Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παναθηναϊκός - Ταού Κεράμικα
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ > Older Tournaments > Final 4 Athens 2007
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
msg
εγώ πιστεύω πως πέρα από τη μάλαγα που λόγω απουσιών(σαντιάγο και τούσεκ) και δυναμικότητας δεν είναι σαν τις άλλες τρεις(όχι ότι δεν είναι καλή ομάδα) όλες οι άλλες έχουν σχεδόν ίσες πιθανότητες. μάλιστα δε θα μου φανεί περίεργο αν η ταού κάνει μια μικρή έκπληξη...
Yellow heart
Δυσκολο το final4 παιδια!Αν η Ταου ειναι στην μερα της δεν κοιταει ουτε εδρα,ουτε τιποτα.Παλι,αν ειναι ο Παο στην μερα του επισης δεν παιζεται...

Βρε λετε να κανει την εκπληξη η Μαλαγα που δεν ακουγεται,πλακα θα εχει!
pretos
QUOTE(Bonzo @ Apr 26 2007, 11:56 AM) *
Μακάρι να ταν τόσο απλά πράγματα..
Αν η Ταού είανι σε μ΄ρα πολύ δύσκολα χάνει..Όπως έχει υποθεί πάμπολλες φορές έχεθι πιθανώς την πιο ταλαντούχα ομάδα στην Ευρώπη..Απλά είναι (σχετικά με ΠΑΟ και ΤΣΣΚΑ) ασταθής...

Eυτυχως το ιδιο ισχυει και για την ομαδα του Ζοτς! biggrin.gif
kostasss28
i tau exei isos tin pio talantouxa omada alla to kalo i kako gia autin den ksero pos tha vgei einai oti me ton malkovits ston pago paizei pio sigratimena k deinei megaliteri emfasi stin amina apo oti prin..to mats pisteuo tha krithei stin apodosi ton psilon ton dio omadon paroti i periferia tis tau vgazei foties.skola k spliter kanoun foveri douleia mazeuoun polla epithetika rimpaount k o panathinaikos prepei na elenksei poli ton tomea auto k na min dosei tin eukeria stin tau na kanei parapano epitheseis.apo tin alli k o panathinaikos prepei na paiksei ti mpala mesa sto kalathi giati o skola einai epeirepis sta faul k kataferei na ton vgalei ektos paixnidiou tha xei kanei ena poli simantiko vima gia ti niki.den koitao to gegonos oti o panathinaikos paizei stin edra tou giati se tetoia mats k me tetoiou epipedou omades den metraei i edra k deino 50-50 gia tin prokrisi.apo kei k pera favori gia tin koupa deino tin cska pou tha paei ston teliko kata tin apopsi mou poli pio freskia k ksekourasti apo tous allous dio.
thrylos7
Κάπως έτσι είναι όλα! Παρότι greeklish, δε μου έκανε ιδιαίτερο κόπο να το διαβάσω.

Έχω την εντύπωση ότι η διαφορά της Ταού με τον Μάλκοβιτς δεν είναι τόσο η έμφαση στην άμυνα (ίσως να έχει αλλάξει κάπως το στυλ, αλλά μην ξεχνάμε ότι απ' την αρχή της χρονιάς πίεζε φοβερά στη μπάλα), αλλά οι προσεκτικότερες επιλογές στην επίθεση. Βέβαια, με αυτούς τους περιφερειακούς που έχει, κατενάτσιο δε μπορεί να παίξει σε καμιά περίπτωση, αλλά σίγουρα δε θα προσπαθήσει να έχει τρελό ρυθμό. Ίσως έτσι έγινε ακόμη πιο δυνατή, καθώς, μέχρι πρότινος, θα μπορούσε ο αντίπαλος να ρίξει το ρυθμό για να έχει ένα ελαφρύ έστω πλεονέκτημα.

Συμφωνώ και για την ΤΣΣΚΑ, όχι τόσο γιατί δε θα κουραστεί από τη Μάλαγα (μπορεί να κουραστεί πολύ, μπορεί λίγο, μπορεί να μην περάσει καν, άλλωστε έχουμε δει ουκ ολίγα με ομάδες σταχτοπούτες σε Final 4), αλλά γιατί Παναθηναϊκός και Ταού μάλλον θα δώσουν ένα αρκετά εξοντωτικό παιχνίδι.. Από εκεί και πέρα όμως, ένας τελικός επηρεάζεται σε πολύ μεγάλο βαθμό από τη ψυχολογία. Οποιοσδήποτε και να περάσει από αυτούς, λογικά θα έχει τη ψυχολογία του σε ανώτερα επίπεδα από αυτά της ΤΣΣΚΑ. Ο Παναθηναϊκός γιατί θα παίζει στην έδρα του (αυτό βέβαια, μπορεί να γυρίσει και μπούμερανγκ, πιο δύσκολα όμως σε τελικό απ' ότι σε ημιτελικό) και η Ταού, γιατί θα έχει καταφέρει ν' αποκλείσει το γηπεδούχο και ίσως (λόγω αυτού του χαρακτηρισμού) το φαβορί της διοργάνωσης.

Περισσότερα όμως, σε πολύ λίγες μέρες...
dizzy_fingers
Μεταφέρθηκε αυτούσιο τελικά το τόπικ από το φόρουμ του ΠΑΟ.

Προστέθηκε και ψηφοφορία.
morfi
Ω μπορω να γραψω ! w00t.gif
Λοιπον, θα πω αυτο που ηθελα να πω απο την αρχη της χρονιας.
Ο παο δεν εχει ομαδα. Ναι, και ομως. Δυο παικτες εχει. Αν δεν παιξει ο διαματιδης ΚΑΙ ο μπατιστ πολυ απλα ο παο δεν νικαει. Χωρις τον διαμαντιδη ειναι απλα αλλη μια καλη ομαδα και χωρις τον μπατιστ δεν υπαρχει ρακετα. Πως νομιζετε οτι κερδισε ο ολυμπιακος μεσα στο οακα ? Καλη αμυνα πανω στον διαμαντιδη και τραυματιας ο μπατιστ (αυτα σε συνδυασμο παντα με την απιστευτη παρουσια του ολυμπιακου εκεινη τη μερα wink.gif ).
Ηθελα να το γραψω απο το πρωτο παιχνιδι του πρωταθληματος μεσα στο σεφ. Αν τυχον ειχε τραυματιστει ο διαμαντιδης στις αρχες της χρονιας και εμενε για ολο τον χρονο εξω, ο παο θα εφτανε το ΠΟΛΥ μεχρι τους οκτω της ευρωλιγκας και παιζει να εχανε και το πρωταθλημα.
Ολα αυτα συν την ανυπαρξια σεντερ εδω και καποια χρονια κανουν τον παο να μην φαινετε η ομαδα που ηταν τα προηγουμενα χρονια π.χ περσυ. Και ναι, ΔΕΝ υπαρχει ο σεντερ. Δηλαδη, εκτος του μπατιστ (που κανονικα δεν ειναι σεντερ) ο παο δεν εχει ρακετα.
Αυτα λοιπον. Ουφ ξελαφρωσα. biggrin.gif

Οσο για τον αγωνα με την ταου (ναι, εγω ψηφισα υπερ της ταου banana.gif ), οπως ειπε και ενας παικτης της : "Αν η διαιτησια ειναι 50-50 θα κερδισουμε ανετα". Λιγη καλη αμυνα πανω στον διαμαντιση και πανω στον μπατιστ θελει. Αν καταφερει να ελεγξει και την ρακετα το παιχνιδι εχει τελειωσει.
saniboy
QUOTE(morfi @ Apr 29 2007, 10:01 PM) *
Ω μπορω να γραψω ! w00t.gif
Λοιπον, θα πω αυτο που ηθελα να πω απο την αρχη της χρονιας.
Ο παο δεν εχει ομαδα. Ναι, και ομως. Δυο παικτες εχει. Αν δεν παιξει ο διαματιδης ΚΑΙ ο μπατιστ πολυ απλα ο παο δεν νικαει. Χωρις τον διαμαντιδη ειναι απλα αλλη μια καλη ομαδα και χωρις τον μπατιστ δεν υπαρχει ρακετα. Πως νομιζετε οτι κερδισε ο ολυμπιακος μεσα στο οακα ? Καλη αμυνα πανω στον διαμαντιδη και τραυματιας ο μπατιστ (αυτα σε συνδυασμο παντα με την απιστευτη παρουσια του ολυμπιακου εκεινη τη μερα wink.gif ).
Ηθελα να το γραψω απο το πρωτο παιχνιδι του πρωταθληματος μεσα στο σεφ. Αν τυχον ειχε τραυματιστει ο διαμαντιδης στις αρχες της χρονιας και εμενε για ολο τον χρονο εξω, ο παο θα εφτανε το ΠΟΛΥ μεχρι τους οκτω της ευρωλιγκας και παιζει να εχανε και το πρωταθλημα.
Ολα αυτα συν την ανυπαρξια σεντερ εδω και καποια χρονια κανουν τον παο να μην φαινετε η ομαδα που ηταν τα προηγουμενα χρονια π.χ περσυ. Και ναι, ΔΕΝ υπαρχει ο σεντερ. Δηλαδη, εκτος του μπατιστ (που κανονικα δεν ειναι σεντερ) ο παο δεν εχει ρακετα.
Αυτα λοιπον. Ουφ ξελαφρωσα. biggrin.gif

Οσο για τον αγωνα με την ταου (ναι, εγω ψηφισα υπερ της ταου banana.gif ), οπως ειπε και ενας παικτης της : "Αν η διαιτησια ειναι 50-50 θα κερδισουμε ανετα". Λιγη καλη αμυνα πανω στον διαμαντιση και πανω στον μπατιστ θελει. Αν καταφερει να ελεγξει και την ρακετα το παιχνιδι εχει τελειωσει.

Δεν ειναι και λιγο πραγμα παντως να μην εχεις ομαδα και να πηγαινεις για τρεμπλ!Αν ειχε δηλαδη,σηκωναμε διαπλανητικο! tongue.gif
Σε 5 μερες ερχεται η απαντηση! smile.gif
losers can win
Έιναι σίγουρο ότι η διαιτησία θα παιξει παναθηναικο και γκρινιάζουν απο τώρα εκεί στην ταου;
Αν ο παναθηναικος δεν είχε τον διαμαντιδη. Ναι αλλά τον έχει
Αν ο παναθηναικος δεν είχε τον μπατιστ. Ναι αλλά τον έχει
Ολοι ξέρουν ότι ο παο έχει κενό στο 5 και χρειάζεται ένα δεύτερο playmaker
Παικτες με κίνηση στη ρακέτα έχει (μπατιστ,τσαρτσαρή ,ντικούδη) και ο βουγιανιτς ανεβαίνει

Η ταου για μένα είναι το φαβορί αλλά δεν αρκεί καλή αμυνα στο διαμαντίδη για να νικήσει, θα πρέπει να φτύσει αίμα

Που είναι ο ck13gr;;
Ηρθε η ώρα για ανασυγκρότηση της τρομοκρατικής οργάνωσης 4 Μαη
panos75
QUOTE
Έιναι σίγουρο ότι η διαιτησία θα παιξει παναθηναικο και γκρινιάζουν απο τώρα εκεί στην ταου;


Αν λάβουμε υπόψη την προϊστορία επί ΟΥΛΕΜΠ (2003 Μπαρτσελόνα, 2004 Μακάμπι, 2005 ΤΣΣΚΑ) τότε είναι κάτι παραπάνω από σίγουρο ότι ο γηπεδούχος(λέγε με ΠΑΟ) θα ευνοηθεί. Στην ανάγκη μάλιστα σκανδαλωδώς.

Ακόμη θυμάμαι το σχόλιο του Συρίγου για τον ημιτελικό του 2005(ΤΣΣΚΑ-Ταού). Ότι με την ήττα της ΤΣΣΚΑ ο Τσανίδης έχασε την ευκαιρία να τους στήσουν άγαλμα οι Μοσχοβίτες στην Κόκκινη Πλατεία biggrin.gif .
Van_prentzi
O Παναθηναικός ΔΕΝ μπορεί να χάσει από την Ταου.
1)Εχει τον Διαμαντίδη που είναι ο καλύτερος παίκτης στην Ευρώπη
2)Εχει τον καλύτερο προπονητή.
3)Εφυγε ο Λάκοβιτς που ήταν μαύρη τρύπα στην άμυνα και πάντα έπαιρνε ακραίες
επιθέσεις που ότανήταν άστοχος στοίχιζαν.
4)Χάσαμε πέρυσι απο την Ταου. 1 φορά γίνονται θαύματα..και ακόμα και τότε
χάσαμε επειδή αστοχούσαμε ελεύθεροι.
5)Πέρυσι δεν είχαμε ρακέτα.Φέτος έχουμε +2 επιλογές.Ντικούδης και Γιαφτόκας.
Ντικούδης,Γιαφτοκας,Τομάσεβιτς,Τσαρτσαρής,
Μπατιστ>>>Σκολα,Σπλίτερ.

Και για να μην είμαι απόλυτος..η Ταού έχει μόνο 1 ελπιδα
-αν φορτωθεί με 3 φαουλ ο Διαμαντίδης απο την 1η περίοδο
-αν έχουμε γύρω στο 20% στα τρίποντα
-αν ο Ερντογαν σκοράρει και απο την σέντρα

Σαν πολλά αν δε μαζευτήκανε;;;
apkat
Tα ποστευεις αυτα που λες η ειναι ετσι απλα για να γελασουμε;; blink.gif

1.Δηλαδη αν το Παγκρατι παρει τον Κομπι χτυπαει Ευρωλιγκα;;Τα συνολα μετρανε και το γεγονος ειναι οτι και οι 2 εχουν πολυ ισχυρα

2.Αυτο ισχυει αλλα και περσυ(και προπερσυ και παραπροπερσυ κλπ) τον ειχε και αποκλειστηκε

3.Και ηρθε ο Ντελκ που ειναι μαυρη τρυπα σε αμυνα και επιθεση..Εκτος και αν κανει τα μαγικα του στο Φ4

4.5. Ειναι εξισου αστειοι και οι 2 ισχυρισμοι αν και ο 5 εχει μια μικρη βαση..Αλλα ο Μπατιστ καλυτερος απο Σκολα και Σπλιτερ..Ελεος..Απο τον Σπλιτερ μαλλον,απο το Σκολα ομως ουτε για αστειο..Πολυ ανωτερος ο Αργεντινος..

Η Ταου στη μερα της κατα τη γνωμη μου εχει ψηλοτερο ταβανι απο του Παναθηναικου οποτε για να κερδισει πιστευω οτι της φτανει απλα να ειναι στη μερα της..Θα ειναι σιγουρα μεγαλο παιχνιδι αν και κατι μου λεει οτι οποιος περασει θα το κανει σχετικα ευκολα..

Υ.Γ:Γενικα οι ακροτητες καλο θα ηταν να λειπουν αν και υποψιαζομαι οτι ο φιλος απλα πικαρει τον Μορφη που εκανε ενα εξισου εμπρηστικο ποστ..
CK13gr
QUOTE(losers can win @ Apr 29 2007, 11:51 PM) *
Έιναι σίγουρο ότι η διαιτησία θα παιξει παναθηναικο και γκρινιάζουν απο τώρα εκεί στην ταου;
Αν ο παναθηναικος δεν είχε τον διαμαντιδη. Ναι αλλά τον έχει
Αν ο παναθηναικος δεν είχε τον μπατιστ. Ναι αλλά τον έχει
Ολοι ξέρουν ότι ο παο έχει κενό στο 5 και χρειάζεται ένα δεύτερο playmaker
Παικτες με κίνηση στη ρακέτα έχει (μπατιστ,τσαρτσαρή ,ντικούδη) και ο βουγιανιτς ανεβαίνει

Η ταου για μένα είναι το φαβορί αλλά δεν αρκεί καλή αμυνα στο διαμαντίδη για να νικήσει, θα πρέπει να φτύσει αίμα

Που είναι ο ck13gr;;
Ηρθε η ώρα για ανασυγκρότηση της τρομοκρατικής οργάνωσης 4 Μαη


Οργανωναμε τη δραση της οργανωσης......
Λοιπον ολοι οι πονεμενοι που βλεπουν (ή πιο σωστα θελουν νικη της Ταου) να ετοιμαστουν για στεναχωριες.... ΓΙΑΤΙ....

ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΧΗ

THIS IS OAKA





οσο για ολα αυτα τα "αν".... εεεε τι να γινει ρε παιδια που τους εχουμε αυτους τους παιχταραδες...
και μην ξεχνατε το Σισκαουσκας και τον Σανι...
Το οτι κανουν δηλωσεις "εμπρηστικες" παιχτες της Ταου για εμενα λεει πολλα. Δεν νομιζω οτι πραγματικα πιστευουν οτι μπορουν να κερδισουν τοσο ευκολα μεσα εδω. Οποτε.....

4 ΜΑΗ
CK13gr
και η εικονα που η παραγκα του imageshack μου εφαγε στο προηγουμενο ποστ....

ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΧΗ...


Van_prentzi
QUOTE(apkat @ Apr 29 2007, 10:19 PM) *
Tα ποστευεις αυτα που λες η ειναι ετσι απλα για να γελασουμε;; blink.gif

1.Δηλαδη αν το Παγκρατι παρει τον Κομπι χτυπαει Ευρωλιγκα;;Τα συνολα μετρανε και το γεγονος ειναι οτι και οι 2 εχουν πολυ ισχυρα

2.Αυτο ισχυει αλλα και περσυ(και προπερσυ και παραπροπερσυ κλπ) τον ειχε και αποκλειστηκε

3.Και ηρθε ο Ντελκ που ειναι μαυρη τρυπα σε αμυνα και επιθεση..Εκτος και αν κανει τα μαγικα του στο Φ4

4.5. Ειναι εξισου αστειοι και οι 2 ισχυρισμοι αν και ο 5 εχει μια μικρη βαση..Αλλα ο Μπατιστ καλυτερος απο Σκολα και Σπλιτερ..Ελεος..Απο τον Σπλιτερ μαλλον,απο το Σκολα ομως ουτε για αστειο..Πολυ ανωτερος ο Αργεντινος..

Η Ταου στη μερα της κατα τη γνωμη μου εχει ψηλοτερο ταβανι απο του Παναθηναικου οποτε για να κερδισει πιστευω οτι της φτανει απλα να ειναι στη μερα της..Θα ειναι σιγουρα μεγαλο παιχνιδι αν και κατι μου λεει οτι οποιος περασει θα το κανει σχετικα ευκολα..

Υ.Γ:Γενικα οι ακροτητες καλο θα ηταν να λειπουν αν και υποψιαζομαι οτι ο φιλος απλα πικαρει τον Μορφη που εκανε ενα εξισου εμπρηστικο ποστ..


Φίλε apkat,

1.Είναι τουλάχιστον αστείο να μπλέκεις το Παγκράτι στην όλη υπόθεση.....
Όπως παραδέχτηκες, επειδή και τα 2 είναι πολύ ισχυρά σύνολα, ο καλύτερος παίκτης ΚΑΝΕΙ τη διαφορά.
Και τη διαφορά θα την κάνει ο Μητσάρας. tongue.gif

2.Όπως είπες...ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ.Το οτι δεν το πήρε περυσι η προπερσι δεν αλλάζει κάτι.
Εξακολουθεί να είναι καλύτερος απο Μπόζα,οπότε εχουμε μια ελπίδα παραπάνω αν κάτι δε πάει καλά
στο μάτς να το αλλάξει κ να το πάρουμε.Ένω ο Μπόζα αν κάτι στραβώσει για την Ταου κ βρεθεί αρκετά πίσω στο σκορ, δεν τον έχω ικανό να το γυρίσει.

3.Τον Ντελκ προσωπικά δεν τον υπολογίζω,εξάλλου δεν παίζει όπως όλοι ξέρουμε...
Οπότε στη θέση του Λάκοβιτς καλύτερα να έλεγες οτι ήρθε ο Μπετσίροβιτς, που είναι πολύ πιο ΠΛΗΡΗΣ.

4.Ο ισχυρισμός μου Νο4 ήταν πολύ απλά για να δείξω πως πέρυσι χάσαμε οχι γιατι μας μπλοκαραν
απλά γιατί παρότι τα επιθετικά συστήματα βγήκαν σωστά ήμασταν τραγικά άστοχοι σε ελεύθερα σουτ..

5.Βγήκε λάθος..έγραψα Γιαφτοκας,Ντικουδης,Τσαρτσαρής,Τομάσεβιτς,
Μπατιστ>>>Σκόλα,Σπλίτερ
Δεν είμαι τρελός να πιστεύω οτι κάποιος απο τους παραπάνω ειναι ΑΤΟΜΙΚΑ καλύτερος απο τον Σκόλα!!!
Αλλά είναι και οι 5 παιχταράδες, μπορούν να κουράσουν και να φθείρουν τη ρακέτα της Ταού χωρίς να υποστούν ανάλογη φθορά.¨Εχουν να δώσουν και 20 φάουλ χωρίς να αποβληθεί κανένας τους..

Όσο για το ψηλότερο ταβάνι της Ταού,γνώμη σου, εγώ προσωπικά διαφωνώ.
Και στην τελική,κοντή γιορτή..... wink.gif
sihainas
Δεν πάει έτσι ρε αφεντικό... όπως λες εσύ ότι όλοι οι ψηλοί του ΠΑΟ είναι καλύτεροι από Σπλίτερ, Σκόλα έτσι μπορώ να σου πω ότι

Prigioni, Rakosevic, Planinic >> Διαμαντίδη, Vujanic

Εγώ πιστεύω ότι θα γίνει πολύ δυνατό παιχνίδι και αν και πιστεύω ότι τελικά θα περάσει ο ΠΑΟ θέλω (ως ουδέτερος) να περάσει η ΤΑΟΥ και να το σηκώσει φέτος γιατί το αξίζει πραγματικά σύμφωνα με την παρουσία της τα τελευταία χρόνια...
Van_prentzi
QUOTE(sihainas @ Apr 30 2007, 08:47 AM) *
Δεν πάει έτσι ρε αφεντικό... όπως λες εσύ ότι όλοι οι ψηλοί του ΠΑΟ είναι καλύτεροι από Σπλίτερ, Σκόλα έτσι μπορώ να σου πω ότι

Prigioni, Rakosevic, Planinic >> Διαμαντίδη, Vujanic


Τον Rakosevic τον έβαλες ως playmaker??
sihainas
ok έχεις δίκιο...και πάλι...και χωρίς Ρακόσεβιτς... ανώτεροι είναι καθώς στην ουσία ο Διαμαντίδης παίζει μόνος του (μέχρι τώρα τουλαχιστον γιατί κανείς δεν αμφισβιτεί την αξία του Vujanic)
Van_prentzi
QUOTE(sihainas @ Apr 30 2007, 09:33 AM) *
ok έχεις δίκιο...και πάλι...και χωρίς Ρακόσεβιτς... ανώτεροι είναι καθώς στην ουσία ο Διαμαντίδης παίζει μόνος του (μέχρι τώρα τουλαχιστον γιατί κανείς δεν αμφισβιτεί την αξία του Vujanic)



Ο Prigioni δεν είναι η ρεζέρβα του Pepe στην Αργεντινή;;;;
Sorry, αλλά παρότι μεγάλος fun την Αργεντινής δεν τον έχω κ σε μεγάλη εκτίμηση.....
morfi
QUOTE(apkat @ Apr 30 2007, 01:19 AM) *
Υ.Γ:Γενικα οι ακροτητες καλο θα ηταν να λειπουν αν και υποψιαζομαι οτι ο φιλος απλα πικαρει τον Μορφη που εκανε ενα εξισου εμπρηστικο ποστ..

apkat δεν νομιζω οτι προκαλεσα η προσβαλα κανεναν. Εγραψα την γνωμη μου για την φετινη ομαδα του παο και μαλιστα χρησιμοποιωντας επιχειρηματα, κατι που δεν το κανω συχνα 69.gif. Δεν νομιζω οτι ειναι τοσο κακο/προκλητικο/προσβλητικο που πιστευω οτι ο παο δεν ειναι η ομαδα που ηταν τα προηγουμενα χρονια και το πιο πιθανο θα ειναι να χασει απο την ταου.
dizzy_fingers
Ο Πριτζιόνι είναι μεγάλη παιχτούρα, δεν έχει σημασία ποιανού ρεζέρβα είναι στην εθνική Αργεντινής.
Μόνο τα νούμερά του στη φετινή Ευρωλίγκα να κοιτάξεις, θα πάθεις ίλιγγο.

Εγώ αυτό που σκέφτομαι ενόψει της επερχόμενης αναμέτρησης είναι....αν αποκλειστεί η Ταού από τον τελικό, μήπως θα αρχίσει σιγά σιγά να μπαίνει στα παπούτσια της Μπάρτσα ως άλλη ισπανική "λούζερ" (πολλές συμμετοχές σε f4 - καμία κούπα) ομάδα?
Van_prentzi
QUOTE(dizzy_fingers @ Apr 30 2007, 11:36 AM) *
Εγώ αυτό που σκέφτομαι ενόψει της επερχόμενης αναμέτρησης είναι....αν αποκλειστεί η Ταού από τον τελικό, μήπως θα αρχίσει σιγά σιγά να μπαίνει στα παπούτσια της Μπάρτσα ως άλλη ισπανική "λούζερ" (πολλές συμμετοχές σε f4 - καμία κούπα) ομάδα?



Δηλαδή για σένα δεν είναι ήδη loser ομάδα;;Πρέπει να την κερδίσει και ο Παναθηναικός;;
dizzy_fingers
Ο Παναθηναϊκός που πέρσι αποκλείστηκε από αυτήν τη "ήδη λούζερ" ομάδα? tongue.gif

Κάτσε βρε, μόλις 3 συμμετοχές έχει σε final4 η Ταού, δε μπορούμε να τη χαρακτηρίσουμε αποτυχημένη...η Μπάρτσα όχι μόνο είχε περισσότερες συμμετοχές μέχρι το 2003 οπότε και το κατέκτησε αλλά 4 χαμένους τελικούς!

Χμ... 39.gif
Τελικά, έχει πολύ δρόμο ακόμα η Ταού για να φτάσει μέχρι εκεί....
Van_prentzi
Σωστά, η Tau αποκλείεται να φτάσει ποτέ σε 4 τελικούς!!! 19.gif
grigoris
Το'χεις απίθανο δηλαδή να κάνει ποδαρικό φέτος?Εγώ καθόλου αν και θέλω να περάσει ο Παναθηναϊκός και θα φωνάζω γι'αυτό.Δίνω 51-49 στον ΠΑΟ για πρόκριση λόγω κόσμου και μόνο
thrylos7
Δε συγκρίνεται η Μπαρτσελόνα με την Ταού (και με καμιά άλλη ομάδα)... Λούζερ η Ταού, που το 2005 απέκλεισε την ΤΣΣΚΑ της μίας μόλις ήττας μέχρι τότε; Όχι δα! Η Μπαρτσελόνα έχει χάσει τίτλους ως φαβορί...

Θα διαφωνήσω για τα περί ρεζέρβας για τον Πριτζιόνι... Ότι δηλαδή δείχνουν την αξία του.. Πάντως, ο συγκεκριμένος παίκτης θα έχει ένα λόγο παραπάνω να παίξει καλά στον ημιτελικό, καθώς πέρυσι αυτός ήταν η αιτία που έχασε τόσο εύκολα η Ταού από τη Μακάμπι.

Αυτό θα είναι το πρώτο πολύ μεγάλο ντέρμπι της χρονιάς! Το δεύτερο θα είναι ο τελικός (αρκεί να μην περάσει η Μάλαγα και μας ξενερώσει biggrin.gif )
apkat
->Van_prentzi

1.Kαι γιατι ο καλυτερος ειναι ο ΔΔ και δεν ειναι ο Σκολα;;Θελω να σου πω οτι ενας παικτης σε 2 πολυ ισχυρα συνολα δε μπορει να κανει τοσο τη διαφορα γιατι και οι 2 ομαδες εχουν μεγαλους παικτες..

2.Ναι αλλα το χρησιμοποιεις ως επειχηρημα που θα σου δωσει τον τιτλο.Εμ δεν ειναι ετσι..Θα βοηθησει π[αντως πιθανοτατα

3.Και στη θεση του Σπανουλη ποιον να πω;;Τον Ντελκ η τον Βουγιανιτς;;Και οι 2 δεν αντικατεστησαν τον Μπιλι οποτε εναν προβληματικο παικτη θα τον εχετε και φετος(οπως λρς οτι περσυ ειχατε τον Λακοβιτς που δε ξερω και πσο προβληματικος ηταν πια)

4.Περσυ χασατε επειδη ησασταν σε κακη κατασταση εκεινον τον καιρο..ΔΕν ηταν θαυμα οτι ο Παο δεν ειχε ευστοχια εκεινο το βραδυ γιατι ηταν γεγονος επαναλαμβανομενο εκεινο το διμηνο.

5.Οπως το εγραψες εχει μια λογικη παραπανω αλλα σε καμια περιπτωση δε στεκει.Πρωτον γιατι ενω τη ρακετα του Παο τη θυμασαι ολοκληρη της Ταου(σκοπιμα?) ξεχνας Πεκερ και Τελετοβιτς..Οχι και αμεληταιες ποσοστητες..
Και επισης με τη λογικη σου οπως ειπε ο Σιχαινας Πλανινιτς Πριτζιονι(εκπληκτικος φετος-απορησα με το σχολιο σου) Ερντογκαν,Ρακοσεβιτς>>>ΔΔ,Ντελκ Βουγιανιτς Μπετσιροβιτς Χατζηβρετα..(συγκριση στους γκαρντ-Σισκα και Χαουζ τους θεωρησα 3αρια και τους παρελειψα)..ΔΕν στεκει αυτη η λογικη γιατι ο καθενας μπορει να οδηγηθει σε οτι συμπερασμα θελει..

QUOTE
apkat δεν νομιζω οτι προκαλεσα η προσβαλα κανεναν. Εγραψα την γνωμη μου για την φετινη ομαδα του παο και μαλιστα χρησιμοποιωντας επιχειρηματα, κατι που δεν το κανω συχνα 69.gif. Δεν νομιζω οτι ειναι τοσο κακο/προκλητικο/προσβλητικο που πιστευω οτι ο παο δεν ειναι η ομαδα που ηταν τα προηγουμενα χρονια και το πιο πιθανο θα ειναι να χασει απο την ταου.


Ελα που προσβληθηκες κιολας banana.gif banana.gif ..Κακο σιγουρα δεν ειναι αν και νομιζω οτι οποτε και να σε ρωτουσαν για τον Παο τα ιδια θα λεγες αλλα τεσπα..Θες να μου πεις οτι δεν ειναι εμπρηστικο να λες οτι οι μονοι παικτες του Παο ειναι ο ΔΔ και ο Μπατιστ;;;Ο Σισκα αληθεια ειναι κακος;;; wink.gif smiley.gif
apkat
Ηθελα να κανω εντιτ αλλα δε προλαβα( angry_red.gif ντιζυ)

Πες μου τωρα αν ειλικρινα πιστευεις οτι ολα αυτα που ειπαμε οδηγουν εδω

QUOTE
Και για να μην είμαι απόλυτος..η Ταού έχει μόνο 1 ελπιδα
-αν φορτωθεί με 3 φαουλ ο Διαμαντίδης απο την 1η περίοδο
-αν έχουμε γύρω στο 20% στα τρίποντα
-αν ο Ερντογαν σκοράρει και απο την σέντρα


blink.gif blink.gif blink.gif
Dominique
Αυτα περι ταβανιου της καθε ομαδας μου φαινονται πολυ γνωριμα φιλε apkat,και αφορουσαν ομαδα εκτος F4.Εξακολουθω να πιστευω οτι ο ΠΑΟ εχει τον πρωτο λογο για τους λογους που ειχα αναφερει και στο πρωτο μου ποστ.Απο κει και περα θεωρω ανουσια τη συγκριση παιχτων αφου στηριζεται στο τι εχουμε δει μεχρι τωρα απο αυτους με διαφορετικους αντιπαλους.Προκειται για πολυ μεγαλους παιχτες που αν βρεθουν σε μερα θα αλλαξουν τη ροη του παιχνιδιου αλλα αυτα ειναι υποθεσεις οποτε και ασκοπο να το συζηταμε.
Παντως τις τελευταιες μερες μου εχει δημιουργηθει ενα προαισθημα οτι θα κερδισουμε πιο ευκολα απ οτι προσδοκουμε,το οποιο βεβαια ισως πηγαζει κι απ τη μεγαλη μου επιθυμια να κανουμε τουλαχιστον μια μεγαλειωδη εμφανιση.Εξηγω για να μην παρεξηγηθω:Προκειται καθαρα για προαισθημα μου το οποιο δε συμβαδιζει με τη λογικη μου που λεει οτι θα παρακολουθησουμε ενα πολυ οριακο παιχνιδι
sihainas
Το ίδιο προαίσθημα είχαμε και οι Ολυμπιακοί στην σειρά με την ΤΑΟΥ tongue.gif

Anyway το σίγουρο είναι ότι όλα είναι πιθανά σ'αυτον τον αγώνα το θέμα για εμάς τους ουδέτερους είναι να γίνει ένα φοβερό παιχνίδι και να το ευχαριστηθούμε...
apkat
Mα οτι ελεγα περι ταβανιου για τον Ολυμπιακο(αυτο εννοει ο Ντομινικ) εξακολουθω να το πιστευω..Ο Ολυμπιακος εχει πολυ υψηλο ταβανι ικανο τουλαχιστον να τον στειλει Φ4.Δεν εγινε γιατι η ομαδα δεν εδεσε φετος και για λογους που εχουμε αναλυσει και αλλου..Η Ταου ομως ειναι δεμενη ομαδα οποτε σε αυτην την περιπτωση εχει νοημα να πεις οτι το ταβανι της ειναι υψηλοτατο και πιθανον πιο ψηλο απο αυτο του Παο(φυσικα εκτιμησεις και προσωπικες αποψεις ειναι αυτα)..Οτι δεν εχει νοημα η συγκριση παικτων ειναι δεδομενο..Το εκανα απλα για να το δειξω στον Van_prentzi..Κι εγω διαφωνω καθετα με αυτη τη λογικη το λεω αλλωστε..Οι ομαδες εχουν χαρισματικοτατους παικτες που μπορει στην καλη τους μερα ακομα και να παρουν το παιχνιδι(αλλα αυτο ισχυει και για τις 2 ομαδες)..

Παντως η αληθεια ειναι οτι και μενα μου εχει δημιουργηθει μια αισθηση οτι σε αυτο το παιχνιδι ο νικητης θα περασει ψιλοευκολα.Οτι δηλαδη δεν θα γινει το ντερμπι που περιμενουμε..Δε μπορω ομως να αποφασισω ακομα ποια θα ειναι αυτη η ομαδα..
nikefalin
QUOTE(dizzy_fingers @ Apr 30 2007, 02:36 PM) *
Ο Πριτζιόνι είναι μεγάλη παιχτούρα, δεν έχει σημασία ποιανού ρεζέρβα είναι στην εθνική Αργεντινής.
Μόνο τα νούμερά του στη φετινή Ευρωλίγκα να κοιτάξεις, θα πάθεις ίλιγγο.

Εγώ αυτό που σκέφτομαι ενόψει της επερχόμενης αναμέτρησης είναι....αν αποκλειστεί η Ταού από τον τελικό, μήπως θα αρχίσει σιγά σιγά να μπαίνει στα παπούτσια της Μπάρτσα ως άλλη ισπανική "λούζερ" (πολλές συμμετοχές σε f4 - καμία κούπα) ομάδα?

Σωστό για τον Πριχιόνι, ο άνθρωπος είναι ο πιο κοντρολαρισμένος άσσος που παίζει στην Ευρώπη. Δεν κάνει τίποτα εντυπωσιακά (φαντεζί) αλλά κάνει πολλά και αποτελεσματικά.
Αν η ΤΑΟΥ καταντήσει λούζερ προλαβαίνει να πάρει τον Ντέγιαν ή "γέρασε" ? tongue.gif
morfi
QUOTE(apkat @ Apr 30 2007, 05:32 PM) *
Ελα που προσβληθηκες κιολας banana.gif banana.gif ..Κακο σιγουρα δεν ειναι αν και νομιζω οτι οποτε και να σε ρωτουσαν για τον Παο τα ιδια θα λεγες αλλα τεσπα..Θες να μου πεις οτι δεν ειναι εμπρηστικο να λες οτι οι μονοι παικτες του Παο ειναι ο ΔΔ και ο Μπατιστ;;;Ο Σισκα αληθεια ειναι κακος;;; wink.gif smiley.gif

Κανονικα δεν θα επρεπε να σου (ξανα)απαντησω καθως η μια προσβoλη διαδεχεται την αλλη banana.gif αλλα... οχι δεν ειναι κακος ο σισκαουσκας. Αυτο ομως που ειδα εγω ειναι οτι :
1) Στο ματς με τον ολυμπιακο μεσα στο σεφ, ο ολυμπιακος εριξε την διαφορα και πηρε προβαδισμα οσο ο διαμαντιδης ηταν στον παγκο.
2) Στο ματς στο οακα παλι με τον ολυμπιακο, ο ολυμπιακος πηρε διαφορα 10+ ποντων οσο ηταν εξω παλι ο διαμαντιδης. Και λογω της καλης αμυνας επανω του και της κακης καταστασης του μπατιστ, δεν την χασαμε μεχρι το τελος του αγωνα. Και ολα αυτα, την ωρα που ο σισκας εκανε ενα πολυ καλο παιχνιδι.

Περιμενω με ανυπομονησια το επομενο ποστ-προσβολη σου. peace.gif
Van_prentzi
Kαλά ρε παιδιά, μιλάμε σοβαρά;;
Δέν έχει νόημα η σύγκριση μονάδων στο μπάσκετ;
Εδώ που έχει φτάσει το πράγμα ,δηλαδή στις 4 καλύτερες ομάδες της Ευρώπης
εκεί θα κριθούν τα πάντα.Σε ένα παίκτη που θα κάνει τη διαφορά(Διαμαντίδης κατ'εμένα)
ή σε ένα παίκτη που ενώ αναμένεται να παίξει πρωταγωνιστικό ρόλο δε θα τα πάει και τόσο
καλά(Prigioni πάλι κατ'εμένα).
Τώρα το πόσο θα βγώ αληθινός η οτι δε ξέρω τι μου γίνεται 1 μέρα λιγότερη έμεινε!
apkat
Το επομενο ποστ προκληση μου πλησιαζει..Προετοιμασου..

Τι σχεση εχουν τα ματς με τον Ολυμπιακο εντος η εκτος εδρας.Εκτος και αν τον Παο τον εχεις παρακολουθησει μονο εκει οποτε το δεχομαι.Σημασια εχει οτι για τον Παο εκτος απο τις πολυ δυνατες μοναδες που ειναι οι ΔΔ και Μπατιστ υπαρχουν και οι Σισκα και Μπετσι τουλαχιστον(και [πολλοι αλλοι φυσικα)..
Φυσικα δεχομαι οτι παρακολουθωντας ΝΒΑ δεν εχεις πολυ χρονο να δεις Ευρωπαικο Μπασκετ οποτε δικαιουσαι αρκετες λαθος εκτιμησεις(με τον καιρο θια μαθεις και συ) tongue.gif


Υ.Γ:Τα ποστ που βλεπετε αναφεροναται μονο στον Μορφη και σε κανεναν αλλο οποτε μη θιχτει κανεις απο το γεγονος οτι ειμαστε φρικτα οφ-τοπικ

Υ.Γ.2:Πραγματικα πιστευεις οτι εχει νοημα να απαντησεις;;;
Αστο καλυτερα και περιορισου σε κατι που γνωριζεις περισσοτερο!! tongue.gif tongue.gif
dizzy_fingers
QUOTE
Σημασια εχει οτι για τον Παο εκτος απο τις πολυ δυνατες μοναδες που ειναι οι ΔΔ και Μπατιστ υπαρχουν και οι Σισκα και Μπετσι τουλαχιστον(και [πολλοι αλλοι φυσικα)..

Neither από αυτούς όμως είναι βαρόμετρο.
Ο Σισκάουσκας αν και είναι βασικότατο πολυεργαλείο, δεν είναι αυτός που θα οδηγήσει την ομάδα στη νίκη. Η πιο σωστά, η απουσία του δεν οδηγεί στην ήττα.
Με τον ΔΔ αυτό ακριβώς συμβαίνει.
Έχει δίκιο, λοιπόν, ο morfi όταν λέει ότι χωρίς τον Διαμαντίδη ο Παναθηναϊκός χάνει μεγάλη δύναμη, δε μας λέει κάτι το πρωτότυπο όμως...

Από την αρχή της χρονιάς όλοι αναρωτιόμασταν πως θα αντέξει αυτήν την πίεση ο διεθνής πλέιμεϊκερ ειδικά μετά τα διαδεχόμενα πολυάσχολα καλοκαίρια, αλλά τελικά η διαχείρισή του μπορεί να πει κανείς πως έγινε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο από το τεχνικό τιμ των πρασίνων (+ από τον ίδιο ασφαλώς, ο παίχτης έχει πάντα τον πρώτο λόγο για ό,τι αφορά αυτόν).

Επομένως, αν δεν τεθεί κάποιο απρόοπτο θέμα, πχ τραυματισμού-χτύπα-ξύλο-να-μην-συμβεί-κάτι-τέτοιο, η όλη συζήτηση για το τί θα γίνει "αν ο διαμαντίδης το τάδε και το άλλο" δεν υφίσταται.
Ο Δημήτρης θα είναι εκεί και θα κάνει τη δουλειά του.

Άλλες παραμέτρους πρέπει να κοιτάξουμε και αυτές ως επί το πλείστον θα έχουν να κάνουν με το μπλοκάρισμα των ατού του αντιπάλου.

Για αυτά αρμόδιος να μιλήσει είναι κάποιος άλλος, όπως ο tsops ή ο ΑΖ1980(πού είσαι βρε τώρα που σε χρειαζόμαστε? biggrin.gif).
apkat
Πιαστηκες ρε Ντιζυ και συ απο ενα μικρο κομματακι του ποστ tongue.gif ..Η αληθεια ειναι οτι ο Μητσος ειναι πιο πολυτιμος στην ομαδα του απο τον καθενα αλλα ο μορφη εδω μας λεει οτι ο Παο δεν εχει αλλους καλους παικτες εκτος απο Διαμαντιδη και Μπατιστ.

Εχει τουλαχιστον αλλους 8-9 παικτες πολυ υψηλου επιπεδου..Αυτο θελω να πω. smiley.gif
panos75
Δεν ξέρω αν γράφτηκε αλλού, αλλά όπως αναφέρθηκε στον Σπορ FM ο Τσαρτσαρής έπαθε λουμπάγκο στην προπόνηση. Ως εκ τούτου η παρουσία του στον ημιτελικό με την Ταού είναι εξαιρετικά αμφίβολη.
Dominique
Θα παρακαλουσα τους morfi και apkat να μην ξαναγραψουν για Ολυμπιακο σ αυτο το τοπικ.Μας φτανει ο τραυματισμος του Τσαρτσαρη...Γκαντεμηδες!!!



evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif
dizzy_fingers
QUOTE
Δεν ξέρω αν γράφτηκε αλλού, αλλά όπως αναφέρθηκε στον Σπορ FM ο Τσαρτσαρής έπαθε λουμπάγκο στην προπόνηση. Ως εκ τούτου η παρουσία του στον ημιτελικό με την Ταού είναι εξαιρετικά αμφίβολη.


Άσε ρε και τώρα που ερχόμουν στη δουλειά, άκουσα στο ραδιόφωνο ότι χτύπησε ένας παίχτης του ΠΑΟ....κι αμέσως μου ήρθε αυτό:
QUOTE
αν δεν τεθεί κάποιο απρόοπτο θέμα, πχ τραυματισμού-χτύπα-ξύλο-να-μην-συμβεί-κάτι-τέτοιο

στο μυαλό.

Ευτυχώς που δεν ήταν ο ΔΔ αλλά κι ο τσαρτσαρής....μεγάλη απώλεια unsure.gif.
Wilkinson
Για την ακρίβεια:
Ξαφνικό πρόβλημα στον Παναθηναϊκό! Ο Κώστας Τσαρτσαρής υπέστη "λουμπάγκο" κι η συμμετοχή του στον ημιτελικό του φάιναλ-φορ απέναντι στην Τάου είναι αμφίβολη.
Ο διεθνής φόργουορντ θα υποβληθεί σε θεραπεία τις επόμενες ημέρες, αν κι ακόμη κανείς από το ιατρικό τιμ δεν μπορεί να πει με σιγουριά πότε θα επιστρέψει. Άλλωστε η μέση είναι... ύπουλη!
Οπότε ο Ζέλικο Ομπράντοβιτς καλείται να επαναπροσδιορίσει τα πλάνα του ενόψει του αγώνα με τους "Βάσκους".
Στο μεταξύ οι "πράσινοι" συνεχίζουν να προπονούνται το βράδυ, ενώ από το Τετάρτη η αποστολή θα καταλύσει στο ξενοδοχείο που φιλοξενεί όλες τις ομάδες του φάιναλ-φορ.

by sport24
hagi
Φήφισα τον Παναθηναϊκό αλλά δεν είμαι σίγουρος 100% ότι θα περάσει..Μάλλον δεν θα είναι εύκολο παιχνίδι..Όμως του δίνω περισσότερες πιθανότητες γιατί πιστεύω ότι είναι καλύτερος αλλά και λόγω έδρας..

Τώρα βέβαια αν δεν παίξει ο Τσαρτσαρής θα είναι μεγάλο πρόβλημα..
Aristofanis
Άμα δεν παίξει ο Τσαρτσαρής το ματς τελείωσε. Η Ταου θα περάσει.Δυστυχώς είμαι πολύ απαισιόδοξος. Ρακόσεβιτς, Πριχιόνι, Ερντογκάν, Σκόλα, Σπλίττερ...no way guys! Αυτοί έχουν Πέκερ στο πάγκο και εμείς τον Γιαφτόκας... sad.gif
hagi
QUOTE(Aristofanis @ May 1 2007, 08:43 PM) *
Άμα δεν παίξει ο Τσαρτσαρής το ματς τελείωσε. Η Ταου θα περάσει.Δυστυχώς είμαι πολύ απαισιόδοξος. Ρακόσεβιτς, Πριχιόνι, Ερντογκάν, Σκόλα, Σπλίττερ...no way guys! Αυτοί έχουν Πέκερ στο πάγκο και εμείς τον Γιαφτόκας... sad.gif



Καλά για τους άλλους παίχτες που αναφέρεις οκ αλλά θεωρείς τον Πεκέρ παιχταρά;;Δεν θα το έλεγα..Δε λέω καλώς είναι..Και ο Γιαβφτόκας όμως μπορεί να τον σταματήσει..Γιατί σε χαλάει ο Γιαβφτόκας;;Δεν είναι και ο καλύτερος αλλά έχει όγκο.. biggrin.gif

Και εντάξει ο Παναθηναϊκός δεν είναι μόνο Τσαρτσαρής..Έχει πολύ υλικό..Σίγουρα όμως θα λείψει..Όμως πιστεύω ότι θα πέσουν όλοι από πάνω του και τελικά θα τα καταφέρει..
losers can win
Πολύ σημαντική απώλεια, θα ήταν αναγκαίος ο τσαρτσαρής μπροστά στη φροντ-λαιν των ισπανών
θα υπάρχει τώρα μεγάλη πίεση στο μπατιστ

υγ. Χιλια μπράβο στους mod για την πολύ καλή δουλεία για το section του f-4
Τέτοια οργάνωση θα τη ζήλευε και η uleb 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
morfi
QUOTE(apkat @ May 1 2007, 04:23 PM) *
Πιαστηκες ρε Ντιζυ και συ απο ενα μικρο κομματακι του ποστ tongue.gif ..Η αληθεια ειναι οτι ο Μητσος ειναι πιο πολυτιμος στην ομαδα του απο τον καθενα αλλα ο μορφη εδω μας λεει οτι ο Παο δεν εχει αλλους καλους παικτες εκτος απο Διαμαντιδη και Μπατιστ.

Εχει τουλαχιστον αλλους 8-9 παικτες πολυ υψηλου επιπεδου..Αυτο θελω να πω. smiley.gif

Ναι, δεν το αμφισβητησα αυτο. Ο παο εχει 10 παικτες που σε αλλες ομαδες θα ηταν αστερια. Το θεμα ειναι οτι δεν υπαρχει καποιος να τους οργανωσει εκτος απο τον διαμαντιδη την ωρα που περσυ υπηρχαν λακοβιτς και σπανουλης.

apkat
οπως θα ειδες και εσυ, ο admin ειναι με το μερος μου. Για το καλο σου, σταματα !

banana.gif

QUOTE(losers can win @ May 1 2007, 11:18 PM) *
Πολύ σημαντική απώλεια, θα ήταν αναγκαίος ο τσαρτσαρής μπροστά στη φροντ-λαιν των ισπανών
θα υπάρχει τώρα μεγάλη πίεση στο μπατιστ

Κανονικα δεν θα επρεπε να ανησυχειτε μιας και υπαρχει ο γιαφτοκας. Αλλα ακομα δεν εχω καταλαβει για ποιο λογο υπαρχει στην ομαδα 39.gif , και παιζει να μην εχει καταλαβει ουτε αυτος. wacko.gif
losers can win
μα για αυτό ο λόγο ανησυχούμε laugh.gif laugh.gif laugh.gif

υγ μουρινιο αντε γεια shot.gif shot.gif shot.gif
Liverpool
Θα κερδισει η Ταου ανετα..

Συμφωνω απολυτα με οτι εχει πει ο Μορφη..

Η απουσια του Τσαρτσαρη θα ειναι καθοριστικη..
Alexmei
δεν πιστεύω να περάσει η Ταού αν και ομαδάρα!.... Ο ΠΑΟ θα τα καταφέρει.... (φαντάζεστε να έπαιζε ακόμα ο Σπανούλης στον ΠΑΟ;;)
apkat
QUOTE
apkat
οπως θα ειδες και εσυ, ο admin ειναι με το μερος μου. Για το καλο σου, σταματα !

banana.gif


Εχω ηδη τρομαξει..
Λυπαμαι αλλα σου αξιζε!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.