοστό η άνοδός μας.

καλή συνέχεια σε όλους

Kατ'αρχήν συγχαρητήρια για την νίκη σας,έχετε μια πολύ καλή ομάδα και είναι κρίμα να μην σας αφήνουν (εσάς τους παίκτες εννοώ), οι διαιτητές να ευχαριστηθείτε τα παιχνίδια.Γιατί σήμερα έπεσε ο ΚΡΟΝΟΣ σε ανίκανους ; διαιτητές,αύριο ποιος ξέρει; μπορεί να είστε εσείς.Νομίζω θα ήσουν κι εσύ περισσότερο ευχαριστημένος εάν κέρδιζες τον ΚΡΟΝΟ ενώ θα ήταν πλήρης, αφού προηγουμένως δεν φόρτωναν οι διαιτητές τους παίκτες του με ανύπαρκτα φάουλ.Μέχρι και τον Μακούλη έβγαλαν με 5 που σε κανένα παιχνίδι δεν ξεπερνά το ένα ,άντε δύο με το ζόρι.Η ανικανότητα ; των διαιτητών εκνεύρισε από την αρχή τους παίκτες του ΚΡΟΝΟΥ κι έτσι και σεις δεν είχατε την τύχη να αντιμετωπίσετε μια αντάξιά σας ομάδα και να ευχαριστηθείτε μια νίκη, που έτσι κι αλλιώς την αξίζατε.Μέχρι και ο Φώτος γελούσε με τα φάουλ που σφύριζαν στον Μακούλη.Από το πρώτο δεκάλεπτο φόρτωσαν παίκτες του ΚΡΟΝΟΥ με φάουλ και με ανύπαρκτα σφυρίγματα,Μέτρα εάν θέλεις τις βολές σας από τεχνικές ποινές και όχι μόνο και πες μου εάν ήταν εν τέλει τυχαίο το ότι και στο πρώτο παιχνίδι στον Γέρακα ο ΚΡΟΝΟΣ έφαγε 4 τεχνικές ποινές, γιατί εγώ ξέρω πως επαναλαμβανόμενη σύμπτωση ,παύει να είναι σύμπτωση!!!Είναι κρίμα, τον κόπο σας να τον ακυρώνουν κάποιοι τύποι σαν τους σημερινούς διαιτητές!!!! Μέχρι και τον ψηλό της ομάδας απέβαλαν μαζί με τον προπονητή,γιατί βρίστηκαν μεταξύ τους και ο διαιτητής έγραψε στο φύλλο αγώνος, ότι έβρισαν αυτόν.Εκείνη την ώρα ο ψηλός είχε μόνο 2 φάουλ Κράτησε και το δελτίο του φυσικά.Απίστευτο!!!!! Ανικανότητα ; μάλλον!!!!! Θα ήθελα βέβαια εάν βρεθεί κάποιος παίκτης δικός σας ή κι εσύ,να μας πει,εάν σε οποιοδήποτε σημείο του αγώνα οι παίκτες του ΚΡΟΝΟΥ ΔΗΜΙΟΎΡΓΗΣΑΝ ΠΡΌΒΛΗΜΑ ΣΕ ΚΆΠΟΙΟΝ ΑΠΌ ΕΣΆΣ.ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΒΡΕΘΕΊ ΟΎΤΕ ΈΝΑΣ. ΝΟΜΊΖΩ!!!! ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΤΗΝ ΑΞΙΖΕΤΕ ΠΑΝΤΩΣ!!!! ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!! ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ ΓΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΤΟ ΑΛΗΘΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ; ΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ. ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΑΜΦΙΣΒΗΤΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.!!!!
10karo
[quote name='FRN 2005' date='Feb 1 2012, 23:08 ' post='533404']
Kατ'αρχήν συγχαρητήρια για την νίκη σας,έχετε μια πολύ καλή ομάδα και είναι κρίμα να μην σας αφήνουν (εσάς τους παίκτες εννοώ), οι διαιτητές να ευχαριστηθείτε τα παιχνίδια.Γιατί σήμερα έπεσε ο ΚΡΟΝΟΣ σε ανίκανους ; διαιτητές,αύριο ποιος ξέρει; μπορεί να είστε εσείς.Νομίζω θα ήσουν κι εσύ περισσότερο ευχαριστημένος εάν κέρδιζες τον ΚΡΟΝΟ ενώ θα ήταν πλήρης, αφού προηγουμένως δεν φόρτωναν οι διαιτητές τους παίκτες του με ανύπαρκτα φάουλ.Μέχρι και τον Μακούλη έβγαλαν με 5 που σε κανένα παιχνίδι δεν ξεπερνά το ένα ,άντε δύο με το ζόρι.Η ανικανότητα ; των διαιτητών εκνεύρισε από την αρχή τους παίκτες του ΚΡΟΝΟΥ κι έτσι και σεις δεν είχατε την τύχη να αντιμετωπίσετε μια αντάξιά σας ομάδα και να ευχαριστηθείτε μια νίκη, που έτσι κι αλλιώς την αξίζατε.Μέχρι και ο Φώτος γελούσε με τα φάουλ που σφύριζαν στον Μακούλη.Από το πρώτο δεκάλεπτο φόρτωσαν παίκτες του ΚΡΟΝΟΥ με φάουλ και με ανύπαρκτα σφυρίγματα,Μέτρα εάν θέλεις τις βολές σας από τεχνικές ποινές και όχι μόνο και πες μου εάν ήταν εν τέλει τυχαίο το ότι και στο πρώτο παιχνίδι στον Γέρακα ο ΚΡΟΝΟΣ έφαγε 4 τεχνικές ποινές, γιατί εγώ ξέρω πως επαναλαμβανόμενη σύμπτωση ,παύει να είναι σύμπτωση!!!Είναι κρίμα, τον κόπο σας να τον ακυρώνουν κάποιοι τύποι σαν τους σημερινούς διαιτητές!!!! Μέχρι και τον ψηλό της ομάδας απέβαλαν μαζί με τον προπονητή,γιατί βρίστηκαν μεταξύ τους και ο διαιτητής έγραψε στο φύλλο αγώνος, ότι έβρισαν αυτόν.Εκείνη την ώρα ο ψηλός είχε μόνο 2 φάουλ Κράτησε και το δελτίο του φυσικά.Απίστευτο!!!!! Ανικανότητα ; μάλλον!!!!! Θα ήθελα βέβαια εάν βρεθεί κάποιος παίκτης δικός σας ή κι εσύ,εάν σε οποιοδήποτε σημείο του αγώνα οι παίκτες του ΚΡΟΝΟΥ ΔΗΜΙΟΎΡΓΗΣΑΝ ΠΡΌΒΛΗΜΑ ΣΕ ΚΆΠΟΙΟΝ ΑΠΌ ΕΣΆΣ.ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΒΡΕΘΕΊ ΟΎΤΕ ΈΝΑΣ. ΝΟΜΊΖΩ!!!! ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΤΗΝ ΑΞΙΖΕΤΕ ΠΑΝΤΩΣ!!!! ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!! ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ ΓΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΤΟ ΑΛΗΘΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ. ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΑΜΦΙΣΒΗΤΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.!!!!


καταρχήν στο τελευταίο κομμάτι σου συμφωνω απόλυτα. Νομίζω δεν είχε κανείς παράπονο (παίχτες), ούτε εμείς, ούτε εσεις. Επειδή (κ αναφέρομαι στη σύμπτωση που λες) άκουσα κ κάτι κούβεντες που υπονοούσαν παρασκήνιο, νομίζω από τον έφορό σας, να σου πω πως αυτό με προσβάλει σαν άτομο κ αθλητή. Τουλάχιστον όσο εγώ παίζω στη συγκεκριμένη ομάδα αυτό δε θα ακουστεί καν. Συμφωνώ κ για την ανικανότητα των διαιτητών, ειδικά του πιο κοντού. Έτσι σφυράει, τον ξέρω χρόνια. Τέλος, ο άνθρωπος έτσι είναι! Κ εμένα μου την έσπασε γιατί δε χαίρομαι όσο θέλω τη νίκη σήμερα.

κ εδώ θα σου πω πως αντιλήφθηκα τις τεχνικές κ την όλη μανούρα. Εγώ σου λέω πως είχες δίκιο σε όλα. Σχεδόν σε όλα όμως γιατί το νταβαντούρη που τελικά έμεινε στο τέλος το ξεκίνησε η Παναγία του coach σας που ακούστηκε μέχρι τη Κηφισίας κ η απαράδεκτη συμπεριφορά του ψηλού στη συνέχεια. Γιατί χάσατε το δίκιο σας. Κ αν έχω λάθος διόθωσε με. Αγωνιστικά όμως το ματσάκι έφυγε νωρίς. Με 14-2 (αν θυμάμαι καλά) δε γυρίσατε ποτέ. Κ στο Α ημίχρονο τα φάουλ ήταν 12-14.

Όσον αφορά τον coach σας, θεωρώ ότι κάθε προπονητής είανι κ παιδαγωγός οπότε το σημερινό ήταν εξωφρενικό κ αηδία. Τα ίδια θα σου πω ξανά αν ξεπεράσει τα όρια κ ο δικός coach.

καλή συνέχεια να έχετε...
FRN 2005
[/quote]ΈΊΤΕ ΜΑΣ ΑΡΈΣΕΙ ΕΊΤΕ ΌΧΙ ΟΙ <<ΣΥΜΠΤΏΣΕΙΣ>> ΥΠΆΡΧΟΥΝ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΊ ΝΑ ΤΙΣ ΑΜΦΙΣΒΗΤΉΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ!!!!ΣΕ ΠΑΡΑΠΕΜΠΩ ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΑΙΓΧΝΙΔΙ!!!!
για το μπινελίκι που λες θα σου θυμησω τον Ιωαννίδη στον πάγκο του Ολυμπιακού.Τα μπινελίκια του κόουτς μας ήταν προς τους παίκτες του και εάν αυτά εκνεύρισαν τους <<κυριους>> διαιτητές ας αλλάξουν άθλημα,ας πάνε στο τέννις που είναι πιο ντελικάτο.Που ξέρεις μπορεί να τους ταιριάζουν και οι φουστίτσες!!!.Όσο για το γιατί δεν μπήκαν στο παιχνίδι οι παίκτες του ΚΡΟΝΟΥ το απαντας μόνος σου αφού παραδέχτηκες την ανικανότητα ; των διαιτητών.Από την αρχή δεν τους άφησαν να μπουν στο παιχνίδι με τα σφυρίγματά τους.Δες τα τελικά φάουλ τις τεχνικές ποινές και τις βολές , κάνε μία σούμα τους πόντους και κάνε προσθαφαίρεση στο τελικό σκορ να δεις την διαφορά των δύο ομάδων!!!!και θα καταλάβεις τι εννοώ!!!! χαίρομαι για την ειλικρινειά σου!!! καλή συνέχεια!!!!! ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΓΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΚΡΟΝΟΥ !!!! ΕΑΝ Ο ΚΡΟΝΟΣ ΕΠΑΙΖΕ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΘΑ ΚΕΡΔΙΖΕ ΚΑΙ ΤΟΥ 7 ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ!!!!!
FRN 2005
QUOTE(FRN 2005 @ Feb 2 2012, 01:59 ) *
ΈΊΤΕ ΜΑΣ ΑΡΈΣΕΙ ΕΊΤΕ ΌΧΙ ΟΙ <<ΣΥΜΠΤΏΣΕΙΣ>> ΥΠΆΡΧΟΥΝ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΊ ΝΑ ΤΙΣ ΑΜΦΙΣΒΗΤΉΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ!!!!ΣΕ ΠΑΡΑΠΕΜΠΩ ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΑΙΓΧΝΙΔΙ!!!!
για το μπινελίκι που λες θα σου θυμησω τον Ιωαννίδη στον πάγκο του Ολυμπιακού.Τα μπινελίκια του κόουτς μας ήταν προς τους παίκτες του και εάν αυτά εκνεύρισαν τους <<κυριους>> διαιτητές ας αλλάξουν άθλημα,ας πάνε στο τέννις που είναι πιο ντελικάτο.Που ξέρεις μπορεί να τους ταιριάζουν και οι φουστίτσες!!!.Όσο για το γιατί δεν μπήκαν στο παιχνίδι οι παίκτες του ΚΡΟΝΟΥ το απαντας μόνος σου αφού παραδέχτηκες την ανικανότητα ; των διαιτητών.Από την αρχή δεν τους άφησαν να μπουν στο παιχνίδι με τα σφυρίγματά τους.Δες τα τελικά φάουλ τις τεχνικές ποινές και τις βολές , κάνε μία σούμα τους πόντους και κάνε προσθαφαίρεση στο τελικό σκορ να δεις την διαφορά των δύο ομάδων!!!!και θα καταλάβεις τι εννοώ!!!! χαίρομαι για την ειλικρινειά σου!!! καλή συνέχεια!!!!! ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΓΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΚΡΟΝΟΥ !!!! ΕΑΝ Ο ΚΡΟΝΟΣ ΕΠΑΙΖΕ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΘΑ ΚΕΡΔΙΖΕ ΚΑΙ ΤΟΥ 7 ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ!!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΦΟΡΟ ΠΟΥ ΛΕΣ, Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΟΣ ΜΕ <<Κ>>ΚΕΦΑΛΑΙΟ. ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ.
tryfwnas
QUOTE (GR-HAMMER @ Feb 2 2012, 00:41 ) *
ο Εθνικος εχασε παλι σημερα 15-20 ποντους... βρηκαμε μια νικη μετα απο ατυχη αποτελεσματα...(στο χαραυγιακο παιζω) πολυυυυ δρομο ακομα το πρωταθλημα...ολοι κερδιζουν ολους... καλη συνεχεια σε ολους


Κλασσικός εθνικός, πάντως φέτος δεν έχει μανούρα ρε γαμώτο...
10karo
QUOTE(FRN 2005 @ Feb 2 2012, 01:19 ) *
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΦΟΡΟ ΠΟΥ ΛΕΣ, Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΟΣ ΜΕ <<Κ>>ΚΕΦΑΛΑΙΟ. ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ.


Δε διαφωνώ πως είναι ΚΥΡΙΟΣ, αλλά αυτό δε σημαίνει πως δεν το είπε κιόλας. Κ σε εμένα κ στο Φώτο. Κ δεν έχω λόγο να σου πω ψέματα.

καλή συνέχεια φιλαράκι...
king lebron
QUOTE(tryfwnas @ Feb 2 2012, 03:21 ) *
Κλασσικός εθνικός, πάντως φέτος δεν έχει μανούρα ρε γαμώτο...


Όσον αφορά τον Εθνικό, οι απαντήσεις θα δοθούν στο τέλος της χρονιάς και αφού γίνει απολογισμός...

Υπάρχει ακόμα ένας ολόκληρος γύρος και δεν μπορούν να εξαχθούν συμπεράσματα για την πορεία της ομάδας...

Και δεν μιλάμε καθόλου για την διαιτησία όπως άλλες ομάδες μέχρι τώρα, αν και μας έχουν αδικήσει αρκετά στο παρελθόν...
FRN 2005
QUOTE(10karo @ Feb 2 2012, 12:14 ) *
Δε διαφωνώ πως είναι ΚΥΡΙΟΣ, αλλά αυτό δε σημαίνει πως δεν το είπε κιόλας. Κ σε εμένα κ στο Φώτο. Κ δεν έχω λόγο να σου πω ψέματα.

καλή συνέχεια φιλαράκι...

να 'σαι καλά καλή συνέχεια και σε 'σένα και πιστεύω να σου είπε ο Φώτος για τα γέλια με τον Μακούλη όσον αφορά στα σφυρίγματα του διαιτητή.
Μου αρέσει το επίπεδο της κουβέντας μας ,αν και στην άρχή με τον τρόπο που ζήτησες να μιλήσεις με κάποιον από τον Γέρακα ,πίστευα ότι το πήγαινες διαφορετικά.Μπράβο σου που με τον τρόπο σου βοήθησες να κρατήσουμε το επίπεδο εκεί που μας αξίζει. Τώρα πες μου σε παρακαλώ εάν θες βέβαια, άν στην θέση την δική μας βρισκόσασταν εσείς δεν θα είχατε την ίδια αγανάκτηση με μας? γιατί και τον δικό σας προπονητή δεν τον έκοψα για τόσο ήρεμο.
10karo
QUOTE(FRN 2005 @ Feb 2 2012, 12:39 ) *
να 'σαι καλά καλή συνέχεια και σε 'σένα και πιστεύω να σου είπε ο Φώτος για τα γέλια με τον Μακούλη όσον αφορά στα σφυρίγματα του διαιτητή.
Μου αρέσει το επίπεδο της κουβέντας μας ,αν και στην άρχή με τον τρόπο που ζήτησες να μιλήσεις με κάποιον από τον Γέρακα ,πίστευα ότι το πήγαινες διαφορετικά.Μπράβο σου που με τον τρόπο σου βοήθησες να κρατήσουμε το επίπεδο εκεί που μας αξίζει. Τώρα πες μου σε παρακαλώ εάν θες βέβαια, άν στην θέση την δική μας βρισκόσασταν εσείς δεν θα είχατε την ίδια αγανάκτηση με μας? γιατί και τον δικό σας προπονητή δεν τον έκοψα για τόσο ήρεμο.




έχω βρεθεί στην ίδια θέση αρκετές φορές όπως όλοι, κ μάλιστα πριν 2 χρόνια με τον ίδιο διαιτητή στο Χαλάνδρι ο οποίος μας έριξε 7 τεχνικές. Κ ναι, αγανάκτισα κ εγώ. Κ σίγουρα ο Σιταράς δεν είναι κ από τους πιο ήρεμους προπονητές, είναι γνωστό αυτό αλλά προσωπικά δεν τον έχω δει να ξεπερνά όρια σε τέτοιο βαθμό. Υποκειμενικά είναι όμως όλα αυτά......anyway....κ πάλι καλή συνέχεια, τπτ δεν έχει τελείωσει. Οι πιο σταθερές (κ όχι αναγκαστικά οι καλύτερες) ομάδες θα πάρουν τα 3 εισητήρια της ανόδου. Έχει πολύ δρόμο ακόμα.
patrinos777
QUOTE(king lebron @ Feb 2 2012, 14:17 ) *
Όσον αφορά τον Εθνικό, οι απαντήσεις θα δοθούν στο τέλος της χρονιάς και αφού γίνει απολογισμός...

Υπάρχει ακόμα ένας ολόκληρος γύρος και δεν μπορούν να εξαχθούν συμπεράσματα για την πορεία της ομάδας...

Και δεν μιλάμε καθόλου για την διαιτησία όπως άλλες ομάδες μέχρι τώρα, αν και μας έχουν αδικήσει αρκετά στο παρελθόν...


ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΘΕΣΙ ΕΠΕΜΒΑΣΗΣ ΣΕ....ΞΕΝΑ ΧΩΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΣΗ 13 14 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΤΟΥ 1 ΟΥ ΓΥΡΟΥ Η ΕΙΚΟΝΑ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΤΟ 2012 ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΑΠ ΤΟΝ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ.
ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΡΙΑ ΠΟΛΛΩΝ ΝΟΜΙΖΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΤΑΣΤΡΟΦΗ ΕΙΚΟΝΑΣ,ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΩΝ..?ΣΥΓΚΥΡΙΩΝ....?ΑΠΟΥΣΙΩΝ...?
ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΣ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΕΑΝ ΞΕΡΕΙΣ, ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΔΕΝ ΠΡΟΠΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΠΕΜΒΩ Η ΝΑ ΚΡΙΤΙΚΑΡΩ ΚΑΤΙ
FRN 2005
QUOTE(10karo @ Feb 2 2012, 17:34 ) *
έχω βρεθεί στην ίδια θέση αρκετές φορές όπως όλοι, κ μάλιστα πριν 2 χρόνια με τον ίδιο διαιτητή στο Χαλάνδρι ο οποίος μας έριξε 7 τεχνικές. Κ ναι, αγανάκτισα κ εγώ. Κ σίγουρα ο Σιταράς δεν είναι κ από τους πιο ήρεμους προπονητές, είναι γνωστό αυτό αλλά προσωπικά δεν τον έχω δει να ξεπερνά όρια σε τέτοιο βαθμό. Υποκειμενικά είναι όμως όλα αυτά......anyway....κ πάλι καλή συνέχεια, τπτ δεν έχει τελείωσει. Οι πιο σταθερές (κ όχι αναγκαστικά οι καλύτερες) ομάδες θα πάρουν τα 3 εισητήρια της ανόδου. Έχει πολύ δρόμο ακόμα.

και επειδή θέλω να βάλω τα πράγματα στην θέση τους,ο κόουτς του ΚΡΟΝΟΥ δεν εβρισε Παναγία ,αλλά έριξε έναν αντίχριστο.ΆΛΛΟ να βρίζεις τα θεία και άλλο όποια άλλη βρισιά.Αυτά προς αποκαυάσταση της Αλήθειας!!!
king lebron
QUOTE(patrinos777 @ Feb 2 2012, 22:43 ) *
ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΘΕΣΙ ΕΠΕΜΒΑΣΗΣ ΣΕ....ΞΕΝΑ ΧΩΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΣΗ 13 14 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΤΟΥ 1 ΟΥ ΓΥΡΟΥ Η ΕΙΚΟΝΑ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΤΟ 2012 ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΑΠ ΤΟΝ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ.
ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΡΙΑ ΠΟΛΛΩΝ ΝΟΜΙΖΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΤΑΣΤΡΟΦΗ ΕΙΚΟΝΑΣ,ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΩΝ..?ΣΥΓΚΥΡΙΩΝ....?ΑΠΟΥΣΙΩΝ...?
ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΣ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΕΑΝ ΞΕΡΕΙΣ, ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΔΕΝ ΠΡΟΠΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΠΕΜΒΩ Η ΝΑ ΚΡΙΤΙΚΑΡΩ ΚΑΤΙ


Βασικά όχι δεν είναι θέμα διαιτησίας.

Είναι θέματα εσωτερικά στα οποία δεν πρέπει να αναφερθούμε τώρα.

loufer
QUOTE(10karo @ Feb 2 2012, 12:14 ) *
Δε διαφωνώ πως είναι ΚΥΡΙΟΣ, αλλά αυτό δε σημαίνει πως δεν το είπε κιόλας. Κ σε εμένα κ στο Φώτο. Κ δεν έχω λόγο να σου πω ψέματα.

καλή συνέχεια φιλαράκι...


Τις κάλτσες τις έχεις κατεβάσει ο Φώτος ή ακόμα το παίζει Μπατίστ??? smiley.gif smiley.gif smiley.gif
from down town
-Μπράβο στον πατρινό για την εξαιρετική ανάλυση του και την παράθεση
αποτελεσμάτων του προηγούμενο γύρου. Είναι κόσμημα για το φόρουμ

-Να μας πει ο κύριος χάμερ πως είδε τον Εθνίκο μέσα και πήγε το ματς στο -15.
Σίγουρα έχει μεγάλη εμπειρία από αυτό το γήπεδο στο να βλέπει τον εθνικό
να μάχεται (και να κερδίζει τα παιχνίδια).

10karo
QUOTE(loufer @ Feb 3 2012, 10:54 ) *
Τις κάλτσες τις έχεις κατεβάσει ο Φώτος ή ακόμα το παίζει Μπατίστ??? smiley.gif smiley.gif smiley.gif



άποια πράγματα louf δεν αλλάζουν ποτέ!
patrinos777
QUOTE(from down town @ Feb 3 2012, 12:51 ) *
-Μπράβο στον πατρινό για την εξαιρετική ανάλυση του και την παράθεση
αποτελεσμάτων του προηγούμενο γύρου. Είναι κόσμημα για το φόρουμ

-Να μας πει ο κύριος χάμερ πως είδε τον Εθνίκο μέσα και πήγε το ματς στο -15.
Σίγουρα έχει μεγάλη εμπειρία από αυτό το γήπεδο στο να βλέπει τον εθνικό
να μάχεται (και να κερδίζει τα παιχνίδια).


ΔΕΝ ΔΙΕΚΔΙΚΩ ΤΗΝ ....ΠΑΤΕΝΤΑ ΕΥΡΕΣΙΤΕΧΝΙΑΣ!!! ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΠΕΤΥΧΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΦΙΛΟ ΣΤΟΝ 1Ο ΟΜΙΛΟ ΤΗΣ Β ΕΣΚΑ ,ΚΑΙ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΒΟΗΘΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΗ ΟΠΤΙΚΗ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΑΤΣ, ΑΦΟΥ ΠΛΕΟΝ ΕΧΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ Ο 1ΟΣ ΓΥΡΟΣ.ΣΕ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΟΣΟ ΑΜΦΙΡΡΟΠΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΡΟΛΟ ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΕ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΕΣ ΙΣΟΒΑΘΜΙΕΣ ΚΑΙ ΔΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΛΗΡΕΣΤΕΡΗ ΕΙΚΟΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΘΕ ΟΜΑΔΑΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΔΙΕΞΗΧΘΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
GR-HAMMER
QUOTE(from down town @ Feb 3 2012, 12:51 ) *
-Να μας πει ο κύριος χάμερ πως είδε τον Εθνίκο μέσα και πήγε το ματς στο -15.
Σίγουρα έχει μεγάλη εμπειρία από αυτό το γήπεδο στο να βλέπει τον εθνικό
να μάχεται (και να κερδίζει τα παιχνίδια).


ειμασταν καλυτεροι ολο το παιχνιδι και κερδισαμε ευκολα... μετα το 1ο 10λεπτο...
καλη αμυνα εμεις... αστοχος ο εθνικος... κακα σουτ μας εδωσαν αιφνιδιασμους...
μπηκανε και τα σουτ απο εμας... δε θελει και πολυ...
η 2η πιο ευκολη νικη μας... (οπως πιστευω ητανε και η ευκολη νικη του εθνικου στη πρεμιερα στην εδρα μας)
με τον εθνικο σε αυτο το γηπεδο εχω παιξει 3 φορες αν δε κανω λαθος (διορθωσε με αν θυμασαι καλυτερα)και εχω 2 ηττες και 1 νικη... οσον αφορα το "μαχεται", ολες οι ομαδες μαχονται... αλλα το να προσπαθουν να δημιουργησουν φασαρια σε ενα τελειωμενο παιχνιδι στο 4ο 10λεπτο πιστευω ητανε τουλαχιστον ανουσιο
το που το πας δε καταλαβα ομως και αναφερεσαι σε μενα συγεκριμενα...
ειδικα στο τελευταιο αυτο παιχνιδι ημουνα θεατης του αγωνα... και σαν ενας απο αυτους γραφω για το παιχνιδι
με εχουνε φαει οι υποχρεωσεις (δουλιτσα) και δε περισσευει χρονος για προπονησεις
καλη συνεχεια σε ολους και καλη ανοδο στον εθνικο... (πιστευω θα ρολαρει παλι και θα ειναι στις ομαδες που θα ανεβουνε)

ααα και για να μη το ξεχασω...δεν ειμαι "κυριος"
MJ 23
καλησπερα....φιλε hotter για πες μου τωρα που μιλαγα τοτε για κουλους,τωρα λοιπον που εφυγα εγω απο τον τριφυλιακο πως ηταν οταν χανατε απο τον τριτωνα με 52-23 στο 26*27 λεπτο??ειναι ωραια τωρα που μεινατε εσεις οι <μικροι> και δε μπορειτε να στριψετε καν??για να δουμε τωρα την συνεχεια σας λοιπον... smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.