Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ-ROSTERS 2010
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
leonkalf
Μιας και τα πρωταθλήματα τελείωσαν και είμαστε σε μεταβατική περίοδο και οι ομάδες πλέον θα πρέπει να ξεκινάνε τον σχεδιασμό τους για τη νέα περίοδο, ότι αφορά μεταγραφές, ανανεώσεις παικτών και προπονητών των ομάδων της εσκανα ας γράφονται εδώ, να είναι όλα μαζεμένα.

Για να δούμε φέτος πως θα κινηθούν οι ομάδες.. Κρίσιμο καλοκαίρι, με την οικονομική κρίση να έχει επηρεάσει όλο τον κόσμο και λογικό οι ομάδες να ζορίζονται με τα οικονομικά τους. Θα συνεχίσουν όλες οι ομάδες ή θα υπάρξουν συνενώσεις για να τα βγάλουν πέρα? Θα είναι σοβαροί όσοι ασχολούνται ή κάποιοι για μια ακόμα φορά θα δώσουν υποσχέσεις στον αέρα? Οι καιροί είναι δύσκολοι και απαιτούν σοβαρότητα και σύνεση από όλους, ώστε ο αθλητισμός να συνεχίσει να υπάρχει..


Ας κάνω αρχή στις ειδήσεις με μια είδηση που αφορά προπονητή και τρεις ανανεώσεις παικτών που έμαθα.

bball.gif Ο ΑΟΝΑ δεν θα συνεχίσει με τον Άρη Γιαννικάκη στον πάγκο του, ο οποίος είναι πλέον ελεύθερος.


bball.gif Στον Πόλις ανανέωσαν οι Συγλέτος, Κανέλλης, Κασπαριάν, Μαρκόπουλος


Ας ποστάρει από δω και στο εξής ο καθένας ότι ενημέρωση έχει, ώστε να μαθαίνουμε τα νέα..
jimmykay
Ξέρει κάποιος πληροφορίες για ένα τουρνουά που γίνεται στην Αργυρούπολη τον Ιούνιο για παίχτες που θέλουν να τους δούν διάφορες ομάδες αλλά και "μικροί" της ΕΣΚΑΝΑ; Το είδα σε μια αφίσα αλλά δεν πρόλαβα να το κοιτάξω καλύτερα. Χορηγοί είναι γραφείο μανατζερ και πολλά "μεζεδοπωλεία"!!!!Καλή ιδέα απο το εξωτερικό αλλά δεν ξέρω αν θα πιάσει. Όποιος ξέρει ας ποστάρει μήπως και βοηθήσει κανένα...

Επίσης αν υπάρχουν ομάδες που ψάχνουν παίχτες ας γράψουν τις ώρες προπόνησης μήπως θέλει κανείς να συμμετέχει.

Ανεπιβεβαίωτο tip: Συζητείται πολύ έντονα συγχώνευση 2 ομάδων που υποβιβάστηκαν απο Α, οπότε μάλλον θα ανέβουν και οι Τράχωνες απο Γ. Δεν λέω παραπάνω γιατί δεν είναι επίσημο.
Swko10
Θελωντας να σας ενημερωσω καλυτερα για την ομαδα μου,και για τις κινησεις που γινονται για την περισυλλογη νεων παιχτων,σας παραπεμπω και στο γκρουπ του φεισμπουκ της ομαδας,οπου υπαρχει συνεχης ενημερωση για προπονησεις,για αντρικο και παιδικοεφηβικο τμημα,καθως αρκετα μεγαλο πληθος νεων αλλα και φωτογραφιες,με την ομαδα,τις εγκαταστασεις,το γυμναστηριο,καθως επισης και την αλανα με τις θεσεις παρκινγκ αλλα και αλλες ευκολιες που προσφερουναι τα δυο κλειστα γυμναστηρια που στεγαζουν την ομαδα μας.

Σας περιμενουμε ολους να γινετε μελη του γκρουπ μας και οσοι ενδιαφερονται να ερθουν να δοκιμασουν τις αντοχες της ομαδας και της κατηγοριας μας,αλλα και να δοκιμαστου απο εμας.

Την ερχομενη πεμπτη 06-05-2010,η ομαδα μας δινει στο κλειστο του Ελληνικου στις 8 η ωρα το τελευταιο της φετινο παιχνιδι.Οσοι ενδιαφερονται,μπορουν μεσω φεισμπουκ να ενημερωθουν για τις προπονησεις και να επικοινωνησουν μαζι μου,ωστε να προσελθουν στις προπονησεις,και να διεκδικησουν την παρουσια τους στην παρεα του Λεοντα Μοσχατου.

Σας ευχαριστω εκ των προτερων,σας περιμενω στο παρκε...

http://www.facebook.com/photo_search.php?o...4715&ref=ts
leonkalf
bball.gif Στον Πόλις ανέλαβε προπονητής ο Παναγιώτης Λούντζης (ήταν στην ομάδα τα τελευταία χρόνια σαν βοηθός προπονητή).


bball.gif Στον Άρη Νικαίας θα είναι και τη νέα περίοδο προπονητής ο Γιάννης Μωϋσιάδης


bball.gif Στην Βουλιαγμένη (που ανέβηκε στην Β') θα είναι και τη νέα περίοδο προπονητής ο Νεκτάριος Αλεξόπουλος


bball.gif Στην Καστέλλα θα είναι και τη νέα περίοδο προπονητής ο Παναγιώτης Ζερβουλάκος
referee
QUOTE(leonkalf @ May 11 2010, 13:12 ) *
bball.gif Στην Βουλιαγμένη (που ανέβηκε στην Β') θα είναι και τη νέα περίοδο προπονητής ο Νεκτάριος Αλεξόπουλος



Παρά τον ανηλεή και ανήθικο αγώνα του jna23 όλη τη χρονιά να φάει τον άνθρωπο που ανέβασε την ομάδα κατηγορία,οι super star της Βουλιαγμένης πρόταξαν τα στήθια τους μπροστά και κόντρα σε μικροπολιτικές και προσωπικά συμφέροντα,κράτησαν τον προπονητή στη θέση του...Τώρα,όπως καταλαβαίνετε,θα φύγουν αυτοί...Χαχαχαχα...

Πλάκα κάνω βέβαια... icon_drunk.gif

ΥΓ : Μάλλον προβλέπονται πολλές συγχωνεύσεις,οπότε τίποτα δεν είναι οριστικό ακόμα ως προς το πόσες ομάδες θα ανέβουν...Είδωμεν...
korompos#3
QUOTE(jimmykay @ May 10 2010, 15:54 ) *
Ξέρει κάποιος πληροφορίες για ένα τουρνουά που γίνεται στην Αργυρούπολη τον Ιούνιο για παίχτες που θέλουν να τους δούν διάφορες ομάδες αλλά και "μικροί" της ΕΣΚΑΝΑ; Το είδα σε μια αφίσα αλλά δεν πρόλαβα να το κοιτάξω καλύτερα. Χορηγοί είναι γραφείο μανατζερ και πολλά "μεζεδοπωλεία"!!!!Καλή ιδέα απο το εξωτερικό αλλά δεν ξέρω αν θα πιάσει. Όποιος ξέρει ας ποστάρει μήπως και βοηθήσει κανένα...


Τα πάντα σχετικά με αυτό το τουρνουά εδώ...

http://www.svsports-power.com/procamp.php?page=procamp
pistolinas7
QUOTE(referee @ May 11 2010, 15:46 ) *
Παρά τον ανηλεή και ανήθικο αγώνα του jna23 όλη τη χρονιά να φάει τον άνθρωπο που ανέβασε την ομάδα κατηγορία,οι super star της Βουλιαγμένης πρόταξαν τα στήθια τους μπροστά και κόντρα σε μικροπολιτικές και προσωπικά συμφέροντα,κράτησαν τον προπονητή στη θέση του...Τώρα,όπως καταλαβαίνετε,θα φύγουν αυτοί...Χαχαχαχα...

Πλάκα κάνω βέβαια... icon_drunk.gif

ΥΓ : Μάλλον προβλέπονται πολλές συγχωνεύσεις,οπότε τίποτα δεν είναι οριστικό ακόμα ως προς το πόσες ομάδες θα ανέβουν...Είδωμεν...


δηλαδη μαζι με τον κουτς μενεις κ εσυ και ο καρδαρης κ ολος ο περσυνος κορμος?η εχετε αρχισει τις μεταγραφες?
referee
QUOTE(pistolinas7 @ May 11 2010, 18:28 ) *
δηλαδη μαζι με τον κουτς μενεις κ εσυ και ο καρδαρης κ ολος ο περσυνος κορμος?η εχετε αρχισει τις μεταγραφες?


Προς το παρόν έμεινε μόνο ο coach.Για τους υπόλοιπους δε ξέρω,αλλά εγώ και ο Κάρδαρης δεν έχουμε κλείσει ακόμα...Μόλις υπάρξει κάτι,θα το ανακοινώσω στον Λεωνίδα στο Facebook... 69.gif
Point_Guard
QUOTE(Player#7 @ May 10 2010, 12:49 ) *
Κανένα μεταγραφικό νέο??? blove.gif

bball.gif Από τόσο νωρίς;;;..Οι ομάδες πότε θα ξεκινήσουν να δέχονται παίχτες για να τους δουν...;;... bball.gif
Swko10
Στον Λεοντα Μοσχατου εχουν δοθει απαντησεις απο το μεγαλυτερο μερος των παιχτων για τη νεα χρονια,με ενα μερος αυτων να αποχωρει και να παραμενει ο προπερσινος πετυχυμενος κορμος με δεδομενο οτι η διοικηση θα ανανεωσει την συνεργασια της με τον υπαρχοντα προπονητη που απαντες απαιτησαν την παραμονη του απο τον προεδρο.

Αυριο αναμενεται η απαντηση του πολλα υποσχομενου προπονητη μας,και ταυτοχρονα θα σας ενημερωσω για την παραμονη και αποχωρηση του εως τωρα υλικου,καθως και καποιες νεες προσθηκες που ειναι στα σκαρια.

Απο τη νεα βδομαδα θα μπορω να ανακοινωσω,και καποιες ωρες προπονησης που θα περιμενουμε τον καθενα απο τους ενδιαφερομενους,που θα θελανε να ενισχυσουν το σωματειο μας τη νεα χρονια,και να γινουν μελη της οικογενειας του Λεοντα.

Προσυπογραφεται μετα το τελος του ποστ το σαιτ της ομαδας και το φεισμπουκ αυτης,ουτως ωστε να ενημερωθειτε για το υλικο της ομαδας,τις ωρες προπονησης και τις ανεσεις του γηπεδου του κλειστου επι της οδου Μυαουλη στο Μοσχατο,με δεδομενη πλεον τη συμφωνια για ανανεωμενη χρηση του χωρου αεροβικης και του γυμναστηριου για τη νεα χρονια,καθως επισης και της ιατροφαρμακευτικης περιθαλψης απο τον ηδη υπαρχον γιατρο της ομαδας,κατω απο το βλεμμα και τον συντονισμο,της υπαρχουσας διοικησης που εδω και τρια χρονια βρισκεται στο πλευρο των παιχτων και του εκαστοτε προπονητη.

Σας ευχαριστω ολους για την αναγνωση,οσοι ενδιαφερομενοι μπορουν να επικοινωνησουν μαζι μου με προσωπικο μυνημα.

Καλα μπανια...
leonkalf
bball.gif Στον Πρωτέα Βούλας ανέλαβε προπονητής ο Τσεμπέρης (με θητεία πολλών χρόνων στα παιδικοεφηβικά του Ολυμπιακού).
osbe
εχω καποιες πληροφοριες για μετακινησεις παιχτων - προπονητων αν και ακομα ειναι σε αρχικα σταδια .
καραπιπερης απο ταταυλα σε δαφνη αγιου δημητριου ( ενδιαφερον απο δαφνη για play maker και 3αρι απο νεα σμυρνη )
μαραγκοπουλοσ απο ταταυλα σε δραπετσωνα ρενεσης απο ικαρο σε ταταυλα πανοπουλος απο νεα σμυρνη σε ταταυλα σταματαει μαλλον ο αμπατζης απο αρμενικη ( ισως παει ικαρο )
ο πουγγουρας μενει στον παγκο της δαφνης
osbe
......................
osbe
για μικρο ψαχνει η νεα σμυρνη αδικα ομως μεχρι τωρα.
Marina
Νέος προπονητής στον Λέων Μοσχάτου -μετά από λαϊκή απαίτηση και παμψηφεί υποστηριζόμενος από το ΔΣ- ο πολλά υποσχόμενος κ. Ρωμύλος Λώλος.

Το ρόστερ μας όπως κάθε χρόνο έχει εκκαθαριστεί και ξεκινησαν ήδη οι συζητήσεις με νέους παίκτες.

Καλή μας αρχή! smile.gif
Swko10
Η στιγμη που ολοι οι παικτες του Λεοντα περιμεναν ηρθε σημερα το πρωι.

Μεγαλη ικανοποιηση και χαρα απο ολους μας,καθως λυθηκαν τα οποια θεματα διοικησης και προπονητη και επειλθε συμφωνια,με τον καταλληλο ανθρωπο στην καταλληλη θεση.

Με πιστη και προσμονη για την νεα χρονια,ο περσινος μας παικτης και επι 15 χρονια προπονητης σε ακαδημιες ομαδων εθνικων κατηγοριων,Ρωμυλος Λωλος θα αναλαβει την ομαδα και την τυχη αυτης.

Λουκης,Σταυρουλακης,Κολλιας,Αλεξιου,Χιωτης
,Βασιλακος,Δημακης,Θερμος παραμενουν στην ομαδα,αναμενοντας και την απαντηση του φωνακλα ασσου μας Παυλια.Επανερχεται ο Μπολοτακης και μεσα στην εβδομαδα θα εχουμε και τις πρωτες μεταγραφες για ενα πιο δυνατο ροστερ.

Την τεταρτη στις 22.00 θα υπαρξει η πρωτη συναντηση της ομαδας στο κλειστο γηπεδο του Μοσχατου επι της οδου Μιαουλη 60.
Απαντες ενδιαφερομενοι μπορουν να προσελθουν για να ερθουν σε συνεννοηση και αμεση επαφη με τον προπονητη για τις προπονησεις-δοκιμες για την προσθηκη νεων παικτων.

Να επαναλαβω σε οσους ενδιαφερονται,οτι μπορουν να μου στειλουν προσωπικο μηνυμα ωστε να τους ενημερωσω για περισσοτερες λεπτομερειες και να απαντησω σε οποιες ερωτησεις.

Εχουμε κανει κτημα μας το ρητο ¨Των φρονιμων τα παιδια,πριν πεινασουν μαγειρευουν¨.

Καλη αρχη,και για εμας που η χρονια ξεκιναει απο την δευτερα,ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ...


http://www.facebook.com/group.php?gid=8844264715
giorgos10
QUOTE(osbe @ May 15 2010, 12:32 ) *
εχω καποιες πληροφοριες για μετακινησεις παιχτων - προπονητων αν και ακομα ειναι σε αρχικα σταδια .
καραπιπερης απο ταταυλα σε δαφνη αγιου δημητριου ( ενδιαφερον απο δαφνη για play maker και 3αρι απο νεα σμυρνη )
μαραγκοπουλοσ απο ταταυλα σε δραπετσωνα ρενεσης απο ικαρο σε ταταυλα πανοπουλος απο νεα σμυρνη σε ταταυλα σταματαει μαλλον ο αμπατζης απο αρμενικη ( ισως παει ικαρο )
ο πουγγουρας μενει στον παγκο της δαφνης

ΤΑ ΜΙΣΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ Ο ΠΟΥΓΓΟΥΡΑΣ ΣΤΗ ΔΑΦΝΗ. ΤΑ ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΑ ΕΧΩ ΓΙΑ ΣΟΒΑΡΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΚΤΗ ΣΤΥΛ ΡΕΝΕΣΗ (ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΕΣΟ ΟΡΟ 3 ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ-ΜΠΟΥΝΙΕΣ, ΚΟΥΤΟΥΛΙΕΣ ΜΕ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ). Ο ΡΑΛΛΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΜΦΙΒΟΛΟ ΑΝ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΣΤΟ ΠΟΛΙΣ.
osbe
QUOTE(giorgos10 @ May 16 2010, 00:47 ) *
ΤΑ ΜΙΣΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ Ο ΠΟΥΓΓΟΥΡΑΣ ΣΤΗ ΔΑΦΝΗ. ΤΑ ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΑ ΕΧΩ ΓΙΑ ΣΟΒΑΡΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΚΤΗ ΣΤΥΛ ΡΕΝΕΣΗ (ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΕΣΟ ΟΡΟ 3 ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ-ΜΠΟΥΝΙΕΣ, ΚΟΥΤΟΥΛΙΕΣ ΜΕ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ). Ο ΡΑΛΛΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΜΦΙΒΟΛΟ ΑΝ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΣΤΟ ΠΟΛΙΣ.

εαν κατι απο οσα ειπα σε βρισκει αντιθετο ή έχεις αλλη πληροφορια τοτε μπορεις να την γραψεις .Εγω αυτα εμαθα αυτα εγραψα.Ακομα ειναι πολυ νωρις και σιγουρα πολλα θα αλλαξουν.Εαν ομως γνωριζεις κατι διαφορετικο απο οσα ειπα παραπανω - που πολυ αμφιβαλλω - τοτε βγες να το πεις.Εαν εχεις κατι να πεις για τον παιχτη που αναφερεις πιο πανω πες το στον ιδιο αλλα σε πληροφορω οτι επαιξε στην συγκεκριμενη ομαδα πριν απο 2 χρονια ( και ισως ξαναπαιξει ισως ) και ηταν και πρωταγωνιστης στην ομαδα σου οταν επαιζε.Η προσωπικη σου εμπαθεια ειναι δικο σου θεμα εγω απλα αναφερω τις πληροφοριες που εχω .
Για το πολις ακουστηκε και ο καυκης ασσος που αγωνιστηκε φετοσ στην βονιτσα
Swko10
Χθες ειχαμε και την απαντηση του πλευ μεικερ μας,Παυλια Δημητρη,ο οποιος και αυτος θα παραμεινει στην ομαδα,εχοντας πλεον τον κορμο και ψαχνωντας τα κλοναρια.

Περιμενουμε λαο στο κλειστο για να συμπληρωσουμε το υλικο της νεας χρονιας.

Πρωτη προπονηση για τους νεους-δοκιμαζομνεους αθλητες,την ερχομενη Πεμπτη,στις 21.30 στο κλειστο γυμναστηριο της οδου Μιαουλη 60.

Το γυμναστηριο και οι υπολοιποι χωροι,θα ειναι διαθεσιμοι για τους νεους αθλητες απο την δευτερη προπονηση με το σωματειο μας και μετα,ουτως ωστε να υπαρχει η καταλληλη αδεια και καταγραφη των ονοματων.

Καλη αρχη να χουμε


Υ.Γ:Ο Θερμος που αναφερω λιγο πιο πανω τελικα θα συνεχισει την μπασκετικη του πορεια στον Πειραικο.Απο ολους μας ευχες για καλη συνεχεια και πολλαπλες ευχαριστιες,για την παρεα και τις εμπειριες που μοιραστηκαμε
Marina
Σημαντική σημείωση στα γραφόμενα από τον πολυγραφότατο Swko10.

Τα όσα γράφονται για τις μεταγραφικές κινήσεις είναι πληροφορίες εκ των έσω. Δηλαδή πληροφορίες τις οποίες ανταλλάζουν οι παίκτες μεταξύ τους. Τα ονόματα των παικτών που αναφέρει μαζί με αυτό του Σονίδη που παρέλειψε καθώς και τον Βασιλάκο του οποίου η μεταγραφή εκρεμμεί, είναι αυτών που απάντησαν ότι θέλουν να παραμείνουν ή να φύγουν. Σε καμία περίπτωση όμως δεν αποτελούν το επίσημο ρόστερ της ομάδας.

Με την λήξη των αντίστοιχων μεταγραφικών περιόδων θα ανακοινώνονται οι παίκτες που αποκτήθηκαν.

Καλή συνέχεια.
Swko10
Ευχαριστω την Μαρινα για την επιβεβαιωση,και προδιδοντας τον εαυτο μου,αναιρω τα ανωτερω και τις οποιες ανακοινωσεις για λογαριασμο μου,οντας η Γενικη Γραμματεας η μονη υπευθυνη.

Με την σειρα μου,και επειτα απο συζητηση με την εν λογω,κρατω και εγω τις επιφυλαξεις μου για τη νεα χρονια και για την συνεχεια της μπασκετικης μου πορειας καθως δεν ειναι ολα ξεκαθαρα ως προσ το προσωπο μου και τις σκεψεις που εχουν καποια ατομα με καποια μπασκετικα ζητηματα.

Για οσους ενδιαφερονται να προπονηθουν η να δοκιμαστουν με την ομαδα του Λεοντα ας απευθυνθουν στην κα Λουκη απο εδω και μπρος,καθως η δικη μου προσπαθεια ελαβε τελος,ελπιζοντας να μην κουρασα για το καλο του συλλογου του Μοσχατου.

Καλη συνεχεια σ ολους,καλη προσπαθεια και δυναμη στη Μαρινα και τον Λεων
coachzach
ξερει κανεις αν ο πειραικος θα κατεβασει σιγουρα αντρικο φετος??????
Marina
Πάλι κάναμε το μισό τόπικ Λέωντας. Σόρρυ παίδες πρέπει να κάνω μια σημαντική προσθήκη αλλά δεν μπορώ να κάνω edit.

Εκτός των άλλων εκρεμμεί και η απάντηση του Καρατζή, του Don όπως τον ξέρετε εδώ, ώστε να ληφθούν οι οριστικές αποφάσεις για το αρχικό ρόστερ της ομάδας.

Οι τελευταίες εξελίξεις θα δημοσιεύονται στο site μας και στο group μας στο facebook.

Μετά το τέλος των μεταγραφικών θα δημοσιεύω και εδώ τους παίκτες που αποκτήθηκαν.

Κλείνοντας να δώσω τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς στα ΔΣ των ομάδων που θα περάσουν άλλο ένα θερμό μεταγραφικό καλοκαίρι....

Καλή συνέχεια σε όλους.
MANOLIS24
ξερει κανεις που θα συνεχισει την καριερα του ο Φωτόπουλος ( πρωτος σκορερ φετος στην Α ΕΣΚΑΝΑ για τριτη συνεχομενη χρονια);;
kryono
QUOTE(MANOLIS24 @ May 17 2010, 09:44 ) *
ξερει κανεις που θα συνεχισει την καριερα του ο Φωτόπουλος ( πρωτος σκορερ φετος στην Α ΕΣΚΑΝΑ για τριτη συνεχομενη χρονια);;

Ο φωτοπουλος φετος βγηκε 2ος σκορερ.....
ετοιμαζεται μεγαλη βομβα στην εσκανα απο μεγαλο σκορερ της ΕΣΚΑ .....
τα υπολοιπα μολις γινουν...
leonkalf
bball.gif Ο Πήγασος δεν θα συνεχίσει με τον Μάνο Τσαπάκη στον πάγκο του, ο οποίος είναι πλέον ελεύθερος να συνεχίσει σε άλλη ομάδα.


Εύχομαι στον Μάνο τα καλύτερα.
Δεν τον ήξερα προπονητικά και προσωπικά, τον γνώρισα φέτος από κοντά όταν ήρθε στον Πήγασο και θεωρώ πλέον ότι είναι ένας πολύ καλός προπονητής που του αρέσει πολύ αυτό που κάνει, έχει γνώσεις, ιδέες και μέθοδο, δουλεύει πολύ μέσα στο γήπεδο και είναι και εξαιρετικός χαρακτήρας ανθρώπου. Στεναχωριέμαι που δεν τον είχα ποτέ προπονητή και φέτος που βρεθήκαμε στην ίδια ομάδα δεν μπόρεσα να παίξω γι' αυτόν.
kokoras
ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΤΑΓΓΡΑΦΙΚΗ ΒΟΜΒΑ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΕΣΚΑΝΑ...ΕΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΟΠΩΣ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΚΛΕΙΣΕΙ Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ..ΤΟΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ!! ΕΙΔΩΜΕΝ ΕΙΔΩΜΕΝ!ΤΟ ΦΩΣ ΤΟ ΑΛΗΘΙΝΟΟΟΟ.....!
alexander21
παντως καλο θα ειναι αντι να γραφουμε ολλοι για νεα ροστερ και μεταγραφες βομβες....να γραψουμε ολλοι για τις οφειλες που υπαρχουν απο περσι....Σημαντικο πιστευω!!!
alalummm
σε ποια κατηγορία ρε παιδιά θα πέσει η βόμβα???
να ξέρουμε να μην είμαστε κοντά... smiley.gif
VERONIKA
Δε βλέπω να κινείται τίποτα στην Δ΄ κατηγορία.... ή κάνω λάθος;
ενώ στις άλλες κατηγορίες υπάρχει κινητικότητα.. ιδιαίτερα στη Β΄ όπου ο Αστέρας κλείνει τον ένα μετά τον άλλο χάρις στο γερό πορτοφόλι ενός ευτραφούς μεγαλοπαράγοντα.
Η Βάρη αποτελεί το μεγάλο ερωτηματικό της κατηγορίας.
Γραψτε κανα νέο να ενημερωθούμε
ENTY
QUOTE(alalummm @ May 17 2010, 15:57 ) *
σε ποια κατηγορία ρε παιδιά θα πέσει η βόμβα???
να ξέρουμε να μην είμαστε κοντά... smiley.gif

να περναs παραπλευρα απο νεα σμυρνη γιατι μεγαλη βομβα εσκασε στον ικαρο που συνεχιζει με τον προπονητη των επιτυχιων και των μεγαλων κατηγοριων...μετα απο αυτο ψαξτε για τον δευτερο....????????????
toro_loco
Και φέτος λοιπόν ο Ίκαρος πρωταθλητής καλοκαιριού... Μόνο που τώρα πανηγυρίζουν από νωρίς. Δεν έχουμε μπει καν στον Ιούνιο. Ρε παιδιά ξεκινήστε και μια χρονιά με ταπεινότητα, και που ξέρετε, μπορεί να σας βγει σε καλό... 68.gif
tarlac
QUOTE(toro_loco @ May 18 2010, 18:23 ) *
Και φέτος λοιπόν ο Ίκαρος πρωταθλητής καλοκαιριού... Μόνο που τώρα πανηγυρίζουν από νωρίς. Δεν έχουμε μπει καν στον Ιούνιο. Ρε παιδιά ξεκινήστε και μια χρονιά με ταπεινότητα, και που ξέρετε, μπορεί να σας βγει σε καλό... 68.gif


Φίλε ο πιο πάνω δεν αντιπροσοπεύει την ομάδα του ΙΚΑΡΟΥ απλώς έχει κάποια προσωπικά με τον προπονητή της ομάδας για λόγους τους οποίους γνωρίζει ο ίδιος και 20 άνθρωποι ακόμη και το σχόλιο του είναι καθαρά ειρωνικό και τίποτε άλλο.
toro_loco
QUOTE(tarlac @ May 18 2010, 18:56 ) *
Φίλε ο πιο πάνω δεν αντιπροσοπεύει την ομάδα του ΙΚΑΡΟΥ απλώς έχει κάποια προσωπικά με τον προπονητή της ομάδας για λόγους τους οποίους γνωρίζει ο ίδιος και 20 άνθρωποι ακόμη και το σχόλιο του είναι καθαρά ειρωνικό και τίποτε άλλο.


ΟΚ... Ξέρεις καμιά φορά ο γραπτός λόγος παρεξηγείται... Πολύ καλή κίνηση η παραμονή Χαριτάτου, που είναι σούπερ για την κατηγορία. Αρκεί ο κόουτς να φτιάξει κανονική ομάδα και όχι τη σαλάτα που είχε φτιάξει πέρσι ο Παραλίκας. Καλή επιτυχία στον Ίκαρο.
Jason Williams
QUOTE(toro_loco @ May 18 2010, 22:07 ) *
ΟΚ... Ξέρεις καμιά φορά ο γραπτός λόγος παρεξηγείται... Πολύ καλή κίνηση η παραμονή Χαριτάτου, που είναι σούπερ για την κατηγορία. Αρκεί ο κόουτς να φτιάξει κανονική ομάδα και όχι τη σαλάτα που είχε φτιάξει πέρσι ο Παραλίκας. Καλή επιτυχία στον Ίκαρο.


Ο κόουτς Χαριτάτος σίγουρα θα φτιάξει μια πιο καλή και πιο ανταγωνιστική ομάδα αφού θα κάτσει στον πάγκο για δεύτερη συνεχή χρονιά και θα μπορέσει να δουλέψει με παίχτες που ήδη γνωρίζει αλλά και με δικές του νέες προσθήκες......το θέμα είναι οτι δεν μπορείς να κρίνεις τον Παραλίκα και την ομάδα την οποία αναφέρεις ως "σαλάτα" γιατί ξεκίνησε αρκετά καλά και σκέψου οτι έκανε μονό 3 προπονήσεις τη βδομάδα και χωρίς καθόλου προετοιμασία (αφού δεν είχαν γήπεδο)...........!!!! Το πιο εύκολο είναι να βγαίνουμε και να κατηγορούμε...... από τη μια ο ΕΝΤΥ τον Χαριτάτο και από την άλλη εσύ τον Παραλίκα........ Οπότε σε τίποτα δε διαφέρει το δικό σου σχόλιο από το δικό του.......!!!!!
Ο Τarlac πάντως θίχτηκε για τον ΕΝΤΥ που είπε για τον Χαριτάτο (και καλά έκανε...) ενώ για τον Παραλίκα δεν τον ένοιαξε και πολύ (περίεργο μου φαίνεται........!!!!!)

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΝ ΙΚΑΡΟ.........!!!!!!
ENTY
QUOTE(Jason Williams @ May 19 2010, 01:02 ) *
Ο κόουτς Χαριτάτος σίγουρα θα φτιάξει μια πιο καλή και πιο ανταγωνιστική ομάδα αφού θα κάτσει στον πάγκο για δεύτερη συνεχή χρονιά και θα μπορέσει να δουλέψει με παίχτες που ήδη γνωρίζει αλλά και με δικές του νέες προσθήκες......το θέμα είναι οτι δεν μπορείς να κρίνεις τον Παραλίκα και την ομάδα την οποία αναφέρεις ως "σαλάτα" γιατί ξεκίνησε αρκετά καλά και σκέψου οτι έκανε μονό 3 προπονήσεις τη βδομάδα και χωρίς καθόλου προετοιμασία (αφού δεν είχαν γήπεδο)...........!!!! Το πιο εύκολο είναι να βγαίνουμε και να κατηγορούμε...... από τη μια ο ΕΝΤΥ τον Χαριτάτο και από την άλλη εσύ τον Παραλίκα........ Οπότε σε τίποτα δε διαφέρει το δικό σου σχόλιο από το δικό του.......!!!!!
Ο Τarlac πάντως θίχτηκε για τον ΕΝΤΥ που είπε για τον Χαριτάτο (και καλά έκανε...) ενώ για τον Παραλίκα δεν τον ένοιαξε και πολύ (περίεργο μου φαίνεται........!!!!!)

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΝ ΙΚΑΡΟ.........!!!!!!

φιλαρακο ασε το γλυψιμο...αν εισαι παιχτηs μαλλον σε βλεπω του χρονου να σε παιρνει μαζι του σε μεγαλη κατηγορια...φετοs θελει να τελειωσει το εργο που αρχισε στον ικαρο και δεν προλαβε(παρα λιγο !!!!)....οσον αφορα τον tarlac εχει καταλαβει το παληκαρι οτι το προβλημα του ικαρου μπορει να ειναι αυτοs....λεω εγω....που δεν ειμαι ικαροs...
κλεινω εδω αυτη την κουβεντα με την ευχη στην ομαδα ικαροu καλη επιτυχια του χρονου γιατι εχει καποιουs ανθρωπουs που αξιζουν το σεβασμο.... και προπαντων καλη τυχη σε ολα τα παιδια ειτε μεινουν ειτε φυγουν γιατι φετοs εδειξαν ηθοs.... μακαρι ολεs οι ομαδεs να εχουν τετοια παιδια(αs οψονται αυτοι που τα κατηγορουσαν συνεχεια...για το χατηρι μιαs παλιαs αγαπηs.....) ΙΚΑΡΕ ΓΕΙΑ ΣΟΥ....
wizard
QUOTE(ENTY @ May 19 2010, 16:32 ) *
φιλαρακο ασε το γλυψιμο...αν εισαι παιχτηs μαλλον σε βλεπω του χρονου να σε παιρνει μαζι του σε μεγαλη κατηγορια...φετοs θελει να τελειωσει το εργο που αρχισε στον ικαρο και δεν προλαβε(παρα λιγο !!!!)....οσον αφορα τον tarlac εχει καταλαβει το παληκαρι οτι το προβλημα του ικαρου μπορει να ειναι αυτοs....λεω εγω....που δεν ειμαι ικαροs...
κλεινω εδω αυτη την κουβεντα με την ευχη στην ομαδα ικαροu καλη επιτυχια του χρονου γιατι εχει καποιουs ανθρωπουs που αξιζουν το σεβασμο.... και προπαντων καλη τυχη σε ολα τα παιδια ειτε μεινουν ειτε φυγουν γιατι φετοs εδειξαν ηθοs.... μακαρι ολεs οι ομαδεs να εχουν τετοια παιδια(αs οψονται αυτοι που τα κατηγορουσαν συνεχεια...για το χατηρι μιαs παλιαs αγαπηs.....) ΙΚΑΡΕ ΓΕΙΑ ΣΟΥ....

Είναι απίστευτο πως ενας μπαμπάς παίκτη που δεν είναι ευχαριστημένος απο τη συμμετοχή του γιού του, ειρωνεύεται και σπηλώνει έναν προπονητή που τα τελευταία 20-25 χρόνια εργαζόμενος σε όλα τα επίπεδα (από Γ΄τοπικό μέχρι και Β΄Εθνική, από αγόρια και κορίτσια μίνι ως παιδοεφηβικά και κορασιδονεάνιδες) με σοβαρότητα, εργατικότητα, συνέπεια και εντιμότητα(για να μην πω για αποτελέσματα, ανόδους κλπ).

Υποτίθεται πως το blog φιλοξενεί μπασετικές απόψεις, προτάσεις και ενημερώνει τα μέλη του και ΟΧΙ κακόβουλες, ιδιοτελείς και προσβλητικές θέσεις που σπηλώνουν αλόγιστα προσωπικότητες και καριέρες...ΕΛΕΟΣ!
ΗΜΑΡΤΟΝ κύριοι! Σεβασμός....Άσχετοι μπαμπάδες καθήστε σπίτι, νομίζετε πως έτσι βοηθάτε τα παιδιά σας, αλλά τα κάνετε χειρότερα. ΝΤΡΟΠΗ...

ΥΓ1. Αναγκάστηκα να πάρω θέση, όχι για να υπερασπίσω τον προπονητή του Ικάρου-κάτι που μάλλον για όσους γνωρίζουν από προπονητική δεν χρειάζεται-αλλά γιατί δεν μου αρέσει η άνεση με την οποία κάθε τυχαίος δημιουργεί εντυπώσεις με εμπάθεια και ιδιοτέλεια, απλά επειδή είναι ανώνυμος πίσω από έναν υπολογιστή!
Κάποιος πρέπει κάτι να κάνει γι'αυτό.

ΥΓ2. Από όσο γνωρίζω από προσωπική επικοινωνία, ο Χαριτάτος σχεδιάζει το νέο ΙΚΑΡΟ(που προφανώς δεν περιλαμβάνει τον προαναφερόμενο γιό-εξού και η χολή) αλλά δεν είναι σίγουρο πως θάναι και τη νέα χρονιά προπονητής του. Μόλλον αλλού θα είναι-και πολύ καλά θα κάνει(sorry κύριοι του ΙΚΑΡΟΥ-προσωπική άποψη). Μάλιστα ενημερώνοντας τον για τα γραφόμενα του μπαμπά (δεν διαβάζει από επιλογή το forum), παρότι ενοχλήθηκε, με προέτρεψε να μην απαντήσω, όπως και να μην αναφερθώ ονομαστικά στον αθλητή. ΣΟΡΡΥ coach που απάντησα-τουλάχιστον δεν ανέφερα το όνομα του αθλητή.



coachzach
καλημερα.απλα να θυμισω σε ολους σας πως το τοπικ εδω ειναι τα μεταγραφικα νεα της εσκανα και οχι το τοπικ του ποιος συμπαθει και ποιος οχι τον πρπονητη του ικαρου και σιγουρα οχι το τοπικ του ικαρου,ανοιξτε 1 να λυσετε τις διαφορες σας.και για να μην παρεξηγηθω και εγω δεν εχω καμια σχεση και επαφη με κανεναν απο την ομαδα στην οποια οπωσ σε ολες ευχομαι καλη επιτυχια
wizard
QUOTE(coachzach @ May 20 2010, 14:30 ) *
καλημερα.απλα να θυμισω σε ολους σας πως το τοπικ εδω ειναι τα μεταγραφικα νεα της εσκανα και οχι το τοπικ του ποιος συμπαθει και ποιος οχι τον πρπονητη του ικαρου και σιγουρα οχι το τοπικ του ικαρου,ανοιξτε 1 να λυσετε τις διαφορες σας.και για να μην παρεξηγηθω και εγω δεν εχω καμια σχεση και επαφη με κανεναν απο την ομαδα στην οποια οπωσ σε ολες ευχομαι καλη επιτυχια

ΣΩΣΤΟΣ ο coachzach, λάβε υπόψιν σου μόνο το ΥΓ2 που είναι κάπως σχετικό. Επιπλέον όσο κι αν φαίνεται περίεργο ούτε εγώ έχω σχέση με τον ΙΚΑΡΟ.
SORRY παιδιά!
coachzach
το ειδα τι εγραψες φιλε wizard δεν ηταν μονο για σενα αναφερομουν στα τελευταια 5-6 ποστς που ηταν ολα για το ιδια θεμα. blove.gif
ENTY
QUOTE(wizard @ May 20 2010, 10:41 ) *
Είναι απίστευτο πως ενας μπαμπάς παίκτη που δεν είναι ευχαριστημένος απο τη συμμετοχή του γιού του, ειρωνεύεται και σπηλώνει έναν προπονητή που τα τελευταία 20-25 χρόνια εργαζόμενος σε όλα τα επίπεδα (από Γ΄τοπικό μέχρι και Β΄Εθνική, από αγόρια και κορίτσια μίνι ως παιδοεφηβικά και κορασιδονεάνιδες) με σοβαρότητα, εργατικότητα, συνέπεια και εντιμότητα(για να μην πω για αποτελέσματα, ανόδους κλπ).

Υποτίθεται πως το blog φιλοξενεί μπασετικές απόψεις, προτάσεις και ενημερώνει τα μέλη του και ΟΧΙ κακόβουλες, ιδιοτελείς και προσβλητικές θέσεις που σπηλώνουν αλόγιστα προσωπικότητες και καριέρες...ΕΛΕΟΣ!
ΗΜΑΡΤΟΝ κύριοι! Σεβασμός....Άσχετοι μπαμπάδες καθήστε σπίτι, νομίζετε πως έτσι βοηθάτε τα παιδιά σας, αλλά τα κάνετε χειρότερα. ΝΤΡΟΠΗ...

ΥΓ1. Αναγκάστηκα να πάρω θέση, όχι για να υπερασπίσω τον προπονητή του Ικάρου-κάτι που μάλλον για όσους γνωρίζουν από προπονητική δεν χρειάζεται-αλλά γιατί δεν μου αρέσει η άνεση με την οποία κάθε τυχαίος δημιουργεί εντυπώσεις με εμπάθεια και ιδιοτέλεια, απλά επειδή είναι ανώνυμος πίσω από έναν υπολογιστή!
Κάποιος πρέπει κάτι να κάνει γι'αυτό.

ΥΓ2. Από όσο γνωρίζω από προσωπική επικοινωνία, ο Χαριτάτος σχεδιάζει το νέο ΙΚΑΡΟ(που προφανώς δεν περιλαμβάνει τον προαναφερόμενο γιό-εξού και η χολή) αλλά δεν είναι σίγουρο πως θάναι και τη νέα χρονιά προπονητής του. Μόλλον αλλού θα είναι-και πολύ καλά θα κάνει(sorry κύριοι του ΙΚΑΡΟΥ-προσωπική άποψη). Μάλιστα ενημερώνοντας τον για τα γραφόμενα του μπαμπά (δεν διαβάζει από επιλογή το forum), παρότι ενοχλήθηκε, με προέτρεψε να μην απαντήσω, όπως και να μην αναφερθώ ονομαστικά στον αθλητή. ΣΟΡΡΥ coach που απάντησα-τουλάχιστον δεν ανέφερα το όνομα του αθλητή.

αφου ζητησω συγνωμη απο το φορουμ και τουs αναγνωστεs ι ομολογω δεν θα ασχοληθω ξανα με το θεμα θελω
να απαντησω στον βιογραφο του προπονητη ....αγνωστε τιμητη δεν σε πειραζουν τα σχολια σε βαροs των
παιχτων ολοι τη χρονια παρα μονο σε νοιαζει ο προπονητηs...τι πετυχε με την ομαδα...προλαβε να σωθει...την πηρε την 6 αγωνιστικη και δεν βελτιωσε τιποτα...ξερω φταινε οι παιχτεs!!!!!κατανοω δεν ηταν επιλογεsτου...ομωs αυτοs ειναι ο ρολοsενοs προπονητη να φτιαχνει ομαδα με οτι βρισκει και μη μου πειs οτι ο ικαροs δεν ειχε καλο roster??? οσον αφορα τον συγκεκριμενο αθλητη δεν εχειs το ιδικο βαροs να ασχοληθειs μαζι του....προσφερε τιs υπηρεσιεs σου στον προπονητη και ασε τουs αθλητεs ησυχουs και τουs μπαμπαδεs στουs καναπεδεs(θα με θυμηθειs οταν με το καλο γινειs πατεραs)...εχω μια απορια πωs τυχαινει να ειμαι ανωνυμοs να εχω γιο και να μιλαs για το γιο μου στο προπονητη...δεν χρειαζοταν να ζητησειs συγνωμη απο τον προπονητη δεν θα σε μαλωσει ειμαι σιγουροs σε χρειαζεται για το μελλον...μακαριοι οι φτωχοι τω πνευματι...ΤΕΛΟΣ
Saint Jim
Καλά τα μεταγραφολογικά... αλλά, καμια συγχώνευση θα γίνει;... Γιατί άλλο να φτιάχνεις ρόστερ για Δ' ή Γ' και άλλο για Β' πχ. Έχει ακούσει κανείς τίποτά;
toro_loco
Η λέξη σαλάτα πήγαινε επειδή ήταν μια ομάδα χωρίς καλούς ψηλούς, οπότε το μπάτζετ δεν κατανεμήθηκε σωστά, ενώ στην επίθεση θέλανε τουλάχιστον τρεις μπάλες για να είναι όλοι ευχαριστημένοι.

Και για να μην είμαι εντελώς οφ-τόπικ, μιας και έπιασα τον Ίκαρο να πω πως έκλεισε παίκτη (περιφερειακό, καλό σουτέρ), που πέρσι έπαιζε σε καλή ομάδα Γ' ΕΣΚΑΝΑ. Άντε για να βοηθήσω λίγο ακόμα, τα αρχικά γράμματα στο όνομα και το επώνυμο του είναι τα ίδια...
toro_loco
QUOTE(Saint Jim @ May 20 2010, 17:57 ) *
Καλά τα μεταγραφολογικά... αλλά, καμια συγχώνευση θα γίνει;... Γιατί άλλο να φτιάχνεις ρόστερ για Δ' ή Γ' και άλλο για Β' πχ. Έχει ακούσει κανείς τίποτά;


Υπάρχει μία σχεδόν σίγουρη μεταξύ ομάδων που του χρόνου θα αγωνίζονται στη Β'. Αλλά ακόμα τυπικά δεν έχει τελειώσει. Κολλάει στην ονομασία.
paparazzi
ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΕΠΙΣΗΜΕΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ . ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΑΛΙΟ smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Goofy-shot
QUOTE(toro_loco @ May 20 2010, 23:51 ) *
Υπάρχει μία σχεδόν σίγουρη μεταξύ ομάδων που του χρόνου θα αγωνίζονται στη Β'. Αλλά ακόμα τυπικά δεν έχει τελειώσει. Κολλάει στην ονομασία.

Γνωριζουμε μηπως μεταξυ ποιων ομαδων θα γινει (αν γινει) η συγχωνευση; blove.gif
toro_loco
1ον: Εγώ γνωρίζω άλλη συγχώνευση απο αυτή που γράφτηκε παραπάνω (ΝΕΜ-ΜΦΣ), για την οποία δεν έχω ακούσει τίποτα.

2ον: Μεταγραφές γίνονται ήδη πολλές, μάλιστα σε μερικές έχει πέσει και πολύ χρήμα. Απλά δεν ανακοινώνεται τίποτα γιατί ακόμα δεν έχουν πέσει οι υπογραφές, κάτι που θα γίνει μόλις βγάλει η ΕΟΚ τα έντυπα μεταγραφών.
sakiskal
Παντως γιατι καποιος μιλησε για οφειλες... να ενημερωσω τους συναδελφους οτι παροτι η Δραπετσωνα δεν συμφωνησε για του χρονου ουτε με εμενα ουτε με τον Σταθη (Μαγγιωρο) εξοφληθηκαμε και δεν μας χρωστανε τιποτα... Απο τις λιγες ομαδες που επαιξα και φευγω χωρις υπολοιπο....

Οσο για το μελλον μου θα ενημερωσω οταν κλεισω...

Εγω ακουσα για συγχωνευση Πολις με Θεμιστοκλη... Οτι θελει ο καθενας λεει νομιζω!!!!
POLIS KALLITHEAS
QUOTE(sakiskal @ May 22 2010, 10:20 ) *
Παντως γιατι καποιος μιλησε για οφειλες... να ενημερωσω τους συναδελφους οτι παροτι η Δραπετσωνα δεν συμφωνησε για του χρονου ουτε με εμενα ουτε με τον Σταθη (Μαγγιωρο) εξοφληθηκαμε και δεν μας χρωστανε τιποτα... Απο τις λιγες ομαδες που επαιξα και φευγω χωρις υπολοιπο....

Οσο για το μελλον μου θα ενημερωσω οταν κλεισω...

Εγω ακουσα για συγχωνευση Πολις με Θεμιστοκλη... Οτι θελει ο καθενας λεει νομιζω!!!!


Αυτο που ανεφερα περι μεγαρων νεμ μου το ειπε ο ιδιος ο προεδρος των μεγαρων ,δεν το λεω ετσι....απλα δεν ξερω τι μπορει να εγινε στην πορεια
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΣ
QUOTE(Χορευτης @ May 23 2010, 03:00 ) *
Εχεις δικιο, αλλα πιστευω οτι η αξιοποιηση του καθε πιτσιρικα εως ενα σημειο εξαρταται κ απο τον καθε προπονητη... Αν επαιζε 30 λεπτα την μια χρονια (κ ηταν μετριος εως καλος) μου φαινεται πολυ παραξενο να μην μορουσε να χτυπησει εστω κ ενα 15λεπτο..σιγουρα θα υπαρχουν κ εξεραισεις.
Παντως η γνωμη μου ειναι οτι ο κανονισμος ειναι σωστος γιατι δινεται η ευκαιρια στα παιδια να παιζουν κ να παιρνουν παραστασεις απο παιχνιδια κ ειναι πολυ σημαντικο αυτο... Απο εκει κ περα ειναι στο θεμα του πιτσιρικα να αρπαξει την ευκαιρια κ να βελτιωθει...

οι ομαδες αν θελουν να βρουν παιχτες πρεπει να δημοσιευσουν στο φορουμ τις μερες,τις ωρες,τις θεσεις που ψαχνουν και την τοποθεσεια του γηπεδου........
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.