Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ 2009-10 (2ος όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
esperara
QUOTE(don3pleta @ Mar 5 2010, 11:34 ) *
Καταρχην να πω κατι που το ξερεις και ο ιδιος γτ φαινεται οτι μιλας σωστα εν μερη!
Η διαφορα δυναμικοτητας ειναι τεραστια αναμεσα στισ 2 ομαδες και θελω να πω και 2 σχολια οτι ειδα εγω παντα....
Μπορω να πω πως η Ηλιουπολη για πρωτη φορα φετος (και εχω δει κι αλλα ματς) ηταν τραγικη....
και σε αμυνα (σηκα κατατεθεν της που ειδικα εκει μεσα σε πνιγει ασχημα) αλλα και η επιθεση της εδειχνε να προβληματιζεται στην ζωνη ρακετας που επαιξε ο Μαιανδρος...(κλειστε το παιδι που σουταρει και αφηστε τους αλλους και κανουμε και μια προσευχη) και μεχρι το 35 οπως ειπες δουλεψε! Γτ ειχε πολλα αστοχα σουτ η Ηλιουπολη! ΠΟυ αν εβαζε τα μισα απο αυτα που εχασε θα μιλαγαμε για αλλο παιχνιδι περιπατο! Με τα αν δεν παιζεις μπασκετ ομως!
Αλλα για να εισαι αντικειμενικος γτ δεν λες οτι καποιο σημειο παιζατε με 7 παιχτες! Νομιζω το ξερεις και ο ιδιος πως παρακαλας για να εχεις τετοια διαιτησια σε εκτος εδρας παιχνιδι! 5 παιχτες με 4 φαουλ και ενας με 5 και κανα 3 ακομα με 3! και το λεω αυτο γτ με 36 φαουλ τα οποια τα 20 ηταν βολες λογικο ειναι να εισαι μεσα στο παιχνιδι και ισωσ φανει ο3υμορο αλλα μπορει να εισαι και χαζος που δεν εκανες το "θαυμα" οπως λες. Οσο τωρα για τισ πορειες δεν νομιζω οτι τιθεται θεμα συγκρισης! δεν ειναι το ιδιο το τοπικο πρωταθλημα με την Β εθνικη! Αλλωστε εδω ισχυει η παροιμια "Φρεσκα κουλουρια φωναζει ο κουλουρας"... Και αν οι συγκοιριες και οι κακοι χειρισμοι εφεραν την ομαδα να παιζει Β εσκα παρολα αυτα ειναι μιμηση προς τις αλλες ομαδες ο τροπος που δουλευει και ο προπονητης και οι παιχτες που ειναι εφαμιλος τησ Β εθνικης και το αποτελεσμα φαινεται και στην Βαθμολογια!

Καλη συνεχεια και χωρισ τραυματισμους!


1ον... Σίγουρα δε τίθεται θέμα σύγκρισης... Μακάρι η Ηλιούπολη να φτάσει ψηλά, εμείς να καταφέρουμε να μείνουμε στη Β ΕΣΚΑ και να αποτελούμε φυτώριο αν θες για τα παιδιά της Ηλιούπολης που δεν ανεβαίνουν αντρικό. Το ίδιο θέλω και για το Χαραυγιακό. Είναι πολυτέλεια για μία περιοχή να έχει τρεις ομάδες που αγαπούν το μπάσκετ! Ειλικρινά να ξαναφτάσετε ψηλά. Η μομφή όπως καταλαβαίνεις πήγαινε σε ένα παίκτη που δεν έχει σχέση με την ιστορία της ομάδας ο οποίος στο τέλος ξέφυγε λίγο... Και να πω ότι δεν αναφέρομαι στο 15 που από οτι μου είπε και το ίδιο το παιδί έφαγε άδικα την τεχνική στο τέλος και δεν έχω λόγο να μην τον πιστέψω...

2ον... 20 φάουλ για βολές;;;;; δηλαδή σύμφωνα με τους υπολογισμούς μου τουλάχιστον 30 βολές λες ότι εκτελέσαμε;;; Μάλλον κάποιο λάθος κάνει, από το φύλλο αγώνα χθες μετρήσαμε γύρω στις 18... Επίσης να σου πω ότι πιστεύω ότι η Ηλιούπολη με τις Κουκουβάουνες παίζουν τις πιο δυναμικές άμυνες στην κατηγορία. Αλλά φίλε μου η διαφορά σας είναι ότι τουλάχιστον τα παιδιά από τις Κουκουβάουνες το θεωρούν φυσιολογικό το ότι φορτώνονται με φάουλ και κάνουν πολλές αλλαγές και δεν κατηγορούν τη διαιτησία... Πιέζετε σαν τρελοί με την καλή έννοια σε όλο το γήπεδο επιθετικά για να κλέψετε την μπάλα... Λογικό είναι πια να φορτώνεστε με φάουλ... Πολλές φορές μέσα στο παιχνίδι λέγανε μεταξύ τους τα παιδιά της Ηλιούπολης να μην κάνουν φάουλ. Κανείς δεν παραπονέθηκε ότι δεν έκανε φάουλ παρά μόνο σε λίγες φάσεις. Και όσο για το αν κάναμε εμείς φάουλ... Ζώνη 25 λεπτά αφήνοντας σας ελεύθερους να σουτάρετε και τα χάνατε στην αρχή... Πώς να φορτωθούμε με φάουλ;;;

Τέλος σίγουρα η Ηλιούπολη κάνει δουλειά εφάμιλλη Β Εθνικής από ότι μαθαίνω... Απλά θα μου επιτρέψεις να πω ότι το υλικό θέλει αρκετή ενίσχυση για ψηλότερα. Το 5αρι καταπλητικό αλλά μόνο του στους ψηλούς. Και στην περιφέρεια αν δεν βγουν οι αιφνιδιασμοί από την πίεση λίγες λύσεις. Από ότι ξέρω όμως υπάρχουν και αρκετά νέα παιδιά τα οποία θα βοηθήσουν και δεν έχουν παίξει ακόμα...

Και όσο για τον προπονητή δεν θέλω να σχολιάσω...Θα συμφωνήσεις μαζί μου ότι η συμπεριφορά του είναι λίγο... Και χθες ήταν όλο κε Παυλόπουλε και κε Παυλόπουλε με το διαιτητή...Αυτό δεν το είχα ξαναδει και είχα πεθάνει στο γέλιο... Εγώ προσωπικά που είμαι και κάποιας ηλικίας δεν θα ανεχόμουν να παίξω για πάρτη του (όχι ότι και αυτός θα με ήθελε βέβαια smiley.gif ). Το καλό της Ηλιούπολης όμως είναι ότι έχει πιτσιρικάδες οι οποίοι δεν καταλαβαίνουν από αυτά!

Καλή συνέχεια, χωρίς τραυματισμούς!
mitsiadis_rebels9
Χθες οσο αφορα το παιχνιδι της ΓΣΑΡΑ μας με τον Μαιανδρο πιστευω οι παιχτες βολευτηκαν με την δυναμμικοτητα του αντιπαλου καιεπαιξαν πολυ στο χαλαρο....βεβαια η διαφορα σχεδον 20 ποντων κατι σημαινει γι αυτο και συγχαρητηρια!!!Για τον διατητη οτι και να πω θα ναι λιγο πολυ γραφικος ο τυπος!!!ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!
top_thanos_90
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 70-77
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 48-78
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96-ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 58-42
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ-ΜΕΛΑΣ ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 71-57
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 58-67
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ -ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 76-53
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ-ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 72-52
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ-ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 73-63
azeppos


ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 76 (34)
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 53 (32)
Διαιτητές: Παυλόπουλος-Νικολόπουλος.
Ηλιούπολη (Ρουμελιώτης): Κάκαρης 2, Ουζούνης , Χαλβαντζής 2, Βαρβατάκος 22, Μπίρμπας 2, Αργυριδης , Βλαχάκης 12(1), Βλουτής 2, Μπαλτάς 17, Κώνστας 14(1), Λαυρέντζος , Σαμαράς 3(1).
Μαίανδρος (Κωστόπουλος): Κανδαράκης , Πόθος Μ. , Ντόκος 2, Χολής 8, Πόθος Γ. 21(2), Γιαχνάκης , Κουμαράς , Μωραϊτης , Τατάκης 15, Γιαννακόπουλος , Αντύπας Α. 5(1), Αντύπας Γ. 2.

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 48 (23)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 78 (42)
Διαιτητές: Μότσος, Μακρής
Αθηναϊκός (Κουλουριώτης-Δρακάκης): Πομώνης 10 (1), Χαλαβαντζής 6 (1), Γόγος 10, Ατσιδάκος, Παζάρας 12, Κοκορόγιαννης 2, Τόλιας 2, Σταύρου 6.
Αναγέννηση Πετραλώνων (Δρουμπούκης): Γραμματίκας 6 (2), Σπυρόπουλος 5 (1), Μακρής 14, Αρβανιταντώνης 4 (1), Παπαναγόπουλος 4, Κόκκορης, Τρούγγος, Τσατσάνης 20 (4), Περγαντής 22, Ναθαναϊλίδης 3.

ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ 58 (28)
ΠΕΥΚΗ 67 (35)
Διαιτητές: Σκούτας, Γρίβα
Νέα Μάκρη (Χαλκουτσάκης): Χαχόλος 11 (3), Τσίρκας 2, Κουσάσης, Δράκος 15 (2), Αναματερός 9 (1), Γουδέλης 7, Αλεξόπουλος 2, Δούβρος 9 (1), Μπούτσης 3.
Πεύκη (Παύλος-Αρβανίτης): Ρουστέμης, Χαντζής 7 (1), Χασαπόπουλος 3, Τάγαρης 14, Κανλής 5, Βαϊνάς 14 (4), Πιτσινός 10, Μπαρλάς , Παπαζήσης 2, Βαρούχας 2, Παπαδόπουλος 10.

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 73 (37)
ΑΧΙΛΛΕΑΣ 63 (24)
Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Ορφανός
Βριλήσσια (Σπηλιωτόπουλος): Κίτσιος Ι 4, Παπαθεοδωρου 24 (2), Νταούντ 18 (4), Σκλαβούνος 10 (2), Στάμος, Χαρτοματσίδης 3, Αναγωνστόπουλος 2, Τριανταφύλης 8 (1),Κίτσιος Δ 4 (1), Σακελαρίδης.
Αχιλλέας (Πέρρης): Λάπας 2, Τσιγωνάκης 9 (1), Φλώρος, Αντωνίου 14, Μπελέγρης 2, Καπλάνης 3 (1), Παράσχος, Μπαρδουνιώτης 17, Μαρουδίτσης 2, Κλεάνθους 14 (2), Καρδάρας.

ΑΜΙΛΛΑ 71 (33)
ΜΕΛΑΣ ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 57 (28)
Διαιτητές: Σέρας, Καπνιά
ΠκΑΟ Άμιλλα (Μπυρώσης): Τσίλης, Ιγγλέζος 12 (2), Κωστελίδης, Καβούρης 12, Μπουζιάνης 17 (1), Μαυράκης, Χήτας 4 (1), Θαλασσινός 12 (1), Βουτέρης 12 (1), Καμπίτης 2, Σιδερής.
Μελάς Άγιος Ελευθέριος (Σώχος): Κωνσταντίνου, Αντωνίου, Πετρέλης, Αριφάκος 8, Χαντάντ 8, Κοντός 3 (1), Αναστασόπουλος 15 (3), Σπυράκος 7, Πέτρου 4 (1), Ανδρικόπουλος 6, Τσεκούρας 2, Κούνας 4

ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 72 (35)
ΜΕΛΙΣΣΙΑ 52 (27)
Κουκουβάουνες (Ξενάριος): Μωραϊτης 6, Στάμος 20, Γιώτης 9, Κόκκαλης 12, Τζανής 3, Κλεφτόγιαννης 6 (2), Καμπόσος 3, Τζενές 13.
Μελίσσια (Σουρμελής): Γώγος 3, Κυριαζόπουλος 1, Γερακιανάκης 2, Κασσαπάκης 18, Μακρυδάκης 3,Παπαδημητρίου 5, , Γραμματόπουλος 5 , Ζερβός 5, Παρχαρίδης 8, Κυριακού 2
doganos
ΜΕΛΑΣ ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 2
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 1
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 2
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 2
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1
azeppos
ΜΕΛΑΣ ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 2
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 1
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1 bball.gif
top_thanos_90
ΜΕΛΑΣ ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 2
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 1
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 2
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 2
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1
assistant
QUOTE(top_thanos_90 @ Mar 11 2010, 14:00 ) *
ΜΕΛΑΣ ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 2
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 1
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 2
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 2
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1

Ετσι τα βλεπω κι εγω οποτε να μην τα ξαναγραφω.Καλο παιχνιδι σε ολους.
hitaldo10

ΜΕΛΑΣ ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 2
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 1
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 2
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 2
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1

gk65
Μ.Ε.Λ.Α.Σ Αγ Ελευθεριος --- Κουκουβαουνες 48-50 (21-25)
hitaldo10
Κερατεα-Αμιλλα 76-75(αδικη ηττα για την ομαδα μου πιστευω......οι διαιτητες τα πσιλοκαταφερανε λιγο στο τελος αλλα δεν πειραζει το πρωταθλημα εχει πολυ δρομο ακομα......συγχαρητηρια στα παιδια και των δυο ομαδων...καλη συνεχεια...)
top_thanos_90
QUOTE(hitaldo10 @ Mar 12 2010, 00:54 ) *
Κερατεα-Αμιλλα 76-75(αδικη ηττα για την ομαδα μου πιστευω......οι διαιτητες τα πσιλοκαταφερανε λιγο στο τελος αλλα δεν πειραζει το πρωταθλημα εχει πολυ δρομο ακομα......συγχαρητηρια στα παιδια και των δυο ομαδων...καλη συνεχεια...)

Αναγέννηση Πετραλώνων - Νέα Μάκρη 76-68
ημίχρονο 40-30.πιο εύκολα από ότι δείχνει το τελικό σκορ με την διαφορά να φτάνει και τους 20 κάποια στιγμή..
69.gif
galis ths asfaltou
QUOTE(hitaldo10 @ Mar 12 2010, 00:54 ) *
Κερατεα-Αμιλλα 76-75(αδικη ηττα για την ομαδα μου πιστευω......οι διαιτητες τα πσιλοκαταφερανε λιγο στο τελος αλλα δεν πειραζει το πρωταθλημα εχει πολυ δρομο ακομα......συγχαρητηρια στα παιδια και των δυο ομαδων...καλη συνεχεια...)

Και για εμας θα ηταν αδικη ηττα εαν χαναμε ομως πιστευω φιλε μου, γιατι 2 φορες ξεφυγαμε με 10+ ποντους και το γυρησατε..οι διαιτητες τραγικοι και για τις 2 πλευρες, χασανε τον ελεγχο σε καποιο σημειο του παιχνιδιου με συνεχομενες υπερβολικες τεχνικες ποινες...Συγχαρητηρια και στην ομαδα σου που ειναι πολυ καλυτερη απο αυτο που δειχνει η βαθμολογικη της θεση.
Υ.Γ: Με εναν Κουσιωρη απο τα παλια σημερα η Κερατεα!! 77.gif
pritanis
ΜΕΛΛΙΣΙΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 2ΠΛΟ (+25) ΕΥΚΟΛΑ
azeppos
ΑΤΤΑΛΟΣ-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 62-76 (33-39) bball.gif
top_thanos_90
2ος Όμιλος

Μελίσσια-Ηλιούπολη: 45-76 (26-40)

Διαιτητές: Σκούτας - Μανουσόπουλος.

Μελίσσια (Σουρμελής): Γραμματόπουλος 10(2), Κυριαζόπουλος , Γερακιανάκης , Κασαπάκης 2, Σταθιας 3, Μακρυδάκης 7, Παπαδημητριου 5, Ζερβός 2, Κυριακού , Ζαρμπούτης 1, Παρχαρίδης 14, Νικολάι 1.

Ηλιούπολη (Ρουμελιώτης): Κάκαρης 2, Ουζούνης , Χαλβατζής 4, Βαρβατάκος 7, Μπίρμπας 2,Αργυρίδης 4, Βλαχάκης 23(5), Βλουτής 6, Μπαλτάς 8, Κώνστας 2, Λαυρέτζος , Σαμαράς 18(1).

Μελάς Αγ. Ελευθέριος-Κουκουβάουνες: 48-50 (21-25)

Διαιτητές: Ελευθεριάδης, Πέτρου

Μελάς Άγιος Ελευθέριος (Σώχος): Χαραλαμπόπουλος, Αντωνίου, Αριφάκος 1, Χαντάντ 9, Κοντός 1, Αναστασόπουλος 11 (3), Σπυράκος 4, Πέτρου 11 (3), Αδάμου 6, Ανδρικόπουλος 2, Κούνας 3

Κουκουβάουνες (Ξενάριος): Μωραϊτης 6, Στάμος 15 (3), Γιώτης 2, Κόκκαλης 8, Παπαβασιλείου, Τζανής, Γραμμένος 2, Κλεφτόγιαννης, Κουκλάκης, Τζενές 17 (2).

Κερατέα-Άμιλλα: 76-75 (42-36)

Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Ζερβούδης

Κερατέα (Κοντός): Αμπλιανίτης, Σκλέπας, Θηβαίος, Μαστρογιάννης, Κατσίκης 16 (2), Πλαγιαννάκος 30 (3), Νικολόπουλος, Κουσιώρης 21, Πυρπύλης 4, Γιαλλέλης 5.

Άμιλλα (Μπυρώσης): Ιγγλέζος 3 (1), Κωστελίδης 4, Καβούρης 16 (1), Μπουζιάνης 33 (3), Μαυράκης, Χήτας 6 (2), Θαλασσινός 9 (1), Βουτέρης 4, Σιδερής.

Αχιλλέας-Αθηναϊκός: 76-71 (37-36)

Διαιτητές: Γραμματόγλου, Πλιάκας

Αχιλλέας (Περρής): Σταφυλάς 4, Τσιγωνάκης 8, Φλώρος 6 (1), Μπελέγρης 22 (3), Καπλάνης, Παράσχος, Μπαρδουνιώτης 25 (1), Μαρουδίτσης, Χοχλιδάκης 7, Κλεάνθους 2, Καρδάρας 2.

Αθηναϊκός (Κουλουριώτης-Δρακάκης): Πομώνης 12 (2), Χαλαβαντζής 13 (1), Γόγος 7 (1), Ατσιδάκος 5 (1), Παζάρας 15, Κοκορόγιαννης 9, Αποστολίδης 8 (1), Ιμαγιαγκμπέ 2.

Άτταλος Καματερού-Βριλήσσια: 62-76 (33-39)

Διαιτητές: Αναγνώστου, Βικτωράτου

Άτταλος Καματερού (Γκολφινόπουλος): Τζουβάρας 6, Γάκης 8, Κρίτζαλης 4, Νούσης, Γκέρτσος 10, Τσαγκάρης 10, Κολλιός 14 (2), Λιγνός 10 (1)

Βριλήσσια (Σπηλιωτόπουλος): Καραγιάννης 4 (1), Κίτσιος Ι 5, Παπαθεοδωρου 17 (1), Νταούντ 17 (2), Σκλαβούνος 4, Στάμος 2, Χαρτοματσίδης 8 (2), Αναγωνστόπουλος 1, Γεωργούσης 3 (1), Τριανταφύλης 7 ,Κίτσιος Δ, Σακελαρίδης 8.

Αναγέννηση Πετραλώνων-Νέα Μάκρη: 76-68 (40-30)

Διαιτητές: Τεφτίκης, Ορφανός Ιορδ

Αναγέννηση Πετραλώνων (Δρουμπούκης): Γραμματίκας 7 (1), Σπυρόπουλος 8 (2), Μακρής 15 (1), Αρβανιταντώνης 2, Κόκκορης, Τρούγγος, Τσατσάνης 14 (2), Περγαντής 20 (1), Ναθαναϊλίδης 9, Γιαννακαράς 1..

Νέα Μάκρη (Χαλκουτσάκης): Χαχόλος 14 (1), Κουσάσης, Δράκος 20, Αναματερός 8 (2), Γουδέλης 7, Αλεξόπουλος, Δούβρος 17, Μπούτζης 2 .

Πεύκη-ΟΦΗ Ηρακλείου: 80-68

Διαιτητές: Αντεριώτης, Γιακείμη

Πεύκη (Παύλος-Αρβανίτης): Ρουστέμης, Χαντζής 8 (2), Χασαπόπουλος 3 (1), Τάγαρης 9 (1), Κανλής, Βαϊνάς 10 (2), Πιτσινός 28 (3), Μπαρλάς, Παπαζήσης 6, Βαρούχας 4, Παπαδόπουλος 12

ΟΦΗ Ηρακλείου (Ανδριόπουλος): Δρακόπολους 11 (3), Μόνος 5 (1), Αναστασόπουλος 10 (2), Οικονομούλας 7 (1), Παππάς 9 (2), Καλαποθαράκος 11 (1), Ζερβόπουλος 9 (3), Μωραϊτόπουλος 6.
Jabar
Οι διαιτητές και οι κριτές της 23ης αγωνιστικής του δευτέρου ομίλου της Β' κατηγορίας ανδρών

ΟΦΗ Ηρακλείου-Αναγέννηση Πετραλώνων (Παπανικολάου, Γκαμίλη-Σταύρου Μαργ, Βάγγερ, Πρωτούλης)

Νέα Μάκρη-Αχιλλέας (Ζερβούδης, Πολυχρόνης-Παρλαλόγου, Μανιατογιάννη, Μπάστα)

Ολυμπιάδα 96-Βριλήσσια (Κανακάρης, Κονταράτος-Καρδαρά Α, Σταυρουλάκης, Δαβιδέλη)

Κουκουβάουνες-Κερατέα (Αποστολίδης, Καπνιά-Λάζαρης, Κυριαζή, Χατζημάρκος)

Άμιλλα-Πεύκη (Θεοδωρόπουλος, Νικολόπουλος-Κεφαληνός, Μπούκα, Χριστοπούλου)

Μαίανδρος-Μελίσσια (Πηλοϊδης Α-Πέτρου-Βρετός, Ρήγας, Μόσχονας)

Ηλιούπολη-Μελάς (Τραγάκης, Διμπινούδης-Λάππας Φ, Πατακός, Κατσιμάρδος)
doganos
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 2
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛA - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 1
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 1
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 1
pritanis
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 2
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛA - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 1
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 1
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 1
azeppos
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 2
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛA - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 2
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 1
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 2 bball.gif
assistant
QUOTE(pritanis @ Mar 18 2010, 02:56 ) *
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 2
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛA - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 1
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 1
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 1

Νομιζω οτι ο Αθηναικος σημερα εχει μεγαλη τυχη να κανει τη 2η του νικη.Επισης η Πευκη πιστευω θα κερδισει στην Αμιλλα.Τα υπολοιπα ετσι τα βλεπω κι εγω.
hitaldo10

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛA - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 1
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 1
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 1

don3pleta
QUOTE(assistant @ Mar 18 2010, 15:28 ) *
Νομιζω οτι ο Αθηναικος σημερα εχει μεγαλη τυχη να κανει τη 2η του νικη.Επισης η Πευκη πιστευω θα κερδισει στην Αμιλλα.Τα υπολοιπα ετσι τα βλεπω κι εγω.


Αν σημερα κερδισει η Ηλιουπολη και ταυτοχρονα χασει η Πευκη στην Αμιλλα και η Κερατεα στις Κουκουβαουνες ειναι η μια σιγουρη ομαδα που ανεβαινει γτ Κερατεα, Πευκη πανε στις 8 ηττες και η Ηλιουπολη 2 και δεδομενου οτι μενουν 7 αγωνιστικες και εχει ευκολο προγραμμα ειναι η μια απο τις 2 ομαδες που θα ανεβει! Μετα μενει μονο να κυνηγησει το πρωταθλημα που πιστευω θα το κανει για να κλεισει ακομα καλυτερα την ηδη επιτυχημενη της χρονια!
gk65
Γ.Σ Ηλιουπολης --- Μ.Ε.Λ.Α.Σ Αγ Ελευθεριος 91-51 (47-14)
assistant
Καλησπερα σ ολους.
Τι να πω γι αυτον τον Οφη.Κερδισε και τα Πετραλωνα αλλα του χρονου θα παιζει στη γ εσκα αφου δεν μπορει να κερδισει τον Αθηναικο,το Καματερο και το Μαιανδρο(εστω εντος).Κριμα αδικουν τον εαυτο τους τα παιδια εκει στο Ηρακλειο.
Καλο βραδυ.
top_thanos_90
QUOTE(assistant @ Mar 19 2010, 00:53 ) *
Καλησπερα σ ολους.
Τι να πω γι αυτον τον Οφη.Κερδισε και τα Πετραλωνα αλλα του χρονου θα παιζει στη γ εσκα αφου δεν μπορει να κερδισει τον Αθηναικο,το Καματερο και το Μαιανδρο(εστω εντος).Κριμα αδικουν τον εαυτο τους τα παιδια εκει στο Ηρακλειο.
Καλο βραδυ.


σκορ????λεπτομέρειες??????
hitaldo10
Αμιλλα-Πευκη 1 (δεν θυμαμαι ακριβες σκορ....3 με 5 ποντους περιπου)....πολυ καλη νικη για την ομαδα μου(βαθμολογικα εννοω)....μπραβο στους παικτες και των δυο ομαδων....καλη συνεχεια......




Υ.Γ.Να μην ξεχασω να δωσω πολλους χαιρετισμους σε οσους μας εδιναν διπλο.....
doganos
Άνετη επικράτηση της Ολυμπιάδας επι των βριλησσίων με 11 πόντους 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif
stefan

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 1 +4
assistant
QUOTE(top_thanos_90 @ Mar 19 2010, 00:58 ) *
σκορ????λεπτομέρειες??????

Φιλε μου το σκορ ηταν περιπου 64-62.Δεν ημουν στο γηπεδο για να εχω λεπτομερειες αλλα με 2 ανθρωπους που μιλησα( ο ενας Πετραλωνιωτης) μου ειπαν οτι ηταν μια καθ ολα δικαιη νικη.
top_thanos_90
QUOTE(assistant @ Mar 19 2010, 01:39 ) *
Φιλε μου το σκορ ηταν περιπου 64-62.Δεν ημουν στο γηπεδο για να εχω λεπτομερειες αλλα με 2 ανθρωπους που μιλησα( ο ενας Πετραλωνιωτης) μου ειπαν οτι ηταν μια καθ ολα δικαιη νικη.


ευχαριστώ πολύ φίλε assistant..δυστυχώς δεν μπόρεσα να παρευρεθώ κ εγώ γιαυτό ρωτώ λεπτομέρειες... blove.gif
galis ths asfaltou
Κουκουβαουνες-Κερατεα 66-62 σε ενα ματς με απιστευτο φιναλε..Εχανε η Κερατεα 2' πριν τη ληξη με 5, ισοφαριζει κ περναει μπροστα με 3 19'' πριν το τελος και με απιστευτο εκτος ισορροπιας (και χωρις να βλεπει το στεφανι) 3ποντο και φαουλ του Κουκλακη ισοφαριζει το σκορ.Στη συνεχεια επιθετικο ριμπαουντ απο τη χαμενη βολη και περνανε μπροστα οι Κουκουβαουνες..Εχουμε καποια παραπονα απο τη διαιτησια που επαιξε παραπανω απο οσο θα επρεπε εδρα στο 2ο ημιχρονο αλλα δεν στεκομαστε εκει...Επρεπε να ειχαμε κρατησει τη διαφορα του ημιχρονου 22-38....
top_thanos_90
OΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 64-62
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96-ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 69-58
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 65-61
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ-ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 64-80
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ -ΜΕΛΑΣ ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 91-51
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ-ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 51-69
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ-ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 66-62
assistant
Οι Κουκου μεγαλες εμφανισεις μετα τα Χριστουγεννα και δικαια χτυπανε την εισοδο στα μπαραζ.Εχουμε το μομεντουμ αυτη τη στιγμη και δε θ αφησουμε νομιζω την ευκαιρεια να παει χαμενη(ας ειμαστε εκει κι ολο και καποιος θα διαλυθει).
azeppos
QUOTE(doganos @ Mar 19 2010, 01:23 ) *
Άνετη επικράτηση της Ολυμπιάδας επι των βριλησσίων με 11 πόντους 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif

Απορω πως γινεται να κερδιζει μια ομαδα ευκολα οταν ως το 37΄ το ματς ειναι ισοπαλια
και οταν ολο το ματσακι ειναι στο ποντο με εκατερωθεν προσπερασματα στο σκορ...
doganos
QUOTE(azeppos @ Mar 23 2010, 13:51 ) *
Απορω πως γινεται να κερδιζει μια ομαδα ευκολα οταν ως το 37΄ το ματς ειναι ισοπαλια
και οταν ολο το ματσακι ειναι στο ποντο με εκατερωθεν προσπερασματα στο σκορ...

Απλά φίλε azeppo.....είχαμε σβηστές τις μηχανές....μέχρι τότε......
pritanis
QUOTE(doganos @ Mar 24 2010, 23:10 ) *
Απλά φίλε azeppo.....είχαμε σβηστές τις μηχανές....μέχρι τότε......

ΒΑΛΤΕ ΤΣΟΚ ΓΤ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΖΕΣΤΑΘΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΕΡΑΠΕΙΑ smiley.gif
doganos
QUOTE(pritanis @ Mar 25 2010, 05:24 ) *
ΒΑΛΤΕ ΤΣΟΚ ΓΤ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΖΕΣΤΑΘΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΕΡΑΠΕΙΑ smiley.gif

Αστειάτορας οπως βλέπουμε ο pritanis....... icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
azeppos
QUOTE(doganos @ Mar 24 2010, 15:10 ) *
Απλά φίλε azeppo.....είχαμε σβηστές τις μηχανές....μέχρι τότε......

Ναι το ξερω και το ειδα...τι να σου πω πολυ σβηστες...
Φαντασου ο Φιλιος μου ειπε πως αν επαιζε ενας απο τους τρεις αποντες που ειχαμε θα χανατε......
doganos
QUOTE(azeppos @ Mar 26 2010, 10:08 ) *
Ναι το ξερω και το ειδα...τι να σου πω πολυ σβηστες...
Φαντασου ο Φιλιος μου ειπε πως αν επαιζε ενας απο τους τρεις αποντες που ειχαμε θα χανατε......

Α έτσι πάει...δλδ κι εμεις που έχουμε 3 απουσίες απο την αρχή σημαίνει οτι θα χάνατε....δεν παίζεσαι φίλε δεν παίζεσαι....
azeppos
QUOTE(doganos @ Mar 26 2010, 14:22 ) *
Α έτσι πάει...δλδ κι εμεις που έχουμε 3 απουσίες απο την αρχή σημαίνει οτι θα χάνατε....δεν παίζεσαι φίλε δεν παίζεσαι....

Εγω απλα σου ειπα τι μου ειπε παιχτης της ομαδας σου....
Δεν ειναι δικες μου παρατηρησεις...
doganos
QUOTE(azeppos @ Mar 26 2010, 15:09 ) *
Εγω απλα σου ειπα τι μου ειπε παιχτης της ομαδας σου....
Δεν ειναι δικες μου παρατηρησεις...

'Ασε λοιπόν να λέει οτι θέλει.....το αποτέλεσμα μετράει..... 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif
azeppos
QUOTE(doganos @ Mar 26 2010, 19:16 ) *
'Ασε λοιπόν να λέει οτι θέλει.....το αποτέλεσμα μετράει..... 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif

τοτε γραφε μονο το σκορ smiley.gif smiley.gif
gk65
Στον αναβληθεντα αγωνα Μαιανδρος -- Ολυμπιαδα Πετρουπολης νικη της Ολυμπιαδας με 10 ποντους αν δεν κανω λαθος.
N-Argy
Μελάς - Μαίανδρος 1
Αχιλλέας - ΟΦΗ 1
Μελίσσια - Ολυμπιάδα 2
Πεύκη - Κουκουβάουνες 2
Κερατέα - Ηλιούπολη ?
Άτταλος - Μάκρη 2
Πετράλωνα - Άμιλλα 2 (με ρίσκο)
Βριλήσσια - Αθηναϊκός 1
doganos
Μελάς - Μαίανδρος 1
Αχιλλέας - ΟΦΗ 1
Μελίσσια - Ολυμπιάδα 2
Πεύκη - Κουκουβάουνες 1
Κερατέα - Ηλιούπολη 2
Άτταλος - Μάκρη 2
Πετράλωνα - Άμιλλα 1
Βριλήσσια - Αθηναϊκός 1
hitaldo10

Μελάς - Μαίανδρος 1
Αχιλλέας - ΟΦΗ 1
Μελίσσια - Ολυμπιάδα 2
Πεύκη - Κουκουβάουνες 1
Κερατέα - Ηλιούπολη 2
Άτταλος - Μάκρη 2
Πετράλωνα - Άμιλλα 2(την πιστευω την ομαδα μου)
Βριλήσσια - Αθηναϊκός 1

Jabar
Διαιτητές 2ου Ομίλου Β’ κατηγορίας (15/4)
Συντάχθηκε απο τον/την ΕΣΚΑ press Δευτέρα, 12 Απριλίου 2010 08:41
Οι διαιτητές της 24ης αγωνιστικής στον δεύτερο όμιλο της Β’ κατηγορίας.

Γήπεδο Κόκκινου Μύλου 21:00: Αχιλλέας-ΟΦΗ Ηρακλείου (Νικολόπουλος)
Γήπεδο Άνω Λιοσίων 21:30: Άτταλος Καματερού-Νέα Μάκρη (Μαγκουνής-Ορφανός Εμ)
Γήπεδο Βριλησσίων 21:45: Βριλήσσια-Αθηναίκός (Κουνελλές, Ζιάτας)
Γήπεδο Μελισσίων 21:00: Μελίσσια- ΑΟΠ Ολυμπιάδα 96 (Αντερριώτης, Κουτσουμπός)
Γήπεδο Πεύκης 21:00: Πεύκη-Κουκουβάουνες (Παυλόπουλος, Αν-Μανουσόπουλος)
Γήπεδο Ρουφ 21:45: Αναγέννηση Πετραλώνων-ΠκΑΟ Άμιλλα (Θεονάς, Καλαϊτζάκης)
Γήπεδο 6ο Εν. Λυκ, Αιγάλεω 20:00: Μελάς Άγιος Ελευθέριος-Μαίανδρος (Πόντας, Τσουραπάς)
Γήπεδο Κερατέας 21:00: Κερατέα-Ηλιούπολη (Αναστασόπουλος-Ελευθεριάδης)
azeppos
Μελάς - Μαίανδρος 1
Αχιλλέας - ΟΦΗ 1
Μελίσσια - Ολυμπιάδα 2
Πεύκη - Κουκουβάουνες 1
Κερατέα - Ηλιούπολη 2
Άτταλος - Μάκρη 2
Πετράλωνα - Άμιλλα 2
Βριλήσσια - Αθηναϊκός bball.gif
top_thanos_90
Μελάς - Μαίανδρος 1
Αχιλλέας - ΟΦΗ 1
Μελίσσια - Ολυμπιάδα 2
Πεύκη - Κουκουβάουνες 2
Κερατέα - Ηλιούπολη 1
Άτταλος - Μάκρη 2
Πετράλωνα - Άμιλλα 1
Βριλήσσια - Αθηναϊκός 1


blove.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.