Help - Search - Members - Calendar
Full Version: METAΓΡΑΦΕΣ/ROSTERS Β' ΕΘΝΙΚΗΣ 2014-15
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Β Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
SpIlIoS3pts
QUOTE(gspara @ Sep 5 2014, 12:10 ) *
Λυμπεροπουλος(κατα Δεκεμβρη)-Παναγιωταρας-Ξιουρας
Γεωργοπαπαδακος-Γιαννικος
Βουλγαρης-Αντωνοπουλος
Πριτσος-Σκουλιδας
Καραβανας-Ρεκουνιωτης-Φωτοπουλος

Συμμετεχουν στις προπονησεις και οι νεαροι Σιμιτζης-Τσιμπουκης.
Να δουμε ποιος θα αναλαβει χεντ κοουτς και αν ζητησει επιπλεον ενισχυση.Σιγουρα χρειαζεται αλλος ενας ψηλος.Η περιπτωση του Πετρουλα ειναι ασυμφορη οικονομικα καθως τιμαινεται γυρω στο 2χιλιαρο μηνιαιως.
Φανταζομαι οτι αναλογως θα αποκτηθει και ενας συμπληρωματικος ασσος.Πιθανολογω το τουρνουα του Εθνικου την επομενη εβδομαδα θα ειναι πιο διαφωτιστικο.


Άποψή μου ότι το Περιστέρι νωσεί κυρίως στην θέση του άσσου. Και αυτό διότι μέχρι να πάει Δεκέμβρης και να γυρίσει ο Λυμπερόπουλος (ο οποίος δεν θα είναι κιόλας σε αγωνιστικούς ρυθμούς), θα έχουν μεσολαβήσει 7-8 αγωνιστικές οι οποίες για τα δεδομένα του πρωταθλήματος είναι άκρως σημαντικές, και συν ότι αντικειμενικά σε αυτήν την κατηγορία το βάρος του άσσου δεν μπορούν να το σηκώσουν Παναγιωταράς και Ξιούρας, αν θέλει βεβαίως το Περιστέρι να πάει για κάτι καλό και όχι για να σωθεί. Για μένα χωρίς να έχω κάτι με τον Λυμπερόπουλο, θα έπρεπε να κινηθούν για άλλον παίχτη στην θέση του και να τον αποδεσμεύσουν.
Gkos
http://www.pamesports.gr/306573/sthn-v-ethnikh-o-ikaros


Στην Β ο Ίκαρος!
gratipa1929
QUOTE (SpIlIoS3pts @ Sep 5 2014, 15:56 ) *
Άποψή μου ότι το Περιστέρι νωσεί κυρίως στην θέση του άσσου. Και αυτό διότι μέχρι να πάει Δεκέμβρης και να γυρίσει ο Λυμπερόπουλος (ο οποίος δεν θα είναι κιόλας σε αγωνιστικούς ρυθμούς), θα έχουν μεσολαβήσει 7-8 αγωνιστικές οι οποίες για τα δεδομένα του πρωταθλήματος είναι άκρως σημαντικές, και συν ότι αντικειμενικά σε αυτήν την κατηγορία το βάρος του άσσου δεν μπορούν να το σηκώσουν Παναγιωταράς και Ξιούρας, αν θέλει βεβαίως το Περιστέρι να πάει για κάτι καλό και όχι για να σωθεί. Για μένα χωρίς να έχω κάτι με τον Λυμπερόπουλο, θα έπρεπε να κινηθούν για άλλον παίχτη στην θέση του και να τον αποδεσμεύσουν.

Πολυ σωστές απόψεις , ακόμα και αν ηθικά δεν θέλουν να τον αντικαταστήσουν καλο
θα είναι να κινηθούν για έναν ακομη βασικό άσο που θα τραβήξει το κουπί μέχρι να επιστρέψει ο Λυμπεροπουλος (ο οποίος θα μπορούσε να συνυπάρξει και με τον βασικό άσο στην ίδια πεντάδα γιατι αποδίδει εξαιρετικά και στο δυο). Ένας παίκτης τύπου Κατσαρε της Καβάλας δηλαδή θα έλυνε το πρόβλημα στον άσο για αυτες τις πρώτες αγωνιστικές.

QUOTE (Gkos @ Sep 5 2014, 16:08 ) *

Και μάλιστα σύμφωνα με πληροφορίες θα τοποθετηθεί στον βόρειο όμιλο γιατι το αιτήθηκε η ίδια η ομάδα!!! Άρα τρομερά έξοδα μετακίνησης. Μα τότε γιατι δεν δήλωσε α2 και με τα χρήματα αυτα να έφτιαχνε ανταγωνιστική ομάδα; Εφόσον μάλιστα κατα δηλωσιν των διοικούντων υπάρχει μηδέν χρέος με πληρωμένα ακόμα και ΙΚΑ και δημόσιο!!!
margiou3
QUOTE(gratipa1929 @ Sep 5 2014, 16:37 ) *
Μα τότε γιατι δεν δήλωσε α2 και με τα χρήματα αυτα να έφτιαχνε ανταγωνιστική ομάδα; Εφόσον μάλιστα κατα δηλωσιν των διοικούντων υπάρχει μηδέν χρέος με πληρωμένα ακόμα και ΙΚΑ και δημόσιο!!!



Ίσως κατά την κάθοδο στην Β' να υπάρχει μια επιπλέον οικονομική ενίσχυση που στην Α2 δεν θα υπήρχε... wink.gif
Gkos
QUOTE (gratipa1929 @ Sep 5 2014, 16:37 ) *
Πολυ σωστές απόψεις , ακόμα και αν ηθικά δεν θέλουν να τον αντικαταστήσουν καλο
θα είναι να κινηθούν για έναν ακομη βασικό άσο που θα τραβήξει το κουπί μέχρι να επιστρέψει ο Λυμπεροπουλος (ο οποίος θα μπορούσε να συνυπάρξει και με τον βασικό άσο στην ίδια πεντάδα γιατι αποδίδει εξαιρετικά και στο δυο). Ένας παίκτης τύπου Κατσαρε της Καβάλας δηλαδή θα έλυνε το πρόβλημα στον άσο για αυτες τις πρώτες αγωνιστικές.


Και μάλιστα σύμφωνα με πληροφορίες θα τοποθετηθεί στον βόρειο όμιλο γιατι το αιτήθηκε η ίδια η ομάδα!!! Άρα τρομερά έξοδα μετακίνησης. Μα τότε γιατι δεν δήλωσε α2 και με τα χρήματα αυτα να έφτιαχνε ανταγωνιστική ομάδα; Εφόσον μάλιστα κατα δηλωσιν των διοικούντων υπάρχει μηδέν χρέος με πληρωμένα ακόμα και ΙΚΑ και δημόσιο!!!



Συμφωνώ και επαυξάνω!!!!!!!!


Άμα θες να πας Βορρα ,που τα έξοδα είναι μεγάλα,σημαίνει ότι θες να ανέβεις άμεσα....
Αρα γιατί ζήτησες(ουσιαστικά εσύ ο ίδιος) να πέσεις?

Αφού δεν ήταν θέμα διαγραφής χρεών.....

Κωμωδία...
gratipa1929
Τωρα που το σκέπτομαι ίσως το έκαναν για να μην έχουν και φέτος τα επιπλέον έξοδα των ΚΑΕ (ΙΚΑ-εφορία-πιστοποιητικά-εγγυητικές-πληρωμές διαιτητών) που είναι σαφώς περισσότερα απο τα σωματεία. Αν ανέβουν ξανα στην α2 θα αγωνιστούν ως σωματείο και παλι δεν θα έχουν τα εν λόγω έξοδα. Καθαρά προσωπική μου εικασία αυτα. Όπως και να έχει πάντως εντελώς αντιμπασκετικη κίνηση.

Για Ηλυσιακό ακούγεται οτι ίσως τελικα λάβει μέρος στην α2 κρατώντας στο ρόστερ και τον χατζη αλλα ολα είναι ρευστά
gspara
QUOTE (SpIlIoS3pts @ Sep 5 2014, 15:56 ) *
Άποψή μου ότι το Περιστέρι νωσεί κυρίως στην θέση του άσσου. Και αυτό διότι μέχρι να πάει Δεκέμβρης και να γυρίσει ο Λυμπερόπουλος (ο οποίος δεν θα είναι κιόλας σε αγωνιστικούς ρυθμούς), θα έχουν μεσολαβήσει 7-8 αγωνιστικές οι οποίες για τα δεδομένα του πρωταθλήματος είναι άκρως σημαντικές, και συν ότι αντικειμενικά σε αυτήν την κατηγορία το βάρος του άσσου δεν μπορούν να το σηκώσουν Παναγιωταράς και Ξιούρας, αν θέλει βεβαίως το Περιστέρι να πάει για κάτι καλό και όχι για να σωθεί. Για μένα χωρίς να έχω κάτι με τον Λυμπερόπουλο, θα έπρεπε να κινηθούν για άλλον παίχτη στην θέση του και να τον αποδεσμεύσουν.

Μαζι σου συμφωνoυμε και εγω και ο Χουμπαυλης.
Η αποκτηση του Αντωνοπουλου υποτιθεται εγινε γι'αυτον τον λογο.Ο Λαμπρος ομως δεν ειναι ασσος.
Και ψηλος χρειαζεται οπωσδηποτε.Πισω απο τον Καραβανα υπαρχει μονο ο νεαρος Ρεκουνιωτης.Ο Φωτοπουλος δεν κανει γι'αυτο το επιπεδο,ακομα τουλαχιστον.
giorgos14
QUOTE(gratipa1929 @ Sep 5 2014, 11:44 ) *
Σωστός!

Α μιας και ανεφερες το βορρά παρόλο που δεν υπαρχουν τέτοια ποσά μου αρέσει ο ομιλος. Μου αρέσουν ομάδες όπως το Στρατωνι που έχει φιλοσοφία να κρατα ίδιο ισχυρό κορμό και να χτυπάει υψηλές θέσεις καθε χρόνο.

Πιστεύω φέτος φαβορί είναι Μαχητές/Δόξα, Στρατωνι, Τιτάνες Παλαμα.

Ερωτηματικά Κομοτηνή και Ασπίδα Ξάνθης που δεν έχει ακουστεί το παραμικρό για τα ρόστερ τους. Ξέρει κάποιος να μας γράψει;



Για την Ασπιδα που αποτελει την ομαδα μου μπορω να σου πω.Εμειναν ολοι οι περσινοι παικτες που οδηγησαν την ομαδα στην 3η συνεχομενη ανοδο(απο β τοπικο,β εθνικη σε 3 χρονιες)και προκειται για νεανικο ροστερ αποτελουμενο απο φοιτητες της πολυτεχνικης σχολης της πολης και 4 εμπειρους και ηρθε ο Χρηστος Παπανικολαου,ασσος που εχει αγωνιστει σε Αρη,Λαρισα στην Α1 ενω περσυ επαιζε στη ΧΑΝΘ Β εθνικη.Η εμπειρια του θα βοηθησει.
Η Κομοτηνη δεν εχει παρει ακομα καποιο παικτη να αντικαταστησει το κενο του Μασλαρινου που περσι αγωνιστηκε εκει και ηταν απο τους βασικους πρωταγωνιστες της ανοδου.
Σιγουρα ειμαστε απο τα φαβορι για πτωση αλλα και περσι και προπερσι τα ιδια μας ελεγαν smiley.gif και κατι επι του πιεστηριου Καβαλα-Ασπιδα 70-60 ενω 2 λεπτα πριν το τελος ηταν 60-60,στο πρωτο φιλικο των 2 ομαδων για τη σεζον
gratipa1929
Καλό το ότι κρατήσατε κορμό, καθώς είχατε αρκετούς καλούς παίκτες στο περσινό ρόστερ (Δενδρινός, Στεφανίδης, Σταμπουλής, Κουτσογιάννης) ενώ ο Παπανικολάου είναι πολύπειρος παίκτης με παραστάσεις και από Α1!

Στα άλλα μεταγραφικά ο Χολαργός ανανέωσε τους Γιώργο Βίτσο (3) και Θοδωρή Αγόρη (1), οι οποίοι είχαν ελάχιστο χρόνο συμμετοχής πέρυσι αλλά φέτος θα πάρουν λογικά περισσότερες ευκαιρίες.
Gkos
QUOTE (SpIlIoS3pts @ Sep 5 2014, 15:56 ) *
Άποψή μου ότι το Περιστέρι νωσεί κυρίως στην θέση του άσσου. Και αυτό διότι μέχρι να πάει Δεκέμβρης και να γυρίσει ο Λυμπερόπουλος (ο οποίος δεν θα είναι κιόλας σε αγωνιστικούς ρυθμούς), θα έχουν μεσολαβήσει 7-8 αγωνιστικές οι οποίες για τα δεδομένα του πρωταθλήματος είναι άκρως σημαντικές, και συν ότι αντικειμενικά σε αυτήν την κατηγορία το βάρος του άσσου δεν μπορούν να το σηκώσουν Παναγιωταράς και Ξιούρας, αν θέλει βεβαίως το Περιστέρι να πάει για κάτι καλό και όχι για να σωθεί. Για μένα χωρίς να έχω κάτι με τον Λυμπερόπουλο, θα έπρεπε να κινηθούν για άλλον παίχτη στην θέση του και να τον αποδεσμεύσουν.



Αυτό που γράφεις είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.

Ντροπή σου!


Δηλαδή να αποδεσμέυσουν παίκτη ,επειδή τραυματίστηκε (ακόμα και εκτός υποχρεώσεων με την ομάδα-αν ήταν σε υποχρεώσεις δεν θα το έγραφες ελπίζω) , είναι τακτική που επικροτούμε??

Δηλαδή πάνω από όλα οι ομάδες ??

Οι παίκτες ,στα @@@ μας ?
Reporter1983
QUOTE (Gkos @ Sep 6 2014, 13:41 ) *
Αυτό που γράφεις είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.

Ντροπή σου!


Δηλαδή να αποδεσμέυσουν παίκτη ,επειδή τραυματίστηκε (ακόμα και εκτός υποχρεώσεων με την ομάδα-αν ήταν σε υποχρεώσεις δεν θα το έγραφες ελπίζω) , είναι τακτική που επικροτούμε??

Δηλαδή πάνω από όλα οι ομάδες ??

Οι παίκτες ,στα @@@ μας ?


Μπραβο σου φιλε! 100% μαζι σου και γω! Και μαλιστα αν τυχον γνωριζει τον τραυματισμο του παιδιου και πως προκληθηκε θα πρεπε τουλαχιστον να ντρεπεται για οσα γραφει.
Gkos
QUOTE (Reporter1983 @ Sep 6 2014, 14:47 ) *
Μπραβο σου φιλε! 100% μαζι σου και γω! Και μαλιστα αν τυχον γνωριζει τον τραυματισμο του παιδιου και πως προκληθηκε θα πρεπε τουλαχιστον να ντρεπεται για οσα γραφει.



Oύτε ξέρω το παιδί ,ούτε πως τραυματιστηκε ξέρω ( διάβασα απλά ,ότι συνέβη εκτος αγωνιστικων χωρου )...

Δεν νομίζω οι οπαδοι ΚΑΜΙΑΣ ΟΜΑΔΑΣ να επικροτούν τέτοιες κινήσεις,και να θέλουν η οποια ομάδα τους ,να εκπληρώσει τους στόχους της (όποιοι και αν είναι αυτοί ) ,βασιζόμενη σε τετοιες πρακτικές....

Αυτό ελπίζω τουλάχιστον...
SpIlIoS3pts
QUOTE(Gkos @ Sep 6 2014, 13:41 ) *
Αυτό που γράφεις είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.

Ντροπή σου!


Δηλαδή να αποδεσμέυσουν παίκτη ,επειδή τραυματίστηκε (ακόμα και εκτός υποχρεώσεων με την ομάδα-αν ήταν σε υποχρεώσεις δεν θα το έγραφες ελπίζω) , είναι τακτική που επικροτούμε??

Δηλαδή πάνω από όλα οι ομάδες ??

Οι παίκτες ,στα @@@ μας ?


Φίλε παίχτης είμαι, και λόγω τραυματισμού όταν ήμουν σε ομάδα Γ' Εθνικής, έχασα τους μισούς μισθούς ενός χρόνου, μην μου λες εμένα στα @@ οι παίχτες. Ακούγονται πολλά για το πως "τραυματίστηκε" ο Λυμπερόπουλος, τα οποία αν ισχύουν άποψη μου ότι πρέπει να αποδεσμευτεί χωρίς πολλά πολλά, αν δεν ισχύουν τότε πρέπει να τον στηρίξουν αυτό είναι γεγονός. Ωστόσο καθαρά αγωνιστικά σίγουρα έπρεπε να αποκτηθεί ένας καθαρός έμπειρος άσσος αντί κάποιων από τους μικρούς που αποκτήθηκαν.
gspara
http://www.gsperisteri.gr/index.php/news/b...s-sto-peristeri
Θανασης Παπαχατζης τελικα χεντ κοουτς στο Περιστερι.
Reporter1983
Αμυντας - Φαρος 61-66
Οποιος μαθαινει αποτελεσματα φιλικων να γραφει να ενημερωνομαστε
giorgos14
QUOTE(SpIlIoS3pts @ Sep 6 2014, 13:28 ) *
Φίλε παίχτης είμαι, και λόγω τραυματισμού όταν ήμουν σε ομάδα Γ' Εθνικής, έχασα τους μισούς μισθούς ενός χρόνου, μην μου λες εμένα στα @@ οι παίχτες. Ακούγονται πολλά για το πως "τραυματίστηκε" ο Λυμπερόπουλος, τα οποία αν ισχύουν άποψη μου ότι πρέπει να αποδεσμευτεί χωρίς πολλά πολλά, αν δεν ισχύουν τότε πρέπει να τον στηρίξουν αυτό είναι γεγονός. Ωστόσο καθαρά αγωνιστικά σίγουρα έπρεπε να αποκτηθεί ένας καθαρός έμπειρος άσσος αντί κάποιων από τους μικρούς που αποκτήθηκαν.



Tι πολλα δηλαδη;Τι λεγεται;
Gkos
QUOTE (SpIlIoS3pts @ Sep 6 2014, 16:28 ) *
Φίλε παίχτης είμαι, και λόγω τραυματισμού όταν ήμουν σε ομάδα Γ' Εθνικής, έχασα τους μισούς μισθούς ενός χρόνου, μην μου λες εμένα στα @@ οι παίχτες. Ακούγονται πολλά για το πως "τραυματίστηκε" ο Λυμπερόπουλος, τα οποία αν ισχύουν άποψη μου ότι πρέπει να αποδεσμευτεί χωρίς πολλά πολλά, αν δεν ισχύουν τότε πρέπει να τον στηρίξουν αυτό είναι γεγονός. Ωστόσο καθαρά αγωνιστικά σίγουρα έπρεπε να αποκτηθεί ένας καθαρός έμπειρος άσσος αντί κάποιων από τους μικρούς που αποκτήθηκαν.




Aδερφέ ,με συγχωρείς ,αλλά άμα είσαι και παίκτης ,με απογοητέυεις ακόμα περισσότερο ....



Πες μας λοιπόν ,πως τραυματίστηκε να μάθουμε και μεις ( έκανε επικίνδυνα σπορ?Πτωση με αλεξίπτωτο?) και να το συζητήσουμε,καθότι ο Reporter1983 ,κάπως αλλιώς τα έχει ακούσει...
julius ervin
[quote name='Reporter1983' date='Sep 6 2014, 21:25 ' post='684276']
Αμυντας - Φαρος 61-66
Οποιος μαθαινει αποτελεσματα φιλικων να γραφει να ενημερωνομαστε
ΧΟΛΑΡΓΟΣ-ΖΑΚΥΝΘΟΣ:82-66
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΧΟΛΑΡΓΟΣ:54-66
SpIlIoS3pts
QUOTE(Gkos @ Sep 6 2014, 23:57 ) *
Aδερφέ ,με συγχωρείς ,αλλά άμα είσαι και παίκτης ,με απογοητέυεις ακόμα περισσότερο ....



Πες μας λοιπόν ,πως τραυματίστηκε να μάθουμε και μεις ( έκανε επικίνδυνα σπορ?Πτωση με αλεξίπτωτο?) και να το συζητήσουμε,καθότι ο Reporter1983 ,κάπως αλλιώς τα έχει ακούσει...


Πρώτον δεν είπα ότι ισχύει 100%, δεύτερον το ότι έχω μάθει κάποια πράγματα δεν σημαίνει ότι θα βγω σε δημόσια θέα και θα τα βγάλω στην φόρα, τρίτον κράτα μόνο ότι η εκδοχή που έχω μάθει εγώ λέει πως τραυματίστηκε εκτός ομάδας και ούτε σε προπόνηση ούτε πέφτοντας από τις σκάλες...Ξαναλέω γιατί εδώ μέσα υπάρχει η τάση να ψαχνόμαστε για μανούρες, δεν είμαι σε θέση να γνωρίζω αν ισχύει 100%, αλλά αν όντως ισχύει εγώ θα τον αποδέσμευα, αν πάλι όχι η ομάδα του σαφώς πρέπει να τον στηρίξει.
gspara
Ειρηνη παιδια.Μια χαρα τα λεμε εδω δεν χρειαζεται να το χαλασουμε τωρα.
Σημασια εχει οτι η ομαδα τον κρατησε τον παιχτη.Τωρα τι εγινε εξωαγωνιστικα και παρασκηνιακα ας το ληξουμε εδω.Κι'εγω εμαθα τι εγινε απο τριτους αλλα απο την στιγμη που δεν ημουνα παρων το κραταω για μενα.

Ας ασχοληθουμε μονο με τα αγωνιστικα.Σχολιαζουμε λοιπον το διλημμα αν η ομαδα χρειαζεται επιπλεον ασσο η οχι.
Μπασκετακι μονο blove.gif
gratipa1929
Ειρήνη υμίν! blove.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

Παιδιά δεν χρειάζεται να συγχιζόμαστε, όπως είπε ο gspara ας μείνουμε καθαρά στο μπασκετικό κομμάτι.

Στα μεταγραφικά, ο Χολαργός απέκτησε τον Μιχάλη Χατζόπουλο (3-4) από το Λαύριο. Κάθε χρόνο και καλύτερος, ενώ φέτος λογικά θα έχει μεγάλο χρόνο συμμετοχής.

SpIlIoS3pts
QUOTE(gspara @ Sep 7 2014, 11:13 ) *
Ειρηνη παιδια.Μια χαρα τα λεμε εδω δεν χρειαζεται να το χαλασουμε τωρα.
Σημασια εχει οτι η ομαδα τον κρατησε τον παιχτη.Τωρα τι εγινε εξωαγωνιστικα και παρασκηνιακα ας το ληξουμε εδω.Κι'εγω εμαθα τι εγινε απο τριτους αλλα απο την στιγμη που δεν ημουνα παρων το κραταω για μενα.

Ας ασχοληθουμε μονο με τα αγωνιστικα.Σχολιαζουμε λοιπον το διλημμα αν η ομαδα χρειαζεται επιπλεον ασσο η οχι.
Μπασκετακι μονο blove.gif


Συμφωνώ απόλυτα, και λάθος μου που το ανέφερα εξ' αρχής.
kyrgiakos vidas
QUOTE (Reporter1983 @ Sep 6 2014, 20:25 ) *
Αμυντας - Φαρος 61-66
Οποιος μαθαινει αποτελεσματα φιλικων να γραφει να ενημερωνομαστε

===================================================

Ο Προμηθέας νίκησε την Αγία Παρασκευή 06/09/2014 [21:17]



Ο Προμηθέας νίκησε την Αγία Παρασκευή στην Αθήνα με 75-74 στο πρώτο φιλικό της πατρινής ομάδας για την φετινή σεζόν. Το τελικό σκορ διαμορφώθηκε με καλάθι στην εκπνοή από τον Δημήτρη Κατιάκο. Στο ημίχρονο ο Προμηθέας ήταν μπροστά με 41-40. Την Κυριακή ο Προμηθέας θα παίξει με τον Ηλυσιακό στην Αθήνα στις 5μ.μ. και όχι στις 6μ.μ. όπως ήταν αρχικά προγραμματισμένο (η αλλαγή έγινε λόγω του κρίσιμου αγώνα της Εθνικής μπάσκετ με την Σερβία για το Μουντομπάsket)
margiou3
QUOTE(SpIlIoS3pts @ Sep 7 2014, 10:20 ) *
Πρώτον δεν είπα ότι ισχύει 100%, δεύτερον το ότι έχω μάθει κάποια πράγματα δεν σημαίνει ότι θα βγω σε δημόσια θέα και θα τα βγάλω στην φόρα, τρίτον κράτα μόνο ότι η εκδοχή που έχω μάθει εγώ λέει πως τραυματίστηκε εκτός ομάδας και ούτε σε προπόνηση ούτε πέφτοντας από τις σκάλες...Ξαναλέω γιατί εδώ μέσα υπάρχει η τάση να ψαχνόμαστε για μανούρες, δεν είμαι σε θέση να γνωρίζω αν ισχύει 100%, αλλά αν όντως ισχύει εγώ θα τον αποδέσμευα, αν πάλι όχι η ομάδα του σαφώς πρέπει να τον στηρίξει.



Εγώ όμως θέλω να συμπληρώσω κάτι.
Δεν καταλαβαίνω που μπορεί να ωφελήσουν οι εικασίας και τα "ακουσα", "κι αν ισχύει" την στιγμή που ένα παιδί έχει χτυπήσει αφενός, αφετέρου η ομάδα έχει αποφασίσει να τον στηρίξει.

Πραγματικά δεν καταλαβαίνω τον λόγο για τον οποίο μας το ανέφερες φίλε.
Δεν ξέρω αν χτύπησε το παιδί όταν έκανε σούζα με το μηχανάκι, αλλά αν η διοίκηση του κρίνει ότι αξίζει να το βοηθήσει το παιδί, είναι άξιοι. Αν συνέβαινε το ανάποδο θα ήταν σημαντικό να ψαχτούμε.
Και τελικα νομίζω ότι είναι όλα φήμες φίλε, γι αυτό μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια... 68.gif
SpIlIoS3pts
QUOTE(margiou3 @ Sep 7 2014, 22:00 ) *
Εγώ όμως θέλω να συμπληρώσω κάτι.
Δεν καταλαβαίνω που μπορεί να ωφελήσουν οι εικασίας και τα "ακουσα", "κι αν ισχύει" την στιγμή που ένα παιδί έχει χτυπήσει αφενός, αφετέρου η ομάδα έχει αποφασίσει να τον στηρίξει.

Πραγματικά δεν καταλαβαίνω τον λόγο για τον οποίο μας το ανέφερες φίλε.
Δεν ξέρω αν χτύπησε το παιδί όταν έκανε σούζα με το μηχανάκι, αλλά αν η διοίκηση του κρίνει ότι αξίζει να το βοηθήσει το παιδί, είναι άξιοι. Αν συνέβαινε το ανάποδο θα ήταν σημαντικό να ψαχτούμε.
Και τελικα νομίζω ότι είναι όλα φήμες φίλε, γι αυτό μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια... 68.gif


Διαβάζεις μάλλον επιλεκτικά τα ποστ μου. Πιο κάτω έγραψα ότι είναι λάθος μου που το ανέφερα εξ' αρχής, τώρα αν είναι φήμες ή όχι άλλη κουβέντα, και ας μην την ανοίξουμε. Ωστόσο ενώ το θέμα το έχουμε κλείσει δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να μπεις και να το ξανανοίξεις ρε φίλε?
margiou3
QUOTE(SpIlIoS3pts @ Sep 8 2014, 11:08 ) *
Διαβάζεις μάλλον επιλεκτικά τα ποστ μου. Πιο κάτω έγραψα ότι είναι λάθος μου που το ανέφερα εξ' αρχής, τώρα αν είναι φήμες ή όχι άλλη κουβέντα, και ας μην την ανοίξουμε. Ωστόσο ενώ το θέμα το έχουμε κλείσει δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να μπεις και να το ξανανοίξεις ρε φίλε?




Γι' αυτό!!
Γιατί υποκριτικά ζητάς συγνώμη και με την πρώτη ευκαιρία πετάς πάλι σπόντα για να εκθέσεις κάποιον.

Δεν έχω να πω κάτι άλλο σχετικά με αυτό το θέμα. Προσωπικά ντρέπομαι που σαν παίκτης έχεις αυτή την λογική και με κάλυψαν οι πιο πανω.




gspara κανένα φιλικό θα δούμε φέτος ? icon_wave.gif
span 7
QUOTE(margiou3 @ Sep 8 2014, 13:40 ) *
Γι' αυτό!!
Γιατί υποκριτικά ζητάς συγνώμη και με την πρώτη ευκαιρία πετάς πάλι σπόντα για να εκθέσεις κάποιον.

Δεν έχω να πω κάτι άλλο σχετικά με αυτό το θέμα. Προσωπικά ντρέπομαι που σαν παίκτης έχεις αυτή την λογική και με κάλυψαν οι πιο πανω.




gspara κανένα φιλικό θα δούμε φέτος ? icon_wave.gif

Προμηθεας στο βορα
giorgos14
QUOTE(span 7 @ Sep 8 2014, 11:21 ) *
Προμηθεας στο βορα



Οριστικο αυτο;;
SpIlIoS3pts
QUOTE(margiou3 @ Sep 8 2014, 13:40 ) *
Γι' αυτό!!
Γιατί υποκριτικά ζητάς συγνώμη και με την πρώτη ευκαιρία πετάς πάλι σπόντα για να εκθέσεις κάποιον.

Δεν έχω να πω κάτι άλλο σχετικά με αυτό το θέμα. Προσωπικά ντρέπομαι που σαν παίκτης έχεις αυτή την λογική και με κάλυψαν οι πιο πανω.




gspara κανένα φιλικό θα δούμε φέτος ? icon_wave.gif


Οκ φίλε μου, εγώ κακίες δεν κρατάω. Απλά όταν μάθεις να διαβάζεις προσεκτικά τι γράφει ο άλλος, τι εννοεί και βγάλεις ορθά συμπεράσματα και όχι κόμπλεξ, θα είμαι ανοιχτός να κάνουμε κουβέντα. Μέχρι τότε απλά μην μου ξαναπευθυνθείς και ας το κλείσουμε εδώ πέρα γιατί σπαμάρουμε το φόρουμ, και γράφουν και άλλα άτομα.
Reporter1983
Οπως σας ειχα προετοιμασει γινεται ολο και πιο πιθανο το σεναριο του Προμηθεα στο Βορρα. Η πρωτη πιθανη ομαδα για Βορρα η Κυμη ειπε οχι και ετσι πολυ εξυπνα ο Προμηθεας ζητησε να παει στο Βορρα οπου θα χει πολυ πιο ευκολο εργο για να πετυχει τον στοχο του. Αλλωστε δεν εχει εντυπωσιασει στις πρωτες του εμφανισεις στα φιλικα και ο Νοτος ισως να του επιφυλλασει εκπληξεις. Αυριο μεθαυριο θα χουμε οριστικα νεα νομιζω. Τωρα βεβαια οι ομαδες του Βορρα θα χουν δικαιωμα να γκρινιαξουν για αυτη την εξελιξη, καθως θα προτιμουσαν εννοειται αφου εχει γινει η κληρωση να παρει τη θεση της Λιβαδειας ο Ικαρος.
span 7
[indent][/indent]
QUOTE(Reporter1983 @ Sep 8 2014, 16:25 ) *
Οπως σας ειχα προετοιμασει γινεται ολο και πιο πιθανο το σεναριο του Προμηθεα στο Βορρα. Η πρωτη πιθανη ομαδα για Βορρα η Κυμη ειπε οχι και ετσι πολυ εξυπνα ο Προμηθεας ζητησε να παει στο Βορρα οπου θα χει πολυ πιο ευκολο εργο για να πετυχει τον στοχο του. Αλλωστε δεν εχει εντυπωσιασει στις πρωτες του εμφανισεις στα φιλικα και ο Νοτος ισως να του επιφυλλασει εκπληξεις. Αυριο μεθαυριο θα χουμε οριστικα νεα νομιζω. Τωρα βεβαια οι ομαδες του Βορρα θα χουν δικαιωμα να γκρινιαξουν για αυτη την εξελιξη, καθως θα προτιμουσαν εννοειται αφου εχει γινει η κληρωση να παρει τη θεση της Λιβαδειας ο Ικαρος.

δεν ξερω αν εντυπωσιασε στα φιλικα αλλα εχει πολυ καλο ροστερ κ εξυπνο προπονητη
gspara
QUOTE (margiou3 @ Sep 8 2014, 13:40 ) *
gspara κανένα φιλικό θα δούμε φέτος ? icon_wave.gif

Εννοειται...ηδη ακονιζω τα μπλοκακια μου.Τελειωσε και η Εθνικη...οχι οτι θα μας πτοουσε.Περιμενω ενημερωση,ξερω μονο για ψυχικο-ιωνικος την 1/10.
margiou3
QUOTE(gspara @ Sep 8 2014, 20:33 ) *
Εννοειται...ηδη ακονιζω τα μπλοκακια μου.Τελειωσε και η Εθνικη...οχι οτι θα μας πτοουσε.Περιμενω ενημερωση,ξερω μονο για ψυχικο-ιωνικος την 1/10.



Άμα έπαιζε η Εθνική θα ήταν καλύτερα! Ξέρεις για το γούρι.. tongue.gif

Μετά την κομβική ημερομηνία - 15/9 - Θα σε ενημερώσω για κανένα ωραίο ματσάκι! icon_drunk.gif
giorgos14
QUOTE(Reporter1983 @ Sep 8 2014, 13:25 ) *
Οπως σας ειχα προετοιμασει γινεται ολο και πιο πιθανο το σεναριο του Προμηθεα στο Βορρα. Η πρωτη πιθανη ομαδα για Βορρα η Κυμη ειπε οχι και ετσι πολυ εξυπνα ο Προμηθεας ζητησε να παει στο Βορρα οπου θα χει πολυ πιο ευκολο εργο για να πετυχει τον στοχο του. Αλλωστε δεν εχει εντυπωσιασει στις πρωτες του εμφανισεις στα φιλικα και ο Νοτος ισως να του επιφυλλασει εκπληξεις. Αυριο μεθαυριο θα χουμε οριστικα νεα νομιζω. Τωρα βεβαια οι ομαδες του Βορρα θα χουν δικαιωμα να γκρινιαξουν για αυτη την εξελιξη, καθως θα προτιμουσαν εννοειται αφου εχει γινει η κληρωση να παρει τη θεση της Λιβαδειας ο Ικαρος.



.Δηλαδη η ομαδα της Κομοτηνης που ειναι η μακρινοτερη σκεφτειται ποσες ωρες πρεπει να ταξιδευει;;
aionio talento
QUOTE(Reporter1983 @ Sep 8 2014, 14:25 ) *
Οπως σας ειχα προετοιμασει γινεται ολο και πιο πιθανο το σεναριο του Προμηθεα στο Βορρα. Η πρωτη πιθανη ομαδα για Βορρα η Κυμη ειπε οχι και ετσι πολυ εξυπνα ο Προμηθεας ζητησε να παει στο Βορρα οπου θα χει πολυ πιο ευκολο εργο για να πετυχει τον στοχο του. Αλλωστε δεν εχει εντυπωσιασει στις πρωτες του εμφανισεις στα φιλικα και ο Νοτος ισως να του επιφυλλασει εκπληξεις. Αυριο μεθαυριο θα χουμε οριστικα νεα νομιζω. Τωρα βεβαια οι ομαδες του Βορρα θα χουν δικαιωμα να γκρινιαξουν για αυτη την εξελιξη, καθως θα προτιμουσαν εννοειται αφου εχει γινει η κληρωση να παρει τη θεση της Λιβαδειας ο Ικαρος.



Eκτος οτι ετυχε να τους δω σε live την κυριακη σε φιλικο (με Ηλυσιακο) και ηταν μια χαρα με ρολους καλους αυτοματισμους ποιοτικα γκαρντ 3 ψηλους και δυο παικτες με ΑΠΕΙΡΕΣ εικονες Α1 (Πετροβιτς - Πεττας)
Τι σημασια εχει τι γινεται στα φιλικα ενα ολοκληρο μηνα πριν το πρωτο επισημο παιχνιδι ?????????
gratipa1929
Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον φίλο reporter, δεν θεωρώ ότι είναι τίποτα το ιδιαίτερο σαν ομάδα ο Προμηθέας. Στον νότιο όμιλο ταβάνι θα είχε την τρίτη θέση.
span 7
QUOTE(gratipa1929 @ Sep 9 2014, 00:09 ) *
Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον φίλο reporter, δεν θεωρώ ότι είναι τίποτα το ιδιαίτερο σαν ομάδα ο Προμηθέας. Στον νότιο όμιλο ταβάνι θα είχε την τρίτη θέση.

Εμαθα οτι κ στα 2 φιλικα του προμηθεα στην αθηνα κανενας παικτης δεν επαιξε πανω απο 15 20 λεπτα κ δοκιμαστικαν 5αδες που δεν παιζουν μαζι ουτε σε προπονηση
Elenbasketball
Απο αυτα τα φιλικά τι συμπεράσματα να βγουν ?
Ο Προμηθεας εχει πολυ έμπειρα παιδια που δεν θα βάλουν τα ποδια τους στην φωτιά σε φιλικά ματς .
Ξέρουν ποτε πρεπει να παίξουν .
Αντίθετα τα πιτσιρίκια του Ηλισιακου έχουν ενα έξτρα κίνητρο οταν παίζουν με φτασμένους παίχτες ακομα και σε φιλικά .
Στα επίσημα θα δουμε .
Δεν απαντήθηκε πουθενα αν ειναι οριστικό του Προμηθεα στο βορρά καθώς και τι γίνεται με Ηλισιακο
SpIlIoS3pts
QUOTE(gratipa1929 @ Sep 9 2014, 00:09 ) *
Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον φίλο reporter, δεν θεωρώ ότι είναι τίποτα το ιδιαίτερο σαν ομάδα ο Προμηθέας. Στον νότιο όμιλο ταβάνι θα είχε την τρίτη θέση.


Σίγουρα Φάρος και Κύμη είναι ένα κλικ πιο πάνω βάσει ρόστερ από τον Προμηθέα (κυρίως λόγω περισσότερων πρωτοκλασάτων παιχτών), αλλά η περυσινή Β' Εθνική απέδειξε ότι δεν παίζουν απόλυτο ρόλο τα ρόστερ. Ο Αμύντας για παράδειγμα που τερμάτισε 6ος για πολλούς είχε ισάξιο ρόστερ και με Αετό και με Εθνικό ενδεχομένως, από την άλλη ο Ιωνικός θεωρητικά ήταν ένα κλικ πιο κάτω από Εθνικό και Αετό, και όμως 2 αγωνιστικές πριν το τέλος ήταν πρώτος και με το ένα πόδι στην Α2 (άσχετα αν αυτοκτόνησε). Πάντως θα συμφωνήσω με τον @Elenbasket , τα φιλικά δεν παίζουν κανένα ρόλο, όχι γιατί δεν φαίνονται οι αρχές και η φιλοσοφία της ομάδας, αλλά γιατί ακριβώς όπως είπε ο φίλος δεν τα αντιμετωπίζουν όλοι οι παίχτες το ίδιο, και το ίδιο ισχύει και για τους προπονητές, άλλοι θέλουν να "χτυπήσουν" ακόμα και τα φιλικά, άλλοι βάζουν μέχρι και τον 12ο να πάρει ικανοποιητικό χρόνο.
span 7
QUOTE(SpIlIoS3pts @ Sep 9 2014, 11:08 ) *
Σίγουρα Φάρος και Κύμη είναι ένα κλικ πιο πάνω βάσει ρόστερ από τον Προμηθέα (κυρίως λόγω περισσότερων πρωτοκλασάτων παιχτών), αλλά η περυσινή Β' Εθνική απέδειξε ότι δεν παίζουν απόλυτο ρόλο τα ρόστερ. Ο Αμύντας για παράδειγμα που τερμάτισε 6ος για πολλούς είχε ισάξιο ρόστερ και με Αετό και με Εθνικό ενδεχομένως, από την άλλη ο Ιωνικός θεωρητικά ήταν ένα κλικ πιο κάτω από Εθνικό και Αετό, και όμως 2 αγωνιστικές πριν το τέλος ήταν πρώτος και με το ένα πόδι στην Α2 (άσχετα αν αυτοκτόνησε). Πάντως θα συμφωνήσω με τον @Elenbasket , τα φιλικά δεν παίζουν κανένα ρόλο, όχι γιατί δεν φαίνονται οι αρχές και η φιλοσοφία της ομάδας, αλλά γιατί ακριβώς όπως είπε ο φίλος δεν τα αντιμετωπίζουν όλοι οι παίχτες το ίδιο, και το ίδιο ισχύει και για τους προπονητές, άλλοι θέλουν να "χτυπήσουν" ακόμα και τα φιλικά, άλλοι βάζουν μέχρι και τον 12ο να πάρει ικανοποιητικό χρόνο.

5αδα προμηθεα 4 10 λαπας σακελαροπουλος σερετης τασοπουλος σουφλιαςτα συμπερασματα δικα σας
gratipa1929
Για να είμαι ειλικρινής το πιο φυσιολογικό που μπορεί να κάνει η ΕΟΚ αυτή τη στιγμή για να μην εισπράξει πάλι τα παράπονα των ομάδων είναι να κάνει την ευθεία αντικατάσταση της Λιβαδειάς με τον Ίκαρο Καλλιθέας στον βόρειο όμιλο.

Και ακόμη καλύτερο θα ήταν σε κάθε προκήρυξη να αναφέρει τι ακριβώς ισχύει για αυτό το ενδεχόμενο ώστε να μην υπάρχουν σκιές.
span 7
QUOTE(gratipa1929 @ Sep 9 2014, 14:20 ) *
Για να είμαι ειλικρινής το πιο φυσιολογικό που μπορεί να κάνει η ΕΟΚ αυτή τη στιγμή για να μην εισπράξει πάλι τα παράπονα των ομάδων είναι να κάνει την ευθεία αντικατάσταση της Λιβαδειάς με τον Ίκαρο Καλλιθέας στον βόρειο όμιλο.

Και ακόμη καλύτερο θα ήταν σε κάθε προκήρυξη να αναφέρει τι ακριβώς ισχύει για αυτό το ενδεχόμενο ώστε να μην υπάρχουν σκιές.

Οριστικα ο προμηθεας στον βορα το εγραψε πριν λιγο το ebasket
giorgos14
Ολες οι ομαδες του βορρα ανυπομονουν να παραμεινουν στη κατηγορια ωστε να εχουν τη χαρα του χρονου να πανε να παιξουν στο Ηρακλειο η' στο Ροδο...Αθανατο ελληνικο μπασκετ
gratipa1929
QUOTE (giorgos14 @ Sep 10 2014, 12:23 ) *
Ολες οι ομαδες του βορρα ανυπομονουν να παραμεινουν στη κατηγορια ωστε να εχουν τη χαρα του χρονου να πανε να παιξουν στο Ηρακλειο η' στο Ροδο...Αθανατο ελληνικο μπασκετ

Ακόμα μια αδιαφανής απόφαση-ντροπή για την ιστορία του ελληνικού μπάσκετ και της ΕΟΚ. Και η μεγαλύτερη ντροπή είναι ότι απλά άλλαξαν με το έτσι θέλω τους πίνακες της βαθμολογίας χωρίς καν να εκδώσουν ανακοίνωση όπου θα εξηγούν τους λόγους για τους οποίους έγινε η αλλαγή!!!!! Βέβαια έχουν ντροπιάσει το μπασκετάκι με πολύ χειρότερες αποφάσεις, εδώ θα κολλήσουν??? 68.gif
giorgos14
QUOTE(gratipa1929 @ Sep 10 2014, 09:29 ) *
Ακόμα μια αδιαφανής απόφαση-ντροπή για την ιστορία του ελληνικού μπάσκετ και της ΕΟΚ. Και η μεγαλύτερη ντροπή είναι ότι απλά άλλαξαν με το έτσι θέλω τους πίνακες της βαθμολογίας χωρίς καν να εκδώσουν ανακοίνωση όπου θα εξηγούν τους λόγους για τους οποίους έγινε η αλλαγή!!!!! Βέβαια έχουν ντροπιάσει το μπασκετάκι με πολύ χειρότερες αποφάσεις, εδώ θα κολλήσουν??? 68.gif



Ανακοινωση κατα της αποφασης της εοκ εβγαλαν τα 12 απο τα 13 υπολοιπα σωματεια της κατηγοριας (πλην τιτανων παλαμα)
gratipa1929
QUOTE (giorgos14 @ Sep 12 2014, 18:40 ) *
Ανακοινωση κατα της αποφασης της εοκ εβγαλαν τα 12 απο τα 13 υπολοιπα σωματεια της κατηγοριας (πλην τιτανων παλαμα)

Πολύ καλή κίνηση και εύχομαι αυτή φορά η διαμαρτυρία της πλειοψηφίας να βάλει επιτέλους φρένο στις αυθαιρεσίες της ΕΟΚ και την νέα κατάπτυστη "απόφασή" της.

Και εδώ αναλυτικά η ανακοίνωση:

QUOTE
«Με μεγάλη μας λύπη διαβάσαμε την ανακοίνωση της ΕΟΚ ως προς την ομάδα που θα αντικαταστήσει την Λιβαδειά στο πρωτάθλημα της Β Εθνικής στον όμιλο του Βορρά.
Δεν θα θέλαμε να μπούμε σε συζητήσεις περί αγωνιστικών κριτηρίων που ίσως σας οδήγησαν σε αυτήν την απόφαση. Για εμάς η ΕΟΚ δεν πρέπει να παίρνει τέτοιες αποφάσεις επηρεασμένες από αγωνιστικά κριτήρια γιατί ενέχουν μεγάλο κίνδυνο υποκειμενικότητας και αδιαφάνειας. Οι αποφάσεις σας θα πρέπει να βασίζονται αποκλειστικά στην νομιμότητα και στο κοινό καλό. Για αυτά τα δύο θέλουμε να σας μιλήσουμε.
Στα τέλη Αυγούστου έγινε η κλήρωση των πρωταθλημάτων των Εθνικών κατηγοριών με την ομάδα της Λιβαδειάς να συμμετέχει κανονικά και αργότερα να έρχεται η αλλαγή με τον υποβιβασμό του Ίκαρου Καλλιθέας. Σε ποια παράγραφο της γενικής και ειδικής προκήρυξης σας περιγράφεται ότι μπορεί να γίνει εκ νέου και άλλη αλλαγή στους 2 ομίλους μετά την κλήρωση; Γιατί να μην ανέβει στο Βόρειο όμιλο η ομάδα που μεταχρονολογημένα υποβιβάστηκε; Ο ίδιος ο κύριος Γολέμης ενώπιον διάφορων παραγόντων την ημέρα της κλήρωσης ισχυρίστηκε ότι όποια ομάδα υποβιβαστεί θα αγωνιστεί στον Βόρειο Όμιλο. Και αν προβλέπεται τελικά κάτι άλλο σε κάποιο εδάφιο θα θέλαμε να ξέρουμε ποιος αποφασίζει για αυτό και με βάση ποιων κριτηρίων αποφασίζει.
Ο Βόρειος και ο Νότιος όμιλος έγιναν πολύ σωστά με γνώμονα το κοινό καλό και με το σκεπτικό της ελάττωσης των εξόδων μετακίνησης για τα σωματεία. Δεν μπορούμε να καταλάβουμε πως θα μειωθούν τα έξοδα μετακινήσεων των ομάδων της Κομοτηνής ή της Ξάνθης ή της Λάρισας ή ακόμα και των ομάδων γύρω από τη Θεσσαλονίκη εάν ταξιδέψουν στην Πάτρα και όχι στην Αθήνα; Η χιλιομετρική απόσταση από μόνη της δεν είναι ένδειξη χαμηλότερου κόστους μετακίνησης. Τα έξοδα, τα μέσα και οι ώρες που χρειάζονται για την μετακίνηση των περισσότερων ομάδων του Βορρά στην Πάτρα είναι εμφανώς μεγαλύτερα συγκριτικά με μια μετακίνηση στην Αθήνα και άρα ακυρώνουν το κύριο επιχείρημα υπέρ του διαχωρισμού σε Βόρειο και Νότιο όμιλο.
Ζητούμε να εξετάσετε εκ νέου την απόφαση σας βάση των επιχειρημάτων μας και να μεταφέρετε την ομάδα που υποβιβάστηκε τελευταία, τον Ίκαρο Καλλιθέας, στον Βόρειο Όμιλο . Είμαστε στη διάθεση σας να συμμετέχουμε και εμείς σε αυτήν την συζήτηση.
Με εκτίμηση,
Τα Αθλητικά Σωματεία
Άργος Ορεστικό, Αργοναύτης Καλαμαριάς, ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης, Αίας Εύοσμου, Ευρώπη Πευκοχωρίου, ΓΑΣ Κομοτηνής, Μαχητές Πεύκων, Πιερικός Αρχέλαος, ΣΑ Στρατώνι, Φοίνικας Λάρισας, ΣΑΑΚ Ανατόλια, ΧΑΝΘ».
Vas
QUOTE(gratipa1929 @ Sep 12 2014, 19:05 ) *
Πολύ καλή κίνηση και εύχομαι αυτή φορά η διαμαρτυρία της πλειοψηφίας να βάλει επιτέλους φρένο στις αυθαιρεσίες της ΕΟΚ και την νέα κατάπτυστη "απόφασή" της.

Και εδώ αναλυτικά η ανακοίνωση:


δίκιο έχουν.... να ήταν τουλάχιστον πιο οικονομικό να πας στην Πάτρα να το ψιλό δικαιολογήσεις!!



basxetikos
Χριστοδουλος δημητρης πηγε παπαγου..εκλεισε και παπαγος ροστερ λογικα.. http://www.superbasket.gr/permalink/256872.html.
SpIlIoS3pts
QUOTE(basxetikos @ Sep 18 2014, 23:16 ) *
Χριστοδουλος δημητρης πηγε παπαγου..εκλεισε και παπαγος ροστερ λογικα.. http://www.superbasket.gr/permalink/256872.html.


Μπορεί κάποιος να γράψει τελικό ρόστερ του Παπάγου?
EAST END
QUOTE(SpIlIoS3pts @ Sep 19 2014, 15:24 ) *
Μπορεί κάποιος να γράψει τελικό ρόστερ του Παπάγου?


ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ
ΤΣΙΑΚΑΣ
ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ
ΑΡΣΕΝΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
ΥΦΑΝΤΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ
ΚΑΚΚΑΒΑΣ
ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ
ΑΚΤΥΠΗΣ
ΔΟΞΑΣ
ΜΕΞΗΣ
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.